Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZRiT-B WTWK Partynice
WTWK Wrocław, 26.11.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
139 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 08:41:58
2017-11-24 23:16:07
Mariusz Kleniuk SAHARA
  • 2x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
138 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 08:42:48
2017-11-24 23:13:43
Maximilian Parkitny NOBILIS
  • 1x 7/N/N 120 cm zwykły art.238.2.1
137 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 08:43:07
2017-11-24 22:52:21
Katarzyna Stąpor BACHUS
  • 1x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1
136 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 08:43:22
2017-11-24 22:49:58
Katarzyna Stąpor NOVEMBER RAIN
  • 2x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
135 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 08:43:38
2017-11-24 22:17:37
Kaja Nikolas CORDIANA
  • 1x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1
134 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 08:43:56
2017-11-24 22:14:33
Natalia Kuźma ARONIA M
  • 2x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
133 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 08:44:12
2017-11-24 21:16:57
Milena Wesołowska AZJA
  • 1x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1
132 ENTRY PRE-APPROVED 2017-11-24 22:53:17
2017-11-24 20:43:54
Hubert Chrzanowski BRANKA
  • 2x 2T/70/80/70/80 towarzyski
131 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 19:33:38
2017-11-24 19:10:52
Anna Cependa ESKADA R
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
130 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 19:34:35
2017-11-24 19:04:55
Anna Cependa NOBODY'S PERFEKT
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
129 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 19:34:01
2017-11-24 19:04:02
Matylda Dubiniak CORNETS PRINZ SON
  • 1x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1
128 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 19:34:52
2017-11-24 19:03:17
Michał Dubiniak WILIA
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
127 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 16:15:49
2017-11-24 16:14:09
Julia Konwant CABALLO
  • 2x 2T/70/80/70/80 towarzyski
126 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 16:16:12
2017-11-24 14:03:57
Aleksandra Skąpska UPTOWN GIRL
  • 1x 7/N/N 120 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
125 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 07:26:30
2017-11-24 02:56:26
Paulina Kozakiewicz MIDNIGHT STAR
  • 1x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1
124 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 07:26:53
2017-11-24 02:55:50
Julia Kozakiewicz COCO CHANEL
  • 2x 3/LL/LL 90 cm dokładności art.238.1.1
123 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 08:25:33
2017-11-23 22:29:53
Tomasz Gałczyński QUITE LESSI
  • 2x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
122 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 21:47:02
2017-11-23 21:26:00
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/N 120 cm zwykły art.238.2.1
121 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 21:47:23
2017-11-23 21:25:08
Witold Hudzik OUTLANDER
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1
120 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 12:47:24
2017-11-23 21:19:26
Laura Kostek C'EST PETITE ANNI
  • 1x 7/N/N 120 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
119 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 21:47:54
2017-11-23 21:08:06
Damian Brzózka KACPER
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
118 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 21:48:22
2017-11-23 20:59:28
Gabriela Zapotoczna TIRAMISU
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
117 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 12:48:36
2017-11-23 19:11:08
Antonina Urbanek BLANCHE Z
  • 1x 3/LL/LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
116 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 20:36:46
2017-11-23 17:48:14
Wiktoria Woźniak LAFMI-J
  • 1x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1
115 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 20:37:08
2017-11-23 17:04:44
Elżbieta Greszczuk-Zabawka BAJER
  • 1x 7/N/N 120 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
114 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 12:50:08
2017-11-23 13:51:51
Izabela Wojdyła ARMANI
  • 2x 2T/70/80/70/80 towarzyski
113 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 12:51:14
2017-11-23 11:30:57
Weronika Guszpil ARMIN DE MONSIEUR
  • 2x 2T/70/80/70/80 towarzyski
112 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 12:52:15
2017-11-23 11:28:19
Weronika Guszpil CASSONE
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
111 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 12:53:55
2017-11-23 11:09:03
Aleksander Kadłubowski GERRY GREY
  • 2x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
110 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 12:55:32
2017-11-23 11:08:10
Filip Dziuba SAFARI
  • 2x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
109 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 08:15:33
2017-11-23 06:26:44
Nikola Klenk SOLARIS
  • 2x 2T/70/80/70/80 towarzyski
108 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 22:17:01
2017-11-22 21:24:13
Karolina Godoś GRANDIOS
  • 1x 7/N/N 120 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
107 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 22:17:17
2017-11-22 21:23:25
Karolina Godoś COSIMA
  • 1x 7/N/N 120 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
106 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 22:17:38
2017-11-22 21:23:01
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/N 120 cm zwykły art.238.2.1
105 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 20:57:01
2017-11-22 20:42:32
Jarosław Poręba CLARA
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 20:57:25
2017-11-22 20:42:08
Jarosław Poręba B CATILLIA
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
103 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 12:17:56
2017-11-22 20:41:52
Mikołaj Kownacki CERWERONA
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
102 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 12:17:38
2017-11-22 20:41:26
Mikołaj Kownacki OBSESJA
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
101 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 12:12:37
2017-11-22 19:06:58
Aleksa Karlińska EREZ M
  • 2x 3/LL/LL 90 cm dokładności art.238.1.1
100 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 19:43:04
2017-11-22 16:49:45
Mariusz Kleniuk JUSIS
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/N 120 cm zwykły art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 19:43:25
2017-11-22 16:43:27
Aleksandra Chmielińska JAROSZÓWKA
  • 2x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 12:13:42
2017-11-22 15:50:10
Andrea Kreutzer POLONEZ
  • 2x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 12:14:04
2017-11-22 15:49:36
Karolina Młodawska GAJOWY
  • 2x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 12:16:25
2017-11-22 15:48:54
Marek Wojnowski DAR - L
  • 1x 7/N/N 120 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
95 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 12:16:43
2017-11-22 15:48:16
Hubert Wojnowski CONTENDROS LIVE
  • 1x 7/N/N 120 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
94 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 19:43:40
2017-11-22 12:20:30
Aleksandra Błachno IDOL
  • 2x 2T/70/80/70/80 towarzyski
93 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 19:43:58
2017-11-22 12:19:51
Anya St. George PARGO
  • 2x 2T/70/80/70/80 towarzyski
92 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 19:44:20
2017-11-22 12:19:15
Julia Pańczyk MUZKA
  • 2x 2T/70/80/70/80 towarzyski
91 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 19:44:41
2017-11-22 12:18:39
Eryk Bielawski MIDAS
  • 2x 2T/70/80/70/80 towarzyski
90 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 20:46:50
2017-11-22 12:18:03
Karmena Kułaga HEROINA PONYSPORT
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
89 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 19:45:18
2017-11-22 12:17:13
Wiktoria Synowiec MODEO
  • 2x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
88 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 19:45:36
2017-11-22 12:13:56
Weronika Morawska KARLA
  • 2x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
87 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 19:45:51
2017-11-22 12:10:32
Julia Sikorska IDOL
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
86 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 19:46:07
2017-11-22 12:09:23
Julia Sikorska MODEO
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
85 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 19:46:25
2017-11-22 12:08:27
Emilia Kamińska PARGO
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
84 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 19:46:42
2017-11-22 12:07:27
Emilia Kamińska HEROINA PONYSPORT
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
83 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 19:46:59
2017-11-22 12:06:49
Anna Milewska MIDAS
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
82 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 19:47:17
2017-11-22 12:06:18
Anna Milewska MUZKA
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
81 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 19:47:32
2017-11-22 12:03:59
Zuzanna Wiewióra TOMI
  • 2x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
80 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 19:47:51
2017-11-22 11:54:11
Nikola Kulikowska LEGOLAS
  • 2x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
79 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 08:24:04
2017-11-21 23:50:58
Zuzanna Społowicz FLIRT
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
78 ENTRY ACCEPTED 2017-11-22 08:24:20
2017-11-21 22:08:54
Fazja Adrar GLORIN F
  • 1x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny
77 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 17:35:34
2017-11-21 10:05:20
Karolina Greniuk B-ULTIMA
  • 2x 3/LL/LL 90 cm dokładności art.238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 12:14:52
2017-11-20 19:14:02
Justyna Flankowska DZIERLATKA
  • 1x 3/LL/LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 19:46:37
2017-11-20 19:03:40
Karolina Kuwik MASIMO
  • 1x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 12:46:23
2017-11-20 19:02:52
Agata Piskadło GOYA EWITA
  • 2x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 12:18:57
2017-11-20 18:37:34
Helena Hołubniak RUGIA
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
72 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 12:15:51
2017-11-20 18:36:31
Oliwia Paździora BASMA
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/N 120 cm zwykły art.238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 10:50:40
2017-11-20 18:18:57
Róża Wiraszka MELODIA
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
70 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 10:46:14
2017-11-20 18:18:23
Jakub Wiraszka KORUPCJA
  • 1x 3/LL/LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 10:45:54
2017-11-20 17:14:52
Katarzyna Stąpor BRODWAY
  • 2x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 10:45:33
2017-11-20 17:07:17
Amelia Mokrzycka PAN GRAND EWITA
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/N 120 cm zwykły art.238.2.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 19:46:56
2017-11-20 16:45:05
Weronika Koroblowska GAL
  • 1x 7/N/N 120 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
66 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 19:47:13
2017-11-20 16:44:25
Zuzanna Antoniak CANDY LADY
  • 1x 7/N/N 120 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 10:45:11
2017-11-20 16:38:20
Aleksander Januchowski CONTESSA II
  • 1x 7/N/N 120 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 19:47:34
2017-11-20 16:12:59
Zofia Wieruszewska LOTUS-STAR
  • 2x 3/LL/LL 90 cm dokładności art.238.1.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 13:29:54
2017-11-20 16:12:35
Bianka Łakomiec CUMBRIA
  • 2x 3/LL/LL 90 cm dokładności art.238.1.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 13:29:36
2017-11-20 16:11:08
Natalia Karpiewska RESZKA
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
61 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 19:47:50
2017-11-20 15:21:55
Michalina Szymankiewicz WEKTOR
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
  • 1x 3/LL/LL 90 cm dokładności art.238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 13:21:57
2017-11-20 15:11:57
Marcel Dul GO JACK
  • 1x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 14:29:36
2017-11-20 12:08:00
Wiktoria Maciejewska BAD BOY
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
55 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 12:57:42
2017-11-20 11:57:05
Aleksandra Świętochowska JULINERO V
  • 2x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
54 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 12:20:43
2017-11-20 10:50:50
Bartosz Grosz ABRAXIS IV REX Z PLUS S
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/N/N 120cm dwufazowy art.274.5.3
53 ENTRY ACCEPTED 2017-11-23 14:35:12
2017-11-20 10:32:54
Zuzanna Społowicz WOODY ALLEN
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
  • 1x 3/LL/LL 90 cm dokładności art.238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 12:54:09
2017-11-20 10:31:53
Artur Społowicz POKER
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/N 120 cm zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 12:53:40
2017-11-20 10:31:07
Artur Społowicz BANKIER
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 13:24:42
2017-11-20 10:30:24
Victoria Glomb SOJUZ
  • 1x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 14:29:59
2017-11-20 10:19:54
Zuzanna Zagórska AWANTI
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny
48 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 08:42:20
2017-11-20 08:40:36
Małgorzata Kaminiarz KORA
  • 2x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 08:42:32
2017-11-20 07:21:56
Julia Pietrzak TROJAN
  • 2x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 13:24:24
2017-11-20 07:03:34
Ewa Milian SENTENCJA
  • 1x 3/LL/LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/L/Egzaminacyjny
45 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 13:24:05
2017-11-20 00:50:20
Aleksandra Maziarz CARLASS I
  • 1x 3/LL/LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 13:23:20
2017-11-20 00:49:24
Julka Charkowska ROQUER DU MAURY
  • 2x 3/LL/LL 90 cm dokładności art.238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 08:42:49
2017-11-19 22:24:23
Oliwia Wolak PIRELLA
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
42 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 08:43:08
2017-11-19 22:18:31
Kamila Cygan JEDWABNY PYŁ
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny
41 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 08:43:24
2017-11-19 22:18:07
Ewa Browarska PIRELLA
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny
40 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 08:45:14
2017-11-19 17:24:21
Patrycja Skiba NIKOZJA
  • 1x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-11-25 08:45:33
2017-11-19 17:23:42
Patrycja Skiba ARTEMIDA BH
  • 2x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-11-24 13:45:42
2017-11-19 16:46:02
Dominika Luty CHILLOUT
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
  • 1x 3/LL/LL 90 cm dokładności art.238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 13:21:20
2017-11-18 19:34:31
Emilia Wiśniewska BAD BOY
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
35 ENTRY ACCEPTED 2017-11-19 03:34:05
2017-11-18 18:19:23
Agnieszka Bienert PENTAGON K
  • 2x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
34 ENTRY ACCEPTED 2017-11-19 03:34:33
2017-11-18 18:17:57
Agnieszka Bienert ETURIA
  • 2x 2T/70/80/70/80 towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2017-11-18 06:13:34
2017-11-17 20:42:08
Julia Kuźnińska ATHLETICO GRADUS
  • 1x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-11-18 06:13:59
2017-11-17 20:39:08
Ewa Rosiak GALA W
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/N 120 cm zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-11-18 06:14:18
2017-11-17 20:35:50
Maria Smaczny RUFIO
  • 1x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-11-18 06:14:38
2017-11-17 20:32:24
Martyna Zielińska REXONEA P
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 13:20:42
2017-11-17 12:11:35
Klaudia Hałoń CANSIN
  • 1x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny
27 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 13:20:24
2017-11-17 12:11:13
Katarzyna Hałoń JAMAIS DEUX SANS TROIS. P
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/N 120 cm zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 11:25:54
2017-11-17 10:07:12
Anna Dukiewicz JUSTE MILIEU
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny
25 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 12:55:35
2017-11-17 09:46:04
Maja Słobodzian TRYUMF
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
  • 1x 3/LL/LL 90 cm dokładności art.238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 12:55:11
2017-11-17 09:41:28
Wiktoria Szebysty IMPAS
  • 2x 2T/70/80/70/80 towarzyski
23 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 12:54:52
2017-11-17 09:41:00
Magda Drewnik PANAMA
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
  • 1x 3/LL/LL 90 cm dokładności art.238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 12:54:31
2017-11-17 09:39:06
Natalia Zielant MISS-LOXGRAFFINA
  • 2x 3/LL/LL 90 cm dokładności art.238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 12:53:21
2017-11-17 09:37:16
Anna Miśkiewicz PATAGONIA
  • 1x 7/N/N 120 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/C/C 130 cm zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-11-21 07:36:15
2017-11-16 16:46:38
Paulina Szulc QUIBOR
  • 2x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 20:11:34
2017-11-16 15:05:01
Natalia Bajor DUNHILL
  • 2x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
18 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 20:11:52
2017-11-16 13:59:19
Beata Moskwa DONATELLA Q
  • 2x 3/LL/LL 90 cm dokładności art.238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 20:12:10
2017-11-16 13:58:29
Dorota Wieczorek MONZA
  • 2x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
16 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 20:12:24
2017-11-16 13:57:49
Wiktoria Szymkowicz ART BEJ
  • 1x 3/LL/LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 13:10:32
2017-11-16 12:25:06
Martyna Łomzik ELEGANT
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
14 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 09:13:47
2017-11-16 08:34:56
Anzelm Galicki QUIDAM DE HENRY
  • 1x 3/LL/LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 07:08:54
2017-11-15 23:09:32
Magdalena Filiks PATASZON
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
  • 1x 2T/70/80/70/80 towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 07:09:10
2017-11-15 22:03:43
Julia Tomczyk ANTONIA
  • 2x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 18:54:08
2017-11-15 16:06:33
Justyna Gaczkowska BAJKA
  • 2x 5/L/Egzaminacyjny
6 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 18:53:52
2017-11-15 15:15:52
Wiktoria Stasiulewicz EMS
  • 1x 3/LL/LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/L/Egzaminacyjny
5 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 11:08:24
2017-11-15 10:42:48
Dominika Warmus MORIENTES
  • 2x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 08:10:22
2017-11-14 22:01:00
Filip Dziuba CORMINTTA
  • 1x 6/P/P 110 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/N/N 120 cm zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 19:30:24
2017-11-14 19:28:50
Alicja Piotrowska GRACE O’FAIRY
  • 1x 1T/miniLL/50/60 towarzyski
2 ENTRY ACCEPTED 2017-11-20 08:43:46
2017-11-14 16:15:23
Wiktoria Gałuszka ROSA
  • 2x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 19:30:59
2017-11-14 13:45:42
Karolina Wolan NIKO
  • 1x 3/LL/LL 90 cm dokładności art.238.1.1
  • 1x 4/L/L 100 cm dokładności art.238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adrar Fazja LKJ Platan Wrocław
2004 (JM.)
O042017
2. Antoniak Zuzanna KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2001 (J.)
O024301
3. Bajor Natalia bpk
2002 (J.)
brak
4. Bętkowska Sara Królewski KJ Wiktoria
2003 (JM.)
O039226
5. Bielawski Eryk bpk
2004 (JM.)
brak
6. Bienert Agnieszka Bpk
S
Brak
7. Błachno Aleksandra bpk
2006 (JM.)
brak
8. Browarska Ewa Królewski KJ Wiktoria
S
O044336
9. Brzózka Damian SKJ Tradycja Siedlnica
S
O011925
10. Cependa Anna JKS Jaroszówka
S
O002563
11. Charkowska Julka KS Small Cherry Trzebnica
2005 (JM.)
O047337
12. Chmielińska Aleksandra LKS Stragona Strzegom
2000 (J.)
O030592
13. Chrzanowski Hubert KJ Ślęża Wrocław
2005 (JM.)
O040157
14. Cygan Kamila KJ Jaroszówka
2004 (JM.)
O043216
15. Drewnik Magda KJ PICADOR
S
brak
16. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (JM.)
O025376
17. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (Mł.)
O044119
18. Dukiewicz Anna Bez Przynależności Klubowej
S
O038483
19. Dul Marcel KJ Jaroszówka
1998 (MJ.)
O024196
10117852
20. Dziuba Filip KJ Jaroszówka
2000 (J.)
O040608
21. Filiks Magdalena KJ Jaroszówka
S
O012839
22. Flankowska Justyna BPK
S
brak
23. Gaczkowska Justyna KJ Royal Opole
2003 (JM.)
O037743
24. Galicki Anzelm St. KS Arkadia
2001 (J.)
O042887
25. Gałczyński Tomasz OSK Michalscy Trzebnica
S
O003778
10037554
26. Gałuszka Wiktoria bpk
2000 (J.)
O038080
27. Glomb Victoria KJ Jaroszówka
2001 (J.)
O026511
28. Godoś Karolina KJ Royal Opole
1997 (MJ.)
O009247
29. Greniuk Karolina KS Small Cherry
2003 (JM.)
O038788
30. Greszczuk-Zabawka Elżbieta bpk
S
O009210
31. Grosz Bartosz LKJ Moszna
S
O003608
32. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
33. Hałoń Katarzyna KJ Picador
2002 (J.)
O033286
34. Hałoń Klaudia KJ Picador
1997 (MJ.)
O033287
35. Hołubniak Helena LKS Stragona Strzegom
O043339
36. Hudzik Witold bpk
S
O039362
37. Januchowski Aleksander KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O040001
38. Kadłubowski Aleksander Klub Jeździecki Strzała
S
O003700
10077888
39. Kaminiarz Małgorzata St. KS Arkadia
2001 (J.)
O030614
40. Kamińska Emilia bpk
2003 (JM.)
brak
41. Karlińska Aleksa LKS Stragona Strzegom
S
O020756
10085658
42. Karpiewska Natalia JKS Szafir Wrocław
S
O022304
43. Kleniuk Mariusz Hipologia Strzegom
S
brak
44. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
brak
45. Klenk Nikola Bpk
2002 (J.)
Brak
46. Konwant Julia KJ Partynice
2002 (J.)
O034953
47. Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2003 (JM.)
O036714
48. Kostek Laura bpk
2000 (J.)
O030695
49. Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O023859
50. Kozakiewicz Julia bpk
2003 (JM.)
brak
51. Kozakiewicz Paulina Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O033289
52. Kreutzer Andrea bpk
1999 (MJ.)
O026825
53. Kulikowska Nikola bpk
2006 (JM.)
brak
54. Kułaga Karmena bpk
2004 (JM.)
brak
55. Kuwik Karolina LKJ Platan Wrocław
2003 (JM.)
O039250
56. Kuźma Natalia Klub Sportowy Small Cherry
S
5101/17
57. Kuźnińska Julia Bpk
2000 (J.)
Brak
58. Luty Dominika SK Kruszyńscy
S
O003979
59. Łakomiec Bianka JKS Szafir Wrocław
2003 (JM.)
O043979
60. Łomzik Martyna BPK
2005 (JM.)
brak
61. Maciejewska Wiktoria bpk
1998 (MJ.)
O022613
62. Maziarz Aleksandra KS Small Cherry Trzebnica
S
O012995
63. Milewska Anna bpk
2004 (JM.)
brak
64. Milian Ewa Królewski KJ Wiktoria
S
O024394
65. Miśkiewicz Anna KJ Volta Miłocice Małe
S
O007369
66. Młodawska Karolina bpk
2003 (JM.)
O036609
67. Mokrzycka Amelia LKS Stragona Strzegom
2002 (J.)
O039254
68. Morawska Weronika bpk
2003 (JM.)
brak
69. Moskwa Beata BPK
S
brak
70. Nikolas Kaja atena ostrzeszów
2003 (JM.)
O043483
71. Pańczyk Julia bpk
2003 (JM.)
brak
72. Parkitny Maximilian Karkonoski KJ
2003 (JM.)
O027284
73. Paździora Oliwia LKS Stragona Strzegom
2002 (J.)
O031639
74. Piotrowska Alicja SK Dębno
2001 (J.)
Brak
75. Piskadło Agata LKS Stragona Strzegom
O042155
76. Poręba Jarosław Karkonoski KJ
S
O000520
77. Rosiak Ewa Ks pegaz chwałowice
S
Brak
78. Sikorska Julia bpk
2005 (JM.)
brak
79. Skąpska Aleksandra Stadnina Koni Kruszyńscy
2000 (J.)
O036344
80. Skiba Patrycja bpk
2003 (JM.)
O036349
81. Słobodzian Maja KJ VOLTA
2001 (J.)
brak
82. Smaczny Maria Ks pegaz chwałowice
Brak
83. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
84. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (Mł.)
O036095
85. St. George Anya bpk
2009 (Mł.)
brak
86. Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O003881
87. Stąpor Katarzyna LKS Stragona Strzegom
S
O003881
88. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (J.)
O038702
89. Świętochowska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
S
LZRWZJ/5479/17
90. Synowiec Wiktoria bpk
2017 (Mł.)
brak
91. Szebysty Wiktoria KJ VOLTA
2004 (JM.)
brak
92. Szulc Paulina St. Sportowe Vidavia Wrocław
S
O025678
93. Szymankiewicz Michalina LKJ Platan Wrocław
2004 (JM.)
O044791
94. Szymkowicz Wiktoria bpk
2004 (JM.)
O041598
95. Tomczyk Julia KS Small Cherry Trzebnica
S
O001206
96. Urbanek Antonina Stadnina Koni Kruszyńscy
2002 (J.)
O038602
97. Warmus Dominika KJ Jaroszówka
1999 (MJ.)
O033674
98. Wesołowska Milena bpk
2000 (J.)
O030590
99. Wieczorek Dorota BPK
2003 (JM.)
brak
100. Wieruszewska Zofia JKS Szafir Wrocław
2001 (J.)
O041113
101. Wiewióra Zuzanna bzk
2005 (JM.)
brak
102. Wiraszka Jakub LKS Stragona Strzegom
2002 (J.)
O045579
103. Wiraszka Róża LKS Stragona Strzegom
brak
104. Wiśniewska Emilia bpk
2002 (J.)
O036701
105. Wojdyła Izabela LKJ PLATAN
S
brak
106. Wojnowski Hubert bpk
2001 (J.)
O025673
107. Wojnowski Marek bpk
S
O009628
108. Wolak Oliwia bpk
2003 (JM.)
brak
109. Wolan Karolina BPK
2001 (J.)
O036797
110. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (J.)
O023612
111. Zagórska Zuzanna bpk
2002 (J.)
O038730
112. Zapotoczna Gabriela St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O021066
113. Zielant Natalia KJ Volta Miłocice Małe
2003 (JM.)
O043980
114. Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
2002 (J.)
O027136
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

19

ABRAXIS IV REX Z PLUS S SP POL 2005 Wałach gniada F: Rex Z / Rebel II Z
M: Abraxa Lady - Plus / Elvis
O: Zygfryd Grosz
B: A. Szumlakowska
K009447 POL009670084405
2.

101

ANTONIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Landstreicher / Landgraf I
M: Antoinette / Andiamo
O: Julia Tomczyk
B: Bernhard Bueter
K023654 DE433332014910
3.

5

ARMANI SP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Sir Neel
M: Aldona
O: Marek Sypek
B: Staniek Diter
brak
4.

4

ARMIN DE MONSIEUR Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada F: Moravia
M: Armila
O: Remigiusz Jędrej
B: Michał Horbacz
Brak
5.

121

ARONIA M SP POL 2012 Klacz gniada F: corvallo
M: nn / nn
O: Jakub Krzyżosiak
B:
4730/17
6.

97

ART BEJ MŁP POL 2001 Wałach gniada F: Brokat Bej / Elsing
M: Arkadia / Kardynał
O: Anetta Kucharska
B: Anetta Kucharska
K012554 POL006660077301
7.

79

ARTEMIDA BH WLKP POL 2010 Klacz gniada F: Elf /
M: Afrodyta BH / Arianin BH
O: Patrycja Skiba
B: Bogna Hupa
K023615 6160761402210
8.

83

ATHLETICO GRADUS X POL Xxxx Klacz inna F: X
M: X
O: X
B: X
Brak
9.

69

AWANTI SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Pikap /
M: Ambrozja / Correro
O: Magdalena Zagórska
B: Marek Skąpski
K023086 616009610123109
10.

122

AZJA SP POL 2008 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Aida / Londano
O: Milena Wesołowska
B:
K013925
11.

26

B CATILLIA KWPN POL 2007 Klacz gniada F: Berlin / Cassini I
M: Pattillia / Indoctro
O: Jarosław Poręba
B: W. Warnar
K020875 528003000709725
12.

47

B-ULTIMA WLKP POL 2012 Klacz kasztanowata F: Ulco
M: Berta
O: Małgorzata Greniuk
B: Krzysztof Kasprzak
brak 616007610194212
13.

118

BACHUS SP POL 2011 Wałach gniada F: Moravia
M: Babilonia
O: Katarzyna Konarska
B: Roman Drabiński
K019430 616009670024711
14.

65

BAD BOY Szlachetna Półkrew POL 2004 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: Jarosław Mazur
B: NN
brak
15.

18

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17 /
M: Bagatela / Pierwszy
O: Aleksander Dubielewicz
B: Barbara Dubielewicz
K020517 616003670006610
16.

103

BAJKA SP POL 2004 Klacz siwa/172 F: Basior / Indygo
M: Branka / Baryton
O: Ryszard Gaczkowski
B: Agata Plewka
K017508 POL009670022904
17.

67

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Awans / Vis Versa
M: Baszkiria / Emir
O: Trening Koni Artur Społowicz
B: SK Janów Podlaski
K021353 61600653031221
18.

52

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: inston / Nobody
M: Bianka / Marcus
O:
B:
K012722 POL009530128205
19.

6

BLANCHE Z ZANG POL 2004 Klacz gniada F: Balou Du Rouet Z / Baloubet Du Rouet
M: Crimini Z / Cruising
O: Iwona Kruszyńska
B: Andrzej Kramer
K012413 Z665503
20.

123

BRANKA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc:149 F: Bard / Pluto
M: Bajka / Sylvester
O: Krystyna Popkowska
B:
K016842 POL013670070405
21.

54

BRODWAY SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Lenon
M: Babilonia
O: -
B: -
K022651
22.

7

C'EST PETITE ANNI WESTF GER 2011 Klacz ciemnogniada F: Coco Jambo /
M: Anatevka / Avec Coeur
O: Katarzyna Frunze-Kostek
B: Heinrich Ramsbrock
K024204 DE441411274011
23.

110

CABALLO Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada/174 F: CABOCHON / CALETTO I
M: I-CASANNA / CALANDO I
O: Jan Konwant
B: Jarosław Sekuła
K020796 DE421000202108
24.

57

CANDY LADY OLD POL 2012 Klacz siwa F: Cantoblanco /
M: Luisa / Lucky Lionel
O: Zuzanna Antoniak
B: Christiane Hoffman
K022138 DE418181661512
25.

80

CANSIN OLD GER 2008 Klacz kasztanowata F: Chacco-Blue
M: Wadi el Hasa
O: Klaudia Hałoń
B:
K022652
26.

73

CARLASS I HOL POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Carlos DZ / Cantus
M: Pergola / Lascadell
O: Aleksandra Maziarz
B: Waldemar Kasperski
K020748 DE421000582712
27.

3

CASSONE HOL POL 2004 Wałach siwa F: Colman / Carthago
M: Orlanda VII / Rocadero
O: Weronika Guszpil
B:
K008366 DE421000016004
28.

24

CATOKI SON HAN GER 2010 Wałach gniada F: Catoki /
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Bogusław Czarkowski
B:
K022647 DE431316679210
29.

27

CERWERONA SP POL 2007 Klacz gniada F: Lorio / Loredo
M: Cedra W / Cascavelle
O: Jarosław Poręba
B:
K018605 POL009640031807
30.

109

CHILLOUT Meklemburski GER 2012 Wałach gniada/170 F: Commerce One
M: Lea
O: Monika Knoppek
B: Maik Walter
brak De 427270328012
31.

25

CLARA HOL POL 2007 Klacz gniada F: Cassini II / Capitol I
M: Mandra / Contender
O: Jarosław Poręba
B: Susanne Witt
K012569 DE421000198807
32.

10

COCO CHANEL SP POL 2005 Klacz srokata F: Landjoker S / Landjonker
M: Centura / Cenzus
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K018603 POL009670011905
33.

35

CONTENDROS LIVE HAN GER 2002 Wałach ciemnogniada/162 F: Contendro / Contender
M: Dynamo Queen / Dynamo
O: Marek Wojnowski
B: Dr. Dieter Burfeindt
K010127 DE431314413902 103CC47
34.

58

CONTESSA II HAN GER 2008 Klacz gniada/166 F: Contendro I / Contendor
M: Azalee / Azarro
O: Aleksandra Sus
B: SK Ciekocinko
K013736 DE431310211708
35.

120

CORDIANA Holst. POL 2010 Klacz siwa F: Connor
M: Ultra IV / Cassini I
O: Skrobacz
B: -
K021990
36.

106

CORMINTTA HOL GER 2010 Klacz ciemnogniada/168 F: Cormint I / Calido I / Cantus
M: Katinka VI / Calato / Capitol I
O: Filip Dziuba
B: Dora Meifort
K023021 DE421000343410
37.

114

CORNETS PRINZ SON OLD GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Cornets Prinz /
M: Granini / Grannus
O: Aleksandra Apanasewicz
B: Barbara Klate
K014772 DE433332065909
38.

23

COSIMA Niem. Sportowa POL 2011 Klacz siwa/165 F: nn / nn
M: Cosa Che / Caretello B
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020643 DE498870333011
39.

60

CUMBRIA WLKP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Paquito Go / Maizauber
M: Cordea / Hamlet Go
O: Jacek Łakomiec
B: SK Liski
K014181 POL007600397208
40.

34

DAR - L SP POL 2009 Wałach kasztanowata/170 F: Corleone Z /
M: Drezyna / Saracen
O: Marek Wojnowski
B: Jan Łukaszczyk
K015075 616009670048409
41.

95

DONATELLA Q Westfalska POL 2008 Klacz srokata F: Deltas Pepp O Lena
M: La Toya
O: Anetta Kucharska
B: Montis sp. zo.o.
brak
42.

94

DUNHILL SP POL 2003 Wałach siwa/170 F: Tik-Tak
M: Dolores
O: Luiza Sobecka
B: Karolina Nowicka
brak
43.

49

DZIERLATKA SP POL 2002 Klacz gniada F: Azarro / Acord II
M: Działosza / Antrieb
O: Marcin Konarski
B: SK Jaroszówka Sp. z o. o.
K011255 616009670079302
44.

98

ELEGANT Wielkopolska POL 2007 Wałach gniada F: Czador
M: Eneida
O: Zagaja Joanna
B: Mud Joanna Węgorzewo
brak POL 007 60 03257 07
45.

104

EMS SP POL 2009 Wałach siwa/168 F: Love Affair / Lauries Crusador
M: Enira / Czempion
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Marek Duszkiewicz
K019863 616009550061109
46.

29

EREZ M Szlachetna Półkrew POL 2007 Wałach gniada F: Montbard
M: Elegia
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K014898
47.

113

ESKADA R DSP POL 2012 Klacz gniada F: ARTEGO DSP
M: EVIDENCE DSP/BALUBINO B
O: Aleksandra Apanaswewicz
B: HALP REPPE
BRAK
48.

82

ETURIA SP POL 2008 Klacz srokata F: Karmel
M: Etna
O: Łukasz Kuryś
B: Antoni
Brak
49.

45

FLIRT KUC POL 2013 Wałach inna/kuc: F: Fjordglimt`s Mr Chatland
M: Gratka
O: Katarzyna Społowicz
B: Grzegorz Wróblewski
brak 616013610099213
50.

33

GAJOWY Pełna Krew Angielska POL 2003 Wałach ciemnogniada/157 F: Eternitys Breath /
M: Gifty Girl / Mooving Dream
O: Marek Wojnowski
B: Jakub Szwec
K011948 POL030000002386
51.

56

GAL SP POL 2007 Wałach siwa F: Imequyl / Luron
M: Gracja / Rytm
O: Robert Koroblowski
B: Zbigniew Piecuch
K014094 POL009520042107
52.

84

GALA W SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: X
M: X
O: Marek Rosiak
B: X
Brak
53.

2

GERRY GREY Hanowerska DEU 2012 Wałach siwa F: Grey Top
M: Stella
O: Aleksander Kadłubowski
B: Horst Seide
K024212
54.

46

GLORIN F SP POL 2004 Klacz gniada F: Lorenso /
M: Grand Lady / Lambada
O: Anna Popierawska
B: Bolesław Kuczerawy
K020094 POL009610034205
55.

64

GO JACK Hannoveraner DEU 2011 Wałach kasztanowata F: Acord II
M: Antonia
O: Izabela Dul
B: Steffen Engfer
K022996 DE431310184111
56.

8

GOYA EWITA SP POL 2008 Klacz gniada F: Liberado /
M: Gaga Ewita / Sapieha
O: Janusz Piskadło
B: Aleksandra Apanasewicz
K021734 POL009670148208
57.

107

GRACE O’FAIRY Koń Lipicański POL 2014 Klacz siwa/mk:148 F: NN
M: NN
O: Ewa Piotrowska
B: Maciej Mikita
Brak
58.

22

GRANDIOS SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Candiavolo /
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K020840 616009690138811
59.

16

HEROINA PONYSPORT KUC POL 2000 Klacz siwa/kuc: F: Waron
M: Hurta
O: WTWK Partynice
B: Mariusz Stański
brak
60.

36

IDOL KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Benny
M: Idylla
O: WTWK Partynice
B: Lilianna Zięba
brak
61.

90

IMPAS SP POL 2009 Wałach kasztanowata F: .
M: .
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
BRAK
62.

87

JAMAIS DEUX SANS TROIS. P BWP BEL 2009 Klacz ciemnogniada F: Quickfeuer Van Koekshof /
M: Elka Van De Molendrieshoeve / Apollo Van Het Lindenbos
O: Danuta Hałoń
B:
K024162 BEL002W00291773
63.

31

JAROSZÓWKA HAN POL 2007 Klacz gniada F: Wanderfurst / Wanderbursch II
M: Jarama / Dolus
O: Iwona Chmielińśka
B: Piotr Krzyżanowski
K012417 DE455870365707
64.

76

JEDWABNY PYŁ SP POL 2007 Wałach kasztanowata/172 F: Moravia / Monsieur
M: Jedwabna / Country Club
O: Joanna Pawlak
B: Wiesław Kryszyłowicz
K011179 POL009670151207
65.

62

JULINERO V Oldenburger Springpferd GER 2012 Wałach kara F: Julio/Julio Mariner
M: Aisha/Libero H
O: Mieczysław Świętochowski
B: Gestuet Sprehe GmbH
K023706 DE418189693113
66.

30

JUSIS Szlachetna Półkrew POL 2006 Klacz siwa F: Spartakus
M: Juta
O: Mariusz Kleniuk
B: ----
brak
67.

88

JUSTE MILIEU Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1999 Klacz gniada/168 F: MARINO
M: JUGOSŁAWIA
O: KATARZYNA KASPRZAK
B: VARISELLA RYSZARD
K006462 POL009600086199
68.

14

KACPER SP POL 2010 Wałach gniada F: Ludger
M: Kopciuszek
O: Katarzyna Kaczmarek
B: Jarosław Poręba
K019355
69.

41

KARLA KUC POL 2007 Klacz gniada/kuc: F: nn
M: nn
O: WTWK Partynice
B: nn
nn
70.

70

KORA MŁP POL 2003 Klacz ciemnogniada/165 F: Grey /
M: Kańczuga / Przedświtt XIII
O: Agnieszka Kaminiarz
B: Agnieszka Kaminiarz
K016063 POL006630149103
71.

53

KORUPCJA SP POL 2010 Klacz gniada F: Love Affair
M: Kofeina
O: -
B: -
K018644
72.

17

LAFMI-J SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Castiglione - L /
M: La Scala - L / Landprinz I
O: Anna Woźniak
B: Kwiron Juszczak
K021686 616009610157409
73.

43

LEGOLAS KUC POL 2010 Wałach siwa/kuc: F: Ramona's Tequila Boy
M: Landman,s Samanta
O: WTWK Partynice
B: Anna Wyszkowska
brak
74.

59

LOTUS-STAR HAN GER 2004 Wałach siwa F: Litas - Star /
M: Ramona / Ramino
O: Antoni Chłapowski
B: Sport und Zuchtstall Duysens-Mulder-Saul
K024248 DE431316725704
75.

50

MASIMO WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/164 F: Mors /
M: Melissa / Bachus
O: Karolina Kuwik
B: Bogdan Jarząbek
K022357 POL007670027508
76.

20

MELODIA - POL 0000 Klacz inna F: -
M: -
O: -
B: -
-
77.

39

MIDAS KUC POL 2009 Wałach siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
O: WTWK Partynice
B: Piotr Koch
brak
78.

9

MIDNIGHT STAR BWP POL 2012 Klacz gniada F: Scendix / Stakkato
M: Bodeste I / Feridoon
O: Paulina Kozakiewicz
B: Tom Lievens
K022980 056002W00300749
79.

92

MISS-LOXGRAFFINA SP POL 2011 Klacz gniada/167 F: Lucky Lord-Loxgraff II /
M: Missy Quin / Mariensztat
O: Anna Miśkiewicz
B: Karol Gmyrek
K020132 616009670098711
80.

40

MODEO KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
O: WTWK Partynice
B: Piotr Koch
brak
81.

96

MONZA SP POL 2007 Klacz gniada F: Bienis
M: Mirabella
O: Anetta Kucharska
B: Anetta Kucharska
K022015
82.

105

MORIENTES WLKP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Walor /
M: Miss Malina / Akerman
O: Adam Warmus
B: Andrzej Potaczek
K021619 POL007670096907
83.

38

MUZKA KUC POL 2008 Klacz siwa/kuc: F: Harbin
M: Mozajka
O: WTWK Partynice
B: Piotr Koch
brak
84.

124

NIKI KUC POL 2001 Ogier tarantowata/kuc:137 F: Demether / Alex van de Kamperweg
M: Nicolette II / Murat-Gazon
O: Krzysztof Król
B: Piotr Siębor
K014539 POL013670092901
85.

108

NIKO KUC DEU 2004 Wałach kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Agnieszka Trocha
B: nieznany
K018204 POL999670187304
86.

78

NIKOZJA SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Clear To Jump St Gyvan Z / Carnute / Oberon Du Moulin
M: Nitoloma / Concorde
O: Angelika Skiba
B: Krzysztof Tyszko
K015560 616009540044909
87.

117

NOBILIS Rheinlander GER 2004 Klacz kasztanowata F: Cum Laude Z
M: Paola
O: Rafal Parkitny
B: Franz Reinartz
K024517
88.

112

NOBODY'S PERFEKT HAN GER 2009 Wałach gniada F: Now Or Never M /
M: Quinta / Quidam's Rubin
O: Aleksandra Apanaswewicz
B: M. U. D Visscher
K023360 DE431319108309
89.

119

NOVEMBER RAIN SP POL 2013 Ogier gniada F: Lenon L
M: Novocaina
O: Katarzyna Konarska
B: Katarzyna Konarska
K024026
90.

28

OBSESJA SP POL 2003 Klacz gniada F: Santos / Guidam
M: Opcja / Cabrol
O: Jarosław Poręba
B:
K009030 POL009611078903 104FR80
91.

13

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
O: Witold Hudzik
B: SK Jaroszówka
K023038 DE498878274812
92.

55

PAN GRAND EWITA SP POL 2000 Wałach gniada F: Grand
M: Pokusa
O: -
B: -
K009215
93.

91

PANAMA SP POL 2002 Klacz gniada/162 F: Mabant
M: Pala
O: Magda Drewnik
B: Anna Miśkiewicz (KJ VOLTA)
brak
94.

37

PARGO KUC POL 2008 Wałach siwa/kuc: F: Bambo
M: Proza
O: WTWK Partynice
B: Izabela Gamperl
brak
95.

93

PATAGONIA WLKP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Abraxis-Z-Plus-S / Elvis
M: Platyna / Mabant
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
K018275 616007670117910
96.

100

PATASZON KUC POL 2004 Wałach bułana/kuc: F: NN
M: NN
O: Maria Gabrowska
B: NN
brak
97.

81

PENTAGON K Kuc Feliński POL 2012 Wałach izabelowata/kuc: F: Harbin
M: Pacynka
O: Wtwk Partynice
B: Piotr Koch
Brak
98.

75

PIRELLA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet / Baloebet Du Rouet
M: Polinegri / Novum
O: Magdalena Jasińska
B:
K015352 POL009670087107
99.

66

POKER MŁP POL 2009 Wałach gniada/172 F: Efekt / Veritas 6
M: Plecionka / Oregon
O: Artur Społowicz
B: SK Janów Podlaski
K016952 616006580658009 104XE78
100.

32

POLONEZ SP POL 2003 Wałach ciemnogniada/171 F: Nameless / Nimrod B
M: Polana / Arion
O: Marek Wojnowski
B: SK Kietlów
K008460 POL009670000903 103CF36
101.

48

QUIBOR Czeska Gorącokrwista CZE 2009 Wałach kasztanowata F: Quick Lauro Z
M: Borka
O: Izabela Martyn
B: Flodr Jan
K023585
102.

99

QUIDAM DE HENRY OLD POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Guidam De Henry /
M: Heiderose / Lordanos
O: Monika Galicka
B: Petra & Jena Ringkamp
K014831 DE433330109104
103.

11

QUITE LESSI Westfalska POL 2011 Klacz gniada F: .
M: .
O: Dariusz Matuszweski
B: MontisSp.zo.o.
brak
104.

61

RESZKA SP POL 2000 Klacz ciemnogniada F: Remis/Ren
M: Reduta/Relaks
O: Urszula Święcicka
B: Arkadiusz Kisło
K024268 POL009611027500
105.

86

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada F: Contendor
M: Rebella
O: Małgorzata Zielińska
B: Witold Polowczyk
K019598 616009610239410104XA65
106.

74

ROQUER DU MAURY SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Quercus Du Maury /
M: Rosita /
O: Grażyna Charkowska
B: SK Prudnik
brak 616009690100408
107.

77

ROSA WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Palatyn /
M: Roma / Meteor
O: Tomasz Gałuszka
B: Jerzy Jezior
K022016 POL007670169907
108.

85

RUFIO SP POL 2010 Wałach kara F: X
M: X
O: Maria Smaczny
B: Maria Smaczny
Brak
109.

51

RUGIA Kuc Walijski POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Strayer's Samson /
M: Marjac's Rianne /
O: Anna Paździora
B: Zdzisław Śniegucki
K011945
110.

1

SAFARI Typ Szlachetny POL 12.04.2012 Klacz ciemnogniada/164 F: NN
M: NN
O: Filip Dziuba
B: Sylwester Kosiński
brak 616999682006912
111.

116

SAHARA OLD POL 2007 Klacz kasztanowata/170 F: Sanyo /
M: Silvios Linda /
O: Patrycja Pastuszek
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019686 DE418181540807
112.

72

SENTENCJA SP POL 2004 Klacz gniada F: Lider /
M: 616009670065104
O: Józef Francuz
B: Ilona Dobosz
K022249 616009670065104
113.

68

SOJUZ SP POL 2003 Wałach gniada F: Atylla / Argentinus
M: Soja / Revlon Boy
O: Alicja Cybulska
B: SK Jaroszówka
K008098 POL009670013103 102UF12
114.

21

SOLARIS SP POL 2011 Klacz gniada F: Sopel
M: Stola
O: Robert Franczak
B: Brak
Brak
115.

12

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
O: Anna Hudzik
B: Anna Hudzik
K021200 POL732010014104
116.

15

TIRAMISU SP POL 2004 Wałach gniada F: Ludger / Laptop
M: Tzigane De Grand- Bevange / Turioso
O: Robert Zapotoczny
B: Sylwester Kosiński
K011078 POL009680054704
117.

42

TOMI KUC POL 2005 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: WTWK Partynice
B: NN
brak
118.

89

TRYUMF WLKP POL 2003 Wałach tarantowata/166 F: DIATOS
M: TAKA BĄDŹ
O: MARTA SUCHAN
B: KRÓL KRZYSZTOF
brak
119.

111

UPTOWN GIRL SP POL 2006 Klacz gniada F: Quamiro / Quidam De Revel
M: Ucayali / Qumball
O: Sylwia Skąpska
B: Bolesław Kuczerawy
K015367 POL009670120106
120.

63

WEKTOR KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc: F: Oskal /
M: Wanilia /
O: Bolesław Kuczerawy
B:
brak
121.

115

WILIA KUC POL 2005 Klacz siwa/kuc: F: Szaman /
M: Warga / Grey
O: Piotr Dubiniak
B: Mariusz Laskowski
K020918 POL013610035005
122.

44

WOODY ALLEN KUC POL 2013 Wałach siwa/kuc:141 F: nn
M: nn
O: Artur Społowicz
B: nn
brak 616999670107514
Rider Club
Competition
Prize
Godoś Karolina KJ Royal Opole
200
SUM:
200.00
Hudzik Witold bpk
150
SUM:
150.00
Kleniuk Mariusz Hipologia Strzegom
100
200
SUM:
300.00
Koroblowska Weronika KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
150
SUM:
150.00
Kownacki Mikołaj Karkonoski KJ
100
SUM:
100.00
Paździora Oliwia LKS Stragona Strzegom
50
SUM:
50.00
Wojnowski Hubert bpk
100
SUM:
100.00
Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
150
SUM:
150.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adrar Fazja
LKJ Platan Wrocław
2017-11-26
2017-11-26
2017-11-26
4
Antoniak Zuzanna
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
2017-11-26
7
2017-11-26
12
Bajor Natalia
bpk
DUNHILL (94)
2017-11-26
2017-11-26
29
Bętkowska Sara
Królewski KJ Wiktoria
NIKI (124)
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Bielawski Eryk
bpk
MIDAS (39)
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Bienert Agnieszka
Bpk
2017-11-26
1
2017-11-26
1
ETURIA (82)
2017-11-26
31
2017-11-26
1
Błachno Aleksandra
bpk
IDOL (36)
2017-11-26
31
2017-11-26
1
Browarska Ewa
Królewski KJ Wiktoria
PIRELLA (75)
2017-11-26
2017-11-26
Brzózka Damian
SKJ Tradycja Siedlnica
KACPER (14)
2017-11-26
Cependa Anna
JKS Jaroszówka
2017-11-26
1
ESKADA R (113)
2017-11-26
1
Charkowska Julka
KS Small Cherry Trzebnica
2017-11-26
14
2017-11-26
25
Chmielińska Aleksandra
LKS Stragona Strzegom
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Chrzanowski Hubert
KJ Ślęża Wrocław
BRANKA (123)
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Cygan Kamila
KJ Jaroszówka
2017-11-26
3
2017-11-26
Drewnik Magda
KJ PICADOR
PANAMA (91)
2017-11-26
1
2017-11-26
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2017-11-26
38
2017-11-26
16
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
WILIA (115)
2017-11-26
1
Dukiewicz Anna
Bez Przynależności Klubowej
2017-11-26
2
2017-11-26
Dul Marcel
KJ Jaroszówka
GO JACK (64)
2017-11-26
1
2017-11-26
8
Dziuba Filip
KJ Jaroszówka
SAFARI (1)
2017-11-26
25
2017-11-26
25
CORMINTTA (106)
2017-11-26
13
2017-11-26
13
Filiks Magdalena
KJ Jaroszówka
PATASZON (100)
2017-11-26
1
2017-11-26
31
Flankowska Justyna
BPK
2017-11-26
1
2017-11-26
25
Gaczkowska Justyna
KJ Royal Opole
BAJKA (103)
2017-11-26
1
2017-11-26
Galicki Anzelm
St. KS Arkadia
2017-11-26
26
2017-11-26
52
Gałczyński Tomasz
OSK Michalscy Trzebnica
2017-11-26
1
2017-11-26
24
Gałuszka Wiktoria
bpk
ROSA (77)
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Glomb Victoria
KJ Jaroszówka
SOJUZ (68)
2017-11-26
1
2017-11-26
14
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2017-11-26
6
2017-11-26
14
COSIMA (23)
2017-11-26
1
200
2017-11-26
9
2017-11-26
18
2017-11-26
17
Greniuk Karolina
KS Small Cherry
2017-11-26
2017-11-26
Greszczuk-Zabawka Elżbieta
bpk
BAJER (18)
2017-11-26
2017-11-26
Grosz Bartosz
LKJ Moszna
2017-11-26
2017-11-26
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
2017-11-26
4
2017-11-26
4
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Hałoń Katarzyna
KJ Picador
2017-11-26
11
2017-11-26
6
Hałoń Klaudia
KJ Picador
CANSIN (80)
2017-11-26
1
2017-11-26
5
2017-11-26
Hołubniak Helena
LKS Stragona Strzegom
RUGIA (51)
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Hudzik Witold
bpk
2017-11-26
1
150
2017-11-26
4
2017-11-26
19
Januchowski Aleksander
KJ Metpol Grodziec
2017-11-26
2017-11-26
Kadłubowski Aleksander
Klub Jeździecki Strzała
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Kaminiarz Małgorzata
St. KS Arkadia
KORA (70)
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Kamińska Emilia
bpk
2017-11-26
26
PARGO (37)
2017-11-26
1
Karlińska Aleksa
LKS Stragona Strzegom
EREZ M (29)
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Karpiewska Natalia
JKS Szafir Wrocław
RESZKA (61)
2017-11-26
21
2017-11-26
Kleniuk Mariusz
Hipologia Strzegom
JUSIS (30)
2017-11-26
2
100
2017-11-26
1
200
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
SAHARA (116)
2017-11-26
1
2017-11-26
54
Klenk Nikola
Bpk
SOLARIS (21)
2017-11-26
1
2017-11-26
31
Konwant Julia
KJ Partynice
CABALLO (110)
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Koroblowska Weronika
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
GAL (56)
2017-11-26
3
2017-11-26
2
150
Kostek Laura
bpk
2017-11-26
2
2017-11-26
7
Kownacki Mikołaj
Karkonoski KJ
2017-11-26
5
OBSESJA (28)
2017-11-26
3
100
Kozakiewicz Julia
bpk
2017-11-26
14
2017-11-26
1
Kozakiewicz Paulina
Karkonoski KJ
2017-11-26
2017-11-26
Kreutzer Andrea
bpk
POLONEZ (32)
2017-11-26
39
2017-11-26
25
Kulikowska Nikola
bpk
LEGOLAS (43)
2017-11-26
1
2017-11-26
23
Kułaga Karmena
bpk
2017-11-26
1
2017-11-26
36
Kuwik Karolina
LKJ Platan Wrocław
MASIMO (50)
2017-11-26
25
2017-11-26
17
Kuźma Natalia
Klub Sportowy Small Cherry
ARONIA M (121)
2017-11-26
25
2017-11-26
1
Kuźnińska Julia
Bpk
2017-11-26
2017-11-26
Luty Dominika
SK Kruszyńscy
CHILLOUT (109)
2017-11-26
2017-11-26
Łakomiec Bianka
JKS Szafir Wrocław
CUMBRIA (60)
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Łomzik Martyna
BPK
ELEGANT (98)
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Maciejewska Wiktoria
bpk
BAD BOY (65)
2017-11-26
1
Maziarz Aleksandra
KS Small Cherry Trzebnica
2017-11-26
21
2017-11-26
21
Milewska Anna
bpk
MUZKA (38)
2017-11-26
1
MIDAS (39)
2017-11-26
1
Milian Ewa
Królewski KJ Wiktoria
2017-11-26
1
2017-11-26
Miśkiewicz Anna
KJ Volta Miłocice Małe
2017-11-26
2017-11-26
5
Młodawska Karolina
bpk
GAJOWY (33)
2017-11-26
48
2017-11-26
25
Mokrzycka Amelia
LKS Stragona Strzegom
2017-11-26
15
2017-11-26
16
Morawska Weronika
bpk
KARLA (41)
2017-11-26
26
2017-11-26
1
Moskwa Beata
BPK
2017-11-26
1
2017-11-26
14
Nikolas Kaja
atena ostrzeszów
CORDIANA (120)
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Pańczyk Julia
bpk
MUZKA (38)
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Parkitny Maximilian
Karkonoski KJ
NOBILIS (117)
2017-11-26
15
Paździora Oliwia
LKS Stragona Strzegom
BASMA (52)
2017-11-26
3
50
2017-11-26
Piotrowska Alicja
SK Dębno
2017-11-26
23
Piskadło Agata
LKS Stragona Strzegom
2017-11-26
1
2017-11-26
43
Poręba Jarosław
Karkonoski KJ
CLARA (25)
2017-11-26
2017-11-26
Rosiak Ewa
Ks pegaz chwałowice
GALA W (84)
2017-11-26
12
2017-11-26
Sikorska Julia
bpk
IDOL (36)
2017-11-26
1
MODEO (40)
2017-11-26
1
Skąpska Aleksandra
Stadnina Koni Kruszyńscy
2017-11-26
1
2017-11-26
10
Skiba Patrycja
bpk
NIKOZJA (78)
2017-11-26
39
2017-11-26
7
2017-11-26
25
2017-11-26
25
Słobodzian Maja
KJ VOLTA
TRYUMF (89)
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Smaczny Maria
Ks pegaz chwałowice
RUFIO (85)
2017-11-26
1
2017-11-26
4
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
POKER (66)
2017-11-26
6
2017-11-26
11
BANKIER (67)
2017-11-26
9
Społowicz Zuzanna
KJ Jaroszówka
2017-11-26
1
2017-11-26
1
FLIRT (45)
2017-11-26
26
2017-11-26
St. George Anya
bpk
PARGO (37)
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Stąpor Katarzyna
LKS Stragona Strzegom
BRODWAY (54)
2017-11-26
1
2017-11-26
25
Stąpor Katarzyna
LKS Stragona Strzegom
BACHUS (118)
2017-11-26
48
2017-11-26
25
2017-11-26
1
2017-11-26
25
Stasiulewicz Wiktoria
bpk
EMS (104)
2017-11-26
1
2017-11-26
48
2017-11-26
Świętochowska Aleksandra
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2017-11-26
39
2017-11-26
1
Synowiec Wiktoria
bpk
MODEO (40)
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Szebysty Wiktoria
KJ VOLTA
IMPAS (90)
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Szulc Paulina
St. Sportowe Vidavia Wrocław
QUIBOR (48)
2017-11-26
43
2017-11-26
43
Szymankiewicz Michalina
LKJ Platan Wrocław
WEKTOR (63)
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Szymkowicz Wiktoria
bpk
ART BEJ (97)
2017-11-26
20
2017-11-26
43
Tomczyk Julia
KS Small Cherry Trzebnica
ANTONIA (101)
2017-11-26
2017-11-26
Urbanek Antonina
Stadnina Koni Kruszyńscy
2017-11-26
27
2017-11-26
1
Warmus Dominika
KJ Jaroszówka
MORIENTES (105)
2017-11-26
48
2017-11-26
52
Wesołowska Milena
bpk
AZJA (122)
2017-11-26
1
2017-11-26
5
Wieczorek Dorota
BPK
MONZA (96)
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Wieruszewska Zofia
JKS Szafir Wrocław
2017-11-26
21
2017-11-26
21
Wiewióra Zuzanna
bzk
TOMI (42)
2017-11-26
21
2017-11-26
29
Wiraszka Jakub
LKS Stragona Strzegom
2017-11-26
14
2017-11-26
43
Wiraszka Róża
LKS Stragona Strzegom
MELODIA (20)
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Wiśniewska Emilia
bpk
BAD BOY (65)
2017-11-26
23
2017-11-26
Wojdyła Izabela
LKJ PLATAN
ARMANI (5)
2017-11-26
1
2017-11-26
1
Wojnowski Hubert
bpk
2017-11-26
5
2017-11-26
3
100
Wojnowski Marek
bpk
DAR - L (34)
2017-11-26
6
2017-11-26
8
Wolak Oliwia
bpk
PIRELLA (75)
2017-11-26
35
Wolan Karolina
BPK
NIKO (108)
2017-11-26
1
2017-11-26
39
Woźniak Wiktoria
Karkonoski KJ
LAFMI-J (17)
2017-11-26
25
2017-11-26
10
Zagórska Zuzanna
bpk
AWANTI (69)
2017-11-26
2017-11-26
Zapotoczna Gabriela
St. KJ Tradycja Siedlnica
2017-11-26
2017-11-26
Zielant Natalia
KJ Volta Miłocice Małe
2017-11-26
19
2017-11-26
14
Zielińska Martyna
KS Pegaz w Chwałowicach
2017-11-26
2
150

Number of Riders: 114

Number of Horses: 122

The sum of prizes: 1 200.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl