Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
339 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 07:20:29
2018-08-12 20:11:44
Aleksandra Iwanicka TERCJA
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
338 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 07:21:11
2018-08-12 16:21:22
Tomasz Pawlicki CASTAL B
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
337 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 07:22:31
2018-08-12 16:20:45
Karolina Kozakiewicz COLOMBO
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
336 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 07:19:49
2018-08-12 14:59:42
Sandra Łukasik KONSTELACJA
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
335 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 22:26:57
2018-08-12 13:33:14
Imke Friederike Arndt FAIR DREAM
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
334 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 22:26:30
2018-08-12 13:28:55
Imke Friederike Arndt COUNTROS S
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
333 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 07:20:50
2018-08-12 12:06:44
Mariusz Łupkowski SILVIO SON 56
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
332 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 07:21:33
2018-08-12 10:26:37
Kamil Niestrawski CHARYZMA
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
331 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:35:16
2018-08-11 17:38:57
Marcin Wesoły GINGER
  • 2x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 2x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
330 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:31:10
2018-08-11 16:58:45
Piotr Kaliszuk DROSERA
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
329 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:31:34
2018-08-11 16:56:30
Aleksandra Jędrychowska ALANDA
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
328 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 07:23:38
2018-08-11 14:12:18
Martin Rozynek CANTUCCINI
  • 2x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
327 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:35:44
2018-08-11 11:58:01
Alicja Maciejewska SONG
  • 2x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
326 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:33:05
2018-08-11 11:46:35
Joanna Maczuga MARIKA
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
325 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:32:03
2018-08-11 11:45:53
Hubert Polowczyk GIRL DIAMANTINA
  • 2x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
324 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:32:23
2018-08-11 11:45:25
Hubert Polowczyk DURANGO P
  • 2x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
323 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:32:45
2018-08-11 11:27:42
Maciej Świca KIDIBUL "V"
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
322 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:33:53
2018-08-11 11:26:44
Hubert Polowczyk SZYMON
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
321 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:33:29
2018-08-11 11:26:11
Hubert Polowczyk ALO-VARO P
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
320 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 07:58:41
2018-08-11 03:11:35
Julia Richter KASPAR SB
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
319 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 07:16:27
2018-08-11 03:10:13
Julia Richter CASTINI 3
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
318 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 23:56:42
2018-08-10 23:41:35
Jorn Bollmann SALOMON
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
317 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 23:56:27
2018-08-10 23:41:18
Jorn Bollmann GEROMIMO
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
316 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 21:58:02
2018-08-10 21:38:58
Thomas Jahn QUICKETT
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
315 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 21:56:16
2018-08-10 21:36:49
Thomas Jahn CASSANOVA CLASSIC
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
314 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 21:58:20
2018-08-10 21:25:37
Thomas Jahn LITTLE EDDY
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
313 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 21:57:13
2018-08-10 21:17:19
Thomas Jahn COCO CARLOTTA
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
312 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 21:55:55
2018-08-10 21:14:46
Anne Mewes CARLAY
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
311 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 21:55:29
2018-08-10 21:13:02
Katja Schanze MISS POMPADURE
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
310 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:14:55
2018-08-10 18:31:03
Ksawery Śniegucki GOLDEN GIRL
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
309 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:15:21
2018-08-10 18:30:10
Ksawery Śniegucki RLG CORNETTA
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
308 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:15:41
2018-08-10 18:29:05
Ksawery Śniegucki CAMPARI 294
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 7/N-C/Drużynowy Puchar Polski, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
307 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:08:54
2018-08-10 18:28:40
Kati Lekander QUESTINO
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 6/CC/Runda Złota, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 10/CC1/Runda Złota PLJ - finał Grand Prix, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
306 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:08:30
2018-08-10 18:28:02
Kati Lekander CLEINER HEINER
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
305 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:16:02
2018-08-10 18:27:30
Ksawery Śniegucki GOUVERNEUR
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
304 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:10:02
2018-08-10 18:25:32
Kati Lekander CASSANDRO 71
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 6/CC/Runda Złota, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
303 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:09:36
2018-08-10 18:24:22
Kati Lekander CASSANDRA 335
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 6/CC/Runda Złota, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 10/CC1/Runda Złota PLJ - finał Grand Prix, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
302 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:27:57
2018-08-10 16:18:52
Wiktoria Marczak OLINERO
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
301 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:22:45
2018-08-10 15:24:11
Natalia Kunefał HISTAMINA
  • 2x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 2x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
300 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:14:00
2018-08-10 15:23:28
Włodzimierz Bortlisz REWERS
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
299 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:14:26
2018-08-10 15:22:51
Włodzimierz Bortlisz LATISSIMUS
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
298 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:16:26
2018-08-10 15:22:02
Włodzimierz Bortlisz BENEFIS
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 7/N-C/Drużynowy Puchar Polski, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
  • 1x ZO 9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
295 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:10:33
2018-08-10 11:42:51
Maximilian Parkitny ZUCCA
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
294 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:16:50
2018-08-10 11:42:10
Maximilian Parkitny DURANO W
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
293 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:17:11
2018-08-10 11:41:29
Maximilian Parkitny NOBILIS
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
292 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:50:30
2018-08-09 22:07:01
Agnieszka Gaertner COMPANERO
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
291 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:22:18
2018-08-09 21:55:11
Martin Rozynek CAMILLO SONG
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
290 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:25:11
2018-08-09 21:44:59
Martin Rozynek COURAGE 140
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
289 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:28:33
2018-08-09 21:42:57
Martin Rozynek COLANDER AK
  • 2x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
288 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:28:59
2018-08-09 16:24:26
Anna Paulina Schröder CALIEMERO 2
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
287 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:07:57
2018-08-09 15:40:27
Carolin Buchelt CONTADOR 42
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
286 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:29:26
2018-08-09 13:48:46
Jarosław Skrzyczyński CONRALDIK IV
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
285 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:29:51
2018-08-09 13:48:07
Piotr Kaliszuk LEVINO B
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
284 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:30:17
2018-08-09 13:46:35
Piotr Kaliszuk DIERADO
  • 2x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 2x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
283 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:30:40
2018-08-09 13:45:22
Piotr Kaliszuk CHACCO DOR
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 7/N-C/Drużynowy Puchar Polski, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
  • 1x ZO 9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
282 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:31:10
2018-08-09 13:45:14
Vitalii Charadnik CONPEIA
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
281 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:31:37
2018-08-09 13:43:43
Piotr Kaliszuk CON JUAN
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 6/CC/Runda Złota, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 10/CC1/Runda Złota PLJ - finał Grand Prix, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
280 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:32:11
2018-08-09 13:42:47
Jarosław Skrzyczyński QUIRO 5
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
279 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:32:36
2018-08-09 13:42:34
Iga Adamek DROSERA
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
278 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:33:27
2018-08-09 13:42:15
Jarosław Skrzyczyński AKKOL
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
277 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:33:59
2018-08-09 13:41:37
Jarosław Skrzyczyński GREATEST
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
276 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:33:02
2018-08-09 13:40:50
Jarosław Skrzyczyński LION
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
275 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:34:28
2018-08-09 13:40:20
Vitalii Charadnik COUNTRYMAN
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
274 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:35:30
2018-08-09 13:39:50
Vitalii Charadnik CENTADA
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
273 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:34:55
2018-08-09 13:39:24
Vitalii Charadnik QUICK STEP
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
272 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:36:21
2018-08-09 13:38:54
Vitalii Charadnik ONAGADORI RED WINE
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
271 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:35:56
2018-08-09 13:36:55
Vitalii Charadnik POMPEIA
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
270 ENTRY ACCEPTED 2018-08-11 20:34:18
2018-08-09 12:32:56
Maksymilian Wechta ALVARO 121
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
269 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:37:29
2018-08-09 12:31:01
Maksymilian Wechta QUADRIGA
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
268 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:38:05
2018-08-09 12:30:30
Maksymilian Wechta CLEAR CARETINA
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
267 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:38:45
2018-08-09 12:30:08
Maksymilian Wechta CALLIHALL
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
266 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:38:24
2018-08-09 12:28:20
Maksymilian Wechta COUNTDOWN
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
265 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:36:58
2018-08-09 12:27:00
Maksymilian Wechta MYSTIQUE
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
264 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:06:59
2018-08-09 09:18:14
Patryk Modelewski WALKOVER
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
263 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:06:26
2018-08-09 09:17:10
Patryk Modelewski CHIVAS
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
262 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:39:11
2018-08-09 07:49:36
Aleksandra Wicenciak IN PERSONA
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
261 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:39:39
2018-08-08 22:19:05
Zuzanna Jarocka CHITO BLUE
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
260 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:40:06
2018-08-08 21:16:07
Jacqueline Kelm IVARO
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
  • 1x ZO 10/CC1/Runda Złota PLJ - finał Grand Prix, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
259 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:40:33
2018-08-08 21:05:21
Joy Grigoleit LUHELI MG
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
258 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:42:22
2018-08-08 21:04:45
Joy Grigoleit FAMIRA MG
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
257 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:42:49
2018-08-08 21:04:34
Marcin Pakuła CONTINIA
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 6/CC/Runda Złota, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
256 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:43:10
2018-08-08 21:04:09
Marcin Pakuła CONTENDROS
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 6/CC/Runda Złota, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 10/CC1/Runda Złota PLJ - finał Grand Prix, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
255 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:43:46
2018-08-08 20:34:11
Tomasz Gogołek IRONMAN MELLONI
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
254 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:44:07
2018-08-08 20:33:29
Tomasz Gogołek CORNET'S CESAR
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
253 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:44:46
2018-08-08 20:32:44
Tomasz Gogołek CELLO MELLONI
  • 2x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
252 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:45:10
2018-08-08 20:31:51
Tomasz Gogołek JASON VDL
  • 2x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
251 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:44:27
2018-08-08 20:30:52
Tomasz Gogołek GOSSIP MELLONI
  • 2x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
250 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:45:32
2018-08-08 20:19:15
Kassandra Wolff CYRANO VA
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
249 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:50:53
2018-08-08 18:00:33
Hanna Romankiewicz U-COFFI
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
248 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:46:01
2018-08-08 15:17:00
Jakub Kubiak EL DŻAMARA
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
247 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:46:22
2018-08-08 15:16:36
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
246 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:47:34
2018-08-08 15:03:55
Sławomir Klóska COCO GOLD
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
245 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:46:54
2018-08-08 15:02:54
Sławomir Klóska CHACARTA
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
244 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:47:14
2018-08-08 15:02:10
Sławomir Klóska BADOLAN
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
243 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:48:29
2018-08-08 14:55:23
Paulina Koza STIGMATICA
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
242 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:48:04
2018-08-08 14:54:51
Paulina Koza CABALTICA
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 6/CC/Runda Złota, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 7/N-C/Drużynowy Puchar Polski, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
  • 1x ZO 10/CC1/Runda Złota PLJ - finał Grand Prix, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
241 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:48:51
2018-08-08 14:51:50
Jakub Krzyżosiak FERLINA
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
240 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:49:19
2018-08-08 13:44:33
Waleria Wróblewska DON JOUAN HBC
  • 2x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
239 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:50:02
2018-08-08 13:43:51
Nawojka Kiecoń DIGISPORT CODEINA
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
238 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:52:19
2018-08-08 13:43:11
Nawojka Kiecoń CARBONARA MK
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
237 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:51:27
2018-08-08 13:42:28
Nawojka Kiecoń CHARYZMA W
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
236 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:53:50
2018-08-08 13:41:55
Mściwoj Kiecoń ANJO DIAMOND RAVER
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
235 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:51:54
2018-08-08 13:41:21
Mściwoj Kiecoń QUALITY QUEEN
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
234 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:52:44
2018-08-08 13:40:36
Mściwoj Kiecoń SIR SAPPORO MK
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
233 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:53:03
2018-08-08 13:39:49
Mściwoj Kiecoń QUINLEEN
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
232 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:54:18
2018-08-08 13:39:15
Mściwoj Kiecoń ODESSA PROFI
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
231 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:53:26
2018-08-08 13:38:39
Mściwoj Kiecoń DIGISPORT COLOMBIANA
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
230 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:54:45
2018-08-08 12:39:29
Filip Kapała BARCELONA G
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
229 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:55:06
2018-08-08 12:37:44
Filip Kapała EUFORIA
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
228 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:56:00
2018-08-08 11:48:32
Emilie Meyer NEXUS ALAGON
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
227 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:55:38
2018-08-08 09:26:59
Olimpia Filipowska GOLDIKA
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
226 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 07:59:21
2018-08-08 08:08:19
Karolina Greniuk B-ULTIMA
  • 2x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 2x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
225 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:57:31
2018-08-08 07:41:13
Jennifer Lepke CAMERENGO
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
224 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:57:10
2018-08-08 07:39:45
Jennifer Lepke LILLIFEE
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
223 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:57:52
2018-08-08 07:36:20
Sophie Rohner DIAVERTER
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
222 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:58:53
2018-08-08 07:33:15
Lukas Wisniewski CÄSAR H
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
221 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:58:13
2018-08-08 07:32:35
Lukas Wisniewski AKIRA
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
220 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:58:33
2018-08-08 07:31:13
Viktor Wisniewski CHERRY F
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
219 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:59:55
2018-08-07 23:37:24
Jan Bobik VELCO SITTE
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
218 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:59:16
2018-08-07 23:26:53
Jan Bobik CEDYNIA
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
217 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:59:36
2018-08-07 23:26:05
Jan Bobik ONASIS
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
216 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 23:00:40
2018-08-07 23:24:09
Jan Bobik CATAMARA'N
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
215 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 23:00:17
2018-08-07 23:20:53
Jan Bobik SANTISA
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
214 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 23:01:06
2018-08-07 23:20:06
Adrian Jaworski CZART
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
213 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:16:15
2018-08-07 15:54:08
Ulrike Erdmann DORIBA
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
212 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:15:49
2018-08-07 15:53:06
Ulrike Erdmann CROCODILE DUNDEE 10
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 6/CC/Runda Złota, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 10/CC1/Runda Złota PLJ - finał Grand Prix, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
211 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:16:39
2018-08-07 15:51:21
Natalia Łangowska CHECKERS W Z
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
210 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 23:01:28
2018-08-06 22:38:17
Fabienne Bender BAILEYS
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
209 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:17:29
2018-08-06 21:40:07
Martyna Kałdonek CARTOGRAN'S KISS
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 6/CC/Runda Złota, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 7/N-C/Drużynowy Puchar Polski, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
208 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:17:53
2018-08-06 20:24:31
Zuzanna Kaczmarzyk SOPRANO HIPPICA
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
207 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:37:25
2018-08-06 20:03:09
Marcin Pakuła GLORIA
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
206 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:37:05
2018-08-06 20:02:38
Marcin Pakuła CICERO Z
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
205 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:18:19
2018-08-06 19:56:32
Jakub Podgórny COLLIN M
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
204 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:19:53
2018-08-06 19:55:55
Angeliki Podgórna N.JUSTICE OF HERITAGE
  • 2x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
203 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:19:04
2018-08-06 19:55:06
Angeliki Podgórna CLOUD
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
202 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:18:44
2018-08-06 19:54:31
Angeliki Podgórna ALANIA
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
201 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:20:16
2018-08-06 18:52:09
Angelique Kröber LORBAS
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
200 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 23:02:37
2018-08-06 17:51:19
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn LORIN B
  • 2x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 2x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
199 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:37:57
2018-08-06 17:19:12
Stephanie Steinke AMIGO 1715
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
197 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:20:47
2018-08-06 15:21:36
Michał Jóskowiak WENECJA
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
196 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:21:06
2018-08-06 15:19:50
Michał Jóskowiak HUSH HUSH
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
195 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:21:44
2018-08-06 14:10:38
Łukasz Piksa LASER
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
194 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:21:27
2018-08-06 14:09:52
Łukasz Piksa C UTOPIA
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
193 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:24:08
2018-08-06 13:47:55
Alisha Celine Günay QUINTUS 172
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
192 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:23:45
2018-08-06 13:45:09
Felix Ewald CLYRO BIFF
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
191 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:23:28
2018-08-06 13:43:30
Felix Ewald CORSALL
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
190 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:23:10
2018-08-06 13:41:34
Felix Ewald DSP ADRIJANA
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 6/CC/Runda Złota, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 10/CC1/Runda Złota PLJ - finał Grand Prix, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
189 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:22:55
2018-08-06 13:41:10
Felix Ewald CRIME TIME
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 6/CC/Runda Złota, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 10/CC1/Runda Złota PLJ - finał Grand Prix, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
188 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:25:26
2018-08-06 13:38:44
Lisa-Marie Sowa RENIER
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
187 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:25:44
2018-08-06 13:36:35
Lisa-Marie Sowa UPPSALA
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
186 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:27:19
2018-08-06 12:48:55
Julia Zagdańska BACANTI
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
185 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:26:54
2018-08-06 12:47:57
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
184 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 23:01:55
2018-08-06 12:46:42
Sławomir Polikowski URUGWAJ
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
183 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 23:02:15
2018-08-06 12:46:10
Jacek Polikowski CHMARA
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
182 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 23:03:03
2018-08-06 12:45:41
Jacek Polikowski CELTIC DE BETHUNE
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
181 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 23:03:52
2018-08-06 12:44:52
Jacek Polikowski CASSANO
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
180 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 23:03:26
2018-08-06 12:44:14
Jacek Polikowski CIQUENTO
  • 2x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
179 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:27:45
2018-08-06 10:16:22
Dajana Pawlicka BLACK & WHITE 3
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
178 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:29:02
2018-08-06 09:36:23
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
177 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:29:44
2018-08-06 09:35:54
Filip Babiak COMPASS
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
176 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:29:25
2018-08-06 09:35:03
Filip Babiak BORN FREE
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
175 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:30:09
2018-08-05 19:55:13
Carolin Buch BALUGA
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
174 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:32:07
2018-08-05 15:06:35
Ivan Kisyov QUINTURIO SB
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
173 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:31:12
2018-08-05 15:01:30
Ivan Kisyov QUALIFIED
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
172 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:31:30
2018-08-05 14:58:15
Ivan Kisyov CHARMING CHACCO
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
171 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:31:48
2018-08-05 14:55:13
Ivan Kisyov CHINZANO
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
170 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:30:55
2018-08-05 14:45:15
Ivan Kisyov CLINTON
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
169 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 23:04:26
2018-08-05 13:49:00
Jakub Ryczkowski CERVANTES W
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
166 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 13:54:13
2018-08-04 16:10:21
Sasha Rubienke CELINE
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
165 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:38:26
2018-08-04 14:36:13
Szymon Kliszcz LION FLY
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
164 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:38:47
2018-08-04 14:34:01
Szymon Kliszcz ALEXANDER
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
163 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 14:01:13
2018-08-04 10:43:34
Enrik Geißler PAUL 774
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
162 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 23:06:12
2018-08-03 23:17:14
Natalia Strzępek NEW STAR
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
161 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 22:25:41
2018-08-03 21:00:30
Svenja Katharina Arndt POLDI S
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
160 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 22:26:02
2018-08-03 20:56:49
Svenja Katharina Arndt LENZMOND
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 6/CC/Runda Złota, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 10/CC1/Runda Złota PLJ - finał Grand Prix, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
159 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 07:24:31
2018-08-03 17:21:58
Ksenia Daniłowicz CONTI
  • 2x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
158 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 14:00:49
2018-08-03 12:21:55
Marianne Straß LIQUIDO
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
157 ENTRY ACCEPTED 2018-08-05 14:00:30
2018-08-03 12:21:05
Marianne Straß BELLE DE JOUR
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
156 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:04:05
2018-08-03 10:50:22
Wiktoria Frąckowiak ORAWA
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
155 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:03:13
2018-08-03 10:49:40
Wiktoria Frąckowiak PIK VULKAN
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
153 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 23:04:58
2018-08-02 23:05:54
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
152 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 08:46:35
2018-08-02 23:05:09
Ludwika Hrabska GRUPO PROM ANTRAX Z
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
151 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:21:21
2018-08-02 23:03:59
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
147 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:20:59
2018-08-02 13:12:52
Beata Rajewska-Poręba B CATILLIA
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
146 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:20:11
2018-08-02 13:05:27
Jarosław Poręba LA CORUNA
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
145 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:20:36
2018-08-02 13:04:24
Jarosław Poręba V DALLY
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
144 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:19:39
2018-08-02 13:01:14
Aleksandra Pałasz GALION
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
143 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 08:47:22
2018-08-02 12:34:16
Julia Kuśnierczak ORINOKO W
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
142 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 08:47:50
2018-08-02 12:31:32
Jacek Kuśnierczak COCO CHANEL K
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
141 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 08:48:14
2018-08-02 12:30:50
Jacek Kuśnierczak CAIRO AK
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
140 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:02:09
2018-08-02 12:16:37
Jakub Lis ICE ICE BABY
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
139 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:00:41
2018-08-02 12:16:09
Wiktoria Lis PEAL OF PASSION
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
138 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 08:51:31
2018-08-02 12:06:04
Zuzanna Chwalińska ENDO
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
137 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:19:03
2018-08-02 12:00:30
Zuzanna Chwalińska EUFORIA PW
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
135 ENTRY ACCEPTED 2018-08-03 08:49:09
2018-08-01 23:41:32
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:15:51
2018-08-01 23:04:21
Alicja Mikicin PRESTIGE
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:16:29
2018-08-01 21:30:01
Dajana Pawlicka FLEUR
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:16:12
2018-08-01 21:29:30
Dajana Pawlicka CAPPUCCINO
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
130 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:16:46
2018-08-01 21:28:57
Dajana Pawlicka CAIERO
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 23:15:27
2018-08-01 21:28:29
Dajana Pawlicka BEBETO
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
128 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:13:39
2018-08-01 18:55:08
Róża Szeląg INCALA
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
  • 1x ZO 7/N-C/Drużynowy Puchar Polski, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
127 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 16:24:36
2018-08-01 15:54:23
Marcin Wesoły CASSINI ZAR
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 16:25:01
2018-08-01 15:53:08
Marcin Wesoły RED HERSHEY
  • 2x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 2x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 15:21:11
2018-08-01 13:54:02
Marcelina Maryńczak CANDY
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 15:15:37
2018-08-01 12:19:49
Leszek Nieużyła IBAN
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
123 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 15:15:55
2018-08-01 12:19:20
Leszek Nieużyła DA VINCI
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 6/CC/Runda Złota, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 10/CC1/Runda Złota PLJ - finał Grand Prix, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
122 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 15:15:20
2018-08-01 12:18:28
Leszek Nieużyła FREDORA
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
121 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 15:16:17
2018-08-01 11:15:57
Sandra Łukasik CARTINA L
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 15:16:44
2018-08-01 10:39:31
Mikołaj Kownacki MENZO VAN DE ROOMSTRAAT
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
119 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 15:17:03
2018-08-01 10:38:39
Mikołaj Kownacki CERWERONA
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 6/CC/Runda Złota, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
118 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 15:21:40
2018-08-01 09:17:38
Julia Szychowiak TORNADO
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 7/N-C/Drużynowy Puchar Polski, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
117 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 21:06:09
2018-07-31 19:05:40
Natalie Blanke CONCARNEAU
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
116 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 21:06:24
2018-07-31 19:03:15
Natalie Blanke COCO J'AIME LA VIE
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
115 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 21:05:50
2018-07-31 19:01:56
Natalie Blanke CAPRIO 7
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 6/CC/Runda Złota, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
114 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 07:24:57
2018-07-31 18:00:19
Jennifer Lewandowska FOUR ROSES
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 18:21:13
2018-07-31 17:59:37
Julia Gawałek SHELBY EVRARD Z
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 18:21:38
2018-07-31 17:59:13
Julia Gawałek CONTINA ELIZAR
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 18:20:39
2018-07-31 16:30:42
Laurentien Wels CROWBAR
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 18:20:17
2018-07-31 16:24:39
Laurentien Wels JACOMO VAN TEN BIESEN
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:33:58
2018-07-31 16:14:47
Maria Adamietz DROBINKA
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
108 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:32:58
2018-07-31 16:13:55
Maria Adamietz CHELSEA-BLUE
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
107 ENTRY ACCEPTED 2018-08-07 22:33:19
2018-07-31 16:13:25
Barbara Adamietz REMEMBER KG
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
106 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:49:56
2018-07-31 12:33:46
Wiktor Szała CHE GUEVARA L
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
105 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:48:51
2018-07-31 12:33:21
Wiktor Szała LE CORBUSIER
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 15:20:45
2018-07-31 12:32:05
Szymon Tęcza KYOTO L
  • 2x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 15:17:57
2018-07-31 12:31:43
Szymon Tęcza FAHRENHEIT L
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 15:18:40
2018-07-31 12:31:20
Szymon Tęcza LANCELOTTO L
  • 2x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
100 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:43:29
2018-07-31 12:30:44
Dawid Skiba AMARU L
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 15:17:34
2018-07-31 12:26:31
Szymon Tęcza COHIBA L
  • 2x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:42:37
2018-07-31 12:24:51
Dawid Skiba IN GOMERA L
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:42:52
2018-07-31 12:22:17
Dawid Skiba SECRET WEAPON L
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:43:46
2018-07-31 12:21:27
Dawid Skiba SANTORINI L
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:43:09
2018-07-31 12:21:03
Dawid Skiba BADORETTE
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 10/CC1/Runda Złota PLJ - finał Grand Prix, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
94 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:42:22
2018-07-31 12:19:45
Dawid Skiba AVOCADO L
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 6/CC/Runda Złota, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 10/CC1/Runda Złota PLJ - finał Grand Prix, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 16:27:01
2018-07-31 06:48:18
Aleksandra Saroska BUMBLE BEE
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
92 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:45:28
2018-07-31 06:41:43
Marcin Wesoły LAOS KG
  • 2x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 2x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:44:55
2018-07-31 06:34:14
Marcin Wesoły E'LAYLAT HUZIRAN
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 16:28:13
2018-07-30 22:52:31
Daria Kobiernik LIBERTY LIFE
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
88 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 16:28:27
2018-07-30 22:47:41
Daria Kobiernik GREY NIMROYA
  • 2x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 2x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:17:47
2018-07-30 22:19:55
Matylda Olga Wrzosek WILIANA
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:18:14
2018-07-30 22:18:50
Matylda Olga Wrzosek ALPHA NOBLE
  • 2x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-08-01 16:25:34
2018-07-30 15:30:15
Marta Ignasiak PICO DEL TEIDE L
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
82 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 15:47:37
2018-07-30 12:43:06
Julia Bogalecka ASER
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 6/CC/Runda Złota, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 10/CC1/Runda Złota PLJ - finał Grand Prix, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 15:48:26
2018-07-30 10:44:42
Anna Piwońska FAREZZO B
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 7/N-C/Drużynowy Puchar Polski, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:53:04
2018-07-30 08:29:38
Zuzanna Twardowska J-LAWINA
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:52:33
2018-07-30 00:58:17
Zuzanna Januszewska IRONIA
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 6/CC/Runda Złota, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 10/CC1/Runda Złota PLJ - finał Grand Prix, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:52:13
2018-07-30 00:57:35
Zuzanna Januszewska DEEP PURPLE RED WINE
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 15:48:58
2018-07-29 17:37:51
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 15:49:20
2018-07-29 17:16:36
Maria Stanisławiak SAZU 3
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 15:49:39
2018-07-29 17:16:07
Maria Stanisławiak ITALIAN
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 15:50:10
2018-07-29 16:02:19
Nikol Patora CHICAGO
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 21:59:48
2018-07-29 14:46:45
Dalia Lehmann ANNCHEN
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 15:51:26
2018-07-29 14:42:27
Dalia Lehmann CLINT PLEASURE
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 15:51:07
2018-07-29 14:41:36
Dalia Lehmann CHRONOS 27
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 15:52:43
2018-07-29 12:11:59
Marcin Pakulski DZIELŻAN
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-30 15:51:48
2018-07-29 10:17:20
Maria Kozina CLAYTON
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 17:42:22
2018-07-27 15:38:26
Arkadiusz Fimmel TICOS L
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 17:42:10
2018-07-27 15:36:43
Arkadiusz Fimmel ELECTRIC LADY
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-27 17:41:54
2018-07-27 15:36:06
Arkadiusz Fimmel FRAPANT
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 20:24:47
2018-07-26 19:32:47
Maja Hendrys CANASTER
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 20:25:03
2018-07-26 10:55:27
Jakub Krzyżosiak WIKI
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-08-10 22:27:14
2018-07-25 22:34:40
Damian Brzózka CRISTAL B
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 20:24:21
2018-07-25 22:34:25
Gabriela Zapotoczna TIRAMISU
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-26 20:24:04
2018-07-25 22:34:10
Katarzyna Sebastian ELIOT
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 20:07:46
2018-07-25 10:05:13
Dominika Kiszkurno HOLLYWOOD STAR "W"
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 20:08:51
2018-07-24 23:09:41
Jakub Krzyżosiak Z-PILOT
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 20:08:37
2018-07-24 23:08:59
Jakub Krzyżosiak DIRESTRAIT
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 20:09:23
2018-07-24 22:18:59
Łukasz Wasilewski HOLLISTER
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 20:09:36
2018-07-24 22:18:25
Łukasz Wasilewski FLOYD
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 20:10:40
2018-07-24 22:17:47
Bogna Sąsiadek GOLDDIGGER GR
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-25 20:09:57
2018-07-24 22:16:18
Matylda Malepszy EFRON
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-08-13 07:22:59
2018-07-24 19:25:42
Eryk Urbaniak NOREK
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:11:25
2018-07-24 12:04:34
Marcelina Raczyńska MONA F
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:11:09
2018-07-24 12:04:06
Marcelina Raczyńska CINDY
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 22:24:58
2018-07-24 09:22:46
Zuzanna Kucharska CLINTENDO
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:10:33
2018-07-24 09:22:16
Zuzanna Kucharska VULKANA 6
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:10:19
2018-07-24 09:21:44
Zuzanna Kucharska BAILANDO
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:09:56
2018-07-24 09:21:05
Ignacy Ordanik CASPAR 238
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:09:30
2018-07-24 09:20:38
Ignacy Ordanik KUROSAWA
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-31 13:51:28
2018-07-24 09:20:09
Leszek Gramza CLEARROUND
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 22:24:21
2018-07-24 09:19:38
Leszek Gramza CHICHOLINA
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-24 16:08:31
2018-07-24 09:19:04
Leszek Gramza DARINA
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 22:23:59
2018-07-24 09:18:03
Igor Szydłowski SAINT VINCENT
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 22:22:36
2018-07-24 09:16:54
Anna Cepa PORTO "R"
  • 2x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 22:23:00
2018-07-24 09:16:04
Maria Grzesik TOSCA L
  • 2x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-08-12 22:23:26
2018-07-24 09:15:36
Beata Cholerzyńska RUDE SUNSHINE
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 22:17:34
2018-07-23 21:40:26
Daria Kobiernik ELENA
  • 2x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 2x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 22:18:46
2018-07-23 20:30:48
Sara Tomków WIQUID
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 22:18:26
2018-07-23 20:30:11
Sara Tęcza CHODÓW
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 22:17:52
2018-07-23 20:29:34
Sara Tomków SCHNEEFLOCKE
  • 2x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 2x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 2x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 22:18:09
2018-07-23 20:28:33
Alina Dudek ANTARI
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 22:16:00
2018-07-23 20:27:57
Daria Kobiernik WIQUID
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 22:16:16
2018-07-23 20:27:13
Daria Kobiernik WINCHESTER
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 22:14:33
2018-07-23 20:25:35
Daria Kobiernik QUO VADIS
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 22:15:42
2018-07-23 20:24:42
Daria Kobiernik QUENTIN Z
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 22:16:30
2018-07-23 20:23:41
Daria Kobiernik OLSTER
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 8/N1/Runda Brązowa PLJ, dwufazowy (Art. 274.5.3)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 22:14:59
2018-07-23 20:22:48
Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 5/C/Runda Srebrna, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 22:14:18
2018-07-23 20:22:01
Daria Kobiernik NEMEZIS
  • 2x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 2x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 22:15:26
2018-07-23 20:20:42
Daria Kobiernik EUSTER
  • 2x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 2x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 22:14:01
2018-07-23 20:19:45
Daria Kobiernik DART FALCON
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 15/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 22:13:25
2018-07-23 17:15:04
Adrianna Jendrośka CASTA DIVA 4
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 15:43:41
2018-07-23 12:21:20
Karolina Kuflińska CALGARY
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
  • 1x ZO 4/N/Runda Brązowa, dwufazowy (Art. 274.5.3)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 15:43:22
2018-07-23 12:20:46
Karolina Kuflińska COCO
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 15:44:04
2018-07-22 20:23:19
Klaudia Płaszczewska FOKUS
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 12/P/dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZR 13/L/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR 16/P1/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269) zwykły
13 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 15:42:59
2018-07-22 20:08:59
Jan Żurowski ETOILE
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 15:42:38
2018-07-22 20:08:26
Wiesław Nowak HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 15:42:22
2018-07-22 20:07:52
Wiesław Nowak FABIAN J Z
  • 1x ZR 14/P/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 15:42:05
2018-07-22 20:07:23
Wiesław Nowak CASUS BELLI
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-23 15:41:45
2018-07-22 20:06:56
Wiesław Nowak BAIKA COT CHAT
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-21 15:22:49
2018-07-21 00:29:01
Samanta Forlini KONTENDRO
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 3/CC/Runda Złota, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO 6/CC/Runda Złota, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO 9/C1/Runda Srebrna PLJ, zwykły z rozgrywką (Art. 238.2.2)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 22:30:02
2018-07-20 11:50:13
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x ZR 11/L/zwykły (Art. 238.2.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 22:30:15
2018-07-20 11:46:58
Krzysztof Mazur CABONA
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 22:31:04
2018-07-20 11:46:37
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x ZO 1/N/Runda Brązowa, zwykły (Art. 238.2.1)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 22:30:45
2018-07-20 11:45:45
Krzysztof Mazur CROS BLUE
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-20 22:29:49
2018-07-20 11:45:19
Krzysztof Mazur ALLILAH
  • 1x ZO 2/C/Runda Srebrna, dwufazowy (Art. 274.5.3)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamek Iga Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko
2004 (JM.)
O037766
2. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O036880
3. Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
2003 (JM.)
O036795
4. Arndt Imke Friederike GER
2004 (JM.)
1599069
5. Arndt Svenja Katharina GER
2001 (J.)
1567822
6. Babiak Filip KJ Infernal Team
2001 (J.)
O034130
10153034
7. Bender Fabienne RV St. Georg Burgstädt e.V.
2005 (JM.)
none
8. Blanke Natalie Reitverein Sielow e.V.
1997 (MJ.)
1013593
9. Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
S
O006665
10064709
10. Bogalecka Julia SKJ Sopot
1998 (MJ.)
Z023934
10110184
11. Bortlisz Włodzimierz KS Centaurus
S
O009147
12. Buch Carolin RV Sielow e.V.
S
none
13. Buchelt Carolin LRV Münchehofe e.V.
2002 (J.)
1485112
14. Cepa Anna St. Rodan Club Skrzynki
2003 (JM.)
O036422
15. Charadnik Vitalii bpk
S
O043396
16. Cholerzyńska Beata St. Rodan Club Skrzynki
S
O033784
17. Chwalińska Zuzanna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2003 (JM.)
O045740
18. Daniłowicz Ksenia St. KJ Legia Kozielska Warszawa
2000 (J.)
O028344
19. Drzymała Marta ZKS Drzonków
S
brak
20. Erdmann Ulrike Rosenhof Görlitz
S
262386
21. Ewald Felix RC Gut Wochowsee
S
12345
22. Filipowska Olimpia Zielonogórski KS Drzonków
2002 (J.)
O027945
23. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
24. Florek Bartosz KS Cortina
S
brak
25. Frąckowiak Wiktoria JKS Fer Więckowice
S
O022817
26. Gaertner Agnieszka bpk
S
O011183
27. Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
2001 (J.)
O033416
28. Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses
S
O013202
29. Gontowiuk Katja ZKS Drzonków
2001 (J.)
O035171
30. Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
S
O002865
31. Greniuk Karolina KS Small Cherry Trzebnica
2003 (JM.)
O038788
32. Grigoleit Joy Reitverein Gestüt Grimma Bahren
2004 (JM.)
NONE
33. Grzesiek Paula KJ Infernal Team
2000 (J.)
O034398
34. Grzesik Maria St. Rodan Club Skrzynki
2003 (JM.)
O044553
35. Günay Alisha Celine Reitclub Gut Wochowsee
1997 (MJ.)
1026419
36. Häsler Teresa GER
brak
37. Hendrys Maja KJ Agro-Handel Śrem
2003 (JM.)
O033273
38. Hosa Emilia ZKS Drzonków
2004 (JM.)
O037717
39. Hrabska Ludwika KJ Infernal Team
2001 (J.)
O024446
40. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (J.)
O037880
41. Iwanicka Aleksandra Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
2000 (J.)
O034102
42. Jahn Thomas Reitverein Greppin
S
none
43. Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
2000 (J.)
O013113
44. Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
2003 (JM.)
O036061
45. Jaworski Adrian LKS Dragon Nowielice
S
O022890
46. Jędrychowska Aleksandra KS Cortina Kaczenice
2003 (JM.)
O031375
47. Jendrośka Adrianna JKS Hanna
2000 (J.)
O028521
48. Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
49. Kaczmarzyk Zuzanna KJ Trachy Sościcowice
2003 (JM.)
O033831
50. Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
51. Kałdonek Martyna KJ Trachy Sośnicowice
2000 (J.)
O026423
52. Kelm Jacqueline Niemcy
2003 (JM.)
1826973
53. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
54. Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
S
O003763
55. Kisyov Ivan Reitclub Gut Wochowsee
9408197582
56. Kiszkurno Dominika Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O009280
57. Kleniuk Mariusz LKS Stragona
S
58. Kliszcz Szymon KJ Lansada Milsko
1999 (MJ.)
O034975
59. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
60. Knap Michał ZKS Drzonków
S
O003985
10047003
61. Kobiernik Daria ZKJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
62. Kobiernik Daria ZKJ Przylep-Lotnisko
S
63. Köhler Rene GER
brak
64. Kowala Małgorzata KJ Agro-Handel Śrem
S
O003443
65. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O023859
66. Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
S
O001974
67. Kozakiewicz Karolina Harmony Club Poznań
S
O035473
68. Kozina Maria KJ Strzała Krubiczew
2000 (J.)
O028675
69. Kröber Angelique RV Königswalde e.V.
1997 (MJ.)
none
70. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
71. Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
2005 (JM.)
O036961
72. Kuflińska Karolina KJ Lansada Milsko
S
O003150
73. Kunefał Natalia KS Centaurus
2005 (JM.)
O049362
74. Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
S
O007297
75. Kuśnierczak Julia JUKS Mieczewo
2001 (J.)
O024815
76. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (J.)
O027955
77. Lehmann Dalia Lehmann Sport Horses
2001 (J.)
O020149
10096875
78. Lekander Kati PSG Gut Angermünde
S
313385
10101413
79. Lepke Jennifer Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
S
833238
80. Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
2004 (JM.)
O041049
81. Lis Jakub KJK Elizar Jejkowice
1997 (MJ.)
O022527
82. Lis Wiktoria KJ Elizar Jejkowice
2000 (J.)
O023547
83. Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
S
O001879
84. Łukasik Sandra ZKS Drzonków
1998 (MJ.)
O027321
85. Łupkowski Mariusz JKS Jaroszówka
S
O009535
86. Maciejewska Alicja ZKS Drzonków
2004 (JM.)
brak
87. Maczuga Joanna KS Cortina Kaczenice
S
O022628
88. Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
2003 (JM.)
O036917
89. Marczak Wiktoria KJ Lansada
2000 (J.)
R026739
90. Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O001512
91. Mazur Krzysztof SKJ Legia Kozielska Warszawa
S
92. Mewes Anne Reitverein Greppin
S
none
93. Meyer Emilie Reitclub Gut Wochowsee e.V.
2002 (J.)
1563568
94. Mikicin Alicja JKS MELLONI HORSES
2003 (JM.)
O038632
10178793
95. Milczarkiewicz Maja ZKS Drzonków
2004 (JM.)
96. Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
1999 (MJ.)
O009529
97. Moksiewicz Artur LUKS Nysa Gubin
98. Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002728
10018664
99. Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
S
O004155
100. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
101. Ordanik Ignacy St. Rodan Club Skrzynki
2002 (J.)
O033788
102. Osieka Hanna St. Rodan Club Skrzynki
1998 (MJ.)
O015246
10125704
103. Pakulski Marcin Zielonogórski KS Drzonków
S
O004690
104. Pakuła Marcin Harmony Club Poznań
S
O003978
105. Pałasz Aleksandra Karkonoski Klub Jeździecki
2001 (J.)
O039256
106. Parkitny Maximilian Karkonoski KJ
2003 (JM.)
O027284
107. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (JM.)
O041730
108. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
1998 (MJ.)
O012267
109. Piksa Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
S
O007667
110. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
111. Płaszczewska Klaudia KJ Lansada Milsko
S
O025256
112. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
113. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
114. Polikowski Jacek JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O002497
115. Polikowski Sławomir JKS Agro-Pol Trzebiatów
S
O001674
116. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
117. Poręba Jarosław Karkonoski KJ
S
O000520
118. Rajewska-Poręba Beata Karkonoski Klub Jeździecki
S
O031209
119. Richter Julia RVF Alt Zeschdorf
L3VF907FV
510762
120. Rohner Sophie Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
1082724
121. Romankiewicz Hanna KS Centaurus
2002 (J.)
O036465
122. Rozynek Martin KJ Profil Piła
1998 (MJ.)
O021427
123. Rubienke Sasha Reitclugb Gut Wochowsee
2000 (J.)
1519453
124. Ryczkowski Jakub Zielonogórski KS Drzonków
2000 (J.)
O026731
125. Saroska Aleksandra Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
2003 (JM.)
O028950
126. Sąsiadek Bogna KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O008822
127. Schanze Katja GER
S
none
128. Schröder Anna Paulina Reitclub Gut Wochowsee e.v.
S
LCHLZMCTF
129. Sebastian Katarzyna St. KJ Tradycja Siedlnica
1999 (MJ.)
O020447
130. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
10009140
131. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
132. Śniegucki Ksawery Konie Sportowe Gillmaier
S
O003263
133. Sowa Lisa-Marie Reitclub Gut Wochowsee
1997 (MJ.)
1149422
134. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O020505
135. Steinke Stephanie Reitverein Sielow e.V.
S
771364
136. Stępniak Martyna ZKS Drzonków
2006 (JM.)
O048988
137. Straß Marianne Reitclub Gut Wochowsee
S
none
138. Świca Maciej KS Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O029121
139. Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
S
O019257
10113179
140. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (J.)
O035565
141. Szydłowski Igor St. Rodan Club Skrzynki
2003 (JM.)
O036423
142. Tęcza Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2001 (J.)
O034407
143. Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
S
O003977
10093877
144. Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2000 (J.)
O043630
145. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (MJ.)
O013978
146. Uziębło Laura ZKS Drzonków
2005 (JM.)
O042244
147. Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
S
O003765
148. Wawrzyniak Pola KJ Infernal Team
2004 (JM.)
O039971
149. Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
S
O004761
150. Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
S
O007322
151. Wicenciak Aleksandra Racocki klub jeździecki
2003 (JM.)
O040246
152. Wisniewski Lukas Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
1999 (MJ.)
1465406
153. Wisniewski Viktor Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
S
1465405
154. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (J.)
O023612
155. Wróblewska Waleria Zielonogórski KS Drzonków
2004 (JM.)
O047120
156. Zagdańska Julia Klub Sportowy Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O026751
157. Zapotoczna Gabriela St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O021066
158. Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom
S
O025545
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

221

AKIRA Deutsches Sportpferd DEU 2006 Klacz gniada F: Amorado
M: Lavinia 189
O: Christine Wisniewski
B: Wolfgang Herzberg
DE 457000305606
2.

278

AKKOL WESTF UKR 2010 Klacz siwa F: Attacke UA / Ars Vivendi
M: Conquistadora / Contender
O: Mariola Dyrek
B: Gestut Zhaschkow
K024851 DE441411597010 105QV08
3.

154

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
4.

361

AKROPOL F:
M:
O:
B:
5.

326

ALANDA SP POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Landino / Landgraf I
M: Alicja / Elvis
O: Magdalena Jędrychowska
B: Ewa Libich
K018720 616009590183906
6.

202

ALANIA OLD POL 2009 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Atlanta / Cabrol Amicor
O: Angeliki Podgórna
B: Małgorzata Siergiej
K014827 DE418180155909
7.

165

ALEXANDER OLD POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Stalon / Sandro
M: Avaha / Hades
O: Tomasz Kliszcz
B: Robert Brandt
K013303 DE433331562707
8.

28

ALLILAH SP POL 2006 Klacz gniada F: Ever For Pleasure / Espri
M: Astra / Roland
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K011403 POL009660048206 104DJ53
9.

318

ALO-VARO P SP POL 2012 Ogier gniada/168 F: Con Calma / Calato
M: Aloverien P / Avero
O: Hubert Polowczyk
B: Witold Polowczyk
K022434 616009610012212
10.

118

AMARU L HOL GER 2012 Ogier ciemnogniada F: Larimar / Lavall II
M: Patricia VIII / Calgary
O: Jan Ludwiczak
B:
K021006 DE421000193312
11.

199

AMIGO 1715 Deutsches Sportpferd GER 2007 Wałach kasztanowata F: Adenio II
M: Rowina
O: Stephanie Steinke
B: Uwe Seiler
DE427270063107
12.

366

AMUR F:
M:
O:
B:
13.

9

ANNCHEN BAW DEU 2006 Klacz gniada F: Carlando I / Caretello B
M: Aria Don Diega / Quartier Latin
O: Maciej Lehmann
B: -
K012090 DE481810213706
14.

52

ANTARI WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
O: Alina Dudek
B: Aleksandra Klamecka
K020986 616007680091310
15.

97

ASER SP POL 2007 Ogier kara/171 F: Imequil
M: Astra
O: Julia Bogalecka
B: Tyszko
K012158
16.

117

AVOCADO L WESTF GER 2006 Wałach gniada F: Co - Pilot / Contender
M: Anneliese / Avocado
O: Jan Ludwiczak
B:
K010762 DE441410885406 103UQ54
17.

153

B CATILLIA KWPN POL 2007 Klacz gniada F: Berlin / Cassini I
M: Pattillia / Indoctro
O: Jarosław Poręba
B:
K020875 528003000709725
18.

226

B-ULTIMA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Ulco / Voltaire
M: Berta / Lider
O: Małgorzata Greniuk
B: Krzysztof Kasprzak
K021359 616007610194212
19.

187

BACANTI Westwalska GER 2010 Wałach gniada F: Burberry / Balou du Rouet
M: Cindy / Cordobes II
O: Andrzej Zagdański
B: Brak
K026292 DE441410464110
20.

244

BADOLAN OLD GER 2011 Wałach gniada F: Balou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Annette / Widolan (Willi)
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K024195 DE418184046711
21.

107

BADORETTE KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Voila B / Nolisco
O: Jan Ludwiczak
B:
K011124 5280030602999 103OZ45
22.

34

BAIKA COT CHAT SF FRA 2011 Klacz gniada/175 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Nacre De Presle / Damiro B
O: Nikolaas Nouwen
B: Cot Chat
K020710 25000111532839E
23.

62

BAILANDO WLKP POL 2008 Ogier kasztanowata F: Aravel II / Luron
M: Bossa Nova / Carbano
O:
B: Krzysztof Lik
K013436 POL007590152908 104OZ10
24.

26

BAILEYS Deutsches Reitpony GER 2012 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Bommerang
M: Marsvogel
O: Torsten Bender
B: Heike Hörnlein
none
25.

176

BALUGA Deutsches Sportpferd GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Cass-Quidam
M: Balourina
O: Carolin Buch
B: Steffen Lippitsch
DE 455-8703230-11
26.

230

BARCELONA G - POL 2011 Klacz biała F: -
M: -
O: -
B: -
K021684
27.

140

BEBETO KWPN NED 2006 Wałach siwa F: Action - Breaker / Heartbreaker
M: Mera / Fedor
O: Piotr Pawlicki
B: Piotr Pawlicki
K010759 5280030607357 103OZ42
28.

159

BELLE DE JOUR Bonifatius X Rubinstein GER 2010 Klacz gniada/176 F: Bonifatius
M: Ribonne
O: Marianne Straß
B: Dr. Simone Flämisch
none DE431315128110
29.

296

BENEFIS WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot Sp. z o. o.
K019760 616007610060110
30.

180

BLACK & WHITE 3 HOL GER 2011 Wałach kara F: Cosido / Cosimo
M: Natalie IX / Concerto II
O: Marek Perz
B: Marek Perz
K024330 DE421000268311
31.

177

BORN FREE SP POL 2010 Wałach siwa/167 F: Ekwador / Heraldik
M: Barka / Jarabub
O: Joanna Babiak
B: Łukasz Kazimierczak
K019947 616009640093110 105RF20
32.

106

BUMBLE BEE Węgierska HUN 2005 Wałach siwa F: Faustus Fellini /Fridericus R
M: Zsoka /Aktion
O: Jakub Saroski
B: Gyeraj Lovastanya
KO15177
33.

242

CABALTICA OS GER 2008 Klacz kasztanowata F: Cordiolan / Cardino
M: Grand Baluba / Baloubet Du Rouet
O: Tadeusz Koza
B: Gestuet Lewitz
K018552 DE418181327008 104QJ86
34.

31

CABONA WESTF GER 2010 Klacz siwa F: Calido / Cantus
M: La Bonne I / Landstreicher
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K020825 DE441411203210
35.

141

CAIERO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Connor / Casall
M: Nusella / Carpaccio
O: Dajana Pawlicka
B: Piotr Pawlicki
K019056 DE421000127611 105QK11
36.

147

CAIRO AK SP POL 2010 Ogier gniada F: Epsom Gesmaray / Jalisco B
M: Coco Chanel K / Contendus
O: Jacek Kuśnierczak
B: Andrzej Kramer
K018899 616009610140610
37.

41

CALGARY OLD POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Quattro's Queen / Quattro B
O: Karolina Kuflińska
B: Jacek Janiszewski
K021297 DE418180154809
38.

288

CALIEMERO 2 Holsteiner GER 2008 Wałach biała F: Cassini 2
M: Rose VI
O: Dr. Sascha Schröder
B: Henrike Feldhaus
DE 421000009208
39.

267

CALLIHALL HOL GER 2012 Ogier ciemnogniada F: Casall / Caretino
M: Malve I / Heraldik
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020608 DE421000130512
40.

224

CAMERENGO Holsteiner DEU 2009 Wałach ciemnogniada F: Carano
M: Morina I
O: Birte Spring, Birgit Spring
B: ZG Beuck Zuchtstall
DE421000272109
41.

291

CAMILLO SONG Hanowerska GER 2007 Wałach gniada F: Now or Never M
M: Allegra Giulia
O: Ewa Rudzka
B: Niemcy
K011984
42.

306

CAMPARI 294 BAYER GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K022935 DE481810068010
43.

81

CANASTER BAW GER 2006 Wałach ciemnogniada/166 F: Quinto De B / Quinar
M: Walaen / Wiener Star
O: Alicja Hendrys
B: Landesverband Bayerischer Pferdezuchter
K015189 DE481810267106
44.

325

CANTUCCINI Holsztyńska POL 2014 Wałach gniada F: Catoki
M: Viola XI
O: Ewa Rudzka
B: Niemcy
DE421000063414
45.

126

CAPRIO 7 Deutsches Sportpferd DEU 2010 Wałach izabelowata F: Colestus
M: Raja 128
O: Andreas Blanke
B: Ingo Roßmann
DE 456370320710
46.

364

CARAVELLA SP POL 1997 Klacz gniada F: Cabrol
M: Czaka
O: Wanda Majewska
B: Zbigniew Majewski
009-61-00321-97
47.

238

CARBONARA MK HAN GER 2012 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Stakkana / Stakkato
O: Rinaldo Kiecoń i Artur Moksiewicz
B: Gestute Levitz
K024617 DE431319603712
48.

313

CARLAY Oldenburger DEU 2007 Wałach ciemnogniada F: Contendro 1
M: Ceetha
O: Anne Mewes
B: Wilfried Böcke
none
49.

363

CARMEN P HOL GER 2010 Klacz kasztanowata F: Cascavello / Carolus I
M: Riana / Colman
O: Piotr Pawlicki
B: Piotr Pawlicki
K016749 DE421000114210 104YU55
50.

133

CARTINA L HOL POL 2007 Klacz siwa F: Cartani / Carthago
M: Juliette / Landjunker II
O: Wojciech Szpakowski
B: Wojciech Szpakowski
K016266 DE421000236907 103BZ72
51.

209

CARTOGRAN'S KISS OLD GER 2006 Ogier kasztanowata F: Cartogran / Carthago
M: Celeste Z / Canabis
O: Sylwia Dziubińska
B: Gestuet Lewitz
K012701 DE418180527206
52.

145

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
O: Anna Woźniak
B: Guenther Fielmann
K024811 DE421000000111
53.

225

CÄSAR H Holsteiner DEU 2009 Wałach biała F: Casiro II
M: Vision III
O: Christine Wisniewski
B: Harlof Bennd
DE 421000576109
54.

61

CASPAR 238 OS GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Cola / Contender
M: Eika / Eschnapur
O:
B:
K022052 DE418180065908
55.

301

CASSANDRA 335 Holstein GER 2010 Klacz gniada F: Connor
M: U-Cirasema v. Carbano
O: Udo Wagner
B: Martin Brodersen
DE421000087710 105GY36
56.

302

CASSANDRO 71 Holstein GER 2011 Wałach gniada F: Connor
M: U-Cirasema v. Carbano
O: Udo Wagner
B: Martin Brodersen
DE421000119811
57.

182

CASSANO HOL GER 2011 Wałach gniada/170 F: Cefalo /
M: Wyanetta / Calato
O: GR Sławomir Polikowski
B: David Krienke
K025070 421000505411
58.

310

CASSANOVA CLASSIC Deutsches Pferd DEU 2010 Wałach ciemnogniada F: Colestus
M: Gogo Girl
O: Thomas Jahn
B: Hans Jürgen Jahn
none
59.

139

CASSINI ZAR Holsztyńska POL 2012 Wałach kasztanowata F: Cassini II
M: U-Contreau
O: Ewa Tchorzewska
B: Niemcy
K021446
60.

42

CASTA DIVA 4 OLD GER 2008 Klacz siwa F: Stalypso / Stakkato
M: Canela / Capitol I
O: Paweł Jendrośka
B: Jan Sprehe
K018807 DE418184561408 104HV79
61.

317

CASTINI 3 Holsteiner Warmblut POL 2011 Wałach gniada F: Catoki
M: Cassini 1
O: Julia Richter
B: Jaruslaw Sekula
421000002111
62.

35

CASUS BELLI Niem. Sport. GER 2011 Wałach gniada/164 F: Casdorff / Casall
M: L-Carisma / Cola
O: Jarosław Brzuzko
B:
K019423 DE455878144611
63.

216

CATAMARA'N HOL GER 2010 Wałach siwa F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Olraune / Cambridge
O: Janusz Zybała
B:
K021390 DE421000025210
64.

359

CATHINKA F:
M:
O:
B:
65.

356

CAYRADO ? GER 0000 Klacz inna F: ?
M: ?
O: ?
B: ?
brak DE421000060210
66.

218

CEDYNIA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Cecora / Konig Sobieski
O: Maciej Ceglarski
B: SK Nowielice
K020770 616009640012113
67.

167

CELINE Oldenburg International GER 2008 Klacz kara F: Carenzo
M: Lancer 3
O: Rubienke
B: Töffling
DE 418184521608
68.

253

CELLO MELLONI HOL. POL 2014 Ogier gniada F: CASCADELLO
M: MADE IN DREAM / CORIANDE R
O: Robert Mieleńczuk
B: Robert Mieleńczuk
0
69.

183

CELTIC DE BETHUNE SF POL 2012 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Narina / Cassini
O: Sławomir Polikowski
B: Sławomir Polikowski
K023457 25000112770607E
70.

274

CENTADA OLD DEU 2011 Klacz gniada F: Centadel /
M: Wonneke / Carther
O: Izabela Dyrek
B: Gestut Lewitz
K022330 DE418184054311
71.

170

CERVANTES W SP POL 2011 Wałach gniada F: Che Gevara L / Cassini I
M: Chałtura / Charyzma
O: Rinaldo Kiecoń
B: Rinaldo Kiecoń
K022857 616009680033011
72.

131

CERWERONA SP POL 2007 Klacz gniada F: Lorio / Loredo
M: Cedra W / Cascavelle
O: Jarosław Poręba
B:
K018605 POL009640031807
73.

245

CHACARTA OLD GER 2012 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Cool Lady / Cartoon
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K025223 DE418185066812
74.

283

CHACCO DOR OLD GER 2010 Ogier gniada F: Chacco Blue / Chambertin
M: Ethylari / Caridor
O: Zielonogórski KJ / Piotr Kaliszuk
B: Paul Schockemoehle Pferdehaltung GmbH
K019502 DE418184074310
75.

173

CHARMING CHACCO Hannoveraner DEU 2011 Wałach kara F: Chacco Chacco
M: C-Dur Antonia
O: Dr. Dietmar Klein
B: Hubert Knigge
DE431310101711
76.

353

CHARMONY 3 OLD GER 2009 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue/Chambertin
M: Salvara/Calvaro
O: Olimpia Filipowska
B: Gestut Lewitz
K022767 DE418184088709
77.

237

CHARYZMA W SP POL 2008 Klacz gniada F: Largo / Lascadell
M: Chałtura / Jurand
O: Rinaldo Kiecoń
B: Rinaldo Kiecoń
K011072 616009680024906
78.

12

CHE GUEVARA L HOL GER 2005 Ogier gniada F: Cassini I / Capitol I
M: O-Contendra / Contender
O: Jan Ludwiczak
B:
K009346 DE421000633305 102ZD07
79.

210

CHECKERS W Z ZANG NED 2007 Wałach gniada F: Calvino Z / Calvin Z
M: Miramichi / Quick Star
O: Hieronim Łangowski
B: A. Waldman
K014798 Z617407
80.

120

CHELSEA-BLUE OLD POL 2005 Klacz kasztanowata F: Chacco- Blue / Chambertin
M: Cobette / Baloubet Du Rouet
O: Rajmund Adamietz
B:
K010510 DE418180138905 103DG69
81.

220

CHERRY F Mecklenburger DEU 2005 Klacz gniada F: Cellestial
M: Gora II
O: Christine Wisniewski
B: Enrico Fink
DE 427270404405
82.

89

CHICAGO OLD GER 2005 Wałach gniada/175 F: Carinjo / Cascavelle
M: Wanderkönigin / Wanderer
O: Jacek Kosow
B: Heinrich Eylmann
K012893 DE433332504905 104DN43
83.

335

CHICHOLINA MEKL GER 2013 Klacz kasztanowata F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Dobrochna Kucharska
B:
K024503 DE427270218813
84.

172

CHINZANO Holsteiner Warmblut DEU 2007 Wałach gniada F: Cassini 2
M: Nunja Sofia
O: Katja Hellwig
B: Claus-W. Hagge
DE421000169107
85.

261

CHITO BLUE OLD GER 2005 Wałach gniada F: Chacco-Blue/ Chambertin
M: Quantahara Z/Quinar
O: Tadeusz Koza
B: Schocke
K010812 DE418180122205
86.

263

CHIVAS SP POL 2011 Wałach siwa F: Avero / Athlet Z
M: K-Kopras-Coco / Lacantus
O: Anna Modelewska
B: Anna Modelewska
K024441 616009680051511
87.

184

CHMARA SP POL 2011 Klacz siwa/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: Chmura / Landps
O: Sławomir Polikowski
B: SK Racot
K023755 616009610115211
88.

54

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
O:
B: SK Kozienice
K019848 616POL110071581
89.

87

CHRONOS 27 HOL POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Chello I
M: Ostara/ Zarewitsch
O: Joanna Lehmann
B: -
K010740 DE421000209804
90.

357

CHUNI F:
M:
O:
B:
91.

30

CICERO SP POL 2012 Wałach gniada F: Eldorado Van De Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
O: Krzysztof Mazur
B: SK Nad Wigrami
K020622 616009510343012
92.

206

CICERO Z Z BEL 2010 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O:
B:
K023250
93.

181

CIQUENTO HOL GER 2012 Wałach siwa/173 F: Colman /
M: Lavitta / Bernaul
O: GR Sławomir Polikowski
B: Ernst Otto
K025069 421000126312
94.

85

CLAYTON BWP BEL 2002 Wałach gniada F: Clinton / Corrado I
M: Orleen Van Het Vijverbos / Feinschnitt I V D Richter
O: Ewa Żak
B:
K011765 W210642BWP
95.

268

CLEAR CARETINA HOL POL 2011 Klacz gniada F: Caretino / Caletto
M: Zita XVI / Clearway
O: Wechta Sp. z o. o.
B: Hollm Egbert
K020601 DE421000064911 105QT17
96.

99

CLEARROUND OS GER 2011 Wałach gniada F: Cecotto's As / Cecotto
M: Bowinnie Z / Balougran
O: Michał Mordzelewski
B:
K026275 DE418181112111
97.

304

CLEINER HEINER Holstein GER 2012 Wałach siwa F: Cassaro
M: Well Done II v. Lavall II
O: Gestüt Gut Angermünde
B: Udo Wagner
DE421000575312
98.

88

CLINT PLEASURE HOL DEU 2009 Klacz siwa F: Clinton / Corrado I
M: United Pleasure / For Pleasure
O: Joanna Lehmann
B: -
K020754 DE421000134709 106AY52
99.

336

CLINTENDO DWB POL 2009 Wałach siwa F: Clinton I / Carolus
M: Camonyak / Coronado
O:
B:
K026317 208333200903743
100.

171

CLINTON Deutsches Sportpferd DEU 2008 Wałach gniada F: Con Sherry
M: Luzie
O: Dr. Kathrin Thiele
B: Gabriele Wassermann
DE456570226908
101.

203

CLOUD HOL GER 2012 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Raja II / Lancer II
O: Angeliki Podgórna
B:
K023407 DE421000027212
102.

193

CLYRO BIFF Holsteiner Warmblut GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Casalito
M: Acord 2
O: Beuck
B: Beuck
DE 421000083113
103.

347

COBREY F F:
M:
O:
B:
104.

40

COCO HOL GER 2011 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: R-Corinna / Caretino
O: Karolina Kuflińska
B:
K019398 DE421000408811
105.

312

COCO CARLOTTA Deutsches Sportpferd DEU 2012 Klacz biała F: Colestus
M: Gogo Girl
O: Thomas Jahn
B: Thomas Jahn
none
106.

148

COCO CHANEL K SP POL 2006 Klacz gniada/172 F: Contendus / Contender
M: Czunita K / Gin Tonic Star
O: Jacek Kuśnierczak
B: Andrzej Kramer
K010806 POL009610009906 104ON79
107.

246

COCO GOLD HAN GER 2011 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Altgirl / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K012175 DE418181424407 104LY68
108.

127

COCO J'AIME LA VIE Dänisches Warmblut DNK 2006 Klacz ciemnogniada F: Lorentin
M: Calina
O: Natalie Blanke
B: .
DNK333DW0603403
109.

289

COLANDER AK HOL GER 2014 Ogier siwa F: Colman / Carthago
M: Ostia IV / Contender
O: Przemysław Rozynek
B: Dirk Hannsen
K024845 DE421000016914
110.

205

COLLIN M HOL GER 2011 Wałach siwa F: Casall / Caretino
M: Valerie II / Cassini II
O: Olga Martniczak
B:
K022509 DE421000256011
111.

333

COLOMBO WESTF GER 2009 Wałach gniada F: Carambole / Cassini I
M: Apple / Sjapoo
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B: Tamas Makay
K016465 DE441413067809
112.

292

COMPANERO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Colmander / Colman
M: Martha III / Ariadus
O: Agnieszka Gaertner
B: Johannsen Hans
K022047 DE421000091710
113.

178

COMPASS WESTF POL 2008 Wałach gniada/174 F: Cavalier (Mister) / Maykel
M: La Bonne II / Landstreicher
O: Filip Babiak
B: Szymon John
K018852 DE441411363708 105RF24
114.

281

CON JUAN WURT GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Cor De Brillant / Cor De La Bryere
M: Zara / Zeus
O: Zielonogórski KJ i Piotr Kaliszuk
B: Jo-L
K010763 DE473730842305 103CW56
115.

128

CONCARNEAU Oldenburger DEU 2007 Wałach gniada F: Continue
M: Lasly
O: Andreas Blanke
B: .
DE 433330501007
116.

282

CONPEIA WEST POL 2009 Wałach gniada F: CONTENDRO
M: CASIOPEIA
O: MATEUSZ MICHALSKI
B: B
105QP39
117.

286

CONRALDIK IV HOL POL 2009 Wałach siwa F: CORRAD I
M: NERINA IV
O: B
B: B
105AY78
118.

287

CONTADOR 42 Oldenburger GER 2008 Wałach ciemnogniada F: Cascall
M: Kitha
O: Yvonne Buchelt
B: Theodor Johannsen
DE 433330630209
119.

256

CONTENDROS Holsztyńska POL 2008 Ogier gniada F: contender
M: libertina
O: Roman Siwek
B: roman siwek
K014325
120.

161

CONTI HOL GER 2009 Ogier gniada F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Ultra IV / Cassini I
O: Bożena Daniłowicz
B: Hennings Detlef
K017391 DE421000288009
121.

124

CONTINA ELIZAR HOL BEL 2009 Klacz gniada/165 F: Contact Me / Carthago
M: Gina / Latus II
O: Julia Gawałek
B: Kai Gerken
K021729 DE421000541909
122.

257

CONTINIA MEKL GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Continue / Contender
M: Diana / Duros 3471
O: Roman Siwek
B:
K012128 DE427270058108 104UJ40
123.

369

CORAZON F:
M:
O:
B:
124.

254

CORNET'S CESAR WESTF GER 2013 Ogier siwa F: Coronas / Cornet Obolensky
M: Clarissa / Corrado I
O: Robert Mieleńczuk
B: Johannes Ruter
K024389 DE441410576113
125.

192

CORSALL Holsteiner Warmblut GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Connor
M: Lennon
O: Utsch
B: Rohweder
DE 421000166413
126.

266

COUNTDOWN HOL GER 2012 Ogier gniada F: Canstakko / Canturo
M: Lea III / Acobat II
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020602 DE421000212412
127.

330

COUNTROS S Niederländisches Reitpony NED 2008 Wałach dereszowata F: Country
M: Kirsten
O: Wibke Arndt
B: S.M. Schuurman-Van De Berg
528031200800049
128.

275

COUNTRYMAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Clavius / Caretino
M: Love Parade 5 / Libero H
O: Maciej Przewoźny
B: Maciej Przewoźny
K024876 616009610185913
129.

290

COURAGE 140 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Turandot / Claudio's Son
O: Przemysław Rozynek
B: Raimer Hennings
K024846 DE421000116911
130.

190

CRIME TIME Sportpferd DEU 2009 Wałach ciemnogniada F: Carrico
M: Forrester
O: Ludwig Nau
B: Ludwig nau
DE 431310061309
131.

211

CROCODILE DUNDEE 10 Oldenburger GER 2006 Wałach biała F: Candidatus
M: V. Camerino
O: Ulrike Erdmann
B: Vahrmann
DE433331583106
132.

29

CROS BLUE OLD GER 2009 Ogier kasztanowata F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Quoldas Girl / Sandro Boy
O: Krzysztof Ludwiczak
B:
K020367 DE418180121609
133.

214

CZART SP POL 2013 Ogier gniada F: Farmer / Rovetto
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: SK Nowielice
B: SK Nowielice
K022723 616009640004413
134.

135

DA VINCI KWPN NED 2008 Wałach ciemnogniada F: Numero Uno / Libero H
M: Platina / Drossan
O: Jerzy Korona
B: D. Brunink
K024979 528003000812823
135.

59

DARINA KWPN POL 2008 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Irina / Burggraaf
O:
B:
K022508 528003000805831
136.

43

DART FALCON SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus
M: Diana
O: Magdalena Anioł -Adamczyk
B: Magdalena Anioł - Adamczyk
reg
137.

93

DEEP PURPLE RED WINE OS POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Iceman De Muze /
M: Delight / Clearway
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K024740 DE418185561114
138.

222

DIAVERTER Zangersheide Reitpferd DEU 2013 Wałach inna F: Diamant de Chanel
M: Gwenyta
O: Jörg Maack
B: Jörg Maack
BEL015Z55830113
139.

284

DIERADO Holsztyn GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Diarado
M: Contendra
O: Johannes Brinkmann
B: Dr Fritz-Ulrich Wiers
Brak
140.

92

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
O: Karolina Osieka
B:
K013928 DE431310044907 104GV94
141.

239

DIGISPORT CODEINA OLD GER 2011 Klacz gniada/166 F: Cassini II / Capitol I
M: Quietscheentchen / Quidam De Revel
O: Klaudia Sekuła
B: Jarosłąw Sekuła
K024615 DE418180174011
142.

231

DIGISPORT COLOMBIANA OLD GER 2008 Klacz gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Granada / Graf Grannus
O: Adam Łyczakowski
B: Jarosław Sekuła
K017483 DE418181389608 105MX54
143.

156

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O: Anita Wawrzyniak
B:
K015243 DE418180155809 104WI94
144.

71

DIRESTRAIT KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Mr. Blue / Couperus
M: Cadiz Du Rona Z / Carthago
O: Sławomir Pietrzak
B:
K012954 528003000812164 103VU24
145.

240

DON JOUAN HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Satosca / Kroongraaf
O: Rinaldo Kiecoń
B:
K016685 528003000800474 104QN43
146.

212

DORIBA Holsteiner GER 2006 Klacz biała F: Clinton
M: V. Cassini I
O: Ulrike Erdmann
B: Dr. Andreas Kosicki
DE421000407111
147.

121

DROBINKA SP POL 2012 Klacz gniada F: Quasimodo van de Molendreef / Heartbreaker
M: V Danneline / Vigaro
O: Rajmund Adamietz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K021566 616009510343712
148.

279

DROSERA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emar / Maram
M: Dracena / Mariot
O: Monika Adamek
B:
K018370 616009610138910
149.

191

DSP ADRIJANA Deutsches Sportpferd GER 2009 Klacz gniada F:
M:
O: Detlef Sauer
B:
DE456570191909
150.

321

DURANGO P SP POL 2011 Wałach gniada F: Corleone Z
M: Dalay
O: Bosiacka Anna
B: Parkitny Bogdan
K021933
151.

294

DURANO W KWPN NLD 2008 Ogier gniada F: Vincenzo
M: Valanita
O: Rafal Parkitny
B: J. W.Van Wessel
K012754
152.

86

DZIELŻAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Top Gun xo/Prince Igor
M: Dąbrówka/Flader
O: Beata Pakulska
B: Przemysław Olejnik
K024687 616009680062612
153.

104

E'LAYLAT HUZIRAN WLKP POL 2012 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Epona / Porfir
O: Bianka Napierała
B: Wiesław Napierała
K021972 616007610098812
154.

67

EFRON SP POL 2004 Wałach gniada F: Avero / Athlet Z
M: Erotyka / Elmero
O: Joanna Malepszy
B:
K011964 POL009611116304
155.

83

ELECTRIC LADY HOL GER 2012 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: N-Kithara / Corrado I
O: Sławomir Kwiatkowski
B: Waldemar Kasperski
K024029 DE421000582812
156.

77

ELIOT SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Elipsa / Ludger
O: Katarzyna Sebastian
B: Sylwester Kosiński
K013924 616009680040609
157.

146

ENDO SP POL 2008 Wałach gniada F: Placido/Animo
M: Enigma/Le Voltaire
O: Maciej Chwalinski
B: Ewa Niestrawska
K014243 POL009610146308
158.

38

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
O:
B:
K014422 DE431314606007
159.

15

EUFORIA PW SP POL 2010 Klacz kara F: Empire
M: Elfa
O: Pamela Wolska
B: Pamela Wolska
K024453 616009661360410
160.

36

FABIAN J Z Z BEL 2012 Wałach ciemnogniada F: Fantomas De Muze / Sandro Boy
M: Gamine De Pomme / Darco
O: Nicolaas Nouwen
B:
K023793 056015Z55804012
161.

113

FAHRENHEIT L HOL GER 2013 Wałach gniada F: Lenett / Loran
M: Wanda X / Cassini II
O: Jan Ludwiczak
B:
K022795 DE421000047613
162.

258

FAMIRA MG Deutsches Sportpferd GER 2008 Klacz jelena F: Lordanos
M: Farameh MG
O: Gisela Grigoleit
B: Gisela Grigoleit
NONE
163.

96

FAREZZO B KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Toberlina / Voltaire
O: Anna Piwońska
B: J. Berendsen
K017676 528003201005822 104VC86
164.

241

FERLINA SP POL 2010 Klacz gniada F: -
M: -
O: Chmielowski
B: -
K018797
165.

348

FIRE NIGHT Westf. POL 2009 Klacz kara F: Fineliner/Florencio I
M: Franzi/Fiedenstraum I
O: ZKS Drzonków
B: ?
K024244
166.

143

FLEUR KWPN POL 2010 Klacz kasztanowata F: Lys Rouge / Lys De Darmen
M: Ziezo / Seinman
O: Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
B: Tomasz Bartkowiak i Marek Perz
K021976 528003201006879
167.

69

FLOYD KWPN NED 2010 Wałach kasztanowata F: Casall / Caretino
M: Texas M / Indoctro
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K019765 528003201003444 104WB82
168.

39

FOKUS SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/172 F: Ludger / Laptop
M: Flying Star / Flying Star I
O: Klaudia Płaszczewska
B: Sylwester Kosiński
K013922 POL009680051807
169.

129

FOUR ROSES Czeska Gorącokrw. CZE 2003 Klacz gniada/167 F: Silvio II / Sandro Z
M: Runa / Lumen I
O: Stanisława Gawałek
B:
K018948 203009224852703
170.

82

FRAPANT KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
O: Dorota Kowala
B:
K019121 528003201012935
171.

186

FREYA KWPN GER 2010 Klacz gniada/168 F: Boss / Indoctro
M: Bon-Bon / Up To Date
O: Andrzej Zagdański
B:
K020835 528003201003309
172.

150

GALION SP POL 30.05.2011 Wałach gniada F: Love Soprem /
M: Gafa / Faust Z
O: Aleksandra Pałasz
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K020876 6160090353611
173.

339

GIGOLO młp. POL 2013 W skarogniada F: Davinci
M: Goldika/Devin du Maury
O: Kamila Stępniak
B: Anna Modelewska
174.

371

GIJZBERTHA F:
M:
O:
B:
175.

327

GINGER SP POL 2014 Klacz gniada F: Cassilio / Cassini I
M: Gizela KG / Gluckspilz
O: Zbigniew Koczorowski
B: Zbigniew Koczorowski
K026150 616009610177514
176.

322

GIRL DIAMANTINA SP POL 2014 Klacz siwa F: Talent Charboniere
M: Gwatemala
O: Katarzyna Kulpińska
B: Byczkowski Krzysztof
brak
177.

207

GLORIA HOL POL 2014 Klacz ciemnogniada F: Hickstead / Hamlet
M: U Cascada / Cassini I
O: Marcin Pakuła
B:
K024858 DE421000549114
178.

68

GOLDDIGGER GR KWPN NED 2011 Wałach gniada/167 F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Zandgirl G / A Hold Up Premier
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K020944 528003201105112
179.

308

GOLDEN GIRL Deutsches Sportpferd GER 2014 Klacz gniada F: Chaman
M: Golden Queen
O: Ludwig Gillmaier
B: Erich Schrotzlmair
brak
180.

227

GOLDIKA MŁP POL 2007 Klacz siwa/165 F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Gobi / Banita
O: Olimpia Filipowska
B: SK Ochaby
K017580 POL006540092107
181.

251

GOSSIP MELLONI HOL POL 2014 Klacz kasztanowata F: Mylord Carthago /
M: Panama VII /
O: Robert Grzegorz Mieleńczuk
B: Robert Grzegorz Mieleńczuk
K026092
182.

303

GOUVERNEUR KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Sir Scandic
M: Samberina
O: Julia Gillmaier
B: J.W.Greve
brak NL 528003201105042
183.

277

GREATEST KWPN POL 2011 Wałach gniada F: BISCAYO
M: NN/ GUIDAM DE REVEL
O: IZABELA DYREK
B: B
K023321
184.

102

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
185.

155

GRUPO PROM ANTRAX Z Z POL 2009 Klacz gniada F: Bariton P / Darco
M: Sky / Quick Star
O: Ludwika Hrabska
B:
K023183 056015Z55803509 104FH61
186.

179

GUSTIQUE KWPN NED 2011 Klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
O:
B: J. Vrenken
K020804 528003201101450 105PS28
187.

350

HEKTOR SP POL 2007 Wałach siwa F: Avero/Athlet Z
M: Hinka/Hajfong
O: ZKS Drzonków
B: Grzegorz Grzejszczak
K018894 009640090307
188.

345

HIAWATHA KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Crespo VDL
M: Doutzenminka
O: Monika Horodeńska
B: Holandia
K024552
189.

346

HICORA SP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor
M: Herbia
O: Daria Kobiernik
B: Marek Piętka
reg
190.

37

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Klacz gniada/168 F: Balou du Rouet Z / Baloubet Du Rouet
M: Legata / Damiro
O: Nikolaas Nouwen
B:
K023069 528003201204117
191.

299

HISTAMINA SP POL 2004 Klacz kara F: Corde / Cor De La Bryere
M: Hipnoza / Lais
O: Maciej Błażejewski
B: SK Walewice
K014050 POL009590416305
192.

70

HOLLISTER KWPN NED 2012 Wałach gniada/172 F: Charisma / Stakkato
M: Ciranka H / Lord Z /Lux Z
O: Łukasz Wasilewski i Bogna Sąsiadek
B:
K020946 528003201200365 105RS10
193.

76

HOLLYWOOD STAR W WLKP POL 2008 Klacz siwa F: Eskudo / Dido
M: Harfa / Harmoniusz
O: Dominika Kiszkurno
B: Rinaldo Kiecoń
K014056 616007680016208
194.

197

HUSH HUSH KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Echo Vant Spieveld / Heartbreaker
M: Itaquine De Roll / Major De La Cour
O: Sylwester Kosiński
B:
K020893 528003201207457
195.

16

ICE ICE BABY HAN GER 2010 Klacz kasztanowata F: Perigueux / Perpignon
M: Chakira / Chasseur I
O: Kuba Lis
B:
K020495 DE431315405510 105KG15
196.

262

IN PERSONA Wielkopolska POL 2011 Klacz kasztanowata F: Tjungske
M: In Shalla
O: Sebastian Wicenciak
B: PZHK
K019038
197.

164

INCALA Oldenburska POL 2009 Klacz kasztanowata F: Incolor
M: Lady
O: Bernadeta Szeląg
B: Brak
K022474 105LX84 DE433332154009
198.

94

IRONIA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Inpiration / Incolor
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata Siergiej
K017976 DE418181686210 105RM16
199.

255

IRONMAN MELLONI KWPN NED 2013 Wałach ciemnogniada F: Babalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Alberdine v. Vlaswinkel / Tangelo Van De Zuuthoeve
O: Robert Mieleńczuk
B:
K024388 528003201304644
200.

90

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata/163 F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
O: Michał Stanisławiak
B: Adam Omen
K020727 616009660601109
201.

260

IVARO KWPN NLD 2013 Wałach ciemnogniada F: Holandia
M: Holandia
O: Jacqueline Kelm
B: joh. h. lufting
nld003201305275
202.

95

J-LAWINA SP POL 2007 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: J-Ligia / Lagrain
O: Anna Twardowska
B:
K013730 616009610190607
203.

252

JASON VDL KWPN NLD 2014 Klacz siwa F: Dakar VDL /
M: Zafaranta VDL /
O:
B:
K026203
204.

27

KASPAR SB Deutsches Sportpferd DEU 2008 Wałach kasztanowata F: Kaiserwind
M: Rubina SB
O: Reimund Brose
B: Heinz Sauermilch
DE456-3703428-08
205.

320

KIDIBUL V BWP BEL 2010 Wałach gniada/170 F: Indorado / Corrado I
M: Landora-V / Landor S
O: Maciej Świca
B:
K020892 056002W00297333
206.

332

KONSTELACJA SP POL 2007 Klacz gniada F: Landjonker S
M: Kropla
O: K
B: Zbigniew Trusiewicz
K015972
207.

60

KUROSAWA SP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro
M: Księżniczka / Eskudo
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K018124 616009680111609
208.

114

KYOTO L KWPN NED 2014 Wałach ciemnogniada F: Star Power / Stakkato
M: Amoranta / Concorde
O: Jan Ludwiczak
B:
K025027 528003201402036
209.

152

LA CORUNA SP POL 2008 Klacz gniada F: Corland / Cor De La Bryere
M: La Jana / Landadel
O: Jarosław Poręba
B: Ewa Fabińska
K021550 POL009510208708
210.

112

LANCELOTTO L SP POL 2014 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Lanzarote L / Che Guevara L
O: Jan Ludwiczak
B: Jan Ludwiczak
K025026 616009610020214
211.

105

LAOS KG SP POL 2014 Wałach siwa F: Coriano's Ass / Coriano Z
M: Law Baja KG / Bajou Du Rouet
O: Grzegorz Komin
B: Grzegorz Komin
K026149 616009610177214
212.

196

LASER SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Levantino L / Levantos I
M: Laguna / Poeme
O: Tadeusz Piksa
B:
K024937 POL009610167708 105YG42
213.

297

LATISSIMUS SP POL 2012 Wałach dereszowata F: Chaltaire Z / Chellano
M: Liwia / Lenora
O: Maciej Błażejewski
B: Marta Banaśkiewicz
K023661 616009670032412
214.

116

LE CORBUSIER SP POL 2010 Wałach gniada F: Carambole/Cassini I
M: La Paloma/Palegro
O: Wiktor Szała
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K016428 616009510445310
215.

23

LENZMOND Deutsches Sportpferd DEU 2008 Wałach ciemnogniada F: Lagazoui
M: Dana
O: Wibke Arndt
B: Cornelia Hanspach
DE455870100908
216.

285

LEVINO B HAN GER 2013 Wałach ciemnogniada F: Levisto / Leonardo
M: Levina / Le Beau
O: Johannes Brinkmann
B: Johannes Brinkmann
K024997 DE431319705113
217.

365

LIBELIUS SP POL 2008 Wałach gniada F: Lorio/Loredo
M: Libella/Carry Son
O: Oskar Murawski
B:
K015224 POL009640015708 105GX17
218.

103

LIBERTY LIFE SP POL 2009 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Latorosć
O: -
B: -
K019317
219.

223

LILLIFEE Mecklenburger DEU 2009 Klacz gniada F: Lonely Boy
M: Korweta Lady
O: Jennifer Lepke
B: Gundolf Lange
DE 427270505209
220.

276

LION SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Empire / Embassy I
M: Linda / Rubin
O: Dominika Bach
B: Dominika Bach
K012386 POL009600357307
221.

166

LION FLY HOL GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Lancer II / Landgraf I
M: Luna XII / Concerto II
O: Tomasz Kliszcz
B: Hans Fleissner
K025828 DE421000324408
222.

160

LIQUIDO Louis Le Bon X Re Mexiko GER 2007 Wałach gniada/165 F: Louis le bon
M: Re Mexiko
O: Oswald Brachmann
B: Lutz Göttert
none DE 456570285707
223.

309

LITTLE EDDY Hannoveraner DEU 2008 Wałach kasztanowata F: Esprit
M: Gloria Dei
O: Christel Jahn
B: none
none
224.

201

LORBAS Deutsches Sportpferd GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Levistano
M: Helma
O: Yvonne Haußer- Knabe
B: Hans- Joachim Nitschke
none DE 456-5701576-11
225.

200

LORIN B Westfalska POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Lora
O: Lachowicz-Woloszyn Grażyna
B: Krzysztof Bryll
Brak
226.

259

LUHELI MG Trakehner GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Heops
M: Lucifer
O: Grigoleit
B: Grigoleit
NONE
227.

323

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Milady / Czuwaj
O: Joanna Maczuga
B: SK Walewice
K018474 616009590215410
228.

349

MAXIMUS WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Rabiates Turbud Z/Rabiat Z
M: Messalina/Magnes
O: PZPNow
B: ?
K019357 616007610088609
229.

314

MISS POMPADURE Brandenburg GER 2009 Klacz gniada F: Monte Bellini
M: Go Go Girl
O: Hans Jürgen Jahn
B: Thomas Jahn
DE456370113009
230.

265

MYSTIQUE HOL POL 2012 Wałach gniada F: Mylord Cartha / Carthago
M: Mona IX / Concerto II
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K020604 DE421000079312
231.

45

NEMEZIS SP POL 2013 Klacz gniada F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
O: Bartłomiej Świątek
B: Roman Drabinski
K024090 616009670029913
232.

228

NEXUS ALAGON Deutsches Reitpony GER 2011 Wałach ciemnogniada/kuc: F: Nemax
M: Aluna Sun
O: Christina Meyer
B: Tanski
DE 456570252511
233.

293

NOBILIS Rheinlander GER 2004 Klacz kasztanowata F: Cum Laude Z
M: Paola
O: Rafal Parkitny
B: Franz Reinartz
K024517
234.

362

NUMBER ONE O F:
M:
O:
B:
235.

232

ODESSA PROFI SP POL 2011 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam
M: Orgia Profi / Ramstein
O: Lidia Bieniek
B: Leszek Szczykała
K020874 616009540003311
236.

46

OGANO'S BOY Z ZANG POL 2012 Wałach kasztanowata F: Ogano Sitte / Darco
M: Damessa / Cajero
O: Ireneusz Sławek
B: Ireneusz Sławek
K021898 056015Z55748312
237.

300

OLINERO SP POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Cisoń xx
M: Oliwna
O: Wiktoria Marczak
B: Adam Sumiński
K022962 616009640029010
238.

47

OLSTER SP POL 2013 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Oaza / Orkisz
O: Izabela Chodorowska
B: SK Nowielice
K023339 616009640040013
239.

272

ONAGADORI RED WINE OLD POL 2013 Wałach siwa F: Ogano Sitte /
M: Bawaria / Castilio
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Małgorzata Siergiej
K024864 DE418180197113
240.

217

ONASIS SP POL 2010 Ogier kasztanowata F: Calato Kama / Calato
M: Omonia / Alfaro
O: Ryszard Gardyjas
B: Ryszard Gardyjas
K017490 616009680013610
241.

158

ORAWA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Luppe /
M: Orgia /
O: Wiktoria Frąckowiak
B: Małgorzata Zalewska
K014580 616009611209700
242.

352

ORDYNAT SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Eskudo/Dido
M: Ordynka/Elistor
O: Jerzy Gontowiuk
B: Helena Beym
K018002 616009610205310
243.

149

ORINOKO W SP POL 2000 Wałach kasztanowata F: Leandro / Lenz
M: Ossa / Przedwit XIII 4
O: Jacek Kuśnierczak
B: SK Stubno
K005401 POL009630017100 POL01912
244.

17

PEAL OF PASSION HAN GER 2009 Wałach kasztanowata F: Perigueux / Perpignon
M: Chakira / Chasseur I
O: Jakub Lis
B: Philiperts
K019410 DE431315404009
245.

372

PERŁA R SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/175 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Persefona R / Landino
O: Karolina Kasner
B: Romico Romuald Halabuda
K012227 616009540007807 104BD21
246.

98

PICO DEL TEIDE L HOL GER 2011 Wałach siwa F: Cardino / Carthago
M: Rebekka / Calgary
O: Karol Ignasiak
B: Pries Karl-Heinrich
K019695 DE421000111511
247.

157

PIK VULKAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Vulkan L / Vulkano
M: Pik Santana / Pik Senior
O:
B:
K023493 616009610128212
248.

24

POLDI S Hannoveraner DEU 2010 Wałach dereszowata F: Perigueux
M: Wanderkind
O: Wibke Arndt
B: Nina Schrader
DE 431312018610
249.

271

POMPEIA OLD POL 2011 Klacz kasztanowata F: Popstar Lozonais / Quick Star
M: Idole de Semilly / Papillon Rouge
O: Joanna Lehmann
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K021744 DE418181349711
250.

58

PORTO R SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Donzini / Dinard L
M: Parodie / Pilot
O:
B:
K014551 POL009540055308
251.

341

POSTMAN PAT Oldenburg DEU 2011 Wałach gniada F: Sandro hit
M: Silveria
O: Michał Knap
B:
K022677 DE433330350611
252.

144

PRESTIGE SP POL 2009 Ogier siwa/163 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Pretty Woman / Gracieux
O: Anna Choynowska
B: Jan Szpak
K015239 616009640101009 105MP24
253.

269

QUADRIGA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Quadros / Quidam De Revel
M: Pivi / Carpaccio
O: Wechta Sp. z o. o.
B:
K023690 DE421000026811 105RA32
254.

174

QUALIFIED Holsteiner Warmblut DEU 2011 Wałach gniada F: Quarz
M: Heidegraefin 2
O: Lisa-Marie Schröder
B: Markus Hirsch
DE421000593311
255.

235

QUALITY QUEEN SI ITA 2011 Klacz gniada/168 F: Ol Metta / Flipper D'Elle
M: Lausann 2 (ex Nanette K) / Hamlet
O: Jarosław Stelmach i Rinaldo Kiecoń
B: Cosimo Damiano Gaudiano
K024616 145728
256.

358

QUBERT F:
M:
O:
B:
257.

354

QUENN F:
M:
O:
B:
258.

48

QUENTIN Z SP POL 2011 Ogier gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Zilandra / Marvel
O: Daria Wachnowska
B: Daria Wachnowska
K018802 616009680021711
259.

305

QUESTINO Holstein GER 2007 Wałach gniada F: Quintero
M: Gina v. Calato
O: Nils Wagner
B: Johannes Hansen
DE421000151307
260.

273

QUICK STEP HAN POL 2013 Wałach gniada F: Quintender / Quinar
M: Carmaniola / Calido
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B: Marta Roszkiewicz
K023777 DE431319616913
261.

311

QUICKETT Holsteiner DEU 2008 Wałach ciemnogniada F: Quite Capitol
M: Claire 46
O: BG Jahn Metes
B: Manfred Peter
DE 421000506908
262.

233

QUINLEEN HOL GER 2006 Klacz gniada F: Quantum / Quidam De Revel
M: N-Celin / Candillo
O: Sławomir Polikowski
B: Kristina Schroeder
K023122 DE421000069906 103MJ36
263.

175

QUINTURIO SB Deutsches Sportpferd DEU 2012 Wałach gniada F: Quiz
M: Zauberfee SB
O: Reimund u. Andrea Brose
B: Reimund u. Andrea Brose
DE4563700263112
264.

194

QUINTUS 172 Oldenburger Springpferd GER 2012 Wałach kara F: Quite Rubin
M: Orlando
O: Töffling
B: Töffling
DE 418180058012
265.

280

QUIRO 5 OLD GER 2008 Wałach gniada F: Quidam`s Rubin / Quidam De Revel
M: Winanda / Landor S
O: Zygfryd Grosz
B: Gerd Fass
K016241 DE433331028708
266.

49

QUO VADIS SP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro I
M: Quick Style / Quick Star
O: Wacław Maciuszonek
B: Wacław Maciuszonek
K019895 616009682001609
267.

138

RED HERSHEY Hanowerska GER 2013 Ogier gniada F: Ramiro’s Son II
M: Delia
O: Ewa Tchorzewska
B: Niemcy
KO23135
268.

119

REMEMBER KG SP POL 2008 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam
M: Rosocha / Dularus
O: Rajmund Adamietz
B:
K014035 POL009610223308 105GQ75
269.

189

RENIER Sächsisches Reitpferd DEU 1999 Wałach kara F: Renard
M: Glacier
O: Sowa
B: Schneider
DE 870344199
270.

298

REWERS SP POL 2010 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Rubież / Lombardo
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot
K016891 616009610060310
271.

307

RLG CORNETTA Deutsches Sportpferd GER 2014 Klacz ciemnogniada F: Cornet Obolensky
M: Roxy
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
brak
272.

56

RUDE SUNSHINE OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
O:
B:
K022056 DE433330470605
273.

355

SAIGON F:
M:
O:
B:
274.

3

SAINT VINCENT HOL POL 2013 Wałach gniada F: Loran / Lord
M: Sirana I / Fleming
O:
B:
K024425 DE421000117513
275.

215

SANTISA SP POL 2006 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Samanta / Dido
O: SK Nowielice
B: SK Nowielice
K010263 POL009640058206 103VV34
276.

108

SANTORINI L HOL GER 2011 Klacz gniada F: Urleven Piron / Hurlevent
M: Vinja III / Caretino
O: Jan Ludwiczak
B:
K018981 DE421000142111
277.

91

SAZU 3 HAN GER 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Stolzenberg / Stakkato
M: Sherlocks Piana / Sherlock Holmes
O: Michał Stanisławiak
B: Norbert Meyer
K020728 DE431312326104 104QV91
278.

53

SCHNEEFLOCKE SP GER 2008 Klacz gniada F: Ordos / Nazareth
M: Prinzessin / Lomber
O: Sara Tomków
B:
K023236 DE498270009208
279.

109

SECRET WEAPON L KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Bubalu VDL / Baloubet Du Rouet
M: Acobada / Acobat II
O: Jan Ludwiczak
B:
K020678 528003201109504 105KM78
280.

125

SHELBY EVRARD Z ZANG BEL 2011 Wałach siwa/170 F: Shirocco Des Chaines / Cassini II
M: Lafanta / Faust Z
O: Stanisława Gawałek
B: Aurelie Evrard
K021797 056015Z55644611
281.

329

SILVIO SON 56 HAN GER 2006 Wałach kasztanowata/175 F: Silvio I / Sandro
M: Wilja / Woermann
O: FHU KONAN Grażyna Łupkowska
B: Ingrid i Jurgen Bullwinkel
K014644 DE431314505606
282.

234

SIR SAPPORO MK OLD GER 2012 Wałach gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Chacbelle / Chacco-Blue
O: Rinaldo Kiecoń, Artur Moksiewicz
B:
K022099 DE418185043412
283.

324

SONG Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tjungske
M: Sonka
O: Beata Maciejewska
B: SK Racot
brak
284.

208

SOPRANO HIPPICA OS POL 2010 Wałach gniada F: Stakatol / Stakkato
M: La Silla / Lord Sinclair I
O: Magdalena Kaczmarzyk
B: Zbigniew Kostrzewski
K018843 DE418184027910
285.

243

STIGMATICA HAN GER 2011 Klacz gniada F: Uccello / Now or Never M
M: Suerte / Stalypso
O: Łukasz Koza
B:
K022326 DE431314407411
286.

319

SZYMON HOL GER 2008 Wałach siwa F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Luna B / Carthago
O: Adam Łyczakowski
B: Bremermann
K023870 DE4211000529708
287.

337

TERCJA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/mk: F: Contendor
M: Trojka
O: Katarzyna Iwanicka
B: Małgorzata Mąskosa
brak 616009610051211
288.

84

TICOS L OS GER 2013 Wałach gniada F: Messenger / Montender
M: Gloria-Blue / Chacco-Blue
O: Jan Ludwiczak
B:
K022799 DE418180535213
289.

78

TIRAMISU SP POL 2004 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Tzigane De Grand-Bevange / Turioso
O: Robert Zapotoczny
B: Sylwester Kosiński
K011078 POL009680054704
290.

373

TIRAMISU SP POL 2004 Wałach gniada F: Ludger/Laptop
M: Tzigane De Grand- Bevange/Turioso
O: Robert Zapotoczny
B: Sylwester Kosiński
K011078 POL009680054704
291.

130

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / Rammstein / Radiator
O: Julia Szychowiak
B: Jakub Krzyżosiak
K022478 616009670124711
292.

57

TOSCA L SP POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara / Cassini I
M: Tenerife L / Gayall
O: Magdalena Łoś-Grzesik
B:
K023058 616009610024413
293.

343

TSINGTAO L F:
M:
O:
B:
K022800
294.

249

U-COFFI SP POL 2006 Klacz gniada/163 F: Cantanis / Cantus
M: Ula / Common Grounds
O: Hanna Romankiewicz
B: Anna Modelewska
K013808 616009680048206
295.

188

UPPSALA Deutsches Sportpferd GER 2007 Klacz biała F: Lancelot Quainton
M: Carpalo
O: Sowa
B: Albrecht
DE 455878406407
296.

185

URUGWAJ SP POL 2005 Ogier kasztanowata F: O'Key / Orly T
M: Uroda / Qumball
O: Sławomir Polikowski
B: Beata Szuber
K011013 POL009670071505
297.

151

V DALLY KWPN POL 2008 Klacz gniada F: Verdi
M: Zally
O: Jarosław Poręba
B: A. J. Verstegen
K022251
298.

340

VALANDO Hanover DEU 2010 Wałach gniada F: Valentino
M: Granessa
O: Michał Knap
B:
K020786 DE431312309810
299.

219

VELCO SITTE Belgijski Koń Sportowy BEL 2005 Wałach gniada F: Praco
M: Insel Sitte
O: Marzena Jankowska-Rybarczyk
B: -
Brak
300.

351

VINO 26 HAN. GER 2008 Wałach kasztanowata F: Valentino/Now Or Never
M: Freya/For Feeling
O: Jerzy Gontowiuk
B: ?
K024096 DE431312011408
301.

342

VIVIANO hol. 2014 gn. F: Vivant
M: B-Jaquline/Cassiano
O: Wechta Inwestycje Sp z o. o.
B:
K022543 DE421000129313
302.

63

VULKANA 6 Niem. Sport. GER 2010 Klacz siwa F: Vulkano / Voltaire
M: Levinia / Levisto
O:
B:
K025219 DE456570092210
303.

32

WALKIRIA SP POL 2013 Wałach siwa F: Quality Time
M: W Darla / Warrant
O: Krzysztof Mazur
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K023681 616 009 51 02532 13
304.

264

WALKOVER MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Rashim / Milczan
M: Walkiria / El Donald
O: Anna i Marek Modelewscy
B: SK Prudnik
K011513 616006690025706
305.

367

WENECJA F:
M:
O:
B:
306.

198

WENECJA HOL GER 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Sabrina II / Barinello
O: Zbigniew Kosiński i Aleksandra Kosińska
B:
K024125 DE421000564912
307.

80

WIKI SP POL 2008 Klacz gniada F: Landino / Landgraf
M: Whoopy / Weinberg
O: M.Kłapińska
B: -
K016796
308.

50

WINCHESTER SP POL 2007 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Winona / Nobody
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K011825 616009540082407 104NJ26
309.

51

WIQUID MŁP POL 2012 Ogier siwa F: Diabełek / Grey
M: Wiquerra / Quercus Du Maury
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K022479 616006690017412
310.

72

Z-PILOT KWPN POL 2004 Wałach kasztanowata F: Epilot / Pilot
M: Nelie / Amethist
O: Sławomir Pietrzak
B:
K013773 5280030405503 103EV88
311.

360

ZANDO F:
M:
O:
B:
312.

344

ZANZIBAR L F:
M:
O:
B:
K025120
313.

295

ZUCCA KWPN NED 2004 Wałach gniada F: Padinus
M: Lucca
O: Rafal Parkitny
B: Hi. K.Vruwinn Berenschot
K008921
Rider Club
Competition
Prize
Adamek Iga Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko
10
SUM:
10.00
Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
20
SUM:
20.00
Adamietz Maria KJ Metpol Grodziec
100
SUM:
100.00
Arndt Svenja Katharina GER
200
500
SUM:
700.00
Babiak Filip KJ Infernal Team
10
10
50
200
SUM:
270.00
Blanke Natalie Reitverein Sielow e.V.
10
SUM:
10.00
Bobik Jan LKS Dragon Nowielice
1000
500
750
5650
SUM:
7900.00
Bortlisz Włodzimierz KS Centaurus
20
70
100
SUM:
190.00
Buch Carolin RV Sielow e.V.
20
SUM:
20.00
Buchelt Carolin LRV Münchehofe e.V.
50
70
SUM:
120.00
Charadnik Vitalii bpk
10
100
500
1200
50
100
50
1000
SUM:
3010.00
Cholerzyńska Beata St. Rodan Club Skrzynki
10
20
SUM:
30.00
Drzymała Marta ZKS Drzonków
15
20
SUM:
35.00
Ewald Felix RC Gut Wochowsee
1100
1000
20
80
50
SUM:
2250.00
Filipowska Olimpia Zielonogórski KS Drzonków
140
SUM:
140.00
Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
1700
SUM:
1700.00
Gaertner Agnieszka bpk
10
SUM:
10.00
Gawałek Julia KJK Elizar Jejkowice
10
SUM:
10.00
Gogołek Tomasz JKS Melloni Horses
20
SUM:
20.00
Gontowiuk Katja ZKS Drzonków
170
SUM:
170.00
Gramza Leszek St. Rodan Club Skrzynki
100
50
50
50
SUM:
250.00
Grigoleit Joy Reitverein Gestüt Grimma Bahren
80
60
130
90
SUM:
360.00
Grzesiek Paula KJ Infernal Team
10
SUM:
10.00
Häsler Teresa GER
20
10
SUM:
30.00
Hendrys Maja KJ Agro-Handel Śrem
50
100
SUM:
150.00
Hosa Emilia ZKS Drzonków
30
20
SUM:
50.00
Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
100
40
20
SUM:
160.00
Jahn Thomas Reitverein Greppin
50
110
50
50
100
100
50
40
10
SUM:
560.00
Januszewska Zuzanna KS Small Cherry Trzebnica
60
400
400
SUM:
860.00
Jarocka Zuzanna KJ Trachy Sośnicowice
50
SUM:
50.00
Jóskowiak Michał St. KJ Tradycja Siedlnica
200
50
50
SUM:
300.00
Kaczmarzyk Zuzanna KJ Trachy Sościcowice
1600
SUM:
1600.00
Kaliszuk Piotr Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
10
50
100
10
10
SUM:
180.00
Kelm Jacqueline Niemcy
10
SUM:
10.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
100
100
500
1200
3900
750
50
50
SUM:
6650.00
Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
100
10
10
15
50
SUM:
185.00
Kisyov Ivan Reitclub Gut Wochowsee
50
50
10
50
SUM:
160.00
Kiszkurno Dominika Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
10
50
10
SUM:
70.00
Kleniuk Mariusz LKS Stragona
70
110
SUM:
180.00
Kliszcz Szymon KJ Lansada Milsko
50
100
SUM:
150.00
Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
50
30
100
40
SUM:
220.00
Knap Michał ZKS Drzonków
60
SUM:
60.00
Kobiernik Daria ZKJ Przylep-Lotnisko
50
10
50
130
20
160
10
90
10
10
10
10
20
20
SUM:
600.00
Kobiernik Daria ZKJ Przylep-Lotnisko
50
SUM:
50.00
Köhler Rene GER
50
SUM:
50.00
Koza Paulina KJ Trachy Sośnicowice
200
SUM:
200.00
Kozakiewicz Karolina Harmony Club Poznań
130
SUM:
130.00
Kröber Angelique RV Königswalde e.V.
100
50
40
140
SUM:
330.00
Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
2800
20
50
50
SUM:
2920.00
Kucharska Zuzanna St. Rodan Club Skrzynki
15
20
20
10
SUM:
65.00
Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
20
50
SUM:
70.00
Lehmann Dalia Lehmann Sport Horses
50
100
SUM:
150.00
Lekander Kati PSG Gut Angermünde
200
100
50
50
15
10
50
300
300
SUM:
1075.00
Lepke Jennifer Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
50
80
SUM:
130.00
Lewandowska Jennifer KJK Elizar Jejkowice
10
SUM:
10.00
Lis Jakub KJK Elizar Jejkowice
50
50
SUM:
100.00
Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
200
100
SUM:
300.00
Łukasik Sandra ZKS Drzonków
10
SUM:
10.00
Łupkowski Mariusz JKS Jaroszówka
50
SUM:
50.00
Maciejewska Alicja ZKS Drzonków
30
110
SUM:
140.00
Maczuga Joanna KS Cortina Kaczenice
50
SUM:
50.00
Malepszy Matylda KJ Agro-Handel Śrem
10
SUM:
10.00
Mazur Krzysztof St. KJ Legia Kozielska Warszawa
50
100
400
100
20
SUM:
670.00
Meyer Emilie Reitclub Gut Wochowsee e.V.
100
SUM:
100.00
Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
50
SUM:
50.00
Moksiewicz Artur LUKS Nysa Gubin
20
SUM:
20.00
Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
50
SUM:
50.00
Nieużyła Leszek KJ J.J. Darboven Rumia
750
500
SUM:
1250.00
Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
50
50
50
SUM:
150.00
Ordanik Ignacy St. Rodan Club Skrzynki
20
50
SUM:
70.00
Pakuła Marcin Harmony Club Poznań
20
200
SUM:
220.00
Parkitny Maximilian Karkonoski KJ
50
150
10
750
SUM:
960.00
Patora Nikol MUKJ Kosówka
50
SUM:
50.00
Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
200
400
50
50
200
50
300
50
SUM:
1300.00
Piksa Łukasz St. Kraju Jumping Team Sieraków Wlkp.
200
SUM:
200.00
Piwońska Anna KJ Profil Piła
50
SUM:
50.00
Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
10
50
100
50
20
20
20
SUM:
270.00
Poręba Jarosław Karkonoski KJ
50
SUM:
50.00
Rozynek Martin KJ Profil Piła
300
50
20
SUM:
370.00
Saroska Aleksandra Stowarzyszenie Klub Sportowy Jumping Events
60
20
SUM:
80.00
Sąsiadek Bogna KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
200
150
SUM:
350.00
Schanze Katja GER
15
10
90
50
SUM:
165.00
Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
600
100
10
SUM:
710.00
Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
300
300
500
500
1200
100
SUM:
2900.00
Śniegucki Ksawery Konie Sportowe Gillmaier
400
10
SUM:
410.00
Sowa Lisa-Marie Reitclub Gut Wochowsee
50
SUM:
50.00
Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
50
50
1500
SUM:
1600.00
Steinke Stephanie Reitverein Sielow e.V.
80
20
SUM:
100.00
Świca Maciej KS Cortina Kaczenice
50
SUM:
50.00
Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
50
SUM:
50.00
Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
50
SUM:
50.00
Tęcza Szymon KJ Agro-Handel Śrem
20
20
2400
SUM:
2440.00
Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
60
SUM:
60.00
Uziębło Laura ZKS Drzonków
10
SUM:
10.00
Wasilewski Łukasz KJ WSH EQUIFIRST Przybyszewo
400
300
10
50
200
SUM:
960.00
Wawrzyniak Pola KJ Infernal Team
50
1000
SUM:
1050.00
Wechta Maksymilian KJ Wechta Rosnówko
50
10
10
100
50
SUM:
220.00
Wesoły Marcin St. KS Jumping Events Poznań
20
10
SUM:
30.00
Wicenciak Aleksandra Racocki klub jeździecki
10
10
SUM:
20.00
Wisniewski Viktor Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
130
40
170
SUM:
340.00
Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
10
SUM:
10.00
Wróblewska Waleria Zielonogórski KS Drzonków
10
SUM:
10.00
Zagdańska Julia Klub Sportowy Cortina Kaczenice
15
SUM:
15.00
Zapotoczna Gabriela St. KJ Tradycja Siedlnica
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamek Iga
Zielonogórski KJ Przylep- Lotnisko
DROSERA (279)
2018-08-16
32
2018-08-17
21
10
2018-08-18
Adamietz Barbara
KJ Metpol Grodziec
2018-08-17
109
2018-08-17
19
20
2018-08-18
58
2018-08-19
77
Adamietz Maria
KJ Metpol Grodziec
2018-08-17
46
2018-08-18
4
100
2018-08-19
60
DROBINKA (121)
2018-08-16
28
2018-08-17
31
2018-08-17
37
2018-08-18
34
2018-08-18
56
Arndt Imke Friederike
GER
2018-08-16
22
2018-08-17
2018-08-17
2018-08-18
Arndt Svenja Katharina
GER
2018-08-17
11
2018-08-19
21
2018-08-18
6
200
POLDI S (24)
2018-08-17
50
2018-08-18
21
2018-08-19
3
500
Babiak Filip
KJ Infernal Team
BORN FREE (177)
2018-08-16
15
10
2018-08-16
37
2018-08-17
15
10
2018-08-17
59
2018-08-18
24
COMPASS (178)
2018-08-17
51
2018-08-18
15
50
2018-08-18
44
2018-08-19
GUSTIQUE (179)
2018-08-17
67
2018-08-18
3
2018-08-19
4
200
Bender Fabienne
RV St. Georg Burgstädt e.V.
BAILEYS (26)
2018-08-16
61
2018-08-17
51
2018-08-17
92
2018-08-18
35
Blanke Natalie
Reitverein Sielow e.V.
CAPRIO 7 (126)
2018-08-17
23
2018-08-18
32
2018-08-17
59
2018-08-17
63
2018-08-18
28
2018-08-17
25
10
2018-08-18
2018-08-19
68
2018-08-17
Bobik Jan
LKS Dragon Nowielice
SANTISA (215)
2018-08-17
10
2018-08-18
2
1000
2018-08-19
7
500
2018-08-17
68
2018-08-18
41
2018-08-19
37
ONASIS (217)
2018-08-17
34
2018-08-18
1
750
2018-08-19
14
CEDYNIA (218)
2018-08-17
93
2018-08-18
40
2018-08-19
50
2018-08-17
30
2018-08-18
19
2018-08-19
1
5650
Bogalecka Julia
SKJ Sopot
ASER (97)
2018-08-17
18
2018-08-18
18
2018-08-19
Bortlisz Włodzimierz
KS Centaurus
BENEFIS (296)
2018-08-17
8
20
2018-08-17
89
2018-08-18
48
2018-08-19
2018-08-18
27
2018-08-17
53
2018-08-17
61
2018-08-18
91
2018-08-19
44
2018-08-18
26
REWERS (298)
2018-08-17
5
70
2018-08-17
39
2018-08-18
49
2018-08-19
7
100
2018-08-18
Buch Carolin
RV Sielow e.V.
BALUGA (176)
2018-08-16
48
2018-08-16
20
2018-08-17
52
2018-08-17
65
2018-08-18
15
20
Buchelt Carolin
LRV Münchehofe e.V.
2018-08-17
55
2018-08-18
9
50
2018-08-18
5
70
Cepa Anna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-08-16
59
2018-08-16
2018-08-17
54
2018-08-17
2018-08-18
52
Charadnik Vitalii
bpk
POMPEIA (271)
2018-08-17
26
10
2018-08-17
8
100
2018-08-18
2
500
2018-08-19
2
1200
2018-08-17
77
2018-08-17
43
2018-08-18
81
2018-08-19
19
50
2018-08-17
4
100
2018-08-17
40
2018-08-18
6
50
2018-08-19
1
1000
CENTADA (274)
2018-08-17
38
2018-08-17
47
2018-08-18
40
2018-08-19
39
2018-08-17
38
2018-08-17
84
2018-08-18
28
2018-08-19
65
Cholerzyńska Beata
St. Rodan Club Skrzynki
2018-08-16
10
10
2018-08-16
19
2018-08-17
50
2018-08-17
18
20
2018-08-18
59
Chwalińska Zuzanna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2018-08-16
26
2018-08-16
47
2018-08-17
32
2018-08-17
72
2018-08-18
33
ENDO (146)
2018-08-17
36
2018-08-17
98
2018-08-18
45
2018-08-18
71
2018-08-19
55
Daniłowicz Ksenia
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
CONTI (161)
2018-08-17
2018-08-18
Drzymała Marta
ZKS Drzonków
2018-08-16
10
15
2018-08-17
12
20
2018-08-18
18
Erdmann Ulrike
Rosenhof Görlitz
2018-08-17
39
2018-08-18
33
DORIBA (212)
2018-08-17
38
2018-08-19
2018-08-18
65
Ewald Felix
RC Gut Wochowsee
2018-08-17
15
2018-08-18
28
2018-08-19
5
1100
2018-08-17
55
2018-08-17
2
1000
2018-08-18
17
2018-08-19
CORSALL (192)
2018-08-16
14
2018-08-17
21
20
2018-08-18
6
80
2018-08-17
71
2018-08-18
19
50
2018-08-16
42
2018-08-17
61
2018-08-18
50
2018-08-16
Filipowska Olimpia
Zielonogórski KS Drzonków
GOLDIKA (227)
2018-08-17
2
140
2018-08-18
60
2018-08-19
78
Fimmel Arkadiusz
KJ Agro-Handel Śrem
FRAPANT (82)
2018-08-18
48
2018-08-19
4
1700
2018-08-17
79
2018-08-17
52
2018-08-18
74
2018-08-19
81
TICOS L (84)
2018-08-17
50
2018-08-17
49
2018-08-18
38
Florek Bartosz
KS Cortina
CARAVELLA (364)
2018-08-17
Frąckowiak Wiktoria
JKS Fer Więckowice
2018-08-16
2018-08-16
50
2018-08-17
65
2018-08-18
26
ORAWA (158)
2018-08-16
57
2018-08-17
2018-08-18
Gaertner Agnieszka
bpk
COMPANERO (292)
2018-08-16
8
10
2018-08-16
29
2018-08-17
42
2018-08-18
47
Gawałek Julia
KJK Elizar Jejkowice
2018-08-17
52
2018-08-17
35
2018-08-18
51
2018-08-19
24
10
2018-08-17
87
2018-08-18
32
Gogołek Tomasz
JKS Melloni Horses
2018-08-16
44
2018-08-16
2018-08-17
36
2018-08-18
28
JASON VDL (252)
2018-08-16
38
2018-08-16
2018-08-17
23
2018-08-18
10
20
2018-08-16
40
2018-08-16
2018-08-17
37
2018-08-18
38
2018-08-17
33
2018-08-18
84
2018-08-19
2018-08-17
100
2018-08-18
50
2018-08-19
62
Gontowiuk Katja
ZKS Drzonków
VINO 26 (351)
2018-08-17
107
2018-08-17
56
2018-08-18
68
2018-08-18
2018-08-19
74
ORDYNAT (352)
2018-08-16
16
2018-08-17
1
170
2018-08-18
56
Gramza Leszek
St. Rodan Club Skrzynki
TOSCA L (57)
2018-08-17
88
DARINA (59)
2018-08-17
7
100
2018-08-18
2018-08-19
2018-08-17
41
2018-08-17
48
2018-08-18
72
2018-08-18
45
2018-08-19
20
50
2018-08-17
48
2018-08-17
92
2018-08-18
13
50
2018-08-18
13
50
2018-08-19
53
Greniuk Karolina
KS Small Cherry Trzebnica
B-ULTIMA (226)
2018-08-16
55
2018-08-16
2018-08-17
2018-08-18
Grigoleit Joy
Reitverein Gestüt Grimma Bahren
FAMIRA MG (258)
2018-08-16
31
2018-08-16
4
80
2018-08-17
6
60
2018-08-18
61
LUHELI MG (259)
2018-08-16
1
130
2018-08-16
17
2018-08-17
4
90
2018-08-18
55
Grzesiek Paula
KJ Infernal Team
AKORD (154)
2018-08-17
70
2018-08-17
21
10
2018-08-18
3
2018-08-19
Grzesik Maria
St. Rodan Club Skrzynki
TOSCA L (57)
2018-08-16
49
2018-08-16
2018-08-17
64
2018-08-18
42
Günay Alisha Celine
Reitclub Gut Wochowsee
2018-08-16
27
2018-08-17
66
2018-08-18
51
Häsler Teresa
GER
QUENN (354)
2018-08-16
33
2018-08-19
66
2018-08-17
26
20
2018-08-18
64
SAIGON (355)
2018-08-17
58
2018-08-18
24
10
CAYRADO (356)
2018-08-17
66
2018-08-18
2018-08-19
20
Hendrys Maja
KJ Agro-Handel Śrem
2018-08-17
12
50
2018-08-17
5
100
2018-08-18
2018-08-18
22
2018-08-19
40
Hosa Emilia
ZKS Drzonków
HEKTOR (350)
2018-08-16
33
2018-08-16
46
2018-08-17
6
30
2018-08-17
14
20
2018-08-18
38
Hrabska Ludwika
KJ Infernal Team
2018-08-17
68
2018-08-18
3
2018-08-19
37
Ignasiak Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2018-08-16
2
100
2018-08-16
21
2018-08-17
5
40
2018-08-17
10
20
2018-08-18
46
Iwanicka Aleksandra
Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
TERCJA (337)
2018-08-17
Jahn Thomas
Reitverein Greppin
2018-08-18
14
50
2018-08-19
67
2018-08-17
3
110
2018-08-18
57
2018-08-17
17
50
2018-08-18
51
2018-08-19
35
QUICKETT (311)
2018-08-17
19
50
2018-08-18
6
100
2018-08-19
8
100
2018-08-17
10
50
2018-08-16
23
2018-08-18
7
40
2018-08-17
19
10
Januszewska Zuzanna
KS Small Cherry Trzebnica
2018-08-16
4
60
2018-08-17
60
2018-08-18
23
2018-08-16
IRONIA (94)
2018-08-17
4
400
2018-08-18
4
400
2018-08-19
12
Jarocka Zuzanna
KJ Trachy Sośnicowice
2018-08-17
111
2018-08-18
93
2018-08-18
2
2018-08-19
10
50
Jaworski Adrian
LKS Dragon Nowielice
CZART (214)
2018-08-17
118
2018-08-18
37
2018-08-19
52
Jędrychowska Aleksandra
KS Cortina Kaczenice
ALANDA (326)
2018-08-17
33
2018-08-17
86
2018-08-18
76
2018-08-19
43
Jendrośka Adrianna
JKS Hanna
2018-08-16
30
2018-08-16
15
2018-08-18
80
2018-08-17
95
Jóskowiak Michał
St. KJ Tradycja Siedlnica
HUSH HUSH (197)
2018-08-17
3
200
2018-08-17
43
2018-08-18
15
50
2018-08-19
28
WENECJA (198)
2018-08-17
69
2018-08-17
64
2018-08-18
10
50
2018-08-19
69
Kaczmarzyk Zuzanna
KJ Trachy Sościcowice
2018-08-17
64
2018-08-18
64
2018-08-18
2
1600
2018-08-19
41
Kaliszuk Piotr
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
DROSERA (279)
2018-08-16
13
10
2018-08-17
44
CON JUAN (281)
2018-08-17
13
50
2018-08-17
13
2018-08-18
8
100
2018-08-19
25
2018-08-17
91
2018-08-18
DIERADO (284)
2018-08-16
9
10
2018-08-16
2018-08-17
8
10
2018-08-18
31
LEVINO B (285)
2018-08-16
35
2018-08-16
35
2018-08-17
87
2018-08-18
41
Kałdonek Martyna
KJ Trachy Sośnicowice
2018-08-17
67
2018-08-17
24
2018-08-18
2018-08-18
2
Kelm Jacqueline
Niemcy
IVARO (260)
2018-08-17
18
10
2018-08-17
62
2018-08-18
31
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
2018-08-17
33
2018-08-18
2018-08-19
17
2018-08-17
6
100
2018-08-18
1
2018-08-19
10
100
QUINLEEN (233)
2018-08-17
3
500
2018-08-18
1
1200
2018-08-19
2
3900
2018-08-17
85
2018-08-18
27
2018-08-18
38
2018-08-19
2
750
2018-08-17
55
2018-08-17
61
2018-08-18
12
50
2018-08-18
25
2018-08-19
18
50
PERŁA R (372)
2018-08-17
2018-08-18
75
Kiecoń Nawojka
LUKS Nysa Gubin
2018-08-17
45
2018-08-17
23
2018-08-18
11
100
2018-08-18
2018-08-19
23
2018-08-17
75
2018-08-17
78
2018-08-18
22
10
2018-08-19
63
2018-08-16
14
10
2018-08-16
11
15
2018-08-17
30
2018-08-18
15
50
Kisyov Ivan
Reitclub Gut Wochowsee
CLINTON (171)
2018-08-17
110
2018-08-18
30
2018-08-19
27
CHINZANO (172)
2018-08-17
15
50
2018-08-18
9
50
2018-08-19
23
10
2018-08-17
78
2018-08-18
36
2018-08-19
11
50
QUALIFIED (174)
2018-08-16
38
2018-08-17
46
2018-08-16
2018-08-17
41
2018-08-18
32
Kiszkurno Dominika
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2018-08-17
23
10
2018-08-18
16
50
2018-08-19
22
10
Kleniuk Mariusz
LKS Stragona
AKROPOL (361)
2018-08-18
7
70
2018-08-18
2018-08-18
4
110
2018-08-18
83
Kliszcz Szymon
KJ Lansada Milsko
ALEXANDER (165)
2018-08-17
17
50
2018-08-18
57
2018-08-19
7
100
LION FLY (166)
2018-08-17
62
2018-08-17
89
2018-08-18
29
2018-08-18
49
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
BADOLAN (244)
2018-08-17
21
50
2018-08-16
7
30
2018-08-18
CHACARTA (245)
2018-08-17
49
2018-08-17
86
2018-08-16
22
2018-08-16
2018-08-18
39
COCO GOLD (246)
2018-08-17
5
100
2018-08-16
6
40
2018-08-18
34
Knap Michał
ZKS Drzonków
VALANDO (340)
2018-08-18
90
2018-08-18
54
2018-08-19
76
2018-08-17
4
60
2018-08-17
75
Kobiernik Daria
ZKJ Przylep-Lotnisko
COCO (40)
2018-08-16
62
2018-08-16
2018-08-17
59
2018-08-18
47
2018-08-16
52
2018-08-17
39
2018-08-17
85
2018-08-18
41
2018-08-16
NEMEZIS (45)
2018-08-16
2018-08-16
2018-08-17
41
2018-08-17
27
2018-08-18
2018-08-19
9
50
OLSTER (47)
2018-08-17
83
2018-08-18
25
10
2018-08-19
2018-08-17
39
2018-08-17
19
50
2018-08-17
22
2018-08-18
33
2018-08-19
26
2018-08-18
40
2018-08-17
2018-08-16
2
130
2018-08-17
22
20
2018-08-18
2
160
WIQUID (51)
2018-08-17
56
ANTARI (52)
2018-08-16
50
2018-08-16
24
2018-08-17
13
10
2018-08-17
81
2018-08-18
5
90
2018-08-16
17
10
2018-08-16
2018-08-17
37
2018-08-17
16
10
2018-08-18
37
2018-08-16
39
2018-08-16
43
2018-08-17
77
2018-08-18
43
2018-08-17
11
10
HIAWATHA (345)
2018-08-17
10
10
2018-08-17
25
20
HICORA (346)
2018-08-16
58
2018-08-16
2018-08-18
11
20
Kobiernik Daria
ZKJ Przylep-Lotnisko
TIRAMISU (373)
2018-08-17
12
50
Köhler Rene
GER
CHUNI (357)
2018-08-17
54
2018-08-18
17
50
QUBERT (358)
2018-08-17
108
2018-08-18
44
2018-08-19
39
CATHINKA (359)
2018-08-17
69
2018-08-18
23
2018-08-19
18
Kowala Małgorzata
KJ Agro-Handel Śrem
COBREY F (347)
2018-08-18
55
2018-08-17
63
2018-08-17
51
Kownacki Mikołaj
Karkonoski KJ
CERWERONA (131)
2018-08-17
57
2018-08-17
17
2018-08-18
26
2018-08-19
17
Koza Paulina
KJ Trachy Sośnicowice
CABALTICA (242)
2018-08-17
21
2018-08-18
13
2018-08-19
24
2018-08-17
36
2018-08-17
42
2018-08-19
24
2018-08-18
3
200
2018-08-18
2
Kozakiewicz Karolina
Harmony Club Poznań
COLOMBO (333)
2018-08-17
2018-08-18
54
2018-08-19
80
2018-08-18
3
130
Kozina Maria
KJ Strzała Krubiczew
CLAYTON (85)
2018-08-17
112
2018-08-18
53
2018-08-18
Kröber Angelique
RV Königswalde e.V.
LORBAS (201)
2018-08-16
3
100
2018-08-17
105
2018-08-18
20
50
2018-08-19
72
AMUR (366)
2018-08-16
5
40
2018-08-17
33
2018-08-18
2
140
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
2018-08-17
12
2018-08-18
15
2018-08-19
3
2800
Z-PILOT (72)
2018-08-17
19
2018-08-18
14
2018-08-19
14
WIKI (80)
2018-08-17
63
2018-08-16
44
2018-08-17
11
20
2018-08-18
45
2018-08-19
34
INCALA (164)
2018-08-17
83
2018-08-18
23
2018-08-18
89
2018-08-19
16
50
FERLINA (241)
2018-08-17
73
2018-08-18
11
50
2018-08-18
35
2018-08-19
26
Kucharska Zuzanna
St. Rodan Club Skrzynki
2018-08-17
32
2018-08-17
115
2018-08-18
61
2018-08-18
55
2018-08-16
8
15
2018-08-17
13
20
2018-08-17
44
2018-08-16
21
2018-08-18
53
CLINTENDO (336)
2018-08-17
15
20
2018-08-17
35
2018-08-18
26
10
Kuflińska Karolina
KJ Lansada Milsko
CALGARY (41)
2018-08-16
39
2018-08-17
2018-08-18
49
Kunefał Natalia
KS Centaurus
HISTAMINA (299)
2018-08-16
63
2018-08-16
2018-08-17
Kuśnierczak Jacek
JUKS Mieczewo
CAIRO AK (147)
2018-08-17
16
20
2018-08-17
54
2018-08-18
8
50
2018-08-18
24
2018-08-19
36
2018-08-17
99
2018-08-17
2018-08-18
73
2018-08-18
2018-08-19
79
Kuśnierczak Julia
JUKS Mieczewo
ORINOKO W (149)
2018-08-17
70
2018-08-17
65
2018-08-18
Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria
KS Centaurus
LORIN B (200)
2018-08-16
2018-08-16
2018-08-17
Lehmann Dalia
Lehmann Sport Horses
2018-08-17
9
2018-08-18
2018-08-19
2018-08-17
22
2018-08-18
20
2018-08-19
18
2018-08-17
14
50
2018-08-18
4
100
2018-08-19
33
Lekander Kati
PSG Gut Angermünde
2018-08-17
4
200
2018-08-18
18
2018-08-19
11
100
2018-08-17
13
50
2018-08-17
48
2018-08-18
11
50
2018-08-18
16
2018-08-19
16
2018-08-16
13
15
2018-08-17
27
2018-08-17
29
10
2018-08-19
31
2018-08-18
QUESTINO (305)
2018-08-17
10
50
2018-08-17
5
300
2018-08-18
5
300
2018-08-19
9
Lepke Jennifer
Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
LILLIFEE (223)
2018-08-17
7
50
2018-08-18
28
2018-08-18
59
2018-08-19
38
CAMERENGO (224)
2018-08-17
3
80
2018-08-17
74
2018-08-18
43
Lewandowska Jennifer
KJK Elizar Jejkowice
2018-08-16
54
2018-08-16
31
2018-08-17
17
10
2018-08-17
90
2018-08-18
24
Lis Jakub
KJK Elizar Jejkowice
2018-08-17
8
50
2018-08-17
18
50
2018-08-18
23
Lis Wiktoria
KJ Elizar Jejkowice
2018-08-17
114
2018-08-18
88
2018-08-19
Łangowska Natalia
JKS Tornado Szczecin
2018-08-17
25
2018-08-17
8
200
2018-08-18
9
100
2018-08-19
15
Łukasik Sandra
ZKS Drzonków
CARTINA L (133)
2018-08-17
57
2018-08-17
47
2018-08-18
77
2018-08-18
19
2018-08-19
25
2018-08-17
73
2018-08-17
24
10
2018-08-18
79
2018-08-19
61
Łupkowski Mariusz
JKS Jaroszówka
2018-08-17
2018-08-17
2018-08-18
11
50
2018-08-18
92
Maciejewska Alicja
ZKS Drzonków
SONG (324)
2018-08-16
6
30
2018-08-18
3
110
Maczuga Joanna
KS Cortina Kaczenice
MARIKA (323)
2018-08-17
65
2018-08-18
55
2018-08-19
17
50
Malepszy Matylda
KJ Agro-Handel Śrem
EFRON (67)
2018-08-17
30
10
2018-08-17
59
2018-08-18
20
2018-08-19
Marczak Wiktoria
KJ Lansada
OLINERO (300)
2018-08-16
28
2018-08-16
25
Mazur Krzysztof
St. KJ Legia Kozielska Warszawa
ALLILAH (28)
2018-08-17
20
50
2018-08-18
7
100
2018-08-19
<