Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZRiT-A o Puchar Ostrogi
LKJ Ostroga Opole, 15.04.2018

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
25 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 21:11:01
2018-04-12 19:16:46
Karolina Jatkowska MAŁA FABIA
  • 1x 14/D-2/D-2
24 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 21:11:16
2018-04-12 17:02:18
Karolina Plucińska ESPERANTO-P
  • 1x 4T seria A/P/program P-2
23 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 11:04:27
2018-04-12 09:59:30
Klaudia Pawlus KARNA
  • 2x 6R seria A/L/program L-4
22 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 11:04:40
2018-04-12 09:15:21
Kornelia Migdalska AMIR
  • 1x 3T seria A/L/program L-3
21 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 19:04:35
2018-04-11 18:57:45
Aleksander Capaja NAPOLEON
  • 1x 3T seria A/L/program L-3
20 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 19:04:58
2018-04-11 18:55:02
Julia Kruk GUMIŚ
  • 1x 4T seria A/P/program P-2
19 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 19:05:30
2018-04-11 14:44:23
Katarzyna Bryksa-Tomanek CARLOS
  • 1x 4T seria A/P/program P-2
  • 1x 8R/P/program P-3
18 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 07:31:49
2018-04-11 05:30:51
Anna Kamińska PASJONATA PASJANS
  • 1x 3T seria A/L/program L-3
  • 1x 6R seria A/L/program L-4
17 ENTRY ACCEPTED 2018-04-10 20:22:52
2018-04-10 12:12:33
Justyna Maciejewska IVANOV
  • 1x 3T seria A/L/program L-3
  • 1x 4T seria A/P/program P-2
16 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 21:13:19
2018-04-09 19:56:27
Dariusz Brzozowski KALAHARI
  • 2x 1T seria A/L/program Brązowej Odznaki Jeździeckiej
15 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 21:13:41
2018-04-09 18:58:12
Anna Chochulska HERKULES
  • 1x 4T seria A/P/program P-2
14 ENTRY ACCEPTED 2018-04-12 11:04:52
2018-04-09 08:51:01
Kinga Paszkiewicz PRESJA
  • 1x 11R/C/program C-2
  • 1x 13/C/program jC-1
13 ENTRY ACCEPTED 2018-04-09 07:57:32
2018-04-08 21:51:15
Milena Kostrzewa LADY SU
  • 2x 1T seria A/L/program Brązowej Odznaki Jeździeckiej
12 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 19:17:03
2018-04-08 18:55:50
Weronika Kaczmarek MEWOLTA
  • 1x 3T seria A/L/program L-3
  • 1x 4T seria A/P/program P-2
11 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 19:17:24
2018-04-08 18:51:49
Adrianna Dowha WEGA
  • 1x 3T seria A/L/program L-3
  • 1x 4T seria A/P/program P-2
10 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 08:14:39
2018-04-08 18:43:36
Kamil Skibiński NIELS
  • 2x 3T seria A/L/program L-3
9 ENTRY ACCEPTED 2018-04-08 19:17:57
2018-04-08 18:27:45
Julia Hampf BURZANNA DI
  • 1x 1T seria A/L/program Brązowej Odznaki Jeździeckiej
  • 1x 3T seria A/L/program L-3
7 ENTRY ACCEPTED 2018-04-11 19:05:53
2018-04-07 10:39:04
Zofia Giełdon-Chłapek DOUBLE SURPRISE ROSE
  • 2x 4T seria A/P/program P-2
6 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 08:12:00
2018-04-05 22:30:04
Agnieszka Kokoszka HERKULES
  • 1x 4T seria A/P/program P-2
5 ENTRY ACCEPTED 2018-04-05 14:22:23
2018-04-05 11:04:25
Natalia Garbowska LUNA
  • 1x 8R/P/program P-3
  • 1x 9R/P/program P-4
4 ENTRY ACCEPTED 2018-04-03 19:40:06
2018-04-03 11:08:44
Agnieszka Karaszewska BALANGA
  • 1x 7R/P/program P-2
  • 1x 9R/P/program P-4
3 ENTRY ACCEPTED 2018-04-02 07:33:19
2018-03-30 19:23:49
Justyna Konopka HARLEY
  • 1x 3T seria A/L/program L-3
2 ENTRY ACCEPTED 2018-04-06 15:27:17
2018-03-27 01:04:05
Bianka Korach SPLIT
  • 1x 5R/L/program L-3 (20x60)
  • 1x 6R seria A/L/program L-4
1 ENTRY ACCEPTED 2018-04-13 07:16:26
2018-03-26 22:03:14
Weronika Klimmer POEMAT
  • 2x 2T seria A/L/program Srebrnej Odznaki Jeździeckiej
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bryksa-Tomanek Katarzyna BPK
S
Brak
2. Brzozowski Dariusz brak
S
brak
3. Capaja Aleksander OJ Dubelbar Zdrój
brak
4. Chochulska Anna -
1999 (MJ.)
brak
5. Dowha Adrianna Klub Jeździecki Dera
2005 (JM.)
brak
6. Garbowska Natalia LKJ LEWADA
2004 (JM.)
O035363
7. Giełdon-Chłapek Zofia Niezrzeszona
S
Brak
8. Hampf Julia brak
2001 (J.)
brak
9. Jatkowska Karolina KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (JM.)
brak
10. Kaczmarek Weronika Klub Jeździecki Dera
2004 (JM.)
brak
11. Kamińska Anna Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
S
Brak
12. Karaszewska Agnieszka BPK
S
O010018
13. Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
O045606
14. Kokoszka Agnieszka Harley
2000 (J.)
brak
15. Konopka Justyna Stajnia Harley
2003 (JM.)
brak
16. Korach Bianka KJ Dera
S
O014200
17. Kostrzewa Milena LKJ Ostroga Opole
2005 (JM.)
brak
18. Kruk Julia OJ Dubelbar Zdrój
2004 (JM.)
brak
19. Maciejewska Justyna KJ Korys Przygorzele
S
O012118
20. Migdalska Kornelia Ośrodek Jeździecki DUBLEBAR ZDRÓJ Paulina Paszkiewicz-Kupiec
2005 (JM.)
BRAK
21. Paszkiewicz Kinga KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2000 (J.)
O026060
22. Pawlus Klaudia LUKJ Antoniówka
2004 (JM.)
O041047
23. Plucińska Karolina bpk
S
---
24. Skibiński Kamil brak
1998 (MJ.)
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

23

AMIR MŁP POL 2007 Klacz siwa F: HEBAB
M: ASKANIA
O: PAULINA PASZKIEWICZ-KUPIEC
B: AL-BAYATI SAID
K015074 POL006580811007
2.

6

BALANGA Wielkopolska POL 2009 Klacz gniada/172 F: Kornet
M: Birma
O: Sylwia Markiewicz
B: Mirecki Robert
POL 007 610024709
3.

4

BURZANNA DI Trakeńska POL 2004 Klacz kasztanowata F: Dinar
M: Burka XXOO
O: Agnieszka Czekaj
B: Sk Kowalewko
brak
4.

20

CARLOS SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/176 F: LOTOS
M: CELIA
O: Katarzyna Bryksa-Tomanek
B: Wiesława Pacan
Brak POL009640050306
5.

9

DOUBLE SURPRISE ROSE Appaloosa CZE 2010 Klacz kasztanowata F: Strawberry’s Flower
M: Magic Kimberly Rose
O: Wojciech Chłapek
B: Petra Cizkovska
Brak
6.

25

ESPERANTO-P Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach gniada F: Corleone-Z
M: Etiuda-P
O: Karlina Plucińska
B: Parkitny Bogdan
--- POL 009 67 00104 05
7.

21

GUMIŚ Hucuł POL 2006 Wałach gniada/kuc: F: nn / nn
M: Hułana / nn
O: OJ Dubelbar
B:
brak
8.

5

HARLEY SP POL 1996 Wałach gniada F: North
M: Honda
O: K.Basak
B: K.Basak
brak POL 999 69 00496 96
9.

16

HERKULES SP POL 2006 Wałach kara F: Bevet
M: Hawana
O: Aleksandra Wałowska
B: Zbigniew Łubik
-
10.

8

HERKULES SP POL 2006 Wałach kara F: Bevet
M: Hawana
O: Aleksandra Wałowska
B: Zbigniew Łubik
brak
11.

18

IVANOV Hanower POL 2010 Wałach gniada F: Desperados
M: Kassandra
O: Justyna Maciejewska
B: Niemcy
Brak
12.

17

KALAHARI SP POL 2010 Klacz siwa F: Wizjoner
M: Karina
O: Brzozowski Dariusz
B: brak
brak 616 009 67 00116 10
13.

24

KARNA NN POL 1998 Klacz gniada F: nn
M: nn
O: Kamila Pawlus
B: nn
K025144
14.

14

LADY SU Śląska POL 2001 Klacz ciemnogniada/152 F: nieznany
M: nieznana
O: LKJ Ostroga Opole
B: Prudnik
brak
15.

7

LUNA KUC POL 2006 Klacz kara/kuc:147 F: Nico-K
M: LUKKA-PONYSPORT
O: Wioletta Garbowska
B: Stajnia Niwki Bizoń-Zalewska Anna
K016146 POL 013 69 01149 06
16.

26

MAŁA FABIA MŁP POL 2008 Klacz gniada F: Bromir /
M: Mała Fantazja /
O: Wojciech Jatkowski
B: Andrzej Nidziński
brak
17.

12

MEWOLTA SP POL 2005 Klacz gniada F: Le Voltaire
M: Melodi
O: Łuszczyńska Anna
B: Zaleski TAdeusz
009 68 00494 05
18.

22

NAPOLEON Konik Polski POL 2011 Wałach inna/mk: F: Tenor /
M: Nikita /
O: Aleksander Capaja
B:
brak
19.

13

NIELS FRYZ POL 2012 Ogier kara F: Beart 411
M: Nienke Ytse
O: Agnieszka Czekaj
B: Holandia
brak
20.

19

PASJONATA PASJANS Kuc Walijski POL 2008 Wałach /kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Polly
O: Anna Kamińska
B: Jerzy Kołodziejek
Brak
21.

2

POEMAT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Eskudo
M: Poezja
O: LKJ Ostroga
B: Bogdan Łukawski, Radłów
brak
22.

15

PRESJA SP POL 2003 Klacz gniada/172 F: Pegasus HB /
M: Pokusa /
O: Paweł Mazurek
B: Paweł Mazurek
K008887
23.

3

SPLIT XX POL 2006 Wałach kasztanowata F: Saphir
M: Sygryda
O: Janusz Zienkiewicz
B: SK Iwno sp. z o.o.
brak
24.

11

WEGA SP POL 2005 Klacz siwa F: Chef Supreme
M: Waluta
O: Stodoła Witold
B: Stodoła Witold
brak 009 69 00083 05
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bryksa-Tomanek Katarzyna
BPK
CARLOS (20)
2018-04-15
1
2018-04-15
1
Brzozowski Dariusz
brak
2018-04-15
2018-04-15
Capaja Aleksander
OJ Dubelbar Zdrój
2018-04-15
8
Chochulska Anna
-
2018-04-15
Dowha Adrianna
Klub Jeździecki Dera
WEGA (11)
2018-04-15
6
2018-04-15
Garbowska Natalia
LKJ LEWADA
LUNA (7)
2018-04-15
1
2018-04-15
1
Giełdon-Chłapek Zofia
Niezrzeszona
2018-04-15
7
2018-04-15
Hampf Julia
brak
2018-04-15
1
2018-04-15
7
Jatkowska Karolina
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2018-04-15
1
Kaczmarek Weronika
Klub Jeździecki Dera
MEWOLTA (12)
2018-04-15
3
2018-04-15
2
Kamińska Anna
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
2018-04-15
1
2018-04-15
1
Karaszewska Agnieszka
BPK
2018-04-15
1
2018-04-15
1
Klimmer Weronika
LKJ Ostroga Opole
POEMAT (2)
2018-04-15
2018-04-15
Kokoszka Agnieszka
Harley
2018-04-15
5
Konopka Justyna
Stajnia Harley
HARLEY (5)
2018-04-15
9
2018-04-15
Korach Bianka
KJ Dera
SPLIT (3)
2018-04-15
1
2018-04-15
2
Kostrzewa Milena
LKJ Ostroga Opole
LADY SU (14)
2018-04-15
2
2018-04-15
1
Kruk Julia
OJ Dubelbar Zdrój
GUMIŚ (21)
2018-04-15
6
Maciejewska Justyna
KJ Korys Przygorzele
IVANOV (18)
2018-04-15
4
2018-04-15
4
Migdalska Kornelia
Ośrodek Jeździecki DUBLEBAR ZDRÓJ Paulina Paszkiewicz-Kupiec
AMIR (23)
2018-04-15
5
Paszkiewicz Kinga
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
PRESJA (15)
2018-04-15
1
2018-04-15
1
Pawlus Klaudia
LUKJ Antoniówka
KARNA (24)
2018-04-15
3
2018-04-15
Plucińska Karolina
bpk
2018-04-15
3
Skibiński Kamil
brak
NIELS (13)
2018-04-15
2
2018-04-15

Number of Riders: 24

Number of Horses: 24

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl