Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 09:57:53
2017-06-09 22:19:09
Patrycja Obst CZEDAN
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 11:04:51
2017-06-09 11:02:36
Wiktoria Frandzelska POKER
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 08:26:34
2017-06-09 08:25:43
Weronika Frąckowiak KAMA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 07:00:17
2017-06-08 23:09:46
Oliwia Jach SUBIEKT
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 07:00:06
2017-06-08 23:09:21
Oliwia Jach KRESKA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:59:56
2017-06-08 23:08:49
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:59:21
2017-06-08 23:01:57
Klaudiusz Jach KONFETTI
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:59:02
2017-06-08 21:58:04
Jacek Olejnicki KAN KAN RO
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:58:51
2017-06-08 21:57:36
Jacek Olejnicki BE MINE BO SON
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:58:41
2017-06-08 18:46:21
Joanna Słabowska SOLO
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:58:31
2017-06-08 15:30:27
Patrycja Trzaskawka CINDIRELLA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 15:24:30
2017-06-08 14:37:17
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 13:23:00
2017-06-08 13:10:14
Gabriela Solarczyk PASO DOBLE
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 12:06:28
2017-06-08 12:04:38
Zuzanna Bukowska PRINCESSA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 07:54:14
2017-06-07 20:54:41
Wiktoria Widzińska CARY
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 20:26:14
2017-06-07 13:20:21
Dominika Mielcarek REALIA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 08:27:16
2017-06-07 08:00:48
Paula Joachimiak KOBI
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 07:14:41
2017-06-06 22:04:18
Patrycja Obst ASTRID
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 07:07:55
2017-06-05 21:42:18
Adrianna Grzegorek KARMELEK
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 07:07:32
2017-06-05 19:59:20
Maciej Ceglarski HONDA
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 07:20:05
2017-06-04 23:52:20
Dariusz Górski LIPTON
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 07:19:29
2017-06-04 20:41:32
Danuta Kołodziejczak BRETON
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
3 ENTRY CANCELED 2017-06-05 07:19:49
2017-06-04 17:01:03
Dariusz Górski LIPTON
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 07:19:10
2017-06-01 22:36:20
Marta Jaworska DIABLO
  • 1x 2/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 07:24:12
2017-05-29 08:29:12
Roksana Barczak CYKOR
  • 1x 4/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bukowska Zuzanna KJ Wiecanowo
1999 (J.)
O023478
2. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
3. Chudzik Nadine Bpk
4. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
5. Frankowski Paweł Bpk
6. Frankowski Piotr Bpk
7. Górski Dariusz KJ Leśna Podkowa
S
26796 16
8. Grygiel Adam Stajnia Stropieszyn
9. Grzegorek Adrianna Stajnia Maskawa
2006 (Mł.)
brak
10. Jach Klaudiusz GLKS Sokół Damasławek
11. Jaworska Marta KJ Leśna Podkowa
S
brak
12. Joachimiak Paula Bez przynależności klubowej
1999 (J.)
Brak
13. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
14. Kosakowski Andrzej KJ Raduszyn
15. Kucinski Maciej Bpk
16. Kwaśniewski Patryk Bpk
17. Kwiatkowska Klaudia JUKS Kłusak Gniezno
18. Ładziak Amelia Bpk
2004 (JM.)
brak
19. Łukasiak Mateusz Bpk
20. Machinska Ewelina JUKS Kłusak Gniezno
21. Matusz Marcelina Bpk
22. Mielcarek Dominika JUKS Czekan
1998 (MJ.)
O024581
23. Najderek Zenon LKJ Abaria Iwno
24. Obst Patrycja brak
S
brak
25. Obst Patrycja bez przynależności klubowej
S
brak
26. Olejnicki Jacek KJ Gołębin Stary
S
0003762
27. Piątek Zuzanna Bpk
28. Politowicz Aleksandra Bpk
29. Rawecki Jakub Bpk
30. Słabowska Joanna KJ Wiecanowo
2001 (J.)
0033157
31. Sokołowski Piotr LZS Lech Gniezno
32. Solarczyk Gabriela KJ Wiecanowo
2002 (JM.)
Brak
33. Trzaskawka Patrycja BP
1996 (MJ.)
brak
34. Walczak Klaudia JUKS Kłusak Gniezno
35. Widzińska Wiktoria Stajnia Wiatrowo Las
1996 (MJ.)
O022779
36. Yildrim Bilge Bpk
37. Zbierska Agnieszka Bpk
38. Zobel Marcelina Stajnia Dębnica
2003 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

31

ASTRID SP POL 2003 Wałach tarantowata/mk: F: Astan
M: Karina
O: Karolina Ewa Obst
B: Marian Deminiak
brak
2.

2

Babilon F:
M:
O:
B:
3.

12

Bagdad F:
M:
O:
B:
4.

22

BE MINE BO SON SP POL 2009 Wałach siwa/165 F: Cantanis
M: Bo D'Eilandhof Z
O: Sandra Olejnicka Stajnia Madera
B: Dorota Zieniewicz
Brak 616009661929609
5.

39

Bio 2010 W gniada F: Calato Kama
M: Boliwi
O:
B:
6.

19

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy /
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
7.

42

Breneka WLKP POL 2006 F:
M:
O:
B:
8.

15

Cantatrice F:
M:
O:
B:
9.

28

CARY WLKP POL 2006 Ogier gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Czuwajka / Court
O: Narcyz Kosiński
B: Narcyz Kosiński
K010052 POL007610069006
10.

3

Centka K F:
M:
O:
B:
11.

24

CINDIRELLA SP POL 2012 Klacz siwa F: Casino-L
M: Costa Rica L
O: Patrycja Trzaskawka
B: Szymborski Bartoszbrak
brak 616009610209612
12.

16

Cornel F:
M:
O:
B:
13.

14

Costa Brava F:
M:
O:
B:
14.

45

CZEDAN WLKP POL 2007 Wałach siwa F: Landor
M: Czuwajka
O: Narcyz Kosiński
B: Narcyz Kosiński
brak
15.

46

Dandy F:
M:
O:
B:
16.

36

DIABLO WLKP POL 2012 Wałach inna F: Lew /
M: Duna /
O: Marta Jaworska
B: Sławomir Łukaszewski
brak 616007610132812
17.

47

Disney F:
M:
O:
B:
18.

41

Errisima F:
M:
O:
B:
19.

33

HONDA SP POL 0000 Klacz kasztanowata F: Czad / Dido
M: Habenda / Niferak
O: Maciej Ceglarski
B: SK Nowielice
brak
20.

21

KAN KAN RO SP POL 2011 Wałach siwa/172 F: Cancoon
M: Kolia JK
O: Robert Ostrowski
B: Robert Ostrowski
PZJ K021742 616009610029111
21.

32

KARMELEK KUC POL 2009 Wałach inna/kuc: F: Wolling's Dante
M: Komańcza
O: Monika Grzegorek
B: Szafran Marianna
brak
22.

48

Kartago F:
M:
O:
B:
23.

10

Kaszmir F:
M:
O:
B:
24.

30

KOBI Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz gniada/168 F: Biskwit
M: Kora
O: Tomasz Joachimiak
B: Orliński Grzegorz
Brak
25.

20

KONFETTI SP POL 2008 Klacz gniada F: Contendor / Contendro I
M: Księżniczka / Escudo
O: Sebastian Jach
B: Aleksandra Klamecka
K020850 616009680101608
26.

11

Lider S F:
M:
O:
B:
27.

34

LIPTON Wielkopolska Poch.trakeńskiego POL 2010 Wałach kasztanowata/173 F: Heleris
M: Legumina
O: Dariusz Górski
B: Stadnina Koni Liski Sp.z o.o.
26796 16 616 007 60 02513 10
28.

13

Meklar F:
M:
O:
B:
29.

26

PASO DOBLE Kuc Niemiecki Wierzchowy POL 2009 Wałach kara F: Nando Super
M: Penny
O: Maciej Solarczyk
B: Dorszewski Andrzej
Brak
30.

4

Paxton 2 F:
M:
O:
B:
31.

27

PRINCESSA SP POL 2008 Klacz gniada F: Landos II / Lord
M: Prysilla / West
O: Jarosław Bukowski
B: Józef Jastrząbek
K016829 POL009640012408
32.

29

REALIA WLKP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: Aravel Waro / Luron
M: Rewolta / Rewizor
O: Mirosław Mielcarek
B: Krzysztof Plewacki
K014849 POL007611045003
33.

23

SOLO Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada F: Leonardo
M: Samba
O: M. Słabowska
B: /
K023015 616007610188513
34.

5

Sopel F:
M:
O:
B:
35.

40

Szafir F:
M:
O:
B:
36.

25

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj
M: Sasanka
O: Zobel Sławomir
B: Zobel Sławomir
brak 616999610226312
37.

9

Turyn F:
M:
O:
B:
38.

6

Zafira F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bukowska Zuzanna
KJ Wiecanowo
2017-06-11
3
2017-06-11
4
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
HONDA (33)
2017-06-11
2
2017-06-11
7
Chudzik Nadine
Bpk
Lider (11)
2017-06-11
7
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
Zafira (6)
2017-06-11
4
2017-06-11
5
Frankowski Paweł
Bpk
Dandy (46)
2017-06-11
1
Frankowski Piotr
Bpk
Dandy (46)
2017-06-11
1
2017-06-11
1
Disney (47)
2017-06-11
1
2017-06-11
1
Górski Dariusz
KJ Leśna Podkowa
LIPTON (34)
2017-06-11
1
2017-06-11
17
Grygiel Adam
Stajnia Stropieszyn
Centka (3)
2017-06-11
16
2017-06-11
11
2017-06-11
11
2017-06-11
2
Grzegorek Adrianna
Stajnia Maskawa
2017-06-11
1
2017-06-11
1
2017-06-11
1
Jach Klaudiusz
GLKS Sokół Damasławek
2017-06-11
1
2017-06-11
9
2017-06-11
12
2017-06-11
8
Jaworska Marta
KJ Leśna Podkowa
DIABLO (36)
2017-06-11
1
2017-06-11
2
Joachimiak Paula
Bez przynależności klubowej
KOBI (30)
2017-06-11
6
2017-06-11
1
Kosakowska Halina
KJ Raduszyn
2017-06-11
5
2017-06-11
15
Kosakowski Andrzej
KJ Raduszyn
Kartago (48)
2017-06-11
1
2017-06-11
1
Kucinski Maciej
Bpk
Sopel (5)
2017-06-11
Kwaśniewski Patryk
Bpk
Cornel (16)
2017-06-11
10
2017-06-11
6
Kwiatkowska Klaudia
JUKS Kłusak Gniezno
Kaszmir (10)
2017-06-11
1
Ładziak Amelia
Bpk
Breneka (42)
2017-06-11
1
2017-06-11
Łukasiak Mateusz
Bpk
Lider (11)
2017-06-11
13
Machinska Ewelina
JUKS Kłusak Gniezno
Kaszmir (10)
2017-06-11
19
Matusz Marcelina
Bpk
2017-06-11
1
2017-06-11
1
Mielcarek Dominika
JUKS Czekan
REALIA (29)
2017-06-11
6
2017-06-11
13
Najderek Zenon
LKJ Abaria Iwno
Bagdad (12)
2017-06-11
16
2017-06-11
Obst Patrycja
brak
ASTRID (31)
2017-06-11
10
2017-06-11
Obst Patrycja
bez przynależności klubowej
CZEDAN (45)
2017-06-11
1
2017-06-11
1
Olejnicki Jacek
KJ Gołębin Stary
2017-06-11
3
2017-06-11
7
Piątek Zuzanna
Bpk
Szafir (40)
2017-06-11
20-21
2017-06-11
12
Politowicz Aleksandra
Bpk
Sopel (5)
2017-06-11
1
Rawecki Jakub
Bpk
Bio (39)
2017-06-11
1
2017-06-11
8
Słabowska Joanna
KJ Wiecanowo
SOLO (23)
2017-06-11
1
2017-06-11
9
Sokołowski Piotr
LZS Lech Gniezno
2017-06-11
15
2017-06-11
18
2017-06-11
4
2017-06-11
10
Solarczyk Gabriela
KJ Wiecanowo
2017-06-11
1
2017-06-11
11
Trzaskawka Patrycja
BP
2017-06-11
2017-06-11
Walczak Klaudia
JUKS Kłusak Gniezno
Turyn (9)
2017-06-11
3
2017-06-11
8
Widzińska Wiktoria
Stajnia Wiatrowo Las
CARY (28)
2017-06-11
9
2017-06-11
5
Yildrim Bilge
Bpk
Lider (11)
2017-06-11
14
Zbierska Agnieszka
Bpk
Meklar (13)
2017-06-11
20-21
2017-06-11
22
Zobel Marcelina
Stajnia Dębnica
2017-06-11
1
2017-06-11
14

Number of Riders: 38

Number of Horses: 38

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl