Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
208 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:24:01
2018-05-05 23:19:31
Ewelina Kowalczyk MAGNEZJA
  • 1x ZR-22/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
207 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:25:05
2018-05-05 21:29:29
Weronika Guszpil CORNET'S PRINZ SON
  • 1x ZR-18/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
206 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:24:54
2018-05-05 21:22:11
Weronika Guszpil KELLY EWITA
  • 1x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-22/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
205 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:24:25
2018-05-05 21:20:40
Weronika Guszpil NOBODY'S PERFEKT
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
204 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:24:36
2018-05-05 21:14:51
Weronika Guszpil TWIST
  • 1x ZR-18/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-1/L/RMK 4-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-7/L/RMK 4-letnich, ocena stylu konia
203 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:25:27
2018-05-05 21:08:25
Weronika Guszpil CASSONE
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-10/N/Runda Otwarta, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x ZO-17/N1/Runda Otwarta - finał, zwykły (Art. 238.2.1)
202 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:26:26
2018-05-05 20:45:49
Pauline Wieczorek CZARNINA
  • 2x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
201 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:26:38
2018-05-05 20:44:22
Pauline Wieczorek CZACZA
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
200 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:25:46
2018-05-05 20:43:12
Aleksandra Berdowska CYRANKA
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
199 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:26:55
2018-05-05 20:42:08
Jacek Bobik OLIMP FLY
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
198 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:27:06
2018-05-05 20:41:13
Jacek Bobik CAREWICZ
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
197 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:27:30
2018-05-05 19:24:27
Kamil Niestrawski LALUNA
  • 1x ZO-2/P1/RMK 5-letnich, ocena stylu konia
196 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:27:42
2018-05-05 19:23:49
Kamil Niestrawski EL SOVSKI
  • 1x ZO-2/P1/RMK 5-letnich, ocena stylu konia
195 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:27:54
2018-05-05 19:22:59
Kamil Niestrawski PIROMAN
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
194 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:28:06
2018-05-05 19:22:19
Kamil Niestrawski CHARYZMA
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
193 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:31:30
2018-05-05 15:07:26
Małgorzata Janusz GIGANT
  • 1x ZR-20/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
192 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:31:12
2018-05-05 15:05:11
Agata Janusz EMI
  • 1x ZR-20/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
191 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:28:25
2018-05-05 14:48:10
Paulina Kleciak PROZA
  • 1x ZR-18/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 1x ZR-20/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
190 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:28:46
2018-05-05 14:47:40
Karolina Kleciak SHE IS A LADY
  • 1x ZR-18/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 1x ZR-20/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-22/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
189 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:30:49
2018-05-05 13:47:15
Jacek Muraczewski ARIA
  • 1x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
186 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:30:34
2018-05-05 11:30:43
Wiktoria Król CARLO ROSSI
  • 1x ZR-18/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 1x ZR-20/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-1/L/RMK 4-letnich, ocena stylu konia
185 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:29:28
2018-05-04 23:17:50
Olga Mach KAMELIA
  • 1x ZR-20/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
184 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 21:48:52
2018-05-04 21:41:52
Izabela Sroczyńska ARIEL
  • 1x ZR-18/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 2x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
183 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 21:36:52
2018-05-04 18:39:51
Szymon Stasiak NICOLET 2
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-22/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
182 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 21:37:56
2018-05-04 17:30:45
Oskar Murawski CASS
  • 1x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
181 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 21:37:28
2018-05-04 17:25:58
Jan Żmójdzin CARTINA L
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-6/CC/Runda Duża, zwykły (238.2.1)
180 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 21:38:21
2018-05-04 17:24:02
Oskar Murawski LIBELIUS
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-6/CC/Runda Duża, zwykły (238.2.1)
179 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 21:38:44
2018-05-04 17:23:09
Wiktor Dziemidowicz LOSTERICO
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
178 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 21:40:44
2018-05-04 16:45:01
Laura Becker LEVINA 21
  • 1x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-22/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
176 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 21:40:18
2018-05-03 20:45:21
Gabriela Mankiewicz E' GENTELMEN
  • 2x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
175 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 21:39:51
2018-05-03 20:12:35
Waleria Wróblewska DON JOUAN HBC
  • 2x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 2x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-22/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
174 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 21:41:09
2018-05-03 09:35:47
Lisa Erdmann CUBANITA
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-10/N/Runda Otwarta, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x ZO-17/N1/Runda Otwarta - finał, zwykły (Art. 238.2.1)
172 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 12:54:28
2018-05-02 20:49:34
Szymon Stasiak CENZO
  • 1x ZO-1/L/RMK 4-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-7/L/RMK 4-letnich, ocena stylu konia
171 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 14:25:26
2018-05-02 14:01:02
Hannah Lehder HANSINE
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-10/N/Runda Otwarta, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x ZO-17/N1/Runda Otwarta - finał, zwykły (Art. 238.2.1)
170 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:29:04
2018-05-02 10:57:28
Paulina Mielec DON CALMA
  • 2x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 2x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
169 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 14:26:05
2018-05-02 09:10:37
Jana Tamme CASSIM 10
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-22/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
168 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 14:25:07
2018-05-02 07:39:35
Paulina Maciejewska JANGCY L
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
167 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 14:27:21
2018-05-01 22:08:55
Agnieszka Gaertner COMPANERO
  • 1x ZR-22/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
166 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 14:26:20
2018-05-01 14:30:54
Mikołaj Kownacki B CATILLIA
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-11/C/Runda Średnia, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-15/C1/Runda Średnia - finał, dwufazowy (Art. 274.5.3)
165 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 14:26:44
2018-05-01 12:30:23
Alicja Maciejewska SONG
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-22/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
164 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 14:25:42
2018-05-01 12:22:24
Jakub Podgórny NESSAJA
  • 1x ZO-3/N1/RMK 6-letnich, ocena stylu konia
163 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 14:27:07
2018-04-30 22:22:06
Aleksandra Iwanicka TERCJA
  • 1x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
162 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:11:35
2018-04-30 15:36:00
Katarzyna Szuń EMILIA OF CHAN
  • 2x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
161 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:11:59
2018-04-30 15:31:41
Borys Kramer ARCADIUS 6
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-6/CC/Runda Duża, zwykły (238.2.1)
  • 1x ZO-11/C/Runda Średnia, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-12/CC/Runda Duża, dwufazowy (Art. 274.5.3)
160 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:11:48
2018-04-30 15:28:58
Borys Kramer NARISHA
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
159 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:12:16
2018-04-30 10:42:57
Jakub Ryczkowski CERVANTES W
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
158 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:12:30
2018-04-30 09:28:16
Nawojka Kiecoń CHARYZMA W
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-6/CC/Runda Duża, zwykły (238.2.1)
157 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:12:49
2018-04-30 09:27:38
Mściwoj Kiecoń CARBONARA MK
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
156 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:12:59
2018-04-30 09:21:06
Mściwoj Kiecoń DIGISPORT SATISFACTION
  • 1x ZO-6/CC/Runda Duża, zwykły (238.2.1)
155 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:13:10
2018-04-30 09:20:17
Mściwoj Kiecoń ANJO DIAMOND RAVER
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-6/CC/Runda Duża, zwykły (238.2.1)
154 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:13:25
2018-04-30 09:19:47
Mściwoj Kiecoń ODESSA PROFI
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
153 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:13:35
2018-04-30 09:19:05
Mściwoj Kiecoń DIGISPORT COLOMBIANA
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
152 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:13:49
2018-04-29 18:19:18
Aleksandra Bolko DRAGON
  • 1x ZO-11/C/Runda Średnia, zwykły (Art. 238.2.1)
151 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:13:59
2018-04-29 18:18:18
Aleksandra Bolko CHIMEQUYL
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
150 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:14:17
2018-04-29 18:17:52
Aleksandra Bolko FATIMA
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
149 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:14:28
2018-04-29 18:17:25
Aleksandra Bolko BUTTERFLY
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
148 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:14:42
2018-04-29 11:58:21
Hanna Sergiel INEZA W
  • 2x ZR-18/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 2x ZR-20/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
147 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:14:55
2018-04-29 09:20:06
Gabriela Biedka FOR FUN
  • 1x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-2/P1/RMK 5-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
146 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:15:08
2018-04-29 09:19:13
Gabriela Biedka LILLESKYTTEHUS BOXWELL
  • 1x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
145 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:30:10
2018-04-29 08:47:37
Patryk Modelewski WALKOVER
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-6/CC/Runda Duża, zwykły (238.2.1)
144 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:29:57
2018-04-29 08:46:17
Patryk Modelewski CHIVAS
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
143 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:18:52
2018-04-28 15:51:28
Jakub Podgórny KINGSTON
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
142 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:16:17
2018-04-28 15:50:53
Jakub Podgórny GRUPO PROM COOLMAN
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-6/CC/Runda Duża, zwykły (238.2.1)
141 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:18:39
2018-04-28 15:49:57
Jakub Podgórny WENECJA
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-2/P1/RMK 5-letnich, ocena stylu konia
140 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:16:30
2018-04-28 15:49:00
Angeliki Podgórna ALANIA
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-6/CC/Runda Duża, zwykły (238.2.1)
139 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:16:48
2018-04-28 15:48:24
Angeliki Podgórna UBI MAJOR XXX Z
  • 2x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
138 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:17:03
2018-04-28 15:47:21
Jacek Flisiak CLEVER CHAP
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
137 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:17:19
2018-04-28 15:46:09
Jacek Flisiak CANTELLA
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
135 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:17:53
2018-04-27 13:05:59
Michał Jóskowiak WENECJA
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-10/N/Runda Otwarta, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
134 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:38:31
2018-04-26 22:34:34
Olimpia Filipowska GOLDIKA
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-10/N/Runda Otwarta, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x ZO-17/N1/Runda Otwarta - finał, zwykły (Art. 238.2.1)
133 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:38:47
2018-04-26 22:33:13
Olimpia Filipowska CHARMONY 3
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-10/N/Runda Otwarta, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x ZO-17/N1/Runda Otwarta - finał, zwykły (Art. 238.2.1)
132 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:39:02
2018-04-26 21:52:48
Marco Nagel CHACCO CHERRY
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-11/C/Runda Średnia, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-15/C1/Runda Średnia - finał, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-17/N1/Runda Otwarta - finał, zwykły (Art. 238.2.1)
131 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:39:19
2018-04-26 21:49:55
Marco Nagel CAIRO IBN ZAIRA
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-10/N/Runda Otwarta, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x ZO-17/N1/Runda Otwarta - finał, zwykły (Art. 238.2.1)
129 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:40:01
2018-04-26 14:18:23
Hubert Polowczyk INFERNO
  • 1x ZO-1/L/RMK 4-letnich, ocena stylu konia
128 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:40:24
2018-04-26 09:57:32
Anna Unterlandstättner FINA
  • 1x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
127 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:40:44
2018-04-26 09:56:41
Anna Unterlandstättner DAYDREAM
  • 1x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
126 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:41:03
2018-04-26 09:46:24
Stefan Unterlandstättner ELAIN
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-10/N/Runda Otwarta, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x ZO-17/N1/Runda Otwarta - finał, zwykły (Art. 238.2.1)
125 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:41:19
2018-04-26 09:40:57
Stefan Unterlandstättner CLARIA KL
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-10/N/Runda Otwarta, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x ZO-17/N1/Runda Otwarta - finał, zwykły (Art. 238.2.1)
124 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:41:36
2018-04-26 09:38:05
Stefan Unterlandstättner CONWELL L
  • 1x ZO-2/P1/RMK 5-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-12/CC/Runda Duża, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-16/CC1/Grand Prix - finał Dużej Rundy, dwunawrotowy (273.2.2 (3.3.1, 4.3))
123 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:41:52
2018-04-26 09:36:57
Stefan Unterlandstättner AIPOSCHINO
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-12/CC/Runda Duża, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-16/CC1/Grand Prix - finał Dużej Rundy, dwunawrotowy (273.2.2 (3.3.1, 4.3))
122 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 15:29:46
2018-04-26 08:12:08
Łukasz Brzóska LORETTA B
  • 1x ZO-2/P1/RMK 5-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-8/P1/RMK 5-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-13/N/RMK 5-letnich, ocena stylu konia
121 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:43:30
2018-04-25 23:42:49
Marcin Pakulski HADRIAN
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
120 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:43:45
2018-04-25 23:42:15
Marcin Pakulski DZIELŻAN
  • 1x ZR-18/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 1x ZR-20/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
113 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:46:37
2018-04-25 19:57:10
Marta Drzymała NICOLA
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-11/C/Runda Średnia, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-15/C1/Runda Średnia - finał, dwufazowy (Art. 274.5.3)
112 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:46:58
2018-04-25 19:37:58
Marta Drzymała NIRVANA
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
111 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:48:07
2018-04-25 15:40:54
Maria Stanisławiak SAZU 3
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
110 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:47:27
2018-04-25 15:40:13
Maria Stanisławiak ITALIAN
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-6/CC/Runda Duża, zwykły (238.2.1)
109 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:18:03
2018-04-25 09:26:57
Michał Jóskowiak HUSH HUSH
  • 1x ZO-3/N1/RMK 6-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-9/N1/RMK 6-letnich, ocena stylu konia
108 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:48:41
2018-04-25 09:25:39
Michał Jóskowiak JOYRIDE
  • 1x ZO-1/L/RMK 4-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-7/L/RMK 4-letnich, ocena stylu konia
107 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:48:54
2018-04-25 09:25:03
Michał Jóskowiak VIGO HEYWOOD HZ
  • 1x ZO-1/L/RMK 4-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-7/L/RMK 4-letnich, ocena stylu konia
105 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:37:49
2018-04-24 21:11:55
Lea Tamme BELLIS12
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-11/C/Runda Średnia, zwykły (Art. 238.2.1)
104 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:38:08
2018-04-24 21:02:11
Lea Tamme CADEAU DU CIEL 8
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-11/C/Runda Średnia, zwykły (Art. 238.2.1)
103 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:49:43
2018-04-24 17:53:02
Klaudia Szołdra CELTIKA
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
102 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:50:25
2018-04-24 17:48:25
Weronika Koroblowska GAL
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
101 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:51:27
2018-04-24 16:59:48
Paul Heldt KARLO
  • 1x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-10/N/Runda Otwarta, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
99 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:51:12
2018-04-24 16:57:14
Paul Heldt SCALLY
  • 1x ZR-18/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 1x ZR-20/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-22/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
98 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:51:42
2018-04-24 16:42:51
Sławomir Klóska STALUE
  • 1x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
97 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:52:00
2018-04-24 16:41:47
Sławomir Klóska COCO GOLD
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
96 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:52:15
2018-04-24 16:40:20
Sławomir Klóska BADOLAN
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
95 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:42:27
2018-04-24 16:12:49
Maria Christin Ludwig FELLINI
  • 1x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
93 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:54:01
2018-04-24 14:25:50
Julia Kuśnierczak ORINOKO W
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
92 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:53:08
2018-04-24 14:24:08
Jacek Kuśnierczak CAIRO AK
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
91 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 23:53:22
2018-04-24 14:21:27
Jacek Kuśnierczak COCO CHANEL K
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
90 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:43:02
2018-04-23 23:14:45
Matylda Kasner PERŁA R
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-11/C/Runda Średnia, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-15/C1/Runda Średnia - finał, dwufazowy (Art. 274.5.3)
89 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:43:17
2018-04-23 23:14:19
Matylda Kasner CALOTTA
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-10/N/Runda Otwarta, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x ZO-17/N1/Runda Otwarta - finał, zwykły (Art. 238.2.1)
88 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:43:35
2018-04-23 23:12:55
Matylda Kasner ARES
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-11/C/Runda Średnia, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-15/C1/Runda Średnia - finał, dwufazowy (Art. 274.5.3)
87 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:43:52
2018-04-23 21:27:34
Alina Dudek ANTARI
  • 2x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 2x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-22/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
86 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:44:14
2018-04-23 21:21:29
Monika Martynowicz BUNT
  • 2x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 2x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-22/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
85 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:44:44
2018-04-23 20:28:51
Włodzimierz Bortlisz ROSYNANT
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
84 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:52:28
2018-04-23 20:28:18
Włodzimierz Bortlisz BOREASZ
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
83 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:45:07
2018-04-23 20:27:30
Natalia Kunefał HISTAMINA
  • 1x ZR-20/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
82 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:45:36
2018-04-23 15:52:41
Julia Kondracka NINO
  • 1x ZR-18/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-20/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
81 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:45:55
2018-04-23 00:28:44
Włodzimierz Bortlisz LATISSIMUS
  • 1x ZO-3/N1/RMK 6-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-9/N1/RMK 6-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-14/C/RMK 6-letnich, dwufazowy (Art. 274.5.3)
80 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:46:26
2018-04-23 00:27:47
Włodzimierz Bortlisz REWERS
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-10/N/Runda Otwarta, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x ZO-17/N1/Runda Otwarta - finał, zwykły (Art. 238.2.1)
79 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:46:11
2018-04-23 00:26:55
Włodzimierz Bortlisz BENEFIS
  • 1x ZO-6/CC/Runda Duża, zwykły (238.2.1)
  • 1x ZO-12/CC/Runda Duża, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-16/CC1/Grand Prix - finał Dużej Rundy, dwunawrotowy (273.2.2 (3.3.1, 4.3))
78 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:46:53
2018-04-22 21:07:33
Imke Friederike Arndt COUNTROS S
  • 1x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
76 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:47:28
2018-04-22 20:52:12
Svenja Katharina Arndt LENZMOND
  • 1x ZO-6/CC/Runda Duża, zwykły (238.2.1)
  • 1x ZO-12/CC/Runda Duża, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-16/CC1/Grand Prix - finał Dużej Rundy, dwunawrotowy (273.2.2 (3.3.1, 4.3))
75 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:47:56
2018-04-22 20:07:09
Paulina Kopacz FOR PASSION
  • 1x ZR-18/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
74 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:48:11
2018-04-22 20:06:20
Paulina Kopacz JAQUIN
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
73 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:48:47
2018-04-22 20:05:33
Paulina Kopacz INTRYGA
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
66 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:48:29
2018-04-22 10:53:30
Martin Rozynek LORGAN S
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
65 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:49:18
2018-04-22 10:51:32
Ivan Kisyov COBAIN
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-3/N1/RMK 6-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-9/N1/RMK 6-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-14/C/RMK 6-letnich, dwufazowy (Art. 274.5.3)
64 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:49:34
2018-04-22 10:50:38
Ivan Kisyov QUINTUS 172
  • 1x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
63 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:49:49
2018-04-22 10:49:53
Ivan Kisyov CHARLY'S QUIDAM
  • 1x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 1x ZO-2/P1/RMK 5-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-8/P1/RMK 5-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-13/N/RMK 5-letnich, ocena stylu konia
62 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:50:07
2018-04-22 10:49:07
Ivan Kisyov CHARMING CHACCO
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-10/N/Runda Otwarta, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x ZO-17/N1/Runda Otwarta - finał, zwykły (Art. 238.2.1)
61 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:50:45
2018-04-19 19:39:02
Gabriela Zapotoczna TIRAMISU
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
60 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:51:49
2018-04-19 19:38:49
Katarzyna Sebastian ELIOT
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
59 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:51:08
2018-04-19 18:18:43
Alexandra Jahn QUANTERA P
  • 1x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
58 ENTRY ACCEPTED 2018-04-26 23:51:22
2018-04-19 18:15:57
Alexandra Jahn MISTER M
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-10/N/Runda Otwarta, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x ZO-17/N1/Runda Otwarta - finał, zwykły (Art. 238.2.1)
57 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 14:56:56
2018-04-18 22:26:49
Sara Tomków SCHNEEFLOCKE
  • 2x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 2x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-22/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
56 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 14:57:09
2018-04-18 22:25:49
Daria Kobiernik QUO VADIS
  • 2x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 2x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
55 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 14:57:22
2018-04-18 22:25:04
Daria Kobiernik QUENTIN Z
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-11/C/Runda Średnia, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-15/C1/Runda Średnia - finał, dwufazowy (Art. 274.5.3)
54 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 14:59:12
2018-04-18 22:24:52
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn C-KARAT CARTE D'OR
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
53 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 14:58:17
2018-04-18 22:24:06
Daria Kobiernik OLSTER
  • 1x ZO-2/P1/RMK 5-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-8/P1/RMK 5-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-13/N/RMK 5-letnich, ocena stylu konia
52 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 14:57:50
2018-04-18 22:23:05
Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z
  • 1x ZO-3/N1/RMK 6-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-9/N1/RMK 6-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-11/C/Runda Średnia, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-14/C/RMK 6-letnich, dwufazowy (Art. 274.5.3)
51 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 14:57:37
2018-04-18 22:22:17
Daria Kobiernik NEMEZIS
  • 2x ZR-18/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
50 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 14:58:05
2018-04-18 22:21:02
Daria Kobiernik HICORA
  • 2x ZR-18/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
49 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 14:58:44
2018-04-18 22:20:30
Daria Kobiernik HIAWATHA
  • 2x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
48 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 14:58:59
2018-04-18 22:19:06
Sara Tęcza CHODÓW
  • 2x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 2x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-22/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
47 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 14:58:32
2018-04-18 22:18:09
Daria Kobiernik CHAMAKH
  • 1x ZO-3/N1/RMK 6-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-9/N1/RMK 6-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-11/C/Runda Średnia, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-14/C/RMK 6-letnich, dwufazowy (Art. 274.5.3)
45 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:00:33
2018-04-17 22:49:53
Iga Adamek DROSERA
  • 2x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
44 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 20:18:14
2018-04-17 22:41:11
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
43 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:00:45
2018-04-17 22:40:07
Hubert Polowczyk ODIGO VAN HET KAPELHOF
  • 1x ZO-1/L/RMK 4-letnich, ocena stylu konia
42 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:00:59
2018-04-17 22:39:42
Hubert Polowczyk OBO VAN ST MAARTEN
  • 1x ZO-1/L/RMK 4-letnich, ocena stylu konia
41 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:01:32
2018-04-17 22:23:38
Maciej Świca KIDIBUL "V"
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
40 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:01:13
2018-04-17 22:19:54
Hubert Polowczyk SZYMON
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
39 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:01:45
2018-04-17 22:13:22
Hubert Polowczyk M. BLUE'S BOY Z
  • 1x ZO-3/N1/RMK 6-letnich, ocena stylu konia
38 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:01:59
2018-04-17 22:12:44
Hubert Polowczyk ALO-VARO P
  • 1x ZO-3/N1/RMK 6-letnich, ocena stylu konia
37 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:03:02
2018-04-17 22:09:28
Katarzyna Bawłowicz FULL PLEASURE
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
36 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:02:29
2018-04-17 22:08:57
Katarzyna Bawłowicz COURTNEY 11
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
35 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:07:08
2018-04-17 20:31:21
Damian Brzózka CRISTAL B
  • 1x ZR-18/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
33 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:06:15
2018-04-17 01:53:39
Dawid Rakoczy MARIOT
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
32 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:06:00
2018-04-17 01:53:04
Dawid Rakoczy JUWENTUS
  • 1x ZO-3/N1/RMK 6-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:05:48
2018-04-17 01:52:05
Dawid Rakoczy GOOGLE THIS
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:05:30
2018-04-17 01:51:28
Dawid Rakoczy FEBRINA
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
29 ENTRY ACCEPTED 2018-05-06 10:26:39
2018-04-16 18:32:46
Martin Rozynek COURAGE 140
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:04:51
2018-04-16 18:31:29
Martin Rozynek COLANDER AK
  • 1x ZO-1/L/RMK 4-letnich, ocena stylu konia
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:04:31
2018-04-12 23:05:05
Katarzyna Laskowska LITTLE CARTIER
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:04:14
2018-04-12 23:03:57
Katarzyna Laskowska LUCAS
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:03:52
2018-04-12 23:02:58
Katarzyna Laskowska LANCOME
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-19 15:03:29
2018-04-10 22:07:02
Laurentien Wels JACOMO VAN TEN BIESEN
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:18:27
2018-04-10 11:06:39
Grzegorz Psiuk GRAVIN
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:18:39
2018-04-10 11:06:07
Grzegorz Psiuk MJT ARONN DU TALUS
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-6/CC/Runda Duża, zwykły (238.2.1)
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:19:00
2018-04-10 11:05:35
Grzegorz Psiuk CONTHARGOS
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:19:15
2018-04-10 11:05:00
Grzegorz Psiuk CHAMPAGNE DE TALMA
  • 1x ZO-3/N1/RMK 6-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:19:40
2018-04-10 09:05:05
Ulrike Erdmann DORIBA
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-10/N/Runda Otwarta, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x ZO-17/N1/Runda Otwarta - finał, zwykły (Art. 238.2.1)
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:20:05
2018-04-10 08:56:42
Ulrike Erdmann CROCODILE DUNDEE 10
  • 1x ZO-6/CC/Runda Duża, zwykły (238.2.1)
  • 1x ZO-12/CC/Runda Duża, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-16/CC1/Grand Prix - finał Dużej Rundy, dwunawrotowy (273.2.2 (3.3.1, 4.3))
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:20:32
2018-04-09 09:59:12
Sandra Nikolaus GOLDFEE N
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-10/N/Runda Otwarta, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x ZO-17/N1/Runda Otwarta - finał, zwykły (Art. 238.2.1)
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:21:37
2018-04-09 09:49:16
Marcel Espenhain HAPPYSINA
  • 1x ZR-18/LL/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 1x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:21:59
2018-04-09 08:58:49
Kristin Kuhn JUST DO IT
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-10/N/Runda Otwarta, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x ZO-17/N1/Runda Otwarta - finał, zwykły (Art. 238.2.1)
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:22:31
2018-04-09 08:58:03
Kristin Kuhn IMANA R
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-10/N/Runda Otwarta, o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
  • 1x ZO-17/N1/Runda Otwarta - finał, zwykły (Art. 238.2.1)
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:22:46
2018-04-08 20:59:10
Kristin Kuhn AGNETA
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-11/C/Runda Średnia, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-15/C1/Runda Średnia - finał, dwufazowy (Art. 274.5.3)
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:24:24
2018-04-07 21:13:28
Łukasz Brzóska BIG BEN
  • 1x ZO-1/L/RMK 4-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-7/L/RMK 4-letnich, ocena stylu konia
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:23:36
2018-04-07 20:21:46
Tomasz Klein STARCORNET
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:23:23
2018-04-07 20:21:10
Tomasz Klein CORDALMA-W
  • 1x ZO-2/P1/RMK 5-letnich, ocena stylu konia
8 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:18:02
2018-04-07 20:20:57
Olaf Klein FIRST ONE
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-6/CC/Runda Duża, zwykły (238.2.1)
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 21:17:40
2018-04-07 20:20:43
Olaf Klein FABIANO 82
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-6/CC/Runda Duża, zwykły (238.2.1)
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 18:31:14
2018-03-15 23:06:15
Klaudia Płaszczewska FOKUS
  • 2x ZR-19/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 2x ZR-21/L1/zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZR-22/L/dwufazowy (Art. 274.5.2)
  • 1x ZR-23/P/o wzr. st. trudności z Jokerem (Art. 269)
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 18:31:31
2018-03-13 00:12:18
Paulina Kozakiewicz MIDNIGHT STAR
  • 1x ZO-1/L/RMK 4-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-3/N1/RMK 6-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-9/N1/RMK 6-letnich, ocena stylu konia
  • 1x ZO-14/C/RMK 6-letnich, dwufazowy (Art. 274.5.3)
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 18:31:41
2018-03-13 00:11:04
Paulina Kozakiewicz COCO ALBORADA Z
  • 1x ZO-4/N/Runda Otwarta, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-5/C/Runda Średnia, dwufazowy (Art. 274.5.3)
  • 1x ZO-11/C/Runda Średnia, zwykły (Art. 238.2.1)
  • 1x ZO-15/C1/Runda Średnia - finał, dwufazowy (Art. 274.5.3)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamek Iga ZKS
2004 (JM.)
O037766
2. Arndt Imke Friederike GER
2004 (JM.)
1599069
3. Arndt Svenja Katharina GER
2001 (J.)
1567822
4. Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
S
O001993
5. Becker Laura GER
S
none
6. Berdowska Aleksandra LKS Dragon Nowielice
2001 (J.)
O029291
7. Biedka Gabriela bpk
S
O003173
8. Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
S
O004809
9. Bolko Aleksandra SK Ciekocinko
2001 (J.)
O025841
10. Bortlisz Włodzimierz KS Centaurus
S
O009147
11. Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group Jakubowo
S
O003220
12. Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O011925
13. Burdyka Paulina KJ Bachmat
S
O007002
14. Drzymała Marta Zielonogórski Klub Sportowy
S
O002938
15. Dudek Alina SKJ Kapriola
S
O013478
16. Dziemidowicz Wiktor LUKS Nysa Gubin
1999 (MJ.)
O027328
17. Erdmann Lisa GER
1998 (MJ.)
none
18. Erdmann Ulrike GER
S
none
19. Espenhain Marcel GER
S
none
20. Filipowska Olimpia Zielonogórski KS Drzonków
2002 (J.)
O027945
21. Flisiak Jacek JKS Tornado Szczecin
S
O006713
22. Florek Bartosz KS Cortina
S
brak
23. Gaertner Agnieszka bpk
S
O011183
24. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
25. Heldt Paul GER
2003 (JM.)
1774931
26. Iwanicka Aleksandra Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
2000 (J.)
O034102
27. Jahn Alexandra GER
1999 (MJ.)
none
28. Janusz Agata Stajnia Nebraska
2002 (J.)
O049357
29. Janusz Małgorzata Stajnia Nebraska
2001 (J.)
O049356
30. Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
31. Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
32. Kałużyńska Julia ZKS Drzonków
2001 (J.)
O037716
33. Kasner Matylda bpk
2001 (J.)
O023415
10147432
34. Kasner Matylda Klub Jeździecki Okoły
O023415
35. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
36. Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
S
LZPZJ/304/15
37. Kisyov Ivan GER
S
none
38. Kiszkurno Dominika ZKJ Przylep-Lotnisko
S
O009280
39. Kleciak Karolina brak
2002 (J.)
brak
40. Kleciak Paulina brak
2002 (J.)
brak
41. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
42. Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
S
O001315
43. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
44. Kondracka Julia SKJ FAVORIT Racula
2003 (JM.)
O043059
45. Kopacz Paulina LUKS Nysa Gubin
1998 (MJ.)
O021001
46. Koroblowska Weronika Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (JM.)
O036714
47. Kownacki Mikołaj bpk
48. Kozakiewicz Paulina Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O033289
49. Kramer Borys Sokół Damasławek
S
Brak
50. Król Wiktoria UKS Primo
2001 (J.)
O025141
51. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
52. Kuhn Kristin GER
S
none
53. Kunefał Natalia KS Centaurus
2005 (JM.)
brak
54. Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
S
O007297
55. Kuśnierczak Julia JUKS Mieczewo
2001 (J.)
O024815
56. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (J.)
O027955
57. Laskowska Katarzyna KJ Korona Wałcz
S
O003188
58. Lehder Hannah GER
2002 (J.)
1524288
59. Ludwig Maria Christin GER
S
513455
10074263
60. Mach Olga brak
2002 (J.)
brak
61. Mankiewicz Gabriela JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2000 (J.)
O034768
62. Martynowicz Monika Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O026452
63. Mielec Paulina Ks Centaurus
S
O014431
64. Milczarkiewicz Maja ZKS Drzonków
2004 (JM.)
brak
65. Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
1999 (MJ.)
O009529
66. Muraczewski Jacek LKS Cwał Poznań
S
O004710
67. Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002728
10018664
68. Nagel Marco GER
S
558149
69. Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
S
O021429
70. Niestrawski Kamil Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
S
O021429
71. Nikolaus Sandra GER
S
none
72. Pakulski Marcin Zielonogórski KS Drzonków
S
O004690
73. Pakuła Marcin Harmony Club Poznań
S
O003978
74. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (JM.)
75. Płaszczewska Klaudia Klub Jeździecki Lansada
S
O025256
76. Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
S
O001664
77. Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
S
O002620
78. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
79. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
80. Rakoczy Dawid bks kłos Budzyń
xxxx
81. Rozynek Martin KJ Profil Piła
1998 (MJ.)
O021427
82. Ryczkowski Jakub ZKS DRZONKÓW
2000 (J.)
0026731
83. Schubert Erik GER
84. Sebastian Katarzyna St. KJ Tradycja Siedlnica
1999 (MJ.)
O020447
85. Sergiel Hanna Zielonogórski Klub Sportowy
2006 (JM.)
0047012
86. Skibińska Joanna ZKS Drzonków
S
O009423
87. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O020505
88. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
89. Stępniak Martyna ZKS Drzonków
90. Świca Maciej KS Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O029121
91. Szołdra Klaudia BPK
1997 (MJ.)
O023424
92. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
93. Szuń Katarzyna Sokół Damasławek
S
Brak
94. Tamme Jana GER
S
none
95. Tamme Lea GER
2001 (J.)
None
96. Tarasek Krzysztof KJ Czahary Pogorzelica
S
O003022
97. Tęcza Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2001 (J.)
O034407
98. Tokarska Iga KJ Bachmat
S
O003768
99. Tomków Sara ZKJ Przylep-Lotnisko
2000 (J.)
O043630
100. Towpik Patrycja ZKS Drzonków
101. Unterlandstättner Anna GER
S
1531280
102. Unterlandstättner Stefan GER
S
179807
103. Wieczorek Pauline LKS Dragon Nowielice
2002 (J.)
O025065
104. Wróblewska Waleria ZKS Drzonków
2004 (JM.)
BRAK
105. Wszędybył Jagoda KJ Bachmat Pruszowice
2000 (J.)
O019285
106. Zagdańska Julia Klub Sportowy Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O026751
107. Zapotoczna Gabriela St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O021066
108. Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin
1998 (MJ.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

38

AGNETA Deutsches Sportpferd DEU 2010 Klacz biała F: Point
M: Aisha
O: Andre Bürger
B: Andre Bürger
none
2.

137

ALANIA OLD POL 2009 Klacz gniada F: Contendro I / Contender
M: Atlanta / Cabrol Amicor
O: Angeliki Podgórna
B: Małgorzata Siergiej
K014827 DE418180155909
3.

57

ALO-VARO P SP POL 2012 Ogier gniada/168 F: Con Calma / Calato
M: Aloverien P / Avero
O: Hubert Polowczyk
B: Witold Polowczyk
K022434 616009610012212
4.

215

ANGEL Z F:
M:
O:
B:
5.

150

ANJO DIAMOND RAVER ANGLO IRL 2010 Wałach gniada/168 F: Anjo Forn BEL /
M: Corea /
O: Karolina Więckowska - Kasner
B: Patricia Mc Kinney
brak 826002100022503 105RJ82
6.

97

ANTARI WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor / Contendro
M: Adara / Piramidon
O: Alina Dudek
B: Aleksandra Klamecka
K020986 616007680091310
7.

156

ARCADIUS 6 HOL GER 2010 Wałach gniada F: Aragorn
M: P-comtesse
O: Borys Kramer
B: Niemcy
Brak
8.

179

ARIA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo / Cantus
M: Akka / Aloube Z
O: HorseTrans Jacek Muraczewski
B: Rudiger Wassibauer
K021654 616009690190709
9.

105

BADOLAN OLD GER 2011 Wałach gniada F: Balou Du Ruet / Baloubet Du Rouet
M: Annette / Widolan (Willi)
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K024195 DE418184046711
10.

112

BELLIS12 Holsteiner GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Baldini 2
M: Wolke 1
O: Jana Tamme
B: Klaus Behrens
DE421000058010
11.

89

BENEFIS WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot Sp. z o. o.
K019760 616007610060110
12.

33

BIG BEN Niemiecki Koń Sportowy GER 2014 Ogier gniada F: Big Star JR / Big Star
M: Lilie III B / Coriano
O: Derby Sp. z o. o.
B:
K024151 DE481810006414
13.

222

BLACK JACK F:
M:
O:
B:
14.

226

BONGO F:
M:
O:
B:
15.

94

BOREASZ SP POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Maaik / Eguador
M: Barwena / Caretino K
O: Wiesław Błażejewski
B: SK Pępowo
K024444 616009610046412
16.

204

BRAWUR SP POL 2003 Wałach gniada F: Barbur/Bujak
M: Bonasierra/Igiel
O: PZPNow
B: ?
K013805
17.

96

BUNT SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Wandervogel Ii / Wanderer
M: Barwa / Dakar
O: Jacek Nowicki
B: Jacek Nowicki
K014121 POL009611150903
18.

225

BUTTERFLY F:
M:
O:
B:
19.

144

BUTTERFLY HOL GER 2007 Klacz kasztanowata F: Lancer II / Landgraf I
M: Kyra XXIII / Condrieu
O: Firma Infra
B:
K014800 DE421000109108 104WU70
20.

71

C-KARAT CARTE D'OR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Nameless / Nimrod B
M: Czelari / Saphir
O: Ignacy Lachowicz
B: Hubert Kierznowski
K007900 616009670000501
21.

113

CADEAU DU CIEL 8 Holsteiner DEU 2006 Ogier biała F: Cassini 2
M: Flocke 4
O: Jana Tamme
B: Rainer Christiansen
DE 421000099106
22.

102

CAIRO AK SP POL 2010 Ogier gniada F: Epsom Gesmaray / Jalisco B
M: Coco Chanel K / Contendus
O: Jacek Kuśnierczak
B: Andrzej Kramer
K018899 616009610140610
23.

129

CAIRO IBN ZAIRA Czech Sporthorse CZE 2011 Wałach gniada F: Colato R
M: Zaira
O: Marco Nagel
B: Veronika Krajnikova
203009226543011
24.

134

CANTELLA HOL POL 2010 Klacz siwa F: Cancara /
M: D-Capita /
O: Jacek Flisiak
B: Małgorzata Siergiej
K018182 DE421000595210
25.

213

CARAVELLA SP POL 1997 Klacz gniada F: Cabrol
M: Czaka
O: Wanda Majewska
B: Zbigniew Majewski
009-61-00321-97
26.

152

CARBONARA MK HAN GER 2012 Klacz gniada F: CONTENDROS
M: STAKKANA
O: KIECON RINALDO ARTUR MOKSIEWICZ
B: GESTUTE LEVITZ
BRAK DE431319603712
27.

188

CAREWICZ SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Cyranka / Cavalliero
O:
B:
K021019 616009640003311 105IZ85
28.

178

CARLO ROSSI Oldenburg POL 2014 Ogier ciemnogniada F: Clinton I
M: Oh Wiskey
O: Wiktoria Krol
B: Paulina Hagel
Brak
29.

173

CARTINA L HOL POL 2007 Klacz siwa F: Cartani / Carthago
M: Juliette / Landjunker II
O: Wojciech Szpakowski
B: Wojciech Szpakowski
K016266 DE421000236907 103BZ72
30.

205

CARTOL ROYAL PS 2013 F: Cartogran
M: Stakkatol
O:
B:
DE418185004313
31.

174

CASS X POL 2009 Klacz siwa F: X
M: X
O: X
B: X
Brak
32.

214

CASSANO T F:
M:
O:
B:
33.

164

CASSIM 10 Holsteiner GER 2010 Wałach gniada F: Cassini 2
M: Tsunami 2
O: Jana Tamme
B: Uwe Meyer
DE421000021910
34.

193

CASSONE HOL POL 2004 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Orlanda VII / Rocadero
O: Weronika Guszpil
B:
K008366 DE421000016004
35.

111

CELTIKA Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz gniada F: Carry Son
M: Całka
O: Klaudia Szołdra
B: Monika Tadych
K021750
36.

166

CENZO HOL POL 2014 Ogier kasztanowata F: Connor / Casall
M: Zoe De Revel /
O: Wojciech Matyla
B: Andreas Kosicki
brak
37.

154

CERVANTES W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Wałach gniada F: CHE GUEVARA L
M: CHAŁTURA
O: Kiecoń Rinaldo
B: Kiecoń Rinaldo
brak
38.

228

CERWERONA SP POL 2007 Klacz gniada F: Lorio / Loredo
M: Cedra W / Cascavelle
O: Jarosław Poręba
B:
K018605 POL009640031807
39.

130

CHACCO CHERRY Oldenburger CZE 2010 Klacz ciemnogniada F: Chaccomo
M: Capriosa
O: Linda wojtech
B: Veronika Krajnikova
DE 43334048810
40.

200

CHALOTT F:
M:
O:
B:
DE456570273810
41.

41

CHAMPAGNE DE TALMA SF FRA 2012 Wałach gniada F: Canturo / Cantus
M: Quinta De Pivoine / Calvaro
O: Makrum Jumping Team
B: M. Jaques Bonne
K021576 250001122374325
42.

79

CHARMING CHACCO Hannoveraner DEU 2011 Wałach kara/1,70 F: Chacco Chacco
M: C-Dur Antonia
O: Dr. Dietmar Klein
B: Hubert Knigge
none DE431310101711
43.

131

CHARMONY 3 OS GER 2009 Klacz ciemnogniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Salvara / Calvaro
O: Olimpia Filipowska
B: Gestuet Lewitz
K022767 DE418184088709
44.

184

CHARYZMA SP POL 2010 Klacz gniada/164 F: Marino / Zeoliet
M: Czarnuszka / Royal Court
O: Ewa Niestrawska
B: Stanisław Grygier
K016494 616009610036210
45.

153

CHARYZMA W PZHK POL 2008 Klacz F: Largo
M: N
O: Rinaldo Kiecon
B: Rinaldo Kiecoń
LKPZJ/687/15
46.

202

CHICAGO old. GER 2005 Wałach gniada/175 F: Carinjo
M: Wanderkoenigin
O: Jacek Kosow
B: Heinrich Eylmann
K012893 DE433332504905 104DN43
47.

146

CHIMEQUYL SP POL 2008 Wałach gniada F: Imequyl / Luron
M: Czana / Balon
O: Paweł Bolko
B: Jacek Bondaruk
K013492 616009680067808 104NZ03
48.

22

CHIVAS SP POL 2011 Wałach siwa F: Avero / Athlet Z
M: K-Kopras-Coco / Lacantus
O: Anna Modelewska
B: Anna Modelewska
K024441 616009680051511
49.

65

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini
M: Chryzolda/Special Power
O:
B: SK Kozienice
K019848 616POL110071581
50.

211

CICERO Z F:
M:
O:
B:
51.

124

CLARIA KL Holsteiner DEU 2009 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
DE 421000080909
52.

135

CLEVER CHAP HOL GER 2008 Wałach gniada F: Cristo / Contender
M: Tabbi / Lancer II
O: Jacek Flisiak
B:
K014826 DE421000191408
53.

82

COBAIN Holsteiner Warmblut DEU 2012 Wałach inna/1,68 F: Canto
M: Indyrah
O: Zuchtstall Beuck
B: ZG Beuck Zuchtstall
none DE421000033012
54.

101

COCO CHANEL K SP POL 2006 Klacz gniada/172 F: Contendus / Contender
M: Czunita K / Gin Tonic Star
O: Jacek Kuśnierczak
B: Andrzej Kramer
K010806 POL009610009906 104ON79
55.

106

COCO GOLD HAN GER 2011 Klacz gniada F: Contendros / Contendro I
M: Altgirl / Chacco-Blue
O: Paul Schockemohle
B: Paul Schockemohle
K012175 DE418181424407 104LY68
56.

48

COLANDER AK HOL GER 2014 Ogier siwa F: Colman / Carthago
M: Ostia IV / Contender
O: Przemysław Rozynek
B: Dirk Hannsen
K024845 DE421000016914
57.

162

COMPANERO HOL GER 2010 Wałach siwa F: Colmander / Colman
M: Martha III / Ariadus
O: Agnieszka Gaertner
B: Johannsen Hans
K022047 DE421000091710
58.

201

CON JUAN WURT GER 2005 Wałach ciemnogniada F: Cor De Brillant/Cor De La Bryere
M: Zara/Zeus
O: ZKJ/Piotr Kaliszuk
B: Jo-L
K010763 DE473730842305 103CW56
59.

203

CONEN GIRL F:
M:
O:
B:
60.

212

CONTENDROS holst GER 2008 S gn F: Contender
M: N-Libertina / Libertino I
O: R. Siwek
B: Schulz-Maschke Marita
DE421000377508
61.

42

CONTHARGOS OLD GER 2011 Ogier ciemnogniada F: Conthargos / Converter
M: Gerlinda / Quidam's Rubin
O: Makrum Jumping Team
B:
K018704 DE418184017711
62.

210

CONTINIA mekl POL 2008 m c.gn F: Continue
M: Diana
O: Roman Siwek
B:
K012128
63.

123

CONWELL L Westfälisches Pferd DEU 2006 Wałach biała F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
DE 441411578006
64.

31

CORDALMA-W OLD POL 2013 Klacz gniada F: Lyjanero /
M: Conny /
O: Kamil Dubiel
B: Kamil Dubiel
brak
65.

197

CORNET'S PRINZ SON OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Cornets Prinz
M: Granini / Grannus
O: Aleksandra Apanasewicz
B: Barbara klate
DE433332065909
66.

223

CORRMANN F:
M:
O:
B:
67.

229

COUCHETTE TER GOES Z F:
M:
O:
B:
K025420
68.

88

COUNTROS S Niederländisches Reitpony NED 2008 Wałach dereszowata F: Country
M: Kirsten
O: Wibke Arndt
B: S.M. Schuurman-Van De Berg
528031200800049
69.

5

COURAGE 140 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Turandot / Claudio's Son
O: Przemysław Rozynek
B: Raimer Hennings
K024846 DE421000116911
70.

55

COURTNEY 11 OLD GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Lambada / Laurin
O: Katarzyna Bawłowicz
B: Gerd Wieker
K019306 DE433330177309 104ZE87
71.

54

CRISTAL B SP POL 2013 Ogier gniada F: Canabis Z / Contender
M: Zandorella K Z / Zandor Z
O: Daniel Brzózka
B: Daniel Brzózka
K025098 616999680051713
72.

34

CROCODILE DUNDEE 10 Oldenburger Springpferd GER 2006 Wałach biała F: Dandidatus
M: Santana
O: Ulrike Erdmann
B: Hans Vahrmann
none
73.

4

CUBANITA Hannoveraner GER 2003 Klacz kara F: Contendro 1
M: Salute R
O: Ulrike Erdmann
B: Hans Hosp
none
74.

190

CYRANKA SP POL 2008 Klacz gniada F: Bolero De Ravel / Bahus
M: Cyklamena / Landos
O:
B:
K022933 616009640102108
75.

191

CZACZA SP POL 2012 Klacz gniada F: Tanos / Cantanis
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Elżbieta Wieczorek
B: SK Nowielice
K020990 616009640007812
76.

192

CZARNINA SP POL 2010 Klacz gniada F: Madison / Guidam
M: Czurina / Turbud Quirinus
O: Elżbieta Wieczorek
B: SK Nowielice
K018850 616009640024110
77.

221

DAMAR F:
M:
O:
B:
78.

151

DIGISPORT SATISFACTION HAN GER 2008 Klacz gniada/165 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Centa / Cento
O: Jarosław Sekuła
B: Marles Visscher
K017901 DE431310367508 104ZE95
79.

148

DIGISPORT COLOMBIANA OLD GER 2008 Klacz gniada/168 F: Contendro I / Contender
M: Granada / Graf Grannus
O: Adam Łyczakowski
B: Jarosław Sekuła
K017483 DE428181389608 105MX54
80.

24

DON CALMA Wielkopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada/170 F: Con Calma
M: Dywizja
O: Paulina Mielec
B: Mirosław Łacinik
K022714 616007610185512
81.

168

DON JUAN HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Cantos/Contender
M: Satosca/Kroongraaf
O: Artur Wróblewski
B:
K016685 528003000800474
82.

35

DORIBA Holsteiner GER 2011 Klacz siwa F: Clinton 1
M: Simona 2
O: Ulrike Erdmann
B: Andreas Kosicki
none
83.

147

DRAGON SP POL 2001 Wałach gniada F: Elvis / Le Mexico
M: Dygresja / Kasjan
O: Paweł Bolko
B: Ddrei w Stud Farms Sp. z o. o.
K006097 POL009670004101 102MW38
84.

63

DROSERA SP POL 2010 Klacz kasztanowata F: Emar
M: Dracena
O: Monika Adamek
B: Polska
K020835
85.

120

DZIELŻAN SP POL 2012 Wałach gniada F: Top Gun xo/Prince Igor
M: Dąbrówka/Flader
O: Beata Pakulska
B: Przemysław Olejnik
K024687 616009680062612
86.

169

E' GENTELMEN WLKP POL 2010 Wałach gniada/160 F: Epsom Gesmaray / Jalisco B
M: Rumka / Malibu
O: Marcin Mankiewicz
B: Sonia Barańska
K022929 616007610133310
87.

186

EL SOVSKI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Wałach ciemnogniada/165 F: SWAROVSKI
M: EL DŹAHA
O: NIESTRAWSKI KAMIL
B: STADNINA KONI PRUDNIK
K022730
88.

125

ELAIN KWPN NLD 2012 Klacz gniada F: Verdi
M: Gret Palucca
O: SU Sportpferde GmbH
B: nnb
NLD003201207325
89.

77

ELIOT SP POL 2009 Wałach gniada/168 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Elipsa / Ludger
O: Katarzyna Sebastian
B: Sylwester Kosiński
K013924 616009680040609
90.

182

EMI Małopolska POL 2003 Klacz gniada F: Dereń
M: Eltra
O: Agnieszka Janusz
B: Agnieszka Janusz
K025442 POL006550062203
91.

157

EMILIA OF CHAN HOL POL 2012 Klacz kasztanowata F: Chin Champ
M: Naomi XXII
O: KAtarzyna Szuń
B: Niemcy
Rak
92.

206

EPONA 65 deutsches sportpferd GER 2012 klacz c. gn. F: Cassiliano
M: Casino 1
O:
B:
DE421000032712
93.

209

FAMIEBUR B KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Quasimodo VD Molendreef / Heartbreaker
M: Ajanibur B / Creool
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B: Craool
K020256 528003201006709
94.

50

FEBRINA KWPN POL 2010 Klacz siwa F: Virginio
M: xxxx
O: Rafał Kiernikowski
B: xxxx
xxxx
95.

104

FELLINI Holsteiner GER 2001 Wałach ciemnogniada F: Franklin
M: Calypso I
O: Maria Christin Ludwig
B: Rixe Benita
DE 421000130501
96.

127

FINA DSP GER 2010 Klacz kasztanowata F: Colestus
M: Frösi
O: Anna Unterlandstättner
B: M. Göpfert
DE455670062710
97.

28

FOKUS SP POL 2007 Wałach ciemnogniada/172 F: LUDGER/LAPTOP
M: FLYING STAR/FLYING STAR I
O: Klaudia Płaszczewska
B: Sylwester Kosiński
K013922 pol 009680051807
98.

142

FOR FUN HOL GER 2013 Klacz gniada F: For Fashion / For Pleasure
M: Wolga IV / Cassini I
O: Piotr Gadomski i Bartosz Szymborski
B:
K025241 DE421000194913
99.

86

FOR PASSION HOL. POL 2013 Klacz gniada F: Connor
M: Ratina
O: Donata Kopacz
B: Zenon Koziorzębski
K022696 DE421000525213
100.

218

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin/Cassini I
M: Wucinda/Heartbreaker
O: Beata Szuber
B:
K020185 528003201002934
101.

7

FREYA KWPN NLD 2010 Klacz gniada F: Boss
M: Up to Date
O: Justyna Zagdańska
B: Holandia
K020835
102.

56

FULL PLEASURE HAN GER 2004 Wałach kasztanowata F: Full House / Dashing Blade
M: Fritzi / For Pleasure
O: Katarzyna Bawłowicz
B:
K009656 DE431316627904 104PA27
103.

110

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl/Luron
M: Gracja/Rytm
O: Robert Koroblowski
B: Zbigniew Piecuch
K014094
104.

183

GIGANT SP POL 2004 Wałach bułana F: Żakard
M: Gaja
O: Bartosz Janusz
B: Bartosz Janusz
K013307 POL009680055904
105.

40

GOLDFEE N Deutsches Sportpferd DEU 2007 Klacz biała F: Carpalo
M: Goergia
O: Sandra Nikolaus
B: Pferdezuchtbetrieb Nikolaus
none
106.

132

GOLDIKA MŁP POL 2007 Klacz siwa/165 F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Gobi / Banita
O: Olimpia Filipowska
B: SK Ochaby
K017580 POL006540092107
107.

51

GOOGLE THIS KWPN POL 2011 Ogier kasztanowata F: Spartacus
M: xxxx
O: Dawid Rakoczy
B: xxxx
xxxx
108.

139

GRUPO PROM COOLMAN KWPN NED 2007 Wałach siwa F: CARTANO
M: HEUREKA V
O: MARTINA ROMAGNOLI
B: HOLANDIA
K025130
109.

121

HADRIAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/165 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Hanza / Kołczan
O: Marcin Pakulski
B: Tomasz Burzyński
K020811 616009600287511
110.

165

HANSINE German Riding Horse DEU 2010 Klacz biała F: Colestos
M: Highspeed Money
O: Malte Laub
B: Nicole Meinig
DE 455878912710
111.

39

HAPPYSINA KWPN NED 2012 Klacz gniada F: Nabab de Reve
M: Aprilsina
O: H.W. Van Lindenberg
B: H.W. Van Lindenberg
none
112.

66

HIAWATHA KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Crespo VDL
M: Doutzenminka
O: Monika Horodeńska
B: Holandia
K024552
113.

67

HICORA SP POL 2010 Klacz gniada F: Contendor
M: Herbia
O: Daria Kobiernik
B: Marek Piętka
reg
114.

93

HISTAMINA SP POL 2004 Klacz kara F: Corde / Cor De La Bryere
M: Hipnoza / Lais
O: Maciej Błażejewski
B: SK Walewice
K014050 POL009590416305
115.

12

HUSH HUSH KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Echo Vant Spieveld / Heartbreaker
M: Itaquine De Roll / Major De La Cour
O: Sylwester Kosiński
B:
K020893 528003201207457
116.

37

IMANA R Deutsches Sportpferd DEU 2011 Klacz kasztanowata F: Burberry
M: Ina R
O: Katrin Kuhn
B: Johannes Reppe
none
117.

143

INEZA W SP POL 2005 Klacz gniada F: Largo
M: Ikona
O: Iwona Sergiel
B: Rinaldo Kiecoń
11064
118.

128

INFERNO WLKP POL 2014 Wałach ciemnogniada F: Socrates
M: Insygnia/Barbur
O: Katarzyna Kulpińska
B: SK Pępowo
LKRWZJ/1669/18
119.

84

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
O: Donata Kopacz
B: SK Galiny
K015504 DE441413129809 104QN38
120.

199

IPANEMA F:
M:
O:
B:
121.

116

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata/163 F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
O: Michał Stanisławiak
B: Adam Omen
K020727 616009660601109
122.

85

JAQUIN HOL GER 2011 Klacz gniada F: Jaquino / Jayadeva D. M.
M: E-Anje / Alcatraz
O: Sportpferde Kopacz
B: Helmut Jaeger
K020672 DE421000530311
123.

208

JOHAN F:
M:
O:
B:
124.

115

JOYRIDE KWPN NED 2014 Ogier gniada F: VERDI
M: Rachel / Heartbreaker
O:
B:
K024881
125.

36

JUST DO IT Deutsches Sportpferd DEU 2005 Klacz siwa F: Landzauber
M: Judith
O: Katrin Kuhn
B: Dieter Krausche
none DE 487000152705
126.

52

JUWENTUS SP POL 2012 Wałach gniada F: Lacalidat
M: xxxx
O: Rafał Kiernikowski
B: xxxx
xxxx
127.

230

KALMA F:
M:
O:
B:
128.

177

KAMELIA Małopolska POL 2001 Klacz siwa F: Mars
M: Kalina
O: Iwona Jędrowiak
B: Marian Wawrzyniec
brak
129.

108

KARLO DSP GER 2008 Wałach biała F: Arctic
M: Kora
O: Peter Fröhlich
B: Christa Schröter
DE 456570183708
130.

196

KELLY EWITA Niem. Sport. POL 2012 Klacz gniada F: Nolimit /
M: Konopielka Ewita / Grand
O: Aleksandra Apanasewicz
B: Aleksandra Apanasewicz
K023359 DE455878280212
131.

60

KIDIBUL V BWP BEL 2010 Wałach gniada/170 F: Indorado / Corrado I
M: Landora-V / Landor S
O: Maciej Świca
B:
K020892 056002W00297333
132.

140

KINGSTON BWP BEL 2010 Ogier gniada F: ROYAL VINCKENBURGH
M: ROLETTA
O: MARTINA ROMAGNOLI
B: JOSE ALFREDO HERNANDEZ
K024712
133.

187

LALUNA SP POL 2013 Klacz gniada/167 F: MAAIK
M: LUNA VERA / LORD MAYOR
O: Czwojda Justyna
B: Czwojda Justyna
K024470 BRAK BRAK
134.

45

LANCOME SP POL 2006 Ogier ciemnogniada F: Cajero / Caretino
M: Losita 2 / Landwind II B
O: Katarzyna Laskowska
B: Katarzyna Laskowska
K010014 POL009640013406 103JL47
135.

91

LATISSIMUS SP POL 2012 Wałach dereszowata F: Chaltaire Z / Chellano
M: Liwia / Lenora
O: Maciej Błażejewski
B: Marta Banaśkiewicz
K023661 616009670032412
136.

87

LENZMOND Deutsches Sportpferd DEU 2008 Wałach ciemnogniada F: Lagazoui
M: Dana
O: Wibke Arndt
B: Cornelia Hanspach
DE455870100908
137.

170

LEVINA 21 Deutsches Sportpferd GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Levino
M: Geysha
O: Laura becker
B: Lutz Göttert
none DE 456-5703294-09
138.

141

LILLESKYTTEHUS BOXWELL DWB DEN 2013 Wałach ciemnogniada F: Bogegardens Boney M / Belissimo M
M: Colett Af Norrekaer / Churchill
O: Gabriela Biedka
B: Rene Andreas Nielsen
K025242 208333DW1302341
139.

47

LITTLE CARTIER SP POL 2008 Wałach gniada F: Cartier II / Cheenook
M: Losita 2 / Landwind II B
O: Katarzyna Laskowska
B: Katarzyna Laskowska
K016799 POL009640013408
140.

19

LORETTA B SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Otello / Winner
M: Laurin du Libaire / Diamnt de
O: Henryk Brzóska
B: Łukasz Brzska
K024894 616009610175013
141.

83

LORGAN S SP POL 2009 Wałach gniada F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Luthien / Aloube Junior
O: Przemysław Rozynek
B: Leszek Spytek
K022155 616009640116509
142.

171

LOSTERICO Niem. Sport. POL 2000 Wałach siwa F: Lucky Luke / Lascapo
M: Isabell (Bijou) / Ico
O: Jan Żmójdzin
B: Jan Żmójdzin
K007306 DE461610038200
143.

46

LUCAS SP POL 2010 Wałach gniada F: Cartier II / Cheenook
M: Lantana / Come On
O: Katarzyna Laskowska
B: Katarzyna Laskowska
K019442 616009640069910
144.

58

M. BLUE'S BOY Z ZANG BEL 2012 Ogier siwa/167 F: Mr. Blue / Couperus
M: Henna / Contact vd Heffinck
O: Katarzyna Bawłowicz
B:
K021044 056015Z55719112
145.

53

MARIOT SP POL 2010 Wałach gniada F: Rotmistrz
M: xxxxx
O: Jessa Konrad
B: xxx
xxxx
146.

224

MAXIMUS W siwa F:
M:
O:
B:
147.

27

MIDNIGHT STAR BWP POL 2012 Klacz gniada F: Scendix / Stakkato
M: Bodeste I / Feridoon
O: Paulina Kozakiewicz
B: Tom Lievens
K022980 056002W00300749
148.

75

MISTER M Oldenburger GER 2006 Wałach kara F: Mephisto
M: Romania W
O: Alexandra Jahn
B: Chr. + K. H. Wegner
DE4333301086606
149.

43

MJT ARONN DU TALUS SF FRA 2010 Ogier gniada F: Orlando / Heartbreaker
M: Sonora Du Talus / Mr Blue
O: MJT Sp. z o. o.
B: Francja
K018679 10385275G 105AT72
150.

155

NARISHA Holsztynska GER 2004 Klacz gniada F: Nekton
M: Contendro
O: Borys Kramer
B: Niemcy
Brak
151.

68

NEMEZIS SP POL 2013 Klacz gniada F: Lenon L / Dream On
M: Notebook / Double Alleged
O: Bartłomiej Świątek
B: Roman Drabinski
K024090 616009670029913
152.

159

NESSAJA SP POL 2012 Wałach siwa F: La Calidad / Lancer II
M: Noble Nature / Landjonker S
O: Jakub Podgórny
B: Mariusz Grabowski
K022264 616009640047212
153.

119

NICOLA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz kara F: Caretino K
M: Nokia
O: Marta Drzymała
B: Leszek Garstka
K010380
154.

175

NICOLET 2 WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Chardonway L / Contender
M: Nirwana / Czumen K
O: Szymon Leboda
B: Daniel Kurzawa
K024075 616007610200513
155.

92

NINO KUC POL 2010 Wałach izabelowata/kuc: F: TORNADO
M: NINA
O: JOANNA DYKRZAK
B: MATKOWSKI LUBOMIR
K019488
156.

195

NOBODY'S PERFEKT HAN GER 2009 Wałach gniada F: Now Or Never M /
M: Quinta / Quidam's Rubin
O: Wiesław Apanasewicz
B:
K023360 DE431319108309
157.

61

OBO VAN ST MAARTEN BWP BEL 2014 Ogier gniada F: Kannan
M: Zydoctro V/D Kapel/Indoctro
O: Katarzyna Bawłowicz
B: Bruyninx Bvba
brak
158.

149

ODESSA PROFI SP POL 2011 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam
M: Orgia Profi / Ramstein
O: Lidia Bieniek
B: Leszek Szczykała
K020874 616009540003311
159.

62

ODIGO VAN HET KAPELHOF BWP BEL 2014 Ogier gniada F: Darco
M: Prima Donna
O: Katarzyna Bawłowicz
B: Jan Winters
brak
160.

69

OGANO'S BOY Z ZANG POL 2012 Wałach kasztanowata F: Ogano Sitte / Darco
M: Damessa / Cajero
O: Ireneusz Sławek
B: Ireneusz Sławek
K021898 056015Z55748312
161.

189

OLIMP FLY SP POL 2011 Wałach gniada F: Chacco-Fly / Chacco-Blue
M: Oquirina / Turbud Quirinus
O:
B:
K020812 616009640052711
162.

70

OLSTER SP POL 2013 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Oaza / Orkisz
O: Izabela Chodorowska
B: SK Nowielice
K023339 616009640040013
163.

103

ORINOKO W SP POL 2000 Wałach kasztanowata F: Leandro / Lenz
M: Ossa / Przedwit XIII 4
O: Jacek Kuśnierczak
B: SK Stubno
K005401 POL009630017100 POL01912
164.

100

PERŁA R SP POL 2007 Klacz ciemnogniada/175 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Persefona R / Landino
O: Karolina Kasner
B: Romico Romuald Halabuda
K012227 616009540007807 104BD21
165.

220

PIPPI F:
M:
O:
B:
166.

185

PIROMAN WLKP POL 2011 Wałach gniada/166 F: TURBUD QUIRINUS
M: PIROGA/CZYNEL
O: Kamil NIestrawski
B: SK RACOT
K020674
167.

181

PROZA Wielkopolska / Pochodzenie Tra POL 2008 Klacz kasztanowata F: Esaul
M: Poezja
O: Paulina Kleciak
B: Stadnina koni Liski
brak
168.

76

QUANTERA P Deutsches Sportpferd GER 2010 Klacz siwa F: Quality Time
M: Patricia
O: Landwirtschaftsbetrieb Pfitzmann GbR
B: Landwirtschaftsbetrieb Pfitzmann GbR
DE 456570328510
169.

72

QUENTIN Z SP POL 2011 Ogier gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Zilandra / Marvel
O: Daria Wachnowska
B: Daria Wachnowska
K018802 616009680021711
170.

216

QUICKLY RC KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Quinto HBC / Quidam De Revel
M: Uitrolien C / Nabuur
O: Jagoda Wszędybył
B:
K020945 528008110068111
171.

81

QUINTUS 172 Oldenburger Springpferd DEU 2012 Wałach gniada/1,69 F: Quite Rubin
M: Olanda
O: Gerhard Toeffling
B: Gerhard Toeffling
none DE418180058012
172.

73

QUO VADIS SP POL 2010 Wałach gniada F: Contendor
M: Quick Style
O: Wacław Maciuszonek
B: Wacław Maciuszonek
K019895
173.

95

ROSYNANT SP POL 2012 Wałach gniada/173 F: Bolshoi / Favoritas
M: Rosita / Reval
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot Sp. z o. o.
K024159 616009610116312
174.

117

SAZU 3 HAN GER 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Stolzenberg / Stakkato
M: Sherlocks Piana / Sherlock Holmes
O: Michał Stanisławiak
B: Norbert Meyer
K020728 DE431312326104 104QV91
175.

109

SCALLY SH GER 2011 Klacz kasztanowata/kuc: F: Mentano K
M: Suaheli N
O: Sünje Dreessen
B: Albert Sandra
DE 422 22 00 655 11
176.

180

SHE IS A LADY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 Klacz kasztanowata F: Imequyl
M: Samira
O: Karolina Kleciak
B: Dylewska Agata
brak
177.

59

SZYMON HOL GER 2008 Wałach siwa F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Luna B / Carthago
O: Adam Łyczakowski
B: Bremermann
K023870 DE4211000529708
178.

158

TERCJA Szlachetna Półkrew POL 2011 Klacz gniada/mk: F: Contendor
M: Trojka
O: Katarzyna Iwanicka
B: Małgorzata Mąskosa
brak 616009610051211
179.

78

TIRAMISU SP POL 2004 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Tzigane De Grand-Bevange / Turioso
O: Robert Zapotoczny
B: Sylwester Kosiński
K011078 POL009680054704
180.

194

TWIST SP POL 2014 Wałach siwa F: Lotos /
M: T - Normandia / Wiliam
O: Weronika Guszpil
B: Aneta Kalwara
K024686 616009670020214
181.

136

UBI MAJOR XXX Z ZANG BEL 2012 Wałach gniada F: UPPERCUT DS
M: ETOPIA VAN HET RUITERHOF
O: MARTINA ROMAGNOLI
B: BELGIA
K024711
182.

219

UNIQUE SP POL 2007 Ogier gniada F: Guffi/Grandeur
M: Uroda/Qumball
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K016797 POL009670130607 104XD70
183.

217

URODA SP POL 2001 Klacz izabelowata/162 F: Qumball/Kimball
M: Ulla Van De Heydehoek/Esprit De Conquete
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K011011 POL009670011301 104VM46
184.

114

VIGO HEYWOOD HZ Zangersheide BEL 2014 Ogier kara F: VIGO D'ARSOUILLES
M: AMARA / NO LIMIT
O:
B:
K024883
185.

23

WALKOVER MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Rashim / Milczan
M: Walkiria / El Donald
O: Anna i Marek Modelewscy
B: SK Prudnik
K011513 616006690025706
186.

138

WENECJA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: CLAVIUS
M: WITARA
O: KACZMAREK AGNIESZKA
B: GRABOWSKI MARIUSZ
K024844
187.

133

WENECJA Holsteiner Warmblut GER 2012 Klacz gniada F: Conor/ Casall
M: Sabrina II/ Barinello
O: Zbigniew Kosiński/ Aleksandra Kosińska
B: Niemcy
K024125
188.

207

WIQUID MŁP POL 2012 Ogier siwa F: Diabełek / Grey
M: Wiquerra / Quercus Du Maury
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K022479 616006690017412
Rider Club
Competition
Prize
Arndt Imke Friederike GER
40
SUM:
40.00
Arndt Svenja Katharina GER
3100
SUM:
3100.00
Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
70
600
1000
SUM:
1670.00
Biedka Gabriela bpk
250
200
120
250
SUM:
820.00
Bobik Jacek LKS Dragon Nowielice
70
500
1600
SUM:
2170.00
Bolko Aleksandra SK Ciekocinko
300
SUM:
300.00
Bortlisz Włodzimierz KS Centaurus
40
SUM:
40.00
Brzóska Łukasz KJ Abrasives Group Jakubowo
300
85
SUM:
385.00
Brzózka Damian St. KJ Tradycja Siedlnica
10
SUM:
10.00
Burdyka Paulina KJ Bachmat
10
15
SUM:
25.00
Erdmann Lisa GER
40
100
SUM:
140.00
Erdmann Ulrike GER
20
SUM:
20.00
Flisiak Jacek JKS Tornado Szczecin
15
SUM:
15.00
Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
70
90
15
50
SUM:
225.00
Heldt Paul GER
60
90
80
SUM:
230.00
Jahn Alexandra GER
30
80
SUM:
110.00
Janusz Małgorzata Stajnia Nebraska
110
100
SUM:
210.00
Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
310
50
80
105
65
20
65
45
SUM:
740.00
Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko
500
700
450
SUM:
1650.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
30
250
300
70
1100
2500
400
1900
3800
80
SUM:
10430.00
Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
800
300
600
1300
SUM:
3000.00
Kisyov Ivan GER
30
120
10
30
65
100
50
130
80
SUM:
615.00
Kiszkurno Dominika ZKJ Przylep-Lotnisko
15
SUM:
15.00
Kleciak Karolina brak
70
SUM:
70.00
Kleciak Paulina brak
90
SUM:
90.00
Klóska Sławomir St. Grupy Nickel Poznań
70
SUM:
70.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
40
15
35
380
250
200
200
100
310
30
80
140
SUM:
1780.00
Kondracka Julia SKJ FAVORIT Racula
110
SUM:
110.00
Kopacz Paulina LUKS Nysa Gubin
60
70
SUM:
130.00
Koroblowska Weronika Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
300
150
SUM:
450.00
Kownacki Mikołaj bpk
80
100
250
SUM:
430.00
Kramer Borys Sokół Damasławek
120
200
350
1800
SUM:
2470.00
Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
15
40
15
SUM:
70.00
Kuhn Kristin GER
200
70
80
SUM:
350.00
Kuśnierczak Jacek JUKS Mieczewo
30
250
100
SUM:
380.00
Kuśnierczak Julia JUKS Mieczewo
400
SUM:
400.00
Laskowska Katarzyna KJ Korona Wałcz
30
SUM:
30.00
Lehder Hannah GER
30
SUM:
30.00
Ludwig Maria Christin GER
10
SUM:
10.00
Milczarkiewicz Maja ZKS Drzonków
60
SUM:
60.00
Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
700
SUM:
700.00
Muraczewski Jacek LKS Cwał Poznań
15
SUM:
15.00
Nagel Marco GER
200
SUM:
200.00
Niestrawski Kamil KJ Jeziorki-Osieczna
80
SUM:
80.00
Niestrawski Kamil Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
70
30
80
400
100
120
250
SUM:
1050.00
Pakulski Marcin Zielonogórski KS Drzonków
170
SUM:
170.00
Pakuła Marcin Harmony Club Poznań
70
550
SUM:
620.00
Patora Nikol MUKJ Kosówka
100
SUM:
100.00
Płaszczewska Klaudia Klub Jeździecki Lansada
10
SUM:
10.00
Podgórna Angeliki KJ Czahary Pogorzelica
15
150
1300
950
SUM:
2415.00
Podgórny Jakub KJ Czahary Pogorzelica
80
150
800
95
80
250
SUM:
1455.00
Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
250
345
500
180
80
150
70
120
40
85
75
105
55
75
SUM:
2130.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
130
180
800
900
350
60
80
450
400
SUM:
3350.00
Rakoczy Dawid bks kłos Budzyń
40
100
345
350
200
SUM:
1035.00
Rozynek Martin KJ Profil Piła
30
700
45
55
150
SUM:
980.00
Ryczkowski Jakub ZKS DRZONKÓW
110
SUM:
110.00
Sebastian Katarzyna St. KJ Tradycja Siedlnica
150
SUM:
150.00
Sergiel Hanna Zielonogórski Klub Sportowy
50
SUM:
50.00
Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
150
SUM:
150.00
Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
155
155
130
130
150
SUM:
720.00
Stępniak Martyna ZKS Drzonków
20
70
100
SUM:
190.00
Świca Maciej KS Cortina Kaczenice
550
SUM:
550.00
Szołdra Klaudia BPK
150
SUM:
150.00
Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
80
200
SUM:
280.00
Tamme Jana GER
15
SUM:
15.00
Tarasek Krzysztof KJ Czahary Pogorzelica
15
130
20
SUM:
165.00
Tokarska Iga KJ Bachmat
100
300
SUM:
400.00
Tomków Sara ZKJ Przylep-Lotnisko
35
SUM:
35.00
Unterlandstättner Anna GER
60
70
SUM:
130.00
Unterlandstättner Stefan GER
1000
650
1500
SUM:
3150.00
Wszędybył Jagoda KJ Bachmat Pruszowice
60
SUM:
60.00
Żmójdzin Jan LUKS Nysa Gubin
200
500
SUM:
700.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamek Iga
ZKS
DROSERA (63)
2018-05-10
28
2018-05-10
2018-05-11
34
2018-05-11
2018-05-12
Arndt Imke Friederike
GER
2018-05-10
5
40
2018-05-11
20
2018-05-12
19
Arndt Svenja Katharina
GER
2018-05-11
9
2018-05-12
18
2018-05-13
2
3100
Bawłowicz Katarzyna
KS Cortina Kaczenice
2018-05-11
31
2018-05-11
10
70
2018-05-12
21
2018-05-13
16
2018-05-11
23
2018-05-12
2
600
2018-05-13
2
1000
Becker Laura
GER
LEVINA 21 (170)
2018-05-10
28
2018-05-11
37
2018-05-12
2018-05-12
Berdowska Aleksandra
LKS Dragon Nowielice
CYRANKA (190)
2018-05-11
2018-05-12
12
2018-05-12
14
2018-05-13
24
Biedka Gabriela
bpk
2018-05-11
27
2018-05-12
2018-05-11
2018-05-12
1
250
2018-05-13
4
200
FOR FUN (142)
2018-05-11
16
2018-05-11
3
120
2018-05-13
2018-05-12
1
250
Bobik Jacek
LKS Dragon Nowielice
CAREWICZ (188)
2018-05-11
9
70
2018-05-12
6
500
2018-05-13
1
1600
OLIMP FLY (189)
2018-05-11
38
2018-05-12
23
2018-05-13
24
Bolko Aleksandra
SK Ciekocinko
BUTTERFLY (144)
2018-05-11
25
2018-05-12
15
2018-05-13
26
CHIMEQUYL (146)
2018-05-11
41
DRAGON (147)
2018-05-12
8
300
2018-05-13
17
Bortlisz Włodzimierz
KS Centaurus
BENEFIS (89)
2018-05-11
2018-05-12
2018-05-12
2018-05-13
2018-05-11
10
2018-05-12
10
2018-05-13
BOREASZ (94)
2018-05-12
20
2018-05-12
7
40
Brzóska Łukasz
KJ Abrasives Group Jakubowo
2018-05-11
1
300
2018-05-12
2018-05-13
BIG BEN (33)
2018-05-11
3
85
2018-05-12
Brzózka Damian
St. KJ Tradycja Siedlnica
2018-05-10
18
2018-05-10
12
10
Burdyka Paulina
KJ Bachmat
PIPPI (220)
2018-05-10
9
10
2018-05-11
35
2018-05-11
2018-05-12
8
15
Drzymała Marta
Zielonogórski Klub Sportowy
NICOLA (119)
2018-05-11
37
2018-05-12
34
Dudek Alina
SKJ Kapriola
ANTARI (97)
2018-05-10
33
2018-05-10
2018-05-11
30
2018-05-11
2018-05-12
11
Dziemidowicz Wiktor
LUKS Nysa Gubin
LOSTERICO (171)
2018-05-11
39
2018-05-12
18
2018-05-13
22
Erdmann Lisa
GER
2018-05-11
23
2018-05-12
8
40
2018-05-13
6
100
Erdmann Ulrike
GER
2018-05-11
11
2018-05-12
19
2018-05-13
DORIBA (35)
2018-05-11
42
2018-05-12
19
2018-05-13
2018-05-10
7
20
Espenhain Marcel
GER
2018-05-10
17
2018-05-10
32
2018-05-11
9
2018-05-12
Filipowska Olimpia
Zielonogórski KS Drzonków
2018-05-11
2018-05-12
11
2018-05-12
10
GOLDIKA (132)
2018-05-11
37
2018-05-12
20
2018-05-12
19
2018-05-13
14
Flisiak Jacek
JKS Tornado Szczecin
CANTELLA (134)
2018-05-11
36
2018-05-11
2018-05-12
19
2018-05-12
2018-05-11
14
15
2018-05-12
12
Florek Bartosz
KS Cortina
CARAVELLA (213)
2018-05-10
19
2018-05-12
Gaertner Agnieszka
bpk
COMPANERO (162)
2018-05-12
9
2018-05-12
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
CASSONE (193)
2018-05-11
47
2018-05-12
6
70
2018-05-13
15
2018-05-12
4
90
TWIST (194)
2018-05-10
14
2018-05-11
2018-05-12
2018-05-11
12
15
2018-05-12
21
2018-05-10
28
2018-05-11
24
2018-05-12
19
2018-05-10
4
50
2018-05-10
28
Heldt Paul
GER
KARLO (108)
2018-05-10
4
60
2018-05-11
19
2018-05-11
55
2018-05-12
24
SCALLY (109)
2018-05-10
9
2018-05-10
19
2018-05-11
2
90
2018-05-12
4
80
Iwanicka Aleksandra
Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
TERCJA (158)
2018-05-10
Jahn Alexandra
GER
2018-05-12
2018-05-10
6
30
2018-05-11
4
80
2018-05-12
10
Janusz Agata
Stajnia Nebraska
EMI (182)
2018-05-11
2018-05-11
Janusz Małgorzata
Stajnia Nebraska
GIGANT (183)
2018-05-11
1
110
2018-05-11
3
100
Jóskowiak Michał
KJ Tradycja Siedlnica
2018-05-11
2
310
2018-05-12
8
50
2018-05-13
7
80
2018-05-11
2
105
2018-05-12
5
65
2018-05-11
6
20
JOYRIDE (115)
2018-05-11
5
65
2018-05-12
7
45
2018-05-11
13
WENECJA (133)
2018-05-11
32
2018-05-12
21
2018-05-13
12
Kaliszuk Piotr
ZKJ Przylep-Lotnisko
CON JUAN (201)
2018-05-11
2
500
2018-05-11
3
700
2018-05-12
7
450
2018-05-13
Kałużyńska Julia
ZKS Drzonków
KALMA (230)
2018-05-12
23
Kasner Matylda
bpk
PERŁA R (100)
2018-05-12
17
2018-05-13
23
2018-05-11
24
Kasner Matylda
Klub Jeździecki Okoły
BONGO (226)
2018-05-11
44
2018-05-12
16
2018-05-13
10
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
2018-05-11
10
30
2018-05-11
48
2018-05-12
35
2018-05-13
22
2018-05-11
30
2018-05-11
4
250
2018-05-12
24
2018-05-13
6
300
2018-05-11
13
70
2018-05-11
2
1100
2018-05-12
13
2018-05-13
3
2500
2018-05-11
5
400
2018-05-12
1
1900
2018-05-13
1
3800
2018-05-11
22
2018-05-12
5
80
2018-05-13
21
Kiecoń Nawojka
LUKS Nysa Gubin
2018-05-11
1
800
2018-05-11
6
300
2018-05-12
5
600
2018-05-13
5
1300
Kisyov Ivan
GER
2018-05-11
14
30
2018-05-12
3
120
2018-05-13
17
2018-05-10
8
10
2018-05-11
7
30
2018-05-12
14
COBAIN (82)
2018-05-11
22
2018-05-11
7
65
2018-05-12
9
2018-05-13
7
100
2018-05-10
11
2018-05-10
13
2018-05-11
17
2018-05-12
26
EPONA 65 (206)
2018-05-11
8
50
2018-05-12
5
130
2018-05-13
8
80
Kiszkurno Dominika
ZKJ Przylep-Lotnisko
IPANEMA (199)
2018-05-11
7
15
JOHAN (208)
2018-05-11
23
2018-05-11
2018-05-12
22
2018-05-12
19
Kleciak Karolina
brak
2018-05-10
3
70
2018-05-10
2018-05-11
2018-05-12
Kleciak Paulina
brak
PROZA (181)
2018-05-10
2
90
2018-05-10
35
2018-05-11
10
2018-05-12
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
2018-05-11
Klóska Sławomir
St. Grupy Nickel Poznań
BADOLAN (105)
2018-05-11
48
2018-05-11
51
2018-05-12
30
COCO GOLD (106)
2018-05-11
6
70
2018-05-11
24
2018-05-12
15
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
CHODÓW (65)
2018-05-11
6
40
2018-05-11
2018-05-10
19
2018-05-10
HICORA (67)
2018-05-10
7
15
2018-05-10
NEMEZIS (68)
2018-05-10
15
2018-05-10
2018-05-11
5
35
2018-05-11
2018-05-12
2018-05-11
1
380
2018-05-12
3
250
2018-05-13
5
200
OLSTER (70)
2018-05-11
2
200
2018-05-12
3
100
2018-05-13
2
310
2018-05-11
12
30
2018-05-11
28
2018-05-12
26
2018-05-10
3
80
2018-05-10
2018-05-11
26
2018-05-11
2018-05-12
2
140
Kondracka Julia
SKJ FAVORIT Racula
NINO (92)
2018-05-10
1
110
2018-05-11
Kopacz Paulina
LUKS Nysa Gubin
INTRYGA (84)
2018-05-11
25
2018-05-12
20
2018-05-13
14
JAQUIN (85)
2018-05-11
28
2018-05-12
7
60
2018-05-13
8
70
2018-05-10
8
Koroblowska Weronika
Klub Jeździecki Biały Las Stajnia Przybylscy
GAL (110)
2018-05-11
1
300
2018-05-11
36
2018-05-12
6
150
Kownacki Mikołaj
bpk
CERWERONA (228)
2018-05-11
5
80
2018-05-11
7
100
2018-05-12
5
250
Kozakiewicz Paulina
Karkonoski KJ
2018-05-11
2018-05-11
2018-05-12
Kramer Borys
Sokół Damasławek
NARISHA (155)
2018-05-11
3
120
2018-05-11
5
200
2018-05-12
4
350
2018-05-12
10
2018-05-13
11
2018-05-11
22
2018-05-11
2018-05-12
13
2018-05-12
16
2018-05-13
4
1800
Król Wiktoria
UKS Primo
2018-05-10
2018-05-10
2018-05-11
2018-05-11
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
2018-05-10
19
2018-05-11
13
15
2018-05-11
2018-05-12
2018-05-12
6
40
CORRMANN (223)
2018-05-10
15
2018-05-11
8
15
2018-05-11
2018-05-12
18
2018-05-12
16
Kuhn Kristin
GER
2018-05-11
19
2018-05-13
13
2018-05-12
2
200
IMANA R (37)
2018-05-11
56
2018-05-13
2018-05-12
25
AGNETA (38)
2018-05-11
14
70
2018-05-12
10
80
2018-05-13
25
Kunefał Natalia
KS Centaurus
2018-05-11
8
2018-05-11
38
2018-05-12
25
2018-05-12
Kuśnierczak Jacek
JUKS Mieczewo
2018-05-11
11
30
2018-05-11
40
2018-05-12
33
2018-05-13
3
250
CAIRO AK (102)
2018-05-11
40
2018-05-12
4
100
2018-05-13
16
Kuśnierczak Julia
JUKS Mieczewo
ORINOKO W (103)
2018-05-11
29
2018-05-11
47
2018-05-12
29
2018-05-13
2
400
Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria
KS Centaurus
2018-05-11
51
2018-05-12
24
Laskowska Katarzyna
KJ Korona Wałcz
LANCOME (45)
2018-05-11
20
2018-05-11
19
2018-05-12
18
2018-05-13
10
LUCAS (46)
2018-05-11
18
2018-05-11
35
2018-05-12
12
2018-05-13
27
2018-05-11
13
30
2018-05-11
18
2018-05-12
9
Lehder Hannah
GER
HANSINE (165)
2018-05-11
15
30
2018-05-12
9
2018-05-13
23
Ludwig Maria Christin
GER
FELLINI (104)
2018-05-10
11
10
2018-05-11
25
2018-05-12
Mach Olga
brak
KAMELIA (177)
2018-05-11
11
Mankiewicz Gabriela
JKS Rafi Gorzów Wlkp.
2018-05-11
2018-05-11
Martynowicz Monika
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
BUNT (96)
2018-05-10
19
2018-05-10
2018-05-11
18
2018-05-11
2018-05-12
19
Mielec Paulina
Ks Centaurus
2018-05-10
34
2018-05-10
2018-05-11
28
2018-05-11
Milczarkiewicz Maja
ZKS Drzonków
MAXIMUS (224)
2018-05-10
19
2018-05-11
31
2018-05-12
5
60
Modelewski Patryk
KJ Stajnia Modelewscy
CHIVAS (22)
2018-05-11
50
2018-05-11
43
2018-05-12
37
2018-05-12
23
2018-05-13
1
700
2018-05-11
29
2018-05-11
2018-05-12
32
2018-05-12
2018-05-13
20
Muraczewski Jacek
LKS Cwał Poznań
ARIA (179)
2018-05-10
2018-05-11
16
2018-05-11
10
15
2018-05-12
15
Murawski Oskar
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
CASS (174)
2018-05-10
16
Nagel Marco
GER
2018-05-11
26
2018-05-12
11
2018-05-13
19
2018-05-11
53
2018-05-11
32
2018-05-12
14
2018-05-13
4
200
Niestrawski Kamil
KJ Jeziorki-Osieczna
CHARYZMA (184)
2018-05-11
17
2018-05-12
9
80
2018-05-13
15
PIROMAN (185)
2018-05-11
49
2018-05-12
22
2018-05-13
11
Niestrawski Kamil
Klub Jeździecki Jeziorki-Osieczna
EL SOVSKI (186)
2018-05-11
6
70
2018-05-12
7
30
2018-05-12
4
80
2018-05-13
1
400
LALUNA (187)
2018-05-11
4
100
2018-05-12
2
120
2018-05-13
3
250
Nikolaus Sandra
GER
2018-05-11
52
2018-05-12
Pakulski Marcin
Zielonogórski KS Drzonków
DZIELŻAN (120)
2018-05-10
13
2018-05-10
19
HADRIAN (121)
2018-05-12
1
170
Pakuła Marcin
Harmony Club Poznań
2018-05-11
12
70
CONTINIA (210)
2018-05-11
52
CICERO Z (211)
2018-05-11
2018-05-11
4
550
Patora Nikol
MUKJ Kosówka
CHICAGO (202)
2018-05-10
2
100
2018-05-10
Płaszczewska Klaudia
Klub Jeździecki Lansada
FOKUS (28)
2018-05-10
10
10
2018-05-10
2018-05-11
2018-05-11
2018-05-12
Podgórna Angeliki
KJ Czahary Pogorzelica
2018-05-11
15
15
2018-05-11
2018-05-12
19
2018-05-12
27
ALANIA (137)
2018-05-11
31
2018-05-11
8
150
2018-05-12
2
1300
2018-05-13
6
950
Podgórny Jakub
KJ Czahary Pogorzelica
WENECJA (138)
2018-05-11
29
2018-05-11
5
80
2018-05-12
2018-05-13
5
150
2018-05-11
50
2018-05-12
4
800
2018-05-13
10
KINGSTON (140)
2018-05-11
27
2018-05-12
31
2018-05-13
21
NESSAJA (159)
2018-05-11
6
95
2018-05-12
6
80
2018-05-13
4
250
Polowczyk Hubert
KS Cortina Kaczenice
2018-05-11
3
250
2018-05-12
1
345
2018-05-13
2
500
2018-05-11
4
180
2018-05-12
6
80
2018-05-13
6
150
SZYMON (59)
2018-05-11
11
70
2018-05-12
7
120
2018-05-12
11
2018-05-13
9
2018-05-11
8
40
2018-05-12
3
85
2018-05-11
4
75
2018-05-12
2
105
INFERNO (128)
2018-05-11
6
55
2018-05-12
4
75
Psiuk Grzegorz
Sobieski Jumping Team Gdańsk
2018-05-11
5
130
2018-05-11
27
2018-05-12
4
180
2018-05-13
1
800
2018-05-11
45
2018-05-11
42
2018-05-12
1
900
2018-05-13
19
2018-05-11
3
350
2018-05-11
10
2018-05-12
17
2018-05-13
2018-05-11
7
60
2018-05-11
8
80
2018-05-12
3
450
2018-05-13
5
400
Rakoczy Dawid
bks kłos Budzyń
FEBRINA (50)
2018-05-11
17
2018-05-11
21
2018-05-12
40
2018-05-13
9
2018-05-11
8
40
2018-05-11
49
2018-05-12
8
100
2018-05-13
9
2018-05-11
9
2018-05-11
21
2018-05-12
1
345
2018-05-13
3
350
MARIOT (53)
2018-05-11
2
200
2018-05-11
44
2018-05-12
20
2018-05-13
13
Rozynek Martin
KJ Profil Piła
2018-05-11
9
30
2018-05-11
45
2018-05-12
19
2018-05-13
3
700
2018-05-11
7
45
2018-05-12
18
2018-05-12
6
55
2018-05-11
36
2018-05-11
34
2018-05-12
14
2018-05-13
8
150
Ryczkowski Jakub
ZKS DRZONKÓW
2018-05-11
2018-05-12
3
110
2018-05-12
25
2018-05-13
18
Schubert Erik
GER
CHALOTT (200)
2018-05-10
2018-05-10
Sebastian Katarzyna
St. KJ Tradycja Siedlnica
ELIOT (77)
2018-05-11
43
2018-05-12
17
2018-05-13
5
150
Sergiel Hanna
Zielonogórski Klub Sportowy
INEZA W (143)
2018-05-10
12
2018-05-10
2018-05-11
4
50
2018-05-11
Skibińska Joanna
ZKS Drzonków
IPANEMA (199)
2018-05-10
10
Stanisławiak Maria
KJ Agro-Handel Śrem
ITALIAN (116)
2018-05-11
SAZU 3 (117)
2018-05-11
6
150
2018-05-11
41
2018-05-12
22
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
CENZO (166)
2018-05-12
1
155
2018-05-10
16
2018-05-11
1
155
NICOLET 2 (175)
2018-05-11
2
130
2018-05-10
1
130
2018-05-12
1
150
Stępniak Martyna
ZKS Drzonków
2018-05-10
6
20
2018-05-10
2018-05-11
3
70
2018-05-11
2018-05-12
3
100
Świca Maciej
KS Cortina Kaczenice
2018-05-11
35
2018-05-11
15
2018-05-12
36
2018-05-13
4
550
Szołdra Klaudia
BPK
CELTIKA (111)
2018-05-11
1
150
2018-05-12
16
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
FORT (218)
2018-05-11
16
2018-05-12
11
80
2018-05-12
22
2018-05-13
7
200
UNIQUE (219)
2018-05-11
33
2018-05-12
2018-05-12
21
2018-05-13
Szuń Katarzyna
Sokół Damasławek
2018-05-11
2018-05-11
Tamme Jana
GER
CASSIM 10 (164)
2018-05-11
9
15
BUTTERFLY (225)
2018-05-11
21
2018-05-12
13
Tamme Lea
GER
BELLIS12 (112)
2018-05-11
2018-05-12
39
2018-05-12
9
2018-05-11
20
2018-05-12
16
Tarasek Krzysztof
KJ Czahary Pogorzelica
CASSANO T (214)
2018-05-11
11
15
2018-05-12
2
130
2018-05-11
2018-05-12
8
20
ANGEL Z (215)
2018-05-12
13
Tęcza Sara
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
CHODÓW (65)
2018-05-10
16
2018-05-10
2018-05-12
17
Tokarska Iga
KJ Bachmat
URODA (217)
2018-05-11
4
100
2018-05-11
46
2018-05-12
25
2018-05-12
1
300
2018-05-13
20
DAMAR (221)
2018-05-10
14
2018-05-11
32
2018-05-11
2018-05-12
15
2018-05-12
12
Tomków Sara
ZKJ Przylep-Lotnisko
WIQUID (207)
2018-05-10
5
35
2018-05-10
19
2018-05-11
33
2018-05-11
2018-05-12
15
Towpik Patrycja
ZKS Drzonków
BRAWUR (204)
2018-05-10
16
2018-05-10
2018-05-11
12
2018-05-11
2018-05-12
26
Unterlandstättner Anna
GER
FINA (127)
2018-05-10
2018-05-11
5
60
2018-05-12
5
70
Unterlandstättner Stefan
GER
CONWELL L (123)
2018-05-11
2018-05-12
3
1000
2018-05-13
7
650
2018-05-11
1
1500
CLARIA KL (124)
2018-05-11
33
2018-05-12
27
2018-05-13
12
ELAIN (125)
2018-05-11
54
2018-05-13
2018-05-12
17
Wieczorek Pauline
LKS Dragon Nowielice
CZACZA (191)
2018-05-11
38
2018-05-12
13
CZARNINA (192)
2018-05-11
2018-05-11
Wróblewska Waleria
ZKS Drzonków
2018-05-10
19
2018-05-10
2018-05-11
2018-05-11
2018-05-12
14
Wszędybył Jagoda
KJ Bachmat Pruszowice
2018-05-11
34
2018-05-12
6
60
2018-05-12
10
2018-05-13
Zagdańska Julia
Klub Sportowy Cortina Kaczenice
FREYA (7)
2018-05-11
30
2018-05-12
28
2018-05-13
18
Zapotoczna Gabriela
St. KJ Tradycja Siedlnica
2018-05-11
46
2018-05-11
39
2018-05-12
38
2018-05-13
Żmójdzin Jan
LUKS Nysa Gubin
CARTINA L (173)
2018-05-11
26
2018-05-11
7
200
2018-05-12
12
2018-05-12
2018-05-13
8
500

Number of Riders: 108

Number of Horses: 188

The sum of prizes: 54 205.00

Competition results developed by: ZKS DRZONKÓW
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H16-122009, ZKJ)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl