Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
101 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:32:23
2018-10-04 22:55:06
Krzysztof Tarasek CASSANO T
  • 1x 8/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/N/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 21/N/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:31:40
2018-10-04 22:40:31
Weronika Jerczyńska KARAT
  • 1x 5/L/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:31:57
2018-10-04 22:39:28
Agata Gil HIUSTON
  • 2x 3/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:33:29
2018-10-04 21:18:12
Jagoda Kierznowska CAJERO
  • 2x 13/LL/mistrzostwa kuców - zwykły - finał
97 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:33:11
2018-10-04 20:04:55
Szymon Kliszcz LION FLY
  • 2x 5/L/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 11:02:53
2018-10-04 20:04:34
Antonina Clavadetscher KAJA
  • 2x 3/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 15/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:34:09
2018-10-04 20:04:06
Szymon Kliszcz ALEXANDER
  • 1x 11/N/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:34:28
2018-10-04 20:03:27
Michał Kliszcz ALEXANDER
  • 1x 5/L/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 11:08:07
2018-10-04 19:59:09
Krzysztof Przybyszewski GASPAR
  • 1x 5/L/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 17/L1/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:35:29
2018-10-04 19:41:32
Aleksnadra Leśniewska SAMBRA
  • 1x 5/L/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:35:54
2018-10-04 19:39:57
Aleksnadra Leśniewska LASCARETTO
  • 1x 5/L/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:35:03
2018-10-04 19:12:18
Julia Dukat PALMERRO P
  • 2x 3/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 11:04:03
2018-10-04 15:59:58
Weronika Kosińska TARAMTAJ
  • 2x 3/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:36:20
2018-10-04 15:13:14
Nikola Panarowicz MAROKO
  • 1x 1a/LL/mistrzostwa kuców - na styl jeźdźca - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 1b/LL/mistrzostwa kuców - na styl jeźdźca - 2. nawrót półfinałowy
  • 1x 13/LL/mistrzostwa kuców - zwykły - finał
87 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:36:56
2018-10-04 13:46:28
Monika Martynowicz DART FALCON
  • 2x 3/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:38:18
2018-10-04 13:44:45
Alina Dudek ANTARI
  • 1x 5/L/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:37:57
2018-10-04 12:33:46
Erik Schubert CATHY CASH
  • 1x 19/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 21/N/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:37:39
2018-10-04 12:30:25
Erik Schubert CHALOTT
  • 1x 17/L1/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 11:04:22
2018-10-04 08:32:38
Piotr Kaliszuk CON JUAN
  • 1x 10/N/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - szybkości - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 12/N1/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - zwykły - 2. nawrót półfinałowy
  • 1x 22/C/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - dokładności - finał
81 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 11:04:31
2018-10-04 08:32:02
Piotr Kaliszuk CHACCO DOR
  • 1x 10/N/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - szybkości - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 12/N1/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - zwykły - 2. nawrót półfinałowy
  • 1x 22/C/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - dokładności - finał
80 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 11:04:43
2018-10-04 08:30:44
Weronika Kosińska LEDA
  • 1x 10/N/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - szybkości - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 20/N/mistrzostwa juniorów - dokładności - finał
79 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 11:04:51
2018-10-04 08:30:26
Weronika Kosińska JAKE ES
  • 2x 3/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 09:01:22
2018-10-04 08:27:41
Piotr Kaliszuk DIERADO
  • 2x 5/L/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 11:05:01
2018-10-04 08:26:25
Waleria Wróblewska DON JUAN HBC
  • 1x 4/L/mistrzostwa juniorów młodszych - na styl jeźdźca - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 6/L1/mistrzostwa juniorów młodszych - na styl jeźdźca - 2. nawrót półfinałowy
  • 1x 16/L1/mistrzostwa juniorów młodszych - zwykły - finał
  • 1x 18/L/na styl, licencyjny
76 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 11:05:08
2018-10-04 08:25:21
Iga Adamek DROSERA
  • 1x 4/L/mistrzostwa juniorów młodszych - na styl jeźdźca - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 6/L1/mistrzostwa juniorów młodszych - na styl jeźdźca - 2. nawrót półfinałowy
  • 1x 16/L1/mistrzostwa juniorów młodszych - zwykły - finał
75 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:23:44
2018-10-04 00:26:22
Ewelina Kowalczyk NEFRYT
  • 1x 17/L1/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:24:02
2018-10-04 00:25:42
Ewelina Kowalczyk MAGNEZJA
  • 1x 17/L1/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:25:42
2018-10-03 22:21:06
Marcel Modelewski ATHLETICO
  • 1x 2a/LL/mistrzostwa młodzików - na styl jeźdźca - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 2b/LL/mistrzostwa młodzików - na styl jeźdźca - 2. nawrót półfinałowy
  • 1x 14/LL/mistrzostwa młodzików - na styl jeźdźca - finał
72 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:25:25
2018-10-03 22:18:14
Patryk Modelewski CHIVAS
  • 1x 10/N/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - szybkości - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 12/N1/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - zwykły - 2. nawrót półfinałowy
  • 1x 22/C/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - dokładności - finał
71 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:23:26
2018-10-03 22:12:57
Karolina Grochowiak KOMANDOS
  • 2x 3/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:23:03
2018-10-03 22:12:40
Karolina Grochowiak EMPIK
  • 2x 3/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:22:47
2018-10-03 22:05:53
Natalia Kunefał HISTAMINA
  • 2x 3/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:21:56
2018-10-03 22:05:09
Włodzimierz Bortlisz LATISSIMUS
  • 1x 8/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/N/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:21:39
2018-10-03 22:04:16
Włodzimierz Bortlisz REWERS
  • 1x 10/N/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - szybkości - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 12/N1/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - zwykły - 2. nawrót półfinałowy
66 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:21:18
2018-10-03 22:03:59
Włodzimierz Bortlisz BENEFIS
  • 1x 10/N/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - szybkości - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 12/N1/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - zwykły - 2. nawrót półfinałowy
65 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 11:20:46
2018-10-03 21:57:25
Stanislaw Nowakowski LEXUS
  • 2x 18/L/na styl, licencyjny
64 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:48:13
2018-10-03 21:34:19
Daria Kobiernik WIQUELLA
  • 1x 3/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:45:55
2018-10-03 21:28:56
Lena Kosicka ZENTIS
  • 1x 2a/LL/mistrzostwa młodzików - na styl jeźdźca - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 2b/LL/mistrzostwa młodzików - na styl jeźdźca - 2. nawrót półfinałowy
  • 1x 14/LL/mistrzostwa młodzików - na styl jeźdźca - finał
62 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:48:27
2018-10-03 21:21:13
Daria Kobiernik GOLD QUESTER
  • 2x 3/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:48:42
2018-10-03 21:19:18
Sara Tęcza CHODÓW
  • 1x 5/L/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P/mistrzostwa juniorów - zwykły - 1. nawrót półfinałowy
60 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:48:58
2018-10-03 21:18:48
Sara Tomków SCHNEEFLOCKE
  • 1x 5/L/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 7/P/mistrzostwa juniorów - zwykły - 1. nawrót półfinałowy
59 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:47:12
2018-10-03 21:17:45
Daria Kobiernik ZAPP-ZARAPP
  • 2x 3/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:47:57
2018-10-03 21:15:57
Daria Kobiernik EUSTER
  • 2x 5/L/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:47:25
2018-10-03 21:15:21
Daria Kobiernik ELENA
  • 2x 5/L/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:47:39
2018-10-03 21:14:24
Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z
  • 1x 10/N/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - szybkości - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 12/N1/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - zwykły - 2. nawrót półfinałowy
55 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:46:58
2018-10-03 21:13:27
Daria Kobiernik WINCHESTER
  • 1x 10/N/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - szybkości - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 12/N1/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - zwykły - 2. nawrót półfinałowy
  • 1x 22/C/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - dokładności - finał
54 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:44:13
2018-10-03 20:43:52
Agnieszka Gaertner COMPANERO
  • 1x 17/L1/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:45:19
2018-10-03 18:41:29
Wiktor Dziemidowicz DESPINA
  • 1x 8/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:44:45
2018-10-03 15:04:36
Paulina Mielec DON CALMA
  • 2x 5/L/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:46:36
2018-10-03 14:55:27
Natalia Olech COLUMBIA
  • 1x 8/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/N/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:46:14
2018-10-03 14:46:24
Katarzyna Szuń CORA LYNGRIIS
  • 1x 8/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/N/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:43:47
2018-10-03 14:45:39
Borys Kramer LARCONDA
  • 1x 8/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/N/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 21:45:37
2018-10-03 14:43:51
Borys Kramer BARDOLINO
  • 1x 5/L/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:29:41
2018-10-03 11:29:53
Victoria Ferjan KLIWIA
  • 1x 1a/LL/mistrzostwa kuców - na styl jeźdźca - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 1b/LL/mistrzostwa kuców - na styl jeźdźca - 2. nawrót półfinałowy
  • 1x 13/LL/mistrzostwa kuców - zwykły - finał
46 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:29:10
2018-10-03 11:29:13
Martyna Paluch DAVI-R
  • 1x 1a/LL/mistrzostwa kuców - na styl jeźdźca - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 1b/LL/mistrzostwa kuców - na styl jeźdźca - 2. nawrót półfinałowy
  • 1x 13/LL/mistrzostwa kuców - zwykły - finał
45 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:28:16
2018-10-03 06:36:27
Oskar Murawski CASS
  • 1x 8/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/N/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 21/N/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:27:50
2018-10-02 23:38:03
Katarzyna Kulpińska LAPITA
  • 2x 3/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/L/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 15/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:27:27
2018-10-02 23:35:03
Katarzyna Kulpińska RAMIRO
  • 1x 5/L/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 18/L/na styl, licencyjny
  • 1x 19/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:27:02
2018-10-02 22:55:47
Sara Filipowska INCYDENT
  • 1x 3/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 10:51:49
2018-10-02 22:55:04
Milena Drossel INCYDENT
  • 1x 3/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-10-03 13:26:10
2018-10-02 22:08:01
Damian Brzózka BALOUBET K
  • 1x 10/N/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - szybkości - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 12/N1/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - zwykły - 2. nawrót półfinałowy
38 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 20:14:21
2018-10-02 15:00:33
Martyna Florczak QUINTERA
  • 2x 3/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/L/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 15/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 20:12:56
2018-10-02 13:14:11
Julia Kondracka NINO
  • 1x 1a/LL/mistrzostwa kuców - na styl jeźdźca - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 1b/LL/mistrzostwa kuców - na styl jeźdźca - 2. nawrót półfinałowy
  • 1x 13/LL/mistrzostwa kuców - zwykły - finał
  • 1x 15/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-10-04 23:31:13
2018-10-01 21:55:09
Pola Birger EL DŻAMA
  • 1x 15/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 18/L/na styl, licencyjny
35 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 20:13:00
2018-10-01 21:45:24
Martyna Stępniak GIGOLO
  • 1x 2a/LL/mistrzostwa młodzików - na styl jeźdźca - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 2b/LL/mistrzostwa młodzików - na styl jeźdźca - 2. nawrót półfinałowy
  • 1x 14/LL/mistrzostwa młodzików - na styl jeźdźca - finał
34 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 20:16:42
2018-10-01 20:53:35
Nikol Patora CHICAGO
  • 1x 4/L/mistrzostwa juniorów młodszych - na styl jeźdźca - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 6/L1/mistrzostwa juniorów młodszych - na styl jeźdźca - 2. nawrót półfinałowy
  • 1x 16/L1/mistrzostwa juniorów młodszych - zwykły - finał
33 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 20:13:41
2018-10-01 20:51:44
Lea Frey BARAKUDA
  • 1x 3/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 5/L/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 15/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 2x 18/L/na styl, licencyjny
32 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 18:59:31
2018-10-01 16:19:51
Paulina Kokoszka ASTURIA
  • 1x 5/L/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 18:59:10
2018-10-01 16:01:07
Paulina Kopacz INTRYGA
  • 1x 10/N/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - szybkości - 1. nawrót półfinałowy
30 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 18:59:02
2018-10-01 16:00:47
Paulina Kopacz JAQUIN
  • 1x 10/N/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - szybkości - 1. nawrót półfinałowy
29 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 18:58:27
2018-10-01 15:59:59
Paulina Kopacz FOR PASSION
  • 1x 8/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/N/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 20:17:31
2018-10-01 15:57:15
Przemysław Olejnik DEJLOU
  • 1x 3/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 5/L/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 20:17:50
2018-10-01 15:56:01
Przemysław Olejnik BERANG
  • 2x 3/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 20:18:13
2018-10-01 12:25:25
Hanna Sergiel INEZA W
  • 1x 2a/LL/mistrzostwa młodzików - na styl jeźdźca - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 2b/LL/mistrzostwa młodzików - na styl jeźdźca - 2. nawrót półfinałowy
  • 1x 14/LL/mistrzostwa młodzików - na styl jeźdźca - finał
  • 1x 15/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-10-01 16:16:31
2018-09-30 20:47:31
Olimpia Filipowska GOLDIKA
  • 1x 7/P/mistrzostwa juniorów - zwykły - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 9/P1/mistrzostwa juniorów - zwykły - 2. nawrót półfinałowy
  • 1x 20/N/mistrzostwa juniorów - dokładności - finał
24 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 19:24:36
2018-09-30 18:36:00
Marta Drzymała CHARMONY 3
  • 1x 8/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 11/N/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 21/N/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 19:24:45
2018-09-30 13:08:22
Klaudia Szołdra CELTIKA
  • 1x 5/L/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 17/L1/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 19:24:47
2018-09-30 08:02:42
Alicja Maciejewska SONG
  • 1x 4/L/mistrzostwa juniorów młodszych - na styl jeźdźca - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 6/L1/mistrzostwa juniorów młodszych - na styl jeźdźca - 2. nawrót półfinałowy
  • 1x 16/L1/mistrzostwa juniorów młodszych - zwykły - finał
  • 1x 18/L/na styl, licencyjny
21 ENTRY ACCEPTED 2018-10-02 20:19:47
2018-09-29 22:25:19
Hubert Polowczyk DURANGO P
  • 1x 8/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 19:24:57
2018-09-29 22:16:54
Joanna Maczuga MARIKA
  • 1x 10/N/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - szybkości - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 12/N1/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - zwykły - 2. nawrót półfinałowy
  • 1x 22/C/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - dokładności - finał
17 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 19:24:58
2018-09-29 22:16:18
Maciej Świca KIDIBUL "V"
  • 1x 10/N/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - szybkości - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 12/N1/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - zwykły - 2. nawrót półfinałowy
16 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 19:25:00
2018-09-29 22:12:48
Aleksandra Kołodzińska FOCUS
  • 1x 2a/LL/mistrzostwa młodzików - na styl jeźdźca - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 2b/LL/mistrzostwa młodzików - na styl jeźdźca - 2. nawrót półfinałowy
15 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 19:25:01
2018-09-29 22:12:09
Maria Rybska TENERYFA
  • 2x 3/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-09-30 19:25:03
2018-09-29 22:11:33
Marzena Chociej WRANGLER FOREST
  • 1x 5/L/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-10-05 11:05:56
2018-09-28 17:10:46
Aleksandra Jędrychowska ALANDA
  • 1x 7/P/mistrzostwa juniorów - zwykły - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 9/P1/mistrzostwa juniorów - zwykły - 2. nawrót półfinałowy
  • 1x 20/N/mistrzostwa juniorów - dokładności - finał
10 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 00:08:43
2018-09-25 20:39:34
Kamila Muszyńska-Drabarek ORESTES
  • 1x 5/L/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 17/L1/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 19/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 00:08:20
2018-09-25 14:50:42
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x 10/N/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - szybkości - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 12/N1/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - zwykły - 2. nawrót półfinałowy
  • 1x 22/C/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - dokładności - finał
6 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 00:08:00
2018-09-25 14:49:54
Julia Zagdańska BACANTI
  • 1x 10/N/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - szybkości - 1. nawrót półfinałowy
  • 1x 12/N1/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - zwykły - 2. nawrót półfinałowy
  • 1x 22/C/mistrzostwa mł. jeźdźców & seniorów - dokładności - finał
5 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 00:07:13
2018-09-25 13:35:29
Eliza Wołoszczuk KOLIA JK
  • 2x 3/LL/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 00:06:52
2018-09-25 13:34:54
Milena Drossel MAGNAT
  • 1x 5/L/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 8/P/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-09-27 00:06:17
2018-09-25 13:34:09
Milena Drossel CARLOS
  • 2x 5/L/otwarty, zwykły (art. 238.2.1)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamek Iga Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko
2004 (JM.)
O037766
2. Birger Pola bpk
1997 (MJ.)
O026987
3. Bortlisz Włodzimierz KS Centaurus
S
O009147
4. Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O011925
5. Chociej Marzena JKS Tornado Szczecin
S
O003948
6. Clavadetscher Antonina SKJ TRADYCJA SIEDLNICA
2005 (JM.)
BRAK
7. Drossel Milena JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1999 (MJ.)
O025187
8. Drzymała Marta Zielonogórski Klub Sportowy
S
O002938
9. Dudek Alina St. KJ Kapriola
S
O013478
10. Dukat Julia KJ BEAUTY JUMPING TEAM
2002 (J.)
BRAK
11. Dziemidowicz Wiktor LUKS Nysa Gubin
1999 (MJ.)
O027328
12. Ferjan Victoria KJ Contendros Barlinek
2008 (Mł.)
O050021
13. Filipowska Olimpia Zielonogórski KS Drzonków
2002 (J.)
O027945
14. Filipowska Sara Jeździecki Klub Sportowy RAFI
2001 (J.)
Brak
15. Florczak Martyna JKS Rafi Gorzów Wlkp.
S
O024297
16. Frey Lea Bez przynależności klubowej
2002 (J.)
O038627
17. Gaertner Agnieszka bpk
S
O011183
18. Gil Agata JKS Gostchorze
S
O001390
19. Gontowiuk Katja ZKS Drzonków
2001 (J.)
O035171
20. Grochowiak Karolina Klub Sportowy Centaurus
S
brak
21. Hosa Emilia ZKS Drzonków
2004 (JM.)
O037717
22. Jędrychowska Aleksandra Zielonogórski KS Drzonków
2003 (JM.)
O031375
23. Jerczyńska Weronika JKS Gostchorze
2000 (J.)
O024900
24. Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
25. Kierznowska Jagoda KJ Sokół Damasławek
2007 (Mł.)
O045671
26. Kliszcz Michał KJ Lansada Milsko
2004 (JM.)
O047013
27. Kliszcz Szymon KJ Lansada Milsko
1999 (MJ.)
O034975
28. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
29. Kokoszka Paulina LUKS Nysa Gubin
S
O013562
30. Kołodzińska Aleksandra Bpk
2008 (Mł.)
Brak
31. Kondracka Julia SKJ FAVORIT Racula
2003 (JM.)
O043059
32. Kopacz Paulina LUKS Nysa Gubin
1998 (MJ.)
O021001
33. Kosicka Lena Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
LZRWZJ/198/18
34. Kosińska Weronika St. KJ Tradycja Siedlnica
2005 (JM.)
O034411
35. Kowalczyk Ewelina Stajnia Zagroda Janczewo
S
O036424
36. Kramer Borys Sokół Damasławek
S
Brak
37. Kulpińska Katarzyna St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O027455
38. Kunefał Natalia KS Centaurus
2005 (JM.)
O049362
39. Leśniewska Aleksnadra bez przynależności klubowej
S
O013475
40. Maciejewska Alicja ZKS Drzonków
2004 (JM.)
brak
41. Maczuga Joanna KS Cortina Kaczenice
S
O022628
42. Martynowicz Monika Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O026452
43. Mielec Paulina Ks Centaurus
S
O014431
44. Milczarkiewicz Maja ZKS Drzonków
2004 (JM.)
45. Modelewski Marcel KJ Stajnia Modelewscy
2006 (JM.)
O039290
46. Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
1999 (MJ.)
O009529
47. Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002728
10018664
48. Muszyńska-Drabarek Kamila bpk
S
O021623
49. Nowakowski Stanislaw Rancho Drzecin
S
O015177
50. Olech Natalia Harmony Club Poznań
S
O024789
51. Olejnik Przemysław St. J Baborówko
S
O011149
52. Paluch Martyna KJ Contendros Barlinek
2005 (JM.)
O044962
53. Panarowicz Nikola Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
2006 (JM.)
O042901
54. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (JM.)
O041730
55. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
56. Przybyszewski Krzysztof JKS Rafi
S
Brak
57. Rybska Maria Bpk
2006 (JM.)
O050210
58. Schubert Erik PSV Oderland e.V.
D
59. Sergiel Hanna Zielonogórski Klub Sportowy
2006 (JM.)
O047012
60. Stępniak Martyna ZKS Drzonków
2006 (JM.)
0048988
61. Świca Maciej KS Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O029121
62. Szołdra Klaudia BPK
1997 (MJ.)
O023424
63. Szuń Katarzyna Sokół Damasławek
S
Brak
64. Tarasek Krzysztof Klub jeździecki „Czahary”
S
O003022
65. Tęcza Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2001 (J.)
O034407
66. Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2000 (J.)
O043630
67. Towpik Patrycja ZKS Drzonków
2003 (JM.)
O047011
68. Uziębło Laura ZKS Drzonków
2005 (JM.)
O042244
69. Wołoszczuk Eliza JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY RAFI
S
BRAK
70. Wróblewska Waleria Zelonogórski KS Drzonków
2014 (Mł.)
O047120
71. Zagdańska Julia KS Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O026751
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

3

ALANDA SP POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Landino / Landgraf I
M: Alicja / Elvis
O: Magdalena Jędrychowska
B: Ewa Libich
K018720 616009590183906
2.

88

ALEXANDER OLD POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Stalon / Sandro
M: Avaha / Hades
O: Tomasz Kliszcz
B: Robert Brandt
K013303 DE433331562707
3.

82

ANTARI WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
O: Alina Dudek
B: Aleksandra Klamecka
K020986 616007680091310
4.

94

ASTURIA SP POL 2004 Klacz siwa F: Avero / Athlet Z
M: Algeria / Davidoff
O: Agnieszka Chreptowicz
B:
K016217 POL009611114204
5.

76

ATHLETICO SP POL 2001 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
11111111
6.

24

BACANTI WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Cindy / Cordobes II
O: Andrzej Zagdański
B:
K026292 DE441410464110
7.

46

BALOUBET K KWPN NED 2006 Ogier ciemnogniada F: Taloubet K / Galoubet A
M: Pascale B / Concorde
O: Damian Brzózka
B: C. Klaveer
K014890 5280030612532
8.

45

BARAKUDA SP POL 2009 Klacz gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Quitana / Quasi Roi
O: Joanna Frey
B: Roman Siwek
K019728 616009640097309
9.

52

BARDOLINO KWPN NED 2006 Wałach gniada F: Vancouver
M: Richelle X Ahorn
O: Borys Kramer
B: Holandia
Brak
10.

69

BENEFIS WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot Sp. z o. o.
K019760 616007610060110
11.

38

BERANG AC POL 2013 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Przemysław Olejnik
B: Przemysław Olejnik
brak
12.

90

CAJERO KUC POL 2004 Wałach ciemnogniada/kuc:124 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Iwona Kierznowska
B: Iwona Kierznowska
K009557 616999611504104
13.

21

CARLOS WESTF GER 2003 Wałach gniada/170 F: CORDOBES I
M: DISCOVERY
O: IZABELA ZAWADZKA
B: NIEMCY
BRAK DE441410522103
14.

49

CASS X POL 2009 Klacz siwa F: X
M: X
O: X
B: X
Brak
15.

93

CASSANO T Meklemburska POL 2012 Wałach kasztanowata F: Cecottos’As
M: Donatella T
O: Krzysztof Tarasek
B: Krzysztof Tarasek
PZJ:K023148
16.

81

CATHY CASH Holstein GER 2004 Klacz skarogniada F: Calato
M: Aktionär
O: Erik Schubert
B: Caren Raahlf
DE 421000117004
17.

28

CELTIKA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada F: Carry Son
M: Całka
O: Klaudia Szołdra
B: Monika Tadych
K021750
18.

13

CHACCO DOR OLD GER 2010 Ogier gniada F: Chacco Blue / Chambertin
M: Ethylari / Caridor
O: Zielonogórski KJ / Piotr Kaliszuk
B: Paul Schockemoehle Pferdehaltung GmbH
K019502 DE418184074310
19.

80

CHALOTT DSP NER 2010 Klacz skarogniada F: Chap
M: Luxelot
O: Erik Schubert
B: ZG Welling
DE 456570273810
20.

27

CHARMONY 3 OS POL 2009 Klacz gniada F: Chacco-Blue
M: Salvara
O: Olimpia Filipowska
B: .
K022767 DE418184088709
21.

43

CHICAGO OLD GER 2005 Wałach gniada/175 F: Carinjo / Cascavelle
M: Wanderkönigin / Wanderer
O: Jacek Kosow
B: Heinrich Eylmann
K012893 DE433332504905 104DN43
22.

75

CHIVAS SP POL 2011 Wałach siwa F: Avero / Athlet Z
M: K-Kopras-Coco / Lacantus
O: Anna Modelewska
B: Anna Modelewska
K024441 616009680051511
23.

63

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
O:
B: SK Kozienice
K019848 616POL110071581
24.

55

COLUMBIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Carambole / Cassini I
M: F-Abigail / Ahorn Z
O: Natalia Olech
B: Tamas Makay
K016464 DE418181991110
25.

57

COMPANERO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Colmander / Colman
M: Martha III / Ariadus
O: Agnieszka Gaertner
B: Johannsen Hans
K022047 DE421000091710
26.

14

CON JUAN WURT GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Cor De Brillant / Cor De La Bryere
M: Zara / Zeus
O: Zielonogórski KJ i Piotr Kaliszuk
B: Jo-L
K010763 DE473730842305 103CW56
27.

103

CONEN GIRL HAN. GER 2012 Klacz gniada F: Conen/Chequille
M: Silva/Silvio I
O: Jerzy Gontowiuk
B: GER
K024774 DE431311912512
28.

54

CORA LYNGRIIS Holsztynska GER 2010 Klacz gniada F: Quirado
M: Princessin
O: Borys Kramer
B: Niemcy
PZJ: K025998
29.

83

DART FALCON SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus
M: Diana
O: Magdalena Anioł -Adamczyk
B: Magdalena Anioł - Adamczyk
reg
30.

50

DAVI-R KUC POL 2006 Klacz gniada/kuc:146 F: V.I.P. / Visconti
M: Dafra / Dameto
O: Monika Paluch
B: Wiesław Apanasewicz
K014769 POL013670132006
31.

40

DEJLOU SP POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Kwinto / Sebastian / Arcus
M: Dąbrówka / Flader / Caletto's Son
O: Przemyslaw Olejnik
B: Przemyslaw Olejnik
brak
32.

10

DESPINA SP POL 2011 Klacz gniada F: NIMMERDOR I / NIMMERDOR
M: DRACENA / GRANILLI S
O: x
B: x
K021800
33.

79

DIERADO Holsztyn GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Diarado
M: Contendra
O: Johannes Brinkmann
B: Dr Fritz-Ulrich Wiers
Brak
34.

56

DON CALMA WLKP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Con Calma / Calato
M: Dywizja / Nameless
O: Paulina Mielec
B: Mirosław Łacinik
K022714 616007610185512
35.

15

DON JUAN HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Satosca / Kroongraaf
O: Artur Wróblewski
B:
K016685 528003000800474 104QN43
36.

16

DROSERA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emar / Maram
M: Dracena / Mariot
O: Monika Adamek
B:
K018370 616009610138910
37.

30

DURANGO P SP POL 2011 Wałach gniada F: Corleone Z
M: Dalay
O: Bosiacka Anna
B: Parkitny Bogdan
K021933
38.

7

EL DŻAMA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Maram / Aram
M: El Dżaha / Dżahil
O: Pola Birger
B: SK Prudnik
K015164 616009690137209
39.

66

ELENA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: nn / nn
O: Wacław Maciuszonek
B: Wacław Maciuszonek
brak
40.

73

EMPIK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach gniada F: Bolshoi
M: Empika
O: Maciej Błażejewski
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo
brak
41.

60

EUSTER SP POL 2014 Ogier gniada F: Qulester / Quinar
M: Eumara / Maram
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
brak
42.

98

FIRE NIGHT Westf. POL 2009 Klacz kara F: Fineliner/Florencio I
M: Franzi/Fiedenstraum I
O: ZKS Drzonków
B: ?
K024244
43.

35

FOCUS KUC POL 2009 Wałach ciemnogniada/kuc:137 F: Tryptyk drp/ Twister drp
M: Ferrari drp/ Domingo drp
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
Brak
44.

97

FOR PASSION HOL POL 2013 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Ratina V / Carreno
O: Donata Kopacz
B: Zenon Koziorzębski
K022696 DE421000525213
45.

25

FREYA KWPN GER 2010 Klacz gniada/168 F: Boss / Indoctro
M: Bon-Bon / Up To Date
O: Andrzej Zagdański
B:
K020835 528003201003309
46.

18

GASPAR Holsteiner Warmblut GER 2007 Wałach siwa/167 F: Gasari I
M: Tara XVI
O: Krzysztof Przybyszewski
B: Kruse Daniela
Brak
47.

42

GIGOLO Małp. POL 2013 Wałach skarogniada F: Davinci
M: Goldika
O: Kamila Stępniak
B: Anna Modelewska
brak
48.

64

GOLD QUESTER SP POL 2014 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Goldmara po Maram
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
reg
49.

39

GOLDIKA MŁP POL 2007 Klacz siwa/165 F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Gobi / Banita
O: Olimpia Filipowska
B: SK Ochaby
K017580 POL006540092107
50.

99

HEKTOR SP POL 2007 Wałach siwa F: Avero/Athlet Z
M: Hinka/Hajfong
O: ZKS Drzonków
B: Grzegorz Grzejszczak
K018894 009640090307
51.

72

HISTAMINA SP POL 2004 Klacz kara F: Corde / Cor De La Bryere
M: Hipnoza / Lais
O: Maciej Błażejewski
B: SK Walewice
K014050 POL009590416305
52.

91

HIUSTON SP POL 2014 Wałach gniada F: Literat
M: Hawana
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
Brak
53.

9

INCYDENT WLKP POL 2012 Wałach gniada/167 F: Wolf'S Panter
M: Indonezja
O: Patrycja Filipowska
B: Miś Walenty
Brak 616007610038912
54.

6

INEZA W SP POL 2005 Klacz gniada F: Largo / Lascadell
M: Ikona / Inkinatus
O: Iwona Sergiel
B: Rinaldo Kiecoń
K011064
55.

95

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
O: Donata Kopacz
B: SK Galiny
K015504 DE441413129809 104QN38
56.

11

JAKE ES KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Super trooper de ness
M: Celinda Z
O: Sylwester Kosiński
B: E.Schep
brak
57.

96

JAQUIN HOL GER 2011 Klacz gniada F: Jaquino / Jayadeva D. M.
M: E-Anje / Alcatraz
O: Sportpferde Kopacz
B: Helmut Jaeger
K020672 DE421000530311
58.

19

KAJA SP POL 2010 Klacz gniada F: SOKRATES
M: KOBRA
O: JOANNA BIAZIK
B: SYLWESTER KOSIŃSKI
K019197 616009682001410
59.

92

KARAT SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/170 F: Imequel
M: Kora
O: Magdalena Jerczynska
B: MIECZYSŁAW CZARNY
Brak
60.

34

KIDIBUL V BWP BEL 2010 Wałach gniada/170 F: Indorado / Corrado I
M: Landora-V / Landor S
O: Maciej Świca
B:
K020892 056002W00297333
61.

51

KLIWIA Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: Falk / Ijsselvliedt's Fabian
M: Kirsten / Vita Nova's Hanassie
O: Katarzyna Dąbrowska
B: Urszula i Zbigniew Bedlińscy
K007824 POL013520075902
62.

23

KOLIA JK SP POL 2007 Klacz kara/183 F: SANTIEGO
M: KINRA
O: ELIZA WOŁOSZCZUK
B: KOPKO JUTYNA
BRAK
63.

74

KOMANDOS WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Black Jack
M: Kolia
O: Maciej Błażejewski
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo
brak
64.

48

LAPITA SP POL 2014 Klacz gniada F: Ludger
M: Lady Lena
O: Katarzyna Kulpinska
B: Mirosław Łacinik
K025042
65.

53

LARCONDA HOL GER 2009 Klacz gniada F: Larimar
M: Contender
O: Borys Kramer
B: Niemcy
Brak
66.

86

LASCARETTO Holsztyn GER 1999 Wałach ciemnogniada/170 F: lansing
M: zirze
O: Aleksandra Leśniewska
B: Poggensee Jens
K008063
67.

71

LATISSIMUS SP POL 2012 Wałach dereszowata F: Chaltaire Z / Chellano
M: Liwia / Lenora
O: Maciej Błażejewski
B: Marta Banaśkiewicz
K023661 616009670032412
68.

12

LEDA SP CZE 2005 Klacz gniada F: Edminton
M: Lukava
O: Sylwester Kosiński
B: Kotyza Jiri
K011082
69.

101

LEXUS SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Almetto P/Rabiatos Z
M: Lawina/Leopolis
O: Jerzy Gontowiuk
B: Aurelia Wołoszyn
K022078
70.

68

LEXUS HOL POL 2011 Wałach siwa F: Limbus / Zandgraf I
M: N-Kithara / Corrado I
O: Stanislaw Nowakowski
B: Waldemar Kasperski
K024799 DE421000691711
71.

89

LION FLY HOL GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Luna XII / Concerto II
O: Tomasz Kliszcz
B: Hans Fleissner
K025828 DE421000324408
72.

22

MAGNAT SP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Granilli S / Grannus
M: Magnezja / Empik
O: Izabela Zawadzka
B: Izabela Zawadzka
K013931 POL009680043706
73.

77

MAGNEZJA TS POL 2011 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kowalczyk
B: Ewelina kowalczyk
K023933 616999680024713
74.

33

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Milady / Czuwaj
O: Joanna Maczuga
B: SK Walewice
K018474 616009590215410
75.

84

MAROKO KUC POL 2013 Wałach srokata/kuc: F: TIJD VLIJT'S SANTIAGO
M: MAJA
O: Patrycja Pawłowska
B: Daleszyński Konrad
brak 616013610107713
76.

100

MAXIMUS WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Rabiates Turbud Z/Rabiat Z
M: Messalina/Magnes
O: PZPNow
B: ?
K019357 616007610088609
77.

78

NEFRYT Wielkopolska POL 2003 Wałach kara F: Corofini
M: Nostalgia
O: Marcin Turtoń
B: Marcin Turtoń
007 64 00263 03
78.

41

NINO KUC POL 2010 Wałach izabelowata/kuc: F: TORNADO
M: NINA
O: JOANNA DYKRZAK
B: MATKOWSKI LUBOMIR
K019488
79.

59

OGANO'S BOY Z ZANG POL 2012 Wałach kasztanowata F: Ogano Sitte / Darco
M: Damessa / Cajero
O: Ireneusz Sławek
B: Ireneusz Sławek
K021898 056015Z55748312
80.

26

ORESTES SP POL 2013 Wałach gniada F: Stakkato
M: Ornelia
O: Kamila Muszyńska-Drabarek
B: -
brak
81.

85

PALMERRO P SP POL 2012 Wałach siwa/165 F: CON CALMA
M: PALEGRINA-P
O: RADOSŁAW DUKAT
B: WITOLD POLOWCZYK
BRAK
82.

44

QUINTERA Holsztyńska POL 19.04.2012 Klacz ciemnogniada/164 F: Quintero
M: My Lady VII
O: Martyna Florczak
B: ZG Stegemann
Brak
83.

47

RAMIRO SP POL 2012 Wałach gniada F: Larron / Lancer II
M: Rebelia / Santos
O: Katarzyna Kulpińska
B: Katarzyna Kulpińska
K021097 6160096424812
84.

70

REWERS SP POL 2010 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Rubież / Lombardo
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot
K016891 616009610060310
85.

87

SAMBRA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/170 F: CORDIAL
M: SULLA
O: Aleksandra Leśniewska
B: SK UDÓRZ
K013453
86.

62

SCHNEEFLOCKE SP GER 2008 Klacz gniada F: Ordos / Nazareth
M: Prinzessin / Lomber
O: Sara Tomków
B:
K023236 DE498270009208
87.

29

SONG Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tjungske
M: Sonka
O: Beata Maciejewska
B: SK Racot
brak
88.

17

TARAMTAJ SP POL 2014 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Sylwrster Kosiński
B: Sylwester Kosiński
616 999 68 20211 14
89.

36

TENERYFA DRP POL 2006 Klacz siwa/kuc: F: Twister drp
M: Titania drp
O: Marzena Chociej
B: Janisz Lawin
K026465
90.

102

VINO 26 HAN. GER 2008 Wałach kasztanowata F: Valentino/Now Or Never
M: Freya/For Feeling
O: Jerzy Gontowiuk
B: ?
K024096 DE431312011408
91.

58

WINCHESTER SP POL 2007 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Winona / Nobody
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K011825 616009540082407 104NJ26
92.

67

WIQUELLA SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: Imequyl /Luron
M: Winona / Nobody
O: Daria Kobiernik
B: Daria Kobiernik
reg
93.

37

WRANGLER FOREST KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc:146 F: Figaro / Bolero
M: Windroos / Roy M
O: Marzena Chociej
B: Marzena Chociej
K014996 POL013640061207
94.

61

ZAPP-ZARAPP SP POL 2010 Wałach gniada F: Domel /
M: Zadra po Talent
O: Szymon Wiliński
B: Diter Staniek
reg
95.

65

ZENTIS DR DEU 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:147 F: Top Zento
M: Vievien
O: Grzegorz Kosicki
B: j.w
K025099 DE441411135307
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamek Iga
Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko
DROSERA (16)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
Birger Pola
bpk
2018-10-07
2018-10-07
Bortlisz Włodzimierz
KS Centaurus
BENEFIS (69)
2018-10-06
2018-10-06
REWERS (70)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-06
Brzózka Damian
St. KJ Tradycja Siedlnica
2018-10-06
2018-10-06
Chociej Marzena
JKS Tornado Szczecin
2018-10-06
2018-10-06
Clavadetscher Antonina
SKJ TRADYCJA SIEDLNICA
KAJA (19)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
Drossel Milena
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2018-10-06
CARLOS (21)
2018-10-06
2018-10-06
MAGNAT (22)
2018-10-06
2018-10-06
Drzymała Marta
Zielonogórski Klub Sportowy
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
Dudek Alina
St. KJ Kapriola
ANTARI (82)
2018-10-06
2018-10-06
Dukat Julia
KJ BEAUTY JUMPING TEAM
2018-10-06
2018-10-06
Dziemidowicz Wiktor
LUKS Nysa Gubin
DESPINA (10)
2018-10-06
2018-10-07
Ferjan Victoria
KJ Contendros Barlinek
KLIWIA (51)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
Filipowska Olimpia
Zielonogórski KS Drzonków
GOLDIKA (39)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
Filipowska Sara
Jeździecki Klub Sportowy RAFI
2018-10-06
Florczak Martyna
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
Frey Lea
Bez przynależności klubowej
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
2018-10-07
Gaertner Agnieszka
bpk
2018-10-07
2018-10-07
Gil Agata
JKS Gostchorze
HIUSTON (91)
2018-10-06
2018-10-06
Gontowiuk Katja
ZKS Drzonków
VINO 26 (102)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
Grochowiak Karolina
Klub Sportowy Centaurus
EMPIK (73)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-06
Hosa Emilia
ZKS Drzonków
HEKTOR (99)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
Jędrychowska Aleksandra
Zielonogórski KS Drzonków
ALANDA (3)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
Jerczyńska Weronika
JKS Gostchorze
KARAT (92)
2018-10-06
2018-10-06
Kaliszuk Piotr
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
DIERADO (79)
2018-10-06
2018-10-06
Kierznowska Jagoda
KJ Sokół Damasławek
CAJERO (90)
2018-10-07
2018-10-07
Kliszcz Michał
KJ Lansada Milsko
2018-10-06
Kliszcz Szymon
KJ Lansada Milsko
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-06
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-06
2018-10-06
EUSTER (60)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-06
ELENA (66)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-06
Kokoszka Paulina
LUKS Nysa Gubin
ASTURIA (94)
2018-10-06
2018-10-06
Kołodzińska Aleksandra
Bpk
FOCUS (35)
2018-10-06
2018-10-06
Kondracka Julia
SKJ FAVORIT Racula
NINO (41)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
Kopacz Paulina
LUKS Nysa Gubin
INTRYGA (95)
2018-10-06
JAQUIN (96)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-06
Kosicka Lena
Klub Sportowy Centaurus
ZENTIS (65)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
Kosińska Weronika
St. KJ Tradycja Siedlnica
JAKE ES (11)
2018-10-06
2018-10-06
LEDA (12)
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-06
2018-10-06
Kowalczyk Ewelina
Stajnia Zagroda Janczewo
2018-10-07
2018-10-07
NEFRYT (78)
2018-10-07
2018-10-07
Kramer Borys
Sokół Damasławek
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-06
Kulpińska Katarzyna
St. KJ Tradycja Siedlnica
RAMIRO (47)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
LAPITA (48)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
Kunefał Natalia
KS Centaurus
2018-10-06
2018-10-06
Leśniewska Aleksnadra
bez przynależności klubowej
2018-10-06
2018-10-07
SAMBRA (87)
2018-10-06
2018-10-07
Maciejewska Alicja
ZKS Drzonków
SONG (29)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
Maczuga Joanna
KS Cortina Kaczenice
MARIKA (33)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
Martynowicz Monika
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2018-10-06
2018-10-06
Mielec Paulina
Ks Centaurus
2018-10-06
2018-10-06
Milczarkiewicz Maja
ZKS Drzonków
MAXIMUS (100)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
Modelewski Marcel
KJ Stajnia Modelewscy
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
Modelewski Patryk
KJ Stajnia Modelewscy
CHIVAS (75)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
Murawski Oskar
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
CASS (49)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
Muszyńska-Drabarek Kamila
bpk
ORESTES (26)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
Nowakowski Stanislaw
Rancho Drzecin
LEXUS (68)
2018-10-07
2018-10-07
Olech Natalia
Harmony Club Poznań
2018-10-06
2018-10-06
Olejnik Przemysław
St. J Baborówko
BERANG (38)
2018-10-06
2018-10-06
DEJLOU (40)
2018-10-06
2018-10-06
Paluch Martyna
KJ Contendros Barlinek
DAVI-R (50)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
Panarowicz Nikola
Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
MAROKO (84)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
Patora Nikol
MUKJ Kosówka
CHICAGO (43)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
2018-10-06
Przybyszewski Krzysztof
JKS Rafi
GASPAR (18)
2018-10-06
2018-10-07
Rybska Maria
Bpk
2018-10-06
2018-10-06
Schubert Erik
PSV Oderland e.V.
CHALOTT (80)
2018-10-07
2018-10-07
2018-10-07
2018-10-07
Sergiel Hanna
Zielonogórski Klub Sportowy
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
Stępniak Martyna
ZKS Drzonków
GIGOLO (42)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
Świca Maciej
KS Cortina Kaczenice
2018-10-06
2018-10-06
Szołdra Klaudia
BPK
CELTIKA (28)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
Szuń Katarzyna
Sokół Damasławek
2018-10-06
2018-10-06
Tarasek Krzysztof
Klub jeździecki „Czahary”
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
Tęcza Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
CHODÓW (63)
2018-10-06
2018-10-06
Tomków Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2018-10-06
2018-10-06
Towpik Patrycja
ZKS Drzonków
LEXUS (101)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
Uziębło Laura
ZKS Drzonków
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
Wołoszczuk Eliza
JEŹDZIECKI KLUB SPORTOWY RAFI
2018-10-06
2018-10-06
Wróblewska Waleria
Zelonogórski KS Drzonków
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
2018-10-07
Zagdańska Julia
KS Cortina Kaczenice
BACANTI (24)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07
FREYA (25)
2018-10-06
2018-10-06
2018-10-07

Number of Riders: 71

Number of Horses: 95

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: ZKS DRZONKÓW
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-122009, ZKJ)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl