Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
345 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 21:37:08
2019-08-12 21:37:08
Katarzyna Szotowicz CADOZO
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
344 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 21:36:05
2019-08-12 21:36:05
Laura Uziębło CONSTANTINO
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
343 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 21:29:45
2019-08-12 21:29:45
Magdalena Czajkowska CARLA
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
342 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 21:29:24
2019-08-12 21:29:24
Izabela Czajkowska CASSJO
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
341 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 21:29:01
2019-08-12 21:29:01
Dorota Winograd LEXUS
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
340 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 21:28:33
2019-08-12 21:28:33
Katja Gontowiuk CONEN GIRL
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
339 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 21:26:32
2019-08-12 21:26:32
Julia Kałużyńska KALMA
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
338 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 21:25:58
2019-08-12 21:25:58
Maja Milczarkiewicz MAXIMUS
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
337 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:42:12
2019-08-12 20:12:02
Aleksandra Gebler BOLTER
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
336 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:17
2019-08-12 20:05:41
Felix Ewald DIANE D`ELLE
  • 2x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
335 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:18
2019-08-12 20:04:12
Felix Ewald FINE CERA 8
  • 2x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
334 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:10
2019-08-12 20:02:11
Felix Ewald COOPER 200
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
333 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:09
2019-08-12 20:00:40
Felix Ewald CORTEX 4
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
332 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:27
2019-08-12 19:58:19
Felix Ewald CAP GROSSO
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-10/CC1/Runda Złota PLJ, finał Grand Prix - o nagrodę Longines, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
331 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:26
2019-08-12 19:54:36
Felix Ewald CERA
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-10/CC1/Runda Złota PLJ, finał Grand Prix - o nagrodę Longines, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
330 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:42:13
2019-08-12 18:49:31
Ewelina Kowalczyk NEFRYT
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
329 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:53
2019-08-12 17:42:11
Łukasz Piksa C UTOPIA
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
328 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:41:52
2019-08-12 17:33:41
Łukasz Piksa CALESSA
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
327 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:46:36
2019-08-12 09:14:22
Patrycja Czaplewska NORTA
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
326 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 07:59:47
2019-08-11 23:13:23
Agata Gil MAGIC BOY
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
325 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 07:59:47
2019-08-11 23:12:51
Agata Gil FUDŻI BM
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
324 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:46:36
2019-08-11 23:12:36
Wiktoria Nowak MARY GLENN
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
323 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 22:44:43
2019-08-11 22:32:16
Maximilian Parkitny NOBILIS
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
322 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 22:44:43
2019-08-11 22:31:15
Maximilian Parkitny FERRARI K
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
319 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 22:45:03
2019-08-11 22:03:34
Lisa Hoffmann COLESTRA
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
318 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 22:45:03
2019-08-11 22:03:31
Szymon Kliszcz LION FLY
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
317 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 22:45:10
2019-08-11 22:01:14
Lisa Hoffmann HANIELLE
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
314 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:50:18
2019-08-11 20:03:47
Lisa Pelikowsky CHIARA 343
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
313 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 22:45:41
2019-08-11 19:22:06
Piotr Kaliszuk KALYPSO VAN HET LINDEHOF
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
312 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:42
2019-08-11 18:37:36
Agata Miłowska MAXIMUS
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
311 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:37
2019-08-11 16:40:07
Wiesław Nowak CLASSIC GREY
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
310 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 08:00:56
2019-08-11 14:14:34
Julia Jabłońska AMIGO
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
309 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 08:00:56
2019-08-11 14:10:17
Julia Jabłońska CAHIR
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
308 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:36
2019-08-11 12:39:26
Natalia Olech COLUMBIA
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
305 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:30
2019-08-10 23:23:51
Judyta Perek IMBIR
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
304 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 10:18:10
2019-08-10 23:04:13
Martyna Michalska MATRIX
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
303 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 10:18:03
2019-08-10 22:55:48
Eloise Ney CASSIS DE LA PETITE MAISON CH
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
302 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 10:17:59
2019-08-10 21:53:58
Hanna Leśkiewicz DJINGIZ-TAR
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
301 ENTRY ACCEPTED 2019-08-11 15:04:08
2019-08-10 21:31:01
Monika Ćwiek WISAŁKA
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
300 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:06:49
2019-08-10 16:39:50
Hanna Romankiewicz U-COFFI
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
299 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:08:27
2019-08-10 14:52:34
Łucja Majka NORTON
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
298 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:07:21
2019-08-10 11:50:26
Olimpia Filipowska CHARMONY 3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
297 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:07:32
2019-08-10 10:15:05
Aleksnadra Leśniewska SAMBRA
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
296 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:07:40
2019-08-10 10:14:31
Aleksnadra Leśniewska LASCARETTO
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
295 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:04:39
2019-08-09 19:31:19
Wojciech Dahlke MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
294 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:04:54
2019-08-09 19:30:47
Wojciech Dahlke LITTLE JOE 1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
292 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:06:49
2019-08-09 17:18:55
Martyna Stępniak GIGOLO
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
291 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:06:57
2019-08-09 17:18:10
Alicja Maciejewska SONG
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
290 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:05:59
2019-08-09 11:07:54
Paulina Maciejewska JANGCY L
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
289 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:07:05
2019-08-09 09:08:57
Katja Schanze MISS POMPADURE
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
288 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:04:08
2019-08-08 23:45:24
Daria Kobiernik GERRY GREY
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
287 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:07:28
2019-08-08 23:33:21
Daria Kobiernik WIQUID
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
285 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:07:45
2019-08-08 22:11:27
Björn Herrmann SISSY VON GANSCHOW
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
284 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:06:14
2019-08-08 22:10:56
Patrick Schmiedeberg LE GROSSO 3
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
283 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:06:22
2019-08-08 22:10:11
Patrick Schmiedeberg QUIBBLE DIE DA DUM
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
282 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:07:53
2019-08-08 22:09:22
Patrick Schmiedeberg LOOK AT ME
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
281 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:05:24
2019-08-08 20:11:16
Seweryn Murdzia QUISSINI
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
280 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:05:28
2019-08-08 20:10:24
Seweryn Murdzia BARAQUE
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
279 ENTRY ACCEPTED 2019-08-09 21:06:30
2019-08-08 19:16:42
Nawojka Kiecoń GOTHA MK
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
277 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:01:57
2019-08-08 13:03:42
Jacek Polikowski CHMARA
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
276 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:01:58
2019-08-08 13:03:11
Jacek Polikowski CELTIC DE BETHUNE
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
275 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:02:27
2019-08-08 13:02:30
Jacek Polikowski CASSANO
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
274 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:01:58
2019-08-08 12:11:36
Łukasz Piksa LUCKY HORSE
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
273 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:12:05
2019-08-08 12:04:26
Damian Brzózka CRISTAL B
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
272 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:02:36
2019-08-08 09:14:13
Wiktoria Knap QUINTUS
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
270 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:02:47
2019-08-08 07:29:43
Arkadiusz Fimmel BENEFIS
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
269 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:02:46
2019-08-08 07:29:21
Arkadiusz Fimmel FRAPANT
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
267 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:02:52
2019-08-08 07:27:38
Arkadiusz Fimmel COBREY F
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
266 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 08:23:44
2019-08-07 21:23:40
Julia Richter KASPAR SB
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
265 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 09:04:32
2019-08-07 21:20:58
Julia Richter CASTINI 3
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
262 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:12:05
2019-08-07 18:59:47
Lidia Kiecoń CERVANTES W
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
261 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:11:56
2019-08-07 18:59:09
Nawojka Kiecoń C-ZINA W
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
260 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:11:56
2019-08-07 18:52:41
Nawojka Kiecoń CICERO
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
259 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:03:42
2019-08-07 18:49:23
Mściwoj Kiecoń CATINA
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
258 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:03:33
2019-08-07 18:48:53
Mściwoj Kiecoń HASTOR
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
257 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:03:33
2019-08-07 18:48:17
Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CODEINA
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
256 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:03:25
2019-08-07 18:47:37
Mściwoj Kiecoń QUALITY QUEEN
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
255 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:03:25
2019-08-07 18:46:58
Mściwoj Kiecoń DONJA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
254 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:03:24
2019-08-07 18:46:14
Mściwoj Kiecoń GIRALDO L
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
253 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:03:48
2019-08-07 18:44:51
Mściwoj Kiecoń CLEANY VD KATTEVENNEN Z
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
252 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 08:13:17
2019-08-07 18:42:42
Kaja Milewska CARYZMA MK
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
251 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 08:13:10
2019-08-07 18:42:09
Kaja Milewska DIGISPORT CORADA
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
250 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:06:09
2019-08-07 16:55:13
Julia Chanaj FUKS
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
249 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:05:42
2019-08-07 16:11:44
Urszula Pogodzińska HIDALGO
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
248 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:04:05
2019-08-07 16:06:46
Hubert Polowczyk ORIGI AEG
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
247 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:04:13
2019-08-07 16:06:21
Piotr Kaliszuk DON JUAN HBC
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
246 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:04:13
2019-08-07 16:04:52
Piotr Kaliszuk DIERADO
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
245 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:05:42
2019-08-07 16:02:53
Piotr Kaliszuk HIDALGO
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
244 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:04:41
2019-08-07 16:01:24
Iga Adamek DROSERA
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
242 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:05:58
2019-08-07 13:58:39
Alina Dudek ANTARI
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
241 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:05:00
2019-08-07 10:37:10
Marcin Wesoły RED HERSHEY
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
234 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:42:04
2019-08-06 23:49:31
Ewelina Kowalczyk MAGNEZJA
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
233 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:06:21
2019-08-06 23:45:45
Aleksandra Czekajło OGIEŃ
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
232 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:22
2019-08-06 22:55:03
Marika Jankowiak NEVILLE II S
  • 2x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
231 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:23
2019-08-06 22:53:04
Aleksander Libera NEVILLE II S
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
230 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:16:22
2019-08-06 21:49:04
Jarosław Poręba LA CORUNA
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
229 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:16:21
2019-08-06 21:48:21
Jarosław Poręba V DALLY
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
228 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:16:21
2019-08-06 21:47:29
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
227 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:06:32
2019-08-06 21:29:26
Piotr Matławski TAMBOURINE RED WINE
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
226 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:06:32
2019-08-06 21:28:50
Piotr Matławski MY QUEST
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
225 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:52:50
2019-08-06 17:45:53
Krzysztof Tarasek REGILUS L
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
224 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:52:49
2019-08-06 17:45:24
Krzysztof Tarasek COLLIN POUR AMELIE T
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
223 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:52:49
2019-08-06 17:44:54
Krzysztof Tarasek INTURANA M
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
222 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:06
2019-08-06 17:39:20
Jarosław Skrzyczyński BARCELONA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
221 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:14
2019-08-06 17:38:41
Jarosław Skrzyczyński DIARADO'S DREAM
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
220 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:07
2019-08-06 17:38:18
Jarosław Skrzyczyński FOR PASSION
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
219 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:15
2019-08-06 17:37:31
Jarosław Skrzyczyński AKKOL
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
218 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:22
2019-08-06 17:37:03
Jarosław Skrzyczyński SUEDWINDS AMANDA
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
217 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:16
2019-08-06 17:36:39
Jarosław Skrzyczyński JERICO
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
216 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:36
2019-08-06 16:27:22
Tomasz Jasiński CAPTAIN KRYM
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
215 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:58:36
2019-08-06 15:47:12
Marcin Wesoły INDIA
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
214 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:57
2019-08-06 14:43:15
Wiktoria Knap VALANDO
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
213 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:54:56
2019-08-06 14:42:22
Michał Knap POSTMAN PAT
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
212 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:58:39
2019-08-06 12:33:09
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
211 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:58:43
2019-08-06 12:32:35
Amelia Otlewska ENJOY
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
210 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:58:45
2019-08-06 09:35:14
Marcin Wesoły G
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
209 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:55:14
2019-08-06 01:54:08
Natalia Łangowska CELLESTINA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:55:15
2019-08-06 01:53:01
Natalia Łangowska CHECKERS W Z
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-10/CC1/Runda Złota PLJ, finał Grand Prix - o nagrodę Longines, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
205 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:39:38
2019-08-05 20:18:18
Erik Schubert CASSIOPIA S
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
203 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:39:31
2019-08-05 14:23:12
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
202 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:39:21
2019-08-05 14:22:19
Sławomir Klóska BADOLAN
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
201 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:10:17
2019-08-05 12:54:50
Michał Nowacki GOLDINA OF CHIN
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
200 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:10:18
2019-08-05 12:49:56
Michał Nowacki JUGATTI
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
199 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:11:06
2019-08-05 12:49:27
Michał Nowacki QUINTESCENCE RED WINE
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
198 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:39:09
2019-08-05 11:43:51
Sophie Rohner DORCY
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
196 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:59:06
2019-08-05 07:42:20
Katarzyna Rutkowska LOCARNO
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
195 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:16:04
2019-08-04 21:49:16
Marianna Stawicka MICHAEL ANGELO F
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
194 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 22:16:04
2019-08-04 21:48:39
Marianna Stawicka DIAMENT
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
193 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:50
2019-08-04 21:25:01
Manuel Baierl STAKKATI GOLD
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
192 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:49
2019-08-04 21:21:45
Manuel Baierl TI FIRST LADY
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
191 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:41
2019-08-04 21:14:37
Manuel Baierl OCCHI BLU
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
190 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:38
2019-08-04 20:14:16
Daria Kobiernik OLSTER
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
189 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:32
2019-08-04 20:13:21
Daria Kobiernik CHODÓW
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
188 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:30
2019-08-04 20:12:03
Daria Kobiernik DONNA NEVA S
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
187 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:09:33
2019-08-04 20:11:06
Zuzanna Twardowska OLIMP
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:22
2019-08-04 20:09:28
Daria Kobiernik GOLD QUESTER
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
185 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:20
2019-08-04 20:08:11
Daria Kobiernik VENUS
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
184 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:14
2019-08-04 20:06:55
Daria Kobiernik CHARISA
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
183 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:14
2019-08-04 20:04:49
Monika Martynowicz DART FALCON
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
182 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:04:24
2019-08-04 19:37:57
Daria Kobiernik NEMEZIS
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
181 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:07:11
2019-08-04 19:36:23
Antoni Michalak BUNT
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
180 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:06:50
2019-08-04 19:31:59
Martyna Wilińska ZAPP-ZARAPP
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:38:00
2019-08-04 19:30:40
Sara Tomków SCHNEEFLOCKE
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
178 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:06:58
2019-08-04 19:29:07
Zofia Michalak EKSPLOZJA
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
177 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:07:05
2019-08-04 19:27:19
Zofia Michalak LIBERTY LIFE
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
176 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:43
2019-08-04 19:25:54
Daria Kobiernik WINCHESTER
  • 1x ZO-10/CC1/Runda Złota PLJ, finał Grand Prix - o nagrodę Longines, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
175 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:44
2019-08-04 19:25:01
Daria Kobiernik SONET
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
174 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:37
2019-08-04 19:22:55
Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
173 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:34
2019-08-04 18:26:18
Philipp Lyck-John LOLI POP
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
172 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:28
2019-08-04 18:25:48
Philipp Lyck-John BOREAL
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
171 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:19
2019-08-04 18:11:27
Jasmin Selke John LINTOUS
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
170 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:16
2019-08-04 18:04:12
Jasmin Selke John NURAYA
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:10
2019-08-04 18:03:15
Jasmin Selke John KANDROVARO PS
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
168 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:37:01
2019-08-04 18:00:04
Jasmin Selke John PJAKKUR S
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
165 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:36:51
2019-08-04 15:48:46
Wiktor Dziemidowicz DESPINA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
164 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:36:41
2019-08-04 15:48:08
Wiktor Dziemidowicz WOULD LOVE
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
163 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:36:40
2019-08-04 12:12:36
Łukasz Krajewski IRMA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
162 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:36:32
2019-08-03 10:35:41
Jennifer Lepke LILLIFEE
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
161 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:36:31
2019-08-03 10:34:55
Jennifer Lepke CAMERENGO
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:36:16
2019-08-02 21:55:56
Renata Trynka LESTE D'EMMA
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
159 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:07:19
2019-08-02 21:55:15
Renata Trynka GOOFY
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
158 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:07:26
2019-08-02 21:54:38
Maria Siennicka HORTENCJA
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 08:16:45
2019-08-02 21:54:07
Zofia Siennicka BOLIWIA
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
156 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:36:22
2019-08-02 21:53:40
Maja Kaniewska FIDELIO
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
155 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:15
2019-08-02 19:03:08
Piotr Bąk ERYK
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
154 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:13
2019-08-02 19:02:11
Piotr Bąk CARTER
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
153 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:07
2019-08-02 13:37:43
Dominika Kiernikowska CONSOTHO II
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
152 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:07:35
2019-08-02 11:34:25
Michał Jóskowiak WENECJA
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
151 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:35:30
2019-08-02 11:33:57
Michał Jóskowiak HUSH HUSH
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
150 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:35:30
2019-08-02 10:46:14
Weronika Guszpil CASSONE
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
149 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:35:26
2019-08-02 08:55:32
Viktor Wisniewski CHERRY F
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
148 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 21:06:38
2019-08-02 08:52:13
Karolina Godoś COSIMA
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:35:22
2019-08-02 08:47:57
Lukas Wisniewski AKIRA
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
146 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:35:19
2019-08-01 20:57:40
Katarzyna Szuń DARCOSALL
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:11:35
2019-08-01 20:55:18
Paula-Tina Hartmann A`MY LADY
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
144 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:59
2019-08-01 20:43:01
Maja Kaniewska CASARO
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
143 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:46
2019-08-01 19:36:13
Ksawery Śniegucki KAPSONES W
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
142 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:47
2019-08-01 19:34:31
Ksawery Śniegucki GOLDEN GIRL
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
141 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:35
2019-08-01 19:32:05
Ksawery Śniegucki GOUVERNEUR
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
140 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:32
2019-08-01 19:31:03
Ksawery Śniegucki CAMPARI 294
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
139 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:30
2019-08-01 19:14:51
Julia Szychowiak TORNADO
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
138 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:03
2019-08-01 16:12:24
Maria Stanisławiak SAZU 3
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:06
2019-08-01 16:10:54
Maria Stanisławiak ITALIAN
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
136 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:54
2019-08-01 15:58:22
Borys Kramer DARGOS
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
135 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:52
2019-08-01 15:53:46
Borys Kramer CARDORO 4
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
134 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:49
2019-08-01 15:49:50
Borys Kramer LA COSTA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
133 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:36
2019-08-01 15:47:54
Katarzyna Szuń CASSILAS
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
132 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:34
2019-08-01 15:47:12
Katarzyna Szuń CASQUETTE 4
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
131 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:23
2019-08-01 13:28:47
Kornelia Zmyślona LARIFARI
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:11
2019-07-31 22:27:13
Julia Gawałek CONTINA ELIZAR
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:15
2019-07-31 22:26:52
Julia Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
126 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:33:42
2019-07-31 22:21:21
Aleksandra Nowak LINUS 317
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:04
2019-07-31 22:10:03
Tomasz Gogołek CONFUA
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:15
2019-07-31 22:09:13
Tomasz Gogołek ODETTE VAN DE HELLE
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
123 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:34:21
2019-07-31 22:08:16
Tomasz Gogołek CHONZ’O ROSE
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:32:30
2019-07-31 18:49:45
Michael Drabsch PIANO56
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
118 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:32:26
2019-07-31 18:44:31
Michael Drabsch CATSCH ME
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:32:24
2019-07-31 18:40:59
Michael Drabsch FOLLOW ME47
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:32:22
2019-07-31 18:24:33
Oskar Murawski DON CALMA
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
115 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:32:11
2019-07-31 18:20:09
Oskar Murawski VENDINI
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:32:07
2019-07-31 18:15:39
Oskar Murawski LIBELIUS
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:32:13
2019-07-31 16:02:19
Aleksander Libera COLETTE 101
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:32:00
2019-07-31 16:00:52
Zuzanna Nowakowska CAROLINA 42
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
110 ENTRY ACCEPTED 2019-08-10 08:30:53
2019-07-31 15:01:12
Maciej Żołądkiewicz BLOMMY BLUE
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
109 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:31:44
2019-07-31 14:55:24
Anna Elbl BALTAZAR DU ROUET
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:31:38
2019-07-31 14:49:49
Sarah Loscher LUNA B
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:31:39
2019-07-31 09:55:17
Sophie Rohner CARLOTTA
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
106 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:31:05
2019-07-31 08:33:54
Dajana Pawlicka COME ON UWE
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:31:03
2019-07-31 08:11:56
Dajana Pawlicka CAPPUCCINO
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:31:00
2019-07-31 08:11:04
Dajana Pawlicka FLEUR
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:31:01
2019-07-31 08:09:20
Dajana Pawlicka BLACK & WHITE 3
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:07:48
2019-07-30 20:30:52
Aneta Wysocka FANTASIE
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:07:48
2019-07-30 20:30:25
Aneta Wysocka EVIVA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
100 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:07:57
2019-07-30 20:29:45
Aneta Wysocka CONSILLA
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
99 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:00:47
2019-07-30 20:29:19
Aneta Wysocka LIVERPOOL
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
98 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:08:02
2019-07-30 20:28:54
Aneta Wysocka CLEAR ONE
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:35
2019-07-30 20:28:27
Aneta Wysocka CALVANO
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:29
2019-07-30 20:26:51
Maksymilian Wechta CASSILIO
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:59:51
2019-07-30 20:26:30
Maksymilian Wechta QUVEE PRESTIGE
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:24
2019-07-30 20:25:08
Maksymilian Wechta QUADRIGA
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:21
2019-07-30 20:24:42
Maksymilian Wechta MYSTIQUE
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:13
2019-07-30 20:24:08
Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:10
2019-07-30 20:23:38
Maksymilian Wechta CASSIOPEIA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
90 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:07
2019-07-30 20:23:05
Maksymilian Wechta CELTIA II
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
89 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:05
2019-07-30 18:42:52
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:30:02
2019-07-30 18:41:56
Anna Białas GERY
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:08:10
2019-07-30 15:48:03
Zofia Okuła COLORADO
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:29:41
2019-07-30 13:53:59
Rafał Krajewski MY NAME IS NOBODY
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:29:40
2019-07-30 13:53:08
Rafał Krajewski FIRST PLEASURE 5
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:29:38
2019-07-30 13:52:12
Rafał Krajewski COKOWAAH
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:29:28
2019-07-30 13:51:25
Łukasz Krajewski UCCELLA Z
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:29:17
2019-07-30 13:49:46
Łukasz Krajewski ICOON JN
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
81 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:29:19
2019-07-30 13:49:01
Łukasz Krajewski HENYA DE L'ESPOIR
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:00:46
2019-07-30 13:47:59
Łukasz Krajewski CATAMARAN
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
79 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 21:00:16
2019-07-30 07:46:18
Anita Dowgiałło C-CHANELLE
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
78 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:09:35
2019-07-29 23:49:02
Kaja Fiedeń ZULUS
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:29:04
2019-07-29 23:02:42
Marta Trąbska ARON
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-08-13 08:22:52
2019-07-29 23:02:08
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:28:51
2019-07-29 23:01:34
Julia Zagdańska BACANTI
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:01
2019-07-29 14:00:40
Paweł Chudziak ROTARIANIN
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
71 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:47:00
2019-07-29 13:59:43
Paweł Chudziak ALIOR
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
70 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:13:31
2019-07-29 08:48:52
Dawid Rakoczy VICTORY
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
69 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:13:26
2019-07-29 08:47:39
Dawid Rakoczy GOOGLE THIS
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:13:28
2019-07-29 08:45:19
Dawid Rakoczy FEBRINA
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-08-08 17:09:56
2019-07-29 08:43:23
Jagoda Szejner JAVA
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:13:12
2019-07-28 16:24:50
Olimpia Filipowska GOLDIKA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:14:51
2019-07-28 14:14:25
Przemysław Czekaj NIKIDAM DU CHATEAU
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-10/CC1/Runda Złota PLJ, finał Grand Prix - o nagrodę Longines, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
63 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:42:02
2019-07-27 16:48:29
Patrycja Ueberhan ITON
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:28:20
2019-07-27 15:38:19
Agata Kruszyniewicz RAPINO
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:58
2019-07-27 15:36:10
Agata Kruszyniewicz LIBERIO
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:12:22
2019-07-26 22:04:53
Liwia Król CYTAT
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:12:01
2019-07-26 14:02:03
Hanna Osieka LEROY P
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:54
2019-07-26 14:01:41
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:38
2019-07-25 00:49:13
Maciej Świca KIDIBUL "V"
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:44
2019-07-25 00:48:15
Katarzyna Bawłowicz JALISCO SOLIER
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:28
2019-07-25 00:40:48
Hubert Polowczyk SZYMON
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:29
2019-07-25 00:40:18
Hubert Polowczyk COURTNEY 11
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:31
2019-07-25 00:39:26
Hubert Polowczyk ALO-VARO P
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:34
2019-07-25 00:38:48
Hubert Polowczyk NASALL 3
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:00
2019-07-24 15:49:04
Weronika Koroblowska GAL
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:11:02
2019-07-24 15:48:33
Weronika Koroblowska CELANIQUE
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 10:46:54
2019-07-23 22:44:11
Emilia Wieczorek ROZKOSZ
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:10:39
2019-07-23 22:42:29
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
44 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:10:43
2019-07-23 22:41:37
Karolina Godoś COSA CHE
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
43 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:10:29
2019-07-23 19:00:40
Patryk Modelewski CHIVAS
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
42 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:10:23
2019-07-23 16:10:48
Julia Dukat PALMERRO P
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:15:07
2019-07-23 14:57:39
Wiktoria Kaźmierczak FORSTER
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:28:16
2019-07-23 14:56:17
Julia Kaźmierczak BRANEK
  • 2x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 2x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-15/L1/zwykły art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-08-06 20:50:26
2019-07-23 14:10:40
Oliwia Tauchert HELP ME BOY DU PETIT VIVIER
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:10:02
2019-07-23 13:07:22
Julia Reinhold GRANDO
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:09:53
2019-07-23 13:05:29
Karolina Kuflińska CALGARY
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:09:36
2019-07-22 15:56:43
Kaja Nikolas ULOTKA-K
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:09:18
2019-07-22 15:56:10
Seweryn Murdzia QUI GIGI
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-10/CC1/Runda Złota PLJ, finał Grand Prix - o nagrodę Longines, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:09:12
2019-07-22 15:55:30
Seweryn Murdzia TREFL-K
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-29 22:09:09
2019-07-22 15:54:47
Seweryn Murdzia ULA BAJOU-K
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-7/CC/Runda Złota, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:53:18
2019-07-21 13:06:51
Sandra Łukasik CARTINA L
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-5/N-C/Drużynowy Puchar Polski, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:53:29
2019-07-20 22:20:24
Wiesław Nowak HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:53:32
2019-07-20 22:19:05
Wiesław Nowak FABIAN J Z
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:52:54
2019-07-20 22:15:24
Jan Żurowski ETOILE
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:53:34
2019-07-20 22:14:59
Paulina Latus CORAL
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:52:47
2019-07-20 22:14:17
Monika Charewicz POLKA
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:34
2019-07-20 08:46:27
Marta Dettlaff PETIT A PETIT
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:52:02
2019-07-19 09:20:30
Szymon Tęcza CHACCO BLUE AS L
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:51:54
2019-07-19 09:20:05
Szymon Tęcza BUENO L
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2019-08-12 20:42:03
2019-07-19 09:19:35
Szymon Tęcza ZANZIBAR L
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:28
2019-07-19 09:19:07
Dawid Skiba TSINGTAO L
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:51:39
2019-07-19 09:18:24
Dawid Skiba AVOCADO L
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:51:36
2019-07-19 09:18:00
Dawid Skiba SECRET WEAPON L
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:51:34
2019-07-19 09:17:34
Dawid Skiba LA VULKANO L
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:51:30
2019-07-18 22:49:18
Maja Hendrys NIRVARO
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-6/C/Runda Srebrna, zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką art. 238.2.2
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:51:24
2019-07-18 22:47:51
Maja Hendrys CANASTER
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZO-4/N/Runda Brązowa, dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZO-8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy art. 274.1.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-07-21 15:51:19
2019-07-18 18:45:32
Klaudia Płaszczewska FOKUS
  • 1x ZR-11/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-12/P/dwufazowy art. 274.1.5.3
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
  • 1x ZR-16/P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem art. 269
5 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:26
2019-07-18 10:52:12
Krzysztof Mazur ATŁAS
  • 1x ZO-1/N/Runda Brązowa, zwykły art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:23
2019-07-18 10:51:52
Krzysztof Mazur RICCO
  • 1x ZO-3/CC/Runda Złota, zwykły art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:21
2019-07-18 10:51:31
Krzysztof Mazur BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z
  • 1x ZR-13/L/zwykły art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:17
2019-07-18 10:50:40
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x ZR-14/P/zwykły art. 238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-08-05 21:27:14
2019-07-18 10:49:41
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x ZO-2/C/Runda Srebrna, dwufazowy art. 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamek Iga Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko
2004 (JM.)
O037766
2. Baierl Manuel Reit- und Fahrverein Schwanebeck e.V.
S
838566
3. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
4. Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
S
O004792
5. Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O011925
6. Chanaj Julia JKS Elcon Szczecin
2004 (JM.)
O042760
7. Charewicz Monika LKS Stragona Strzegom
1999 (MJ.)
O037445
8. Chudziak Paweł WTK Hermanów
S
O007978
9. Ćwiek Monika Jeździecki Klub Sportowy Tornado
S
O020614
10. Czajkowska Izabela ZKS Drzonków
2003 (J.)
O034406
11. Czajkowska Magdalena ZKS Drzonków
2003 (J.)
O034405
12. Czaplewska Patrycja KJ Michałówka
1998 (MJ.)
O021507
13. Czekaj Przemysław LKJ Ostroga Opole
2002 (J.)
O034268
14. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
15. Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice
S
O014116
16. Dowgiałło Anita KJ Bonin
1998 (MJ.)
O030972
17. Drabsch Michael RFV Lieberose
S
brak
18. Dudek Alina ZKJ Przylep
S
O013478
19. Dukat Julia Klub Sportowy Cortina Kaczenice
2002 (J.)
brak
20. Dziemidowicz Wiktor Zielonogórski KS Drzonków
1999 (MJ.)
O027328
21. Elbl Anna bkp
1998 (MJ.)
O025336
22. Ewald Felix RC Gut Wochowsee
S
12345
23. Fiedeń Kaja brak
2008 (Mł.)
brak
24. Filipowska Olimpia Zielonogórski KS Drzonków
2002 (J.)
O027945
25. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
26. Gebler Aleksandra KJ Sokół Damasławek
2002 (J.)
O033003
10159421
27. Gil Agata JKS Gostchorze
S
O001390
28. Godoś Karolina KJ Royal Opole
S
O009247
29. Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań
S
O013202
30. Gontowiuk Katja ZKS Drzonków
2001 (J.)
O035171
31. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
32. Hartmann Paula-Tina Reitsportzentrum Waldesruh
2002 (J.)
None
33. Hendrys Maja KJ Agro-Handel Śrem
2003 (J.)
O033273
34. Herrmann Björn RV Jühnsdorf
S
564544
35. Hoffmann Lisa Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
S
L3LV1M4RL
36. Jabłońska Julia JUKS Mieczewo
2005 (JM.)
O033374
37. Jankowiak Marika xxx
2000 (MJ.)
O034517
38. Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
S
O007294
39. Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
40. Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
41. Kałużyńska Julia ZKS Drzonków
2001 (J.)
O037716
42. Kaniewska Maja St. Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O009716
43. Kaźmierczak Julia WTK Hermanów
2001 (J.)
O034514
44. Kaźmierczak Wiktoria WTK Hermanów
1999 (MJ.)
O034513
45. Kiecoń Lidia LUKS Nysa Gubin
S
O004924
46. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
47. Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
S
O003763
48. Kiernikowska Dominika KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2007 (JM.)
O052776
49. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
50. Kloze Inga KJ Aromer
S
O020716
51. Knap Michał ZKS Drzonków
S
O003985
10047003
52. Knap Wiktoria ZKS Drzonków
1999 (MJ.)
O009530
10093859
53. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
54. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (J.)
O036714
55. Kowalczyk Ewelina bpk
S
O036424
56. Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
S
O002442
57. Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
S
O002980
58. Kramer Borys KJ Sokół Damasławek
S
O002930
59. Król Liwia LZJ Drama Zbrosławice
2001 (J.)
O034307
60. Kruszyniewicz Agata JKS Tornado Szczecin
S
O001352
61. Kuflińska Karolina KJ Lansada Milsko
S
O003150
62. Latus Paulina LKS Stragona Strzegom
2000 (MJ.)
O030868
63. Lepke Jennifer RFV Alt Zeschdorf e.V.
S
833238
64. Leśkiewicz Hanna niezrzeszona
2003 (J.)
brak
65. Leśniewska Aleksnadra bez przynależności klubowej
S
O013475
66. Libera Aleksander KJ Sokół Damasławek
1998 (MJ.)
O021513
67. Loscher Sarah SJ Pferdesport Pausin e.V.
S
L39F5K5GG
68. Lyck-John Philipp RSZ Waldesruh
S
none
69. Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
S
O001879
70. Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków
1998 (MJ.)
O027321
71. Maciejewska Alicja Klub Sportowy Centaurus
2004 (JM.)
O043182
72. Maciejewska Paulina ZKS Drzonków
1998 (MJ.)
O021668
73. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
O003689
74. Martynowicz Monika Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O026452
75. Matławski Piotr St. Kraju Jumping Team
S
O004153
76. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska
S
O001512
77. Michalak Antoni bpk
2007 (JM.)
-
78. Michalak Zofia BPK
2005 (JM.)
LZRWZJ/718/18
79. Michalska Martyna Jeździecki Klub Sportowy Rafi
S
O024297
80. Milczarkiewicz Maja ZKS Drzonków
2005 (JM.)
O043632
81. Milewska Kaja JKS U ROBSONÓW
2004 (JM.)
BRAK
82. Miłowska Agata Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń
2007 (JM.)
O047923
83. Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
1999 (MJ.)
O009529
84. Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
2000 (MJ.)
O019196
85. Morsztyn Piotr KJ Osadkowski
S
86. Murawski Oskar ZKJ Przylep
S
brak
87. Murdzia Seweryn bpk
S
O006295
88. Murdzia Seweryn bpk
O006295
89. Ney Eloise SJ Pferdesport Pausin e.V.
2003 (J.)
none
90. Nikolas Kaja bpk
2003 (J.)
O043483
91. Nowacki Michał KJ BSI Sport Zamysłowo
S
O006357
92. Nowak Aleksandra LKS Dragon Nowielice
S
O022891
93. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
94. Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
2000 (MJ.)
O043618
95. Nowakowska Zuzanna St. KJ Gronówka
2002 (J.)
O035093
96. Okuła Zofia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2001 (J.)
O032987
97. Olech Natalia Harmony Club
brak
98. Osieka Hanna St. Kraju Jumping Team
1998 (MJ.)
O015246
10125704
99. Otlewska Amelia St. KS Jumping Events
2004 (JM.)
O038379
100. Pakulski Marcin ZKS Drzonków
S
O004690
101. Parkitny Maximilian KJ Maximus Kowary
2003 (J.)
O027284
102. Pawlicka Dajana KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
1998 (MJ.)
O012267
103. Pelikowsky Lisa RFVAlt Zeschdorf e.V.
S
959133
104. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (JM.)
O039090
105. Piksa Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O007667
106. Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
S
None
107. Płaszczewska Klaudia KJ Lansada
S
O025256
108. Pogodzińska Urszula ŁKS Cwał Poznań
2005 (JM.)
0034949
109. Polak Joanna ZKJ Przylep-Lotnisko
S
O018376
110. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
111. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
112. Poręba Jarosław KJ Maximus Kowary
S
O000520
113. Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
S
O000934
114. Reinhold Julia KJ Lansada Milsko
S
O012924
115. Richter Julia RVF Alt Zeschdorf
L3VF907FV
510762
116. Rohner Sophie Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
1082724
117. Romankiewicz Hanna KS Centaurus
2002 (J.)
O036465
118. Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
S
O011146
119. Schanze Katja GER
S
none
120. Schmiedeberg Patrick RV Jühnsdorf
S
980198
121. Schubert Erik PSV Oderland
S
356423
122. Selke John Jasmin SJ Pferdesport e.V.
S
0629343
123. Siennicka Maria St. Kraju Jumping Team
2002 (J.)
O035333
124. Siennicka Zofia St. Kraju Jumping Team
2001 (J.)
O035330
125. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
126. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
127. Śniegucki Ksawery Konie Sportowe Gillmaier
S
O003263
128. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O020505
129. Stawicka Marianna KJ Kapada Wiry
2006 (JM.)
O047671
130. Stępniak Martyna Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
0048988
131. Świca Maciej KS Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O029121
132. Szotowicz Katarzyna ZKS Drzonków
2006 (JM.)
brak
133. Szuń Katarzyna KJ Sokół Damasławek
S
O002734
134. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (J.)
O035565
135. Tarasek Krzysztof Klub jeździecki „Czahary”
S
O003022
136. Tauchert Oliwia SJ Baborówko
2003 (J.)
O039358
137. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
138. Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2000 (MJ.)
O043630
139. Trąbska Marta KS Cortina Kaczenice
2000 (MJ.)
brak
140. Trynka Renata St. Kraju Jumping Team
2003 (J.)
O045645
141. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
142. Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
2000 (MJ.)
O034863
143. Uziębło Laura ZKS Drzonków
2005 (JM.)
O042244
144. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
O004761
145. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
146. Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
2003 (J.)
O045616
147. Wilińska Martyna BPK
2004 (JM.)
reg
148. Winograd Dorota ZKS Drzonków
2006 (JM.)
O049145
149. Wisniewski Lukas Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
1999 (MJ.)
1465406
150. Wisniewski Viktor Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
S
1465405
151. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (J.)
O023612
152. Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko
S
O005724
153. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O026751
154. Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
1999 (MJ.)
O045559
155. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
156. Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom
S
O025545
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

307

MAXIMUS Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada F: LIMIT
M: MISS MALINA
O: Dorota Miłowska
B: Andrzej Potaczek
K021801
2.

155

A`MY LADY Polnisches Warmblut GER 2004 Mare bay/1,74 F: Mywill
M: Anfisa
O: Bert Hartmann
B: Sokolowski Jaroslaw
none POL009611442004
3.

158

AKIRA Deutsches Sportpferd DEU 2006 Klacz gniada F: Amorado
M: Lavinia 189
O: Christine Wisniewski
B: Wolfgang Herzberg
DE 457000305606
4.

201

AKKOL WESTF UKR 2010 Klacz siwa F: Attacke UA / Ars Vivendi
M: Conquistadora / Contender
O: Mariola Dyrek
B: Gestut Zhaschkow
K024851 DE441411597010
5.

323

ALIOR SP POL 2014 Wałach gniada/165 F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Alzacja / Tjungske
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K025292 616009610075614
6.

85

ALO-VARO P SP POL 2012 Ogier gniada/168 F: Con Calma / Calato
M: Aloverien P / Avero
O: Hubert Polowczyk
B: Witold Polowczyk
K022434 616009610012212
7.

245

ANTARI WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
O: Alina Dudek
B: Aleksandra Klamecka
K020986 616007680091310
8.

106

ARON SP POL 2007 Wałach gniada F: Czeladnik
M: Aronia
O: Marta Trąbska
B: Polska
brak
9.

7

ATŁAS SP POL 2004 Ogier kasztanowata F: Luron / Guidam
M: Alga / Alert
O: Aldona Jabłońska-Klimczak
B: Aldona Jabłońska-Klimczak
K008601 POL009660026804
10.

60

AVOCADO L WESTF GER 2006 Wałach gniada/- F: Co - Pilot / Contender
M: Anneliese / Avocado
O: Jan Ludwiczak
B: -
K010762 DE441410885406
11.

105

BACANTI WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Burberry
M: Cindy
O: Justyna Zagdańska
B: Niemcy
K026292
12.

190

BADOLAN OLD GER 2011 Wałach gniada F: Balou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Annette / Widolan (Willi)
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K024195 DE418184046711
13.

5

BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z BWP BEL 2014 Wałach gniada/170 F: Baloubet du Rouet
M: Haya vd Kattevennen Z
O: Krzysztof Mazur
B: Belgia
K026795 056015Z55765614
14.

128

BALTAZAR DU ROUET OLD GER 2003 Wałach kasztanowata/- F: Baloubet Du Rouet
M: Cozette Z/Continue
O: Maciej Żołądkiewicz
B: -
K009763 103US72
15.

278

BARAQUE HOL GER 2013 Ogier gniada/169 F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Valetta II / Ephebe For Ever
O: Dr. Andreas Kosicki / Wioletta Kosicka
B: Dr. Anderas Kosicki
K024829 DE421000612113
16.

198

BARCELONA MEKL GER 2014 Klacz kasztanowata F: Koblenz - W Van,t Merelshest /
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B:
K024874 DE427270198814
17.

228

BENEFIS SP POL 2010 Wałach kasztanowata/172 F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot
K019760 616007610060110
18.

123

BLACK & WHITE 3 HOL GER 2011 Wałach kara F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
O: Marek Perz
B: Marek Perz
K024330 DE421000268311
19.

293

BLOMMY BLUE OLD GER 2013 Wałach gniada F: Billy King / Baloubet Du Rouet
M: Chaccerta / Chacco Blue
O: Bogumiła Elbl
B: Gestut Lewitz
K026060 418185028813
20.

292

BOLIWIA WLKP POL 2011 Klacz ciemnogniada/- F: Barbur / Bujak
M: Bienica / Cap De B' Neville
O: Kinga Wieczorek
B: SK Pępowo
K025872 616007610048711
21.

331

BOLTER SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Vandamme / Guidam
M: Brenda / Professional
O: Radosław Gebler
B: Janusz Grzewiński
K021056 616009610026511
22.

173

BOREAL Holsteiner GER 2009 Gleiding bay/170 F: Boritas
M: Capitol I
O: Silke Bogisch
B: Thies-Beuck
DE421000272009 none
23.

103

BRANEK WLKP POL 2015 Wałach gniada/172 F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Branka / Turbud Quirinus
O: Marek Kaźmierczak
B: SK Racot
K027619 616007610113315
24.

61

BUENO L WESTF GER 2013 Wałach gniada F: Cassone / Cor De La Bryere
M: Cimara / Chacco - Blue
O: Jan Ludwiczak
B:
K022793 DE441411195313
25.

253

BUNT SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Wandervogel Ii / Wanderer
M: Barwa / Dakar
O: Jacek Nowicki
B: Jacek Nowicki
K014121 POL009611150903
26.

339

C UTOPIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/- F: Wizzerd
M: U Cassara
O: SK Nad Wigrami
B: SK Nad Wigrami
K021007 616009510353911
27.

214

C-CHANELLE Oldenburska POL 2009 Klacz gniada F: Chekandino/Contender
M: C-Alabama-Kopacz/Avero
O: Anita Dowgiałło
B: Piotr Kopacz
K024015
28.

265

C-ZINA W SP POL 2014 Klacz ciemnogniada/168 F: ZINEDINE
M: CALGARY
O: RINALDO KIECOŃ
B: RINALDO KIECOŃ
BRAK 616009682018214
29.

348

CADOZO KWPN POL 2007 Ogier gniada F: Goodtimes / Nimmerdor
M: Lomara / Alasca
O: PZPNow
B:
K012116 528003000711705
30.

317

CAHIR OLD GER 2009 Ogier kara/171 F: Crawford M / Corrado I
M: Quiz Fire / Quidams Rubin
O: RJT Sp. z o. o.
B: Zuchthof Zelichow
K014066 DE418180685309
31.

338

CALESSA HOL GER 2012 Klacz gniada/172cm F: Cascadello I / Casall
M: Zoom / Landos
O: Borta Kramer
B: -
K028109 DE421000089713
32.

75

CALGARY OLD POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Quattro's Queen / Quattro B
O: Karolina Kuflińska
B: Jacek Janiszewski
K021297 DE418180154809
33.

121

CALVANO HOL GER 2014 Ogier gniada F: Casall / Caretino
M: Silvana / Silvano
O: Wechta Inwestycje Sp. z o. o.
B:
K024623 DE421000077214
34.

164

CAMERENGO Holsteiner GER 03.07.2009 Gleiding bay/1,80 F: Carano
M: Morina 1
O: B. Spring
B: Zuchtstall Beuck
DE421000272109
35.

151

CAMPARI 294 BAYER GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K022935 DE481810068010
36.

56

CANASTER BAW GER 2006 Wałach ciemnogniada/166 F: Quinto De B / Quinar
M: Walaen / Wiener Star
O: Alicja Hendrys
B: Landesverband Bayerischer Pferdezuchter
K015189 DE481810267106
37.

337

CAP GROSSO Deutsches Sportpferd GER 2011 Gleiding bay/175 F: Capuccino
M: Grosso Z
O: Heike Welling
B: Heike Welling
DE456570117711
38.

124

CAPPUCCINO HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
O: Piotr Pawlicki
B: Piotr Pawlicki
K022409 DE431316587112 105XI76
39.

204

CAPTAIN KRYM Brandenburg-Anhalt POL 2013 Wałach siwa F: Captain Olimpic /
M: Kryza / Colman
O: Tomasz Jasiński
B: SK Bielin
K025517 DE456570206313
40.

144

CARDORO Holsztynska POL 2014 Wałach gniada/167 F: Casall
M: Tamara V
O: Borys Kramer Katarzyna Szuń
B: niemcy
brak
41.

346

CARLA SP POL 2010 Klacz siwa F: Emar/Maram
M: Case/Corronell
O: ?
B: ?
K019194 616009610139010
42.

127

CARLOTTA Oldenburger GER 22.02.2012 Mare white/175 F: Califax
M: Charlin
O: Sophie Rohner
B: Elke Lubahn
DE 418180022312
43.

129

CAROLINA 42 HOL POL 2010 Klacz kasztanowata F: Carolino / Caretino
M: T-Quidam / Quidam De Revel
O: Katarzyna Nowakowska
B: Detlef Hennings
K019124 DE421000203510
44.

326

CARTER SP POL 2014 Ogier gniada F: Castino / Cassini II
M: Cartana D'Hotot / Cartano
O: Rafał Kiernikowski
B: Bartłomiej Skiba
K024917 616009610128714
45.

65

CARTINA L HOL POL 2007 Klacz siwa/- F: Cartani / Carthago
M: Juliette / Landjunker II
O: Wojciech Szpakowski
B: Wojciech Szpakowski
K016266 DE421000236907
46.

291

CARYZMA MK OLD GER 2012 Klacz gniada F: Casiro I / Cassini I
M: Tarion / Lansing
O: Rinaldo Kiecoń i Artur Moksiewicz
B: Christiane Kuhn
K022855 DE418182532912
47.

217

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
O: Anna Woźniak
B: Guenther Fielmann
K024811 DE421000000111
48.

156

CASARO OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Conteur / Contender
M: Loreley / Loran
O: Beata Kaniewska
B: Jochen Huntenburg
K019608 DE433330946909
49.

140

CASQUETTE 4 HOL GER 2011 Klacz gniada/170 F: Casquetto / Casall
M: Fagata / Langa.Express
O: Jacek Grabowski
B: -
K025334 DE421000165411
50.

224

CASSANO HOL GER 2011 Wałach gniada/170 F: Cefalo / Caretino
M: Wyanetta / Calato
O: GR Sławomir Polikowski
B: David Krienke
K025070 421000505411
51.

141

CASSILAS OLD GER 2010 Wałach gniada/171 F: Casall / Caretino
M: Agropoint Carmen III / Contaro
O: Borys Kramer
B: -
K027753 DE418186666610
52.

120

CASSILIO HOL GER 2006 Ogier gniada/1 F: Cassini I / Capitol I
M: M- Heraldik / Heraldik
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: NIemcy
K010093 DE421000200206 103LZ20
53.

116

CASSIOPEIA HOL GER 2013 Ogier gniada F: Casall / Caretino
M: Novell I / Corrado I
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B:
K022545 DE421000176213
54.

192

CASSIOPIA S Westfalen GER 2011 Mare grey/173 F: Clinton
M: Iroko
O: Erik Schubert
B: Erik Schubert
DE 441410442711 DE 441410442711
55.

304

CASSIS DE LA PETITE MAISON CH Ch Sportpferde SUI 2014 Gleiding bay/178 F: Curtis Sitte
M: Chameur
O: Eloise Ney
B: Chantal Wipraechtiger
53AA903
56.

345

CASSJO HOL. GER 2011 Wałach gniada/0 F: Cassilano/Cassini I
M: V-Mandola / Carinijo
O: Karolina Czajkowska
B: GER
K024140 DE42100505611
57.

160

CASSONE HOL POL 2004 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Orlanda VII / Rocadero
O: Weronika Guszpil
B:
K008366 DE421000016004
58.

39

CASTINI 3 Holsteiner Warmblut POL 2011 Wałach gniada F: Catoki
M: Cassini 1
O: Julia Richter
B: Jaruslaw Sekula
421000002111
59.

25

CATAMARAN HOL GER 2010 Wałach siwa/175 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Olraune / Cembridge
O: Jan Zybała
B: -
K021390 DE421000025210
60.

237

CATINA HOL GER 2010 Klacz gniada/168 F: Clarimo / Clearway
M: Moreen I / Corrado I
O: Sławomir Polikowski
B: -
K023044 DE421000051810
61.

166

CATINA BLUE FG WURT GER 2010 klacz gn./170 F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Paola S/Pik Solo
O:
B:
K027615 DE473730357410
62.

79

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Bogusław Czarkowski
B:
K022647 DE431316679210
63.

135

CATSCH ME Holsteiner GER 2014 Wałach siwa/162 F: Cascavel NT
M: Ilandra
O: Stefani Drabsch
B: ZG Hamdorf
brak DE421000127414
64.

82

CELANIQUE HOL POL 2011 Klacz gniada/- F: Contendro II / Contender
M: Jung Laura / Cavalier (Mister)
O: Weronika Koroblowska
B: -
K022444 DE441411167411
65.

207

CELLESTINA HOL GER 2012 Klacz kasztanowata F: Cellestial / Cantus
M: Annabel III / Singulord Jot
O:
B:
K026648 DE421000231612
66.

115

CELTIA II SP POL 2007 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Carranda / Grandeur
O: Damian Wechta
B: Damian Wechta
K011509 POL009610167707 104PA74
67.

222

CELTIC DE BETHUNE SF POL 2012 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Narina / Cassini
O: Sławomir Polikowski
B: Sławomir Polikowski
K023457 25000112770607E
68.

336

CERA Deutsches Sportpferd GER 2009 Mare chestnut/168 F: Chap
M: Restorator
O: Heiko Brehmer
B: Heiko Brehmer
DE456570025309
69.

267

CERVANTES W SP POL 2011 Wałach gniada/170 F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Chałtura /
O: Rinaldo Kiecoń
B: Rinaldo Kiecoń
brak 616009680033011
70.

191

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K025223 DE418185066812
71.

62

CHACCO BLUE AS L OLD GER 2011 Wałach gniada F: Chacco's Son / Chacco-Blue / Chambertin
M: Patrizia / Ludwigs As
O: Jan Ludwiczak
B:
K020858 DE418182120211
72.

180

CHARISA DSP GER 2015 Klacz siwa/172 F: Limbach
M: Charis
O: Bartłomiej Świątek
B: Ludwig Ebermann
K027465 -
73.

297

CHARMONY 3 OS GER 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Salvara / Calvaro
O: Olimpia Filipowska
B: Gestuet Lewitz
K022767 DE418184088709
74.

208

CHECKERS W Z ZANG NED 2007 Wałach gniada F: Calvino Z / Calvin Z
M: Miramichi / Quick Star
O: Hieronim Łangowski
B: A. Waldman
K014798 Z617407
75.

159

CHERRY F Mecklenburger DEU 2005 Klacz gniada F: Cellestial
M: Gora II
O: Christine Wisniewski
B: Enrico Fink
DE 427270404405
76.

114

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
O: Kazimierz Mordaka
B: Staniek Diter
K020116 616009540097410
77.

50

CHIARA 343 Oldenburger Springpferd GER 2010 Klacz ciemnogniada/1,62 F: Chellestino
M: Galadia
O: Lisa Pelikowsky
B: Fritz Kaagst
DE 418181640110 DE 418181640110
78.

78

CHIVAS SP POL 2011 Wałach siwa F: Avero / Athlet Z
M: K-Kopras-Coco / Lacantus
O: Anna Modelewska
B: Anna Modelewska
K024441 616009680051511
79.

221

CHMARA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Chmura / Landps
O: Sławomir Polikowski
B: SK Racot
K023755 616009610115211
80.

184

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
O:
B: SK Kozienice
K019848 616POL110071581
81.

149

CHONZ’O ROSE HAN GER 2008 Wałach siwa/- F: Clinton / Caralus
M: Augustin Rose / Weinberg
O: -
B: -
K016606 DE431310822408
82.

349

CIANTI sp POL 2012 klacz gn. F: nn
M: nn
O:
B:
K026415 616999680066412
83.

266

CICERO OLD POL 2015 Wałach siwa/168 F: CORDESS
M: CAPRICE
O: RINALDO KIECOŃ ARTUR MOKSIEWICZ
B: STEFFEN BEIER
BRAK DE418182516515
84.

3

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
O: Krzysztof Mazur
B: SK Nad Wigrami
K020622 616009510343012
85.

330

CLASSIC GREY Deutches Sportpferd POL 2014 Wałach siwa/168 F: Colestus
M: Lourdes
O: Nouwen Sporthorses
B: Wiesław Nowak
K028091 DE 455550000814
86.

238

CLEANY VD KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 Klacz gniada/166 F: Clearway / Capitol I
M: Haya VD Kattewennen Z
O: Rinaldo Kiecoń i Artur Moksiewicz
B:
brak
87.

117

CLEAR CARETINA HOL GER 2011 Klacz gniada/1 F: Caretino / Caletto
M: Zita XVI / Clearway
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Hollm Egbert
K020601 DE421000064911 105QT17
88.

260

CLEAR ONE SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: Number One / Numero Uno
M: Clear Caretina / Caretino
O: Wechta Iwestycje Sp. z o. o.
B: Wechta Iwestycje Sp. z o. o.
K026799 A0002257S
89.

229

COBREY F WESTF POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Cobra / Carthago
M: Cailustas / Castillo
O: Marek Fimmel
B: Marek Fimmel
K024483 DE441410882613
90.

110

COKOWAAH HAN GER 2010 Klacz kara F: Corlensky G / Cornet Obolensky
M: Soraya / Singular Joter I
O: Mundt Hartwig
B: Mundt Hartwig
K022142 DE431316779710
91.

311

COLESTRA Deutsches Sportpferd GER 2011 Mare chestnut/170 F: Colestus
M: Crazy Biena
O: Dr. Sabine Scheiper
B: Bernd
DE 456570183511 DE 456570183511
92.

132

COLETTE 101 HOL GER 2003 Klacz siwa/170 F: Caretino / Caletto II
M: Madame III / Acobat I
O: Izabela Libera
B:
K013340 DE421000403503
93.

196

COLLIN POUR AMELIE T NN POL nn Wałach ciemnogniada/nn F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
nn nn
94.

36

COLORADO SP POL 2010 Wałach kasztanowata/178 F: Madison
M: Call girl
O: Okuła Jacek
B: Gardyjas Ryszard
K017489 616098200005485
95.

329

COLUMBIA Oldenburg POL 2010 Klacz gniada/168 F: Carambole
M: F-Abigail
O: Natalia Olech
B: Tamas Makay
brak brak
96.

125

COME ON UWE Hannover GER 2013 Wałach gniada/180 F: Contendro I
M: St.Pr.Hauptstutbuch Cameron Diaz
O: Dajana Pawlicka
B: Dajana Pawlicka
Brak DE431310077413
97.

343

CONEN GIRL HAN. GER 2012 Klacz gniada F: Conen/Chequille
M: Silva/Silvio I
O: Jerzy Gontowiuk
B: GER
K024774 DE431311912512
98.

147

CONFUA HOL GER 2013 Klacz siwa/167 F: Contact Me / Carthago
M: Riga II / Cambridge
O: Krzysztof Ludwiczak
B: -
K027534 DE421000190813
99.

259

CONSILLA SP POL 2014 Klacz gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Consula / Ulco
O: Wechta Inwestycje Sp. z o. o.
B: Wechta Inwestycje Sp. z o. o.
K024628 616009610189014
100.

325

CONSOTHO II Niem. Sport. GER 2012 Wałach gniada F: Con Sherry / Contendro I
M: Lacrima / Lesotho
O: Rafał Kiernikowski
B: Andreas Krentz
K022655 DE456570099112
101.

347

CONSTANTINO HOL. GER 2014 Wałach gniada/170 F: Contendro II/Contender
M: Maledina/Lantaan
O: Ukasz Uziębło
B: GER
K025341 DE421000141214
102.

333

COOPER 200 Deutsches Sportpferd GER 2012 Gleiding grey/172 cm F: Coupe d`Or
M: Kolibris AS
O: Christina Kloy
B: Uwe Teickner
DE456370235112
103.

69

CORAL SP POL 2006 Wałach gniada F: Walor / Corde
M: Celesta / Life and Liberty
O: Mariusz Latus
B: Wiesław Nowak
K011789 POL009670082006 104DA64
104.

332

CORTEX 4 Deutsches Sportpferd GER 2010 Gleiding bay/170 F: Crossfire
M: Pessoa VDL
O: Burghart Woitowitz
B: Burghart Woitowitz
DE4565703299
105.

80

COSA CHE WARM AUT 2006 Klacz ciemnogniada/- F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K019202 040018710006506
106.

295

COSIMA Niem. Sportowa POL 2011 Klacz siwa/165 F: nn / nn
M: Cosa Che / Caretello B
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020643 DE498870333011
107.

84

COURTNEY 11 OLD GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Lambada / Laurin
O: Katarzyna Bawłowicz
B: Gerd Wieker
K019306 DE433330177309 104ZE87
108.

268

CRISTAL B SP POL 2013 Wałach gniada/168 F: Canabis Z / Contender
M: Zandorella K Z / Zandor Z
O: Daniel Brzózka
B: Daniel Brzózka
K025098 616 999 68 00517 13
109.

91

CYTAT Typ Szlachetny POL 2003 Wałach ciemnogniada/183 F: Rafir
M: Czarna
O: Liwia Król
B: Brak
K019877 Pol999540081303
110.

157

DARCOSALL Holsztynska POL 2015 Ogier gniada/173 F: Darcodello
M: Valentina III
O: Katarzyna Szuń
B: Niemcy
brak brak
111.

145

DARGOS Holsztyńska POL 2015 Ogier kara/172 F: Darcodello
M: Shakira 33
O: R.Hennings
B: niemcy
brak brak
112.

179

DART FALCON SP POL 2011 Wałach siwa/- F: Falbrus / Aviano
M: Diana / nn
O: Magdalena Anioł-Adamczyk
B: Magdalena Anioł-Adamczyk
K020718 616009680010411
113.

168

DESPINA SP POL 2011 Klacz gniada F: Nimmerdor I / Nimmerdor
M: Dracena / Granilli S
O:
B:
K021800 616009610072411
114.

216

DIAMENT TRAK POL 2012 Wałach kara/163 F: Emis / Heleris
M: Delicja / Kaliniec
O: Jacek Stawicki
B: Mirosław Kulpiński
K023234 POL732010074212
115.

334

DIANE D`ELLE Holsteiner Warmblut GER 2011 Mare bay/180 F: Quick Orion D
M: Landos
O: ZG Beuck
B: ZG Beuck
DE421000002611
116.

200

DIARADO'S DREAM OS GER 2013 Ogier gniada/170 F: Diarado's Boy / Diarado
M: Stakkara / Stakkatol
O: Marzena Falarz
B:
K023500 DE418185040313
117.

241

DIERADO HOL GER 2013 Wałach ciemnogniada/- F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Contendra / Contendro I
O: Johannes Brinkmann
B: Dr Fritz-Ulrich Wiers
K026375 DE431310714613
118.

89

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada/- F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
O: Karolina Osieka
B: -
K013928 DE431310044907
119.

236

DIGISPORT CODEINA OLD GER 2011 Klacz gniada/166 F: Cassini II / Capitol I
M: Quietscheentchen / Quidam De Revel
O: Klaudia Sekuła
B: Jarosław Sekuła
K024615 DE418180174011
120.

290

DIGISPORT CORADA OLD POL 2005 Klacz gniada/164 F: CORLAND
M: LAGRANA
O: ROBERT MRUGAŁA
B: ALWIN SCHRAND
BRAK DE433330804305 104KT79
121.

303

DJINGIZ-TAR KWPN POL 2008 Wałach ciemnogniada/165 F: Veron
M: Margriet
O: Anna Leśkiewicz
B: Holandia
brak
122.

133

DON CALMA WLKP POL 2012 Wałach ciemnogniada/168 F: Con Calma
M: Dywizja
O: Paulina Mielec
B: Łacinik Mirosław
brak 616007610185512
123.

240

DON JUAN HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Satosca / Kroongraaf
O: Artur Wróblewski
B:
K016685 528003000800474
124.

233

DONJA KWPN NED 2008 Klacz gniada/155 F: Verdi / Quidam de Revel
M: Silbinne / Silbersee
O: Lidia Kozłowska
B: -
K018207 528003000803577
125.

183

DONNA NEVA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/167 F: MJT Nevados S / Calvados Z
M: Donwelta S / Weltstein
O: Eliza Karpus
B: Stanisław Szurik
K027377 616009520037315
126.

189

DORCY Mecklenburger GER 26.01.2009 Mare darkbay/180 F: Daddy Cool
M: Kornblume
O: Sophie Rohner
B: Elke Lubahn
DE 427270060009
127.

242

DROSERA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emar / Maram
M: Dracena / Mariot
O: Monika Adamek
B:
K018370 616009610138910
128.

1

DZIELŻAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Top Gun xo/Prince Igor
M: Dąbrówka/Flader
O: Beata Pakulska
B: Przemysław Olejnik
K024687 616009680062612
129.

251

EKSPLOZJA SP POL 2006 Klacz siwa/167 F: Viskis
M: Erynia
O: Michalak
B: Filipska
KO16564 616999680094506
130.

211

ENJOY KWPN NED 2009 Klacz gniada/mk:156 F: Canturano / Canturo
M: Joyce H / Cocktail
O: Magdalena Otlewska
B: -
K027706 528003200914089
131.

327

ERYK WLKP POL 2014 Ogier gniada F: Caretino K / Caretino
M: Epopeja / Badziar
O: Rafał Kiernikowski
B: Mieczysław Wilczyński
K024918 616007610144814
132.

64

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
O:
B:
K014422 DE431314606007
133.

258

EVIVA HOL GER 2012 Klacz siwa/- F: Mylord Carthago / Carthago
M: Under Cover 2 / Diamant D. Se.
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Ute Carstensen-Möller
K022544 DE421000120912
134.

68

FABIAN J Z ZANG BEL 2012 Wałach ciemnogniada F: Fantomas De Muze / Sandro Boy
M: Gamine De Pomme / Darco
O: Nicolaas Nouwen
B:
K023793 056015Z55804012
135.

257

FANTASIE HOL GER 2013 Klacz kara/- F: Casall / Caretino
M: Under Cover 2 / Diamant De Semilly
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: ZG Roerden
K026802 DE421000140713
136.

94

FEBRINA KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Vingino / Voltaire
M: L-Brina / Burggraaf
O: Rafał Kiernikowski
B:
K023304 528003201011893
137.

308

FERRARI K KWPN NED 2010 Wałach gniada/164 F: Cardento
M: Wikita K
O: Leszek Sasinowski
B: Holandia
Brak
138.

163

FIDELIO HAN GER 2010 Wałach kasztanowata F: For Edition / Forsyth
M: Zerena / Zeus
O: Jana Beck
B: Georg Gerken jun.
K025543 DE431314204810
139.

335

FINE CERA 8 Hannoveraner GER 2012 Mare grey/170 F: For Edition
M: Fighting Alpha
O: Georg Schäfer
B: Georg Schäfer
DE431310501912
140.

111

FIRST PLEASURE 5 HAN GER 2012 Wałach gniada/170 F: Firth O Lorne / For Pleasure
M: Louna / Landilot
O: Jan Zybała
B: Claudia Scgrecker
K024604 DE431316892112
141.

122

FLEUR KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lys Rouge / Lys De Darmen
M: Ziezo / Seinman
O: Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
B: Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
K021976 528003201006879
142.

55

FOKUS SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/172 F: Ludger / Laptop/Loredo/Calypso
M: Flying Star / Flying Star I/Furioso
O: Klaudia Płaszczewska
B: Sylwester Kosiński
K013922 POL009680051807
143.

134

FOLLOW ME47 Deutsches Sportpferd GER 2009 Wałach gniada/162 F: Qualiti boy
M: Hig hlight
O: Michael Drabsch
B: Michael Drabsch
brak DE456570361009
144.

199

FOR PASSION HOL POL 2013 Klacz kara/172 F: Connor / Casall
M: Ratina V / Carreno
O: Donata Kopacz
B: -
K022696 DE421000525213
145.

97

FORSTER KWPN NED 2010 Wałach siwa F: Corland / Cor De La Bryere
M: Mabelle / Goodtimes
O: Marek Kaźmierczak
B: R. Hagedoorn
K018747 528003201008789
146.

227

FRAPANT KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
O: Dorota Kowala
B:
K019121 528003201012935
147.

24

FREYA KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Boss / Indoctro
M: Bon-Bon / Up To Date
O: Justyna Zagdańska
B:
K020835 528003201003309
148.

316

FUDŻI BM Wielkopolska POL 2015 Wałach gniada/167 F: Vulcan L
M: Fiona L
O: Wojciech Kamiński
B: Gospodarstwo
K028037 616009610150915
149.

246

FUKS SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: Cassini Kama / Cassini I
M: Fulda / Aviano
O: Wiesław Chanaj
B: Paweł Kiełbasa
K014666 616009640093809
150.

212

G KWPN NED 2011 Wałach gniada/- F: Phin Phin / Chin Chin
M: Tiedance / Burggraaf
O: -
B: -
K028010 528003201107012
151.

81

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
O: Robert Koroblowski
B: Zbigniew Piecuch
K014094 POL009520042107
152.

45

GERRY GREY HAN POL 2012 Wałach siwa/170 F: Grey Top
M: Stella po Stakkato
O: A. Kadłubowski
B: niemcy
K024212 DE431311900812
153.

113

GERY SP POL 2012 Wałach siwa F: Bischof L / Bachus
M: Grenada / Imequyl
O: Kazimierz Mordaka
B: Kazimierz Mordaka
K020665 616009590145612
154.

283

GIGOLO M POL 2013 Wałach skarogniada/163 F: Davinci
M: Goldika
O: Kamila Stępniak
B: Marek Modelewski
K026362 616006680002813
155.

232

GIRALDO L KWPN NED 2011 Wałach siwa F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Cersina I / Indorado
O: Jan Ludwiczak
B:
K018982 528003201104318
156.

182

GOLD QUESTER SP POL 2014 Wałach gniada/- F: Qulester / Quinar
M: Goldmara / Maram
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K026610 616009690059514
157.

154

GOLDEN GIRL Deutsches Sportpferd GER 2014 Klacz gniada F: Chaman
M: Golden Queen
O: Ludwig Gillmaier
B: Erich Schrotzlmair
K025460
158.

92

GOLDIKA MŁP POL 2007 Klacz siwa/165 F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Gobi / Banita
O: Olimpia Filipowska
B: SK Ochaby
K017580 POL006540092107
159.

262

GOLDINA OF CHIN HOL POL 2014 Klacz kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
brak
160.

254

GOOFY OLD GER 2013 Wałach ciemnogniada/- F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Chassidy / Chacco-Blue
O: Myriam Dickenherr
B: Myriam Dickenherr
K027617 DE473730564013
161.

93

GOOGLE THIS KWPN POL 2011 Ogier kasztanowata F: Spartacus / Stakkato
M: Waranta / Concorde
O: Dawid Rakoczy
B:
K021947 528003201107074
162.

282

GOTHA MK OLD GER 2012 Klacz gniada/166 F: Cartoon / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
O: Rinaldi Kiecoń i Artur Moksiewicz
B: Gestute Levitz
K022856 DE418185003412
163.

152

GOUVERNEUR KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Sir Scandic
M: Samberina
O: Julia Gillmaier
B: J.W.Greve
brak NL 528003201105042
164.

76

GRANDO SP POL 2007 Wałach siwa/- F: Georgika / Kastet
M: Georgika / Kastet
O: Jolanta Kuflińska
B: Jolanta Kuflińska
K011056 POL009680021107
165.

2

HADRIAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/165 F: Colox Cup/Con Capitol
M: Hanza/Kołczan
O: Marcin Pakulski
B: Tomasz Burzyński
K020811 616009600287511
166.

313

HANIELLE Deutsches Sportpferd GER 2013 Mare chestnut/mk:162 F: Destano
M: Hanni
O: Diana Holland
B: Maria Döring
none DE 455870033213
167.

351

HARY sp POL 2012 kaszt. F: Romeo des Vaux
M: Hiszpanka/Contendus
O:
B: Stefan Rakoczy
168.

235

HASTOR SP POL 2008 Wałach ciemnogniada/170 F: HONWED
M: HEJA
O: KRZYSZTOF SEREN
B: RYSZRD SAMSON
BRAK 009640032708 106BW66
169.

194

HELP ME BOY DU PETIT VIVIER BWP POL 2007 Wałach siwa/172 F: Blue Boy / Poor Boy
M: Trust Me du Petit Vivier / Nonstop
O: Arleta Tauchert
B: Belgia
K017155 BELW261186BWP
170.

108

HENYA DE L'ESPOIR BWP BEL 2007 Klacz gniada F: Cliff / Clearway
M: Carentia / Caretino
O: Bajernbaum Grand Horse Baum Sp. J.
B: Catherine Van Den Daele B-7910 Anwaing
K014250 BELW263735BWP
171.

244

HIDALGO OLD POL 2011 Wałach siwa/kuc:149 F: H-Ekwador / Heraldik
M: Indira / In Extenso
O: Monika Krzyżanowska-Szała
B: -
K018689 DE433331703311
172.

67

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Klacz gniada/168 F: Balou Du Rouet Z / Baloubet Du Rouet
M: Legata / Damiro
O: Nikolaas Nouwen
B: -
K023069 528003201204117
173.

255

HORTENCJA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada/- F: Arcygraf / Royal
M: Hala / Graf Quidam
O: Kinga Wieczorek
B: Władysław Mirowski
K023184 616009610017609
174.

161

HUSH HUSH KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Echo Vant Spieveld / Heartbreaker
M: Itaquine De Roll / Major De La Cour
O: Sylwester Kosiński
B:
K020893 528003201207457
175.

350

ICECREAME KWPN NED 2013 OGIER kaszt. F: Quasimodo vd Molendreef
M: Elegantester/Indorado
O:
B:
K028307
176.

107

ICOON JN KWPN NED 2013 Ogier gniada/167 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Imolga / Nimmerdor
O: Jan Zybała
B: -
K023081 528003201303231
177.

328

IMBIR SP POL 2008 Wałach gniada F: Scherif D'elle / Jalisco
M: Ijinska /
O: Karolina Perek
B: Janina Tyszkiewicz-Łącka
K015024 POL009610017308
178.

209

INDIA SP POL 2013 Klacz siwa/176 F: Corrado Boy / Corrado I
M: Inczara / Czad
O: Michał Remisz
B: Agnieszka Lisiak
K025482 616009610005213
179.

195

INTURANA M AES POL 2013 Klacz gniada/178 F: Don't Touch It M
M: Daphne M
O: Krzysztof Tarasek
B: nn
K027198 826002130872113
180.

29

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata/163 F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
O: Michał Stanisławiak
B: Adam Omen
K020727 616009660601109
181.

53

ITON SP POL 2009 Wałach gniada/175 F: Taunus / Lavendel
M: Ikea / Turbud Quirinus
O: Zbigniew Ueberhan
B: SK Nowielice Sp. z o.o.
K014742 POL009640028309
182.

88

JALISCO SOLIER BWP POL 2014 Wałach gniada/166 F: Elvis Ter Putte
M: Zaza/Heartbreaker
O: Hubert Polowczyk
B: Belgia
Brak
183.

279

JANGCY L Westfalska POL 2009 Klacz gniada F: Pontifex
M: Ponita
O: Maciejewska Olimpia
B: Ludwiczak
K013832
184.

261

JAVA KWPN NED 2014 Wałach kara/179 F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Whisperer / Indoctro
O: Dawid Rakoczy
B: -
K027337 528003201402161
185.

202

JERICO SP POL 2008 Ogier siwa F: Wieland / Werenfels
M: Jennifer / Ever For Pleasure
O:
B:
K013291 POL009660370608
186.

263

JUGATTI KWPN POL 2014 Wałach siwa F: Bugatti VDL / Silverstone
M: Bukata / Ukato
O: Michał Nowacki
B:
K026313 528003201408294
187.

342

KALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Kodzia / Wolf's Panter
O: Anna Kałużyńska
B: ?
K022173
188.

314

KALYPSO VAN HET LINDEHOF BWP BEL 2010 Wałach gniada/165 F: Dalton van het Lindehof
M: Dunellie van het Lindehof
O: Robert Jędrychowski
B: Belgia
Brak - 105OT52
189.

170

KANDROVARO PS Oldenburger Sportpferd GER 2014 Gleiding darkbay/160 F: Kannan
M: Contendros
O: Gestüt Lewitz
B: Gestüt Lewitz
DE418185031514 none
190.

153

KAPSONES W KWPN POL 2015 Ogier siwa/171 F: Cornet Obolensky
M: Evanorella
O: Franziska Gillmaier
B: Greve
brak 528002101500685
191.

38

KASPAR SB Deutsches Sportpferd DEU 2008 Wałach kasztanowata F: Kaiserwind
M: Rubina SB
O: Reimund Brose
B: Heinz Sauermilch
DE456-3703428-08
192.

87

KIDIBUL V BWP BEL 2010 Wałach gniada/170 F: Indorado / Corrado I
M: Landora-V / Landor S
O: Maciej Świca
B:
K020892 056002W00297333
193.

219

LA CORUNA SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jarosław Poręba
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K021550 POL009510208708
194.

143

LA COSTA HOL GER 2010 Klacz siwa/169 F: Larimar / Lavall II
M: Ravenna IV / Calippo
O: Borys Kramer i Katarzyna Szuń
B: -
K026599 DE421000131810
195.

58

LA VULKANO L SP POL 2012 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: La Marina L / Marino
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K021786 616009610020612
196.

210

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Otlewska
B:
K022256 372003006828190
197.

139

LARIFARI HOL GER 2009 Wałach gniada F: Larimar / Lavall II
M: Shacira / Carolus I
O: Kornelia Zmyślona
B: Dr. Andreas Kosicki
K015615 DE421000404109 104GB31
198.

299

LASCARETTO Holsztyn GER 1999 Wałach ciemnogniada/170 F: lansing
M: zirze
O: Aleksandra Leśniewska
B: Poggensee Jens
K008063
199.

280

LE GROSSO 3 Deutsches Sportpferd GER 2013 Gleiding chestnut/Pferd F: Unbekannt
M: Unbekannt
O: Patrick Schmiedeberg
B: Patrick Schmiedeberg
DE 456570233713 Deutsch
200.

90

LEROY P BWP POL 2011 Wałach gniada/- F: Zandor Z / Zeus
M: Perle Du Ri D'Asse / Grannus
O: Karolina Osieka
B: Leo Van Den Brande
K027730 056002W00300185
201.

162

LESTE D'EMMA BWP BEL 2011 Wałach gniada/- F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ali-Hallo Van Het Riethof / Animo's Hallo
O: Stal Voerman
B: Stal Voerman
K028050 056002W00300251
202.

344

LEXUS SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Almetto P x Rabiatos Z
M: Lawina x Leopolis
O: Jerzy Gontowiuk
B: Aurelia Wołoszyn
K022078
203.

130

LIBELIUS SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: lorio
M: libella
O: Oskar Murawski
B: SK Bielin
brak 12359 105GX17
204.

102

LIBERIO SP POL 2012 Wałach gniada/- F: La Guarda / La Paz
M: La Guarda / La Paz
O: Agata Kruszyniewicz
B: Szymon John
K024144 616009610168212
205.

252

LIBERTY LIFE SP POL 2009 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Latorosć
O: -
B: -
K019317
206.

165

LILLIFEE Mecklenburger GER 12.06.2009 Mare bay/1,68 F: Lonely Boy
M: Corvetta Lady
O: J. Lepke
B: G. Lange
DE427270505209
207.

172

LINTOUS Oldenburger Sportpferd GER 2008 Gleiding bay/172 F: Linton
M: Sheyenne de Baugy
O: Gestüt Lewitz
B: Gestüt Lewitz
DE418181305808 none
208.

142

LINUS 317 REN POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Lord Lancer / Lancer II
M: Granni Smith / Grannus
O: -
B: -
K014217 DE443430466906
209.

276

LITTLE JOE 1 OLD GER 2012 Wałach gniada F: Lordanos / Landos
M: Little Rose / Chacco-Blue
O: Iwona Henzel
B:
K026157 DE418180227212
210.

43

LIVERPOOL HOL GER 2014 Ogier kasztanowata/169 F: Leovisto / Levisto Z
M: Batida de Coco / Hermes d'Authieux
O: Wechta Iwestycje Sp. z o. o.
B: -
K024626 DE421000165914
211.

33

LOCARNO WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Los Angeles / Light On
M: Country Lady / Conceicao
O: Katarzyna Rutkowska
B: Wolfgang Brinkmann
K024173 DE441411229913
212.

174

LOLI POP Hannoveraner GER 2003 Gleiding bay/175 F: Landjäger
M: Graf Sponeck
O: Christa Lyck
B: none
DE431316786303 none
213.

288

LOOK AT ME Deutsches Sportpferd GER 2013 Mare chestnut/Pferd F: Unbekannt
M: Unbekannt
O: Patrick Schmiedeberg
B: Patrick Schmiedeberg
DE 456570111513 Deutsch
214.

223

LUCKY HORSE Polski Kon Szlachetny Polkrwi POL 2008 Wałach ciemnogniada/168cm F: Bajou Du Rouet
M: Layla A
O: Julia Pytel
B: -
K014273 POL009640075208
215.

126

LUNA B Deutsches Sportpferd GER 2008 Mare bay/170 F: Levistano
M: Donna Sarina
O: Marco Makosch
B: Albrecht Beckmann
DE 456-5700095-08 FN
216.

315

MAGIC BOY Wielkopolska POL 2015 Wałach gniada/171 F: Bolshoi
M: Megan
O: Wojciech Kamiński
B: Wojciech Kamiński
K027818 616007682010315
217.

54

MAGNEZJA TS POL 2011 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kowalczyk
B: Ewelina kowalczyk
K023933 616999680024713
218.

275

MAGNUM VAN DEN BISSCHOP D'15 BWP BEL 2012 Ogier kasztanowata F: Elvis Ter Putte / Diamant De Semilly
M: Aphrodite D'Arsouilles / Nabab De Reve
O: Antoni Dahlke
B:
K023127 056002W00302472
219.

321

MARY GLENN Niem. Sport. POL 2004 Klacz gniada F: Glenn Mentino / Glenn Alme
M: Anette / Altmeister
O: Jacek Wachowiak
B:
K011991 DE457-0001078-04
220.

305

MATRIX HOL POL 2007 Wałach gniada/175 F: Castor / Contender
M: Mara / Lasino
O: Martyna Florczak
B: Roman Siwek
K022928 009640085307
221.

341

MAXIMUS WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Rabiates Turbud Z/Rabiat Z
M: Messalina/Magnes
O: PZPNow
B: ?
K019357 616007610088609
222.

215

MICHAEL ANGELO F SP POL 2007 Ogier ciemnogniada/169 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Miss Carnute F/ Carnute
O: Marek Fimmel
B: Marek Fimmel
K010849 POL009610072307
223.

285

MISS POMPADURE Brandenburg GER 2009 Klacz gniada F: Monte Bellini
M: Go Go Girl
O: Hans Jürgen Jahn
B: Thomas Jahn
DE456370113009
224.

112

MY NAME IS NOBODY BAYER GER 2009 Wałach siwa/168 F: Calvados Z / Chellano Z
M: Nacanuda / Capitol II
O: Łukasz Krajewski
B:
K026403 DE481810050109
225.

248

MY QUEST SP POL 2012 Ogier kasztanowata/168 F: Conquest Boy / Contendro
M: My Little Problem / Puissance
O: Malgorzata Kwiatkowska
B: Małgorzata Kwiatkowska
K023473 616009590177712
226.

118

MYSTIQUE HOL POL 2012 Wałach gniada/1 F: Mylord Carthago / Carthago
M: Mona IX / Concerto II
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Niemcy
K020604 DE421000079312
227.

86

NASALL 3 HOLST GER 2012 Wałach siwa/171 F: Numero Uno
M: Carthago Z
O: Hubert Polowczyk
B: Niemcy
K027323
228.

340

NEFRYT WLKP POL 2003 Wałach kara F: Corofini / Corofino
M: Nostalgia / Arek
O: Marcin Turtoń
B: Marcin Turtoń
K026482 616007640026303
229.

32

NEMEZIS SP POL 2013 Klacz gniada F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
O: Bartłomiej Świątek
B: Roman Drabinski
K024090 616009670029913
230.

99

NEVILLE II S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach kara/168 F: Leoville
M: Nestia S
O: Zofia Połczyńska
B: Stanisław Szurik
K023765 616009520036513
231.

96

NIKIDAM DU CHATEAU SF FRA 2001 Ogier gniada/166 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Sophie Du Chateau / Galoubet A
O: PIAFF Agnieszka Czekaj
B:
K020616 01370146K
232.

57

NIRVARO OLD POL 2008 Wałach gniada/169 F: Nintender / Namelus R
M: Chella Girl / Sandro Boy
O: Alicja Hendrys
B: Gestut Lewitz
K017222 DE418181371308
233.

309

NOBILIS REN GER 2004 Klacz kasztanowata F: Cum Laude Z / Carthago
M: Paola / Pavarotti
O: Rafal Parkitny
B: Franz Reinartz
K024517 DE443434621004
234.

319

NORTA SP POL 2014 Klacz skarogniada/170 F: Salamon
M: Nora
O: W. Chmielnik
B: SK Nowielice
K028082 Brak
235.

300

NORTON X POL 2013 Wałach siwa/170 F: X
M: X
O: X
B: X
Brak X
236.

171

NURAYA DSP GER 2014 Mare grey/160 F: Nurjev
M: Golden Joy
O: Aylin Demircan
B: R. Litz
DE456560009414 none
237.

186

OCCHI BLU Holstein GER 2002 Gleiding seal brown/166 F: Quebec
M: Casino Boy xx
O: Guiseppe Romagnolo di Cappelli
B: please look at the pass
DE421000209002 none
238.

148

ODETTE VAN DE HELLE BWP BEL 2014 Klacz skarogniada/167 F: Chellano II / Contender
M: Pascale Van De Helle / Polidiktus VD Helle
O: Eddy Verdbeck
B: -
K027077 056002W00307532
239.

175

OGANO'S BOY Z ZANG POL 2012 Wałach kasztanowata/165 F: Ogano Sitte / Darco
M: Damessa / Cajero
O: Anna Malinga
B: Ireneusz Sławek
K021898 056015Z55748312
240.

301

OLIMP SP POL 2013 Wałach siwa/170 F: Quality Time
M: O De Corp
O: Kwidzyn Stara Miłosna
B: SK Nadwigrami
K027764 616009510254613
241.

185

OLSTER SP POL 2013 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Oaza / Orkisz
O: Anna Dzięgielewska
B: SK Nowielice
K023339 616009640040013
242.

239

ORIGI AEG BWP POL 2014 Ogier skarogniada/166 F: Kannan
M: Heartbreaker
O: Katarzyna Bawłowicz
B: Belgia
Brak
243.

77

PALMERRO P SP POL 2012 Wałach siwa/166 F: Con Calma
M: Palegrina-P
O: Radosław Dukat
B: Witold Polowczyk
brak
244.

14

PETIT A PETIT WLKP POL 2012 Klacz ciemnogniada/168 F: Bolshoi / Favoritas
M: anama / Clear To Jump St Gyvan Z
O: Marta Dettlaff
B: SK Racot
K023305 616007610118212
245.

136

PIANO56 Deutsches Sportpferd GER 2006 Wałach gniada/185 F: Pessoa
M: Hicke
O: Stefani Drabsch
B: Udo During
brak DE437000043406
246.

169

PJAKKUR S Hannoveraner GER 2010 Gleiding chestnut/170 F: Perigueux
M: Garant
O: Sandra Staud
B: Sandra Staud
DE431311913210 none
247.

63

POLKA SP POL 2005 Klacz siwa/166 F: Walor / Corde
M: Polana / Poncz
O: Krystyna Nowak
B: Krystyna Nowak
K014420 POL009670057805
248.

205

POSTMAN PAT Oldenburg DEU 2011 Wałach gniada F: sandro hit
M: silveria
O: Michał Knap
B:
K022677 DE433330350611
249.

119

QUADRIGA HOL GER 2011 Klacz gniada/1 F: Quadros / Quidam De Revel
M: Pivi / Carpaccio
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Niemcy
K023690 DE421000026811 105RA32
250.

234

QUALITY QUEEN SI ITA 2011 Klacz gniada/168 F: Ol Metta / Flipper D'Elle
M: Lausann 2 (ex Nanette K) / Hamlet
O: Jarosław Stelmach i Rinaldo Kiecoń
B: Cosimo Damiano Gaudiano
K024616 145728
251.

73

QUI GIGI OLD GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Quidam`s Rubin / Quidam De Revel
M: Elite-St. Hauptstutbuch Hagranja / Grannus
O: Andrzej Błażejewski
B: Veronika Kaeter
K016520 DE433330394907 104KN17
252.

281

QUIBBLE DIE DA DUM Deutsches Sportpferd GER 2005 Gleiding chestnut/Pferd F: Unbekannt
M: Unbekannt
O: Patrick Schmiedeberg
B: Patrick Schmiedeberg
DE 421000127705 Deutsch
253.

264

QUINTESCENCE RED WINE OLD GER 2013 Klacz ciemnogniada F: Querlybet Hero / Baloubet Du Rouet
M: T-Quadriga / Quidam De Revel
O: Michał Nowacki
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K023391 DE418182013013
254.

225

QUINTUS Niemiecki Sportowy GER 2010 Wałach kasztanowata F: Quaterman
M: Harmonie
O: Artdecor-Krzysztof Knap
B:
K020785 DE456570170910
255.

277

QUISSINI HOL GER 2014 Ogier gniada F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Catolica / Cassini I
O: Wioletta Kosicka
B: Dr. Andreas Kosicki
K025413 DE421000402514
256.

213

QUVEE PRESTIGE HOL GER 2010 Ogier gniada/1 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: U2 II / Cento
O: Wechta Inwestycje Sp. z o.o.
B: Niemcy
K020343 DE421000213810 105BR51
257.

104

RAPINO Niemiecki Koń Sportowy GER 2011 Wałach dereszowata/160 F: Rapolino
M: Acadia
O: Agata Kruszyniewicz
B: Lutz Seeger
brak
258.

243

RED HERSHEY HAN GER 2013 Ogier gniada F: Ramiro's Son II / Ramiro
M: Delia / Donaumonarch
O: Ewa Tchorzewska
B:
K023135 DE431319730813
259.

197

REGILUS L NN POL nn Wałach kasztanowata/nn F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak nn
260.

6

RICCO SP POL 2008 Wałach kasztanowata/172 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Redina PG / Nurjev
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K015892 POL009660212808
261.

324

ROTARIANIN SP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Coriano'S Ass / Coriano Z
M: Rotacja / Tjungske
O: Paweł Chudziak
B: SK Racot
K025294 616008610075814
262.

322

ROZKOSZ SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Nimmerdor I /
M: Replika /
O: Izabela Wieczorek
B: Lucjan Hilla
K026569 616009690015995
263.

298

SAMBRA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/170 F: CORDIAL
M: SULLA
O: Aleksandra Leśniewska
B: SK UDÓRZ
K013453
264.

146

SAZU 3 HAN GER 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Stolzenberg / Stakkato
M: Sherlocks Piana / Sherlock Holmes
O: Michał Stanisławiak
B: Norbert Meyer
K020728 DE431312326104
265.

178

SCHNEEFLOCKE SP GER 2008 Klacz gniada F: Ordos / Nazareth
M: Prinzessin / Lomber
O: Sara Tomków
B:
K023236 DE498270009208
266.

59

SECRET WEAPON L KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Acobada / Acobat II
O: Jan Ludwiczak
B:
K020678 528003201109504
267.

287

SISSY VON GANSCHOW Deutsches Sportpferd GER 2010 Mare chestnut/Pferd F: Unbekannt
M: Unbekannt
O: Björn Herrmann
B: Björn Herrmann
DE 409090410410 Deutsch
268.

177

SONET SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: Quinnus III / Quidams Rubin
M: Sofia / Quamiro
O: Anna Malinga
B: SK Racot
K016697 616009610059410
269.

284

SONG SP POL 2011 Wałach kasztanowata/167 F: Tjunske
M: Sonka
O: Baeta Maciejewska
B: KJ Racot
K024080 616009610116611
270.

188

STAKKATI GOLD Hannoveraner GER 2010 Mare seal brown/174 F: Stakkato Gold
M: Severus XX
O: Manuel Baierl
B: Frank Wieckert
DE431310111310 none
271.

203

SUEDWINDS AMANDA HOL POL 2008 Klacz gniada/178 F: Cassini II / Capitol I
M: Perlmutt I / Calido I
O: Cezary Kozanecki
B: b
K020070 DE421000250908
272.

83

SZYMON HOL GER 2008 Wałach siwa F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Luna B / Carthago
O: Adam Łyczakowski
B: Bremermann
K023870 DE4211000529708
273.

249

TAMBOURINE RED WINE OS POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Toulon / Heartbreaker
M: Dina Blue RK / Mr. Blue
O: GRH Żydowo SO Gniezno
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K025260 DE418180259413
274.

187

TI FIRST LADY Deutsches Sportpferd GER 2013 Mare bay/162 F: Floriscount
M: Sweet Chocolate
O: Manuel Baierl
B: Tahani Ibrahim
DE456570265513 none
275.

150

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada/162 F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / Corvallo/ Coriano
O: Julia Szychowiak
B: Jakub Krzyżosiak
K022478 616009670124711
276.

72

TREFL-K SP POL 2012 Wałach gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Tamiza-K / Lumpi
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K023647 616009610027912
277.

101

TSINGTAO L WESTF GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Spiderman / Satisfaction I
M: Galina / Grandilot
O: Jan Ludwiczak
B:
K022800 DE441410365213
278.

296

U-COFFI SP POL 2006 Klacz gniada/163 F: Cantanis / Cantus
M: Ula / Common Grounds
O: Hanna Romankiewicz
B: Anna Modelewska
K013808 616009680048206
279.

109

UCCELLA Z HAN GER 2012 Klacz gniada F: Uccello / Now Or Never M
M: Zyrana / Zacharias
O: Anna Zemer
B: Rainer Dubbels
K025699 DE431314306512
280.

71

ULA BAJOU-K SP POL 2008 Klacz siwa/- F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K014154 616009610263008
281.

74

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
O: Kaja Nikolas
B: Marek Kubacki
K018808 616009610009711
282.

218

V DALLY KWPN NED 2008 Klacz gniada/170 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Zally / Casall
O: Jarosław Poręba
B: A J. Verstegen
K022251 528003000804410
283.

206

VALANDO Hanover DEU 2010 Wałach gniada F: Valentino
M: Granessa
O: Michał Knap
B:
K020786 DE431312309810
284.

352

VAN HALEN KWPN NED 2002 G F: Hors La Loi II/Papillon Rouge
M: Horetta/Cavalier
O:
B: KO08153
285.

131

VENDINI Westfalska GER 2011 Wałach siwa/172 F: valentino
M: Ganny
O: Andreas Hahn
B: niemcy
brak DE441410739611
286.

181

VENUS HOL GER 2010 Klacz gniada F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Vendetta / Caretino
O: Jan Szpak
B:
K019454 DE421000505910
287.

95

VICTORY SP POL 2012 Wałach gniada/172 F: Cros / Chambertin
M: Valencia / Compliment
O: Rafał Kiernikowski
B: Andrzej Gołaś
K021722 616009640007512
288.

4

WALKIRIA SP POL 2013 Wałach siwa F: Quality Time / Quantum
M: W Darla / Warrant
O: Krzysztof Mazur
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023681 616009510253213
289.

256

WENECJA HOL GER 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Sabrina II / Barinello
O: Zbigniew Kosiński i Aleksandra Kosińska
B:
K024125 DE421000564912
290.

176

WINCHESTER SP POL 2007 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Winona / Nobody
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K011825 616009540082407
291.

286

WIQUID MŁP POL 2012 Ogier siwa F: Diabełek / Grey
M: Wiquerra / Quercus Du Maury
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K022479 616006690017412
292.

302

WISAŁKA SP POL 2008 Klacz siwa/165 F: Cantanis / Cantus
M: Wisła /
O: Monika Ćwiek
B: Marek Grabowski
K021191 009640063908
293.

167

WOULD LOVE SP POL 2012 Wałach siwa/- F: D'Cin Cin PG /
M: Wendy /
O: -
B: -
K022445 616009520095412
294.

11

ZANZIBAR L KWPN NED 2014 Ogier gniada F: Kannan / Voltaire
M: First Of April / Clinton
O: Jan Ludwiczak
B:
K025120 528003201407235
295.

250

ZAPP-ZARAPP SP POL 2010 Wałach gniada F: Domel /
M: Zadra po Talent
O: Szymon Wiliński
B: Diter Staniek
K026608
296.

98

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
O: Piaff Agnieszka Czekaj
B:
K010844 616009670007999
Rider Club
Competition
Prize
Adamek Iga Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko
15
SUM:
15.00
Bąk Piotr KJ Profil Piła
10
70
9
10
10
20
SUM:
129.00
Białas Anna KJ Infernal Team Golesze Duże
18
SUM:
18.00
Charewicz Monika LKS Stragona Strzegom
160
SUM:
160.00
Chudziak Paweł WTK Hermanów
9
10
20
SUM:
39.00
Czekaj Przemysław LKJ Ostroga Opole
400
1000
SUM:
1400.00
Dettlaff Marta JKS Fer Więckowice
9
SUM:
9.00
Dowgiałło Anita KJ Bonin
10
SUM:
10.00
Drabsch Michael RFV Lieberose
10
SUM:
10.00
Dudek Alina ZKJ Przylep
40
110
130
SUM:
280.00
Dziemidowicz Wiktor Zielonogórski KS Drzonków
18
50
18
SUM:
86.00
Elbl Anna bkp
15
20
SUM:
35.00
Ewald Felix RC Gut Wochowsee
50
14
50
1140
2840
SUM:
4094.00
Fiedeń Kaja brak
10
60
SUM:
70.00
Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
100
50
300
18
SUM:
468.00
Godoś Karolina KJ Royal Opole
50
50
320
300
1000
130
170
40
SUM:
2060.00
Gogołek Tomasz St. KS Jumping Events Poznań
15
60
18
20
SUM:
113.00
Gontowiuk Katja ZKS Drzonków
80
SUM:
80.00
Hartmann Paula-Tina Reitsportzentrum Waldesruh
10
SUM:
10.00
Hendrys Maja KJ Agro-Handel Śrem
14
SUM:
14.00
Hoffmann Lisa Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
60
20
10
SUM:
90.00
Jankowiak Marika xxx
20
SUM:
20.00
Jasiński Tomasz KSJ Zagozd
18
50
50
30
SUM:
148.00
Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
18
50
SUM:
68.00
Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
130
140
SUM:
270.00
Kaniewska Maja St. Kraju Jumping Team
18
100
18
SUM:
136.00
Kaźmierczak Wiktoria WTK Hermanów
18
SUM:
18.00
Kiecoń Lidia LUKS Nysa Gubin
15
SUM:
15.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
440
50
500
18
100
100
100
10
SUM:
1318.00
Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
90
18
SUM:
108.00
Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
200
14
SUM:
214.00
Knap Wiktoria ZKS Drzonków
70
30
SUM:
100.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
20
120
750
10
100
SUM:
1000.00
Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
100
9
SUM:
109.00
Kowalczyk Ewelina bpk
15
SUM:
15.00
Krajewski Łukasz St. Kraju Jumping Team
200
100
100
14
SUM:
414.00
Krajewski Rafał St. Kraju Jumping Team
18
1600
30
SUM:
1648.00
Kramer Borys KJ Sokół Damasławek
18
SUM:
18.00
Kruszyniewicz Agata JKS Tornado Szczecin
9
20
SUM:
29.00
Kuflińska Karolina KJ Lansada Milsko
40
SUM:
40.00
Latus Paulina LKS Stragona Strzegom
14
SUM:
14.00
Lepke Jennifer RFV Alt Zeschdorf e.V.
60
18
14
SUM:
92.00
Leśniewska Aleksnadra bez przynależności klubowej
30
SUM:
30.00
Loscher Sarah SJ Pferdesport Pausin e.V.
10
10
40
SUM:
60.00
Lyck-John Philipp RSZ Waldesruh
80
50
SUM:
130.00
Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
100
SUM:
100.00
Łukasik Sandra Zielonogórski KS Drzonków
100
SUM:
100.00
Maciejewska Paulina ZKS Drzonków
420
1000
SUM:
1420.00
Matławski Piotr St. Kraju Jumping Team
20
30
SUM:
50.00
Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska
30
SUM:
30.00
Michalak Zofia BPK
100
170
SUM:
270.00
Milczarkiewicz Maja ZKS Drzonków
20
20
SUM:
40.00
Milewska Kaja JKS U ROBSONÓW
10
SUM:
10.00
Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
500
1000
50
SUM:
1550.00
Mordaka Patryk KJ Infernal Team Golesze Duże
100
SUM:
100.00
Morsztyn Piotr KJ Osadkowski
5720
SUM:
5720.00
Murawski Oskar ZKJ Przylep
400
SUM:
400.00
Murdzia Seweryn bpk
200
1200
200
200
400
3940
200
SUM:
6340.00
Murdzia Seweryn bpk
50
SUM:
50.00
Ney Eloise SJ Pferdesport Pausin e.V.
20
SUM:
20.00
Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
20
200
30
20
SUM:
270.00
Nowak Wiktoria Posadowskie TJ
90
SUM:
90.00
Olech Natalia Harmony Club
10
SUM:
10.00
Otlewska Amelia St. KS Jumping Events
110
90
SUM:
200.00
Pakulski Marcin ZKS Drzonków
140
SUM:
140.00
Pawlicka Dajana KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
100
18
750
50
500
SUM:
1418.00
Pelikowsky Lisa RFVAlt Zeschdorf e.V.
50
SUM:
50.00
Piksa Łukasz Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
50
18
SUM:
68.00
Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
14
14
50
SUM:
78.00
Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
1200
500
50
200
10
SUM:
1960.00
Rakoczy Dawid Budzyński KS Kłos
300
500
220
300
SUM:
1320.00
Reinhold Julia KJ Lansada Milsko
10
SUM:
10.00
Rohner Sophie Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
70
SUM:
70.00
Rutkowska Katarzyna St. J Baborówko
20
SUM:
20.00
Schanze Katja GER
80
SUM:
80.00
Schmiedeberg Patrick RV Jühnsdorf
100
18
150
10
SUM:
278.00
Schubert Erik PSV Oderland
30
130
20
SUM:
180.00
Selke John Jasmin SJ Pferdesport e.V.
9
14
30
10
14
30
SUM:
107.00
Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
1200
750
18
SUM:
1968.00
Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
50
400
750
50
200
1500
1740
50
SUM:
4740.00
Śniegucki Ksawery Konie Sportowe Gillmaier
100
150
100
20
30
20
9
SUM:
429.00
Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
30
SUM:
30.00
Stawicka Marianna KJ Kapada Wiry
20
20
20
SUM:
60.00
Stępniak Martyna Klub Sportowy Centaurus
10
SUM:
10.00
Świca Maciej KS Cortina Kaczenice
14
30
SUM:
44.00
Szotowicz Katarzyna ZKS Drzonków
10
110
SUM:
120.00
Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
100
200
SUM:
300.00
Tarasek Krzysztof Klub jeździecki „Czahary”
20
18
14
SUM:
52.00
Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
2400
30
SUM:
2430.00
Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
60
10
SUM:
70.00
Trynka Renata St. Kraju Jumping Team
14
15
SUM:
29.00
Ueberhan Patrycja WTK Hermanów
10
SUM:
10.00
Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
50
100
50
300
100
540
640
300
SUM:
2080.00
Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
500
SUM:
500.00
Wieczorek Emilia KJ Royal Opole
10
10
SUM:
20.00
Wisniewski Lukas Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
100
SUM:
100.00
Wisniewski Viktor Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
80
SUM:
80.00
Wysocka Aneta KJ Wechta Rosnówko
30
40
20
10
20
SUM:
120.00
Zmyślona Kornelia KJ Jan Kosicki Kobierno
9
SUM:
9.00
Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
10
SUM:
10.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamek Iga
Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko
DROSERA (242)
2019-08-15
54
2019-08-15
13
15
2019-08-16
40
2019-08-16
49
2019-08-17
20
Baierl Manuel
Reit- und Fahrverein Schwanebeck e.V.
OCCHI BLU (186)
2019-08-16
87
2019-08-17
66
2019-08-18
52
2019-08-15
42
2019-08-16
2019-08-17
2019-08-15
45
2019-08-16
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
CARTER (326)
2019-08-15
19
10
2019-08-15
21
2019-08-16
31
2019-08-16
5
70
2019-08-17
8
9
ERYK (327)
2019-08-15
20
10
2019-08-15
24
2019-08-16
8
10
2019-08-16
14
20
2019-08-17
48
Białas Anna
KJ Infernal Team Golesze Duże
GERY (113)
2019-08-16
21
18
2019-08-16
33
2019-08-17
44
2019-08-18
51
Brzózka Damian
St. KJ Tradycja Siedlnica
CRISTAL B (268)
2019-08-15
46
2019-08-16
78
Chanaj Julia
JKS Elcon Szczecin
FUKS (246)
2019-08-16
109
2019-08-17
2019-08-15
18
2019-08-16
82
Charewicz Monika
LKS Stragona Strzegom
POLKA (63)
2019-08-16
107
2019-08-17
2
160
2019-08-17
63
2019-08-18
Chudziak Paweł
WTK Hermanów
ALIOR (323)
2019-08-15
60
2019-08-16
29
2019-08-16
45
2019-08-17
9
9
2019-08-15
24
2019-08-16
14
10
2019-08-16
20
20
2019-08-17
34
Ćwiek Monika
Jeździecki Klub Sportowy Tornado
WISAŁKA (302)
2019-08-16
20
2019-08-16
38
2019-08-17
Czajkowska Izabela
ZKS Drzonków
CASSJO (345)
2019-08-15
43
2019-08-15
49
2019-08-16
50
2019-08-16
67
2019-08-17
45
Czajkowska Magdalena
ZKS Drzonków
CARLA (346)
2019-08-15
47
2019-08-16
65
2019-08-16
2019-08-17
Czaplewska Patrycja
KJ Michałówka
NORTA (319)
2019-08-15
52
2019-08-15
Czekaj Przemysław
LKJ Ostroga Opole
2019-08-16
4
400
2019-08-17
2
1000
2019-08-18
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
2019-08-16
53
2019-08-17
4
2019-08-18
2019-08-16
62
2019-08-17
13
2019-08-18
Dettlaff Marta
JKS Fer Więckowice
2019-08-16
84
2019-08-17
35
2019-08-18
66
2019-08-16
64
2019-08-17
15
9
Dowgiałło Anita
KJ Bonin
2019-08-16
17
10
2019-08-16
69
2019-08-17
53
Drabsch Michael
RFV Lieberose
2019-08-15
53
2019-08-15
2019-08-16
34
CATSCH ME (135)
2019-08-15
45
2019-08-15
2019-08-16
56
PIANO56 (136)
2019-08-15
8
10
2019-08-15
25
2019-08-16
Dudek Alina
ZKJ Przylep
ANTARI (245)
2019-08-16
7
40
2019-08-17
4
110
2019-08-15
38
2019-08-15
2
130
Dukat Julia
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
2019-08-15
33
2019-08-15
2019-08-16
58
2019-08-16
2019-08-17
27
Dziemidowicz Wiktor
Zielonogórski KS Drzonków
2019-08-16
19
18
2019-08-16
2019-08-17
9
50
2019-08-18
44
DESPINA (168)
2019-08-16
22
18
2019-08-16
66
2019-08-17
2019-08-18
46
Elbl Anna
bkp
2019-08-15
28
2019-08-15
9
15
2019-08-16
24
2019-08-16
18
20
2019-08-17
41
Ewald Felix
RC Gut Wochowsee
CORTEX 4 (332)
2019-08-16
61
2019-08-17
19
2019-08-18
17
2019-08-16
21
2019-08-17
20
2019-08-18
10
50
2019-08-16
99
2019-08-17
19
14
2019-08-18
60
2019-08-16
97
2019-08-17
7
50
2019-08-18
CERA (336)
2019-08-16
12
2019-08-17
11
2019-08-18
5
1140
2019-08-16
10
2019-08-17
13
2019-08-18
3
2840
Fiedeń Kaja
brak
ZULUS (98)
2019-08-15
16
10
2019-08-15
2019-08-16
37
2019-08-16
2019-08-17
6
60
Filipowska Olimpia
Zielonogórski KS Drzonków
GOLDIKA (92)
2019-08-16
77
2019-08-17
22
2019-08-18
2019-08-16
25
2019-08-16
63
2019-08-18
48
2019-08-17
Fimmel Arkadiusz
KJ Agro-Handel Śrem
FRAPANT (227)
2019-08-16
27
BENEFIS (228)
2019-08-16
38
2019-08-16
5
100
2019-08-17
6
50
2019-08-18
6
300
COBREY F (229)
2019-08-16
15
18
2019-08-16
30
2019-08-17
76
2019-08-18
23
Gebler Aleksandra
KJ Sokół Damasławek
BOLTER (331)
2019-08-16
74
2019-08-16
68
2019-08-17
2019-08-18
69
Gil Agata
JKS Gostchorze
MAGIC BOY (315)
2019-08-15
73
2019-08-15
FUDŻI BM (316)
2019-08-15
2019-08-15
58
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2019-08-16
6
50
2019-08-16
31
2019-08-17
24
2019-08-17
15
2019-08-18
12
50
2019-08-16
2
320
2019-08-17
2
300
2019-08-18
1
1000
COSIMA (295)
2019-08-15
1
130
2019-08-15
2019-08-16
1
170
2019-08-16
5
40
2019-08-17
47
Gogołek Tomasz
St. KS Jumping Events Poznań
CONFUA (147)
2019-08-15
64
2019-08-15
2019-08-16
37
2019-08-16
43
2019-08-17
22
2019-08-15
11
15
2019-08-16
85
2019-08-17
68
2019-08-18
2019-08-15
5
60
2019-08-16
18
18
2019-08-16
9
20
2019-08-17
4
Gontowiuk Katja
ZKS Drzonków
2019-08-15
4
80
2019-08-16
31
2019-08-16
78
2019-08-17
65
2019-08-17
31
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
CASSONE (160)
2019-08-16
75
2019-08-16
25
2019-08-17
67
2019-08-17
10
2019-08-18
Hartmann Paula-Tina
Reitsportzentrum Waldesruh
A`MY LADY (155)
2019-08-15
13
10
2019-08-16
32
2019-08-17
39
Hendrys Maja
KJ Agro-Handel Śrem
2019-08-16
58
2019-08-17
48
NIRVARO (57)
2019-08-16
66
2019-08-17
15
14
2019-08-18
37
Herrmann Björn
RV Jühnsdorf
2019-08-16
52
2019-08-17
23
Hoffmann Lisa
Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
COLESTRA (311)
2019-08-16
4
60
2019-08-16
21
20
2019-08-17
39
HANIELLE (313)
2019-08-17
44
2019-08-16
12
10
2019-08-16
Jabłońska Julia
JUKS Mieczewo
CAHIR (317)
2019-08-16
44
Jankowiak Marika
xxx
2019-08-17
12
20
Jasiński Tomasz
KSJ Zagozd
2019-08-16
17
18
2019-08-16
15
50
2019-08-17
8
50
2019-08-18
20
30
Jóskowiak Michał
St. KJ Tradycja Siedlnica
HUSH HUSH (161)
2019-08-16
9
18
2019-08-16
28
2019-08-17
25
2019-08-18
21
WENECJA (256)
2019-08-16
11
50
2019-08-17
3
2019-08-18
19
Kaliszuk Piotr
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2019-08-16
53
2019-08-16
51
2019-08-17
3
130
2019-08-18
26
2019-08-17
3
DIERADO (241)
2019-08-16
2
140
2019-08-16
69
2019-08-17
50
2019-08-18
65
HIDALGO (244)
2019-08-15
62
2019-08-16
64
2019-08-17
36
2019-08-16
61
2019-08-16
57
2019-08-17
23
2019-08-17
30
2019-08-18
41
Kałużyńska Julia
ZKS Drzonków
KALMA (342)
2019-08-15
36
2019-08-16
79
Kaniewska Maja
St. Kraju Jumping Team
CASARO (156)
2019-08-16
25
18
2019-08-16
47
2019-08-17
7
100
2019-08-18
31
FIDELIO (163)
2019-08-16
44
2019-08-16
20
18
2019-08-17
25
2019-08-17
47
2019-08-18
Kaźmierczak Julia
WTK Hermanów
BRANEK (103)
2019-08-15
71
2019-08-15
2019-08-16
2019-08-16
Kaźmierczak Wiktoria
WTK Hermanów
FORSTER (97)
2019-08-16
13
18
2019-08-16
41
2019-08-17
14
2019-08-18
42
Kiecoń Lidia
LUKS Nysa Gubin
2019-08-15
36
2019-08-15
12
15
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
GIRALDO L (232)
2019-08-17
22
2019-08-18
8
440
DONJA (233)
2019-08-16
8
50
2019-08-16
32
2019-08-17
22
2019-08-18
3
500
2019-08-16
24
2019-08-16
2019-08-17
11
2019-08-18
40
HASTOR (235)
2019-08-16
26
18
2019-08-16
56
2019-08-17
6
100
2019-08-18
35
2019-08-16
6
100
2019-08-17
1
2019-08-18
CATINA (237)
2019-08-16
22
2019-08-16
8
100
2019-08-17
12
2019-08-18
35
2019-08-15
17
10
2019-08-15
31
2019-08-16
24
Kiecoń Nawojka
LUKS Nysa Gubin
C-ZINA W (265)
2019-08-15
2019-08-15
2019-08-16
33
2019-08-16
2019-08-17
32
CICERO (266)
2019-08-15
59
2019-08-15
2019-08-16
26
2019-08-17
43
GOTHA MK (282)
2019-08-16
4
90
2019-08-16
16
18
2019-08-17
64
2019-08-18
Kiernikowska Dominika
KJ w Dolinie Noteci R.K. Kuźnica Czarnkowska
2019-08-15
61
2019-08-15
2019-08-16
39
2019-08-16
2019-08-17
24
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
BADOLAN (190)
2019-08-16
60
2019-08-17
7
200
CHACARTA (191)
2019-08-16
39
2019-08-17
17
14
Kloze Inga
KJ Aromer
HARY (351)
2019-08-16
73
2019-08-17
17
Knap Michał
ZKS Drzonków
2019-08-15
57
2019-08-15
48
2019-08-16
25
2019-08-16
48
Knap Wiktoria
ZKS Drzonków
VALANDO (206)
2019-08-16
105
2019-08-17
73
2019-08-18
50
2019-08-17
7
70
QUINTUS (225)
2019-08-16
79
2019-08-18
11
30
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
NEMEZIS (32)
2019-08-17
51
2019-08-15
22
2019-08-16
22
20
2019-08-17
32
2019-08-18
14
2019-08-18
16
SONET (177)
2019-08-18
20
CHARISA (180)
2019-08-15
76
2019-08-15
VENUS (181)
2019-08-16
4
120
2019-08-16
42
2019-08-18
2
750
2019-08-17
50
2019-08-15
10
10
2019-08-15
CHODÓW (184)
2019-08-16
100
2019-08-18
62
OLSTER (185)
2019-08-16
36
2019-08-16
34
2019-08-18
8
100
OLIMP (301)
2019-08-17
15
Koroblowska Weronika
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
GAL (81)
2019-08-16
2019-08-16
2019-08-17
5
100
2019-08-17
2019-08-18
22
2019-08-16
68
2019-08-16
30
2019-08-17
13
9
2019-08-17
23
2019-08-18
34
Kowalczyk Ewelina
bpk
2019-08-15
78
2019-08-15
47
NEFRYT (340)
2019-08-15
26
2019-08-15
8
15
Krajewski Łukasz
St. Kraju Jumping Team
2019-08-16
37
2019-08-17
6
200
2019-08-18
15
ICOON JN (107)
2019-08-16
91
2019-08-17
2019-08-16
8
100
2019-08-17
2
2019-08-18
38
UCCELLA Z (109)
2019-08-16
82
2019-08-16
35
2019-08-17
27
2019-08-18
7
100
FUKS (246)
2019-08-17
44
2019-08-16
76
2019-08-16
50
2019-08-17
18
14
2019-08-18
40
Krajewski Rafał
St. Kraju Jumping Team
COKOWAAH (110)
2019-08-16
12
18
2019-08-17
2
1600
2019-08-18
22
2019-08-16
41
2019-08-16
58
2019-08-17
34
2019-08-18
16
2019-08-16
50
2019-08-16
2019-08-17
61
2019-08-18
13
30
ICECREAME (350)
2019-08-15
44
2019-08-16
36
2019-08-17
17
Kramer Borys
KJ Sokół Damasławek
LA COSTA (143)
2019-08-16
11
18
2019-08-16
54
2019-08-18
CARDORO (144)
2019-08-17
52
2019-08-15
34
2019-08-15
17
DARGOS (145)
2019-08-15
56
2019-08-15
2019-08-17
34
DARCOSALL (157)
2019-08-17
21
Król Liwia
LZJ Drama Zbrosławice
CYTAT (91)
2019-08-15
39
2019-08-16
57
2019-08-17
28
Kruszyniewicz Agata
JKS Tornado Szczecin
LIBERIO (102)
2019-08-16
51
2019-08-16
34
2019-08-17
14
9
2019-08-17
57
RAPINO (104)
2019-08-16
59
2019-08-16
2019-08-17
8
20
Kuflińska Karolina
KJ Lansada Milsko
CALGARY (75)
2019-08-15
5
40
2019-08-15
20
2019-08-16
84
2019-08-17
55
Latus Paulina
LKS Stragona Strzegom
CORAL (69)
2019-08-16
52
2019-08-16
98
2019-08-17
9
14
2019-08-18
58
Lepke Jennifer
RFV Alt Zeschdorf e.V.
CAMERENGO (164)
2019-08-16
28
2019-08-16
6
60
2019-08-17
29
LILLIFEE (165)
2019-08-16
24
18
2019-08-17
21
14
Leśkiewicz Hanna
niezrzeszona
2019-08-15
44
2019-08-15
2019-08-16
2019-08-16
23
2019-08-17
22
Leśniewska Aleksnadra
bez przynależności klubowej
SAMBRA (298)
2019-08-16
6
30
2019-08-17
2019-08-16
2019-08-17
37
Libera Aleksander
KJ Sokół Damasławek
2019-08-16
46
2019-08-16
2019-08-16
2019-08-17
2019-08-18
37
Loscher Sarah
SJ Pferdesport Pausin e.V.
LUNA B (126)
2019-08-15
9
10
2019-08-15
43
2019-08-16
9
10
2019-08-16
63
2019-08-17
7
40
Lyck-John Philipp
RSZ Waldesruh
BOREAL (173)
2019-08-16
71
2019-08-17
6
80
2019-08-17
54
2019-08-18
LOLI POP (174)
2019-08-16
7
50
2019-08-17
38
2019-08-18
30
Łangowska Natalia
JKS Tornado Szczecin
2019-08-16
92
2019-08-16
67
2019-08-17
36
2019-08-18
29
2019-08-17
8
100
2019-08-18
14
Łukasik Sandra
Zielonogórski KS Drzonków
2019-08-16
95
2019-08-16
2019-08-18
6
100
2019-08-17
51
Maciejewska Alicja
Klub Sportowy Centaurus
SONG (284)
2019-08-15
46
2019-08-15
Maciejewska Paulina
ZKS Drzonków
JANGCY L (279)
2019-08-16
1
420
2019-08-17
46
2019-08-18
64
2019-08-17
3
1000
Majka Łucja
KJ Strzała Krubiczew
LIBELIUS (130)
2019-08-16
45
NORTON (300)
2019-08-16
89
2019-08-17
58
Martynowicz Monika
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2019-08-15
2019-08-15
2019-08-17
2019-08-16
2019-08-16
Matławski Piotr
St. Kraju Jumping Team
MY QUEST (248)
2019-08-16
54
2019-08-16
52
2019-08-17
31
2019-08-17
23
2019-08-18
34
2019-08-16
19
20
2019-08-16
58
2019-08-17
2
2019-08-18
16
30
Mazur Krzysztof
St. KJ Legia Kozielska
CICERO (3)
2019-08-16
23
2019-08-17
10
2019-08-18
41
2019-08-16
39
2019-08-17
27
2019-08-16
53
2019-08-17
26
RICCO (6)
2019-08-17
23
2019-08-18
18
ATŁAS (7)
2019-08-16
55
2019-08-17
42
2019-08-18
14
30
Michalak Antoni
bpk
BUNT (253)
2019-08-15
48
2019-08-15
2019-08-16
42
2019-08-16
Michalak Zofia
BPK
EKSPLOZJA (251)
2019-08-15
2
100
2019-08-15
37
2019-08-16
83
2019-08-17
1
170
2019-08-15
30
2019-08-15
19
2019-08-16
60
2019-08-17
40
Michalska Martyna
Jeździecki Klub Sportowy Rafi
MATRIX (305)
2019-08-16
27
2019-08-16
80
Milczarkiewicz Maja
ZKS Drzonków
MAXIMUS (341)
2019-08-15
39
2019-08-15
16
2019-08-16
7
20
2019-08-16
11
20
2019-08-17
36
Milewska Kaja
JKS U ROBSONÓW
2019-08-15
2019-08-15
68
2019-08-15
28
2019-08-16
11
10
2019-08-16
75
2019-08-17
49
Miłowska Agata
Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń
MAXIMUS (307)
2019-08-16
Modelewski Patryk
KJ Stajnia Modelewscy
CHIVAS (78)
2019-08-16
2
500
2019-08-16
2
1000
2019-08-17
24
2019-08-18
11
50
2019-08-17
3
Mordaka Patryk
KJ Infernal Team Golesze Duże
CHIANTOS (114)
2019-08-16
48
2019-08-17
8
100
2019-08-18
36
Morsztyn Piotr
KJ Osadkowski
VAN HALEN (352)
2019-08-18
1
5720
Murawski Oskar
ZKJ Przylep
LIBELIUS (130)
2019-08-18
5
400
VENDINI (131)
2019-08-16
88
2019-08-17
71
2019-08-18
25
DON CALMA (133)
2019-08-15
30
2019-08-16
55
2019-08-17
38
Murdzia Seweryn
bpk
2019-08-16
4
200
2019-08-16
1
1200
2019-08-17
2019-08-18
TREFL-K (72)
2019-08-16
65
2019-08-16
7
200
2019-08-18
45
2019-08-17
2019-08-16
36
2019-08-16
6
200
2019-08-17
4
400
2019-08-18
2
3940
Murdzia Seweryn
bpk
2019-08-18
42
Murdzia Seweryn
bpk
LARIFARI (139)
2019-08-18
5
200
Murdzia Seweryn
bpk
QUISSINI (277)
2019-08-16
32
2019-08-17
55
2019-08-18
24
BARAQUE (278)
2019-08-16
13
50
2019-08-17
17
2019-08-18
29
Ney Eloise
SJ Pferdesport Pausin e.V.
2019-08-15
67
2019-08-16
2019-08-16
41
2019-08-17
11
20
Nikolas Kaja
bpk
2019-08-16
64
2019-08-17
Nowacki Michał
KJ BSI Sport Zamysłowo
2019-08-15
31
2019-08-15
2019-08-16
57
2019-08-16
2019-08-17
14
JUGATTI (263)
2019-08-15
29
2019-08-15
33
2019-08-16
56
2019-08-16
61
2019-08-17
29
2019-08-16
41
2019-08-16
90
2019-08-17
70
2019-08-17
30
2019-08-18
44
Nowak Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
LINUS 317 (142)
2019-08-16
74
2019-08-17
41
2019-08-18
32
Nowak Wiesław
LKS Stragona Strzegom
2019-08-16
12
20
2019-08-16
73
2019-08-17
3
200
2019-08-18
9
30
2019-08-16
15
20
2019-08-16
37
2019-08-17
2019-08-18
2019-08-15
55
2019-08-17
Nowak Wiktoria
Posadowskie TJ
2019-08-17
4
90
Nowakowska Zuzanna
St. KJ Gronówka
2019-08-16
72
2019-08-17
59
2019-08-18
68
Okuła Zofia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2019-08-16
47
2019-08-16
106
2019-08-17
31
2019-08-17
78
2019-08-18
61
Olech Natalia
Harmony Club
COLUMBIA (329)
2019-08-16
13
10
2019-08-16
76
2019-08-17
Osieka Hanna
St. Kraju Jumping Team
2019-08-16
45
2019-08-17
28
2019-08-18
39
LEROY P (90)
2019-08-16
55
2019-08-16
49
2019-08-17
24
2019-08-18
31
Otlewska Amelia
St. KS Jumping Events
2019-08-16
3
110
2019-08-16
108
2019-08-17
4
2019-08-18
ENJOY (211)
2019-08-16
71
2019-08-17
5
90
Pakulski Marcin
ZKS Drzonków
2019-08-15
42
2019-08-15
26
2019-08-17
2
140
2019-08-15
40
2019-08-15
2019-08-16
30
2019-08-17
30
Parkitny Maximilian
KJ Maximus Kowary
FERRARI K (308)
2019-08-17
32
2019-08-18
54
NOBILIS (309)
2019-08-17
12
2019-08-18
27
Pawlicka Dajana
KLUB JEŹDZIECKI AGRO-HANDEL ŚREM
FLEUR (122)
2019-08-16
7
100
2019-08-17
20
2019-08-18
10
2019-08-16
51
2019-08-16
23
18
2019-08-17
1
750
2019-08-18
21
2019-08-16
43
2019-08-16
12
50
2019-08-17
2
500
2019-08-18
28
2019-08-16
62
2019-08-17
74
2019-08-18
63
Pelikowsky Lisa
RFVAlt Zeschdorf e.V.
2019-08-16
19
50
2019-08-18
2019-08-17
Perek Judyta
Posadowskie TJ
IMBIR (328)
2019-08-16
61
2019-08-16
Piksa Łukasz
St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
BRANEK (103)
2019-08-17
Piksa Łukasz
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2019-08-16
9
50
2019-08-17
2
CALESSA (338)
2019-08-16
28
2019-08-17
56
C UTOPIA (339)
2019-08-16
54
2019-08-16
10
18
2019-08-17
39
2019-08-18
57
Płaszczewska Klaudia
KJ Lansada
FOKUS (55)
2019-08-15
2019-08-15
2019-08-16
63
2019-08-16
Pogodzińska Urszula
ŁKS Cwał Poznań
HIDALGO (244)
2019-08-15
72
2019-08-16
Polak Joanna
ZKJ Przylep-Lotnisko
CIANTI (349)
2019-08-15
49
2019-08-15
Polikowski Jacek
JKS Agro-Pol Trzebiatów
CHMARA (221)
2019-08-17
12
14
2019-08-18
43
2019-08-17
10
14
2019-08-18
13
50
CASSANO (224)
2019-08-17
77
2019-08-18
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
SZYMON (83)
2019-08-17
1
1200
2019-08-18
12
2019-08-17
3
500
2019-08-18
15
2019-08-16
10
50
2019-08-18
26
2019-08-16
86
2019-08-17
29
2019-08-18
55
2019-08-15
37
2019-08-15
2019-08-16
2019-08-17
1
200
ORIGI AEG (239)
2019-08-15
15
10
2019-08-16
29
2019-08-17
43
Poręba Jarosław
KJ Maximus Kowary
V DALLY (218)
2019-08-16
42
2019-08-17
72
LA CORUNA (219)
2019-08-16
57
2019-08-17
18
Rakoczy Dawid
Budzyński KS Kłos
2019-08-17
5
300
2019-08-16
39
2019-08-16
3
500
2019-08-18
13
FEBRINA (94)
2019-08-16
43
2019-08-16
11
2019-08-17
15
2019-08-18
VICTORY (95)
2019-08-16
3
220
2019-08-16
3
300
2019-08-17
18
2019-08-18
25
JAVA (261)
2019-08-16
43
2019-08-16
67
2019-08-17
60
2019-08-18