Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
131 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 11:00:11
2018-02-03 10:59:17
Jacek Mierzwiński GOLDEN
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
130 ENTRY ACCEPTED 2018-02-03 10:59:53
2018-02-03 10:58:51
Jacek Mierzwiński D. ZOLTAN
  • 1x Senior/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Senior
129 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 22:10:45
2018-02-01 21:56:40
Adela Faltusowa LIBERTY SON
  • 2x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Max i seria B otwarty
128 ENTRY ACCEPTED 2018-02-02 00:04:39
2018-02-01 20:55:04
Sabina Kotwica LERA
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski zwykły seria A kwalifikacja HP DZJ i B- otwarty
127 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 20:56:44
2018-02-01 20:53:01
Wiktoria Kotwica KYRA
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski zwykły seria A kwalifikacja HP DZJ i B- otwarty
126 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 20:35:41
2018-02-01 20:27:05
Kamila Wojciechowska IDOL
  • 2x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Max i seria B otwarty
124 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 20:51:14
2018-02-01 19:03:34
Maksymilian Janiec CZACZA
  • 1x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Max i seria B otwarty
123 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 20:56:26
2018-02-01 19:01:08
Wiktoria Robak CZACZA
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Open seria B- otwarty
122 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 20:55:22
2018-02-01 19:00:23
Weronika Guszpil CASSONE
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Junior iseria B - otwarty
  • 1x Senior/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Senior
121 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 20:54:38
2018-02-01 19:00:00
Weronika Guszpil ARMIN DE MONSIEUR
  • 1x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Max i seria B otwarty
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
120 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 20:39:52
2018-02-01 18:33:35
Julia Konwant CABALLO
  • 1x Amator/L/L - kwalifikacja Amator
119 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 20:54:14
2018-02-01 16:25:02
Nina Jędrachowicz EROIKA
  • 1x Pony Mini/miniLL/50/60 - kwalifikacja Pony Mini
118 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 20:53:59
2018-02-01 15:26:00
Jagoda Wersocka AIDA
  • 2x Amator/L/L - kwalifikacja Amator
117 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 20:53:43
2018-02-01 15:21:17
Monika Matuszewska ILONUS
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Junior iseria B - otwarty
  • 1x Senior/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Senior
116 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 20:53:01
2018-02-01 14:34:22
Mariusz Kleniuk NUMER ONE
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Junior iseria B - otwarty
115 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 20:52:12
2018-02-01 14:34:00
Mariusz Kleniuk LALIC
  • 2x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
114 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 20:51:22
2018-02-01 12:22:43
Katarzyna Stąpor NOVEMBER RAIN
  • 2x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
113 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 20:50:31
2018-02-01 12:10:08
Matylda Dubiniak FENIKS
  • 1x 5/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Junior Młodszy
112 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 20:50:06
2018-02-01 12:09:11
Matylda Dubiniak KOLIA EWITA
  • 1x 5/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Junior Młodszy
111 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 20:49:44
2018-02-01 12:08:16
Matylda Dubiniak NUTKA EWITA
  • 1x Pony Max/LL/80/90 - kwalifikacja Pony Max
110 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 20:49:24
2018-02-01 12:07:31
Michał Dubiniak FIESTA EWITA
  • 1x Pony Open/miniLL/70/80 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Open
109 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 20:48:47
2018-02-01 12:06:49
Michał Dubiniak WILIA
  • 1x Pony Mini/miniLL/50/60 - kwalifikacja Pony Mini
108 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 10:43:39
2018-02-01 10:11:24
Kornelia Kokoszyńska AVATAR
  • 1x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Max i seria B otwarty
  • 1x Amator/L/L - kwalifikacja Amator
107 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 23:03:46
2018-01-31 22:56:01
Joanna Zawadka BOSS
  • 1x 5/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Junior Młodszy
106 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 23:05:22
2018-01-31 22:40:42
Maximilian Parkitny NOBILIS
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 23:05:05
2018-01-31 22:40:14
Maximilian Parkitny SOPRAN 10
  • 1x Junior/P/P 110cm kwalifikacja Junior
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Junior iseria B - otwarty
104 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 23:04:51
2018-01-31 22:06:44
Wiktoria Maciejewska DISCOVERY
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Open seria B- otwarty
103 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 21:46:42
2018-01-31 21:27:35
Hanna Baranowska CHARLIE
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski zwykły seria A kwalifikacja HP DZJ i B- otwarty
102 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 21:46:55
2018-01-31 21:26:03
Julia Śnieżek HORYZONT
  • 2x Amator/L/L - kwalifikacja Amator
101 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 21:00:55
2018-01-31 20:44:12
Maja Girsa FIGARO
  • 1x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Max i seria B otwarty
  • 1x Amator/L/L - kwalifikacja Amator
100 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 21:01:25
2018-01-31 20:24:41
Karolina Bojda SYLWESTER
  • 1x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Max i seria B otwarty
  • 1x Amator/L/L - kwalifikacja Amator
99 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 21:00:53
2018-01-31 17:59:43
Aleksandra Pałasz GALION
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
  • 1x Junior/P/P 110cm kwalifikacja Junior
98 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 21:03:00
2018-01-31 16:18:25
Agnieszka Bienert MOREPARK AD ALTA
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Open seria B- otwarty
97 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 21:03:23
2018-01-31 16:14:32
Agnieszka Bienert ETURIA
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Open seria B- otwarty
96 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 21:03:41
2018-01-31 16:13:17
Agnieszka Bienert PENTAGON K
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski zwykły seria A kwalifikacja HP DZJ i B- otwarty
95 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 21:04:05
2018-01-31 15:10:03
Joanna Pawlak FANTASTIC FRIEDA
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Senior i seria B - otwarty
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 21:04:21
2018-01-31 15:08:08
Klaudia Wołyńska PIRELLA
  • 1x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Max i seria B otwarty
93 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 21:04:48
2018-01-31 15:07:30
Oliwia Wolak PIRELLA
  • 1x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Max i seria B otwarty
92 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 21:05:05
2018-01-31 14:00:52
Aleksander Kadłubowski GERRY GREY
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Junior iseria B - otwarty
91 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 21:05:21
2018-01-31 13:06:41
Milena Wesołowska AZJA
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
  • 1x Junior/P/P 110cm kwalifikacja Junior
90 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 21:05:41
2018-01-31 12:29:13
Jarosław Banecki UNCJA
  • 2x 6/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
89 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-01-31 11:01:10
2018-01-31 07:21:01
Tomasz Gałczyński URACA II
  • 1x Senior/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Senior
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
88 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 10:59:25
2018-01-31 07:19:41
Tomasz Gałczyński G'ZEUS
  • 1x Senior/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Senior
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 11:00:10
2018-01-30 23:24:56
Dorota Jerczyńska BARTEK
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Junior iseria B - otwarty
86 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 10:59:54
2018-01-30 23:09:39
Paulina Szulc QUIBOR
  • 2x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
85 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 22:07:32
2018-01-30 21:39:45
Małgorzata Brodziak ELKANAN
  • 1x Senior/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Senior
84 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 22:07:49
2018-01-30 21:38:50
Małgorzata Brodziak GARTON
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Junior iseria B - otwarty
83 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 22:08:06
2018-01-30 21:38:22
Julia Szut CEZANE
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Junior iseria B - otwarty
82 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:28:22
2018-01-30 19:55:05
Beata Mączka L'CHICOS
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Junior iseria B - otwarty
81 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:28:52
2018-01-30 17:55:37
Bartłomiej Rogaczewski SHARON ARON
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Junior iseria B - otwarty
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Senior i seria B - otwarty
80 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:30:00
2018-01-30 17:54:18
Julia Górlicka TORO
  • 2x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Max i seria B otwarty
79 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:30:19
2018-01-30 17:51:26
Zofia Wieruszewska LOTUS-STAR
  • 2x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Max i seria B otwarty
77 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:31:32
2018-01-30 17:51:02
Bianka Łakomiec CUMBRIA
  • 2x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Max i seria B otwarty
76 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:34:24
2018-01-30 17:50:12
Natalia Karpiewska RESZKA
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski zwykły seria A kwalifikacja HP DZJ i B- otwarty
75 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:34:46
2018-01-30 13:01:28
Aleksandra Błachno IDOL
  • 1x Pony Open/miniLL/70/80 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Open
74 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:35:11
2018-01-30 13:01:03
Weronika Morawska KARLA
  • 1x Pony Open/miniLL/70/80 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Open
73 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:35:32
2018-01-30 13:00:37
Julia Pańczyk MUZKA
  • 1x Pony Open/miniLL/70/80 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Open
72 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:35:57
2018-01-30 13:00:14
Anya St. George INOLA
  • 1x Pony Open/miniLL/70/80 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Open
71 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:36:25
2018-01-30 12:59:49
Eryk Bielawski MIDAS
  • 1x Pony Open/miniLL/70/80 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Open
70 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:37:25
2018-01-30 12:59:24
Karmena Kułaga HEROINA PONYSPORT
  • 1x Pony Open/miniLL/70/80 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Open
69 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:38:22
2018-01-30 12:58:50
Zuzanna Wiewióra IDOL
  • 1x Pony Open/miniLL/70/80 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Open
68 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:40:06
2018-01-30 12:58:20
Eryk Bielawski MODEO
  • 1x Pony Open/miniLL/70/80 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Open
67 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:40:32
2018-01-30 12:56:55
Wiktoria Synowiec LEGOLAS
  • 1x Pony Open/miniLL/70/80 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Open
66 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:40:57
2018-01-30 12:56:05
Emilia Kamińska HEROINA PONYSPORT
  • 1x Pony Mini/miniLL/50/60 - kwalifikacja Pony Mini
65 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:41:21
2018-01-30 12:55:35
Anna Milewska MIDAS
  • 1x Pony Mini/miniLL/50/60 - kwalifikacja Pony Mini
64 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:41:41
2018-01-30 12:55:09
Hanna Szpojankowska MIDAS
  • 1x Pony Mini/miniLL/50/60 - kwalifikacja Pony Mini
63 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:42:07
2018-01-30 12:54:34
Julia Lichocka MUZKA
  • 1x Pony Mini/miniLL/50/60 - kwalifikacja Pony Mini
62 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:42:30
2018-01-30 12:54:04
Zofia Jankowska KARLA
  • 1x Pony Mini/miniLL/50/60 - kwalifikacja Pony Mini
61 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:42:49
2018-01-30 12:53:25
Natalia Dębowska INOLA
  • 1x Pony Mini/miniLL/50/60 - kwalifikacja Pony Mini
60 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:43:16
2018-01-30 12:51:03
Dobrosułka Nowowiejska IDOL
  • 1x Pony Mini/miniLL/50/60 - kwalifikacja Pony Mini
59 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:44:30
2018-01-30 12:50:13
Alicja Szafranek LEGOLAS
  • 1x Pony Mini/miniLL/50/60 - kwalifikacja Pony Mini
58 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:44:53
2018-01-30 12:45:38
Wiktoria Szynkiewicz HATTRICK
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Junior iseria B - otwarty
57 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:45:11
2018-01-30 12:40:37
Wiktoria Woźniak CASALLINA
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
  • 1x Junior/P/P 110cm kwalifikacja Junior
56 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:44:13
2018-01-30 12:40:00
Wiktoria Woźniak LAFMI-J
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
  • 1x Junior/P/P 110cm kwalifikacja Junior
55 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-01-30 20:46:50
2018-01-30 12:34:50
Pola Żyglicka CLINTELLA
  • 2x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
54 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 21:01:11
2018-01-30 11:15:31
Martyna Walków BAZALT
  • 2x 6/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
53 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 20:33:22
2018-01-30 11:11:13
Natalia Zielant MISS-LOXGRAFFINA
  • 2x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Max i seria B otwarty
51 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 09:20:26
2018-01-30 09:09:28
Laura Kłapińska SANTIAGO
  • 1x Senior/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Senior
50 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 09:20:42
2018-01-30 09:09:08
Laura Kłapińska CARTIER
  • 1x Senior/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Senior
48 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 10:59:41
2018-01-29 23:33:32
Róża Szeląg INCALA
  • 2x 5/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Junior Młodszy
47 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:41:22
2018-01-29 15:17:16
Małgorzata Kaminiarz KORA
  • 1x Junior/P/P 110cm kwalifikacja Junior
46 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:42:36
2018-01-29 15:16:57
Małgorzata Kaminiarz GENEZA
  • 1x Junior/P/P 110cm kwalifikacja Junior
45 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:03:15
2018-01-29 14:07:45
Adrianna Jendrośka T-STAR Z
  • 1x Junior/P/P 110cm kwalifikacja Junior
44 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:03:35
2018-01-29 10:57:21
Mikołaj Mężyk FIDEL
  • 2x 1/miniLL/50/60 towarzyski zwykły seria A kwalifikacja HP DZJ i B- otwarty
43 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 10:33:12
2018-01-29 09:37:23
Martyna Łomzik ELEGANT
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Open seria B- otwarty
42 ENTRY ACCEPTED 2018-01-31 23:04:26
2018-01-28 23:38:29
Joanna Zawadka C-LANCASTER
  • 1x Junior/P/P 110cm kwalifikacja Junior
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Senior i seria B - otwarty
41 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:43:17
2018-01-28 22:34:44
Martyna Kucharska ASCAN
  • 1x Junior/P/P 110cm kwalifikacja Junior
40 ENTRY ACCEPTED 2018-01-28 19:54:02
2018-01-28 19:49:57
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Open seria B- otwarty
  • 1x Pony Max/LL/80/90 - kwalifikacja Pony Max
39 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:43:29
2018-01-28 18:08:45
Zuzanna Społowicz WOODY ALLEN
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Open seria B- otwarty
  • 1x Pony Max/LL/80/90 - kwalifikacja Pony Max
38 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 09:18:12
2018-01-28 18:07:53
Zuzanna Społowicz CHANTALE
  • 1x Pony Mini/miniLL/50/60 - kwalifikacja Pony Mini
37 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 20:36:50
2018-01-28 18:06:59
Patrycja Urbaniak EROIKA
  • 1x Pony Open/miniLL/70/80 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Open
36 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 09:18:44
2018-01-28 17:40:23
Victoria Glomb SOJUZ
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
  • 1x Junior/P/P 110cm kwalifikacja Junior
35 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:44:07
2018-01-28 17:34:14
Artur Społowicz POKER
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Junior iseria B - otwarty
  • 1x Senior/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Senior
34 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:44:30
2018-01-28 17:33:14
Artur Społowicz BANKIER
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Junior iseria B - otwarty
  • 1x Senior/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Senior
33 ENTRY ACCEPTED 2018-01-28 19:54:35
2018-01-28 14:16:57
Emilia Wiśniewska BAD BOY
  • 2x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Max i seria B otwarty
32 ENTRY ACCEPTED 2018-02-02 00:21:28
2018-01-27 20:21:58
Kaja Żuk BODER
  • 1x 5/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Junior Młodszy
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
31 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:44:56
2018-01-27 18:19:15
Witold Hudzik OUTLANDER
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Junior iseria B - otwarty
  • 1x Senior/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Senior
30 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:45:14
2018-01-27 18:18:21
Witold Hudzik ARAGORN K
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:45:26
2018-01-27 13:47:17
Maja Kluka NUMCIMBA
  • 2x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
28 ENTRY ACCEPTED 2018-01-27 16:15:55
2018-01-26 17:15:02
Antonina Witmajer WENA
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Open seria B- otwarty
  • 1x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Max i seria B otwarty
27 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 14:53:13
2018-01-26 12:34:43
Maja Wodzicka HARLEY
  • 1x Pony Mini/miniLL/50/60 - kwalifikacja Pony Mini
  • 1x 1/miniLL/50/60 towarzyski zwykły seria A kwalifikacja HP DZJ i B- otwarty
26 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 14:53:23
2018-01-26 12:31:44
Amelia Wodzicka GARDEN M
  • 1x 5/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Junior Młodszy
  • 1x 6/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
25 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 09:00:45
2018-01-25 17:43:47
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Max i seria B otwarty
  • 1x Amator/L/L - kwalifikacja Amator
24 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2018-01-30 20:47:13
2018-01-25 17:43:00
Katarzyna Hałoń JAMAIS DEUX SANS TROIS. P
  • 1x Junior/P/P 110cm kwalifikacja Junior
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Junior iseria B - otwarty
23 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:46:37
2018-01-25 17:41:34
Katarzyna Hałoń ATLANTIC MAGIC
  • 1x Pony Max/LL/80/90 - kwalifikacja Pony Max
  • 1x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Max i seria B otwarty
22 ENTRY ACCEPTED 2018-01-26 10:05:21
2018-01-25 16:26:03
Michalina Szmuc CITIZEN
  • 2x 5/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Junior Młodszy
21 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:46:49
2018-01-25 10:17:58
Oliwia Paździora BASMA
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
  • 1x Junior/P/P 110cm kwalifikacja Junior
20 ENTRY ACCEPTED 2018-02-01 21:47:30
2018-01-25 10:17:16
Róża Wiraszka DAVINCI
  • 1x 2/miniLL/70/80 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Open seria B- otwarty
  • 1x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Max i seria B otwarty
19 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:50:35
2018-01-25 10:16:45
Jakub Wiraszka KORUPCJA
  • 2x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
18 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:50:50
2018-01-25 10:16:06
Katarzyna Stąpor BRODWAY
  • 2x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
17 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:51:09
2018-01-25 10:14:35
Amelia Mokrzycka CORRNERO
  • 1x 6/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
  • 1x Junior/P/P 110cm kwalifikacja Junior
16 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:52:43
2018-01-25 10:13:59
Amelia Mokrzycka PAN GRAND EWITA
  • 1x 6/L/Egzaminacyjny - egzaminator Jacek Pękalski
  • 1x Junior/P/P 110cm kwalifikacja Junior
15 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 09:01:25
2018-01-24 19:53:27
Karolina Kuwik MASIMO
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
  • 1x Junior/P/P 110cm kwalifikacja Junior
13 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 15:41:51
2018-01-23 23:51:42
Roksana Fortuniak GEA-S
  • 1x Senior/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Senior
12 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 23:44:02
2018-01-23 22:10:37
Filip Dziuba SAFARI
  • 1x Amator/L/L - kwalifikacja Amator
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
11 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 23:44:20
2018-01-23 22:09:32
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x Junior/P/P 110cm kwalifikacja Junior
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Senior i seria B - otwarty
10 ENTRY ACCEPTED 2018-01-30 09:01:44
2018-01-23 09:38:21
Milena Barczyk S EASY FLY
  • 1x 5/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 - kwalifikacja Junior Młodszy
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Junior iseria B - otwarty
9 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 19:37:24
2018-01-23 09:36:20
Milena Barczyk DORIS
  • 1x Pony Max/LL/80/90 - kwalifikacja Pony Max
  • 1x Amator/L/L - kwalifikacja Amator
8 ENTRY ACCEPTED 2018-01-29 15:52:57
2018-01-23 00:56:50
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x Senior/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Senior
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2018-01-24 08:15:07
2018-01-23 00:56:26
Natalia Nabiałczyk LOMBIQUEEN
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Junior iseria B - otwarty
  • 1x Senior/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Senior
6 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 19:36:41
2018-01-23 00:19:51
Ewelina Boruch DYKTANDO
  • 2x 3/LL/80/90 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Max i seria B otwarty
5 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 08:07:31
2018-01-23 00:14:52
Ewa Rosiak GALA W
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Junior iseria B - otwarty
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Senior i seria B - otwarty
4 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 08:07:20
2018-01-23 00:13:52
Maria Smaczny RUFIO
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Junior iseria B - otwarty
3 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 08:07:09
2018-01-23 00:13:17
Martyna Zielińska REXONEA P
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Senior i seria B - otwarty
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2018-01-23 08:06:37
2018-01-23 00:12:31
Martyna Zielińska NAHALA GP Z
  • 1x 4/L/kl.L regionalny zwykły art.238.2.1 kwalifikacja Amator i seria B - otwarty
  • 1x 7/P/P 110cm dwufazowy art.274.5.3 seria A- kwalifikacja Junior iseria B - otwarty
1 ENTRY ACCEPTED 2018-01-22 18:35:45
2018-01-21 22:33:53
Alicja Piotrowska GRACE O’FAIRY
  • 2x 2/miniLL/70/80 towarzyski zwykły seria A - kwalifikacja Pony Open seria B- otwarty
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banecki Jarosław KJ BRAWURA
S
O038146
2. Baranowska Hanna bpk
2003 (JM.)
brak
3. Barczyk Milena bpk
2004 (JM.)
O027550
4. Bielawski Eryk bpk
2004 (JM.)
brak
5. Bienert Agnieszka Bpk
S
Brak
6. Bienert Agnieszka bpk
S
brak
7. Błachno Aleksandra bpk
2006 (JM.)
brak
8. Bojda Karolina LKS Stragona Strzegom
1997 (MJ.)
O025113
9. Boruch Ewelina Ks pegaz chwałowice
1998 (MJ.)
Brak
10. Brodziak Małgorzata Klub Jeździecki PICADOR
S
brak
11. Dębowska Natalia bpk
2005 (JM.)
brak
12. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (JM.)
O025376
13. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (Mł.)
O044119
14. Dziuba Filip KJ Jaroszówka
2000 (J.)
O040608
15. Faltusowa Adela Zamecky Vrch
1998 (MJ.)
brak
16. Fortuniak Roksana KJ Pawlak Equestrian Wrocław
1997 (MJ.)
O019851
17. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
18. Girsa Maja KJ Jaroszówka
2002 (J.)
O040636
19. Glomb Victoria KJ Jaroszówka
2001 (J.)
O026511
20. Górlicka Julia KJ Dworzysko
2002 (J.)
brak
21. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
22. Hałoń Katarzyna KJ Picador
2002 (J.)
O033286
23. Hałoń Klaudia KJ Picador
1997 (MJ.)
O033287
24. Hudzik Witold bpk
S
O039362
25. Janiec Maksymilian Bpk
2003 (JM.)
Brak
26. Jędrachowicz Nina KJ Jaroszówka
2007 (Mł.)
O047429
27. Jendrośka Adrianna JKS Hanna
2000 (J.)
O028521
28. Jerczyńska Dorota Ludowy Klub Jeździecki PLATAN
S
brak
29. Kadłubowski Aleksander Klub Jeździecki Strzała
S
O003700
10077888
30. Kaminiarz Małgorzata St. KS Arkadia
2001 (J.)
O030614
31. Kamińska Emilia bpk
2003 (JM.)
brak
32. Karpiewska Natalia JKS Szafir Wrocław
S
O022304
33. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
-
34. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
35. Kluka Maja stowarzyszenie sportowe vidawia
2001 (J.)
O038727
36. Kłapińska Laura KS Pegaz w Chwałowicach
2005 (JM.)
O031484
37. Kokoszyńska Kornelia LKJ Platan Wrocław
1999 (MJ.)
O014035
38. Konwant Julia KJ Partynice
2002 (J.)
O034953
39. Kotwica Sabina STAJNIA PRZYCHOWA
2004 (JM.)
BRAK
40. Kotwica Wiktoria STAJNIA PRZYCHOWA
2001 (J.)
BRAK
41. Kucharska Martyna KJ Jaroszówka
2002 (J.)
O026512
42. Kułaga Karmena bpk
2004 (JM.)
brak
43. Kuwik Karolina KJ Ślęża
2003 (JM.)
O039250
44. Lichocka Julia bpk
2004 (JM.)
brak
45. Łakomiec Bianka JKS Szafir Wrocław
2003 (JM.)
O043979
46. Łomzik Martyna BPK
2005 (JM.)
brak
47. Maciejewska Wiktoria bpk
1998 (MJ.)
O022613
48. Mączka Beata KS Small Cherry Trzebnica
S
O023276
49. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
50. Mężyk Mikołaj BPK
2004 (JM.)
brak
51. Mierzwiński Jacek KS Pegaz Chwałowice
S
O002733
52. Milewska Anna bpk
2004 (JM.)
brak
53. Mokrzycka Amelia LKS Stragona Strzegom
2002 (J.)
O039254
54. Morawska Weronika bpk
2003 (JM.)
brak
55. Nabiałczyk Natalia Klub Jeździecki VOLTA
1999 (MJ.)
O022127
56. Nowowiejska Dobrosułka bpk
2005 (JM.)
brak
57. Pałasz Aleksandra bpk
2001 (J.)
O039256
58. Pańczyk Julia bpk
2003 (JM.)
brak
59. Parkitny Maximilian Karkonoski KJ
2003 (JM.)
O027284
60. Pawlak Joanna KJ Jaroszowka
S
O003134
61. Paździora Oliwia LKS Stragona Strzegom
2002 (J.)
O031639
62. Piotrowska Alicja SK Dębno
2001 (J.)
Brak
63. Robak Wiktoria bpk
2003 (JM.)
brak
64. Rogaczewski Bartlomiej KJ Dworzysko
S
O013279
65. Rosiak Ewa Ks pegaz chwałowice
S
Brak
66. Sikorska Julia bpk
2005 (JM.)
brak
67. Smaczny Maria Ks pegaz chwałowice
Brak
68. Śnieżek Julia bpk
2005 (JM.)
O045617
69. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
70. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (Mł.)
O036095
71. St. George Anya bpk
2009 (Mł.)
brak
72. Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O003881
73. Synowiec Wiktoria bpk
2017 (Mł.)
brak
74. Szafranek Alicja bzk
2003 (JM.)
brak
75. Szeląg Róża KS Small Cherry Trzebnica
2004 (JM.)
O041894
76. Szmuc Michalina KJ Pegaz Chwałowice
2003 (JM.)
O028523
77. Szpojankowska Hanna bpk
2006 (JM.)
brak
78. Szut Julia Bpk
2000 (J.)
O027573
79. Szynkiewicz Wiktoria LZJ Drama Zbrosławice
1999 (MJ.)
O026417
80. Urbaniak Patrycja KJ Jaroszówka
2007 (Mł.)
O047431
81. Walków Martyna KJ Volta Miłocice Małe
S
O028835
82. Wersocka Jagoda KJ Victor Wrocław
2001 (J.)
O042798
83. Wesołowska Milena bpk
2000 (J.)
O030590
84. Wieruszewska Zofia JKS Szafir Wrocław
2001 (J.)
O041113
85. Wiewióra Zuzanna bzk
2005 (JM.)
brak
86. Wiraszka Jakub LKS Stragona Strzegom
2002 (J.)
O045579
87. Wiraszka Róża LKS Stragona Strzegom
brak
88. Wiśniewska Emilia bpk
2002 (J.)
O046901
89. Witmajer Antonina bpk
2005 (JM.)
brak
90. Wodzicka Maja LKJ Moszna
2007 (Mł.)
brak
91. Wolak Oliwia bpk
2003 (JM.)
brak
92. Wołyńska Klaudia bpk
2000 (J.)
brak
93. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (J.)
O023612
94. Zawadka Joanna KJ Picador
2004 (JM.)
O034429
95. Zielant Natalia KJ Volta Miłocice Małe
2003 (JM.)
O043980
96. Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
2002 (J.)
O027136
97. Żuk Kaja KJ Picador
2005 (JM.)
O042800
98. Żyglicka Pola LZJ Drama Zbrosławice
2003 (JM.)
O041526
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

89

ARAGORN K OLD POL 2007 Wałach gniada F: Avec Coeur / Acorado
M: Lizbona / Lissabon
O: Witold Hudzik
B: Witold Hudzik
K019019 DE433331582307
2.

9

ARMIN DE MONSIEUR Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada F: Moravia
M: Armila
O: Remigiusz Jędrej
B: Michał Horbacz
Brak
3.

82

ASCAN MŁP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Dounba / Kaldoun
M: Astella / Veritas 6 (Quidam D'Or)
O: Artur Społowicz
B: SK Janów
K015251 616006580658309
4.

94

ATLANTIC MAGIC Kuc Connemara IRL 2004 Wałach siwa/kuc: F: Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard
M: Atlantic Queen Of Peace / Cloonisle Cashel
O: Danuta Hałoń
B:
K009240 004786
5.

24

AVATAR SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Ara
O: -
B: -
K024791
6.

42

AZJA SP POL 2008 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Aida / Londano
O: Milena Wesołowska
B:
K013925
7.

85

BAD BOY Szlachetna Półkrew POL 2004 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: Jarosław Mazur
B: NN
brak
8.

87

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Awans / Vis Versa
M: Baszkiria / Emir
O: Trening Koni Artur Społowicz
B: SK Janów Podlaski
K021353 61600653031221
9.

46

BARTEK WLKP POL 2004 Wałach gniada F: Romario
M: Bajaderka
O: Izabela Gawęska
B: S. Jach
brak
10.

96

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: inston / Nobody
M: Bianka / Marcus
O:
B:
K012722 POL009530128205
11.

23

BAZALT SP POL 2003 Wałach gniada/175 F: Mabant /
M: Balanga / Ottis
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
K014614 POL009670021703
12.

83

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marian Gomułkiewicz
B:
K011263 POL999670038998
13.

1

BODER WLKP POL 1998 Ogier gniada/mk: F: Oder / Espadron
M: Begonia / Bask
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K012614 POL007670039098
14.

28

BOSS MŁP POL 1994 Ogier kasztanowata/kuc: F: Bonaparte / Pick Wick
M: Meta / Marzący
O: Marian Gomułkiewicz
B: Anna Zając
K001772 POL006670002894
15.

98

BRODWAY SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Lenon
M: Babilonia
O: -
B: -
K022651
16.

27

C-LANCASTER HAN POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Lanselot / Leandro
M: Coma / Atut
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K014617 616009670115305
17.

11

CABALLO Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada/174 F: CABOCHON / CALETTO I
M: I-CASANNA / CALANDO I
O: Jan Konwant
B: Jarosław Sekuła
K020796 DE421000202108
18.

74

CANSIN OLD GER 2008 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue
M: Wadi el Hasa
O: Klaudia Hałoń
B:
K022652
19.

72

CARTIER SP POL 2005 Wałach siwa F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Casablanca / Elvis
O: ASC Workers
B: Joanna Czaja
K010016 POL009630121405 102UZ84
20.

67

CASALLINA HOL GER 2011 Klacz gniada F: Casall
M: Tessa XVIII
O: Woźniak Anna
B: Fielmann Guenther
brak
21.

8

CASSONE HOL POL 2004 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Orlanda VII / Rocadero
O: Weronika Guszpil
B:
K008366 DE421000016004
22.

51

CEZANE HOL POL 2009 Wałach gniada F: Clarimo
M: Firstcaletta
O: Marcin Biały
B: Siergiej Małgorzata
DE421000416409
23.

26

CHANTALE KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:115 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Katarzyna Społowicz
B:
K019593 616999681129604
24.

32

CHARLIE Gypsy Cob POL 2012 Wałach kara/kuc: F: -
M: -
O: Katarzyna Słupska
B: -
brak
25.

95

CITIZEN HOL GER 2008 Wałach gniada F: Contender / Calypso II
M: Isa III / Cor De La Bryere
O: Rafał Szmuc
B: Albers Jens
K011516 DE421000562908
26.

69

CLINTELLA Westfalska POL 2009 Klacz siwa F: Clinton
M: Marena
O: Izabella Żyglicka
B: Montis Sp.zo.o.
K018034
27.

104

CORMINTTA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
O: Filip Dziuba
B: Dora Meifort
K023021 DE421000343410
28.

99

CORRNERO PZHK POL 2007 Gelding Grey F: CARRY SON (HOLST)
M: CAMEA (SP)/AVIANO (HOLST)
O: Andrzej Kreft
B: MARIUSZ GRZYBOWSKI, KOBYLANKA (POL)
616009640109407 104KO09
29.

56

CUMBRIA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Paquito Go / Maizauber
M: Cordea / Hamlet Go
O: Jacek Łakomiec
B: SK Liski
K014181 POL007600397208
30.

7

CZACZA TS POL 2009 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Emanuel Janiec
B: Małgorzata Gąsior
brak
31.

114

D. ZOLTAN KWPN POL 2008 Wałach kasztanowata/165 F: Ultimo / Phin Phin
M: Zafiera G / Tangelo Van De Zuthoeve
O: SK Leśna Wola
B: SK Leśna Wola
K017479 528003000813008 104TJ07
32.

4

DAVINCI Małopolska POL 2005 Wałach kara/166 F: Veloce De Favi / Jouan De Frely
M: Dabora / Bonaparte
O: Róza Wiraszka
B: SK Ochaby
POL /K010693
33.

31

DISCOVERY KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Strayer's Samson
M: Dora
O: Wiktoria Maciejewska
B: Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o. o.
brak
34.

106

DORIS MŁP POL 2007 Klacz siwa/mk: F: Dunajec /
M: Dolores / Pamir AV Rabbelugn
O: Magdalena Parkitna
B: Zbigniew Zgoła
K022649 POL006670169607
35.

105

DYKTANDO SP POL 2013 Wałach gniada F: X
M: X
O: Marek Rosiak
B: X
Brak
36.

81

ELEGANT Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Czador
M: Eneida
O: Zagaja Joanna
B: Mud Joanna Węgorzewo
brak POL 007 60 03257 07
37.

49

ELKANAN SP POL 2009 Ogier gniada F: VOLTAIRE
M: ELBA
O: Maria Czuchryta
B: Maria Czuchryta
brak
38.

12

EROIKA KUC POL 2002 Klacz dereszowata/kuc:140 F: Dżagar
M: Eureka
O: Tomasz Kowala
B: Nn
K009180 10397
39.

37

ETURIA SP POL 2008 Klacz srokata F: Karmel
M: Etna
O: Łukasz Kuryś, Kamila Kwiatkowska, Łukasz Kubicki
B: Antoni
Brak
40.

39

FANTASTIC FRIEDA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada/168 F: For Edition / Forsyth
M: Pirola / Pinkus
O: Joanna Pawlak, Bartosz Kazimierczak
B: Sonja und Klaus Jungclaus
K018041 DE431314001909
41.

18

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Basza /
M: Fiorella / Elvis
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K020917 616999670027912
42.

80

FIDEL Małopolska POL 2013 Wałach kasztanowata F: Agrest
M: Finlandia
O: Andrzej Szmyrka
B: Joanna Klinicka
brak 616006510138613
43.

21

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc: F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K014779 POL013670148408
44.

34

FIGARO SP POL 2006 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Fortuna /
O: Jarosław Poręba
B: Sylwester Kosiński
brak
45.

45

G'ZEUS SP POL 2008 Wałach siwa F: Bajou du Rouet
M: Gaja/Aloube Z
O: Aleksandra Malińska
B: .
brak
46.

109

GALA W SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: X
M: X
O: Marek Rosiak
B: X
Brak
47.

10

GALION SP POL 30.05.2011 Wałach gniada F: Love Soprem /
M: Gafa / Faust Z
O: Jarosław Poręba
B: Eco-Abi Ewa Fabińska
K020876 6160090353611
48.

101

GEA-S SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Power Prince / Pilot
M: Gloria Bid / Baby Bid
O: Cezary Fortuniak
B: Mirosław Stanisz
K011456 POL009670123503
49.

78

GENEZA SP POL 2002 Klacz gniada/170 F: Leandro / Lenz
M: Galilea / Przedświt XIII-4
O: Agnieszka Kaminiarz
B: Agnieszka Kaminiarz
K014613 POL009630163202
50.

41

GERRY GREY Hanowerska DEU 2012 Wałach siwa F: Grey Top
M: Stella
O: Aleksander Kadłubowski
B: Horst Seide
K024212
51.

113

GOLDEN SP POL 2011 Wałach gniada/169 F: Alvarez 17 / Alexis Z
M: Goldi / Wenz
O: Anna Łukasik, Jacek Mierziński
B: Michał Duszyński
K022449 616009670110711
52.

112

GRACE O’FAIRY LP POL 2014 Klacz siwa/mk:148 F: NN
M: NN
O: Alicja Piotrowska
B: Maciej Mikita
Brak
53.

92

HARLEY Kuc Walijski POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: oo
M: oo
O: Magdalena Donimirska Wodzicka
B: --
brak
54.

66

HATTRICK SP POL 2012 Wałach siwa F: Carlos DZ
M: Hellana
O: Tomasz Szynkiewicz
B: J.W. Jendzio
K021746 616009640083312
55.

33

HORYZONT TS POL 1997 Wałach kasztanowata F: nn / nn
M: nn / nn
O: Aleksander Dubielewicz
B: Barbara Dubielewicz
K014860
56.

58

IDOL KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Benny
M: Idylla
O: WTWK Partynice
B: Lilianna Zięba
brak
57.

14

ILONUS SP POL 2004 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Ilona / Windwurf
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K009692 POL009640019504 105AZ43
58.

48

INCALA OLD POL 2009 Klacz kasztanowata F: Incolor / C-Indoctro
M: Lady / Lady's King
O: Skrobacz
B:
K022474 DE433332154009 105LX84
59.

61

INOLA KUC POL 2001 Klacz gniada/kuc: F: Falk
M: Ice-Road's Emily
O: WTWK Partynice
B: Liliana Gajdzińska
brak
60.

73

JAMAIS DEUX SANS TROIS. P BWP BEL 2009 Klacz ciemnogniada F: Quickfeuer Van Koekshof /
M: Elka Van De Molendrieshoeve / Apollo Van Het Lindenbos
O: Danuta Hałoń
B:
K024162 BEL002W00291773
61.

115

JUSIS Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Juta
O: Mariusz Kleniuk
B: ----
brak
62.

59

KARLA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: WTWK Partynice
B: nn
nn
63.

19

KOLIA EWITA SP POL 2002 Klacz gniada F: Grand /
M: Kamelia Ewita / Louis
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K015248 POL009670073102
64.

77

KORA MŁP POL 2003 Klacz ciemnogniada/165 F: Grey /
M: Kańczuga / Przedświtt XIII
O: Agnieszka Kaminiarz
B: Agnieszka Kaminiarz
K016063 POL006630149103
65.

97

KORUPCJA SP POL 2010 Klacz gniada F: Love Affair
M: Kofeina
O: -
B: -
K018644
66.

52

L'CHICOS OLD GER 2012 Ogier ciemnogniada F: Chico's Boy /
M: Luna / Landjonker
O: Beata Mączka
B: Marita Niehaus
K022886 DE418181071512
67.

68

LAFMI-J SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Castiglione - L /
M: La Scala - L / Landprinz I
O: Anna Woźniak
B: Kwiron Juszczak
K021686 616009610157409
68.

16

LALIC Niem.sport. POL 2012 Wałach gniada F: Levistano
M: Condulezza / Choco.s Boy
O: Małgorzata Garus
B: -
K024730 DE465570251312
69.

65

LEGOLAS KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc: F: Ramona's Tequila Boy
M: Landman,s Samanta
O: WTWK Partynice
B: Anna Wyszkowska
brak
70.

2

LERA SP POL 2001 Klacz kara/164 F: GRANDO
M: LUNA
O: Daniel Berezowski
B: Kapała Wojciech
brak POL009611147301
71.

3

LIBERTY SON XX FRA 2000 Wałach gniada F: nn
M: nn
O: Adela Faltusova
B: nn
brak
72.

102

LOMBIQUEEN SP POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Qumball
M: LOMBARDIA
O: TOMASZ NABIAŁCZYK
B:
K014140
73.

55

LOTUS-STAR HAN GER 2004 Wałach siwa F: Litas - Star /
M: Ramona / Ramino
O: Antoni Chłapowski
B: Sport und Zuchtstall Duysens-Mulder-Saul
K024248 DE431316725704
74.

117

LUNA SP POL 2010 Klacz siwa F: Pengo /
M: Lutinia / Lord Star
O: Sandra Stańczak
B:
K021481 616007610165510
75.

76

MASIMO WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/164 F: Mors /
M: Melissa / Bachus
O: Karolina Kuwik
B: Bogdan Jarząbek
K022357 POL007670027508
76.

62

MIDAS KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
O: WTWK Partynice
B: Piotr Koch
brak
77.

70

MISS-LOXGRAFFINA SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Lucky Lord-Loxgraff II /
M: Missy Quin / Mariensztat
O: Anna Miśkiewicz
B: Karol Gmyrek
K020132 616009670098711
78.

64

MODEO KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
O: WTWK Partynice
B: Piotr Koch
brak
79.

36

MOREPARK AD ALTA NN IRL 2010 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Tomasz, Monika, Wiktoria Płucienniczak
B: NN
Brak
80.

60

MUZKA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
O: WTWK Partynice
B: Piotr Koch
brak
81.

108

NAHALA GP Z Zangersheide BEL 2010 Klacz gniada/165,5 F: Nonstop
M: Pigony Van't Scorre
O: Małgorzata ZIelińska
B: Martina Romagnoli
brak 976395 105BB44
82.

29

NOBILIS Rheinlander GER 2004 Klacz kasztanowata F: Cum Laude Z
M: Paola
O: Rafal Parkitny
B: Franz Reinartz
K024517
83.

17

NOVEMBER RAIN SP POL 2013 Ogier gniada F: Lenon L
M: Novocaina
O: Katarzyna Konarska
B: Katarzyna Konarska
K024026
84.

90

NUMCIMBA Westfalska POL 2012 Klacz gniada F: Numero Uno
M: Cimba
O: Agnieszka Kluka
B: Agroterra sp.z.o.o
K023099 DE441411088012
85.

15

NUMER ONE Niem.sport. GER 2013 Wałach gniada F: Numero Uno / Achill-Libero H
M: Sandra Diamond S / Sandro Boy
O: Małgorzata Garus
B: -
K022613 DE455879010513
86.

20

NUTKA EWITA DPR POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:143 F: V.I.P. / Visconti
M: Nika Ewita / Top Ewita
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K016544 616013670094009
87.

107

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: PLACIDO
M: ODRA
O: Tomasz Nabiałczyk
B: Jarosław Skrzyczyński
K018730
88.

88

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
O: Witold Hudzik
B: SK Jaroszówka
K023038 DE498878274812
89.

100

PAN GRAND EWITA SP POL 2000 Wałach gniada F: Grand
M: Pokusa
O: -
B: -
K009215
90.

38

PENTAGON K Kuc Feliński POL 2012 Wałach izabelowata/kuc: F: Harbin
M: Pacynka
O: Wtwk Partynice
B: Piotr Koch
Brak
91.

40

PIRELLA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloebet Du Rouet
M: Polinegri / Novum
O: Magdalena Jasińska
B:
K015352 POL009670087107
92.

86

POKER MŁP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Efekt / Veritas 6
M: Plecionka / Oregon
O: Artur Społowicz
B: SK Janów Podlaski
K016952 616006580658009 104XE78
93.

57

RESZKA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Remis/Ren
M: Reduta/Relaks
O: Urszula Święcicka
B: Arkadiusz Kisło
K024268 POL009611027500
94.

111

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 cm F: Contendor
M: Rebella
O: Małgorzata Zielińska
B: Witold Polowczyk
K019598 616009610239410104XA65
95.

110

RUFIO SP POL 2010 Wałach kara F: X
M: X
O: Maria Smaczny
B: Maria Smaczny
Brak
96.

75

S EASY FLY KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Sir Shutterfly /
M: Twinkel R / Freestyle
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K021685 528003200910708
97.

103

SAFARI Typ Szlachetny POL 12.04.2012 Klacz ciemnogniada/164 F: NN
M: NN
O: Filip Dziuba
B: Sylwester Kosiński
4803/17 616999682006912
98.

118

SAHARA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Sanyo /
M: Silvios Linda /
O: Patrycja Pastuszek
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019686 DE418181540807
99.

71

SANTIAGO OLD GER 2004 Ogier gniada F: Kannan / Voltaire
M: Concerta / Lancer III
O: Monika Kłapińska
B:
K008930 DE418180103604 103OZ81
100.

53

SHARON ARON SP POL 2010 Wałach gniada F: Gluskspilz /
M: Sharon 52 / Sandro Song
O: Bartlomiej Rogaczewski
B: Krzysztof Szczepaniak
K019117 616009610162110
101.

25

SOJUZ SP POL 2003 Wałach gniada F: Atylla / Argentinus
M: Soja / Revlon Boy
O: Alicja Cybulska
B: SK Jaroszówka
K008098 POL009670013103 102UF12
102.

30

SOPRAN 10 DRP GER 2005 Wałach ciemnogniada/157 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Naomi / Nikado
O: Maximilian Parkitny
B: Gilbert Reiss
K009952 DE435350313205 103ZL09
103.

35

SYLWESTER SP POL 2007 Wałach gniada F: Wencco /
M: Sisi Queen / Quidame De Revel
O: Małgorzata Garus
B: SK Ochaby
K016140 POL009540092307
104.

116

SZELMA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Saganek
M: Szarża
O: Arkadiusz Kaznowski
B: Maria Filipska
K018240
105.

79

T-STAR Z ZANG BEL 2001 Wałach siwa/170 F: Tornado /
M: Quick Star Girl / Quick Star
O: TFC Paweł Jendrośka
B:
K020526 87751 BEL40167
106.

54

TORO Traken POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Eloqwent
M: Tora
O: Bartłomiej Rogaczewski
B: Bielski
K023286
107.

43

UNCJA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Butanol
M: Ulana
O: Jarosław Banecki
B: Gołda Włodzimierz
K020373
108.

44

URACA II Westfalska POL 2009 Klacz siwa F: Baloussini
M: Uptown Girl
O: Bolesław Kuczerawy
B: Bolesław Kuczerawy
brak
109.

91

WENA SP POL 2008 Klacz siwa F: Parys /
M: Wizja / Atylla
O: Michał Bronś
B: Piotr Koch
K015067 POL00967028408
110.

22

WILIA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc: F: Szaman /
M: Warga / Grey
O: Piotr Dubiniak
B: Mariusz Laskowski
K020918 POL013610035005
111.

84

WOODY ALLEN KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: nn
M: nn
O: Artur Społowicz
B: nn
K024553 616999670107514
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banecki Jarosław
KJ BRAWURA
UNCJA (43)
2018-02-04
2018-02-04
3
Baranowska Hanna
bpk
CHARLIE (32)
2018-02-04
9
Barczyk Milena
bpk
2018-02-04
3
2018-02-04
DORIS (106)
2018-02-04
2
2018-02-04
5
2018-02-04
Bielawski Eryk
bpk
MIDAS (62)
2018-02-04
10
2018-02-04
17
Bienert Agnieszka
Bpk
2018-02-04
12
2018-02-04
Bienert Agnieszka
bpk
ETURIA (37)
2018-02-04
2018-02-04
Bienert Agnieszka
Bpk
2018-02-04
7
2018-02-04
Błachno Aleksandra
bpk
IDOL (58)
2018-02-04
5
2018-02-04
6
Bojda Karolina
LKS Stragona Strzegom
2018-02-04
8
2018-02-04
7
2018-02-04
26
Boruch Ewelina
Ks pegaz chwałowice
DYKTANDO (105)
2018-02-04
20
2018-02-04
Brodziak Małgorzata
Klub Jeździecki PICADOR
ELKANAN (49)
2018-02-04
2018-02-04
8
Dębowska Natalia
bpk
INOLA (61)
2018-02-04
2018-02-04
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
FENIKS (18)
2018-02-04
2018-02-04
2
2018-02-04
1
2018-02-04
2
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
2018-02-04
3
2018-02-04
4
WILIA (22)
2018-02-04
7
2018-02-04
8
Dziuba Filip
KJ Jaroszówka
SAFARI (103)
2018-02-04
4
2018-02-04
10
2018-02-04
CORMINTTA (104)
2018-02-04
2018-02-04
11
2018-02-04
6
Faltusowa Adela
Zamecky Vrch
2018-02-04
12
2018-02-04
Fortuniak Roksana
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
GEA-S (101)
2018-02-04
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
2018-02-04
G'ZEUS (45)
2018-02-04
2018-02-04
5
2018-02-04
12
Girsa Maja
KJ Jaroszówka
FIGARO (34)
2018-02-04
3
2018-02-04
5
2018-02-04
19
Glomb Victoria
KJ Jaroszówka
SOJUZ (25)
2018-02-04
14
2018-02-04
2018-02-04
31
Górlicka Julia
KJ Dworzysko
TORO (54)
2018-02-04
4
2018-02-04
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
2018-02-04
3
50
2018-02-04
2018-02-04
6
2018-02-04
16
2018-02-04
29
Hałoń Katarzyna
KJ Picador
2018-02-04
2018-02-04
11
2018-02-04
9
2018-02-04
3
2018-02-04
14
2018-02-04
Hałoń Klaudia
KJ Picador
CANSIN (74)
2018-02-04
7
2018-02-04
8
2018-02-04
31
Hudzik Witold
bpk
2018-02-04
19
2018-02-04
2018-02-04
18
2018-02-04
7
Janiec Maksymilian
Bpk
CZACZA (7)
2018-02-04
13
Jędrachowicz Nina
KJ Jaroszówka
EROIKA (12)
2018-02-04
7
2018-02-04
8
Jendrośka Adrianna
JKS Hanna
2018-02-04
2018-02-04
2
100
2018-02-04
16
Jerczyńska Dorota
Ludowy Klub Jeździecki PLATAN
BARTEK (46)
2018-02-04
17
2018-02-04
30
Kadłubowski Aleksander
Klub Jeździecki Strzała
2018-02-04
6
2018-02-04
10
Kaminiarz Małgorzata
St. KS Arkadia
KORA (77)
2018-02-04
2018-02-04
9
GENEZA (78)
2018-02-04
2018-02-04
20
Kamińska Emilia
bpk
KARLA (59)
2018-02-04
2018-02-04
Karpiewska Natalia
JKS Szafir Wrocław
RESZKA (57)
2018-02-04
11
2018-02-04
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
2018-02-04
16
2018-02-04
27
LALIC (16)
2018-02-04
27
2018-02-04
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
JUSIS (115)
2018-02-04
2018-02-04
1
200
SAHARA (118)
2018-02-04
15
2018-02-04
Kluka Maja
stowarzyszenie sportowe vidawia
2018-02-04
20
2018-02-04
Kłapińska Laura
KS Pegaz w Chwałowicach
2018-02-04
CARTIER (72)
2018-02-04
Kokoszyńska Kornelia
LKJ Platan Wrocław
AVATAR (24)
2018-02-04
11
2018-02-04
2
2018-02-04
6
Konwant Julia
KJ Partynice
CABALLO (11)
2018-02-04
6
2018-02-04
23
Kotwica Sabina
STAJNIA PRZYCHOWA
LERA (2)
2018-02-04
2018-02-04
Kotwica Wiktoria
STAJNIA PRZYCHOWA
LUNA (117)
2018-02-04
2018-02-04
Kucharska Martyna
KJ Jaroszówka
ASCAN (82)
2018-02-04
2018-02-04
4
2018-02-04
29
Kułaga Karmena
bpk
MUZKA (60)
2018-02-04
1
2018-02-04
1
Kuwik Karolina
KJ Ślęża
MASIMO (76)
2018-02-04
21
2018-02-04
2018-02-04
18
Lichocka Julia
bpk
MUZKA (60)
2018-02-04
2
2018-02-04
2
Łakomiec Bianka
JKS Szafir Wrocław
CUMBRIA (56)
2018-02-04
2018-02-04
Łomzik Martyna
BPK
ELEGANT (81)
2018-02-04
16
2018-02-04
Maciejewska Wiktoria
bpk
2018-02-04
2018-02-04
15
Mączka Beata
KS Small Cherry Trzebnica
2018-02-04
28
2018-02-04
Matuszewska Monika
KJ Partynice Wrocław
ILONUS (14)
2018-02-04
21
2018-02-04
2018-02-04
13
Mężyk Mikołaj
BPK
FIDEL (80)
2018-02-04
10
2018-02-04
Mierzwiński Jacek
KS Pegaz Chwałowice
GOLDEN (113)
2018-02-04
4
D. ZOLTAN (114)
2018-02-04
2018-02-04
4
Milewska Anna
bpk
MIDAS (62)
2018-02-04
3
2018-02-04
3
Mokrzycka Amelia
LKS Stragona Strzegom
2018-02-04
4
2018-02-04
2018-02-04
24
2018-02-04
6
2018-02-04
2018-02-04
26
Morawska Weronika
bpk
KARLA (59)
2018-02-04
2018-02-04
Nabiałczyk Natalia
Klub Jeździecki VOLTA
2018-02-04
16
2018-02-04
2018-02-04
14
2018-02-04
2018-02-04
3
100
2018-02-04
4
Nowowiejska Dobrosułka
bpk
IDOL (58)
2018-02-04
4
2018-02-04
4
Pałasz Aleksandra
bpk
GALION (10)
2018-02-04
3
2018-02-04
2018-02-04
14
Pańczyk Julia
bpk
MUZKA (60)
2018-02-04
2
2018-02-04
3
Parkitny Maximilian
Karkonoski KJ
NOBILIS (29)
2018-02-04
6
2018-02-04
15
2018-02-04
2018-02-04
Pawlak Joanna
KJ Jaroszowka
2018-02-04
3
100
2018-02-04
2
150
2018-02-04
Paździora Oliwia
LKS Stragona Strzegom
BASMA (96)
2018-02-04
2018-02-04
12
2018-02-04
2
Piotrowska Alicja
SK Dębno
2018-02-04
18
2018-02-04
Robak Wiktoria
bpk
CZACZA (7)
2018-02-04
13
Rogaczewski Bartlomiej
KJ Dworzysko
2018-02-04
28
2018-02-04
Rosiak Ewa
Ks pegaz chwałowice
GALA W (109)
2018-02-04
13
2018-02-04
9
Sikorska Julia
bpk
MODEO (64)
2018-02-04
9
2018-02-04
14
Smaczny Maria
Ks pegaz chwałowice
RUFIO (110)
2018-02-04
30
2018-02-04
7
Śnieżek Julia
bpk
2018-02-04
3
2018-02-04
8
2018-02-04
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
POKER (86)
2018-02-04
4
2018-02-04
2018-02-04
2
150
BANKIER (87)
2018-02-04
17
2018-02-04
2018-02-04
17
Społowicz Zuzanna
KJ Jaroszówka
2018-02-04
6
2018-02-04
6
2018-02-04
19
2018-02-04
4
2018-02-04
18
St. George Anya
bpk
INOLA (61)
2018-02-04
11
2018-02-04
20
Stąpor Katarzyna
LKS Stragona Strzegom
2018-02-04
11
2018-02-04
BRODWAY (98)
2018-02-04
25
2018-02-04
Synowiec Wiktoria
bpk
LEGOLAS (65)
2018-02-04
6
2018-02-04
7
Szafranek Alicja
bzk
LEGOLAS (65)
2018-02-04
5
2018-02-04
5
Szeląg Róża
KS Small Cherry Trzebnica
INCALA (48)
2018-02-04
4
2018-02-04
Szmuc Michalina
KJ Pegaz Chwałowice
CITIZEN (95)
2018-02-04
2018-02-04
6
Szpojankowska Hanna
bpk
MIDAS (62)
2018-02-04
1
2018-02-04
1
Szut Julia
Bpk
CEZANE (51)
2018-02-04
12
2018-02-04
7
Szynkiewicz Wiktoria
LZJ Drama Zbrosławice
2018-02-04
22
2018-02-04
22
Urbaniak Patrycja
KJ Jaroszówka
EROIKA (12)
2018-02-04
8
2018-02-04
11
Walków Martyna
KJ Volta Miłocice Małe
BAZALT (23)
2018-02-04
1
2018-02-04
5
Wersocka Jagoda
KJ Victor Wrocław
SZELMA (116)
2018-02-04
2
2018-02-04
1
2018-02-04
Wesołowska Milena
bpk
AZJA (42)
2018-02-04
13
2018-02-04
2018-02-04
15
Wieruszewska Zofia
JKS Szafir Wrocław
2018-02-04
10
2018-02-04
Wiewióra Zuzanna
bzk
IDOL (58)
2018-02-04
4
2018-02-04
5
Wiraszka Jakub
LKS Stragona Strzegom
2018-02-04
24
2018-02-04
Wiraszka Róża
LKS Stragona Strzegom
2018-02-04
10
2018-02-04
9
Wiśniewska Emilia
bpk
BAD BOY (85)
2018-02-04
2018-02-04
Witmajer Antonina
bpk
WENA (91)
2018-02-04
2
2018-02-04
1
Wodzicka Maja
LKJ Moszna
HARLEY (92)
2018-02-04
2018-02-04
Wolak Oliwia
bpk
PIRELLA (40)
2018-02-04
17
Wołyńska Klaudia
bpk
PIRELLA (40)
2018-02-04
6
Woźniak Wiktoria
Karkonoski KJ
2018-02-04
2018-02-04
2018-02-04
23
LAFMI-J (68)
2018-02-04
2018-02-04
2018-02-04
25
Zawadka Joanna
KJ Picador
2018-02-04
2018-02-04
10
2018-02-04
1
150
BOSS (28)
2018-02-04
1
Zielant Natalia
KJ Volta Miłocice Małe
2018-02-04
15
2018-02-04
Zielińska Martyna
KS Pegaz w Chwałowicach
2018-02-04
5
2018-02-04
5
REXONEA P (111)
2018-02-04
7
2018-02-04
1
200
Żuk Kaja
KJ Picador
BODER (1)
2018-02-04
7
2018-02-04
18
BLUSTAR (83)
2018-02-04
9
2018-02-04
5
2018-02-04
19
Żyglicka Pola
LZJ Drama Zbrosławice
2018-02-04
1
2018-02-04

Number of Riders: 98

Number of Horses: 111

The sum of prizes: 1 200.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl