Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
119 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 22:09:58
2018-03-15 21:24:25
Martyna Sinica GOLDI LOCKS
  • 1x /miniLL/kwalifikacja Kuce Open
  • 1x 11/miniLL/Finał Kuce Open
118 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 22:10:21
2018-03-15 21:23:06
Bruno Haniszewski GWIAZDECZKA
  • 1x // Kuce Mini HP DZJ
  • 1x 10/miniLL/Finał Kuce Mini
117 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 21:10:23
2018-03-15 20:57:31
Małgorzata Garus BENORA
  • 2x 2 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
  • 2x 12 B/LL/80/90 towarzyski zwykły otwarty
116 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 21:10:48
2018-03-15 20:52:41
Mariusz Kleniuk AKROPOL
  • 1x 4 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
  • 1x 7 B/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
  • 1x 15 B/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
  • 1x 16 B/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
115 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 21:11:06
2018-03-15 20:32:27
Maja Girsa FIGARO
  • 1x 4 A/L/Kwalifikacja Amator
  • 1x 4 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
  • 1x 13/L/Finał Amator
  • 1x 13 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
114 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 21:11:28
2018-03-15 16:45:02
Aneta Dulewicz NORA
  • 2x // Kuce Mini HP DZJ
113 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 21:11:50
2018-03-15 16:42:37
Matylda Dubiniak KOLIA EWITA
  • 1x 5/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Junior Młodszy
112 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 21:12:26
2018-03-15 16:41:59
Matylda Dubiniak FENIKS
  • 1x 5/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Junior Młodszy
111 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 21:12:49
2018-03-15 16:41:10
Matylda Dubiniak LADY LUKRECJA - EWITA
  • 1x 3 A/LL/kwalifikacja Kuce Max
110 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 21:13:08
2018-03-15 16:39:45
Michał Dubiniak FIESTA EWITA
  • 1x /miniLL/kwalifikacja Kuce Open
109 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 21:13:29
2018-03-15 16:39:12
Michał Dubiniak WILIA
  • 1x // Kuce Mini HP DZJ
108 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 21:13:49
2018-03-15 16:35:12
Dominik Ast SYBILIA
  • 2x 3 B/LL/80/90 towarzyski zwykły otwarty
107 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 08:25:54
2018-03-15 08:24:05
Zofia Jankowska PENTAGON - K
  • 1x 1 B/miniLL/50/60 towarzyski zwykły otwarty
  • 1x 10 B/miniLL/50/60 towarzyski zwykły otwarty
106 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 08:16:52
2018-03-15 08:10:25
Zuzanna Wiewióra LEGOLAS
  • 1x 2 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
  • 1x 11 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
105 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 08:17:06
2018-03-15 08:09:53
Wiktoria Synowiec LEGOLAS
  • 1x 2 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
  • 1x 11 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
104 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 08:17:18
2018-03-15 08:09:29
Julia Sikorska MODEO
  • 1x 2 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
  • 1x 11 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
103 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 08:17:30
2018-03-15 08:09:02
Aleksandra Błachno MODEO
  • 1x 2 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
  • 1x 11 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
102 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 08:17:46
2018-03-15 08:08:07
Anya St. George KARLA
  • 1x 2 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
  • 1x 11 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
101 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 08:17:59
2018-03-15 08:07:40
Eryk Bielawski MIDAS
  • 1x 2 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
  • 1x 11 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
100 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 08:18:13
2018-03-15 08:07:12
Julia Pańczyk MUZKA
  • 1x 2 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
  • 1x 11 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
99 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 08:18:29
2018-03-15 08:06:41
Nikola Kulikowska HEROINA PONYSPORT
  • 1x 1 B/miniLL/50/60 towarzyski zwykły otwarty
  • 1x 10 B/miniLL/50/60 towarzyski zwykły otwarty
98 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 08:18:40
2018-03-15 08:06:01
Weronika Morawska PENTAGON - K
  • 1x 1 B/miniLL/50/60 towarzyski zwykły otwarty
  • 1x 10 B/miniLL/50/60 towarzyski zwykły otwarty
97 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 08:18:52
2018-03-15 08:05:30
Anna Milewska MIDAS
  • 1x 1 B/miniLL/50/60 towarzyski zwykły otwarty
  • 1x 10 B/miniLL/50/60 towarzyski zwykły otwarty
96 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 08:19:03
2018-03-15 08:04:53
Hanna Szpojankowska MIDAS
  • 1x 1 B/miniLL/50/60 towarzyski zwykły otwarty
  • 1x 10 B/miniLL/50/60 towarzyski zwykły otwarty
95 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 21:14:15
2018-03-15 08:04:16
Alicja Szafranek LEGOLAS
  • 1x 1 B/miniLL/50/60 towarzyski zwykły otwarty
  • 1x 10 B/miniLL/50/60 towarzyski zwykły otwarty
94 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 08:19:28
2018-03-15 08:01:26
Julia Lichocka MUZKA
  • 1x 1 B/miniLL/50/60 towarzyski zwykły otwarty
  • 1x 10 B/miniLL/50/60 towarzyski zwykły otwarty
93 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 08:19:40
2018-03-15 08:00:52
Natalia Dębowska KARLA
  • 1x 1 B/miniLL/50/60 towarzyski zwykły otwarty
  • 1x 10 B/miniLL/50/60 towarzyski zwykły otwarty
92 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 08:19:52
2018-03-15 07:59:54
Dobrosułka Nowowiejska PARGO
  • 1x 1 B/miniLL/50/60 towarzyski zwykły otwarty
  • 1x 10 B/miniLL/50/60 towarzyski zwykły otwarty
91 ENTRY ACCEPTED 2018-03-15 01:04:16
2018-03-15 00:15:11
Justyna Krówka BENETTON
  • 1x 12 B/LL/80/90 towarzyski zwykły otwarty
  • 1x 13/L/Finał Amator
90 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 22:42:26
2018-03-14 21:51:46
Anita Pawłowska EMIR
  • 2x 1 B/miniLL/50/60 towarzyski zwykły otwarty
89 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 19:08:08
2018-03-14 18:19:04
Agnieszka Bienert MOREPARK AD ALTA
  • 2x 2 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
  • 2x 11 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
88 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 19:08:32
2018-03-14 18:17:19
Agnieszka Bienert ETURIA
  • 2x 2 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
  • 2x 11 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
87 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 11:47:18
2018-03-14 11:40:26
Weronika Guszpil CASSONE
  • 1x 8 A/N/kwalifikacja Senior
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/Finał Senior
  • 1x 17/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
86 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 11:47:31
2018-03-14 10:37:43
Mariusz Kleniuk NUMER ONE
  • 1x 4 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
  • 1x 7 B/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
  • 1x 13 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
  • 1x 15 B/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
85 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 09:25:12
2018-03-14 09:15:49
Justyna Fuskas-Honc ELABITHA DYLOMA
  • 2x 3 B/LL/80/90 towarzyski zwykły otwarty
84 ENTRY ACCEPTED 2018-03-14 09:25:26
2018-03-14 09:15:15
Karolina Adamska MARKIZA
  • 2x 3 B/LL/80/90 towarzyski zwykły otwarty
83 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 22:58:19
2018-03-13 22:49:51
Victoria Glomb DREAMER
  • 2x 2 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
82 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 22:58:52
2018-03-13 21:31:17
Laura Kostek C'EST PETITE ANNI
  • 1x 7 A/P/kwalifikacja Junior
  • 1x 8 B/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
  • 1x 15/P/Finał Junior
  • 1x 16 B/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
81 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 22:58:35
2018-03-13 20:31:58
Natalia Till G-ARIE
  • 2x 3 B/LL/80/90 towarzyski zwykły otwarty
80 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 12:37:13
2018-03-13 10:28:04
Aleksandra Regec BOY SETBACK
  • 1x 13 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
  • 1x 15 B/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
79 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 12:37:27
2018-03-13 10:13:43
Mariusz Mazurek GALAPAGOS
  • 1x 13 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
  • 1x 15 B/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
78 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 07:23:34
2018-03-12 23:46:02
Martyna Frąckowiak TOP JUS D'EUSKADI
  • 1x 7 A/P/kwalifikacja Junior
  • 1x 8 B/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
77 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 07:23:45
2018-03-12 23:43:38
Martyna Frąckowiak FLINTSTONE 3
  • 1x 4 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
  • 1x 5/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Junior Młodszy
76 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 07:24:30
2018-03-12 23:17:45
Beata Biczysko DUSTIN
  • 2x 3 B/LL/80/90 towarzyski zwykły otwarty
75 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 07:24:16
2018-03-12 23:17:19
Beata Biczysko CHARITA
  • 2x 3 B/LL/80/90 towarzyski zwykły otwarty
74 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 22:17:23
2018-03-12 21:55:04
Amelia Łuc TANGO
  • 2x 10 B/miniLL/50/60 towarzyski zwykły otwarty
73 ENTRY ACCEPTED 2018-03-13 07:24:00
2018-03-12 21:45:40
Aleksandra Skąpska UPTOWN GIRL
  • 1x 4 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
  • 1x 7 B/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
72 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 22:04:02
2018-03-12 21:45:15
Aleksandra Skąpska CELADINE
  • 2x 4 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
71 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 21:44:11
2018-03-12 21:18:50
Sonia Lewandowska CYRKON
  • 2x 3 B/LL/80/90 towarzyski zwykły otwarty
70 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 20:43:27
2018-03-12 19:58:38
Dorota Jerczyńska BARTEK
  • 1x 4 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
  • 1x 7 B/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
68 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 20:44:07
2018-03-12 14:21:25
Nina Jarosz SANSIERRA
  • 1x 7 B/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
  • 1x 8 A/N/kwalifikacja Senior
67 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 13:42:09
2018-03-12 12:11:28
Katarzyna Gwóźdź WARGA
  • 2x 1 B/miniLL/50/60 towarzyski zwykły otwarty
66 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:22:45
2018-03-12 01:10:06
Sara Bętkowska PENELOPA
  • 1x 3 A/LL/kwalifikacja Kuce Max
  • 1x 12/LL/Finał Kuce Max
65 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:23:07
2018-03-12 00:38:56
Alicja Kozłowska TROJAN
  • 1x // Kuce Mini HP DZJ
  • 1x 10/miniLL/Finał Kuce Mini
64 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:23:19
2018-03-12 00:37:50
Milena Kolawa TERCJA
  • 1x // Kuce Mini HP DZJ
  • 1x 10/miniLL/Finał Kuce Mini
63 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:23:41
2018-03-12 00:36:45
Weronika Gosztyła PENELOPA
  • 1x // Kuce Mini HP DZJ
  • 1x 10/miniLL/Finał Kuce Mini
62 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:23:53
2018-03-12 00:35:09
Sara Bętkowska MANCHESTER 0012
  • 1x 5/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Junior Młodszy
  • 1x 14/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - Finał Junior Młodszy
61 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 08:24:10
2018-03-12 00:14:11
Sara Bętkowska NIKI
  • 1x /miniLL/kwalifikacja Kuce Open
  • 1x 11/miniLL/Finał Kuce Open
60 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 23:26:09
2018-03-11 21:13:56
Joanna Pawlak FANTASTIC FRIEDA
  • 1x 8 A/N/kwalifikacja Senior
  • 1x 16/N/Finał Senior
59 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 23:26:22
2018-03-11 21:13:07
Oliwia Wolak PIRELLA
  • 1x 5/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Junior Młodszy
58 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 23:26:35
2018-03-11 21:12:34
Klaudia Wołyńska PIRELLA
  • 1x 4 A/L/Kwalifikacja Amator
57 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 23:26:49
2018-03-11 21:11:59
Kamila Cygan JEDWABNY PYŁ
  • 1x 5/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Junior Młodszy
  • 1x 7 A/P/kwalifikacja Junior
  • 1x 14/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - Finał Junior Młodszy
  • 1x 15/P/Finał Junior
56 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 23:27:01
2018-03-11 21:09:02
Ilona Piwowarczyk KYRA
  • 1x 10 B/miniLL/50/60 towarzyski zwykły otwarty
55 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 20:29:50
2018-03-11 18:51:03
Aleksandra Pałasz GALION
  • 1x 4 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
  • 1x 7 A/P/kwalifikacja Junior
  • 1x 13 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
  • 1x 15/P/Finał Junior
54 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 18:32:40
2018-03-11 15:50:53
Przemysław Czekaj ROCCO
  • 1x 8 A/N/kwalifikacja Senior
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/Finał Senior
  • 1x 17/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 09:47:54
2018-03-10 22:52:18
Agnieszka Cwynar BONUS MELIOR OPTIMUS
  • 1x 12 B/LL/80/90 towarzyski zwykły otwarty
  • 2x 13 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
52 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 09:48:15
2018-03-10 22:50:17
Zofia Wieruszewska LOTUS-STAR
  • 2x 3 B/LL/80/90 towarzyski zwykły otwarty
51 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 09:48:40
2018-03-10 22:49:51
Bianka Łakomiec CUMBRIA
  • 2x 3 B/LL/80/90 towarzyski zwykły otwarty
50 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 09:48:54
2018-03-10 22:49:12
Natalia Karpiewska RESZKA
  • 2x 2 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
49 ENTRY ACCEPTED 2018-03-10 16:23:54
2018-03-10 16:14:07
Małgorzata Brodziak ELKANAN
  • 1x 8 A/N/kwalifikacja Senior
  • 1x 16/N/Finał Senior
48 ENTRY ACCEPTED 2018-03-10 15:15:52
2018-03-10 09:43:44
Hanna Szymańska TORGGIA CAMPARIA M
  • 2x 2 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
47 ENTRY ACCEPTED 2018-03-10 15:16:05
2018-03-10 09:00:53
Joanna Zadora JUAN LUOO
  • 2x 6/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
46 ENTRY ACCEPTED 2018-03-10 15:16:26
2018-03-09 23:07:35
Artur Społowicz ROSSIR
  • 2x 2 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
45 ENTRY ACCEPTED 2018-03-10 15:16:39
2018-03-09 23:06:51
Artur Społowicz DOLCE BIE
  • 2x 2 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
44 ENTRY ACCEPTED 2018-03-10 15:16:56
2018-03-09 22:57:31
Przemysław Czekaj NIKIDAM DU CHATEAU
  • 1x 8 A/N/kwalifikacja Senior
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/Finał Senior
  • 1x 17/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2018-03-10 15:17:11
2018-03-09 22:53:06
Nina Jędrachowicz EROIKA
  • 1x /miniLL/kwalifikacja Kuce Open
  • 1x 11/miniLL/Finał Kuce Open
42 ENTRY ACCEPTED 2018-03-10 15:17:25
2018-03-09 22:52:26
Patrycja Urbaniak EROIKA
  • 1x /miniLL/kwalifikacja Kuce Open
  • 1x 11/miniLL/Finał Kuce Open
41 ENTRY ACCEPTED 2018-03-10 15:17:37
2018-03-09 22:51:21
Zuzanna Społowicz WOODY ALLEN
  • 1x 2 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
  • 1x 3 A/LL/kwalifikacja Kuce Max
  • 1x 12/LL/Finał Kuce Max
40 ENTRY ACCEPTED 2018-03-10 15:17:52
2018-03-09 22:46:37
Zuzanna Społowicz CHANTALE
  • 1x // Kuce Mini HP DZJ
  • 1x 10/miniLL/Finał Kuce Mini
39 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 14:47:25
2018-03-09 14:04:37
Aleksandra Świętochowska JULINERO V
  • 1x 4 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
  • 1x 7 B/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
  • 1x 13 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
  • 1x 15 B/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
38 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 11:49:13
2018-03-09 11:41:01
Jagoda Wersocka SZELMA
  • 1x 4 A/L/Kwalifikacja Amator
  • 1x 13/L/Finał Amator
37 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 11:30:36
2018-03-09 10:51:21
Małgorzata Kaminiarz GENEZA
  • 1x 7 A/P/kwalifikacja Junior
  • 1x 15/P/Finał Junior
36 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 11:30:48
2018-03-09 10:42:09
Adrianna Jendrośka T-STAR Z
  • 1x 7 A/P/kwalifikacja Junior
  • 1x 15/P/Finał Junior
35 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 11:31:00
2018-03-09 07:59:58
Małgorzata Kaminiarz KORA
  • 1x 7 A/P/kwalifikacja Junior
  • 1x 15/P/Finał Junior
34 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 11:31:13
2018-03-09 07:01:18
Nikola Klenk SOLARIS
  • 1x /miniLL/kwalifikacja Kuce Open
  • 1x 2 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
33 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 11:31:35
2018-03-08 22:12:16
Joanna Zawadka C-LANCASTER
  • 1x 7 A/P/kwalifikacja Junior
  • 1x 8 B/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
  • 1x 15/P/Finał Junior
  • 1x 16 B/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
32 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 11:31:49
2018-03-08 22:10:48
Joanna Zawadka BOSS
  • 1x 5/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Junior Młodszy
  • 1x 14/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - Finał Junior Młodszy
31 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 13:42:20
2018-03-08 18:40:00
Roksana Fortuniak GEA-S
  • 2x 4 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
30 ENTRY ACCEPTED 2018-03-12 20:43:48
2018-03-08 17:22:19
Fazja Adrar GLORIN F
  • 2x 4 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
26 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 11:32:57
2018-03-08 10:41:13
Milena Barczyk S EASY FLY
  • 1x 5/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Junior Młodszy
  • 1x 7 B/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
  • 1x 14/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - Finał Junior Młodszy
  • 1x 15 B/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
25 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 11:33:10
2018-03-08 10:39:13
Milena Barczyk DORIS
  • 1x 3 A/LL/kwalifikacja Kuce Max
  • 1x 4 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
  • 1x 12/LL/Finał Kuce Max
  • 1x 13 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
24 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 08:14:51
2018-03-07 22:34:18
Pola Wichlińska BLACKIE
  • 1x 1 B/miniLL/50/60 towarzyski zwykły otwarty
23 ENTRY ACCEPTED 2018-03-08 08:15:01
2018-03-07 22:31:23
Natalia Tęcza BLACKIE
  • 1x 1 B/miniLL/50/60 towarzyski zwykły otwarty
22 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 21:49:00
2018-03-07 21:33:20
Wiktoria Maciejewska DISCOVERY
  • 1x 2 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
  • 1x 3 A/LL/kwalifikacja Kuce Max
  • 1x 12/LL/Finał Kuce Max
20 ENTRY ACCEPTED 2018-03-09 11:33:25
2018-03-07 19:11:46
Emilia Wiśniewska BAD BOY
  • 1x 2 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
  • 1x 3 B/LL/80/90 towarzyski zwykły otwarty
  • 1x 11 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
  • 1x 12 B/LL/80/90 towarzyski zwykły otwarty
19 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 21:50:00
2018-03-07 16:17:56
Antonina Witmajer WENA
  • 2x 12 B/LL/80/90 towarzyski zwykły otwarty
18 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 21:50:29
2018-03-07 16:16:28
Julia Bronś WENA
  • 1x 7 B/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
  • 1x 8 A/N/kwalifikacja Senior
17 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 21:50:45
2018-03-07 16:10:57
Karolina Bojda SYLWESTER
  • 1x 3 B/LL/80/90 towarzyski zwykły otwarty
  • 1x 4 A/L/Kwalifikacja Amator
  • 1x 13/L/Finał Amator
16 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 12:29:50
2018-03-07 09:54:57
Maria Martyn QUIBOR
  • 2x 11 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
15 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 21:50:58
2018-03-07 09:52:08
Paulina Szulc QUIBOR
  • 2x 4 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
14 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 21:51:23
2018-03-06 15:28:43
Aleksandra Rzepa PUERTO RICO
  • 2x 2 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
  • 2x 11 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
13 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 21:51:38
2018-03-06 15:23:35
Magda Drewnik PANAMA
  • 2x 2 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
  • 2x 11 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
12 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 21:51:52
2018-03-06 12:31:35
Julia Szut CEZANE
  • 1x 7 B/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
  • 1x 8 B/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
  • 1x 15 B/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
  • 1x 16 B/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
11 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 21:52:04
2018-03-06 10:37:01
Ilona Różalska JUNAK
  • 2x 3 B/LL/80/90 towarzyski zwykły otwarty
  • 2x 12 B/LL/80/90 towarzyski zwykły otwarty
10 ENTRY ACCEPTED 2018-03-06 22:16:14
2018-03-06 10:35:51
Martyna Żołędziowska BAZALT
  • 2x 12 B/LL/80/90 towarzyski zwykły otwarty
9 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 21:52:34
2018-03-06 10:34:49
Martyna Walków BAZALT
  • 2x 4 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
8 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 21:52:49
2018-03-06 10:33:46
Natalia Zielant MISS-LOXGRAFFINA
  • 2x 4 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
  • 2x 13 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
7 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 21:53:03
2018-03-06 10:32:09
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 8 A/N/kwalifikacja Senior
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N/Finał Senior
  • 1x 17/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 21:53:17
2018-03-06 10:31:23
Natalia Nabiałczyk LOMBIQUEEN
  • 1x 7 B/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
  • 1x 8 A/N/kwalifikacja Senior
  • 1x 15 B/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 otwarty
  • 1x 16/N/Finał Senior
4 ENTRY ACCEPTED 2018-03-11 09:49:09
2018-03-06 09:13:15
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x 7 A/P/kwalifikacja Junior
  • 1x 15/P/Finał Junior
2 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 21:53:59
2018-03-06 07:31:51
Kaja Żuk BODER
  • 1x 4 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
  • 1x 5/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Junior Młodszy
  • 1x 13 B/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 otwarty
  • 1x 14/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - Finał Junior Młodszy
1 ENTRY ACCEPTED 2018-03-07 21:54:20
2018-03-06 07:30:51
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 1x 2 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
  • 1x 3 A/LL/kwalifikacja Kuce Max
  • 1x 11 B/miniLL/70/80 towarzyski zwykły otwarty
  • 1x 12/LL/Finał Kuce Max
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adrar Fazja LKJ Platan Wrocław
2004 (JM.)
O042017
2. Ast Dominik SKJ Tradycja Siedlnica
S
brak
3. Barczyk Milena bpk
2004 (JM.)
O027550
4. Bętkowska Sara Królewski KJ Wiktoria
2003 (JM.)
O039226
5. Biczysko Beata OSK Michalscy Trzebnica
S
O009909
6. Bielawski Eryk bpk
2004 (JM.)
brak
7. Bienert Agnieszka Bpk
S
Brak
8. Błachno Aleksandra bpk
2006 (JM.)
brak
9. Bojda Karolina LKS Stragona Strzegom
1997 (MJ.)
O025113
10. Brodziak Małgorzata Klub Jeździecki PICADOR
S
brak
11. Bronś Julia KJ Pawlak Equestrian Wrocław
1998 (MJ.)
O009469
12. Chmielińska Aleksandra LKS Stragona Strzegom
2000 (J.)
O030592
13. Chrzanowski Hubert KJ Ślęża Wrocław
2005 (JM.)
O040157
14. Cwynar Agnieszka JKS Szafir
S
O011507
15. Cygan Kamila KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2004 (JM.)
O043216
16. Czekaj Przemysław KJ Okoły
2002 (J.)
O034268
17. Dębowska Natalia bpk
2005 (JM.)
brak
18. Drewnik Magda KJ VOLTA
S
brak
19. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (JM.)
O025376
20. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (Mł.)
O044119
21. Dulewicz Aneta bpk
2005 (JM.)
brak
22. Dziuba Filip KJ Jaroszówka
2000 (J.)
O040608
23. Fortuniak Roksana KJ Pawlak Equestrian Wrocław
1997 (MJ.)
O019851
24. Frąckowiak Martyna JKS Hanna
2003 (JM.)
O035367
25. Garus Małgorzata JKS w Jaroszówce
S
O000141
26. Garus Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
S
O000141
27. Girsa Maja KJ Jaroszówka
2002 (J.)
O040636
28. Glomb Victoria KJ Jaroszówka
2001 (J.)
O026511
29. Gosztyła Weronika Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2005 (JM.)
brak
30. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
31. Gwóźdź Katarzyna Stajnia Sielanka - Podgaj
2001 (J.)
brak
32. Haniszewski Bruno KJ Folwark Wenus Suszki
2010 (Mł.)
brak
33. Jankowska Zofia bpk
2007 (Mł.)
brak
34. Jarosz Nina LKJ Platan Wrocław
1997 (MJ.)
O027017
35. Jędrachowicz Nina KJ Jaroszówka
2007 (Mł.)
O047429
36. Jendrośka Adrianna JKS Hanna
2000 (J.)
O028521
37. Jerczyńska Dorota LKJ Platan Wrocław
S
LZRWZJ/559/18
38. Kaminiarz Małgorzata St. KS Arkadia
2001 (J.)
O030614
39. Karpiewska Natalia JKS Szafir Wrocław
S
O022304
40. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
-
41. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
42. Klenk Nikola Bpk
2002 (J.)
Brak
43. Kolawa Milena Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2005 (JM.)
brak
44. Kostek Laura bpk
2000 (J.)
O030695
45. Kozłowska Alicja Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2004 (JM.)
brak
46. Krówka Justyna Karkonoski Klub Jezdziecki
S
O015102
47. Lewandowska Sonia Stadnina Koni Kruszyńscy
S
brak
48. Lichocka Julia bpk
2004 (JM.)
brak
49. Łakomiec Bianka JKS Szafir Wrocław
2003 (JM.)
O043979
50. Łuc Amelia KJ Jaroszówka
2007 (Mł.)
O047428
51. Maciejewska Wiktoria bpk
1998 (MJ.)
O022613
52. Martyn Maria Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2006 (JM.)
brak
53. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
54. Mazurek Mariusz KJ Volta
S
O010135
55. Milewska Anna bpk
2004 (JM.)
brak
56. Morawska Weronika bpk
2003 (JM.)
brak
57. Nabiałczyk Natalia KJ Volta Miłocice Małe
1999 (MJ.)
O022127
58. Nowowiejska Dobrosułka bpk
2005 (JM.)
brak
59. Pałasz Aleksandra bpk
2001 (J.)
O039256
60. Pańczyk Julia bpk
2003 (JM.)
brak
61. Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
S
O003134
62. Pawłowska Anita Stajnia Magnice
2003 (JM.)
brak
63. Piwowarczyk Ilona STAJNIA PRZYCHOWA
2004 (JM.)
BRAK
64. Różalska Ilona KJ Volta Miłocice Małe
S
brak
65. Rzepa Aleksandra Kj Volta
2005 (JM.)
Brak
66. Sikorska Julia bpk
2005 (JM.)
brak
67. Sinica Martyna KJ Folwark Wenus Suszki
2004 (JM.)
O046200
68. Skąpska Aleksandra Stadnina Koni Kruszyńscy
2000 (J.)
O036344
69. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
70. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (Mł.)
O036095
71. St. George Anya bpk
2009 (Mł.)
brak
72. Świętochowska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
LZRWZJ/5479/17
73. Synowiec Wiktoria bpk
2017 (Mł.)
brak
74. Szafranek Alicja bpk
2003 (JM.)
brak
75. Szpojankowska Hanna bpk
2006 (JM.)
brak
76. Szulc Paulina St. Sportowe Vidavia Wrocław
S
O025678
77. Szut Julia KJ Picador Dziuplina
2000 (J.)
O027573
78. Szymańska Hanna Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2006 (JM.)
PZJ o044343
79. Tęcza Natalia Stajnia Sielanka - Podgaj
2006 (JM.)
brak
80. Till Natalia SK Kruszyńscy
1997 (MJ.)
O024623
81. Urbaniak Patrycja KJ Jaroszówka
2007 (Mł.)
O047431
82. Walków Martyna KJ Volta Miłocice Małe
S
O028835
83. Wersocka Jagoda KJ Victor Wrocław
2001 (J.)
O042798
84. Wichlińska Pola Stajnia Sielanka - Podgaj
2005 (JM.)
Brak
85. Wieruszewska Zofia JKS Szafir Wrocław
2001 (J.)
O041113
86. Wiewióra Zuzanna bpk
2005 (JM.)
brak
87. Wiśniewska Emilia bpk
2002 (J.)
O046901
88. Witmajer Antonina bpk
2005 (JM.)
brak
89. Wolak Oliwia KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2003 (JM.)
brak
90. Wołyńska Klaudia KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2000 (J.)
brak
91. Zadora Joanna Karkonoski Klub Jeździecki
2001 (J.)
O035209
92. Zawadka Joanna KJ Picador
2004 (JM.)
O034429
93. Zielant Natalia KJ Volta Miłocice Małe
2003 (JM.)
O043980
94. Żołędziowska Martyna KJ VOLTA
2002 (J.)
brak
95. Żuk Kaja KJ Picador Dziuplina
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

100

AKROPOL SP POL 2012 Wałach gniada F: Qulester
M: Armenia / Ever For Pleasure
O: Małgorzata Garus
B: -
K020800
2.

2

BAD BOY Szlachetna Półkrew POL 2004 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: Jarosław Mazur
B: NN
brak
3.

62

BARTEK WLKP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Romario
M: Bałałajka
O: Izabela Gawęska
B: S. Jach
K016855 POL007611155804
4.

10

BAZALT SP POL 2003 Wałach gniada/175 F: Mabant /
M: Balanga / Ottis
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
K014614 POL009670021703
5.

84

BENETTON Wielkopolak POL 2007 Wałach kasztanowata F: Qumbal
M: Balsa
O: Justyna Krówka
B: Magdalena Czechowska
Brak
6.

101

BENORA WLKP POL 2014 Klacz gniada F: Ormuz
M: Benneta / Quamiro
O: Małgorzata Gaus
B: -
K024879
7.

20

BLACKIE KUC GBR 2013 Wałach kara/kuc:134 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Dorota Rogowska
B:
brak 826004501038493
8.

3

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marian Gomułkiewicz
B:
K011263 POL999670038998
9.

4

BODER WLKP POL 1998 Ogier gniada/mk: F: Oder / Espadron
M: Begonia / Bask
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K012614 POL007670039098
10.

48

BONUS MELIOR OPTIMUS Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach gniada F: Contendor
M: Bianca De La Cour
O: Agnieszka Cwynar
B: Agnieszka Cwynar
K023597 616009670031512
11.

28

BOSS MŁP POL 1994 Ogier kasztanowata/kuc: F: Bonaparte / Pick Wick
M: Meta / Marzący
O: Marian Gomułkiewicz
B: Anna Zając
K001772 POL006670002894
12.

106

BRANKA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:149 F: Bard / Pluto
M: Bajka / Sylvester
O: Krystyna Popkowska
B:
K016842 POL013670070405
13.

29

C-LANCASTER HAN POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Lanselot / Leandro
M: Coma / Atut
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K014617 616009670115305
14.

74

C'EST PETITE ANNI WESTF GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Coco Jambo /
M: Anatevka / Avec Coeur
O: Katarzyna Frunze-Kostek
B: Heinrich Ramsbrock
K024204 DE441411274011
15.

79

CASSONE HOL POL 2004 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Orlanda VII / Rocadero
O: Weronika Guszpil
B:
K008366 DE421000016004
16.

64

CELADINE WEST GER 2011 Klacz siwa F: Contendro II /
M: Callas / Castillo
O: Sylwia Skąpska
B: MONTIS Sp. z o. o.
K020342 DE441411169511
17.

12

CEZANE HOL POL 2009 Wałach gniada F: Clarimo / Clearway
M: Firstcaletta / Caletto I
O: Marcin Biały
B: Małgorzata Siergiej
K017979 DE421000416409
18.

36

CHANTALE KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:115 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Katarzyna Społowicz
B:
K019593 616999681129604
19.

67

CHARITA SP POL 2013 Klacz gniada F: Chaltaire Z
M: Cassandra
O: Beata Biczysko
B: Mateusz Michalski
K024850
20.

5

CORMINTTA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
O: Filip Dziuba
B: Dora Meifort
K023021 DE421000343410
21.

46

CUMBRIA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Paquito Go / Maizauber
M: Cordea / Hamlet Go
O: Jacek Łakomiec
B: SK Liski
K014181 POL007600397208
22.

63

CYRKON SP POL 2010 Wałach inna F: Colox Cup
M: Cybina
O: Przemysław Filar
B: SK Rzeczna
brak
23.

19

DISCOVERY KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/mk:154 F: Strayer's Samson
M: Dora
O: Wiktoria Maciejewska
B: Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o. o.
brak
24.

40

DOLCE BIE Małopolska POL 2014 Wałach kasztanowata F: Biegacz
M: Dolce Vita
O: Katarzyna Społowicz
B: SK Prudnik
brak 616006690058314
25.

21

DORIS MŁP POL 2007 Klacz siwa/mk: F: Dunajec /
M: Dolores / Pamir AV Rabbelugn
O: Magdalena Parkitna
B: Zbigniew Zgoła
K022649 POL006670169607
26.

75

DREAMER Deutsches Sportpferd POL 2013 Wałach siwa F: No Limit
M: Demagogia
O: Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o.
B: Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o.
2056/18 DE 455879110513
27.

68

DUSTIN SP POL 2012 Wałach gniada F: Lucky Lord Loxgraff II
M: Domena
O: Kinga Nowowiejska
B: Mateusz Michalski
K024849
28.

44

ELKANAN SP POL 2009 Ogier gniada F: VOLTAIRE
M: ELBA
O: Maria Czuchryta
B: Maria Czuchryta
brak
29.

82

EMIR SP POL 2006 Wałach gniada F: Literat
M: Ewita
O: Iwona Olbromska
B: Pacan Wiesława
brak
30.

38

EROIKA KUC POL 2002 Klacz dereszowata/kuc:140 F: Dżagar
M: Eureka
O: Tomasz Kowala
B: Nn
K009180 10397
31.

80

ETURIA SP POL 2008 Klacz srokata F: Karmel
M: Etna
O: Łukasz Kuryś, Kamila Kwiatkowska, Łukasz Kubicki
B: Antoni
Brak
32.

53

FANTASTIC FRIEDA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada/168 F: For Edition / Forsyth
M: Pirola / Pinkus
O: Joanna Pawlak, Bartosz Kazimierczak
B: Sonja und Klaus Jungclaus
K018041 DE431314001909
33.

96

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Basza /
M: Fiorella / Elvis
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K020917 616999670027912
34.

94

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc: F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K014779 POL013670148408
35.

99

FIGARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Fortuna /
O: Jarosław Poręba
B: Sylwester Kosiński
brak
36.

69

FLINTSTONE 3 KWPN AUT 2010 Wałach gniada F: Singapore / Acorado
M: Mardonna H / Voltaire
O: Katarzyna Frąckowiak
B: T. Burger
K024986 528003201008609
37.

73

G-ARIE Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach gniada F: Atylla ex.Atylla
M: Gaffa
O: Anna Cisło-Pakuluk
B: Różecki Jerzy
K015935
38.

71

GALAPAGOS Małopolska POL 2008 Wałach siwa F: Statut
M: Grecja
O: Mariusz Mazurek
B: Mariusz Mazurek
K013799 POL006550190408
39.

50

GALION SP POL 30.05.2011 Wałach gniada F: Love Soprem /
M: Gafa / Faust Z
O: Jarosław Poręba
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K020876 6160090353611
40.

27

GEA-S SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Power Prince / Pilot
M: Gloria Bid / Baby Bid
O: Cezary Fortuniak
B: Mirosław Stanisz
K011456 POL009670123503
41.

33

GENEZA SP POL 2002 Klacz gniada/170 F: Leandro / Lenz
M: Galilea / Przedświt XIII-4
O: Agnieszka Kaminiarz
B: Agnieszka Kaminiarz
K014613 POL009630163202
42.

26

GLORIN F SP POL 2004 Klacz gniada F: Lorenso /
M: Grand Lady / Lambada
O: Anna Popierawska
B: Bolesław Kuczerawy
K020094 POL009610034205
43.

103

GOLDI LOCKS KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Langer-Haniszewska
B:
K021182 616999670165109
44.

102

GWIAZDECZKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Langer-Haniszewska
B:
K023657 61699967016509
45.

105

IDOL KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Benny
M: Idylla
O: WTWK Partynice
B: Lilianna Zięba
brak
46.

107

ILONUS SP POL 2004 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Ilona / Windwurf
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K009692 POL009640019504 105AZ43
47.

104

JAROSZÓWKA HAN POL 2007 Klacz gniada F: Wanderfurst / Wanderbursch II
M: Jarama / Dolus
O: Iwona Chmielińśka
B: Piotr Krzyżanowski
K012417 DE455870365707
48.

51

JEDWABNY PYŁ SP POL 2007 Wałach kasztanowata/172 F: Moravia / Monsieur
M: Jedwabna / Country Club
O: Joanna Pawlak
B: Wiesław Kryszyłowicz
K011179 POL009670151207
49.

42

JUAN LUOO Pełna Krew Angielska POL 2010 Ogier gniada/164 F: Professional /
M: Jumba / Who Knows
O: Beata Fuks-Zadora
B: Dawid Mioduszewski
K022617 616POL10006897T
50.

35

JULINERO V Oldenburger Springpferd GER 2012 Wałach kara F: Julio/Julio Mariner
M: Aisha/Libero H
O: Mieczysław Świętochowski
B: Gestuet Sprehe GmbH
K023706 DE418189693113
51.

11

JUNAK SP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger /
M: Jakuza / Navarro
O: Anna Miśkiewicz
B: Sylwester Kosiński
K022335 616009682005012
52.

87

KARLA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: WTWK Partynice
B: nn
nn
53.

97

KOLIA EWITA SP POL 2002 Klacz gniada F: Grand /
M: Kamelia Ewita / Louis
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K015248 POL009670073102
54.

31

KORA MŁP POL 2003 Klacz ciemnogniada/165 F: Grey /
M: Kańczuga / Przedświtt XIII
O: Agnieszka Kaminiarz
B: Agnieszka Kaminiarz
K016063 POL006630149103
55.

54

KYRA SP HUN 2002 Klacz siwa/155 F: FAVORY XXVI-73
M: MAZSOLA
O: Dorota Mum
B: Terenyi Zoltan
brak HUN K BK022770000
56.

95

LADY LUKRECJA EWITA Drp Kuc POL 2010 Klacz siwa F: TUPET
M: LADY PIGI
O: WIESŁAW APANASEWICZ
B: WIESŁAW APANASEWICZ
BRAK
57.

85

LEGOLAS KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc: F: Ramona's Tequila Boy
M: Landman,s Samanta
O: WTWK Partynice
B: Anna Wyszkowska
brak
58.

7

LOMBIQUEEN SP POL 2006 Klacz gniada F: Qumball / Kimball
M: Lombardia / Lombard
O: Tomasz Nabiałczyk
B: Natalia Paulina Bartosz
K014140 POL009540049706
59.

47

LOTUS-STAR HAN GER 2004 Wałach siwa F: Litas - Star /
M: Ramona / Ramino
O: Antoni Chłapowski
B: Sport und Zuchtstall Duysens-Mulder-Saul
K024248 DE431316725704
60.

56

MANCHESTER 0012 DR POL 2001 Wałach kasztanowata/kuc:147 F: Monarch
M: Brica Hansegard
O: Krzysztof Król
B: Gerd Andresen
K007299 DE 410100383201
61.

89

MIDAS KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
O: WTWK Partynice
B: Piotr Koch
brak
62.

9

MISS-LOXGRAFFINA SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Lucky Lord-Loxgraff II /
M: Missy Quin / Mariensztat
O: Anna Miśkiewicz
B: Karol Gmyrek
K020132 616009670098711
63.

91

MODEO KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
O: WTWK Partynice
B: Piotr Koch
brak
64.

81

MOREPARK AD ALTA NN IRL 2010 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Tomasz, Monika, Wiktoria Płucienniczak
B: NN
Brak
65.

88

MUZKA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
O: WTWK Partynice
B: Piotr Koch
brak
66.

55

NIKI KUC POL 2001 Ogier tarantowata/kuc:137 F: Demether / Alex van de Kamperweg
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Krzysztof Król
B: Piotr Siębor
K014539 POL013670092901
67.

39

NIKIDAM DU CHATEAU SF FRA 2001 Ogier gniada/166 F: Quidam De Revel / Jalisco B
M: Sophie Du Chateau / Galoubet A
O: PIAFF Agnieszka Czekaj
B:
K020616 01370146K
68.

98

NORA KUC POL 2009 Klacz gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Lidia Bieniek
B: Marian Wnuk
brak
69.

78

NUMER ONE Niem.sport. GER 2013 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Sandra Diamond S / Sandro Boy
O: Małgorzata Garus
B: -
K022613 DE455879010513
70.

8

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
O: Tomasz Nabiałczyk
B: Jarosław Skrzyczyński
K018730 616007680003111
71.

14

PANAMA SP POL 2002 Klacz gniada/162 F: Mabant
M: Pala
O: Magda Drewnik
B: Anna Miśkiewicz (KJ VOLTA)
brak
72.

86

PARGO KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc: F: Bambo
M: Proza
O: WTWK Partynice
B: Izabela Gamperl
brak
73.

57

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin
M: Pacynka
O: Krzysztof Król
B: Piotr Koch
brak POL 013 67 00727 05
74.

83

PENTAGON - K Kuc Feliński POL 2012 Wałach izabelowata F: Harbin
M: Pacynka
O: WTWK Partynice
B: Koch Piotr
brak
75.

52

PIRELLA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Polinegri / Novum
O: Joanna Pawlak
B: Aleksandra Chybicka-Myszka
K015352 POL009670087107
76.

13

PUERTO RICO SP POL 2010 Wałach gniada F: Voltaire
M: Platyna
O: Agnieszka Pietkiewicz-Rzepa
B: Anna Miśkiewicz
Brak
77.

15

QUIBOR Czeska Gorącokrwista CZE 2009 Wałach kasztanowata F: Quick Lauro Z
M: Borka
O: Izabela Martyn
B: Flodr Jan
K023585
78.

45

RESZKA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Remis/Ren
M: Reduta/Relaks
O: Urszula Święcicka
B: Arkadiusz Kisło
K024268 POL009611027500
79.

49

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Ulco / Voltaire
M: Rawa / Lider
O: Agnieszka Czekaj
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
80.

41

ROSSIR Małopolska POL 2013 Wałach kasztanowata F: Irches
M: Rosita
O: Artur Społowicz
B: SK Prudnik
brak 616006690058013
81.

22

S EASY FLY KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Sir Shutterfly /
M: Twinkel R / Freestyle
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K021685 528003200910708
82.

61

SANSIERRA WESTF POL 2005 Klacz gniada F: San Siro /
M: Pia / Paradermarsch II
O: Joanna Jarosz
B: Heinrich Beckmeier
K019153 DE441411339105
83.

30

SOLARIS SP POL 2011 Klacz gniada F: Sopel
M: Stola
O: Robert Franczak
B: Brak
Brak
84.

92

SYBILIA SP POL 2012 Klacz gniada F: Ludger
M: Silver Lady
O: Dominik Ast
B: Sylwester Kosiński
brak
85.

16

SYLWESTER SP POL 2007 Wałach gniada F: Wencco /
M: Sisi Queen / Quidame De Revel
O: Małgorzata Garus
B: SK Ochaby
K016140 POL009540092307
86.

34

SZELMA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Saganek
M: Szarża
O: Arkadiusz Kaznowski
B: Maria Filipska
K018240
87.

32

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado /
M: Quick Star Girl / Quick Star
O: TFC Paweł Jendrośka
B:
K020526 87751 BEL40167
88.

66

TANGO KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: Katarzyna Społowicz
B: nn
K019599
89.

58

TERCJA KUC POL 2004 Klacz F: NN
M: Karina
O: Krzysztof Król
B: Bogdan Domagała
brak
90.

70

TOP JUS D'EUSKADI SF FRA 2007 Wałach kasztanowata F: Jumpy Des Fotaines / Jus De Pomme
M: Jade Des Fontaines / Jus De Pomme
O: Katarzyna Frąckowiak
B: M. Marc Hiriart Durruty
K023150 25000107361206N
91.

43

TORGGIA CAMPARIA M SP POL 2004 Klacz gniada F: Campari M. Oldenb
M: Tatra Wielkop
O: Anita Barabasz
B: Malwina Przyśliwska
K018826 POL009670062004
92.

59

TROJAN Kuc Feliński POL 2002 Wałach F: Kentacky
M: Troja
O: Krzysztof Król
B: nieznany
brak
93.

65

UPTOWN GIRL SP POL 2006 Klacz gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Ucayali / Qumball
O: Sylwia Skąpska
B: Bolesław Kuczerawy
K015367 POL009670120106
94.

60

WARGA KUC POL 2010 Klacz tarantowata/kuc:140 F: Grey
M: Wira
O: Dominika Zając
B: Grzegorz Majorczyk
Brak 616013610043210
95.

17

WENA SP POL 2008 Klacz siwa F: Parys /
M: Wizja / Atylla
O: Michał Bronś
B: Piotr Koch
K015067 POL00967028408
96.

93

WILIA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc: F: Szaman /
M: Warga / Grey
O: Piotr Dubiniak
B: Mariusz Laskowski
K020918 POL013610035005
97.

108

WINONA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Waikiki
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K011787
98.

37

WOODY ALLEN KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: nn
M: nn
O: Artur Społowicz
B: nn
K024553 616999670107514
Rider Club
Competition
Prize
Bojda Karolina LKS Stragona Strzegom
350
SUM:
350.00
Bronś Julia KJ Pawlak Equestrian Wrocław
25
300
SUM:
325.00
Jendrośka Adrianna JKS Hanna
250
SUM:
250.00
Kaminiarz Małgorzata St. KS Arkadia
100
SUM:
100.00
Kostek Laura bpk
50
50
SUM:
100.00
Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
100
SUM:
100.00
Nabiałczyk Natalia KJ Volta Miłocice Małe
75
500
75
SUM:
650.00
Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
800
100
SUM:
900.00
Wersocka Jagoda KJ Victor Wrocław
200
SUM:
200.00
Zawadka Joanna KJ Picador
400
75
SUM:
475.00
Zielant Natalia KJ Volta Miłocice Małe
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adrar Fazja
LKJ Platan Wrocław
2018-03-17
2018-03-17
Ast Dominik
SKJ Tradycja Siedlnica
SYBILIA (92)
2018-03-17
4
2018-03-17
Barczyk Milena
bpk
DORIS (21)
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-18
2018-03-18
4
2018-03-17
2018-03-18
1
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-18
5
2018-03-18
11
Bętkowska Sara
Królewski KJ Wiktoria
NIKI (55)
2018-03-17
2018-03-17
5
2018-03-18
4
2018-03-17
4
2018-03-17
2018-03-18
2018-03-17
10
2018-03-18
3
Biczysko Beata
OSK Michalscy Trzebnica
CHARITA (67)
2018-03-17
2018-03-17
DUSTIN (68)
2018-03-17
2018-03-17
Bielawski Eryk
bpk
IDOL (105)
2018-03-18
Bienert Agnieszka
Bpk
ETURIA (80)
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-18
2018-03-18
2018-03-17
10
2018-03-17
2018-03-18
8
2018-03-18
Błachno Aleksandra
bpk
MODEO (91)
2018-03-17
13
2018-03-18
Bojda Karolina
LKS Stragona Strzegom
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-17
4
2018-03-18
5
2018-03-18
350
2018-03-18
5
Brodziak Małgorzata
Klub Jeździecki PICADOR
ELKANAN (44)
2018-03-18
2018-03-18
Bronś Julia
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
WENA (17)
2018-03-17
3
25
2018-03-17
2018-03-17
8
2018-03-18
300
2018-03-18
5
Chmielińska Aleksandra
LKS Stragona Strzegom
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-18
2018-03-18
Chrzanowski Hubert
KJ Ślęża Wrocław
BRANKA (106)
2018-03-18
12
2018-03-18
Cwynar Agnieszka
JKS Szafir
2018-03-18
2018-03-18
2018-03-18
Cygan Kamila
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2018-03-17
1
2018-03-17
2018-03-18
2
2018-03-17
Czekaj Przemysław
KJ Okoły
2018-03-18
2018-03-17
2018-03-18
ROCCO (49)
2018-03-18
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-18
Dębowska Natalia
bpk
KARLA (87)
2018-03-17
4
2018-03-18
10
Drewnik Magda
KJ VOLTA
PANAMA (14)
2018-03-17
5
2018-03-17
2018-03-18
10
2018-03-18
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2018-03-17
2018-03-17
7
2018-03-18
2018-03-18
8
FENIKS (96)
2018-03-17
2018-03-17
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
WILIA (93)
2018-03-17
14
2018-03-18
2018-03-18
2018-03-17
3
2018-03-18
2018-03-18
3
Dulewicz Aneta
bpk
NORA (98)
2018-03-17
3
2018-03-17
2018-03-18
2018-03-18
1
Dziuba Filip
KJ Jaroszówka
2018-03-17
2018-03-18
2018-03-17
6
2018-03-17
5
2018-03-18
10
2018-03-18
9
Fortuniak Roksana
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
GEA-S (27)
2018-03-17
2018-03-17
Frąckowiak Martyna
JKS Hanna
2018-03-17
6
2018-03-17
4
2018-03-18
6
2018-03-18
6
2018-03-17
2018-03-17
9
2018-03-17
5
2018-03-18
2018-03-18
8
2018-03-18
4
Garus Małgorzata
JKS w Jaroszówce
2018-03-18
8
2018-03-18
7
AKROPOL (100)
2018-03-18
7
2018-03-18
6
Garus Małgorzata
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
BENORA (101)
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-18
13
2018-03-18
Girsa Maja
KJ Jaroszówka
FIGARO (99)
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-18
2018-03-18
2018-03-18
Glomb Victoria
KJ Jaroszówka
DREAMER (75)
2018-03-17
2018-03-17
Gosztyła Weronika
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2018-03-18
2018-03-17
12
2018-03-18
7
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
CASSONE (79)
2018-03-17
2018-03-18
2018-03-18
2
2018-03-17
2018-03-18
3
Gwóźdź Katarzyna
Stajnia Sielanka - Podgaj
WARGA (60)
2018-03-17
2018-03-17
Haniszewski Bruno
KJ Folwark Wenus Suszki
2018-03-17
2018-03-18
Jankowska Zofia
bpk
2018-03-17
7
2018-03-18
5
Jarosz Nina
LKJ Platan Wrocław
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-17
Jędrachowicz Nina
KJ Jaroszówka
EROIKA (38)
2018-03-18
2018-03-17
2018-03-18
Jendrośka Adrianna
JKS Hanna
2018-03-17
2018-03-18
250
2018-03-17
8
2018-03-18
2
Jerczyńska Dorota
LKJ Platan Wrocław
BARTEK (62)
2018-03-17
2018-03-17
Kaminiarz Małgorzata
St. KS Arkadia
KORA (31)
2018-03-17
2018-03-18
100
2018-03-17
10
2018-03-18
5
GENEZA (33)
2018-03-17
2018-03-18
12
Karpiewska Natalia
JKS Szafir Wrocław
RESZKA (45)
2018-03-17
8
2018-03-17
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
2018-03-17
2018-03-17
AKROPOL (100)
2018-03-17
2018-03-17
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
WINONA (108)
2018-03-18
Klenk Nikola
Bpk
SOLARIS (30)
2018-03-17
2018-03-17
Kolawa Milena
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
TERCJA (58)
2018-03-17
2018-03-18
Kostek Laura
bpk
2018-03-17
2018-03-17
3
50
2018-03-18
2018-03-18
2
2018-03-17
2
50
2018-03-18
8
Kozłowska Alicja
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
TROJAN (59)
2018-03-18
2018-03-17
13
2018-03-18
Krówka Justyna
Karkonoski Klub Jezdziecki
2018-03-18
2018-03-18
Lewandowska Sonia
Stadnina Koni Kruszyńscy
CYRKON (63)
2018-03-17
2018-03-17
Lichocka Julia
bpk
MUZKA (88)
2018-03-17
8
2018-03-18
6
Łakomiec Bianka
JKS Szafir Wrocław
CUMBRIA (46)
2018-03-17
5
2018-03-17
Łuc Amelia
KJ Jaroszówka
TANGO (66)
2018-03-18
2018-03-18
Maciejewska Wiktoria
bpk
2018-03-17
7
2018-03-17
2018-03-18
2018-03-17
6
2018-03-18
4
2018-03-18
6
Martyn Maria
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
QUIBOR (15)
2018-03-18
9
2018-03-18
Matuszewska Monika
KJ Partynice Wrocław
ILONUS (107)
2018-03-17
10
2018-03-17
1
100
Mazurek Mariusz
KJ Volta
2018-03-18
2018-03-18
Milewska Anna
bpk
MIDAS (89)
2018-03-17
1
2018-03-18
8
Morawska Weronika
bpk
2018-03-17
9
2018-03-18
4
Nabiałczyk Natalia
KJ Volta Miłocice Małe
2018-03-17
4
2018-03-17
2018-03-18
9
2018-03-17
7
2018-03-18
4
2018-03-17
2018-03-17
2
75
2018-03-18
500
2018-03-18
1
2018-03-17
2
75
2018-03-18
6
Nowowiejska Dobrosułka
bpk
PARGO (86)
2018-03-17
6
2018-03-18
Pałasz Aleksandra
bpk
GALION (50)
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-18
2018-03-18
2018-03-17
2018-03-18
Pańczyk Julia
bpk
MUZKA (88)
2018-03-17
1
2018-03-18
2
Pawlak Joanna
KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
2018-03-17
2018-03-18
800
2018-03-17
1
100
2018-03-18
1
Pawłowska Anita
Stajnia Magnice
EMIR (82)
2018-03-17
11
2018-03-17
Piwowarczyk Ilona
STAJNIA PRZYCHOWA
KYRA (54)
2018-03-18
Różalska Ilona
KJ Volta Miłocice Małe
JUNAK (11)
2018-03-17
2
2018-03-17
2018-03-18
9
2018-03-18
Rzepa Aleksandra
Kj Volta
2018-03-17
11
2018-03-17
2018-03-18
5
2018-03-18
Sikorska Julia
bpk
MODEO (91)
2018-03-17
14
2018-03-18
11
Sinica Martyna
KJ Folwark Wenus Suszki
2018-03-17
2018-03-18
Skąpska Aleksandra
Stadnina Koni Kruszyńscy
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-17
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
2018-03-17
2018-03-17
ROSSIR (41)
2018-03-17
2018-03-17
Społowicz Zuzanna
KJ Jaroszówka
2018-03-18
2018-03-17
2018-03-18
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-18
2018-03-17
2018-03-18
St. George Anya
bpk
KARLA (87)
2018-03-17
12
2018-03-18
6
Świętochowska Aleksandra
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2018-03-17
1
2018-03-17
9
2018-03-18
1
2018-03-18
3
Synowiec Wiktoria
bpk
LEGOLAS (85)
2018-03-17
2
2018-03-18
Szafranek Alicja
bpk
LEGOLAS (85)
2018-03-17
10
2018-03-18
3
Szpojankowska Hanna
bpk
MIDAS (89)
2018-03-17
5
2018-03-18
9
Szulc Paulina
St. Sportowe Vidavia Wrocław
QUIBOR (15)
2018-03-17
7
2018-03-17
Szut Julia
KJ Picador Dziuplina
CEZANE (12)
2018-03-17
7
2018-03-17
6
2018-03-18
2018-03-18
Szymańska Hanna
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2018-03-18
7
2018-03-18
Tęcza Natalia
Stajnia Sielanka - Podgaj
BLACKIE (20)
2018-03-17
Till Natalia
SK Kruszyńscy
G-ARIE (73)
2018-03-17
1
2018-03-17
Urbaniak Patrycja
KJ Jaroszówka
EROIKA (38)
2018-03-18
2018-03-17
2018-03-18
Walków Martyna
KJ Volta Miłocice Małe
BAZALT (10)
2018-03-17
2
2018-03-17
Wersocka Jagoda
KJ Victor Wrocław
SZELMA (34)
2018-03-17
10
2018-03-18
10
2018-03-17
2018-03-18
200
Wichlińska Pola
Stajnia Sielanka - Podgaj
BLACKIE (20)
2018-03-17
Wieruszewska Zofia
JKS Szafir Wrocław
2018-03-17
3
2018-03-17
Wiewióra Zuzanna
bpk
PARGO (86)
2018-03-17
2
2018-03-18
2
Wiśniewska Emilia
bpk
2018-03-17
9
2018-03-17
8
2018-03-18
12
2018-03-18
11
2018-03-17
2018-03-18
Witmajer Antonina
bpk
WENA (17)
2018-03-18
10
2018-03-18
Wolak Oliwia
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
PIRELLA (52)
2018-03-17
2
Wołyńska Klaudia
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
PIRELLA (52)
2018-03-17
2018-03-17
8
2018-03-18
2018-03-18
9
Zadora Joanna
Karkonoski Klub Jeździecki
2018-03-17
2018-03-17
1
Zawadka Joanna
KJ Picador
BOSS (28)
2018-03-17
3
2018-03-18
1
2018-03-17
2018-03-17
4
2018-03-18
400
2018-03-18
7
2018-03-17
1
75
2018-03-18
1
Zielant Natalia
KJ Volta Miłocice Małe
2018-03-17
9
2018-03-17
2018-03-17
2018-03-18
100
2018-03-18
4
2018-03-18
2018-03-18
2
Żołędziowska Martyna
KJ VOLTA
BAZALT (10)
2018-03-18
2
2018-03-18
Żuk Kaja
KJ Picador Dziuplina
2018-03-17
6
2018-03-17
2018-03-18
1
2018-03-18
2018-03-17
9
2018-03-17
2018-03-18
7
BODER (4)
2018-03-17
5
2018-03-17
2
2018-03-18
3
2018-03-18
3
2018-03-17

Number of Riders: 95

Number of Horses: 98

The sum of prizes: 3 550.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl