Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

CZIBO mikołajkowe sparing skokowy
LKJ Ostroga Opole, 2.12.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
19 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 04:17:14
2017-11-30 20:43:18
Lucyna Banik ROMADAN
  • 1x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
18 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 04:17:40
2017-11-30 19:19:45
Lena Kraka JUDY
  • 1x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 04:18:25
2017-11-30 19:19:03
Maja Puda BARDO
  • 1x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY ACCEPTED 2017-12-01 04:18:53
2017-11-30 17:20:30
Lena Boruń HARMIDER
  • 2x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
15 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 12:19:43
2017-11-30 07:27:35
Maja Szewczyk ZUZA
  • 1x 4/L/zwykły bez rozgrywki 100 cm
  • 1x 5/P/zwykły bez rozgrywki 110 cm
14 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 12:20:06
2017-11-30 07:27:13
Oliwia Śmigiel LIBELLO-STAR
  • 1x 4/L/zwykły bez rozgrywki 100 cm
  • 1x 5/P/zwykły bez rozgrywki 110 cm
13 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 12:20:28
2017-11-30 07:26:57
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 6/N/zwykły bez rozgrywki
12 ENTRY ACCEPTED 2017-11-30 12:20:50
2017-11-30 07:26:37
Amanda Barglik REGENT
  • 2x 4/L/zwykły bez rozgrywki 100 cm
11 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 23:22:24
2017-11-29 21:54:53
Patrycja Bazyli ARMANI
  • 2x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 23:22:41
2017-11-29 21:11:16
Agata Świąder WIOTKA
  • 1x 5/P/zwykły bez rozgrywki 110 cm
  • 1x 6/N/zwykły bez rozgrywki
9 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 23:22:57
2017-11-29 20:00:59
Anna Kamińska PASJONATA PASJANS
  • 1x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 19:32:29
2017-11-29 17:59:06
Emilia Wacławczyk PRIMA
  • 1x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 19:32:47
2017-11-29 17:58:33
Hanna Kozołup BORÓWKA
  • 1x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/zwykły bez rozgrywki 100 cm
6 ENTRY ACCEPTED 2017-11-29 19:39:59
2017-11-29 12:53:56
Marko Lenart MEGUN
  • 1x 5/P/zwykły bez rozgrywki 110 cm
5 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 19:46:41
2017-11-28 10:45:17
Oliwia Przybył TORNADO
  • 2x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
4 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 19:47:08
2017-11-28 10:39:39
Monika Śmiały HASSAN
  • 2x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 19:47:33
2017-11-21 18:55:36
Ewa Sobczyk WALLIS
  • 1x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY ACCEPTED 2017-11-28 19:47:53
2017-11-21 18:38:17
Weronika Klimmer POEMAT
  • 1x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banik Lucyna LKJ Ostroga w Opolu
2004 (JM.)
Brak
2. Barglik Amanda Klub Jeździecki Metpol
2003 (JM.)
O035663
3. Bazyli Patrycja None
2002 (JM.)
None
4. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
5. Jazienicki Dominik
6. Kamińska Anna bpk
S
Brak
7. Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
O045606
8. Kozołup Hanna bpk
2003 (JM.)
O036792
9. Kraka Lena bpk
2005 (JM.)
-
10. Mrugała Mateusz LKJ Moszna
S
S001949
11. Przybył Oliwia KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
brak
12. Puda Maja bpk
2004 (JM.)
-
13. Śmiały Monika KJ Jumping Team Brynica
2004 (JM.)
brak
14. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (JM.)
O030886
15. Sobczyk Ewa LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
brak
16. Świąder Agata LKJ Ostroga
S
O020664
17. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (JM.)
O028301
18. Wacławczyk Emilia bpk
2000 (J.)
O043667
19. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

9

ARMANI Hucuł POL 2006 Wałach /kuc:145 F: PAW
M: RUSAŁKA
O: HELENA STASZCZAK
B: ZIĘBA EUGENIUSZ
POL 0120570024206
2.

3

BARDO Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach gniada F: NN
M: Iskra
O: Karolina Plucińsk
B: nieznany
--- POL 999 69 00612 02
3.

13

BORÓWKA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz gniada/167 cm F: NN
M: NN
O: Hanna Kozołup
B: Nieznany
K023042 616 999 67 01218 12
4.

22

BUSHIDO han Niemcy 2013 wałach gn. F: Balou du Rouet
M: Contessa
O:
B:
5.

20

DIANA SP POL 2011 Klacz kara/164 F: Nefryt
M: Draga
O: Henryk Walczak
B: Krystian Gruszka
K019311 616009690071811
6.

7

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
7.

16

HASSAN OO POL 2001 Wałach siwa/mk: F: -
M: -
O: Sebastian Gruszka
B: -
-
8.

2

JUDY Tinker ISL 2009 Klacz srokata/kuc:138 F: -
M: -
O: Karolina Plucińska
B: -
-
9.

6

LIBELLO-STAR HAN. GER 2004 Wałach kasztanowata F: Litas - Star
M: Amazone
O: Anna Śmigiel
B: brak
K011896 DE431316723804
10.

11

PASJONATA PASJANS Kuc Walijski POL 2008 Wałach /kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Polly
O: Anna Kamińska
B: Jerzy Kołodziejek
Brak
11.

18

POEMAT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Eskudo
M: Poezja
O: LKJ Ostroga
B: Radłów
?
12.

12

PRIMA Małopolska POL 2009 Klacz siwa F: Arbon
M: Periba
O: Marek Wacławczyk
B: Dajczak Jerzy
K023041 POL 006 59 00683 09
13.

8

REGENT SP POL 2007 Wałach gniada F: Rubinstern
M: Ruanda
O: Jarosław Barglik
B: NN
K015979
14.

19

REVANS F:
M:
O:
B:
15.

1

ROMADAN Małopolska POL 2008 Wałach gniada F: Ramadan
M: Rosa Gala
O: LKJ Ostroga Opole
B: NN
NN
16.

21

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
17.

15

TORNADO Kuc Feliński POL 2001 Wałach siwa/kuc: F: Kentacky
M: Troja
O: Grzegorz Soszyński
B: -
brak
18.

17

WALLIS Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Sword
M: Walkiria
O: Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
B: SK Prudnik
brak
19.

10

WIOTKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Otill
M: Winona
O: Lidia Twardowska-Gajda
B: SK Prudnik
K020763
20.

5

ZUZA WLKP POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Rywal
M: NN
O: Monika Szewczyk
B: Monika Szewczyk
K014406
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banik Lucyna
LKJ Ostroga w Opolu
2017-12-02
6
2017-12-02
9
2017-12-02
Barglik Amanda
Klub Jeździecki Metpol
REGENT (8)
2017-12-02
2
2017-12-02
Bazyli Patrycja
None
ARMANI (9)
2017-12-02
5
2017-12-02
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2017-12-02
2017-12-02
1
2017-12-02
1
Jazienicki Dominik
REVANS (19)
2017-12-02
2017-12-02
Kamińska Anna
bpk
2017-12-02
7
2017-12-02
3
Klimmer Weronika
LKJ Ostroga Opole
POEMAT (18)
2017-12-02
1
2017-12-02
2
2017-12-02
Kozołup Hanna
bpk
2017-12-02
8
2017-12-02
3
2017-12-02
Kraka Lena
bpk
JUDY (2)
2017-12-02
Mrugała Mateusz
LKJ Moszna
BUSHIDO (22)
2017-12-02
2
2017-12-02
5
Przybył Oliwia
KJ Jumping Team Brynica
TORNADO (15)
2017-12-02
3
2017-12-02
Puda Maja
bpk
BARDO (3)
2017-12-02
Śmiały Monika
KJ Jumping Team Brynica
HASSAN (16)
2017-12-02
7
2017-12-02
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2017-12-02
1
2017-12-02
1
Sobczyk Ewa
LKJ Ostroga Opole
WALLIS (17)
2017-12-02
4
2017-12-02
2017-12-02
4
Świąder Agata
LKJ Ostroga
WIOTKA (10)
2017-12-02
2
2017-12-02
1
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
ZUZA (5)
2017-12-02
2017-12-02
Wacławczyk Emilia
bpk
PRIMA (12)
2017-12-02
3
2017-12-02
2
Woźniak Aneta
bpk SLA
DIANA (20)
2017-12-02
6
2017-12-02
2017-12-02

Number of Riders: 19

Number of Horses: 20

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl