Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
126 ENTRY ACCEPTED 2018-02-23 07:20:57
2018-02-22 22:41:31
Aleksandra Chmielińska JAROSZÓWKA
  • 1x Junior/P/kwalifikacja Junior
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja Amator i otwarty
125 ENTRY ACCEPTED 2018-02-23 07:21:15
2018-02-22 22:37:25
Mariusz Kleniuk WINONA
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja Amator i otwarty
  • 1x Senior/N/kwalifikacja Senior
124 ENTRY ACCEPTED 2018-02-23 07:21:57
2018-02-22 22:31:13
Milena Kolawa TERCJA
  • 1x Kuce Mini/miniLL/kwalifikacja Kuce Mini
123 ENTRY ACCEPTED 2018-02-23 07:22:37
2018-02-22 22:22:49
Weronika Gosztyła PENELOPA
  • 1x Kuce Mini/miniLL/kwalifikacja Kuce Mini
122 ENTRY ACCEPTED 2018-02-23 07:22:24
2018-02-22 22:16:20
Alicja Kozłowska TROJAN
  • 1x Kuce Mini/miniLL/kwalifikacja Kuce Mini
121 ENTRY ACCEPTED 2018-02-23 07:22:10
2018-02-22 22:15:27
Sara Bętkowska PENELOPA
  • 1x Kuce Max/LL/kwalifikacja Kuce Max
120 ENTRY ACCEPTED 2018-02-23 07:21:43
2018-02-22 22:09:31
Sara Bętkowska NIKI
  • 1x Kuce Open/miniLL/kwalifikacja Kuce Open
119 ENTRY ACCEPTED 2018-02-23 07:21:30
2018-02-22 21:28:48
Weronika Guszpil ARMIN DE MONSIEUR
  • 2x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
118 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 21:17:25
2018-02-22 21:05:12
Wojciech Pażucha SOLARIS VENTUS
  • 2x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
117 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 20:43:22
2018-02-22 20:38:48
Martyna Sinica GOLDI LOCKS
  • 1x Kuce Open/miniLL/kwalifikacja Kuce Open
  • 1x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły kwalifikacja Kuce Max i otwarty
116 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 20:43:44
2018-02-22 20:24:08
Bruno Haniszewski GWIAZDECZKA
  • 2x Kuce Mini/miniLL/kwalifikacja Kuce Mini
115 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 20:44:01
2018-02-22 20:00:52
Weronika Guszpil CASSONE
  • 1x Senior/N/kwalifikacja Senior
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
114 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 20:44:14
2018-02-22 19:56:26
Beata Szuber FORT
  • 1x Senior/N/kwalifikacja Senior
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
113 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 20:44:29
2018-02-22 19:56:02
Beata Szuber FLORENTINUS
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja Amator i otwarty
  • 1x Senior/N/kwalifikacja Senior
112 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 20:44:46
2018-02-22 19:55:34
Beata Szuber CZESTER
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja Amator i otwarty
111 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 20:44:59
2018-02-22 17:46:59
Mariusz Kleniuk NUMER ONE
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja Amator i otwarty
110 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 20:45:17
2018-02-22 17:46:13
Mariusz Kleniuk LALIC
  • 2x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
109 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 17:39:49
2018-02-22 17:31:58
Asenata Adamus RAPSODIA
  • 2x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
108 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 14:07:58
2018-02-22 13:58:37
Wiktoria Synowiec LEGOLAS
  • 1x Kuce Open/miniLL/kwalifikacja Kuce Open
107 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 14:08:13
2018-02-22 13:58:05
Eryk Bielawski MIDAS
  • 1x Kuce Open/miniLL/kwalifikacja Kuce Open
106 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 13:18:32
2018-02-22 11:09:38
Aleksandra Błachno IDOL
  • 1x Kuce Open/miniLL/kwalifikacja Kuce Open
105 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 13:22:13
2018-02-22 11:09:12
Anya St. George KARLA
  • 1x Kuce Open/miniLL/kwalifikacja Kuce Open
104 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 13:22:25
2018-02-22 11:08:47
Julia Pańczyk MUZKA
  • 1x Kuce Open/miniLL/kwalifikacja Kuce Open
103 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 13:22:38
2018-02-22 11:08:24
Karmena Kułaga MUZKA
  • 1x Kuce Open/miniLL/kwalifikacja Kuce Open
102 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 13:22:51
2018-02-22 11:07:49
Zuzanna Wiewióra IDOL
  • 1x Kuce Open/miniLL/kwalifikacja Kuce Open
100 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 13:23:19
2018-02-22 11:06:45
Julia Sikorska MODEO
  • 1x Kuce Open/miniLL/kwalifikacja Kuce Open
99 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 13:23:35
2018-02-22 11:06:10
Nikola Kulikowska LEGOLAS
  • 1x Kuce Mini/miniLL/kwalifikacja Kuce Mini
98 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 13:23:49
2018-02-22 11:05:42
Weronika Morawska PENTAGON - K
  • 1x Kuce Mini/miniLL/kwalifikacja Kuce Mini
97 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 11:04:27
2018-02-22 11:03:57
Emilia Kamińska HEROINA PONYSPORT
  • 1x Kuce Mini/miniLL/kwalifikacja Kuce Mini
96 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 11:04:15
2018-02-22 11:03:26
Anna Milewska MIDAS
  • 1x Kuce Mini/miniLL/kwalifikacja Kuce Mini
95 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 11:03:35
2018-02-22 11:02:53
Hanna Szpojankowska MIDAS
  • 1x Kuce Mini/miniLL/kwalifikacja Kuce Mini
94 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 11:03:10
2018-02-22 10:54:12
Julia Lichocka MUZKA
  • 1x Kuce Mini/miniLL/kwalifikacja Kuce Mini
93 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 11:04:40
2018-02-22 10:53:41
Zofia Jankowska PENTAGON - K
  • 1x Kuce Mini/miniLL/kwalifikacja Kuce Mini
92 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 11:04:52
2018-02-22 10:44:04
Natalia Dębowska RAXA
  • 1x Kuce Mini/miniLL/kwalifikacja Kuce Mini
91 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 11:05:04
2018-02-22 10:39:15
Dobrosułka Nowowiejska IDOL
  • 1x Kuce Mini/miniLL/kwalifikacja Kuce Mini
90 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 11:05:17
2018-02-22 10:37:02
Alicja Szafranek LEGOLAS
  • 1x Kuce Mini/miniLL/kwalifikacja Kuce Mini
89 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-02-22 09:47:36
2018-02-21 22:09:36
Zuzanna Januszewska DEEP PURPLE RED WINE
  • 2x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły kwalifikacja Kuce Max i otwarty
88 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 08:29:56
2018-02-21 19:53:06
Matylda Dubiniak KOLIA EWITA
  • 1x 5/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Junior Młodszy
87 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 08:30:08
2018-02-21 19:52:26
Matylda Dubiniak FENIKS
  • 1x 5/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Junior Młodszy
86 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 08:30:20
2018-02-21 19:51:45
Matylda Dubiniak SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x Kuce Max/LL/kwalifikacja Kuce Max
85 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 08:30:32
2018-02-21 19:51:05
Matylda Dubiniak NUTKA EWITA
  • 1x Kuce Max/LL/kwalifikacja Kuce Max
84 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 08:30:43
2018-02-21 19:50:25
Michał Dubiniak FIESTA EWITA
  • 1x Kuce Open/miniLL/kwalifikacja Kuce Open
83 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 08:30:58
2018-02-21 19:49:50
Michał Dubiniak WILIA
  • 1x Kuce Mini/miniLL/kwalifikacja Kuce Mini
82 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 08:31:09
2018-02-21 19:43:41
Joanna Pawlak FANTASTIC FRIEDA
  • 1x Senior/N/kwalifikacja Senior
81 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 08:31:22
2018-02-21 19:43:15
Kamila Cygan JEDWABNY PYŁ
  • 1x 5/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Junior Młodszy
  • 1x Junior/P/kwalifikacja Junior
80 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 08:31:38
2018-02-21 19:37:04
Klaudia Wołyńska PIRELLA
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
79 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 08:31:50
2018-02-21 19:36:16
Oliwia Wolak PIRELLA
  • 1x 5/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Junior Młodszy
78 ENTRY ACCEPTED 2018-02-21 19:04:45
2018-02-21 17:05:31
Michalina Szymankiewicz MILLENIUM
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski zwykły -kwalifikacja Kuce Open i otwarty
  • 1x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły kwalifikacja Kuce Max i otwarty
77 ENTRY ACCEPTED 2018-02-21 19:04:59
2018-02-21 16:57:34
Milena Wesołowska AZJA
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
  • 1x Junior/P/kwalifikacja Junior
76 ENTRY ACCEPTED 2018-02-21 19:05:14
2018-02-21 14:49:53
Zofia Kubacka BLACK JACK
  • 1x Amator/L/kwalifikacja Amator
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
75 ENTRY ACCEPTED 2018-02-21 19:05:28
2018-02-21 14:35:45
Zofia Kubacka CORRMAN
  • 1x Amator/L/kwalifikacja Amator
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
74 ENTRY ACCEPTED 2018-02-21 19:05:45
2018-02-21 14:28:30
Jagoda Wszędybył QUICKLY RC
  • 1x Junior/P/kwalifikacja Junior
  • 1x Senior/N/kwalifikacja Senior
73 ENTRY ACCEPTED 2018-02-21 19:06:01
2018-02-21 14:27:55
Jagoda Wszędybył GALON
  • 1x Junior/P/kwalifikacja Junior
  • 1x Senior/N/kwalifikacja Senior
72 ENTRY ACCEPTED 2018-02-21 19:06:27
2018-02-21 12:57:30
Martyna Kucharska ASCAN
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
  • 1x Junior/P/kwalifikacja Junior
71 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-02-22 09:48:01
2018-02-21 10:03:45
Anna Nadolna STARMANGAL
  • 2x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły kwalifikacja Kuce Max i otwarty
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
70 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-02-22 09:48:25
2018-02-21 10:01:48
Aleksandra Kisilewicz DARLING
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja Amator i otwarty
69 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-02-22 09:48:41
2018-02-21 09:59:23
Kuba Czrnota TURUL
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski zwykły kwalifikacja Kuce Mini i otwarty
68 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-02-22 09:49:06
2018-02-21 09:49:03
Małgorzata Brodziak ELKANAN
  • 1x Senior/N/kwalifikacja Senior
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2018-02-21 09:21:50
2018-02-21 06:48:09
Natalia Till G-ARIE
  • 1x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły kwalifikacja Kuce Max i otwarty
  • 1x Amator/L/kwalifikacja Amator
66 ENTRY ACCEPTED 2018-02-21 09:22:08
2018-02-20 23:13:00
Nina Jędrachowicz EROIKA
  • 1x Kuce Open/miniLL/kwalifikacja Kuce Open
65 ENTRY ACCEPTED 2018-02-20 21:46:12
2018-02-20 21:19:35
Julia Tomczyk B-ULTIMA
  • 2x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły kwalifikacja Kuce Max i otwarty
64 ENTRY ACCEPTED 2018-02-22 20:45:30
2018-02-20 21:11:49
Michalina Szmuc CITIZEN
  • 1x 5/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Junior Młodszy
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja Amator i otwarty
63 ENTRY ACCEPTED 2018-02-20 14:24:51
2018-02-20 10:25:22
Julia Konwant CABALLO
  • 1x Amator/L/kwalifikacja Amator
  • 1x 6/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
62 ENTRY ACCEPTED 2018-02-20 08:22:54
2018-02-19 23:58:08
Artur Społowicz POKER
  • 1x Senior/N/kwalifikacja Senior
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2018-02-20 08:23:07
2018-02-19 23:57:22
Artur Społowicz BANKIER
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja Amator i otwarty
  • 1x Senior/N/kwalifikacja Senior
60 ENTRY ACCEPTED 2018-02-20 08:23:20
2018-02-19 23:56:19
Patrycja Urbaniak EROIKA
  • 1x Kuce Open/miniLL/kwalifikacja Kuce Open
59 ENTRY ACCEPTED 2018-02-20 08:23:33
2018-02-19 23:55:00
Zuzanna Społowicz WOODY ALLEN
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski zwykły -kwalifikacja Kuce Open i otwarty
  • 1x Kuce Max/LL/kwalifikacja Kuce Max
58 ENTRY ACCEPTED 2018-02-20 08:23:45
2018-02-19 23:54:05
Zuzanna Społowicz CHANTALE
  • 1x Kuce Mini/miniLL/kwalifikacja Kuce Mini
57 ENTRY ACCEPTED 2018-02-20 08:23:57
2018-02-19 23:52:56
Victoria Glomb SOJUZ
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
  • 1x Junior/P/kwalifikacja Junior
56 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 23:18:05
2018-02-19 21:34:15
Julia Bronś WENA
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja Amator i otwarty
  • 1x Senior/N/kwalifikacja Senior
55 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 23:18:16
2018-02-19 19:55:08
Szymon Stasiak NICOLET 2
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja Amator i otwarty
54 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 23:18:28
2018-02-19 19:54:37
Anna Stasiak DENTON
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja Amator i otwarty
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja Senior- otwarty
53 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 23:18:44
2018-02-19 19:17:59
Kornelia Kokoszyńska AVATAR
  • 1x Amator/L/kwalifikacja Amator
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
52 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-02-22 09:49:20
2018-02-19 19:09:24
Tomasz Gałczyński CASPIAN
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja Amator i otwarty
  • 1x Senior/N/kwalifikacja Senior
51 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 19:01:23
2018-02-19 16:35:56
Agnieszka Bienert MOREPARK AD ALTA
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski zwykły -kwalifikacja Kuce Open i otwarty
50 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 19:01:46
2018-02-19 16:33:20
Agnieszka Bienert ETURIA
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski zwykły -kwalifikacja Kuce Open i otwarty
49 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-02-22 09:49:35
2018-02-19 16:00:26
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x Amator/L/kwalifikacja Amator
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
48 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 19:02:13
2018-02-19 15:59:31
Katarzyna Hałoń JAMAIS DEUX SANS TROIS. P
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
  • 1x Junior/P/kwalifikacja Junior
47 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-02-22 11:05:30
2018-02-19 15:58:22
Katarzyna Hałoń ATLANTIC MAGIC
  • 1x Kuce Max/LL/kwalifikacja Kuce Max
  • 1x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły kwalifikacja Kuce Max i otwarty
46 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 19:02:38
2018-02-19 14:24:55
Dominika Luty SZALONY CHE
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja Amator i otwarty
45 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 19:03:00
2018-02-19 11:05:30
Aleksandra Świętochowska JULINERO V
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja Amator i otwarty
44 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 19:03:20
2018-02-19 11:03:20
Jagoda Wersocka SZELMA
  • 2x Amator/L/kwalifikacja Amator
43 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 08:21:47
2018-02-18 21:35:15
Karolina Adamska MARKIZA
  • 1x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły kwalifikacja Kuce Max i otwarty
  • 2x Amator/L/kwalifikacja Amator
42 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 08:22:13
2018-02-18 21:29:41
Justyna Fuskas-Honc ELABITHA DYLOMA
  • 2x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły kwalifikacja Kuce Max i otwarty
40 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 08:22:24
2018-02-18 17:37:00
Emilia Wiśniewska BAD BOY
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski zwykły -kwalifikacja Kuce Open i otwarty
  • 1x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły kwalifikacja Kuce Max i otwarty
39 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-02-19 10:16:41
2018-02-18 14:53:57
Fazja Adrar GLORIN F
  • 2x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
38 ENTRY ACCEPTED 2018-02-18 06:51:20
2018-02-17 19:33:13
Wiktoria Maciejewska DISCOVERY
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski zwykły -kwalifikacja Kuce Open i otwarty
  • 1x Kuce Max/LL/kwalifikacja Kuce Max
37 ENTRY ACCEPTED 2018-02-18 06:51:42
2018-02-17 14:07:52
Martyna Żołędziowska BAZALT
  • 2x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły kwalifikacja Kuce Max i otwarty
36 ENTRY ACCEPTED 2018-02-18 06:52:05
2018-02-17 14:01:15
Natalia Zielant MISS-LOXGRAFFINA
  • 2x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
35 ENTRY ACCEPTED 2018-02-17 06:37:51
2018-02-16 21:47:34
Mikołaj Mężyk FIDEL
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski zwykły kwalifikacja Kuce Mini i otwarty
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski zwykły -kwalifikacja Kuce Open i otwarty
34 ENTRY ACCEPTED 2018-02-17 06:38:10
2018-02-16 21:44:24
Martyna Łomzik ELEGANT
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski zwykły -kwalifikacja Kuce Open i otwarty
32 ENTRY ACCEPTED 2018-02-23 18:59:32
2018-02-16 17:25:46
Nikola Klenk SOLARIS
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski zwykły -kwalifikacja Kuce Open i otwarty
31 ENTRY ACCEPTED 2018-02-17 12:35:43
2018-02-15 23:57:11
Helena Hołubniak LAMPAS
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski zwykły kwalifikacja Kuce Mini i otwarty
  • 1x Kuce Open/miniLL/kwalifikacja Kuce Open
30 ENTRY ACCEPTED 2018-02-17 12:32:58
2018-02-15 23:54:25
Róża Wiraszka DAVINCI
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski zwykły -kwalifikacja Kuce Open i otwarty
  • 2x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły kwalifikacja Kuce Max i otwarty
29 ENTRY ACCEPTED 2018-02-17 12:32:44
2018-02-15 23:53:25
Jakub Wiraszka KORUPCJA
  • 2x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
27 ENTRY ACCEPTED 2018-02-17 12:34:58
2018-02-15 23:51:57
Katarzyna Stąpor BRODWAY
  • 2x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
26 ENTRY ACCEPTED 2018-02-17 12:34:42
2018-02-15 23:51:25
Oliwia Paździora BASMA
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja Amator i otwarty
  • 1x Senior/N/kwalifikacja Senior
25 ENTRY ACCEPTED 2018-02-17 12:35:23
2018-02-15 23:50:33
Amelia Mokrzycka CORRNERO
  • 1x Junior/P/kwalifikacja Junior
24 ENTRY ACCEPTED 2018-02-17 12:34:27
2018-02-15 23:49:51
Amelia Mokrzycka PAN GRAND EWITA
  • 1x Junior/P/kwalifikacja Junior
23 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 10:03:46
2018-02-14 15:50:18
Dorota Jerczyńska BARTEK
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja Amator i otwarty
22 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 10:03:30
2018-02-14 10:17:41
Maja Chruszcz NEQUIMA
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski zwykły -kwalifikacja Kuce Open i otwarty
21 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 10:03:16
2018-02-14 09:56:16
Ilona Różalska JUNAK
  • 2x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły kwalifikacja Kuce Max i otwarty
20 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 17:12:10
2018-02-13 10:29:21
Małgorzata Kaminiarz GENEZA
  • 1x Junior/P/kwalifikacja Junior
19 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 17:12:21
2018-02-13 10:29:02
Małgorzata Kaminiarz KORA
  • 1x Junior/P/kwalifikacja Junior
18 ENTRY ACCEPTED 2018-02-17 12:38:07
2018-02-12 20:00:21
Hanna Szymańska TORGGIA CAMPARIA M
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski zwykły -kwalifikacja Kuce Open i otwarty
17 ENTRY ACCEPTED 2018-02-17 12:32:22
2018-02-12 12:45:27
Paulina Szulc QUIBOR
  • 2x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
16 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 08:34:32
2018-02-12 12:14:44
Natalia Nabiałczyk LOMBIQUEEN
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja Amator i otwarty
  • 1x Senior/N/kwalifikacja Senior
15 ENTRY ACCEPTED 2018-02-17 12:51:18
2018-02-12 12:14:15
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x Senior/N/kwalifikacja Senior
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 10:02:50
2018-02-12 09:32:07
Karolina Bojda SYLWESTER
  • 1x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły kwalifikacja Kuce Max i otwarty
  • 1x Amator/L/kwalifikacja Amator
13 ENTRY ACCEPTED 2018-02-19 10:02:37
2018-02-11 20:38:48
Karolina Kuwik MASIMO
  • 1x Junior/P/kwalifikacja Junior
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja Senior- otwarty
12 ENTRY ACCEPTED 2018-02-17 12:01:12
2018-02-11 19:36:52
Joanna Zawadka C-LANCASTER
  • 1x Junior/P/kwalifikacja Junior
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja Senior- otwarty
11 ENTRY ACCEPTED 2018-02-17 12:31:41
2018-02-11 19:32:56
Joanna Zawadka BOSS
  • 1x 5/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Junior Młodszy
10 ENTRY ACCEPTED 2018-02-16 10:39:07
2018-02-11 19:12:38
Alicja Piotrowska GRACE O’FAIRY
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski zwykły -kwalifikacja Kuce Open i otwarty
  • 1x Kuce Max/LL/kwalifikacja Kuce Max
9 ENTRY ACCEPTED 2018-02-12 08:10:41
2018-02-11 18:31:30
Filip Dziuba SAFARI
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja Amator i otwarty
8 ENTRY ACCEPTED 2018-02-17 12:50:30
2018-02-11 18:31:05
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja Amator i otwarty
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja Senior- otwarty
5 ENTRY ACCEPTED 2018-02-17 12:30:47
2018-02-10 19:43:22
Kaja Żuk BODER
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
  • 1x 5/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Junior Młodszy
4 ENTRY ACCEPTED 2018-02-17 14:12:29
2018-02-10 19:42:37
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski zwykły -kwalifikacja Kuce Open i otwarty
  • 1x Kuce Max/LL/kwalifikacja Kuce Max
3 ENTRY ACCEPTED 2018-02-11 12:24:33
2018-02-10 08:33:01
Wiktoria Stasiulewicz PASJA
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski zwykły kwalifikacja Kuce Mini i otwarty
2 ENTRY ACCEPTED 2018-02-13 08:34:49
2018-02-10 07:54:08
Milena Barczyk DORIS
  • 1x Kuce Max/LL/kwalifikacja Kuce Max
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Amator i otwarty
1 ENTRY ACCEPTED 2018-02-11 12:23:48
2018-02-10 07:53:29
Milena Barczyk S EASY FLY
  • 1x 5/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Junior Młodszy
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja Amator i otwarty
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamska Karolina bpk
S
O045778
2. Adamus Asenata KJ Dera
S
O018356
3. Adrar Fazja LKJ Platan Wrocław
2004 (JM.)
O042017
4. Barczyk Milena bpk
2004 (JM.)
O027550
5. Bętkowska Sara Królewski KJ Wiktoria
2003 (JM.)
O039226
6. Bielawski Eryk bpk
2004 (JM.)
brak
7. Bienert Agnieszka Bpk
S
Brak
8. Błachno Aleksandra bpk
2006 (JM.)
brak
9. Bojda Karolina LKS Stragona Strzegom
1997 (MJ.)
O025113
10. Brodziak Małgorzata Klub Jeździecki PICADOR
S
brak
11. Bronś Julia KJ Pawlak Equestrian Wrocław
1998 (MJ.)
O009469
12. Chmielińska Aleksandra LKS Stragona Strzegom
2000 (J.)
O030592
13. Chruszcz Maja KJ VOLTA
2005 (JM.)
BRAK
14. Cygan Kamila KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2004 (JM.)
O043216
15. Czrnota Kuba KJ PICADOR
O134568
16. Dębowska Natalia bpk
2005 (JM.)
brak
17. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (JM.)
O025376
18. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (Mł.)
O044119
19. Dziuba Filip KJ Jaroszówka
2000 (J.)
O040608
20. Fuskas-Honc Justyna BPK
S
Brak
21. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
22. Girsa Maja KJ Jaroszówka
2002 (J.)
O040636
23. Glomb Victoria KJ Jaroszówka
2001 (J.)
O026511
24. Gosztyła Weronika Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2005 (JM.)
brak
25. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
26. Hałoń Katarzyna KJ Picador
2002 (J.)
O033286
27. Hałoń Klaudia KJ Picador
1997 (MJ.)
O033287
28. Haniszewski Bruno KJ Folwark Wenus Suszki
2010 (Mł.)
brak
29. Hołubniak Helena LKS Stragona Strzegom
O043339
30. Hudzik Witold bpk
S
O039362
31. Jankowska Zofia bpk
2007 (Mł.)
brak
32. Januszewska Zuzanna KS Small Cherry
2000 (J.)
O013113
33. Jędrachowicz Nina KJ Jaroszówka
2007 (Mł.)
O047429
34. Jendrośka Adrianna JKS Hanna
2000 (J.)
O028521
35. Jerczyńska Dorota LKJ Platan Wrocław
S
LZRWZJ/559/18
36. Kaminiarz Małgorzata St. KS Arkadia
2001 (J.)
O030614
37. Kamińska Emilia bpk
2003 (JM.)
brak
38. Kisilewicz Aleksandra KJ PICADOR
O12437
39. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
-
40. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
41. Klenk Nikola Bpk
2002 (J.)
Brak
42. Kokoszyńska Kornelia LKJ Platan Wrocław
1999 (MJ.)
O014035
43. Kolawa Milena Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2005 (JM.)
brak
44. Konwant Julia KJ Partynice
2002 (J.)
O034953
45. Kozłowska Alicja Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2004 (JM.)
brak
46. Kubacka Zofia KJ Bachmat Pruszowice
2004 (JM.)
O033138
47. Kucharska Martyna KJ Jaroszówka
2002 (J.)
O026512
48. Kulikowska Nikola bpk
2006 (JM.)
brak
49. Kułaga Karmena bpk
2004 (JM.)
brak
50. Kuwik Karolina KJ Ślęża
2003 (JM.)
O039250
51. Lichocka Julia bpk
2004 (JM.)
brak
52. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
53. Łomzik Martyna BPK
2005 (JM.)
brak
54. Maciejewska Wiktoria bpk
1998 (MJ.)
O022613
55. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
56. Mężyk Mikołaj BPK
2004 (JM.)
brak
57. Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
S
O002733
58. Milewska Anna bpk
2004 (JM.)
brak
59. Mokrzycka Amelia LKS Stragona Strzegom
2002 (J.)
O039254
60. Morawska Weronika bpk
2003 (JM.)
brak
61. Nabiałczyk Natalia KJ Volta Miłocice Małe
1999 (MJ.)
O022127
62. Nadolna Anna KJ PICADOR
O356248
63. Nowowiejska Dobrosułka bpk
2005 (JM.)
brak
64. Pałasz Aleksandra bpk
2001 (J.)
O039256
65. Pańczyk Julia bpk
2003 (JM.)
brak
66. Parkitny Maximilian Karkonoski KJ
2003 (JM.)
O027284
67. Pawlak Joanna KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
S
O003134
68. Paździora Oliwia LKS Stragona Strzegom
2002 (J.)
O031639
69. Pażucha Wojciech KJ Metpol Grodziec
S
O008158
10120384
70. Piotrowska Alicja SK Dębno
2001 (J.)
Brak
71. Różalska Ilona KJ Volta Miłocice Małe
S
brak
72. Sikorska Julia bpk
2005 (JM.)
brak
73. Sinica Martyna KJ Folwark Wenus Suszki
2004 (JM.)
O046200
74. Śnieżek Julia bpk
2005 (JM.)
O045617
75. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
76. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (Mł.)
O036095
77. St. George Anya bpk
2009 (Mł.)
brak
78. Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O003881
79. Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (JM.)
O029089
80. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1998 (MJ.)
O020154
81. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (J.)
O038702
82. Świętochowska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
LZRWZJ/5479/17
83. Synowiec Wiktoria bpk
2017 (Mł.)
brak
84. Szafranek Alicja bzk
2003 (JM.)
brak
85. Szeląg Róża KS Small Cherry Trzebnica
2004 (JM.)
O041894
86. Szmuc Michalina KJ Pegaz Chwałowice
2003 (JM.)
O028523
87. Szpojankowska Hanna bpk
2006 (JM.)
brak
88. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
89. Szulc Paulina St. Sportowe Vidavia Wrocław
S
O025678
90. Szymankiewicz Michalina LKJ Platan Wrocław
2004 (JM.)
O044791
91. Szymańska Hanna Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2006 (JM.)
Licencja nr 609/18
92. Till Natalia SK Kruszyńscy
1997 (MJ.)
O024623
93. Tomczyk Julia KS Small Cherry Trzebnica
S
O001206
94. Urbaniak Patrycja KJ Jaroszówka
2007 (Mł.)
O047431
95. Wersocka Jagoda KJ Victor Wrocław
2001 (J.)
O042798
96. Wesołowska Milena bpk
2000 (J.)
O030590
97. Wiewióra Zuzanna bzk
2005 (JM.)
brak
98. Wiraszka Jakub LKS Stragona Strzegom
2002 (J.)
O045579
99. Wiraszka Róża LKS Stragona Strzegom
brak
100. Wiśniewska Emilia bpk
2002 (J.)
O046901
101. Wolak Oliwia KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2003 (JM.)
brak
102. Wołyńska Klaudia KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2000 (J.)
brak
103. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (J.)
O023612
104. Wszędybył Jagoda KJ Bachmat Pruszowice
2000 (J.)
O019285
105. Zawadka Joanna KJ Picador
2004 (JM.)
O034429
106. Zielant Natalia KJ Volta Miłocice Małe
2003 (JM.)
O043980
107. Żołędziowska Martyna KJ VOLTA
2002 (J.)
brak
108. Żuk Kaja KJ Picador
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

106

ARMIN DE MONSIEUR Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada F: Moravia
M: Armila
O: Remigiusz Jędrej
B: Michał Horbacz
Brak
2.

70

ASCAN MŁP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Dounba / Kaldoun
M: Astella / Veritas 6 (Quidam D'Or)
O: Artur Społowicz
B: SK Janów
K015251 616006580658309
3.

49

ATLANTIC MAGIC Kuc Connemara IRL 2004 Wałach siwa/kuc: F: Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard
M: Atlantic Queen Of Peace / Cloonisle Cashel
O: Danuta Hałoń
B:
K009240 004786
4.

53

AVATAR SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Ara
O: -
B: -
K024791
5.

75

AZJA SP POL 2008 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Aida / Londano
O: Milena Wesołowska
B:
K013925
6.

64

B-ULTIMA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Ulco
M: Berta
O: Małgorzata Greniuk
B: Krzysztof Kasprzak
616007610194212
7.

41

BAD BOY Szlachetna Półkrew POL 2004 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: Jarosław Mazur
B: NN
brak
8.

61

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Awans / Vis Versa
M: Baszkiria / Emir
O: Trening Koni Artur Społowicz
B: SK Janów Podlaski
K021353 61600653031221
9.

22

BARTEK WLKP POL 2004 Wałach gniada/168 F: Romario
M: Bałałajka
O: Izabela Gawęska
B: S. Jach
K016855 POL007611155804
10.

25

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: inston / Nobody
M: Bianka / Marcus
O:
B:
K012722 POL009530128205
11.

37

BAZALT SP POL 2003 Wałach gniada/175 F: Mabant /
M: Balanga / Ottis
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
K014614 POL009670021703
12.

74

BLACK JACK KWPN NED 2006 Klacz kara F: Indorado
M: Talita V
O: Janusz Kubacki
B: Holandia
K011196
13.

2

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marian Gomułkiewicz
B:
K011263 POL999670038998
14.

11

BODER WLKP POL 1998 Ogier gniada/mk: F: Oder / Espadron
M: Begonia / Bask
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K012614 POL007670039098
15.

13

BOSS MŁP POL 1994 Ogier kasztanowata/kuc: F: Bonaparte / Pick Wick
M: Meta / Marzący
O: Marian Gomułkiewicz
B: Anna Zając
K001772 POL006670002894
16.

26

BRODWAY SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Lenon
M: Babilonia
O: -
B: -
K022651
17.

35

C-LANCASTER HAN POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Lanselot / Leandro
M: Coma / Atut
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K014617 616009670115305
18.

63

CABALLO Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada/174 F: CABOCHON / CALETTO I
M: I-CASANNA / CALANDO I
O: Jan Konwant
B: Jarosław Sekuła
K020796 DE421000202108
19.

48

CANSIN OLD GER 2008 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue
M: Wadi el Hasa
O: Klaudia Hałoń
B:
K022652
20.

52

CASPIAN WESTF POL 2011 Wałach siwa F: C-Trenton Z
M: Lady Amour
O: Dariusz Matuszewski
B: Montis
Brak
21.

118

CASSINIA Oldenburska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Cassini 2
M: Bonita
O: Paweł Piątkowski
B: Małgorzata Siergiej
K014104
22.

102

CASSONE HOL POL 2004 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Orlanda VII / Rocadero
O: Weronika Guszpil
B:
K008366 DE421000016004
23.

58

CHANTALE KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:115 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Katarzyna Społowicz
B:
K019593 616999681129604
24.

8

CITIZEN HOL GER 2008 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Isa III / Cor De La Bryere
O: Rafał Szmuc
B: Albers Jens
K011516 DE421000562908
25.

20

CORMINTTA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
O: Filip Dziuba
B: Dora Meifort
K023021 DE421000343410
26.

73

CORRMAN HOL POL 2007 Wałach gniada F: Colman / Carthago
M: N- Kithara / Corrado I
O: Marta Baczyńska-Nowak
B: Wojciech Kasperski
K012576 DE421000505007
27.

24

CORRNERO PZHK POL 2007 Gelding Grey F: CARRY SON (HOLST)
M: CAMEA (SP)/AVIANO (HOLST)
O: Andrzej Kreft
B: MARIUSZ GRZYBOWSKI, KOBYLANKA (POL)
616009640109407 104KO09
28.

99

CZESTER WLKP POL 2011 Wałach gniada F: Qulester /
M: Czesna / Sterowiec
O: Iga Tokarska
B: Żaneta Przybył
K022234 616007610044911
29.

119

D. ZOLTAN KWPN POL 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Ultimo / Phin Phin
M: Zafiera G / Tangelo Van De Zuthoeve
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
K017479 528003000813008 104TJ07
30.

68

DARLING SP POL 2012 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Aleksandra Kisilewicz
B: Aleksandra Kisilewicz
brak
31.

29

DAVINCI Małopolska POL 2005 Wałach kara/166 F: Veloce De Favi / Jouan De Frely
M: Dabora / Bonaparte
O: Róza Wiraszka
B: SK Ochaby
POL /K010693
32.

86

DEEP PURPLE RED WINE Oldenburg Sportpferde POL 2014 Klacz ciemnogniada F: ICEMAN DE MUZE
M: DELIGHT W
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K024740
33.

54

DENTON SP POL 2011 Wałach gniada F: Cento Sohn / Cento
M: Delimara / Turbud Quirinus
O: Szymon Stasiak
B: SK Nowielice
K022423 616009640003411
34.

39

DISCOVERY KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Strayer's Samson
M: Dora
O: Wiktoria Maciejewska
B: Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o. o.
brak
35.

1

DORIS MŁP POL 2007 Klacz siwa/mk: F: Dunajec /
M: Dolores / Pamir AV Rabbelugn
O: Magdalena Parkitna
B: Zbigniew Zgoła
K022649 POL006670169607
36.

42

ELABITHA DYLOMA KWPN NED 2009 Klacz kasztanowata F: Tangelo van de Zuuthoeve KWPN
M: Wilian KWPN
O: Justyna Fuskas- Honc
B: J. Knaap
Brak
37.

33

ELEGANT Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Czador
M: Eneida
O: Zagaja Joanna
B: Mud Joanna Węgorzewo
brak POL 007 60 03257 07
38.

66

ELKANAN SP POL 2009 Ogier gniada F: VOLTAIRE
M: ELBA
O: Maria Czuchryta
B: Maria Czuchryta
brak
39.

60

EROIKA KUC POL 2002 Klacz dereszowata/kuc:140 F: Dżagar
M: Eureka
O: Tomasz Kowala
B: Nn
K009180 10397
40.

50

ETURIA SP POL 2008 Klacz srokata F: Karmel
M: Etna
O: Łukasz Kuryś, Kamila Kwiatkowska, Łukasz Kubicki
B: Antoni
Brak
41.

79

FANTASTIC FRIEDA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada/168 F: For Edition / Forsyth
M: Pirola / Pinkus
O: Joanna Pawlak, Bartosz Kazimierczak
B: Sonja und Klaus Jungclaus
K018041 DE431314001909
42.

84

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Basza /
M: Fiorella / Elvis
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K020917 616999670027912
43.

34

FIDEL Małopolska POL 2013 Wałach kasztanowata F: Agrest
M: Finlandia
O: Andrzej Szmyrka
B: Joanna Klinicka
brak 616006510138613
44.

81

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc: F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K014779 POL013670148408
45.

114

FIGARO Westfalska GER 2001 Wałach kara F: Ferragamo
M: Desire
O: Rajmund Adamietz
B: Rajmund Adamietz
brak POL40539
46.

100

FLORENTINUS WESTF GER 2009 Wałach kasztanowata F: Florenciano /
M: Franzi / Flemingh
O: Beata Szuber
B:
K022235 DE441411257809
47.

101

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
O: Beata Szuber
B:
K020185 528003201002934
48.

65

G-ARIE Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach gniada F: Atylla ex.Atylla
M: Gaffa
O: Anna Cisło-Pakuluk
B: Różecki Jerzy
K015935
49.

117

GALION SP POL 2011 Wałach F:
M:
O:
B:
50.

71

GALON SP POL 2002 Wałach kara F: Ewerest / Garantie
M: Gaja / Orly T
O: Joanna Niewiadomska
B: Adam Stecki
K007563 POL009570021702
51.

19

GENEZA SP POL 2002 Klacz gniada/170 F: Leandro / Lenz
M: Galilea / Przedświt XIII-4
O: Agnieszka Kaminiarz
B: Agnieszka Kaminiarz
K014613 POL009630163202
52.

40

GLORIN F SP POL 2004 Klacz gniada F: Lorenso /
M: Grand Lady / Lambada
O: Anna Popierawska
B: Bolesław Kuczerawy
K020094 POL009610034205
53.

104

GOLDI LOCKS KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Langer-Haniszewska
B:
K021182 616999670165109
54.

5

GRACE O’FAIRY LP POL 2014 Klacz siwa/mk:150 F: NN
M: NN
O: Alicja Piotrowska
B: Maciej Mikita
Brak 616098200118040
55.

103

GWIAZDECZKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Langer-Haniszewska
B:
K023657 61699967016509
56.

93

HEROINA PONYSPORT KUC POL 2000 Klacz siwa/kuc: F: Waron
M: Hurta
O: WTWK Partynice
B: Mariusz Stański
brak
57.

113

HORYZONT SP POL 1997 Wałach kasztanowata F: Dukat
M: Horda
O: Aleksander Dubielewicz
B: Barbara Dubielewicz
K014860
58.

88

IDOL KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Benny
M: Idylla
O: WTWK Partynice
B: Lilianna Zięba
brak
59.

120

ILONUS SP POL 2004 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Ilona / Windwurf
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K009692 POL009640019504 105AZ43
60.

115

INCALA OLD POL 2009 Klacz kasztanowata F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
O: Skrobacz
B:
K022474 DE433332154009 105LX84
61.

47

JAMAIS DEUX SANS TROIS. P BWP BEL 2009 Klacz ciemnogniada F: Quickfeuer Van Koekshof /
M: Elka Van De Molendrieshoeve / Apollo Van Het Lindenbos
O: Danuta Hałoń
B:
K024162 BEL002W00291773
62.

112

JAROSZÓWKA HAN POL 2007 Klacz gniada F: Wanderfurst / Wanderbursch II
M: Jarama / Dolus
O: Iwona Chmielińśka
B: Piotr Krzyżanowski
K012417 DE455870365707
63.

78

JEDWABNY PYŁ SP POL 2007 Wałach kasztanowata/172 F: Moravia / Monsieur
M: Jedwabna / Country Club
O: Joanna Pawlak
B: Wiesław Kryszyłowicz
K011179 POL009670151207
64.

45

JULINERO V Oldenburger Springpferd GER 2012 Wałach kara F: Julio/Julio Mariner
M: Aisha/Libero H
O: Mieczysław Świętochowski
B: Gestuet Sprehe GmbH
K023706 DE418189693113
65.

38

JUNAK SP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger /
M: Jakuza / Navarro
O: Anna Miśkiewicz
B: Sylwester Kosiński
K022335 616009682005012
66.

95

KARLA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: WTWK Partynice
B: nn
nn
67.

85

KOLIA EWITA SP POL 2002 Klacz gniada F: Grand /
M: Kamelia Ewita / Louis
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K015248 POL009670073102
68.

18

KORA MŁP POL 2003 Klacz ciemnogniada/165 F: Grey /
M: Kańczuga / Przedświtt XIII
O: Agnieszka Kaminiarz
B: Agnieszka Kaminiarz
K016063 POL006630149103
69.

28

KORUPCJA SP POL 2010 Klacz gniada F: Love Affair
M: Kofeina
O: -
B: -
K018644
70.

97

LALIC Niem.sport. POL 2012 Wałach gniada F: Levistano
M: Condulezza / Choco.s Boy
O: Małgorzata Garus
B: -
K024730 DE465570251312
71.

30

LAMPAS Mały Koń POL 2005 Wałach siwa/mk: F: nnn
M: nn
O: nnn
B: nn
72.

87

LEGOLAS KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc: F: Ramona's Tequila Boy
M: Landman,s Samanta
O: WTWK Partynice
B: Anna Wyszkowska
brak
73.

7

LOMBIQUEEN SP POL 2006 Klacz gniada F: Qumball / Kimball
M: Lombardia / Lombard
O: Tomasz Nabiałczyk
B: Natalia Paulina Bartosz
K014140 POL009540049706
74.

43

MARKIZA WLKP POL 2008 Klacz gniada/172 F: Mywill /
M: Mara / Agat
O: Błażej Such
B: Jan Kaczmarek
K020623 POL007610130608
75.

17

MASIMO WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/164 F: Mors /
M: Melissa / Bachus
O: Karolina Kuwik
B: Bogdan Jarząbek
K022357 POL007670027508
76.

92

MIDAS KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
O: WTWK Partynice
B: Piotr Koch
brak
77.

76

MILLENIUM Wielkopolska POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Azer
M: Markiza
O: Agata Okorowska
B: Andrzej Sobczak
brak
78.

36

MISS-LOXGRAFFINA SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Lucky Lord-Loxgraff II /
M: Missy Quin / Mariensztat
O: Anna Miśkiewicz
B: Karol Gmyrek
K020132 616009670098711
79.

94

MODEO KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
O: WTWK Partynice
B: Piotr Koch
brak
80.

51

MOREPARK AD ALTA NN IRL 2010 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Tomasz, Monika, Wiktoria Płucienniczak
B: NN
Brak
81.

91

MUZKA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
O: WTWK Partynice
B: Piotr Koch
brak
82.

21

NEQUIMA SP POL 2013 Klacz gniada/164 F: IMEQUYL
M: NEQUA
O: KAROLINA CHRUSZCZ
B: STADNINA KONI PRUDNIK
BRAK 6160090057313
83.

55

NICOLET 2 WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada F: Chardonway L / Contender
M: Nirwana / Czumen K
O: Szymon Leboda
B: Daniel Kurzawa
K024075 616007610200513
84.

107

NIKI KUC POL 2001 Ogier tarantowata/kuc:137 F: Demether / Alex van de Kamperweg
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Krzysztof Król
B: Piotr Siębor
K014539 POL013670092901
85.

122

NOBILIS Rheinlander GER 2004 Klacz kasztanowata F: Cum Laude Z
M: Paola
O: Rafal Parkitny
B: Franz Reinartz
K024517
86.

98

NUMER ONE Niem.sport. GER 2013 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Sandra Diamond S / Sandro Boy
O: Małgorzata Garus
B: -
K022613 DE455879010513
87.

82

NUTKA EWITA DPR POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: V.I.P. / Visconti
M: Nika Ewita / Top Ewita
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K016544 616013670094009
88.

16

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
O: Tomasz Nabiałczyk
B: Jarosław Skrzyczyński
K018730 616007680003111
89.

121

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
O: Witold Hudzik
B: SK Jaroszówka
K023038 DE498878274812
90.

23

PAN GRAND EWITA SP POL 2000 Wałach gniada F: Grand
M: Pokusa
O: -
B: -
K009215
91.

10

PASJA SP POL 2008 Klacz gniada/mk:160 F: Toast
M: Patena
O: Stasiulewicz Sylwester
B: Wiśniowski Marek
brak POL 009670080008
92.

108

PENELOPA Kuc Feliński POL 2005 Klacz siwa/kuc:138 F: Harbin
M: Pacynka
O: Krzysztof Król
B: Piotr Koch
brak POL 013 67 00727 05
93.

90

PENTAGON - K Kuc Feliński POL 2012 Wałach izabelowata F: Harbin
M: Pacynka
O: WTWK Partynice
B: Koch Piotr
brak
94.

77

PIRELLA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Polinegri / Novum
O: Joanna Pawlak
B: Aleksandra Chybicka-Myszka
K015352 POL009670087107
95.

62

POKER MŁP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Efekt / Veritas 6
M: Plecionka / Oregon
O: Artur Społowicz
B: SK Janów Podlaski
K016952 616006580658009 104XE78
96.

14

QUIBOR Czeska Gorącokrwista CZE 2009 Wałach kasztanowata F: Quick Lauro Z
M: Borka
O: Izabela Martyn
B: Flodr Jan
K023585
97.

72

QUICKLY RC KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Quinto HBC / Quidam De Revel
M: Uitrolien C / Nabuur
O: Jagoda Wszędybył
B:
K020945 528008110068111
98.

96

RAPSODIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Maaik / Eguador
M: Rakuza / Lombardo
O: Asenata Adamus
B: Stanisław Grygier
K018649 616009610042511
99.

89

RAXA SP POL 2000 Klacz srokata F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
nn
100.

9

S EASY FLY KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Sir Shutterfly /
M: Twinkel R / Freestyle
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K021685 528003200910708
101.

12

SAFARI Typ Szlachetny POL 12.04.2012 Klacz ciemnogniada/164 F: NN
M: NN
O: Filip Dziuba
B: Sylwester Kosiński
K024557 616999682006912
102.

57

SOJUZ SP POL 2003 Wałach gniada F: Atylla / Argentinus
M: Soja / Revlon Boy
O: Alicja Cybulska
B: SK Jaroszówka
K008098 POL009670013103 102UF12
103.

31

SOLARIS SP POL 2011 Klacz gniada F: Sopel
M: Stola
O: Robert Franczak
B: Brak
Brak
104.

105

SOLARIS VENTUS SP POL 2013 Wałach gniada/167 F: Solaris / Stalypso
M: Mejsi V / Welt Gang
O: FH Wojciech Pażucha
B: Marek Adamuszewski
K023629 616009661000213
105.

83

SPARKLING DARK KNIGHT Irlandzki Kuc Sportowy GBR 2007 Wałach kara/kuc:178 F: NN
M: NN
O: PIOTR DUBINIAK
B: Aldyth Roulston
BRAK
106.

69

STARMANGAL XX POL 2010 Wałach gniada F: xx
M: xx
O: Anna Nadolna
B: Anna Nadolna
brak
107.

6

SYLWESTER SP POL 2007 Wałach gniada F: Wencco /
M: Sisi Queen / Quidame De Revel
O: Małgorzata Garus
B: SK Ochaby
K016140 POL009540092307
108.

46

SZALONY CHE SP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Szalona Queen / Quidam De Revel
O: Anna Szklarska
B: SK Prudnik
K021133 616009690017112
109.

44

SZELMA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Saganek
M: Szarża
O: Arkadiusz Kaznowski
B: Maria Filipska
K018240
110.

116

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado /
M: Quick Star Girl / Quick Star
O: TFC Paweł Jendrośka
B:
K020526 87751 BEL40167
111.

110

TERCJA KUC POL 2004 Klacz F: NN
M: Karina
O: Krzysztof Król
B: Bogdan Domagała
brak
112.

15

TORGGIA CAMPARIA M SP POL 2004 Klacz gniada F: Campari M. Oldenb
M: Tatra Wielkop
O: Anita Barabasz
B: Malwina Przyśliwska
K018826 POL009670062004
113.

109

TROJAN Kuc Feliński POL 2002 Wałach F: Kentacky
M: Troja
O: Krzysztof Król
B: nieznany
brak
114.

67

TURUL XX POL 2011 Wałach ciemnogniada F: xx
M: xx
O: Dominika Książek
B: Dominka Książek
brak
115.

56

WENA SP POL 2008 Klacz siwa F: Parys /
M: Wizja / Atylla
O: Michał Bronś
B: Piotr Koch
K015067 POL00967028408
116.

80

WILIA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc: F: Szaman /
M: Warga / Grey
O: Piotr Dubiniak
B: Mariusz Laskowski
K020918 POL013610035005
117.

111

WINONA SP POL 2006 Klacz kasztanowata F: Love Affair
M: Waikiki
O: Remigiusz Makowski
B: Remigiusz Makowski
K011787
118.

59

WOODY ALLEN KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: nn
M: nn
O: Artur Społowicz
B: nn
K024553 616999670107514
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Karolina
bpk
MARKIZA (43)
2018-02-25
2018-02-25
Adamus Asenata
KJ Dera
2018-02-25
2018-02-25
Adrar Fazja
LKJ Platan Wrocław
2018-02-25
2018-02-25
Barczyk Milena
bpk
DORIS (1)
2018-02-25
2018-02-25
2018-02-25
2018-02-25
Bętkowska Sara
Królewski KJ Wiktoria
NIKI (107)
2018-02-25
PENELOPA (108)
2018-02-25
Bielawski Eryk
bpk
MIDAS (92)
2018-02-25
Bienert Agnieszka
Bpk
ETURIA (50)
2018-02-25
2018-02-25
2018-02-25
2018-02-25
Błachno Aleksandra
bpk
IDOL (88)
2018-02-25
Bojda Karolina
LKS Stragona Strzegom
2018-02-25
2018-02-25
Brodziak Małgorzata
Klub Jeździecki PICADOR
ELKANAN (66)
2018-02-25
2018-02-25
Bronś Julia
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
WENA (56)
2018-02-25
2018-02-25
Chmielińska Aleksandra
LKS Stragona Strzegom
2018-02-25
Chruszcz Maja
KJ VOLTA
NEQUIMA (21)
2018-02-25
2018-02-25
Cygan Kamila
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2018-02-25
2018-02-25
Czrnota Kuba
KJ PICADOR
TURUL (67)
2018-02-25
2018-02-25
Dębowska Natalia
bpk
RAXA (89)
2018-02-25
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2018-02-25
2018-02-25
FENIKS (84)
2018-02-25
2018-02-25
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
WILIA (80)
2018-02-25
2018-02-25
Dziuba Filip
KJ Jaroszówka
SAFARI (12)
2018-02-25
2018-02-25
2018-02-25
2018-02-25
Fuskas-Honc Justyna
BPK
2018-02-25
2018-02-25
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
CASPIAN (52)
2018-02-25
2018-02-25
Girsa Maja
KJ Jaroszówka
FIGARO (114)
2018-02-25
Glomb Victoria
KJ Jaroszówka
SOJUZ (57)
2018-02-25
2018-02-25
Gosztyła Weronika
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
PENELOPA (108)
2018-02-25
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
CASSONE (102)
2018-02-25
2018-02-25
2018-02-25
2018-02-25
Hałoń Katarzyna
KJ Picador
2018-02-25
2018-02-25
2018-02-25
Hałoń Klaudia
KJ Picador
CANSIN (48)
2018-02-25
2018-02-25
Haniszewski Bruno
KJ Folwark Wenus Suszki
2018-02-25
2018-02-25
Hołubniak Helena
LKS Stragona Strzegom
LAMPAS (30)
2018-02-25
2018-02-25
Jankowska Zofia
bpk
2018-02-25
Januszewska Zuzanna
KS Small Cherry
2018-02-25
2018-02-25
Jędrachowicz Nina
KJ Jaroszówka
EROIKA (60)
2018-02-25
Jendrośka Adrianna
JKS Hanna
T-STAR Z (116)
2018-02-25
Jerczyńska Dorota
LKJ Platan Wrocław
BARTEK (22)
2018-02-25
2018-02-25
Kaminiarz Małgorzata
St. KS Arkadia
KORA (18)
2018-02-25
GENEZA (19)
2018-02-25
Kamińska Emilia
bpk
2018-02-25
Kisilewicz Aleksandra
KJ PICADOR
DARLING (68)
2018-02-25
2018-02-25
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
LALIC (97)
2018-02-25
2018-02-25
2018-02-25
2018-02-25
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
WINONA (111)
2018-02-25
2018-02-25
Klenk Nikola
Bpk
SOLARIS (31)
2018-02-25
2018-02-25
Kokoszyńska Kornelia
LKJ Platan Wrocław
AVATAR (53)
2018-02-25
2018-02-25
Kolawa Milena
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
TERCJA (110)
2018-02-25
Konwant Julia
KJ Partynice
CABALLO (63)
2018-02-25
2018-02-25
Kozłowska Alicja
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
TROJAN (109)
2018-02-25
Kubacka Zofia
KJ Bachmat Pruszowice
CORRMAN (73)
2018-02-25
2018-02-25
2018-02-25
2018-02-25
Kucharska Martyna
KJ Jaroszówka
ASCAN (70)
2018-02-25
2018-02-25
Kulikowska Nikola
bpk
LEGOLAS (87)
2018-02-25
Kułaga Karmena
bpk
MUZKA (91)
2018-02-25
Kuwik Karolina
KJ Ślęża
MASIMO (17)
2018-02-25
2018-02-25
Lichocka Julia
bpk
MUZKA (91)
2018-02-25
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
2018-02-25
Łomzik Martyna
BPK
ELEGANT (33)
2018-02-25
2018-02-25
Maciejewska Wiktoria
bpk
2018-02-25
2018-02-25
Mężyk Mikołaj
BPK
FIDEL (34)
2018-02-25
2018-02-25
Milewska Anna
bpk
MIDAS (92)
2018-02-25
Mokrzycka Amelia
LKS Stragona Strzegom
2018-02-25
2018-02-25
Morawska Weronika
bpk
2018-02-25
Nabiałczyk Natalia
KJ Volta Miłocice Małe
2018-02-25
2018-02-25
2018-02-25
2018-02-25
Nadolna Anna
KJ PICADOR
2018-02-25
2018-02-25
2018-02-25
Nowowiejska Dobrosułka
bpk
IDOL (88)
2018-02-25
Pałasz Aleksandra
bpk
GALION (117)
2018-02-25
Pańczyk Julia
bpk
MUZKA (91)
2018-02-25
Pawlak Joanna
KJ Pawlak Equestrian Wroclaw
2018-02-25
Paździora Oliwia
LKS Stragona Strzegom
BASMA (25)
2018-02-25
2018-02-25
Pażucha Wojciech
KJ Metpol Grodziec
2018-02-25
2018-02-25
Piotrowska Alicja
SK Dębno
2018-02-25
2018-02-25
Różalska Ilona
KJ Volta Miłocice Małe
JUNAK (38)
2018-02-25
2018-02-25
Sikorska Julia
bpk
MODEO (94)
2018-02-25
Sinica Martyna
KJ Folwark Wenus Suszki
2018-02-25
2018-02-25
Śnieżek Julia
bpk
HORYZONT (113)
2018-02-25
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
BANKIER (61)
2018-02-25
2018-02-25
POKER (62)
2018-02-25
2018-02-25
Społowicz Zuzanna
KJ Jaroszówka
2018-02-25
2018-02-25
2018-02-25
St. George Anya
bpk
KARLA (95)
2018-02-25
Stąpor Katarzyna
LKS Stragona Strzegom
BRODWAY (26)
2018-02-25
2018-02-25
Stasiak Anna
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
DENTON (54)
2018-02-25
2018-02-25
Stasiak Szymon
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2018-02-25
2018-02-25
Stasiulewicz Wiktoria
bpk
PASJA (10)
2018-02-25
Świętochowska Aleksandra
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2018-02-25
2018-02-25
Synowiec Wiktoria
bpk
LEGOLAS (87)
2018-02-25
Szafranek Alicja
bzk
LEGOLAS (87)
2018-02-25
Szeląg Róża
KS Small Cherry Trzebnica
INCALA (115)
2018-02-25
Szmuc Michalina
KJ Pegaz Chwałowice
2018-02-25
2018-02-25
Szpojankowska Hanna
bpk
MIDAS (92)
2018-02-25
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
CZESTER (99)
2018-02-25
2018-02-25
2018-02-25
2018-02-25
FORT (101)
2018-02-25
2018-02-25
Szulc Paulina
St. Sportowe Vidavia Wrocław
QUIBOR (14)
2018-02-25
2018-02-25
Szymankiewicz Michalina
LKJ Platan Wrocław
2018-02-25
2018-02-25
Szymańska Hanna
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2018-02-25
2018-02-25
Till Natalia
SK Kruszyńscy
G-ARIE (65)
2018-02-25
2018-02-25
Tomczyk Julia
KS Small Cherry Trzebnica
2018-02-25
2018-02-25
Urbaniak Patrycja
KJ Jaroszówka
EROIKA (60)
2018-02-25
Wersocka Jagoda
KJ Victor Wrocław
SZELMA (44)
2018-02-25
Wesołowska Milena
bpk
AZJA (75)
2018-02-25
2018-02-25
Wiewióra Zuzanna
bzk
IDOL (88)
2018-02-25
Wiraszka Jakub
LKS Stragona Strzegom
2018-02-25
2018-02-25
Wiraszka Róża
LKS Stragona Strzegom
DAVINCI (29)
2018-02-25
2018-02-25
2018-02-25
Wiśniewska Emilia
bpk
BAD BOY (41)
2018-02-25
2018-02-25
Wolak Oliwia
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
PIRELLA (77)
2018-02-25
Wołyńska Klaudia
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
PIRELLA (77)
2018-02-25
Woźniak Wiktoria
Karkonoski KJ
CASSINIA (118)
2018-02-25
Wszędybył Jagoda
KJ Bachmat Pruszowice
GALON (71)
2018-02-25
2018-02-25
2018-02-25
2018-02-25
Zawadka Joanna
KJ Picador
BOSS (13)
2018-02-25
2018-02-25
2018-02-25
Zielant Natalia
KJ Volta Miłocice Małe
2018-02-25
2018-02-25
Żołędziowska Martyna
KJ VOLTA
BAZALT (37)
2018-02-25
2018-02-25
Żuk Kaja
KJ Picador
2018-02-25
2018-02-25
BODER (11)
2018-02-25
2018-02-25

Number of Riders: 108

Number of Horses: 118

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl