Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZRiT-B Biały Las
Biały Las, 5.05.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
61 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 13:19:31
2018-05-04 11:07:34
Jarosław Skrzyczyński GREATEST
  • 1x 6/N/N - zwykłyi art. 238.2.1
  • 1x 7/C/C -dwufazowy art 274.5.3
60 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 13:19:20
2018-05-04 11:04:16
Vitalii Charadnik COUNTRYMAN
  • 1x 5/P/P -dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 6/N/N - zwykłyi art. 238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 13:19:09
2018-05-04 11:03:50
Vitalii Charadnik QUICK STEP
  • 1x 5/P/P -dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 6/N/N - zwykłyi art. 238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 13:18:56
2018-05-04 11:03:23
Vitalii Charadnik ONAGADORI RED WINE
  • 1x 5/P/P -dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 6/N/N - zwykłyi art. 238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 13:18:45
2018-05-04 11:02:58
Jarosław Skrzyczyński DIAMOND TAQUITTA
  • 1x 5/P/P -dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 6/N/N - zwykłyi art. 238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 13:18:27
2018-05-04 11:02:31
Jarosław Skrzyczyński CENTADA
  • 1x 5/P/P -dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 6/N/N - zwykłyi art. 238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2018-05-04 13:18:11
2018-05-04 10:54:18
Alicja Staszak SICILIA
  • 2x 3/LL/LL 60/70 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 19:40:20
2018-05-03 19:21:03
Julia Ciechowicz LILI VAN HET BERGENEINDE
  • 2x 4/LL/LL 80/90 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 19:40:33
2018-05-03 19:20:30
Hubert Chrzanowski BRANKA
  • 2x 4/LL/LL 80/90 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 19:41:05
2018-05-03 19:17:52
Oliwia Ślósarz DOBOSZ
  • 1x 3/LL/LL 60/70 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/LL 80/90 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
51 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 15:37:33
2018-05-03 11:13:34
Zuzanna Antoniak CENTILLE S
  • 1x 2/L/L - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 5/P/P -dwufazowy art 274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 08:51:16
2018-05-02 22:00:15
Weronika Guszpil NOBODY'S PERFEKT
  • 1x 2/L/L - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 5/P/P -dwufazowy art 274.5.3
49 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 08:51:27
2018-05-02 21:59:58
Weronika Guszpil TWIST
  • 2x 4/LL/LL 80/90 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/L/L - dokładności art. 238.1.1
48 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 08:51:41
2018-05-02 21:59:28
Weronika Guszpil CASSONE
  • 1x 5/P/P -dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 6/N/N - zwykłyi art. 238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 20:45:42
2018-05-02 19:39:16
Matylda Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 2/L/L - dokładności art. 238.1.1
46 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 20:45:55
2018-05-02 19:38:35
Matylda Dubiniak KOLIA EWITA
  • 1x 2/L/L - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 5/P/P -dwufazowy art 274.5.3
45 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 20:46:06
2018-05-02 19:37:46
Matylda Dubiniak FENIKS
  • 1x 5/P/P -dwufazowy art 274.5.3
44 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 20:46:16
2018-05-02 19:37:13
Michał Dubiniak NUTKA EWITA
  • 1x 1/60/Kuce 60/70cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3/LL/LL 60/70 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/LL 80/90 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 20:46:31
2018-05-02 18:36:37
Maximilian Parkitny NOBILIS
  • 1x 7/C/C -dwufazowy art 274.5.3
42 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 20:46:47
2018-05-02 18:36:01
Wiktoria Parkitna CARIDIX Z
  • 2x 2/L/L - dokładności art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 17:11:38
2018-05-02 10:23:18
Bartlomiej Rogaczewski SHARON ARON
  • 1x 2/L/L - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 5/P/P -dwufazowy art 274.5.3
40 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 17:14:20
2018-05-02 10:14:42
Julia Górlicka TORO
  • 2x 4/LL/LL 80/90 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 09:20:30
2018-05-01 21:38:52
Ksawery Śniegucki CAMPARI 294
  • 1x 7/C/C -dwufazowy art 274.5.3
38 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 09:20:49
2018-05-01 21:38:24
Ksawery Śniegucki RED DREAM PRINCES
  • 1x 6/N/N - zwykłyi art. 238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 09:21:04
2018-05-01 21:37:56
Ksawery Śniegucki SUNRISE AVENUE
  • 1x 4/LL/LL 80/90 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 09:21:20
2018-05-01 21:37:20
Ksawery Śniegucki GOLDEN GIRL
  • 1x 4/LL/LL 80/90 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 19:26:08
2018-05-01 14:27:22
Mikołaj Kownacki CERWERONA
  • 1x 6/N/N - zwykłyi art. 238.2.1
  • 1x 7/C/C -dwufazowy art 274.5.3
34 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 10:12:58
2018-05-01 09:14:28
Daniel Wieliczko HEBERTINO
  • 1x 2/L/L - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 5/P/P -dwufazowy art 274.5.3
33 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 10:13:19
2018-05-01 09:14:04
Martyna Kołodyńska KAMIRA
  • 2x 4/LL/LL 80/90 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2018-05-01 19:26:37
2018-05-01 07:27:54
Kaja Żuk LADY EWITA
  • 2x 4/LL/LL 80/90 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 18:03:45
2018-04-30 08:22:44
Sofia Boettcher KORA
  • 2x 3/LL/LL 60/70 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 07:27:13
2018-04-29 11:30:41
Anna Górzeńska BLACK STAR
  • 1x 2/L/L - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 5/P/P -dwufazowy art 274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 07:27:36
2018-04-28 06:55:05
Martyna Żołędziowska BAZALT
  • 2x 2/L/L - dokładności art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 18:04:17
2018-04-28 06:54:42
Natalia Zielant MISS-LOXGRAFFINA
  • 2x 2/L/L - dokładności art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 07:28:13
2018-04-28 06:54:10
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 2x 2/L/L - dokładności art. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 07:28:34
2018-04-28 06:51:51
Bianka Łakomiec CUMBRIA
  • 2x 2/L/L - dokładności art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2018-05-02 17:12:11
2018-04-28 06:51:11
Maja Chruszcz PATAGONIA
  • 2x 4/LL/LL 80/90 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 07:29:12
2018-04-27 20:26:39
Natalia Karpiewska RESZKA
  • 1x 3/LL/LL 60/70 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/LL 80/90 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 07:29:31
2018-04-26 23:02:22
Kaja Żuk BODER
  • 1x 2/L/L - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 5/P/P -dwufazowy art 274.5.3
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 07:29:50
2018-04-26 23:01:49
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 1x 3/LL/LL 60/70 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/LL 80/90 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-25 10:24:16
2018-04-25 10:14:51
Claudia Pulst GROM
  • 1x 4/LL/LL 80/90 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/L/L - dokładności art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-24 21:50:23
2018-04-24 12:29:57
Justyna Krówka HAICHI
  • 2x 3/LL/LL 60/70 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2018-05-03 21:39:35
2018-04-24 08:15:01
Kamila Budzisz HOCHSTYL
  • 1x 2/L/L - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 5/P/P -dwufazowy art 274.5.3
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 20:51:52
2018-04-23 20:13:33
Natalia Till G-ARIE
  • 1x 4/LL/LL 80/90 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2/L/L - dokładności art. 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 17:28:01
2018-04-23 15:45:11
Wiktoria Woźniak LAFMI-J
  • 1x 5/P/P -dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 6/N/N - zwykłyi art. 238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-23 17:28:17
2018-04-23 15:44:46
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 6/N/N - zwykłyi art. 238.2.1
  • 1x 7/C/C -dwufazowy art 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 22:42:22
2018-04-22 21:55:25
Weronika Koroblowska COBERLINA
  • 1x 5/P/P -dwufazowy art 274.5.3
  • 1x 6/N/N - zwykłyi art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-22 22:42:56
2018-04-22 21:54:47
Weronika Koroblowska GAL
  • 1x 6/N/N - zwykłyi art. 238.2.1
  • 1x 7/C/C -dwufazowy art 274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 11:18:57
2018-04-20 10:02:20
Agnieszka Filipczak CAMPARI-L
  • 1x 3/LL/LL 60/70 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 4/LL/LL 80/90 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 11:19:19
2018-04-20 09:20:31
Zuzanna Mostowa METEOR
  • 1x 3/LL/LL 60/70 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 11:20:45
2018-04-20 09:20:08
Julia Lewandowska METEOR
  • 1x 3/LL/LL 60/70 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 11:20:59
2018-04-20 09:19:28
Wiktoria Boś WIKTORIA
  • 2x 3/LL/LL 60/70 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 08:00:45
2018-04-19 00:02:58
Katarzyna Piszczatowska-Hołub MARSEL
  • 2x 3/LL/LL 60/70 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-20 08:00:57
2018-04-18 23:49:17
Magdalena Hołub CZERKIES
  • 2x 3/LL/LL 60/70 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 07:30:07
2018-04-09 11:14:12
Hubert Wojnowski CONTENDROS LIVE
  • 1x 2/L/L - dokładności art. 238.1.1
  • 1x 5/P/P -dwufazowy art 274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-30 07:30:23
2018-04-09 11:13:36
Marek Wojnowski PATOS
  • 2x 4/LL/LL 80/90 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 21:15:54
2018-04-09 11:11:46
Karolina Młodawska POLIANA
  • 1x 3/LL/LL 60/70 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
  • 2x 4/LL/LL 80/90 cm towarzyski - dokładności art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antoniak Zuzanna KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2001 (J.)
O024301
2. Boettcher Sofia Sofia Boettcher
2006 (JM.)
brak
3. Boś Wiktoria Stajnia Namlikowo
2005 (JM.)
brak
4. Budzisz Kamila bpk
2000 (J.)
O024306
5. Charadnik Vitalii bpk
S
O043396
6. Chruszcz Maja KJ VOLTA
2005 (JM.)
BRAK
7. Chrzanowski Hubert KJ Ślęża Wrocław
2005 (JM.)
O040157
8. Ciechowicz Julia KJ Ślęża Wrocław
S
O049407
9. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (JM.)
O025376
10. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (Mł.)
O044119
11. Filipczak Agnieszka KJ Podkówka Team
S
O021477
12. Górlicka Julia KJ Dworzysko
2002 (J.)
brak
13. Gorlicka Julia KJ Dworzysko
14. Górzeńska Anna KJ Victor Mirków
2002 (J.)
O038232
15. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
16. Hołub Magdalena BPK
2003 (JM.)
O048412
17. Karpiewska Natalia JKS Szafir Wrocław
S
O022304
18. Kołodyńska Martyna KJ Pobet Kurowice
S
brak
19. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (JM.)
O036714
20. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O023859
21. Krówka Justyna Karkonoski Klub Jezdziecki
S
O015102
22. Lewandowska Julia Stajnia Namlikowo
2002 (J.)
brak
23. Łakomiec Bianka KJ VOLTA
2003 (JM.)
BRAK
24. Młodawska Karolina bpk
2003 (JM.)
O036609
25. Mostowa Zuzanna Stajnia Namlikowo
2003 (JM.)
brak
26. Parkitna Wiktoria Karkonoski KJ
2000 (J.)
O027285
103NS55
27. Parkitny Maximilian Karkonoski KJ
2003 (JM.)
O027284
28. Piechurska Natalia KJ Stajnia Przybylscy
29. Piszczatowska-Hołub Katarzyna BPK
S
brak
30. Pulst Claudia bpk
S
brak
31. Rogaczewski Bartlomiej KJ Dworzysko
S
O013279
32. Rogaczewski Bartłomiej KJ Dworzysko
33. Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
S
O001439
34. Ślósarz Oliwia KJ Bialy Las Przybylscy
2005 (JM.)
brak
35. Śniegucki Ksawery Konie Sportowe Gillmaier
S
O003263
36. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (J.)
O038702
37. Staszak Alicja bpk
2001 (J.)
O028836
38. Szebysty Wiktoria KJ VOLTA
2004 (JM.)
brak
39. Till Natalia SK Kruszyńscy
1997 (MJ.)
O024623
40. Wieliczko Daniel KJ Pobet Kurowice
S
O004020
41. Wojnowski Hubert bpk
2001 (J.)
O025673
42. Wojnowski Marek bpk
S
O009628
43. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (J.)
O023612
44. Zielant Natalia KJ Volta Miłocice Małe
2003 (JM.)
O043980
45. Żołędziowska Martyna KJ VOLTA
2002 (J.)
brak
46. Żuk Kaja KJ Picador Dziuplina
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

28

BAZALT SP POL 2003 Wałach gniada/175 F: Mabant /
M: Balanga / Ottis
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
K014614 POL009670021703
2.

29

BLACK STAR DWB DEN 2006 Klacz kara F: Welt Junge /
M: Melissa - Bell / Donnerwerther
O: Małgorzata Górzeńska
B: Horsager Stutteri
K019741 208333DW0605692
3.

23

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marian Gomułkiewicz
B:
K011263 POL999670038998
4.

24

BODER WLKP POL 1998 Ogier gniada/mk: F: Oder / Espadron
M: Begonia / Bask
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K012614 POL007670039098
5.

53

BRANKA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:149 F: Bard / Pluto
M: Bajka / Sylvester
O: Krystyna Popkowska
B:
K016842 POL013670070405
6.

38

CAMPARI 294 BAYER GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Rendezvous / Sandro
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K022935 DE481810068010
7.

10

CAMPARI-L DSP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Lahnstein / Levistano
M: Cecylia / Eskudo
O: Agnieszka Filipczak
B: Henryk Podkówka
K025340 DE455878401914
8.

42

CARIDIX Z Zangerscheide BEL 2013 Wałach siwa F: Carissmius Z
M: Dixi Z
O: Rafal Parkitny
B: a.Mijten
brak
9.

17

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall / Caretino
M: Tessa XVIII / Cassini I
O: Anna Woźniak
B: Guenther Fielmann
K024811 DE421000000111
10.

56

CENTADA OLD DEU 2011 Klacz gniada F: Centadel /
M: Wonneke / Carther
O: Izabela Dyrek
B: Gestut Lewitz
K022330 DE418184054311
11.

51

CENTILLE S SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Leoville
M: centina s
O: Mateusz Swiszcz
B: Szurik Stanislaw
brak
12.

34

CERWERONA SP POL 2007 Klacz gniada F: Lorio / Loredo
M: Cedra W / Cascavelle
O: Jarosław Poręba
B:
K018605 POL009640031807
13.

16

COBERLINA KWPN NED 2007 Klacz siwa F: Tangelo Van De Zuuthoeve / Narcos II
M: Verlina / Coriander
O: Grzegorz Przybylski
B:
K014953 528003000709991
14.

3

CONTENDROS LIVE HAN GER 2002 Wałach ciemnogniada/162 F: Contendro / Contender
M: Dynamo Queen / Dynamo
O: Marek Wojnowski
B: Dr. Dieter Burfeindt
K010127 DE431314413902 103CC47
15.

60

COUNTRYMAN SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: CLAVIUS
M: LOVE PARADE 5
O: MACIEJ PRZEWOŹNY
B: MACIEJ PRZEWOZNY
K024876
16.

26

CUMBRIA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata/162 F: PAQUITO GO
M: CORDEA
O: JACEK ŁAKOMIEC
B: STADNINA KONI LISKI SP. Z O.O.
brak
17.

6

CZERKIES Koń Mały POL 2004 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Katarzyna Piszczatowska-Hołub
B: Zawadzka Eliza
brak
18.

4

DAR - L SP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Corleone Z /
M: Drezyna / Saracen
O: Marek Wojnowski
B: Jan Łukaszczyk
K015075 616009670048409
19.

57

DIAMOND TAQUITTA HOL POL 2011 Klacz gniada F: Cannavaros / Cassini I
M: Taquitta / Quidam De Revel
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B:
K018514 DE421000146611
20.

52

DOBOSZ SP POL 2004 Wałach gniada F: Qumball
M: Doryda
O: Rafa Slusarz
B: Lech Jaworek
brak
21.

5

EMS SP POL 2009 Wałach siwa/168 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Enira / Czempion
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Marek Duszkiewicz
K019863 616009550061109
22.

45

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Basza /
M: Fiorella / Elvis
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K020917 616999670027912
23.

62

FORNARINA MS 2013 klacz /kuc F:
M:
O:
B:
24.

19

G-ARIE Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach gniada F: Atylla ex.Atylla
M: Gaffa
O: Anna Cisło-Pakuluk
B: Różecki Jerzy
K015935
25.

15

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
O: Robert Koroblowski
B: Zbigniew Piecuch
K014094 POL009520042107
26.

35

GOLDEN GIRL Deutsches Sportpferd GER 2014 Klacz gniada F: Chaman
M: Golden Queen
O: Ludwig Gillmaier
B: Erich Schrotzlmair
brak
27.

61

GREATEST KWPN POL 2011 Wałach gniada F: BISCAYO
M: NN/ GUIDAM DE REVEL
O: IZABELA DYREK
B: B
K023321
28.

22

GROM MŁP POL 2005 Wałach ciemnogniada/165 F: Oregon /
M: Gaja /
O: Claudia Pulst
B: Claudia Pulst
brak POL006580002005
29.

21

HAICHI Hannover POL 2007 Klacz gniada F: Hochadel
M: Reality
O: Justyna Krówka
B: Justyna Krówka
Brak
30.

33

HEBERTINO SP POL 2013 Wałach gniada F: Caretino K /
M: Hebe / Bajou Du Rouet
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K023646 616009670015913
31.

20

HOCHSTYL WLKP POL 2009 Wałach gniada/174 F: Powój / Agar
M: Haftka / Furato
O: Sylwia Stępkowska-Budzisz
B: Wiesław Hochnowski
K014419 POL007670010109
32.

32

KAMIRA SP POL 2008 Klacz gniada/176 F: Qamiro / Quidam de Revel
M: Kora / Roland
O: Daniel Wieliczko
B: Daniel Wieliczko
K016606 009670006108
33.

46

KOLIA EWITA SP POL 2002 Klacz gniada F: Grand /
M: Kamelia Ewita / Louis
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K015248 POL009670073102
34.

30

KORA Niemiecki Koń Sportowy GER 2004 Klacz siwa F: Adelante
M: Kassandra
O: Henryk Podkówka
B: Helmar Busse
brak 73
35.

31

LADY EWITA KUC POL 2007 Klacz kasztanowata/kuc:138 F: V.I.P.
M: Lady Peggy
O: Joanna Łuczaj
B: Wiesław Apanasewicz
K025441 POL013670164707
36.

18

LAFMI-J SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Castiglione - L /
M: La Scala - L / Landprinz I
O: Anna Woźniak
B: Kwiron Juszczak
K021686 616009610157409
37.

54

LILI VAN HET BERGENEINDE BWP BEL 2012 Klacz gniada F: Non Stop /
M: Javira / Concorde
O: Julia Ciechowicz
B: Luc Vanbrabant
K025094 056002W00297928
38.

7

MARSEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada F: Corleone Z
M: Maja
O: Katarzyna Piszczatowska-Hołub
B: Jochymek Tadeusz
brak
39.

9

METEOR KUC POL 2006 Wałach gniada/mk:144 F: Nowator /
M: Mojra /
O: Zofia Namlik
B: Zygmunt Jamka
brak POL013660468 06
40.

14

MISS-LOXGRAFFINA SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Lucky Lord-Loxgraff II /
M: Missy Quin / Mariensztat
O: Anna Miśkiewicz
B: Karol Gmyrek
K020132 616009670098711
41.

43

NOBILIS Rheinlander GER 2004 Klacz kasztanowata F: Cum Laude Z
M: Paola
O: Rafal Parkitny
B: Franz Reinartz
K024517
42.

44

NUTKA EWITA DPR POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: V.I.P. / Visconti
M: Nika Ewita / Top Ewita
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K016544 616013670094009
43.

63

ODWAR 2014 ogier F:
M:
O:
B:
44.

58

ONAGADORI RED WINE OLD POL 2013 Wałach siwa F: Ogano Sitte /
M: Bawaria / Castilio
O: Jarosław Skrzyczyński
B: Małgorzata Siergiej
K024864 DE418180197113
45.

41

PATAGONIA WLKP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Abraxis-Z-Plus-S / Elvis
M: Platyna / Mabant
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
K018275 616007670117910
46.

2

PATOS MŁP POL 2012 Wałach kasztanowata/170 F: Minaret /
M: Primavera / Bolivar
O: Marek Wojnowski
B: Jacek Soska
K024744 616006670098712
47.

1

POLIANA Trakeńska POL 2007 Klacz kasztanowata F: AL PARI
M: POLANA
O: Grażyna Kasjan
B: SK PŁĘKITY
brak POL 732 01 00783 07
48.

59

QUICK STEP HAN POL 2013 Wałach gniada F: Quintender / Quinar
M: Carmaniola / Calido
O: Katarzyna Skrzyczyńska
B: Marta Roszkiewicz
K023777 DE431319616913
49.

37

RED DREAM PRINCES BAW GER 2012 Klacz gniada F: Sir Donnerhall / Sandro Hit
M: Ronja / Ritnal
O: Gillmaier Ludwig
B: Gillmaier Ludwig
K020963 DE481810052612
50.

25

RESZKA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Remis/Ren
M: Reduta/Relaks
O: Urszula Święcicka
B: Arkadiusz Kisło
K024268 POL009611027500
51.

64

ROSA klacz F:
M:
O:
B:
52.

40

SHARON ARON SP POL 2010 Wałach gniada F: Gluskspilz /
M: Sharon 52 / Sandro Song
O: Bartlomiej Rogaczewski
B: Krzysztof Szczepaniak
K019117 616009610162110
53.

55

SICILIA SP POL 2014 Klacz gniada F: Action breaker
M: S Easy Fly
O: Bogusława Staszak
B: Stadnina Koni Nad Wigrami Gospodarstwo Rolne
brak
54.

47

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 Wałach kara/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Piotr Dubiniak
B: Aldyth Roulston
K025093 826082001100940
55.

36

SUNRISE AVENUE Deutsches Sportpferd DEU 2014 Klacz ciemnogniada F: Diamond Hit
M: Saphira
O: Ludwig Gillmaier
B: Reiner Lechl
brak
56.

27

SWEET STAR IRE POL 2011 Klacz gniada/175 F: :
M: :
O: Izabela Rosiak- Szebysty
B: C
Brak
57.

39

TORO Traken POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Eloqwent
M: Tora
O: Bartłomiej Rogaczewski
B: Bielski
K023286
58.

49

TWIST SP POL 2014 Wałach siwa F: Lotos /
M: T - Normandia / Wiliam
O: Weronika Guszpil
B: Aneta Kalwara
K024686 616009670020214
59.

8

WIKTORIA SP POL 2002 Klacz gniada F: Rytm
M: Wikta
O: Monika Góral
B: Stadnina Koni Prudnik
Brak POL009690058502
Rider Club
Competition
Prize
Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
100
SUM:
100.00
Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
200
SUM:
200.00
Skrzyczyński Jarosław KJ Agro-Handel Śrem
50
150
SUM:
200.00
Śniegucki Ksawery Konie Sportowe Gillmaier
100
SUM:
100.00
Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antoniak Zuzanna
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2018-05-05
1
2018-05-05
12
Boettcher Sofia
Sofia Boettcher
KORA (30)
2018-05-05
12
2018-05-05
1
Boś Wiktoria
Stajnia Namlikowo
2018-05-05
1
2018-05-05
12
Budzisz Kamila
bpk
2018-05-05
2018-05-05
17
Charadnik Vitalii
bpk
2018-05-05
8
2018-05-05
7
2018-05-05
10
2018-05-05
12
2018-05-05
9
2018-05-05
8
Chruszcz Maja
KJ VOLTA
2018-05-05
2018-05-05
Chrzanowski Hubert
KJ Ślęża Wrocław
BRANKA (53)
2018-05-05
1
2018-05-05
15
Ciechowicz Julia
KJ Ślęża Wrocław
2018-05-05
1
2018-05-05
15
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
FENIKS (45)
2018-05-05
1
2018-05-05
1
2018-05-05
5
2018-05-05
1
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2018-05-05
1
2018-05-05
1
2018-05-05
1
Filipczak Agnieszka
KJ Podkówka Team
2018-05-05
1
2018-05-05
1
Górlicka Julia
KJ Dworzysko
TORO (39)
2018-05-05
1
2018-05-05
1
Gorlicka Julia
KJ Dworzysko
2018-05-05
2018-05-05
Górzeńska Anna
KJ Victor Mirków
2018-05-05
1
2018-05-05
11
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
TWIST (49)
2018-05-05
17
2018-05-05
15
2018-05-05
22
Hołub Magdalena
BPK
2018-05-05
1
2018-05-05
1
Karpiewska Natalia
JKS Szafir Wrocław
RESZKA (25)
2018-05-05
1
2018-05-05
1
Kołodyńska Martyna
KJ Pobet Kurowice
KAMIRA (32)
2018-05-05
1
2018-05-05
22
Koroblowska Weronika
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
GAL (15)
2018-05-05
9
2018-05-05
3
100
2018-05-05
16
2018-05-05
11
Kownacki Mikołaj
Karkonoski KJ
2018-05-05
10
2018-05-05
1
200
Krówka Justyna
Karkonoski Klub Jezdziecki
HAICHI (21)
2018-05-05
2018-05-05
Lewandowska Julia
Stajnia Namlikowo
METEOR (9)
2018-05-05
Łakomiec Bianka
KJ VOLTA
CUMBRIA (26)
2018-05-05
1
2018-05-05
1
Młodawska Karolina
bpk
2018-05-05
17
2018-05-05
2018-05-05
Mostowa Zuzanna
Stajnia Namlikowo
METEOR (9)
2018-05-05
1
Parkitna Wiktoria
Karkonoski KJ
2018-05-05
2018-05-05
Parkitny Maximilian
Karkonoski KJ
2018-05-05
1
2018-05-05
1
NOBILIS (43)
2018-05-05
6
2018-05-05
5
Piechurska Natalia
KJ Stajnia Przybylscy
ROSA (64)
2018-05-05
1
2018-05-05
15
Piszczatowska-Hołub Katarzyna
BPK
MARSEL (7)
2018-05-05
1
2018-05-05
1
Pulst Claudia
bpk
GROM (22)
2018-05-05
2018-05-05
2018-05-05
Rogaczewski Bartlomiej
KJ Dworzysko
2018-05-05
1
2018-05-05
13
Rogaczewski Bartłomiej
KJ Dworzysko
ODWAR (63)
2018-05-05
18
2018-05-05
12
Skrzyczyński Jarosław
KJ Agro-Handel Śrem
CENTADA (56)
2018-05-05
7
2018-05-05
5
2018-05-05
3
2018-05-05
3
50
2018-05-05
1
150
2018-05-05
Ślósarz Oliwia
KJ Bialy Las Przybylscy
DOBOSZ (52)
2018-05-05
1
2018-05-05
1
Śniegucki Ksawery
Konie Sportowe Gillmaier
2018-05-05
1
2018-05-05
1
2018-05-05
1
2018-05-05
1
2018-05-05
2
2018-05-05
4
2018-05-05
2
100
2018-05-05
4
Stasiulewicz Wiktoria
bpk
EMS (5)
2018-05-05
2018-05-05
2018-05-05
Staszak Alicja
bpk
SICILIA (55)
2018-05-05
16
2018-05-05
12
Szebysty Wiktoria
KJ VOLTA
2018-05-05
19
2018-05-05
17
Till Natalia
SK Kruszyńscy
G-ARIE (19)
2018-05-05
2018-05-05
Wieliczko Daniel
KJ Pobet Kurowice
2018-05-05
15
2018-05-05
14
Wojnowski Hubert
bpk
2018-05-05
1
2018-05-05
6
2018-05-05
Wojnowski Marek
bpk
PATOS (2)
2018-05-05
25
2018-05-05
2018-05-05
Woźniak Wiktoria
Karkonoski KJ
2018-05-05
13
2018-05-05
2
150
LAFMI-J (18)
2018-05-05
4
2018-05-05
Zielant Natalia
KJ Volta Miłocice Małe
2018-05-05
1
2018-05-05
16
Żołędziowska Martyna
KJ VOLTA
BAZALT (28)
2018-05-05
1
2018-05-05
1
Żuk Kaja
KJ Picador Dziuplina
BLUSTAR (23)
2018-05-05
2018-05-05
15
2018-05-05
15
BODER (24)
2018-05-05
1
2018-05-05
15
2018-05-05
15
2018-05-05
22

Number of Riders: 46

Number of Horses: 59

The sum of prizes: 750.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl