Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 07:01:14
2017-06-29 21:07:34
Łukasz Krajewski SHOUPPY VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 20:56:17
2017-06-29 18:06:45
Marta Hellwich CZARDASZ
  • 2x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 20:55:39
2017-06-29 17:54:47
Katarzyna Szuń TOMIRA
  • 1x 3 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 4 ZR/N1/XXVIII Memoriał Dyrektora Kazimierza Nowickiego N1 dwunawrotowy Art. 273,2.2,3.4.2,4.4
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 20:55:21
2017-06-29 17:54:09
Katarzyna Szuń NARISCHA
  • 1x 3 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 4 ZR/N1/XXVIII Memoriał Dyrektora Kazimierza Nowickiego N1 dwunawrotowy Art. 273,2.2,3.4.2,4.4
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 20:55:03
2017-06-29 16:39:35
Julia Perek TAZINA
  • 1x 1 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 20:54:33
2017-06-29 14:43:27
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 1 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 13:14:44
2017-06-29 13:10:11
Bartosz Czaprański ORLANDO B
  • 1x 3 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 12:50:25
2017-06-29 12:31:23
Ewelina Kowalczyk MAGNEZJA
  • 1x 1 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 12:50:12
2017-06-29 12:31:02
Klaudia Korsak MADERA
  • 2x 1 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 12:49:59
2017-06-29 10:30:08
Michał Zgrabka SALIDAD
  • 1x 3 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 08:09:35
2017-06-29 08:05:49
Jagienka Łukomska ADORATOR
  • 1x 4 ZR/N1/XXVIII Memoriał Dyrektora Kazimierza Nowickiego N1 dwunawrotowy Art. 273,2.2,3.4.2,4.4
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 07:49:18
2017-06-29 07:42:41
Szymon Kliszcz ALEXANDER
  • 1x 3 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 4 ZR/N1/XXVIII Memoriał Dyrektora Kazimierza Nowickiego N1 dwunawrotowy Art. 273,2.2,3.4.2,4.4
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 07:49:06
2017-06-29 07:42:04
Michał Kliszcz CZARNY KOŃ
  • 1x 1 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 07:18:52
2017-06-28 22:58:01
Przemysław Olejnik GUSTIQUE
  • 1x 3 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 07:18:41
2017-06-28 22:57:47
Przemysław Olejnik ALEXA
  • 1x 4 ZR/N1/XXVIII Memoriał Dyrektora Kazimierza Nowickiego N1 dwunawrotowy Art. 273,2.2,3.4.2,4.4
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 07:18:28
2017-06-28 18:31:38
Bartosz Czaprański CASSIANA S
  • 1x 4 ZR/N1/XXVIII Memoriał Dyrektora Kazimierza Nowickiego N1 dwunawrotowy Art. 273,2.2,3.4.2,4.4
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 14:10:02
2017-06-28 13:59:51
Mieszko Dąbrowski FALSTAFF L
  • 1x 3 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 14:09:46
2017-06-28 13:59:27
Mieszko Dąbrowski EFRON
  • 1x 4 ZR/N1/XXVIII Memoriał Dyrektora Kazimierza Nowickiego N1 dwunawrotowy Art. 273,2.2,3.4.2,4.4
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 12:48:33
2017-06-28 12:47:38
Natalia Olech COLUMBIA
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 12:48:22
2017-06-28 12:33:19
Sebastian Kryniewiecki CAŁKA
  • 2x 1 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 11:21:09
2017-06-28 07:31:24
Agata Dahlke ULILEN
  • 1x 4 ZR/N1/XXVIII Memoriał Dyrektora Kazimierza Nowickiego N1 dwunawrotowy Art. 273,2.2,3.4.2,4.4
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 11:20:59
2017-06-28 07:31:09
Agata Dahlke CORBIERE
  • 1x 4 ZR/N1/XXVIII Memoriał Dyrektora Kazimierza Nowickiego N1 dwunawrotowy Art. 273,2.2,3.4.2,4.4
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 11:20:36
2017-06-28 07:11:45
Krystian Starkowski ROTELLA STAR
  • 1x 1 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 11:20:21
2017-06-27 23:09:26
Zuzanna Jankowska RYSA
  • 2x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 11:20:10
2017-06-27 20:54:26
Damian Krajewski CALIMERO VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 1 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 11:19:47
2017-06-27 10:55:17
Oliwia Dyderska IZARA J
  • 1x 1 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:28:55
2017-06-26 22:13:14
Łukasz Brzóska CASALLETTO
  • 1x 4 ZR/N1/XXVIII Memoriał Dyrektora Kazimierza Nowickiego N1 dwunawrotowy Art. 273,2.2,3.4.2,4.4
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:28:44
2017-06-26 21:54:20
Łukasz Krajewski SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:28:35
2017-06-26 21:45:19
Jakub Szelangiewicz LA DIVA F
  • 1x 4 ZR/N1/XXVIII Memoriał Dyrektora Kazimierza Nowickiego N1 dwunawrotowy Art. 273,2.2,3.4.2,4.4
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:28:25
2017-06-26 21:44:35
Jakub Szelangiewicz KORIANDER VAN DORPERHEIDE
  • 1x 4 ZR/N1/XXVIII Memoriał Dyrektora Kazimierza Nowickiego N1 dwunawrotowy Art. 273,2.2,3.4.2,4.4
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:28:14
2017-06-26 21:43:57
Jakub Szelangiewicz ISABEAU
  • 2x 1 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:28:02
2017-06-26 21:42:53
Jakub Szelangiewicz ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:27:52
2017-06-26 21:42:24
Rafał Krajewski CHANEL
  • 2x 1 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:27:41
2017-06-26 21:41:16
Rafał Krajewski NORBERT DEDELS
  • 2x 1 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:27:31
2017-06-26 21:38:36
Rafał Krajewski COKOWAAH
  • 1x 4 ZR/N1/XXVIII Memoriał Dyrektora Kazimierza Nowickiego N1 dwunawrotowy Art. 273,2.2,3.4.2,4.4
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:27:19
2017-06-26 21:38:06
Rafał Krajewski CLUSEO
  • 1x 3 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:27:07
2017-06-26 21:36:48
Rafał Krajewski CENDO
  • 1x 4 ZR/N1/XXVIII Memoriał Dyrektora Kazimierza Nowickiego N1 dwunawrotowy Art. 273,2.2,3.4.2,4.4
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:26:55
2017-06-26 21:35:31
Rafał Krajewski CASSANDRA VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:26:43
2017-06-26 21:34:17
Rafał Krajewski C'ASQUETTA
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:26:32
2017-06-26 21:33:22
Rafał Krajewski ANNALOTTA N
  • 1x 4 ZR/N1/XXVIII Memoriał Dyrektora Kazimierza Nowickiego N1 dwunawrotowy Art. 273,2.2,3.4.2,4.4
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:26:21
2017-06-26 21:30:32
Łukasz Krajewski ZULINE
  • 1x 4 ZR/N1/XXVIII Memoriał Dyrektora Kazimierza Nowickiego N1 dwunawrotowy Art. 273,2.2,3.4.2,4.4
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:26:10
2017-06-26 21:29:56
Łukasz Krajewski UPSILON VAN LIMERICK
  • 1x 3 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:25:58
2017-06-26 21:29:08
Łukasz Krajewski LINUS 217
  • 1x 4 ZR/N1/XXVIII Memoriał Dyrektora Kazimierza Nowickiego N1 dwunawrotowy Art. 273,2.2,3.4.2,4.4
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 07:25:46
2017-06-26 21:27:54
Łukasz Krajewski CARRY 70
  • 1x 4 ZR/N1/XXVIII Memoriał Dyrektora Kazimierza Nowickiego N1 dwunawrotowy Art. 273,2.2,3.4.2,4.4
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 07:56:55
2017-06-25 20:39:03
Łukasz Brzóska RED HERSHEY
  • 2x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 07:56:43
2017-06-25 14:17:26
Patryk Lembicz KALINKA
  • 2x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 07:56:27
2017-06-25 11:38:43
Wiktoria Skrzypkowiak CAPRISSIO
  • 2x 1 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 07:56:13
2017-06-24 19:19:07
Patryk Kaczmarek LAMBORGHINI
  • 1x 1 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 07:56:01
2017-06-23 10:22:19
Patrycja Czaplewska MONARIO
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 07:55:50
2017-06-21 23:39:51
Agnieszka Gaertner COMPANERO
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 07:55:38
2017-06-21 23:14:54
Stanisław Opielewicz WIANKA
  • 1x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 07:55:26
2017-06-20 15:16:52
Paulina Matysiak PIKANTNA
  • 2x 1 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 07:55:17
2017-06-20 15:16:21
Katarzyna Przewoźna IMPERATOR
  • 2x 1 ZT/LL/Dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 07:55:04
2017-06-20 14:28:31
Hubert Łaszcz JAKADI NON STOP
  • 1x 3 ZR/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 4 ZR/N1/XXVIII Memoriał Dyrektora Kazimierza Nowickiego N1 dwunawrotowy Art. 273,2.2,3.4.2,4.4
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 07:54:53
2017-06-20 14:28:13
Kornelia Bąkowska BIEDRONKA
  • 2x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 07:54:41
2017-06-19 22:53:10
Łukasz Brzóska VERDI
  • 2x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 07:54:23
2017-06-19 22:46:40
Łukasz Brzóska PUERTO RICO
  • 2x 2 ZT/L/Zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 07:54:11
2017-06-19 22:44:24
Łukasz Brzóska FLEUR
  • 1x 4 ZR/N1/XXVIII Memoriał Dyrektora Kazimierza Nowickiego N1 dwunawrotowy Art. 273,2.2,3.4.2,4.4
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 07:54:00
2017-06-19 22:44:11
Łukasz Brzóska QUICKLENSKY
  • 1x 4 ZR/N1/XXVIII Memoriał Dyrektora Kazimierza Nowickiego N1 dwunawrotowy Art. 273,2.2,3.4.2,4.4
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bajan Zuzanna OJK Michałówka
2. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group
S
O003220
3. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O021507
4. Czaprański Bartosz KJ Agro-Handel Śrem
S
O006993
5. Dahlke Agata Budzyński KS Kłos
S
O012845
6. Gaertner Agnieszka bpk
S
85012600749
7. Gniadek Oliwia Bpk
2002 (JM.)
O037779
8. Hellwich Marta Ranczo przy Promie
1998 (MJ.)
brak
9. Jankowska Zuzanna Chata Zbójców Bucharzewo
2001 (J.)
Brak
10. Kaczmarek Patryk KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O034445
11. Kliszcz Szymon KJ Lansada Milsko
1999 (J.)
O034975
12. Korsak Klaudia Stajnia Zagroda Janczewo
1999 (J.)
brak
13. Kowalczyk Ewelina Stajnia Zagroda Janczewo
S
O036424
14. Krajewski Damian brak
1998 (MJ.)
brak
15. Krajewski Łukasz KJ Agro-Handel Śrem
S
O002442
16. Krajewski Rafał KJ Agro-Handel Śrem
S
O002980
17. Kryniewiecki Sebastian niezrzeszony
S
brak
18. Lembicz Patryk Chata Zabójców Bucharzewo
1999 (J.)
brak
19. Łukomska Jagienka KJ Rancho Poznań
S
O003871
20. Matysiak Paulina Chata Zbójców Bucharzewo
1997 (MJ.)
brak
21. Najderek Zenon LKJ Abaria Iwno
22. Olejnik Przemysław KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
S
O011149
23. Oleksiak Joanna Stajnia Kuźnik
24. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (JM.)
O038669
25. Przewoźna Katarzyna Chata Zbójców Bucharzewo
1997 (MJ.)
brak
26. Sieinska Sylwia Bpk
S
O018550
27. Skrzypkowiak Wiktoria KJ Michałówka
2001 (J.)
O043645
28. Starkowski Krystian LKS Błyskawica Pakosław
S
O006986
29. Stawasz Joanna Stajnia Kuźnik
30. Szelangiewicz Jakub LKS Cwał Poznań
S
O013691
31. Wrzyszcz Zbigniew bpk
32. Zgrabka Michał Posadowskie TJ
S
O007299
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

40

ACTION GUIDE VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata F: Action Breaker / Heartbreaker
M: Felia Van Het Langwater / Guidam
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K022702 056015Z55655012
2.

16

ADORATOR WESTF GER 2009 Ogier kasztanowata F: Arpeggio / Acord II
M: Carina / Casparino
O: Jerzy Łukomski
B: August-Wilhelm Tirre
K015581 DE441410446709
3.

20

ALEXA HOL POL 2008 Klacz gniada F: Clearway / Capitol I
M: Isabelle II / Loutano
O: Paweł Kruszyk
B: K. Eckhard
K021382 DE421000033208
4.

17

ALEXANDER OLD POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Stalon / Sandro
M: Avaha / Hades
O: Tomasz Kliszcz
B: Robert Brandt
K013303 DE433331562707
5.

5

Amaretto VDV F:
M:
O:
B:
6.

45

ANNALOTTA N HOL GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Marcie / Contender
O: Christiane Mohr
B: Uwe Nilsson
K022922 DE421000272108
7.

1

Bagdad F:
M:
O:
B:
8.

36

C'ASQUETTA HOL GER 2012 Klacz siwa F: Casquetto / Casall
M: Klaudia / Claudio
O: Spronken
B: Otto Boje Schoof
K022691 DE421000079612
9.

30

CALIMERO VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2012 Wałach siwa F: Cumano / Cassini I
M: Donatella VD Kattevennen Z / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K022700 056015Z55799312
10.

25

CAŁKA SP POL 2011 Klacz gniada F: BARROS kwpn/RIVERMAN kwpn/KENWOOD/GOODTIMES
M: po ULCO kwpn/VOLTAIRE/FURIOSO II
O: Agnieszka Walentyn i Sebastian Kryniewiecki
B: nie pamietam
brak
11.

52

CAPRISSIO SP POL 2010 Wałach gniada F: Carry Son / Carry
M: Diamantina II / Alcatraz
O: Tomasz Skrzypkowiak
B: Urszula Farysej
K023495 616009640016810
12.

49

CARRY 70 Holsztyńska GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Carinjo
M: Golden Gate
O: Britta Kristin Arnold
B: Voelz Lothar Und Sven
K022455
13.

34

CASALLETTO HOL GER 2010 Wałach gniada F: Casquetto / Casall
M: Utopia IX / Caretino
O: Anna Słodkiewicz
B:
K016658 DE421000133710
14.

44

CASSANDRA VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2011 Klacz gniada F: C-Ingmar / Cassini I
M: Felia Van Het Langwater / Guidm
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K022686 056015Z55755211
15.

21

CASSIANA S SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Libero A / Landcapitol
M: Casarina L / Calido L
O: Katarzyna Czaprańska
B: Katarzyna Czaprańska
K019168 616009610061511
16.

11

CASSTIEL KAMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama
M: Nerma
O: Grzegorz Gniadek
B: Kuśmierkowski Jan
K022406
17.

43

CENDO HOL GER 2008 Wałach gniada F: Cento / Capitol I
M: United Pleasu / For Pleasure
O: Leon Spronken
B: Schoof Otto Boje
K023311 DE4210000331708 104CU77
18.

33

CHANEL Hannoveraner GER 2012 Klacz gniada F: Check in
M: Rascaya
O: VOLKER AHRENS
B: VOLKER AHRENS
K023742
19.

42

CLUSEO OLD GER 2009 Wałach siwa F: Clerway / Capitol I
M: Loreana BK / Le Primeur
O: Klaus Bunger
B: Kai Baumgartner
K023743 DE433331675109
20.

41

COKOWAAH HAN GER 2010 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Soraya / Singular Joter I
O: Mundt Hartwig
B: Mundt Hartwig
K022142 DE43131677971
21.

55

COMPANERO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Colmander
M: Martha II
O: Agnieszka Gaertner
B: Johannsen Hans
K022047
22.

27

CORBIERE KWPN NED 2007 Wałach gniada F: Celano / Capitol I
M: Tezwiggy / Guidam
O: Antoni Dahlke
B: Jan Greve
K017227 528003000708053 103XC07
23.

7

CZARDASZ HAN GER 2007 Wałach kara/170 F: Ariadus/
M: Czunia/
O: Ewa Hellwich
B: Leszek Ławniczak
brak
24.

63

FLEUR KWPN GER 2010 Klacz kasztanowata F: Lys Rouge / Lys de Darmen
M: Ziezo / Seinman
O: Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
B:
K021976 528003201006879
25.

19

GUSTIQUE KWP POL 2011 Klacz siwa F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
O: Paweł Kruszyk
B: J. Vrenken
K020804 528003201101450
26.

2

Halny F:
M:
O:
B:
27.

4

Ikona F:
M:
O:
B:
28.

58

IMPERATOR SP POL 2012 Wałach gniada F: Orient /
M: Impreza /
O: Czesław Kołek
B: Czesław Kołek
brak
29.

39

ISABEAU KWPN NED 2013 Klacz gniada F: ANDIAMO
M: LANDGRAFIN
O: JAN VON HAMOND
B: -
-
30.

51

KALINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Rapsod/
M: Korweta/
O: Patryk Lembicz
B: Grzegorz Lembicz
brak
31.

38

KORIANDER VAN DORPERHEIDE BWP BEL 2010 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Romina C / Darco
O: Olga Krajewska
B: Stoeterij Dorperheide
K021573 056002W00297529
32.

37

LA DIVA F Niem. Sport. GER 2008 Klacz gniada F: Le Co Q As / Lentini
M: Destemona / Dispondeus
O: Riza Sp. z o. o.
B: Fabian Bernd-Dieter
K017935 DE456370047708 104XA77
33.

53

LAMBORGHINI DSH POL 2010 Wałach gniada F: Abke/
M: Libra/
O: Patryk Kaczmarek
B: SK Bielin Waldemar Kaczmarek
brak
34.

48

LINUS 217 REN GER 2006 Wałach kasztanowata F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
O: Bayer Baum
B: Tobias Schult
K014217 DE443430466906
35.

14

MADERA Polski Koń Zimnokrwisty POL 2009 Klacz gniada F: Dragon
M: Mała
O: Ewelina Kowalczyk
B: Ewelina Kowalczyk
616010680046309
36.

13

MAGNEZJA TS POL 2011 Klacz srokata F: NN
M: NN
O: Ewelina Kowalczyk
B: Ewelina kowalczyk
K023933 616999680024713
37.

54

MONARIO SP POL 2012 Wałach srokata F: Romario / Caletto's Son
M: Mona Jenilou / Tabac Blond
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
K021617 616009680020612
38.

32

NORBERT DEDELS Hannoveraner GER 2012 Wałach kara F: Now or Never M
M: Gloria Glaner
O: JOHANN BURFEIND
B: JOHANN BURFEIND
K011225
39.

12

ORLANDO B SP POL 2011 Ogier kasztanowata F:
M:
O:
B:
brak
40.

57

PIKANTNA SP POL 31.08.2010 Klacz kasztanowata F: Czarczaf /
M: Pilotka /
O: Czesław Kołek
B: Czesław Kołek
brak
41.

62

PUERTO RICO SP POL 2013 Wałach siwa F: Czynem K /
M: Perła /
O: Mateusz Górski
B: Stanisław Laskowski
brak
42.

64

QUICKLENSKY WESTF GER 2011 Wałach gniada F: Quick Fire / Quintero
M: Cornetta / Cornet Obolensky
O: Anna Słodkiewicz
B: Wolfgang Brinkmann
K018681 DE441410603511
43.

3

Ramirez O F:
M:
O:
B:
44.

50

RED HERSHEY HAN GER 2013 Ogier gniada F: Ramiro's Son II / Ramiro
M: Delia / Donaumonarch
O: Ewa Tchorzewska
B:
K023135 DE431319730813
45.

28

ROTELLA STAR WLKP POL 2013 Klacz siwa F: Otello
M: Rosa B
O: Starkowski Krystian
B: Starkowski Hubert
-----------------
46.

29

RYSA SP POL 2006 Klacz gniada/mk: F: nn/nn
M: nn/nn
O: Czesław Kołek
B:
brak
47.

69

SALAMINA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Sokrates / Corrado
M: Santini / Santos
O: Tadeusz Szymoniak
B: Jan Sołtysiak
K021526 161009610161312
48.

15

SALIDAD SP POL 2012 Ogier gniada/169 F: La Calidad / Lancer II
M: Sawa / MyWill
O: Michał Zgrabka
B: Romuald Turowski
K021985 616009610010112
49.

35

SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata F: Shouppydam Des Horts / Qiudam De Revel
M: Etoile / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K022698 056015z55799412
50.

6

SHOUPPY VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata F: Shouppydam Des Horts / Qiudam De Revel
M: Etoile / Darco
O: Spronken BVBA
B: Spronken BVBA
K022698 056015z55799412
51.

10

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / NN
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
52.

26

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam
M: Ulinela / Sir Neel
O: Antoni Dahlke
B: Antoni Dahlke
K018975 616009610227310
53.

47

UPSILON VAN LIMERICK Westfale AUT 2007 Wałach gniada F: Upgrade
M: Jacobalia
O: Łukasz Krajewski
B: HERBERT SCHMIDT
K023556
54.

61

VERDI WLKP POL 2013 Wałach gniada F: .
M: .
O: .
B: .
1234
55.

46

ZULINE KWPN NED 2004 Klacz gniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: Juline / Burggraaf
O: Łukasz Krajewski
B:
K009344 5280030400272
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bajan Zuzanna
OJK Michałówka
2017-07-02
3
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group
2017-07-02
1
1700
2017-07-02
9
2017-07-02
VERDI (61)
2017-07-02
20
2017-07-02
2017-07-02
4
2017-07-02
FLEUR (63)
2017-07-02
5
250
2017-07-02
7
75
Czaplewska Patrycja
KJ Michałówka
MONARIO (54)
2017-07-02
13
2017-07-02
12
Czaprański Bartosz
KJ Agro-Handel Śrem
2017-07-02
4
50
2017-07-02
12
Dahlke Agata
Budzyński KS Kłos
ULILEN (26)
2017-07-02
8
2017-07-02
9
Gaertner Agnieszka
bpk
2017-07-02
2017-07-02
Gniadek Oliwia
Bpk
2017-07-02
3
2017-07-02
17
Hellwich Marta
Ranczo przy Promie
2017-07-02
19
2017-07-02
Jankowska Zuzanna
Chata Zbójców Bucharzewo
RYSA (29)
2017-07-02
2017-07-02
Kaczmarek Patryk
KJ Michałówka
2017-07-02
2
2017-07-02
10
Kliszcz Szymon
KJ Lansada Milsko
2017-07-02
11
2017-07-02
Korsak Klaudia
Stajnia Zagroda Janczewo
MADERA (14)
2017-07-02
2017-07-02
17
Kowalczyk Ewelina
Stajnia Zagroda Janczewo
2017-07-02
5
2017-07-02
18
Krajewski Damian
brak
2017-07-02
10
2017-07-02
Krajewski Łukasz
KJ Agro-Handel Śrem
2017-07-02
2
2017-07-02
1
300
2017-07-02
5
2017-07-02
6
ZULINE (46)
2017-07-02
10
2017-07-02
8
2017-07-02
2
1000
2017-07-02
14
Krajewski Rafał
KJ Agro-Handel Śrem
2017-07-02
7
2017-07-02
CHANEL (33)
2017-07-02
12
2017-07-02
2017-07-02
6
2017-07-02
5
2017-07-02
3
600
CLUSEO (42)
2017-07-02
10
CENDO (43)
2017-07-02
2017-07-02
1
2017-07-02
2
200
2017-07-02
6
75
Kryniewiecki Sebastian
niezrzeszony
CAŁKA (25)
2017-07-02
2017-07-02
9
2017-07-02
12
Lembicz Patryk
Chata Zabójców Bucharzewo
KALINKA (51)
2017-07-02
14
2017-07-02
Łukomska Jagienka
KJ Rancho Poznań
2017-07-02
4
300
Matysiak Paulina
Chata Zbójców Bucharzewo
2017-07-02
16
2017-07-02
Najderek Zenon
LKJ Abaria Iwno
Bagdad (1)
2017-07-02
11
2017-07-02
Olejnik Przemysław
KJ Złoty Rubin Sp. z o. o. Złotkowo
2017-07-02
3
100
ALEXA (20)
2017-07-02
13
Oleksiak Joanna
Stajnia Kuźnik
Ikona (4)
2017-07-02
2017-07-02
Perek Julia
Posadowskie TJ
TAZINA (10)
2017-07-02
1
2017-07-02
11
Przewoźna Katarzyna
Chata Zbójców Bucharzewo
2017-07-02
4
2017-07-02
Sieinska Sylwia
Bpk
2017-07-02
Skrzypkowiak Wiktoria
KJ Michałówka
2017-07-02
15
2017-07-02
14
Starkowski Krystian
LKS Błyskawica Pakosław
2017-07-02
13
2017-07-02
15
Stawasz Joanna
Stajnia Kuźnik
2017-07-02
2017-07-02
8
2017-07-02
7
Szelangiewicz Jakub
LKS Cwał Poznań
2017-07-02
11
2017-07-02
15
ISABEAU (39)
2017-07-02
6
2017-07-02
2017-07-02
8
2017-07-02
7
Wrzyszcz Zbigniew
bpk
Halny (2)
2017-07-02
16
2017-07-02
Zgrabka Michał
Posadowskie TJ
SALIDAD (15)
2017-07-02
9

Number of Riders: 32

Number of Horses: 55

The sum of prizes: 4 650.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl