Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
56 ENTRY ACCEPTED 2018-06-03 18:06:53
2018-06-02 20:13:59
Joanna Skibińska IRTYSZ
  • 1x ZR-4/P-1/
  • 1x ZR-14/P-2/
  • 1x ZR-24/P-4/
55 ENTRY ACCEPTED 2018-06-02 13:56:55
2018-06-01 22:13:25
Nikola Błażejewska BENEFIS
  • 1x ZR-3/L-1/
  • 1x ZR-13/L-2/
  • 2x ZR-23/L-3/
54 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 16:58:40
2018-06-01 16:58:11
Helena Gibowska POSEJDON
  • 1x ZR-3/L-1/
  • 1x ZR-13/L-2/
  • 1x ZR-23/L-3/
53 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 16:59:22
2018-06-01 16:54:52
Martyna Stępniak CONEN GIRL
  • 1x ZR-3/L-1/
  • 1x ZR-13/L-2/
  • 1x ZR-23/L-3/
52 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 16:59:36
2018-06-01 16:54:30
Joanna Skibińska IPANEMA
  • 1x ZR-3/L-1/
  • 1x ZR-13/L-2/
  • 1x ZR-23/L-3/
51 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 16:59:50
2018-06-01 16:54:03
Patrycja Towpik BRAWUR
  • 1x ZR-3/L-1/
  • 1x ZR-13/L-2/
  • 1x ZR-23/L-3/
50 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 17:03:49
2018-06-01 13:17:07
Jarosław Poręba MIRA-P
  • 1x ZO-10/CS-1/runda duża
  • 1x ZO-20/CS-2/runda duża
49 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 17:01:00
2018-06-01 12:15:32
Krystyna Jarowicz FADO STAR
  • 1x ZR-4/P-1/
  • 1x ZR-14/P-2/
  • 1x ZR-24/P-4/
48 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 17:00:07
2018-06-01 07:34:23
Julia Kałużyńska KALMA
  • 1x ZR-3/L-1/
  • 1x ZR-13/L-2/
  • 1x ZR-23/L-3/
47 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 17:00:22
2018-06-01 07:33:46
Emilia Hosa HEKTOR
  • 1x ZR-3/L-1/
  • 1x ZR-13/L-2/
  • 1x ZR-23/L-3/
46 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 17:01:31
2018-06-01 07:33:20
Maja Milczarkiewicz MAXIMUS
  • 1x ZR-3/L-1/
  • 1x ZR-13/L-2/
  • 1x ZR-23/L-3/
45 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 17:01:51
2018-06-01 07:32:41
Magdalena Czajkowska CARLA
  • 1x ZR-3/L-1/
  • 1x ZR-13/L-2/
  • 1x ZR-23/L-3/
44 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 17:02:12
2018-06-01 07:32:10
Izabela Czajkowska CARLA
  • 1x ZR-3/L-1/
  • 1x ZR-13/L-2/
  • 1x ZR-23/L-3/
43 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 17:01:16
2018-06-01 07:31:45
Laura Uziębło FIRE NIGHT
  • 1x ZR-3/L-1/
  • 1x ZR-13/L-2/
  • 1x ZR-23/L-3/
42 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:30:16
2018-05-31 21:58:06
Ewelina Mokrzycka SONET
  • 1x ZR-3/L-1/
  • 1x ZR-13/L-2/
  • 1x ZR-23/L-3/
41 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:29:50
2018-05-31 18:50:42
Paulina Maciejewska JANGCY L
  • 1x ZR-5a/N-4/
  • 1x ZR-15a/N-5/
40 ENTRY ACCEPTED 2018-06-01 07:29:33
2018-05-31 16:13:06
Tola Moczulska COCU AS
  • 1x ZR-3/L-1/
  • 1x ZR-13/L-2/
  • 1x ZR-23/L-3/
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 12:25:04
2018-05-29 22:51:28
Daria Kobiernik HALIPSA BELLE FAMME
  • 1x ZR-14/P-2/
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-31 16:12:16
2018-05-29 22:44:36
Anna Buła BUNT
  • 2x ZR-13/L-2/
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 12:27:07
2018-05-29 08:50:23
Katarzyna Konarska OMAR
  • 1x ZR-3/L-1/
  • 1x ZR-13/L-2/
  • 1x ZR-23/L-3/
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 12:26:52
2018-05-29 08:49:46
Katarzyna Konarska LUCYFER
  • 1x ZR-3/L-1/
  • 1x ZR-13/L-2/
  • 1x ZR-23/L-3/
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 12:26:39
2018-05-29 08:48:51
Katarzyna Konarska LARGO
  • 1x ZO-8/CC-4/runda mała
  • 1x ZO-18/CC-5/runda mała
  • 1x ZO-28/CC-7/runda mała
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 14:25:30
2018-05-28 14:04:17
Daria Kobiernik HARFA
  • 2x ZR-3/L-1/
  • 1x ZR-13/L-2/
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 14:25:53
2018-05-28 14:02:41
Sara Tęcza CHODÓW
  • 1x ZR-3/L-1/
  • 1x ZR-4/P-1/
  • 1x ZR-13/L-2/
  • 1x ZR-14/P-2/
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 14:25:00
2018-05-28 14:02:01
Daria Kobiernik TANGER
  • 1x ZR-5a/N-4/
  • 1x ZO-5b/N-4/
  • 1x ZR-15a/N-5/
  • 1x ZO-15b/N-5/
31 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 14:25:16
2018-05-28 14:01:31
Daria Kobiernik IDEAL GIRL
  • 1x ZR-5a/N-4/
  • 1x ZO-5b/N-4/
  • 1x ZR-15a/N-5/
  • 1x ZO-15b/N-5/
30 ENTRY ACCEPTED 2018-06-05 08:33:18
2018-05-25 22:02:01
Monika Gutknecht CAR-GOLD G
  • 1x ZR-24/P-4/
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 12:25:50
2018-05-25 21:57:15
Justyna Krówka HAICHI
  • 1x ZR-14/P-2/
  • 1x ZR-15a/N-5/
28 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 09:29:02
2018-05-25 21:56:33
Alicja Maciejewska NICOLA
  • 1x ZR-3/L-1/
  • 1x ZR-13/L-2/
  • 1x ZR-23/L-3/
27 ENTRY ACCEPTED 2018-05-30 12:25:28
2018-05-25 21:55:57
Katarzyna Waligòrska ASUAN
  • 1x ZO-8/CC-4/runda mała
26 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 09:29:17
2018-05-25 21:50:38
Alicja Maciejewska SONG
  • 1x ZR-3/L-1/
  • 1x ZR-13/L-2/
  • 1x ZR-23/L-3/
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 21:11:47
2018-05-24 23:29:46
Adrianna Raczkiewicz ALBATROS
  • 1x ZR-4/P-1/
  • 1x ZR-5a/N-4/
  • 1x ZR-14/P-2/
  • 1x ZR-24/P-4/
24 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 22:41:14
2018-05-24 22:25:30
Maria Stelmaszyk SARUMAN GT
  • 1x ZO-6b/C-1/
  • 1x ZO-16b/C-2/
  • 1x ZO-26b/C-4/
23 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 22:40:56
2018-05-24 22:23:09
Maria Stelmaszyk LONDANO
  • 1x ZO-6b/C-1/
  • 1x ZO-16b/C-2/
  • 1x ZO-26b/C-4/
22 ENTRY ACCEPTED 2018-05-28 19:30:06
2018-05-24 12:04:59
Klara Woźnicka GO GO BORNEO
  • 1x ZO-6b/C-1/
  • 1x ZO-16b/C-2/
  • 1x ZO-26b/C-4/
21 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 16:10:13
2018-05-24 09:19:57
Hanna Sergiel INEZA W
  • 1x ZR-3/L-1/
  • 1x ZR-13/L-2/
  • 1x ZR-23/L-3/
20 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:32:42
2018-05-23 16:31:50
Marcin Pakulski DZIELŻAN
  • 1x ZR-3/L-1/
19 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:32:29
2018-05-23 16:31:29
Marcin Pakulski HADRIAN
  • 1x ZR-5a/N-4/
18 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 21:12:14
2018-05-23 11:51:03
Kinga Stańczak-Szulc JANTAR
  • 1x ZR-4/P-1/
  • 1x ZR-5a/N-4/
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:18:59
2018-05-22 10:12:38
Julia Kondracka NINO
  • 1x ZR-3/L-1/
  • 1x ZR-13/L-2/
  • 1x ZR-23/L-3/
16 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:19:24
2018-05-21 12:21:32
Marta Wiśniewska SALVATORE
  • 1x ZO-8/CC-4/runda mała
  • 1x ZO-18/CC-5/runda mała
  • 1x ZO-28/CC-7/runda mała
15 ENTRY ACCEPTED 2018-05-24 16:10:40
2018-05-21 07:38:47
Aneta Kalwara DOMENA K
  • 1x ZR-6a/C-1/
  • 1x ZR-15a/N-5/
  • 1x ZR-25a/N-6/
14 ENTRY ACCEPTED 2018-05-27 20:28:49
2018-05-18 20:34:09
Agata Kaczmarek KRAFTER
  • 1x ZR-6a/C-1/
  • 1x ZR-16a/C-2/
  • 1x ZR-26a/C-4/
13 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 16:35:17
2018-05-17 17:35:50
Magdalena Nowaczyk-Karpińska SUNRISE
  • 1x ZR-4/P-1/
  • 1x ZR-14/P-2/
  • 1x ZR-24/P-4/
12 ENTRY ACCEPTED 2018-05-25 21:10:11
2018-05-17 11:45:12
Katarzyna Wosik LILITH
  • 1x ZR-6a/C-1/
  • 1x ZR-16a/C-2/
  • 1x ZR-26a/C-4/
11 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 16:31:26
2018-05-17 09:44:47
Anna Śledzik AL GRANDO P
  • 1x ZR-5a/N-4/
  • 1x ZR-6a/C-1/
  • 1x ZR-15a/N-5/
  • 1x ZR-16a/C-2/
  • 1x ZR-25a/N-6/
  • 1x ZR-26a/C-4/
10 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 16:33:52
2018-05-17 09:40:55
Monika Cierpicka MUSKAR
  • 1x ZO-7/CC-1/młodzieżowy
  • 1x ZO-17/CC-2/młodzieżowy
  • 1x ZO-27/CC-6/młodzieżowy
9 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 16:33:30
2018-05-17 09:38:02
Monika Cierpicka GUUS R.Z.
  • 1x ZO-6b/C-1/
  • 1x ZO-16b/C-2/
  • 1x ZO-26b/C-4/
8 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 23:33:46
2018-05-16 23:08:36
Paula Maria Cetto AUGUST DER STARKE II
  • 1x ZR-6a/C-1/
  • 1x ZR-16a/C-2/
  • 1x ZR-26a/C-4/
7 ENTRY ACCEPTED 2018-05-21 16:27:05
2018-05-15 18:54:17
Anna Kojder SALVADOR
  • 1x ZR-6a/C-1/
  • 1x ZR-16a/C-2/
6 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 23:34:26
2018-05-15 12:51:29
Natalia Mierzejewska KING RON P
  • 1x ZO-9/CS1-A/runda U-25
  • 1x ZO-19/CS-1/runda U-25
  • 1x ZO-29/CS-3/runda U-25
5 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 23:34:02
2018-05-15 11:15:14
Natalia Głębowska KORIDA-P
  • 1x ZR-2/D-1/dla dzieci do 15 lat
  • 1x ZR-12/D-2/dla dzieci do 15 lat
  • 1x ZR-22/D-3/dla dzieci do 15 lat
4 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 23:33:30
2018-05-15 11:14:22
Natalia Głębowska DRIFTER
  • 1x ZR-2/D-1/dla dzieci do 15 lat
  • 1x ZR-12/D-2/dla dzieci do 15 lat
  • 1x ZR-22/D-3/dla dzieci do 15 lat
3 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 09:31:47
2018-05-15 10:08:32
Ricarda Sehnert RAGAZZO 76
  • 1x ZO-7/CC-1/młodzieżowy
  • 1x ZO-17/CC-2/młodzieżowy
  • 1x ZO-27/CC-6/młodzieżowy
  • 1x ZO-32/CC-1/pocieszenia - młodzieżowy
2 ENTRY ACCEPTED 2018-05-23 16:18:33
2018-05-15 07:43:24
Natalia Sawala CZAKO
  • 1x ZR-3/L-1/
  • 1x ZR-13/L-2/
  • 1x ZR-23/L-3/
1 ENTRY ACCEPTED 2018-05-26 23:32:04
2018-05-14 22:33:55
Olga Mieszczak BACARDI
  • 1x ZO-6b/C-1/
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Błażejewska Nikola Klub Sportowy Centaurus
1999 (MJ.)
brak
2. Cetto Paula Maria Berliner SV Akademie der Wissenschaften e.V.
S
None
3. Cierpicka Monika Silesia Dressage Club
S
O002838
4. Czajkowska Izabela ZKS Drzonków
2003 (J.)
O034406
5. Czajkowska Magdalena ZKS Drzonków
2003 (J.)
O034405
6. Gibowska Helena ZKS Drzonków
2004 (J.)
O042806
7. Głębowska Natalia Klub Jezdziecki Gołębin Stary
2003 (J.)
O037035
8. Gutknecht Monika KJ Pobet
S
O024392
9. Hosa Emilia ZKS Drzonków
2004 (J.)
O037717
10. Jarowicz Krystyna Zielonogórski Klub Jeździecki
S
O046241
11. Kaczmarek Agata Klub Jeździecki Michałówka
S
O025431
12. Kalwara Aneta bpk
S
O002692
13. Kałużyńska Julia Zielonogórski KS Drzonków
2001 (MJ.)
O037716
14. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
15. Kojder Anna bpk / ZPO
S
O012201
16. Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O001317
17. Kondracka Julia SKJ FAVORIT Racula
2003 (J.)
O043059
18. Krówka Justyna Karkonoski Klub Jezdziecki
S
O015102
19. Maciejewska Alicja ZKS Drzonków
2004 (J.)
brak
20. Mieszczak Olga KJ Michałów
S
O014233
21. Milczarkiewicz Maja ZKS Drzonków
2005 (JM.)
brak
22. Moczulska Tola Beauty Jumping Team
2003 (J.)
brak
23. Mokrzycka Ewelina LKS Stragona Strzegom
S
brak
24. Nowaczyk-Karpińska Magdalena Klub Jeździecki Złoty Rubin Sp. z o.o.
S
O041444
25. Organista Natalia SJ Baborówko
S
O006644
26. Pakulski Marcin Zielonogórski KS Drzonków
S
O004690
27. Raczkiewicz Adrianna St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O022492
28. Sawala Natalia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
S
O023126
29. Sehnert Ricarda SJ Pferdesport Pausin
S
1493486
30. Sergiel Hanna Zielonogórski Klub Sportowy
2006 (JM.)
O047012
31. Skibińska Joanna ZKS Drzonków
S
O009423
32. Skibińska Joanna ZKS Drzonków
S
O009423
33. Śledzik Anna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O009279
34. Stańczak-Szulc Kinga KJ Pobet Kurowice
S
O033679
35. Stelmaszyk Maria Gołębin Stary
2002 (J.)
O026744
36. Stępniak Martyna ZKS Drzonków
2006 (JM.)
O048988
37. Tęcza Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2001 (MJ.)
O034407
38. Tomków Sara ZKJ Przylep-Lotnisko
2000 (MJ.)
O043630
39. Towpik Patrycja ZKS Drzonków
2003 (J.)
O047011
40. Uziębło Laura ZKS Drzonków
2005 (JM.)
O042244
41. Walig?rska Katarzyna Karkonoski klub jezdziecki
S
Brak
42. Wiśniewska Marta Klub Jeździecki Złoty Rubin Sp. z o.o
S
O003866
43. Wosik Katarzyna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
S
O019313
44. Woźnicka Klara KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o.
2000 (MJ.)
O034091
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

19

AL GRANDO P PKSP POL 2001 Wałach kasztanowata F: Grando
M: Ataria
K013915
2.

33

ALBATROS ŚLĄSKA POL 2003 Wałach kara F: Boy / Palant
M: Arabela / Astenik
K023474
3.

45

ASUAN SP POL 2002 Wałach gniada F: Atylla / Argentinus
M: Gaffa / Fanimo
K008824 POL009570265002
4.

16

AUGUST DER STARKE II Dsp Deutsches Sportpferd GER 2004 Wałach kasztanowata/180 F: Ibikons Adelante
M: Gondola
None
5.

10

BACARDI ŚLĄSKA POL 2007 Wałach gniada/168 F: Butanol
M: Karmela
K016825
6.

63

BENEFIS WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
K019760 616007610060110
7.

58

BRAWUR SP POL 2003 Wałach gniada F: Barbur/Bujak
M: Bonasierra/Igiel
K013805 POL009680055503
8.

46

BUNT SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Wandervogel Ii / Wanderer
M: Barwa / Dakar
K014121 POL009611150903
9.

37

CAR-GOLD G TYP SZLACHETNY POL 2014 Wałach kasztanowata F: nn
M: nn
brak
10.

52

CARLA SP POL 2010 Klacz siwa F: Emar/Maram
M: Case/Corronell
K019194 616009610139010
11.

40

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
K019848 616POL110071581
12.

48

COCU AS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: Corofini
M: C-Alabama
brak
13.

60

CONEN GIRL HAN. GER 2012 Klacz gniada F: Conen/Chequille
M: Silva/Silvio I
K024774 DE431311912512
14.

11

CZAKO SP POL 2010 Wałach gniada F: Ludger
M: Czejenka
K019195
15.

23

DOMENA K SP POL 2011 Klacz siwa/181 F: Limit /
M: Dolata / Junus
K018494 616009670053411
16.

12

DRIFTER KWPN NLD 2008 Wałach siwa F: Special D
M: Tristanna
K019149
17.

28

DZIELŻAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Top Gun xo/Prince Igor
M: Dąbrówka/Flader
K024687 616009680062612
18.

56

FADO STAR SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Davinci
M: Fanny Star
K024007
19.

51

FIRE NIGHT WESTF. POL 2009 Klacz kara F: Fineliner / Florencio I
M: Franzi / Fiedenstraum I
K024244
20.

30

GO GO BORNEO OLDENBURG NED 2011 Wałach gniada/172 cm F: Belstaff
M: Feiner Gold
K025010 DE433331691911
21.

17

GUUS R.Z. KWPN NLD 2011 Ogier gniada/168 F: Apache
M: Caprilla-P
K019426 528210002578910
22.

27

HADRIAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/165 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Hanza / Kołczan
K020811 616009600287511
23.

36

HAICHI HANNOVER POL 2007 Klacz gniada F: Hochadel
M: Reality
Brak
24.

47

HALIPSA BELLE FAMME SP POL 2011 Klacz gniada F: Contendor
M: Hansela Jolly Queen po Casaretto L
brak
25.

41

HARFA SP POL 2014 Klacz gniada F: Ludger
M: Herbia
Reg
26.

54

HEKTOR SP POL 2007 Wałach siwa F: Avero / Athlet Z
M: Hinka / Hajfong
K018894 009640090307
27.

38

IDEAL GIRL WLKP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendor / Contender
M: Iluzja / Cisoń
K016482 616007680108809
28.

29

INEZA W SP POL 2005 Klacz gniada F: Largo / Lascadell
M: Ikona / Inkinatus
K011064
29.

59

IPANEMA SP POL 2013 Klacz siwa F: Libretto/Milione
M: Iluzja/Winner
brak 616009640050613
30.

64

IRTYSZ SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Limit
M: Iryda
K009036 10296 102XR98
31.

49

JANGCY L WESTFALSKA POL 2009 Klacz gniada F: Pontifex
M: Ponita
K013832
32.

26

JANTAR SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: skar /
M: Jarla / Luron
K018823 POL009690014809
33.

55

KALMA SP POL 2012 Klacz siwa F: Con Calma / Calato
M: Kodzia / Wolf's Panter
K022173
34.

65

KASHMIR VH MEIERHOF BWP POL 2010 Wałach F: Berlin/ ex Caspar
M: Romy/
K016382
35.

14

KING RON P SP POL 2010 Wałach kara F: Ron William
M: Karenina P
K019151 616009670064110
36.

13

KORIDA-P SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Corleone-Z
M: Kaljope-P
K011208 POL009670026206
37.

22

KRAFTER Szlachetna Półkrew POL 2010 Wałach gniada F: Mars
M: Karafka
K023613
38.

42

LARGO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Landor / Lacatraz
M: Lena / Bas
K014532 POL007520037509
39.

20

LILITH DEUTSCHES PFERD GER 2009 Klacz kasztanowata/162 F: Larioso
M: Alraune
K017542 DE 410103005209
40.

31

LONDANO HANOVER GER 2008 Wałach kasztanowata/170 F: LONDONDERRY
M: MYDAM
K013118 DE431318810108
41.

43

LUCYFER TRAKEŃSKA POL 2013 Wałach gniada F: Ajbek
M: Lukka
K025568
42.

53

MAXIMUS WLKP POL 2009 Wałach siwa F: Rabiates Turbud Z/Rabiat Z
M: Messalina/Magnes
K019357 616007610088609
43.

57

MIRA-P Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Klacz gniada F: Le Duc
M: Maxsima-P
K021919
44.

18

MUSKAR SP POL 2004 Wałach gniada/166 F: Lascado
M: Minuta
K016988 POL009611145304
45.

35

NICOLA Szlachetna Półkrew POL 2005 Klacz kara F: Caretino K
M: Nokia
K010380
46.

25

NINO KUC POL 2010 Wałach izabelowata/kuc: F: TORNADO
M: NINA
K019488
47.

44

OMAR SP POL 2014 Wałach gniada F: Lotos
M: Olivia Plus-S
K025567
48.

62

POSEJDON SP POL 2000 Wałach gniada F: Mazzel/Recruut
M: Pomona/Jankes
K012712 616009611058500
49.

6

RAGAZZO 76 Bavarian Warmblood GER 2005 Wałach ciemnogniada/1,64 m F: Rivero II
M: Scaioma
DE 481810218705
50.

15

SALVADOR OLD. DEU 2007 Wałach F: Samba Hit III
M: Demie Moore
K020012
51.

24

SALVATORE OLD GER 2008 Ogier ciemnogniada F: Swarovski / Sandro Hit
M: Fryda / Figaro
K014195 DE433331063908
52.

32

SARUMAN GT OLDENBURG GER 2008 Wałach kara/173 F: SWAROVSKI
M: DE431311612403
K020901 DE 433331577308
53.

50

SONET WLKP POL 2005 Ogier gniada F: Bujak / Sir Shostakovich
M: Safari / Silver
K011246 POL007680044005
54.

34

SONG Szlachetna Półkrew POL 2011 Wałach kasztanowata F: Tjungske
M: Sonka
brak
55.

21

SUNRISE SP POL 2009 Klacz gniada F: Comandor
M: Sangria
K025731
56.

39

TANGER MŁP POL 2010 Wałach gniada F: Awans / Vis Versa
M: Tanganika JP / Veritas 6 (Quidam D'Or)
K016951 616006580571010
Rider Club
Competition
Prize
Kaczmarek Agata Klub Jeździecki Michałówka
90
90
150
SUM:
330.00
Kalwara Aneta bpk
120
SUM:
120.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
100
100
90
80
70
SUM:
440.00
Kojder Anna bpk / ZPO
120
120
SUM:
240.00
Konarska Katarzyna LKS Stragona Strzegom
160
160
180
SUM:
500.00
Nowaczyk-Karpińska Magdalena Klub Jeździecki Złoty Rubin Sp. z o.o.
70
80
SUM:
150.00
Organista Natalia SJ Baborówko
180
180
SUM:
360.00
Sehnert Ricarda SJ Pferdesport Pausin
140
140
170
SUM:
450.00
Skibińska Joanna ZKS Drzonków
100
SUM:
100.00
Śledzik Anna Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
100
SUM:
100.00
Stańczak-Szulc Kinga KJ Pobet Kurowice
90
SUM:
90.00
Stelmaszyk Maria Gołębin Stary
150
90
SUM:
240.00
Woźnicka Klara KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o.
120
120
SUM:
240.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Błażejewska Nikola
Klub Sportowy Centaurus
2018-06-08
13
2018-06-09
20
2018-06-10
1
2018-06-10
14
Cetto Paula Maria
Berliner SV Akademie der Wissenschaften e.V.
2018-06-08
2018-06-09
Cierpicka Monika
Silesia Dressage Club
2018-06-08
4
2018-06-09
4
MUSKAR (18)
2018-06-08
2
2018-06-09
2
2018-06-10
2
Czajkowska Izabela
ZKS Drzonków
CARLA (52)
2018-06-08
14
2018-06-09
22
2018-06-10
16
Czajkowska Magdalena
ZKS Drzonków
CARLA (52)
2018-06-08
17
2018-06-09
17
2018-06-10
7
Gibowska Helena
ZKS Drzonków
2018-06-08
19
2018-06-09
19
Głębowska Natalia
Klub Jezdziecki Gołębin Stary
DRIFTER (12)
2018-06-08
2018-06-09
1
2018-06-10
2
2018-06-08
2018-06-09
2
2018-06-10
1
Gutknecht Monika
KJ Pobet
2018-06-10
5
2018-06-10
1
Hosa Emilia
ZKS Drzonków
HEKTOR (54)
2018-06-08
7
2018-06-09
15
2018-06-10
10
Jarowicz Krystyna
Zielonogórski Klub Jeździecki
2018-06-08
5
2018-06-09
6
2018-06-10
4
Kaczmarek Agata
Klub Jeździecki Michałówka
KRAFTER (22)
2018-06-08
2
90
2018-06-09
2
90
2018-06-10
1
150
Kalwara Aneta
bpk
2018-06-08
5
2018-06-09
3
2018-06-10
1
120
Kałużyńska Julia
Zielonogórski KS Drzonków
KALMA (55)
2018-06-08
2018-06-09
3
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2018-06-08
1
100
2018-06-08
1
100
2018-06-09
1
90
TANGER (39)
2018-06-08
2
80
2018-06-09
2
HARFA (41)
2018-06-08
3
2018-06-09
2
70
2018-06-09
2
Kojder Anna
bpk / ZPO
2018-06-08
1
120
2018-06-09
1
120
Konarska Katarzyna
LKS Stragona Strzegom
LARGO (42)
2018-06-08
1
160
2018-06-09
1
160
2018-06-10
1
180
LUCYFER (43)
2018-06-08
5
2018-06-09
5
2018-06-10
3
OMAR (44)
2018-06-08
1
2018-06-09
1
2018-06-10
1
Kondracka Julia
SKJ FAVORIT Racula
NINO (25)
2018-06-08
12
2018-06-09
6
2018-06-10
12
Krówka Justyna
Karkonoski Klub Jezdziecki
HAICHI (36)
2018-06-09
2018-06-09
Maciejewska Alicja
ZKS Drzonków
SONG (34)
2018-06-08
14
2018-06-09
18
2018-06-10
8
NICOLA (35)
2018-06-08
2
2018-06-09
14
2018-06-10
2
Mieszczak Olga
KJ Michałów
BACARDI (10)
2018-06-08
5
Milczarkiewicz Maja
ZKS Drzonków
MAXIMUS (53)
2018-06-08
10
2018-06-09
21
2018-06-10
13
Moczulska Tola
Beauty Jumping Team
COCU AS (48)
2018-06-08
6
2018-06-09
13
2018-06-10
6
Mokrzycka Ewelina
LKS Stragona Strzegom
SONET (50)
2018-06-08
4
2018-06-09
4
2018-06-10
9
Nowaczyk-Karpińska Magdalena
Klub Jeździecki Złoty Rubin Sp. z o.o.
SUNRISE (21)
2018-06-08
2
70
2018-06-09
2018-06-10
2
80
Organista Natalia
SJ Baborówko
2018-06-08
1
180
2018-06-09
1
180
2018-06-10
1
Pakulski Marcin
Zielonogórski KS Drzonków
2018-06-09
10
Raczkiewicz Adrianna
St. KJ Tradycja Siedlnica
2018-06-08
3
2018-06-08
5
2018-06-09
5
2018-06-10
3
Sawala Natalia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Tradycja
CZAKO (11)
2018-06-08
18
2018-06-09
24
2018-06-10
18
Sehnert Ricarda
SJ Pferdesport Pausin
2018-06-08
1
140
2018-06-09
1
140
2018-06-10
1
170
Sergiel Hanna
Zielonogórski Klub Sportowy
INEZA W (29)
2018-06-08
16
2018-06-09
16
2018-06-10
14
Skibińska Joanna
ZKS Drzonków
IPANEMA (59)
2018-06-08
9
2018-06-09
10
2018-06-10
11
Skibińska Joanna
ZKS Drzonków
IRTYSZ (64)
2018-06-08
4
2018-06-09
3
2018-06-10
1
100
Śledzik Anna
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
2018-06-08
4
2018-06-08
3
2018-06-09
1
100
2018-06-09
3
2018-06-10
2
2018-06-10
2
Stańczak-Szulc Kinga
KJ Pobet Kurowice
JANTAR (26)
2018-06-08
1
90
2018-06-08
3
Stelmaszyk Maria
Gołębin Stary
LONDANO (31)
2018-06-08
3
2018-06-09
2
2018-06-10
1
150
2018-06-08
2
90
2018-06-09
3
Stępniak Martyna
ZKS Drzonków
2018-06-08
8
2018-06-09
12
2018-06-10
4
Tęcza Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
CHODÓW (40)
2018-06-09
9
2018-06-09
4
Tomków Sara
ZKJ Przylep-Lotnisko
BUNT (46)
2018-06-09
7
2018-06-09
1
Towpik Patrycja
ZKS Drzonków
BRAWUR (58)
2018-06-08
20
2018-06-09
23
2018-06-10
17
Uziębło Laura
ZKS Drzonków
2018-06-08
11
2018-06-09
8
2018-06-10
5
Walig?rska Katarzyna
Karkonoski klub jezdziecki
ASUAN (45)
2018-06-08
Wiśniewska Marta
Klub Jeździecki Złoty Rubin Sp. z o.o
2018-06-08
2
2018-06-09
2
2018-06-10
2
Wosik Katarzyna
Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko
LILITH (20)
2018-06-08
4
2018-06-09
4
2018-06-10
3
Woźnicka Klara
KJ Złoty Rubin Sp. z. o. o.
2018-06-08
1
120
2018-06-09
1
120
2018-06-10
2

Number of Riders: 44

Number of Horses: 56

The sum of prizes: 3 360.00

Competition results developed by: ZKS DRZONKÓW
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-122009, ZKJ)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl