Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B ZR-B SKJ Gronówka
Barczyzna, gm. Nekla, 24 czerwca 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
68 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 07:23:43
2017-06-23 07:21:41
Klaudiusz Jach KONFETTI
  • 1x 6 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 ZR/N/GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
67 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 07:23:31
2017-06-23 07:21:08
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 6 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 ZR/N/GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:34:43
2017-06-22 23:43:22
Emilia Nawrot ERRISIMA
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:34:31
2017-06-22 23:35:54
Adrianna Marciniak ERRISIMA
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:34:17
2017-06-22 23:35:14
Adrianna Marciniak ERR-CHARGER
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:34:05
2017-06-22 23:17:16
Marcelina Suszczyk ZAMIRA
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:33:54
2017-06-22 22:28:20
Adrianna Grzegorek KARMELEK
  • 1x 1 ZT/KUCE/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:33:40
2017-06-22 21:16:05
Milena Frąckowiak SAN REMO
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
60 ENTRY CANCELED 2017-06-23 08:48:50
2017-06-22 20:16:40
Agata Kamińska CZINGIS CHAN
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 20:41:01
2017-06-22 20:16:00
Julia Moszczyńska AKADEMIA
  • 2x 7 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 15:56:00
2017-06-22 15:54:57
Anna Wiącek SHEERAN
  • 1x 4 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 15:54:09
2017-06-22 15:53:18
Sławomir Klóska QUELLO
  • 1x 6 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 ZR/N/GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 15:52:08
2017-06-22 15:45:39
Sławomir Klóska COCO GOLD
  • 1x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 15:51:48
2017-06-22 15:40:16
Sławomir Klóska STALUE
  • 1x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 15:51:36
2017-06-22 15:36:19
Sławomir Klóska INDEPENDENT
  • 1x 6 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 ZR/N/GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:30:46
2017-06-22 13:10:10
Paulina Sydow NAJLEPSZA
  • 2x 1 ZT/KUCE/Zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 06:33:23
2017-06-22 13:05:50
Amelia Stawińska BULWAR
  • 2x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
51 ENTRY CANCELED 2017-06-22 21:16:41
2017-06-22 13:04:54
Robert Sydow BULWAR
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:31:27
2017-06-22 13:03:39
Zuzanna Nowakowska FIGARO
  • 1x 7 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 8 ZR/N/GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:31:39
2017-06-22 13:02:52
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 2x 7 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:31:51
2017-06-22 13:02:12
Barbara Gronowska NORMAN
  • 1x 6 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:32:04
2017-06-22 13:01:14
Paulina Sydow ISTI
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:32:21
2017-06-22 12:59:34
Natalia Sydow EROZJA
  • 1x 1 ZT/KUCE/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:32:33
2017-06-22 12:53:18
Kamil Niestrawski CHARYZMA
  • 1x 8 ZR/N/GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:32:47
2017-06-22 12:52:53
Kamil Niestrawski CHARYZMA
  • 1x 7 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:33:00
2017-06-22 12:52:25
Kamil Niestrawski CERES
  • 1x 8 ZR/N/GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:33:13
2017-06-22 12:52:04
Kamil Niestrawski CERES
  • 1x 7 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
41 ENTRY CANCELED 2017-06-22 13:01:01
2017-06-22 09:10:36
Joanna Słomka DIVA
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:33:26
2017-06-21 22:53:43
Maja Dopierała TUAREG
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:33:36
2017-06-21 22:21:10
Wiktoria Nowicka IZIS
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:33:51
2017-06-21 22:00:41
Weronika Hypka JASNY FRAZES
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:34:03
2017-06-21 22:00:19
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 2x 7 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:34:20
2017-06-21 22:00:18
Anna Śledzik TA CAMINO
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:34:37
2017-06-21 21:43:21
Oliwia Werblińska VENTURA
  • 1x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:35:17
2017-06-21 21:42:46
Oliwia Werblińska FALSTAFF L
  • 1x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:35:06
2017-06-21 21:27:10
Mieszko Dąbrowski EFRON
  • 1x 8 ZR/N/GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:34:50
2017-06-21 21:02:31
Malwina Łapacz DENIS
  • 1x 7 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 8 ZR/N/GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:30:32
2017-06-21 21:01:07
Malwina Łapacz BEAGLE W/V
  • 1x 7 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 8 ZR/N/GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 14:30:10
2017-06-21 19:53:58
Daria Otto LINDA
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 15:59:05
2017-06-21 15:16:20
Marta Zielińska HELVETICA
  • 1x 6 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 ZR/N/GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 15:58:51
2017-06-21 15:15:54
Marta Zielińska HARRY ANGEL
  • 1x 6 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 ZR/N/GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 15:58:40
2017-06-21 12:37:04
Patrycja Trzaskawka CINDIRELLA
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 11:41:48
2017-06-21 10:51:02
Aleksandra Orczyk GENERAŁ GRANDE
  • 1x 4 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 11:41:38
2017-06-21 10:50:32
Adam Grygiel PAXTON 2
  • 1x 6 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 ZR/N/GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 11:41:27
2017-06-21 10:49:26
Aleksandra Orczyk DAFNE
  • 1x 4 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:44:21
2017-06-20 22:12:28
Filip Laskowski PLEJADA
  • 1x 6 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 ZR/N/GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:44:12
2017-06-20 21:38:04
Vanessa Nowaczyk ARAMIS
  • 1x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:44:02
2017-06-20 18:00:47
Zuzanna Meyer RANDEVU
  • 2x 7 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 07:43:45
2017-06-20 18:00:23
Zuzanna Meyer CYTRA
  • 1x 7 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
  • 1x 8 ZR/N/GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:45:13
2017-06-19 20:17:23
Aleksandra Zielińska PATAGONIA WN
  • 1x 6 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:45:02
2017-06-19 19:54:17
Tomasz Pawlicki FAMIEBUR B
  • 1x 6 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 ZR/N/GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:44:52
2017-06-19 19:52:03
Tomasz Pawlicki COLOMBO
  • 1x 6 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8 ZR/N/GRAND PRIX - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:23:20
2017-06-18 22:23:17
Aleksandra Staniek PASJA
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:23:09
2017-06-18 22:19:01
Oliwia Pleśnierowicz SNOOPY
  • 2x 1 ZT/KUCE/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:22:53
2017-06-18 22:17:58
Anastazja Frołow JULA MUSICAL MYSTERY
  • 2x 1 ZT/KUCE/Zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:22:41
2017-06-18 22:16:50
Marta Bałączna BANDERA
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:22:30
2017-06-18 12:25:23
Sylwia Michałowska CZECZOTKA
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 16:05:10
2017-06-15 20:35:24
Magdalena Murawska CZADIS TM
  • 1x 4 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 16:04:57
2017-06-15 20:35:10
Magdalena Murawska COMET 238
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 12:43:13
2017-06-13 10:34:04
Joanna Kmieciak DIAVONA
  • 1x 5 ZR/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6 ZR/P/Zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 12:42:56
2017-06-11 13:19:12
Marcel Hofman GARSON
  • 2x 7 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 12:42:23
2017-06-11 13:18:47
Marcel Hofman BOLIWIA
  • 2x 7 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 12:41:52
2017-06-11 13:18:14
Amelia Hofman FILEMON
  • 1x 1 ZT/KUCE/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 2 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 12:42:05
2017-06-10 20:52:34
Zofia Niesiołowska ALI
  • 2x 1 ZT/KUCE/Zwykły art. 238.2.1
  • 2x 2 ZT/Mini LL/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 12:41:30
2017-06-09 08:30:23
Weronika Frąckowiak KAMA
  • 1x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 11:35:30
2017-06-07 10:10:44
Agata Derda LOPIK'S APPIE
  • 2x 7 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 07:20:22
2017-06-03 21:44:38
Paulina Pełeszczak UNKA
  • 2x 3 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY CANCELED 2017-06-19 08:22:17
2017-05-28 07:49:39
Zofia Budzyńska FABIA
  • 2x 7 ZR/P/N/TALENT WIELKOPOLSKI
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bałączna Marta Kociałkowa Górka
2004 (JM.)
brak
2. Bielecki Patryk Stajnia Maskawa
3. Biskup Julia KJ Liljówka
2003 (JM.)
4. Boruczkowski Alan Stajnia Maskawa
5. Brylewska Maria SKJ Gronówka
6. Budzyńska Zofia SKJ Gronówka
7. Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica
S
O001204
8. Derda Agata Pony Jumping Team Poznań
2005 (JM.)
O037759
9. Dobrzyńska Michalina LKJ przy SK Mieczownica
10. Domachowska Dobrochna Stajnia Maskawa
11. Dopierała Maja LKS Cwał Poznań
1998 (MJ.)
brak
12. Drygalska Maja Stajnia Ranczo pod Brzozami
13. Frąckowiak Milena LKJ Abaria Iwno
S
Brak
14. Frąckowiak Weronika Bpk
1999 (J.)
Brak
15. Frołow Anastazja LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O039935
16. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (JM.)
O033003
17. Głowacz Paulina KJ Liljówka
2002 (JM.)
O029157
18. Gomuła Natalia SKJ Gronówka
19. Gronowska Barbara St. KJ Gronówka
1998 (MJ.)
O024035
20. Grygiel Adam BPK
S
O006990
21. Grzegorek Adrianna Stajnia Maskawa
2006 (Mł.)
brak
22. Hofman Amelia KJ Olmet Ostsped Stajnia Zawidowice
2006 (Mł.)
O038443
23. Hofman Marcel KJ Olmet Ostsped
2001 (J.)
O026268
24. Hypka Weronika brak
1996 (MJ.)
brak
25. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (J.)
O037943
26. Jachimowicz Gniewko KJ Liljówka
2002 (JM.)
27. Kaczmarek Martyna Stajnia Maskawa
28. Karcz Patrycja SKJ Gronówka
29. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
30. Kmieciak Joanna SKJ Gronówka
S
O020888
31. Konieczka Julia SKJ Gronówka
32. Kozielska Wiktoria SKJ Gronówka
33. Krawczyńska Julia SKJ Gronówka
34. Krzyżanowska Weronika SKJ Gronówka
35. Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
S
O007105
36. Leśna Zofia KJ Gronówka
37. Łapacz Malwina KJ Profil Piła
2002 (JM.)
O039901
38. Majcherczak Marcelina SKJ Gronówka
39. Marchlewicz Andrzej Agroturystyka u Michaliny
40. Matławski Piotr Bpk
S
41. Meyer Zuzanna St. KJ Gronówka
2000 (J.)
O024034
42. Michałowska Sylwia bpk
S
brak
43. Moskalik Klara SKJ Gronówka
44. Moszczyńska Julia KJ Ranczo Kołata
2002 (JM.)
O031585
45. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
46. Niesiołowska Zofia bpk
2007 (Mł.)
brak
47. Niestrawski Kamil Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
1996 (MJ.)
O021429
48. Niestrawski Kamil Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
1996 (MJ.)
O021429
49. Niszczak Bogna SKJ Gronówka
50. Nowaczyk Sandra KJ Mustang w Kochowie
51. Nowaczyk Vanessa KJ Jeziorki-Osieczna
2002 (JM.)
O026451
52. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (JM.)
O035093
53. Nowicka Wiktoria SKJ Gronówka
1998 (MJ.)
brak
54. Orczyk Aleksandra LZS Lech Gniezno
S
O031523
55. Otto Daria bpk
2001 (J.)
brak
56. Palacz Oliwia KJ Liljówka
57. Pełeszczak Paulina SKJ Gronówka
S
brak
58. Piątek Zuzanna Bpk
59. Pietraszak Maria SKJ Gronówka
60. Pleśnierowicz Oliwia LKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
O040170
61. Rawecki Jakub Bpk
62. Śledzik Anna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O009279
63. Sobczak Izabela SKJ Gronówka
64. Staniek Aleksandra LKJ Abaria Iwno
2001 (J.)
O032815
65. Stawińska Amelia Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2002 (JM.)
O038260
66. Stróżyńska Amelia KJ Ranczo pod Brzozami
67. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
68. Sydow Paulina LKJ ABARIA IWNO
S
BRAK
69. Trzaskawka Patrycja BPK
1996 (MJ.)
brak
70. Werblińska Oliwia bpk
2001 (J.)
O034662
71. Wesołowska Iga Fundacja Kaczyna
72. Wolnicka Gabrysia KJ Ranczo pod Brzozami
73. Zielińska Aleksandra KJ Jeziorki-Osieczna
2001 (J.)
O026237
74. Zielińska Marta KJ Zagórów
S
O020150
75. Zobel Marcelina Stajnia Dębnica
2003 (JM.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

38

AKADEMIA WLKP POL 2006 Wałach kara/170 F: Skaner-A / Saturn
M: Alina / Libellus
O: Sylwia Kamińska
B:
K017207 POL007610120406
2.

87

ALI KUC POL 2007 Wałach biała/kuc:121 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Niesiołowski
B: Krzysztof Niesiołowski
K019524 616999610326507
3.

4

Ambrozja SP POL klacz F:
M:
O:
B:
4.

19

Aragonit F:
M:
O:
B:
5.

70

ARAMIS Szlachetna Półkrew POL 2011 Ogier gniada F: Corvallo
M: Ambrozja
O: Kamila Nowaczyk
B: Marek Skąpski
K020651
6.

79

BANDERA M POL 2007 Klacz gniada F: Berberys
M: Balerina
O: Igo Sobiak
B: Józef Zastawny
brak
7.

23

Bio 2010 W gniada F: Calato Kama
M: Boliwi
O:
B:
8.

30

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy /
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
9.

85

BOLIWIA Małopolska POL 1999 Klacz gniada/161 F: Ros
M: Bastylia
O: Maciej Hofman
B: Krzysztof Kluzowski
K018734 POL006590012699
10.

55

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Janusz Grzewiński
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
11.

11

Bona Wlkp POL F:
M: Birma
O: Malachit
B:
12.

7

Brazylia F:
M:
O:
B:
13.

35

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
14.

46

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata/167 F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
O: Katarzyna Nowakowska
B: Detlef Hennings
K019124 DE421000203510
15.

51

CERES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz gniada/168 F: Marino
M: Czarnuszka/ Royal Court
O: Ewa Niestrawska
B: Stanisław Grygier
brak brak brak
16.

50

CHARYZMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada/164 F: Marino
M: Czarnuszka/ Royal Court
O: Ewa Niestrawska
B: Stanisław Grygier
K016494
17.

65

CINDIRELLA SP POL 2012 Klacz siwa F: Casino-L
M: Costa Rica L
O: Patrycja Trzaskawka
B: Szymborski Bartoszbrak
brak 616009610209612
18.

41

COCO GOLD HAN GER 2011 Klacz gniada F: CONTENDRO
M: CHACO BLUE
O: PAUL SCHOCKEMOHLE
B: PAUL SCHOCKEMOHLE
PZJ
19.

82

COMET 238 Holsztyńska GER 2008 Wałach gniada F: Corrado I
M: P-Contendra J
O: Magdalena Murawska
B: Niemcy
brak DE421000281808
20.

72

CYTRA SP POL 2004 Klacz gniada/164 F: Ludger / Laptop
M: Czacza / Tango
O: Norbert Meyer
B: Sylwester Kosiński
K015026 POL009680054604
21.

81

CZADIS TM SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Czad / Dido
M: Haftka / Calettos Son
O: Magdalena Murawska
B: Tomasz Mańczak
K009552 POL009611084703
22.

80

CZECZOTKA XX POL 1998 Klacz kasztanowata F: Special Power/
M: Concordia/
O: Sylwia Michałowska
B: Witold Krzemiński
brak
23.

68

DAFNE SP POL 2008 Klacz gniada F: Denar / Caletto's Son
M: Darna / Loxley
O: Roman Dudkowiak
B: Roman Dudkowiak
K020540 POL009610154608
24.

14

Delis F:
M:
O:
B:
25.

60

DENIS WLKP POL 2004 Wałach siwa F: Hellanis / Cantanis
M: Dalmacja / Saturn
O: Krzysztof Łapacz
B: SK Nowielice Sp. z o. o.
K017356 POL007600111504
26.

83

DIAVONA MŁP POL 2010 Klacz gniada/171 F: Huzar/
M: Dębogóra/
O: Agata Gronowska
B: Stadnina Koni Iwno
K021136
27.

59

EFRON SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
O: Krzysztof Fiks
B: SK Racot
K011964 POL009611116304
28.

49

EROZJA KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc:138 F: Jambo / Wolfs Hamway - R
M: Eroika / Dżagar
O: Marcelina Jackowiak
B: Tomasz Kowala
K012795 POL013680042705
29.

58

FALSTAFF L SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/172 F: Chardonnay L / Contender
M: Fiona L / Favory
O: BM Kobylin Sp z o.o.
B: KJ Alexander Elizówka
K011108 POL009580187606
30.

16

Figa F:
M:
O:
B:
31.

45

FIGARO SP POL 2006 Wałach gniada/170 F: Vis Versa / Iaco C
M: Figa / Ozarro
O: Katarzyna Nowakowska
B: SK Walewice
K013733 POL009590242606
32.

86

FILEMON KUC POL 2005 Wałach tarantowata/kuc:140 F: Taternik / Orkisz
M: Fraszka / Grant
O: Maciej Hofman
B: Andrzej Kuświk
K017561 POL013610073405
33.

84

GARSON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Wałach gniada F: Faust Z
M: Gejasa
O: Maciej Hofman
B: Bogumił Józefowski
K017652 POL009610242508
34.

66

GENERAŁ GRANDE SP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Gravent / Grande
M: Lacosidia / Placido
O: Marek Szczerkowski
B: Marek Szczerkowski
K012812 POL009611037202
35.

26

Golden F:
M:
O:
B:
36.

28

Golden Colonel F:
M:
O:
B:
37.

18

Grecja F:
M:
O:
B:
38.

64

HARRY ANGEL SP POL 2004 Wałach gniada F: Sir Neel / Darco
M: Hrabina C / Calettos Son
O: Stanisław Figlerowicz
B:
K009058 616009660037604
39.

63

HELVETICA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Frazes / Sebastian
M: Hellada / Czynel
O:
B:
K020565 POL006590091907
40.

43

INDEPENDENT Holsteiner Warmblut DEU 2010 Wałach gniada F: IBISCO
M: EMMELY
O: JURG MULLER
B: ANNA TYSZKO
K017898
41.

10

Irga F:
M:
O:
B:
42.

48

ISTI KUC POL 2103 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk
M: Izaura
O: Paulina Sydow
B: Robert Sydow
Brak
43.

53

IZIS Wielkopolska POL 2008 Klacz siwa/162 F: Czumen K
M: Ilia
O: Wiktoria Nowicka
B: -
-
44.

54

JASNY FRAZES Małopolska POL 2012 Wałach siwa F: Frazes
M: Jasna Gwiazda
O: Weronika Hypka
B: Zuber Jan
brak
45.

3

Johny F:
M:
O:
B:
46.

78

JULA MUSICAL MYSTERY Kuc Walijski GBR 2006 Klacz gniada/kuc:122 F: Kalevan Mystic Pride / Cottrell Artiste
M: Jula Sweet Music / Ciel Amadeus
O: Julita Dusza
B:
K022484 826046020142766
47.

88

KAMA Koń Szlachetnej Półkrwi POL 01.08.2007 Klacz gniada F: Kontrast
M: Hipka
O: Katarzyna Frąckowiak
B: Katarzyna Frąckowiak
Brak
48.

34

KARMELEK KUC POL 2009 Wałach inna/kuc: F: Wolling's Dante
M: Komańcza
O: Monika Grzegorek
B: Szafran Marianna
brak
49.

92

Karmelek F:
M:
O:
B:
50.

29

KONFETTI SP POL 2008 Klacz gniada F: Contendor / Contendro I
M: Księżniczka / Escudo
O: Sebastian Jach
B: Aleksandra Klamecka
K020850 616009680101608
51.

13

Księżna F:
M:
O:
B:
52.

62

LINDA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Rodos/
M: Loska/
O:
B:
brak
53.

89

LOPIK'S APPIE New Forest Pony POL 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
K022574 528018020051492
54.

44

NAJLEPSZA KUC POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Laura Cybulska
B:
Brak
55.

91

NOKIA OO POL 1999 Klacz F: Camus/
M: Nowina/
O: Grzegorz Jachimowicz
B: -
K011176 POL990000001136
56.

47

NORMAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Niagara / Punkt
O: Dariusz Gonowski
B: Wacław Jendzio
K017270 POL009640086308
57.

9

Olgida 1999 K F: Olgierda
M: Saphir
O: Janusz Tabaka
B:
58.

17

Olimpia F:
M:
O:
B:
59.

20

ORLIT KUC POL 2001 Wałach bułana/146 F: Split/
M: Odra/
O: Grzegorz Jachimowicz
B: Monika Warych
12187
60.

76

PASJA SP POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:149 F: Szron / Robin II Z
M: Persja / Effendi
O: Robert Pleśnierowicz
B: Krzysztof Rusiniak
K016393 POL009570052004
61.

73

PATAGONIA WN WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Cwał / Arion
M: Puma / Zulus
O: Wiesław Zieliński
B: Piotr Brodziak
K020693 616007610143911
62.

67

PAXTON 2 Westwalska GER 2002 Wałach ciemnogniada/173 F: Potsdam
M: Piccolina
O: Joanna Przybyła
B: Josef Langenstroth
K020104 DE441410795702
63.

8

Perta F:
M:
O:
B:
64.

15

Pestka F:
M:
O:
B:
65.

69

PLEJADA WLKP POL 2008 Klacz siwa F: Mistar / Mazzel
M: Pasja / Inblanco
O: Wiesław Laskowski
B: Marcin Grzeszczyk
K020967 616007610262808
66.

25

Princessa F:
M:
O:
B:
67.

40

QUELLO HAN POL 2011 Wałach kasztanowata F: OGIER
M: KLACZ
O: Angela Ojczenasz
B: POLSKA
PZJ
68.

71

RANDEVU Lit Gorąc LTU 2006 Klacz kasztanowata/176 F: Salana-Radiants / Royal Z II
M: Vegeta / Vibors
O: Norbert Meyer
B: Ina Veličko
K020553 LV028048150137 103SH37
69.

36

SAN REMO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz kasztanowata F: Sokrates
M: Smirana
O: Piotr Barwiński
B: Weronika Sołtysiak
Brak
70.

12

Sellena F:
M:
O:
B:
71.

77

SNOOPY KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc:137 F: Frankenhoeh's Mylord / Den Bramel's Baye
M: Stokrotka / nn
O: Robert Pleśnierowicz
B: Salix Sp. z o. o.
K020877 616013610299008
72.

42

STALUE HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: STAKATTO
M: CHACO BLUE
O: PAUL SCHOCKEMOHLE
B: PAUL SCHOCKEMOHLE
PZJ
73.

24

Szafir F:
M:
O:
B:
74.

56

TA CAMINO KUC POL 2011 Wałach gniada/kuc: F: Contendor
M: Tercja
O: Piotr Kulikowski
B: nn
brak 616013610120711
75.

5

TORINA DEUX KUC POL 2012 Klacz gniada/kuc:148 F: Czuwaj
M: Sasanka
O: Zobel Sławomir
B: Zobel Sławomir
brak 616999610226312
76.

52

TUAREG Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach ciemnogniada F: PEGASUS HB
M: TAKA PANI
O: Dopierała Adam
B: Mazurek Paweł
brak
77.

6

Tullamore Dew I F:
M:
O:
B:
78.

21

Tunis F:
M:
O:
B:
79.

90

UNKA Holsztyńska GER 2004 Klacz gniada F: Loran
M: Wonne XII
O: Paulina Pełeszczak
B: Paulina Pełeszczak
brak
80.

22

Vagant F:
M:
O:
B:
81.

57

VENTURA SP POL 2005 Klacz gniada/mk:154 F: Araconit / Acord II
M: Venus / Carnute
O: Andrzej Wira
B: Stanisław Jóźwiakowski
K009816 POL009610141505
82.

2

Zafira F:
M:
O:
B:
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bałączna Marta
Kociałkowa Górka
BANDERA (79)
2017-06-24
8
2017-06-24
17
Bielecki Patryk
Stajnia Maskawa
Golden (26)
2017-06-24
23
Biskup Julia
KJ Liljówka
2017-06-24
2
100
2017-06-24
Boruczkowski Alan
Stajnia Maskawa
2017-06-24
26
Brylewska Maria
SKJ Gronówka
Bona (11)
2017-06-24
16
Budzyńska Zofia
SKJ Gronówka
2017-06-24
1
Dąbrowski Mieszko
LKJ przy SK Mieczownica
EFRON (59)
2017-06-24
2
500
Derda Agata
Pony Jumping Team Poznań
2017-06-24
2017-06-24
Dobrzyńska Michalina
LKJ przy SK Mieczownica
Zafira (2)
2017-06-24
2017-06-24
3
2017-06-24
4
Domachowska Dobrochna
Stajnia Maskawa
Grecja (18)
2017-06-24
2017-06-24
14
Dopierała Maja
LKS Cwał Poznań
TUAREG (52)
2017-06-24
7
2017-06-24
8
Drygalska Maja
Stajnia Ranczo pod Brzozami
Delis (14)
2017-06-24
18
2017-06-24
14
Frąckowiak Milena
LKJ Abaria Iwno
2017-06-24
21
2017-06-24
Frąckowiak Weronika
Bpk
KAMA (88)
2017-06-24
16
2017-06-24
15
Frołow Anastazja
LKS Cwał Poznań
2017-06-24
5
2017-06-24
5
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (55)
2017-06-24
2017-06-24
Głowacz Paulina
KJ Liljówka
ORLIT (20)
2017-06-24
1
200
2017-06-24
3
150
Vagant (22)
2017-06-24
2017-06-24
Gomuła Natalia
SKJ Gronówka
Sellena (12)
2017-06-24
13
Gronowska Barbara
St. KJ Gronówka
NORMAN (47)
2017-06-24
9
2017-06-24
Grygiel Adam
BPK
2017-06-24
15
2017-06-24
14
Grzegorek Adrianna
Stajnia Maskawa
2017-06-24
8
2017-06-24
11
Hofman Amelia
KJ Olmet Ostsped Stajnia Zawidowice
FILEMON (86)
2017-06-24
2
2017-06-24
2
Hofman Marcel
KJ Olmet Ostsped
GARSON (84)
2017-06-24
2017-06-24
BOLIWIA (85)
2017-06-24
2017-06-24
Hypka Weronika
brak
2017-06-24
13
2017-06-24
11
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2017-06-24
1
400
2017-06-24
1
700
2017-06-24
4
100
2017-06-24
3
400
Jachimowicz Gniewko
KJ Liljówka
Tunis (21)
2017-06-24
10
2017-06-24
5
50
Kaczmarek Martyna
Stajnia Maskawa
Grecja (18)
2017-06-24
Karcz Patrycja
SKJ Gronówka
Sellena (12)
2017-06-24
2017-06-24
8
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
QUELLO (40)
2017-06-24
12
2017-06-24
15
2017-06-24
8
2017-06-24
STALUE (42)
2017-06-24
9
2017-06-24
2017-06-24
11
2017-06-24
8
Kmieciak Joanna
SKJ Gronówka
DIAVONA (83)
2017-06-24
13
2017-06-24
16
Konieczka Julia
SKJ Gronówka
Irga (10)
2017-06-24
12
Kozielska Wiktoria
SKJ Gronówka
Perta (8)
2017-06-24
22
Irga (10)
2017-06-24
Krawczyńska Julia
SKJ Gronówka
Olgida (9)
2017-06-24
15
Krzyżanowska Weronika
SKJ Gronówka
2017-06-24
20
Perta (8)
2017-06-24
23
Laskowski Filip
LKJ Abaria Iwno
PLEJADA (69)
2017-06-24
2
200
2017-06-24
10
Leśna Zofia
KJ Gronówka
Irga (10)
2017-06-24
25
Łapacz Malwina
KJ Profil Piła
DENIS (60)
2017-06-24
2017-06-24
7
Majcherczak Marcelina
SKJ Gronówka
2017-06-24
4
Marchlewicz Andrzej
Agroturystyka u Michaliny
Johny (3)
2017-06-24
17
2017-06-24
3
2017-06-24
8
2017-06-24
5
Matławski Piotr
Bpk
2017-06-24
14
2017-06-24
12
Meyer Zuzanna
St. KJ Gronówka
RANDEVU (71)
2017-06-24
2017-06-24
CYTRA (72)
2017-06-24
2017-06-24
11
Michałowska Sylwia
bpk
2017-06-24
2
2017-06-24
1
Moskalik Klara
SKJ Gronówka
Olgida (9)
2017-06-24
6
Moszczyńska Julia
KJ Ranczo Kołata
2017-06-24
2017-06-24
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
2017-06-24
6
2017-06-24
11
2017-06-24
14
2017-06-24
17
Niesiołowska Zofia
bpk
ALI (87)
2017-06-24
2017-06-24
9
2017-06-24
18
Niestrawski Kamil
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
2017-06-24
Niestrawski Kamil
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
2017-06-24
4
200
Niestrawski Kamil
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
CERES (51)
2017-06-24
Niestrawski Kamil
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
CERES (51)
2017-06-24
6
Niszczak Bogna
SKJ Gronówka
Perta (8)
2017-06-24
7
Nowaczyk Sandra
KJ Mustang w Kochowie
2017-06-24
7
2017-06-24
5
150
Nowaczyk Vanessa
KJ Jeziorki-Osieczna
ARAMIS (70)
2017-06-24
6
2017-06-24
Nowakowska Zuzanna
St. KJ Gronówka
FIGARO (45)
2017-06-24
2017-06-24
13
2017-06-24
2017-06-24
Nowicka Wiktoria
SKJ Gronówka
IZIS (53)
2017-06-24
2017-06-24
9
Orczyk Aleksandra
LZS Lech Gniezno
2017-06-24
4
2017-06-24
3
50
DAFNE (68)
2017-06-24
10
2017-06-24
Otto Daria
bpk
LINDA (62)
2017-06-24
12
2017-06-24
2
Palacz Oliwia
KJ Liljówka
NOKIA (91)
2017-06-24
2017-06-24
1
Pełeszczak Paulina
SKJ Gronówka
UNKA (90)
2017-06-24
1
2017-06-24
Piątek Zuzanna
Bpk
Szafir (24)
2017-06-24
19
2017-06-24
13
Pietraszak Maria
SKJ Gronówka
Bona (11)
2017-06-24
10
2017-06-24
21
Pleśnierowicz Oliwia
LKS Cwał Poznań
SNOOPY (77)
2017-06-24
7
2017-06-24
22
Rawecki Jakub
Bpk
Bio (23)
2017-06-24
10
2017-06-24
16
Śledzik Anna
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2017-06-24
19
2017-06-24
6
Sobczak Izabela
SKJ Gronówka
Bona (11)
2017-06-24
4
Sellena (12)
2017-06-24
11
Staniek Aleksandra
LKJ Abaria Iwno
PASJA (76)
2017-06-24
5
2017-06-24
7
Stawińska Amelia
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
BULWAR (35)
2017-06-24
12
2017-06-24
Stróżyńska Amelia
KJ Ranczo pod Brzozami
Pestka (15)
2017-06-24
10
2017-06-24
24
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
EROZJA (49)
2017-06-24
3
2017-06-24
3
Sydow Paulina
LKJ ABARIA IWNO
2017-06-24
6
2017-06-24
ISTI (48)
2017-06-24
20
2017-06-24
12
Trzaskawka Patrycja
BPK
2017-06-24
2017-06-24
Werblińska Oliwia
bpk
VENTURA (57)
2017-06-24
5
2017-06-24
8
2017-06-24
7
2017-06-24
10
Wesołowska Iga
Fundacja Kaczyna
Olimpia (17)
2017-06-24
15
2017-06-24
9
Wolnicka Gabrysia
KJ Ranczo pod Brzozami
Figa (16)
2017-06-24
2017-06-24
Zielińska Aleksandra
KJ Jeziorki-Osieczna
2017-06-24
17
2017-06-24
Zielińska Marta
KJ Zagórów
2017-06-24
6
2017-06-24
2017-06-24
13
2017-06-24
9
Zobel Marcelina
Stajnia Dębnica
2017-06-24
4
2017-06-24

Number of Riders: 75

Number of Horses: 82

The sum of prizes: 3 200.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl