Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
325 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:57:55
2017-07-30 15:10:28
Aleksandra Lusina-Gołaś LAMDLIBE
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
324 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:57:24
2017-07-30 15:07:25
Aleksandra Lusina-Gołaś MOULIN ROUGE G
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
323 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:58:08
2017-07-30 15:06:31
Aleksandra Lusina-Gołaś CORSA
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
322 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:57:41
2017-07-30 15:05:34
Aleksandra Lusina-Gołaś CONI I G.
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
321 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:57:10
2017-07-30 15:04:29
Aleksandra Lusina-Gołaś CAMBEL I G (EX CANDEL I G)
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
320 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:56:47
2017-07-30 13:32:56
Julia Bogalecka ASER
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/ZO-CC/Runda Duża, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 10/ZO-CC1/Runda Duża, finał - Grand Prix, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
319 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:55:59
2017-07-30 11:39:00
Maciej Gołąbek PAR DE PRIAMOS
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
318 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:55:46
2017-07-30 11:38:15
Maciej Gołąbek GRANDIOS
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
317 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:56:27
2017-07-30 08:35:19
Julia Marglewski CONNERY
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
316 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:55:30
2017-07-30 08:33:37
Sławomir Szlachta JUST RIDING CALIFORNIA BS
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
315 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:55:16
2017-07-30 08:32:55
Sławomir Szlachta GRANNUS LAZAR
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
314 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:55:02
2017-07-30 08:32:08
Sławomir Szlachta ANKA LAZAR
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
313 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:54:46
2017-07-30 08:20:29
Wiktor Dziemidowicz K-TAURYN
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
312 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 23:06:30
2017-07-29 23:05:27
Daria Kobiernik MACZO
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
309 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 22:56:26
2017-07-29 22:51:20
Teresa Häsler FANELLI
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
308 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 22:56:40
2017-07-29 22:50:48
Teresa Häsler CHARLIE B
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
307 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 22:56:58
2017-07-29 22:50:17
Teresa Häsler CURTIS B
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
306 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 22:57:13
2017-07-29 22:48:54
Emilia Häsler CASCHMIR B
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/ZO-CC/Runda Duża, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 10/ZO-CC1/Runda Duża, finał - Grand Prix, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
305 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 22:58:01
2017-07-29 22:48:11
Emilia Häsler LITTLE GANDI
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
304 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 22:57:48
2017-07-29 22:46:57
Emilia Häsler SEA LORD B
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/ZO-CC/Runda Duża, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 10/ZO-CC1/Runda Duża, finał - Grand Prix, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
303 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 22:57:34
2017-07-29 22:44:55
Rene Köhler CAYRADO
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
302 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 22:58:15
2017-07-29 22:44:17
Rene Köhler SAIGON B
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/ZO-CC/Runda Duża, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 10/ZO-CC1/Runda Duża, finał - Grand Prix, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
301 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 22:58:58
2017-07-29 22:43:24
Rene Köhler QUINTO B
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
300 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 22:58:30
2017-07-29 22:41:19
Jens Lauckner LALINO
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
299 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 22:58:44
2017-07-29 22:40:47
Jens Lauckner COLLIN
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
298 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 22:59:15
2017-07-29 22:40:15
Sophie Lauckner AMICELLI
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
297 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:54:31
2017-07-29 20:25:44
Monika Przewłocka QUITE BLACK
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
296 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:53:31
2017-07-29 20:25:00
Monika Przewłocka GRACJA
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
295 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:54:00
2017-07-29 20:24:16
Monika Przewłocka CARANDO 3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
294 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:53:45
2017-07-29 20:23:36
Monika Przewłocka STARLIGHT
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
293 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:54:17
2017-07-29 20:22:37
Monika Przewłocka SZYMON
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
292 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:48:10
2017-07-29 17:50:23
Marta Ignasiak HAJ WAJ HAJ
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
291 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:47:34
2017-07-29 16:54:42
Nina Wąsik ALEGORIA
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
290 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:46:37
2017-07-29 13:44:23
Wiktoria Marczak OLINERO
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
289 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:46:59
2017-07-29 13:05:35
Jakub Ryczkowski ETNA-W
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
288 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:46:16
2017-07-29 13:04:20
Katarzyna Kukowska LEOPARD
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
287 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:46:00
2017-07-29 13:03:10
Katarzyna Kukowska DON JOUAN HBC
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
286 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:45:38
2017-07-29 13:02:05
Zofia Kozioł IDRYS
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
285 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:45:13
2017-07-29 13:00:57
Zofia Kozioł HILON-W
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
284 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:44:47
2017-07-29 12:59:28
Nawojka Kiecoń CARYZMA MK
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
283 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:44:31
2017-07-29 12:58:56
Nawojka Kiecoń CHARYZMA W
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
282 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:44:16
2017-07-29 12:58:12
Nawojka Kiecoń ANABEL
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
281 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:43:58
2017-07-29 12:57:37
Mściwoj Kiecoń VENUS
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
280 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:42:55
2017-07-29 12:56:59
Mściwoj Kiecoń ISELINE VAN DORPHEREIDE
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
279 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:42:38
2017-07-29 12:56:27
Mściwoj Kiecoń DIGISPORT CONTENDRIX
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
278 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:43:13
2017-07-29 12:55:44
Mściwoj Kiecoń CRONOS
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
277 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:42:24
2017-07-29 12:55:04
Mściwoj Kiecoń BIKKER K
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
276 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:41:09
2017-07-29 11:52:34
Izabela Vinckier QUESTA
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
275 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:41:42
2017-07-29 11:51:47
Izabela Vinckier CAMPARO
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
274 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:41:58
2017-07-29 11:33:10
Klaudia Smaza KELLY EWITA
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
273 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:41:27
2017-07-29 11:31:37
Klaudia Smaza CORNETS PRINZ SON
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
272 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:40:26
2017-07-29 11:26:11
Jan Vinckier VIVA
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
271 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:40:45
2017-07-29 11:24:48
Jan Vinckier QANTAS
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
270 ENTRY ACCEPTED 2017-07-30 16:39:59
2017-07-29 11:23:32
Jan Vinckier E-ACTION B
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
269 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 23:38:07
2017-07-28 18:07:19
Wiktoria Głowacka DIAMONDS KISS
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
268 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 17:38:47
2017-07-28 17:34:22
Laura Uziębło FIRE NIGHT
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
267 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 17:38:34
2017-07-28 17:33:20
Katja Gontowiuk VINO 26
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
266 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 17:39:00
2017-07-28 17:31:16
Katja Gontowiuk LEXUS
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
265 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 17:39:13
2017-07-28 17:30:58
Maja Milczarkiewicz POSEJDON
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
264 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 17:38:21
2017-07-28 17:30:11
Magdalena Czajkowska CARLA
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
263 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 17:37:34
2017-07-28 17:29:58
Izabela Czajkowska CARLA
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
262 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 17:38:09
2017-07-28 16:49:31
Katja Gontowiuk ORDYNAT
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
261 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 17:37:56
2017-07-28 16:48:40
Julia Kałużyńska HEKTOR
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
260 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 17:37:20
2017-07-28 16:48:13
Marcin Pakulski HADRIAN
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
259 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 17:36:07
2017-07-28 16:44:28
Marta Sawicka UITMUNTEND K
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
258 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 17:37:05
2017-07-28 14:43:21
Włodzimierz Bortlisz ROSYNANT
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
257 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 17:36:50
2017-07-28 14:42:45
Włodzimierz Bortlisz MONA LISA VAN OVERIS
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
256 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 17:36:37
2017-07-28 14:41:05
Włodzimierz Bortlisz LATISSIMUS
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
255 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 17:36:22
2017-07-28 14:40:13
Kinga Kunefał ELWIS
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
254 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 17:35:51
2017-07-28 14:38:56
Włodzimierz Bortlisz REWERS
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
253 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 17:35:37
2017-07-28 14:38:03
Włodzimierz Bortlisz BENEFIS
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
252 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:46:23
2017-07-28 14:18:38
Milena Jarowicz JUVENTUS
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
251 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:46:08
2017-07-28 14:17:38
Milena Jarowicz IN PERSONA
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
250 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:45:54
2017-07-28 13:50:16
Paulina Kleciak SHE IS A LADY
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
249 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:45:40
2017-07-28 13:46:53
Karolina Kleciak SHE IS A LADY
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
248 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:45:26
2017-07-28 12:50:03
Olga Mach KAMELIA
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
247 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:45:10
2017-07-28 12:35:38
Hanna Romankiewicz U-COFFI
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
246 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:44:52
2017-07-28 10:10:13
Aleksandra Grudzień TISSOT
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
245 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:44:39
2017-07-28 07:34:27
Felix Domański-Kruppa CALIMERO
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
244 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:44:25
2017-07-28 07:33:49
Felix Domański-Kruppa ARKANSAS
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
243 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:44:10
2017-07-28 06:39:59
Franciszek Kowalczyk CASH FLOW 21
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
242 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:43:57
2017-07-28 06:39:32
Franciszek Kowalczyk HOPPER
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
241 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:43:42
2017-07-28 06:38:37
Franciszek Kowalczyk GARLAND
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
240 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:43:26
2017-07-28 06:38:16
Szymon Kliszcz ALEXANDER
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
239 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:43:12
2017-07-28 06:38:07
Franciszek Kowalczyk HARRY
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
238 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:42:45
2017-07-27 20:16:48
Jarosław Poręba B CATILLIA
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
237 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:42:28
2017-07-27 20:10:24
Jarosław Poręba TELMA
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
236 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:42:14
2017-07-27 20:05:34
Jarosław Poręba V DALLY
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
235 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:41:57
2017-07-27 18:20:37
Paula Kosiba BELLA LA LUNA
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
234 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:41:44
2017-07-27 16:32:32
Joanna Maczuga MARIKA
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
233 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:41:28
2017-07-27 16:31:54
Maciej Świca KIDIBUL "V"
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
232 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:41:13
2017-07-27 14:29:03
Tomasz Gogołek CORONITA 4
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
231 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:40:41
2017-07-27 14:28:40
Tomasz Gogołek QUENTINO 27
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
230 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:40:56
2017-07-27 14:28:06
Tomasz Gogołek QUO VADIS
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
229 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:40:27
2017-07-27 14:27:40
Tomasz Gogołek ASCADOR MELLONI
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
228 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:39:44
2017-07-27 12:58:37
Viktor Wisniewski CARLOS
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
227 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:39:28
2017-07-27 12:55:22
Lukas Wisniewski CÄSAR
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
226 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 16:39:58
2017-07-27 12:54:52
Lukas Wisniewski AKIRA
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
225 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:40:23
2017-07-26 22:53:53
Oliwia Cieśla PEGAZ
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
224 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:40:56
2017-07-26 22:33:59
Marta Drzymała NICOLA
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
223 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:40:38
2017-07-26 21:45:14
Emilia Chmielowska JODIE
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
222 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:40:07
2017-07-26 21:44:21
Emilia Chmielowska FERLINA
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
221 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:39:36
2017-07-26 21:43:56
Emilia Chmielowska CORIWAY
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
220 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:39:52
2017-07-26 20:58:54
Maja Gutorska AROMAT
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
219 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:39:23
2017-07-26 19:43:58
Dominika Kiszkurno HOLLYWOOD STAR "W"
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
218 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:39:05
2017-07-26 19:27:59
Aleksnadra Leśniewska LASCARETTO
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
217 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:38:48
2017-07-26 19:25:19
Zuzanna Meyer CYTRA
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
216 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 15:44:19
2017-07-26 13:25:13
Filip Kapała SALMIN
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
215 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 15:44:48
2017-07-26 09:01:10
Arkadiusz Fimmel ZIMOWA DAMA
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
214 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 15:45:01
2017-07-26 09:00:39
Arkadiusz Fimmel QUANTUM OF LOVE
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
213 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:08:12
2017-07-26 08:58:59
Arkadiusz Fimmel ELECTRIC LADY
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
212 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:50:14
2017-07-26 08:58:03
Małgorzata Kowala FRAPANT
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
211 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:50:27
2017-07-26 08:57:29
Zuzanna Hodura GASTON 2
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
210 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:50:45
2017-07-26 08:56:30
Maria Baehr MICHAEL ANGELO F
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
209 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:51:02
2017-07-26 08:55:46
Maria Baehr LA STRADA L
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
208 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:51:16
2017-07-26 08:55:19
Maria Baehr LA DAME BLANCHE L
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
207 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:51:39
2017-07-26 07:35:18
Tina Andonow ARTHOS 121
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
206 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:51:51
2017-07-26 01:32:39
Pola Wawrzyniak ISSOS
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
205 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:38:31
2017-07-26 01:32:15
Pola Wawrzyniak DIMPLE
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
204 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:52:25
2017-07-26 01:31:03
Nina Milczarek RISOTTO
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
203 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:52:36
2017-07-26 01:30:39
Nina Milczarek CYANDRA
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
202 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:52:54
2017-07-26 01:30:17
Amelia Krywult CHERROKEE
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
201 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:53:13
2017-07-26 01:29:55
Paula Grzesiek AKORD
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
200 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:53:28
2017-07-26 01:24:13
Andrzej Głoskowski BED BOY
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
199 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:53:42
2017-07-26 01:23:34
Andrzej Głoskowski BACHELOR LAD
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
197 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:54:21
2017-07-26 01:22:32
Salih Barlas DUCATI
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
196 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:54:43
2017-07-25 22:48:43
Seweryn Murdzia NTENDER
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
195 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:54:55
2017-07-25 22:47:27
Żaneta Powolna TEKILA-K
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
194 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:55:06
2017-07-25 22:42:50
Seweryn Murdzia ULOTKA-K
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
193 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:55:18
2017-07-25 22:42:19
Seweryn Murdzia ZALVO
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
192 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:55:30
2017-07-25 22:41:42
Seweryn Murdzia ULA BAJOU-K
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
191 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:55:45
2017-07-25 20:45:36
Wiktoria Jannasz CLICQUOT
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
190 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:55:58
2017-07-25 20:29:35
Anna Piwońska FAREZZO B
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
189 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:56:10
2017-07-25 20:07:45
Paulina Latus CORAL
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
187 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:56:33
2017-07-25 19:11:36
Jakub Krzyżosiak CATALAYA
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
186 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:56:45
2017-07-25 19:11:03
Jakub Krzyżosiak ATIQUA
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
185 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:56:58
2017-07-25 18:18:39
Weronika Rogalska LIMBO
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
184 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:57:10
2017-07-25 18:18:20
Weronika Rogalska ANCONA
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
182 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:57:24
2017-07-25 13:58:50
Magdalena Prasek ESTERKA
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
181 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:57:38
2017-07-25 13:57:47
Magdalena Prasek DROBINKA
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
180 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:57:50
2017-07-25 13:55:59
Krzysztof Prasek SCARLET
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
179 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:58:02
2017-07-25 13:55:00
Krzysztof Prasek INTERCONTI 3
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
178 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:58:16
2017-07-25 13:54:17
Krzysztof Prasek DARINA
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
177 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:58:29
2017-07-25 13:53:34
Krzysztof Prasek CONTI DU ROUET
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
176 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:58:43
2017-07-25 13:53:02
Krzysztof Prasek CASSARIO
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
175 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:58:54
2017-07-25 13:51:43
Krzysztof Prasek CASPAR 238
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
174 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:59:06
2017-07-25 13:50:54
Karolina Porzuckowiak LANDARCO
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
172 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:59:19
2017-07-25 13:49:31
Ignacy Ordanik RUDE SUNSHINE
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
171 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:59:29
2017-07-25 13:48:28
Ignacy Ordanik CARLA 117
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
170 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:59:41
2017-07-25 13:47:19
Anna Korzeniewska ROYBOSS
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 23:00:14
2017-07-25 12:43:39
Oliwia Frankiewicz BACIAR WM
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
168 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 16:59:52
2017-07-25 11:53:59
Marcin Pakuła TALOUSIMONICA K Z
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/ZO-CC/Runda Duża, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 10/ZO-CC1/Runda Duża, finał - Grand Prix, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
167 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:00:14
2017-07-25 11:53:38
Marcin Pakuła GENCO KG
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/ZO-CC/Runda Duża, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 10/ZO-CC1/Runda Duża, finał - Grand Prix, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
166 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:00:26
2017-07-25 11:53:10
Marcin Pakuła FAMIEBUR B
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
165 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:00:39
2017-07-25 11:50:49
Marcin Pakuła COCO CHANEL
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
164 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:01:02
2017-07-25 11:14:00
Leszek Warzecha WELTDAME
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
163 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 23:01:24
2017-07-25 11:13:27
Leszek Warzecha CONFUSION 2
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
162 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:01:38
2017-07-25 11:12:55
Leszek Warzecha BOCCACCIO
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
161 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:01:53
2017-07-25 09:34:29
Angelique Kröber VALENTINA
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
160 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:02:06
2017-07-25 09:32:44
Angelique Kröber CARLO
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
159 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:02:31
2017-07-25 02:14:38
Paulina Kozakiewicz MIDNIGHT STAR
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
158 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:02:44
2017-07-25 02:13:08
Paulina Kozakiewicz ODESSA PROFI
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
157 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:02:55
2017-07-25 02:12:11
Paulina Kozakiewicz COCO CHANEL
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
156 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:15:56
2017-07-25 02:11:24
Paulina Kozakiewicz COCO ALBORADA Z
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
155 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:16:13
2017-07-24 23:25:34
Jan Żurowski ETOILE
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
154 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:16:27
2017-07-24 23:24:36
Wiesław Nowak HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
153 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:17:45
2017-07-24 23:24:10
Wiesław Nowak FABIAN J Z
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
152 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:16:39
2017-07-24 23:23:35
Wiesław Nowak DILONA
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
151 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:16:51
2017-07-24 23:22:46
Wiesław Nowak BAIKA COT CHAT
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
150 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:17:56
2017-07-24 22:03:52
Grzegorz Psiuk LE COU COU
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
149 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:18:08
2017-07-24 21:22:20
Zuzanna Kucharska WAGABUNDA PONYSPORT
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
148 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:18:19
2017-07-24 21:21:59
Dobrochna Kucharska RODERYK
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
147 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:18:41
2017-07-24 21:21:30
Dobrochna Kucharska FOREVER
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
146 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:18:52
2017-07-24 21:20:58
Beata Cholerzyńska BARAKA
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
145 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:19:02
2017-07-24 17:33:21
Zofia Dziewolska CATARINA 216
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
144 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 14:52:39
2017-07-24 14:27:13
Martyna Frąckowiak KATRONA
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
143 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:19:13
2017-07-24 13:34:01
Zuzanna Januszewska IRONIA
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
142 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:18:31
2017-07-24 13:22:49
Aleksandra Bolko FATIMA
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
141 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:19:36
2017-07-24 13:22:26
Aleksandra Bolko BUTTERFLAY
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
140 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:19:47
2017-07-24 12:26:04
Lisa Pelikowsky LITTLE LAUSER
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
139 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:19:24
2017-07-24 12:24:56
Lisa Pelikowsky CHIARA 343
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
138 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:20:16
2017-07-23 22:04:48
Aleksandra Zaręba ENRICO
  • 2x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 2x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
137 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:20:27
2017-07-23 15:20:44
Sophie Lauckner AMICELLI 117
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
136 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:20:05
2017-07-23 15:10:33
Jens Lauckner AMICELLI 117
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
135 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:20:38
2017-07-23 12:18:26
Gabriela Biedka CHALLENGER DU TOULTIA Z
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/ZO-CC/Runda Duża, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 10/ZO-CC1/Runda Duża, finał - Grand Prix, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
134 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:38:18
2017-07-22 22:23:35
Vanessa Nowaczyk ARAMIS
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
133 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:38:00
2017-07-22 19:51:09
Milena Dobkowska LA PAZ
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
132 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:37:42
2017-07-22 19:50:43
Milena Dobkowska JOLLY
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
131 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:37:27
2017-07-22 19:50:13
Milena Dobkowska LA PAZ
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:35:56
2017-07-22 19:33:53
Anna Dziuba BROWNBOY TH RJT
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
129 ENTRY ACCEPTED 2017-07-29 23:00:33
2017-07-21 22:11:54
Hanna Czekała RUTYNA
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
128 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:35:41
2017-07-21 12:27:40
Hubert Polowczyk NELSON VAN HET BEVRIJDTHOF
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
127 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:35:21
2017-07-21 11:52:19
Hubert Polowczyk PEGASO MELLONI
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
126 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:35:07
2017-07-21 11:49:11
Hubert Polowczyk IVOR MELLONI
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
125 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:34:51
2017-07-21 11:47:48
Hubert Polowczyk CORRADO PB
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
123 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:34:11
2017-07-21 11:42:13
Katarzyna Bawłowicz COURTNEY 11
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
122 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:33:57
2017-07-21 11:39:59
Katarzyna Bawłowicz FULL PLEASURE
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:33:42
2017-07-20 21:19:34
Marcelina Maryńczak H-CLAIR DE LUNE
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:33:25
2017-07-20 21:18:25
Marcelina Maryńczak CANDY
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
119 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:33:10
2017-07-20 20:37:28
Maciej Żołądkiewicz BALTAZAR DU ROUET
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/ZO-CC/Runda Duża, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 10/ZO-CC1/Runda Duża, finał - Grand Prix, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
118 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:32:55
2017-07-20 20:36:34
Maciej Żołądkiewicz GANDICA VEN HET SCHAARBROEK
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
117 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:32:34
2017-07-20 19:26:13
Eliza Zawadzka EGZORCYSTA
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
116 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:32:15
2017-07-20 19:25:51
Eliza Zawadzka BRAVE HEART 8
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 14:53:46
2017-07-20 17:36:41
Igor Szydłowski GUYLA FT
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:31:34
2017-07-20 17:32:59
Beata Szumińska CHARDONNAY 98
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
113 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:31:19
2017-07-20 16:59:14
Beata Cholerzyńska BARAKA
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
112 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:31:02
2017-07-20 15:51:57
Lisa Hoffmann CHARLIEN 6
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
110 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:30:27
2017-07-20 15:41:48
Wiktor Szała LANDOS 0027
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
109 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:30:10
2017-07-20 15:41:19
Leszek Gramza SANTORINI L
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
108 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:29:56
2017-07-20 15:40:42
Leszek Gramza VERONA L
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
107 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:29:41
2017-07-20 15:40:10
Leszek Gramza BADORETTE
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 10/ZO-CC1/Runda Duża, finał - Grand Prix, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
106 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:29:23
2017-07-20 15:39:46
Dawid Skiba PARCO L
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
105 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:29:10
2017-07-20 15:39:16
Dawid Skiba PRETTY GIRL L
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
104 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:28:54
2017-07-20 15:38:39
Dawid Skiba AVOCADO L
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
103 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:28:38
2017-07-20 13:32:56
Hanna Osieka DIGISPORT CALLISTA
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 17:21:53
2017-07-20 13:26:36
Aleksandra Iwanicka TERCJA
100 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:50:39
2017-07-20 10:16:31
Grzegorz Psiuk CHAMPAGNE DE TALMA
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:51:01
2017-07-20 10:15:37
Grzegorz Psiuk CASARIO DE SORE Z
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:51:55
2017-07-20 10:14:52
Grzegorz Psiuk ARAFAT
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:28:09
2017-07-20 09:38:53
Mikołaj Kownacki ULLI Z
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
96 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:27:56
2017-07-20 09:36:24
Mikołaj Kownacki MENZO VAN DE ROOMSTRAAT
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:28:24
2017-07-20 09:32:07
Mikołaj Kownacki CERWERONA
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
94 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:27:40
2017-07-20 09:28:39
Sandra Łukasik CARTINA L
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:27:24
2017-07-20 09:28:18
Oskar Murawski ROTA
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:27:07
2017-07-20 09:27:48
Oskar Murawski LIBELIUS
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:26:51
2017-07-20 09:27:23
Wiktor Dziemidowicz LOSTERICO
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:26:35
2017-07-19 21:40:10
Agnieszka Gaborska FOR CASPARO 2
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:25:50
2017-07-19 17:14:24
Tomasz Klein GRAND ROBIN
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:25:23
2017-07-19 17:14:05
Tomasz Klein CHASSOT
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:25:05
2017-07-19 17:13:49
Olaf Klein FIRST ONE
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 20:06:56
2017-07-19 12:33:40
Dajana Pawlicka CAIERO
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 20:07:10
2017-07-19 12:32:30
Dajana Pawlicka CAPPUCCINO
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 20:07:22
2017-07-19 12:31:23
Dajana Pawlicka CAMPARI
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:26:03
2017-07-18 23:13:15
Julia Przeździęg PUSZTA
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
82 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:26:18
2017-07-18 23:12:03
Julia Przeździęg CHIN ZANA
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:36:45
2017-07-18 12:24:18
Jakub Dołhun KOLA
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
79 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 14:54:48
2017-07-17 16:50:36
Maria Stanisławiak SAZU 3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
78 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 14:55:01
2017-07-17 16:49:39
Maria Stanisławiak ITALIAN
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
77 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:24:17
2017-07-17 08:49:09
Wiktoria Głowacka ARONIA
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:24:01
2017-07-17 08:31:20
Grzegorz Andrzej Kubiak DA VINCI
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:23:31
2017-07-17 08:31:02
Grzegorz Andrzej Kubiak C ALPACZINO Z
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:23:46
2017-07-17 08:09:13
Sophie Rohner CHESTER
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
73 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:23:13
2017-07-15 10:48:54
Zofia Flerkowska HETMAŃSKA KREW
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:22:57
2017-07-14 20:21:31
Łukasz Piksa LASER
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
71 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:22:43
2017-07-14 20:21:02
Łukasz Piksa LUCKY HORSE
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
70 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:22:29
2017-07-14 20:20:33
Łukasz Piksa LA CASA
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
69 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:22:14
2017-07-14 20:19:56
Łukasz Piksa VITALIS
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:21:59
2017-07-14 20:19:10
Paulina Pawelczak LAMBIK
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:21:42
2017-07-14 15:30:30
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn DOMINIKANA T
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
66 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:21:12
2017-07-14 15:29:23
Wiktoria Lachowicz-Wołoszyn C-KARAT CARTE D'OR
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:21:25
2017-07-14 15:13:59
Michał Jóskowiak BOCARDIA
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2017-07-28 10:20:49
2017-07-14 15:13:20
Michał Jóskowiak IMPERIAL
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
63 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:10:40
2017-07-13 08:59:35
Olimpia Filipowska GOLDIKA
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
62 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:10:23
2017-07-13 08:58:44
Olimpia Filipowska CHARMONY 3
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
61 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:08:18
2017-07-12 16:51:41
Julia Richter CORA 649
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
60 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:09:24
2017-07-12 16:51:06
Julia Richter CASTINI 3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
59 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:08:55
2017-07-12 16:22:06
Beata Szuber UNIQUE
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
58 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:09:10
2017-07-12 16:20:42
Beata Szuber URODA
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
57 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:09:40
2017-07-12 16:19:59
Beata Szuber FORT
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:08:35
2017-07-12 16:19:23
Zofia Kubacka CORRMAN
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:07:40
2017-07-12 16:18:52
Jagoda Wszędybył QUICKLY RC
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:07:57
2017-07-12 11:14:56
Paulina Kopacz JAQUIN
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:07:20
2017-07-12 11:14:31
Paulina Kopacz INTRYGA
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 14:52:26
2017-07-12 00:26:46
Martyna Frąckowiak SILVER PRINC-S
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 14:52:51
2017-07-12 00:26:18
Martyna Frąckowiak CABORA
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 14:53:04
2017-07-12 00:25:39
Martyna Frąckowiak TOP JUS D'EUSKADI
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:06:39
2017-07-09 17:35:34
Aleksandra Sypniewska PRIMAVERA
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
47 ENTRY ACCEPTED 2017-07-21 20:06:34
2017-07-09 16:56:48
Maria Kosmalewicz WOODY
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 7/ZO-DPP/Drużynowy N/C, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:06:15
2017-07-07 22:10:27
Katarzyna Szymków GLADIATOR
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:05:57
2017-07-07 22:09:51
Katarzyna Szymków CHAMPION CHACCO BLUE
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:05:37
2017-07-07 14:59:44
Jan Kurek MAIK K
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:05:19
2017-07-07 14:59:07
Jan Kurek COCO LADY
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:04:55
2017-07-07 14:57:18
Jan Kurek CALISTO
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:04:18
2017-07-07 14:56:22
Aleksandra Rękosiewicz DURAVELLA
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:04:35
2017-07-07 14:55:48
Tadeusz Pełeszuk CLARUS
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:03:59
2017-07-07 14:54:55
Klaudia Begier PTYŚ
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:03:25
2017-07-06 23:54:42
Kassandra Wolff CYRANO VA
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:01:55
2017-07-05 13:32:46
Laurentien Wels PERRY LOU
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:00:31
2017-07-05 13:31:11
Laurentien Wels LIQUIDO 54
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:01:23
2017-07-05 13:29:45
Laurentien Wels LEVISTOS' QUEEN
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:02:34
2017-07-05 12:25:24
Róża Szeląg MALBRON
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:02:17
2017-07-05 12:23:44
Róża Szeląg DYNAMIC
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:01:40
2017-07-05 11:38:31
Julia Szychowiak TORNADO
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:01:07
2017-07-04 21:52:35
Anita Huminiłowicz ANACONDA CC
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
26 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 14:54:26
2017-07-04 20:58:28
Julia Pytel ARES 0119
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
25 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:00:49
2017-07-04 19:04:46
Julia Zagdańska L-KARAT LINETTE
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:03:05
2017-07-04 18:57:37
Julia Zagdańska FREYA
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 7/ZO-DPP/Drużynowy N/C, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 23:00:09
2017-07-04 18:54:34
Patryk Modelewski WALKOVER
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/ZO-CC/Runda Duża, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 7/ZO-DPP/Drużynowy N/C, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:59:23
2017-07-04 18:52:56
Marek Modelewski ATRAKCYJNY PAN
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:59:50
2017-07-04 18:50:32
Marek Modelewski CHIVAS
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 7/ZO-DPP/Drużynowy N/C, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
  • 1x 8/ZO-N1/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
20 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:58:59
2017-07-04 16:59:57
Sara Tomków BUNT
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:56:47
2017-07-04 16:57:57
Daria Kobiernik DASZYNA
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 2x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
18 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:56:00
2017-07-04 16:55:41
Daria Kobiernik WIQUID
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:58:14
2017-07-04 16:55:02
Daria Kobiernik WINCHESTER
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 6/ZO-CC/Runda Duża, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 10/ZO-CC1/Runda Duża, finał - Grand Prix, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
16 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:58:33
2017-07-04 16:54:20
Daria Kobiernik OLSTER
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:57:29
2017-07-04 16:53:39
Daria Kobiernik QUENTIN Z
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:56:16
2017-07-04 16:52:29
Daria Kobiernik OGANO'S BOY Z
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
13 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:54:02
2017-07-04 16:51:24
Zuzanna Twardowska GREY NIMROYA
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:55:42
2017-07-04 16:49:50
Daria Kobiernik CHODÓW
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:57:11
2017-07-04 16:49:06
Sara Tęcza CHABER-WM
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:52:41
2017-07-04 16:48:21
Daria Kobiernik CHAMAKH
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 14/ZR-P/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 16/ZR-P1/o wzrastającym st. trudności z Jokerem, art. 269
  • 1x 4/ZO-N/Runda Mała, dwufazowy, art. 274.5.3
8 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:56:31
2017-07-04 13:25:34
Weronika Wilska TRIONFO
  • 1x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:54:38
2017-07-04 13:25:00
Weronika Wilska MR. CARRY
  • 1x 12/ZR-P/dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:57:51
2017-07-04 13:24:37
Weronika Wilska IN SPIRIT
  • 1x 1/ZO-N/Runda Mała, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
5 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:54:18
2017-07-04 13:24:09
Weronika Wilska LADY VON BAYERN
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 3/ZO-CC/Runda Duża, zwykły, art. 238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:53:40
2017-07-04 09:36:25
Klaudia Płaszczewska CAYENNE
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 2x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-07-27 22:52:27
2017-07-04 09:25:01
Adrianna Jendrośka T-STAR Z
  • 1x 2/ZO-C/Runda Średnia, dwufazowy, art. 274.5.3
  • 1x 5/ZO-C/Runda Średnia, zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 9/ZO-C1/Runda Średnia, zwykły z rozgrywką, art. 238.2.2
1 ENTRY ACCEPTED 2017-07-26 15:10:52
2017-07-04 07:07:04
Natalia Sawala CZAKO
  • 2x 11/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 13/ZR-L/zwykły, art. 238.2.1
  • 1x 15/ZR-L1/zwykły, art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Andonow Tina RV Rudow e.V.
S
10053544
2. Baehr Maria KJ Agro-Handel Śrem
2002 (JM.)
O026050
3. Barlas Salih TUszyński KJ Garboówek
S
O037642
4. Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
S
O001993
5. Bętkowski Marcin JKS FER Więckowice
S
O001809
6. Biedka Gabriela bpk
S
O003173
7. Bogalecka Julia Sopocki Klub Jeździecki
1998 (MJ.)
O023934
8. Bolko Aleksandra SK Ciekocinko
2001 (J.)
O025841
9. Bortlisz Włodzimierz KS Centaurus Zielona Góra
S
O009147
10. Chmielowska Emilia KS Small Cherry
2003 (JM.)
O026802
11. Cieśla Oliwia Klub Sportowy Centaurus
2000 (J.)
O028887
12. Czajkowska Izabela ZKS Drzonków
2003 (JM.)
O034406
13. Czajkowska Magdalena ZKS Drzonków
2003 (JM.)
O034405
14. Czekała Hanna KJ Agro-Handel Śrem
1999 (J.)
O025155
15. Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
2003 (JM.)
O040047
16. Dołhun Jakub Tuszyński KJ Garbówek
1999 (J.)
O034618
17. Domański-Kruppa Felix KJ SO Łąck
S
O028911
18. Drzymała Marta zks Drzonków
S
brak
19. Dytko Martyna MUKJ Kosówka
2004 (JM.)
O035685
20. Dziemidowicz Wiktor LUKS Nysa Gubin
1999 (J.)
O027328
21. Dziewolska Zofia LKJ Abaria Iwno
S
O002754
22. Dziuba Anna St. SKJ Bobrowy Staw
2006 (Mł.)
O041843
23. Ebel Ulf RSV Polzow
S
400928
24. Ebel-Jürgens Anna Polzow
S
508013
25. Ewald Felix RC Gut Wochowsee
S
brak
26. Filipowska Olimpia KJ Stajnia Modelewscy
2002 (JM.)
O027945
27. Fimmel Arkadiusz KJ Agro-Handel Śrem
S
O003278
28. Flerkowska Zofia LKJ Abaria Iwno
2002 (JM.)
O025044
29. Frąckowiak Martyna JKS Hanna
2003 (JM.)
O035367
30. Frankiewicz Oliwia KJ Jaroszówka
2000 (J.)
O029129
31. Gaborska Agnieszka KS Small Cherry Trzebnica
1997 (MJ.)
O021951
32. Gil Agata JKS Gostchorze
S
O001390
33. Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
S
O001125
34. Głowacka Wiktoria KJ Salio
2001 (J.)
O022648
35. Głowacka Wiktoria JKS Salio
2001 (J.)
O022648
36. Gogołek Tomasz Harmony Club
S
O013202
37. Gontowiuk Katja Zielonogórski KS Drzonków
2001 (J.)
O035171
38. Gramza Leszek KJ Agro-Handel Śrem
S
O002865
10021324
39. Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek
S
O005048
40. Grzesiek Paula Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O034398
41. Grzywacz Jacek Pomorska Liga Jeździecka
S
O001013
42. Gutorska Maja KJ SO Łąck
2001 (J.)
O036925
43. Häsler Emilia GER
brak
44. Häsler Teresa GER
brak
45. Hodura Zuzanna JUKS Mieczewo
2001 (J.)
O037761
46. Hoffmann Lisa Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
S
L3LV1M4RL
47. Huminiłowicz Anita KJ Czahary Pogorzelica
1996 (MJ.)
O022888
10112730
48. Ignasiak Marta KJ Agro-Handel Śrem
2002 (JM.)
O037880
49. Iwanicka Aleksandra UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
2000 (J.)
brak
50. Jabłońska Julia UKS Mieczewo
2005 (JM.)
O033374
51. Jannasz Wiktoria Sportowy Klub Jeździecki Poczernin
2005 (JM.)
O038818
52. Januszewska Zuzanna SK Kruszyńscy
2000 (J.)
O013113
53. Jarowicz Milena Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
1998 (MJ.)
O021667
10104099
54. Jendrośka Adrianna JKS Hanna
2000 (J.)
O028521
55. Jerczyńska Weronika JKS Gostchorze
2000 (J.)
O024900
56. Jóskowiak Michał KJ Tradycja Siedlnica
1998 (MJ.)
O020561
57. Jürgens Elisabeth RSV Polzow
1997 (MJ.)
1190493
58. Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko
S
O003487
59. Kałużyńska Julia Zielonogórski KS Drzonków
2001 (J.)
O037716
60. Kapała Filip KJ Abrasives Group
1996 (MJ.)
O027683
61. Kappel Julia
62. Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
S
O001959
63. Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
S
LZPZJ/304/15
64. Kiszkurno Dominika Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
1996 (MJ.)
O009280
65. Kleciak Karolina JKS Gostchorze
2002 (JM.)
brak
66. Kleciak Paulina JKS Gostchorze
2002 (JM.)
Brak
67. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (J.)
O010205
68. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
O000254
69. Klein Tomasz JKS Przybyszewo
S
70. Kliszcz Szymon KJ Lansada Milsko
1999 (J.)
O034975
71. Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002152
72. Köhler Rene GER
brak
73. Kopacz Paulina LUKS Nysa Gubin
1998 (MJ.)
O021001
74. Kosakowska Halina KJ Raduszyn
S
75. Kosiba Paula JKS Fer Więckowice
2002 (JM.)
O037719
76. Kosmalewicz Maria JKS Fer Więckowice
2001 (J.)
O038495
77. Kowala Małgorzata KJ Agro-Handel Śrem
S
O003443
78. Kowalczyk Franciszek KJ Chrobry Warszawa
2000 (J.)
O013112
79. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O023859
80. Kozioł Zofia WKJ Lublin
2001 (J.)
O023805
81. Kröber Angelique RSV Weißbach e.V.
1997 (MJ.)
none
82. Krywult Amelia bpk
2004 (JM.)
O036779
83. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
84. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
85. Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
S
O000311
86. Kucharska Dobrochna bpk
S
O039345
87. Kucharska Zuzanna JUKS Mieczewo
2005 (JM.)
O036961
88. Kukowska Katarzyna KJ. BERTYN PIASTOWO
2003 (JM.)
BRAK
89. Kunefał Kinga KS Centaurus Zielona Góra
1999 (J.)
O023419
90. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
91. Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria KS Centaurus
2000 (J.)
O027955
92. Latus Paulina LKS Stragona Strzegom
2000 (J.)
O030868
93. Lauckner Jens GER
brak
94. Lauckner Jens RV Flöha
S
LCJJ13FKJ5
95. Lauckner Sophie RV Flöha
2000 (J.)
LCJJ9RL9M5
96. Leśniewska Aleksnadra bez przynależności klubowej
S
O013475
97. Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
S
O000883
98. Łukasik Sandra ZKS Drzonków
1998 (MJ.)
O027321
99. Mach Olga brak
2002 (JM.)
brak
100. Maczuga Joanna KS Cortina Kaczenice
S
O022628
101. Marczak Wiktoria KJ Lansada Milsko
2000 (J.)
O026739
102. Marglewski Julia Brak
1999 (J.)
O026876
103. Maryńczak Marcelina JKS Elcon Szczecin
1996 (MJ.)
O013289
104. Meyer Zuzanna St. KJ Gronówka
2000 (J.)
O024034
105. Milczarek Nina Tuszyński KJ Garbówek
2000 (J.)
O026267
106. Milewska Julia Sopocki KJ
1999 (J.)
O026670
107. Modelewski Marek KJ Stajnia Modelewscy
S
O000799
108. Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
1999 (J.)
O009529
109. Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
S
O002728
10018664
110. Murdzia Seweryn KJ Equipo Łódź
S
O008583
111. Nowaczyk Vanessa KJ Jeziorki-Osieczna
2002 (JM.)
O026451
112. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
113. Ordanik Ignacy St. Rodan Club
2002 (JM.)
O033788
114. Osieka Hanna bpk
1998 (MJ.)
O015246
10125704
115. Pakulski Marcin Zielonogórski KS Drzonków
S
O004690
116. Pakuła Marcin Harmony Club Poznań
S
O003978
117. Pałasz Aleksandra Karkonoski Klub Jeździecki
2001 (J.)
O039256
118. Patora Nikol MUKJ Kosówka
2005 (JM.)
119. Pawelczak Paulina JUKS Mieczewo
2001 (J.)
O033279
120. Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
1998 (MJ.)
O012267
121. Pelikowsky Lisa RFVAlt Zeschdorf e.V.
S
959133
122. Pięta Julia Fundacja Kaczyna
2007 (Mł.)
O039010
123. Piksa Łukasz Cwał Poznań
S
O007667
124. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
125. Płaszczewska Klaudia Klub Jeździecki Lansada
S
O025256
126. Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
S
O003514
127. Poręba Jarosław Karkonoski KJ
S
0000520
128. Powolna Żaneta JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O008583
129. Przewłocka Monika JKS Walkiria Bronków
S
O008254
130. Przeździęg Julia Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2000 (J.)
O024079
131. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O001094
132. Pytel Julia CH Jaszkowo
1997 (MJ.)
O026252
133. Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kultyrą na Ty
1997 (MJ.)
O025537
134. Richter Julia RVF Alt Zeschdorf
L3VF907FV
510762
135. Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
2003 (JM.)
O024452
136. Rohner Sophie Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
1082724
137. Ryczkowski Jakub ZKS Drzonków
2000 (J.)
O026731
138. Sawicka Marta KJ Kietlów
1999 (J.)
O022685
139. Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
S
O023470
140. Smaza Klaudia JKS Jaroszówka
S
O008063
141. Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
2001 (J.)
O020505
142. Świca Maciej KS Cortina Kaczenice
2001 (J.)
O029121
143. Sypniewska Aleksandra KS Centaurus
2000 (J.)
O023774
144. Szała Wiktor KJ Agro-Handel Śrem
S
O019257
145. Szeląg Róża KS Small Cherry Trzebnica
2004 (JM.)
O041894
146. Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
S
O001889
147. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
148. Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
S
O003944
149. Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
2001 (J.)
O035565
150. Szydłowski Igor KS Idmar Krajkowo
2003 (JM.)
O036423
151. Tęcza Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2001 (J.)
O034407
152. Tokarska Iga KJ Bachmat
S
O003768
153. Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2000 (J.)
O043630
154. Twardowska Zuzanna LKS Nadwiślanin Kwidzyn
1999 (J.)
O013978
155. Uziębło Laura ZKS Drzonków
2005 (JM.)
O042244
156. Vinckier Izabela SJ Kunowo
S
O002112
157. Vinckier Jan LKS Sokół SJ Kunowo
S
O036010
158. Warzecha Leszek KJ Zagórów
S
O001659
159. Wąsik Nina KS Cortina Kaczenice
1997 (MJ.)
Brak
160. Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
2004 (JM.)
O039971
161. Wels Laurentien RC Gut Wochowsee
2002 (JM.)
Deutschland 1690721
162. Wiktor Paul Beestwind
S
777421
10092907
163. Wilska Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
164. Wisniewski Lukas Alt Zeschdorf
1999 (J.)
7057080
165. Wisniewski Viktor Alt Zeschdorf
1996 (MJ.)
1465405
166. Wolff Kassandra RC Gut Wochowsee
1997 (MJ.)
DE 1010177
167. Wszędybył Jagoda KJ Bachmat Pruszowice
2000 (J.)
O019285
168. Zagdańska Julia KJ Stajnia Modelewscy
2001 (J.)
O026751
169. Zaręba Aleksandra KJ SO Łąck
2004 (JM.)
O040535
170. Zawadzka Eliza KJ Golden Dream
2006 (Mł.)
O032673
171. Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
1998 (MJ.)
O025075
172. Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom
S
O025545
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

102

AKIRA Sportpferd GER 2006 Klacz ciemnogniada F: Amorado
M: Lancer 3
O: Christine Wisniewski
B: Christine Wisniewski
DE457000305606
2.

130

AKORD SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Beata Grzesiek
B: Krzysztof Kluzowski
K017200 616009590142410
3.

341

ALCARINA II sp POL 2010 klacz gn. F: Carry Son / Carry
M: Alora / Landos
O:
B:
K019665 616009640092010
4.

33

ALEGORIA NN POL 2004 Klacz gniada F: Nn
M: Nn
O: Robert Wąsik
B: Nn
Brak
5.

86

ALEXANDER OLD POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Stalon / Sandro
M: Avaha / Hades
O: Tomasz Kliszcz
B: Robert Brandt
K013303 DE433331562707
6.

191

AMICELLI 117 Deutsches Sportpferd GER 2007 Klacz kara F: Dustin
M: Angela
O: Horst Röhlig
B: Horst Röhlig
DE 455870242407
7.

42

ANABEL HOL GER 2009 Klacz gniada F: Liberado / Libertino
M: Andora / Aloube Z
O: Jarosław Sekuła
B:
K014585 POL009610028509
8.

199

ANACONDA CC WURT GER 2007 Klacz gniada/172 F: Aralimbo / Araconit
M: Kathleen / Kanudos
O: Anita Huminiłowicz
B: Sigmar Baumgartner
K014069 DE473730618407 104OA94
9.

145

ANCONA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Santos / Guidam
M: Anja / Abanos
O: właściciel
B: hodowca
K014041
10.

12

ANKA LAZAR HOL GER 2011 Ogier gniada F: Cachas / Caretino
M: Why Not II / Quinar
O: Hans Karsten
B: Hans Karsten
K020205 DE421000227711
11.

336

ANNA DOROTHEA hol. GER 2008 klacz sk. gn. F: Cormint / Calido I
M: Ramona XIII / Narew
O:
B:
K023962 104QT81
12.

227

ARAFAT SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus
M: Arabeska / Czynel
O: Grzegorz Psiuk
B: SK Racot
K022376
13.

193

ARAMIS Szlachetna Półkrew POL 2011 Ogier gniada F: Corvallo
M: Ambrozja
O: Kamila Nowaczyk
B: Marek Skąpski
K020651
14.

194

ARES 0119 HOL GER 2000 Wałach ciemnogniada F: Aloube Z / Alme
M: Waldfee I / Famos
O: Julia Pytel
B: Ingrid Diercks
K008185 DE421000160400 POL40386
15.

82

ARKANSAS SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Arcygraf / Graf Quidam
M: Aza / Montevideo
O: Janusz Domański
B: Marian Orłowski
K015667 POL009590173208
16.

307

ARNAT wlkp. POL 2010 wałach kaszt. F: Turbud Quirinus
M: Arabeska / Czynel
O:
B:
K018792 616007610061110
17.

112

AROMAT WLKP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Helanis / Cantanis
M: Adina / Pan Franek
O: Dariusz Bulzacki
B: Dariusz Bulzacki
K013698 616007600156206
18.

246

ARONIA OLD POL 2007 Klacz siwa F: Argentinus / Argentan
M: Fantazja / Hajfong
O: Wiktoria Głowacka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K012502 DE418181541807 104OZ68
19.

125

ARTHOS 121 Dt. Sportpferd GER 2007 Ogier gniada/mk:166 F: Adlantus As
M: Alina
O: Tina Andonow
B: Alexandra Friedel-Wolter
DE456570250007
20.

98

ASCADOR MELLONI Niem. Sport. GER 2007 Wałach gniada F: Askari / Acord II
M: Francis / Freshman
O:
B:
K020267 DE456570293307 104ZO49
21.

6

ASER SP POL 2007 Ogier ciemnogniada F: Imequyl / Luron
M: Astra / Donald
O: Jacek Bogalecki
B: Anna Tyszko
K012158 616009540050207 104UP92
22.

143

ATIQUA HOL POL 2008 Klacz siwa F: Quantum / Quidam De Revel
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Wojciech Kasperski
B: Wojciech Kasperski
K014899 DE421000008208 104OT00
23.

290

ATRAKCYJNY PAN SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco
M: Ajka / Jalienny
O: Anna i Marek Modelewscy
B: SK Ochaby
K020994 616009540080810
24.

223

AVOCADO L WESTF GER 2006 Wałach gniada F: Co - Pilot / Contender
M: Anneliese / Avocado
O: Jan Ludwiczak
B:
K010762 DE441410885406 103UQ54
25.

88

B CATILLIA KWPN POL 2007 Klacz gniada F: BERLIN
M: PATILLIA
O: JAROSŁAW PORĘBA
B: W.WARNAR
Brak
26.

132

BACHELOR LAD ISH IRL 2008 Wałach gniada F: Ars Vivendi / Acord II
M: Tullahyland Lyllie / Ruffo
O: Klaudia Bulzacka
B:
K018434 372414005064060 104OY54
27.

55

BACIAR WM SP POL 2012 Wałach gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzysztof Frankiewicz
B: Wojciech Majewski
K023261 DE49871706312
28.

220

BADORETTE KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Numero Uno / Libero H
M: Voila B / Nolisco
O: Jan Ludwiczak
B:
K011124 5280030602999 103OZ45
29.

174

BAIKA COT CHAT SF FRA 2011 Klacz gniada/175 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Nacre De Presle / Damiro B
O: Nikolaas Nouwen
B: Cot Chat
K020710 25000111532839E
30.

209

BALTAZAR DU ROUET OLD GER 2003 Wałach kasztanowata F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Cozette Z / Continue
O: Maciej Żołądkiewicz
B:
K009763 DE418180010103 103US72
31.

131

BED BOY OLD POL 2009 Wałach siwa F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Dreau / Dollar Dela Pierre (ex Tlaloc La Silla)
O: Katarzyna Sendalska
B:
K015557 DE433331040409
32.

92

BELLA LA LUNA SP POL 2011 Klacz gniada F: Grosso / Contendro I
M: Bella II / Orkisz
O: Paula Kosiba
B: SK Kaczenice
K019523 616009680023811
33.

73

BENEFIS WLKP POL 2010 Wałach kasztanowata F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Benares / El Bundy
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot Sp. z o. o.
K019760 616007610060110
34.

47

BIKKER K KWPN NLD 2006 Wałach gniada F: TALOUBET K
M: ABIKKER
O: KESS KLAVER
B: HOLANDIA
BRAK
35.

340

BIRKE-K sp POL 2005 klacz kaszt. F: Sir Neel / Darco
M: Britney / Le Bon
O:
B:
K011384 POL009610204105
36.

257

BOCARDIA SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: CORDIAL
M: BOJANA DE GUIDAM
O: J. Bułkowska
B: Stadnina Koni Nowa Wioska Ewa Janiak
K012896
37.

163

BOCCACCIO HOL POL 2010 Ogier gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Pretty Queen / Quida De Revel
O: Dr. Andreas Kosicki
B: Roma Kosicka
K017329 DE421000147310 105GO04
38.

212

BRAVE HEART 8 DRP GER 2008 Wałach ciemnogniada/kuc:136 cm F: Benneton Boy
M: Rosa Fee
O: Aneta Zawadzka
B: Baacke Romy
K020456 DE422.220042208 105ML81
39.

352

BRAWUR SP POL 2003 Wałach gniada F: Barbur x Bujak
M: Bonasierra x Igiel
O: PZPNow
B: ?
K013805
40.

198

BROWNBOY TH RJT New Forest Pony BEL 2006 Wałach gniada/kuc:148 F: Kantje's Ronaldo He / Watershoft Pretendent
M: Kantje's Why Not / Lamento III
O: Elzbieta Dziuba
B: Dhr H.H.L.M. ter Huurne
K023017 528018020061374 05600200P500154
41.

292

BUNT SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Wandervogel II/ Wanderer
M: Barwa / Dakar
O: Jacek Nowicki
B: Jacek Nowicki
K014121 POL009611150903
42.

187

BUTTERFLAY Holsztyńska DEU 2007 Klacz kasztanowata F: Nb
M: Nn
O: Infra firma
B: Nn
Brak
43.

248

C ALPACZINO Z ZANG POL 2008 Ogier siwa F: Capalino Z / Cassini I
M: Abraxa-Lady-Plus / Elvis
O: Zdzisław Wojtera
B:
K012720 056015Z55702808 104XG28
44.

256

C-KARAT CARTE D'OR SP POL 2001 Wałach ciemnogniada F: Nameless / Nimrod B
M: Czelari / Saphir
O: Ignacy Lachowicz
B: Hubert Kierznowski
K007900 616009670000501
45.

338

CAHIR old. GER 2009 ogier c. gn. F: Crawford M / Corrado I
M: Quiz Fire / Quidams Rubin
O:
B:
DE418180685309
46.

240

CAIERO HOL GER 2011 Wałach gniada F: Connor / Casall
M: Nusella / Carpaccio
O: Dajana Pawlicka
B: Piotr Pawlicki
K019056 DE421000127611 105QK11
47.

345

CALIGOR GER 2009 wałach F:
M:
O:
B:
48.

81

CALIMERO HAN GER 2008 Ogier kara/167 F: Calido / Cantus
M: Cornetta / Contender
O: Siegfried Müller
B: Siegfried Müller
K023315 DE431310108508
49.

278

CALISTO SP POL 2011 Wałach siwa F: Empire /
M: Callie Z / Calvin Z
O: Roman Barlik
B: Roman Barlik
K021977 616009610139011
50.

5

CAMBEL I G (EX CANDEL I G) SP POL 2011 Klacz siwa F: Canoso / Contact Me
M: Calienta / Bajou Du Rouet
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K020232 616009640064911 105DZ28
51.

238

CAMPARI KWPN NED 2007 Wałach kara F: Up To Date / Camerino
M: May Fair / Falco
O: Piotr Pawlicki
B:
K017985 528003000702846 104ZU01
52.

49

CAMPARO HOL POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Catoo /
M: Ultimma VI / Ramirado
O: Izabela Vinckier
B:
K022109 421000508012
53.

207

CANDY HOL GER 2004 Klacz siwa/167cm F: Carambo /
M: Melena /
O: Sylwia Gładosz
B: Urlich Stargardt
brak DE421000017004
54.

239

CAPPUCCINO HAN GER 2012 Ogier kasztanowata F: Carrico / Catoki
M: Graffiti / Graf Grannus
O: Piotr Pawlicki
B: Piotr Pawlicki
K022409 DE431316587112
55.

29

CARANDO 3 HOLST GER 2004 Wałach ciemnogniada/166 F: Carano
M: Gina
O: Andrzej Czyż
B: Lueneburg ZG Jan U.Karin
K009473 K009473 102YE93
56.

330

CARESSANDRO deutsches sportpferd GER 2011 wałach gn. F:
M:
O:
B:
brak DE421000002711
57.

63

CARLA SP POL 2010 Klacz siwa F: Emar / Maram
M: Case / Corronell
O: ?
B: ?
K019194
58.

157

CARLA 117 HOL GER 2005 Klacz siwa F: Colman / Carthago
M: Ozona / Exorbitant
O: Bartłomiej Ordanik
B:
K022054 DE421000332405
59.

165

CARLO Mecklenburger GER 2009 Wałach biała F: Campino Boy
M: Lubaya
O: Uta Kröber
B: Alfred Lueth
none
60.

100

CARLOS Sportpferd GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Cellestino
M: Dobrock
O: Christine Wisniewski
B: Christine Wisniewski
DE42727024808
61.

343

CARLSON F:
M:
O:
B:
62.

230

CARTINA L HOL POL 2007 Klacz siwa F: Cartani / Carthago
M: Juliette / Landjunker II
O: Wojciech Szpakowski
B: Wojciech Szpakowski
K016266 DE421000236907 103BZ72
63.

40

CARYZMA MK OLD GER 2012 Klacz gniada F: casiro1
M: tarion
O: rinaldo kiecon artur moksiewicz
B: christiane kuhn
brak de418182532912
64.

319

CASANOVA 410 Holsteiner DEU 2006 Wałach F: Carlos DZ
M: Coronado
O: Udo Wagner
B: Udo Wagner
DE421000273606
65.

101

CÄSAR Sportpferd GER 2009 Wałach biała F: Casiro
M: Con Capitol
O: Christine Wisniewski
B: Christine Wisniewski
DE421000576109
66.

226

CASARIO DE SORE Z Zanger GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Casario II
M: Normandie I
O: Makrum Jumping Team
B: Niemcy
K022676 25000112771396
67.

18

CASCHMIR B ? GER 0000 Klacz inna F: ?
M: ?
O: ?
B: ?
brak DE421000511709
68.

83

CASH FLOW 21 HOL GER 2002 Klacz ciemnogniada F: Cashandcarry / Cash
M: Eibe III / Capitol I
O: Milena Kowalczyk
B:
K007303 DE421000327502
69.

314

CASSIN ROULETTE F:
M:
O:
B:
70.

262

CASTINI 3 Holsteiner Warmblut POL 2011 Wałach gniada F: Catoki
M: Cassini 1
O: Julia Richter
B: Jaruslaw Sekula
421000002111
71.

142

CATALAYA HOL POL 2012 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F. Ever
O: Natalia Kuźma
B:
K022516 DE421000141412
72.

182

CATARINA 216 OLD GER 2011 Klacz gniada F: Cartoon / Carthago
M: Fatendra / For Edition
O: Patrycja Dziewolska
B: Paul Schockemole
K020513 DE418184042811
73.

302

CAYENNE Oldenburska GER 2008 Klacz gniada/164 F: Contendro I/Contender
M: Grandina/Argentinus
O: Klaudia Płaszczewska
B: Jarosław Sekuła
K022685 DE 418180165308 DE 418180165308
74.

21

CAYRADO ? GER 0000 Klacz inna F: ?
M: ?
O: ?
B: ?
brak DE421000060210
75.

333

CEMAL F:
M:
O:
B:
76.

335

CERWANTES W 2010 W F:
M:
O:
B:
77.

229

CERWERONA SP POL 2007 Klacz gniada F: Lorio / Loredo
M: Cedra W / Cascavelle
O: Jarosław Poręba
B:
K018605 POL009640031807
78.

291

CHABER-WM Niem. Sport. GER 2009 Wałach gniada F: Frederick / Forrest
M: Chabrowska-WM / Sanhedryn
O: Dariusz Kamionka
B: Wojciech Majewski
K018063 DE455879900209
79.

317

CHAKARIA GER 2010 klacz F:
M:
O:
B:
80.

192

CHALLENGER DU TOULTIA Z ZANG BEL 2008 Wałach gniada F: Copin Van De Broy / Darco
M: Sarina Van Het Gaste / Heartbreaker
O: Przeds. MEDIUM Iga Biedka
B:
K022242 056015Z55643108 104GR41
81.

105

CHAMAKH SP POL 2012 Ogier siwa F: Con Calma / Calato
M: Czilla / Romus
O: Magdalena Anioł Adamczyk
B: Magdalena Anioł Adamczyk
K022082 616009680008112
82.

225

CHAMPAGNE DE TALMA S.F. FRA 2012 Wałach gniada F: Canturo
M: Quinta De Pivoine / Calvaro
O: Makrum Jumping Team
B: M. Jaques Bonne
K021576 250001122374325
83.

213

CHARDONNAY 98 OLD GER 2010 Klacz gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Granoxa / Filius
O: Krzysztof Szumiński
B: Julia Becker
K023028 DE418180171910
84.

323

CHARLETTA GER 2010 klacz F:
M:
O:
B:
85.

16

CHARLIE B ? GER 0000 Klacz inna F: ?
M: ?
O: ?
B: ?
brak DE421000540512
86.

216

CHARLIEN 6 Oldenburger DEU 2009 Klacz kasztanowata/mk: F: Charilan
M: Goldmarie
O: Sarah Freimuth
B: Volkhard Hust
none DE418182137609
87.

327

CHARLY BRAUN 13 deutsches sportpferd GER 2010 wałach kaszt. F:
M:
O:
B:
brak DE427270292309
88.

260

CHARMONY 3 OLD GER 2009 Klacz gniada/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Salvara / Calvaro
O: Olimpia Filipowska
B: Gestut Lewitz
K022767 DE418184088709
89.

41

CHARYZMA W PZHK POL 2008 Klacz F: Largo
M: N
O: Rinaldo Kiecon
B: Rinaldo Kiecoń
LKPZJ/687/15
90.

129

CHERROKEE OLD GER 2006 Wałach gniada F: Cranach / Contender
M: La Centa / Cento
O: Amelia Krywult
B:
K011619 DE418180061006
91.

249

CHESTER Hannoveraner DEU 2009 Wałach ciemnogniada F: C-Indoctro
M: Dynamo
O: Sophie Rohner
B: Frans van Dijck
DE 431310576509
92.

189

CHIARA 343 Oldenburger Springpferd GER 2010 Klacz ciemnogniada/1,62 F: Chellestino
M: Galadia
O: Lisa Pelikowsky
B: Fritz Kaagst
DE 418181640110 DE 418181640110
93.

242

CHIN ZANA WESTF NED 2011 Klacz kasztanowata F: Chin Quin / Chin Chin
M: Acordia / Acord II
O: Jan Zybała
B:
K021020 DE441410823511
94.

288

CHIVAS SP POL 2011 Wałach siwa F: Avero
M: Coco chanel
O: Anna Modelewska
B: Anna Modelewska
L12345
95.

297

CHODÓW XX POL 2011 Wałach gniada F: Masini /
M: Chryzolda / Special Power
O:
B: SK Kozienice
K019848 616POL110071581
96.

324

CLAPHAM JUNCTION Mecklenburger POL 2006 Wałach biała F: Cellestial
M: Parjella (Patrick xx)
O: Martin Jürgens
B: Martin Jürgens
DE 427270329306
97.

139

CLICQUOT Deutsches Sportpferd GER 2010 Wałach biała F: Candiauolo
M: Abraxis
O: Ewa Jannasz
B: Waldemar Kaluzla
K017799 DE 455-8701278-10
98.

339

COCO DE LA BRYERE F:
M:
O:
B:
99.

277

COCO LADY HOL GER 2010 Klacz siwa F: Cancara / Cassini I
M: Lassandra / Levantos II
O: Łukasz Pięta
B: Lueders ZG
K016394 DE421000014810
100.

25

COLLIN ? GER 0000 Klacz inna F: ?
M: ?
O: ?
B: ?
brak DE455878067003
101.

326

COLORADO BLUE deutsches sportpferd GER 2012 ogier biała F: Cellestial
M: Kolibri
O:
B:
DE456570007012
102.

197

COMMAND HOL GER 2003 Ogier ciemnogniada F: Con Air / Contender
M: Goldfee IV / Calypso III
O: Agnieszka Dobkowska
B: Gerhard Nohrn
K009596 DE421000172903
103.

57

CONFUSION 2 HOL POL 2009 Ogier gniada/170 F: Corrado I / Cor De La Bryere
M: Una Bella II / Contender
O: Andreas Kosicki
B: Andreas Kosicki
K015614 DE421000403709 104MD44
104.

4

CONI I G. SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Cros / Chambertin
M: Columbia / Cassini I
O:
B:
K021094 616009640028911 105DW63
105.

9

CONNERY HOL GER 2009 Wałach gniada F: Clearway / Capitol I
M: Verona XII / Contender
O: Beata Szlachta
B: Andreas Kosicki
K022225 DE421000404309
106.

332

CONSTANTIN F:
M:
O:
B:
107.

261

CORA 649 Deutsches Sportpferd GER 2011 Klacz siwa F: Califax
M: Coras Cancoon
O: Fritz Bethke
B: Fritz Bethke
456570317511
108.

141

CORAL SP POL 2006 Wałach gniada F: Walor / Corde
M: Celesta / Life and Liberty
O: Mariusz Latus
B: Wiesław Nowak
K011789 POL009670082006 104DA64
109.

111

CORIWAY HOL POL 2011 Klacz gniada F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
O: Emilia Chmielowska
B: Genicke Hans-Hermann
K020444 DE421000201911
110.

51

CORNETS PRINZ SON OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Cornets Prinz /
M: Granini / Grannus
O: Aleksandra Apanasewicz
B: Barbara Klate
K014772 DE433332065909
111.

95

CORONITA 4 HOL GER 2009 Klacz siwa F: Colbert GTI / Cantus
M: Tinkabell / Baloubet Du Rouet
O:
B:
K022519 DE421000609109 105FU70
112.

203

CORRADO PB HOL GER 2011 Wałach gniada F: Corrado I / Cordela Bryere
M: Tara XII / Paramount
O: Katarzyna Bawłowicz/Hubert Polowczyk
B:
K022726 DE421000226011
113.

266

CORRMAN HOL POL 2007 Wałach gniada F: Colman / Carthago
M: N- Kithara / Corrado I
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: Wojciech Kasperski
K012576 DE421000505007
114.

3

CORSA HOL NGA 2010 Klacz ciemnogniada F: Connor / Casall
M: Eira II / Lord Calando
O:
B:
K019890 DE421000130210 104ZC58
115.

318

CORSICANA GER 2010 klacz F:
M:
O:
B:
116.

204

COURTNEY 11 OLD GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Lambada / Laurin
O: Katarzyna Bawłowicz
B: Gerd Wieker
K019306 DE433330177309 104ZE87
117.

310

CRESUS F:
M:
O:
B:
118.

329

CRIME TIME deutsches sportpferd GER 2009 wałach c. gn. F: Carrico
M: Forrester
O:
B:
brak DE431310061309
119.

46

CRONOS Oldenburg DEU 2007 Wałach F: Contrndro 1
M: Aleska
O: Mściwoj Kiecoń& Michał Knap
B: Ger
K012342
120.

17

CURTIS B ? GER 0000 Klacz inna F: ?
M: ?
O: ?
B: ?
brak DE421000041202
121.

128

CYANDRA HOL GER 2004 Klacz ciemnogniada F: Contender / Calypso II
M: P-Lyandra / Lavaletto
O: Tomasz Milczarek
B:
K014412 DE421000254404
122.

353

CYKOR F:
M:
O:
B:
123.

282

CYRANO VA Holsteiner DEU 2009 Wałach biała F: Cassini
M: Caretino
O: Kassandra Wolff
B: Kassandra Wolff
DE 421000218609
124.

115

CYTRA SP POL 2004 Klacz gniada/164 F: Ludger / Laptop
M: Czacza / Tango
O: Norbert Meyer
B: Sylwester Kosiński
K015026 POL009680054604
125.

308

CZAKRA sp POL 2011 klacz gn. F: Lord Star / Lord
M: Czarina / Turbud Quirinus
O:
B:
616009530069111
126.

247

DA VINCI SP POL 2005 Ogier siwa F: Corde / Cor De La Bryere
M: Drosella / Drosselklang II
O: Piotr Wiese
B: Piotr Wiese
K009374 POL009590064005 103AQ85
127.

107

DASZYNA MAŁP POL 2010 Klacz gniada F: Frazes
M: Doris Day
O: Laskowska
B: SK.Walewice
0
128.

58

DIAMONDS KISS DRP GER 2010 Wałach ciemnogniada/kuc:147 F: Davenport II / Da Vinci R
M: Ginsterhof's Rabea / Brillant
O: Aneta Zawadzka
B: Pferdeseammbuch Weser-EMS E. V.
K020286 DE435350157710
129.

344

DIARANO Mecklenburg DEU 2009 Ogier ciemnogniada F: Diarado
M: Parjella (Patrick xx)
O: Martin Jürgens
B: Martin Jürgens
DE 427270058409
130.

224

DIGISPORT CALLISTA HAN GER 2007 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Erle / Espri
O: Karolina Osieka
B:
K013928 DE431310044907 104GV94
131.

45

DIGISPORT CONTENDRIX HOL GER 2010 Ogier ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Wii Lara A / Carinjo
O:
B:
K018589 DE421000263010
132.

173

DILONA KWPN NED 2008 Klacz gniada/166 F: Cicero Z Van Paemel / Carthago
M: Wallona / T Hors La Loi II
O: Hendrix Nouwen
B:
K021228 528003000803446 105IB18
133.

79

DIMPLE OLD POL 2009 Ogier gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Queen De Revel / Quidam`s Rubin
O:
B:
K015243 DE418180155809 104WI94
134.

37

DON JOUAN HBC KWPN NED 2008 Wałach gniada F: Cantos / Contender
M: Satosca / Kroongraaf
O: Rinaldo Kiecoń
B:
K016685 528003000800474
135.

305

DORAVELLA sp POL 2008 klacz gn. F: Aravel II / Luron
M: Doretta Z / Dutch Capitol
O:
B:
K014288 POL009610219108 104OY31
136.

328

DSP ADRIJANNA deutsches sportpferd GER 2009 klacz gn. F: ?
M: ?
O:
B:
brak DE456570191909
137.

133

DUCATI OLD GER 2010 Wałach gniada F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Loreley / Lapis Lazuli
O: Salih Barlas
B:
K017712 DE418180634810
138.

279

DURAVELLA SP POL 2008 Klacz gniada F: Aravel II / Luron
M: Durette Z / Dutch Capitol
O:
B: Roman Barlik
K014556 POL009610219408
139.

181

DYNAMIC WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Ray Of Light /
M: Dystynkcja / Orsk
O: Julia Mieszczak
B:
K009145 POL040000003126
140.

54

E-ACTION B KWPN NLD 2009 Klacz gniada F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Oderna / Animo / Kibrahim
O: Jan Vinckier
B:
K020045 528003200914363
141.

211

EGZORCYSTA KUC POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: Ewrim
M: Liza
O: Aneta Zawadzka
B: Barbara Gunniewicz
K0123364 11793
142.

309

EKSPLOZJA sp POL 2006 klacz siwa F: Viskis / Losijonas
M: Erynia / Artyzm
O:
B:
K016564 616999680094506
143.

119

ELECTRIC LADY HOL GER 2012 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: N-Kithara / Corrado I
O: Sławomir Kwiatkowski
B: Waldemar Kasperski
K024029 DE421000582812
144.

71

ELWIS SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Le Mistral / Leuthen
M: Elektra / Bajou Du Rouet
O: Wiesław Błażejewski
B: Wiesław Błażejewski
K020661 616009680051311
145.

190

ENRICO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata F: Veneur / Indoctro
M: Lydwien / Casanova
O: Aleksandra Zaręba
B:
K018994 528003200911549 104TJ00
146.

325

EPONA 65 deutsches sportpferd GER 2012 klacz c. gn. F: Cassiliano
M: Casino 1
O:
B:
DE421000032712
147.

170

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
O:
B:
K014422 DE431314606007
148.

172

FABIAN J Z Z BEL 2012 Wałach ciemnogniada F: Fantomas De Muze / Sandro Boy
M: Gamine De Pomme / Darco
O: Nicolaas Nouwen
B:
K023793 056015Z55804012
149.

160

FAMIEBUR B KWPN NED 2010 Klacz gniada F: Quasimodo VD Molendreef / Heartbreaker
M: Ajanibur B / Creool
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B: Craool
K020256 528003201006709
150.

15

FANELLI ? GER 0000 Klacz inna F: ?
M: ?
O: ?
B: ?
brak DE455870170908
151.

140

FAREZZO B KWPN NED 2010 Ogier ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Toberlina / Voltaire
O: Anna Piwońska
B: J. Berendsen
K017676 528003201005822 104VC86
152.

186

FATIMA KWPN NED 2010 Klacz kasztanowata F: Nn
M: Nn
O: Brill
B: Nn
Brsk
153.

110

FERLINA KWPN POL 2010 Klacz gniada F: Applaus
M: Aberlina
O: Barbara Chmielowska
B: brak
K018797 528003201003241 105MP96
154.

59

FIRE NIGHT SP POL 0000 Klacz kara F: ?
M: ?
O: ?
B: ?
brak
155.

237

FIRST ONE KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Gaillard De La Pomme / Nabab De Reve
M: Carina / Carthino Z
O: Tomasz Klein
B: Tomasz Klein
K021262 528003201002109
156.

234

FOR CASPARO 2 HAN DEU 2010 Wałach gniada F: For Edition / Forsyth
M: Zyrana / Zacharias
O: Ewa Gaborska
B: Dr. Rainer Dubbels
K019948 DE431314312810
157.

178

FOREVER SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Ever For Pleasure / Espri
M: Fatima / Landfriese II
O:
B:
K012011 616009660328405
158.

265

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
O: Beata Szuber
B:
K020185 528003201002934
159.

120

FRAPANT KWPN POL 2010 Wałach gniada F: Unaniem / Numero Uno
M: Basta / Concerto
O: Dorota Kowala
B:
K019121 528003201012935
160.

287

FREYA KWPN NED 2010 Klacz gniada/168 F: Boss / Indoctro
M: Bon-Bon / Up To Date
O: Andrzej Zagdański
B:
K020835 528003201003309
161.

205

FULL PLEASURE HAN GER 2004 Wałach kasztanowata F: Full House / Dashing Blade
M: Fritzi / For Pleasure
O: Katarzyna Bawłowicz
B:
K009656 DE431316627904 104PA27
162.

342

GALION sp POL 2011 wałach gn. F: Love Soprem
M: Gafa / Faust Z
O:
B:
K020876 6160090353611
163.

210

GANDICA VEN HET SCHAARBROEK BWP BEL 2006 Klacz siwa F: Andiamo / Animo
M: Coranica Schaarbroek Z / Coronado
O: Maciej Żołądkiewicz
B: Henri Van Craen
K022207 BELW255310BWP
164.

85

GARLAND SP POL 2009 Wałach gniada F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Granada PG / Calderon
O: Milena Kowalczyk
B: Remigiusz Makowski
K017960 616009661129409
165.

121

GASTON 2 Słow. Gorącokr. SVK 2002 Wałach siwa F: Grantast 26 / Grantast
M: Ghanam / Rosenthal
O: Iwona Hodura
B:
K010142 703001782110902
166.

159

GENCO KG SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Vandamme / Guidam
M: Gina KG / Campari M
O: Kamila Świercz-Kozakiewicz
B: Grzegorz Komin
K016478 616009610223608 105KJ70
167.

349

Geronimo F:
M:
O:
B:
168.

259

GOLDIKA MŁP POL 2007 Klacz siwa/165 F: Devin Du Maury / Quatar De Plape
M: Gobi / Banita
O: Olimpia Filipowska
B: SK Ochaby
K017580 POL006540092107
169.

28

GRACJA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/163 F: Magnat
M: Guadiana
O: Hanna Krasocka
B: Hanna Krasocka
K021299
170.

235

GRAND ROBIN SP POL 2005 Wałach gniada F: Nurjev / Guidam
M: Gracja / Robin Z
O: Michał Rynowiecki
B: Michał Rynowiecki
K010357 POL009610187305
171.

11

GRANNUS LAZAR OLD POL 2012 Klacz gniada F: Levisonn / Levisto
M: Granada / Graf Grannus
O: Edmund Lazarewicz
B: Jarosław Sekula
K021213 DE433331709712
172.

306

GRASSI sp POL 2009 klacz gn. F: Turbud Quirinus
M: Germina / Vittorio
O:
B:
K019419 616009530345909
173.

108

GREY NIMROYA SP POL 2010 Klacz gniada F: Nimroy B /
M: Grey Star / Empiryk
O: SK Nowa Wioska
B: SK Nowa Wioska
K023057 616009530316110
174.

206

GUYLA FT KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Crespo VDL /
M: Ilona /
O: Małgorzata Szydłowska
B:
brak
175.

208

H-CLAIR DE LUNE SP POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Catuzo /
M: Hera /
O: Sylwia Gładosz
B: Sylwia Gładosz
brak
176.

66

HADRIAN SP POL 2011 Wałach ciemnogniada/165 F: Colox Cup / Con Capitol
M: Hanza / Kołczan
O: Marcin Pakulski
B: Tomasz Burzyński
K020811 616009600287511
177.

32

HAJ WAJ HAJ KUC POL 2004 Wałach gniada/mk: F: Adrian / Aloube Z
M: Goldwevers Jolien / Melle Jerom
O: Karol Ignasiak
B: Bożena Battek-Jabłońska
K010997 616013570080904
178.

87

HARRY WLKP POL 2003 Ogier ciemnogniada F: Noel / Eszelon II
M: Hańcza / Kaszmir
O: Agnieszka Kowalczyk
B: Jan Kłosek
K008253 POL007510020703 103ZM57
179.

65

HEKTOR SP POL 2007 Wałach siwa F: Avero / Athlet Z
M: Hinka / Hajfong
O: ZKS Drzonków
B: Grzegorz Grzejszczak
K018894 009640090307
180.

250

HETMAŃSKA KREW SP POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Hetman / Cantanis
M: Happy / Loxley
O: Katarzyna Grzęda
B: Artur Kiempa
K015534 POL009530108208
181.

39

HILON-W SP POL 2010 Wałach siwa F: HBC Lake BID / Lansing
M: Harfa / Harmoniusz
O: Rinaldo Kiecoń
B: Rinaldo Kiecoń
K018594 616009680059210
182.

171

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Klacz gniada/168 F: Balou du Rouet Z / Baloubet Du Rouet
M: Legata / Damiro
O: Nikolaas Nouwen
B:
K023069 528003201204117
183.

113

HOLLYWOOD STAR W Wielkopolska POL 2008 Klacz siwa F: Eskudo
M: Harfa
O: Dominika Kiszkurno
B: Rinaldo Kiecoń
K014056
184.

84

HOPPER KWPN NED 2012 Ogier gniada F: Carrera / Larino
M: Assivona / Numero Uno
O: Milena Kowalczyk
B: Heemskerk
K021845 528003201206972
185.

38

IDRYS SP POL 2008 Ogier gniada F: Cruzejro L / Carpaccio
M: Izadora / Castiglione L
O: Paweł Kozioł
B: Krzysztof Ciechoński
K012051 POL009580063508
186.

258

IMPERIAL WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Izana / Alkierz
O: Kosiński Zbigniew
B: SK Racot
K013923 616007610220809
187.

75

IN PERSONA WLKP POL 2011 Klacz kasztanowata/170 F: Tjungske / Carthago Z
M: In Shalla / Chef Supreme
O: Zielonogórski KJ
B: SK Racot
K019038 616007610114011
188.

300

IN SPIRIT SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Night Carry /
M: Illusion III /
O: Krzysztof Wilski
B: Zbigniew Wilski
K018533
189.

270

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
O: Donata Kopacz
B: SK Galiny
K015504 DE441413129809 104QN38
190.

185

IRONIA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Canstakko / Canturo
M: Inpiration / Incolor
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata Siergiej
K017976 DE418181686210 105RM16
191.

44

ISELINE VAN DORPHEREIDE BWP BEL 2008 Klacz siwa F: Cabrio Van De Heffinck / Cassini I
M: Romina C / Darco
O: Katarzyna Bawłowicz
B:
K016184 056002W00271099
192.

126

ISSOS WLKP POL 2003 Wałach siwa F: Cedrus / Ogar
M: Idea / Aspirant
O: Andrzej Głoskowski
B: SK Liski
K009527 POL007600110603
193.

245

ITALIAN SP POL 2009 Ogier kasztanowata/163 F: Faust Z / Furioso II
M: Iliada / Czad
O: Michał Stanisławiak
B: Adam Omen
K020727 616009660601109
194.

202

IVOR MELLONI KWPN NED 2013 Wałach gniada F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Uriny / Emilion
O: Grzegorz Mieleńczuk
B:
K023894 528003201307345
195.

269

JAQUIN HOL GER 2011 Klacz gniada F: Jaquino / Jayadeva D. M.
M: E-Anje / Alcatraz
O: Sportpferde Kopacz
B: Helmut Jaeger
K020672 DE421000530311
196.

109

JODIE XX POL 2006 Klacz gniada F: Sorbie Tower / Soviet Lad
M: Jessica / Dakota
O: Emilia Chmielowska
B: SK Moszna
K014212 POL060000004412
197.

196

JOLLY Oldenburska POL 2006 Klacz gniada/mk: F: Luxius
M: Jessy
O: Janusz Cebulak
B: Kostrzewski
K015126
198.

10

JUST RIDING CALIFORNIA BS OLD POL 2011 Klacz siwa F: Calido / Cantus
M: Converterka / Converter
O: Beata Szlachta
B: Beata Szlachta
K022168 DE418181120911
199.

13

K-TAURYN SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Ważny
M: Karina
O: Paulina Dziemidowicz
B: Koza Ireneusz
brak
200.

315

KALISTO sp POL 2013 wałach siwa F: Cassilio / Cassini I
M: Kolina / Kolibri
O:
B:
K024053 616009670063813
201.

313

KALMA F:
M:
O:
B:
202.

77

KAMELIA Małopolska POL 2001 Klacz siwa F: Mars
M: Kalina
O: Wanda Majewska
B: Zbigniew Majewski
POL006550018601
203.

50

KELLY EWITA Niem. Sport. POL 2012 Klacz gniada F: No Limit /
M: Konopielka Ewita / Grand Ewita
O: Aleksandra Apanasewicz
B: Aleksandra Apanasewicz
K023359 DE455878280212
204.

94

KIDIBUL V BWP BEL 2010 Wałach gniada/170 F: Indorado / Corrado I
M: Landora-V / Landor S
O: Maciej Świca
B:
K020892 056002W00297333
205.

243

KOLA SP POL 2009 Wałach gniada F: Clear To Jump ST Gyvan Z / Carnute
M: Kolia / Imequyl
O: Jarosław Dołhun
B: Krzysztof Tyszko
K015556 616009540044809
206.

311

KOSOW LORD F:
M:
O:
B:
207.

286

L-KARAT LINETTE HAN GER 1997 Klacz kasztanowata/165 F: Lincolm L / Landadel
M: Wiener Stern / Wienerwald
O: Andrzej Zagdański
B:
K007901 POL014681011397
208.

253

LA CASA SP POL 2009 Klacz gniada F: Clinton
M: La Paloma
O: Eco Abi Ewa Fabinska
B: ECO-ABI EWA FABINSKA, BIALYSTOK (POL)
616009510414609 104LZ08
209.

351

LA CORUNA SP POL 2008 Klacz gniada F: Corland
M: La Jana
O: Jarosław poręba
B: Eco abi Ewa fabińska
Brak
210.

124

LA DAME BLANCHE L HOL GER 2009 Klacz siwa F: Cassiano / Cassini I / Capitol I
M: A-Larika / Lagos / Ladykiller
O: Jan Ludwiczak
B: Henrike Feldhaus
K016630 DE421000301509 105AZ80
211.

195

LA PAZ SP POL 2005 Wałach ciemnogniada/176 F: Palegro / Power
M: Lansada / Lancer III
O: Agnieszka Dobkowska
B:
K012016 POL009510224605 104EG83
212.

123

LA STRADA L SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Bischof L / Bachus / Bajar
M: La Paloma L / Lord Kemm / Landadel
O: Jan Baehr
B: KJ Aleksander
K015422 POL009580227505 104UP80
213.

301

LADY VON BAYERN HOL POL 2007 Klacz gniada F: Ludwig Von Bayern / Landor S
M: Petite I I / Literat
O: Krzysztof Wilski
B: Zbigniew Wilski
K012422 DE418181520207 104KC52
214.

24

LALINO ? GER 0000 Klacz inna F: ?
M: ?
O: ?
B: ?
brak DE497870697400
215.

214

LAMBIK Belgijski Koń Gorącokrwisty BEL 2011 Wałach gniada F: Kalaska de Semilly
M: Cayenne 61
O: Sylwia Pawelczak
B: CAVALLINI BVBA
Brak 056-002-W00299018
216.

1

LAMDLIBE HOL POL 2 kkk Klacz gniada F: lk
M: ----
O: kkk
B: kgcgf
hhgefc
217.

217

LANDOS 0027 OLD GER 2000 Wałach gniada F: Lord Pezi / Lacros
M: Dorians Suesse / Dorian
O: Wiktor Szała
B:
K008752 DE433331513600 104OQ52
218.

114

LASCARETTO Holsztyn GER 1999 Wałach ciemnogniada/170 F: lansing
M: zirze
O: Aleksandra Leśniewska
B: Poggensee Jens
K008063
219.

251

LASER SP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Levantino L
M: -
O: -
B: Ptaszek W.
brak
220.

70

LATISSIMUS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach dereszowata F: CHALTAIRE Z
M: LIWIA
O: MACIEJ BŁAŻEJEWSKI
B: BANAŚKIEWICZ MARTA
BRAK
221.

175

LE COU COU OS GER 2009 Wałach kasztanowata F: Lizarazu / Lancer II
M: Paulina / Chico's Boy
O: Renata Wójcik
B: Niemcy
K018361 DE418182092009
222.

331

LEEVE JUNG F:
M:
O:
B:
223.

36

LEOPARD WLKP POL 2005 Wałach gniada F: GREY
M: LELIWA
O: WOJCIECH KUKOWSKI
B: SK LISKI
BRAK
224.

284

LEVISTOS' QUEEN Deutsches Sportpferd GER 2009 Klacz F: Levino
M: Carolin
O: Lutz Göttert
B: Lutz Göttert
DE 456570362309
225.

144

LIMBO OLD POL 2009 Wałach siwa/164 F: Livello / Limbus
M: Arradora / Corrado I
O: Małgorzata Rogalska
B:
K017646 DE418184070109
226.

283

LIQUIDO 54 Deutsches Sportpferd GER 2007 Wałach F: Louis le Bon
M: Ramira
O: Oswald Brachmann
B: Lutz Göttert
De 456570285707
227.

19

LITTLE GANDI ? GER 0000 Klacz inna F: ?
M: ?
O: ?
B: ?
brak DE431317228010
228.

188

LITTLE LAUSER Oldenburger GER 2006 Wałach gniada/1,65 F: Ludiwg von Bayern
M: Cassandra
O: Lisa Pelikowsky
B: Oldenburger
DE 433330426506 DE 433330426506
229.

233

LOSTERICO Niem. Sport. POL 2000 Wałach siwa F: Lucky Luke / Lascapo
M: Isabell ( Bijou) / Ico
O: Jan Żmójdzin
B: Jan Żmójdzin
K007306 DE461610038200
230.

252

LUCKY HORSE SP POL 2008 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet
M: Layla A
O: Julia Pytel
B: JAN SZPAK, TORUN (POL)
K014273 12571 104XZ61
231.

14

MACZO SP POL 2007 Wałach gniada F: Czumak / Bujak
M: Mazda / Hataman
O: Kazimierz Kosakowski
B: Kazimierz Kosakowski
K022061 POL009610247207
232.

276

MAIK K SP POL 2009 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Maja VH Scheef Kasteel / k. Zostara 56
O: Robert Pięta
B: Franciszek Kurek
K017393 616009610201809
233.

180

MALBRON WLKP POL 2004 Wałach gniada F: Luron / Guidam
M: Mantyla / Gordon I
O: Bernadetta Ambicka-Szeląg
B:
K010703 616007660031204
234.

93

MARIKA SP POL 2010 Klacz siwa F: Cantanis / Cantus
M: Milady / Czuwaj
O: Joanna Maczuga
B: SK Walewice
K018474 616009590215410
235.

228

MENZO VAN DE ROOMSTRAAT Bel. Gorącokrw. BEL 2012 Wałach kara F: Chopard VDB Z / Canadian River
M: Dior / Obourg
O: Michał Kownacki
B: Guido De Koning
K022981 056002W00301632
236.

69

MONA LISA VAN OVERIS Belgisch Warmbloedpaard BEL 2012 Klacz gniada F: Inshallah De Muze
M: Navarra Van Overis
O: Maciej Błażejewski
B: Studfarm Overis BVBA
K021483 056002W00302518
237.

2

MOULIN ROUGE G SP POL 2011 Klacz gniada F: Ekwador / Elvis
M: Malanda / Equador
O: Andrzej Gołaś
B: Andrzej Gołaś
K018886 616009640030210 104RT40
238.

299

MR. CARRY SP POL 2011 Wałach gniada F: Nightcarry / Carry
M: Montana VI / Caletto I
O: Krzysztof Wilski
B: Krzysztof Wilski
K021839 616009530081911
239.

334

MR. HOBBITSEN F:
M:
O:
B:
240.

200

NELSON VAN HET BEVRIJDTHOF BWP POL 2013 Wałach gniada F: Infouglas Vh Bevrijdthof
M: Eska Vh Bevrydthof / Action-Breaker
O: Pro-fur
B: Belgia
Brak
241.

104

NICOLA SP POL 2005 Klacz kara F: Caretino K/CARETINO/CALETTO II/COR DE LA BRYERE
M: NOKIA/SKANER A/SATURN/SEXTANT
O: Marta Drzymała
B: M Drzymała
brak
242.

134

NTENDER SP POL 2012 Ogier gniada F: Contendus / Contender
M: Nimba / Qumball
O: Alan Kinas
B: Alan Kinas
K020837 616009610144212
243.

34

OLINERO SP POL 2010 Wałach gniada F: Cisoń / Czubaryk
M: Oliwna / Cabrola
O: Wiktoria Marczak
B: ?
K022962 616009640029010
244.

295

OLSTER SP POL 2013 Wałach siwa F: Falbrus / Aviano
M: Oaza / Orkisz
O: Izabela Chodorowska
B: SK Nowielice
K023339 616009640040013
245.

64

ORDYNAT SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Eskudo / Dido
M: Ordynka / Elistor
O: Jerzy Gontowiuk
B:
K018002 616009610205310
246.

221

PARCO L WESTF GER 2007 Wałach gniada F: Potential / Pablo
M: Angie / Arpeggio
O: Jan Ludwiczak
B:
K013841 DE441410838607 104LG50
247.

201

PEGASO MELLONI KWPN ITA 2013 Wałach siwa F: Uppercut Ds / Nonstop
M: Contessa / Cassini I
O: Pro-Fur Farm
B:
K023896 380011072013250
248.

103

PEGAZ Małopolska POL 2010 Wałach gniada/mk: F: Plik
M: Pola
O: Renata Wierzbowska
B: Kapusta Piotr
K023235
249.

99

PERRY LOU Deutsches Sportpferd GER 2004 Klacz F: Pessoa
M: Marry Lou
O: Bernhard Gessner
B: Bernhard Gessner
De457000139104
250.

222

PRETTY GIRL L WURT GER 2010 Klacz gniada F: Casscavelle NT / Cassini I
M: Falkenhof's Lancer Chanel / Lancer III
O: Jan Ludwiczak
B:
K020694 DE473731938310
251.

268

PRIMAVERA OLD GER 2011 Klacz kasztanowata F: Prinzenadel / Peking
M: Granstina / Zatinus
O: Aleksandra Sypniewska
B: Antonius Kessing
K022724 DE433330606011
252.

281

PTYŚ SP POL 2006 Wałach kasztanowata F: Song / Elmero
M: Plamka /
O:
B:
K020845 POL009530160006 104XC89
253.

241

PUSZTA SP POL 2004 Klacz siwa/170 F: nn/nn
M: Polana / Arion
O: Agnieszka Przeździęg
B: SK Kietlów
K010524 616999670059104 104FP28
254.

53

QANTAS HAN POL 2011 Wałach siwa F: Quintender / Quina
M: Carmaniola / Calido / Werther
O: Marta Roszkiewicz-Heizer
B: Marta Roszkiewicz-Heizer
K019613 DE431316556511
255.

346

QUABREL RJT F:
M:
O:
B:
256.

312

QUADRIGA Deutsche Pferde E.v. GER 2008 Klacz kasztanowata/162 cm F: Queen's Land
M: Asby
O: Jacek Kosow
B: Sascha Hahn
K016740 DE410106005808
257.

118

QUANTUM OF LOVE HAN GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Quintenor / Quinar
M: Chico's Deern / Chico's Boy
O: Marek Fimmel
B:
K019123 DE431316878609
258.

296

QUENTIN Z SP POL 2011 Ogier gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Zilandra / Marvel
O: Daria Wachnowska
B: Daria Wachnowska
K018802 616009680021711
259.

96

QUENTINO 27 HOL GER 2011 Ogier gniada F: Quick Fire / Quintero
M: T-Casina / Cassini I
O:
B:
K022493 DE421000010311
260.

48

QUESTA HAN POL 2011 Klacz gniada F: Quintender / Quinas
M: Cualite / Calido / Sao Paulo
O: Marta Roszkiewicz-Heizer
B: Roman Roszkiewicz
K021567 DE431316556911
261.

267

QUICKLY RC KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Quinto HBC / Quidam De Revel
M: Uitrolien C / Nabuur
O: Jagoda Wszędybył
B:
K020945 528008110068111
262.

23

QUINTO B ? GER 0000 Klacz inna F: ?
M: ?
O: ?
B: ?
brak DE421000295805
263.

27

QUITE BLACK OLD GER 2011 Klacz kara/172 F: Quite Rubin
M: Olanda
O: Gerhard Toeffling
B: Gerhard Toeffling
K024106 DE418180061511
264.

97

QUO VADIS OLD GER 2005 Ogier F: Quidams Rubin
M: Hawana
O: 0
B: 0
K010438
265.

321

QUOVADIA GER 2009 klacz F:
M:
O:
B:
266.

72

REWERS SP POL 2010 Wałach siwa F: Tjungske / Carthago Z
M: Rubież / Lombardo
O: Maciej Błażejewski
B: SK Racot
K016891 616009610060310
267.

127

RISOTTO SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Imequyl / Luron
M: Rudzianka / Arcus
O: Roman Jagieliński
B:
K013503 POL009590047507
268.

177

RODERYK SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: El Bundy /
M: Rubież /
O:
B:
K014590 POL009610172107
269.

68

ROSYNANT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach gniada/173 F: Bolshoi
M: Rosita
O: Maciej Błażejewski
B: Stadnina Koni Racot Sp. Z o.o.
Brak 616009610116312
270.

231

ROTA SP POL 2009 Klacz siwa F: Castillo / Cassini I
M: Romania / Libellus
O:
B:
K018401 616007610144409
271.

156

RUDE SUNSHINE OLD GER 2005 Klacz ciemnogniada F: Romanov Blue Hors / Rohdiamant
M: Fontania / Sevillano
O: Bartlomiej Ordanik
B:
K022056 DE433330470605
272.

56

RUTYNA WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Rycerz / Lombardo / Quidam De Revel
M: Rata / Orkisz
O: Magdalena Czekała
B: Stanisław Grygier
K015819 POL007611110804
273.

22

SAIGON B ? GER 0000 Klacz inna F: ?
M: ?
O: ?
B: ?
brak DE421000408206
274.

354

Salim Słow.GK. 2001 w F: Texas
M: Indira
O: P.Piątkowski
B:
275.

116

SALMIN Pełna Krew Angielska POL 2012 Ogier ciemnogniada F: Masini / Dixieland
M: Segasta / Special Power
O: Paweł Fortuniak
B: SK Kozienice Sp. z o. o.
brak
276.

218

SANTORINI L HOL GER 2011 Klacz gniada F: Urleven Piron / Hurlevent
M: Vinja III / Caretino
O: Jan Ludwiczak
B:
K018981 DE421000142111
277.

244

SAZU 3 HAN GER 2004 Klacz kasztanowata/168 F: Stolzenberg / Stakkato
M: Sherlocks Piana / Sherlock Holmes
O: Michał Stanisławiak
B: Norbert Meyer
K020728 DE431312326104 104QV91
278.

20

SEA LORD B ? GER 0000 Klacz inna F: ?
M: ?
O: ?
B: ?
brak DE421000408206
279.

76

SHE IS A LADY SP POL 2008 Klacz kasztanowata/168cm F: Imequyl
M: Samira
O: Karolina i Paulina Kleciak
B: Dylewska Agata
Brak 616009590207008
280.

271

SILVER PRINC-S SP POL 2003 Wałach gniada F: Power Prince / Pilot
M: Silver Lady / Rustan
O: Mirosław Stanisz
B: Mirosław Stanisz
K012358 POL009670123203
281.

30

STARLIGHT OLD POL 2009 Klacz kasztanowata/162 F: Singulord Joter
M: Grenzpilotin/Pilox/Landadel
O: Monika Przewłocka
B: Jarosław Sekuła
K021904 DE418180155209
282.

31

SZYMON HOL GER 2008 Wałach siwa/175 F: Singulord Jot / Singularjo II
M: Luna B / Carthago
O: Adam Łyczakowski
B: Bremermann
K023870 DE4211000529708
283.

303

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado /
M: Quick Star Girl / Quick Star
O: TFC Paweł Jendrośka
B:
K020526 87751 BEL40167
284.

158

TALOUSIMONICA K Z ZANG NED 2006 Klacz kasztanowata F: Taloubet K / Galoubet A
M: Vanilla Sky / Hors La Loi II
O: Marcin Pakuła
B:
K018024 Z651706 104ZL40
285.

135

TEKILA-K SP POL 2012 Klacz ciemnogniada/161 F: Con Calma / Calato
M: Traviata / Louis
O: Żaneta Powolna
B: Marek Kubacki
K022297 616009610027612
286.

89

TELMA SP POL 2011 Klacz gniada F: LURON
M: GUIDAM
O: JAROSŁAW PORĘBA
B: EWA FABIŃSKA
B
287.

337

TERCJA SP POL 2011 Klacz gniada F: Contendor
M: Trojka
O: Katarzyna Iwanicka
B: Małgorzata Mąkosa
brak 616009610051211
288.

80

TISSOT SP POL 2004 Wałach siwa F: nn / nn
M: nn / nn
O: Andrzej Głoskowski
B:
K010646 POL999611517904
289.

347

TISSOT F:
M:
O:
B:
290.

184

TOP JUS D'EUSKADI SF FRA 2007 Wałach kasztanowata F: Jumpy Des Fotaines / Jus De Pomme
M: Jade Des Fontaines / Jus De Pomme
O: Katarzyna Frąckowiak
B: M. Marc Hiriart Durruty
K023150 25000107361206N
291.

285

TORNADO SP POL 2011 Wałach gniada F: Torado 2 / It's Morado
M: Nicole / nn
O: Julia Szychowiak
B: Jakub Krzyżosiak
K022478 616009670124711
292.

298

TRIONFO SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Carpediem
M: Thomasa
O: Krzysztof Wilski
B: Krzysztof Wilski
brak
293.

67

UITMUNTEND K KWPN NED 2001 Wałach gniada F: Cruising / Sea Crest
M: Nathalie / Contender
O: Gospodarstwo Rolne Przemysław Sawicki
B:
K008220 0111580 POL40376
294.

138

ULA BAJOU-K SP POL 2008 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Uleva / Optimist
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K014154 616009610263008
295.

91

ULLI Z Zangesheide POL 2009 Klacz siwa F: UTRILLO VD HEFFINCK
M: LOOU
O: Michał kownacki
B: Zangesheide
Brak
296.

136

ULOTKA-K SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Ulena-K / Lord Star
O: Marek Kubacki
B: Marek Kubacki
K018808 616009610009711
297.

263

UNIQUE SP POL 2007 Ogier gniada F: Guffi / Grandeur
M: Uroda / Qumball
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K016797 POL009670130607 104XD70
298.

264

URODA SP POL 2001 Klacz izabelowata/162 F: Qumball / Kimball
M: Ulla Van De Heydehoek / Esprit De Conquete
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K011011 POL009670011301 104VM46
299.

90

V DALLY KWPN POL 2008 Klacz gniada F: VERDI
M: ZALLY
O: JAROSŁAW PORĘBA
B: A J. VERSTEGEN
Brak
300.

164

VALENTINA Westfale DEU 2010 Klacz bułana F: Verdi
M: Candlelight
O: Roy Metzner
B: Franz- Josef Garmann
DE 441411577810
301.

43

VENUS HOL POL 2010 Klacz gniada F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Vendetta / Caretino
O: Jan Szpak
B: Andreas Kosicki
K019454 DE421000505910
302.

219

VERONA L HOL GER 2009 Klacz gniada F: Quintero / Quantum
M: Ola Primavera / Lordanos
O: Jan Ludwiczak
B:
K013830 DE421000302509 104MC54
303.

60

VINO 26 HAN. GER 2008 Wałach kasztanowata F: Valentino / Now Or Never
M: Freya / For Feeling
O: Jerzy Gontowiuk
B: ?
K024096 DE431312011408
304.

254

VITALIS SP POL 2007 Wałach siwa/169 F: Imequyl / LuronI
M: Vicky / Bon Ami
O: Sylwia Pawelczak
B: Tadeusz Złotowski
K013877 POL009520135507
305.

52

VIVA HAN POL 2009 Klacz ciemnogniada/166 F: Now Or Never M / Voltaire
M: Caprise / Carbid / Sao Paulo
O: Roman Roszkiewicz
B: Roman Roszkiewicz
K014390 DE431318309109 104SO55
306.

176

WAGABUNDA PONYSPORT KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: Nico- K / Nandy Man
M: Warta Ponysport / Aksamit
O:
B:
K012790 616013570344607 105FF36
307.

289

WALKOVER MŁP POL 2006 Wałach kasztanowata/168 F: Rashim / Milczan
M: Walkiria / El Donald
O: Anna i Marek Modelewscy
B: SK Prudnik
K011513 616006690025706
308.

350

WANJA 441 F:
M:
O:
B:
309.

162

WELTDAME HOL GER 2006 Klacz gniada/173 F: Contender / Calypso II
M: Grappa / Lord
O: Wioletta Kosicka
B: Tilo Dennstedt
K012865 DE421000681406 103XP79
310.

294

WINCHESTER SP POL 2007 Wałach gniada F: Qulester / Quinar
M: Winona / Nobody
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K011825 616009540082407 104NJ26
311.

293

WIQUID MŁP POL 2012 Ogier siwa F: Diabełek / Grey
M: Wiquerra / Quercus Du Maury
O: Daria Kobiernik
B: SK Prudnik
K022479 616006690017412
312.

273

WOODY SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Erebus / Contender
M: Whoopy / Weinberg
O: Ewa Błada-Kosmalewicz
B: Władysław Giza
K009824 POL009540080305 103WV92
313.

137

ZALVO KWPN POL 2004 Ogier kasztanowata F: Phin Phin / Chin Chin
M: Sarina / Calvados
O: Marek Kubacki
B:
K008472 5280030411274 103CC23
314.

117

ZIMOWA DAMA SP POL 2007 Klacz siwa F: Calico / Cassini I
M: Zicora / Calamillor
O: Adam Jarmuszczak
B:
K012152 POL009670180107 104OA93
Rider Club
Competition
Prize
Andonow Tina RV Rudow e.V.
80
40
SUM:
120.00
Baehr Maria KJ Agro-Handel Śrem
200
SUM:
200.00
Barlas Salih TUszyński KJ Garboówek
90
100
SUM:
190.00
Bawłowicz Katarzyna KS Cortina Kaczenice
100
300
SUM:
400.00
Bolko Aleksandra SK Ciekocinko
100
SUM:
100.00
Bortlisz Włodzimierz KS Centaurus Zielona Góra
40
40
50
300
100
300
400
SUM:
1230.00
Chmielowska Emilia KS Small Cherry
50
750
50
50
200
SUM:
1100.00
Cieśla Oliwia Klub Sportowy Centaurus
40
SUM:
40.00
Czajkowska Magdalena ZKS Drzonków
20
SUM:
20.00
Czekała Hanna KJ Agro-Handel Śrem
50
SUM:
50.00
Dobkowska Milena St. Warszawski KJ
50
100
100
100
50
50
SUM:
450.00
Drzymała Marta zks Drzonków
50
SUM:
50.00
Dziemidowicz Wiktor LUKS Nysa Gubin
15
SUM:
15.00
Dziuba Anna St. SKJ Bobrowy Staw
40
10
10
SUM:
60.00
Ebel Ulf RSV Polzow
50
100
50
200
SUM:
400.00
Ebel-Jürgens Anna Polzow
100
400
300
100
SUM:
900.00
Ewald Felix RC Gut Wochowsee
50
50
1000
1000
3900
SUM:
6000.00
Filipowska Olimpia KJ Stajnia Modelewscy
100
60
160
SUM:
320.00
Frąckowiak Martyna JKS Hanna
80
SUM:
80.00
Frankiewicz Oliwia KJ Jaroszówka
30
20
SUM:
50.00
Gil Agata JKS Gostchorze
80
110
SUM:
190.00
Głoskowski Andrzej KJ Agro-Handel Śrem
130
100
300
SUM:
530.00
Głowacka Wiktoria JKS Salio
100
SUM:
100.00
Gogołek Tomasz Harmony Club
100
100
SUM:
200.00
Gontowiuk Katja Zielonogórski KS Drzonków
90
SUM:
90.00
Gramza Leszek KJ Agro-Handel Śrem
50
200
1500
SUM:
1750.00
Grudzień Aleksandra Tuszyński KJ Garbówek
60
SUM:
60.00
Grzesiek Paula Tuszyński KJ Garbówek
50
SUM:
50.00
Grzywacz Jacek Pomorska Liga Jeździecka
750
1700
100
170
SUM:
2720.00
Häsler Teresa GER
30
60
50
300
SUM:
440.00
Jannasz Wiktoria Sportowy Klub Jeździecki Poczernin
80
SUM:
80.00
Januszewska Zuzanna SK Kruszyńscy
500
100
SUM:
600.00
Jarowicz Milena Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
10
20
50
SUM:
80.00
Jendrośka Adrianna JKS Hanna
200
SUM:
200.00
Jürgens Elisabeth RSV Polzow
110
50
SUM:
160.00
Kaliszuk Piotr ZKJ Przylep-Lotnisko
400
SUM:
400.00
Kiecoń Mściwoj KJ Agro-Handel Śrem
500
50
50
5650
100
1000
50
100
500
SUM:
8000.00
Kiecoń Nawojka LUKS Nysa Gubin
10
20
400
50
300
50
SUM:
830.00
Kleciak Karolina JKS Gostchorze
15
SUM:
15.00
Kleciak Paulina JKS Gostchorze
130
SUM:
130.00
Klein Olaf JKS Przybyszewo
100
SUM:
100.00
Kobiernik Daria Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
10
500
100
50
SUM:
660.00
Köhler Rene GER
100
SUM:
100.00
Kopacz Paulina LUKS Nysa Gubin
100
SUM:
100.00
Kosmalewicz Maria JKS Fer Więckowice
100
50
SUM:
150.00
Kowala Małgorzata KJ Agro-Handel Śrem
100
SUM:
100.00
Kowalczyk Franciszek KJ Chrobry Warszawa
50
20
SUM:
70.00
Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
15
50
SUM:
65.00
Kozioł Zofia WKJ Lublin
70
SUM:
70.00
Krywult Amelia bpk
50
SUM:
50.00
Kubiak Grzegorz Andrzej KJ Uniglob Gozdów
750
100
SUM:
850.00
Kucharska Dobrochna bpk
40
20
40
SUM:
100.00
Kukowska Katarzyna KJ. BERTYN PIASTOWO
100
20
130
70
50
SUM:
370.00
Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
50
300
30
200
50
200
SUM:
830.00
Lauckner Jens GER
60
140
SUM:
200.00
Lusina-Gołaś Aleksandra KJ Bonin
100
200
100
100
200
SUM:
700.00
Łukasik Sandra ZKS Drzonków
100
100
SUM:
200.00
Mach Olga brak
10
SUM:
10.00
Maczuga Joanna KS Cortina Kaczenice
100
400
SUM:
500.00
Milczarek Nina Tuszyński KJ Garbówek
100
SUM:
100.00
Modelewski Marek KJ Stajnia Modelewscy
140
50
SUM:
190.00
Modelewski Patryk KJ Stajnia Modelewscy
750
100
SUM:
850.00
Murawski Oskar Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
400
1200
SUM:
1600.00
Murdzia Seweryn KJ Equipo Łódź
500
400
300
500
500
1200
SUM:
3400.00
Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
200
50
50
50
SUM:
350.00
Pakulski Marcin Zielonogórski KS Drzonków
30
90
SUM:
120.00
Pakuła Marcin Harmony Club Poznań
200
200
150
SUM:
550.00
Pałasz Aleksandra Karkonoski Klub Jeździecki
10
20
SUM:
30.00
Patora Nikol MUKJ Kosówka
60
SUM:
60.00
Pawlicka Dajana KJ Agro-Handel Śrem
200
SUM:
200.00
Piksa Łukasz Cwał Poznań
600
100
50
SUM:
750.00
Piwońska Anna KJ Profil Piła
50
50
100
200
SUM:
400.00
Polowczyk Hubert KS Cortina Kaczenice
20
20
30
10
SUM:
80.00
Poręba Jarosław Karkonoski KJ
50
SUM:
50.00
Przewłocka Monika JKS Walkiria Bronków
50
SUM:
50.00
Przeździęg Julia Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
50
SUM:
50.00
Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team Gdańsk
50
100
100
SUM:
250.00
Rękosiewicz Aleksandra Fundacja Kaczyna - z kultyrą na Ty
50
SUM:
50.00
Richter Julia RVF Alt Zeschdorf
15
70
SUM:
85.00
Rogalska Weronika KJ Aldragho Piaseczno
100
15
50
100
SUM:
265.00
Ryczkowski Jakub ZKS Drzonków
20
SUM:
20.00
Skiba Dawid KJ Agro-Handel Śrem
100
750
100
SUM:
950.00
Stanisławiak Maria KJ Agro-Handel Śrem
400
750
100
100
SUM:
1350.00
Sypniewska Aleksandra KS Centaurus
60
20
170
SUM:
250.00
Szeląg Róża KS Small Cherry Trzebnica
110
SUM:
110.00
Szlachta Sławomir KJ Just Riding Kielce
300
750
50
50
100
50
SUM:
1300.00
Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
50
200
SUM:
250.00
Szumińska Beata KJ Szumawa Bobrowiec
50
100
SUM:
150.00
Szychowiak Julia KS Small Cherry Trzebnica
300
50
SUM:
350.00
Tomków Sara Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
30
SUM:
30.00
Uziębło Laura ZKS Drzonków
20
SUM:
20.00
Vinckier Izabela SJ Kunowo
15
90
40
SUM:
145.00
Vinckier Jan LKS Sokół SJ Kunowo
100
1100
50
500
SUM:
1750.00
Warzecha Leszek KJ Zagórów
100
500
SUM:
600.00
Wąsik Nina KS Cortina Kaczenice
200
SUM:
200.00
Wawrzyniak Pola Tuszyński KJ Garbówek
15
130
SUM:
145.00
Wels Laurentien RC Gut Wochowsee
60
SUM:
60.00
Wiktor Paul Beestwind
500
100
1200
SUM:
1800.00
Wisniewski Lukas Alt Zeschdorf
80
20
SUM:
100.00
Wisniewski Viktor Alt Zeschdorf
20
SUM:
20.00
Wolff Kassandra RC Gut Wochowsee
20
SUM:
20.00
Wszędybył Jagoda KJ Bachmat Pruszowice
50
SUM:
50.00
Zagdańska Julia KJ Stajnia Modelewscy
150
200
1000
SUM:
1350.00
Zawadzka Eliza KJ Golden Dream
130
130
SUM:
260.00
Żołądkiewicz Maciej KJ Bonin
2800
SUM:
2800.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Andonow Tina
RV Rudow e.V.
2017-08-03
3
80
2017-08-03
19
2017-08-04
48
2017-08-04
5
40
2017-08-05
18
Baehr Maria
KJ Agro-Handel Śrem
2017-08-04
12
2017-08-05
23
2017-08-05
3
2017-08-06
2017-08-04
24
2017-08-05
39
2017-08-05
2017-08-06
4
200
WANJA 441 (350)
2017-08-04
25
2017-08-04
29
2017-08-05
27
2017-08-06
48
Barlas Salih
TUszyński KJ Garboówek
DUCATI (133)
2017-08-03
2017-08-04
39
2017-08-05
5
90
2017-08-05
32
2017-08-06
8
100
Bawłowicz Katarzyna
KS Cortina Kaczenice
2017-08-04
2017-08-05
5
100
2017-08-05
27
2017-08-06
38
2017-08-04
5
300
2017-08-05
2017-08-06
18
Bętkowski Marcin
JKS FER Więckowice
2017-08-03
31
2017-08-03
Biedka Gabriela
bpk
2017-08-04
12
2017-08-04
2017-08-05
31
2017-08-06
Bogalecka Julia
Sopocki Klub Jeździecki
ASER (6)
2017-08-05
2017-08-06
Bolko Aleksandra
SK Ciekocinko
FATIMA (186)
2017-08-04
39
2017-08-05
5
100
2017-08-06
16
2017-08-04
17
2017-08-05
15
2017-08-06
43
Bortlisz Włodzimierz
KS Centaurus Zielona Góra
2017-08-03
5
40
2017-08-03
2017-08-03
32
2017-08-03
2017-08-03
2017-08-03
23
2017-08-03
6
40
2017-08-05
REWERS (72)
2017-08-04
38
2017-08-04
24
2017-08-05
36
2017-08-05
30
2017-08-06
10
50
BENEFIS (73)
2017-08-04
2
300
2017-08-04
8
100
2017-08-05
3
300
2017-08-05
1
2017-08-06
5
400
Chmielowska Emilia
KS Small Cherry
JODIE (109)
2017-08-04
24
2017-08-05
FERLINA (110)
2017-08-04
10
50
2017-08-05
21
2017-08-06
2
750
CORIWAY (111)
2017-08-04
8
50
2017-08-05
9
50
2017-08-06
5
200
Cieśla Oliwia
Klub Sportowy Centaurus
PEGAZ (103)
2017-08-04
5
40
2017-08-04
44
Czajkowska Izabela
ZKS Drzonków
CARLA (63)
2017-08-03
24
2017-08-04
Czajkowska Magdalena
ZKS Drzonków
CARLA (63)
2017-08-03
7
20
2017-08-04
26
2017-08-05
Czekała Hanna
KJ Agro-Handel Śrem
RUTYNA (56)
2017-08-04
16
50
2017-08-05
29
2017-08-06
17
Dobkowska Milena
St. Warszawski KJ
ZALVO (137)
2017-08-04
16
50
2017-08-05
7
100
2017-08-06
14
LA PAZ (195)
2017-08-04
25
2017-08-05
7
100
2017-08-06
9
100
JOLLY (196)
2017-08-04
28
2017-08-05
22
2017-08-06
COMMAND (197)
2017-08-04
10
50
2017-08-05
7
50
Dołhun Jakub
Tuszyński KJ Garbówek
KOLA (243)
2017-08-03
2017-08-04
19
2017-08-05
10
2017-08-06
19
Domański-Kruppa Felix
KJ SO Łąck
2017-08-04
2017-08-06
2017-08-04
37
2017-08-05
2017-08-06
Drzymała Marta
zks Drzonków
NICOLA (104)
2017-08-04
9
50
2017-08-05
24
2017-08-06
37
Dytko Martyna
MUKJ Kosówka
QUADRIGA (312)
2017-08-03
2017-08-03
35
2017-08-04
2017-08-04
2017-08-05
23
Dziemidowicz Wiktor
LUKS Nysa Gubin
2017-08-03
2017-08-03
10
15
2017-08-04
45
2017-08-05
LOSTERICO (233)
2017-08-04
32
2017-08-04
2017-08-05
23
2017-08-06
21
Dziewolska Zofia
LKJ Abaria Iwno
2017-08-04
2017-08-05
2017-08-06
Dziuba Anna
St. SKJ Bobrowy Staw
2017-08-03
5
40
2017-08-04
2017-08-05
2017-08-03
9
10
2017-08-04
8
10
2017-08-05
Ebel Ulf
RSV Polzow
CHAKARIA (317)
2017-08-04
53
2017-08-05
26
2017-08-05
8
50
2017-08-06
7
100
CORSICANA (318)
2017-08-04
56
2017-08-05
22
2017-08-05
7
50
2017-08-06
24
DIARANO (344)
2017-08-04
17
2017-08-05
15
2017-08-05
6
200
2017-08-06
11
Ebel-Jürgens Anna
Polzow
2017-08-04
8
100
2017-08-05
4
400
2017-08-06
10
QUOVADIA (321)
2017-08-03
38
2017-08-04
22
2017-08-05
33
2017-08-05
41
CALIGOR (345)
2017-08-04
31
2017-08-04
15
2017-08-05
5
300
2017-08-06
13
100
Ewald Felix
RC Gut Wochowsee
EPONA 65 (325)
2017-08-04
2017-08-05
26
2017-08-06
24
2017-08-04
42
2017-08-05
10
50
2017-08-06
10
50
2017-08-04
25
2017-08-05
30
2017-08-06
16
2017-08-04
2
1000
2017-08-05
2
1000
2017-08-06
2
3900
2017-08-04
34
2017-08-05
30
2017-08-06
18
2017-08-04
17
2017-08-05
25
2017-08-06
50
Filipowska Olimpia
KJ Stajnia Modelewscy
GOLDIKA (259)
2017-08-03
28
2017-08-03
3
100
2017-08-04
28
2017-08-05
2017-08-05
16
2017-08-06
2017-08-03
5
60
2017-08-04
47
2017-08-04
2017-08-05
2
160
2017-08-05
2017-08-06
18
Fimmel Arkadiusz
KJ Agro-Handel Śrem
2017-08-04
24
2017-08-05
2017-08-06
17
2017-08-04
36
2017-08-05
21
2017-08-06
39
2017-08-03
19
2017-08-03
2017-08-04
21
2017-08-05
22
Flerkowska Zofia
LKJ Abaria Iwno
2017-08-03
2017-08-04
2017-08-05
Frąckowiak Martyna
JKS Hanna
2017-08-03
4
80
2017-08-04
43
2017-08-04
2017-08-05
36
2017-08-05
30
2017-08-03
34
2017-08-04
2017-08-04
Frankiewicz Oliwia
KJ Jaroszówka
2017-08-03
29
2017-08-03
45
2017-08-04
6
30
2017-08-04
2017-08-05
8
20
Gaborska Agnieszka
KS Small Cherry Trzebnica
2017-08-03
2017-08-04
55
2017-08-05
21
2017-08-05
40
Gil Agata
JKS Gostchorze
2017-08-03
16
2017-08-03
21
2017-08-04
3
80
2017-08-04
21
2017-08-05
4
110
KALISTO (315)
2017-08-03
33
2017-08-03
2017-08-04
26
2017-08-04
Głoskowski Andrzej
KJ Agro-Handel Śrem
TISSOT (80)
2017-08-05
BED BOY (131)
2017-08-03
2
130
2017-08-04
18
2017-08-05
42
2017-08-04
49
2017-08-04
5
100
2017-08-05
3
300
2017-08-06
51
Głowacka Wiktoria
KJ Salio
2017-08-03
13
2017-08-04
25
2017-08-05
Głowacka Wiktoria
JKS Salio
ARONIA (246)
2017-08-04
6
100
2017-08-04
32
2017-08-05
22
2017-08-06
28
Gogołek Tomasz
Harmony Club
2017-08-04
21
2017-08-04
43
2017-08-05
35
2017-08-06
16
2017-08-04
22
2017-08-05
14
2017-08-06
53
2017-08-04
28
2017-08-05
6
100
2017-08-06
8
100
2017-08-03
46
2017-08-04
2017-08-04
27
2017-08-05
18
Gontowiuk Katja
Zielonogórski KS Drzonków
VINO 26 (60)
2017-08-03
18
2017-08-03
51
2017-08-04
12
2017-08-04
40
2017-08-05
25
ORDYNAT (64)
2017-08-03
48
2017-08-04
42
2017-08-05
5
90
Gramza Leszek
KJ Agro-Handel Śrem
2017-08-04
37
2017-08-05
11
50
2017-08-06
19
VERONA L (219)
2017-08-04
4
200
2017-08-05
10
2017-08-06
1
1500
BADORETTE (220)
2017-08-04
21
2017-08-06
19
Grudzień Aleksandra
Tuszyński KJ Garbówek
TISSOT (80)
2017-08-03
4
60
2017-08-03
30
2017-08-04
2017-08-05
46
Grzesiek Paula
Tuszyński KJ Garbówek
AKORD (130)
2017-08-03
15
2017-08-04
15
50
2017-08-05
14
Grzywacz Jacek
Pomorska Liga Jeździecka
DORAVELLA (305)
2017-08-04
1
750
2017-08-04
13
2017-08-05
2017-08-05
10
2017-08-06
4
1700
GRASSI (306)
2017-08-04
4
100
2017-08-04
29
2017-08-05
21
2017-08-05
16
2017-08-06
29
ARNAT (307)
2017-08-04
46
2017-08-04
22
2017-08-05
20
2017-08-05
14
2017-08-06
40
CZAKRA (308)
2017-08-04
48
2017-08-04
1
170
2017-08-05
37
2017-08-05
33
2017-08-06
15
Gutorska Maja
KJ SO Łąck
AROMAT (112)
2017-08-03
15
2017-08-04
17
2017-08-05
Häsler Emilia
GER
2017-08-04
35
2017-08-05
31
2017-08-06
36
2017-08-04
36
2017-08-05
15
2017-08-06
2017-08-04
49
2017-08-05
36
2017-08-06
28
Häsler Teresa
GER
FANELLI (15)
2017-08-04
2017-08-05
13
2017-08-06
2017-08-04
6
30
2017-08-05
6
60
2017-08-04
8
50
2017-08-05
2
300
2017-08-06
26
Hodura Zuzanna
JUKS Mieczewo
GASTON 2 (121)
2017-08-03
15
2017-08-03
2017-08-04
10
2017-08-04
17
2017-08-05
19
Hoffmann Lisa
Reit- und Fahrverein Alt Zeschdorf
2017-08-04
28
2017-08-04
2017-08-05
Huminiłowicz Anita
KJ Czahary Pogorzelica
2017-08-04
34
2017-08-05
2017-08-06
Ignasiak Marta
KJ Agro-Handel Śrem
2017-08-03
2017-08-03
2017-08-04
9
2017-08-05
Iwanicka Aleksandra
UKS KJ Bonanza Jędrzychowice
TERCJA (337)
2017-08-05
Jabłońska Julia
UKS Mieczewo
CAHIR (338)
2017-08-03
17
2017-08-03
22
Jannasz Wiktoria
Sportowy Klub Jeździecki Poczernin
CLICQUOT (139)
2017-08-03
3
80
2017-08-03
28
2017-08-04
22
2017-08-05
Januszewska Zuzanna
SK Kruszyńscy
IRONIA (185)
2017-08-04
2
500
2017-08-05
18
2017-08-06
15
100
Jarowicz Milena
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
2017-08-03
11
2017-08-03
16
2017-08-04
8
10
2017-08-04
11
20
2017-08-05
9
50
Jendrośka Adrianna
JKS Hanna
T-STAR Z (303)
2017-08-04
3
200
2017-08-05
21
2017-08-06
47
Jerczyńska Weronika
JKS Gostchorze
KALMA (313)
2017-08-03
29
2017-08-03
2017-08-04
27
2017-08-04
Jóskowiak Michał
KJ Tradycja Siedlnica
BOCARDIA (257)
2017-08-03
2017-08-04
27
2017-08-04
26
2017-08-05
2017-08-05
29
2017-08-06
28
IMPERIAL (258)
2017-08-04
30
2017-08-04
39
2017-08-05
26
2017-08-06
49
Jürgens Elisabeth
RSV Polzow
CHARLETTA (323)
2017-08-03
30
2017-08-03
31
2017-08-04
11
2017-08-05
3
110
2017-08-04
7
50
2017-08-04
24
2017-08-05
18
2017-08-05
28
2017-08-06
Kaliszuk Piotr
ZKJ Przylep-Lotnisko
EKSPLOZJA (309)
2017-08-04
1
400
2017-08-05
26
2017-08-06
21
CRESUS (310)
2017-08-04
27
2017-08-05
2017-08-06
54
Kałużyńska Julia
Zielonogórski KS Drzonków
HEKTOR (65)
2017-08-03
33
2017-08-03
53
2017-08-04
43
2017-08-05
20
Kapała Filip
KJ Abrasives Group
SALMIN (116)
2017-08-04
22
2017-08-04
2017-08-05
Kappel Julia
CYKOR (353)
2017-08-05
Kiecoń Mściwoj
KJ Agro-Handel Śrem
VENUS (43)
2017-08-04
2
500
2017-08-04
26
2017-08-05
2017-08-05
24
2017-08-06
41
2017-08-04
9
50
2017-08-04
16
2017-08-05
2017-08-06
21
2017-08-04
10
50
2017-08-05
20
2017-08-06
1
5650
CRONOS (46)
2017-08-04
17
2017-08-05
26
2017-08-06
2017-08-04
5
100
2017-08-05
24
2017-08-06
1
1000
2017-08-04
13
50
2017-08-04
7
100
2017-08-05
13
2017-08-06
4
500
Kiecoń Nawojka
LUKS Nysa Gubin
2017-08-03
8
10
2017-08-03
26
2017-08-04
10
20
2017-08-05
27
2017-08-04
18
2017-08-05
14
2017-08-06
8
400
ANABEL (42)
2017-08-04
6
50
2017-08-04
3
300
2017-08-05
9
50
2017-08-06
12
Kiszkurno Dominika
Zielonogórski Klub Jeździecki Przylep-Lotnisko
2017-08-04
19
2017-08-05
28
2017-08-06
33
Kleciak Karolina
JKS Gostchorze
2017-08-03
32
2017-08-03
13
15
2017-08-05
24
Kleciak Paulina
JKS Gostchorze
2017-08-04
1
130
2017-08-04
39
Klein Olaf
JKS Przybyszewo
FIRST ONE (237)
2017-08-04
44
2017-08-04
7
100
2017-08-05
18
2017-08-06
24
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
2017-08-04
2017-08-04
37
2017-08-05
2017-08-05
Klein Tomasz
JKS Przybyszewo
2017-08-06
Kliszcz Szymon
KJ Lansada Milsko
2017-08-04
46
2017-08-04
46
2017-08-05
2017-08-05
2017-08-06
Kobiernik Daria
Zielonogórski KJ Przylep-Lotnisko
MACZO (14)
2017-08-04
51
2017-08-05
39
2017-08-06
22
CHAMAKH (105)
2017-08-03
39
2017-08-04
52
2017-08-04
2017-08-05
38
2017-08-06
DASZYNA (107)
2017-08-03
2017-08-03
8
10
2017-08-03
35
2017-08-04
23
2017-08-05
27
2017-08-06
WIQUID (293)
2017-08-03
34
2017-08-03
2017-08-04
2017-08-05
45
2017-08-04
15
2017-08-06
7
500
OLSTER (295)
2017-08-03
27
2017-08-03
2017-08-04
2
100
2017-08-04
2017-08-05
25
QUENTIN Z (296)
2017-08-03
2017-08-04
41
2017-08-05
9
50
2017-08-06
22
CHODÓW (297)
2017-08-03
2017-08-03
2017-08-04
Köhler Rene
GER
CAYRADO (21)
2017-08-04
36
2017-08-05
31
2017-08-06
44
2017-08-04
32
2017-08-05
12
2017-08-06
11
100
2017-08-04
30
2017-08-05
19
2017-08-06
Kopacz Paulina
LUKS Nysa Gubin
JAQUIN (269)
2017-08-03
2017-08-04
2017-08-05
39
2017-08-05
15
2017-08-06
7
100
INTRYGA (270)
2017-08-04
32
2017-08-04
23
2017-08-05
19
2017-08-05
2017-08-06
56
Kosakowska Halina
KJ Raduszyn
MACZO (14)
2017-08-03
12
2017-08-04
14
Kosiba Paula
JKS Fer Więckowice
2017-08-03
2017-08-03
2017-08-04
2017-08-04
2017-08-05
Kosmalewicz Maria
JKS Fer Więckowice
WOODY (273)
2017-08-05
5
100
2017-08-06
11
50
Kowala Małgorzata
KJ Agro-Handel Śrem
FRAPANT (120)
2017-08-04
11
2017-08-05
8
100
2017-08-05
5
2017-08-06
19
Kowalczyk Franciszek
KJ Chrobry Warszawa
2017-08-04
14
50
2017-08-04
27
2017-08-05
25
2017-08-05
17
2017-08-06
27
HOPPER (84)
2017-08-03
2017-08-03
2017-08-04
2017-08-05
11
20
GARLAND (85)
2017-08-04
23
2017-08-04
16
2017-08-05
29
2017-08-05
20
2017-08-06
HARRY (87)
2017-08-04
22
2017-08-04
35
2017-08-05
13
2017-08-05
13
2017-08-06
23
Kownacki Mikołaj
Karkonoski KJ
ULLI Z (91)
2017-08-03
9
15
2017-08-04
38
2017-08-05
12
50
2017-08-04
47
2017-08-05
37
CERWERONA (229)
2017-08-04
29
2017-08-05
2017-08-06
Kozioł Zofia
WKJ Lublin
IDRYS (38)
2017-08-04
2017-08-04
2017-08-05
5
70
2017-08-05
38
2017-08-06
HILON-W (39)
2017-08-03
31
2017-08-03
Kröber Angelique
RSV Weißbach e.V.
VALENTINA (164)
2017-08-03
41
2017-08-04
35
2017-08-05
17
CARLO (165)
2017-08-03
44
2017-08-04
32
2017-08-05
2017-08-06
Krywult Amelia
bpk
CHERROKEE (129)
2017-08-03
18
2017-08-04
24
2017-08-04
2017-08-05
11
50
2017-08-05
28
Krzyżosiak Jakub
KS Small Cherry Trzebnica
CATALAYA (142)
2017-08-04
18
2017-08-05
30
2017-08-05
32
ATIQUA (143)
2017-08-04
19
2017-08-05
17
2017-08-06
20
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
CORRMAN (266)
2017-08-03
13
2017-08-03
27
2017-08-04
18
2017-08-04
28
2017-08-05
32
Kubiak Grzegorz Andrzej
KJ Uniglob Gozdów
DA VINCI (247)
2017-08-04
14
2017-08-05
1
750
2017-08-06
10
100
2017-08-04
18
2017-08-04
2017-08-05
28
2017-08-06
22
Kucharska Dobrochna
bpk
RODERYK (177)
2017-08-03
2017-08-03
2017-08-04
5
40
2017-08-04
2017-08-05
28
FOREVER (178)
2017-08-03
24
2017-08-03
2017-08-04
7
20
2017-08-04
2017-08-05
7
40
Kucharska Zuzanna
JUKS Mieczewo
2017-08-03
2017-08-03
2017-08-04
24
2017-08-04
Kukowska Katarzyna
KJ. BERTYN PIASTOWO
LEOPARD (36)
2017-08-03
22
2017-08-03
2017-08-04
2
100
2017-08-04
15
20
2017-08-05
43
2017-08-03
23
2017-08-03
23
2017-08-04
1
130
2017-08-04
5
70
2017-08-05
8
50
Kunefał Kinga
KS Centaurus Zielona Góra
ELWIS (71)
2017-08-03
2017-08-03
Kurek Jan
Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
MAIK K (276)
2017-08-04
17
2017-08-04
13
2017-08-05
20
2017-08-06
25
COCO LADY (277)
2017-08-04
14
50
2017-08-04
30
2017-08-05
19
2017-08-06
6
300
CALISTO (278)
2017-08-03
19
2017-08-03
7
30
2017-08-04
2017-08-05
1
200
PTYŚ (281)
2017-08-04
9
50
2017-08-04
4
200
2017-08-05
12
2017-08-06
30
Lachowicz-Wołoszyn Wiktoria
KS Centaurus
2017-08-04
20
2017-08-05
33
2017-08-05
8
2017-08-06
23
TISSOT (347)
2017-08-03
36
2017-08-03
2017-08-04
24
2017-08-04
Latus Paulina
LKS Stragona Strzegom
CORAL (141)
2017-08-03
21
2017-08-03
17
2017-08-04
40
2017-08-05
20
2017-08-05
27
Lauckner Jens
GER
LALINO (24)
2017-08-03
4
60
2017-08-05
2
140
COLLIN (25)
2017-08-04
45
2017-08-05
18
2017-08-06
25
Lauckner Jens
RV Flöha
2017-08-03
Lauckner Sophie
RV Flöha
2017-08-03
22
2017-08-03
52
2017-08-04
37
2017-08-05
31
Leśniewska Aleksnadra
bez przynależności klubowej
2017-08-03
33
2017-08-04
2017-08-05
Lusina-Gołaś Aleksandra
KJ Bonin
2017-08-03
20
2017-08-04
19
2017-08-05
8
100
2017-08-06
31
2017-08-04
34
2017-08-04
14
CORSA (3)
2017-08-04
2017-08-05
4
200
2017-08-06
12
100
2017-08-04
42
2017-08-05
34
2017-08-06
2017-08-04
52
2017-08-04
47
2017-08-05
4
100
2017-08-05
4
200
2017-08-06
35
Geronimo (349)
2017-08-03
42
2017-08-05
30
2017-08-06
Łukasik Sandra
ZKS Drzonków
CARTINA L (230)
2017-08-04
15
2017-08-04
20
2017-08-05
6
100
2017-08-06
14
100
Mach Olga
brak
KAMELIA (77)
2017-08-03
10
10
2017-08-04
17
Maczuga Joanna
KS Cortina Kaczenice
MARIKA (93)
2017-08-04
4
100
2017-08-05
1
400
2017-08-06
14
Marczak Wiktoria
KJ Lansada Milsko
OLINERO (34)
2017-08-05
Marglewski Julia
Brak
2017-08-03
2017-08-03
2017-08-04
13
2017-08-04
19
2017-08-05
2017-08-05
44
Maryńczak Marcelina
JKS Elcon Szczecin
CANDY (207)
2017-08-03
24
2017-08-04
31
2017-08-05
2017-08-03
34
2017-08-03
35
2017-08-04
20
2017-08-04
2017-08-05
26
Meyer Zuzanna
St. KJ Gronówka
CYTRA (115)
2017-08-03
2017-08-04