Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 08:05:48
2017-06-01 21:32:36
Kinga Prais AFRODYTA
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 08:06:02
2017-06-01 20:43:09
Marcelina Gieraga MARLON
  • 2x 2 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Jubileuszowy, 10 lat SKJ
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 08:06:16
2017-06-01 20:32:04
Bronisław Zajdel GRANDIOS
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Jubileuszowy, 10 lat SKJ
  • 1x 4 ZR/P/Szybkości art. 263
  • 1x 5 ZR/N/Dokładności z rozgrywką art. 238.2.2 - Mistrzostwa Ziemi Wschowskiej
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 08:06:30
2017-06-01 20:24:50
Bronisław Zajdel PAR DE PRIAMOS
  • 1x 4 ZR/P/Szybkości art. 263
  • 1x 5 ZR/N/Dokładności z rozgrywką art. 238.2.2 - Mistrzostwa Ziemi Wschowskiej
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 08:06:44
2017-06-01 20:24:06
Bronisław Zajdel NEWTON VD BERGHOEVE
  • 1x 2 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Jubileuszowy, 10 lat SKJ
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 08:07:00
2017-06-01 20:23:29
Bronisław Zajdel IMPERATOR
  • 2x 2 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 08:07:16
2017-06-01 20:22:54
Bronisław Zajdel ESTERA
  • 1x 2 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Jubileuszowy, 10 lat SKJ
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 08:07:31
2017-06-01 20:22:00
Bronisław Zajdel BUBKA Z
  • 1x 4 ZR/P/Szybkości art. 263
  • 1x 5 ZR/N/Dokładności z rozgrywką art. 238.2.2 - Mistrzostwa Ziemi Wschowskiej
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 08:07:49
2017-06-01 19:56:53
Michał Zgrabka SALIDAD
  • 1x 4 ZR/P/Szybkości art. 263
  • 1x 5 ZR/N/Dokładności z rozgrywką art. 238.2.2 - Mistrzostwa Ziemi Wschowskiej
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 08:09:23
2017-06-01 18:32:28
Nicola Panarowicz CIBELL
  • 2x 2 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Jubileuszowy, 10 lat SKJ
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 08:09:10
2017-06-01 18:31:12
Nicola Panarowicz MAROKO
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 08:08:55
2017-06-01 18:28:05
Maciej Gołąbek ZANZIBAR T.
  • 1x 4 ZR/P/Szybkości art. 263
  • 1x 5 ZR/N/Dokładności z rozgrywką art. 238.2.2 - Mistrzostwa Ziemi Wschowskiej
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 08:08:08
2017-06-01 18:27:19
Maciej Gołąbek EINSTEIN
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Jubileuszowy, 10 lat SKJ
  • 1x 4 ZR/P/Szybkości art. 263
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 08:08:41
2017-06-01 18:26:43
Maciej Gołąbek CHELLO Z
  • 1x 4 ZR/P/Szybkości art. 263
  • 1x 5 ZR/N/Dokładności z rozgrywką art. 238.2.2 - Mistrzostwa Ziemi Wschowskiej
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 08:08:25
2017-06-01 18:26:02
Maciej Gołąbek BLACK JACK
  • 1x 4 ZR/P/Szybkości art. 263
  • 1x 5 ZR/N/Dokładności z rozgrywką art. 238.2.2 - Mistrzostwa Ziemi Wschowskiej
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 08:05:34
2017-06-01 17:39:25
Aleksandra Grabara MARILYN MONROE
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 08:05:16
2017-06-01 17:32:50
Katarzyna Cieśla ESTRADA
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Jubileuszowy, 10 lat SKJ
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 12:43:03
2017-06-01 11:42:05
Jan Nieścior-Kreische GWARSJA
  • 2x 2 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 11:06:20
2017-06-01 09:31:21
Katarzyna Sadzka BURSZTYN
  • 1x 2 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Jubileuszowy, 10 lat SKJ
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 11:06:09
2017-06-01 07:49:07
Jacek Olejnicki BE MINE BO SON
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Jubileuszowy, 10 lat SKJ
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 11:05:57
2017-06-01 07:41:41
Jacek Olejnicki KAN KAN RO
  • 1x 4 ZR/P/Szybkości art. 263
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 11:05:46
2017-05-31 16:21:35
Daria Brambor KARINA
  • 1x 1 ZT/Mini LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 11:05:35
2017-05-31 15:51:41
Jan Nieścior-Kreische LANTON Z
  • 1x 5 ZR/N/Dokładności z rozgrywką art. 238.2.2 - Mistrzostwa Ziemi Wschowskiej
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 11:05:23
2017-05-31 15:50:21
Jan Nieścior-Kreische CHELLISA M
  • 1x 4 ZR/P/Szybkości art. 263
  • 1x 5 ZR/N/Dokładności z rozgrywką art. 238.2.2 - Mistrzostwa Ziemi Wschowskiej
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 11:05:11
2017-05-31 10:47:50
Jakub Nowacki LOCATO 13N
  • 2x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Jubileuszowy, 10 lat SKJ
11 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 08:41:52
2017-05-31 06:34:59
Vitalii Charadnik UPSILON VAN LIMERICK
  • 1x 4 ZR/P/Szybkości art. 263
  • 1x 5 ZR/N/Dokładności z rozgrywką art. 238.2.2 - Mistrzostwa Ziemi Wschowskiej
10 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 08:41:43
2017-05-31 06:34:23
Vitalii Charadnik LA SCALA
  • 1x 4 ZR/P/Szybkości art. 263
  • 1x 5 ZR/N/Dokładności z rozgrywką art. 238.2.2 - Mistrzostwa Ziemi Wschowskiej
9 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 07:23:29
2017-05-29 20:54:39
Nikol Patora KOSOW LORD
  • 1x 2 ZT/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Jubileuszowy, 10 lat SKJ
8 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 07:23:19
2017-05-29 20:52:56
Anna Karolina Kosow CHICAGO
  • 1x 4 ZR/P/Szybkości art. 263
  • 1x 5 ZR/N/Dokładności z rozgrywką art. 238.2.2 - Mistrzostwa Ziemi Wschowskiej
7 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 07:23:09
2017-05-29 20:45:38
Magdalena Kwiatkowska FIRESTONE-R
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Jubileuszowy, 10 lat SKJ
  • 1x 4 ZR/P/Szybkości art. 263
6 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 07:15:41
2017-05-29 07:01:06
Michał Jóskowiak HUSH HUSH
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Jubileuszowy, 10 lat SKJ
  • 1x 4 ZR/P/Szybkości art. 263
5 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 07:15:30
2017-05-29 07:00:27
Michał Jóskowiak IMPERIAL
  • 1x 5 ZR/N/Dokładności z rozgrywką art. 238.2.2 - Mistrzostwa Ziemi Wschowskiej
4 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 07:15:20
2017-05-29 06:59:58
Michał Jóskowiak BOCARDIA
  • 1x 4 ZR/P/Szybkości art. 263
  • 1x 5 ZR/N/Dokładności z rozgrywką art. 238.2.2 - Mistrzostwa Ziemi Wschowskiej
3 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 08:41:33
2017-05-28 21:35:30
Piotr Błoch LANCASTER - N
  • 2x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Jubileuszowy, 10 lat SKJ
2 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 07:14:58
2017-05-28 09:54:54
Anna Polańska SONKO TIT
  • 1x 3 ZT/L/Dwufazowy art. 274.5.3 - Jubileuszowy, 10 lat SKJ
  • 1x 4 ZR/P/Szybkości art. 263
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 19:23:17
2017-05-22 12:47:11
Katarzyna Sebastian ELIOT
  • 1x 4 ZR/P/Szybkości art. 263
  • 1x 5 ZR/N/Dokładności z rozgrywką art. 238.2.2 - Mistrzostwa Ziemi Wschowskiej
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bartoszek Karolina Stajnia Siostry Stańczak w Jakubowie
2. Barylska Patrycja SKJ Tradycja Siedlnica
3. Bereszyńska Natalia SKJ Tradycja Siedlnica
4. Bezulska Roksana Stajnia Siostry Stańczak w Jakubowie
5. Błoch Piotr BPK
S
O033970
6. Brambor Daria Stajnia Adamowo
2000 (J.)
brak
7. Brzózka Damian SKJ Tradycja Siedlnica
8. Charadnik Vitalii bpk
1996 (MJ.)
O043396
9. Clavadetscher Antonina SKJ Tradycja Siedlnica
10. Fraczek Wiktoria Stajnia Siostry Stańczak w Jakubowie
11. Gaworczak Laura Stajnia Siostry Stańczak w Jakubowie
12. Gieraga Marcelina UKS KJ - Bonanza Jerzychowice
1999 (J.)
brak
13. Gołąbek Maciej KJ Bonanza Jędrzychowice
S
14. Gołąbek Maciej UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
S
O009486
15. Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
16. Karbownik Maja SKJ Tradycja Siedlnica
17. Komorowska Magdalena Stajnia Sonika & Marrietje
18. Kosińska Marta SKJ Tradycja Siedlnica
19. Kosińska Weronika SKJ Tradycja Siedlnica
20. Kosow Anna Karolina MUKJ Kosowka
1998 (MJ.)
O012844
10102045
21. Kwiatkowska Magdalena St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O013021
22. Michalska Olga SKJ Tradycja Siedlnica
23. Nieścior-Kreische Jan Międzyszkolny Uczniowski KJ Kosówka
1997 (MJ.)
O012528
24. Nowacki Jakub KJ Jeziorki-Osieczna
S
O012807
25. Panarowicz Nicola UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
2006 (Mł.)
brak
26. Parzątka Olena SKJ Tradycja Siedlnica
27. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (JM.)
041730
28. Polańska Anna UKS Fatim
S
O024901
29. Prais Kinga Siekówko
2002 (JM.)
brak
30. Radzijewska Aleksandra SKJ Tradycja Siedlnica
31. Saczka Natalia Stajnia Siostry Stańczak w Jakubowie
32. Sadzka Katarzyna Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
S
brak
33. Sebastian Katarzyna St. KJ Tradycja Siedlnica
1999 (J.)
O020447
34. Siennicka Maria UKJ Leśny Dwór Pakówka
35. Siennicka Zofia UKJ Leśny Dwór Pakówka
36. Stawińska Amelia Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
2002 (JM.)
O038260
37. Stodulska Karolina
2003 (JM.)
38. Wesołowska Karina UKJ Leśny Dwór Pakówka
39. Wierzbińska Jagoda Bpk
40. Zajdel Bronisław UKS KJ - Bonanza Jerzychowice
S
LZRWZJ/2836/17
41. Zgrabka Michał Posadowskie TJ
S
O007299
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

47

Adagio F:
M:
O:
B:
2.

2

AFRODYTA Koń Wielkopolski POL 2002 Klacz kasztanowata/165 F: NN
M: NN
O: Bogumiła Prais
B: Bogumiła Prais
brak
3.

60

Baloubet F:
M:
O:
B:
4.

42

Biba F:
M:
O:
B:
5.

16

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach ciemnogniada F: Indorado / Corrado I
M: Talita V / Corland
O: Maciej Gołąbek
B: MJ. Verschure
K011196 5280030600283
6.

35

BOCARDIA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: CORDIAL
M: BOJANA DE GUIDAM
O: J. Bułkowska
B: Stadnina Koni Nowa Wioska Ewa Janiak
K012896
7.

20

BURSZTYN SP POL 2013 Wałach izabelowata/175 F: Can-can S
M: Bestina
O: Katarzyna Sadzka
B: Jarosław Kozupa
brak 616009610055513
8.

25

CHELLISA M HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Chello I / Contender
M: Kathleen IV / Locato
O: Krzysztof Tarka
B: Mellberg Ole
K023052 DE421000324304
9.

15

CHELLO Z Zangersheide NLD 2007 Wałach F: Calvino Z
M: Chella Chique Z
O: Maciej Gołąbek
B: Domein Zangersheide
brak Z-531007
10.

31

CHICAGO Oldenburg GER 2005 Wałach gniada/175 cm F: Carinjo
M: Wanderkoenigin
O: Jacek Kosow
B: Heinrich Eylmann
K012893 DE433332504905 104DN43
11.

11

CIBELL Brandenburger DEU 2002 Klacz siwa F: Cincinatti
M: Picore As
O: Patrycja Pawłowska
B: Doris Anders
brak
12.

56

Czekolada SP POL 2010 K gn F: Corianos Ass
M: Czelari
O: Stefan Kierznowski
B: Stefan Kierznowski
13.

49

Czikita F:
M:
O:
B:
14.

61

Dekalog F:
M:
O:
B:
15.

14

EINSTEIN KWPN DEU 2009 Wałach F: Cardento
M: Zesinaa-a
O: Maciej Gołąbek
B: A M. ANGENENT-DE BRUIJN
brak 528003200903405
16.

37

ELIOT SP POL 2009 Wałach gniada/165 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Elipsa / Ludger
O: Joanna Sebastian
B: Sylwester Kosiński
K013924 616009680040609
17.

40

Enigma F:
M:
O:
B:
18.

8

ESTERA Hannoveraner GER 2010 Klacz F: Edgar
M: Vorbuch 1
O: Maciej Gołąbek
B: Luise Benjes
brak DE 431316630610
19.

53

Fiesta F:
M:
O:
B:
20.

32

FIRESTONE-R KWPN POL 2010 Ogier siwa/165 F: Silverstone / Champion Du Lys
M: Nikita / Emilion
O: Krzysztof Maik
B: Rolfes Gradus
K018695 528003201003961
21.

52

Fokus F:
M:
O:
B:
22.

41

Grall F:
M:
O:
B:
23.

4

GRANDIOS Deutschs Sportpferd DEU 2006 Wałach kasztanowata/172 F: Goldwing
M: Gravour
O: Maciek Golabek
B: Doris Anders
brak DE 457-0000020-06
24.

19

GWARSJA Hannover GER 1998 Klacz siwa F: athletico
M: dogaressa
O: Mariusz Bilicki
B: duysens-mulder , marianne
brak
25.

43

Hubal F:
M:
O:
B:
26.

33

HUSH HUSH KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Echo Vant Spieveld / Heartbreaker
M: Itaquine De Roll / Major De La Cour
O: Sylwester Kosiński
B:
K020893 528003201207457
27.

7

IMPERATOR KWPN DEU 2013 Wałach kasztanowata F: Spartacus
M: Triolet
O: Jan Gołąbek
B: 102855 W.M.J. BEKKERS
brak
28.

34

IMPERIAL WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Izana / Alkierz
O: Kosiński Zbigniew
B: SK Racot
K013923 616007610220809
29.

55

Indianek F:
M:
O:
B:
30.

54

Izaak F:
M:
O:
B:
31.

59

Kacper F:
M:
O:
B:
32.

58

Kalejdoskop F:
M:
O:
B:
33.

23

KARINA Typ Koń Mały POL 2009 Klacz gniada/mk: F: NN
M: NN
O: Mirosław Brambor
B: Mirosław Brambor
brak
34.

45

Kartagina F:
M:
O:
B:
35.

30

KOSOW LORD SP POL 2002 Wałach gniada/166 F: Lambada
M: Hellada
O: Jacek V Kosow
B: Jan Goląbek
041730
36.

51

Kurkuma F:
M:
O:
B:
37.

28

LA SCALA OLD POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Canabis / Contender
M: La Vawetta / Lugwig Von Bayern
O: Małgorzata i Tomasz Siergiej
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K020919 DE418180224811
38.

29

LANCASTER - N Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada/165 F: CARETINO K
M: LARISSA
O: Piotr Nowacki
B: Piotr Nowacki
K018635 POL 616 009 61 00729 10
39.

24

LANTON Z ZANG BEL 2006 Ogier ciemnogniada F: Landlord /
M: Que Z /
O: Grootenhuis E. J.
B: Grootenhuis E. J.
3171/17
40.

57

Leda F:
M:
O:
B:
41.

26

LOCATO 13N SP POL 2012 Ogier gniada F: Con Calma
M: Larissa
O: Nowacki Piotr
B: Nowacki piotr
Brak
42.

3

MARLON WLKP POL 1996 Wałach kasztanowata/174 F: EMPIK XX
M: Manita
O: Maciej Gołabek
B: SK RACOT
brak POL 007-68-100004- 96
43.

12

MAROKO KUC POL 2013 Wałach gniada/kuc: F: TIJD VLIJT'S SANTIAGO
M: MAJA
O: Patrycja Pawłowska
B: Konrad Daleszyński
brak
44.

6

NEWTON VD BERGHOEVE Belgisch Warmbloedpaard BEL 2013 Wałach gniada F: Dublin van Overis Z
M: Chica vd Berghoeve
O: Jan Gołąbek
B: Vadebo N.V
brak
45.

10

SALIDAD SP POL 2012 Ogier gniada/169 F: La Calidad / Lancer II
M: Sawa / MyWill
O: Michał Zgrabka
B: Romuald Turowski
K021985 616009610010112
46.

48

Skubi F:
M:
O:
B:
47.

38

Sonika kuc 2009 /145 F:
M:
O:
B:
48.

36

SONKO TIT Kłusak Francuski POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Gebrazac / Sebrazac
M: Ilene Soltit / Le Loir
O: Anna Polańska
B:
K014512 06212946
49.

44

Terminator F:
M:
O:
B:
50.

39

Tulipan F:
M:
O:
B:
51.

27

UPSILON VAN LIMERICK WESTF AUS 2007 Wałach ciemnogniada F: Upgrade /
M: Jacobalia /
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B: Katarzyna Skrzyczyńska
brak
52.

1

Wiwaro SP POL 2009 w siwa F: Bobiński
M: Werona
O: Włodzimierz Chmielnik
B:
53.

13

ZANZIBAR T KWPN NED 2004 Wałach kasztanowata F: Chin Chin / Constant
M: Jaretty / Rex Magna
O: Maciej Gołąbek
B: G. Talsma
K010192 5280030409379
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bartoszek Karolina
Stajnia Siostry Stańczak w Jakubowie
Grall (41)
2017-06-03
5
Barylska Patrycja
SKJ Tradycja Siedlnica
Czikita (49)
2017-06-03
7
2017-06-03
14
Bereszyńska Natalia
SKJ Tradycja Siedlnica
Fiesta (53)
2017-06-03
2017-06-03
9
Bezulska Roksana
Stajnia Siostry Stańczak w Jakubowie
Enigma (40)
2017-06-03
1
2017-06-03
7
Błoch Piotr
BPK
2017-06-03
11
2017-06-03
Brambor Daria
Stajnia Adamowo
KARINA (23)
2017-06-03
2017-06-03
7
Brzózka Damian
SKJ Tradycja Siedlnica
Kacper (59)
2017-06-03
12
2017-06-03
5
2017-06-03
5
2017-06-03
8
Dekalog (61)
2017-06-03
4
2017-06-03
Charadnik Vitalii
bpk
2017-06-03
13
2017-06-03
13
2017-06-03
15
2017-06-03
7
Clavadetscher Antonina
SKJ Tradycja Siedlnica
Skubi (48)
2017-06-03
7
2017-06-03
13
Fraczek Wiktoria
Stajnia Siostry Stańczak w Jakubowie
Grall (41)
2017-06-03
8
Gaworczak Laura
Stajnia Siostry Stańczak w Jakubowie
Grall (41)
2017-06-03
2
Gieraga Marcelina
UKS KJ - Bonanza Jerzychowice
MARLON (3)
2017-06-03
3
2017-06-03
10
Gołąbek Maciej
KJ Bonanza Jędrzychowice
2017-06-03
18
Gołąbek Maciej
UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
2017-06-03
2
300
2017-06-03
2
400
2017-06-03
12
2017-06-03
7
2017-06-03
8
2017-06-03
3
150
2017-06-03
4
Jóskowiak Michał
KJ Tradycja Siedlnica
2017-06-03
3
2017-06-03
17
2017-06-03
1
500
2017-06-03
1
400
2017-06-03
8
Karbownik Maja
SKJ Tradycja Siedlnica
2017-06-03
7
2017-06-03
1
Komorowska Magdalena
Stajnia Sonika & Marrietje
Sonika (38)
2017-06-03
13
2017-06-03
2017-06-03
Kosińska Marta
SKJ Tradycja Siedlnica
Kurkuma (51)
2017-06-03
2017-06-03
Kosińska Weronika
SKJ Tradycja Siedlnica
2017-06-03
5
2017-06-03
10
Leda (57)
2017-06-03
6
2017-06-03
11
Kosow Anna Karolina
MUKJ Kosowka
CHICAGO (31)
2017-06-03
14
2017-06-03
8
Kwiatkowska Magdalena
St. KJ Tradycja Siedlnica
2017-06-03
2
2017-06-03
8
Michalska Olga
SKJ Tradycja Siedlnica
Fokus (52)
2017-06-03
2017-06-03
14
Nieścior-Kreische Jan
Międzyszkolny Uczniowski KJ Kosówka
GWARSJA (19)
2017-06-03
2017-06-03
2017-06-03
6
2017-06-03
4
2017-06-03
3
250
Nowacki Jakub
KJ Jeziorki-Osieczna
2017-06-03
7
2017-06-03
Panarowicz Nicola
UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
CIBELL (11)
2017-06-03
10
2017-06-03
MAROKO (12)
2017-06-03
2017-06-03
Parzątka Olena
SKJ Tradycja Siedlnica
Biba (42)
2017-06-03
1
2017-06-03
4
Patora Nikol
MUKJ Kosówka
2017-06-03
1
2017-06-03
2017-06-03
Polańska Anna
UKS Fatim
2017-06-03
1
300
2017-06-03
16
Prais Kinga
Siekówko
2017-06-03
7
2017-06-03
Radzijewska Aleksandra
SKJ Tradycja Siedlnica
Izaak (54)
2017-06-03
1
2017-06-03
8
Saczka Natalia
Stajnia Siostry Stańczak w Jakubowie
Enigma (40)
2017-06-03
7
Sadzka Katarzyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2017-06-03
9
2017-06-03
Sebastian Katarzyna
St. KJ Tradycja Siedlnica
ELIOT (37)
2017-06-03
6
2017-06-03
Siennicka Maria
UKJ Leśny Dwór Pakówka
2017-06-03
2017-06-03
Siennicka Zofia
UKJ Leśny Dwór Pakówka
2017-06-03
2017-06-03
Stawińska Amelia
Posadowskie Towarzystwo Jeździeckie
Wiwaro (1)
2017-06-03
2017-06-03
12
2017-06-03
Stodulska Karolina
Hubal (43)
2017-06-03
1
2017-06-03
6
Wesołowska Karina
UKJ Leśny Dwór Pakówka
Adagio (47)
2017-06-03
14
2017-06-03
Wierzbińska Jagoda
Bpk
Tulipan (39)
2017-06-03
2017-06-03
1
2017-06-03
11
Zajdel Bronisław
UKS KJ - Bonanza Jerzychowice
2017-06-03
13
2017-06-03
15
2017-06-03
ESTERA (8)
2017-06-03
2017-06-03
15
Zgrabka Michał
Posadowskie TJ
SALIDAD (10)
2017-06-03
9
2017-06-03
12

Number of Riders: 41

Number of Horses: 53

The sum of prizes: 2 300.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl