Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZRiT-B kwalifikacja HPO
LKJ Ostroga Opole, 04.11.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
50 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 12:26:50
2017-11-03 12:26:38
Wiktoria Dżugaj TURBUD CONSUL
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 12:27:00
2017-11-03 12:24:19
Henryk Polednia KALISTER
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
48 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 12:27:08
2017-11-03 12:21:28
Kamil Skupień DELICIEUX M
  • 1x 1 T/LL-60/60 cm towarzyski dokładności art.238.1.1. kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-11-03 12:27:19
2017-11-03 12:15:10
Kamil Skupień SIENA M
  • 2x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 23:12:35
2017-11-02 22:08:54
Oliwia Mazur SODŻA
  • 1x 1 T/LL-60/60 cm towarzyski dokładności art.238.1.1. kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 23:12:47
2017-11-02 22:07:39
Natalia Szymczak LINARIA
  • 1x 1 T/LL-60/60 cm towarzyski dokładności art.238.1.1. kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 23:13:02
2017-11-02 22:07:14
Iga Szpak ROSA PRIMA
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 23:13:13
2017-11-02 22:06:51
Aleksandra Pilatowicz WIMELLA
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 23:13:27
2017-11-02 22:06:29
Patrycja Klakla WICHAWA
  • 2x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 23:13:38
2017-11-02 22:06:03
Kaja Napiórkowska MIWIA
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 21:11:33
2017-11-02 21:11:21
Agata Świąder WIOTKA
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 20:56:51
2017-11-02 18:22:02
Anna Sosińska EVEREST "M"
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6R/N/dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja HPO DR
37 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 13:45:30
2017-11-02 12:19:21
Marta Burba KANDYS
  • 2x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3R/LL/90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 13:45:46
2017-11-02 10:50:45
Natalia Cavour BARSONY
  • 2x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 13:46:02
2017-11-02 10:26:36
Paulina Adamiec LOVE PARADE
  • 2x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
34 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 13:46:13
2017-11-02 10:14:32
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 2x 3R/LL/90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
33 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 13:46:26
2017-11-02 10:12:16
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 08:09:07
2017-11-02 00:04:25
Marko Lenart MEGUN
  • 2x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
31 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 08:09:18
2017-11-01 21:13:48
Martyna Hilla GOLDEN STAR
  • 1x 1 T/LL-60/60 cm towarzyski dokładności art.238.1.1. kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 08:09:28
2017-11-01 21:12:45
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 2x 1 T/LL-60/60 cm towarzyski dokładności art.238.1.1. kwalifikacja HPO NJ
29 ENTRY ACCEPTED 2017-11-02 20:58:19
2017-11-01 16:50:31
Idalia Haracz-Ostrowska CALIA "M"
  • 2x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 19:21:32
2017-11-01 16:23:23
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 2x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 09:12:01
2017-10-31 22:35:16
Anna Kamińska PASJONATA PASJANS
  • 1x 1 T/LL-60/60 cm towarzyski dokładności art.238.1.1. kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 15:07:51
2017-10-31 11:52:50
Julia Szczurek NICOL
  • 1x 1 T/LL-60/60 cm towarzyski dokładności art.238.1.1. kwalifikacja HPO NJ
25 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 15:08:01
2017-10-31 11:50:34
Żaneta Nawrot NICOL
  • 2x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 15:08:15
2017-10-31 11:49:44
Natalia Osysko MAGNAT
  • 2x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 15:08:29
2017-10-31 11:48:57
Aleksandra Maślańczyk WITAS
  • 2x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
22 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 15:08:39
2017-10-31 11:48:09
Karolina Franas JARLA
  • 2x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
21 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 01:35:42
2017-10-30 21:08:21
Iwona Robotycka-Lenczuk SYCYLIA
  • 2x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
20 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 01:36:04
2017-10-30 20:54:55
Julia Śnieżek HORYZONT
  • 2x 3R/LL/90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 01:36:48
2017-10-30 20:54:15
Hanna Kunecka EPONA
  • 2x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
18 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 01:37:13
2017-10-30 18:24:58
Weronika Klabisz NOTIS
  • 1x 6R/N/dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja HPO DR
  • 1x 7R/N-1/zwykły art.138.2.1 kwalifikacja HPO DR
15 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 01:38:21
2017-10-30 07:37:53
Maja Szewczyk ZUZA
  • 2x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
14 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 01:38:42
2017-10-30 07:28:11
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 6R/N/dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja HPO DR
  • 1x 7R/N-1/zwykły art.138.2.1 kwalifikacja HPO DR
13 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 01:39:15
2017-10-30 07:27:53
Maja Szewczyk WERBEL
  • 1x 6R/N/dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja HPO DR
  • 1x 7R/N-1/zwykły art.138.2.1 kwalifikacja HPO DR
12 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 01:39:34
2017-10-30 07:27:19
Oliwia Śmigiel LIBELLO-STAR
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 01:39:58
2017-10-30 07:26:04
Amanda Barglik REGENT
  • 2x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-10-31 01:36:25
2017-10-30 07:25:31
Paulina Adamiec BALOU
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 17:36:49
2017-10-29 17:25:17
Lucyna Banik ROMADAN
  • 1x 1 T/LL-60/60 cm towarzyski dokładności art.238.1.1. kwalifikacja HPO NJ
  • 2x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-11-01 13:38:19
2017-10-27 20:23:23
Sebastian Kleinert BRENDA
  • 2x 1 T/LL-60/60 cm towarzyski dokładności art.238.1.1. kwalifikacja HPO NJ
7 ENTRY ACCEPTED 2017-10-26 20:15:20
2017-10-26 19:29:26
Maja Kaźmierczak CADENCE
  • 1x 3R/LL/90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
6 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 22:01:53
2017-10-25 15:33:27
Kaja Sabok EMILLA
  • 2x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 22:02:06
2017-10-25 15:29:35
Kaja Sabok DASTIFF
  • 2x 1 T/LL-60/60 cm towarzyski dokładności art.238.1.1. kwalifikacja HPO NJ
4 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 06:28:48
2017-10-23 12:32:12
Natalia Szynkler MEDYNA
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6R/N/dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja HPO DR
3 ENTRY ACCEPTED 2017-10-25 22:02:18
2017-10-21 21:14:14
Weronika Klimmer POEMAT
  • 1x 1 T/LL-60/60 cm towarzyski dokładności art.238.1.1. kwalifikacja HPO NJ
  • 2x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-10-21 06:04:49
2017-10-20 20:00:12
Agnieszka Środecka HARFA
  • 1x 3R/LL/90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
1 ENTRY ACCEPTED 2017-10-29 17:36:06
2017-10-20 16:27:35
Żaneta Jerzyk TOPAZ
  • 1x 5R/P/zwykły art.238.2.1
  • 1x 6R/N/dwufazowy art.274.5.3 kwalifikacja HPO DR
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Paulina Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O045600
2. Banik Lucyna LKJ Ostroga w Opolu
2004 (JM.)
Brak
3. Barglik Amanda Klub Jeździecki Metpol
2003 (JM.)
O035663
4. Burba Marta LKJ Ostroga
S
O039891
5. Cavour Natalia LKJ Ostroga Opole
1997 (MJ.)
O007988
6. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
7. Dżugaj Wiktoria Turbud Brzeg
1996 (MJ.)
O024922
8. Franas Karolina LUKJ Antoniówka
2000 (J.)
O039003
9. Haracz-Ostrowska Idalia LKJ Moszna
S
O040305
10. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
11. Jerzyk Żaneta KJ Korys Przygorzele
S
O034007
12. Kamińska Anna bpk
S
Brak
13. Kaźmierczak Maja bpk
2003 (JM.)
O037399
14. Klabisz Weronika BPK
1999 (J.)
O044043
15. Klakla Patrycja LKJ Olimp Prudnik
1997 (MJ.)
Brak
16. Kleinert Sebastian Niezrzeszony
S
brak
17. Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
brak
18. Kunecka Hanna bpk
2003 (JM.)
O040864
19. Lenart Marko LKJ Moszna
1998 (MJ.)
O024014
20. Maślańczyk Aleksandra LUKJ Antoniówka
2002 (JM.)
O033842
21. Mazur Oliwia LKJ Olimp Prudnik
2002 (JM.)
Brak
22. Napiórkowska Kaja LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
O024925
23. Nawrot Żaneta LUKJ Antoniówka
S
brak
24. Osysko Natalia LUKJ Antoniówka
2006 (Mł.)
brak
25. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O035379
26. Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik
S
O018692
27. Polednia Henryk Turbud Brzeg
O007664
28. Robotycka-Lenczuk Iwona LKJ Olimp Prudnik
S
O011131
29. Sabok Kaja KJ Korys Przygorzele
S
O040154
30. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
31. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (JM.)
O030886
32. Środecka Agnieszka LKJ Ostroga Opole
S
O032260
33. Świąder Agata LKJ Ostroga
S
O020664
34. Szczurek Julia LUKJ Antoniówka
2003 (JM.)
brak
35. Szewczyk Maja KJ Avanti Opole
2002 (JM.)
O028301
36. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
37. Szymczak Natalia LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
brak
38. Szynkler Natalia niezrzeszona
S
O014203
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

34

BALOU KWPN NED 2006 Klacz gniada F: Sarantos / Emilion
M: Pandora / Lincoln
O: Katarzyna Garbowska-Adamiec
B:
K013846 5280030606180
2.

11

BARSONY SP HUN 2013 Wałach gniada F: Koszal /
M: Szikrazo Bambi /
O: Lucjan Hilla
B:
brak
3.

19

BRENDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz gniada F: Barbur
M: Bakarina
O: Sebastian Kleinert
B: Małys Adam
brak
4.

37

CADENCE WESTF GER 2010 Klacz gniada/168 F: Canturo /
M: La Le Lu II / Landstreicher
O: Maja Kaźmierczak
B: Montis Sp. z o. o.
K018583 DE441411204610
5.

8

CALIA M SP POL 2012 Klacz gniada F: So In Love
M: Calma M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
Brak 616009690071612
6.

39

DASTIFF SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Power Prince
M: Doryda
O: Kaja Sabok
B: Sławomir Stanisławski
K013668 POL009670002502
7.

45

DELICIEUX M SP POL 2013 Klacz gniada F: Contendor
M: Duola
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
8.

38

EMILLA SP POL 2004 Klacz siwa F: Correro
M: Enigma
O: Kaja Sabok
B: Polska
K015444
9.

27

EPONA SP POL 2009 Klacz gniada F: Iterb / Davidoff
M: Etoile / Seigon
O: Bogna Krasik
B: Krzysztof Nowotarski
K016151 616009690113209
10.

16

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
O: Lucjan Hilla
B: Iwona Kraszewska
K020842 616616690044810
11.

30

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
12.

42

HARFA SP POL 2011 Klacz siwa F: Cancoon / Colman
M: Hita / Talent
O: Agnieszka Środecka
B: Józef Parzonka
K024161 616009610020411
13.

24

JARLA SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: Luron
M: Jaka
O: Grzegorz Gawlik
B: Grzegorz Gawlik
K021718
14.

44

KALISTER SP POL 2004 Wałach kara F: Liguster
M: Kariera
O: Henryk Polednia
B: Jacek Bobik
K009263
15.

10

KANDYS SP POL 2003 Wałach gniada/165 F: GALILEUSZ
M: KANDA
O: MARTA BURBA
B: STANISLAW STANDURA
K020580 POL 009 54 00127 03
16.

17

KNOCKKASH GIRL Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lucjan Hilla
B:
brak
17.

32

LIBELLO-STAR HAN. GER 2004 Wałach kasztanowata F: Litas - Star
M: Amazone
O: Anna Śmigiel
B: brak
K011896 DE431316723804
18.

2

LINARIA M POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rashim m
M: Lilia m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
brak
19.

12

LOVE PARADE HOL. GER 2001 Ogier gniada F: Lancer
M: Almara
O: Katarzyna Krawczyk
B: Petersen Johannes
K007686
20.

22

MAGNAT MŁP POL 1998 Wałach gniada F: DAKOTA
M: MINUTA
O: MAŁGORZATA KARNSK
B: MAŁGORZATA KARNSK
POL006600001198
21.

40

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Mywill
M: Mileszna
O: Piotr Zdybowicz
B: Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
K013169 POL009690043902
22.

15

MEGUN Małopolska POL 2009 Klacz gniada/165 F: BRE GUN
M: METAXA
O: Marko Lenart
B: Szmalec Jacek
K021873 POL013540006609
23.

6

MIWIA M POL 2012 Klacz kasztanowata F: Wiwat / Grey
M: Michelle / Chef Supreme
O: SK Prudnik Sp. z o. o.
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K021431 616006690015712
24.

21

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
O: Grzegorz Gawlik
B: ZUBEK JOANNA
616008690139109
25.

28

NOTIS SP POL 2010 Wałach gniada/175cm F: Clear To Jump St Gyvan Z
M: Nota
O: Grzegorz Wypchlak
B: .
K023682
26.

20

PASJONATA PASJANS Kuc Walijski POL 2008 Wałach /kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Polly
O: Anna Kamińska
B: Jerzy Kołodziejek
Brak
27.

41

POEMAT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Eskudo
M: Poezja
O: LKJ Ostroga
B: Radłów
?
28.

33

REGENT SP POL 2007 Wałach gniada F: Rubinstern
M: Ruanda
O: Jarosław Barglik
B: NN
K015979
29.

35

ROMADAN Małopolska POL 2008 Wałach gniada F: Ramadan
M: Rosa Gala
O: LKJ Ostroga Opole
B: NN
NN
30.

18

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
31.

3

ROSA PRIMA SP POL 2011 Klacz gniada/164 F: Chef Supreme / Chief's Crown
M: Rosa Brenna / Brentano II
O: SK Prudnik Sp. z o. o.
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K019141 616009690084011
32.

14

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: CONUS B / COSINUS
M: SZUBA / BANITA
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616 009 54 01069 11
33.

46

SIENA M SP POL 2012 Klacz gniada F: X
M: X
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K020913
34.

1

SODŻA SP POL 2004 Klacz kasztanowata F: Dżahir
M: Sorbona
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
0000
35.

25

SYCYLIA SP POL 2010 Klacz gniada F: So In Love KWPN
M: Sorbona sp
O: Iwona Robotycka-Lenczuk
B: Dorota Hamarowska-Wypych
K019405 616009690051110
36.

13

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: PEGASUS HB / FLEMMINGH
M: TIGRA / LORD ALEXANDER
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616 009 67 00750 09
37.

36

TOPAZ SP POL 2006 Wałach gniada F: Turkus / Le Voltaire
M: Iskra / nn
O: Żaneta Cieluch
B: Żaneta Cieluch
K018234 POL009640054506
38.

43

TURBUD CONSUL OLD DEU 2005 Wałach ciemnogniada F: Con Capitol
M: Staranda
O: Henryk Polednia
B: X
K015432
39.

31

WERBEL SP POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Walim / Palant
M: Werka / Nimroy
O: Monika Szewczyk
B:
K009989 POL009540023003 105EJ76
40.

5

WICHAWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Wiwat
M: Wiecha
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K023446 616006690057613
41.

4

WIMELLA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/173 F: Imequyl / Luron
M: Wiki / Elvis
O: SK Prudnik Sp. z o. o.
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K013176 POL009690082007
42.

7

WIOTKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Otill
M: Winona
O: Lidia Twardowska-Gajda
B: SK Prudnik
K020763
43.

23

WITAS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Sword
M: Witaksa
O: Agata Maślańczyk
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K013727
44.

29

ZUZA WLKP POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Rywal
M: NN
O: Monika Szewczyk
B: Monika Szewczyk
K014406
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
Jumping Team Brynica
2017-11-04
1
2017-11-04
1
BALOU (34)
2017-11-04
1
2017-11-04
4
Banik Lucyna
LKJ Ostroga w Opolu
ROMADAN (35)
2017-11-04
1
2017-11-04
19
2017-11-04
1
Barglik Amanda
Klub Jeździecki Metpol
REGENT (33)
2017-11-04
1
2017-11-04
2017-11-04
11
Burba Marta
LKJ Ostroga
KANDYS (10)
2017-11-04
16
2017-11-04
1
2017-11-04
4
Cavour Natalia
LKJ Ostroga Opole
BARSONY (11)
2017-11-04
2017-11-04
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2017-11-04
16
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-04
5
Dżugaj Wiktoria
Turbud Brzeg
2017-11-04
4
2017-11-04
4
Franas Karolina
LUKJ Antoniówka
JARLA (24)
2017-11-04
19
2017-11-04
1
Haracz-Ostrowska Idalia
LKJ Moszna
2017-11-04
2017-11-04
1
2017-11-04
Hilla Martyna
KJ Okoły
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-04
11
Jerzyk Żaneta
KJ Korys Przygorzele
TOPAZ (36)
2017-11-04
2
2017-11-04
5
Kamińska Anna
bpk
2017-11-04
1
2017-11-04
1
Kaźmierczak Maja
bpk
CADENCE (37)
2017-11-04
2
2017-11-04
1
Klabisz Weronika
BPK
NOTIS (28)
2017-11-04
2
2017-11-04
3
Klakla Patrycja
LKJ Olimp Prudnik
2017-11-04
1
2017-11-04
1
Kleinert Sebastian
Niezrzeszony
BRENDA (19)
2017-11-04
1
2017-11-04
11
Klimmer Weronika
LKJ Ostroga Opole
POEMAT (41)
2017-11-04
1
2017-11-04
20
2017-11-04
1
Kunecka Hanna
bpk
EPONA (27)
2017-11-04
25
2017-11-04
1
Lenart Marko
LKJ Moszna
MEGUN (15)
2017-11-04
19
2017-11-04
1
Maślańczyk Aleksandra
LUKJ Antoniówka
WITAS (23)
2017-11-04
22
2017-11-04
1
Mazur Oliwia
LKJ Olimp Prudnik
SODŻA (1)
2017-11-04
13
2017-11-04
1
Napiórkowska Kaja
LKJ Olimp Prudnik
MIWIA (6)
2017-11-04
18
2017-11-04
9
Nawrot Żaneta
LUKJ Antoniówka
NICOL (21)
2017-11-04
1
2017-11-04
1
Osysko Natalia
LUKJ Antoniówka
MAGNAT (22)
2017-11-04
14
2017-11-04
1
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2017-11-04
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-04
1
2017-11-04
3
Pilatowicz Aleksandra
LKJ Olimp Prudnik
2017-11-04
10
Polednia Henryk
Turbud Brzeg
2017-11-04
7
2017-11-04
1
Robotycka-Lenczuk Iwona
LKJ Olimp Prudnik
SYCYLIA (25)
2017-11-04
19
2017-11-04
22
Sabok Kaja
KJ Korys Przygorzele
EMILLA (38)
2017-11-04
16
2017-11-04
1
DASTIFF (39)
2017-11-04
1
2017-11-04
1
Skupień Kamil
LKJ Moszna
2017-11-04
10
2017-11-04
15
SIENA M (46)
2017-11-04
1
2017-11-04
2017-11-04
6
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2017-11-04
1
2017-11-04
7
Środecka Agnieszka
LKJ Ostroga Opole
HARFA (42)
2017-11-04
3
2017-11-04
22
Świąder Agata
LKJ Ostroga
WIOTKA (7)
2017-11-04
1
2017-11-04
5
Szczurek Julia
LUKJ Antoniówka
NICOL (21)
2017-11-04
1
Szewczyk Maja
KJ Avanti Opole
ZUZA (29)
2017-11-04
1
2017-11-04
1
WERBEL (31)
2017-11-04
3
2017-11-04
2
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
2017-11-04
8
Szymczak Natalia
LKJ Olimp Prudnik
2017-11-04
2017-11-04
Szynkler Natalia
niezrzeszona
MEDYNA (40)
2017-11-04
1
2017-11-04
6

Number of Riders: 38

Number of Horses: 44

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl