Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
61 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 22:56:25
2018-08-20 22:29:40
Jarosław Poręba DON MATCHO'S
  • 1x 9 O/CC4/mała runda
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 22:56:04
2018-08-20 21:57:20
Sara Tomków SCHNEEFLOCKE
  • 1x 4 R/L1/
  • 1x 15 R/L2/
  • 1x 23 R/L3/
59 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 22:55:47
2018-08-20 21:56:46
Sara Tomków BUNT
  • 1x 4 R/L1/
  • 1x 15 R/L2/
  • 1x 23 R/L3/
58 ENTRY ACCEPTED 2018-08-21 11:47:58
2018-08-20 21:56:11
Sara Tęcza CHODÓW
  • 1x 4 R/L1/
  • 1x 15 R/L2/
  • 1x 23 R/L3/
57 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 22:54:48
2018-08-20 19:51:24
Karolina Mazurek AMORE MI
  • 1x 7a R/C1/
  • 1x 18a R/C2/
56 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 22:55:00
2018-08-20 19:50:44
Karolina Mazurek LIDER
  • 1x 7b O/C1/
55 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 22:54:31
2018-08-20 19:49:54
Karolina Mazurek ILUZJA
  • 1x 1 R/4latki/
  • 1x 12 R/4latki/
53 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 15:39:23
2018-08-20 15:33:00
Martyna Stępniak GIGOLO
  • 1x 4 R/L1/
  • 1x 15 R/L2/
  • 1x 23 R/L3/
52 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 15:38:55
2018-08-20 00:05:04
Natalia Jęziołowska REQUIEM
  • 1x 1 R/4latki/
51 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 15:38:31
2018-08-19 22:50:13
Marcin Pakulski DZIELŻAN
  • 1x 5 R/P1/
  • 1x 16 R/P2/
  • 1x 24 R/P4/
50 ENTRY ACCEPTED 2018-08-20 15:41:18
2018-08-19 22:48:35
Patrycja Towpik LEXUS
  • 1x 4 R/L1/
  • 1x 15 R/L2/
  • 1x 23 R/L3/
47 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 22:44:45
2018-08-19 21:57:53
Natalia Głębowska DRIFTER
  • 1x 6b O/N4/
  • 1x 17b O/N5/
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 22:44:27
2018-08-19 20:59:09
Natalia Głębowska KORIDA-P
  • 1x 6b O/N4/
  • 1x 17b O/N5/
45 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 22:44:04
2018-08-19 17:01:16
Maja Polikowska QIU
  • 1x 5 R/P1/
  • 1x 16 R/P2/
44 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 22:43:49
2018-08-19 16:57:04
Dionizy Polikowski BOHUN
  • 1x 6b O/N4/
  • 1x 17b O/N5/
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 22:43:31
2018-08-19 15:30:29
Dominika Kędzia LESOTHO
  • 1x 4 R/L1/
  • 1x 5 R/P1/
42 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 22:41:13
2018-08-19 12:50:09
Paulina Mielec DON CALMA
  • 2x 23 R/L3/
41 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 22:41:32
2018-08-19 11:32:52
Agata Kamionka - Flak DESERT ROSE
  • 1x 9 O/CC4/mała runda
  • 1x 19b O/CC2/młodzieżowy
  • 1x 27 O/CC6/młodzieżowy
40 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 22:40:53
2018-08-19 10:22:57
Olga Mieszczak SUZI QUATRO
  • 1x 2 R/5latki/
  • 1x 13 R/5latki/
  • 1x 24 R/P4/
39 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 22:39:57
2018-08-19 10:11:07
Olga Mieszczak BACARDI
  • 1x 7a R/C1/
  • 1x 18a R/C2/
  • 1x 26a R/C4/
38 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 22:39:33
2018-08-19 08:53:36
Jadwiga Lester CHOU-CHOU
  • 1x 7a R/C1/
  • 1x 18a R/C2/
  • 1x 26a R/C4/
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 07:41:30
2018-08-18 21:59:59
Natalia Sawala CZAKO
  • 1x 4 R/L1/
  • 1x 15 R/L2/
  • 1x 23 R/L3/
36 ENTRY ACCEPTED 2018-08-19 07:39:27
2018-08-18 18:03:48
Edyta Ferst JANTAR
  • 1x 5 R/P1/
  • 1x 16 R/P2/
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 13:10:43
2018-08-18 11:27:56
Martyna Kołodyńska V DALLY
  • 1x 7a R/C1/
  • 1x 18a R/C2/
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 13:10:30
2018-08-17 23:23:01
Aleksandra Sławek COCU AS
  • 1x 4 R/L1/
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 13:10:14
2018-08-17 22:23:57
Halina Machacz CARYCA KATARZYNA
  • 1x 7b O/C1/
  • 1x 18b O/C2/
  • 1x 26b O/C4/
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 13:09:07
2018-08-17 16:24:59
Pola Krzysiak RICOLETTE PG
  • 1x 4 R/L1/
  • 1x 15 R/L2/
  • 1x 23 R/L3/
31 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 13:08:51
2018-08-17 14:59:20
Hanna Sergiel INEZA W
  • 1x 4 R/L1/
  • 1x 15 R/L2/
  • 1x 23 R/L3/
30 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 13:08:35
2018-08-17 12:52:45
Martyna Olszyńska MAURIK'S GIANFRANCO BIGLI
  • 1x 5 R/P1/
  • 1x 6b O/N4/
  • 1x 16 R/P2/
29 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 11:22:44
2018-08-17 11:02:29
Gabriela Jaworska CRISTIANO
  • 1x 2 R/5latki/
  • 1x 13 R/5latki/
  • 1x 24 R/P4/
28 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 11:23:06
2018-08-17 10:48:10
Gabriela Jaworska DARDEVILL
  • 1x 9 O/CC4/mała runda
  • 1x 20 O/CC5/mała runda
  • 1x 28 O/CC7/mała runda
27 ENTRY ACCEPTED 2018-08-17 11:22:10
2018-08-17 10:12:52
Marta Frieske SARMATA
  • 1x 16 R/P2/
  • 1x 17a R/N5/
26 ENTRY ACCEPTED 2018-08-18 13:08:21
2018-08-16 12:03:35
Halina Kosakowska MEFISTO
  • 1x 4 R/L1/
  • 1x 15 R/L2/
  • 1x 23 R/L3/
25 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 23:44:59
2018-08-16 12:02:47
Halina Kosakowska BABILON
  • 1x 5 R/P1/
  • 1x 16 R/P2/
  • 1x 24 R/P4/
24 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 23:45:15
2018-08-15 23:21:35
Anita Parzyńska AVANTI
  • 1x 5 R/P1/
  • 1x 16 R/P2/
  • 1x 24 R/P4/
23 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 23:45:35
2018-08-14 22:08:28
Adrianna Raczkiewicz ALBATROS
  • 1x 5 R/P1/
  • 1x 6a R/N4/
  • 1x 16 R/P2/
  • 1x 24 R/P4/
22 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 23:45:54
2018-08-13 22:47:01
Kinga Stańczak-Szulc JANTAR
  • 1x 5 R/P1/
  • 1x 6a R/N4/
21 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 23:46:09
2018-08-13 08:49:36
Daria Kobiernik POLAGRIS
  • 1x 2 R/5latki/
  • 1x 13 R/5latki/
20 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 23:46:21
2018-08-13 08:49:00
Daria Kobiernik HARFA
  • 1x 1 R/4latki/
  • 1x 12 R/4latki/
19 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 23:46:43
2018-08-10 12:22:16
Maria Stelmaszyk SARUMAN GT
  • 1x 7b O/C1/
  • 1x 18b O/C2/
18 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 23:46:54
2018-08-10 12:21:42
Maria Stelmaszyk LONDANO
  • 1x 7b O/C1/
  • 1x 18b O/C2/
17 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 23:47:16
2018-08-08 21:09:11
Miroslaw Betka ADRENALIN
  • 1x 11 O/CS1/runda duża
  • 1x 22 O/CS2/runda duża
  • 1x 30 O/CS5/runda duża
16 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 23:47:26
2018-08-08 21:06:10
Miroslaw Betka FOLLOW ME
  • 1x 11 O/CS1/runda duża
  • 1x 22 O/CS2/runda duża
  • 1x 30 O/CS5/runda duża
15 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 23:47:44
2018-08-06 13:05:56
Agnieszka Wiśniewska TARA
  • 1x 20 O/CC5/mała runda
14 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 23:47:59
2018-08-06 13:04:48
Marcin Woldański AJANOS STAR
  • 1x 22 O/CS2/runda duża
13 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 23:48:13
2018-08-04 19:01:22
Ewelina Mokrzycka SONET
  • 1x 4 R/L1/
  • 1x 15 R/L2/
  • 1x 23 R/L3/
12 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 23:48:28
2018-08-04 18:59:58
Katarzyna Konarska LUCYFER
  • 2x 13 R/5latki/
10 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 23:48:50
2018-08-04 18:58:14
Katarzyna Konarska LARGO
  • 1x 9 O/CC4/mała runda
  • 1x 20 O/CC5/mała runda
  • 1x 28 O/CC7/mała runda
9 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 23:49:21
2018-08-02 18:55:25
Wiktoria Siergiej VENETIA
  • 1x 1 R/4latki/
  • 1x 12 R/4latki/
8 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 23:49:09
2018-08-02 18:54:57
Wiktoria Siergiej CARRIE CLAIR
  • 1x 1 R/4latki/
  • 1x 12 R/4latki/
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 18:22:06
2018-07-31 12:25:13
Julia Kondracka NINO
  • 1x 4 R/L1/
  • 1x 5 R/P1/
  • 1x 15 R/L2/
  • 1x 23 R/L3/
4 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 23:44:23
2018-07-26 17:13:39
Ewa Niestrawska EL SOVSKI
  • 1x 2 R/5latki/
3 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 23:44:07
2018-07-26 17:09:35
Ewa Niestrawska ORAWA
  • 1x 7a R/C1/
2 ENTRY ACCEPTED 2018-08-16 23:43:45
2018-07-25 18:20:27
Paula Maria Cetto AUGUST DER STARKE II
  • 1x 7a R/C1/
  • 1x 8 O/CC1/młodzieżowy
  • 1x 18a R/C2/
  • 1x 19b O/CC2/młodzieżowy
  • 1x 26a R/C4/
1 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 12:50:55
2018-07-24 10:03:43
Barbara Ćwiek BOLERO CCCXVI
  • 1x 5 R/P1/
  • 1x 6a R/N4/
  • 1x 16 R/P2/
  • 1x 17a R/N5/
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Betka Miroslaw LKJ Lewada
S
879/18
10031673
2. Cetto Paula Maria Berliner SV Akademie der Wissenschaften e.V.
1997 (MJ.)
None
3. Ćwiek Barbara Pomorska Liga Jeździecka
S
O013298
4. Ferst Edyta Klub Jeździecki Jaroszówka
S
O041172
5. Filipowska Olimpia ZKS Drzonków
2002 (J.)
O027945
6. Frieske Marta KJ MARMA
S
O034774
7. Głębowska Natalia Klub Jezdziecki Gołębin Stary
2003 (JM.)
O037035
8. Hosa Emilia ZKS Drzonków
2004 (JM.)
O037717
9. Jaworska Gabriela LKJ Lewada Zakrzów
S
O001467
10. Jęziołowska Natalia KJ Michałówka
2002 (J.)
O038126
11. Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
S
O001225
12. Kędzia Dominika KJ Jeziorki Osieczna
S
Brak
13. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
14. Kołodyńska Martyna Karkonoski KJ
S
O027317
15. Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O001317
16. Kondracka Julia SKJ FAVORIT Racula
2003 (JM.)
O043059
17. Kosakowska Halina Klub Jeździecki Raduszyn
S
O023183
18. Krzysiak Pola BPK
1997 (MJ.)
O032469
19. Lester Jadwiga KJ Jeziorki-Osieczna
1997 (MJ.)
O020567
20. Machacz Halina Klub Jeździecki Jaroszówka
1998 (MJ.)
O041164
21. Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ
S
O003129
22. Mielec Paulina Ks Centaurus
S
O014431
23. Mieszczak Olga KJ Michałów
S
O014233
24. Mokrzycka Ewelina LKS Stragona Strzegom
S
brak
25. Niestrawska Ewa Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
S
O000818
26. Olszyńska Martyna JKS Melloni Horses
2006 (JM.)
O041312
27. Pakulski Marcin Zielonogórski KS Drzonków
S
O004690
28. Parzyńska Anita Klub Jeździecki Golden Dream
S
Beak
29. Polikowska Maja Tornado Szczecin
S
brak
30. Polikowski Dionizy BPK
2006 (JM.)
brak
31. Poręba Jarosław Karkonoski Klub Jeździecki
S
O000520
32. Raczkiewicz Adrianna St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O022492
33. Sawala Natalia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
S
O023126
34. Sergiel Hanna Zielonogórski Klub Sportowy
2006 (JM.)
O047012
35. Siergiej Wiktoria KJ Agrohandel Śrem
S
O003116
36. Sławek Aleksandra Beauty Jumping Team
2003 (JM.)
brak
37. Stańczak-Szulc Kinga KJ Pobet Kurowice
S
O033679
38. Stępniak Martyna ZKS Drzonków
2006 (JM.)
O048988
39. Tęcza Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2001 (J.)
O034407
40. Tomków Aleksandra
41. Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2000 (J.)
O043630
42. Towpik Patrycja ZKS Drzonków
2003 (JM.)
O047011
43. Woldański Marcin KS Garo
S
O003642
10156442
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

21

ADRENALIN Hanowerska GER 2005 Klacz kasztanowata/170 F: Weltregent
M: Akita
O: Miroslaw Betka
B: BaumgartGbR
K009578
2.

18

AJANOS STAR Holsztyńska DEU 2007 Wałach siwa F: Aljano
M: Joyride
O: Marcin Woldański
B: Niemcy
K018224 DE421000147107 DE421000147107
3.

27

ALBATROS Śląska POL 2003 Wałach kara F: Boy / Palant
M: Arabela / Astenik
O: Renata Raczkiewicz
B: -
K023474
4.

57

AMORE MI OLD GER 2010 Klacz gniada F: Amper
M: Frigga / Sunny Boy
O: Karola Mazurek
B: Barbara Moeller - Ott
K026207 DE433330505410
5.

7

AUGUST DER STARKE II Dsp Deutsches Sportpferd GER 2004 Wałach kasztanowata/180 F: Ibikons Adelante
M: Gondola
O: Paula Maria Cetto
B: Juri Zschorlich
None
6.

28

AVANTI SP POL 2007 Wałach gniada F: Denar
M: Adaptacja
O: Anita Parzyńska
B: Janusz Klimek
Brak
7.

29

BABILON SP POL 2001 Wałach kasztanowata/163 F: Dragon
M: Bylina
O: Roman Przymusiński
B: Kazimierz Kosakowski
brak
8.

42

BACARDI Śląska POL 2007 Wałach gniada/168 F: Butanol
M: Karmela
O: Marek Łyczko
B: Elżbieta Łyczko
K016825
9.

47

BOHUN SP POL 2002 Wałach siwa F: nn
M: nn
O: Maja Polikowska
B: nn
brak
10.

12

BOLERO CCCXVI Pura Rasa Espanola POL 2012 Ogier kasztanowata/163 F: Duque CXXXV
M: Moreneta V
O: Barbara Ćwiek, Łukasz Król
B: Luis Miquel Borja Borja
K025960 UELN724908000115229
11.

58

BUNT SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Wandervogel II/Wanderer
M: Barwa/Dakar
O: Jacek Nowicki
B: Jacek Nowicki
K014121 POL009611150903
12.

13

CARRIE CLAIR SP POL 2014 Klacz gniada F: Quatergold/Quaterback
M: Chantal/Armani
O: Wiktoria Siergiej
B: Wiktoria Siergiej
K026228 616009640078914
13.

36

CARYCA KATARZYNA Oldenburska POL 2005 Klacz gniada F: Curacao
M: New Wave
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K011077
14.

6

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
O:
B: SK Kozienice
K019848 616POL110071581
15.

41

CHOU-CHOU Typ Szlachetny POL 2010 Wałach siwa F: NN
M: NN
O: Jadwiga Lester
B: Joanna Szweda
K023188
16.

37

COCU AS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Corofini
M: C-Alabama
O: Kalinowska Barbara
B: Kalinowska Barbara
brak
17.

32

CRISTIANO wlkp POL 2013 Ogier ciemnogniada F: Stakkato Top/Stakkato
M: Caren/Kadr
O: Johanna Salovara
B: Johanna Salovara Dean
K024149 616007520009613
18.

40

CZAKO SP POL 2010 Wałach gniada F: Ludger
M: Czejenka
O: Maciej Sawala
B: Sylwester Kosiński
K019195
19.

31

DARDEVILL HAN GER 2004 Wałach ciemnogniada F: D
M: D
O: NIKOLA HOLCHAUZER
B: N
12344
20.

44

DESERT ROSE OLD POL 2011 Klacz kara F: De Niro
M: Quadriga
O: Agata Kamionka - Flak
B: Niemcy
K019288
21.

45

DON CALMA WLKP POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Con Calma / Calato
M: Dywizja / Nameless
O: Paulina Mielec
B: Mirosław Łacinik
K022714 616007610185512
22.

60

DON MATCHO'S Oldenburska POL 2008 Wałach kasztanowata F: Don Romantic
M: Wenecia
O: Jarosław Poręba
B: Niemcy
K022020
23.

50

DRIFTER KWPN NLD 2008 Wałach siwa F: Special D
M: Tristanna
O: Bruge Małgorzata Maruszczak
B: Van-Asck-Bikker
K019149
24.

5

DZIELŻAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Top Gun xo/Prince Igor
M: Dąbrówka/Flader
O: Beata Pakulska
B: Przemysław Olejnik
K024687 616009680062612
25.

8

EL SOVSKI SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: Swarovski/Sandro Hit
M: El Dżaha/Dżahil
O: Kamil Niestrawski
B: SK Prudnik
K022730 616009690057813
26.

20

FOLLOW ME Westfälisches GER 2002 Klacz kara/175 F: florestan 1
M: wolke sieben
O: betka miroslaw
B: hellmann rudolf
k024890 de 441410088602 105xn32
27.

61

GOLDIKA MŁP POL 2007 Klacz siwa/165 F: Devin Du Maury/Quatar De Plape
M: Gobi/Banita
O: Olimpia Filipowska
B: SK Ochaby
K017580 POL006540092107
28.

24

HARFA SP POL 2014 Klacz gniada F: Ludger/Laptop
M: Herbia/Contendor
O: Marek Piętka
B: Marek Piętka
brak 616009682011214
29.

62

HEKTOR SP POL 2007 Wałach siwa F: Avero/Athlet Z
M: Hinka/Hajfong
O: ZKS Drzonków
B: Grzegorz Grzejszczak
K018894 009640090307
30.

55

ILUZJA wlkp. POL 2014 Klacz gniada F: Maaik/Equador
M: Inguri/Mywill
O: Karola Mazurek
B: SK Pępowo Sp. z o.o.
K026209 616007610062814
31.

34

INEZA W SP POL 2005 Klacz gniada F: Largo / Lascadell
M: Ikona / Inkinatus
O: Iwona Sergiel
B: Rinaldo Kiecoń
K011064
32.

63

IRTYSZ SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Limit
M: Iryda
O: Joanna Skibińska
B: Michał Różański
K009036 10296 102XR98
33.

39

JANTAR SP POL 2011 Wałach gniada F: Corleone Z
M: Jegrznia
O: Edyta Ferst
B: Skrzypczak Marian
K023282
34.

26

JANTAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: skar /
M: Jarla / Luron
O: Kinga Stańczak
B: Jarosław Gawlik
K018823 POL009690014809
35.

49

KORIDA-P SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Corleone-Z
M: Kaljope-P
O: Agata Głębowska
B: Parkitny Bogdan
K011208 POL009670026206
36.

16

LARGO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Lena / Bas
O: Katarzyna Konarska
B: Krzysztof Leszczyński
K014532 POL007520037509
37.

46

LESOTHO NN POL 2007 Wałach bułana F: NN
M: NN
O: Dominika Kędzia
B: NN
Brak
38.

4

LEXUS SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Almetto P x Rabiatos Z
M: Lawina x Leopolis
O: Jerzy Gontowiuk
B: Aurelia Wołoszyn
K022078
39.

56

LIDER SP POL 2011 Wałach gniada/167 F: Pastisz
M: Lusi / Pegasus HB
O: Karola Mazurek
B: Piotr Lipiński
K019596 616009670044011
40.

17

LUCYFER Trakeńska POL 2013 Wałach gniada F: Ajbek
M: Lukka
O: Katarzyna Konarska
B: Bartosz Iwański
K025568
41.

33

MAURIK'S GIANFRANCO BIGLI Kuc Walijski NED 2011 Wałach inna/kuc: F: Orhard Boginov
M: Maurik's Uptown Girl
O: Marta Pleszko
B: LEUNS VELD'S ELEGANT
K024058
42.

2

MEFISTO SP POL 2009 Wałach siwa/171 F: Faust Z/
M: Madea/
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
K022062
43.

11

NINO KUC POL 2010 Wałach izabelowata/kuc: F: TORNADO
M: NINA
O: JOANNA DYKRZAK
B: MATKOWSKI LUBOMIR
K019488
44.

9

ORAWA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz gniada/165 F: Placido
M: Opcja/ Cabrol
O: Ewa Niestrawska
B: Stanisław Grygier
K015815 12603
45.

25

POLAGRIS Małopolska POL 2013 Ogier gniada F: Sword/Glimer Mann
M: Polagra/Rashim
O: Marta Markiewicz -Melon
B: SK Prudnik
K024551 616006690058813
46.

48

QIU Hanowerska GER 2013 Wałach kasztanowata F: Quaterhall
M: Annalena
O: Maja Polikowska
B: Gerd Icken
0000
47.

52

REQUIEM SP POL 03.0 Ogier kara F: Clavius
M: Ramona KG/Campari M
O: Magdalena Jeżewska
B: Magdalena Jeżewska
K026388 616009610165114
48.

35

RICOLETTE PG Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2013 Klacz gniada F: Calderon
M: Rafia
O: Pola Krzysiak
B: Stanisław Pałczyński
K026377
49.

30

SARMATA SP POL 2010 Wałach kasztanowata/172 F: Romario
M: Sasetka
O: Marta Frieske
B: Artur Dąbrowski
K020793 616 009 68 00561 10
50.

59

SCHNEEFLOCKE SP POL 2008 Klacz gniada F: Ordos
M: Prinzessin
O: Sara Tomków
B: Niemcy
reg
51.

15

SONET WLKP POL 2005 Ogier gniada F: Bujak / Sir Shostakovich
M: Safari / Silver
O: Ewelina Mokrzycka
B: Sylwester Kosiński
K011246 POL007680044005
52.

43

SUZI QUATRO Oldenburska GER 2013 Klacz kaszt. F: Sir Donnerhall I/Sandro Hit
M: Skapatmie/Quattro B
O: Jarosław Poręba
B: Josef-Ludwig Brinkhus
K026398 DE433334012913
53.

38

V DALLY KWPN POL 2008 Klacz gniada F: Verdi
M: Zally
O: Jarosław Poręba
B: A. J. Verstegen
K022251
54.

14

VENETIA Oldenburg GER 2014 Klacz ciemnogniada F: Van Vivaldi/Vivaldi
M: Ruby Tuesday/Regazzoni
O: Wiktoria Siergiej
B: Janne Schaefer
K026227 DE433330280214
Rider Club
Competition
Prize
Betka Miroslaw LKJ Lewada
200
200
250
SUM:
650.00
Cetto Paula Maria Berliner SV Akademie der Wissenschaften e.V.
90
150
140
SUM:
380.00
Frieske Marta KJ MARMA
30
SUM:
30.00
Głębowska Natalia Klub Jezdziecki Gołębin Stary
100
100
SUM:
200.00
Kamionka - Flak Agata K.S. Centurion
140
170
SUM:
310.00
Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom
160
160
180
90
100
SUM:
690.00
Kosakowska Halina Klub Jeździecki Raduszyn
80
SUM:
80.00
Machacz Halina Klub Jeździecki Jaroszówka
120
150
SUM:
270.00
Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ
120
120
120
SUM:
360.00
Mieszczak Olga KJ Michałów
90
SUM:
90.00
Olszyńska Martyna JKS Melloni Horses
70
SUM:
70.00
Polikowska Maja Tornado Szczecin
30
70
SUM:
100.00
Polikowski Dionizy BPK
80
100
SUM:
180.00
Stańczak-Szulc Kinga KJ Pobet Kurowice
90
100
SUM:
190.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Betka Miroslaw
LKJ Lewada
2018-08-24
1
200
2018-08-25
1
200
2018-08-26
2
2018-08-24
2
2018-08-25
2
2018-08-26
1
250
Cetto Paula Maria
Berliner SV Akademie der Wissenschaften e.V.
2018-08-24
2
90
2018-08-26
1
150
2018-08-25
1
140
2018-08-26
1
Ćwiek Barbara
Pomorska Liga Jeździecka
2018-08-24
12
2018-08-24
5
2018-08-25
10
2018-08-25
3
Ferst Edyta
Klub Jeździecki Jaroszówka
JANTAR (39)
2018-08-24
11
2018-08-25
7
Filipowska Olimpia
ZKS Drzonków
GOLDIKA (61)
2018-08-24
11
2018-08-25
7
2018-08-26
5
2018-08-26
Frieske Marta
KJ MARMA
SARMATA (30)
2018-08-25
3
30
2018-08-25
2
Głębowska Natalia
Klub Jezdziecki Gołębin Stary
2018-08-24
2
2018-08-25
2
DRIFTER (50)
2018-08-24
1
100
2018-08-25
1
100
Hosa Emilia
ZKS Drzonków
HEKTOR (62)
2018-08-24
4
2018-08-25
9
2018-08-26
Jaworska Gabriela
LKJ Lewada Zakrzów
2018-08-24
3
2018-08-25
2
2018-08-26
2
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-26
Jęziołowska Natalia
KJ Michałówka
REQUIEM (52)
2018-08-24
Kamionka - Flak Agata
K.S. Centurion
2018-08-24
4
2018-08-25
1
140
2018-08-26
1
170
Kędzia Dominika
KJ Jeziorki Osieczna
LESOTHO (46)
2018-08-24
9
2018-08-24
4
2018-08-25
9
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
HARFA (24)
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-24
2018-08-25
1
Kołodyńska Martyna
Karkonoski KJ
V DALLY (38)
2018-08-24
6
2018-08-25
5
Konarska Katarzyna
LKS Stragona Strzegom
LARGO (16)
2018-08-24
1
160
2018-08-25
1
160
2018-08-26
1
180
LUCYFER (17)
2018-08-24
4
2018-08-25
1
90
2018-08-26
1
100
Kondracka Julia
SKJ FAVORIT Racula
NINO (11)
2018-08-24
3
2018-08-24
7
2018-08-25
5
2018-08-26
3
2018-08-26
Kosakowska Halina
Klub Jeździecki Raduszyn
2018-08-24
8
2018-08-25
7
2018-08-26
6
BABILON (29)
2018-08-24
8
2018-08-25
8
2018-08-26
2
80
Krzysiak Pola
BPK
2018-08-24
13
2018-08-25
14
2018-08-26
11
Lester Jadwiga
KJ Jeziorki-Osieczna
2018-08-24
4
2018-08-25
3
2018-08-26
3
Machacz Halina
Klub Jeździecki Jaroszówka
2018-08-24
2
2018-08-25
1
120
2018-08-26
1
150
Mazurek Karolina
Sudecki LKS Książ
ILUZJA (55)
2018-08-24
2018-08-25
LIDER (56)
2018-08-24
1
120
2018-08-24
1
120
2018-08-25
1
120
Mielec Paulina
Ks Centaurus
2018-08-26
10
Mieszczak Olga
KJ Michałów
BACARDI (42)
2018-08-24
3
2018-08-25
2
90
2018-08-26
2
2018-08-24
2018-08-25
2018-08-26
Mokrzycka Ewelina
LKS Stragona Strzegom
SONET (15)
2018-08-24
6
2018-08-25
6
2018-08-26
7
Niestrawska Ewa
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
2018-08-24
2018-08-25
ORAWA (9)
2018-08-24
5
2018-08-25
4
Olszyńska Martyna
JKS Melloni Horses
2018-08-24
2
70
2018-08-24
3
2018-08-25
5
Pakulski Marcin
Zielonogórski KS Drzonków
2018-08-24
5
2018-08-25
4
2018-08-26
4
2018-08-26
Parzyńska Anita
Klub Jeździecki Golden Dream
AVANTI (28)
2018-08-24
6
2018-08-25
6
2018-08-26
3
Polikowska Maja
Tornado Szczecin
QIU (48)
2018-08-24
3
30
2018-08-25
2
70
Polikowski Dionizy
BPK
BOHUN (47)
2018-08-24
2
80
2018-08-25
1
100
Poręba Jarosław
Karkonoski Klub Jeździecki
2018-08-24
2
Raczkiewicz Adrianna
St. KJ Tradycja Siedlnica
2018-08-24
10
2018-08-24
3
2018-08-25
11
2018-08-26
5
2018-08-26
Sawala Natalia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
CZAKO (40)
2018-08-25
2018-08-26
Sergiel Hanna
Zielonogórski Klub Sportowy
INEZA W (34)
2018-08-24
12
2018-08-25
12
2018-08-26
8
2018-08-26
Siergiej Wiktoria
KJ Agrohandel Śrem
2018-08-24
2018-08-25
VENETIA (14)
2018-08-24
2018-08-25
Sławek Aleksandra
Beauty Jumping Team
COCU AS (37)
2018-08-24
10
2018-08-26
2018-08-25
13
Stańczak-Szulc Kinga
KJ Pobet Kurowice
JANTAR (26)
2018-08-24
1
90
2018-08-24
1
100
Stępniak Martyna
ZKS Drzonków
IRTYSZ (63)
2018-08-24
2
2018-08-26
2018-08-25
3
2018-08-26
1
Tęcza Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2018-08-24
1
2018-08-25
4
2018-08-26
2
2018-08-26
Tomków Aleksandra
BUNT (58)
2018-08-26
Tomków Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
BUNT (58)
2018-08-24
5
2018-08-25
2
2018-08-26
4
2018-08-26
2018-08-24
7
2018-08-25
10
Towpik Patrycja
ZKS Drzonków
LEXUS (4)
2018-08-24
9
2018-08-25
11
2018-08-26
9
2018-08-26
Woldański Marcin
KS Garo
2018-08-25
3

Number of Riders: 43

Number of Horses: 54

The sum of prizes: 3 600.00

Competition results developed by: ZKS DRZONKÓW
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-122009, ZKJ)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl