Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
96 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 23:17:17
2017-08-24 22:47:17
Maja Opora ROLLING STONE M
  • 1x T2 A/80 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x T4/80 cm/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 2x 7/LL/dokładności bez rozgr. art. 238.1.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 23:17:33
2017-08-24 22:10:26
Aleksandra Kułaga NIRWANA
  • 1x 8/L/zwykły bez rozgr. art. 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły bez rozgrywki
94 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 23:17:49
2017-08-24 22:03:26
Eliza Masny KASANDRA
  • 2x 8/L/zwykły bez rozgr. art. 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły bez rozgrywki
93 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 21:23:33
2017-08-24 21:07:49
Piotr Spendel EL DARWIN
  • 1x 10/P/zwykły bez rozgrywki
  • 1x 11/N/dwufazowy art. 274.5.3
92 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:37:39
2017-08-24 20:34:41
Iga Szpak DŻAGAS
  • 1x 7/LL/dokładności bez rozgr. art. 238.1.1
  • 1x 8/L/zwykły bez rozgr. art. 238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:37:59
2017-08-24 20:31:23
Karolina Seńkowska NEQUIMA
  • 1x T1 A/70 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x T2 A/80 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x T4/80 cm/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
90 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:26:54
2017-08-24 20:20:51
Julia Jaworska ERISSA
  • 1x T1 A/70 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x T2 A/80 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x T4/80 cm/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
89 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:27:16
2017-08-24 20:14:19
Natalia Szymczak LINARIA
  • 1x T1 A/70 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x T2 A/80 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x T4/80 cm/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
88 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 21:40:12
2017-08-24 20:11:40
Dominika Szczygieł IRCHES
  • 1x T1 A/70 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x T2 A/80 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x T4/80 cm/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
87 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 21:40:27
2017-08-24 20:07:29
Aleksandra Pilatowicz WIMELLA
  • 1x 4/P/o wzrastajacym stopniu trudności z Jockerem art 269.5
  • 1x 6/N/zwykły bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ PROFI, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej 2017 PLATINUM
  • 1x 10/P/zwykły bez rozgrywki
  • 1x 11/N/dwufazowy art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:28:00
2017-08-24 20:02:17
Iga Szpak WICHAWA
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:37:17
2017-08-24 19:59:54
Iga Szpak GRASZKA
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:38:20
2017-08-24 19:59:28
Tomasz Stachowiak WIGONIA M
  • 1x 2 A/L/dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ OPEN, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej Gold
  • 1x 3 A/L/okładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ OPEN
  • 1x 9/L-1/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ OPEN
83 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 21:40:48
2017-08-24 19:57:37
Iga Szpak ROSA PRIMA
  • 1x 5/N/szybkości art.263 I Półfinał MPR PROFI
  • 1x 6/N/zwykły bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ PROFI, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej 2017 PLATINUM
  • 1x 10/P/zwykły bez rozgrywki
82 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 21:41:02
2017-08-24 19:55:20
Iga Szpak MILWIA
  • 1x 3 A/L/okładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ OPEN
  • 1x 4/P/o wzrastajacym stopniu trudności z Jockerem art 269.5
  • 1x 10/P/zwykły bez rozgrywki
81 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 21:41:16
2017-08-24 19:51:36
Iga Szpak EUMARA
  • 1x 5/N/szybkości art.263 I Półfinał MPR PROFI
  • 1x 6/N/zwykły bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ PROFI, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej 2017 PLATINUM
  • 1x 12/N-1/dwunawrotowy finał OM OZJ PROFI art. 273.3.3.1
80 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:38:51
2017-08-24 19:40:43
Kaja Napiórkowska MIWIA
  • 1x 2 A/L/dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ OPEN, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej Gold
  • 1x 3 A/L/okładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ OPEN
  • 1x 9/L-1/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ OPEN
  • 1x 10/P/zwykły bez rozgrywki
79 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:39:18
2017-08-24 19:40:09
Kaja Napiórkowska WIEDŻMIRA
  • 2x T1 A/70 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
78 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:39:43
2017-08-24 18:57:52
Kamil Skupień SIENA M
  • 1x 3 A/L/okładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ OPEN
  • 1x 4/P/o wzrastajacym stopniu trudności z Jockerem art 269.5
  • 1x 9/L-1/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ OPEN
  • 1x 10/P/zwykły bez rozgrywki
77 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 20:40:01
2017-08-24 18:56:51
Kamil Skupień DONNA SUMMER M
  • 1x 10/P/zwykły bez rozgrywki
76 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 18:30:58
2017-08-24 18:10:53
Przemysław Czekaj ZULUS
  • 1x 5/N/szybkości art.263 I Półfinał MPR PROFI
  • 1x 6/N/zwykły bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ PROFI, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej 2017 PLATINUM
  • 1x 12/N-1/dwunawrotowy finał OM OZJ PROFI art. 273.3.3.1
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką
75 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:30:24
2017-08-24 15:30:07
Alicja Urbanek DŻULIETTA
  • 1x T0/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x T1 A/70 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
74 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:23:25
2017-08-24 12:59:39
Aneta Woźniak DIANA
  • 1x T0/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x T2 A/80 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
73 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:23:10
2017-08-24 12:59:08
Marcela Łaskarzewska BRYLANT
  • 1x T0/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x T2 A/80 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
72 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 11:38:34
2017-08-24 11:30:17
Idalia Haracz-Ostrowska CALIA "M"
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2 A/L/dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ OPEN, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej Gold
  • 1x 7/LL/dokładności bez rozgr. art. 238.1.1
  • 1x 8/L/zwykły bez rozgr. art. 238.2.1
71 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:56:18
2017-08-24 10:56:00
Maja Wodzicka KENTUCKY
  • 1x T1 A/70 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x T2 A/80 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x T4/80 cm/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
70 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 10:53:21
2017-08-24 10:52:50
Maja Wodzicka HARLEY
  • 2x T0/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x T3/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
69 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 09:39:58
2017-08-24 09:04:48
Sylwia Podsiadło QUEEN ISABELL
  • 2x T1 A/70 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x T3/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x T4/80 cm/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
68 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 09:39:45
2017-08-24 08:53:35
Sylwia Podsiadło CORINA - N
  • 1x 2 A/L/dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ OPEN, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej Gold
  • 1x 3 A/L/okładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ OPEN
  • 1x 8/L/zwykły bez rozgr. art. 238.2.1
  • 1x 9/L-1/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ OPEN
67 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 08:38:01
2017-08-24 08:14:07
Kevin Pszowski BONI
  • 2x T0/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 08:37:44
2017-08-24 08:13:42
Kamil Pszowski SONNY BOY M
  • 1x 2 A/L/dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ OPEN, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej Gold
  • 1x 3 A/L/okładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ OPEN
65 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 08:37:29
2017-08-24 08:12:13
Antonina Benska LUBASZKA
  • 2x T0/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 08:37:14
2017-08-24 08:11:40
Barbara Adamietz FLY AWAY VAN HET HAVERHOF
  • 1x 5/N/szybkości art.263 I Półfinał MPR PROFI
  • 1x 6/N/zwykły bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ PROFI, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej 2017 PLATINUM
63 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 08:37:02
2017-08-24 08:10:57
Barbara Adamietz FIGARO
  • 1x 3 A/L/okładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ OPEN
  • 1x 4/P/o wzrastajacym stopniu trudności z Jockerem art 269.5
62 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 23:18:11
2017-08-24 00:04:26
Paulina Selega IZONIA M
  • 2x 7/LL/dokładności bez rozgr. art. 238.1.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 23:18:57
2017-08-24 00:03:39
Paulina Selega GARDEN M
  • 1x 10/P/zwykły bez rozgrywki
60 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:40:39
2017-08-23 22:21:22
Pavel Veres LOTODO
  • 2x 2 A/L/dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ OPEN, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej Gold
  • 2x 9/L-1/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ OPEN
59 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:40:24
2017-08-23 22:17:50
Marta Burba KANDYS
  • 2x T2 A/80 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
58 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:40:02
2017-08-23 21:27:59
Natalia Kruczkowska TANIEC
  • 1x 2 A/L/dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ OPEN, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej Gold
  • 1x 3 A/L/okładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ OPEN
57 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:39:20
2017-08-23 21:15:36
Karolina Godoś CATOKI SON
  • 1x 10/P/zwykły bez rozgrywki
  • 1x 11/N/dwufazowy art. 274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:39:04
2017-08-23 21:02:26
Gabriela Stachowiak DA LUNA
  • 2x 2 A/L/dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ OPEN, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej Gold
  • 2x 3 A/L/okładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ OPEN
55 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:38:50
2017-08-23 21:01:59
Gabriela Stachowiak INES M
  • 2x 2 A/L/dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ OPEN, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej Gold
  • 2x 3 A/L/okładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ OPEN
54 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:38:03
2017-08-23 20:57:10
Tomasz Stachowiak ROSVEEL T
  • 2x T2 A/80 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
53 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 22:37:21
2017-08-23 18:53:44
Mirella Ruczka QUATTRO 16
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 15:43:12
2017-08-23 15:22:58
Dominika Trześniewska SYRIA M
  • 1x T1 A/70 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x T2 A/80 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x T4/80 cm/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
51 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 15:43:00
2017-08-23 15:07:04
Patrycja Kamińska LUCKY
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2 A/L/dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ OPEN, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej Gold
  • 1x 7/LL/dokładności bez rozgr. art. 238.1.1
  • 1x 8/L/zwykły bez rozgr. art. 238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 15:42:50
2017-08-23 14:57:36
Wiesław Piecha LUCKY
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:29:48
2017-08-23 08:34:42
Henryk Polednia TURBUD IQ
  • 1x 2 A/L/dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ OPEN, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej Gold
  • 1x 4/P/o wzrastajacym stopniu trudności z Jockerem art 269.5
  • 1x 8/L/zwykły bez rozgr. art. 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły bez rozgrywki
48 ENTRY ACCEPTED 2017-08-23 09:29:36
2017-08-23 06:57:40
Wiktoria Dżugaj TURBUD CONSUL
  • 1x 5/N/szybkości art.263 I Półfinał MPR PROFI
  • 1x 6/N/zwykły bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ PROFI, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej 2017 PLATINUM
  • 1x 11/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N-1/dwunawrotowy finał OM OZJ PROFI art. 273.3.3.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 04:57:20
2017-08-22 22:39:00
Magdalena Potysz LAUR
  • 1x 8/L/zwykły bez rozgr. art. 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły bez rozgrywki
46 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 04:57:04
2017-08-22 22:38:08
Agnieszka Ciurzyńska LALA
  • 1x 8/L/zwykły bez rozgr. art. 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły bez rozgrywki
45 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 21:50:29
2017-08-22 21:36:17
Agata Ciaciura CHATEAU MOUTON
  • 1x 4/P/o wzrastajacym stopniu trudności z Jockerem art 269.5
44 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:22:56
2017-08-22 20:49:49
Patrycja Ksiądz CENTESSA
  • 1x 2 A/L/dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ OPEN, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej Gold
  • 1x 3 A/L/okładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ OPEN
  • 1x 9/L-1/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ OPEN
43 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:22:39
2017-08-22 20:49:23
Natalia Kluska JUNISZA
  • 2x T0/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x T1 A/70 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 2x T3/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 21:49:42
2017-08-22 20:28:06
Anna Bizoń-Zalewska CWAŁKA
  • 1x 8/L/zwykły bez rozgr. art. 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły bez rozgrywki
41 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 21:49:10
2017-08-22 20:27:25
Anna Bizoń-Zalewska CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 2x 8/L/zwykły bez rozgr. art. 238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 19:54:31
2017-08-22 19:14:03
Marcelina Spychała SYRIUSZ M
  • 1x 5/N/szybkości art.263 I Półfinał MPR PROFI
  • 1x 6/N/zwykły bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ PROFI, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej 2017 PLATINUM
39 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 19:54:16
2017-08-22 19:13:02
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 5/N/szybkości art.263 I Półfinał MPR PROFI
  • 1x 6/N/zwykły bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ PROFI, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej 2017 PLATINUM
38 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 19:54:02
2017-08-22 19:12:28
Katarzyna Baherycz GENEZA M
  • 1x 5/N/szybkości art.263 I Półfinał MPR PROFI
  • 1x 6/N/zwykły bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ PROFI, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej 2017 PLATINUM
37 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 19:53:45
2017-08-22 19:11:43
Katarzyna Baherycz GARNIZON M
  • 1x 2 A/L/dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ OPEN, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej Gold
  • 1x 3 A/L/okładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ OPEN
36 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 15:32:57
2017-08-22 12:59:38
Martina Macková ELMONT
  • 1x T1 A/70 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x T2 A/80 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x T3/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x T4/80 cm/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
35 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 15:32:42
2017-08-22 12:57:54
Dominika Gluck CYNARA
  • 1x T1 A/70 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x T2 A/80 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
34 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 15:32:29
2017-08-22 11:02:18
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 7/LL/dokładności bez rozgr. art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 15:32:13
2017-08-22 11:01:12
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 2 A/L/dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ OPEN, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej Gold
  • 1x 3 A/L/okładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ OPEN
  • 1x 9/L-1/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ OPEN
  • 1x 10/P/zwykły bez rozgrywki
32 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 15:31:58
2017-08-22 09:48:51
Martyna Hilla GOLDEN STAR
  • 1x T1 A/70 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x T2 A/80 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x T3/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x T4/80 cm/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x 7/LL/dokładności bez rozgr. art. 238.1.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 15:31:45
2017-08-22 09:47:58
Martyna Hilla LORD CASTLEMAINE
  • 1x T1 A/70 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x T2 A/80 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
30 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 15:31:30
2017-08-22 09:44:50
Natalia Cavour BARSONY
  • 2x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 06:07:06
2017-08-22 00:32:45
Artsiom Piroh BIG SPENDER Z
  • 1x 7/LL/dokładności bez rozgr. art. 238.1.1
  • 1x 8/L/zwykły bez rozgr. art. 238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 06:06:37
2017-08-22 00:32:17
Kseniya Kavaliova JAZZ POLINA K Z
  • 1x 7/LL/dokładności bez rozgr. art. 238.1.1
  • 1x 8/L/zwykły bez rozgr. art. 238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 06:06:24
2017-08-22 00:31:26
Artsiom Piroh AŻUR
  • 1x 5/N/szybkości art.263 I Półfinał MPR PROFI
  • 1x 6/N/zwykły bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ PROFI, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej 2017 PLATINUM
26 ENTRY ACCEPTED 2017-08-22 06:06:09
2017-08-22 00:30:48
Kseniya Kavaliova BEAUTY STAR K Z
  • 1x 3 A/L/okładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ OPEN
  • 1x 4/P/o wzrastajacym stopniu trudności z Jockerem art 269.5
24 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 14:11:19
2017-08-21 13:58:02
Anna Pęciak LEDANAJA II "W"
  • 1x 5/N/szybkości art.263 I Półfinał MPR PROFI
  • 1x 6/N/zwykły bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ PROFI, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej 2017 PLATINUM
  • 1x 12/N-1/dwunawrotowy finał OM OZJ PROFI art. 273.3.3.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 14:11:03
2017-08-21 13:57:21
Anna Pęciak CHICO'S
  • 1x 3 A/L/okładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ OPEN
  • 1x 4/P/o wzrastajacym stopniu trudności z Jockerem art 269.5
  • 1x 9/L-1/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ OPEN
  • 1x 10/P/zwykły bez rozgrywki
22 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 14:10:50
2017-08-21 13:36:53
Michaela Karpisz BRIANCE
  • 1x 2 A/L/dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ OPEN, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej Gold
  • 1x 4/P/o wzrastajacym stopniu trudności z Jockerem art 269.5
21 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 14:10:31
2017-08-21 12:35:13
Paulina Adamiec BALOU
  • 1x 2 A/L/dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ OPEN, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej Gold
  • 1x 3 A/L/okładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ OPEN
  • 1x 8/L/zwykły bez rozgr. art. 238.2.1
  • 1x 9/L-1/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ OPEN
20 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 07:57:59
2017-08-20 23:11:04
Agata Trudzińska INEZ-PRO
  • 1x 1/LL/LL dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2 A/L/dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ OPEN, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej Gold
  • 1x 3 A/L/okładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ OPEN
19 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 07:57:45
2017-08-20 22:55:14
Emilia Wiśniewska EMET
  • 1x 8/L/zwykły bez rozgr. art. 238.2.1
  • 1x 10/P/zwykły bez rozgrywki
18 ENTRY ACCEPTED 2017-08-21 07:57:35
2017-08-20 22:26:30
Sabina Paprskářová AFRODYTA
  • 1x T1 A/70 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x T2 A/80 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x 2 A/L/dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ OPEN, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej Gold
  • 1x 3 A/L/okładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ OPEN
  • 1x T4/80 cm/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x 9/L-1/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ OPEN
17 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 19:31:08
2017-08-20 15:27:16
Aleksandra Szpryngiel OTIS
  • 1x 2 A/L/dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ OPEN, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej Gold
  • 1x 3 A/L/okładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ OPEN
  • 1x 9/L-1/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ OPEN
  • 1x 10/P/zwykły bez rozgrywki
16 ENTRY ACCEPTED 2017-08-20 11:11:33
2017-08-19 20:00:16
Marek Garus WHOOPY BOY
  • 1x 5/N/szybkości art.263 I Półfinał MPR PROFI
  • 1x 6/N/zwykły bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ PROFI, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej 2017 PLATINUM
  • 1x 12/N-1/dwunawrotowy finał OM OZJ PROFI art. 273.3.3.1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 19:26:20
2017-08-19 16:01:48
Agnieszka Osińska ARTEMIDA L
  • 1x 2 A/L/dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ OPEN, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej Gold
  • 1x 3 A/L/okładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ OPEN
14 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 19:26:09
2017-08-19 16:01:11
Karolina Godoś COSA CHE
  • 1x 5/N/szybkości art.263 I Półfinał MPR PROFI
  • 1x 6/N/zwykły bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ PROFI, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej 2017 PLATINUM
13 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 19:25:56
2017-08-19 16:00:28
Karolina Godoś CAPPONE
  • 1x 5/N/szybkości art.263 I Półfinał MPR PROFI
  • 1x 6/N/zwykły bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ PROFI, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej 2017 PLATINUM
12 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 19:25:44
2017-08-19 11:55:52
Natalia Szynkler MEDYNA
  • 1x 2 A/L/dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ OPEN, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej Gold
  • 1x 3 A/L/okładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ OPEN
  • 1x 9/L-1/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ OPEN
11 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 07:55:01
2017-08-18 22:56:12
Lena Boruń HARMIDER
  • 2x T3/60 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-08-19 07:54:47
2017-08-18 11:06:55
Klaudia Wolańska LOZANO
  • 1x T1 A/70 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x T2 A/80 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 2x T4/80 cm/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
9 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 21:19:59
2017-08-16 23:45:31
Wiesław Piecha CLAAS
  • 1x 5/N/szybkości art.263 I Półfinał MPR PROFI
  • 1x 6/N/zwykły bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ PROFI, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej 2017 PLATINUM
  • 1x 12/N-1/dwunawrotowy finał OM OZJ PROFI art. 273.3.3.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 23:19:15
2017-08-16 22:52:24
Przemysław Czekaj ROCCO
  • 1x 5/N/szybkości art.263 I Półfinał MPR PROFI
  • 1x 6/N/zwykły bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ PROFI, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej 2017 PLATINUM
  • 1x 12/N-1/dwunawrotowy finał OM OZJ PROFI art. 273.3.3.1
  • 1x 13/C/Zwykły z rozgrywką
7 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 15:22:23
2017-08-16 22:24:28
Sarah Omari ACAPULCO 11
  • 2x 2 A/L/dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ OPEN, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej Gold
  • 2x 9/L-1/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ OPEN
6 ENTRY ACCEPTED 2017-08-17 21:19:25
2017-08-16 21:19:09
Anna Odrowąż IKA
  • 1x T1 A/70 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x T2 A/80 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x T4/80 cm/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
5 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 15:02:04
2017-08-16 12:38:09
Aleksandra Dziwisz SAMURAJ
  • 2x 2 A/L/dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ OPEN, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej Gold
  • 2x 8/L/zwykły bez rozgr. art. 238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 15:01:52
2017-08-16 12:35:52
Kaja Badellino EROS
  • 1x T1 A/70 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 1x T2 A/80 cm/Towarzyski - dokładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
  • 2x T4/80 cm/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ Nadziei Jeździeckich
3 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 15:01:38
2017-08-16 12:29:38
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 5/N/szybkości art.263 I Półfinał MPR PROFI
  • 1x 6/N/zwykły bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ PROFI, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej 2017 PLATINUM
  • 1x 12/N-1/dwunawrotowy finał OM OZJ PROFI art. 273.3.3.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-08-16 15:00:44
2017-08-16 10:54:06
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 5/N/szybkości art.263 I Półfinał MPR PROFI
  • 1x 6/N/zwykły bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ PROFI, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej 2017 PLATINUM
  • 1x 11/N/dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/N-1/dwunawrotowy finał OM OZJ PROFI art. 273.3.3.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-08-24 08:36:49
2017-08-16 09:00:57
Elżbieta Gerstel SOMARA
  • 1x 2 A/L/dokładności bez rozgrywki I Półfinał OM OZJ OPEN, III Kwalifikacja Pucharu Mosznej Gold
  • 1x 3 A/L/okładności bez rozgrywki II Półfinał OM OZJ OPEN
  • 1x 9/L-1/Z trafieniem w normę czasu Finał OM OZJ OPEN
  • 1x 10/P/zwykły bez rozgrywki
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adamiec Paulina Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O045600
2. Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O036880
3. Badellino Kaja bpk
2004 (JM.)
brak
4. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
S
O021100
5. Benska Antonina Klub Jeździecki Metpol
2009 (Mł.)
-------
6. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
7. Boruń Lena JKS w Siodle Oława
2006 (Mł.)
O045648
8. Cavour Natalia LKJ Ostroga Opole
1997 (MJ.)
O007988
9. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
1997 (MJ.)
O013774
10. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
11. Ciurzyńska Agnieszka PLKJ PLESSÓWKA
S
0013663
12. Czekaj Przemysław KJ Okoły
2002 (JM.)
O034268
13. Dziwisz Aleksandra BPK
2002 (JM.)
O042140
14. Dżugaj Wiktoria Turbud Brzeg
1996 (MJ.)
O024922
15. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (J.)
O024285
16. Garus Marek LKJ Moszna
S
O000785
17. Gerstel Elżbieta Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
S
O012945
18. Godoś Karolina KJ Royal Opole
1997 (MJ.)
O009247
19. Godoś Karolina KJ Royal
1997 (MJ.)
O009247
20. Haracz-Ostrowska Idalia LKJ Moszna
S
O040305
21. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
22. Jaworska Julia LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
brak
23. Kamińska Patrycja bpk
2001 (J.)
202G kt
24. Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
S
O021293
25. Kavaliova Kseniya KJ Okoly
1999 (J.)
Brak
26. Kluska Natalia bpk
2005 (JM.)
brak
27. Konieczny Patrycja LKJ Ochaby
28. Kruczkowska Natalia bpk
4421/17B
29. Ksiądz Patrycja bez przynależności klubowej SLA
2000 (J.)
O039762
30. Kułaga Aleksandra KJ Profit
2005 (JM.)
O037080
31. Łaskarzewska Marcela BPK
S
brak
32. Macková Martina brak
2000 (J.)
brak
33. Masny Eliza Bez przynależności klubowej
S
O011415
34. Napiórkowska Kaja LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
O024925
35. Odrowąż Anna bpk
2000 (J.)
O036104
36. Omari Sarah LKJ Ostroga Opole
2003 (JM.)
O042512
31845027528
37. Opora Maja LKJ Moszna
S
brak
38. Osińska Agnieszka KJ ROYAL
1999 (J.)
brak
39. Paprskářová Sabina JK Horní Heřmanice
1997 (MJ.)
brak
40. Pęciak Anna Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
1996 (MJ.)
O021301
41. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O000860
42. Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2016 (Mł.)
O000860
43. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (JM.)
O035379
44. Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik
S
O018692
45. Piroh Artsiom KJ OKOŁY
S
O045439
46. Podsiadło Sylwia Klub Jeździecki EQUITEAM
S
O007660
47. Polednia Henryk Turbud Brzeg
O007664
48. Potysz Magdalena PLKJ PLESSÓWKA
1996 (MJ.)
O024773
49. Pszowski Kamil KJ Metpol Grodziec
2001 (J.)
O045612
50. Pszowski Kevin KJ Metpol Grodziec
2008 (Mł.)
brak
51. Ruczka Mirella KJ Turbud Brzeg
S
O000977
52. Selega Paulina LKJ Moszna
S
brak
53. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
54. Spendel Piotr Klub Jeździecki Profit Orzesze
S
O013039
55. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
56. Stachowiak Gabriela LKJ Moszna
0
57. Stachowiak Gabriela LKJ Moszna
2003 (JM.)
O034038
58. Stachowiak Tomasz LKJ Moszna
S
O000593
59. Stachowiak Tomasz LKJ Moszna
S
O000593
60. Szczygieł Dominika LKJ Olimp Prudnik
2003 (JM.)
brak
61. Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
S
O004543
62. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
63. Szymczak Natalia LKJ Olimp Prudnik
2000 (J.)
brak
64. Szynkler Natalia niezrzeszona
S
O014203
65. Trudzińska Agata AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
S
O029352
66. Trześniewska Dominika LKJ Moszna
2000 (J.)
brak
67. Urbanek Alicja Ludowy Klub Jeździecki Moszna
2002 (JM.)
Brak
68. Wiśniewska Emilia bpk
2003 (JM.)
O036701
69. Wodzicka Maja LKJ Moszna
2007 (Mł.)
brak
70. Wodzicki Michał
71. Wolańska Klaudia bpk
2002 (JM.)
brak
72. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

28

ACAPULCO 11 PZHK POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: AROSA/CANTUS
O: Fahim Omari
B: Rüdiger Wassibauer
616009690131611 105NR93
2.

80

AFRODYTA Typ Szlachetny POL 2006 Klacz ciemnogniada/157 F: nn
M: nn
O: Jadwiga Grubizna
B: Jadwiga Grubizna
brak 616999670177206
3.

83

ARTEMIDA L SP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Lansjer L
M: Alexiana L
O: Tomasz Osiński
B: KJ Aleksander Elizówka, 21-003 Ciecierzyn
K021288 616 009 58 01874 06
4.

72

AŻUR SP POL 2010 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: ALMA
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
K021640
5.

77

BALOU KWPN NED 2006 Klacz gniada F: SARANTOS
M: PANDORA
O: Katarzyna Garbowska-Adamiec
B: NED
K013846
6.

73

BEAUTY STAR K Z Z POL 2012 Klacz siwa F: BIG STAR JR K Z
M: BRACHA M
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: KLAVER C.
K023400
7.

70

BIG SPENDER Z Z NED 2013 Ogier gniada F: BIG STAR JR K Z
M: CHEELA
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: VULLERS A.
K023405
8.

36

BONI KUC POL 2004 Klacz izabelowata/kuc: F: Faust / Partner
M: Batida / Cord
O: Joanna Pszowska
B:
K020735 POL013640011904
9.

76

BRIANCE Holsztyn GER 2009 Klacz siwa F: Cassin
M: Sita
O: Michaela Karpisz
B: Sven Voelz
K022938
10.

30

BRYLANT Śląska POL 2009 Wałach siwa/165 F: Zoom
M: Burgundia
O: Henryk Walczak
B: Henryk Walczak
brak POL 008690063209
11.

31

CALIA M SP POL 2012 Klacz gniada F: So In Love
M: Calma M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
Brak 616009690071612
12.

85

CAPPONE KWPN NED 2007 Wałach kasztanowata/165 F: Untouchable / Hors La Loi II
M: L. Coradin / Corrado I
O: Iwona Kraszewska-Godoś
B: Comb. Aldering Swelhaim
K012295 528003000705369 104FM66
13.

58

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
14.

47

CATOKI SON Hanower GER 2010 Wałach gniada F: Catoki
M: Fifty Sue / For Keeps
O: Weronika Frydel
B: 00
K022647 DE431316679210
15.

26

CENTESSA HAN GER 2007 Klacz kara F: C-Indoctro / Capitol I
M: Sally / Stakkato
O: Iwona Kluska
B: Freidrich Niemeyer Quetzen Riehe Hoefe 6 32469 Petershagen
K014088 DE431319889507
16.

56

CHATEAU MOUTON HAN. GER 2011 Wałach gniada/175 F: Contendros
M: Salinde
O: Agata Ciaciura
B: Paul Schockemöhle
K019681 DE431316832411
17.

75

CHICO'S Hanowerska GER 2008 Wałach gniada F: Chico's Boy
M: Hauptstutbuch Romea
O: Anna Pęciak
B: Emil Wolni
K022722
18.

89

CLAAS HOL POL 2001 Wałach F: Coronado
M: Cosima V
O: Wiesław Piecha
B: Manfred Streicher
K012642
19.

35

CORINA - N Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Cotton Club ex. Catmaran
M: Capri
O: Niedźwiecki Włodzimierz
B: Niedźwiecki Włodzimierz
Brak
20.

84

COSA CHE Aust. Gorąc. AUT 2006 Klacz ciemnogniada/160 F: Caretello B / Caretino
M: Gariba / Garibaldi
O: Rudiger Wassibauer
B: Rudiger Wassibauer
K019202 040018710006506 105GZ33
21.

57

CWAŁKA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Elvis
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K013786
22.

48

DA LUNA XX POL 2013 Klacz gniada/159 F: Needham's Fort
M: Da Lakta
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
23.

29

DIANA SP POL 2011 Klacz kara/164 F: Nefryt
M: Draga
O: Henryk Walczak
B: Krystian Gruszka
K019311 616009690071811
24.

23

DONNA SUMMER M XX POL 2012 Klacz kasztanowata F: Rhodesian Winner
M: Donna Polonia / Colonel Collins
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K021473 616POL12007859T
25.

25

DŻULIETTA Pełna Krew Angielska POL 2008 Klacz gniada F: Roulette
M: Dżamajka
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
brak
26.

7

EL DARWIN HANN GER 2005 Wałach kasztanowata/167 F: Escudo I / Espri
M: Celine /Chasseur I
O: PIOTR SPENDEL
B: PUCWALD
K012641 DE324300805
27.

63

ELMONT NN CZE 2012 Wałach kasztanowata F: Strawberry´s Flower
M: 71/711 Ester
O: Občanské sdružení Ester
B: Občanské sdružení Ester
brak
28.

79

EMET SP POL 2012 Wałach kara F: Salazar
M: Emilia
O: Artur Wiśniewski
B: Jerzy Dominiak
K022107
29.

10

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Irches
M: Erma
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K023444
30.

92

EROS M POL 2011 Wałach kasztanowata F: Ramzes
M: EMISJA
O: Ewelina Oczkowicz
B: Dalmata Aleksander
K019647 616006550114011
31.

19

EUMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram KWPN
M: Eula sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K012195 POL009690089208
32.

41

FIGARO Westfalska GER 2001 Wałach kara F: Ferragamo
M: Desire
O: Rajmund Adamietz
B: Rajmund Adamietz
brak POL40539
33.

39

FLY AWAY VAN HET HAVERHOF BWP BEL 2005 Wałach gniada F: Cardento
M: Anouk Van Het Pangaardenhof
O: Adamietz Sp. z o.o.
B: Gysbrechts Philip
K016311
34.

2

GARDEN M SP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy
M: Garda
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
35.

62

GARNIZON M SP POL 2011 Wałach gniada F: Fair Play Coudreau
M: Garda
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
36.

61

GENEZA M SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: So in Love
M: Generacja
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K018816
37.

67

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara/kuc: F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
O: Lucjan Hilla
B: Iwona Kraszewska
K020842 616616690044810
38.

93

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
39.

15

GRASZKA MŁP POL 2013 Klacz gniada F: Szkrab
M: Grawitacja
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K023445
40.

33

HARLEY - POL 0000 Wałach inna/kuc:- F: -
M: -
O: -
B: -
- -
41.

87

HARMIDER KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agnieszka Górecka
B:
K023876 616999670178106
42.

90

IKA SP POL 2010 Klacz siwa F: Iskar
M: Ikona
O: Karina Pietras
B: -
brak
43.

49

INES M XX POL 2011 Klacz gniada F: Rhodesian Winner
M: Izara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K021474 616POL11007390T12679
44.

78

INEZ-PRO SP POL 2010 Klacz gniada F: Pro-Savage
M: Izyda
O: Joachim Stiborski
B: Anna Błońska
K020810
45.

3

IZONIA M XX POL 2011 Klacz gniada F: Rhodesian Winner
M: Inwazja
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
46.

71

JAZZ POLINA K Z Z BEL 2012 Klacz gniada F: Jazz De Coquerie
M: Olapolina
O: HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
B: KLAVER C.
LKRWZJ/2732/17
47.

27

JUNISZA Małopolska POL 2012 Klacz gniada F: Szkrab
M: Junida
O: Dariusz Kluska
B: Stadnina Koni Prudnik
LKRWZJ/1802/17
48.

5

KASANDRA SP POL 2012 Klacz gniada F: Hazard
M: Kwesta
O: Eliza Masny
B: Dariusz Franiczek
K022257
49.

32

KENTUCKY KUC POL 1997 Ogier siwa/kuc:135 cm F: KALISTO
M: kika
O: Kamil Skupień
B: Małgorzata Burda
K003897 PZJ 06002
50.

42

LALA SP POL 2009 Klacz kara F: Bekas
M: Labelle
O: Agnieszka Ciurzyńska
B: Stanisław Siebielec
K024060
51.

43

LAUR Pełna Krew Angielska POL 2007 Wałach gniada F: Professional
M: Lady In Heaven
O: Agnieszka Potysz
B: Marian Pokrywka
K012465
52.

74

LEDANAJA II W SP POL 2007 Klacz siwa/162 F: Desant
M: Lukarna
O: Andrzej Pęciak
B: Waldemar Wojtyczka
K012200 12548
53.

11

LINARIA M POL 2008 Klacz kasztanowata F: Rashim m
M: Lilia m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
brak
54.

68

LORD CASTLEMAINE Kuc Connemara IRL 2012 Ogier siwa/kuc: F: Templebready Fear Bui /
M: Galloon Silver Rose /
O: Lucjan Hilla
B: Cian Melia
brak
55.

96

LORDON typ szlachetny POL 2008 wałach gn. F: Ordon
M: Liwia
O: Patrycja Konieczny
B:
616999540119008
56.

88

LOZANO SP POL 2004 Wałach siwa F: Lubicz
M: Ratina
O: Klaudia Wolańska
B: Mariusz Lempert
brak
57.

38

LUBASZKA KUC POL 2005 Klacz ciemnogniada/kuc:136 F: Lubas kf
M: Sara
O: Adam Benski
B: Anna Zalewska
nn
58.

52

LUCKY Małopolska POL 2013 Wałach siwa F: Aperitif
M: Lukrecja
O: Gabriela Kamińska
B: Słomińska Danuta
K024288
59.

86

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Mywill
M: Mileszna
O: Piotr Zdybowicz
B: Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
K013169 POL009690043902
60.

18

MILWIA M POL 2011 Klacz kasztanowata F: Wiwat m
M: Miechelle m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K019602 616006690084311
61.

20

MIWIA M POL 2012 Klacz kasztanowata F: Wiwat m
M: Miechelle m
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K021431 616006690015712
62.

4

NIRWANA SP POL 2006 Klacz kara F: Oliver / Voltaire
M: Nigeria / Marafon
O: Mariusz Kułaga
B: Andrzej Bieniek
K012282 616009540157706
63.

81

OTIS SP POL 2004 Wałach gniada F: Talent
M: Ożanka
O: Ewa Kisielewska
B: Ryszard Berendowicz
K019450 POL009690020304
64.

51

QUATTRO 16 OLD POL 2013 Wałach gniada F: .
M: .
O: .
B: .
K022999
65.

34

QUEEN ISABELL Deutsches Sportpferd POL 2012 Klacz gniada F: Quality
M: Incelka
O: Sylwia Podsiadło
B: Alfons Bruggehagen
brak
66.

97

RAMOOL XX POL 2013 Wałach kasztanowata F: Mamool
M: Resaca
O: Stadnina Koni Moszna
B: Gestüt Ohlerweiherhof
Brak
67.

6

ROCCO SP POL 2008 Wałach gniada F: Ulco / Voltaire
M: Rawa / Lider
O: Agnieszka Czekaj
B: Jan Krzyżoszczak
K014079 POL009610019708
68.

1

ROLLING STONE M SP POL 2005 Wałach gniada F: Sorbie Tower
M: Rosa Linda
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
69.

17

ROSA PRIMA SP POL 2011 Klacz gniada/164 F: Chef Supreme xx
M: Rosa Brenna sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K019141 616009690084011
70.

50

ROSVEEL T SP POL 2013 Wałach gniada/166 cm F: Bolshoi
M: Rosita
O: Jakob Trela
B: SK Racot
brak 6160090104513
71.

91

SAMURAJ M POL 2006 Wałach gniada F: Barnaba
M: Samba
O: Anna Ostafińska- Dziwisz
B: Ćwiertniak Henryk
K012284 POL006570145106
72.

66

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: CONUS B / COSINUS
M: SZUBA / BANITA
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616 009 54 01069 11
73.

22

SIENA M SP POL 2012 Klacz gniada F: Corrado Boy / Corrado I
M: Sofia / Le Voltaire
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K020913
74.

95

SODŻA sp Pol 2004 klacz kaszt F: Dżahir
M: Sorbona
O: SK Prudnik
B: SK Prudnik
75.

40

SOMARA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: Maram
M: Sodża
O: Gerstel Elżbieta
B: Stadnina Koni Prudnik
K018165 POL009690090708
76.

37

SONNY BOY M OLD POL 2009 Wałach kara F: Sandro Boy Junior / Sandro Boy
M: SH Latina / Westminster
O: Joanna Pszowska
B: Iris Hierse
K018678 DE433330462909
77.

53

SYRIA M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Klacz gniada F: Nice Boy
M: Sylwia
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
brak
78.

59

SYRIUSZ M SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: SO IN LOVE
M: SYLWIA
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K013184 12452
79.

46

TANIEC SP POL 2003 Wałach inna F: Landos
M: Tanecznica
O: katarzyna kruczkowska
B: stadnina koni racot sp zoo
11201
80.

94

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo
M: Trixi de Schoenfeld
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE 455-8703629-08
81.

55

TURBUD CONSUL OLD DEU 2005 Wałach ciemnogniada F: Con Capitol
M: Staranda
O: Henryk Polednia
B: X
K015432
82.

54

TURBUD IQ SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Turbud Quirinus
M: Turbud-Ironia
O: Henryk Polednia
B: x
K023355
83.

60

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K020912
84.

82

WHOOPY BOY SP POL 2011 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Whoopy / Weinberg
O: Władysław Giza
B: Władysław Giza
K019672 616009690074711
85.

14

WICHAWA MŁP POL 2013 Klacz kasztanowata/163 F: Wiwat
M: Wiecha
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K023446 616006690057613
86.

16

WIGONIA M SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: So In Love
M: Wersja M
O: Ewa Gajda
B: SK Moszna
K019820
87.

13

WIMELLA SP POL 2007 Klacz kasztanowata/173 F: Imequyl sp
M: Wiki sp
O: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
B: Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o.
K013176 POL009690082007
88.

24

ZULUS SP POL 1999 Ogier ciemnogniada/175 F: Elvis / Le Mexico
M: Zazula / Sztorm
O: Piaff Agnieszka Czekaj
B:
K010844 616009670007999
Rider Club
Competition
Prize
Adamiec Paulina Jumping Team Brynica
350
SUM:
350.00
Adamietz Barbara KJ Metpol Grodziec
200
1200
100
SUM:
1500.00
Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
130
50
SUM:
180.00
Czekaj Przemysław KJ Okoły
100
SUM:
100.00
Garus Marek LKJ Moszna
180
SUM:
180.00
Gerstel Elżbieta Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
100
SUM:
100.00
Godoś Karolina KJ Royal
120
500
180
SUM:
800.00
Karpisz Michaela KJ Trachy Gliwice
130
200
SUM:
330.00
Konieczny Patrycja LKJ Ochaby
100
SUM:
100.00
Ksiądz Patrycja bez przynależności klubowej SLA
250
SUM:
250.00
Osińska Agnieszka KJ ROYAL
50
SUM:
50.00
Pęciak Anna Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
180
300
SUM:
480.00
Piecha Wiesław JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
700
SUM:
700.00
Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
600
SUM:
600.00
Pilatowicz Aleksandra LKJ Olimp Prudnik
150
300
SUM:
450.00
Piroh Artsiom KJ OKOŁY
200
SUM:
200.00
Potysz Magdalena PLKJ PLESSÓWKA
80
SUM:
80.00
Pszowski Kamil KJ Metpol Grodziec
150
SUM:
150.00
Skupień Kamil LKJ Moszna
50
SUM:
50.00
Szpak Iga LKJ Olimp Prudnik
200
SUM:
200.00
Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamiec Paulina
Jumping Team Brynica
BALOU (77)
2017-08-26
1
2017-08-26
1
2017-08-27
6
2017-08-27
2
2017-08-27
2
350
Adamietz Barbara
KJ Metpol Grodziec
2017-08-26
1
200
2017-08-26
7
2017-08-27
1
1200
FIGARO (41)
2017-08-26
2
100
2017-08-26
2
Badellino Kaja
bpk
EROS (92)
2017-08-26
6
2017-08-26
2
2017-08-27
2
2017-08-27
2
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
2017-08-26
15
2017-08-26
5
2017-08-27
11
2017-08-27
18
2017-08-27
2017-08-26
3
2017-08-26
4
Benska Antonina
Klub Jeździecki Metpol
2017-08-26
2017-08-26
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
CWAŁKA (57)
2017-08-27
1
130
2017-08-27
3
50
2017-08-27
10
2017-08-27
Boruń Lena
JKS w Siodle Oława
2017-08-27
2017-08-27
Cavour Natalia
LKJ Ostroga Opole
2017-08-26
1
Ciaciura Agata
LZJ Drama Zbrosławice
2017-08-26
3
2017-08-27
16
2017-08-27
3
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2017-08-26
8
2017-08-26
8
2017-08-27
8
Ciurzyńska Agnieszka
PLKJ PLESSÓWKA
LALA (42)
2017-08-27
9
2017-08-27
24
Czekaj Przemysław
KJ Okoły
ROCCO (6)
2017-08-27
ZULUS (24)
2017-08-26
9
2017-08-26
9
2017-08-27
6
100
Dziwisz Aleksandra
BPK
SAMURAJ (91)
2017-08-27
5
2017-08-27
2017-08-26
1
2017-08-26
5
Dżugaj Wiktoria
Turbud Brzeg
2017-08-26
12
2017-08-26
6
2017-08-27
10
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (94)
2017-08-26
10
2017-08-26
11
2017-08-27
7
Garus Marek
LKJ Moszna
2017-08-26
2017-08-26
3
180
Gerstel Elżbieta
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
SOMARA (40)
2017-08-26
1
2017-08-26
1
2017-08-27
23
2017-08-27
7
2017-08-27
5
100
Godoś Karolina
KJ Royal Opole
2017-08-27
20
2017-08-27
6
Godoś Karolina
KJ Royal
2017-08-26
3
120
2017-08-26
4
2017-08-27
3
500
CAPPONE (85)
2017-08-26
6
2017-08-26
14
2017-08-27
1
180
2017-08-27
7
Haracz-Ostrowska Idalia
LKJ Moszna
2017-08-26
1
2017-08-27
11
2017-08-27
1
2017-08-26
Hilla Martyna
KJ Okoły
2017-08-26
1
2017-08-26
1
2017-08-26
1
2017-08-27
1
2017-08-27
2017-08-27
1
Jaworska Julia
LKJ Olimp Prudnik
ERISSA (10)
2017-08-26
6
2017-08-26
7
2017-08-27
8
2017-08-27
5
Kamińska Patrycja
bpk
LUCKY (52)
2017-08-26
9
2017-08-27
4
2017-08-27
13
Karpisz Michaela
KJ Trachy Gliwice
BRIANCE (76)
2017-08-27
2
130
2017-08-27
1
200
Kavaliova Kseniya
KJ Okoly
2017-08-27
1
2017-08-27
12
2017-08-26
5
2017-08-26
Kluska Natalia
bpk
JUNISZA (27)
2017-08-26
2017-08-26
2017-08-27
7
2017-08-27
1
2017-08-26
4
Konieczny Patrycja
LKJ Ochaby
LORDON (96)
2017-08-27
7
2017-08-27
2
100
Kruczkowska Natalia
bpk
TANIEC (46)
2017-08-26
10
2017-08-26
12
2017-08-27
8
2017-08-27
2017-08-27
Ksiądz Patrycja
bez przynależności klubowej SLA
2017-08-26
1
2017-08-26
1
2017-08-27
2017-08-27
4
2017-08-27
3
250
Kułaga Aleksandra
KJ Profit
2017-08-27
7
2017-08-27
11
Łaskarzewska Marcela
BPK
BRYLANT (30)
2017-08-26
2017-08-26
2017-08-26
Macková Martina
brak
ELMONT (63)
2017-08-26
10
2017-08-26
7
2017-08-27
9
2017-08-27
7
2017-08-27
7
Masny Eliza
Bez przynależności klubowej
2017-08-27
2017-08-27
2017-08-27
Napiórkowska Kaja
LKJ Olimp Prudnik
MIWIA (20)
2017-08-26
9
2017-08-26
1
2017-08-27
22
2017-08-27
5
2017-08-27
7
Odrowąż Anna
bpk
IKA (90)
2017-08-26
8
2017-08-26
2
2017-08-27
9
2017-08-27
9
Omari Sarah
LKJ Ostroga Opole
2017-08-26
2017-08-26
13
2017-08-27
2017-08-27
Opora Maja
LKJ Moszna
2017-08-26
3
Osińska Agnieszka
KJ ROYAL
2017-08-26
12
2017-08-26
8
2017-08-27
3
50
Paprskářová Sabina
JK Horní Heřmanice
2017-08-26
1
2017-08-26
2
2017-08-26
2017-08-27
3
2017-08-27
6
2017-08-27
6
2017-08-27
3
Pęciak Anna
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
2017-08-26
2
180
2017-08-26
13
2017-08-27
4
300
CHICO'S (75)
2017-08-26
8
2017-08-27
14
2017-08-27
18
2017-08-26
3
Piecha Wiesław
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
LUCKY (52)
2017-08-26
7
Piecha Wiesław
JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
CLAAS (89)
2017-08-26
5
2017-08-26
10
2017-08-27
2
700
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2017-08-26
1
2017-08-26
1
2017-08-27
9
2017-08-27
1
2017-08-27
1
600
Pilatowicz Aleksandra
LKJ Olimp Prudnik
WIMELLA (13)
2017-08-26
1
150
2017-08-26
1
300
2017-08-27
12
Piroh Artsiom
KJ OKOŁY
2017-08-27
6
2017-08-27
11
AŻUR (72)
2017-08-26
4
2017-08-26
2
200
Podsiadło Sylwia
Klub Jeździecki EQUITEAM
2017-08-27
6
2017-08-27
7
2017-08-26
3
2017-08-26
2
2017-08-26
13
2017-08-26
10
Polednia Henryk
Turbud Brzeg
2017-08-26
4
2017-08-27
16
2017-08-27
21
2017-08-26
2
Potysz Magdalena
PLKJ PLESSÓWKA
LAUR (43)
2017-08-27
2
80
2017-08-27
14
Pszowski Kamil
KJ Metpol Grodziec
2017-08-26
1
2017-08-26
1
2017-08-27
6
2017-08-27
4
150
Pszowski Kevin
KJ Metpol Grodziec
BONI (36)
2017-08-26
2017-08-26
2017-08-27
2017-08-27
1
Ruczka Mirella
KJ Turbud Brzeg
2017-08-26
1
2017-08-26
8
2017-08-27
6
2017-08-27
1
Selega Paulina
LKJ Moszna
2017-08-27
19
2017-08-27
6
2017-08-27
4
Skupień Kamil
LKJ Moszna
SIENA M (22)
2017-08-26
7
2017-08-27
3
50
2017-08-27
10
2017-08-26
1
2017-08-27
15
Spendel Piotr
Klub Jeździecki Profit Orzesze
2017-08-27
6
2017-08-27
5
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
2017-08-26
11
2017-08-26
16
2017-08-27
9
2017-08-26
13
2017-08-26
15
2017-08-27
4
Stachowiak Gabriela
LKJ Moszna
DA LUNA (48)
2017-08-27
15
2017-08-27
Stachowiak Gabriela
LKJ Moszna
INES M (49)
2017-08-26
11
2017-08-26
11
2017-08-27
8
2017-08-27
9
Stachowiak Tomasz
LKJ Moszna
2017-08-27
17
2017-08-27
2017-08-26
2017-08-26
Stachowiak Tomasz
LKJ Moszna
2017-08-26
5
2017-08-26
1
Szczygieł Dominika
LKJ Olimp Prudnik
SODŻA (95)
2017-08-26
1
2017-08-26
9
2017-08-27
2017-08-27
Szpak Iga
LKJ Olimp Prudnik
WICHAWA (14)
2017-08-26
1
2017-08-26
1
GRASZKA (15)
2017-08-26
11
2017-08-26
10
2017-08-26
14
2017-08-26
17
2017-08-27
17
MILWIA (18)
2017-08-26
6
2017-08-27
8
EUMARA (19)
2017-08-26
7
2017-08-26
12
2017-08-27
5
200
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
OTIS (81)
2017-08-26
1
2017-08-26
8
2017-08-27
13
2017-08-27
3
2017-08-27
6
50
Szymczak Natalia
LKJ Olimp Prudnik
LINARIA (11)
2017-08-26
9
2017-08-26
2
2017-08-27
2017-08-27
Szynkler Natalia
niezrzeszona
MEDYNA (86)
2017-08-26
1
2017-08-26
1
2017-08-27
5
2017-08-27
9
2017-08-27
8
Trudzińska Agata
AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
2017-08-26
1
2017-08-26
8
2017-08-26
2017-08-27
19
2017-08-27
10
2017-08-27
10
Trześniewska Dominika
LKJ Moszna
SYRIA M (53)
2017-08-26
11
2017-08-26
9
2017-08-27
6
2017-08-27
8
Urbanek Alicja
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
2017-08-26
2017-08-26
1
Wiśniewska Emilia
bpk
EMET (79)
2017-08-27
4
2017-08-27
Wodzicka Maja
LKJ Moszna
2017-08-26
1
2017-08-26
2017-08-27
5
2017-08-27
6
HARLEY (33)
2017-08-26
2017-08-26
2017-08-27
1
2017-08-27
1
Wodzicki Michał
RAMOOL (97)
2017-08-27
10
2017-08-27
1
Wolańska Klaudia
bpk
LOZANO (88)
2017-08-26
1
2017-08-26
2
2017-08-27
4
2017-08-27
4
Woźniak Aneta
bpk SLA
DIANA (29)
2017-08-26
2017-08-26
4

Number of Riders: 72

Number of Horses: 88

The sum of prizes: 6 900.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl