Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

CZIBO skoki
LKJ Ostroga Opole, 30.09.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
59 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 22:26:59
2017-09-29 21:59:43
Julia Majer POGODNA M
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/zwykły bez rozgrywki 100 cm
58 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 21:49:01
2017-09-29 18:37:45
Anna Bizoń-Zalewska CWAŁKA
  • 1x 5/P/zwykły bez rozgrywki 110 cm
  • 1x 5A/P-1/zwykły bez rozgrywki
57 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 21:49:15
2017-09-29 18:37:25
Anna Bizoń-Zalewska CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 2x 4/L/zwykły bez rozgrywki 100 cm
56 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 18:03:23
2017-09-29 18:03:08
Małgorzata Jagieluk WONDER LUNA
  • 2x 4/L/zwykły bez rozgrywki 100 cm
  • 1x 5/P/zwykły bez rozgrywki 110 cm
55 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 22:27:29
2017-09-28 22:23:25
Seweryn Murdzia ELIZAKAN
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/zwykły bez rozgrywki 100 cm
54 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 22:27:48
2017-09-28 22:21:32
Żaneta Powolna ELIZAKAN
  • 1x 4/L/zwykły bez rozgrywki 100 cm
  • 1x 5/P/zwykły bez rozgrywki 110 cm
53 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 21:08:43
2017-09-28 21:08:07
Pavel Veres LOTODO
  • 2x 4/L/zwykły bez rozgrywki 100 cm
52 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 21:43:33
2017-09-27 21:38:16
Agata Świąder WIOTKA
  • 1x 5/P/zwykły bez rozgrywki 110 cm
  • 1x 6/N/zwykły bez rozgrywki
51 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 21:27:59
2017-09-27 21:21:22
Martyna Hilla GOLDEN STAR
  • 1x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
50 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 21:28:20
2017-09-27 21:14:19
Marie Boskova MAT
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
49 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 21:28:38
2017-09-27 21:13:48
Marie Boskova LUCENTINA
  • 1x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
48 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 20:15:56
2017-09-27 19:29:05
Betina Bejgier ASTRACHAŃ
  • 2x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
46 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 20:16:55
2017-09-27 19:15:11
Marta Burba KANDYS
  • 2x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
45 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 21:49:38
2017-09-27 18:57:42
Klaudia Wolańska LOZANO
  • 2x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
44 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 20:17:45
2017-09-27 15:51:56
Dominika Kubacka ULEWA 2-K
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
43 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 14:10:33
2017-09-27 12:35:32
Anna Kamińska PASJONATA PASJANS
  • 1x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
42 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 11:00:36
2017-09-27 10:52:32
Elżbieta Gerstel SOMARA
  • 1x 5/P/zwykły bez rozgrywki 110 cm
  • 1x 5A/P-1/zwykły bez rozgrywki
41 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 08:12:52
2017-09-27 08:03:56
Martyna Hilla LORD CASTLEMAINE
  • 2x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
40 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 08:12:42
2017-09-27 08:03:26
Martyna Hilla KNOCKKASH GIRL
  • 2x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
39 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 21:49:54
2017-09-26 21:49:23
Patryk Wolny LIDKA
  • 1x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
38 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 21:50:30
2017-09-26 21:49:02
Aneta Woźniak DIANA
  • 2x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
37 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 08:12:06
2017-09-26 21:06:59
Kinga Szczotka RAPSODIA
  • 1x 4/L/zwykły bez rozgrywki 100 cm
  • 1x 5/P/zwykły bez rozgrywki 110 cm
36 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 08:11:53
2017-09-26 21:06:10
Kinga Szczotka KRISTIANO GL
  • 2x 4/L/zwykły bez rozgrywki 100 cm
35 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 08:11:39
2017-09-26 16:06:35
Karolina Szadach LANOS
  • 1x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
34 ENTRY ACCEPTED 2017-09-27 08:11:11
2017-09-26 16:06:04
Kinga Szymańska LADY
  • 1x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
33 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 22:07:10
2017-09-25 21:57:43
Natalia Gitlar GARDES M
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/zwykły bez rozgrywki 100 cm
32 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 20:00:43
2017-09-25 18:44:12
Krzysztof Podobiński HADBAN
  • 2x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
31 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 20:01:01
2017-09-25 16:53:49
Natalia Podobińska FIGIEL
  • 2x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
30 ENTRY ACCEPTED 2017-09-28 21:00:33
2017-09-25 16:49:15
Adrianna Kośniewska - Zembaty QUANTI
  • 2x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
29 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 13:30:32
2017-09-25 09:15:13
Aleksandra Szpryngiel OTIS
  • 1x 4/L/zwykły bez rozgrywki 100 cm
  • 1x 5/P/zwykły bez rozgrywki 110 cm
28 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 08:16:59
2017-09-25 08:12:14
Oliwia Śmigiel LIBELLO-STAR
  • 1x 4/L/zwykły bez rozgrywki 100 cm
  • 1x 5/P/zwykły bez rozgrywki 110 cm
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 08:17:09
2017-09-25 08:11:56
Amanda Barglik REGENT
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/zwykły bez rozgrywki 100 cm
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 08:17:19
2017-09-25 08:11:26
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 5A/P-1/zwykły bez rozgrywki
  • 1x 6/N/zwykły bez rozgrywki
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 08:17:28
2017-09-25 08:11:00
Paulina Adamiec BALOU
  • 1x 4/L/zwykły bez rozgrywki 100 cm
  • 1x 5/P/zwykły bez rozgrywki 110 cm
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 08:17:38
2017-09-24 23:04:50
Marko Lenart AMANDA
  • 1x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/zwykły bez rozgrywki 100 cm
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 17:34:55
2017-09-24 14:36:04
Nicola Machaczek NICOL
  • 2x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 17:35:07
2017-09-24 14:28:42
Maria Pacławska JARLA
  • 2x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 17:35:18
2017-09-24 14:24:50
Karolina Moi GOLDEN LADY
  • 2x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 17:35:29
2017-09-24 11:24:54
Emilia Wacławczyk PRIMA
  • 1x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-24 17:35:41
2017-09-24 11:24:14
Hanna Kozołup BORÓWKA
  • 1x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/L/zwykły bez rozgrywki 100 cm
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-23 20:28:23
2017-09-23 20:27:45
Małgorzata Wołoszczak LADY SU
  • 2x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-23 20:28:09
2017-09-23 20:21:55
Klaudia Sulikowska WALLIS
  • 1x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-23 15:40:38
2017-09-23 13:41:15
Anna Piróg MARA
  • 1x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-23 09:21:50
2017-09-22 23:50:49
Natalia Szynkler MEDYNA
  • 1x 5/P/zwykły bez rozgrywki 110 cm
  • 1x 5A/P-1/zwykły bez rozgrywki
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-29 07:48:23
2017-09-19 08:49:52
Mateusz Mrugała PATSY
  • 1x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 13:28:14
2017-09-19 08:49:33
Agata Borowczak PATSY
  • 2x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-25 13:28:45
2017-09-19 08:48:59
Katarzyna Borowczak GINGERINO L
  • 2x 4/L/zwykły bez rozgrywki 100 cm
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 21:47:27
2017-09-13 14:48:35
Lena Boruń HARMIDER
  • 2x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 10:50:02
2017-09-09 13:59:35
Emilia Jukowska APIS
  • 2x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
9 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 22:07:42
2017-09-07 11:33:06
Kaja Sabok EMILLA
  • 2x 3/LL/Z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2017-09-06 22:28:57
2017-09-06 21:27:31
Lucyna Banik ROMADAN
  • 2x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 21:21:21
2017-09-05 20:05:24
Milena Fedorowicz ROMADAN
  • 1x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
  • 2x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-19 09:20:38
2017-09-05 17:04:15
Ewa Młodzińska-Michta JASNOWIDZ
  • 1x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 19:19:02
2017-09-03 13:06:44
Ewa Sobczyk WALLIS
  • 2x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-03 11:44:23
2017-09-03 11:10:26
Weronika Klimmer POEMAT
  • 2x 1/miniminiL/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2/miniL/Z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Paulina Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O045600
2. Banik Lucyna LKJ Ostroga w Opolu
2004 (JM.)
Brak
3. Barglik Amanda Klub Jeździecki Metpol
2003 (JM.)
O035663
4. Bejgier Betina Jumping Team Brynica
2002 (JM.)
Brak
5. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
O007665
6. Borowczak Agata Vanto Jumping Team
2005 (JM.)
O039208
7. Borowczak Katarzyna Vanto Jumping Team
S
O033421
8. Boruń Lena JKS w Siodle Oława
2006 (Mł.)
O045648
9. Boskova Marie JK HERMANICE
S
brak
10. Burba Marta LKJ Ostroga
S
O039891
11. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
12. Frąsiak Krzysztof LKJ Ostroga Opole
13. Gerstel Elżbieta Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
S
O012945
14. Gitlar Natalia KJ Turbud Brzeg
S
O003852
15. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
16. Jagieluk Małgorzata LKJ Ostroga Opole
S
1
17. Jukowska Emilia brak
2000 (J.)
brak
18. Kamińska Anna bpk
S
Brak
19. Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
brak
20. Kośniewska - Zembaty Adrianna KJ Jumping Team Brynica
S
brak
21. Kozołup Hanna bpk
2003 (JM.)
O036792
22. Kubacka Dominika bpk
2003 (JM.)
brak
23. Lenart Marko LKJ Moszna
1998 (MJ.)
O024014
24. Machaczek Nicola LUKJ Antoniówka
2001 (J.)
brak
25. Majer Julia LKJ MOSZNA
S
O011136
26. Młodzińska-Michta Ewa KJ Jumping Team Brynica
S
brak
27. Moi Karolina LUKJ Antoniówka
S
brak
28. Mrugała Mateusz Ludowy Klub Jeździecki Moszna
S
O001949
29. Murdzia Seweryn bpk
S
brak
30. Pacławska Maria LUKJ Antoniówka
2001 (J.)
brak
31. Piróg Anna JTB Brynica
2016 (Mł.)
Brak
32. Podobińska Natalia brak
2007 (Mł.)
brak
33. Podobiński Krzysztof Ostroga
S
brak
34. Powolna Żaneta Foran Club
S
O008583
35. Powolna Żaneta JKS Salio Besiekierz Rudny
S
O008583
36. Sabok Kaja KJ Korys Przygorzele
S
O040154
37. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (JM.)
O030886
38. Sobczyk Ewa LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
brak
39. Sulikowska Klaudia LKJ Ostroga
S
brak
40. Szadach Karolina bpk
S
19977/14
41. Szczotka Kinga KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
1999 (J.)
O034032
42. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
43. Szymańska Kinga bpk
2003 (JM.)
brak
44. Szynkler Natalia niezrzeszona
S
O014203
45. Veres Pavel JS HORNY HERMANICE
S
brak
46. Wacławczyk Emilia bpk
2000 (J.)
O043667
47. Wolańska Klaudia bpk
2002 (JM.)
brak
48. Wolny Patryk BPK
S
brak
49. Wołoszczak Małgorzata bpk
brak
50. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

12

AMANDA Śląska POL 2009 Klacz gniada F: Jarsen
M: Aurelia
O: Zygmunt Lenart
B: Zygmunt Lenart
K019001 POL008690013809
2.

26

APIS Małopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Alpinex
M: Acza
O: Emilia Jukowska
B: nieznany
brak
3.

31

ASTRACHAŃ SP POL 12.05.2000 Wałach kasztanowata F: Cotton Club
M: Anoda
O: Sebastian Gruszka
B: Międzyrzecze
Brak
4.

11

BALOU KWPN NED 2006 Klacz gniada F: SARANTOS
M: PANDORA
O: Katarzyna Garbowska-Adamiec
B: NED
K013846
5.

17

BORÓWKA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz gniada/167 cm F: NN
M: NN
O: Hanna Kozołup
B: Nieznany
K023042 616 999 67 01218 12
6.

54

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
7.

55

CWAŁKA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Elvis
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K013786
8.

41

DIANA SP POL 2011 Klacz kara/164 F: Nefryt
M: Draga
O: Henryk Walczak
B: Krystian Gruszka
K019311 616009690071811
9.

53

DOBOSZ F:
M:
O:
B:
10.

49

ELIZAKAN SP POL 2011 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: nn
B: nn
brak
11.

27

EMILLA SP POL 2004 Klacz siwa F: Correro
M: Enigma
O: Kaja Sabok
B: Polska
K015444
12.

3

FIGIEL KUC POL 2006 Wałach srokata/128 F: ANERO
M: FIONA
O: Jadwiga Podobińska
B: Jadwiga Podobińska
brak POL013540072906
13.

1

GARDES M SP POL 2004 Wałach gniada F: Sokrates
M: Garda
O: Natalia Gitlar
B: SK Moszna
K008661
14.

5

GINGERINO L SP POL 2008 Wałach kara F: Levantino L
M: Georgina
O: Katarzyna Borowczak
B: Leszek Adamowicz
K012714
15.

15

GOLDEN LADY Szlachetna Półkrew POL 2009 Klacz kasztanowata F: Lord Star
M: Ginger
O: Grzegorz Gawlik
B: Stachowiak Anna
brak
16.

44

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
O: Lucjan Hilla
B: Iwona Kraszewska
K020842 616616690044810
17.

10

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
18.

2

HADBAN Czysta Krew Arabska POL 2012 Ogier siwa/148 F: Hasan Al Shiraf
M: Halala
O: Krzysztof Podobiński
B: Alicja Najmowicz
brak
19.

25

HARMIDER KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Górecka
B:
K023876 616999670178106
20.

14

JARLA Szlachetna Półkrew POL 2000 Klacz kasztanowata F: Luron
M: Jaka
O: Grzegorz Gawlik
B: Grzegorz Gawlik
brak
21.

22

JASNOWIDZ SP POL 2011 Wałach kasztanowata/151 F: Grafit po Gordon I
M: Jaskółka po Jurand
O: Ewa Młodzińska-Michta
B: Maria Filipska
brak 616009680075011
22.

33

KANDYS SP POL 2003 Wałach gniada/165 F: GALILEUSZ
M: KANDA
O: MARTA BURBA
B: STANISLAW STANDURA
K020580 POL 009 54 00127 03
23.

39

KNOCKKASH GIRL Connemara IRL 2012 Klacz siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Lucjan Hilla
B:
brak
24.

43

KRISTIANO GL WLKP POL 2013 Wałach kasztanowata/163 F: Cassilio / Cassini I
M: Kobra / Correro
O: Piotr Szczotka
B: Garstka Leszek
K023579 616007610063713
25.

24

LADY Małopolska POL 2002 Klacz gniada/163 F: ben
M: loteria
O: Karolina Szadach
B: ryszard Tecza
brak pol 006630026702
26.

18

LADY SU NZ POL 2000 Klacz gniada F: Su
M: Lady
O: LKJ Ostroga Opole
B: LKJ Ostroga Opole
brak
27.

23

LANOS Typ Szłachetny POL 2010 Wałach kara F: Chleb
M: Latina
O: Karolina Szadach
B: Karolina Szadach
brak
28.

8

LIBELLO-STAR HAN. GER 2004 Wałach kasztanowata F: Litas - Star
M: Amazone
O: Anna Śmigiel
B: brak
K011896 DE431316723804
29.

40

LIDKA SP POL 2003 Klacz ciemnogniada F: BYSTRZAK
M: LAMRI
O: Henryk Walczak
B: Konig Roland
brak
30.

38

LORD CASTLEMAINE Kuc Connemara IRL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Templebready Fear Bui /
M: Galloon Silver Rose /
O: Lucjan Hilla
B: Cian Melia
brak
31.

48

LOTODO Czeski Koń Gorącokrwisty CZE 2010 Wałach F: LORD CALETTO
M: PAMELA
O: PAVEL VERES
B: PAVEL VERES
brak
32.

34

LOZANO SP POL 2004 Wałach siwa F: Lubicz
M: Ratina
O: Klaudia Wolańska
B: Mariusz Lempert
brak
33.

46

LUCENTINA Pełnej Krwi Angielskiej CZE 2009 Klacz gniada F: SIGNE DIVIN
M: LUCENTE
O: MARIE BOSKOVA
B: HREBCIN KRENEK
brak
34.

20

MARA SP POL 2006 Klacz siwa F: Maram
M: Mara
O: Ewa
B: Stanisław
K123456
35.

45

MAT Typ Gorącokrwisty CZE 2005 Wałach srokata F: nn
M: nn
O: MARIE BOSKOVA
B: RANC LADNA
brak
36.

21

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Mywill
M: Mileszna
O: Piotr Zdybowicz
B: Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
K013169 POL009690043902
37.

13

NICOL Śląska POL 2009 Klacz kara F: Hondaker
M: Nensi
O: Grzegorz Gawlik
B: Zubek Joanna
brak
38.

7

OTIS SP POL 2004 Wałach gniada F: Talent
M: Ożanka
O: Ewa Kisielewska
B: Ryszard Berendowicz
K019450 POL009690020304
39.

36

PASJONATA PASJANS Kuc Walijski POL 2008 Wałach /kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Polly
O: Anna Kamińska
B: Jerzy Kołodziejek
Brak
40.

6

PATSY New Forest Pony NED 2007 Klacz gniada/mk:155 F: Kantje's Ronaldo
M: NN
O: Katarzyna Borowczak
B: Dhr. Beys
K022845
41.

30

POEMAT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Eskudo
M: Poezja
O: LKJ Ostroga
B: Radłów
?
42.

56

POGODNA M Wielkp POL 2012 Klacz siwa/mk:157 F: FOR LEO
M: POEZJA
O: Julia Majer
B: LEON GAWROŃSKI
K022953 616007520038012
43.

16

PRIMA Małopolska POL 2009 Klacz siwa F: Arbon
M: Periba
O: Marek Wacławczyk
B: Dajczak Jerzy
K023041 POL 006 59 00683 09
44.

4

QUANTI Hanowerska GER 2006 Klacz ciemnogniada F: Nikidam du Chateau I
M: Reggae
O: Henryk Pączek
B: Mieszko Dąbrowski
brak
45.

42

RAPSODIA SP POL 2010 Klacz srokata/165 F: Rabiates Turbud Z / Rabiat Z
M: Rawa / Romario
O: Piotr Szczotka
B: Leszek Garstka
K022315 616009610093510
46.

9

REGENT SP POL 2007 Wałach gniada F: Rubinstern
M: Ruanda
O: Jarosław Barglik
B: NN
K015979
47.

28

ROMADAN Małopolska POL 2008 Wałach gniada F: Ramadan
M: Rosa Gala
O: LKJ Ostroga Opole
B: NN
NN
48.

37

SOMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram
M: Sodża
O: Gerstel Elżbieta
B: Stadnina Koni Prudnik
K018165 POL009690090708
49.

51

TREFL-K sp gn F:
M:
O:
B:
50.

35

ULEWA 2-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Cassilio /
M: Ulena-K / Lord Star
O: Dominika Kubacka
B: Marek Kubacki
K021625 616009610027812
51.

19

WALLIS Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Sword
M: Walkiria
O: Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
B: SK Prudnik
brak
52.

52

WONDER LUNA HAN POL 2005 Klacz ciemnogniada F: LACANTUS
M: WIEBKE
O: TOMASZ SZWECZYK
B: ROLF BECKMANN -IHNEN
K029754
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
Jumping Team Brynica
BALOU (11)
2017-09-30
1
2017-09-30
2
Banik Lucyna
LKJ Ostroga w Opolu
ROMADAN (28)
2017-09-30
6
2017-09-30
5
2017-09-30
Barglik Amanda
Klub Jeździecki Metpol
REGENT (9)
2017-09-30
12
2017-09-30
15
Bejgier Betina
Jumping Team Brynica
2017-09-30
2017-09-30
20
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2017-09-30
2
2017-09-30
CWAŁKA (55)
2017-09-30
1
2017-09-30
2
Borowczak Agata
Vanto Jumping Team
PATSY (6)
2017-09-30
12
2017-09-30
Borowczak Katarzyna
Vanto Jumping Team
2017-09-30
9
2017-09-30
Boruń Lena
JKS w Siodle Oława
2017-09-30
2017-09-30
Boskova Marie
JK HERMANICE
MAT (45)
2017-09-30
3
2017-09-30
9
2017-09-30
10
Burba Marta
LKJ Ostroga
KANDYS (33)
2017-09-30
12
2017-09-30
2017-09-30
2
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2017-09-30
1
2017-09-30
1
Frąsiak Krzysztof
LKJ Ostroga Opole
DOBOSZ (53)
2017-09-30
5
2017-09-30
Gerstel Elżbieta
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
SOMARA (37)
2017-09-30
Gitlar Natalia
KJ Turbud Brzeg
2017-09-30
8
2017-09-30
13
Hilla Martyna
KJ Okoły
2017-09-30
2
2017-09-30
2017-09-30
7
2017-09-30
2017-09-30
1
Jagieluk Małgorzata
LKJ Ostroga Opole
2017-09-30
2017-09-30
11
Jukowska Emilia
brak
APIS (26)
2017-09-30
2017-09-30
Kamińska Anna
bpk
2017-09-30
6
2017-09-30
4
Klimmer Weronika
LKJ Ostroga Opole
POEMAT (30)
2017-09-30
5
2017-09-30
3
2017-09-30
Kośniewska - Zembaty Adrianna
KJ Jumping Team Brynica
QUANTI (4)
2017-09-30
3
2017-09-30
2017-09-30
11
2017-09-30
Kozołup Hanna
bpk
2017-09-30
13
2017-09-30
7
Kubacka Dominika
bpk
2017-09-30
11
2017-09-30
Lenart Marko
LKJ Moszna
AMANDA (12)
2017-09-30
7
2017-09-30
14
Machaczek Nicola
LUKJ Antoniówka
NICOL (13)
2017-09-30
15
2017-09-30
Majer Julia
LKJ MOSZNA
2017-09-30
Młodzińska-Michta Ewa
KJ Jumping Team Brynica
2017-09-30
16
2017-09-30
8
Moi Karolina
LUKJ Antoniówka
2017-09-30
2017-09-30
4
Mrugała Mateusz
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
PATSY (6)
2017-09-30
4
Murdzia Seweryn
bpk
2017-09-30
5
2017-09-30
9
TREFL-K (51)
2017-09-30
5
Pacławska Maria
LUKJ Antoniówka
JARLA (14)
2017-09-30
18
2017-09-30
Piróg Anna
JTB Brynica
MARA (20)
2017-09-30
9
2017-09-30
1
Podobińska Natalia
brak
FIGIEL (3)
2017-09-30
2017-09-30
2017-09-30
19
2017-09-30
Podobiński Krzysztof
Ostroga
HADBAN (2)
2017-09-30
2017-09-30
2017-09-30
Powolna Żaneta
Foran Club
2017-09-30
4
Powolna Żaneta
JKS Salio Besiekierz Rudny
TREFL-K (51)
2017-09-30
10
Sabok Kaja
KJ Korys Przygorzele
EMILLA (27)
2017-09-30
6
2017-09-30
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2017-09-30
6
2017-09-30
6
Sobczyk Ewa
LKJ Ostroga Opole
WALLIS (19)
2017-09-30
2017-09-30
13
Sulikowska Klaudia
LKJ Ostroga
WALLIS (19)
2017-09-30
1
Szadach Karolina
bpk
LANOS (23)
2017-09-30
11
2017-09-30
17
2017-09-30
Szczotka Kinga
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2017-09-30
12
2017-09-30
3
2017-09-30
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
OTIS (7)
2017-09-30
4
2017-09-30
7
Szymańska Kinga
bpk
LADY (24)
2017-09-30
17
2017-09-30
2017-09-30
14
Szynkler Natalia
niezrzeszona
MEDYNA (21)
2017-09-30
3
2017-09-30
2
Veres Pavel
JS HORNY HERMANICE
LOTODO (48)
2017-09-30
8
2017-09-30
Wacławczyk Emilia
bpk
PRIMA (16)
2017-09-30
8
2017-09-30
2
Wolańska Klaudia
bpk
LOZANO (34)
2017-09-30
16
2017-09-30
2017-09-30
Wolny Patryk
BPK
LIDKA (40)
2017-09-30
10
2017-09-30
2017-09-30
15
Wołoszczak Małgorzata
bpk
LADY SU (18)
2017-09-30
2017-09-30
14
Woźniak Aneta
bpk SLA
DIANA (41)
2017-09-30
7
2017-09-30
2017-09-30
10

Number of Riders: 50

Number of Horses: 52

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl