Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
71 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:06:17
2019-07-18 09:00:48
Oliwia Płatek TIK TAK
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
  • 1x 9-10/120 cm/finał A duże konie
  • 1x 10/120 cm/2. nawrót finału A duże konie
70 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:06:26
2019-07-18 06:46:09
Maja Chruszcz WISSA
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
  • 1x 6/115 cm/finał B duże konie
  • 1x 9-10/120 cm/finał A duże konie
  • 1x 10/120 cm/2. nawrót finału A duże konie
69 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:06:39
2019-07-18 04:25:42
Nayon Lee MANCHESTER 0012
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
  • 1x 7-8/95 cm/finał A kuce
  • 1x 8/95 cm/2. nawrót finału A kuce
68 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:09:02
2019-07-16 20:40:08
Bednarz Marta ELITA
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
67 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:09:34
2019-07-16 14:48:03
Zuzanna Sterczyńska ARIANA
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
  • 1x 6/115 cm/finał B duże konie
  • 1x 9-10/120 cm/finał A duże konie
  • 1x 10/120 cm/2. nawrót finału A duże konie
66 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:13:08
2019-07-16 13:46:27
Tamara Tybulczuk PABLO I
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
65 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:15:31
2019-07-16 11:19:10
Kornelia Łupińska ANDROS GB
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
  • 1x 7-8/95 cm/finał A kuce
  • 1x 8/95 cm/2. nawrót finału A kuce
64 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:23:08
2019-07-16 10:07:56
Olga Styła NOBELSTAR 0005
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
63 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:21:17
2019-07-16 09:57:18
Marianna Kołacka GRANDEZA
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
62 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:09:54
2019-07-16 09:37:14
Katarzyna Kubiak ROCCO
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
61 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:25:16
2019-07-15 20:39:46
Marta Bednarz ELITA
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
  • 1x 6/115 cm/finał B duże konie
  • 1x 9-10/120 cm/finał A duże konie
60 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:15:48
2019-07-15 20:23:20
Jagna Grabowska PASJA
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
59 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:09:43
2019-07-15 19:19:38
Iga Biegalska DORAVELLA
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
  • 1x 9-10/120 cm/finał A duże konie
  • 1x 10/120 cm/2. nawrót finału A duże konie
58 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:10:51
2019-07-15 17:52:14
Paulina Kiempa KARIKA
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
57 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:11:22
2019-07-15 12:14:10
Antonina Pakur POLAR
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
56 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:10:04
2019-07-15 11:32:08
Maja Antczak ZWINNA
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
55 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:19:05
2019-07-14 19:58:39
Amanda Kolińska BRANDO
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
  • 1x 6/115 cm/finał B duże konie
  • 1x 9-10/120 cm/finał A duże konie
  • 1x 10/120 cm/2. nawrót finału A duże konie
54 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:17:32
2019-07-14 11:24:43
Bianka Pięta COYOTE UGLY V
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
53 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:20:34
2019-07-14 08:46:52
Dominika Klimek JESSY
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
  • 1x 7-8/95 cm/finał A kuce
  • 1x 8/95 cm/2. nawrót finału A kuce
52 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:08:44
2019-07-13 22:43:33
Anna Bieńkowska CORTEZ
  • 2x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 2x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
51 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:11:39
2019-07-13 13:49:43
Karina Ludwicka KORUND
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
  • 1x 5/90 cm/finał B kuce
  • 1x 7-8/95 cm/finał A kuce
  • 1x 8/95 cm/2. nawrót finału A kuce
50 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:11:48
2019-07-12 22:27:17
Maria Padalak TIGRA FOREST
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
49 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:13:34
2019-07-12 17:14:19
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
  • 1x 9-10/120 cm/finał A duże konie
  • 1x 10/120 cm/2. nawrót finału A duże konie
48 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:21:51
2019-07-12 16:55:04
Nikol Patora CHICAGO
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
47 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:15:42
2019-07-12 15:56:55
Klaudia Zajkowska DONALD
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 7-8/95 cm/finał A kuce
  • 1x 8/95 cm/2. nawrót finału A kuce
46 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:10:36
2019-07-12 15:31:06
Julia Parda JUULTJE
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
  • 1x 5/90 cm/finał B kuce
  • 1x 7-8/95 cm/finał A kuce
  • 1x 8/95 cm/2. nawrót finału A kuce
45 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:10:39
2019-07-12 15:29:47
Julia Parda CHEYENNE
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
  • 1x 6/115 cm/finał B duże konie
  • 1x 9-10/120 cm/finał A duże konie
  • 1x 10/120 cm/2. nawrót finału A duże konie
44 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:23:57
2019-07-12 14:40:52
Oliwia Mycio RAIKEN
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
  • 1x 7-8/95 cm/finał A kuce
43 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:22:47
2019-07-12 12:22:24
Helena Piontek KAMILLIA H
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
42 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:22:12
2019-07-12 10:18:57
Kornelia Smura GRUPO PROM VIOX W
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
  • 1x 9-10/120 cm/finał A duże konie
  • 1x 10/120 cm/2. nawrót finału A duże konie
41 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:25:28
2019-07-12 10:17:02
Kornelia Smura DIE KLEINE LADY
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
  • 1x 9-10/120 cm/finał A duże konie
  • 1x 10/120 cm/2. nawrót finału A duże konie
40 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:24:11
2019-07-12 09:48:47
Zuzanna Grygier ARMANI RJT
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
39 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:21:43
2019-07-11 18:45:08
Aleksander Lauk FESTA
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
  • 1x 9-10/120 cm/finał A duże konie
  • 1x 10/120 cm/2. nawrót finału A duże konie
38 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:13:43
2019-07-11 18:06:03
Julia Kapel ULILEN
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
37 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:17:06
2019-07-11 16:56:33
Maria Brańka Borja REFLECTION
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
36 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:15:18
2019-07-11 11:56:34
Konstancja Cecylia Bohdanowicz MISSISSIPI
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
35 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:18:56
2019-07-11 10:26:54
Katarzyna Gola SOLY JEAS
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
34 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:14:11
2019-07-11 09:12:59
Karina Dzięgielewska OLSTER
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
  • 1x 9-10/120 cm/finał A duże konie
  • 1x 10/120 cm/2. nawrót finału A duże konie
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:18:42
2019-07-10 21:41:24
Olivia Sijka IBERIA
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
  • 1x 6/115 cm/finał B duże konie
  • 1x 9-10/120 cm/finał A duże konie
  • 1x 10/120 cm/2. nawrót finału A duże konie
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:24:25
2019-07-10 18:21:07
Maria Karnabal ANNOUSCHKA 10
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:21:36
2019-07-10 18:20:17
Marta Konarska LILI MARLENE
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:25:52
2019-07-10 16:05:48
Joanna Tejchman-Konarzewska ENZO
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
  • 1x 9-10/120 cm/finał A duże konie
  • 1x 10/120 cm/2. nawrót finału A duże konie
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:26:00
2019-07-10 14:34:59
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
  • 1x 9-10/120 cm/finał A duże konie
  • 1x 10/120 cm/2. nawrót finału A duże konie
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:18:12
2019-07-10 13:23:08
Kaja Langer ORIANA
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:17:13
2019-07-10 11:10:43
Marta Wypiór HOKEY POKEY
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:14:01
2019-07-10 09:54:01
Klara Kozioł ROCKY
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 12:02:22
2019-07-10 09:09:20
Zofia Ćwik TETI
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-23 07:34:15
2019-07-10 09:08:37
Jan Grzybowski DAVINELL Z
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
  • 1x 6/115 cm/finał B duże konie
23 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:14:56
2019-07-10 08:42:26
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
  • 1x 7-8/95 cm/finał A kuce
  • 1x 8/95 cm/2. nawrót finału A kuce
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:18:34
2019-07-10 08:37:29
Marika Uchwat EL NINO
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:23:42
2019-07-10 07:45:08
Agata Kamińska FINISZ
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:23:46
2019-07-10 07:44:19
Agata Kamińska CASANDRA
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:24:32
2019-07-10 06:40:44
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:26:36
2019-07-09 22:27:37
Lena Oleszkiewicz GLENLO FIONNUALA
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
  • 1x 7-8/95 cm/finał A kuce
  • 1x 8/95 cm/2. nawrót finału A kuce
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:20:23
2019-07-09 21:58:01
Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
  • 1x 7-8/95 cm/finał A kuce
  • 1x 8/95 cm/2. nawrót finału A kuce
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:21:29
2019-07-09 21:34:13
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
  • 1x 9-10/120 cm/finał A duże konie
  • 1x 10/120 cm/2. nawrót finału A duże konie
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:19:12
2019-07-09 21:20:11
Nadia Książkiewicz KACPER
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:20:03
2019-07-09 21:11:09
Maja Najdzionek PIERWIOSNEK
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:20:14
2019-07-09 20:50:23
Magdalena Wojda MILAGROSS
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
  • 1x 7-8/95 cm/finał A kuce
  • 1x 8/95 cm/2. nawrót finału A kuce
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:27:40
2019-07-09 18:18:53
Karolina Bar PIPIN
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:18:21
2019-07-09 17:21:40
Paulina Bule DOMINACJA
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:28:46
2019-07-09 15:01:51
Helena Hamera TULLAMORE DEW
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:22:54
2019-07-09 14:04:57
Natasza Rosin INIS SLE SORCERER
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
  • 1x 5/90 cm/finał B kuce
  • 1x 7-8/95 cm/finał A kuce
  • 1x 8/95 cm/2. nawrót finału A kuce
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:23:01
2019-07-09 14:04:02
Julia Pięta KANTJE’S ELTON
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
  • 1x 5/90 cm/finał B kuce
  • 1x 7-8/95 cm/finał A kuce
  • 1x 8/95 cm/2. nawrót finału A kuce
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:23:23
2019-07-09 14:02:30
Piotr Pietrzak LARA
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
  • 1x 5/90 cm/finał B kuce
  • 1x 7-8/95 cm/finał A kuce
  • 1x 8/95 cm/2. nawrót finału A kuce
6 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:28:56
2019-07-09 13:56:33
Natalia Sydow ISTI
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:29:09
2019-07-09 13:55:02
Julia Michalska QUIDAM’S DUKE
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
  • 1x 9-10/120 cm/finał A duże konie
  • 1x 10/120 cm/2. nawrót finału A duże konie
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:29:21
2019-07-09 12:25:43
Blanka Brzeska KILIMANDŻARO
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
  • 1x 5/90 cm/finał B kuce
  • 1x 7-8/95 cm/finał A kuce
  • 1x 8/95 cm/2. nawrót finału A kuce
3 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:29:32
2019-07-09 10:06:50
Anna Dziuba DOLLAR DE NUEVO
  • 1x 2/110 cm/1. półfinał duże konie
  • 1x 4/115 cm/2. półfinał duże konie
  • 1x 6/115 cm/finał B duże konie
  • 1x 9-10/120 cm/finał A duże konie
  • 1x 10/120 cm/2. nawrót finału A duże konie
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:29:43
2019-07-09 10:03:35
Julia Bednarczyk TAMIZA
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:29:59
2019-07-09 10:00:07
Karolina Klusek VALES BLUERAY
  • 1x 1/90 cm/1.półfinał kuce
  • 1x 3/90 cm/2. półfinał kuce
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Antczak Maja St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2004 (J.)
O032771
2. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O030815
3. Bednarczyk Julia WKJ Lublin
2004 (J.)
O029070
4. Bednarz Marta JKS Senny Nowęcin
2004 (J.)
O045760
5. Biegalska Iga Sopocki KJ
2006 (JM.)
O036672
10171305
6. Bieńkowska Anna Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
2005 (JM.)
O041488
7. Bohdanowicz Konstancja BPK (MAZ)
2004 (J.)
O033953
8. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
9. Brzeska Blanka KJ Dilmar Kobylarnia
2007 (JM.)
O046916
10. Bule Paulina St. KJ Preria Wilkowice
2005 (JM.)
O033826
11. Chruszcz Maja KJ VOLTA MIŁOCICE
2005 (JM.)
O045649
12. Ćwik Zofia Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
2007 (JM.)
O041069
13. Dzięgielewska Karina St. KSK Stare Babice
2004 (J.)
O036256
14. Dziuba Anna Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2006 (JM.)
O041843
10172785
15. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2005 (JM.)
O037012
16. Gola Katarzyna KJ Trachy Sośnicowice
2004 (J.)
O036777
17. Grabowska Jagna KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O037891
18. Grygier Zuzanna St. KS Jumping Events Poznań
2006 (JM.)
O041952
19. Grzybowski Jan Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2005 (JM.)
O040856
20. Hamera Helena BPK (MAZ)
2004 (J.)
O035566
21. Kamińska Agata KJ Ranczo Kołata
2004 (J.)
O031235
22. Kapel Julia KJ Aldragho Piaseczno
2006 (JM.)
O041463
23. Karnabal Maria KJ Podkowa Gruszczyn
2007 (JM.)
O038556
24. Kiempa Paulina Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
2006 (JM.)
O037859
25. Klimek Dominika Krakowska Akademia Sportu
2006 (JM.)
O043783
26. Klusek Karolina KJ Akademia Kucania
2005 (JM.)
O037775
27. Kolińska Amanda KJ Trachy Sośnicowice
2006 (JM.)
O036860
28. Kołacka Marianna KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
O040166
29. Konarska Marta KJ Podkowa Gruszczyn
2006 (JM.)
O042011
30. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
31. Kozioł Klara Tuszyński KJ Garbówek
2005 (JM.)
O032416
32. Książkiewicz Nadia Kj Facimiech
2004 (J.)
O038223
33. Kubiak Katarzyna JKS Rywal Grudziądz
2004 (J.)
O037497
34. Kulawik Anna ASK Świerklaniec
2005 (JM.)
O048752
35. Langer Kaja KJK Romico Żywiec
2005 (JM.)
O040331
36. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos
2004 (J.)
O026920
37. Lee Nayon Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2004 (J.)
O053304
38. Łupińska Kornelia Stowarzyszenie jeździeckie szarża
2004 (J.)
o041720
39. Michalska Julia KJ Aromer Józefin
2005 (JM.)
O027475
40. Mycio Oliwia Kj Koko Brzeźniki
2005 (JM.)
O040933
41. Najdzionek Maja WLKS Krakus Swoszowice
2006 (JM.)
O046343
42. Niziołek Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2006 (JM.)
O038423
43. Oleszkiewicz Lena KJ Aldragho Józefosław
2005 (JM.)
O039679
44. Padalak Maria Otomiński KJ Tabun Otomin
2006 (JM.)
O041037
45. Pakur Antonina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
2006 (JM.)
O049347
46. Parda Julia Polish Pony Club
2007 (JM.)
O038604
47. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (JM.)
O041730
48. Pięta Bianka WLKS Krakus
2005 (JM.)
O048322
49. Pięta Julia JUKS Abakus Kaczyna
2007 (JM.)
O039010
50. Pietrzak Piotr JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O046626
51. Piontek Helena RIO GRANDE Krosinko
2006 (JM.)
O044520
52. Płatek Oliwia Kielecki KJ
2004 (J.)
O034540
53. Rosin Natasza JUKS Abakus Kaczyna
2006 (JM.)
O049220
54. Sijka Olivia KS Stangret Kielce
2006 (JM.)
O051789
55. Smura Kornelia St. KS Jumping Events Poznań
2005 (JM.)
O040169
56. Sterczyńska Zuzanna Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O039182
10179301
57. Stolarska Oliwia Katowicki Klub Jeździecki
2005 (JM.)
O041510
58. Styła Olga Rio Grande Krosinko
2006 (JM.)
O044522
59. Sydow Natalia St. KJ Gronówka
2005 (JM.)
O033144
60. Tejchman-Konarzewska Joanna Sopocki KJ
2004 (J.)
O036686
61. Tybulczuk Tamara ŁKJ
2004 (J.)
O032672
10152240
62. Uchwat Marika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2005 (JM.)
O040968
63. Wojda Magdalena JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2006 (JM.)
O040766
64. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
65. Wysoczański Filip KJ Michałówka
2005 (JM.)
66. Zajkowska Klaudia SKJ Hawajka Majdan
2005 (JM.)
O041844
67. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
68. Żuk Kaja KJ Kietlów
2005 (JM.)
O042800
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

1

ANDROS GB KUC FELIŃSKI POL 2003 Wałach inna/kuc:148 F: Karino GB
M: Andora GB
Brak Brak
2.

2

ANNOUSCHKA 10 KUC POL 2000 Klacz kasztanowata/kuc:147 F: Carl / Casper
M: Patroeska / Condor
K019869 NPA20011000
3.

3

ARES KUC CONN. 2000 ogier gn. F: Fort Doolin/Rory Rudah
M: Antalya Bordei
K021942 POL 013670000900
4.

4

ARIANA MAŁOPOLSKA POL 2007 Klacz kasztanowata F: Devin du Maury
M: Arizona
K018476 12406
5.

5

ARMANI RJT KUC CONEMARA IRL 2014 Wałach gniada/kuc: F: Fear Beag Bui / Templebready Fear Bui
M: Tequila Rose / Island Lad
K025140 S33720041000172
6.

6

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/147 F: nn / nn
M: nn / nn
K011263 POL999670038998
7.

7

BRANDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Cadiavolo / Cantus
M: Bellinda / Wellington
K016899 616009690190108
8.

8

CASANDRA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Caletta / Cordobes I
K026968 61609640055913
9.

59

CHAMBERTINA OLD. GER 2011 klacz c.gn. F: Chamberland/Chambertin
M: Sandra/Turbud Quirinus
K026858 DE433331708111
10.

9

CHEYENNE SP. POL 2011 Wałach skarogniada/168 F: Etos
M: Cegura
K025055 616009600047411
11.

10

CHICAGO OLD. GER 2005 Wałach gniada/175 F: Carinjo
M: Wanderkoenigin
K012893 DE433332504905
12.

11

CORTEZ WLKP POL 2010 Wałach gniada F: Night Carry / Carry
M: Celinka / Kołczan
K018478 616007600293610
13.

12

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 Ogier gniada/176 F: Come Back II
M: Lillehammer V
K027228 208333200607257
14.

13

DAVINELL Z ZANG POL 2011 Klacz gniada/167 F: Diamant Z / Diamant De Semilly
M: Avinell S / Grand De La Cour
K023112 056015255838911
15.

500

DIE KLEINE LADY WĘG. PÓŁKREW HUN 2009 Klacz siwa/160 F: Der Kleine Lord / Lord
M: Nadaly / Aldato-1
K020311 HUNKMF092440220
16.

15

DOLLAR DE NUEVO WESTF POL 2008 Wałach gniada/172 F: Dollar Du Murier / Jalisco B
M: Lola II / Lancer III
K012277 DE441411221808
17.

16

DOMINACJA MŁP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Mag / Empik
M: Dolce Vita / Veloce de Favi
K020280 616006690085011
18.

17

DONALD KUC FELLI. POL 2003 Wałach bułana/kuc:136 F: nn / nn
M: nn / nn
K012792 POL999660497003
19.

18

DORAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada/- F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
K014288 POL009610219108 POL009610219108
20.

19

EL NINO KWPN NED 2009 Wałach gniada/- F: Kashmir van Schuttershof
M: Mantana / Glennridge
K024160 528003200912846 104GY84
21.

20

ELITA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Libretto
M: Edukacja
K022385
22.

56

ELITA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Libretto
M: Edukacja
K022385
23.

23

ENZO KWPN NED 2009 Wałach kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Sefine / Burggraaf
K016512 528003200908334
24.

24

FESTA SP POL 2010 Klacz gniada F: Sarmata / Turbud Quirinus
M: Fiesta / Liguster
K018298 616009640071110
25.

25

FINISZ KUC POL 2010 Ogier siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
K018746 616013520054110 105TO19
26.

26

GLENLO FIONNUALA KUC CONEMARA IRL 2011 Klacz siwa/144 F: Kilmullen Fionn / Abbeyleix Fionn
M: Pocahontas / Glenayre Mystical Bobby
K024190 372004000025626
27.

27

GRANDEZA SP POL 2006 Klacz gniada F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
K011645 POL009690070806
28.

14

GRUPO PROM VIOX W KWPN NED 2002 Wałach gniada/170 F: Kojak / Pit I
M: Petra Faith / Armstrong
K025198 0201826
29.

29

HOKEY POKEY KWPN NED 2012 Klacz siwa/168 F: Namelus R / Concorde
M: Bijoux / Corland
K023569 528003201205401
30.

30

IBERIA WKP POL 2007 Klacz siwa/172 F: Bajou Du Rouet / Baloubet du Rouet
M: Izolda
K016299 616007610167607
31.

31

INIS SLE SORCERER CONEMARA IRL 2013 Wałach siwa/kuc:149 F: Cooshen Stromboy / Cloonisle Cashel
M: Annaghdown Singer / Smokey Finn
K024967 S3-3720041000170440
32.

32

ISTI KM POL 2013 Ogier srokata/kuc:148 F: Nepumuk / Nerath
M: Izaura / Landjonker S
K024854 616013610057513
33.

33

JESSY KUC POL 2014 Klacz siwa/140 F: nn
M: nn
K027207 616999570201314 Brak
34.

21

JUULTJE KUC AFG 2012 Klacz kara/132cm F: NN
M: NN
K023955 528015120120189
35.

34

KACPER SP POL 2010 Wałach gniada/168 F: Ludger
M: Kopciuszek
K022371 brak
36.

45

KAMILLIA H Hulpboek Rijpony Register A POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:148 F: Kamaro Van Orchid's
M: Carmen M
K027071 528008070049307
37.

35

KANTJE’S ELTON NEW FOREST PONY NED 2009 Wałach kasztanowata/kuc:147cm F: Orchid’s Romario II
M: Kantje’s Rowena
Brak 528210002312033
38.

36

KARIKA MALY KON POL 2005 Klacz gniada/152 F: Dobry
M: Karina
K016321 POL 013 52 00054 05
39.

37

KILIMANDŻARO KUC POL 2010 Klacz siwa/139 F: nn / nn
M: nn / nn
K024201 616999520164810
40.

38

KORUND KUC FELIŃSKI POL 2009 Wałach skarogniada/138 F: Mandaryn
M: Korona
K019253 616013580270509
41.

39

LARA CZESKI KUC POL 2011 Klacz kasztanowata/kuc:141 F: NN
M: Sarka
K023103 203011993083511
42.

40

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton / Emilion
M: Lukava / Lopez
K011082 203011994675805
43.

41

LILI MARLENE SP POL 2008 Klacz kasztanowata/167 F: Maram / Aram
M: Liliana / Nobody
K013182 POL009690088908
44.

42

MANCHESTER 0012 DRP POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch / Magic Gold
M: Brica Hansegard / Silver Socks
K007299 DE410100383201
45.

43

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Cantanis
M: Milady
K018474 616009590215410
46.

44

MILAGROSS TYP SZLACH. POL 2011 Klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
K023004 616999600286011
47.

45

MISSISSIPI KUC CONNEMARA POL 2012 Klacz siwa/147 F: Innellan Phoenix / Liscaninana Boy
M: Mystic Moonshadow / Lishmar Rabel
K021250 616013661246212
48.

46

NIWAR SP POL 2011 wał. c.gn. F: Vandamme/Guidam
M: Nimfa/Czandor
K025037 616009610123811
49.

47

NOBELSTAR 0005 DRP POL 2000 Wałach gniada/147 F: Nobel / Nadler I
M: Nicoletta / Nansen
K007893 DE441410094000
50.

48

OLSTER Szlachetna Półkrew POL 2013 Wałach siwa/160 F: Falbrus
M: Oaza
K023339 616009640040013
51.

49

ORIANA TRAK POL 2010 Klacz kara F: Lord Oder I / Oder
M: Oliwia Life / Life And Liberty
K016456 POL732010050910
52.

50

PABLO I OLD POL 2004 Wałach ciemnogniada/- F: Pik Labionics / Pik Bube
M: Ondra / Cor De Brillant
K008687 DE433330321904
53.

51

PASJA KUC POL 2008 Klacz gniada/140 F: NN (Carmen s Neptun)
M: NN (Prima)
K023409 616999600472608
54.

52

PIERWIOSNEK SP POL 2001 Wałach gniada/148 F: Rumor / Wabigon
M: Primavera / Bolivar
K008284 POL013540076801
55.

53

PIPIN KM POL 2008 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Chery Cordial
M: Pipi
K014199 POL 013530225808
56.

54

POLAR KOŃ MAŁY POL 2006 Ogier kara/kuc:139 F: Demantur vom Drammetal
M: Paula
K018231 013530067806
57.

55

QUIDAM’S DUKE HOL GER 2011 Wałach siwa/- F: Quidam’s Rubin/Quidam De Revel
M: Zarin Calica/Calico
K020318
58.

56

RAIKEN KUC POL 2012 Wałach kara/kuc:xx F: Xx
M: Xx
Xx
59.

57

REFLECTION Słowacka Gorącokrw. SVK 2004 Wałach siwa F: Corelli / Corradino
M: Vidi / Sanson
K024474 703001752123104 103FH19
60.

58

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada/170 F: Ulco/Voltaire
M: Rawa/Lider
K014079 POL009610019708
61.

19

ROCKY SP POL 2009 Wałach gniada F: Caretello B / Caretino
M: Red Allegra / Rommel
K020494 616009660709309 105FT01
62.

60

ROLEX 2 MK 2004 ogier siwa F: Martell
M: Rita
K017920 POL013540072804
63.

20

RUSŁAN WLKP POL 2008 wał. c.gn. F: Widam
M: Rupia/Likedeeler
K020736 POL007610228008
64.

61

SKŁADNIA SP POL 2007 Klacz siwa/- F: Devin du Maury /
M: Skaluna / Lump I
K015692 616009540093107
65.

62

SOLY JEAS HAN GER 2009 Klacz gniada/- F: Stolzenberg / Stakkato
M: Stolzenberg / Stakkato
K024443 DE431317406909
66.

63

TAMIZA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:141 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Farsa
K014263 POL013630041605
67.

64

TETI KUC POL 2006 Klacz siwa/kuc:148 F: Dante / Falk
M: Tritti / Dethmer
K014499 POL013520048606
68.

65

TIGRA FOREST KUC POL 2008 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: Figaro /
M: Titania /
K022969 POL013640054608
69.

66

TIK TAK SP POL 2008 Ogier ciemnogniada F: Condiavolo / Cantus
M: Taber / Warkando Wonderbon
K018090 616009690190508 104QX68
70.

67

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/148 F: Domingo
M: Tosca
K010253 POL013640007704
71.

68

TULLAMORE DEW OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Foria
K019496
72.

69

ULILEN SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Vandamme / Guidam / Quidam De Revel
M: Ulinela / Sir Neel
K018975 616009610227310
73.

70

VALES BLUERAY KUC IRL 2008 Wałach siwa/148 F: Vales Blue Rebel
M: Vales Molly
K024184 826082001201313
74.

71

VISTA PONYSPORT KOŃ MAŁY POL 2007 Klacz tarantowata/142,5 F: Bakarat
M: Vini ponysport
K015767 POL013570315307
75.

72

WISSA SP POL 2009 Klacz gniada/166 F: SWORD
M: WIZNA
K013726 616009690137009
76.

73

ZWINNA SP POL 2005 Klacz gniada F: Sapiecha / Siberian Express
M: Zadyma / Marino
K012093 POL009529946505
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Maja
St. Sportowe Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
ZWINNA (73)
2019-07-24
21
2019-07-24
27
2019-07-25
23
2019-07-25
4
Bar Karolina
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PIPIN (53)
2019-07-24
2019-07-24
2019-07-25
Bednarczyk Julia
WKJ Lublin
TAMIZA (63)
2019-07-24
4
2019-07-24
6
2019-07-25
4
2019-07-25
4
Bednarz Marta
JKS Senny Nowęcin
RUSŁAN (20)
2019-07-24
15
2019-07-24
20
2019-07-25
11
2019-07-25
11
Biegalska Iga
Sopocki KJ
2019-07-24
8
2019-07-24
15
2019-07-25
3
2019-07-25
3
Bieńkowska Anna
Kujawsko - Pomorski Klub Jeździecki w Bydgoszczy
CORTEZ (11)
2019-07-24
26
2019-07-24
4
2019-07-25
15
2019-07-25
15
Bohdanowicz Konstancja
BPK (MAZ)
2019-07-24
12
2019-07-24
25
2019-07-25
18
2019-07-25
1
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2019-07-24
7
2019-07-24
8
2019-07-25
2
2019-07-25
2
Brzeska Blanka
KJ Dilmar Kobylarnia
2019-07-24
24
2019-07-24
12
2019-07-25
14
2019-07-25
14
Bule Paulina
St. KJ Preria Wilkowice
2019-07-24
15
2019-07-24
11
2019-07-25
25
2019-07-25
20
Chruszcz Maja
KJ VOLTA MIŁOCICE
WISSA (72)
2019-07-24
9
2019-07-24
6
2019-07-25
14
2019-07-25
14
Ćwik Zofia
Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
TETI (64)
2019-07-24
12
2019-07-24
20
2019-07-25
8
2019-07-25
8
Dzięgielewska Karina
St. KSK Stare Babice
OLSTER (48)
2019-07-24
32
2019-07-24
11
2019-07-25
13
2019-07-25
13
Dziuba Anna
Stowarzyszenie SKJ Bobrowy Staw
2019-07-24
1
2019-07-24
4
2019-07-25
1
2019-07-25
1
Gintowt-Juchniewicz Zofia
Stowarzyszenie Jeździeckie Stajnia Podolszyn
2019-07-24
17
2019-07-24
11
2019-07-25
18
2019-07-25
18
Gola Katarzyna
KJ Trachy Sośnicowice
2019-07-24
29
2019-07-24
8
2019-07-25
17
2019-07-25
17
Grabowska Jagna
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
PASJA (51)
2019-07-24
16
2019-07-24
23
2019-07-25
19
2019-07-25
2
Grygier Zuzanna
St. KS Jumping Events Poznań
2019-07-24
27
2019-07-24
27
2019-07-25
26
2019-07-25
6
Grzybowski Jan
Pałucki Klub Jeździecki w Górkach Zagajnych
2019-07-24
19
2019-07-24
34
2019-07-25
20
2019-07-25
2
Hamera Helena
BPK (MAZ)
2019-07-24
9
2019-07-24
38
2019-07-25
29
2019-07-25
9
Kamińska Agata
KJ Ranczo Kołata
FINISZ (25)
2019-07-24
8
2019-07-24
2
2019-07-25
5
2019-07-25
5
2019-07-24
31
2019-07-24
23
2019-07-25
27
2019-07-25
7
Kapel Julia
KJ Aldragho Piaseczno
ULILEN (69)
2019-07-24
9
2019-07-24
6
2019-07-25
12
2019-07-25
12
Karnabal Maria
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-07-24
25
2019-07-24
8
2019-07-25
24
2019-07-25
20
Kiempa Paulina
Harcerski Klub Sportowy LOTNA Slupsk
KARIKA (36)
2019-07-24
4
2019-07-24
31
2019-07-25
33
2019-07-25
13
Klimek Dominika
Krakowska Akademia Sportu
JESSY (33)
2019-07-24
5
2019-07-24
28
2019-07-25
29
2019-07-25
9
Klusek Karolina
KJ Akademia Kucania
2019-07-24
3
2019-07-24
20
2019-07-25
6
2019-07-25
6
Kolińska Amanda
KJ Trachy Sośnicowice
BRANDO (7)
2019-07-24
2019-07-24
28
2019-07-25
36
2019-07-25
16
Kołacka Marianna
KJ Sokół Damasławek
2019-07-24
24
2019-07-24
17
2019-07-25
21
2019-07-25
19
Konarska Marta
KJ Podkowa Gruszczyn
2019-07-24
35
2019-07-24
35
2019-07-25
40
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
LEDA (40)
2019-07-24
17
2019-07-24
3
2019-07-25
10
2019-07-25
10
Kozioł Klara
Tuszyński KJ Garbówek
2019-07-24
4
2019-07-24
31
2019-07-25
39
2019-07-25
18
Książkiewicz Nadia
Kj Facimiech
KACPER (34)
2019-07-24
21
2019-07-24
1
2019-07-25
8
2019-07-25
8
Kubiak Katarzyna
JKS Rywal Grudziądz
ROCCO (58)
2019-07-24
32
2019-07-24
23
2019-07-25
19
2019-07-25
1
Kulawik Anna
ASK Świerklaniec
NIWAR (46)
2019-07-24
20
2019-07-24
37
2019-07-25
26
2019-07-25
6
Langer Kaja
KJK Romico Żywiec
ORIANA (49)
2019-07-24
6
2019-07-24
8
2019-07-25
5
2019-07-25
5
Lauk Aleksander
Budzyński KS Kłos
FESTA (24)
2019-07-24
14
2019-07-24
39
2019-07-25
32
2019-07-25
12
Lee Nayon
Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2019-07-24
25
2019-07-24
11
2019-07-25
16
2019-07-25
16
Łupińska Kornelia
Stowarzyszenie jeździeckie szarża
2019-07-24
15
2019-07-24
8
2019-07-25
12
2019-07-25
12
Michalska Julia
KJ Aromer Józefin
2019-07-24
24
2019-07-24
31
2019-07-25
30
2019-07-25
10
Mycio Oliwia
Kj Koko Brzeźniki
RAIKEN (56)
2019-07-24
18
2019-07-24
14
2019-07-25
7
2019-07-25
7
Najdzionek Maja
WLKS Krakus Swoszowice
2019-07-24
18
2019-07-24
29
2019-07-25
28
2019-07-25
8
Niziołek Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
MARIKA (43)
2019-07-24
27
2019-07-24
29
2019-07-25
22
2019-07-25
3
Oleszkiewicz Lena
KJ Aldragho Józefosław
2019-07-24
7
2019-07-24
6
2019-07-25
2
2019-07-25
2
Padalak Maria
Otomiński KJ Tabun Otomin
2019-07-24
14
2019-07-24
22
2019-07-25
15
2019-07-25
15
Pakur Antonina
Jeździecki Klub Sportowy Barłomino
POLAR (54)
2019-07-24
20
2019-07-24
26
2019-07-25
23
2019-07-25
4
Parda Julia
Polish Pony Club
JUULTJE (21)
2019-07-24
28
2019-07-24
24
2019-07-25
25
2019-07-25
5
2019-07-24
38
2019-07-24
29
2019-07-25
34
2019-07-25
14
Patora Nikol
MUKJ Kosówka
CHICAGO (10)
2019-07-24
36
2019-07-24
22
2019-07-25
37
2019-07-25
17
Pięta Bianka
WLKS Krakus
2019-07-24
37
2019-07-24
17
2019-07-25
28
2019-07-25
8
Pięta Julia
JUKS Abakus Kaczyna
2019-07-24
1
2019-07-24
2
2019-07-25
3
2019-07-25
3
Pietrzak Piotr
JUKS Abakus Kaczyna
LARA (39)
2019-07-24
11
2019-07-24
17
2019-07-25
13
2019-07-25
13
Piontek Helena
RIO GRANDE Krosinko
ROLEX 2 (60)
2019-07-24
17
2019-07-24
18
2019-07-25
10
2019-07-25
10
Płatek Oliwia
Kielecki KJ
TIK TAK (66)
2019-07-24
21
2019-07-24
1
2019-07-25
9
2019-07-25
8
Rosin Natasza
JUKS Abakus Kaczyna
2019-07-24
29
2019-07-24
8
2019-07-25
27
2019-07-25
7
Sijka Olivia
KS Stangret Kielce
IBERIA (30)
2019-07-24
2019-07-24
21
2019-07-25
35
2019-07-25
15
Smura Kornelia
St. KS Jumping Events Poznań
2019-07-24
29
2019-07-24
15
2019-07-25
7
2019-07-25
7
Sterczyńska Zuzanna
Sopocki Klub Jeździecki
ARIANA (4)
2019-07-24
12
2019-07-24
11
2019-07-25
6
2019-07-25
6
Stolarska Oliwia
Katowicki Klub Jeździecki
2019-07-24
21
2019-07-24
4
2019-07-25
21
2019-07-25
18
Styła Olga
Rio Grande Krosinko
2019-07-24
2
2019-07-24
1
2019-07-25
1
2019-07-25
1
Sydow Natalia
St. KJ Gronówka
ISTI (32)
2019-07-24
2019-07-24
17
2019-07-25
38
2019-07-25
Tejchman-Konarzewska Joanna
Sopocki KJ
ENZO (23)
2019-07-24
34
2019-07-24
35
2019-07-25
31
2019-07-25
11
Tybulczuk Tamara
ŁKJ
PABLO I (50)
2019-07-24
27
2019-07-24
26
2019-07-25
24
2019-07-25
5
Uchwat Marika
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
EL NINO (19)
2019-07-24
13
2019-07-24
23
2019-07-25
16
2019-07-25
16
Wojda Magdalena
JKS Czanki Dąbie Chrobakowe
2019-07-24
8
2019-07-24
16
2019-07-25
9
2019-07-25
9
Wypiór Marta
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2019-07-24
1
2019-07-24
1
2019-07-25
4
2019-07-25
4
Wysoczański Filip
KJ Michałówka
ARES (3)
2019-07-24
23
2019-07-24
19
2019-07-25
20
2019-07-25
3
Zajkowska Klaudia
SKJ Hawajka Majdan
DONALD (17)
2019-07-24
8
2019-07-24
14
2019-07-25
11
2019-07-25
11
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
TOUAREG (67)
2019-07-24
5
2019-07-24
13
2019-07-25
17
2019-07-25
17
Żuk Kaja
KJ Kietlów
2019-07-24
22
2019-07-24
4
2019-07-25
22
2019-07-25
19

Number of Riders: 68

Number of Horses: 76

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: ZKS DRZONKÓW
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-122009, ZKJ)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl