Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT-B Jeździecki Puchar Powiatu Chodzieskiego - III Etap
Szamocin, ul. Parkowa 30, 1 lipca 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:06:11
2017-06-30 12:01:29
Maja Wnuk ALICJA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:06:00
2017-06-30 12:00:45
Nadia Wienke CEKIN
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:05:48
2017-06-30 12:00:10
Roksana Trznadel PROTOS
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:05:38
2017-06-30 11:59:28
Faustyna Szmania CAPRI
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:05:25
2017-06-30 11:58:50
Marcel Soforek CEKIN
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:05:16
2017-06-30 11:58:24
Nina Rekus ZENIT
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:05:05
2017-06-30 11:57:54
Zuzanna Przybysz PERSEFONA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:04:55
2017-06-30 11:57:16
Oliwia Pinkowska LOTOS
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:04:42
2017-06-30 11:56:18
Agnieszka Łukaszewicz ZENIT
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:04:31
2017-06-30 11:55:29
Wiktoria Kufel ZENIT
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:04:20
2017-06-30 11:54:50
Olga Dobrzykowska LOTOS
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:04:08
2017-06-30 11:54:23
Natasza Dobrzykowska PERSEFONA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:03:53
2017-06-30 11:53:51
Paula Cierzniak MILUŚ
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:03:41
2017-06-30 11:53:12
Nstalia Bonczo MILUŚ
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 12:03:29
2017-06-30 11:51:45
Kornelia Błaszkiewicz ALICJA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 07:00:15
2017-06-29 22:38:20
Julia Stochaj ORBITA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 07:00:02
2017-06-29 21:59:46
Oliwia Jach SUBIEKT
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 06:59:52
2017-06-29 21:59:22
Oliwia Jach KRESKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 06:59:39
2017-06-29 21:58:43
Michalina Jach FIONA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 06:59:29
2017-06-29 21:58:17
Konrad Jach FIONA
  • 1x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 06:59:18
2017-06-29 21:57:54
Klaudiusz Jach MISTRAL
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 06:59:08
2017-06-29 21:57:27
Klaudiusz Jach EURYDYKA
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 20:53:16
2017-06-29 18:47:59
Daria Wika RAIKEN
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 20:53:01
2017-06-29 18:47:22
Arleta Zielińska CZATA
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 07:48:45
2017-06-29 07:40:56
Faustyna Klepacka OLIWIER
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 07:15:41
2017-06-29 06:44:21
Maciej Ceglarski HONDA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 16:47:45
2017-06-28 13:29:39
Aleksandra Szypryt MONTANA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 16:47:30
2017-06-28 12:54:29
Wiktoria Widzińska CARY
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
12 ENTRY CANCELED 2017-06-28 12:26:29
2017-06-28 11:20:44
Sebastian Kryniewiecki CAŁKA
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 11:19:29
2017-06-27 20:55:16
Patrycja Obst ASTRID
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 11:18:30
2017-06-27 20:13:04
Luiza Romanowska IRMINA
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 11:18:18
2017-06-27 20:12:28
Patrycja Brzykcy MIRANDA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 11:17:56
2017-06-27 20:04:01
Oliwia Szymczyk GRZEŚ
  • 2x 1/Debiuty/Dokładności bez rozgrywki
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:48:12
2017-06-27 13:45:41
Hubert Łaszcz JAKADI NON STOP
  • 2x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 13:47:44
2017-06-27 13:41:45
Kornelia Bąkowska BIEDRONKA
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 07:53:22
2017-06-25 23:04:55
Dariusz Górski WANILIA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 07:53:12
2017-06-25 23:04:37
Dariusz Górski LIPTON
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-26 07:52:59
2017-06-25 22:19:15
Marta Jaworska DIABLO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 12:48:10
2017-06-12 21:24:27
Patrycja Kołodziej BAILANDO
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 12:47:53
2017-06-12 13:14:56
Julia Brand BASKIL
  • 1x 4/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bąkowska Kornelia Towarzystwo Przyjaciół Skórki KJ Gonitwa
2003 (JM.)
O041951
2. Błaszkiewicz Kornelia Stajnia ARGO
1998 (MJ.)
brak
3. Bonczo Natalia Stajnia ARGO
2004 (JM.)
brak
4. Brzykcy Patrycja bpk
2004 (JM.)
brak
5. Ceglarski Maciej Posadowskie TJ
S
O007295
6. Cierzniak Paula Stajnia ARGO
2004 (JM.)
brak
7. Dobrzykowska Natasza Stajnia ARGO
2004 (JM.)
brak
8. Dobrzykowska Olga Stajnia ARGO
2004 (JM.)
brak
9. Górski Dariusz KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
brak
10. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (J.)
O037943
11. Jach Konrad KJ Sokół Damasławek
2006 (Mł.)
Brak
12. Jach Michalina KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
2010 (Mł.)
brak
13. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
O037935
14. Jaworska Marta KJ Leśna Podkowa
S
brak
15. Kiciński Janusz bpk
16. Kiedrowska Agnieszka JKS Karolewko
17. Klepacka Faustyna Stajnia Woźniczka
2002 (JM.)
brak
18. Kołodziej Patrycja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O006878
19. Książek Kinga Bpk
20. Kufel Wiktoria Stajnia ARGO
2007 (Mł.)
brak
21. Łukaszewicz Agnieszka Stajnia ARGO
2010 (Mł.)
brak
22. Obst Patrycja KJ Sokół Damasławek
S
brak
23. Piątek Ryszard Bpk
24. Pinkowska Oliwia Stajnia ARGO
2002 (JM.)
brak
25. Przybysz Zuzanna Stajnia ARGO
2003 (JM.)
brak
26. Rekus Nina Stajnia ARGO
2009 (Mł.)
brak
27. Romanowska Luiza bpk
2001 (J.)
LZRWZJ/1340/15
28. Soforek Marcel Stajnia ARGO
2010 (Mł.)
brak
29. Stochaj Julia Brak
2002 (JM.)
brak
30. Szejner Jagoda GLKS Sokół Damasławek
31. Szmania Faustyna Stajnia ARGO
2004 (JM.)
brak
32. Szymczyk Oliwia Stajnia Wiatrowo Las
2007 (Mł.)
brak
33. Szypryt Aleksandra Klub Jeździecki Leśna Podkowa Rychlik
1999 (J.)
brak
34. Tarnowski-Juneborg Nelly JKS Karolewko
35. Trznadel Roksana Stajnia ARGO
1996 (MJ.)
brak
36. Widzińska Wiktoria Stajnia Wiatrowo Las, KJ Sokół Damasławek
1996 (MJ.)
O022779
37. Wienke Nadia Stajnia ARGO
2004 (JM.)
brak
38. Wika Daria Fundacja Karino
2003 (JM.)
brak
39. Wnuk Maja Stajnia ARGO
2001 (J.)
brak
40. Zielińska Arleta Bez przynależności klubowej
S
brak
41. Zwierzyńska Katarzyna bpk
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

29

ALICJA Typ Szlachetny POL 2008 Klacz kara F: NN
M: NN
O: Aleksandra Suda
B: NN
Brak
2.

18

ASTRID SP POL 2003 Wałach tarantowata/mk: F: Astan
M: Karina
O: Karolina Ewa Obst
B: Marian Deminiak
brak
3.

27

BAILANDO SP POL 2010 Ogier kara/174 F: Salazar / Elmero
M: Bardsey / Cottonclub
O: Patrycja Kołodziej
B: Stanisława Głąbicka
K016896 616009610219010
4.

23

BIEDRONKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert / Concetto
M: Biełka / Eltor
O: Ryszard Bąkowski
B: Ryszard Bąkowski
K015901 POL009610141608
5.

32

CAPRI Polski Koń Zimnokrwisty POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Basior
M: Cedyna
O: Aleksandra Suda
B: Aleksandra Suda
brak
6.

17

CARY WLKP POL 2006 Ogier gniada/170 F: Landor / Lacatraz
M: Czuwajka / Court
O: Narcyz Kosiński
B: Narcyz Kosiński
K010052 POL007610069006
7.

30

CEKIN KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc: F: Lukas
M: C'basia
O: Joanna Soforek
B: Poszwa Franciszek
brak
8.

5

CUIDAMME SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Vandamme
M: Centuria
O: Janusz Kiciński
B: Michał Szafryna
brak
9.

13

CZATA SP POL 2002 Klacz ciemnogniada F: Elpar xz
M: Czara
O: Arleta Zielińska
B: Jerzy Krukowski
brak
10.

26

DIABLO WLKP POL 2012 Wałach inna F: Lew /
M: Duna /
O: Marta Jaworska
B: Sławomir Łukaszewski
brak 616007610132812
11.

37

Dival SP POL 2006 F:
M:
O:
B:
12.

3

Dolina SP POL 2010 F: Romeo des Voux
M:
O: Bartosz Szejner
B: Bartosz Szejner
13.

38

Domena F:
M:
O:
B:
14.

11

EURYDYKA SP POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Jan Jach
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
15.

9

FIONA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc: F: ...
M: ...
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: ...
Brak
16.

21

GRZEŚ KUC POL 2008 Wałach kara F: -
M: -
O: Narcyz Kosiński
B: -
brak
17.

15

HONDA SP POL 0000 Klacz kasztanowata F: Czad / Dido
M: Habenda / Niferak
O: Maciej Ceglarski
B: SK Nowielice
brak
18.

19

IRMINA Wielkopolska POL 2007 Klacz kasztanowata/168 F: Orbis
M: Irma
O: Marta Romanowska
B: Marian Paulus
brak
19.

8

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
O: Jan Jach
B: Katarzyna Mażulis
K020861 616013640040510
20.

35

LOTOS Wielkopolska POL 2006 Wałach gniada F: Cedrus
M: Lolita
O: Aleksandra Suda
B: Stadnina koni Liski
brak
21.

2

Majk F:
M:
O:
B:
22.

4

Maksimus F:
M:
O:
B:
23.

41

Markiza F:
M:
O:
B:
24.

36

MILUŚ KUC POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Aleksandra Suda
B: NN
brak
25.

45

Mirage F:
M:
O:
B:
26.

20

MIRANDA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Bobinski/
M: Masira/
O: Marta Romanowska
B: Józef Napierała
brak 6160076100685
27.

10

MISTRAL SP POL 2011 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Jan Jach
B: Przemysław Piskorek
K022605 616009610136211
28.

16

MONTANA Wielkopolska POL 2004 Klacz siwa/mk:156 F: Lwówek
M: Metreza
O: Aleksandra Szypryt
B: Genowefa Kłosowska
brak
29.

14

OLIWIER Huculska POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Orkan-W
M: Orga
O: Jarosław Woźniczka
B: Agnieszka Drewka
brak
30.

6

ORBITA Wielkopolska POL 2007 Klacz kara F: Mariot
M: Orenda
O: Dariusz Stochaj
B: Gilas Marian
brak
31.

34

PERSEFONA Szlachetna Pókrew POL 2010 Klacz gniada F: Paragon
M: Bajka
O: Aleksandra Suda
B: Płowens Katarzyna
brak
32.

31

PROTOS Wielkopolska POL 2005 Klacz dereszowata F: Patrol
M: Pałka
O: Aleksandra Suda
B: Szewczyk Piotr
brak
33.

12

RAIKEN KUC POL 2012 Wałach kara/kuc: F: Bolshoi
M: Rachel v.d. Langenhorst
O: Krystian Ograbek
B: Krystian Ograbek
brak
34.

7

SUBIEKT SP POL 2000 Wałach gniada F: Jim / Elvis
M: Sułtanka / Campetot
O: Sebastian Jach
B: Andrzej Kubik
K005032 POL009590157800 102UA21
35.

24

WANILIA Wielkopolska POL 2012 Klacz siwa/168 F: Lew
M: Wygrana
O: Dariusz Górski
B: Lidia Woźniczka
brak
36.

42

Zenek F:
M:
O:
B:
37.

33

ZENIT KUC POL 2000 Wałach srokata F: Zefir
M: Samba
O: Aleksandra Suda
B: Gorzyński Jerzy
brak
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąkowska Kornelia
Towarzystwo Przyjaciół Skórki KJ Gonitwa
2017-07-01
2
2017-07-01
2
Błaszkiewicz Kornelia
Stajnia ARGO
ALICJA (29)
2017-07-01
13
Bonczo Natalia
Stajnia ARGO
MILUŚ (36)
2017-07-01
1
Brzykcy Patrycja
bpk
MIRANDA (20)
2017-07-01
4
2017-07-01
6
2017-07-01
Ceglarski Maciej
Posadowskie TJ
HONDA (15)
2017-07-01
8
2017-07-01
Cierzniak Paula
Stajnia ARGO
MILUŚ (36)
2017-07-01
14
Dobrzykowska Natasza
Stajnia ARGO
2017-07-01
11
Dobrzykowska Olga
Stajnia ARGO
LOTOS (35)
2017-07-01
6
Górski Dariusz
KJ Leśna Podkowa Rychlik
WANILIA (24)
2017-07-01
2
2017-07-01
3
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
MISTRAL (10)
2017-07-01
7
2017-07-01
5
2017-07-01
4
Jach Konrad
KJ Sokół Damasławek
FIONA (9)
2017-07-01
1
Jach Michalina
KJ SOKÓŁ DAMASŁAWEK
FIONA (9)
2017-07-01
1
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
2017-07-01
9
2017-07-01
5
KRESKA (8)
2017-07-01
5
2017-07-01
3
Jaworska Marta
KJ Leśna Podkowa
DIABLO (26)
2017-07-01
4
2017-07-01
12
Kiciński Janusz
bpk
2017-07-01
2017-07-01
2017-07-01
1
2017-07-01
3
Kiedrowska Agnieszka
JKS Karolewko
Majk (2)
2017-07-01
3
2017-07-01
11
Klepacka Faustyna
Stajnia Woźniczka
OLIWIER (14)
2017-07-01
10
2017-07-01
Kołodziej Patrycja
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2017-07-01
10
2017-07-01
6
Książek Kinga
Bpk
Dival (37)
2017-07-01
7
2017-07-01
10
Kufel Wiktoria
Stajnia ARGO
Zenek (42)
2017-07-01
1
2017-07-01
13
Łukaszewicz Agnieszka
Stajnia ARGO
ZENIT (33)
2017-07-01
1
Obst Patrycja
KJ Sokół Damasławek
ASTRID (18)
2017-07-01
7
2017-07-01
Piątek Ryszard
Bpk
Markiza (41)
2017-07-01
6
2017-07-01
Pinkowska Oliwia
Stajnia ARGO
LOTOS (35)
2017-07-01
1
Przybysz Zuzanna
Stajnia ARGO
2017-07-01
12
Rekus Nina
Stajnia ARGO
ZENIT (33)
2017-07-01
1
Romanowska Luiza
bpk
IRMINA (19)
2017-07-01
9
2017-07-01
Soforek Marcel
Stajnia ARGO
CEKIN (30)
2017-07-01
1
Stochaj Julia
Brak
ORBITA (6)
2017-07-01
5
2017-07-01
4
Szejner Jagoda
GLKS Sokół Damasławek
Dolina (3)
2017-07-01
1
2017-07-01
Szmania Faustyna
Stajnia ARGO
CAPRI (32)
2017-07-01
Szymczyk Oliwia
Stajnia Wiatrowo Las
GRZEŚ (21)
2017-07-01
1
2017-07-01
1
Szypryt Aleksandra
Klub Jeździecki Leśna Podkowa Rychlik
MONTANA (16)
2017-07-01
9
2017-07-01
Tarnowski-Juneborg Nelly
JKS Karolewko
Mirage (45)
2017-07-01
1
2017-07-01
1
Trznadel Roksana
Stajnia ARGO
PROTOS (31)
2017-07-01
Widzińska Wiktoria
Stajnia Wiatrowo Las, KJ Sokół Damasławek
CARY (17)
2017-07-01
1
Wienke Nadia
Stajnia ARGO
CEKIN (30)
2017-07-01
1
Wika Daria
Fundacja Karino
RAIKEN (12)
2017-07-01
2
2017-07-01
8
Wnuk Maja
Stajnia ARGO
ALICJA (29)
2017-07-01
14
Zielińska Arleta
Bez przynależności klubowej
CZATA (13)
2017-07-01
8
2017-07-01
Zwierzyńska Katarzyna
bpk
Domena (38)
2017-07-01

Number of Riders: 41

Number of Horses: 37

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl