Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
74 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 08:44:54
2018-08-02 21:31:19
Aleksandra Czekajło OGIEŃ
  • 2x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 17:35:52
2018-08-02 16:44:30
Gabriela Zapotoczna TIRAMISU
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5R/N/zwykły (art. 238.2.1)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 17:37:13
2018-08-02 16:44:07
Damian Brzózka CRISTAL B
  • 1x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 17:36:12
2018-08-02 15:06:48
Piotr Kaliszuk LEVINO B
  • 1x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 17:36:39
2018-08-02 15:04:16
Piotr Kaliszuk DIERADO
  • 2x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 17:38:06
2018-08-02 14:56:48
Krzysztof Tarasek CASSANO T
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5R/N/zwykły (art. 238.2.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 17:39:09
2018-08-02 12:48:55
Milena Majewska NIRVANA
  • 2x 1T/mini LL/dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 17:37:42
2018-08-02 12:44:03
Marcin Pakuła CICERO Z
  • 1x 5R/N/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6R/C/zwykły (art. 238.2.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 17:38:34
2018-08-02 12:43:41
Hania Leśkiewicz DJINGIS TAR
  • 2x 1T/mini LL/dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 1x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (art.- Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 17:40:26
2018-08-02 11:21:12
Michał Knap POSTMAN PAT
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 17:35:31
2018-08-02 10:33:16
Michał Zgrabka SULIWAN
  • 2x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 17:39:51
2018-08-02 10:01:47
Wiktoria Knap STERNTALER 67
  • 1x 5R/N/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6R/C/zwykły (art. 238.2.1)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 17:40:09
2018-08-02 10:01:21
Wiktoria Knap QUINTUS
  • 1x 5R/N/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6R/C/zwykły (art. 238.2.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 17:39:33
2018-08-02 10:00:54
Michał Knap VALANDO
  • 1x 5R/N/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6R/C/zwykły (art. 238.2.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 08:54:17
2018-08-02 01:29:47
Włodzimierz Bortlisz LATISSIMUS
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5R/N/zwykły (art. 238.2.1)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 08:54:30
2018-08-02 01:29:27
Włodzimierz Bortlisz REWERS
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5R/N/zwykły (art. 238.2.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 08:54:42
2018-08-02 01:29:09
Włodzimierz Bortlisz BENEFIS
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5R/N/zwykły (art. 238.2.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 08:54:56
2018-08-02 01:28:20
Włodzimierz Bortlisz UPIE VAN OVERIS Z
  • 2x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (art.- Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
  • 1x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-02 08:54:00
2018-08-02 01:27:29
Natalia Kunefał HISTAMINA
  • 1x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (art.- Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
  • 2x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:13:02
2018-08-01 23:12:12
Jolanta Kóska ROYAL
  • 2x 1T/mini LL/dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:08:50
2018-08-01 17:54:36
Kinga Prais ETNA
  • 1x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (art.- Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:08:32
2018-08-01 17:53:57
Kinga Prais ARONA
  • 1x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (art.- Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 15:22:52
2018-08-01 13:17:43
Hanna Romankiewicz U-COFFI
  • 1x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 15:23:09
2018-08-01 09:55:33
Milena Barczyk KIRKA
  • 2x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (art.- Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 08:42:34
2018-07-31 22:47:18
Natalia Strzępek NEW STAR
  • 1x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (art.- Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
  • 1x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:11:05
2018-07-31 22:43:28
Daria Kobiernik POLAGRIS
  • 2x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (art.- Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:11:22
2018-07-31 22:42:34
Daria Kobiernik EUSTER
  • 2x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:10:47
2018-07-31 22:40:06
Daria Kobiernik ELENA
  • 2x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:12:34
2018-07-31 22:39:08
Sara Tomków WIQUID
  • 1x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:12:13
2018-07-31 22:38:20
Sara Tęcza CHODÓW
  • 1x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:11:44
2018-07-31 22:37:38
Alina Dudek ANTARI
  • 1x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:09:50
2018-07-31 22:37:03
Daria Kobiernik DART FALCON
  • 1x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:10:04
2018-07-31 22:36:22
Daria Kobiernik NEMEZIS
  • 1x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:10:19
2018-07-31 22:35:52
Daria Kobiernik GOLD QUESTER
  • 2x 1T/mini LL/dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:10:33
2018-07-31 22:35:14
Daria Kobiernik WIQUELLA
  • 2x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (art.- Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:09:35
2018-07-31 22:34:33
Daria Kobiernik ZAPP-ZARAPP
  • 2x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (art.- Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:09:13
2018-07-31 22:33:51
Martyna Wilińska BUNT
  • 2x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 21:03:46
2018-07-31 20:44:40
Aleksandra Pałasz GALION
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 21:03:22
2018-07-31 20:39:27
Jarosław Poręba V DALLY
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 21:02:58
2018-07-31 18:20:46
Aleksandra Wicenciak IN PERSONA
  • 1x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:36:49
2018-07-31 12:45:05
Marta Sawicka EUSCELA
  • 1x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (art.- Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
  • 1x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:37:16
2018-07-31 12:40:47
Marta Sawicka SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET
  • 1x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:37:05
2018-07-31 11:55:16
Natalia Sawicka LINUS 317
  • 1x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:40:31
2018-07-31 11:05:33
Dominika Gardas SCAPA FLOW 8
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5R/N/zwykły (art. 238.2.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:40:17
2018-07-31 11:04:41
Dominika Gardas DENZEL BLUE Z
  • 1x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:40:00
2018-07-31 10:44:47
Milena Barczyk S EASY FLY
  • 1x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:39:46
2018-07-31 10:12:37
Lena Kosicka ZENTIS
  • 2x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (art.- Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:39:30
2018-07-31 07:49:44
Jan Żurowski ETOILE
  • 1x 6R/C/zwykły (art. 238.2.1)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:39:15
2018-07-31 07:49:17
Wiesław Nowak HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5R/N/zwykły (art. 238.2.1)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:38:59
2018-07-31 07:48:54
Wiesław Nowak FABIAN J Z
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5R/N/zwykły (art. 238.2.1)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:38:45
2018-07-31 07:48:24
Wiesław Nowak CASUS BELLI
  • 1x 6R/C/zwykły (art. 238.2.1)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 15:05:54
2018-07-30 12:56:44
Daniel Wieliczko HEBERTINO
  • 1x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 15:06:08
2018-07-30 12:56:16
Daniel Wieliczko HAJLATINO
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5R/N/zwykły (art. 238.2.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 08:44:29
2018-07-30 12:11:32
Julia Kondracka NINO
  • 1x 1T/mini LL/dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
  • 1x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (art.- Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 15:07:42
2018-07-30 10:10:59
Agata Derda LOPIK'S APPIE
  • 1x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 15:07:29
2018-07-30 10:10:30
Agata Derda KOSMA
  • 1x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 15:07:03
2018-07-29 21:13:39
Alicja Maciejewska SONG
  • 2x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 15:08:00
2018-07-29 17:35:28
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn LORIN B
  • 1x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (art.- Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
  • 1x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 15:08:15
2018-07-29 17:35:03
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn C-KARAT CARTE D'OR
  • 1x 5R/N/zwykły (art. 238.2.1)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 15:09:13
2018-07-29 12:50:51
Aleksnadra Leśniewska SAMBRA
  • 1x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 15:09:26
2018-07-29 12:50:20
Aleksnadra Leśniewska LASCARETTO
  • 1x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 15:08:53
2018-07-29 12:49:59
Aleksnadra Leśniewska GOLD LADY
  • 1x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (art.- Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-29 12:07:05
2018-07-28 17:17:21
Olimpia Filipowska GOLDIKA
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5R/N/zwykły (art. 238.2.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 17:40:05
2018-07-26 22:06:26
Elena Gieruszczak ROYBOSS
  • 2x 2T/LL/z trafieniem w normę czasu (art.- Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 17:40:27
2018-07-26 22:05:54
Agata Stasiak IKONA
  • 2x 1T/mini LL/dokładności bez rozgrywki (art. 238.1.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 20:23:22
2018-07-26 20:22:59
Laura Uziębło FIRE NIGHT
  • 2x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 20:20:19
2018-07-26 14:52:45
Klaudia Płaszczewska FOKUS
  • 1x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 20:06:29
2018-07-25 09:53:12
Dominika Kiszkurno HOLLYWOOD STAR "W"
  • 1x 5R/N/zwykły (art. 238.2.1)
  • 1x 6R/C/zwykły (art. 238.2.1)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:04:18
2018-07-24 16:03:41
Marcin Pakulski DZIELŻAN
  • 2x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:04:06
2018-07-24 16:03:22
Marcin Pakulski HADRIAN
  • 1x 4R/P/dwufazowy (art. 274.5.3)
  • 1x 5R/N/zwykły (art. 238.2.1)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:04:37
2018-07-24 09:02:30
Kamila Muszyńska-Drabarek ORESTES
  • 2x 3R/L/o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem (art. 269)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Barczyk Milena bpk
2004 (JM.)
O027550
2. Bortlisz Włodzimierz KS Centaurus
S
O009147
3. Brzózka Damian SKJ Tradycja Siedlnica
S
O011925
4. Czajkowska Izabela ZKS Drzonków
2003 (JM.)
O034406
5. Czajkowska Magdalena ZKS Drzonków
2003 (JM.)
O034405
6. Czekajło Aleksandra Klub Sportowy Cortina Kaczenice
2002 (J.)
O038153
7. Derda Agata KJ MICHAŁÓWKA
2005 (JM.)
O037759
8. Dudek Alina St. KJ Kapriola
S
O013478
9. Filipowska Olimpia Zielonogórski KS Drzonków
2002 (J.)
O027945
10. Gardas Dominika JKS FER Więckowice
2001 (J.)
O023600
11. Gieruszczak Elena KJ Stajnia Bukowiec
2004 (JM.)
O044129
12. Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
13. Kałużyńska Julia Zielonogórski KS Drzonków
2001 (J.)
O037716
14. Kiszkurno Dominika Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O009280
15. Klemczyńska Magdalena ZKS Drzonków
1997 (MJ.)
brak
16. Knap Michał ZKS Drzonków
S
O003985
10047003
17. Knap Wiktoria ZKS Drzonków
1999 (MJ.)
O009530
10093859
18. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
19. Kondracka Julia SKJ FAVORIT Racula
2003 (JM.)
O043059
20. Kosicka Lena Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
LZRWZJ/198/18
21. Kóska Jolanta KJ Agro-Handel Śrem
2008 (Mł.)
O043296
22. Kunefał Natalia KS Centaurus
2005 (JM.)
O049362
23. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (J.)
O027955
24. Leśkiewicz Hania PakułaHorses
2002 (J.)
brak
25. Leśniewska Aleksnadra bez przynależności klubowej
S
O013475
26. Maciejewska Alicja ZKS Drzonków
2004 (JM.)
brak
27. Majewska Milena Pakulahorses
2007 (Mł.)
0123456
28. Milczarkiewicz Maja ZKS Drzonków
2004 (JM.)
brak
29. Muszyńska-Drabarek Kamila bpk
S
O021623
30. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
31. Pakulski Marcin Zielonogórski KS Drzonków
S
O004690
32. Pakuła Marcin Harmony Club Poznań
S
O003978
33. Pałasz Aleksandra Karkonoski Klub Jeździecki
2001 (J.)
O039256
34. Płaszczewska Klaudia KJ Lansada Milsko
S
O025256
35. Poręba Jarosław Karkonoski KJ
S
O000520
36. Prais Kinga Siekówko
2002 (J.)
brak
37. Romankiewicz Hanna KS Centaurus
2002 (J.)
O036465
38. Sawicka Marta KJ Kietlów
1999 (MJ.)
O022685
39. Sawicka Natalia KJ Kietlów
2002 (J.)
O026740
40. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (Mł.)
O049263
41. Strzępek Natalia KS Centaurus
2001 (J.)
Brak
42. Tarasek Krzysztof KJ Czahary Pogorzelica
S
O003022
43. Tęcza Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2001 (J.)
O034407
44. Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2000 (J.)
O043630
45. Uziębło Laura ZKS Drzonków
2005 (JM.)
O042244
46. Wicenciak Aleksandra Racocki klub jeździecki
2003 (JM.)
O040246
47. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
48. Wilińska Martyna BPK
2004 (JM.)
reg
49. Zapotoczna Gabriela St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O021066
50. Zgrabka Michał Posadowskie TJ
S
O007299
51. Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin
O003172
10028844
52. Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom
S
O025545
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

48

ANTARI WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
O: Alina Dudek
B: Aleksandra Klamecka
K020986 616007680091310
2.

57

ARONA Koń Śląski POL 2015 Klacz kara/166 F: Royal
M: Afrodyta
O: Kinga Prais
B: Kinga Prais
brak 616008610013415
3.

62

BENEFIS WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot Sp. z o. o.
K019760 616007610060110
4.

42

BUNT SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Wandervogel Ii / Wanderer
M: Barwa / Dakar
O: Jacek Nowicki
B: Jacek Nowicki
K014121 POL009611150903
5.

21

C-KARAT CARTE D'OR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Nameless / Nimrod B
M: Czelari / Saphir
O: Ignacy Lachowicz
B: Hubert Kierznowski
K007900 616009670000501
6.

3

CARLA SP POL 2010 Klacz siwa F: Emar/Maram
M: Case/Corronell
O: ?
B: ?
K019194 616009610139010
7.

2

CARTINA L HOL POL 2007 Klacz siwa F: Cartani/Carthago
M: Juliette/Landjunker II
O: Wojciech Szpakowski
B: Wojciech Szpakowski
K016266 DE421000236907 103BZ72
8.

73

CASSANO T Meklemburska POL 2012 Wałach kasztanowata F: Cecotto's As
M: Donatella T
O: Krzysztof Tarasek
B: Krzysztof Tarasek
K023148
9.

28

CASUS BELLI Niem. Sport. GER 2011 Wałach gniada/164 F: Casdorff / Casall
M: L-Carisma / Cola
O: Jarosław Brzuzko
B:
K019423 DE455878144611
10.

49

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
O:
B: SK Kozienice
K019848 616POL110071581
11.

71

CICERO Z Z BEL 2010 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K023250
12.

4

CONEN GIRL HAN. GER 2012 Klacz gniada F: Conen/Chequille
M: Silva/Silvio I
O: Jerzy Gontowiuk
B: GER
K024774 DE431311912512
13.

76

CRISTAL B SP POL 2013 Ogier gniada F: Canabis Z / Contender
M: Zandorella K Z / Zandor Z
O: Daniel Brzózka
B: Daniel Brzózka
K025098
14.

47

DART FALCON SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus
M: Diana
O: Magdalena Anioł -Adamczyk
B: Magdalena Anioł - Adamczyk
reg
15.

34

DENZEL BLUE Z ZANG NED 2013 Wałach kasztanowata F: Denzel Van Het Meulenhof / Marius Claudius
M: Cantate Blue / Mr. Blue
O:
B: A. J. Bosman
K022983 056015Z55831613
16.

74

DIERADO Holsztyn GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Diarado
M: Contendra
O: Johannes Brinkmann
B: Dr Fritz-Ulrich Wiers
Brak
17.

70

DJINGIS TAR KWPN NLD 2008 Wałach gniada F: veron
M: flemmingh
O: Hanna Leśkiewicz
B: Holandia
zyx
18.

10

DZIELŻAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Top Gun xo/Prince Igor
M: Dąbrówka/Flader
O: Beata Pakulska
B: Przemysław Olejnik
K024687 616009680062612
19.

51

ELENA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: nn / nn
O: Wacław Maciuszonek
B: Wacław Maciuszonek
brak
20.

58

ETNA Koń Czystej Krwi Arabskiej POL 1999 Klacz siwa/mk:156 F: Entlik
M: NN
O: Bogumiła Prais
B: Ewa Idziejczak
brak 616013670015899
21.

31

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
O:
B:
K014422 DE431314606007
22.

38

EUSCELA SP POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Conthargos
M: Escoveta
O: Gospodarstwo Rolne Przemysław Sawicki
B: SK Janów Podlaski
brak 616009580271714
23.

52

EUSTER SP POL 2014 Ogier gniada F: Qulester / Quinar
M: Eumara po Maram
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
reg
24.

29

FABIAN J Z Z BEL 2012 Wałach ciemnogniada F: Fantomas De Muze / Sandro Boy
M: Gamine De Pomme / Darco
O: Nicolaas Nouwen
B:
K023793 056015Z55804012
25.

13

FIRE NIGHT Westf. POL 2009 Klacz kara F: Fineliner / Florencio I
M: Franzi / Fiedenstraum I
O: ZKS Drzonków
B: ?
K024244
26.

12

FOKUS SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/172 F: Ludger / Laptop
M: Flying Star / Flying Star I
O: Klaudia Płaszczewska
B: Sylwester Kosiński
K013922 POL009680051807
27.

41

GALION SP POL 30.05.2011 Wałach gniada F: Love Soprem /
M: Gafa / Faust Z
O: Aleksandra Pałasz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K020876 6160090353611
28.

17

GOLD LADY Małopolska POL 2009 Klacz siwa/mk:159 F: Wareg
M: graficzka
O: Aleksandra Leśniewska
B: Dreja Marcin
K016095
29.

45

GOLD QUESTER SP POL 2014 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Goldmara po Maram
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
reg
30.

16

GOLDIKA MŁP POL 2007 Klacz siwa/165 F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Gobi / Banita
O: Olimpia Filipowska
B: SK Ochaby
K017580 POL006540092107
31.

9

HADRIAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/165 F: Colox Cup/Con Capitol
M: Hanza/Kołczan
O: Marcin Pakulski
B: Tomasz Burzyński
K020811 616009600287511
32.

26

HAJLATINO SP POL 2013 Wałach siwa F: Caretino K / Caretino
M: Hajla / Chippendale Z
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K023645 616009670015713
33.

27

HEBERTINO SP POL 2013 Wałach gniada F: Caretino K /
M: Hebe / Bajou Du Rouet
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K023646 616009670015913
34.

30

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Klacz gniada/168 F: Balou du Rouet Z / Baloubet Du Rouet
M: Legata / Damiro
O: Nikolaas Nouwen
B:
K023069 528003201204117
35.

60

HISTAMINA SP POL 2004 Klacz kara F: Corde / Cor De La Bryere
M: Hipnoza / Lais
O: Maciej Błażejewski
B: SK Walewice
K014050 POL009590416305
36.

11

HOLLYWOOD STAR W WLKP POL 2008 Klacz siwa F: Eskudo / Dido
M: Harfa / Harmoniusz
O: Dominika Kiszkurno
B: Rinaldo Kiecoń
K014056 616007680016208
37.

14

IKONA KUC POL 2000 Klacz kara/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Joanna Stasiak
B:
K007301 POL999611032300
38.

39

IN PERSONA Wielkopolska POL 2011 Klacz kasztanowata F: Tjungske
M: In Shalla
O: Sebastian Wicenciak
B: PZHK
K019038
39.

1

KALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma/Calato
M: Kodzia/Wolf's Panter
O: Anna Kałużyńska
B: ?
K022173
40.

55

KIRKA Wielkopolska /poch. Trakeńskie POL 2011 Klacz gniada F: Zagon
M: Kinga
O: Jarosław Poręba
B: Stadnina Koni Liski
brak
41.

24

KOSMA NRPS NLD 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Kosmo van Orchid's
M: Brat
O: Danielle Bezemer-witjens
B: H.A TOLBON
K025987 528008110078211
42.

18

LASCARETTO Holsztyn GER 1999 Wałach ciemnogniada/170 F: lansing
M: zirze
O: Aleksandra Leśniewska
B: Poggensee Jens
K008063
43.

64

LATISSIMUS SP POL 2012 Wałach dereszowata F: Chaltaire Z / Chellano
M: Liwia / Lenora
O: Maciej Błażejewski
B: Marta Banaśkiewicz
K023661 616009670032412
44.

75

LEVINO B HAN GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Levisto / Leonardo
M: Levina / Le Beau
O: Johannes Brinkmann
B: Johannes Brinkmann
K024997 DE431319705113
45.

36

LINUS 317 Rheinlander DEU 2006 Wałach kasztanowata F: Lord Lancer
M: Granni Smith
O: Przemysław Sawicki
B: Tobias Schult
K014217
46.

25

LOPIK'S APPIE New Forest Pony NED 2005 Wałach gniada/kuc:147 F: Aladin / Molenaar's Golden King
M: Lopik's Willemien / Sweet Wiliam
O: Krzysztof Derda
B: A. H. Hootsen
K022574 528018020051492
47.

22

LORIN B Westfalska POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Lora
O: Lachowicz-Woloszyn Grażyna
B: Krzysztof Bryll
Brak
48.

79

MAXIMUS WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Rabiates Turbud Z/Rabiat Z
M: Messalina/Magnes
O: PZPNow
B: ?
K019357 616007610088609
49.

46

NEMEZIS SP POL 2013 Klacz gniada F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
O: Bartłomiej Świątek
B: Roman Drabinski
K024090 616009670029913
50.

54

NEW STAR Mały Koń POL 2013 Klacz gniada/mk: F: Elekt
M: Nena
O: Marta Kicińska
B: Marta Kicińska
Brak
51.

7

NINO KUC POL 2010 Wałach izabelowata/kuc: F: TORNADO
M: NINA
O: JOANNA DYKRZAK
B: MATKOWSKI LUBOMIR
K019488
52.

72

NIRVANA Deutche Sport Pony POL 2000 Klacz gniada/kuc:148cm F: x
M: y
O: Marcin Pakuła
B: Niemcy
sghjjkk
53.

78

OGIEŃ SP POL 2010 Wałach gniada F: Literat
M: Opoka
O: Marek Czekajło
B: Piotr
K018955
54.

8

ORESTES SP POL 2013 Wałach gniada F: Stakkato
M: Ornelia
O: Kamila Muszyńska-Drabarek
B: -
brak
55.

53

POLAGRIS Małopolska POL 2013 Ogier gniada F: Sword
M: Polagra
O: Marta Markiewicz -Melon
B: SK Prudnik
K024551
56.

69

POSTMAN PAT Oldenburg DEU 2011 Wałach gniada F: sandro hit
M: silveria
O: Michał Knap
B:
K022677 DE433330350611
57.

66

QUINTUS Niemiecki Sportowy GER 2010 Wałach kasztanowata F: Quaterman
M: Harmonie
O: Artdecor-Krzysztof Knap
B:
K020785 DE456570170910
58.

63

REWERS SP POL 2010 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Rubież / Lombardo
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot
K016891 616009610060310
59.

59

ROYAL KUC POL 1998 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Jarosław Kóska
B:
K009244 POL999690102898
60.

15

ROYBOSS Westfalska POL 2006 Wałach gniada/168 F: Rabiatos
M: Dalmina
O: Jakub Gieruszczak
B: West
K015047 DE441411901506
61.

33

S EASY FLY KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Sir Shutterfly /
M: Twinkel R / Freestyle
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K021685 528003200910708
62.

19

SAMBRA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/170 F: CORDIAL
M: SULLA
O: Aleksandra Leśniewska
B: SK UDÓRZ
K013453
63.

35

SCAPA FLOW 8 HAN GER 2007 Klacz kasztanowata F: Silvio I / Sandro
M: Wolodja / Werther
O:
B:
K024680 DE431315125807
64.

37

SHOUPPY II VD KATTEVENNEN Z ET ZANG BEL 2012 Wałach kasztanowata F: Shouppydam Des Horts / Qiudam De Revel
M: Etoile / Darco
O: Przemysław Sawicki
B: Spronken BVBA
K022697 056015Z55799412
65.

23

SONG Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tjungske
M: Sonka
O: Beata Maciejewska
B: SK Racot
brak
66.

67

STERNTALER 67 HAN. DEU 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Stakkato
M: Natefka
O: Michał Knap
B:
K022395 DE431317901910
67.

68

SULIWAN SP POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Discar
M: Sawa
O: Barbara Staszel-Turowska
B: Romuald Turowski
LKRWZJ/4376/18
68.

77

TIRAMISU SP POL 2004 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Tzigane De Grand- Bevange / Turioso
O: Robert Zapotoczny
B: Sylwester Kosiński
K011078 POL009680054704
69.

56

U-COFFI SP POL 2006 Klacz gniada/163 F: Cantanis / Cantus
M: Ula / Common Grounds
O: Hanna Romankiewicz
B: Anna Modelewska
K013808 616009680048206
70.

61

UPIE VAN OVERIS Z Zangersheide POL 2013 Wałach kasztanowata F: Udarco Van Overis
M: Savanne Van Het Sonnishos
O: Maciej Błażejewski
B: Overis Studfarm - Belgia
brak
71.

40

V DALLY KWPN POL 2008 Klacz gniada F: Verdi
M: Zally
O: Jarosław Poręba
B: A. J. Verstegen
K022251
72.

65

VALANDO Hanover DEU 2010 Wałach gniada F: Valentino
M: Granessa
O: Michał Knap
B:
K020786 DE431312309810
73.

44

WIQUELLA SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: Imequyl /Luron
M: Winona / Nobody
O: Daria Kobiernik
B: Daria Kobiernik
reg
74.

50

WIQUID MŁP POL 2012 Ogier siwa F: Diabełek / Grey
M: Wiquerra / Quercus Du Maury
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K022479 616006690017412
75.

43

ZAPP-ZARAPP SP POL 2010 Wałach gniada F: Domel /
M: Zadra po Talent
O: Szymon Wiliński
B: Diter Staniek
reg
76.

32

ZENTIS DR DEU 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:147 F: Top Zento
M: Vievien
O: Grzegorz Kosicki
B: j.w
K025099 DE441411135307
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barczyk Milena
bpk
2018-08-04
22
2018-08-04
28
KIRKA (55)
2018-08-04
2018-08-04
Bortlisz Włodzimierz
KS Centaurus
2018-08-04
2018-08-04
6
2018-08-04
10
BENEFIS (62)
2018-08-04
17
2018-08-04
9
REWERS (63)
2018-08-04
7
2018-08-04
2
140
2018-08-04
3
70
2018-08-04
10
Brzózka Damian
SKJ Tradycja Siedlnica
2018-08-04
25
2018-08-04
18
Czajkowska Izabela
ZKS Drzonków
CARLA (3)
2018-08-04
18
Czajkowska Magdalena
ZKS Drzonków
CARLA (3)
2018-08-04
33
Czekajło Aleksandra
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
OGIEŃ (78)
2018-08-04
2018-08-04
Derda Agata
KJ MICHAŁÓWKA
KOSMA (24)
2018-08-04
31
2018-08-04
21
2018-08-04
3
35
2018-08-04
6
Dudek Alina
St. KJ Kapriola
ANTARI (48)
2018-08-04
4
20
2018-08-04
11
Filipowska Olimpia
Zielonogórski KS Drzonków
GOLDIKA (16)
2018-08-04
2
90
2018-08-04
Gardas Dominika
JKS FER Więckowice
2018-08-04
21
2018-08-04
10
2018-08-04
8
2018-08-04
15
Gieruszczak Elena
KJ Stajnia Bukowiec
ROYBOSS (15)
2018-08-04
3
2018-08-04
Kaliszuk Piotr
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
DIERADO (74)
2018-08-04
9
2018-08-04
2018-08-04
32
2018-08-04
9
Kałużyńska Julia
Zielonogórski KS Drzonków
KALMA (1)
2018-08-04
11
2018-08-04
12
Kiszkurno Dominika
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2018-08-04
5
70
2018-08-04
Klemczyńska Magdalena
ZKS Drzonków
2018-08-04
23
2018-08-04
Knap Michał
ZKS Drzonków
VALANDO (65)
2018-08-04
13
2018-08-04
5
2018-08-04
24
Knap Wiktoria
ZKS Drzonków
QUINTUS (66)
2018-08-04
16
2018-08-04
8
2018-08-04
6
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2018-08-04
2018-08-04
10
2018-08-04
2018-08-04
7
2018-08-04
1
2018-08-04
11
NEMEZIS (46)
2018-08-04
16
2018-08-04
2018-08-04
27
2018-08-04
ELENA (51)
2018-08-04
2018-08-04
7
EUSTER (52)
2018-08-04
17
2018-08-04
2018-08-04
1
2018-08-04
Kondracka Julia
SKJ FAVORIT Racula
NINO (7)
2018-08-04
1
2018-08-04
4
Kosicka Lena
Klub Sportowy Centaurus
ZENTIS (32)
2018-08-04
5
2018-08-04
Kóska Jolanta
KJ Agro-Handel Śrem
ROYAL (59)
2018-08-04
1
2018-08-04
1
Kunefał Natalia
KS Centaurus
2018-08-04
13
2018-08-04
2018-08-04
2018-08-04
Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria
KS Centaurus
2018-08-04
1
180
LORIN B (22)
2018-08-04
8
2018-08-04
15
Leśkiewicz Hania
PakułaHorses
2018-08-04
1
2018-08-04
1
2018-08-04
2
Leśniewska Aleksnadra
bez przynależności klubowej
2018-08-04
2018-08-04
SAMBRA (19)
2018-08-04
2018-08-04
Maciejewska Alicja
ZKS Drzonków
SONG (23)
2018-08-04
2018-08-04
24
Majewska Milena
Pakulahorses
NIRVANA (72)
2018-08-04
1
2018-08-04
1
2018-08-04
9
Milczarkiewicz Maja
ZKS Drzonków
MAXIMUS (79)
2018-08-04
1
60
2018-08-04
Muszyńska-Drabarek Kamila
bpk
2018-08-04
2018-08-04
19
Nowak Wiesław
LKS Stragona Strzegom
2018-08-04
2
180
2018-08-04
5
50
2018-08-04
6
2018-08-04
1
120
2018-08-04
4
70
Pakulski Marcin
Zielonogórski KS Drzonków
2018-08-04
22
2018-08-04
2018-08-04
2018-08-04
14
Pakuła Marcin
Harmony Club Poznań
2018-08-04
14
2018-08-04
3
100
Pałasz Aleksandra
Karkonoski Klub Jeździecki
GALION (41)
2018-08-04
19
Płaszczewska Klaudia
KJ Lansada Milsko
FOKUS (12)
2018-08-04
25
2018-08-04
27
Poręba Jarosław
Karkonoski KJ
V DALLY (40)
2018-08-04
13
Prais Kinga
Siekówko
ARONA (57)
2018-08-04
ETNA (58)
2018-08-04
Romankiewicz Hanna
KS Centaurus
U-COFFI (56)
2018-08-04
8
Sawicka Marta
KJ Kietlów
2018-08-04
12
2018-08-04
25
EUSCELA (38)
2018-08-04
11
2018-08-04
2018-08-04
13
Sawicka Natalia
KJ Kietlów
2018-08-04
5
20
2018-08-04
14
Stasiak Agata
KJ Stajnia Bukowiec
IKONA (14)
2018-08-04
1
2018-08-04
1
Strzępek Natalia
KS Centaurus
2018-08-04
12
2018-08-04
2018-08-04
Tarasek Krzysztof
KJ Czahary Pogorzelica
2018-08-04
15
2018-08-04
11
Tęcza Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
CHODÓW (49)
2018-08-04
29
2018-08-04
26
Tomków Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
WIQUID (50)
2018-08-04
28
2018-08-04
Uziębło Laura
ZKS Drzonków
2018-08-04
20
2018-08-04
Wicenciak Aleksandra
Racocki klub jeździecki
2018-08-04
6
2018-08-04
23
Wieliczko Daniel
KJ Pobet Kurowice
2018-08-04
16
2018-08-04
3
100
2018-08-04
2
45
2018-08-04
20
Wilińska Martyna
BPK
BUNT (42)
2018-08-04
30
2018-08-04
Zapotoczna Gabriela
St. KJ Tradycja Siedlnica
2018-08-04
4
50
2018-08-04
12
Zgrabka Michał
Posadowskie TJ
SULIWAN (68)
2018-08-04
2018-08-04
Żmójdzin Jan
LUKS Nysa Gubin
2018-08-04
7
2018-08-04
1
250
Żurowski Jan
LKS Stragona Strzegom
ETOILE (31)
2018-08-04
4

Number of Riders: 52

Number of Horses: 76

The sum of prizes: 1 650.00

Competition results developed by: ZKS DRZONKÓW
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-122009, ZKJ)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl