Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZRiT-B kwalifikacja HPO
LKJ Ostroga Opole, 18.11.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
39 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 09:00:01
2017-11-17 08:59:43
Anna Hudzik BARBADOS
  • 1x 1 T/LL-60/60 cm towarzyski dokładności art.238.1.1. kwalifikacja HPO NJ
38 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 09:00:15
2017-11-17 08:57:31
Witold Hudzik BARBADOS
  • 1x 7R/N-1/zwykły art.138.2.1 kwalifikacja HPO DR
37 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 09:00:29
2017-11-17 08:51:55
Witold Hudzik SOLTLEIKSITIS
  • 1x 6R/N/dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja HPO DR
  • 1x 7R/N-1/zwykły art.138.2.1 kwalifikacja HPO DR
36 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 08:35:15
2017-11-16 22:59:42
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 2x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
35 ENTRY ACCEPTED 2017-11-17 08:35:35
2017-11-16 22:52:53
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 20:12:53
2017-11-16 18:40:19
Katarzyna Baherycz CALIA M
  • 2x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 20:13:11
2017-11-16 17:01:49
Maja Puda BARDO
  • 2x 1 T/LL-60/60 cm towarzyski dokładności art.238.1.1. kwalifikacja HPO NJ
32 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 20:13:36
2017-11-16 16:59:18
Lena Kraka JUDY
  • 2x 1 T/LL-60/60 cm towarzyski dokładności art.238.1.1. kwalifikacja HPO NJ
31 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 15:19:31
2017-11-16 14:10:59
Agata Świąder WIOTKA
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 08:13:48
2017-11-16 07:11:27
Natalia Kruczkowska TANIEC
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 07:07:58
2017-11-15 22:45:34
Kamil Skupień DELICIEUX M
  • 2x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 07:08:14
2017-11-15 22:39:46
Kamil Skupień SIENA M
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-11-16 07:08:28
2017-11-15 22:33:47
Marko Lenart AMANDA
  • 2x 3R/LL/90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
26 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 20:31:16
2017-11-15 20:18:57
Pavel Veres ARDENA
  • 2x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 20:31:30
2017-11-15 20:18:16
Marta Burba KANDYS
  • 2x 3R/LL/90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 19:41:23
2017-11-15 18:57:15
Martyna Hilla GOLDEN STAR
  • 1x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3R/LL/90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 19:41:46
2017-11-15 18:56:53
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 2x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-11-15 11:58:31
2017-11-15 11:10:20
Monika Śmiały HASSAN
  • 2x 1 T/LL-60/60 cm towarzyski dokładności art.238.1.1. kwalifikacja HPO NJ
21 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 12:48:10
2017-11-14 11:36:28
Maja Szewczyk ZUZA
  • 2x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 12:48:52
2017-11-14 11:36:04
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 6R/N/dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja HPO DR
  • 1x 7R/N-1/zwykły art.138.2.1 kwalifikacja HPO DR
19 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 12:49:16
2017-11-14 11:35:28
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 2x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 12:49:58
2017-11-14 11:35:06
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 6R/N/dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja HPO DR
  • 1x 7R/N-1/zwykły art.138.2.1 kwalifikacja HPO DR
17 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 12:49:37
2017-11-14 11:34:46
Amanda Barglik REGENT
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 08:09:03
2017-11-13 21:33:49
Lucyna Banik ROMADAN
  • 1x 1 T/LL-60/60 cm towarzyski dokładności art.238.1.1. kwalifikacja HPO NJ
  • 2x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 08:09:15
2017-11-13 17:26:52
Radosław Pawlas COOL COMICS
  • 1x 6R/N/dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja HPO DR
  • 1x 7R/N-1/zwykły art.138.2.1 kwalifikacja HPO DR
14 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 08:34:59
2017-11-13 17:26:37
Jakub Lubszczyk DUCHIN
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6R/N/dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja HPO DR
13 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 08:35:10
2017-11-13 14:33:51
Marko Lenart MEGUN
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 08:35:21
2017-11-13 13:42:19
Julia Szczurek NICOL
  • 1x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 08:35:33
2017-11-13 13:41:44
Żaneta Nawrot NICOL
  • 1x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 08:35:47
2017-11-13 13:41:11
Natalia Osysko MAGNAT
  • 2x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 08:36:13
2017-11-13 13:40:27
Aleksandra Maślańczyk WITAS
  • 2x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
8 ENTRY ACCEPTED 2017-11-14 08:36:24
2017-11-13 13:39:50
Karolina Franas JARLA
  • 2x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
7 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 08:10:55
2017-11-13 07:40:28
Henryk Polednia KALISTER
  • 1x 6R/N/dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja HPO DR
  • 1x 7R/N-1/zwykły art.138.2.1 kwalifikacja HPO DR
6 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 08:11:24
2017-11-13 07:40:12
Wiktoria Dżugaj TURBUD CONSUL
  • 1x 6R/N/dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja HPO DR
  • 1x 7R/N-1/zwykły art.138.2.1 kwalifikacja HPO DR
5 ENTRY ACCEPTED 2017-11-13 08:11:48
2017-11-13 06:17:19
Iwona Robotycka-Lenczuk SYCYLIA
  • 2x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
4 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 19:10:38
2017-11-09 19:47:52
Sebastian Kleinert BRENDA
  • 1x 1 T/LL-60/60 cm towarzyski dokładności art.238.1.1. kwalifikacja HPO NJ
3 ENTRY ACCEPTED 2017-11-10 19:11:03
2017-11-09 16:40:56
Natalia Szynkler MEDYNA
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6R/N/dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja HPO DR
2 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 09:45:37
2017-11-08 20:33:03
Żaneta Jerzyk TOPAZ
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6R/N/dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja HPO DR
1 ENTRY ACCEPTED 2017-11-09 09:45:28
2017-11-08 19:49:19
Weronika Klimmer POEMAT
  • 1x 1 T/LL-60/60 cm towarzyski dokładności art.238.1.1. kwalifikacja HPO NJ
  • 2x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
S
O021100
2. Banik Lucyna LKJ Ostroga w Opolu
2004 (JM.)
Brak
3. Barglik Amanda Klub Jeździecki Metpol
2003 (JM.)
O035663
4. Burba Marta LKJ Ostroga
S
O039891
5. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
6. Dżugaj Wiktoria Turbud Brzeg
1996 (MJ.)
O024922
7. Franas Karolina LUKJ Antoniówka
2000 (J.)
O039003
8. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
9. Hudzik Witold bpk
S
O039362
10. Jerzyk Żaneta KJ Korys Przygorzele
S
O034007
11. Kleinert Sebastian Niezrzeszony
S
brak
12. Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
O045606
13. Kraka Lena bpk
2005 (JM.)
-
14. Kruczkowska Natalia bpk
4421/17B
15. Lenart Marko LKJ Moszna
1998 (MJ.)
O024014
16. Maślańczyk Aleksandra LUKJ Antoniówka
2002 (JM.)
O033842
17. Mrugała Mateusz LKJ Moszna
S
S001949
18. Nawrot Żaneta LUKJ Antoniówka
S
brak
19. Osysko Natalia LUKJ Antoniówka
2006 (Mł.)
brak
20. Pawlas Radosław LJKS Eldorado Świerklanu
S
brak
21. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O035379
22. Polednia Henryk Turbud Brzeg
O007664
23. Puda Maja bpk
2004 (JM.)
-
24. Robotycka-Lenczuk Iwona LKJ Olimp Prudnik
S
O011131
25. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
26. Śmiały Monika KJ Jumping Team Brynica
2004 (JM.)
brak
27. Świąder Agata LKJ Ostroga
S
O020664
28. Szczurek Julia LUKJ Antoniówka
2003 (JM.)
brak
29. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (JM.)
O028301
30. Szynkler Natalia niezrzeszona
S
O014203
31. Veres Pavel JS HORNY HERMANICE
S
brak
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

12

AMANDA Śląska POL 2009 Klacz gniada F: Jarsen
M: Aurelia
O: Zygmunt Lenart
B: Zygmunt Lenart
K019001 POL008690013809
2.

13

ARDENA SP POL 2012 Klacz kasztanowata/174 F: NIMMERDOR I
M: AMSTERDAM
O: PAVEL VERES
B: ANNA LORENZ
BRAK PL 616009670010212
3.

1

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
O: Witold Hudzik
B: Witold Hudzik
K021941 616007610048111
4.

6

BARDO Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach gniada F: NN
M: Iskra
O: Karolina Plucińsk
B: nieznany
--- POL 999 69 00612 02
5.

34

BRENDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz gniada F: Barbur
M: Bakarina
O: Sebastian Kleinert
B: Małys Adam
brak
6.

38

BUSHIDO han Niemcy 2013 wałach gn. F: Balou du Rouet
M: Contessa
O:
B:
7.

5

CALIA M SP POL 2012 Klacz gniada F: So in Love
M: Calma M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
Brak
8.

24

COOL COMICS Czeski Gorąco Krwisty POL 2008 Wałach gniada F: Comics
M: Gina La Mexico
O: Radosław Pawlas
B: Radosław Pawlas
brak
9.

10

DELICIEUX M SP POL 2013 Klacz gniada F: Contendor
M: Duola / Omen
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
brak
10.

15

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
O: Lucjan Hilla
B: Iwona Kraszewska
K020842 616616690044810
11.

21

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
12.

17

HASSAN OO POL 2001 Wałach siwa/mk: F: -
M: -
O: Sebastian Gruszka
B: -
-
13.

30

JARLA SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: Luron
M: Jaka
O: Grzegorz Gawlik
B: Grzegorz Gawlik
K021718
14.

7

JUDY Tinker ISL 2009 Klacz srokata/kuc:138 F: -
M: -
O: Karolina Plucińska
B: -
-
15.

31

KALISTER SP POL 2004 Wałach kara F: Liguster
M: Kariera
O: Henryk Polednia
B: Jacek Bobik
K009263
16.

14

KANDYS SP POL 2003 Wałach gniada/165 F: GALILEUSZ
M: KANDA
O: MARTA BURBA
B: STANISLAW STANDURA
K020580 POL 009 54 00127 03
17.

16

KNOCKKASH GIRL Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lucjan Hilla
B:
brak
18.

28

MAGNAT MŁP POL 1998 Wałach gniada F: DAKOTA
M: MINUTA
O: MAŁGORZATA KARNSK
B: MAŁGORZATA KARNSK
POL006600001198
19.

35

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Mywill
M: Mileszna
O: Piotr Zdybowicz
B: Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
K013169 POL009690043902
20.

26

MEGUN Małopolska POL 2009 Klacz gniada/165 F: BRE GUN
M: METAXA
O: Marko Lenart
B: Szmalec Jacek
K021873 POL013540006609
21.

27

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
O: Grzegorz Gawlik
B: ZUBEK JOANNA
616008690139109
22.

37

POEMAT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Eskudo
M: Poezja
O: LKJ Ostroga
B: Radłów
?
23.

22

REGENT SP POL 2007 Wałach gniada F: Rubinstern
M: Ruanda
O: Jarosław Barglik
B: NN
K015979
24.

23

ROMADAN Małopolska POL 2008 Wałach gniada F: Ramadan
M: Rosa Gala
O: LKJ Ostroga Opole
B: NN
NN
25.

20

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
26.

4

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616 009 54 01069 11
27.

11

SIENA M SP POL 2012 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K020913
28.

2

SOLTLEIKSITIS TRAK POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Gluosnis / Gerodot
M: Svajone / Charitonas
O: Anna Hudzik
B: Anna Hudzik
K021200 POL732010014104
29.

33

SYCYLIA SP POL 2010 Klacz gniada F: So In Love KWPN
M: Sorbona sp
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: Dorota Hamarowska-Wypych
K019405 616009690051110
30.

9

TANIEC SP POL 2003 Wałach inna F: Landos
M: Tanecznica
O: katarzyna kruczkowska
B: stadnina koni racot sp zoo
11201
31.

3

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: PEGASUS HB / FLEMMINGH
M: TIGRA / LORD ALEXANDER
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616 009 67 00750 09
32.

36

TOPAZ SP POL 2006 Wałach gniada F: Turkus / Le Voltaire
M: Iskra / nn
O: Żaneta Cieluch
B: Żaneta Cieluch
K018234 POL009640054506
33.

32

TURBUD CONSUL OLD DEU 2005 Wałach ciemnogniada F: Con Capitol
M: Staranda
O: Henryk Polednia
B: X
K015432
34.

19

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
O: Monika Szewczyk
B:
K009989 POL009540023003 105EJ76
35.

8

WIOTKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Otill
M: Winona
O: Lidia Twardowska-Gajda
B: SK Prudnik
K020763
36.

29

WITAS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Sword
M: Witaksa
O: Agata Maślańczyk
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K013727
37.

18

ZUZA WLKP POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Rywal
M: NN
O: Monika Szewczyk
B: Monika Szewczyk
K014406
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
2017-11-18
2017-11-18
1
2017-11-18
10
Banik Lucyna
LKJ Ostroga w Opolu
ROMADAN (23)
2017-11-18
10
2017-11-18
1
2017-11-18
14
Barglik Amanda
Klub Jeździecki Metpol
REGENT (22)
2017-11-18
18
2017-11-18
1
Burba Marta
LKJ Ostroga
KANDYS (14)
2017-11-18
1
2017-11-18
4
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2017-11-18
12
2017-11-18
1
2017-11-18
2
2017-11-18
2
Dżugaj Wiktoria
Turbud Brzeg
2017-11-18
4
2017-11-18
4
Franas Karolina
LUKJ Antoniówka
JARLA (30)
2017-11-18
8
2017-11-18
8
Hilla Martyna
KJ Okoły
2017-11-18
1
2017-11-18
1
2017-11-18
1
2017-11-18
1
Hudzik Witold
bpk
2017-11-18
2017-11-18
1
2017-11-18
6
Jerzyk Żaneta
KJ Korys Przygorzele
TOPAZ (36)
2017-11-18
8
2017-11-18
7
Kleinert Sebastian
Niezrzeszony
BRENDA (34)
2017-11-18
1
Klimmer Weronika
LKJ Ostroga Opole
POEMAT (37)
2017-11-18
1
2017-11-18
1
2017-11-18
1
Kraka Lena
bpk
JUDY (7)
2017-11-18
1
2017-11-18
7
Kruczkowska Natalia
bpk
TANIEC (9)
2017-11-18
15
2017-11-18
9
Lenart Marko
LKJ Moszna
AMANDA (12)
2017-11-18
2017-11-18
1
2017-11-18
8
MEGUN (26)
2017-11-18
1
2017-11-18
6
Maślańczyk Aleksandra
LUKJ Antoniówka
WITAS (29)
2017-11-18
13
2017-11-18
1
Mrugała Mateusz
LKJ Moszna
BUSHIDO (38)
2017-11-18
1
2017-11-18
14
Nawrot Żaneta
LUKJ Antoniówka
NICOL (27)
2017-11-18
1
Osysko Natalia
LUKJ Antoniówka
MAGNAT (28)
2017-11-18
12
2017-11-18
1
Pawlas Radosław
LJKS Eldorado Świerklanu
2017-11-18
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2017-11-18
1
2017-11-18
8
2017-11-18
1
2017-11-18
2
Polednia Henryk
Turbud Brzeg
2017-11-18
5
2017-11-18
3
Puda Maja
bpk
BARDO (6)
2017-11-18
1
2017-11-18
8
Robotycka-Lenczuk Iwona
LKJ Olimp Prudnik
SYCYLIA (33)
2017-11-18
17
2017-11-18
14
Skupień Kamil
LKJ Moszna
2017-11-18
2017-11-18
SIENA M (11)
2017-11-18
1
2017-11-18
7
Śmiały Monika
KJ Jumping Team Brynica
HASSAN (17)
2017-11-18
8
2017-11-18
1
Świąder Agata
LKJ Ostroga
WIOTKA (8)
2017-11-18
16
2017-11-18
5
Szczurek Julia
LUKJ Antoniówka
NICOL (27)
2017-11-18
1
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
ZUZA (18)
2017-11-18
2017-11-18
8
2017-11-18
4
WERBEL (19)
2017-11-18
3
2017-11-18
1
Szynkler Natalia
niezrzeszona
MEDYNA (35)
2017-11-18
3
2017-11-18
1
Veres Pavel
JS HORNY HERMANICE
ARDENA (13)
2017-11-18
16
2017-11-18
1

Number of Riders: 31

Number of Horses: 37

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl