Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZRiT-B WTWK Partynice
WTWK Wrocław, 17.12.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
176 ENTRY ACCEPTED 2017-12-15 20:27:04
2017-12-15 20:26:49
Natalia Morsztyn QUEEN
  • 1x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy Over Horse
175 ENTRY ACCEPTED 2017-12-15 20:27:20
2017-12-15 20:23:59
Martyna Wawrzyniak WITO
  • 1x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy Over Horse
174 ENTRY ACCEPTED 2017-12-15 20:27:42
2017-12-15 20:20:31
Monika Matuszewska ILONUS
  • 1x 9/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
173 ENTRY ACCEPTED 2017-12-15 20:12:29
2017-12-15 20:11:33
Helena Holubniak LAMPAS
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
172 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 21:04:28
2017-12-14 18:14:27
Martyna Sinica GOLDI LOCKS
  • 2x 2T/70/80/70/80 towarzyski
171 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 21:05:36
2017-12-14 18:12:38
Bruno Haniszewski GWIAZDECZKA
  • 2x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
170 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 21:05:53
2017-12-14 17:52:57
Kamil Pszowski LUISSOME D'ESPOIRE
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy Over Horse
  • 1x 7/P-1/P-1 115 cm zwykły art.238.2.1
169 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 21:06:18
2017-12-14 17:01:50
Maria Adamietz CHELSEA-BLUE
  • 1x 8/N/N 120cm zwykły art.238.2.1 Marka Nuba Equi
  • 1x 9/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
168 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 14:21:37
2017-12-14 12:29:25
Dominika Luty CHILLOUT
  • 2x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
167 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 09:32:43
2017-12-14 07:27:09
Julia Tomczyk ANTONIA
  • 2x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
166 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 09:32:59
2017-12-14 07:03:05
Beata Mączka L'CHICOS
  • 2x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
165 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 09:33:18
2017-12-13 23:30:59
Aleksandra Maziarz CARLASS I
  • 2x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
164 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 09:33:34
2017-12-13 23:27:34
Julka Charkowska ROQUER DU MAURY
  • 2x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
163 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 22:01:54
2017-12-13 21:59:39
Małgorzata Brodziak LAMIA W
  • 1x 8/N/N 120cm zwykły art.238.2.1 Marka Nuba Equi
  • 1x 9/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
162 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 22:01:22
2017-12-13 21:55:54
Daria Sowa JASKIER
  • 2x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
161 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 22:01:03
2017-12-13 21:49:06
Aleksandra Kisilewicz DARLING Z
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy Over Horse
  • 1x 7/P-1/P-1 115 cm zwykły art.238.2.1
160 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 22:00:45
2017-12-13 21:40:07
Anna Nadolna STARMANGAL
  • 1x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
  • 1x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
159 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 22:00:25
2017-12-13 21:29:12
Jakub Czarnota FRAULEIN FROHLICH
  • 1x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
  • 1x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
158 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:05:19
2017-12-13 20:44:43
Łukasz Wasilewski GOLDDIGGER GR
  • 1x 9/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
157 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:05:43
2017-12-13 20:44:22
Łukasz Wasilewski HOLLISTER
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy Over Horse
  • 1x 9/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
156 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:06:07
2017-12-13 20:42:25
Miłosz Frąckowiak IROYCA D
  • 2x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
155 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:06:27
2017-12-13 20:42:04
Miłosz Frąckowiak INVENTIEF H
  • 2x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
154 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:06:45
2017-12-13 20:41:24
Miłosz Frąckowiak CHERIE S
  • 2x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
153 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:07:07
2017-12-13 19:05:52
Anna Michalska CELIA
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
152 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:07:38
2017-12-13 19:01:35
Monika Skorupa CELIA
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
151 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:08:05
2017-12-13 19:01:11
Szymon Nachotko DIUNA
  • 2x 2T/70/80/70/80 towarzyski
150 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:08:36
2017-12-13 16:16:15
Julia Hnat ZENO S
  • 1x 8/N/N 120cm zwykły art.238.2.1 Marka Nuba Equi
  • 1x 9/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
149 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:09:18
2017-12-13 16:15:58
Julia Hnat OBORA'S RAGAZZA
  • 1x 8/N/N 120cm zwykły art.238.2.1 Marka Nuba Equi
  • 1x 9/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
148 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:09:52
2017-12-13 10:48:19
Natalia Wycisk GWIAZDUCHA
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
147 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:10:27
2017-12-13 10:47:54
Tola Nowak GWIAZDUCHA
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
146 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:11:49
2017-12-13 10:20:32
Marcelina Hodera TELMA
  • 1x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
  • 1x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
145 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:12:09
2017-12-13 08:52:51
Julia Pańczyk KARLA
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
144 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:12:36
2017-12-13 08:52:28
Aleksandra Błachno MIDAS
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
143 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:13:02
2017-12-13 08:52:03
Weronika Morawska IDOL
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
142 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:13:27
2017-12-13 08:51:35
Anya St. George MUZKA
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
141 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:13:50
2017-12-13 08:51:13
Karmena Kułaga HEROINA PONYSPORT
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
140 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:14:10
2017-12-13 08:50:45
Julia Sikorska TOMI
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
139 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:14:33
2017-12-13 08:49:35
Emilia Kamińska KARLA
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
138 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:14:56
2017-12-13 08:48:46
Zofia Jankowska KARLA
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
137 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:15:39
2017-12-13 08:48:20
Natalia Dębowska INOLA
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
136 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:16:02
2017-12-13 08:48:01
Alicja Szafranek INOLA
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
135 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:16:43
2017-12-13 08:47:38
Wiktoria Synowiec LEGOLAS
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
134 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:18:09
2017-12-13 08:47:14
Eryk Bielawski MODEO
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
133 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:19:00
2017-12-13 08:46:54
Hanna Szpojankowska MIDAS
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
132 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:19:27
2017-12-13 08:44:31
Anna Milewska MIDAS
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
131 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:19:50
2017-12-13 08:44:01
Dobrosułka Nowowiejska IDOL
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
130 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:20:27
2017-12-13 08:43:37
Zuzanna Wiewióra IDOL
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
129 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:20:53
2017-12-13 08:43:00
Julia Lichocka MUZKA
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
128 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 22:08:01
2017-12-12 22:42:45
Maja Słobodzian TRYUMF
  • 2x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
127 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:21:56
2017-12-12 22:30:04
Paulina Subotkiewicz TORO
  • 1x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
  • 1x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
126 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:22:20
2017-12-12 22:26:19
Bartlomiej Rogaczewski SHARON ARON
  • 1x 7/P-1/P-1 115 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N/N 120cm zwykły art.238.2.1 Marka Nuba Equi
125 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 22:19:53
2017-12-12 20:46:23
Klaudia Smaza LADY LUKRECJA - EWITA
  • 1x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
  • 1x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
124 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 22:20:12
2017-12-12 20:45:22
Martyna Tomczak DAKAR B
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
123 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 17:37:42
2017-12-12 16:51:51
Martyna Kucharska ASCAN
  • 1x 5/L/Egzaminacyjny
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy Over Horse
122 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 22:10:46
2017-12-12 12:58:40
Katarzyna Hałoń ATLANTIC MAGIC
  • 2x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
121 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 16:05:21
2017-12-12 12:52:42
Joanna Jankowska GAMBIT-O
  • 1x 8/N/N 120cm zwykły art.238.2.1 Marka Nuba Equi
  • 1x 9/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
120 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 16:05:42
2017-12-12 12:52:27
Joanna Jankowska EKWADOR
  • 1x 8/N/N 120cm zwykły art.238.2.1 Marka Nuba Equi
  • 1x 9/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 16:06:09
2017-12-12 11:27:51
Artur Społowicz BANKIER
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy Over Horse
118 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 16:06:30
2017-12-12 11:27:25
Victoria Glomb SOJUZ
  • 1x 5/L/Egzaminacyjny
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy Over Horse
117 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 16:06:50
2017-12-12 11:19:13
Amelia Łuc TANGO
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
116 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 16:07:49
2017-12-12 11:13:52
Nina Jędrachowicz CHANTALE
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
115 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 16:08:11
2017-12-12 11:05:11
Patrycja Urbaniak TANGO
  • 2x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
114 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 16:07:09
2017-12-12 11:04:35
Zuzanna Społowicz WOODY ALLEN
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
  • 1x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
113 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 16:08:35
2017-12-12 11:00:07
Zuzanna Społowicz FLIRT
  • 2x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
112 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 16:07:30
2017-12-12 10:59:36
Zuzanna Społowicz CHANTALE
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
111 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 04:38:24
2017-12-12 01:05:15
Izabela Wojdyła HARNAŚ
  • 2x 2T/70/80/70/80 towarzyski
110 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 04:39:09
2017-12-12 00:39:10
Natalia Wymysłowska FERWOR
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
109 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 04:39:26
2017-12-12 00:38:55
Matylda Sierosławska FERWOR
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
108 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 04:39:50
2017-12-12 00:38:15
Julia Skuza MAŁY NIELS
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
107 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 04:40:33
2017-12-12 00:37:44
Kinga Dudziak MAŁY NIELS
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
106 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 04:41:16
2017-12-11 22:32:56
Zofia Wieruszewska LOTUS-STAR
  • 2x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
105 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 04:38:49
2017-12-11 22:32:35
Bianka Łakomiec CUMBRIA
  • 2x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
104 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 04:40:52
2017-12-11 22:32:11
Natalia Karpiewska RESZKA
  • 2x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
103 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 22:05:38
2017-12-11 21:40:50
Julia Szut EWEREST-N
  • 2x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 21:01:06
2017-12-11 20:28:01
Natalia Kruczkowska TANIEC
  • 1x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Egzaminacyjny
101 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 21:01:21
2017-12-11 19:40:10
Martyna Natkaniec WATRA
  • 2x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
100 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 21:01:37
2017-12-11 19:26:23
Magdalena Zawadka CLINTUS
  • 2x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
99 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 21:01:52
2017-12-11 19:19:51
Laura Kostek C'EST PETITE ANNI
  • 1x 8/N/N 120cm zwykły art.238.2.1 Marka Nuba Equi
  • 1x 9/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
97 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 16:09:02
2017-12-11 09:40:42
Katarzyna Stąpor NOVEMBER RAIN
  • 2x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 15:27:21
2017-12-11 09:39:56
Katarzyna Stąpor BRODWAY
  • 2x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-12-15 20:14:32
2017-12-11 09:39:17
Oliwia Paździora BASMA
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy Over Horse
  • 1x 7/P-1/P-1 115 cm zwykły art.238.2.1
94 ENTRY ACCEPTED 2017-12-15 20:16:42
2017-12-11 09:38:44
Agata Piskadło GOYA EWITA
  • 2x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 19:31:50
2017-12-11 09:37:59
Jakub Wiraszka KORUPCJA
  • 2x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 15:04:26
2017-12-11 09:36:58
Róża Wiraszka MELODIA
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
91 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 15:02:41
2017-12-11 09:36:22
Helena Hołubniak RUGIA
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
90 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 15:01:25
2017-12-11 08:11:51
Martyna Żołędziowska BAZALT
  • 2x 2T/70/80/70/80 towarzyski
89 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 15:00:13
2017-12-11 08:10:09
Natalia Zielant MISS-LOXGRAFFINA
  • 2x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
88 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 14:58:40
2017-12-11 08:09:41
Wiktoria Szebysty IMPAS
  • 2x 2T/70/80/70/80 towarzyski
87 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 14:57:31
2017-12-10 21:36:43
Joanna Zawadka C-LANCASTER
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy Over Horse
  • 1x 8/N/N 120cm zwykły art.238.2.1 Marka Nuba Equi
86 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 08:01:54
2017-12-10 19:49:48
Mariusz Kleniuk GEISHA
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy Over Horse
  • 1x 7/P-1/P-1 115 cm zwykły art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-12-10 18:39:48
2017-12-10 18:25:32
Henryk Polednia KALISTER
  • 1x 8/N/N 120cm zwykły art.238.2.1 Marka Nuba Equi
  • 1x 9/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
84 ENTRY ACCEPTED 2017-12-10 18:40:07
2017-12-10 18:24:56
Wiktoria Dżugaj TURBUD CONSUL
  • 1x 8/N/N 120cm zwykły art.238.2.1 Marka Nuba Equi
  • 1x 9/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
83 ENTRY ACCEPTED 2017-12-10 18:40:24
2017-12-10 17:35:08
Weronika Koroblowska GAL
  • 1x 8/N/N 120cm zwykły art.238.2.1 Marka Nuba Equi
  • 1x 10/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-12-10 18:40:49
2017-12-10 17:34:17
Zuzanna Antoniak CANDY LADY
  • 1x 8/N/N 120cm zwykły art.238.2.1 Marka Nuba Equi
  • 1x 9/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2017-12-10 18:41:07
2017-12-10 12:12:27
Mateusz Krole BESTSELLER
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
80 ENTRY ACCEPTED 2017-12-10 18:41:22
2017-12-10 11:21:49
Michalina Szymankiewicz WEKTOR
  • 1x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
  • 1x 5/L/Egzaminacyjny
79 ENTRY ACCEPTED 2017-12-12 04:37:52
2017-12-10 08:29:58
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 9/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-12-10 15:03:08
2017-12-10 08:29:15
Natalia Nabiałczyk LOMBIQUEEN
  • 1x 8/N/N 120cm zwykły art.238.2.1 Marka Nuba Equi
  • 1x 9/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 14:56:25
2017-12-10 08:27:57
Magda Drewnik PANAMA
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
  • 1x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
76 ENTRY ACCEPTED 2017-12-10 07:58:41
2017-12-09 20:29:01
Patrycja Pastuszek SAHARA
  • 2x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
75 ENTRY ACCEPTED 2017-12-10 07:58:59
2017-12-09 17:23:50
Wiktoria Maciejewska DISCOVERY
  • 2x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
74 ENTRY ACCEPTED 2017-12-10 07:59:18
2017-12-09 15:50:22
Julia Konwant CABALLO
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
  • 1x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
73 ENTRY ACCEPTED 2017-12-09 14:11:52
2017-12-09 12:30:45
Sebastian Dutkowski WIKING
  • 1x 9/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
72 ENTRY ACCEPTED 2017-12-09 08:58:42
2017-12-09 00:04:20
Oliwia Wolak PIRELLA
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
71 ENTRY ACCEPTED 2017-12-09 08:59:28
2017-12-09 00:03:56
Ewa Browarska PIRELLA
  • 1x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
70 ENTRY ACCEPTED 2017-12-09 08:59:50
2017-12-09 00:03:29
Klaudia Wołyńska PIRELLA
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
69 ENTRY ACCEPTED 2017-12-09 09:00:12
2017-12-09 00:00:32
Kamila Cygan JEDWABNY PYŁ
  • 1x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy Over Horse
68 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 20:50:21
2017-12-08 19:44:12
Aleksandra Chmielińska JAROSZÓWKA
  • 1x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy Over Horse
67 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 19:51:10
2017-12-08 12:57:20
Aleksa Karlińska EREZ M
  • 1x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy Over Horse
66 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 19:50:15
2017-12-08 12:55:52
Aleksa Karlińska SYMFONIA M
  • 1x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
  • 1x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 19:49:32
2017-12-08 12:54:49
Aleksa Karlińska BONIFACY II
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
64 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 18:20:22
2017-12-08 10:40:10
Aleksandra Skąpska UPTOWN GIRL
  • 1x 8/N/N 120cm zwykły art.238.2.1 Marka Nuba Equi
  • 1x 9/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 18:21:06
2017-12-08 10:35:09
Dominika Warmus MORIENTES
  • 2x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 14:19:42
2017-12-07 22:57:23
Olga Mieszczak BACARDI
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 08:14:40
2017-12-07 22:28:45
Natalia Till G-ARIE
  • 1x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
  • 1x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 19:48:46
2017-12-07 19:37:46
Katarzyna Hałoń JAMAIS DEUX SANS TROIS. P
  • 1x 7/P-1/P-1 115 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N/N 120cm zwykły art.238.2.1 Marka Nuba Equi
59 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 19:47:53
2017-12-07 19:37:14
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 2x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 08:14:53
2017-12-07 16:10:17
Beata Moskwa DONATELLA Q
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny
57 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 20:50:38
2017-12-07 16:09:42
Wiktoria Szymkowicz ART BEJ
  • 2x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
56 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 19:45:14
2017-12-07 15:01:42
Sonia Lewandowska CYRKON
  • 2x 2T/70/80/70/80 towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 19:44:56
2017-12-07 14:52:18
Beata Biczysko SAGA
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy Over Horse
  • 1x 7/P-1/P-1 115 cm zwykły art.238.2.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-12-11 08:02:08
2017-12-07 12:59:33
Roksana Fortuniak GEA-S
  • 1x 8/N/N 120cm zwykły art.238.2.1 Marka Nuba Equi
  • 1x 9/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 14:25:02
2017-12-07 11:41:56
Martyna Łomzik ELEGANT
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 14:25:17
2017-12-07 08:31:59
Jagoda Wersocka SZELMA
  • 2x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 09:47:16
2017-12-06 21:19:12
Zuzanna Pisarska CARETANA
  • 1x 8/N/N 120cm zwykły art.238.2.1 Marka Nuba Equi
  • 1x 9/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 09:47:27
2017-12-06 20:17:40
Julia Gillmaier QUINTON 14
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy Over Horse
  • 1x 7/P-1/P-1 115 cm zwykły art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 09:47:38
2017-12-06 20:16:42
Julia Gillmaier RED SUNRISE 2
  • 2x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy Over Horse
48 ENTRY ACCEPTED 2017-12-07 09:47:50
2017-12-06 18:15:06
Julia Bronś WENA
  • 1x 7/P-1/P-1 115 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N/N 120cm zwykły art.238.2.1 Marka Nuba Equi
47 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 19:23:41
2017-12-05 22:28:33
Olga Mieszczak DAISY
  • 1x 5/L/Egzaminacyjny
46 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 19:24:09
2017-12-05 22:27:45
Olga Mieszczak JEGRA
  • 1x 5/L/Egzaminacyjny
45 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 19:23:55
2017-12-05 22:26:51
Julia Marcinowska FUDGE
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
44 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 19:23:25
2017-12-05 22:25:33
Natalia Kołsut REVLON
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
43 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 21:19:44
2017-12-05 21:15:49
Martyna Zielińska REXONEA P
  • 1x 9/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 21:20:35
2017-12-05 21:14:33
Ewa Rosiak GALA W
  • 1x 7/P-1/P-1 115 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N/N 120cm zwykły art.238.2.1 Marka Nuba Equi
40 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 21:21:00
2017-12-05 21:13:58
Julia Kuźnińska ATHLETICO GRADUS
  • 1x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy Over Horse
39 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 21:23:24
2017-12-05 21:08:22
Kamila Wojciechowska IDOL
  • 2x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
37 ENTRY ACCEPTED 2017-12-08 19:24:50
2017-12-05 18:36:50
Aleksandra Świętochowska JULINERO V
  • 2x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 21:21:56
2017-12-05 17:56:43
Agnieszka Żokowska RAMINO
  • 1x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
  • 1x 5/L/Egzaminacyjny
35 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 21:23:01
2017-12-05 17:56:15
Agnieszka Żokowska MOLIA L
  • 1x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
  • 1x 5/L/Egzaminacyjny
34 ENTRY ACCEPTED 2017-12-05 21:22:24
2017-12-05 16:54:05
Asenata Adamus RAPSODIA
  • 2x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 17:10:58
2017-12-04 16:36:32
Agnieszka Bienert PENTAGON K
  • 2x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 17:11:30
2017-12-04 16:35:14
Agnieszka Bienert ETURIA
  • 2x 2T/70/80/70/80 towarzyski
31 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 14:59:22
2017-12-04 14:32:52
Anna Dukiewicz JUSTE MILIEU
  • 2x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 11:41:11
2017-12-04 08:42:14
Paulina Szulc QUIBOR
  • 2x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 11:41:39
2017-12-04 08:19:43
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 8/N/N 120cm zwykły art.238.2.1 Marka Nuba Equi
  • 1x 9/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 22:31:21
2017-12-04 08:19:17
Paulina Adamiec LOVE PARADE
  • 2x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 11:42:22
2017-12-04 08:18:58
Paulina Adamiec BALOU
  • 1x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy Over Horse
25 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 04:53:17
2017-12-03 19:56:24
Julita Popławska CUMA
  • 1x 8/N/N 120cm zwykły art.238.2.1 Marka Nuba Equi
  • 1x 9/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 17:28:35
2017-12-03 17:23:08
Emilia Korzeniewska GINA
  • 2x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 11:42:35
2017-12-03 17:15:32
Ewa Milian SENTENCJA
  • 1x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny
22 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 17:29:02
2017-12-03 17:13:15
Alicja Kozłowska TROJAN
  • 2x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
21 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 11:43:15
2017-12-03 17:09:53
Sara Bętkowska NIKI
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
20 ENTRY ACCEPTED 2017-12-03 12:56:52
2017-12-03 00:27:06
Magdalena Filiks PATASZON
  • 2x 2T/70/80/70/80 towarzyski
19 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 15:57:05
2017-12-01 11:03:37
Milena Barczyk S EASY FLY
  • 1x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy Over Horse
18 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 15:57:27
2017-12-01 11:01:43
Milena Barczyk DORIS
  • 1x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
  • 1x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 11:43:39
2017-12-01 09:17:04
Piotr Rachwał MY FUNNY VALENTINE
  • 1x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy Over Horse
16 ENTRY ACCEPTED 2017-12-04 11:43:52
2017-12-01 09:16:33
Piotr Rachwał GOUDELOUP
  • 1x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy Over Horse
15 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 15:57:43
2017-12-01 09:07:37
Wiktoria Mącka WISPER VAN DE LOOHOEVE
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 15:58:04
2017-12-01 09:02:09
Angelika Woźniak WISPER VAN DE LOOHOEVE
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
13 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 15:58:16
2017-12-01 08:50:12
Angelika Woźniak MIRAGE
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
12 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 14:45:08
2017-11-30 23:54:05
Dominika Luty SZALONY CHE
  • 2x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-12-14 21:04:49
2017-11-30 23:53:33
Dominika Luty SZALONY CHICCO
  • 2x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 08:37:02
2017-11-30 16:38:07
Emilia Wiśniewska BAD BOY
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
  • 2x 2T/70/80/70/80 towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 16:25:38
2017-11-30 10:04:56
Ania Kowalska MIRAGE
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 16:26:01
2017-11-30 09:44:47
Kamila Budzisz HOCHSTYL
  • 1x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny
7 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 19:40:22
2017-11-28 22:33:27
Kaja Żuk BODER
  • 1x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy Over Horse
6 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 17:31:48
2017-11-28 22:32:26
Kaja Żuk BLUSTAR
  • 2x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
4 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 19:45:51
2017-11-28 13:07:35
Wiktoria Stasiulewicz EMS
  • 1x 3/LL/LL 90 cm z trafieniem w normę czasu tab. S!
  • 1x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
  • 1x 5/L/Egzaminacyjny
3 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 08:43:19
2017-11-27 23:09:21
Alicja Piotrowska GRACE O’FAIRY
  • 2x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 17:31:08
2017-11-27 22:31:07
Filip Dziuba SAFARI
  • 2x 4/L/L 100 cm Marka Fair Play z trafieniem w normę czasu S1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-12-13 19:30:51
2017-11-27 22:29:34
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1 o nagrodę firmy Over Horse
  • 1x 7/P-1/P-1 115 cm zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Paulina Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O045600
2. Adamietz Maria KJ METPOL GRODZIEC
2003 (JM.)
0000
3. Adamus Asenata KJ Dera
S
O018356
4. Antoniak Zuzanna KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2001 (J.)
O024301
5. Barczyk Milena bpk
2004 (JM.)
O027550
6. Bętkowska Sara Królewski KJ Wiktoria
2003 (JM.)
O039226
7. Biczysko Beata OSK Michalscy Trzebnica
S
O009909
8. Bielawski Eryk bpk
2004 (JM.)
brak
9. Bienert Agnieszka Bpk
S
Brak
10. Błachno Aleksandra bpk
2006 (JM.)
brak
11. Bronś Julia KJ Jaroszówka
1998 (MJ.)
O009469
12. Browarska Ewa Królewski KJ Wiktoria
S
O044336
13. Charkowska Julka KS Small Cherry Trzebnica
2005 (JM.)
O047337
14. Chmielińska Aleksandra LKS Stragona Strzegom
2000 (J.)
O030592
15. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
16. Cygan Kamila KJ Jaroszówka
2004 (JM.)
O043216
17. Czarnota Jakub BPK
2017 (Mł.)
O035633
18. Dębowska Natalia bpk
2005 (JM.)
brak
19. Drewnik Magda KJ PICADOR
S
brak
20. Dudziak Kinga bpk
2004 (JM.)
brak
21. Dukiewicz Anna Bez Przynależności Klubowej
S
O038483
22. Dutkowski Sebastian bpk
S
brak
23. Dziuba Filip KJ Jaroszówka
2000 (J.)
O040608
24. Filiks Magdalena KJ Jaroszówka
S
O012839
25. Fortuniak Roksana KJ Jaroszówka
1997 (MJ.)
O019851
26. Gillmaier Julia Konie Sportowe Gillmaier
2000 (J.)
O024867
27. Glomb Victoria KJ Jaroszówka
2001 (J.)
O026511
28. Hałoń Katarzyna KJ Picador
2002 (J.)
O033286
29. Hałoń Klaudia KJ Picador
1997 (MJ.)
O033287
30. Haniszewski Bruno KJ Folwark Wenus Suszki
2010 (Mł.)
brak
31. Hnat Julia St. KS KJK Szary Michałowice
1999 (MJ.)
O033426
32. Hodera Marcelina LKJ Platan Wrocław
1997 (MJ.)
O027542
33. Holubniak Helena LKJ Stragona
2017 (Mł.)
brak
34. Hołubniak Helena LKS Stragona Strzegom
O043339
35. Jankowska Joanna Klub Jeździecki Ślęża Wrocław
1997 (MJ.)
O023553
36. Jankowska Zofia bpk
2007 (Mł.)
brak
37. Jędrachowicz Nina KJ Jaroszówka
2007 (Mł.)
O047429
38. Kamińska Emilia bpk
2003 (JM.)
brak
39. Karlińska Aleksa LKS Stragona Strzegom
S
O020756
10085658
40. Karpiewska Natalia JKS Szafir Wrocław
S
O022304
41. Kisilewicz Aleksandra KJ Picador
S
O026259
42. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
43. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia
S
44. Kołsut Natalia Jeździecki Klub Michałów
2002 (J.)
brak
45. Konwant Julia KJ Partynice
2002 (J.)
O034953
46. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (JM.)
O036714
47. Korzeniewska Emilia Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
1997 (MJ.)
brak
48. Kostek Laura bpk
2000 (J.)
O030695
49. Kowalska Ania KJ Celestyn
2004 (JM.)
brak
50. Kozłowska Alicja Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
2004 (JM.)
brak
51. Krole Mateusz niezrzeszony
brak
52. Kruczkowska Natalia bpk
2017 (Mł.)
O036789
53. Krzecka Weronika KJ Folwark Wenus Suszki
2007 (Mł.)
O045684
54. Kucharska Martyna KJ Jaroszówka
2002 (J.)
O026512
55. Kułaga Karmena bpk
2004 (JM.)
brak
56. Kuźnińska Julia Bpk
2000 (J.)
Brak
57. Lewandowska Sonia Stadnina Koni Kruszyńscy
S
brak
58. Lichocka Julia bpk
2004 (JM.)
brak
59. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
60. Łakomiec Bianka JKS Szafir Wrocław
2003 (JM.)
O043979
61. Łomzik Martyna BPK
2005 (JM.)
brak
62. Łuc Amelia KJ Jaroszówka
2007 (Mł.)
O047428
63. Maciejewska Wiktoria bpk
1998 (MJ.)
O022613
64. Mącka Wiktoria KJ Celestyn
2000 (J.)
brak
65. Mączka Beata KS Small Cherry Trzebnica
S
O023276
66. Marcinowska Julia BPK
2000 (J.)
O040635
67. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
S
O014399
68. Maziarz Aleksandra KS Small Cherry Trzebnica
S
O012995
69. Michalska Anna Bpk
S
Brak
70. Mieszczak Olga KJ Michałów
S
O014233
71. Milewska Anna bpk
2004 (JM.)
brak
72. Milian Ewa Królewski KJ Wiktoria
S
O024394
73. Morawska Weronika bpk
2003 (JM.)
brak
74. Morsztyn Natalia bpk
2001 (J.)
O035846
75. Moskwa Beata BPK
S
brak
76. Nabiałczyk Natalia KJ Volta Miłocice Małe
1999 (MJ.)
O022127
77. Nachotko Szymon LKS stragona Strzegom
S
O003911
78. Nadolna Anna KJ Picador
2000 (J.)
O027541
79. Natkaniec Martyna BPK
2005 (JM.)
29411/17
80. Nowak Tola bpk
2004 (JM.)
brak
81. Nowowiejska Dobrosułka bpk
2005 (JM.)
brak
82. Pańczyk Julia bpk
2003 (JM.)
brak
83. Paździora Oliwia LKS Stragona Strzegom
2002 (J.)
O031639
84. Piotrowska Alicja SK Dębno
2001 (J.)
Brak
85. Pisarska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
2000 (J.)
O027023
86. Piskadło Agata LKS Stragona Strzegom
2004 (JM.)
O042155
87. Popławska Julita KJ Partynice Wrocław
S
O030787
88. Pszowski Kamil KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O045612
89. Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce
S
O025098
90. Rogaczewski Bartlomiej KJ Dworzysko
S
O013279
91. Rosiak Ewa Ks pegaz chwałowice
S
Brak
92. Sierosławska Matylda bpk
2006 (JM.)
brak
93. Sikorska Julia bpk
2005 (JM.)
brak
94. Sinica Martyna KJ Folwark Wenus Suszki
2004 (JM.)
O046200
95. Skorupa Monika BPK
S
Brak
96. Skuza Julia bpk
2005 (JM.)
brak
97. Słobodzian Maja KJ VOLTA
2001 (J.)
brak
98. Smaza Klaudia JKS Jaroszówka
S
O008063
99. Sowa Daria KJ Picador
2001 (J.)
O026287
100. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
101. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (Mł.)
O036095
102. St. George Anya bpk
2009 (Mł.)
brak
103. Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O003881
104. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (J.)
O038702
105. Subotkiewicz Paulina KJ Dworzyslo
1998 (MJ.)
O023748
106. Świętochowska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
LZRWZJ/5479/17
107. Synowiec Wiktoria bpk
2017 (Mł.)
brak
108. Szafranek Alicja bzk
2003 (JM.)
brak
109. Szebysty Wiktoria KJ VOLTA
2004 (JM.)
brak
110. Szpojankopwska Hanna bpk
2006 (JM.)
brak
111. Szulc Paulina St. Sportowe Vidavia Wrocław
S
O025678
112. Szut Julia KJ Hanna
2000 (J.)
brak
113. Szymankiewicz Michalina LKJ Platan Wrocław
2004 (JM.)
O044791
114. Szymkowicz Wiktoria bpk
2004 (JM.)
O041598
115. Till Natalia bpk
1997 (MJ.)
O024623
116. Tomczak Martyna jks jaroszówka
2006 (JM.)
BRAK
117. Tomczyk Julia KS Small Cherry Trzebnica
S
O001206
118. Urbaniak Patrycja KJ Jaroszówka
2007 (Mł.)
brak
119. Warmus Dominika KJ Jaroszówka
1999 (MJ.)
O033674
120. Wawrzyniak Martyna bpk
2001 (J.)
O027539
121. Wawrzyniak Martyna KS Arkadia
2001 (J.)
R027539
122. Wersocka Jagoda KJ Victor Wrocław
2001 (J.)
O042798
123. Wieruszewska Zofia JKS Szafir Wrocław
2001 (J.)
O041113
124. Wiewióra Zuzanna bzk
2005 (JM.)
brak
125. Wiraszka Jakub LKS Stragona Strzegom
2002 (J.)
O045579
126. Wiraszka Róża LKS Stragona Strzegom
brak
127. Wiśniewska Emilia bpk
2002 (J.)
O046901
128. Wojciechowska Kamila OSK Michalscy
S
O033515
129. Wojdyła Izabela LKJ PLATAN
S
brak
130. Wolak Oliwia bpk
2003 (JM.)
brak
131. Wołyńska Klaudia bpk
2000 (J.)
brak
132. Woźniak Angelika KJ Celestyn
2007 (Mł.)
brak
133. Wycisk Natalia bpk
2006 (JM.)
brak
134. Wymysłowska Natalia bpk
2006 (JM.)
brak
135. Zawadka Joanna KJ Picador
2004 (JM.)
O034429
136. Zawadka Magdalena Osk Michalscy
2000 (J.)
O027437
137. Zielant Natalia KJ Volta Miłocice Małe
2003 (JM.)
O043980
138. Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
2002 (J.)
O027136
139. Żokowska Agnieszka Klub Jeździecki PAINT HORSE
2003 (JM.)
O031725
140. Żołędziowska Martyna KJ VOLTA
2002 (J.)
brak
141. Żuk Kaja KJ Picador
2005 (JM.)
O042800
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

9

ANTONIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Landstreicher / Landgraf I
M: Antoinette / Andiamo
O: Julia Tomczyk
B: Bernhard Bueter
K023654 DE433332014910
2.

95

ART BEJ MŁP POL 2001 Wałach gniada F: Brokat Bej / Elsing
M: Arkadia / Kardynał
O: Anetta Kucharska
B: Anetta Kucharska
K012554 POL006660077301
3.

47

ASCAN MŁP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Dounba / Kaldoun
M: Astella / Veritas 6 (Quidam D'Or)
O: Artur Społowicz
B: SK Janów
K015251 616006580658309
4.

119

ATHLETICO GRADUS X POL Xxxx Klacz inna F: X
M: X
O: X
B: X
Brak
5.

13

ATLANTIC MAGIC Kuc Connemara IRL 2004 Wałach siwa/kuc: F: Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard
M: Atlantic Queen Of Peace / Cloonisle Cashel
O: Danuta Hałoń
B:
K009240 004786
6.

8

BACARDI Śląska POL 2007 Wałach gniada/168 F: Butanol
M: Karmela
O: Marek Łyczko
B: Elżbieta Łyczko
K016825
7.

143

BAD BOY Szlachetna Półkrew POL 2004 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: Jarosław Mazur
B: NN
brak
8.

129

BALOU KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Sarantos / Emilion
M: Pandora / Lincoln
O: Katarzyna Garbowska-Adamiec
B:
K013846 5280030606180
9.

50

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Awans / Vis Versa
M: Baszkiria / Emir
O: Trening Koni Artur Społowicz
B: SK Janów Podlaski
K021353 61600653031221
10.

153

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: inston / Nobody
M: Bianka / Marcus
O:
B:
K012722 POL009530128205
11.

75

BAZALT SP POL 2003 Wałach gniada/175 F: Mabant /
M: Balanga / Ottis
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
K014614 POL009670021703
12.

85

BESTSELLER SP POL 2006 Wałach gniada F: caprioland
M: bejla
O: Izabela Krężelewska
B: Agnieszka Przybylska
brak
13.

146

BLUSTAR DRP POL 1998 Ogier kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Marian Gomułkiewicz
B:
K011263 POL999670038998
14.

145

BODER WLKP POL 1998 Ogier gniada/mk: F: Oder / Espadron
M: Begonia / Bask
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K012614 POL007670039098
15.

98

BONIFACY II Małopolska POL 2006 Wałach siwa F: First des Termes
M: Bonitacja
O: Agnieszka Karlińska
B: SK Ochaby
K011506 POL006540023806 103QI62
16.

68

BRODWAY SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Lenon
M: Babilonia
O: -
B: -
K022651
17.

79

C-LANCASTER HAN POL 2005 Wałach ciemnogniada F: Lanselot / Leandro
M: Coma / Atut
O: Marian Gomułkiewicz
B: Marian Gomułkiewicz
K014617 616009670115305
18.

66

C'EST PETITE ANNI WESTF GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Coco Jambo /
M: Anatevka / Avec Coeur
O: Katarzyna Frunze-Kostek
B: Heinrich Ramsbrock
K024204 DE441411274011
19.

90

CABALLO Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada/174 F: CABOCHON / CALETTO I
M: I-CASANNA / CALANDO I
O: Jan Konwant
B: Jarosław Sekuła
K020796 DE421000202108
20.

84

CANDY LADY OLD POL 2012 Klacz siwa F: Cantoblanco /
M: Luisa / Lucky Lionel
O: Zuzanna Antoniak
B: Christiane Hoffman
K022138 DE418181661512
21.

103

CANSIN OLD GER 2008 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue
M: Wadi el Hasa
O: Klaudia Hałoń
B:
K022652
22.

109

CARETANA OLD GER 2010 Klacz kasztanowata/165 F: Cartoon / Carthago
M: Cha-Cha Z / Caretano 2
O: Edyta Pisarska
B: Gestuet Lewitz
K018588 DE418184014410
23.

11

CARLASS I HOL POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Carlos DZ / Cantus
M: Pergola / Lascadell
O: Aleksandra Maziarz
B: Waldemar Kasperski
K020748 DE421000582712
24.

26

CELIA Wielkopolska POL 10.10.2006 Klacz siwa F: Murat Nur
M: Cenzura
O: Szymon Nachotko
B: Szymon Nachotko
Brak
25.

53

CHANTALE KUC POL 2004 Klacz kasztanowata/kuc:115 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Katarzyna Społowicz
B:
K019593 616999681129604
26.

6

CHELSEA-BLUE OLD POL 2005 Klacz kasztanowata F: Chacco- Blue / Chambertin
M: Cobette / Baloubet Du Rouet
O: Józef Marciniak
B: Gestuet Lewitz
K010510 DE418180138905 103DG69
27.

7

CHILLOUT Meklemburski GER 2012 Wałach gniada/170 F: Commerce One
M: Lea
O: Monika Knoppek
B: Maik Walter
brak De 427270328012
28.

65

CLINTUS Westfalski DEU 2009 Wałach gniada F: Clinton
M: Stutbuch 1
O: Zawadka
B: Montis sp.zo.o. Nip 743-17-25-119 Regon 510987916 Grabowiec 22 a 14-521 LELKOWO POLEN
O027437 DE 441411196709
29.

30

CORMINTTA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
O: Filip Dziuba
B: Dora Meifort
K023021 DE421000343410
30.

130

CUMA SP POL 2008 Klacz siwa F: Chellanos's Boy D Z / Chellano Z
M: Czanda / Lavendel
O: Cezary Popławski
B: Mieczysław Chomiak
K018430 POL009530066108
31.

61

CUMBRIA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Paquito Go / Maizauber
M: Cordea / Hamlet Go
O: Jacek Łakomiec
B: SK Liski
K014181 POL007600397208
32.

105

CYRKON SP POL 2010 Wałach inna F: Colox Cup
M: Cybina
O: Przemysław Filar
B: SK Rzeczna
brak
33.

113

DAISY Szlachetna Półkrew POL 2005 Klacz kasztanowata F: Veracruz
M: Dafne
O: Elżbieta Łyczko
B: brak
K011758
34.

46

DAKAR B SP POL 2001 Ogier ciemnogniada F: Turbud Elvis /
M: Turbud De Qualitete / Turbud Quirinus
O: Tomasz Apanasewicz
B: Wiesław Buchowiecki
K014915 616009670097501
35.

18

DARLING Z ZANG BEL 2010 Wałach gniada/165 F: Diamant Z /
M: Nimf Z / Nagano
O: Andrzej Kisilewicz
B:
K020558 056015Z55605910
36.

89

DISCOVERY KUC POL 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: Strayer's Samson
M: Dora
O: Wiktoria Maciejewska
B: Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o. o.
brak
37.

27

DIUNA American Paint Horse POL 2011 Klacz tarantowata F: Farnk
M: Danka
O: Szymon Nachotko
B: Szymon Nachotko
Brak
38.

104

DONATELLA Q Westfalska POL 2008 Klacz srokata F: Deltas Pepp O Lena
M: La Toya
O: Anetta Kucharska
B: Montis sp. zo.o.
brak
39.

137

DORIS MŁP POL 2007 Klacz siwa/mk: F: Dunajec /
M: Dolores / Pamir AV Rabbelugn
O: Magdalena Parkitna
B: Zbigniew Zgoła
K022649 POL006670169607
40.

49

EKWADOR SP POL 2007 Wałach gniada F: Cajero / Caretino
M: Enigma / Le Voltaire
O: Joanna Jankowska
B: Maciej Grygier
K016485 POL009610114707
41.

107

ELEGANT Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Czador
M: Eneida
O: Zagaja Joanna
B: Mud Joanna Węgorzewo
brak POL 007 60 03257 07
42.

148

EMS SP POL 2009 Wałach siwa/168 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Enira / Czempion
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Marek Duszkiewicz
K019863 616009550061109
43.

96

EREZ M Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach gniada F: Montbard
M: Elegia
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K014898
44.

125

ETURIA SP POL 2008 Klacz srokata F: Karmel
M: Etna
O: Łukasz Kuryś
B: Antoni
Brak
45.

15

EWEREST-N SP POL 2009 Wałach gniada F: FAUST-Z
M: ERINA
O: Karolina Szut
B: Łukasz Wylęga
brak
46.

57

FERWOR KUC POL 2009 Wałach kasztanowata/kuc: F: Frankenhoeh's Vitalise / Steehorst Pavarotti
M: Elma / nn
O: Stajnia Ardena
B:
POL013520042509
47.

55

FLIRT KUC POL 2013 Wałach inna/kuc: F: Fjordglimt`s Mr Chatland
M: Gratka
O: Katarzyna Społowicz
B: Grzegorz Wróblewski
brak 616013610099213
48.

20

FRAULEIN FROHLICH OLD GER 2008 Klacz ciemnogniada F: Ferewell
M: Uskana
O: Czarnota Marzena
B: Niemcy
Ko24390
49.

115

FUDGE Gypsy Cob POL 2012 Ogier srokata/kuc:130 F: Tom The Eyelid
M: Jenny
O: Katarzyna Słupska
B: J. Ambroszko
K024186
50.

101

G-ARIE Szlachetna Półkrew POL 2006 Wałach gniada F: Atylla ex.Atylla
M: Gaffa
O: Anna Cisło-Pakuluk
B: Różecki Jerzy
K015935
51.

83

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
O: Robert Koroblowski
B: Zbigniew Piecuch
K014094 POL009520042107
52.

118

GALA W SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: X
M: X
O: Marek Rosiak
B: X
Brak
53.

48

GAMBIT-O KWPN NED 2011 Wałach gniada F: Vleut
M: Odonja/Indoctro
O: Zbigniew Jankowski
B: -
K020355
54.

156

GASPRA SP POL 2005 Klacz gniada F: PRO SAVAGE
M: GRACJA
O: IZABELA JURASIK
B: DITER STANIEK
POL 009540039105
55.

78

GEA-S SP POL 2003 Klacz gniada/168 F: Power Prince / Pilot
M: Gloria Bid / Baby Bid
O: Cezary Fortuniak
B: Mirosław Stanisz
K011456 POL009670123503
56.

80

GEISHA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/165 F: Huzar /
M: Geravela / Aravel Waro
O: Mariusz Kleniuk
B: Mariusz Kleniuk
K020159 616009590271711
57.

131

GINA KUC POL 2008 Klacz kara/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krzystof Król
B:
K020394 DE417170389208
58.

3

GOLDI LOCKS KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Langer-Haniszewska
B:
K021182 616999670165109
59.

128

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
60.

139

GOUDELOUP KWPN NED 2011 Wałach kara/170 F: Riant / Jazz
M: Ornate / Haarlem
O: Piotr Rachwał
B: J.Gloudemans
K021281 528003201101721
61.

70

GOYA EWITA SP POL 2008 Klacz gniada F: Liberado /
M: Gaga Ewita / Sapieha
O: Janusz Piskadło
B: Aleksandra Apanasewicz
K021734 POL009670148208
62.

149

GRACE O’FAIRY LP POL 2014 Klacz siwa/mk:148 F: NN
M: NN
O: Alicja Piotrowska
B: Maciej Mikita
Brak
63.

4

GWIAZDECZKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Langer-Haniszewska
B:
K023657 61699967016509
64.

32

GWIAZDUCHA KUC POL 2012 Klacz inna/kuc: F: NN
M: NN
O: Stajnia Ardena
B:
65.

56

HARNAŚ Małopolska POL 2006 Wałach siwa F: Łyk Szampana
M: Hulanka
O: Adamczyk Krzysztof
B: Adamczyk Krzysztof
brak
66.

38

HEROINA PONYSPORT KUC POL 2000 Klacz siwa/kuc: F: Waron
M: Hurta
O: WTWK Partynice
B: Mariusz Stański
brak
67.

31

IDOL Czeska Gorącokrw. CZE 2006 Wałach gniada/175 F: Carismo /
M: Chvile / Quoniam II - 238 S.V.
O: Wojciechowski
B: Miroslava Svadlakova
K022172 203009220155906
68.

36

IDOL KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Benny
M: Idylla
O: WTWK Partynice
B: Lilianna Zięba
brak
69.

152

ILONUS SP POL 2004 Wałach gniada F: Turbud Quirinus / Pavarotti Van De Helle
M: Ilona / Windwurf
O: Mateusz Michalski
B: Mateusz Michalski
K009692 POL009640019504 105AZ43
70.

77

IMPAS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: .
M: .
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
BRAK
71.

40

INOLA KUC POL 2001 Klacz gniada/kuc: F: Falk
M: Ice-Road's Emily
O: WTWK Partynice
B: Liliana Gajdzińska
brak
72.

102

JAMAIS DEUX SANS TROIS. P BWP BEL 2009 Klacz ciemnogniada F: Quickfeuer Van Koekshof /
M: Elka Van De Molendrieshoeve / Apollo Van Het Lindenbos
O: Danuta Hałoń
B:
K024162 BEL002W00291773
73.

94

JAROSZÓWKA HAN POL 2007 Klacz gniada F: Wanderfurst / Wanderbursch II
M: Jarama / Dolus
O: Iwona Chmielińśka
B: Piotr Krzyżanowski
K012417 DE455870365707
74.

93

JEDWABNY PYŁ SP POL 2007 Wałach kasztanowata/172 F: Moravia / Monsieur
M: Jedwabna / Country Club
O: Joanna Pawlak
B: Wiesław Kryszyłowicz
K011179 POL009670151207
75.

114

JEGRA XX POL 2004 Klacz gniada F: Ray Of Light /
M: Jegrznia / Royal Court
O: Olga Mieszczak
B: SK Jaroszówka
K011451 POL040000003121
76.

120

JULINERO V Oldenburger Springpferd GER 2012 Wałach kara F: Julio/Julio Mariner
M: Aisha/Libero H
O: Mieczysław Świętochowski
B: Gestuet Sprehe GmbH
K023706 DE418189693113
77.

126

JUSTE MILIEU Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1999 Klacz gniada/168 F: MARINO
M: JUGOSŁAWIA
O: KATARZYNA KASPRZAK
B: VARISELLA RYSZARD
K006462 POL009600086199
78.

34

KARLA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: WTWK Partynice
B: nn
nn
79.

71

KORUPCJA SP POL 2010 Klacz gniada F: Love Affair
M: Kofeina
O: -
B: -
K018644
80.

10

L'CHICOS OLD GER 2012 Ogier ciemnogniada F: Chico's Boy /
M: Luna / Landjonker
O: Beata Mączka
B: Marita Niehaus
K022886 DE418181071512
81.

45

LADY LUKRECJA EWITA Drp Kuc POL 2010 Klacz siwa F: TUPET
M: LADY PIGI
O: WIESŁAW APANASEWICZ
B: WIESŁAW APANASEWICZ
BRAK
82.

154

LAMPAS SP POL 2006 Wałach siwa/158 F: Cisoń
M: Lama
O: Renata Karniewska
B: SK Walewice
K022080
83.

41

LEGOLAS KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc: F: Ramona's Tequila Boy
M: Landman,s Samanta
O: WTWK Partynice
B: Anna Wyszkowska
brak
84.

87

LOMBIQUEEN SP POL 2006 Klacz gniada F: Qumball / Kimball
M: Lombardia / Lombard
O: Tomasz Nabiałczyk
B: Natalia Paulina Bartosz
K014140 POL009540049706
85.

60

LOTUS-STAR HAN GER 2004 Wałach siwa F: Litas - Star /
M: Ramona / Ramino
O: Antoni Chłapowski
B: Sport und Zuchtstall Duysens-Mulder-Saul
K024248 DE431316725704
86.

1

LOVE PARADE HOL. GER 2001 Ogier gniada F: Lancer
M: Almara
O: Katarzyna Krawczyk
B: Petersen Johannes
K007686
87.

5

LUISSOME D'ESPOIRE SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Imequyl
M: Lissome
O: Kornel Pszowski
B: Mirosław Szary
K015943
88.

58

MAŁY NIELS SP POL 2010 Wałach gniada F: Niels
M: Mała Era
O: Stajnia Ardena
B:
brak
89.

72

MELODIA KUC POL 2008 Klacz kasztanowata F: Frankenhoeh's Mylord /
M: Megan B. /
O: Piotr Ciecholewski
B: Piotr Ciecholewski
brak
90.

35

MIDAS KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
O: WTWK Partynice
B: Piotr Koch
brak
91.

141

MIRAGE Haflingerska POL 2003 Klacz kasztanowata/kuc: F: Bergfurst
M: Meelody
O: Stowarzyszenie św. celestyna
B: Dziaduch Krzysztof
brak 616013670051003
92.

76

MISS-LOXGRAFFINA SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Lucky Lord-Loxgraff II /
M: Missy Quin / Mariensztat
O: Anna Miśkiewicz
B: Karol Gmyrek
K020132 616009670098711
93.

42

MODEO KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
O: WTWK Partynice
B: Piotr Koch
brak
94.

122

MOLIA L Wielkopolska POL 2011 Klacz gniada F: Bockman's Looping
M: Mika
O: Monika Graczyk - Żokowska
B: Janota Dariusz
K021556
95.

100

MORIENTES WLKP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Walor /
M: Miss Malina / Akerman
O: Adam Warmus
B: Andrzej Potaczek
K021619 POL007670096907
96.

37

MUZKA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
O: WTWK Partynice
B: Piotr Koch
brak
97.

138

MY FUNNY VALENTINE Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada/174 F: Dilmar
M: Carmen
O: Piotr Rachwał
B: J. Charyton
K021285 616007520056712
98.

134

NIKI KUC POL 2001 Ogier tarantowata/kuc:137 F: Demether / Alex van de Kamperweg
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Krzysztof Król
B: Piotr Siębor
K014539 POL013670092901
99.

67

NOVEMBER RAIN SP POL 2013 Ogier gniada F: Lenon L
M: Novocaina
O: Katarzyna Konarska
B: Katarzyna Konarska
K024026
100.

29

OBORA'S RAGAZZA Niem. Sport. GER 2009 Klacz ciemnogniada F: Apoleon Timpex / Quidam De Revel
M: Rush On / Nekoma
O: Grażyna Pawłowska
B: Johann Frischeis
K015628 121078209 104LW59
101.

59

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
O: Tomasz Nabiałczyk
B: Jarosław Skrzyczyński
K018730 616007680003111
102.

74

PANAMA SP POL 2002 Klacz gniada/162 F: Mabant
M: Pala
O: Magda Drewnik
B: Anna Miśkiewicz (KJ VOLTA)
brak
103.

135

PATASZON KUC POL 2004 Wałach bułana/kuc: F: NN
M: NN
O: Maria Gabrowska
B: NN
brak
104.

124

PENTAGON K Kuc Feliński POL 2012 Wałach izabelowata/kuc: F: Harbin
M: Pacynka
O: Wtwk Partynice
B: Piotr Koch
Brak
105.

92

PIRELLA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloebet Du Rouet
M: Polinegri / Novum
O: Magdalena Jasińska
B:
K015352 POL009670087107
106.

150

QUEEN Holsztyńska POL 2006 Klacz gniada F: Quidamderevel
M: Jasmin VI
O: Monika Morsztyn
B: Krohn Hans Otto
DE421000140206
107.

127

QUIBOR Czeska Gorącokrwista CZE 2009 Wałach kasztanowata F: Quick Lauro Z
M: Borka
O: Izabela Martyn
B: Flodr Jan
K023585
108.

110

QUINTON 14 HAN GER 2008 Wałach kasztanowata F: Quicksilber / Quattro B
M: Azuma / Amerigo Vespucci
O: Julia Gillmaier
B: Dieter Otto
K021121 DE431319664408
109.

121

RAMINO SP POL 2008 Wałach gniada F: Etos
M: Roza
O: Andżelika
B: Markwa
brak
110.

123

RAPSODIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Maaik / Eguador
M: Rakuza / Lombardo
O: Asenata Adamus
B: Stanisław Grygier
K018649 616009610042511
111.

111

RED SUNRISE 2 BAW GER 2011 Klacz gniada F: Sir Donnerhall / Sandro Hit
M: Ronja / Ritual
O: Ludwig Gillmaier
B: Ludwig Gillmaier
K019701 DE481810058011
112.

62

RESZKA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Remis/Ren
M: Reduta/Relaks
O: Urszula Święcicka
B: Arkadiusz Kisło
K024268 POL009611027500
113.

116

REVLON Gypsy Cob IRL 2012 Ogier srokata/kuc: F: Dać Gypsy Boy
M: Good Dolly Miss Holly
O: Katarzyna Słupska
B: Irlandia
K024337
114.

117

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 cm F: Contendor
M: Rebella
O: Małgorzata Zielińska
B: Witold Polowczyk
K019598 616009610239410104XA65
115.

12

ROQUER DU MAURY SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Quercus Du Maury /
M: Rosita /
O: Grażyna Charkowska
B: SK Prudnik
brak 616009690100408
116.

73

RUGIA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Marjac's Rianne /
O: Anna Paździora
B: Zdzisław Śniegucki
K011945
117.

136

S EASY FLY KWPN POL 2009 Klacz gniada F: Sir Shutterfly /
M: Twinkel R / Freestyle
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K021685 528003200910708
118.

147

SAFARI Typ Szlachetny POL 12.04.2012 Klacz ciemnogniada/164 F: NN
M: NN
O: Filip Dziuba
B: Sylwester Kosiński
4803/17 616999682006912
119.

106

SAGA SP POL 2011 Klacz gniada F: Contendor /
M: Sława / Bajou Du Rouet
O: Beata Biczysko
B: Karol Gmyrek
K022417 616009670097911
120.

88

SAHARA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Sanyo /
M: Silvios Linda /
O: Patrycja Pastuszek
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019686 DE418181540807
121.

132

SENTENCJA SP POL 2004 Klacz gniada F: Lider /
M: 616009670065104
O: Józef Francuz
B: Ilona Dobosz
K022249 616009670065104
122.

44

SHARON ARON SP POL 2010 Wałach gniada F: Gluskspilz /
M: Sharon 52 / Sandro Song
O: Bartlomiej Rogaczewski
B: Krzysztof Szczepaniak
K019117 616009610162110
123.

51

SOJUZ SP POL 2003 Wałach gniada F: Atylla / Argentinus
M: Soja / Revlon Boy
O: Alicja Cybulska
B: SK Jaroszówka
K008098 POL009670013103 102UF12
124.

19

STARMANGAL NN POL 0000 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: NN
B: NN
BRAK
125.

97

SYMFONIA M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada F: Contendor
M: Sympathy M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
126.

142

SZALONY CHE SP POL 2012 Wałach gniada F: Che Guevara L / Cassini I / Capitol I
M: Szalona Queen / Quidam De Revel
O: Anna Szklarska
B: SK Prudnik
K021133 616009690017112
127.

2

SZALONY CHICCO SP POL 2009 Wałach gniada/161 F: Chicago I /
M: Szalona Queen / Quidam De Revel
O: Anna Szklarska
B: SK Ochaby
K015693 616009540116509
128.

108

SZELMA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2008 Klacz ciemnogniada F: Saganek
M: Szarża
O: Arkadiusz Kaznowski
B: Maria Filipska
K018240
129.

52

TANGO KUC POL 2007 Wałach siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: Katarzyna Społowicz
B: nn
K019599
130.

63

TANIEC SP POL 2003 Wałach inna F: Landos
M: Tanecznica
O: katarzyna kruczkowska
B: stadnina koni racot sp zoo
11201
131.

33

TELMA SP POL 2011 Klacz gniada F: Luron / Guidam
M: Terhana Z / Treasure Z
O: Jarosław Poręba
B: SK Nad Wigrami
K018545 616009510353711
132.

39

TOMI KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: WTWK Partynice
B: NN
brak
133.

43

TORO Traken POL 2013 Wałach ciemnogniada F: Eloqwent
M: Tora
O: Bartłomiej Rogaczewski
B: Bielski
K023286
134.

133

TROJAN Kuc Feliński POL 2002 Wałach F: Kentacky
M: Troja
O: Krzysztof Król
B: nieznany
brak
135.

14

TRYUMF WLKP POL 2003 Wałach tarantowata/166 F: DIATOS
M: TAKA BĄDŹ
O: MARTA SUCHAN
B: KRÓL KRZYSZTOF
brak
136.

157

TUAREG sp 2009 wałach gn. F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Taka Pani / Insider
O:
B:
K017040 616009670074909
137.

64

WATRA SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: nn
M: nn
O: Dorota Natkaniec
B: NN
brak 616999520124402
138.

86

WEKTOR KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc: F: Oskal /
M: Wanilia /
O: Bolesław Kuczerawy
B:
brak
139.

112

WENA SP POL 2008 Klacz siwa F: Parys /
M: Wizja / Atylla
O: Michał Bronś
B: Piotr Koch
K015067 POL00967028408
140.

91

WIKING NN POL 2003 Wałach kasztanowata F: nn
M: nn
O: nn
B: nn
brak
141.

140

WISPER VAN DE LOOHOEVE Haflinger NLD 2002 Klacz izabelowata/kuc: F: Alfred van Braakzicht
M: Wendel uit't Bokkegat
O: Stowarzyszenie św. celestyna
B: J.G. Jonker
brak 528210000436163
142.

151

WITO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Rytm /
M: Wilga / Agar
O: Teresa Wawrzyniak
B: Czesław Kubaja
K015798 616007530335409
143.

54

WOODY ALLEN KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: nn
M: nn
O: Artur Społowicz
B: nn
K024553 616999670107514
144.

28

ZENO S OLD GER 1997 Wałach kasztanowata F: Zeus / Arlequin
M: Burschikose / Grannus
O: Mirosław Szary
B:
K008390 DE333330143397
Rider Club
Competition
Prize
Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
150
SUM:
150.00
Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
200
SUM:
200.00
Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
100
SUM:
100.00
Popławska Julita KJ Partynice Wrocław
300
SUM:
300.00
Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
Jumping Team Brynica
2017-12-17
13
2017-12-17
BALOU (129)
2017-12-17
7
2017-12-17
2
Adamietz Maria
KJ METPOL GRODZIEC
2017-12-17
2017-12-17
12
Adamus Asenata
KJ Dera
RAPSODIA (123)
2017-12-17
12
2017-12-17
Antoniak Zuzanna
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2017-12-17
5
2017-12-17
8
Barczyk Milena
bpk
2017-12-17
16
2017-12-17
21
DORIS (137)
2017-12-17
2017-12-17
14
Bętkowska Sara
Królewski KJ Wiktoria
NIKI (134)
2017-12-17
1
2017-12-17
1
Biczysko Beata
OSK Michalscy Trzebnica
SAGA (106)
2017-12-17
13
2017-12-17
Bielawski Eryk
bpk
MODEO (42)
2017-12-17
1
Bienert Agnieszka
Bpk
2017-12-17
28
2017-12-17
1
ETURIA (125)
2017-12-17
2017-12-17
33
Błachno Aleksandra
bpk
MIDAS (35)
2017-12-17
25
Bronś Julia
KJ Jaroszówka
WENA (112)
2017-12-17
3
2017-12-17
6
Browarska Ewa
Królewski KJ Wiktoria
PIRELLA (92)
2017-12-17
Charkowska Julka
KS Small Cherry Trzebnica
2017-12-17
2017-12-17
Chmielińska Aleksandra
LKS Stragona Strzegom
2017-12-17
17
2017-12-17
8
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2017-12-17
3
2017-12-17
2
150
Cygan Kamila
KJ Jaroszówka
2017-12-17
2017-12-17
4
Czarnota Jakub
BPK
2017-12-17
12
2017-12-17
17
Dębowska Natalia
bpk
INOLA (40)
2017-12-17
33
Drewnik Magda
KJ PICADOR
PANAMA (74)
2017-12-17
33
2017-12-17
Dudziak Kinga
bpk
2017-12-17
1
Dukiewicz Anna
Bez Przynależności Klubowej
2017-12-17
8
2017-12-17
Dutkowski Sebastian
bpk
WIKING (91)
2017-12-17
Dziuba Filip
KJ Jaroszówka
2017-12-17
15
2017-12-17
9
SAFARI (147)
2017-12-17
18
2017-12-17
Filiks Magdalena
KJ Jaroszówka
PATASZON (135)
2017-12-17
30
2017-12-17
25
Fortuniak Roksana
KJ Jaroszówka
GEA-S (78)
2017-12-17
2
2017-12-17
7
Gillmaier Julia
Konie Sportowe Gillmaier
2017-12-17
6
2017-12-17
2
2017-12-17
7
Glomb Victoria
KJ Jaroszówka
SOJUZ (51)
2017-12-17
2
2017-12-17
8
Hałoń Katarzyna
KJ Picador
2017-12-17
1
2017-12-17
1
2017-12-17
1
2017-12-17
6
2017-12-17
8
Hałoń Klaudia
KJ Picador
CANSIN (103)
2017-12-17
1
2017-12-17
Haniszewski Bruno
KJ Folwark Wenus Suszki
2017-12-17
31
Hnat Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
ZENO S (28)
2017-12-17
2017-12-17
9
2017-12-17
7
2017-12-17
5
Hodera Marcelina
LKJ Platan Wrocław
TELMA (33)
2017-12-17
2017-12-17
Holubniak Helena
LKJ Stragona
LAMPAS (154)
2017-12-17
42
2017-12-17
1
Hołubniak Helena
LKS Stragona Strzegom
RUGIA (73)
2017-12-17
40
2017-12-17
29
Jankowska Joanna
Klub Jeździecki Ślęża Wrocław
2017-12-17
12
2017-12-17
6
EKWADOR (49)
2017-12-17
14
2017-12-17
10
Jankowska Zofia
bpk
KARLA (34)
2017-12-17
33
Jędrachowicz Nina
KJ Jaroszówka
2017-12-17
1
Kamińska Emilia
bpk
KARLA (34)
2017-12-17
1
Karlińska Aleksa
LKS Stragona Strzegom
EREZ M (96)
2017-12-17
10
2017-12-17
12
2017-12-17
2017-12-17
2017-12-17
21
2017-12-17
1
2017-12-17
1
Karpiewska Natalia
JKS Szafir Wrocław
RESZKA (62)
2017-12-17
1
2017-12-17
1
Kisilewicz Aleksandra
KJ Picador
2017-12-17
30
2017-12-17
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
GEISHA (80)
2017-12-17
16
2017-12-17
7
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia
SAHARA (88)
2017-12-17
2017-12-17
16
2017-12-17
25
Kołsut Natalia
Jeździecki Klub Michałów
JEGRA (114)
2017-12-17
1
2017-12-17
REVLON (116)
2017-12-17
28
Konwant Julia
KJ Partynice
CABALLO (90)
2017-12-17
1
2017-12-17
1
Koroblowska Weronika
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
GAL (83)
2017-12-17
1
2017-12-17
1
200
Korzeniewska Emilia
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
GINA (131)
2017-12-17
39
2017-12-17
1
Kostek Laura
bpk
2017-12-17
Kowalska Ania
KJ Celestyn
MIRAGE (141)
2017-12-17
Kozłowska Alicja
Królewski Klub Jeździecki Wiktoria
TROJAN (133)
2017-12-17
37
2017-12-17
1
Krole Mateusz
niezrzeszony
2017-12-17
33
2017-12-17
30
Kruczkowska Natalia
bpk
TANIEC (63)
2017-12-17
24
2017-12-17
8
Krzecka Weronika
KJ Folwark Wenus Suszki
2017-12-17
1
Kucharska Martyna
KJ Jaroszówka
ASCAN (47)
2017-12-17
1
2017-12-17
9
Kułaga Karmena
bpk
2017-12-17
Kuźnińska Julia
Bpk
2017-12-17
6
2017-12-17
14
Lewandowska Sonia
Stadnina Koni Kruszyńscy
CYRKON (105)
2017-12-17
1
2017-12-17
1
Lichocka Julia
bpk
MUZKA (37)
2017-12-17
1
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
2017-12-17
2017-12-17
2017-12-17
5
2017-12-17
2017-12-17
22
2017-12-17
Łakomiec Bianka
JKS Szafir Wrocław
CUMBRIA (61)
2017-12-17
3
2017-12-17
Łomzik Martyna
BPK
ELEGANT (107)
2017-12-17
2017-12-17
Łuc Amelia
KJ Jaroszówka
TANGO (52)
2017-12-17
2017-12-17
31
Maciejewska Wiktoria
bpk
2017-12-17
2017-12-17
44
Mącka Wiktoria
KJ Celestyn
2017-12-17
Mączka Beata
KS Small Cherry Trzebnica
2017-12-17
2017-12-17
Marcinowska Julia
BPK
FUDGE (115)
2017-12-17
33
Matuszewska Monika
KJ Partynice Wrocław
ILONUS (152)
2017-12-17
2017-12-17
3
100
Maziarz Aleksandra
KS Small Cherry Trzebnica
2017-12-17
2017-12-17
Michalska Anna
Bpk
CELIA (26)
2017-12-17
1
Mieszczak Olga
KJ Michałów
2017-12-17
24
DAISY (113)
2017-12-17
6
JEGRA (114)
2017-12-17
Milewska Anna
bpk
MIDAS (35)
2017-12-17
1
Milian Ewa
Królewski KJ Wiktoria
SENTENCJA (132)
2017-12-17
11
2017-12-17
7
2017-12-17
Morawska Weronika
bpk
IDOL (36)
2017-12-17
25
Morsztyn Natalia
bpk
QUEEN (150)
2017-12-17
5
2017-12-17
18
Moskwa Beata
BPK
2017-12-17
4
2017-12-17
Nabiałczyk Natalia
KJ Volta Miłocice Małe
2017-12-17
2017-12-17
2017-12-17
11
2017-12-17
11
Nachotko Szymon
LKS stragona Strzegom
DIUNA (27)
2017-12-17
1
2017-12-17
1
Nadolna Anna
KJ Picador
2017-12-17
Natkaniec Martyna
BPK
WATRA (64)
2017-12-17
1
2017-12-17
1
Nowak Tola
bpk
2017-12-17
2017-12-17
Nowowiejska Dobrosułka
bpk
IDOL (36)
2017-12-17
Pańczyk Julia
bpk
KARLA (34)
2017-12-17
1
Paździora Oliwia
LKS Stragona Strzegom
BASMA (153)
2017-12-17
5
2017-12-17
4
Piotrowska Alicja
SK Dębno
2017-12-17
1
2017-12-17
1
Pisarska Zuzanna
KJ Partynice Wrocław
CARETANA (109)
2017-12-17
2017-12-17
4
Piskadło Agata
LKS Stragona Strzegom
2017-12-17
31
2017-12-17
Popławska Julita
KJ Partynice Wrocław
CUMA (130)
2017-12-17
10
2017-12-17
1
300
Pszowski Kamil
KJ Metpol Grodziec
2017-12-17
3
2017-12-17
1
Rachwał Piotr
KJ Equus Węgrzce
2017-12-17
3
2017-12-17
11
GOUDELOUP (139)
2017-12-17
11
2017-12-17
20
Rogaczewski Bartlomiej
KJ Dworzysko
2017-12-17
10
2017-12-17
13
Rosiak Ewa
Ks pegaz chwałowice
GALA W (118)
2017-12-17
5
2017-12-17
9
Sierosławska Matylda
bpk
FERWOR (57)
2017-12-17
1
Sikorska Julia
bpk
TOMI (39)
2017-12-17
Sinica Martyna
KJ Folwark Wenus Suszki
2017-12-17
1
2017-12-17
1
Skorupa Monika
BPK
CELIA (26)
2017-12-17
1
2017-12-17
Skuza Julia
bpk
2017-12-17
32
Słobodzian Maja
KJ VOLTA
TRYUMF (14)
2017-12-17
2
2017-12-17
Smaza Klaudia
JKS Jaroszówka
2017-12-17
13
2017-12-17
19
Sowa Daria
KJ Picador
TUAREG (157)
2017-12-17
29
2017-12-17
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
BANKIER (50)
2017-12-17
10
Społowicz Zuzanna
KJ Jaroszówka
2017-12-17
1
2017-12-17
1
2017-12-17
FLIRT (55)
2017-12-17
28
St. George Anya
bpk
MUZKA (37)
2017-12-17
1
Stąpor Katarzyna
LKS Stragona Strzegom
2017-12-17
20
2017-12-17
BRODWAY (68)
2017-12-17
2
2017-12-17
Stasiulewicz Wiktoria
bpk
EMS (148)
2017-12-17
15
2017-12-17
15
2017-12-17
Subotkiewicz Paulina
KJ Dworzyslo
TORO (43)
2017-12-17
9
2017-12-17
Świętochowska Aleksandra
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2017-12-17
33
2017-12-17
Synowiec Wiktoria
bpk
LEGOLAS (41)
2017-12-17
1
Szafranek Alicja
bzk
INOLA (40)
2017-12-17
40
Szebysty Wiktoria
KJ VOLTA
IMPAS (77)
2017-12-17
2017-12-17
Szpojankopwska Hanna
bpk
MIDAS (35)
2017-12-17
Szulc Paulina
St. Sportowe Vidavia Wrocław
QUIBOR (127)
2017-12-17
28
2017-12-17
Szut Julia
KJ Hanna
2017-12-17
23
2017-12-17
Szymankiewicz Michalina
LKJ Platan Wrocław
WEKTOR (86)
2017-12-17
10
2017-12-17
Szymkowicz Wiktoria
bpk
ART BEJ (95)
2017-12-17
14
2017-12-17
Till Natalia
bpk
G-ARIE (101)
2017-12-17
17
2017-12-17
2017-12-17
Tomczak Martyna
jks jaroszówka
DAKAR B (46)
2017-12-17
1
2017-12-17
1
Tomczyk Julia
KS Small Cherry Trzebnica
2017-12-17
2017-12-17
Urbaniak Patrycja
KJ Jaroszówka
TANGO (52)
2017-12-17
1
FLIRT (55)
2017-12-17
43
Warmus Dominika
KJ Jaroszówka
MORIENTES (100)
2017-12-17
34
2017-12-17
Wawrzyniak Martyna
bpk
WITO (151)
2017-12-17
4
2017-12-17
19
Wawrzyniak Martyna
KS Arkadia
GASPRA (156)
2017-12-17
27
2017-12-17
Wersocka Jagoda
KJ Victor Wrocław
SZELMA (108)
2017-12-17
26
2017-12-17
Wieruszewska Zofia
JKS Szafir Wrocław
2017-12-17
2017-12-17
Wiewióra Zuzanna
bzk
IDOL (36)
2017-12-17
37
Wiraszka Jakub
LKS Stragona Strzegom
2017-12-17
32
2017-12-17
Wiraszka Róża
LKS Stragona Strzegom
MELODIA (72)
2017-12-17
1
2017-12-17
1
Wiśniewska Emilia
bpk
BAD BOY (143)
2017-12-17
2017-12-17
Wojciechowska Kamila
OSK Michalscy
IDOL (31)
2017-12-17
4
2017-12-17
Wojdyła Izabela
LKJ PLATAN
HARNAŚ (56)
2017-12-17
25
2017-12-17
33
Wolak Oliwia
bpk
PIRELLA (92)
2017-12-17
1
Wołyńska Klaudia
bpk
PIRELLA (92)
2017-12-17
1
Woźniak Angelika
KJ Celestyn
2017-12-17
MIRAGE (141)
2017-12-17
Wycisk Natalia
bpk
2017-12-17
Wymysłowska Natalia
bpk
FERWOR (57)
2017-12-17
1
Zawadka Joanna
KJ Picador
2017-12-17
1
2017-12-17
4
Zawadka Magdalena
Osk Michalscy
CLINTUS (65)
2017-12-17
2017-12-17
Zielant Natalia
KJ Volta Miłocice Małe
2017-12-17
8
2017-12-17
Zielińska Martyna
KS Pegaz w Chwałowicach
REXONEA P (117)
2017-12-17
2017-12-17
2
200
Żokowska Agnieszka
Klub Jeździecki PAINT HORSE
RAMINO (121)
2017-12-17
6
2017-12-17
5
MOLIA L (122)
2017-12-17
7
2017-12-17
3
Żołędziowska Martyna
KJ VOLTA
BAZALT (75)
2017-12-17
1
2017-12-17
1
Żuk Kaja
KJ Picador
BODER (145)
2017-12-17
2017-12-17
BLUSTAR (146)
2017-12-17
2017-12-17
9

Number of Riders: 141

Number of Horses: 144

The sum of prizes: 950.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl