Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B Festyn Żelaznej Podkowy
Raduszyn, 19 sierpnia 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 23:29:38
2017-08-16 23:09:45
Maria Melerowicz MIĘTUS
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 23:29:11
2017-08-16 21:23:18
Julia Wrzesińska HUBER DREAM L
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 23:28:56
2017-08-16 21:12:42
Aleksandra Boczkowska TUNIS
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L1/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 23:28:42
2017-08-16 21:11:56
Ida Pozarzycka LORGO
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L1/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 23:28:23
2017-08-16 21:11:17
Oliwia Palacz NOKIA
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 23:28:06
2017-08-16 21:10:17
Julia Biskup GARCIA
  • 2x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 23:27:43
2017-08-16 21:04:57
Pola Gumienna FREJKA
  • 2x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 16:45:37
2017-08-16 16:26:21
Antonina Warzywoda PRYMUS
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 16:45:22
2017-08-16 16:25:32
Katarzyna Wojciechowicz RUBIN
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 16:45:06
2017-08-16 16:23:47
Karolina Derc TRENDY
  • 2x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 16:44:49
2017-08-16 16:14:42
Karolina Derc GRAND
  • 2x 4/L1/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 16:44:30
2017-08-16 16:13:20
Jakub Adamski BEQUICK
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 14:47:06
2017-08-16 14:21:09
Patrycja Trzaskawka CINDIRELLA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 13:44:02
2017-08-16 12:32:25
Agata Byndas ZORZA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 10:51:18
2017-08-16 10:44:51
Iwona Matkowska RENOMA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 10:51:02
2017-08-16 10:40:23
Mariusz Szkoda RENOMA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 10:50:49
2017-08-16 10:36:46
Klaudia Spychała SURMA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 10:50:34
2017-08-16 10:33:01
Anna Machowska SURMA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 10:50:17
2017-08-16 10:32:21
Krystian Drzewiecki RENOMA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 10:10:57
2017-08-16 10:02:49
Weronika Michalska WENNA
  • 2x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 10:10:44
2017-08-16 09:36:28
Joanna Kicińska CINZANO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 10:10:31
2017-08-16 08:26:47
Nicole Wierzejewska BELWEDER
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 10:10:17
2017-08-16 08:26:28
Anita Kolanus BARCZELLO
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 10:10:05
2017-08-16 08:26:12
Jagoda Henclewska BELWEDER
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 20:50:25
2017-08-15 20:43:11
Michalina Dobrzyńska ZAFIRA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L1/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 20:50:11
2017-08-15 20:42:38
Michalina Dobrzyńska ORKA
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 20:49:59
2017-08-15 20:07:34
Emilia Szczepańska MARCO
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 20:49:47
2017-08-15 19:21:21
Łukasz Brzóska VERDI
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L1/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 20:49:33
2017-08-15 19:20:56
Łukasz Brzóska PUERTO RICO
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L1/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
25 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 17:47:15
2017-08-15 11:56:37
Marta Kaźmierczak SHAMAYA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 17:46:58
2017-08-15 10:12:48
Oliwia Gniadek CORVETTA
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-15 17:46:45
2017-08-15 10:12:23
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L1/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 15:06:44
2017-08-14 14:02:50
Marta Jaworska DIABLO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 15:05:58
2017-08-14 12:52:13
Anna Nowicka HUANA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 14:37:41
2017-08-14 12:47:08
Anna Nowicka S-EVITA
  • 2x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 14:37:26
2017-08-14 09:21:15
Gabriela Starzyńska KWIRYN
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L1/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 14:37:14
2017-08-14 09:20:52
Kacper Stefaniak NOBEL
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 14:37:00
2017-08-14 09:20:29
Bogdan Przybyla CYRYL
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-14 14:36:46
2017-08-13 22:56:53
Patrycja Obst RAMIA
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 11:33:00
2017-08-13 02:48:19
Marianna Kościuszko KAŚKA
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L1/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 11:32:46
2017-08-12 15:35:41
Zofia Niesiołowska ALI
  • 2x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 11:32:34
2017-08-12 14:04:34
Hania Och-Oleksy BABILON
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-13 11:32:04
2017-08-12 14:03:29
Aleksandra Andrzejewska MIRADO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-12 09:23:15
2017-08-12 00:04:43
Danuta Kołodziejczak BRETON
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L1/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 16:24:23
2017-08-10 13:20:26
Marta Orlikowska NORINO
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 16:24:10
2017-08-10 00:28:45
Alicja Chełska IGNAS
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-10 16:19:28
2017-08-10 00:23:21
Alicja Chełska BOLTAIRE
  • 1x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-09 17:30:02
2017-08-07 18:12:11
Weronika Jazikowska INDEX
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L1/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
4 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 08:14:50
2017-07-12 17:09:08
Karina Pankowska ORABELLA
  • 2x 2/LL/Z trafieniem w normę czasu
3 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 08:14:38
2017-06-24 22:41:40
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L1/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
2 ENTRY ACCEPTED 2017-07-24 08:14:25
2017-06-24 22:40:45
Kornelia Smura DOMINGO
  • 1x 3/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 4/L1/Dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 08:15:46
2017-06-09 02:00:29
Marta Olejnik RATYN
  • 2x 1/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamski Jakub Delta Biedrusko
1999 (J.)
brak
2. Andrzejewska Aleksandra KJ Raduszyn
2000 (J.)
brak
3. Biskup Julia KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
O030577
4. Boczkowska Aleksandra KJ Liljówka Stęszewko
S
O031460
5. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group
S
O003220
6. Bulak Marta Ranczo Podgórze
7. Byndas Agata brak
2002 (JM.)
26243/16
8. Chełska Alicja brak
S
brak
9. Derc Karolina Delta Biedrusko
1996 (MJ.)
brak
10. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
2003 (JM.)
O038656
11. Drzewiecki Krystian Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2000 (J.)
brak
12. Gawrońska Maria Bpk
13. Gniadek Oliwia Bpk
2002 (JM.)
O037779
14. Górska Amelia Bpk
15. Gumienna Pola KJ Liljówka Stęszewko
2005 (JM.)
O035166
16. Henclewska Jagoda Klub Jeździecki Raduszyn
2003 (JM.)
brak
17. Hnat Martyna Stajnia Leśnego Duszka
18. Jaskólska Oliwia Bpk
19. Jaworska Marta Stowarzyszenie KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
brak
20. Jazikowska Weronika UKS Master Gniezno
1998 (MJ.)
O024749
21. Kapłon Weronika Bpk
22. Kaźmierczak Marta bpk
2000 (J.)
brak
23. Kicińska Joanna Brak
S
Brak
24. Kolanus Anita Klub Jeździecki Raduszyn
2003 (JM.)
brak
25. Kołodziejczak Danuta bpk
2003 (JM.)
brak
26. Kościelna Nikola Bpk
27. Kościuszko Marianna bpk
2000 (J.)
brak
28. Krawczyk Lidia Stajnia Leśnego Duszka
29. Krzyżostaniak Joanna SKJ Leśna Podkowa
30. Kwaśniewski Patryk Bpk
31. Machowska Anna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2001 (J.)
brak
32. Majchrzak Inga Stajnia Leśnego Duszka
33. Matkowska Iwona Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
S
brak
34. Melerowicz Maria Delta Biedrusko
2006 (Mł.)
brak
35. Michalska Weronika bpk
2001 (J.)
brak
36. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (Mł.)
brak
37. Nowicka Anna Stajnia Wesoła Maciejka
S
brak
38. Obst Patrycja Ostrowo Młyn
S
brak
39. Och-Oleksy Hania KJ Raduszyn
2003 (JM.)
brak
40. Orlikowska Marta UKS Master Gniezno
1998 (MJ.)
O039093
41. Palacz Oliwia LILJÓWKA
2004 (JM.)
brak
42. Piechowiak Roksana bpk
43. Pozarzycka Ida KJ Liljówka Stęszewko
2003 (JM.)
brak
44. Poźniak Katarzyna Bpk
45. Przybyla Bogdan Ostrowo Młyn
S
/.brak
46. Spychała Klaudia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
S
brak
47. Starzyńska Gabriela Ostrowo Młyn
2003 (JM.)
brak
48. Stefaniak Kacper Ostrowo Młyn
2002 (JM.)
brtak
49. Szczepańska Emilia bpk
S
brak
50. Szkoda Mariusz Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2000 (J.)
brak
51. Warzywoda Antonina Delta Biedrusko
2003 (JM.)
brak
52. Wierzejewska Nicole Klub Jeździecki Raduszyn
2005 (JM.)
brak
53. Wojciechowicz Katarzyna Delta Biedrusko
S
brak
54. Wojciechowska Alicja Bpk
55. Wrzesińska Julia KJ LILJÓWKA STĘSZEWKO
2001 (J.)
BRAK
56. Żak Joanna Klub Jeździecki Raduszyn Stajnia Złotoryjsko
S
brak
57. Zbierska Agnieszka Bpk
58. Zielińska Maria Stajnia Leśnego Duszka
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

55

ALI KUC POL 2007 Wałach biała/kuc:121 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Niesiołowski
B: Krzysztof Niesiołowski
K019524 616999610326507
2.

56

BABILON SP POL 2001 Wałach kasztanowata/163 F: Dragon
M: Bylina
O: Roman Przymusiński
B: Kazimierz Kosakowski
brak
3.

10

Baluzino F:
M:
O:
B:
4.

70

BANICJA SP POL 2007 Klacz siwa F: Czumak
M: Brawura
O: Andrzej Kosakowski
B: brak
brak
5.

38

BARCZELLO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Czumak, po Bujak
M: Bystra
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
6.

11

Belmar F:
M:
O:
B:
7.

37

BELWEDER Mały Koń POL 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:151 F: Wolinght's Dante/
M: Belle Femme/
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
8.

30

BEQUICK SP POL 2011 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
9.

73

Black & White F:
M:
O:
B:
10.

61

BOLTAIRE SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: SAMURAI M
M: BRZOZA
O: Alicja Chełska
B: Sławek Ireneusz
009680032206
11.

58

BRETON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/mk:159cm F: Karter xx
M: Brenda
O: Marta Wilk
B: Golejewko
Brak
12.

68

CARDINIO HOL POL 2002 Wałach siwa F: Cardino
M: Kima
O: Katarzyna Poźniak
B: Niemcy
brak
13.

46

CASSTIEL KAMA SP POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama / Cassini I
M: Nerma / Cantanis
O: Grzegorz Gniadek
B: Jan Kuśmierkowski
K022406 616009640079910
14.

9

Cega F:
M:
O:
B:
15.

36

CINZANO Brandenburska POL 2007 Wałach siwa F: Carlos DZ
M: Cyklina
O: Joanna Kicińska
B: SK Bielin
Brak
16.

2

Consotho II F:
M:
O:
B:
17.

14

Cornel F:
M:
O:
B:
18.

45

CORVETTA SP POL 2010 Klacz gniada/mk: F: Lexus /
M: Kamelia /
O: Małgorzata Pawelec-Klimek
B: Małgorzata Pawelec-Klimek
K021826 616999610127110
19.

71

CUPIDO HSH POL 2012 Wałach gniada F: Agropoint Chupalido
M: matka
O: Jarosław Pawlak
B: brak
brak
20.

52

CYRYL SP POL 1111 Wałach kasztanowata F: .
M: .
O: .
B: .
brak
21.

47

DIABLO Wielkopolska POL 2012 Wałach inna/168 F: Lew
M: Duna
O: Marta Jaworska
B: Sławomir Łukaszewski
brak 616007610132812
22.

1

Eschnapur F:
M:
O:
B:
23.

17

Finezja F:
M:
O:
B:
24.

25

FREJKA KUC POL 2002 Klacz kasztanowata/kuc: F: Walor / Epos
M: Frytka / Amoretto
O:
B:
K008203 POL013611133602
25.

24

GARCIA Haflinger GER 2007 Klacz izabelowata/kuc: F: BAUMEISTER
M: GISMO
O: GRZEGORZ JACHIMOWICZ
B: XXX
BRAK
26.

29

GRAND SP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino /
M: Grenada /
O: Katarzyna Derc
B:
brak
27.

48

HUANA Małopolska POL 2007 Klacz gniada F: Emetyt
M: Hipoteza
O: Panasiuk Sławomir
B: Aleksandra Bucka
6160066801082
28.

20

HUBER DREAM L WLKP POL 2004 Wałach gniada/161 F: DRAKO
M: HIGA
O: GRZEGORZ JACHIMOWICZ
B: GRZEGORZ JACHIMOWICZ
brak 10939 102YE40
29.

60

IGNAS WLKP POL 2007 Wałach kasztanowata F: AUTORYTET
M: ILUZJA
O: Alicja Chełska
B: Daria Kobiernik
616007680114507
30.

62

INDEX WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Dar / Dukat
M: Intuicja / Interpol
O: Ryszard Nitka
B: Robert Grunwald
K021651 616007611263602
31.

3

Japa F:
M:
O:
B:
32.

54

KAŚKA MŁP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Kwinto/
M: Lady/
O: Wiktoria Woźniak
B: Andrzej Tomczak
brak
33.

50

KWIRYN SP POL 1111 Klacz gniada F: .
M: .
O: .
B: .
brak
34.

22

LORGO SP POL 1995 Wałach ciemnogniada F: louis
M: barbra
O: dorota stabiszewska
B: x
05198
35.

41

MARCO Wielkopolska POL 2007 Wałach kara F: WINCHESTER
M: MARAKENA
O: Emilia Szczepańska
B: Prządek Małgorzata
brak
36.

12

Meklar F:
M:
O:
B:
37.

19

MIĘTUS KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tatiana Zaworska
B:
brak 616999610329807
38.

57

MIRADO SP POL 2001 Wałach kasztanowata/167 F: Dragon/
M: Mirabelka/
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
brak
39.

51

NOBEL SP POL 2011 Wałach gniada F: .
M: .
O: .
B: .
brak
40.

23

NOKIA OO POL 1999 Klacz gniada/kuc: F: Camus / Eukaliptus
M: Nowina / Wermut
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
K011176 POL990000001136
41.

59

NORINO Haflinger GER 2003 Wałach izabelowata/kuc: F: Novum / Novara
M: Semone / Nobody
O: Ryszard Nitka
B: GbR Sendig & Sendig & Jahn
K021650 DE467000253403
42.

8

Olza F:
M:
O:
B:
43.

40

ORKA SP POL 2003 Klacz gniada F: Marino /
M: Odetta /
O: Łukasz Dobrzyński
B: Leon Gawroński
brak
44.

26

PRYMUS KUC POL 2007 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
45.

53

RAMIA SP POL 2011 Klacz siwa F: ....
M: ....
O: ...
B: ..
brak
46.

33

RENOMA SP POL 2002 Klacz siwa/170 F: Malachit
M: Raszka
O: Piotr Podskarbi
B: Kazimierz Łazarowicz
brak POL 009611187502
47.

72

Robin F:
M:
O:
B:
48.

27

RUBIN WLKP POL 2001 Wałach gniada F: Nepos/
M: Ryksza/
O: Katarzyna Wojciechowcz
B:
brak POL007590101601
49.

49

S-EVITA Wielkopolska POL 2006 Klacz kasztanowata F: Interdykt
M: Sarna
O: Anna Nowicka
B: Słodkowska Elżbieta
616006680108207 616006680108207
50.

18

Sandra POL F:
M:
O:
B:
51.

44

SHAMAYA Pełna Krew Angielska POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Cloword
M: Sabaudia
O: Marta Palimąka
B: Krzysztof Grudziąż
Brak
52.

6

Sissi F:
M:
O:
B:
53.

5

Stargate F:
M:
O:
B:
54.

34

SURMA Wielkopolska POL 2006 Klacz siwa/170 F: Galon
M: Sara
O: Piotr Podskarbi
B: Piotr Podskarbi
brak POL 0076100581
55.

28

TRENDY KUC POL 2011 Klacz inna F: nd
M: nd
O: nd
B: nd
brak 616013661404411
56.

21

TUNIS SP POL 2007 Wałach gniada/174 F: Landor / Lacatraz
M: Turcja / Niels
O: Grzegorz Jachimowicz
B:
brak
57.

35

WENNA Koń Fiordzki POL 2006 Klacz bułana/mk: F: Kris
M: Wisana
O: Marta Palimąka
B: /
brak
58.

4

Wizjonerka F:
M:
O:
B:
59.

39

ZAFIRA Wielkopolska POL 2004 Klacz siwa F: Harwest
M: Zuzanna
O: Łukasz Dobrzyński
B: Siejak Agnieszka
K021060
60.

7

Zefir F:
M:
O:
B:
61.

32

ZORZA NN POL 2004 Klacz ciemnogniada/mk:125 F: brak
M: brak
O: Paweł Byndas
B: brak
brak 616 999 61 02607 05
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamski Jakub
Delta Biedrusko
BEQUICK (30)
2017-08-19
2017-08-19
5
Andrzejewska Aleksandra
KJ Raduszyn
MIRADO (57)
2017-08-19
6
2017-08-19
18
Biskup Julia
KJ Liljówka Stęszewko
GARCIA (24)
2017-08-19
2017-08-19
16
2017-08-19
27
Boczkowska Aleksandra
KJ Liljówka Stęszewko
TUNIS (21)
2017-08-19
9
2017-08-19
14
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group
Robin (72)
2017-08-19
7
2017-08-19
15
2017-08-19
4
2017-08-19
2
Bulak Marta
Ranczo Podgórze
2017-08-19
18
Byndas Agata
brak
ZORZA (32)
2017-08-19
2017-08-19
29
2017-08-19
Chełska Alicja
brak
IGNAS (60)
2017-08-19
13
2017-08-19
26
2017-08-19
10
2017-08-19
12
Derc Karolina
Delta Biedrusko
TRENDY (28)
2017-08-19
2017-08-19
17
GRAND (29)
2017-08-19
2017-08-19
5
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
ZAFIRA (39)
2017-08-19
2
2017-08-19
10
ORKA (40)
2017-08-19
2
2017-08-19
17
Drzewiecki Krystian
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
RENOMA (33)
2017-08-19
16
Gawrońska Maria
Bpk
2017-08-19
15
2017-08-19
Gniadek Oliwia
Bpk
2017-08-19
15
2017-08-19
9
2017-08-19
8
2017-08-19
10
Górska Amelia
Bpk
Japa (3)
2017-08-19
20
Gumienna Pola
KJ Liljówka Stęszewko
FREJKA (25)
2017-08-19
2017-08-19
1
Henclewska Jagoda
Klub Jeździecki Raduszyn
2017-08-19
8
Hnat Martyna
Stajnia Leśnego Duszka
Zefir (7)
2017-08-19
2017-08-19
14
Jaskólska Oliwia
Bpk
Cega (9)
2017-08-19
5
Jaworska Marta
Stowarzyszenie KJ Leśna Podkowa Rychlik
DIABLO (47)
2017-08-19
Jazikowska Weronika
UKS Master Gniezno
INDEX (62)
2017-08-19
11
2017-08-19
6
Kapłon Weronika
Bpk
Sandra (18)
2017-08-19
2017-08-19
4
Kaźmierczak Marta
bpk
SHAMAYA (44)
2017-08-19
3
2017-08-19
Kicińska Joanna
Brak
CINZANO (36)
2017-08-19
21
2017-08-19
20
Kolanus Anita
Klub Jeździecki Raduszyn
2017-08-19
12
Kołodziejczak Danuta
bpk
BRETON (58)
2017-08-19
13
2017-08-19
7
Kościelna Nikola
Bpk
2017-08-19
Kościuszko Marianna
bpk
KAŚKA (54)
2017-08-19
12
2017-08-19
9
Krawczyk Lidia
Stajnia Leśnego Duszka
Sissi (6)
2017-08-19
6
Krzyżostaniak Joanna
SKJ Leśna Podkowa
2017-08-19
1
2017-08-19
1
2017-08-19
17
2017-08-19
10
Kwaśniewski Patryk
Bpk
Cornel (14)
2017-08-19
6
2017-08-19
Machowska Anna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
SURMA (34)
2017-08-19
13
2017-08-19
22
Majchrzak Inga
Stajnia Leśnego Duszka
Olza (8)
2017-08-19
2017-08-19
Matkowska Iwona
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
RENOMA (33)
2017-08-19
Melerowicz Maria
Delta Biedrusko
MIĘTUS (19)
2017-08-19
18
2017-08-19
2017-08-19
19
Michalska Weronika
bpk
WENNA (35)
2017-08-19
2017-08-19
Niesiołowska Zofia
bpk
ALI (55)
2017-08-19
2017-08-19
2017-08-19
Nowicka Anna
Stajnia Wesoła Maciejka
HUANA (48)
2017-08-19
2017-08-19
22
2017-08-19
28
S-EVITA (49)
2017-08-19
2017-08-19
Obst Patrycja
Ostrowo Młyn
RAMIA (53)
2017-08-19
25
2017-08-19
26
2017-08-19
10
Och-Oleksy Hania
KJ Raduszyn
BABILON (56)
2017-08-19
9
2017-08-19
7
Orlikowska Marta
UKS Master Gniezno
NORINO (59)
2017-08-19
1
2017-08-19
23
Palacz Oliwia
LILJÓWKA
NOKIA (23)
2017-08-19
3
2017-08-19
23
Piechowiak Roksana
bpk
Belmar (11)
2017-08-19
20
Pozarzycka Ida
KJ Liljówka Stęszewko
LORGO (22)
2017-08-19
21
2017-08-19
4
Poźniak Katarzyna
Bpk
2017-08-19
2017-08-19
8
Przybyla Bogdan
Ostrowo Młyn
CYRYL (52)
2017-08-19
2017-08-19
4
Spychała Klaudia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
SURMA (34)
2017-08-19
25
Starzyńska Gabriela
Ostrowo Młyn
KWIRYN (50)
2017-08-19
3
2017-08-19
3
Stefaniak Kacper
Ostrowo Młyn
NOBEL (51)
2017-08-19
11
2017-08-19
10
Szczepańska Emilia
bpk
MARCO (41)
2017-08-19
7
2017-08-19
2017-08-19
10
Szkoda Mariusz
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
RENOMA (33)
2017-08-19
19
Warzywoda Antonina
Delta Biedrusko
PRYMUS (26)
2017-08-19
24
2017-08-19
2017-08-19
24
Wierzejewska Nicole
Klub Jeździecki Raduszyn
2017-08-19
11
Wojciechowicz Katarzyna
Delta Biedrusko
RUBIN (27)
2017-08-19
8
2017-08-19
2017-08-19
19
Wojciechowska Alicja
Bpk
Finezja (17)
2017-08-19
21
2017-08-19
28
Wrzesińska Julia
KJ LILJÓWKA STĘSZEWKO
2017-08-19
2
2017-08-19
14
Żak Joanna
Klub Jeździecki Raduszyn Stajnia Złotoryjsko
BANICJA (70)
2017-08-19
16
CUPIDO (71)
2017-08-19
15
2017-08-19
15
Zbierska Agnieszka
Bpk
Meklar (12)
2017-08-19
14
2017-08-19
27
Zielińska Maria
Stajnia Leśnego Duszka
Sissi (6)
2017-08-19
5

Number of Riders: 58

Number of Horses: 61

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl