Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
93 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 00:13:29
2018-07-12 22:29:56
Matylda Dubiniak TWIST
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 00:13:08
2018-07-12 22:27:31
Weronika Guszpil NOBODY'S PERFEKT
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 00:13:48
2018-07-12 22:23:50
Weronika Guszpil CASSONE
  • 1x 5/N/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 6/C/regionalny, zwykły (Art. 238.2.1)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 00:14:21
2018-07-12 21:46:37
Jarosław Poręba V DALLY
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 00:14:57
2018-07-12 21:24:28
Milena Barczyk S EASY FLY
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 00:14:03
2018-07-12 20:48:45
Michał Jóskowiak OKAWANGO
  • 2x 1/mini LL/towarzyski, dokładności (Art. 238.1.1)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 00:14:40
2018-07-12 20:37:00
Julia Dukat PALMERRO P
  • 1x 1/mini LL/towarzyski, dokładności (Art. 238.1.1)
  • 2x 2/LL/towarzyski, z trafieniem w normę czasu (Art. - Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 12:39:57
2018-07-12 20:19:00
Paulina Kopacz INTRYGA
  • 1x 6/C/regionalny, zwykły (Art. 238.2.1)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 12:40:15
2018-07-12 20:18:42
Paulina Kopacz JAQUIN
  • 1x 5/N/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 6/C/regionalny, zwykły (Art. 238.2.1)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 12:40:32
2018-07-12 20:18:14
Paulina Kopacz FOR PASSION
  • 2x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 12:40:47
2018-07-12 20:17:44
Paulina Kopacz ASTURIA
  • 2x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 00:15:35
2018-07-12 20:15:21
Natalia Sawicka LINUS 317
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 00:16:38
2018-07-12 19:55:29
Daniel Wieliczko HEBERTINA
  • 1x 2/LL/towarzyski, z trafieniem w normę czasu (Art. - Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 00:16:18
2018-07-12 19:54:49
Daniel Wieliczko HEBERTINO
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x 5/N/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 00:16:03
2018-07-12 19:54:26
Daniel Wieliczko FAVERA
  • 1x 5/N/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 6/C/regionalny, zwykły (Art. 238.2.1)
78 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 00:17:24
2018-07-12 19:08:47
Aleksandra Sypniewska PRIMAVERA
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
77 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 00:17:00
2018-07-12 16:48:43
Wiktoria Knap STERNTALER 67
  • 1x 5/N/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 6/C/regionalny, zwykły (Art. 238.2.1)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 17:35:49
2018-07-12 16:48:11
Michał Knap POSTMAN PAT
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
75 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 16:26:52
2018-07-12 14:11:45
Amelia Otlewska LADY LUCK IV
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 16:27:15
2018-07-12 14:07:23
Agnieszka Gaertner COMPANERO
  • 2x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
72 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 16:27:34
2018-07-12 11:49:05
Lena Kosicka ZENTIS
  • 2x 2/LL/towarzyski, z trafieniem w normę czasu (Art. - Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
71 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 16:27:50
2018-07-12 10:27:02
Katarzyna Nogalska RAKSA
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
70 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 16:25:59
2018-07-12 10:26:30
Katarzyna Nogalska FIOŁEK
  • 2x 2/LL/towarzyski, z trafieniem w normę czasu (Art. - Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
69 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:44:21
2018-07-12 07:10:35
Ewelina Kowalczyk MAGNEZJA
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
68 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:44:58
2018-07-11 22:09:57
Małgorzata Janusz GIGANT
  • 1x 2/LL/towarzyski, z trafieniem w normę czasu (Art. - Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
67 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:45:18
2018-07-11 22:08:09
Agata Janusz EMI
  • 1x 2/LL/towarzyski, z trafieniem w normę czasu (Art. - Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:47:05
2018-07-11 21:57:51
Agata Derda KOSMA
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:47:58
2018-07-11 21:57:10
Agata Derda BE MY
  • 2x 1/mini LL/towarzyski, dokładności (Art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/towarzyski, z trafieniem w normę czasu (Art. - Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 06:27:23
2018-07-11 21:18:04
Aleksnadra Leśniewska SAMBRA
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:46:00
2018-07-11 21:11:38
Aleksnadra Leśniewska GOLD LADY
  • 1x 2/LL/towarzyski, z trafieniem w normę czasu (Art. - Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
62 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:46:49
2018-07-11 20:13:21
Krzysztof Tarasek CASSANO T
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x 5/N/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:50:22
2018-07-11 20:00:58
Aleksandra Czekajło OGIEŃ
  • 2x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:47:39
2018-07-11 19:27:33
Judyta Perek TAZINA
  • 2x 2/LL/towarzyski, z trafieniem w normę czasu (Art. - Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 07:47:26
2018-07-11 19:26:53
Judyta Perek FIDŻI
  • 2x 1/mini LL/towarzyski, dokładności (Art. 238.1.1)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 17:48:16
2018-07-11 13:29:42
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn LORIN B
  • 2x 2/LL/towarzyski, z trafieniem w normę czasu (Art. - Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 17:47:59
2018-07-11 13:25:31
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn C-KARAT CARTE D'OR
  • 1x 5/N/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 17:48:43
2018-07-11 10:07:35
Wiktor Dziemidowicz LOSTERICO
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x 5/N/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 17:50:38
2018-07-11 09:13:28
Julia Gąsiorek INTERIA
  • 2x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 17:49:37
2018-07-11 09:11:34
Antoni Michalak PRESMA
  • 2x 1/mini LL/towarzyski, dokładności (Art. 238.1.1)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 17:49:55
2018-07-11 09:11:15
Helena Sierzputowska JEDYNKA
  • 2x 2/LL/towarzyski, z trafieniem w normę czasu (Art. - Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
52 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 17:47:06
2018-07-11 09:10:58
Marta Perquy ARMADA
  • 1x 2/LL/towarzyski, z trafieniem w normę czasu (Art. - Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 17:51:04
2018-07-11 09:10:38
Kamila Kozon FALLEN
  • 2x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 17:49:16
2018-07-11 09:10:20
Maja Gromadowska TOP EWITA
  • 2x 2/LL/towarzyski, z trafieniem w normę czasu (Art. - Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 17:50:21
2018-07-11 09:09:42
Hanna Miedziocha HARVARD
  • 2x 2/LL/towarzyski, z trafieniem w normę czasu (Art. - Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 17:47:36
2018-07-11 01:36:11
Wojciech Kowalik PAKIET
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 00:17:50
2018-07-11 00:12:53
Monika Mielcarek R-BEAUTY
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
46 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 17:46:10
2018-07-10 19:53:44
Matylda Dubiniak FENIKS
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x 5/N/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 17:45:41
2018-07-10 19:53:09
Matylda Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-07-11 17:45:25
2018-07-10 19:52:32
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 19:36:47
2018-07-10 15:21:48
Sandra Łukasik CARTINA L
  • 1x 5/N/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 6/C/regionalny, zwykły (Art. 238.2.1)
42 ENTRY ACCEPTED 2018-07-10 19:36:28
2018-07-09 22:36:38
Laura Gaworczak NADIR
  • 1x 1/mini LL/towarzyski, dokładności (Art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/towarzyski, z trafieniem w normę czasu (Art. - Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
41 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 22:28:53
2018-07-09 21:43:29
Kinga Stańczak-Szulc TIN WHISTLE
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x 5/N/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 22:28:27
2018-07-09 21:43:06
Sandra Stańczak LUNA
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x 5/N/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:39:23
2018-07-09 14:27:39
Olena Parzątka ŁASKAWA DAMA ZOF
  • 2x 2/LL/towarzyski, z trafieniem w normę czasu (Art. - Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
38 ENTRY ACCEPTED 2018-07-13 00:18:20
2018-07-09 13:44:49
Michał Jóskowiak TARAMTAJ
  • 1x 2/LL/towarzyski, z trafieniem w normę czasu (Art. - Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
37 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:48:42
2018-07-09 13:44:22
Michał Jóskowiak WENECJA
  • 1x 5/N/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 6/C/regionalny, zwykły (Art. 238.2.1)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:48:56
2018-07-09 13:43:59
Michał Jóskowiak HUSH HUSH
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x 5/N/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:49:57
2018-07-09 10:04:14
Jan Żurowski ETOILE
  • 1x 6/C/regionalny, zwykły (Art. 238.2.1)
34 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:49:16
2018-07-09 10:03:19
Wiesław Nowak HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x 5/N/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:49:36
2018-07-09 10:02:21
Wiesław Nowak FABIAN J Z
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x 5/N/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:51:16
2018-07-08 22:50:58
Aleksandra Wicenciak IN PERSONA
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 16:26:32
2018-07-08 17:46:31
Ada Rój ELISA
  • 1x 2/LL/towarzyski, z trafieniem w normę czasu (Art. - Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:53:04
2018-07-07 20:42:47
Daria Kobiernik EREZ M
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:53:17
2018-07-07 20:37:19
Daria Kobiernik ELENA
  • 2x 2/LL/towarzyski, z trafieniem w normę czasu (Art. - Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:53:57
2018-07-07 20:34:34
Martyna Wilińska BUNT
  • 2x 2/LL/towarzyski, z trafieniem w normę czasu (Art. - Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
27 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:54:33
2018-07-07 20:26:37
Laura Maciejkiewicz TICANOS
  • 2x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:55:04
2018-07-07 20:25:55
Sara Tomków WIQUID
  • 2x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:54:48
2018-07-07 20:25:16
Alina Dudek ANTARI
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:55:45
2018-07-07 20:24:53
Daria Kobiernik PLOTER
  • 2x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:55:57
2018-07-07 20:24:02
Daria Kobiernik OLSTER
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x 5/N/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:56:23
2018-07-07 20:23:30
Daria Kobiernik TANGER
  • 1x 5/N/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:56:11
2018-07-07 20:22:49
Daria Kobiernik QUO VADIS
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x 5/N/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:56:53
2018-07-07 20:22:05
Daria Kobiernik NEMEZIS
  • 2x 2/LL/towarzyski, z trafieniem w normę czasu (Art. - Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:58:17
2018-07-07 20:21:29
Daria Kobiernik ZAPP-ZARAPP
  • 2x 1/mini LL/towarzyski, dokładności (Art. 238.1.1)
18 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:58:29
2018-07-07 20:21:07
Daria Kobiernik EUSTER
  • 2x 2/LL/towarzyski, z trafieniem w normę czasu (Art. - Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
16 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:58:58
2018-07-07 20:20:14
Daria Kobiernik WIQUELLA
  • 2x 1/mini LL/towarzyski, dokładności (Art. 238.1.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:58:44
2018-07-07 20:08:41
Daria Kobiernik DART FALCON
  • 2x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-07-09 14:59:41
2018-07-07 17:36:24
Alicja Maciejewska SONG
  • 2x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 06:35:39
2018-07-06 17:26:33
Joanna Stasiak ROYBOSS
  • 2x 2/LL/towarzyski, z trafieniem w normę czasu (Art. - Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
10 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 06:35:16
2018-07-06 17:25:36
Agata Stasiak IKONA
  • 2x 1/mini LL/towarzyski, dokładności (Art. 238.1.1)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 06:34:35
2018-07-06 16:07:43
Katarzyna Sebastian ELIOT
  • 1x 5/N/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 6/C/regionalny, zwykły (Art. 238.2.1)
8 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 06:34:52
2018-07-06 16:07:31
Damian Brzózka CRISTAL B
  • 2x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 06:33:15
2018-07-06 12:55:55
Karolina Kuflińska CALGARY
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x 5/N/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
6 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 06:33:34
2018-07-06 12:55:40
Karolina Kuflińska COCO
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
5 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 06:34:14
2018-07-06 11:59:27
Natalia Strzępek NEW STAR
  • 1x 1/mini LL/towarzyski, dokładności (Art. 238.1.1)
  • 1x 2/LL/towarzyski, z trafieniem w normę czasu (Art. - Dod. S1 do Reg. Skoków 2017)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-07-07 06:33:54
2018-07-06 10:05:36
Olimpia Filipowska GOLDIKA
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x 5/N/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-07-12 17:36:15
2018-07-05 12:26:34
Kamila Muszyńska-Drabarek ORESTES
  • 2x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-07-05 17:34:27
2018-07-04 18:27:17
Klaudia Płaszczewska FOKUS
  • 1x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x 4/P/regionalny, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
1 ENTRY ACCEPTED 2018-07-04 21:49:19
2018-07-04 14:50:51
Zosia Michalak LIBERTY LIFE
  • 2x 3/L/regionalny, dwufazowy (Art. 274.5.3)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Barczyk Milena bpk
2004 (JM.)
O027550
2. Bortlisz Włodzimierz KS Centaurus
S
O009147
3. Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O011925
4. Cherednik Vitali bpk
5. Cierpisz Anita Stajnia za Płotem
S
6. Czajkowska Izabela ZKS Drzonków
2003 (JM.)
O034406
7. Czajkowska Magdalena ZKS Drzonków
2003 (JM.)
O034405
8. Czekajło Aleksandra Klub Sportowy Cortina Kaczenice
2002 (J.)
O038153
9. Derda Agata KJ MICHAŁÓWKA
2005 (JM.)
O037759
10. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (JM.)
O025376
11. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (JM.)
O025376
12. Dudek Alina St. KJ Kapriola
S
O013478
13. Dukat Julia KJ BEAUTY JUMPING TEAM
2002 (J.)
BRAK
14. Dziemidowicz Wiktor LUKS Nysa Gubin
1999 (MJ.)
O027328
15. Filipowska Olimpia Zielonogórski KS Drzonków
2002 (J.)
O027945
16. Gaertner Agnieszka bpk
S
O011183
17. Gąsiorek Julia Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2004 (JM.)
O040083
18. Gaworczak Laura bpk
2003 (JM.)
brak
19. Gibowska Helena ZKS Drzonków
2004 (JM.)
O042806
20. Grochowiak Karolina KS Centaurus
21. Gromadowska Maja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2005 (JM.)
O035878
22. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
23. Hosa Emilia ZKS Drzonków
2004 (JM.)
O037717
24. Janusz Agata Stajnia Nebraska
2002 (J.)
O049357
25. Janusz Małgorzata Stajnia Nebraska
2001 (J.)
O049356
26. Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
27. Kałużyńska Julia ZKS Drzonków
28. Knap Michał ZKS Drzonków
S
O003985
10047003
29. Knap Wiktoria ZKS Drzonków
1999 (MJ.)
O009530
10093859
30. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
31. Kokoszka Paulina LUKS Nysa Gubin
S
32. Kopacz Paulina LUKS Nysa Gubin
1998 (MJ.)
33. Kosicka Lena Klub Sportowy Centaurus
2006 (JM.)
LZRWZJ/198/18
34. Kowalczyk Ewelina bpk
S
O036424
35. Kowalik Wojciech SKJ Bobrowy Staw
2004 (JM.)
O038819
36. Kownacki Mikolaj KJ Ślęza
O023859
37. Kozon Kamila St. KSK Stare Babice
1999 (MJ.)
O031652
38. Kuflińska Karolina KJ Lansada Milsko
S
O003150
39. Kujawowicz Kornelia Rancho U Johna
40. Kunefał Natalia KS Centaurus
41. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (J.)
O027955
42. Leśniewska Aleksnadra bez przynależności klubowej
S
O013475
43. Łukasik Sandra Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
1998 (MJ.)
O027321
44. Maciejewska Alicja ZKS Drzonków
2004 (JM.)
brak
45. Maciejkiewicz Laura JKS Rafi Gorzów Wlkp.
1997 (MJ.)
O036622
46. Michalak Antoni Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2007 (Mł.)
Brak
47. Michalak Zofia Brak
2005 (JM.)
O045772
48. Miedziocha Hanna NIezrzeszona
2005 (JM.)
brak
49. Mielcarek Monika brak
1998 (MJ.)
brak
50. Muszyńska-Drabarek Kamila bpk
S
O021623
51. Nogalska Katarzyna JKS Robir Chwalęcice
2001 (J.)
brak
52. Olejarz Natalia bpk
1997 (MJ.)
53. Otlewska Amelia Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
2004 (JM.)
O038379
54. Parzątka Olena Stajnia Arcturus
2004 (JM.)
brak
55. Perek Judyta Posadowskie TJ
2007 (Mł.)
O039090
56. Perquy Marta Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2001 (J.)
O036259
57. Płaszczewska Klaudia KJ Lansada Milsko
S
O025256
58. Poręba Jarosław Karkonoski Klub Jeździecki
S
O000520
59. Rój Ada JKS Robir Chwalęcice
S
O014002
60. Ryczkowski Jakub ZKS DRZONKÓW
2000 (J.)
0026731
61. Sawicka Natalia KJ Kietlów
2002 (J.)
O026740
62. Sebastian Katarzyna St. KJ Tradycja Siedlnica
1999 (MJ.)
O020447
63. Sierzputowska Helena Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
2002 (J.)
brak
64. Stańczak Sandra KJ Pobet Kurowice
S
O033680
65. Stańczak-Szulc Kinga KJ Pobet Kurowice
S
O033679
66. Stasiak Agata KJ Stajnia Bukowiec
2009 (Mł.)
O049263
67. Stasiak Joanna KJ Stajnia Bukowiec
S
O021625
68. Stępniak Martyna ZKS Drzonków
2006 (JM.)
O048988
69. Strzępek Natalia KS Centaurus
2001 (J.)
Brak
70. Sypniewska Aleksandra KS Centaurus
2000 (J.)
O023774
71. Szymkowiak Jarosław Rancho U Johna
72. Szymura Monika Stajnia za Płotem
73. Tarasek Krzysztof KJ Czahary Pogorzelica
S
O003022
74. Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2000 (J.)
O043630
75. Towpik Patrycja ZKS Drzonków
2003 (JM.)
O047011
76. Uziębło Laura ZKS Drzonków
2005 (JM.)
O042244
77. Wicenciak Aleksandra Racocki klub jeździecki
2003 (JM.)
O040246
78. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
79. Wilińska Martyna BPK
2004 (JM.)
reg
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

34

ANTARI WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
O: Alina Dudek
B: Aleksandra Klamecka
K020986 616007680091310
2.

58

ARMADA SP POL 2011 Klacz siwa F: Alvaro / Ahorn Z
M: Aloubetta / Bajou Du Rouet
O: Natalia Perquy
B: Wechta sp. z o.o.
K021137 616009610171911
3.

107

ASTURIA SP POL 2004 Klacz siwa F: Avero / Athlet Z
M: Algeria / Davidoff
O: Agnieszka Chreptowicz
B: -
K016217
4.

70

BE MY KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:131 F: Bolero / Life And Liberty
M: Banitka / Eros
O: Krzysztof Derda
B: Tomasz Kowala
K016483 616013680092509
5.

101

BENEFIS WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot Sp. z o. o.
K019760 616007610060110
6.

103

Bond DR Pony IRL 1989 gelding F: nn
M: nn
O: Joanna Jaworska
B:
7.

98

BOREASZ SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Maaik / Eguador
M: Barwena / Caretino K
O: Wiesław Błażejewski
B: SK Pępowo
K024444 616009610046412
8.

2

BRAWUR SP POL 2003 Wałach gniada F: Barbur/Bujak
M: Bonasierra/Igiel
O: PZPNow
B: ?
K013805 POL009680055503
9.

102

BRIS F:
M:
O:
B:
10.

37

BUNT SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Wandervogel Ii / Wanderer
M: Barwa / Dakar
O: Jacek Nowicki
B: Jacek Nowicki
K014121 POL009611150903
11.

63

C-KARAT CARTE D'OR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Nameless / Nimrod B
M: Czelari / Saphir
O: Ignacy Lachowicz
B: Hubert Kierznowski
K007900 616009670000501
12.

18

CALGARY OLD POL 2009 Wałach gniada F: Catoki / Cambridge
M: Quattro's Queen / Quattro B
O: Karolina Kuflińska
B: Jacek Janiszewski
K021297 DE418180154809
13.

3

CARLA SP POL 2010 Klacz siwa F: Emar/Maram
M: Case/Corronell
O: ?
B: ?
K019194 616009610139010
14.

50

CARTINA L HOL POL 2007 Klacz siwa F: Cartani / Carthago
M: Juliette / Landjunker II
O: Wojciech Szpakowski
B: Wojciech Szpakowski
K016266 DE421000236907 103BZ72
15.

68

CASSANO T Meklemburska POL 2012 Wałach kasztanowata F: Cecotto's As
M: Donatella T
O: Krzysztof Tarasek
B: Krzysztof Tarasek
K023148
16.

91

CASSONE HOL POL 2004 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Orlanda VII / Rocadero
O: Weronika Guszpil
B:
K008366 DE421000016004
17.

114

CENTADA F:
M:
O:
B:
18.

119

CERWANTES W 2010 w F:
M:
O:
B:
19.

17

COCO HOL GER 2011 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: R-Corinna / Caretino
O: Karolina Kuflińska
B:
K019398 DE421000408811
20.

78

COMPANERO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Colmander / Colman
M: Martha III / Ariadus
O: Agnieszka Gaertner
B: Johannsen Hans
K022047 DE421000091710
21.

113

Countryman F:
M:
O:
B:
22.

19

CRISTAL B SP POL 2013 Ogier gniada F: Canabis Z / Contender
M: Zandorella K Z / Zandor Z
O: Daniel Brzózka
B: Daniel Brzózka
K025098 616999680051713
23.

24

DART FALCON SP POL 2011 Wałach siwa F: Falbrus
M: Diana
O: Magdalena Anioł -Adamczyk
B: Magdalena Anioł - Adamczyk
reg
24.

111

Drop Młp. POL 1994 gelding F: Grey
M: Drina Arman
O: Mirosław Szary
B:
25.

38

ELENA SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Lasko / Lennon
M: nn / nn
O: Wacław Maciuszonek
B: Wacław Maciuszonek
brak
26.

20

ELIOT SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Elipsa / Ludger
O: Katarzyna Sebastian
B: Sylwester Kosiński
K013924 616009680040609
27.

8

ELISA KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Corland / Cor De La Bryere
M: Warrior Queen / French Buffet
O: Maria Obidowska
B:
K018858 528003200906823
28.

72

EMI Małopolska POL 2003 Klacz gniada F: Dereń
M: Eltra
O: Agnieszka Janusz
B: Agnieszka Janusz
K025442 POL006550062203
29.

39

EREZ M SP POL 2007 Wałach gniada F: Montbard xx
M: Elegia / Le Voltair
O: SK Moszna
B: SK Moszna
-
30.

27

EUSTER SP POL 2014 Ogier gniada F: Qulester / Quinar
M: Eumara po Maram
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
reg
31.

57

FALLEN M. POL 2005 Wałach gniada F: Top Gun / Prince Igon
M: Fonda / Łowicz
O: Robert Kozon
B: Agnieszka Komoterska
K012322 POL006510023805
32.

82

FAVERA SP POL 2008 Klacz siwa/156 F: Avero / Athlet Z
M: Funny / Florestan I
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K013230 POL009670140808
33.

53

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Basza /
M: Fiorella / Elvis
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K020917 616999670027912
34.

65

FIDŻI KUC POL 2013 Klacz tarantowata/kuc:130 F: Nepumuk / Nerath
M: Frytka / Amoretto
O: Karolina Perek
B: Rafał Ślozowski
K023156 616013610193213
35.

75

FIOŁEK KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc: F: Kabaret/
M: Finka/
O: Maria Obidowska
B: Katarzyna Mażulis
brak
36.

1

FIRE NIGHT Westf. POL 2009 Klacz kara F: Fineliner/Florencio I
M: Franzi/Fiedenstraum I
O: ZKS Drzonków
B: ?
K024244
37.

14

FOKUS SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/172 F: Ludger / Laptop
M: Flying Star / Flying Star I
O: Klaudia Płaszczewska
B: Sylwester Kosiński
K013922 POL009680051807
38.

108

FOR PASSION HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Connor
M: Ratina
O: Donata Kopacz
B: Zenon Koziorzębski
K022696 DE421000525213
39.

51

FRIARSTOWN MICHEAL Kuc Conomara IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic de Goariva
M: Atlantic Deep Secret
O: BOGUMIŁA APANASEWICZ -DUBINIAK
B: MARY PENDER
brak
40.

73

GIGANT SP POL 2004 Wałach bułana F: Żakard
M: Gaja
O: Bartosz Janusz
B: Bartosz Janusz
K013307 POL009680055904
41.

4

GIGOLO młp. POL 2013 W skarogniada F: Davinci
M: Goldika/Devin du Maury
O: Kamila Stępniak
B: Anna Modelewska
42.

69

GOLD LADY Małopolska POL 2009 Klacz siwa/mk:159 F: Wareg
M: graficzka
O: Aleksandra Leśniewska
B: Dreja Marcin
K016095
43.

15

GOLDIKA MŁP POL 2007 Klacz siwa/165 F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Gobi / Banita
O: Olimpia Filipowska
B: SK Ochaby
K017580 POL006540092107
44.

55

HARWARD Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Wałach gniada F: Landjoker
M: Havana
O: Hanna Miedziocha
B: Żurawski Lech
brak
45.

84

HEBERTINA SP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Caretino K
M: Hebe/ Bajou du Rouet
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K
46.

83

HEBERTINO SP POL 2013 Wałach gniada F: Caretino K /
M: Hebe / Bajou Du Rouet
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K023646 616009670015913
47.

104

HEKTOR SP POL 2007 Wałach siwa F: Avero
M: Hinka
O: ZKS
B: Grzegorz Grzejszczak
1344/15
48.

117

HISTAMINA SP POL 2004 Klacz kara F: Corde / Cor De La Bryere
M: Hipnoza / Lais
O: Maciej Błażejewski
B: SK Walewice
K014050 POL009590416305
49.

44

HUSH HUSH KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Echo Vant Spieveld / Heartbreaker
M: Itaquine De Roll / Major De La Cour
O: Sylwester Kosiński
B:
K020893 528003201207457
50.

21

IKONA KUC POL 2000 Klacz kara/kuc:115 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Joanna Stasiak
B:
K007301 POL999611032300
51.

40

IN PERSONA Wielkopolska POL 2011 Klacz kasztanowata F: Tjungske
M: In Shalla
O: Sebastian Wicenciak
B: PZHK
K019038
52.

61

INTERIA Małopolska POL 2008 Klacz gniada F: Irak
M: Hawajka
O: Sylwia Gąsiorek
B: prywatny
brak
53.

110

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
O: Donata Kopacz
B: SK Galiny
K015504 DE441413129809 104QN38
54.

109

JAQUIN HOL GER 2011 Klacz gniada F: Jaquino / Jayadeva D. M.
M: E-Anje / Alcatraz
O: Sportpferde Kopacz
B: Helmut Jaeger
K020672 DE421000530311
55.

118

JASKÓŁKA wlkp POL K kaszt. F:
M:
O:
B:
56.

59

JEDYNKA Wielkopolska POL 2003 Klacz gniada F: Empiryk /
M: Janowa / Wiadukt
O: Natalia Perquy
B:
K015758 POL009600094003
57.

106

KALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Kodzia / Wolf's Panter
O: Anna Kałużyńska
B: ?
K022173
58.

96

Komandos F:
M:
O:
B:
59.

71

KOSMA NRPS NLD 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Kosmo van Orchid's
M: Brat
O: Danielle Bezemer-witjens
B: H.A TOLBON
K025987 528008110078211
60.

79

LADY LUCK IV KUC IRL 2008 Klacz siwa/kuc:146 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Magdalena Otlewska
B:
K022256 372003006828190
61.

100

LATISSIMUS SP POL 2012 Wałach dereszowata F: Chaltaire Z / Chellano
M: Liwia / Lenora
O: Maciej Błażejewski
B: Marta Banaśkiewicz
K023661 616009670032412
62.

13

LIBERTY LIFE WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Lord Liberator
M: Latorośl
O: Katarzyna Dembska
B: R P
K019317 616 007 61 02387 09
63.

85

LINUS 317 Rheinlander DEU 2006 Wałach kasztanowata F: Lord Lancer
M: Granni Smith
O: Przemysław Sawicki
B: Tobias Schult
K014217
64.

64

LORIN B Westfalska POL 2013 Klacz gniada F: Che Guevara L
M: Lora
O: Lachowicz-Woloszyn Grażyna
B: Krzysztof Bryll
Brak
65.

62

LOSTERICO Niem. Sport. POL 2000 Wałach siwa F: Lucky Luke / Lascapo
M: Isabell (Bijou) / Ico
O: Jan Żmójdzin
B: Jan Żmójdzin
K007306 DE461610038200
66.

47

LUNA SP POL 2010 Klacz siwa F: Pengo /
M: Lutinia / Lord Star
O: Sandra Stańczak
B:
K021481 616007610165510
67.

46

ŁASKAWA DAMA ZOF Małopolska POL 2008 Klacz srokata F: Artredy
M: Łaska Pańska
O: Blanka Horbatowska
B: Agnieszka Zaremba
brak
68.

74

MAGNEZJA TS POL 2011 Klacz srokata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Ewelina Kowalczyk
B: Ewelina kowalczyk
K023933 616999680024713
69.

49

NADIR Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada F: Colox Cup
M: Newada
O: Marta Gaworczak
B: Kozłowski Piotr
brak
70.

29

NEMEZIS SP POL 2013 Klacz gniada F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
O: Bartłomiej Świątek
B: Roman Drabinski
K024090 616009670029913
71.

16

NEW STAR Mały Koń POL 2013 Klacz gniada/mk: F: Elekt
M: Nena
O: Marta Kicińska
B: Marta Kicińska
Brak
72.

92

NOBODY'S PERFEKT HAN GER 2009 Wałach gniada F: Now Or Never M /
M: Quinta / Quidam's Rubin
O: Wiesław Apanasewicz
B:
K023360 DE431319108309
73.

67

OGIEŃ SP POL 2010 Wałach gniada F: Literat
M: Opoka
O: Marek Czekajło
B: Piotr
K018955
74.

88

OKAWANGO SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma
M: Odra
O: Michał Jóskowiak
B: Jarosław Skrzyczyński
Brak
75.

32

OLSTER SP POL 2013 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Oaza / Orkisz
O: Izabela Chodorowska
B: SK Nowielice
K023339 616009640040013
76.

115

ONAGADORI RED WINE OLD. POL 2013 wałach F:
M:
O:
B:
77.

112

Optyk sp POL 2005 G c.gn. F: Asesor
M: Opalenica
O: Anita Cierpisz
B:
78.

5

ORESTES SP POL 2013 Wałach gniada F: Stakkato
M: Ornelia
O: Kamila Muszyńska-Drabarek
B: -
brak
79.

54

PAKIET Małopolska POL 2003 Wałach kara F: Emetyt / Kwartet
M: Pandora / Palant
O: Piotr Dąbrowski
B: Maciej Krawczyk
K008560 POL006660123503
80.

86

PALMERRO P SP POL 2012 Wałach siwa/165 F: CON CALMA
M: PALEGRINA-P
O: RADOSŁAW DUKAT
B: WITOLD POLOWCZYK
BRAK
81.

33

PLOTER SP POL 2012 Ogier kara F: Negro / Don Corleone
M: Pokusa / Lord Aleksander
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
K023801 616009670043112
82.

95

PONIATOWSKI F:
M:
O:
B:
83.

105

POSEJDON SP POL 2000 Wałach gniada F: Mazzel/Recruut
M: Pomona/Jankes
O: ZKS Drzonków
B: ?
K012712 616009611058500
84.

80

POSTMAN PAT Oldenburg DEU 2011 Wałach gniada F: sandro hit
M: silveria
O: Michał Knap
B:
K022677 DE433330350611
85.

60

PRESMA Małopolska POL 1995 Klacz siwa F: Oregon
M: Płaksa
O: Seweryna Afanasjew
B: SK Janów Podlaski
brak
86.

81

PRIMAVERA OLD GER 2011 Klacz kasztanowata F: Prinzenadel / Peking
M: Granstina / Zatinus
O: Aleksandra Sypniewska
B: Antonius Kessing
K022724 DE433330606011
87.

116

Quick Step F:
M:
O:
B:
88.

30

QUO VADIS SP POL 2009 Wałach gniada F: Contendor / Contendro I
M: Quick Style / Quick Star
O: Wacław Maciuszonek
B: Wacław Maciuszonek
K019895 616009682001609
89.

10

R-BEAUTY Typ Szlachetny POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Rycerz
M: Belka
O: Jadwiga Mielcarek
B: Waligórska Daria
brak 616999690042813
90.

76

RAKSA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Mariensztat/
M: Rosa/
O: Maria Obidowska
B: Maria Obidowska
brak
91.

99

REWERS SP POL 2010 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Rubież / Lombardo
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot
K016891 616009610060310
92.

22

ROYBOSS Westfalska POL 2006 Wałach gniada/168 F: Rabiatos
M: Dalmina
O: Jakub Gieruszczak
B: West
K015047 DE441411901506
93.

97

ROZTERKA F:
M:
O:
B:
94.

89

S EASY FLY KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Sir Shutterfly /
M: Twinkel R / Freestyle
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K021685 528003200910708
95.

11

SAMBRA SP POL 2006 Klacz kasztanowata/170 F: CORDIAL
M: SULLA
O: Aleksandra Leśniewska
B: SK UDÓRZ
K013453
96.

23

SONG Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tjungske
M: Sonka
O: Beata Maciejewska
B: SK Racot
brak
97.

52

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 Wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Dubiniak
B: Aldyth Roulston
K025093 826082001100940
98.

12

STERNTALER 67 HAN. DEU 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Stakkato
M: Natefka
O: Michał Knap
B:
K022395 DE431317901910
99.

31

TANGER MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Awans / Vis Versa
M: Tanganika JP / Veritas 6 (Quidam D'Or)
O: Anna Malinga
B: SK Janów Podlaski
K016951 616006580571010
100.

87

TARAMTAJ SP POL 2014 Wałach gniada F: Lord Ludger
M: Tamiza
O: Sylwester Kosiński
B: Sylwester Kosiński
Brak
101.

66

TAZINA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc:148 F: Ludger /
M: Tajga / nn
O: Karolina Perek
B: Sylwester Kosiński
K017257 616013680114308
102.

36

TICANOS SP POL 2013 Wałach gniada/165 F: Canoso / Contact Me
M: Timbaly / Calido I
O: Laura Maciejkiewicz
B: Ryszard Felusiak
K024577 616009640005713
103.

48

TIN WHISTLE SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Lucky Lord Loxgraff II / Landclassic
M: Tamarina / Talent
O: Kinga Stańczak-Szulc
B:
K025039 616009690121411
104.

56

TOP EWITA Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 1999 Wałach gniada/kuc: F: Nasty Boy
M: Graefin- W
O: o
B: prywatny
Stowarzyszenie Klub Jeździecki
105.

93

TWIST SP POL 2014 Wałach siwa F: Lotos /
M: T - Normandia / Wiliam
O: Weronika Guszpil
B: Aneta Kalwara
K024686 616009670020214
106.

94

Upie Van Overis F:
M:
O:
B:
107.

90

V DALLY KWPN POL 2008 Klacz gniada F: Verdi
M: zally
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K022251
108.

45

WENECJA HOL GER 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Sabrina II / Barinello
O: Zbigniew Kosiński i Aleksandra Kosińska
B:
K024125 DE421000564912
109.

25

WIQUELLA SP POL 2014 Klacz kasztanowata F: Imequyl /Luron
M: Winona / Nobody
O: Daria Kobiernik
B: Daria Kobiernik
reg
110.

35

WIQUID MŁP POL 2012 Ogier siwa F: Diabełek / Grey
M: Wiquerra / Quercus Du Maury
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K022479 616006690017412
111.

28

ZAPP-ZARAPP SP POL 2010 Wałach gniada F: Domel /
M: Zadra po Talent
O: Szymon Wiliński
B: Diter Staniek
reg
112.

77

ZENTIS DR DEU 2007 Klacz ciemnogniada/kuc:147 F: Top Zento
M: Vievien
O: Grzegorz Kosicki
B: j.w
K025099 DE441411135307
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Barczyk Milena
bpk
2018-07-14
10
2018-07-14
32
Bortlisz Włodzimierz
KS Centaurus
2018-07-14
10
2018-07-14
2018-07-14
21
2018-07-14
BOREASZ (98)
2018-07-14
42
2018-07-14
28
REWERS (99)
2018-07-14
5
40
2018-07-14
3
80
2018-07-14
29
2018-07-14
14
BENEFIS (101)
2018-07-14
2
110
Brzózka Damian
St. KJ Tradycja Siedlnica
2018-07-14
36
2018-07-14
Cherednik Vitali
bpk
CENTADA (114)
2018-07-14
11
2018-07-14
1
150
2018-07-14
9
2018-07-14
19
2018-07-14
35
2018-07-14
17
Cierpisz Anita
Stajnia za Płotem
Drop (111)
2018-07-14
2018-07-14
Czajkowska Izabela
ZKS Drzonków
CARLA (3)
2018-07-14
26
Czajkowska Magdalena
ZKS Drzonków
CARLA (3)
2018-07-14
24
Czekajło Aleksandra
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
OGIEŃ (67)
2018-07-14
7
2018-07-14
Derda Agata
KJ MICHAŁÓWKA
BE MY (70)
2018-07-14
1
2018-07-14
1
2018-07-14
28
KOSMA (71)
2018-07-14
27
2018-07-14
27
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2018-07-14
8
2018-07-14
2
40
2018-07-14
2
80
FENIKS (53)
2018-07-14
6
2018-07-14
18
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
TWIST (93)
2018-07-14
40
Dudek Alina
St. KJ Kapriola
ANTARI (34)
2018-07-14
14
2018-07-14
19
Dukat Julia
KJ BEAUTY JUMPING TEAM
2018-07-14
1
2018-07-14
24
2018-07-14
Dziemidowicz Wiktor
LUKS Nysa Gubin
2018-07-14
2018-07-14
Filipowska Olimpia
Zielonogórski KS Drzonków
GOLDIKA (15)
2018-07-14
1
100
2018-07-14
24
Gaertner Agnieszka
bpk
2018-07-14
30
2018-07-14
2018-07-14
25
Gąsiorek Julia
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
INTERIA (61)
2018-07-14
13
2018-07-14
Gaworczak Laura
bpk
NADIR (49)
2018-07-14
14
2018-07-14
Gibowska Helena
ZKS Drzonków
POSEJDON (105)
2018-07-14
26
2018-07-14
Grochowiak Karolina
KS Centaurus
2018-07-14
29
2018-07-14
2018-07-14
15
2018-07-14
Gromadowska Maja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Legia Kozielska
2018-07-14
12
2018-07-14
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
CASSONE (91)
2018-07-14
9
2018-07-14
1
200
2018-07-14
15
2018-07-14
10
Hosa Emilia
ZKS Drzonków
HEKTOR (104)
2018-07-14
4
20
2018-07-14
31
Janusz Agata
Stajnia Nebraska
EMI (72)
2018-07-14
11
2018-07-14
21
Janusz Małgorzata
Stajnia Nebraska
GIGANT (73)
2018-07-14
16
2018-07-14
25
2018-07-14
Jóskowiak Michał
KJ Tradycja Siedlnica
2018-07-14
8
2018-07-14
6
WENECJA (45)
2018-07-14
11
2018-07-14
4
2018-07-14
22
2018-07-14
29
2018-07-14
14
2018-07-14
Kałużyńska Julia
ZKS Drzonków
KALMA (106)
2018-07-14
31
2018-07-14
24
Knap Michał
ZKS Drzonków
2018-07-14
33
2018-07-14
20
Knap Wiktoria
ZKS Drzonków
2018-07-14
16
2018-07-14
5
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2018-07-14
28
2018-07-14
2018-07-14
13
2018-07-14
11
EUSTER (27)
2018-07-14
1
2018-07-14
2018-07-14
15
2018-07-14
11
NEMEZIS (29)
2018-07-14
25
2018-07-14
2018-07-14
12
2018-07-14
TANGER (31)
2018-07-14
7
OLSTER (32)
2018-07-14
14
2018-07-14
21
PLOTER (33)
2018-07-14
39
2018-07-14
ELENA (38)
2018-07-14
30
2018-07-14
EREZ M (39)
2018-07-14
5
20
2018-07-14
4
40
Kokoszka Paulina
LUKS Nysa Gubin
ASTURIA (107)
2018-07-14
2018-07-14
35
Kopacz Paulina
LUKS Nysa Gubin
2018-07-14
2018-07-14
20
2018-07-14
23
JAQUIN (109)
2018-07-14
5
60
2018-07-14
INTRYGA (110)
2018-07-14
3
Kosicka Lena
Klub Sportowy Centaurus
ZENTIS (77)
2018-07-14
18
2018-07-14
Kowalczyk Ewelina
bpk
2018-07-14
2018-07-14
Kowalik Wojciech
SKJ Bobrowy Staw
PAKIET (54)
2018-07-14
34
2018-07-14
Kownacki Mikolaj
KJ Ślęza
2018-07-14
2018-07-14
23
Kozon Kamila
St. KSK Stare Babice
FALLEN (57)
2018-07-14
34
2018-07-14
30
Kuflińska Karolina
KJ Lansada Milsko
COCO (17)
2018-07-14
23
2018-07-14
26
CALGARY (18)
2018-07-14
22
2018-07-14
13
Kujawowicz Kornelia
Rancho U Johna
BRIS (102)
2018-07-14
2018-07-14
2018-07-14
Kunefał Natalia
KS Centaurus
HISTAMINA (117)
2018-07-14
8
2018-07-14
Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria
KS Centaurus
2018-07-14
4
60
LORIN B (64)
2018-07-14
17
2018-07-14
Leśniewska Aleksnadra
bez przynależności klubowej
SAMBRA (11)
2018-07-14
3
30
2018-07-14
17
2018-07-14
Łukasik Sandra
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2018-07-14
8
2018-07-14
7
Maciejewska Alicja
ZKS Drzonków
SONG (23)
2018-07-14
32
2018-07-14
Maciejkiewicz Laura
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
TICANOS (36)
2018-07-14
22
2018-07-14
Michalak Antoni
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
PRESMA (60)
2018-07-14
1
2018-07-14
1
Michalak Zofia
Brak
2018-07-14
6
2018-07-14
Miedziocha Hanna
NIezrzeszona
HARWARD (55)
2018-07-14
7
2018-07-14
Mielcarek Monika
brak
2018-07-14
2018-07-14
Muszyńska-Drabarek Kamila
bpk
2018-07-14
17
2018-07-14
Nogalska Katarzyna
JKS Robir Chwalęcice
FIOŁEK (75)
2018-07-14
19
2018-07-14
RAKSA (76)
2018-07-14
19
2018-07-14
33
Olejarz Natalia
bpk
2018-07-14
6
2018-07-14
Otlewska Amelia
Liliana Olejniczak Sanders Pony Jumping Team Krosinko
2018-07-14
2018-07-14
Parzątka Olena
Stajnia Arcturus
2018-07-14
2018-07-14
Perek Judyta
Posadowskie TJ
FIDŻI (65)
2018-07-14
1
2018-07-14
1
TAZINA (66)
2018-07-14
5
2018-07-14
Perquy Marta
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
ARMADA (58)
2018-07-14
23
2018-07-14
37
Płaszczewska Klaudia
KJ Lansada Milsko
FOKUS (14)
2018-07-14
41
2018-07-14
Poręba Jarosław
Karkonoski Klub Jeździecki
V DALLY (90)
2018-07-14
9
2018-07-14
36
Rój Ada
JKS Robir Chwalęcice
ELISA (8)
2018-07-14
20
2018-07-14
38
2018-07-14
Ryczkowski Jakub
ZKS DRZONKÓW
2018-07-14
16
2018-07-14
22
Sawicka Natalia
KJ Kietlów
2018-07-14
11
2018-07-14
21
Sebastian Katarzyna
St. KJ Tradycja Siedlnica
ELIOT (20)
2018-07-14
10
2018-07-14
Sierzputowska Helena
Stowarzyszenie Klub Sportów Konnych Stare Babice
JEDYNKA (59)
2018-07-14
9
2018-07-14
Stańczak Sandra
KJ Pobet Kurowice
LUNA (47)
2018-07-14
2018-07-14
Stańczak-Szulc Kinga
KJ Pobet Kurowice
2018-07-14
13
2018-07-14
20
Stasiak Agata
KJ Stajnia Bukowiec
IKONA (21)
2018-07-14
1
2018-07-14
1
Stasiak Joanna
KJ Stajnia Bukowiec
ROYBOSS (22)
2018-07-14
3
2018-07-14
Stępniak Martyna
ZKS Drzonków
GIGOLO (4)
2018-07-14
1
2018-07-14
4
Strzępek Natalia
KS Centaurus
2018-07-14
2018-07-14
13
Sypniewska Aleksandra
KS Centaurus
2018-07-14
1
60
2018-07-14
18
Szymkowiak Jarosław
Rancho U Johna
Bond (103)
2018-07-14
2018-07-14
2018-07-14
Szymura Monika
Stajnia za Płotem
Optyk (112)
2018-07-14
2
2018-07-14
Tarasek Krzysztof
KJ Czahary Pogorzelica
2018-07-14
15
2018-07-14
15
Tomków Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
WIQUID (35)
2018-07-14
18
2018-07-14
Towpik Patrycja
ZKS Drzonków
BRAWUR (2)
2018-07-14
27
2018-07-14
Uziębło Laura
ZKS Drzonków
2018-07-14
12
2018-07-14
Wicenciak Aleksandra
Racocki klub jeździecki
2018-07-14
16
2018-07-14
Wieliczko Daniel
KJ Pobet Kurowice
FAVERA (82)
2018-07-14
12
2018-07-14
2
2018-07-14
3
60
2018-07-14
2018-07-14
2018-07-14
Wilińska Martyna
BPK
BUNT (37)
2018-07-14
2018-07-14
31

Number of Riders: 79

Number of Horses: 112

The sum of prizes: 1 150.00

Competition results developed by: ZKS DRZONKÓW
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-122009, ZKJ)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl