Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

CZIBO ujeżdżenie
LKJ Ostroga Opole, 16.09.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
27 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 23:12:39
2017-09-15 23:12:26
Katarzyna Bryksa-Tomanek CARLOS
  • 1x 9/1*/1*
26 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 19:53:24
2017-09-15 17:24:58
Adrianna Kośniewska - Zembaty QUANTI
  • 2x 0/odznaka Brązowa/Program Odznaki Brązowej
25 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 19:53:01
2017-09-15 10:34:32
Małgorzata Jagieluk WONDER LUNA
  • 1x 3/P/P-2
24 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 10:30:37
2017-09-15 09:48:54
Anna Piróg MARA
  • 2x 0A/odznaka Srebrna/Program Odznaki Srebrnej
23 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:22:28
2017-09-15 06:15:03
Anna Kamińska PASJONATA PASJANS
  • 1x 2/L/L-4
  • 1x 3/P/P-2
22 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 09:22:48
2017-09-15 00:58:01
Betina Bejgier ASTRACHAŃ
  • 1x 0/odznaka Brązowa/Program Odznaki Brązowej
  • 1x 0A/odznaka Srebrna/Program Odznaki Srebrnej
21 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 22:19:29
2017-09-14 22:17:13
Milena Kostrzewa LADY SU
  • 1x 0/odznaka Brązowa/Program Odznaki Brązowej
  • 1x 1/L/L-2
20 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 22:19:46
2017-09-14 22:07:45
Arletta Kostrzewa LADY SU
  • 1x 0/odznaka Brązowa/Program Odznaki Brązowej
  • 1x 1/L/L-2
19 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 10:04:03
2017-09-14 20:15:59
Ewa Sobczyk SUZI
  • 1x 1/L/L-2
  • 1x 2/L/L-4
18 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 23:33:42
2017-09-13 23:32:26
Sandra Orzeszyna WALLIS
  • 2x 0/odznaka Brązowa/Program Odznaki Brązowej
17 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 23:33:33
2017-09-13 23:24:30
Julia Cieślak LIQUITO
  • 2x 0/odznaka Brązowa/Program Odznaki Brązowej
16 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 23:32:41
2017-09-13 23:14:42
Hanna Górka WOLTER
  • 2x 0/odznaka Brązowa/Program Odznaki Brązowej
15 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 21:48:29
2017-09-13 19:34:40
Magdalena Bejgier VYKARLOS
  • 2x 0A/odznaka Srebrna/Program Odznaki Srebrnej
14 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 09:20:25
2017-09-13 07:56:23
Hanna Sikorska ROMADAN
  • 1x 0/odznaka Brązowa/Program Odznaki Brązowej
13 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 21:50:43
2017-09-12 20:47:10
Anna Chochulska KAYRA
  • 2x 4/P/P-3
12 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 21:51:52
2017-09-12 20:19:09
Ewa Karpowicz-Śleziona KAYRA
  • 1x 1/L/L-2
11 ENTRY ACCEPTED 2017-09-12 21:52:58
2017-09-12 20:09:51
Agnieszka Kokoszka HERKULES
  • 1x 6/P/P-4
10 ENTRY ACCEPTED 2017-09-15 19:52:44
2017-09-12 19:39:31
Dorota Smolińska POEMAT
  • 1x 0/odznaka Brązowa/Program Odznaki Brązowej
7 ENTRY ACCEPTED 2017-09-13 22:59:52
2017-09-11 20:28:03
Wiktoria Jasinska FINKA
  • 1x 0/odznaka Brązowa/Program Odznaki Brązowej
6 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 12:26:57
2017-09-10 23:35:40
Małgorzata Duda DALTON
  • 1x 1/L/L-2
  • 1x 2/L/L-4
  • 1x 4/P/P-3
  • 1x 6/P/P-4
5 ENTRY ACCEPTED 2017-09-11 12:36:29
2017-09-10 19:02:47
Emilia Jukowska APIS
  • 2x 1/L/L-2
4 ENTRY ACCEPTED 2017-09-10 10:49:20
2017-09-08 20:34:28
Patrycja Wójcik HERKULES
  • 1x 8/N/N-6
3 ENTRY ACCEPTED 2017-09-05 21:16:16
2017-09-05 14:32:54
Ewa Młodzińska-Michta JASNOWIDZ
  • 2x 0/odznaka Brązowa/Program Odznaki Brązowej
2 ENTRY ACCEPTED 2017-09-14 16:07:35
2017-09-03 15:09:30
Milena Fedorowicz FINKA
  • 2x 2/L/L-4
1 ENTRY ACCEPTED 2017-09-07 22:07:04
2017-09-03 11:07:19
Weronika Klimmer POEMAT
  • 2x 0/odznaka Brązowa/Program Odznaki Brązowej
  • 1x 1/L/L-2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bejgier Betina Jumping Team Brynica
2002 (JM.)
Brak
2. Bejgier Magdalena Jumping Team Brynica
S
K010929
3. Bryksa-Tomanek Katarzyna BPK
S
Brak
4. Chochulska Anna -
1999 (J.)
brak
5. Cieślak Julia LKJ Ostroga
brak
6. Duda Małgorzata KJ Royal
2000 (J.)
O035374
7. Fedorowicz Milena LKJ Ostroga
2000 (J.)
brak
8. Górka Hanna LKJ Ostroga
brak
9. Jagieluk Małgorzata LKJ Ostroga Opole
S
1
10. Jasinska Wiktoria Lkj ostroga
2006 (Mł.)
Brak
11. Jukowska Emilia brak
2000 (J.)
brak
12. Kamińska Anna bpk
S
Brak
13. Karpowicz-Śleziona Ewa lkj ostroga
S
brak
14. Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
brak
15. Kokoszka Agnieszka Harley
2000 (J.)
brak
16. Kośniewska - Zembaty Adrianna KJ Jumping Team Brynica
S
brak
17. Kostrzewa Arletta LKJ Ostroga Opole
S
brak
18. Kostrzewa Milena LKJ Ostroga Opole
2005 (JM.)
Brak
19. Młodzińska-Michta Ewa KJ Jumping Team Brynica
S
brak
20. Orzeszyna Sandra LKJ Ostroga
brak
21. Sikorska Hanna LKJ Ostroga
2004 (JM.)
brak
22. Sobczyk Ewa LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
brak
23. Wójcik Patrycja Harley
1997 (MJ.)
1234
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

2

APIS Małopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Alpinex
M: Acza
O: Emilia Jukowska
B: nieznany
brak
2.

13

ASTRACHAŃ SP POL 12.05.2000 Wałach kasztanowata F: Cotton Club
M: Anoda
O: Sebastian Gruszka
B: Międzyrzecze
Brak
3.

26

CARLOS SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/176 F: LOTOS
M: CELIA
O: Katarzyna Bryksa-Tomanek
B: Wiesława Pacan
Brak POL009640050306
4.

1

DALTON SP POL 2006 Wałach kasztanowata/175 F: Turbud Alino
M: Dedra
O: Elżbieta Podejko Duda
B: Nowotny Bernard
brak POL 009 69 01046 06
5.

6

FINKA ŚL POL 2005 Klacz kara F: Bruno
M: Fanta
O: LKJ Ostroga
B: brak
brak
6.

23

HERKULES SP POL 2006 Wałach kara F: Bevet
M: Hawana
O: Aleksandra Wałowska
B: Zbigniew Łubik
brak
7.

3

HERKULES Ślązak POL 2006 Wałach F: Bevet
M: Hawana
O: Ola Wałowska
B: Ola Wałowska
brak
8.

5

JASNOWIDZ SP POL 2011 Wałach kasztanowata/151 F: Grafit po Gordon I
M: Jaskółka po Jurand
O: Ewa Młodzińska-Michta
B: Maria Filipska
brak 616009680075011
9.

21

KAYRA SP POL 2007 Klacz gniada F: William
M: Karena
O: Katarzyna Basak-Wodarz
B: Mariusz Gerlik
brak 009690042307
10.

22

KAYRA SP POL 2007 Klacz gniada F: William
M: Karena
O: Katarzyna Basak-Wodarz
B: Mariusz Gerlik
brak POL 009690042307
11.

14

LADY SU NZ POL 2000 Klacz gniada/160 F: Su
M: Lady
O: LKJ Ostroga Opole
B: LKJ Ostroga Opole
Brak
12.

15

LADY SU NZ POL 2000 Klacz gniada F: Su
M: Lady
O: LKJ Ostroga Opole
B: LKJ Ostroga Opole
brak
13.

17

LIQUITO SP POL 2002 Wałach gniada F: Quito Heydehoek
M: Lipa
O: LKJ Ostroga Opole
B: Adam Stecki
brak
14.

12

PASJONATA PASJANS Kuc Walijski POL 2008 Wałach /kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Polly
O: Anna Kamińska
B: Jerzy Kołodziejek
Brak
15.

4

POEMAT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Eskudo
M: Poezja
O: LKJ Ostroga
B: Radłów
?
16.

7

QUANTI Hanowerska GER 2006 Klacz ciemnogniada F: Nikidam du Chateau I
M: Reggae
O: Henryk Pączek
B: Mieszko Dąbrowski
brak
17.

20

ROMADAN Małopolski POL 2008 Wałach gniada F: LKJ Ostroga
M: LKJ Ostroga
O: LKJ Ostroga
B: LkJ Ostroga
brak
18.

11

SUZI KUC POL 2006 Klacz srokata/kuc: F: nn
M: nn
O: Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
B: nn
brak
19.

19

VYKARLOS KWPN POL 2002 Wałach gniada F: Numero Uno
M: Nykarla
O: Magdalena Bejgier
B: Magdalena Bejgier
K010929
20.

16

WALLIS SP POL 2009 Wałach dereszowata F: Sword
M: Walkiria
O: LKJ Ostroga
B: NN
NN
21.

18

WOLTER SP POL 2000 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Danuta Kasprzyk
B: NN
brak
22.

9

WONDER LUNA HAN POL 2005 Klacz ciemnogniada F: LACANTUS
M: WIEBKE
O: TOMASZ SZWECZYK
B: ROLF BECKMANN -IHNEN
K029754
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bejgier Betina
Jumping Team Brynica
2017-09-16
16
2017-09-16
3
Bejgier Magdalena
Jumping Team Brynica
2017-09-16
1
2017-09-16
2
Bryksa-Tomanek Katarzyna
BPK
CARLOS (26)
2017-09-16
1
Chochulska Anna
-
KAYRA (21)
2017-09-16
2
2017-09-16
3
Cieślak Julia
LKJ Ostroga
LIQUITO (17)
2017-09-16
11
2017-09-16
8
Duda Małgorzata
KJ Royal
DALTON (1)
2017-09-16
1
2017-09-16
3
2017-09-16
2
Fedorowicz Milena
LKJ Ostroga
FINKA (6)
2017-09-16
4
2017-09-16
2
Górka Hanna
LKJ Ostroga
WOLTER (18)
2017-09-16
13
2017-09-16
9
Jagieluk Małgorzata
LKJ Ostroga Opole
2017-09-16
1
Jasinska Wiktoria
Lkj ostroga
FINKA (6)
2017-09-16
14
Jukowska Emilia
brak
APIS (2)
2017-09-16
1
2017-09-16
5
Kamińska Anna
bpk
2017-09-16
1
2017-09-16
2
Karpowicz-Śleziona Ewa
lkj ostroga
KAYRA (22)
2017-09-16
4
Klimmer Weronika
LKJ Ostroga Opole
POEMAT (4)
2017-09-16
7
2017-09-16
1
2017-09-16
3
Kokoszka Agnieszka
Harley
2017-09-16
1
Kośniewska - Zembaty Adrianna
KJ Jumping Team Brynica
QUANTI (7)
2017-09-16
6
2017-09-16
2
Kostrzewa Arletta
LKJ Ostroga Opole
LADY SU (15)
2017-09-16
17
2017-09-16
Kostrzewa Milena
LKJ Ostroga Opole
LADY SU (14)
2017-09-16
10
2017-09-16
Młodzińska-Michta Ewa
KJ Jumping Team Brynica
2017-09-16
4
2017-09-16
2
Orzeszyna Sandra
LKJ Ostroga
WALLIS (16)
2017-09-16
15
2017-09-16
11
Sikorska Hanna
LKJ Ostroga
ROMADAN (20)
2017-09-16
5
2017-09-16
1
Sobczyk Ewa
LKJ Ostroga Opole
SUZI (11)
2017-09-16
6
2017-09-16
3
Wójcik Patrycja
Harley
2017-09-16
1

Number of Riders: 23

Number of Horses: 22

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl