Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody
Wapno (gm. Wągrowiec), 10 czerwca 2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
73 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:57:58
2017-06-08 23:50:17
Magdalena Ćwik KALMIA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Grand Prix Stajni Wapno
72 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:57:45
2017-06-08 23:30:39
Agata Depczyńska FALLANDA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Grand Prix Stajni Wapno
71 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:57:34
2017-06-08 23:03:38
Inez Kozłowska CHEWELIA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Grand Prix Stajni Wapno
70 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:57:23
2017-06-08 22:59:19
Joanna Wisniewska SAVERIO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Grand Prix Stajni Wapno
69 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:57:11
2017-06-08 22:35:24
Seren Krzysztof HASTOR
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Grand Prix Stajni Wapno
68 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:57:00
2017-06-08 22:24:34
Daria Szymańska INKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu o nagrodę Wójta Gminy Wapno
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
67 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:56:49
2017-06-08 22:22:11
Oliwia Dyderska IZARA J
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Grand Prix Stajni Wapno
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:56:36
2017-06-08 22:22:05
Klaudiusz Jach KONFETTI
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Grand Prix Stajni Wapno
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:56:25
2017-06-08 22:21:44
Klaudiusz Jach BLACK JACK
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Grand Prix Stajni Wapno
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:56:12
2017-06-08 22:21:17
Klaudiusz Jach MISTRAL
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Grand Prix Stajni Wapno
63 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:56:00
2017-06-08 22:20:46
Klaudiusz Jach EURYDYKA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Grand Prix Stajni Wapno
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:55:49
2017-06-08 22:19:55
Zuzanna Skoczylas ANTEK
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:55:36
2017-06-08 22:19:21
Zuzanna Skoczylas VALES BLUERAY
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:55:23
2017-06-08 22:18:50
Zuzanna Skoczylas JASKRA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:55:11
2017-06-08 22:18:09
Oliwia Jach SUBIEKT
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Grand Prix Stajni Wapno
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:54:59
2017-06-08 22:17:43
Oliwia Jach PERSPEKTYWA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:54:47
2017-06-08 22:14:48
Oliwia Jach KRESKA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:54:35
2017-06-08 22:00:31
Filip Laskowski PLEJADA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Grand Prix Stajni Wapno
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:54:22
2017-06-08 21:42:30
Magdalena Ćwik TETI
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Grand Prix Stajni Wapno
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:54:06
2017-06-08 21:40:10
Dominika Tonn CARRY IV
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu o nagrodę Wójta Gminy Wapno
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:53:55
2017-06-08 21:34:13
Bartosz Gauza GORAN
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Grand Prix Stajni Wapno
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:53:42
2017-06-08 21:32:03
Aleksandra Pacała STAYERHOF'S RUFINA
  • 1x 1/KUCE/Zwykły art. 238.2.1 o nagrodę firmy WAR-POL
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu o nagrodę Wójta Gminy Wapno
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:53:30
2017-06-08 21:22:08
Julia Stochaj ORBITA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:53:17
2017-06-08 21:18:28
Zofia Ćwik EQUENASSION LAVITA
  • 2x 1/KUCE/Zwykły art. 238.2.1 o nagrodę firmy WAR-POL
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu o nagrodę Wójta Gminy Wapno
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:53:03
2017-06-08 21:15:20
Faustyna Klepacka OLIWIER
  • 2x 1/KUCE/Zwykły art. 238.2.1 o nagrodę firmy WAR-POL
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 06:52:47
2017-06-08 21:15:03
Zuzanna Kamińska GWIAZDKA
  • 2x 1/KUCE/Zwykły art. 238.2.1 o nagrodę firmy WAR-POL
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 11:33:36
2017-06-08 11:31:54
Daria Szymańska SOELRING'S KING MONT ROYAL
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 11:33:23
2017-06-08 11:30:09
Sonata Raczkowska OLIVER
  • 1x 1/KUCE/Zwykły art. 238.2.1 o nagrodę firmy WAR-POL
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu o nagrodę Wójta Gminy Wapno
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 11:33:03
2017-06-08 11:28:26
Dominika Kozłowska LOTUS
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 11:32:48
2017-06-08 11:27:55
Dominika Kozłowska CON AMORE
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 11:31:29
2017-06-08 11:27:31
Dominika Fik SILVION
  • 1x 1/KUCE/Zwykły art. 238.2.1 o nagrodę firmy WAR-POL
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu o nagrodę Wójta Gminy Wapno
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 11:17:02
2017-06-08 10:59:53
Daria Szymańska MONTANA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Grand Prix Stajni Wapno
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 11:16:49
2017-06-08 10:58:49
Klaudiusz Jach GRAFON
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 10:57:57
2017-06-08 10:54:50
Natalia Zielińska MULANI
  • 1x 1/KUCE/Zwykły art. 238.2.1 o nagrodę firmy WAR-POL
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu o nagrodę Wójta Gminy Wapno
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 10:54:35
2017-06-08 10:53:53
Knga Jaruzal PENTINA
  • 1x 1/KUCE/Zwykły art. 238.2.1 o nagrodę firmy WAR-POL
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu o nagrodę Wójta Gminy Wapno
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 10:54:23
2017-06-08 10:53:16
Knga Jaruzal GAWA
  • 1x 1/KUCE/Zwykły art. 238.2.1 o nagrodę firmy WAR-POL
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu o nagrodę Wójta Gminy Wapno
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 10:53:52
2017-06-08 10:52:11
Dominika Fik FIONA
  • 1x 1/KUCE/Zwykły art. 238.2.1 o nagrodę firmy WAR-POL
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu o nagrodę Wójta Gminy Wapno
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 10:39:44
2017-06-08 10:10:32
Michał Szafryna EX LIBRIS GOLD Z
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 10:39:30
2017-06-08 09:58:06
Patrycja Grzechowiak NADIA VAN DE WERKMANHOEVE
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Grand Prix Stajni Wapno
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 08:58:19
2017-06-08 08:52:44
Zuzanna Strzelecka FIESTA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 07:53:38
2017-06-08 07:43:03
Nina Rosenau DOTY
  • 1x 1/KUCE/Zwykły art. 238.2.1 o nagrodę firmy WAR-POL
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu o nagrodę Wójta Gminy Wapno
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 07:53:18
2017-06-08 07:42:33
Sara Kolasińska DOTY
  • 1x 1/KUCE/Zwykły art. 238.2.1 o nagrodę firmy WAR-POL
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 07:53:06
2017-06-07 22:29:34
Oliwia Gniadek CASSTIEL KAMA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Grand Prix Stajni Wapno
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 07:52:53
2017-06-07 22:09:58
Patrycja Senger BESSA
  • 2x 1/KUCE/Zwykły art. 238.2.1 o nagrodę firmy WAR-POL
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu o nagrodę Wójta Gminy Wapno
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 07:52:42
2017-06-07 22:09:20
Aleksandra Nowak LAURKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu o nagrodę Wójta Gminy Wapno
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 07:52:29
2017-06-07 22:05:40
Dominika Jurek ZAPARINA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Grand Prix Stajni Wapno
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 07:52:17
2017-06-07 21:31:18
Emilia Tobolska FAUSTYNA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Grand Prix Stajni Wapno
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 20:25:56
2017-06-07 18:53:24
Grzegorz Schubert SALAMON DON DARCO
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Grand Prix Stajni Wapno
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 20:25:40
2017-06-07 16:45:46
Alicja Warguła HARALD
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 20:25:26
2017-06-07 16:04:52
Lena Kołacka APASJONATA CON AMORE
  • 1x 1/KUCE/Zwykły art. 238.2.1 o nagrodę firmy WAR-POL
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 20:25:13
2017-06-07 16:04:33
Lena Kołacka BOBI
  • 1x 1/KUCE/Zwykły art. 238.2.1 o nagrodę firmy WAR-POL
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu o nagrodę Wójta Gminy Wapno
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 20:24:59
2017-06-07 16:04:04
Olga Tuliszkiewicz PASJONATA AMIGO
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 20:24:45
2017-06-07 12:03:47
Sandra Skwarczyńska BANGI
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu o nagrodę Wójta Gminy Wapno
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 07:14:25
2017-06-06 23:01:56
Agata Wyppich SOLA
  • 2x 1/KUCE/Zwykły art. 238.2.1 o nagrodę firmy WAR-POL
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu o nagrodę Wójta Gminy Wapno
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 07:14:13
2017-06-06 22:57:34
Maja Zbytniewska DONCERTA S
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Grand Prix Stajni Wapno
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 07:13:59
2017-06-06 22:57:00
Zuzanna Michalczak LUCY
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu o nagrodę Wójta Gminy Wapno
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 15:24:50
2017-06-06 22:56:05
Zofia Kaźmierczak INDI
  • 2x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu o nagrodę Wójta Gminy Wapno
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 07:13:38
2017-06-06 22:53:03
Kornelia Bąkowska BIEDRONKA
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Grand Prix Stajni Wapno
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 07:13:27
2017-06-06 21:55:35
Angelika Polberk TABAKA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu o nagrodę Wójta Gminy Wapno
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 07:13:16
2017-06-06 21:17:51
Julia Szymańska FACELIA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 07:13:05
2017-06-06 21:17:18
Izabela Bąk EMPATIA
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 11:55:43
2017-06-06 11:34:43
Patryk Kaczmarek LAMBORGHINI
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Grand Prix Stajni Wapno
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 07:06:51
2017-06-05 22:51:22
Marcelina Zobel TORINA DEUX
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu o nagrodę Wójta Gminy Wapno
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
10 ENTRY CANCELED 2017-06-05 14:04:23
2017-06-05 13:35:06
Antonina Roemer CYCERON
9 ENTRY CANCELED 2017-06-05 14:04:40
2017-06-05 13:34:41
Zuzanna Piotrowicz MAJOR
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 07:18:44
2017-06-04 23:59:55
Dariusz Górski LIPTON
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 07:18:34
2017-06-04 13:33:30
Aleksandra Szypryt MONTANA
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu o nagrodę Wójta Gminy Wapno
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
6 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 07:16:01
2017-05-27 21:44:57
Dariusz Górski LIPTON
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
5 ENTRY CANCELED 2017-05-25 22:00:12
2017-05-25 18:45:41
Dariusz Górski WANILIA
4 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 07:18:54
2017-05-22 22:51:52
Marta Jaworska DIABLO
  • 1x 2/Mini LL/Z trafieniem w normę czasu o nagrodę Wójta Gminy Wapno
  • 1x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
3 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 08:27:06
2017-05-21 21:21:46
Julia Nowak ROKSANA
  • 2x 3/LL/Dwufazowy art. 274.5.3 o nagrodę Przychodni Weterynaryjnej Centrum w Kcyni
2 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 08:26:55
2017-05-21 21:16:13
Roksana Barczak CYKOR
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Grand Prix Stajni Wapno
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 07:22:18
2017-05-19 13:08:23
Julia Brand BASKIL
  • 1x 4/L/Wzrastającego stopnia trudności art. 269.5 o nagrodę firmy DEKA-TRADE
  • 1x 5/L1/Zwykły z rozgrywką art. 238.2.2 - Grand Prix Stajni Wapno
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Abaimov Artem Bpk
2. Bąk Izabela KJ Profil Piła
S
O011144
3. Brand Julia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O032086
4. Ćwik Zofia PAŁUCKI KLUB JEŹDZIECKI
2007 (Mł.)
brak
5. Depczyńska Agata bez przynależności klubowej
S
brak
6. Dyderska Oliwia bpk
2002 (JM.)
brak
7. Fik Dominika Stajnia wapno
2004 (JM.)
Brak
8. Gniadek Oliwia Bpk
2002 (JM.)
O037779
9. Górski Dariusz KJ Leśna Podkowa Rychlik
S
brak
10. Grzechowiak Patrycja Brak
2000 (J.)
Brak
11. Jach Klaudiusz KJ Sokół Damasławek
1999 (J.)
O037943
12. Jach Oliwia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
O037935
13. Jaruzal Kinga Stajnia Wapno
2004 (JM.)
Brak
14. Jaworska Marta KJ Leśna Podkowa
S
brak
15. Kaczmarek Patryk KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O034445
16. Kaźmierczak Zofia Stajnia Złota Podkowa Żnin
2002 (JM.)
brak
17. Kiciński Janusz bpk
18. Kolasińska Sara Stajnia Występ
brak
19. Kozłowska Dominika Stajnia wapno
S
Brak
20. Kozłowska Inez Michałówka
2003 (JM.)
brak
21. Kroonenberg Michele Bpk
22. Krzysztof Seren Michałówka
S
brak
23. Kurpiński Daniel KJ Dako Galant Skibno
S
24. Kwiatkowska Dominika Bpk
25. Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
S
O007105
26. Laskowski Filip LKJ Abaria Iwno
27. Michalczak Zuzanna Stajnia Złota Podkowa
2002 (JM.)
O1111111
28. Nowak Aleksandra Rancho Tomasz Goc
2002 (JM.)
brak
29. Ograbek Krystian BKS Kłos Budzyń
30. Pacała Aleksandra PAŁUCKI KLUB JEŹDZIECKI
2005 (JM.)
brak
31. Polberk Angelika bpk
1997 (MJ.)
brak
32. Raczkowska Sonata Stajnia wapno
2003 (JM.)
Brak
33. Rosenau Nina Stajnia Występ
brak
34. Rybak Krzysztof Bpk
35. Schubert Grzegorz Osiedle Lusówko
S
Brak
36. Schubert Krzysztof Bpk
37. Senger Patrycja Rancho Tomasz Goc
2005 (JM.)
brak
38. Skoczylas Zuzanna KJ Sokół Damasławek
2002 (JM.)
brak
39. Stochaj Julia Brak
2002 (JM.)
brak
40. Strzelecka Zuzanna KJ Leśna Podkowa
2001 (J.)
brak
41. Sygierycz Zuzanna Bpk
42. Szafryna Michał Budzyński KS Kłos
S
O001492
43. Szymańska Daria KJ Sokół Damasławek
1997 (MJ.)
brak
44. Szymańska Julia bpk
2005 (JM.)
brak
45. Szypryt Aleksandra Klub Jeździecki Leśna Podkowa Rychlik
1999 (J.)
brak
46. Tobolska Emilia LKJ Abaria Iwno
S
-
47. Tonn Dominika PAŁUCKI KLUB JEŹDZIECKI
2001 (J.)
brak
48. Tuliszkiewicz Olga KJ Sokół Damasławek
2006 (Mł.)
O037941
49. Warguła Alicja KJ Michałówka
1996 (MJ.)
brak
50. Wawrzyniak Weronika GLKS Sokół Damasławek
51. Wika Daria Fundacja Karino
2003 (JM.)
brak
52. Wisniewska Joanna Michałówka
S
brak
53. Wyppich Agata Stajnia Złota Podkowa
2005 (JM.)
-
54. Żak Joanna KJ Raduszyn
55. Zbytniewska Maja MUKS Bielice
1999 (J.)
brak
56. Zielińska Natalia KJ Sokół Damasławek
2003 (JM.)
brak
57. Zwierzyńska Katarzyna bpk
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

23

ANTEK KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc: F: ..
M: ...
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: ...
Brak
2.

1

Balaton F:
M:
O:
B:
3.

4

Banicja F:
M:
O:
B:
4.

80

BASKIL WLKP POL 2011 Wałach gniada/mk: F: Boliwar / Landro
M: Bukwa / Rio Bravo
O: Julia Brand
B: Wiesław Gałązka
K021825 616007520039911
5.

55

BESSA KUC POL 2004 Klacz gniada/kuc: F: Astan
M: Biest
O: Sylwia Goc
B: Paweł Fimmel
brak
6.

20

BLACK JACK OLD GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Charming Boy /
M: Celira / Rouletto
O: Jan Jach
B: Gerd Gerdes
K020863 DE433330564108
7.

89

Camaro S F:
M:
O:
B:
8.

31

CARRY IV Holsztyńska POL 2010 Wałach kara F: Corrado
M: Lady XXIII
O: xxxx
B: STALL MARTENS
brak
9.

54

CASSTIEL KAMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach kara F: Cassini Kama
M: Nerma
O: Grzegorz Gniadek
B: Kuśmierkowski Jan
K022406
10.

14

CHEWELIA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Tramal
M: Chardona
O: Inez Kozłowska
B: Edward Szuk
brak
11.

87

Con Amore F:
M:
O:
B:
12.

84

Cuidamme F:
M:
O:
B:
13.

5

Cupido F:
M:
O:
B:
14.

77

DIABLO WLKP POL 2012 Wałach inna F: Lew /
M: Duna /
O: Marta Jaworska
B: Sławomir Łukaszewski
brak 616007610132812
15.

83

Domena F:
M:
O:
B:
16.

66

DONCERTA S SP POL 2008 Klacz gniada F: Concert/
M: Donna Rossa S/
O: Piotr Zbytniewski
B: Stanisław Szurik
brak
17.

53

DOTY KUC POL 2011 Wałach gniada/148 F: Toyota
M: Domieszka
O: Sebastian Rosenau
B: Barbara Drewniak
brak
18.

7

Dunkierka F:
M:
O:
B:
19.

71

EMPATIA SP POL 2012 Klacz gniada/169 F: Libretto / Milone
M: Eufemia / Lando
O: Izabela Bąk
B: Jan Jurkiewicz
K022740 616009530002412
20.

35

EQUENASSION LAVITA Kuc Walijski POL 2012 Klacz izabelowata/kuc: F: Carrwood Sunbird
M: MillCroft Lyra
O: Izabela Ćwik
B: Sabina Mosiężny
brak
21.

22

EURYDYKA SP POL 2010 Ogier ciemnogniada F: Contendor / Contendro
M: Egida / Eskudo
O: Jan Jach
B: Aleksandra Klamecka
K022607 616009680091210
22.

50

EX LIBRIS GOLD Z Zangersheide POL 2013 Ogier gniada/167 F: Eldorado vd Zeshoek
M: Centuria po Lavendel
O: Michał Szafryna
B: Michał Szafryna
Brak
23.

70

FACELIA SP POL 2005 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Szymański
B:
brak
24.

13

FALLANDA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Kingsten
M: Finlandia po Lotos
O: Seren Krzysztof
B: Radke Aleksandra
K023644 616009610220810
25.

58

FAUSTYNA SP POL 2006 Klacz gniada/167 F: Kuba/
M: Fauna/
O: Hieronim Tobolski
B: Nowak Roman
- POL 009 61 000 4206
26.

88

Fiesta F:
M:
O:
B:
27.

9

Finez du Rouet F:
M:
O:
B:
28.

49

FIONA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc: F: ...
M: ...
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: ...
Brak
29.

2

Galina F:
M:
O:
B:
30.

48

GAWA KUC POL 2013 Klacz kara/kuc: F: Santara Danny's Boy
M: ...
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: ...
Brak
31.

45

GRAFON SP POL 2013 Ogier kasztanowata F: VANDAMME
M: Po Calvados Z
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: Stadnina koni Dobrzyniewo
Brak
32.

60

HARALD SP POL 2006 Wałach gniada F: Biskwit /
M: Hara /
O: Alicja Warguła
B: Zenon Dzierżawski
K013049 12369
33.

16

HASTOR SP POL 2009 Wałach gniada F: Honwed
M: Heja
O: Seren Krzysztof
B: ....
brak
34.

8

I.Dżigit F:
M:
O:
B:
35.

38

INDI Małopolska POL 2010 Klacz siwa/163 F: Heban
M: Indonezja
O: Aleksandra Kaźmierczak
B: Kaźmierczak
k1919812
36.

17

INKA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc: F: ...
M: ...
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: Stajnia wapno Jach
Brak
37.

18

IZARA J SP POL 2011 Klacz siwa/168 F: Cancoon
M: Isadora Duncan L
O: Paweł Dyderska
B: Kwiron Juszczak
brak
38.

25

JASKRA KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc: F: ..
M: ...
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: ...
Brak
39.

19

KONFETTI SP POL 2008 Klacz gniada F: Contendor / Contendro I
M: Księżniczka / Escudo
O: Sebastian Jach
B: Aleksandra Klamecka
K020850 616009680101608
40.

28

KRESKA KM POL 2010 Klacz kasztanowata/mk: F: Fikus / Angelo
M: Kuszka / Oktan
O: Jan Jach
B: Katarzyna Mażulis
K020861 616013640040510
41.

72

LAMBORGHINI DSH POL 2010 Wałach gniada F: Abke/
M: Libra/
O: Patryk Kaczmarek
B: SK Bielin Waldemar Kaczmarek
brak
42.

56

LAURKA Wielkopolska POL 2007 Klacz kasztanowata/mk: F: Grey
M: Lika
O: Tomasz Goc
B: Stadnina Koni Liski
brak
43.

76

LIPTON WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata/174 F: Heleris/
M: Legumina/
O: Dariusz Górski
B: SK LIski
brak
44.

41

LOTUS Traken POL 2013 Wałach siwa F: Olivier
M: Po Heleris
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: Stadnina koni liski
Brak
45.

67

LUCY SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Domel
M: LISA SUE
O: Wojciech Michalczak
B: Trzciński Piotr
K111111 616 009 52 00047 10
46.

82

Maximus F:
M:
O:
B:
47.

21

MISTRAL SP POL 2011 Wałach gniada F: Romeo Des Vaux / Qredo De Paulstra
M: Miss Monroe / Landor S
O: Jan Jach
B: Przemysław Piskorek
K022605 616009610136211
48.

75

MONTANA Wielkopolska POL 2004 Klacz siwa/mk:156 F: Lwówek
M: Metreza
O: Aleksandra Szypryt
B: Genowefa Kłosowska
brak
49.

44

MONTANA SP POL 2012 Klacz kara F: Romeo Des Vaux/
M: Miss Monroe
O: Stajnia Wapno Jan Jach
B:
brak
50.

46

MULANI KUC POL 2013 Klacz siwa/kuc: F: ...
M: ...
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: ...
Brak
51.

51

NADIA VAN DE WERKMANHOEVE Haflinger GER 26.04.2003 Klacz izabelowata/mk:143 F: Amarok
M: Netto van de S-Hoeve
O: Maciej Grzechowiak
B: Brak
Brak Hf.26657 Brak
52.

40

OLIVER KUC POL 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: ...
M: ....
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: Stajnia wapno Jach
Brak
53.

34

ORBITA Wielkopolska POL 2007 Klacz kara F: Mariot
M: Orenda
O: Dariusz Stochaj
B: Gilas Marian
brak
54.

63

PASJONATA AMIGO Kuc Wal POL 2009 Wałach gniada/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
O: Sylwia Kamińska
B: Sylwia Kamińska
K018348 POL013610020809
55.

47

PENTINA KUC POL 2012 Klacz siwa F: Santara Danny's Boy
M: ...
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: ...
Brak
56.

27

PERSPEKTYWA KUC POL 2010 Klacz kara/kuc: F: Nando Super / Nando
M: Penny / Henry
O: Jan Jach
B: Andrzej Dorszewski
brak 616013520130810
57.

29

PLEJADA WLKP POL 2008 Klacz siwa F: Mistar / Mazzel
M: Pasja / Inblanco
O: Wiesław Laskowski
B: Marcin Grzeszczyk
K020967 616007610262808
58.

81

RAIKEN KUC POL 2012 Wałach kara/kuc: F: Bolshoi
M: Rachel v.d. Langenhorst
O: Krystian Ograbek
B: Krystian Ograbek
brak
59.

10

Ramia F:
M:
O:
B:
60.

59

SALAMON DON DARCO HUN HUN 2010 Wałach gniada/175cm F: Salamon / Darco
M: Szeplak XI Szepseq / Szeplak X-4
O: Radosław Gebler
B:
K021765 HUMMTA100050000
61.

15

SAVERIO SP POL 2006 Wałach gniada F: Tramal
M: Sabrina XX
O: Seren Krzysztof
B: Edward Szuk
brak
62.

43

SILVION Welsh Pony POL 2010 Wałach siwa/kuc: F: ...
M: ....
O: STAJNIA WAPNO JACH
B: Stajnia wapno Jach
Brak
63.

39

SOELRING'S KING MONT ROYAL DRP GER 2004 Wałach siwa/kuc: F: King Milford/
M: Caroline/Sando Paso N
O: Sebastian Jach
B: Heidi Schurek
brak
64.

65

SOLA KUC POL 2011 Klacz srokata/kuc:131 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Małgorzata Zbytniewsa
B: Jan Wierzbowski
brak 616999520135511
65.

33

STAYERHOF'S RUFINA Kuc Walijski NED 2000 Klacz kasztanowata/kuc:145 F: Wester Aikema's Nando
M: Delilah
O: Marcin Ćwik
B: Martens J. P.J. A.
09066
66.

26

SUBIEKT SP POL 2000 Wałach gniada F: Jim / Elvis
M: Sułtanka / Campetot
O: Sebastian Jach
B: Andrzej Kubik
K005032 POL009590157800 102UA21
67.

69

TABAKA MŁP POL 2011 Klacz gniada F: Hufiec /
M: Titania /
O: Przemysław Olejnik
B: Przemysław Olejnik
brak
68.

6

Urielle F:
M:
O:
B:
69.

24

VALES BLUERAY KUC ISL 2008 Wałach siwa/mk: F: Vales Blue Rebel/
M: Vales Molly/
O: Sebastian Jach
B: Patrica Dalton
brak
70.

85

Wenecja F:
M:
O:
B:
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abaimov Artem
Bpk
2017-06-10
10
Bąk Izabela
KJ Profil Piła
EMPATIA (71)
2017-06-10
8
2017-06-10
18
Brand Julia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
BASKIL (80)
2017-06-10
9
2017-06-10
17
Ćwik Zofia
PAŁUCKI KLUB JEŹDZIECKI
2017-06-10
Depczyńska Agata
bez przynależności klubowej
2017-06-10
28
2017-06-10
19
Dyderska Oliwia
bpk
IZARA J (18)
2017-06-10
24
2017-06-10
7
Fik Dominika
Stajnia wapno
SILVION (43)
2017-06-10
11
2017-06-10
10
FIONA (49)
2017-06-10
9
2017-06-10
8
Gniadek Oliwia
Bpk
2017-06-10
14
2017-06-10
18
Górski Dariusz
KJ Leśna Podkowa Rychlik
LIPTON (76)
2017-06-10
18
2017-06-10
17
Grzechowiak Patrycja
Brak
2017-06-10
23
2017-06-10
Jach Klaudiusz
KJ Sokół Damasławek
2017-06-10
8
2017-06-10
1
2017-06-10
16
MISTRAL (21)
2017-06-10
20
2017-06-10
1
2017-06-10
2
2017-06-10
12
GRAFON (45)
2017-06-10
2017-06-10
Jach Oliwia
KJ Sokół Damasławek
SUBIEKT (26)
2017-06-10
19
2017-06-10
2017-06-10
17
2017-06-10
27
KRESKA (28)
2017-06-10
2
Jaruzal Kinga
Stajnia Wapno
PENTINA (47)
2017-06-10
2
2017-06-10
1
GAWA (48)
2017-06-10
1
2017-06-10
12
Jaworska Marta
KJ Leśna Podkowa
DIABLO (77)
2017-06-10
4
2017-06-10
16
Kaczmarek Patryk
KJ Michałówka
2017-06-10
8
2017-06-10
9
Kaźmierczak Zofia
Stajnia Złota Podkowa Żnin
INDI (38)
2017-06-10
9
2017-06-10
9
Kiciński Janusz
bpk
2017-06-10
5
2017-06-10
5
Kolasińska Sara
Stajnia Występ
DOTY (53)
2017-06-10
Kozłowska Dominika
Stajnia wapno
LOTUS (41)
2017-06-10
26
2017-06-10
Wenecja (85)
2017-06-10
21
2017-06-10
2017-06-10
20
2017-06-10
Kozłowska Inez
Michałówka
2017-06-10
22
2017-06-10
Kroonenberg Michele
Bpk
2017-06-10
15
2017-06-10
Krzysztof Seren
Michałówka
HASTOR (16)
2017-06-10
16
2017-06-10
4
Kurpiński Daniel
KJ Dako Galant Skibno
2017-06-10
13
Ramia (10)
2017-06-10
2017-06-10
Kwiatkowska Dominika
Bpk
2017-06-10
7
2017-06-10
23
2017-06-10
2017-06-10
Laskowski Filip
LKJ Abaria Iwno
PLEJADA (29)
2017-06-10
21
2017-06-10
3
Laskowski Filip
LKJ Abaria Iwno
2017-06-10
11
Michalczak Zuzanna
Stajnia Złota Podkowa
LUCY (67)
2017-06-10
11
2017-06-10
4
Nowak Aleksandra
Rancho Tomasz Goc
LAURKA (56)
2017-06-10
Ograbek Krystian
BKS Kłos Budzyń
Maximus (82)
2017-06-10
6
2017-06-10
15
Pacała Aleksandra
PAŁUCKI KLUB JEŹDZIECKI
2017-06-10
6
2017-06-10
Polberk Angelika
bpk
TABAKA (69)
2017-06-10
27
2017-06-10
Raczkowska Sonata
Stajnia wapno
OLIVER (40)
2017-06-10
8
2017-06-10
6
Rosenau Nina
Stajnia Występ
DOTY (53)
2017-06-10
10
2017-06-10
5
Rybak Krzysztof
Bpk
2017-06-10
4
2017-06-10
Schubert Grzegorz
Osiedle Lusówko
2017-06-10
11
2017-06-10
21
Schubert Krzysztof
Bpk
2017-06-10
10
2017-06-10
14
Senger Patrycja
Rancho Tomasz Goc
BESSA (55)
2017-06-10
2017-06-10
2017-06-10
Skoczylas Zuzanna
KJ Sokół Damasławek
ANTEK (23)
2017-06-10
19
2017-06-10
7
2017-06-10
3
2017-06-10
13
JASKRA (25)
2017-06-10
25
2017-06-10
Stochaj Julia
Brak
ORBITA (34)
2017-06-10
5
2017-06-10
Strzelecka Zuzanna
KJ Leśna Podkowa
Fiesta (88)
2017-06-10
2017-06-10
Sygierycz Zuzanna
Bpk
Galina (2)
2017-06-10
6
2017-06-10
Szafryna Michał
Budzyński KS Kłos
2017-06-10
11
2017-06-10
Szymańska Daria
KJ Sokół Damasławek
INKA (17)
2017-06-10
2
2017-06-10
2017-06-10
14
2017-06-10
MONTANA (44)
2017-06-10
15
2017-06-10
20
Szymańska Julia
bpk
FACELIA (70)
2017-06-10
10
Szypryt Aleksandra
Klub Jeździecki Leśna Podkowa Rychlik
MONTANA (75)
2017-06-10
14
2017-06-10
24
2017-06-10
Tobolska Emilia
LKJ Abaria Iwno
2017-06-10
2017-06-10
Tonn Dominika
PAŁUCKI KLUB JEŹDZIECKI
2017-06-10
2017-06-10
7
Tuliszkiewicz Olga
KJ Sokół Damasławek
2017-06-10
1
2017-06-10
3
Warguła Alicja
KJ Michałówka
HARALD (60)
2017-06-10
22
Wawrzyniak Weronika
GLKS Sokół Damasławek
Domena (83)
2017-06-10
4
Wika Daria
Fundacja Karino
RAIKEN (81)
2017-06-10
12
2017-06-10
Wisniewska Joanna
Michałówka
SAVERIO (15)
2017-06-10
12
2017-06-10
2
Wyppich Agata
Stajnia Złota Podkowa
SOLA (65)
2017-06-10
2017-06-10
5
2017-06-10
13
Żak Joanna
KJ Raduszyn
2017-06-10
29
2017-06-10
Cupido (5)
2017-06-10
26
2017-06-10
6
Zbytniewska Maja
MUKS Bielice
2017-06-10
25
2017-06-10
13
Zielińska Natalia
KJ Sokół Damasławek
MULANI (46)
2017-06-10
3
2017-06-10
3
Zwierzyńska Katarzyna
bpk
Domena (83)
2017-06-10
7
2017-06-10

Number of Riders: 57

Number of Horses: 70

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl