Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
34 ENTRY ACCEPTED 2019-07-19 11:59:07
2019-07-18 10:53:19
Zuzanna Gradowska TIGRA
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
  • 1x KUC/P/KUCE - KLASYFIKACJA
33 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:03:01
2019-07-17 15:33:50
Maja Baranowska SAMURAJ
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
32 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:03:20
2019-07-17 15:29:30
Zuzanna Sławecka ATUT
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
  • 1x DK/D/DUŻE KONIE - KLASYFIKACJA
31 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:03:32
2019-07-17 13:30:17
Julia Kaczorowska MIDTJYDENS ORION
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
  • 1x KUC/P/KUCE - KLASYFIKACJA
30 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:04:20
2019-07-17 13:26:57
Oliwia Krzewińska HANNIBAL
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
  • 1x DK/D/DUŻE KONIE - KLASYFIKACJA
29 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:04:27
2019-07-17 13:19:41
Weronika Zieleśkiewicz GOLDEN GENTELMAN
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
  • 1x KUC/P/KUCE - KLASYFIKACJA
28 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:04:43
2019-07-17 13:17:31
Julia Janecka GASPAR
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
  • 1x DK/D/DUŻE KONIE - KLASYFIKACJA
27 ENTRY ACCEPTED 2019-07-18 09:04:45
2019-07-17 13:16:23
Julia Janecka MUPPET
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
  • 1x KUC/P/KUCE - KLASYFIKACJA
26 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:32:59
2019-07-16 19:50:55
Alicja Skarżyńska ANGEL QUEEN
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
25 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:33:16
2019-07-16 18:08:41
Julia Rozesłańska SATURN
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
  • 1x DK/D/DUŻE KONIE - KLASYFIKACJA
24 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:33:24
2019-07-15 22:17:31
Nelly Oriard ARABIKA
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
  • 1x DK/D/DUŻE KONIE - KLASYFIKACJA
23 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:33:36
2019-07-15 21:44:07
Martyna Baściuk KELPIE
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
  • 1x KUC/P/KUCE - KLASYFIKACJA
22 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:33:43
2019-07-15 19:43:09
Martyna Ossowska CHESTER
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
21 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:34:12
2019-07-15 13:49:40
Nadia Cinal KADR PONY SPORT
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
20 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:34:55
2019-07-15 08:21:22
Karolina Kolny GRETA
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
  • 1x KUC/P/KUCE - KLASYFIKACJA
19 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:35:25
2019-07-14 19:13:25
Amelia Gajewska STENVAENGE CHARLES
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
  • 1x KUC/P/KUCE - KLASYFIKACJA
18 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:35:29
2019-07-14 13:47:35
Zarah Solecka BOHUN
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
17 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:35:33
2019-07-14 13:46:37
Dionizy Polikowski QIU
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
16 ENTRY ACCEPTED 2019-07-25 19:46:51
2019-07-13 08:33:27
Taja Zoll BLACKY
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
  • 1x DK/D/DUŻE KONIE - KLASYFIKACJA
15 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:35:48
2019-07-12 17:45:41
Ivette Czok TICET
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
14 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:35:57
2019-07-12 16:35:01
Natalia Garbowska LUNA
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
13 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:36:06
2019-07-12 07:49:01
Aniela Ziółkowska FERRY STRONG
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
  • 1x DK/D/DUŻE KONIE - KLASYFIKACJA
12 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:36:26
2019-07-12 07:48:18
Nadia Paszylk WINTERKONING
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
  • 1x DK/D/DUŻE KONIE - KLASYFIKACJA
11 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:36:32
2019-07-12 07:47:38
Zuzanna Kunkel WICEK
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
  • 1x KUC/P/KUCE - KLASYFIKACJA
10 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:36:38
2019-07-12 07:46:52
Matylda Cybula HAPPY FEET
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
  • 1x DK/D/DUŻE KONIE - KLASYFIKACJA
9 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:36:51
2019-07-11 15:18:22
Natalia Bujalska LEGERETE 2
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
8 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:37:02
2019-07-10 23:37:48
Magdalena Doniec GONZO
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
7 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:37:07
2019-07-10 19:28:44
Wiktor Wojtarowicz ZADAR
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
  • 1x DK/D/DUŻE KONIE - KLASYFIKACJA
6 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:37:16
2019-07-10 10:50:08
Julia Zambrzycka CORAL
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
  • 1x DK/D/DUŻE KONIE - KLASYFIKACJA
5 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:37:23
2019-07-10 08:46:26
Amelia Zubczyńska TOUAREG
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
4 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:37:59
2019-07-09 22:41:55
Agata Borowczak FELIETON GT
  • 2x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 2x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 2x 5/D3/finał duże konie
  • 2x DK/D/DUŻE KONIE - KLASYFIKACJA
3 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:37:38
2019-07-09 14:51:20
Martyna Olszyńska STORCZYK
  • 1x 1/D1/1. półfinał duże konie
  • 1x 3/D2/2. półfinał duże konie
  • 1x 5/D3/finał duże konie
2 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:37:41
2019-07-09 14:49:35
Martyna Olszyńska MAURIK'S GIANFRANCO BIGLI
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
1 ENTRY ACCEPTED 2019-07-17 09:37:48
2019-07-09 10:20:53
Marta Gąsienica Roj DENARO PP
  • 1x 2/P6/1. półfinał kuce
  • 1x 4/P3/2. półfinał kuce
  • 1x 6/P4/finał kuce
  • 1x KUC/P/KUCE - KLASYFIKACJA
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baranowska Maja BM HORSE
2005 (JM.)
O038219
2. Baściuk Martyna Stowarzyszenie KS Chojnów
2005 (JM.)
O046348
3. Borowczak Agata KJ Zbrosławice
2005 (JM.)
O039208
4. Bujalska Natalia KJ Plejada
2004 (J.)
brak
5. Cinal Nadia Klub Jeździecki Lider Radzionków
2005 (JM.)
O035798
6. Cybula Matylda KJ AS Dream
2004 (J.)
O031264
7. Czok Ivette BPK
2006 (JM.)
O040263
8. Doniec Magdalena JKS Cwał
2005 (JM.)
O042700
9. Garbowska Natalia LKJ LEWADA
2004 (J.)
O035363
10. Gąsienica Roj Marta KJK Szary Michałowice
2005 (JM.)
O038246
11. Gradowska Zuzanna JKS,, Rywal'' Grudziądz
2005 (JM.)
O037622
10196259
12. Janecka Julia KJ Golden Dream
2005 (JM.)
O044306
13. Kaczorowska Julia SSKJ Golden Horse Koryta
2004 (J.)
O046547
14. Kolny Karolina Uczniowski Klub Jeździecki Pony Club Płochocin
2003 (J.)
O044894
15. Krzewińska Oliwia KJ Golden Dream
2004 (J.)
O053974
16. Kunkel Zuzanna KJ AS Dream
2007 (JM.)
O046671
17. Olszyńska Martyna JKS Melloni Horses
2006 (JM.)
O041312
18. Oriard Nelly Lkj Drama Zbroslawice
2005 (JM.)
Brak
19. Ossowska Martyna KJ Pegaz Reda
2005 (JM.)
O034379
20. Paszylk Nadia KJ AS Dream
2005 (JM.)
O043716
21. Polikowski Dionizy JKS Stajnia Brzózki
2006 (JM.)
O042750
22. Rozesłańska Julia SKJ Bajardo
2004 (J.)
O047830
23. Skarżyńska Alicja brak
2004 (J.)
O032068
24. Sławecka Zuzanna Klub Jeździecki Mszana Górna
2004 (J.)
O040345
25. Solecka Zarah JKS Stajnia Brzózki
2006 (JM.)
O047490
26. Wojtarowicz Wiktor Stowarzyszenie Kultury Fizycznej KJ Lider Radzionków
2004 (J.)
0047275
27. Zambrzycka Julia SKJ
2004 (J.)
O043454
28. Zieleśkiewicz Weronika KJ Golden Dream
2006 (JM.)
O046853
29. Ziółkowska Aniela KJ AS Dream
2005 (JM.)
O034978
30. Zoll Taja RIO GRANDE Krosinko
2007 (JM.)
O049875
31. Zubczyńska Amelia KJ Dworek Okuniew
2006 (JM.)
O044214
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

38

? F:
M:
2.

3

ANGEL QUEEN DRP POL 2009 Klacz bułana/148 F: Argentino / Aester El Nino
M: Reitlands Flying Angel / Stukhuster Ricardo go for Gold
K021533 DE434340333409
3.

5

ARABIKA MAŁOPOLSKA POL 2010 Klacz kasztanowata/175 F: Efekt
M: Aragona
Brak 616006580570210
4.

30

ATUT M. POL 2009 Wałach gniada F: Bonaparte / Pick Wick
M: Aura Dahomanka / Blank Schagya
K016412 POL006570002009
5.

2

BLACKY NRPS POL 2011 Klacz kara/155 F: Mikel
M: Begona
K027254
6.

12

BOHUN SP POL 2002 Wałach siwa F: nn
M: nn
brak
7.

37

CHANTRE NOIR DRP GER 2010 ogier sk.gn. F: Calido-G/Cedrik
M: Sara/Sandro Ace
K024093 DE435350178710
8.

7

CHESTER Deutsches Reitpony GER 2007 Wałach ciemnogniada/kuc:148 cm F: Maritim 2
M: Star Power Cindarella
K020590 DE422220108307
9.

23

CORAL SP POL 2004 Wałach siwa/165 F: CORRERO
M: GIPSY ROCK
brak
10.

27

DENARO PP DRP POL 2007 Wałach kasztanowata/137 F: Kelts De Angelo / De Merels Demis
M: Daisy / Dornik-Double
K014326 DE4101100631107
11.

28

FELIETON GT OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada/170 F: Fidertanz
M: Aronja
K020182 DE433330398309
12.

16

FERRY STRONG SP POL 2011 Wałach kasztanowata/. F: Undigo
M: Anais van Wiko / Special D
K023652 528003201009574
13.

34

GASPAR MAŁOPOLSKA POL 2007 Wałach gniada/175 F: Bartnik
M: Gracja
brak
14.

33

GOLDEN GENTELMAN DRP POL 2003 Wałach izabelowata/kuc: F: Golden Dancer
M: Desiree B
K021528
15.

21

GONZO SP POL 2013 Wałach gniada/163 F: Star Turn
M: Grenada
brak 616009640072113
16.

10

GRETA MAŁY KOŃ POL 2003 Klacz kara/kuc:147 F: xxx
M: xxx
1788/19 616013640066905
17.

32

HANNIBAL KOŃ TRAKEŃSKI POL 2003 Wałach gniada/173 F: Gipsy
M: Hekate III
brak DE 409090075303
18.

19

HAPPY FEET KWPN POL 2012 Wałach gniada/170 F: Rousseau / Ferro
M: Bostrade / Jazz
K021822
19.

8

KADR PONY SPORT KUC POL 2007 Wałach kara/kuc:145 F: NICO-K
M: KLISZA
K015101 POL013560316307
20.

6

KELPIE KOŃ MAŁY POL 2010 Klacz kara/141 F: Asumpt
M: Kyniska
K023088 616013580177810
21.

20

LEGERETE 2 OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/172 F: Licotus
M: Flame of love
brak
22.

15

LUNA KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:147 F: Nico-K
M: LUKKA-PONYSPORT
K016146 POL 013 69 01149 06
23.

26

MAURIK'S GIANFRANCO BIGLI KUC WALIJSKI NED 2011 Wałach inna/kuc: F: Orhard Boginov
M: Maurik's Uptown Girl
K024058
24.

31

MIDTJYDENS ORION SP DNK 2010 Wałach kasztanowata F: Pour Amour
M: Alanya
K025310
25.

35

MUPPET KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc:kuc: F: Atlantic Magic
M: Muffin
K019486
26.

13

QIU HANOWERSKA GER 2013 Wałach kasztanowata/0 F: Quaterhall
M: Annalena
K026246
27.

29

SAMURAJ OLDENBURG DEU 2009 Wałach kara F: San Amour
M: Woelckchen
brak
28.

4

SATURN SP POL 2006 Wałach gniada F: Lampart
M: Sauna
K021150
29.

11

STENVAENGE CHARLES SP POL 2002 Wałach ciemnogniada F: -
M: -
Brak
30.

25

STORCZYK Polski Kon Szlachetny Półkrwi POL 2006 Wałach gniada/168 F: Owad
M: Senna Julka
K019945 616009640063506
31.

14

TICET KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc:149 F: Bolero
M: Totu
K021286 616013680092109
32.

36

TIGRA Polski Kuc Wierzchowy POL 2007 Klacz tarantowata/146 F: Da Capo 154 DRP
M: Tritti po Dethmer
K025247 106MN81
33.

24

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier gniada/148 F: Domingo
M: Tosca
K010253 POL013640007704
34.

18

WICEK KUC POL 2008 Wałach kasztanowata/kuc:130 F: Wiatr Ponysport / Grawer
M: Matka: Veris Ponysport / Nerin
K021884 POL999610136008
35.

17

WINTERKONING KWPN POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Burggraaf / Landgraf I
M: Nelly / Dutchboy
K020714 5280030302378
36.

22

ZADAR SP POL 2009 Wałach siwa/175 F: LARRON
M: ZAMIRA
K026503 616009610291809
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baranowska Maja
BM HORSE
SAMURAJ (29)
2019-07-27
5
2019-07-27
5
2019-07-28
4
2019-07-28
3
2019-07-27
13
2019-07-28
1
2019-07-28
1
2019-07-28
3
Baściuk Martyna
Stowarzyszenie KS Chojnów
KELPIE (6)
2019-07-27
3
2019-07-28
6
2019-07-28
5
2019-07-28
5
Borowczak Agata
KJ Zbrosławice
2019-07-27
10
2019-07-27
6
2019-07-28
9
2019-07-28
9
Bujalska Natalia
KJ Plejada
2019-07-27
8
2019-07-27
9
2019-07-28
3
2019-07-28
5
Cinal Nadia
Klub Jeździecki Lider Radzionków
2019-07-27
10
2019-07-28
10
2019-07-28
7
2019-07-28
10
Cybula Matylda
KJ AS Dream
2019-07-27
9
2019-07-27
4
2019-07-28
2
2019-07-28
4
Czok Ivette
BPK
TICET (14)
2019-07-27
10
2019-07-28
14
2019-07-28
12
2019-07-28
12
Doniec Magdalena
JKS Cwał
GONZO (21)
2019-07-27
4
2019-07-27
10
2019-07-28
13
2019-07-28
10
Garbowska Natalia
LKJ LEWADA
LUNA (15)
2019-07-27
9
2019-07-28
2
2019-07-28
3
2019-07-28
4
Gąsienica Roj Marta
KJK Szary Michałowice
2019-07-27
12
2019-07-28
7
2019-07-28
6
2019-07-28
9
Gradowska Zuzanna
JKS,, Rywal'' Grudziądz
TIGRA (36)
2019-07-27
4
2019-07-28
7
2019-07-28
10
2019-07-28
7
Janecka Julia
KJ Golden Dream
GASPAR (34)
2019-07-27
13
2019-07-27
13
2019-07-28
11
2019-07-28
14
MUPPET (35)
2019-07-27
5
2019-07-28
9
2019-07-28
8
2019-07-28
8
Kaczorowska Julia
SSKJ Golden Horse Koryta
2019-07-27
6
2019-07-28
4
2019-07-28
9
2019-07-28
6
Kolny Karolina
Uczniowski Klub Jeździecki Pony Club Płochocin
GRETA (10)
2019-07-27
2
2019-07-28
5
2019-07-28
4
2019-07-28
2
Krzewińska Oliwia
KJ Golden Dream
2019-07-27
12
2019-07-27
11
2019-07-28
6
2019-07-28
11
Kunkel Zuzanna
KJ AS Dream
WICEK (18)
2019-07-27
16
2019-07-28
15
2019-07-28
15
2019-07-28
15
Olszyńska Martyna
JKS Melloni Horses
2019-07-27
7
2019-07-27
12
2019-07-28
10
2019-07-28
12
2019-07-27
15
2019-07-28
13
2019-07-28
13
2019-07-28
13
Oriard Nelly
Lkj Drama Zbroslawice
2019-07-27
18
2019-07-27
17
2019-07-28
18
2019-07-28
18
Ossowska Martyna
KJ Pegaz Reda
2019-07-27
1
2019-07-28
3
2019-07-28
2
2019-07-28
1
Paszylk Nadia
KJ AS Dream
2019-07-27
11
2019-07-27
8
2019-07-28
5
2019-07-28
6
Polikowski Dionizy
JKS Stajnia Brzózki
QIU (13)
2019-07-27
3
2019-07-27
2
2019-07-28
6
2019-07-28
2
Rozesłańska Julia
SKJ Bajardo
SATURN (4)
2019-07-27
5
2019-07-27
7
2019-07-28
12
2019-07-28
8
Skarżyńska Alicja
brak
2019-07-27
6
2019-07-28
11
2019-07-28
11
2019-07-28
11
Sławecka Zuzanna
Klub Jeździecki Mszana Górna
ATUT (30)
2019-07-27
17
2019-07-27
16
2019-07-28
14
2019-07-28
17
Solecka Zarah
JKS Stajnia Brzózki
BOHUN (12)
2019-07-27
14
2019-07-27
14
2019-07-28
8
2019-07-28
13
Wojtarowicz Wiktor
Stowarzyszenie Kultury Fizycznej KJ Lider Radzionków
ZADAR (22)
2019-07-27
2
2019-07-27
3
2019-07-28
17
2019-07-28
7
Zambrzycka Julia
SKJ
CORAL (23)
2019-07-27
16
2019-07-27
15
2019-07-28
16
2019-07-28
16
Zieleśkiewicz Weronika
KJ Golden Dream
2019-07-27
8
2019-07-28
12
2019-07-28
2019-07-28
16
Ziółkowska Aniela
KJ AS Dream
2019-07-27
15
2019-07-27
18
2019-07-28
15
2019-07-28
15
Zoll Taja
RIO GRANDE Krosinko
BLACKY (2)
2019-07-27
1
2019-07-27
1
2019-07-28
1
2019-07-28
1
Zubczyńska Amelia
KJ Dworek Okuniew
TOUAREG (24)
2019-07-27
14
2019-07-28
16
2019-07-28
14
2019-07-28
14

Number of Riders: 31

Number of Horses: 36

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: ZKS DRZONKÓW
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-122009, ZKJ)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl