Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Mistrzostwa Poznania w Skokach przez Przeszkody
Poznań, Hipdrom Wola, 25 czerwca 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
88 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 07:59:24
2017-06-23 19:22:32
Nikola Klimecka BODRUM L
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
87 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 15:46:41
2017-06-23 15:18:45
Sonia Fabiszewska RUMO LUMP KG
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Juniorów
86 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 15:46:23
2017-06-23 13:22:42
Katarzyna Pszeniczka LEWIATAN
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Juniorów
85 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:40:22
2017-06-22 23:37:53
Julia Perek FIDŻI
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:40:12
2017-06-22 23:37:09
Judyta Perek FIDŻI
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:40:01
2017-06-22 23:35:57
Julia Perek TAZINA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Juniorów
82 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:39:50
2017-06-22 23:35:31
Judyta Perek FRYTKA
  • 1x 1/kuce/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:39:37
2017-06-22 23:33:16
Anna Sobańska HATTERIA II
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
80 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:39:26
2017-06-22 23:30:19
Roksana Danielewicz KALINA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
79 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:39:13
2017-06-22 23:20:45
Dagmara Dolińska ZAMIRA
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Seniorów
78 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:39:01
2017-06-22 23:20:28
Dagmara Dolińska SELLANO BOY
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Seniorów
77 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:38:48
2017-06-22 23:19:40
Dagmara Dolińska CORTINA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
76 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 08:20:44
2017-06-22 23:03:27
Jadwiga Góra GROC
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
75 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:37:33
2017-06-22 22:59:29
Hanna Nowakowska HARRY POTTER
  • 2x 1/kuce/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
74 ENTRY CANCELED 2017-06-23 19:24:51
2017-06-22 22:58:24
Adrianna Werbińska BODRUM L
73 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:38:10
2017-06-22 22:57:37
Natalia Frątczak ROSARIA
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
72 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:37:58
2017-06-22 22:57:04
Martyna Cankudi B-FOOD BOUNTY A-Z
  • 2x 1/kuce/Zwykły art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:37:46
2017-06-22 22:56:38
Anastazja Rzyszkiewicz ATOS
  • 2x 1/kuce/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:37:21
2017-06-22 22:48:43
Monika Majorczyk KOBI
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Seniorów
69 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:37:08
2017-06-22 22:48:28
Emilia Kurp BERNY
  • 2x 1/kuce/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:36:55
2017-06-22 22:14:44
Sara Szczot ESKA
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
67 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:36:39
2017-06-22 22:10:37
Lidia Winkler ARIAN
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Seniorów
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:36:25
2017-06-22 22:01:59
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Juniorów
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 19:48:11
2017-06-22 18:55:21
Aleksandra Nazar WITO CORLEONE
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Juniorów
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 19:47:57
2017-06-22 18:54:42
Zuzanna Bajan SALAMINA
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Seniorów
63 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 15:57:47
2017-06-22 15:56:21
Anna Wiącek SHEERAN
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Juniorów
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 15:52:44
2017-06-22 15:24:29
Krystian Starkowski ROTELLA STAR
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY CANCELED 2017-06-22 22:04:23
2017-06-22 13:01:24
Marta Rotengruber SAROS S
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:39:39
2017-06-22 13:00:50
Marta Kropacz CHARYZMA
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:39:26
2017-06-22 12:13:41
Kinga Kurek BRENEKA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Juniorów
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:39:12
2017-06-22 10:46:37
Zofia Joanna Reroń ODYSEUSZ
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:38:59
2017-06-22 10:45:46
Marta Kaźmierczak SHAMAYA
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-24 08:17:21
2017-06-22 10:01:00
Julia Walorek FIGARO
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Juniorów
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:38:34
2017-06-22 10:00:00
Julia Walorek FALCO
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Juniorów
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:38:20
2017-06-22 08:01:19
Katarzyna Rutkowska SENESZ
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:38:03
2017-06-21 23:31:45
Zuzanna Jankowska RYSA
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:37:45
2017-06-21 22:12:42
Aneta Różyńska KANDELA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
51 ENTRY CANCELED 2017-06-23 13:49:48
2017-06-21 10:20:42
Agnieszka Zielińska ELIPSA
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 10:23:15
2017-06-21 09:23:26
Marta Konarska JACOB
  • 1x 1/kuce/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:46:49
2017-06-21 07:12:25
Alina Celmerowska CHOCCO
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:46:38
2017-06-21 00:09:55
Weronika Kamieńska WERBUS-K
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Juniorów
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:46:28
2017-06-21 00:09:22
Weronika Kamieńska TIGRA K
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Juniorów
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:46:18
2017-06-20 22:43:04
Antonina Warzywoda PRYMUS
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:46:06
2017-06-20 22:42:01
Maria Melerowicz MIĘTUS
  • 2x 1/kuce/Zwykły art. 238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:37:21
2017-06-20 22:40:00
Karolina Derc GRAND
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Juniorów
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:45:45
2017-06-20 22:39:18
Jakub Adamski GIGS KG
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Juniorów
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:45:29
2017-06-20 19:17:42
Aleksandra Grzybkowska SANDRA DE FINIBUS TERRAE
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 16:09:58
2017-06-20 14:49:10
Julia Frankiewicz CZEREDA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 16:10:39
2017-06-20 12:22:48
Dominika Gardas HAZELHORST'S DIAMO
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Juniorów
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 16:10:11
2017-06-20 12:21:57
Dominika Gardas ANCONA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Juniorów
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 16:09:11
2017-06-20 11:08:45
Mirosław Wójcik HESTIA
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Seniorów
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 16:09:24
2017-06-20 10:29:29
Jakub Rogacki FOREST
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Seniorów
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 16:08:53
2017-06-20 10:28:59
Natalia Banach BELGIA
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Seniorów
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 16:08:37
2017-06-20 10:25:01
Wiktoria Niedźwiedź JJ AVICII
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Juniorów
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:47:22
2017-06-19 23:54:47
Filip Wysoczański ARES
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Juniorów
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:47:12
2017-06-19 23:54:10
Filip Wysoczański ANTAR
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:47:01
2017-06-19 23:51:30
Filip Wysoczański ROSSUM'S TRAVEL
  • 1x 1/kuce/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:46:40
2017-06-19 21:17:31
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Juniorów
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:46:28
2017-06-19 21:15:31
Kornelia Smura DOMINGO
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Juniorów
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:46:16
2017-06-19 18:51:07
Maria Głowacka BON ARCUS
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Seniorów
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:26:28
2017-06-18 22:12:04
Paula Kosiba BELLA LA LUNA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Juniorów
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:26:18
2017-06-18 18:36:19
Danuta Kołodziejczak BRETON
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY CANCELED 2017-06-19 21:18:16
2017-06-18 15:30:07
Anna Kuczyńska WAWEL
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:25:57
2017-06-18 14:21:02
Piotr Rychlik MAKAO H
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:25:44
2017-06-18 14:20:03
Sylwia Rychlik FLORENTINA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Juniorów
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:25:32
2017-06-18 14:18:52
Grzegorz Rychlik CHERUBIN
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Seniorów
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:25:12
2017-06-17 23:02:09
Kinga Kurek MIJAN
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 18:20:22
2017-06-17 12:39:17
Julia Szynka JASYR
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 18:20:10
2017-06-17 12:36:20
Monika Hojna KONOR
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Seniorów
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 18:19:55
2017-06-17 12:35:54
Patryk Rucinski GRAS F
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Seniorów
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 16:10:26
2017-06-16 23:08:28
Filip Kapała SALMIN
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 18:19:24
2017-06-16 21:32:05
Michalina Jendryke BRANDO
  • 1x 1/kuce/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 10:23:03
2017-06-16 21:13:34
Maria Kubaszewska CAREN
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Juniorów
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 10:22:29
2017-06-16 21:13:14
Michalina Jendryke MATADOR
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 10:22:07
2017-06-16 21:10:53
Mikołaj Kaczmarek MOJA GWIAZDA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Juniorów
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 18:18:26
2017-06-16 21:10:30
Bartosz Gendera ALISTER
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-17 18:18:11
2017-06-16 21:10:10
Vesna Wojtaszek CONTESSA FRANCESCA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 16:06:32
2017-06-16 12:53:17
Katarzyna Szuń TOMIRA
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Seniorów
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 16:06:20
2017-06-16 12:52:57
Katarzyna Szuń FREZJA
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Seniorów
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 16:06:08
2017-06-15 22:41:07
Barbara Kurek EVITA
  • 1x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Juniorów
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 16:05:51
2017-06-15 22:02:04
Paulina Sawicka MILUNIA
  • 2x 1/kuce/Zwykły art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 12:44:41
2017-06-14 09:50:18
Patryk Kaczmarek LAMBORGHINI
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/L1/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Seniorów
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 12:45:10
2017-06-13 21:23:13
Julia Urbaniak ORKAN
  • 2x 2/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 12:45:24
2017-06-12 19:56:31
Patryk Lembicz KALINKA
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 12:47:27
2017-06-12 13:12:47
Marianna Kościuszko KAŚKA
  • 2x 5/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Mistrzostwa Juniorów
  • 1x 6/L1/Zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:45:59
2017-06-12 13:11:33
Julia Brand BASKIL
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY CANCELED 2017-06-16 20:53:39
2017-06-09 22:22:03
Marta Olejnik RATYN
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamski Jakub Delta Biedrusko
1999 (J.)
brak
2. Bajan Zuzanna bpk
S
O019287
3. Banach Natalia bpk
S
O012302
4. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
5. Cankudi Martyna Cwał Zakrzewo
2004 (JM.)
brak
6. Celmerowska Alina KJ Michałówka
S
O014068
7. Danielewicz Roksana LKS Cwał Poznań
S
O026457
8. Derc Karolina Delta Biedrusko
1996 (MJ.)
brak
9. Dolińska Dagmara bpk
S
brak
10. Fabiszewska Sonia LKS Cwał Poznań
2000 (J.)
O037056
11. Frankiewicz Julia bpk
S
brak
12. Frątczak Natalia Cwał Zakrzewo
S
brak
13. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (J.)
O023600
14. Gendera Bartosz KJ Podkowa Gruszczyn
2002 (JM.)
brak
15. Głowacka Maria LKS Cwał Poznań
1997 (MJ.)
O035382
16. Gniadek Oliwia Bpk
2002 (JM.)
O037779
17. Góra Jadwiga CWAŁ ZAKRZEWO
2001 (J.)
brak
18. Grzybkowska Aleksandra Agro-Handel Śrem
1996 (MJ.)
brak
19. Hojna Monika KJ Agro-Handel Śrem
S
O004751
20. Jankowska Zuzanna bpk
2001 (J.)
brak
21. Janku Julia KJ Ranczo Kołata
2000 (J.)
O029215
22. Jendryke Michalina KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042012
23. Kaczmarek Mikołaj KJ Podkowa Gruszczyn
2003 (JM.)
O033282
24. Kaczmarek Patryk KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O034445
25. Kamieńska Weronika Rancho Poznań
2001 (J.)
025836
26. Kapała Filip Harmony Club Poznań
1996 (MJ.)
O027683
27. Kaźmierczak Marta bpk
2000 (J.)
brak
28. Klimecka Nikola CWAŁ ZAKRZEWO
2003 (JM.)
Brak
29. Kołodziejczak Danuta Bkp
2003 (JM.)
Brak
30. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (Mł.)
O042011
31. Kościuszko Marianna bpk
2000 (J.)
brak
32. Kosiba Paula JKS Fer Więckowice
2002 (JM.)
O037719
33. Kropacz Marta TJ KOR de LAS
2002 (JM.)
brak
34. Kubaszewska Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2000 (J.)
brak
35. Kukis Tymoteusz KJ Rancho Poznań
36. Kurek Barbara Stajnia Lajkonik
2001 (J.)
O034510
37. Kurek Kinga Stajnia Lajkonik
2001 (J.)
O033908
38. Kurp Emilia Cwał Zakrzewo
2006 (Mł.)
brak
39. Kwaśniewski Patryk Bpk
40. Lembicz Patryk brak
1999 (J.)
brak
41. Majorczyk Monika LKJ Kiekrz
S
brak
42. Melerowicz Maria Delta Biedrusko
2006 (Mł.)
brak
43. Nazar Aleksandra KJ Michałówka
2003 (JM.)
O035386
44. Niedźwiedź Wiktoria LKS Cwał Poznań
2002 (JM.)
O035123
45. Nowakowska Hanna Cwał Zakrzewo
2007 (Mł.)
brak
46. Pawlak Nicole KJ Ranczo Poznań
47. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (Mł.)
brak
48. Perek Julia Posadowskie TJ
2002 (JM.)
O038669
49. Pszeniczka Katarzyna niezrzeszona
1996 (MJ.)
8714/2011
50. Reroń Zofia Joanna Wielkopolska
2002 (JM.)
O037864
51. Rogacki Jakub bpk
S
O036965
52. Różyńska Aneta KS Grand Horse
S
brak
53. Rucinski Patryk sj pro eques
S
123456
54. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
55. Rychlik Grzegorz LKS Cwał Poznań
1997 (MJ.)
O025902
56. Rychlik Piotr Bez Przynależności Klubowej
S
O035132
57. Rychlik Sylwia LKS Cwał Poznań
2000 (J.)
O025903
58. Rzyszkiewicz Anastazja Cwał Zakrzewo
2005 (JM.)
brak
59. Salamonik Olga KJ Rancho Poznań
60. Sawicka Paulina SJ Baborówko
2007 (Mł.)
brak
61. Smura Kornelia bpk
2005 (JM.)
O040169
62. Sobańska Anna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O008606
63. Sprenger Laura KJ Rancho Poznań
64. Starkowski Krystian LKS Błyskawica Pakosław
S
O006986
65. Szczot Sara KJ Rancho Poznań
S
brak
66. Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
S
O002734
67. Szymkowiak Weronika KJ Rancho Poznań
68. Szynka Julia Bez przynalezności klubowej
2004 (JM.)
Brak
69. Urbaniak Julia Mustang w Czerwonaku
2001 (J.)
brak
70. Urbańska Nicola KJ Rancho Poznań
71. Walczak Klaudia JUKS Kłusak Gniezno
72. Walorek Julia KJ Podkowa Gruszczyn
2005 (JM.)
O039938
73. Warzywoda Antonina Delta Biedrusko
2003 (JM.)
brak
74. Wiącek Anna bpk
2001 (J.)
brak
75. Wichniarek Barbara KJ Rancho Poznań
76. Winkler Lidia LKJ Kiekrz Stajnia Kalińscy
brak
77. Wójcik Mirosław Racocki KJ
S
O013283
78. Wojtasik Gabriela KJ Rancho Poznań
79. Wojtaszek Vesna KJ Podkowa Gruszczyn
2004 (JM.)
O042477
80. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
O040749
81. Zaborowski Paweł KJ Rancho Poznań
82. Zbierska Agnieszka Bpk
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

23

B-FOOD BOUNTY A-Z Kuc Walijski POL 2011 Klacz izabelowata/kuc: F: Tijd Vlijt's Victor
M: Bohemian Foxy Five
O: GRESER ELŻBIETA
B: ZDZIEBŁO ANDRZEJ
brak
2.

4

AISZA Wielkopolska POL 2004 Klacz jelena F: Czandor
M: Asta
O: Katarzyna Małecka
B: Mariusz Jasiak
brak
3.

81

ALISTER TRAK POL 2007 Wałach kara F: Gluosnis/
M: Aprila/
O: Izabella Sikorska
B:
brak
4.

59

ANCONA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Santos / Guidam
M: Anja / Abanos
O: Jan Sołtysiak
B: Jan Sołtysiak
K014041 616009610189009
5.

66

ANTAR Kuc Connemara POL 2011 Wałach jelena/kuc:136 F: Ares
M: A
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Jarząbek Bogdan
Brak 616013670100611
6.

65

ARES Kuc Conn POL 2000 Ogier gniada/kuc:148 F: Fort Doolin / Rory Rudah
M: Antalya Bordei / O'Brien Du Chesnay
O: Wysoczańska Małgorzata
B: Bogdan Jarząbek
K021942 POL013670000900
7.

28

ARIAN SP POL 2012 Wałach siwa F: Czumen K / Ariados / Ariadus
M: Alfa /
O: Kaliński
B: Kaliński
brak
8.

24

ATOS Kuc Walijski POL 2013 Ogier ciemnogniada/kuc: F: DURLEYHALL ARCHIMEDES
M: PASJONATA AMANDA
O: GRESER ELŻBIETA
B: JAN PON
brak
9.

7

Bakara F:
M:
O:
B:
10.

68

BASKIL WLKP POL 2011 Wałach gniada/mk: F: Boliwar / Landro
M: Bukwa / Rio Bravo
O: Julia Brand
B: Wiesław Gałązka
K021825 616007520039911
11.

62

BELGIA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz F: Euripides
M: Bara
O: Jakub Rogacki
B: Edmund Idkowiak
K020743
12.

71

BELLA LA LUNA SP POL 2011 Klacz gniada F: Grosso / Contendro I
M: Bella II / Orkisz
O: Paula Kosiba
B: SK Kaczenice
K019523 616009680023811
13.

26

BERNY KUC POL 2012 Ogier tarantowata/kuc: F: Grey/
M: Bona/
O: Elżbieta Greser
B: Jarosław Ginter
brak
14.

21

BODRUM L WLKP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I
M: Brawura / Landos
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
K021374 616007610124412
15.

92

BOLERO DUE KUC POL 2011 Ogier gniada/kuc:145 F: Bolero / Life And Liberty
M: Kimberley / nn
O: Julia Janku
B: Francesca Santoni
K021749 616013610182011
16.

64

BON ARCUS MŁP POL 2002 Wałach kasztanowata/165 F: Arcus / Cross
M: Bona / Cynik
O: Włodzimierz Głowacki
B: SK Ochaby
K018971 POL006540016202
17.

80

BRANDO KUC POL 2012 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: NN
O:
B:
brak
18.

36

BRENEKA WLKP POL 2006 Klacz siwa F: Boss
M: Bryza
O: Marianna Gatniejewska
B: nn
brak
19.

72

BRETON SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/mk:159cm F: Karter xx
M: Brenda
O: Marta Wilk
B: Golejewko
Brak
20.

47

CAREN WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc: F: Arktos /
M: Celina /
O: Marta Stołowska-Lubońska
B: Agnieszka Szczepańska
K019537 616009610148811
21.

29

CASSTIEL KAMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama
M: Nerma
O: Grzegorz Gniadek
B: Kuśmierkowski Jan
K022406
22.

35

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada F: Czarownik / Freedoms Choice
M: Chloe / Landos
O: Eugeniusz Lasecki
B: SK Racot
K015841 616009610058210
23.

75

CHERUBIN SP POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Silver / Sixtus
M: Czanda / Windwurf
O: Beata Rychlik
B: Sylwester Kosiński
K016237 POL009680056406
24.

49

CHOCCO HOL GER 2013 Ogier gniada/170 F: CENTURION/ CORMINT
M: TOSKANA IV/ CASSINI I
O: Alina Celmerowska
B: Niemcy
brak DE421000120513
25.

1

Cieszyn F:
M:
O:
B:
26.

82

CONTESSA FRANCESCA SP POL 2010 Klacz gniada F: Poker / Evento
M: Celina / nn
O:
B:
K023429 616009610090410
27.

9

Cornel F:
M:
O:
B:
28.

18

CORTINA OLD POL 2008 Klacz gniada/167 F: Kaiser Karl/
M: Marchen D/
O: Dagmara Dolińska
B: Zenon Lewandowski
brak DE433331567808
29.

57

CZEREDA SP POL 2011 Klacz gniada F: Czarownik /
M: Czesna /
O: Julia Frankiewicz
B: SK Racot
brak
30.

69

DIE KLEINE LADY Węgierski Koń Sportowy HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord
M: Nadaly
O: Kornelia Smura
B: Szigeti - Centrum KFT
K020311 HUN K MF092440220
31.

70

DOMINGO DRP GER 2000 Ogier ciemnogniada/kuc: F: Top Dark Dream / Domingo
M: Donna Bella / Calenbergs Donnerblitz
O: Katarzyna Fabiś
B:
K005228 DE427270096000
32.

27

ESKA Małopolska POL 2004 Klacz gniada F: DOMESTOS
M: ERA
O: Szkoła Jazdy Konnej Katarzyna Małecka
B: -
brak
33.

85

EVITA SP POL 2001 Klacz srokata F: Emir / Emeryt
M: Elwira / Elf
O: Ewa Heidrych
B: Monika Pięta-Leśniak
K021562 616009590193601
34.

40

FALCO KM POL 2002 Wałach bułana/kuc:147 F: Nilor / Dukat
M: Fretka / Nowator
O: Michał Walorek
B:
K014704 POL013520019602
35.

11

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/130 F: Nepumuk
M: Frytka
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
brak 616013610193213
36.

39

FIGARO Kuc Feliński POL 2006 Ogier tarantowata/kuc:139 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
O:
B:
K020430 POL013610260906
37.

74

FLORENTINA Wielkopolska POL 2008 Klacz gniada F: Izaurus
M: Florencja
O: Piotr Rychlik
B: Henryk Święcicki
K019539
38.

5

Fokus F:
M:
O:
B:
39.

61

FOREST KWPN POL 2010 Wałach gniada F: -
M: -
O: Jakub Rogacki
B: -
-
40.

84

FREZJA SP POL 2005 Klacz gniada F: Contender Son / Contender
M: Freska / Elpar
O: Borys Kramer
B:
K017376 POL009600224005
41.

13

FRYTKA Kuc Feliński POL 1995 Klacz tarantowata/kuc:123 F: Amoretto/
M: Fregata/
O: Karolina Perek
B: Gospodarstwo Doświadczalne FELIN
brak
42.

54

GIGS KG SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iza Bajerlein
B:
brak
43.

34

GRAND SP POL 2008 Wałach gniada F: Levantino/
M: Grenada/
O: Katarzyna Derc
B:
brak
44.

79

GRAS F SP POL 2004 Wałach gniada F: casaretto 1
M: gracja
O: patryk rucinski
B: patryk rucinski
brak
45.

95

Groc F:
M:
O:
B:
46.

20

HARRY POTTER KUC POL 2010 Ogier tarantowata/kuc: F: Bardi/
M: Hani/
O: Elżbieta Greser
B: Joanna Kołodzińska
brak
47.

14

HATTERIA II Małopolska POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Huzar
M: Hatta/ Grey
O: Nowak Tomasz
B: Nowak Tomasz
00
48.

58

HAZELHORST'S DIAMO New Forest Pony NLD 2005 Wałach gniada/kuc: F: .
M: .
O: .
B: .
K023254
49.

60

HESTIA SP POL 2008 Klacz siwa/168 F: Koropiec / Cynik
M: Hoża / Bazar
O: Janusz Majchrzak
B: Janusz Majchrzak
K019683 POL009610178108
50.

6

HORTA KUC POL 2007 Klacz ciemnogniada F: PIOŁUN
M: HULJA
O: Szkoła Jazdy Konnej Katarzyna Małecka
B: Zieliński Zbigniew
brak
51.

45

JACOB KUC POL 2008 Wałach kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Katarzyna Stołowska
B:
K018737 616999610318008
52.

77

JASYR SP POL 2004 Wałach gniada/kuc:157 F: Lagrain/
M: Jaqueline/
O: Zenon Hojny
B: Małgorzata Balcerzak
brak
53.

63

JJ AVICII ISH IRL 2010 Wałach gniada F: Oberon Van Fyandra D 09 / Concorde
M: Kilnamona Myway / Whitehall Bridge
O: Jarosław Niedźwiedź
B: Deirdre Lusby
K020420 372414005621354
54.

15

KALINA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Łyk Szampana / Emetyt
M: Kama / Czumen K
O: Joanna Dąbrowska
B: Jarosław Borowiak
brak
55.

89

KALINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Rapsod/
M: Korweta/
O: Patryk Lembicz
B: Grzegorz Lembicz
brak
56.

43

KANDELA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Corsar
M: Kinetyka
O:
B:
brak
57.

90

KAŚKA MŁP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Kwinto/
M: Lady/
O: Wiktoria Woźniak
B: Andrzej Tomczak
brak
58.

25

KOBI WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Honwed/
M: Kastra/
O: Hubert Kaliński
B:
brak
59.

78

KONOR WLKP POL 2009 Wałach siwa/166 F: Contendor / Contendro
M: Kobra / Correro
O: Monika Hojna
B: Lech Garstka
K018085 616007610118209
60.

87

LAMBORGHINI DSH POL 2010 Wałach gniada F: Abke/
M: Libra/
O: Patryk Kaczmarek
B: SK Bielin Waldemar Kaczmarek
brak
61.

94

LEWIATAN Wielkopolska POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Lwówek
M: NN
O: Maciej Kubisiak
B: Żółtowski Stanisław
brak
62.

73

MAKAO H WLKP POL 2006 Wałach F: Landjoker S/
M: Modelka/
O: Beata Rychlik
B: Łukasz Hellmann
K018841
63.

48

MATADOR KUC POL 2006 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Stefan Stołowski
B:
brak
64.

10

Meklar F:
M:
O:
B:
65.

53

MIĘTUS KUC POL 2007 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Tatiana Zaworska
B:
brak 616999610329807
66.

76

MIJAN SP POL 2011 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Ewa Heidrych
B: Ewa Heidrych
brak
67.

86

MILUNIA KUC POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Ewrim
M: Migotka
O: Karolina Garstka
B: Krzysztof Kowalewski
brak
68.

46

MOJA GWIAZDA SP POL 2010 Klacz gniada F: Liberado /
M: Moja Perła /
O: Małgorzata Kaczmarek
B:
K020141 616009610201410
69.

37

ODYSEUSZ SP POL 2004 Wałach kara F: CampariM/Caprilli
M: Oklahoma/ Weland
O: Zofia Reroń
B: Magdalena Jeżewska
K008985 POL009611046004
70.

3

Orjev F:
M:
O:
B:
71.

88

ORKAN Wielkopolska POL 2010 Wałach siwa F: Lew
M: Ori
O: Magdalena Urbaniak
B: Łukaszewski sławomir
661007610218209
72.

52

PRYMUS KUC POL 2007 Wałach srokata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
73.

22

ROSARIA SP POL 2007 Klacz kasztanowata F: Chef Supreme/
M: Rostia/
O: Elżbieta Greser
B: SK Racot
brak
74.

67

ROSSUM'S TRAVEL New Forest Pony POL 2003 Wałach gniada/kuc:139 F: Valentino / Vernons Vineyard
M: Rossums Miss Marple / Silverlea Spiderman
O: Filip Wysoczańki
B:
K010358 POL014611176103
75.

33

ROTELLA STAR WLKP POL 2013 Klacz siwa F: Otello
M: Rosa B
O: Starkowski Krystian
B: Starkowski Hubert
-----------------
76.

93

RUMO LUMP KG SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Lumpi/
M: Romana KG/
O: Katarzyna Fabiszewska
B: Komin Grzegorz
K018970
77.

42

RYSA TS POL 2006 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / mm
O: Czesław Kołek
B:
brak
78.

2

Sahara F:
M:
O:
B:
79.

8

SAHARA Wielkopolska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: DRAKO
M: SAWANNA
O: Szkoła Jazdy Konnej Katarzyna Małecka
B: Tomasz Żmójdzin
brak
80.

31

SALAMINA SP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Sokrates / Corrado
M: Santini / Santos
O: Tadeusz Szymoniak
B: Jan Sołtysiak
K021526 161009610161312
81.

56

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Masini / Dixieland
M: Segasta / Special Power
O: Paweł Fortuniak
B: SK Kozienice Sp. z o. o.
brak
82.

55

SANDRA DE FINIBUS TERRAE Selle Italiano ITA 2011 Klacz ciemnogniada/kuc:148 F: Beaumont D'Alme
M: Sandra Song Z
O: Anna Dunst
B: Torsello Rocco Giovanni
brak
83.

17

SELLANO BOY WLKP POL 2008 Wałach siwa/mk:158 F: Chellano's Boy/
M: Saxonia/
O: Dagmara Dolińska
B: Wroński Bartosz
brak POL007610112308
84.

41

SENESZ SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Szkrab
M: Seniora
O: Beata Eglin
B: SK Prudnik
brak
85.

38

SHAMAYA Pełna Krew Angielska POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Cloword
M: Sabaudia
O: Marta Palimąka
B: Krzysztof Grudziąż
Brak
86.

32

SHEERAN KWPN NED 2002 Wałach gniada F: Placido/
M: Reonetty/
O: Marian Nickel
B:
brak 09448 102MV72
87.

12

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / NN
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
88.

51

TIGRA K SP POL 2009 Klacz gniada F: Convoi
M: Titina
O: Tamara Pawlaczyk- Kamieńska
B: Marek Kubacki
K016435
89.

83

TOMIRA SP POL 2004 Klacz gniada F: Romualdo / Kojak
M: Tradycja / Leuchtpfeil
O: Borys Kramer
B:
K016400 POL009530043204
90.

50

WERBUS-K SP POL 2010 Wałach siwa F: HBC Bid Lake
M: Wega
O: Tamara Pawlaczyk- Kamieńska
B: Marek Kubacki
K016436
91.

30

WITO CORLEONE SP POL 2013 Ogier gniada F: Michael Angelo F /
M: Wolta / Kingsten
O: Tadeusz Szymoniak
B:
K022618 616009610014513
92.

16

ZAMIRA SP POL 2005 Klacz siwa/171 F: Kwazar/
M: Zorza/
O: Katarzyna Niedźwiecka
B: Katarzyna Niedźwiecka
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamski Jakub
Delta Biedrusko
GIGS KG (54)
2017-06-25
2017-06-25
Bajan Zuzanna
bpk
2017-06-25
2017-06-25
Banach Natalia
bpk
BELGIA (62)
2017-06-25
2017-06-25
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
BASKIL (68)
2017-06-25
2017-06-25
Cankudi Martyna
Cwał Zakrzewo
2017-06-25
2017-06-25
Celmerowska Alina
KJ Michałówka
CHOCCO (49)
2017-06-25
2017-06-25
Danielewicz Roksana
LKS Cwał Poznań
KALINA (15)
2017-06-25
2017-06-25
Derc Karolina
Delta Biedrusko
GRAND (34)
2017-06-25
2017-06-25
Dolińska Dagmara
bpk
ZAMIRA (16)
2017-06-25
2017-06-25
2017-06-25
CORTINA (18)
2017-06-25
2017-06-25
Fabiszewska Sonia
LKS Cwał Poznań
2017-06-25
2017-06-25
Frankiewicz Julia
bpk
CZEREDA (57)
2017-06-25
2017-06-25
Frątczak Natalia
Cwał Zakrzewo
ROSARIA (22)
2017-06-25
2017-06-25
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
2017-06-25
2017-06-25
ANCONA (59)
2017-06-25
2017-06-25
Gendera Bartosz
KJ Podkowa Gruszczyn
ALISTER (81)
2017-06-25
2017-06-25
Głowacka Maria
LKS Cwał Poznań
2017-06-25
2017-06-25
Gniadek Oliwia
Bpk
2017-06-25
2017-06-25
Góra Jadwiga
CWAŁ ZAKRZEWO
Groc (95)
2017-06-25
2017-06-25
Grzybkowska Aleksandra
Agro-Handel Śrem
2017-06-25
2017-06-25
Hojna Monika
KJ Agro-Handel Śrem
KONOR (78)
2017-06-25
2017-06-25
Jankowska Zuzanna
bpk
RYSA (42)
2017-06-25
2017-06-25
Janku Julia
KJ Ranczo Kołata
2017-06-25
2017-06-25
Jendryke Michalina
KJ Podkowa Gruszczyn
MATADOR (48)
2017-06-25
2017-06-25
BRANDO (80)
2017-06-25
2017-06-25
Kaczmarek Mikołaj
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-06-25
2017-06-25
Kaczmarek Patryk
KJ Michałówka
2017-06-25
2017-06-25
Kamieńska Weronika
Rancho Poznań
2017-06-25
2017-06-25
TIGRA K (51)
2017-06-25
2017-06-25
Kapała Filip
Harmony Club Poznań
SALMIN (56)
2017-06-25
2017-06-25
Kaźmierczak Marta
bpk
SHAMAYA (38)
2017-06-25
2017-06-25
Klimecka Nikola
CWAŁ ZAKRZEWO
2017-06-25
2017-06-25
Kołodziejczak Danuta
Bkp
BRETON (72)
2017-06-25
2017-06-25
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
JACOB (45)
2017-06-25
2017-06-25
Kościuszko Marianna
bpk
KAŚKA (90)
2017-06-25
2017-06-25
2017-06-25
Kosiba Paula
JKS Fer Więckowice
2017-06-25
2017-06-25
Kropacz Marta
TJ KOR de LAS
2017-06-25
2017-06-25
Kubaszewska Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
CAREN (47)
2017-06-25
2017-06-25
Kukis Tymoteusz
KJ Rancho Poznań
Bakara (7)
2017-06-25
Kurek Barbara
Stajnia Lajkonik
EVITA (85)
2017-06-25
2017-06-25
Kurek Kinga
Stajnia Lajkonik
BRENEKA (36)
2017-06-25
MIJAN (76)
2017-06-25
Kurp Emilia
Cwał Zakrzewo
BERNY (26)
2017-06-25
2017-06-25
2017-06-25
Kwaśniewski Patryk
Bpk
Cornel (9)
2017-06-25
2017-06-25
Lembicz Patryk
brak
KALINKA (89)
2017-06-25
2017-06-25
Majorczyk Monika
LKJ Kiekrz
KOBI (25)
2017-06-25
2017-06-25
Melerowicz Maria
Delta Biedrusko
MIĘTUS (53)
2017-06-25
2017-06-25
Nazar Aleksandra
KJ Michałówka
2017-06-25
2017-06-25
Niedźwiedź Wiktoria
LKS Cwał Poznań
2017-06-25
2017-06-25
Nowakowska Hanna
Cwał Zakrzewo
2017-06-25
2017-06-25
2017-06-25
Pawlak Nicole
KJ Ranczo Poznań
Fokus (5)
2017-06-25
2017-06-25
Perek Judyta
Posadowskie TJ
FIDŻI (11)
2017-06-25
FRYTKA (13)
2017-06-25
2017-06-25
Perek Julia
Posadowskie TJ
FIDŻI (11)
2017-06-25
TAZINA (12)
2017-06-25
2017-06-25
Pszeniczka Katarzyna
niezrzeszona
2017-06-25
2017-06-25
Reroń Zofia Joanna
Wielkopolska
2017-06-25
2017-06-25
Rogacki Jakub
bpk
FOREST (61)
2017-06-25
2017-06-25
Różyńska Aneta
KS Grand Horse
KANDELA (43)
2017-06-25
Rucinski Patryk
sj pro eques
GRAS F (79)
2017-06-25
2017-06-25
Rutkowska Katarzyna
St. J Baborówko
SENESZ (41)
2017-06-25
2017-06-25
Rychlik Grzegorz
LKS Cwał Poznań
2017-06-25
2017-06-25
Rychlik Piotr
Bez Przynależności Klubowej
MAKAO H (73)
2017-06-25
2017-06-25
Rychlik Sylwia
LKS Cwał Poznań
2017-06-25
2017-06-25
Rzyszkiewicz Anastazja
Cwał Zakrzewo
ATOS (24)
2017-06-25
2017-06-25
2017-06-25
Salamonik Olga
KJ Rancho Poznań
Orjev (3)
2017-06-25
Sawicka Paulina
SJ Baborówko
MILUNIA (86)
2017-06-25
2017-06-25
Smura Kornelia
bpk
2017-06-25
2017-06-25
DOMINGO (70)
2017-06-25
Sobańska Anna
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2017-06-25
2017-06-25
Sprenger Laura
KJ Rancho Poznań
AISZA (4)
2017-06-25
Starkowski Krystian
LKS Błyskawica Pakosław
2017-06-25
2017-06-25
Szczot Sara
KJ Rancho Poznań
ESKA (27)
2017-06-25
2017-06-25
Szuń Katarzyna
KJ Sokół Damasławek
TOMIRA (83)
2017-06-25
2017-06-25
FREZJA (84)
2017-06-25
2017-06-25
Szymkowiak Weronika
KJ Rancho Poznań
Bakara (7)
2017-06-25
Szynka Julia
Bez przynalezności klubowej
JASYR (77)
2017-06-25
2017-06-25
Urbaniak Julia
Mustang w Czerwonaku
ORKAN (88)
2017-06-25
2017-06-25
Urbańska Nicola
KJ Rancho Poznań
HORTA (6)
2017-06-25
2017-06-25
Walczak Klaudia
JUKS Kłusak Gniezno
2017-06-25
2017-06-25
Walorek Julia
KJ Podkowa Gruszczyn
FIGARO (39)
2017-06-25
2017-06-25
FALCO (40)
2017-06-25
2017-06-25
Warzywoda Antonina
Delta Biedrusko
PRYMUS (52)
2017-06-25
2017-06-25
Wiącek Anna
bpk
SHEERAN (32)
2017-06-25
2017-06-25
Wichniarek Barbara
KJ Rancho Poznań
Sahara (2)
2017-06-25
Winkler Lidia
LKJ Kiekrz Stajnia Kalińscy
ARIAN (28)
2017-06-25
2017-06-25
Wójcik Mirosław
Racocki KJ
HESTIA (60)
2017-06-25
2017-06-25
Wojtasik Gabriela
KJ Rancho Poznań
Orjev (3)
2017-06-25
AISZA (4)
2017-06-25
Wojtaszek Vesna
KJ Podkowa Gruszczyn
2017-06-25
2017-06-25
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
ARES (65)
2017-06-25
2017-06-25
ANTAR (66)
2017-06-25
2017-06-25
2017-06-25
2017-06-25
Zaborowski Paweł
KJ Rancho Poznań
SAHARA (8)
2017-06-25
Zbierska Agnieszka
Bpk
Meklar (10)
2017-06-25
2017-06-25

Number of Riders: 82

Number of Horses: 92

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl