Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZT oraz ZR w Skokach Przez Przeszkody
Mieczownica, 27-28.05.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
77 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:11:10
2017-05-24 22:43:29
Marcin Bętkowski CICERO Z
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
76 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:10:58
2017-05-24 22:43:00
Julia Jabłońska QUABREL DE L'ETAPE
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:10:46
2017-05-24 22:41:35
Julia Jabłońska BAILEY'S RJT
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
74 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:10:33
2017-05-24 22:40:30
Marcelina Raczyńska MONA F
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
73 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:10:04
2017-05-24 22:39:50
Eryk Urbaniak NOREK
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:09:48
2017-05-24 22:38:41
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:09:35
2017-05-24 22:38:10
Katarzyna Paradowska GOLIAT
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
70 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:09:22
2017-05-24 22:35:05
Katarzyna Kowalska SAKE
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
69 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:09:09
2017-05-24 22:33:54
Aleksandra Robak RICO
  • 1x 0/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:08:56
2017-05-24 22:33:16
Adam Kucia DANTE
  • 1x 0/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
67 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:08:44
2017-05-24 22:11:17
Kornelia Smura DOMINGO
  • 1x 01/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:08:31
2017-05-24 22:00:31
Marcin Bętkowski PEGAS
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/P/Szybkości
  • 1x 8/N/Zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 07:08:17
2017-05-24 21:59:48
Marcin Bętkowski CASCARETTO
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Grand Prix Mieczownicy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
64 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:54:54
2017-05-24 20:52:52
Marta Zielińska HELVETICA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
63 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:54:18
2017-05-24 20:52:29
Marta Zielińska HARRY ANGEL
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:53:57
2017-05-24 20:52:10
Marta Zielińska ALEXIS N
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:44:59
2017-05-24 19:39:25
Marcin Wesoły GIOVVANI II KG
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/Szybkości
60 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:44:42
2017-05-24 19:06:28
Mieszko Dąbrowski EFRON
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Grand Prix Mieczownicy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x 10/Derby/klasa P, art. 276.2
59 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:44:24
2017-05-24 18:29:51
Jakub Szelangiewicz VICE VANDAM
  • 1x 7/P/Szybkości
  • 1x 8/N/Zwykły art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:44:06
2017-05-24 18:28:50
Rafał Krajewski COKOWAAH
  • 1x 8/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C/Grand Prix Mieczownicy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
57 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:43:47
2017-05-24 18:28:07
Rafał Krajewski CZARDASZ
  • 1x 8/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C/Grand Prix Mieczownicy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
56 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:43:27
2017-05-24 18:27:20
Łukasz Krajewski ZULINE
  • 1x 9/C/Grand Prix Mieczownicy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
55 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:43:12
2017-05-24 18:26:12
Łukasz Krajewski LINUS 217
  • 1x 8/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C/Grand Prix Mieczownicy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
54 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 20:42:51
2017-05-24 18:24:48
Łukasz Krajewski CHANTILLY
  • 1x 8/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C/Grand Prix Mieczownicy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
53 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 15:17:39
2017-05-24 13:18:41
Zuzanna Śliwińska GŁÓWNA WYGRANA
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 15:17:25
2017-05-24 11:37:51
Klaudia Rolewska DANSA VITTORIA
  • 1x 7/P/Szybkości
  • 1x 8/N/Zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 15:17:08
2017-05-24 11:37:02
Michalina Kozerska VASSCO
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/Szybkości
50 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 15:16:38
2017-05-24 11:36:22
Katarzyna Witkowska GIRARD
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/Szybkości
49 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 15:16:51
2017-05-24 11:35:36
Karol Cichocki NINA ZAREWITSCH
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/Szybkości
48 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 15:16:23
2017-05-24 11:34:34
Zuzanna Śliwińska KARTOUCHE
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/Derby/klasa P, art. 276.2
47 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 15:16:09
2017-05-24 11:34:27
Julia Szymańska FACELIA
  • 2x 0/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 15:15:54
2017-05-24 11:26:21
Karol Cichocki D-CARLA
  • 2x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 15:15:40
2017-05-24 11:11:30
Robert Sydow CAVALLO 71
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
44 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 15:15:26
2017-05-24 11:11:01
Robert Sydow BULWAR
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 15:15:01
2017-05-24 11:10:21
Barbara Gronowska NORMAN
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 07:06:26
2017-05-24 06:47:10
Amelia Stawińska WIWARO
  • 2x 0/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
41 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 07:06:14
2017-05-23 22:39:43
Jan Nieścior-Kreische LANTON Z
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 9/C/Grand Prix Mieczownicy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
40 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 07:05:52
2017-05-23 22:38:43
Jan Nieścior-Kreische CHELLISA M
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/Derby/klasa P, art. 276.2
39 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 07:05:38
2017-05-23 22:29:36
Aleksandra Kostrzewa AMADEOS
  • 2x 01/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 07:05:21
2017-05-23 22:05:19
Laura Lehmann MILORD
  • 2x 1/L/Licencyjny art. 6 reg. PZJ
37 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 07:05:11
2017-05-23 21:35:55
Alicja Frankiewicz LAGUNA B
  • 1x 01/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 07:04:59
2017-05-23 20:15:43
Piotr Bąk FABIAN
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 16:26:03
2017-05-23 16:17:03
Marcin Nowak EMICA
  • 2x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 16:25:49
2017-05-23 09:08:35
Jakub Nowacki LANTINUS N
  • 1x 8/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C/Grand Prix Mieczownicy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
33 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 07:17:46
2017-05-23 07:16:08
Katarzyna Sadzka BURSZTYN
  • 2x 0/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 01/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 07:17:30
2017-05-22 22:49:25
Marta Orlikowska NORINO
  • 1x 0/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 07:17:19
2017-05-22 21:40:19
Marta Działakiewicz KARNUT
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/Szybkości
30 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 19:34:26
2017-05-22 19:32:56
Klaudia Górczyńska CATANIA LP
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 7/P/Szybkości
29 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 19:21:10
2017-05-22 17:04:59
Szymon Stasiak ROTEX II
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/P/Szybkości
  • 1x 8/N/Zwykły art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 19:20:49
2017-05-22 17:03:54
Szymon Stasiak DENTON
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C/Grand Prix Mieczownicy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 19:20:31
2017-05-22 17:03:17
Szymon Stasiak OTAMENDI
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/P/Szybkości
  • 1x 10/Derby/klasa P, art. 276.2
26 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 19:20:18
2017-05-22 15:34:36
Konstancja Lehmann DIMO
  • 2x 1/L/Licencyjny art. 6 reg. PZJ
25 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 19:19:46
2017-05-22 14:58:21
Wojciech Kiersztan DONAU
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
24 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 19:19:21
2017-05-22 14:54:53
Wojciech Kiersztan COR DE LA SAINT VALENTIN
  • 2x 0/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 19:18:59
2017-05-22 14:54:11
Wojciech Kiersztan CONSTANTIA
  • 1x 0/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 19:18:10
2017-05-22 13:21:57
Leszek Warzecha HERO MK
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/P/Szybkości
  • 1x 8/N/Zwykły art. 238.2.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 19:17:39
2017-05-22 13:21:11
Leszek Warzecha DUGANO
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/P/Szybkości
  • 1x 8/N/Zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 19:17:22
2017-05-22 12:37:50
Borys Trojanowicz HERA TS
  • 2x 0/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 19:17:07
2017-05-22 12:37:25
Borys Trojanowicz EURUTEC TOSIA
  • 2x 0/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 19:16:34
2017-05-22 12:35:22
Aleksandra Trojanowicz GRACENTO S
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 11:42:16
2017-05-22 11:36:37
Dominika Zieniewicz CORONA 123
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/Szybkości
15 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 11:42:06
2017-05-22 11:34:22
Marek Strzyż OTELLO
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 11:40:58
2017-05-22 11:32:17
Szymon Stasiak MARKO
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 08:26:24
2017-05-22 07:42:28
Leszek Warzecha WITHNEY 350
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 08:25:51
2017-05-22 07:37:48
Leszek Warzecha BISCAYA
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 06:52:45
2017-05-22 06:33:48
Łukasz Zasadziński KREON
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 7/P/Szybkości
  • 1x 8/N/Zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 06:52:32
2017-05-21 18:26:17
Agnieszka Marciniak CEDRONA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
  • 1x 6/L/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7/P/Szybkości
9 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 09:36:06
2017-05-20 13:42:27
Oliwia Werblińska VENTURA
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
8 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 09:35:51
2017-05-20 13:42:04
Oliwia Werblińska FALSTAFF L
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
7 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 09:35:35
2017-05-19 22:24:21
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x 0/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
  • 1x 01/LL/Dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-05-19 19:44:05
2017-05-19 12:50:39
Monika Hojna KONOR
  • 1x 7/P/Szybkości
  • 1x 8/N/Zwykły art. 238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-05-18 07:27:59
2017-05-17 22:26:18
Marcin Wesoły FAUNA KG
  • 1x 4/N/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 5/C/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 8/N/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9/C/Grand Prix Mieczownicy - zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-02 17:05:17
2017-04-30 16:33:21
Weronika Jazikowska INDEX
  • 1x 2/L/Dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 3/P/O wzrastającym stopniu trudności z jokerem art. 269.5
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
2. Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
S
O001809
3. Cichocki Karol Klub Jeździecki Gołębin Stary
S
O036425
4. Dąbrowski Bogusz LKJ przy SK Mieczownica
5. Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica
S
O001204
6. Działakiewicz Marta KJ Zagórów
S
O013617
7. Frankiewicz Alicja LKJ przy SK Mieczownica
2002 (JM.)
O034687
8. Gronowska Barbara St. KJ Gronówka
1998 (MJ.)
O024035
9. Gutowski Marcin Stajnia OWA
10. Jabłońska Julia JUKS Mieczewo
2005 (JM.)
O033374
11. Jazikowska Weronika UKS Master Gniezno
1998 (MJ.)
O024749
12. Kąkol Wiktoria MUKS Bielice
13. Kiersztan Wojciech Klub Jeździecki Jan Kosicki
S
O045667
14. Koczorowska Judyta LKJ przy SK Mieczownica
15. Kostrzewa Aleksandra JKS Moskit
1998 (MJ.)
R004713
16. Kowalska Katarzyna UKS Trójka
2003 (JM.)
O034752
17. Kozerska Michalina KJ Gołębin Stary
2000 (J.)
O032214
18. Krajewski Łukasz KJ Agro-Handel Śrem
S
O002442
19. Krajewski Rafał KJ Agro-Handel Śrem
S
O002980
20. Kubaszewski Paweł Bpk
21. Kucia Adam BPK
1996 (MJ.)
0045688
22. Lehmann Konstancja SKJ Lehmann Horses
1999 (J.)
O037822
23. Lehmann Laura SKJ Lehmann Horses
2000 (J.)
O038895
24. Maciaszek Gabriela Stajnia OWA
2002 (JM.)
brak
25. Majchrzak Sonia KJ Zagórów
26. Marchlewicz Andrzej Agroturystyka u Michaliny
27. Marciniak Agnieszka KJ Zagórów
S
O020488
28. Murawska Magdalena KJ Zagórów
S
O018766
29. Nieścior-Kreische Jan Międzyszkolny Uczniowski KJ Kosówka
1997 (MJ.)
O012528
30. Nowacki Jakub KJ Jeziorki-Osieczna
S
O012807
31. Nowaczyk Sandra KJ Mustang Kochowo
1997 (MJ.)
O028460
32. Nowak Olga JUKS Czekan
33. Orlikowska Marta Uczniowski Klub Sportowy Master
1998 (MJ.)
O039093
34. Pałasz Barbara KJ Mustang w Kochowie
35. Paradowska Katarzyna UKS Trójka
1999 (J.)
O030846
36. Raczyńska Marcelina UKS Trójka
2000 (J.)
O022122
37. Robak Aleksandra UKS Trójka
S
O044627
38. Rolewska Klaudia KJ Gołębin Stary
1997 (MJ.)
O020881
39. Sadzka Katarzyna Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
S
brak
40. Sawicka Dominika Bpk
41. Śliwińska Zuzanna St. SKJ Bobrowy Staw
1997 (MJ.)
O013744
42. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
43. Stasiak Szymon KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
44. Stawińska Amelia Posadowskie TJ
2002 (JM.)
O038260
45. Strzyż Marek JKS Moskit Kalisz
S
O006362
46. Sydow Paulina LKJ Abaria Iwno
S
47. Sydow Robert LKJ Abaria Iwno
S
Brak
48. Szelangiewicz Jakub LKS Cwał Poznań
S
O013691
49. Tobera Łukasz bpk
50. Trojanowicz Aleksandra KJ Zagórów
1998 (MJ.)
O025981
51. Trojanowicz Borys KJ Mustang Kochowo
2006 (Mł.)
O041562
52. Urbaniak Eryk UKS Trójka
1997 (MJ.)
O027552
53. Warzecha Leszek KJ Zagórów
S
O001659
54. Warzecha Leszek Klub Jeździecki Zagórów
S
O001659
55. Werblińska Oliwia bpk
2001 (J.)
O034662
56. Wesoły Marcin Posadowskie TJ
S
O007322
57. Witkowska Katarzyna KJ Gołębin Stary
S
O004587
58. Zasadziński Łukasz JKS FER Więckowice
59. Zielińska Marta KJ Zagórów
S
O020150
60. Zieniewicz Dominika KJ Zagórów
2004 (JM.)
O037404
61. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki
1999 (J.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

29

ALEXIS N KWPN NED 2005 Klacz ciemnogniada F: Placido / Animo
M: Paulina / Indorado
O: Krzysztof Zajdel
B:
K013040 5280030503317
2.

52

AMADEOS NN GER 2012 Wałach kasztanowata/mk:156 F: NN
M: NN
O: Aleksandra Kostrzewa
B: Niemcy (GER)
brak
3.

10

Ambicja F:
M:
O:
B:
4.

5

Ambrozja SP POL klacz F:
M:
O:
B:
5.

7

Anwil F:
M:
O:
B:
6.

97

AQA WLKP POL 2009 Klacz F: QUATERBACK
M: ARONIA
O: DOMINIKA KIEŁCZEWSKA-SAWICKA
B: SK DĘBNO
K019455
7.

16

BAILEY'S RJT KWPN NED 2006 Klacz bułana F: Unaniem / Numero Uno
M: Orchid's M / nn
O: RJT Sp. z o. o.
B: Hoogendijk Dr. Van Wieringenstraat 75
K022925 5280030610576
8.

98

Boliwia F:
M:
O:
B:
9.

13

Boss F:
M:
O:
B:
10.

47

BULWAR WLKP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Quito MB / Boy De La Barre II
M: Bonita / Campari M
O: Anna Stawińska
B: Stanisław Wąsiakowski
K021979 616007600242711
11.

58

BURSZTYN SP POL 2013 Wałach izabelowata/175 F: Can-can S
M: Bestina
O: Katarzyna Sadzka
B: Jarosław Kozupa
brak 616009610055513
12.

26

CASCARETTO Oldenburska POL 2009 Ogier gniada F: Cascari
M: Havina
O: Marta Dąbrowska
B: Małgorzata &Tomasz Siergiej
K014677
13.

80

CEDRONA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/174 F: Efez /
M: Cedra /
O: Agnieszka Marciniak
B: SK Bielin
K019014 616009640030707
14.

37

CHANTILLY OLD GER 2007 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Contidou / Balou du Rouet
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Gestuet Lewitz
K017893 DE418181400807
15.

51

CHELLISA M HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Chello I / Contender
M: Kathleen IV / Locato
O: Krzysztof Tarka
B: Mellberg Ole
K023052 DE421000324304
16.

14

CICERO WESTF GER 2010 Wałach siwa/175 F: Cicero Z / nn
M: nn / nn
O: RJT Sp z o. o.
B: Jorg Bohnke
K023250 DE498560045210
17.

19

CINDY SP POL 2010 Klacz gniada F: Alcatraz /
M: Cinderella / Cherubin
O: Marek Juszczak
B: Marek Juszczak
K018660 616009610079110
18.

33

COKOWAAH HAN GER 2010 Ogier kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Soraya / Singular Joter I
O: Mundt Hartwig
B: Mundt Hartwig
K022142 DE43131677971
19.

1

Comet HOL 2008 F: Corrado I
M: P-Contendra J
O: Magdalena Murawska
B:
20.

68

CONSTANTIA Holsztynska POL 2010 Klacz gniada F: Cassinii I
M: Pilotin
O: Wioletta Kosicka
B: Ryszard Kosicki
K023637
21.

67

COR DE LA SAINT VALENTIN Holsztynska POL 2012 Ogier kasztanowata F: Cor de la Bryere
M: Shacira
O: Wioletta Kosicka
B: Anderas Kosicki
K023639
22.

74

CORONA 123 WESTF POL 2009 Klacz gniada F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Raphaela / RTL
O: Sławomir Zieniewicz
B: Sławomir Zieniewicz
K022531 DE441410837009
23.

2

Czadis TM SP POL 2003 O F: Czad
M: Haftka
O: Beata Witkowska
B:
24.

34

CZARDASZ SP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Chellano`s Boy D Z / Chellano Z
M: Cerkwica / Wicher
O: SO Gniezno
B: Wojciech Kędzierski
K016585 616009610080108 104OO29
25.

45

D-CARLA SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Carlos DZ
M: Dąbrowa
O: Joanna Lehmann
B: Joanna Lehmann
K022397
26.

39

DANSA VITTORIA HAN GER 2007 Klacz gniada F: Donnersmarck / Davignon I
M: Gwen / Guenzel
O: Klaudia Rolewska
B: Petra Brakenhoff
K016239 DE431319805707
27.

23

DANTE Śląska POL 2008 Wałach gniada F: Chef Supreme
M: Drwina
O: Adam Kucia
B: Justyna Janiak
K017624
28.

4

De Luna F:
M:
O:
B:
29.

63

DENTON SP POL 2011 Wałach gniada F: Cento Son/
M: Delimara/
O: Szymon Stasiak
B: SK Nowielice
brak
30.

65

DIMO MŁP POL 2003 Wałach gniada/mk:158 F: Domestos / Emetyt
M: Era /
O: Konstanja Lehmann
B:
K016785 616006611009603
31.

66

DONAU Holsztynska POL 2011 Klacz siwa F: Cassinii I
M: U-Nora
O: Wioletta Kosicka
B: Anderas Kosicki
K020063
32.

70

DUGANO KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Namelus R / Concorde
M: Godette / Renville
O: Monika Chojnacka
B: Stoetenij Aldenberghergh
K014392 528003000813284
33.

31

EFRON SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
O: Krzysztof Fiks
B: SK Racot
K011964 POL009611116304
34.

96

Emirat F:
M:
O:
B:
35.

83

FALSTAFF L SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/172 F: Chardonnay L / Contender
M: Fiona L / Favory
O: BM Kobylin Sp z o.o.
B: KJ Alexander Elizówka
K011108 POL009580187606
36.

90

Fantasy L F:
M:
O:
B:
37.

85

FAUNA KG SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Finezja KG / Fatma
O: Karol Komin
B: Grzegorz Komin
K016492 616009610223508
38.

87

Frodo L F:
M:
O:
B:
39.

30

GIOVVANI II KG SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Landor S / Landadel
M: Genewa KG / Campari M
O: Karol Komin
B: Grzegorz Komin
K021971 616009610116010
40.

41

GIRARD SP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Kingsten /
M: Gilette /
O: Tomasz Zdziebkowski
B: Genactiv
K021983
41.

38

GŁÓWNA WYGRANA SP POL 2000 Klacz siwa F: Louis
M: Genewa
O: Daria Durska
B: -
K005531
42.

20

GOLIAT. WLKP POL 2008 Wałach gniada F: Czumen K / Ariados
M: Gabi / Pionier
O: Katarzyna Paradowska
B: Józef Morawiec
K017567 POL007610064908
43.

73

GRACENTO S SP POL 2008 Wałach gniada F: Concert / Concetto
M: Gracenta / Graf Grannus
O: Aleksander Trojanowicz
B: Stanisław Szurik
K016388 POL009520050408
44.

28

HARRY ANGEL SP POL 2004 Wałach gniada F: Sir Neel / Darco
M: Hrabina C / Calettos Son
O: Stanisław Figlerowicz
B:
K009058 616009660037604
45.

27

HELVETICA MŁP POL 2007 Klacz gniada F: Frazes / Sebastian
M: Hellada / Czynel
O:
B:
K020565 POL006590091907
46.

71

HERA TS TS POL 2000 Klacz ciemnogniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Trojanowicz
B:
K013128 POL999520057800
47.

92

Herma F:
M:
O:
B:
48.

69

HERO MK SP POL 2010 Wałach gniada F: Avero
M: Huanita
O: Stanisław Figlerowicz
B: Marek Kucharski
K020657
49.

86

INDEX WLKP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: Dar / Dukat
M: Intuicja / Interpol
O: Ryszard Nitka
B: Robert Grunwald
K021651 616007611263602
50.

94

Isti F:
M:
O:
B:
51.

11

Jarka F:
M:
O:
B:
52.

93

Jask F:
M:
O:
B:
53.

6

Johny F:
M:
O:
B:
54.

89

Just do It F:
M:
O:
B:
55.

60

KARNUT SP POL 2009 Wałach gniada/164 F: Carnute / Oberon Du Moulin
M: Klarissa / Acord II
O: Marta Działakiewicz
B: Zbigniew Wilski
K019858 616009530297309
56.

43

KARTOUCHE WLKP POL 2005 Wałach gniada/169 F: Cotton Club / Cantus
M: Kobra / Kwakier
O: Zuzanna Śliwińska
B: Wanda Kijowska
K012612 POL007640013905
57.

79

KREON WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada/173 F: Neo / Luron
M: Kora / Contendus
O: Łukasz Zasadziński
B: Kopras Sp. z o. o.
K019898 616007610186409
58.

54

LAGUNA B SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Pasquinel / Pablo v. Berkenbroeck
M: Lawenda-B / Locomotion
O: Jacek Jakubczak
B: Wiesław Buchowiecki
K021753 616009690098412
59.

57

LANTINUS N SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Larissa / Landfuerst
O: Piotr Nowacki
B: Piotr Nowacki
K017131 616009610090509
60.

50

LANTON Z ZANG BEL 2006 Ogier ciemnogniada F: Landlord /
M: Que Z /
O: Grootenhuis E. J.
B: Grootenhuis E. J.
3171/17
61.

81

LARIFARI Holsztyn GER 2009 Wałach gniada F: Larimar
M: Shacira
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
brak DE421000404109 104GB31
62.

36

LINUS 217 REN GER 2006 Wałach kasztanowata F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
O: Bayer Baum
B: Tobias Schult
K014217 DE443430466906
63.

88

Lucas L F:
M:
O:
B:
64.

95

Łylister F:
M:
O:
B:
65.

76

MARKO SP POL 2012 Wałach gniada F: Liberado / Libertino
M: Macciavella / Profit
O: Marek Strzyż
B: Marek Strzyż
K021611 616009610167112
66.

53

MILORD SP POL 2000 Wałach gniada F: Kaliniec / Ignam
M: Makumba / Lizus
O: Konstancja Lehmann
B: Andrzej Lemański
K006729 POL007590041600
67.

17

MONA F SP POL 2002 Klacz gniada F: Leonardo / Loxgraf Go
M: Majorka / Fred
O: Marek Juszczak
B: Marek Fimell
K013989 POL009611090402
68.

91

Nargal F:
M:
O:
B:
69.

42

NINA ZAREWITSCH HOL GER 2011 Klacz gniada F: Nekton
M: Ostara
O: Joanna Lehmann
B: Feldhaus Henrike
K020496
70.

18

NOREK WLKP POL 2009 Wałach kara F: Junus / Rotmistrz
M: Natilla / Etos
O: Henryk Urbaniak
B: Szczęsny Dobrucki
K014846 616007610116309
71.

59

NORINO Haflinger GER 2003 Wałach izabelowata/kuc: F: Novum
M: Semone
O: Ryszard Nitka
B: GbR Sendig & Sendig & Jahn
K021650 DE 467-000253403
72.

48

NORMAN SP POL 2008 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Niagara / Punkt
O: Dariusz Gonowski
B: Wacław Jendzio
K017270 POL009640086308
73.

64

OTAMENDI SP POL 2011 Klacz gniada F: Corrado Son / Corrado I
M: Oberża / Barbur
O: Konrad Stasiak
B: Tomasz Pawlak
K018733 616009610099611
74.

75

OTELLO SP POL 2010 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Oczara / Le Bon
O: Marek Strzyż
B: Marek Strzyż
K017101 616009610180110
75.

25

PEGAS Hanowerska GER 2001 Wałach kasztanowata F: Glamur
M: Professia
O: Magdalena Matyszczak
B: Niemcy
K008709
76.

15

QUABREL DE L'ETAPE SF BEL 2004 Wałach siwa/kuc: F: DON JUAN V
M: NINA DE L'ETAPE
O: RJT Sp z o.o.
B: M.Jean-Pierre Seiller
brak 04 315 168 Z
77.

22

RICO WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Alcatraz / Acord II
M: Realia / Aravel Waro
O: Marek Juszczak
B: Grzegorz Stranz
K023226 616007610079310
78.

62

ROTEX II SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B
M: Roksana
O: Ewa Janiak
B: Ewa Janiak
K017653 616009530316310
79.

21

SAKE SP POL 2003 Klacz gniada F: Correro / Claudio
M: Soja / Mangan
O: Błażej Kowalski
B: SK Racot
K012510 POL009611193703
80.

9

Tullamore Dew I F:
M:
O:
B:
81.

40

VASSCO SP POL 2005 Wałach gniada F: CottonClub / Cantus
M: Wisa / Wallon
O: KJ Gołębin Stary
B: Urszula Farysej
K013759 POL009640063105
82.

82

VENTURA SP POL 2005 Klacz gniada/mk:154 F: Araconit / Acord II
M: Venus / Carnute
O: Andrzej Wira
B: Stanisław Jóźwiakowski
K009816 POL009610141505
83.

32

VICE VANDAM SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Vice Versa M / Paradys
O: SO Gniezno
B: Antoni Dhalke
K012143 POL009610177707
84.

3

Wadera F: Player
M: World Lady
O:
B:
85.

77

WITHNEY 350 Holsztynska DEU 2006 Klacz gniada F: For Pleasure
M: Tequilla I
O: Wioletta Kosicka
B: Wioletta Kosicka
K014302
86.

49

WIWARO SP POL 2009 Wałach siwa/168 F: Bobiński
M: Werona
O: Włodzimierz Chmielnik
B: Włodzimierz Chmielnik
K017210 616009610103809
87.

35

ZULINE KWPN NED 2004 Klacz gniada F: Phin Phin / Chin Chin
M: Juline / Burggraaf
O: Łukasz Krajewski
B:
K009344 5280030400272
Rider Club
Competition
Prize
Bętkowski Marcin JKS Fer Więckowice
300
500
700
SUM:
1500.00
Dąbrowski Mieszko LKJ przy SK Mieczownica
1200
1000
SUM:
2200.00
Krajewski Łukasz KJ Agro-Handel Śrem
1200
400
800
SUM:
2400.00
Raczyńska Marcelina UKS Trójka
700
2000
SUM:
2700.00
Śliwińska Zuzanna St. SKJ Bobrowy Staw
200
100
SUM:
300.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
500
300
500
500
300
SUM:
2100.00
Stasiak Szymon KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
300
300
SUM:
600.00
Szelangiewicz Jakub LKS Cwał Poznań
600
SUM:
600.00
Urbaniak Eryk UKS Trójka
100
SUM:
100.00
Warzecha Leszek KJ Zagórów
200
SUM:
200.00
Warzecha Leszek Klub Jeździecki Zagórów
200
400
200
100
SUM:
900.00
Wesoły Marcin Posadowskie TJ
700
SUM:
700.00
Zielińska Marta KJ Zagórów
100
300
SUM:
400.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
CICERO (14)
2017-05-27
29
2017-05-27
21
2017-05-28
14
2017-05-27
18
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
PEGAS (25)
2017-05-27
19
2017-05-27
3
300
2017-05-28
2
500
2017-05-27
10
2017-05-27
2
700
2017-05-28
13
Bętkowski Marcin
JKS Fer Więckowice
KREON (79)
2017-05-27
30
2017-05-27
24
2017-05-28
23
Cichocki Karol
Klub Jeździecki Gołębin Stary
2017-05-28
10
2017-05-28
16
D-CARLA (45)
2017-05-28
2017-05-28
9
Dąbrowski Bogusz
LKJ przy SK Mieczownica
Frodo L (87)
2017-05-27
25
2017-05-27
22
2017-05-28
9
2017-05-28
16
Lucas L (88)
2017-05-27
1
2017-05-27
25
2017-05-28
17
2017-05-28
17
2017-05-27
3
2017-05-27
22
2017-05-28
13
2017-05-28
11
2017-05-27
14
2017-05-27
12
2017-05-28
10
2017-05-28
21
Herma (92)
2017-05-28
12
2017-05-28
15
Dąbrowski Mieszko
LKJ przy SK Mieczownica
EFRON (31)
2017-05-27
20
2017-05-27
1
1200
2017-05-28
15
2017-05-28
1
1000
Boliwia (98)
2017-05-27
18
2017-05-27
5
2017-05-28
20
2017-05-28
22
Działakiewicz Marta
KJ Zagórów
KARNUT (60)
2017-05-27
21
2017-05-27
27
2017-05-28
20
2017-05-28
22
Frankiewicz Alicja
LKJ przy SK Mieczownica
2017-05-27
1
2017-05-27
2017-05-28
2017-05-28
Gronowska Barbara
St. KJ Gronówka
NORMAN (48)
2017-05-27
15
2017-05-27
Gutowski Marcin
Stajnia OWA
Anwil (7)
2017-05-27
25
2017-05-27
25
2017-05-28
1
2017-05-28
16
Jabłońska Julia
JUKS Mieczewo
2017-05-27
7
2017-05-28
8
2017-05-27
9
2017-05-28
12
Jazikowska Weronika
UKS Master Gniezno
INDEX (86)
2017-05-27
14
2017-05-27
20
Kąkol Wiktoria
MUKS Bielice
Wadera (3)
2017-05-27
1
2017-05-27
33
Kiersztan Wojciech
Klub Jeździecki Jan Kosicki
DONAU (66)
2017-05-27
13
2017-05-27
17
2017-05-28
19
2017-05-27
35
2017-05-27
2017-05-28
17
2017-05-28
21
2017-05-27
1
2017-05-27
19
2017-05-28
2017-05-28
12
Koczorowska Judyta
LKJ przy SK Mieczownica
Boss (13)
2017-05-27
17
2017-05-27
2017-05-28
20
2017-05-28
17
Nargal (91)
2017-05-27
10
2017-05-27
16
2017-05-28
7
2017-05-28
18
Herma (92)
2017-05-27
28
2017-05-27
23
Kostrzewa Aleksandra
JKS Moskit
AMADEOS (52)
2017-05-28
9
2017-05-28
1
Kowalska Katarzyna
UKS Trójka
SAKE (21)
2017-05-27
2
2017-05-27
24
Kozerska Michalina
KJ Gołębin Stary
VASSCO (40)
2017-05-28
19
2017-05-28
Krajewski Łukasz
KJ Agro-Handel Śrem
ZULINE (35)
2017-05-28
2
1200
2017-05-28
4
400
2017-05-28
3
800
Krajewski Rafał
KJ Agro-Handel Śrem
2017-05-28
16
2017-05-28
12
Kubaszewski Paweł
Bpk
2017-05-28
2017-05-28
24
Kucia Adam
BPK
DANTE (23)
2017-05-27
1
2017-05-27
20
2017-05-28
1
2017-05-28
5
Lehmann Konstancja
SKJ Lehmann Horses
DIMO (65)
2017-05-27
2017-05-27
2017-05-28
18
2017-05-28
2017-05-28
Lehmann Laura
SKJ Lehmann Horses
MILORD (53)
2017-05-27
2017-05-27
Maciaszek Gabriela
Stajnia OWA
Emirat (96)
2017-05-27
1
2017-05-27
1
2017-05-28
1
2017-05-28
1
Majchrzak Sonia
KJ Zagórów
Jask (93)
2017-05-27
1
2017-05-27
1
Marchlewicz Andrzej
Agroturystyka u Michaliny
2017-05-27
1
2017-05-28
1
Johny (6)
2017-05-27
2017-05-27
36
2017-05-28
23
2017-05-28
21
Marciniak Agnieszka
KJ Zagórów
CEDRONA (80)
2017-05-27
12
2017-05-27
12
2017-05-28
2
2017-05-28
13
Murawska Magdalena
KJ Zagórów
Comet (1)
2017-05-27
1
2017-05-27
1
2017-05-28
1
2017-05-28
9
2017-05-27
6
Nieścior-Kreische Jan
Międzyszkolny Uczniowski KJ Kosówka
2017-05-27
13
2017-05-27
2017-05-28
8
2017-05-27
26
2017-05-27
2017-05-28
5
Nowacki Jakub
KJ Jeziorki-Osieczna
2017-05-28
6
2017-05-28
11
Nowaczyk Sandra
KJ Mustang Kochowo
2017-05-27
16
2017-05-27
13
2017-05-28
9
2017-05-28
13
Ambicja (10)
2017-05-27
1
2017-05-27
34
2017-05-28
17
2017-05-28
9
Nowak Olga
JUKS Czekan
2017-05-27
1
2017-05-27
1
Orlikowska Marta
Uczniowski Klub Sportowy Master
NORINO (59)
2017-05-27
2017-05-27
25
Pałasz Barbara
KJ Mustang w Kochowie
Jarka (11)
2017-05-27
1
2017-05-27
1
Paradowska Katarzyna
UKS Trójka
GOLIAT. (20)
2017-05-27
9
2017-05-27
22
2017-05-28
7
2017-05-28
7
Raczyńska Marcelina
UKS Trójka
MONA F (17)
2017-05-27
1
700
2017-05-28
5
2017-05-28
1
2000
CINDY (19)
2017-05-27
25
2017-05-27
2017-05-28
19
2017-05-28
8
Robak Aleksandra
UKS Trójka
RICO (22)
2017-05-27
31
2017-05-27
24
2017-05-28
17
2017-05-28
23
Rolewska Klaudia
KJ Gołębin Stary
2017-05-28
Sadzka Katarzyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2017-05-27
31
2017-05-27
25
2017-05-28
9
2017-05-28
21
Sawicka Dominika
Bpk
AQA (97)
2017-05-27
11
2017-05-27
2017-05-28
11
2017-05-28
Śliwińska Zuzanna
St. SKJ Bobrowy Staw
2017-05-28
3
2017-05-27
3
200
2017-05-27
8
2017-05-28
4
100
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2017-05-27
8
2017-05-27
5
2017-05-28
17
2017-05-28
16
DENTON (63)
2017-05-27
2
500
2017-05-27
4
300
2017-05-28
9
2017-05-27
1
500
2017-05-27
19
2017-05-28
1
500
2017-05-28
3
300
Stasiak Szymon
KJ Olmet - OstSped Ostrów Wlkp.
MARKO (76)
2017-05-27
2
300
2017-05-27
15
2017-05-28
2
300
2017-05-28
6
Stawińska Amelia
Posadowskie TJ
WIWARO (49)
2017-05-27
25
2017-05-27
1
2017-05-27
23
Strzyż Marek
JKS Moskit Kalisz
OTELLO (75)
2017-05-28
7
2017-05-28
9
Sydow Paulina
LKJ Abaria Iwno
Isti (94)
2017-05-27
1
2017-05-27
1
Sydow Robert
LKJ Abaria Iwno
BULWAR (47)
2017-05-27
17
2017-05-27
Szelangiewicz Jakub
LKS Cwał Poznań
2017-05-28
2017-05-28
2
600
Tobera Łukasz
bpk
Jask (93)
2017-05-28
9
2017-05-28
15
Trojanowicz Aleksandra
KJ Zagórów
2017-05-27
16
2017-05-27
6
2017-05-28
8
2017-05-28
14
Trojanowicz Borys
KJ Mustang Kochowo
HERA TS (71)
2017-05-27
1
2017-05-27
1
2017-05-28
1
Urbaniak Eryk
UKS Trójka
NOREK (18)
2017-05-27
4
100
2017-05-27
18
2017-05-28
18
2017-05-28
7
Warzecha Leszek
KJ Zagórów
HERO MK (69)
2017-05-27
11
2017-05-27
7
2017-05-28
3
200
2017-05-28
10
DUGANO (70)
2017-05-27
7
2017-05-27
6
2017-05-28
15
2017-05-28
17
Warzecha Leszek
Klub Jeździecki Zagórów
2017-05-27
4
200
2017-05-27
3
400
2017-05-28
4
200
2017-05-28
5
100
Werblińska Oliwia
bpk
VENTURA (82)
2017-05-27
9
2017-05-27
21
2017-05-28
15
2017-05-28
21
2017-05-27
8
2017-05-27
15
2017-05-28
6
2017-05-28
14
Wesoły Marcin
Posadowskie TJ
2017-05-27
5
2017-05-27
23
2017-05-28
5
2017-05-28
2017-05-27
11
2017-05-27
5
2017-05-28
1
700
2017-05-28
10
Witkowska Katarzyna
KJ Gołębin Stary
GIRARD (41)
2017-05-28
4
2017-05-28
6
Zasadziński Łukasz
JKS FER Więckowice
KREON (79)
2017-05-28
11
Zielińska Marta
KJ Zagórów
2017-05-27
4
2017-05-27
10
2017-05-28
14
2017-05-28
4
100
2017-05-27
1
2017-05-27
6
2017-05-28
1
2017-05-28
8
2017-05-27
14
2017-05-27
7
2017-05-28
3
300
2017-05-28
6
Zieniewicz Dominika
KJ Zagórów
2017-05-28
22
2017-05-28
Zmyślona Kornelia
KJ Jan Kosicki
2017-05-27
1
2017-05-27
1
2017-05-28
2017-05-28

Number of Riders: 61

Number of Horses: 87

The sum of prizes: 14 700.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl