Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Badura Weronika KJ Facimiech
2000 (J.)
//
2. Balicki Jan Stadnina Koni Kochul
1998 (MJ.)
none
3. Baster Borys BPK
brak
4. Batruch Katarzyna KJK Szary Michałowice
S
brak
5. Biel Zofia WLKS KRAKUS
2008 (Mł.)
O040729
6. Bigaj Alicja KS FARUK
2012 (Mł.)
brak
7. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (Mł.)
brak
8. Bigaj Maciej KS Faruk
S
O007474
9. Błaszczyk Julia KS Faruk
brak
10. Bożańska Emilia WLKS Krakus Swoszowice
S
O000058
10028646
11. Brańka Borja Maria WLKS Krakus
2005 (JM.)
O041924
12. Bratli Vivian KJK Szary Michałowice
13. Burda Katarzyna BPK
brak
14. Cież Anna BPK
2001 (J.)
O040027
15. Ciura Wiktoria UKS Ostoja Klikowa
1999 (J.)
brak
16. Czekaj Kinga KJK Szary Michałowice
1997 (MJ.)
O025099
17. Czerw Dagmara brak
S
brak
18. Czyż Kamila Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2002 (JM.)
4647/17AB
19. Dolińska Aleksandra BPK
brak
20. Dominik Róza WLKS Krakus
21. Drabczyk Izabella RC Riding Center Sosnowice
1997 (MJ.)
O023203
22. Drewiczewska Agata WLKS Krakus Swoszowice
S
brak
23. Drewiczewska Agata WLKS KRAKUS
S
O037597
24. Drożdż Katarzyna BPK
2004 (JM.)
brak
25. Dudek Zuzanna Bpk
2000 (J.)
Brak
26. Dziewońska Matylda Stadnina Koni Kochul
2002 (JM.)
none
27. Faber Grzegorz KJK Fabrex
S
O006090
28. Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice
S
O001698
29. Feliksiewicz Iwona Szwadron Niepołomice
S
O001698
30. Fiba Magdalena bez przynależności
1997 (MJ.)
brak
31. Franik Żaneta Krakowski KJK
S
O027931
32. Fuła Nadia Laser Team
2007 (Mł.)
brak
33. Gajek Natalia WLKS Krakus Swoszowice
2000 (J.)
O023589
34. Galos Wiktoria RC Riding Center Sosnowice
2001 (J.)
brak
35. Godzik Emilia Laser Team
2003 (JM.)
O045206
36. Górski Dawid WLKS Krakus Swoszowice
S
O022650
37. Gronkowski Marcin KJK Fabrex
S
O039458
38. Gruszczyk Martyna WHiBZ UR Rząska
1997 (MJ.)
brak
39. Grzegorczyk Agnieszka WHiBZ UR Rząska
2000 (J.)
brak
40. Grzywna Bernard Szwadron Niepołomice
S
O020247
41. Hamerlik Jagoda WLKS Krakus
42. Jakubowska Oliwia Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2004 (JM.)
O039121
43. Jamróz Natalia Stadnina Koni Kochul
2002 (JM.)
none
44. Janowska Paulina Jurajski LKJ w Udorzu
S
O033415
45. Jaszczyński Andrzej Stadnina Koni Kochul
2002 (JM.)
none
46. Jodłowska Elżbieta WLKS Krakus Swoszowice
2002 (JM.)
O038072
47. Jonik Anna KJ Assanya
S
O012441
48. Jonik Anna KJ Assanya
49. Jonik Paweł KJ Assanya
S
O007527
50. Juszkiewicz Julia Laser Team
2000 (J.)
O038760
51. Kaczmarczyk Daniela Krakowski Klub Jazdy Konnej
2002 (JM.)
brak
52. Kaczmarczyk Paula Anna KKJK
S
O009200
53. Kaczorowska Magdalena WLKS Krakus
2000 (J.)
brak
54. Kasprzak Anna KJ Facimiech
1997 (MJ.)
O023199
55. Kiewrel Agnieszka WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2002 (JM.)
O029172
10121214
56. Kijas Emilia WHiBZ UR Rząska
2002 (JM.)
brak
57. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (JM.)
O042158
58. Klimek Dominika BRAK
2006 (Mł.)
O043783
59. Klimek Weronika brak
1999 (J.)
brak
60. Koczur Mariusz WLKS Krakus Swoszowice
S
O045079
61. Komperda Renata Podhalańskie Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Nati
1997 (MJ.)
O031190
62. Kościelniak Natalia WLKS Krakus
1996 (MJ.)
O022514
10120766
63. Kowalski Szymon KJ Apacz
64. Kownacka Klaudia WLKS Krakus Swoszowice
2005 (JM.)
O038083
65. Koza Wikoria WLKS Krakus
2003 (JM.)
O034818
66. Kozak Maria Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
1999 (J.)
O025795
67. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
68. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
69. Krawczyk Anna WLKS Krakus
1996 (MJ.)
brak
70. Krupa Monika WLKS Krakus Swoszowice
S
O042185
71. Kubica Zuzanna bpk
1996 (MJ.)
brak
72. Kucia Wiktoria Laser Team
2004 (JM.)
O038701
73. Kurleto Kornelia WLKS Krakus
2004 (JM.)
O044772
74. Kurtyka Edyta KS FARUK
1999 (J.)
brak
75. Lech Marcelina SKS KJK SZARY MICHAŁOWICE
2003 (JM.)
O036264
10153280
76. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
77. Luberda Artur WLKS Krakus
78. Lusina Karolina KJ Bonin
79. Łukasik Ewa BPK
2003 (JM.)
brak
80. Maciaszek Aleksandra WLKS Krakus
1996 (MJ.)
O040319
81. Margul Kacper KS FARUK
2004 (JM.)
brak
82. Matusiak Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2003 (JM.)
brak
83. Michalak Oliwia LKJ Solec Bieruń
2000 (J.)
O024118
84. Mielcarek Alicja BPK
S
O028782
85. Noga Gabriela Brak
2009 (Mł.)
Brak
86. Nowak Grzegorz FKJK Zatoka
S
O020547
87. Nowicka Oliwia bpk
2007 (Mł.)
brak
88. Polaczek-Bigaj Marta KS Faruk
brak
89. Policht Angelika WLKS Krakus
2000 (J.)
O023461
90. Połeć Paulina WLKS Krakus
S
brak
91. Profic Robert WLKS Krakus
S
brak
92. Przepióra Anna Maria
93. Pyrek Filip bpk
2004 (JM.)
O033434
94. Raczkowska Dominika Klub Jeździecki Preria Wilkowice
S
O024300
95. Reszka Iwona Stadnina Koni Kochul
2000 (J.)
none
96. Rokita Kamila WLKS Krakus Kraków
1998 (MJ.)
O013049
97. Romanko Katarzyna WLKS Krakus
S
O009056
98. Ryłko Agnieszka Brak
Brak
99. Sadowska Maja Laser Team
2002 (JM.)
O038764
100. Sadzik Gabriela bpk
2000 (J.)
brak
101. Sagan Kaja KS FARUK
2003 (JM.)
brak
102. Schoen-Pyrek Anna bpk
S
brak
103. Scholtyssek Andrea KJK Pod Żubrem Niepołomice
1998 (MJ.)
O027308
104. Sękowska Anna WLKS Krakus Swoszowice
1997 (MJ.)
O026040
105. Sewiło Wiktoria Laser Team
2004 (JM.)
brak
106. Sicińska Karolina KJK Pod Żubrem Niepołomice
2001 (J.)
O035309
107. Sikora Anna BPK
1998 (MJ.)
brak
108. Sito Justyna Krakowski Klub Jazdy Konnej
S
O036427
109. Skrobacz Olga WLKS Krakus
2003 (JM.)
/
110. Sławecka Zuzanna KJ Apacz
2004 (JM.)
O040345
111. Sordyl Łukasz WLKS Krakus
112. Sowa Małgorzata WHiBZ UR Rząska
2000 (J.)
brak
113. Srokosz Jarosław WLKS Krakus
S
///
114. Stopa Alicja Kj Apacz
2007 (Mł.)
Brak
115. Styś Wiktoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (JM.)
O040406
116. Suwalska Maria WLKS Krakus
S
/
117. Świerkosz Julia KJK Pod Żubrem Niepołomice
2003 (JM.)
O038313
118. Szeląg Kacper KS Faruk
2003 (JM.)
O042133
119. Szpila Agnieszka brak
1999 (J.)
brak
120. Szyndler Joanna KJK Pod Żubrem Niepołomice
S
O031564
121. Trąbka Kajetan Stadnina Koni Kochul
2002 (JM.)
none
122. Tutaj Aleksandra KJ Facimiech
S
brak
123. Walaszek Rafał WLKS Krakus Swoszowice
S
Z004690
124. Warecki Mariusz STJ Stanica
S
Tow
125. Wasilewska Anna WLKS Krakus
S
O007526
126. Wojciechowska Aleksandra bpk
1998 (MJ.)
brak
127. Wójcik Artur WLKS Krakus
128. Wójcik Sara KJK Szary Michałowice
2004 (JM.)
O044510
129. Woloszyńska Ewa WHiBZ UR Rząska
2003 (JM.)
brak
130. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (JM.)
O032101
131. Wyżga Gabriela VIP Kraków
2002 (JM.)
brak
132. Żachowska Patrycja KJ Global
S
O018621
133. Zaczkowska Nikola WLKS Krakus
S
O020537
134. Zając Agnieszka Niezrzeszony
S
brak
135. Żak Natalia BPK
brak
136. Zemla-Golonek Agnieszka Stadnina Koni Kochul
S
none
137. Zięba Barbara Team Rancho Pcim
138. Zięba Józef Team Rancho Pcim
139. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
140. Żmuda Martyna WLKS Krakus Swoszowice
S
O021242
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

54

PLEASE FITTA Czysta Krew Angloarabska FRA 2003 Wałach siwa F: Quercus du Maury
M: AMBRE DE FITTA
O: Piotr Brańka
B: -
K011671
2.

7

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro
M: Artemida
O: Karolina Kilian
B: Zdziebło Andrzej
K013810
3.

6

ACANI BEJ Małopolska POL 2006 Klacz gniada F: Berlin Bej
M: Akacja
O: F.H.U BASW
B: Zaczyk Wiesław
brak
4.

121

ACHILLES SP POL 2004 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
5.

11

ADRIANNA-K SP POL 2012 Klacz gniada F: Adrian
M: Kinga-K
O: Krzysztof Koziarowski
B: Krzysztof Koziarowski
brak
6.

88

AHLERT OLD GER 2000 Wałach kasztanowata F: Acorado
M: Rheingold
O: Jarosław Koziarowski
B: Mueller Paul
K009284
7.

161

ALLEGRO F:
M:
O:
B:
8.

180

AMARANT F:
M:
O:
B:
9.

98

AMBROZJA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Imequyl
M: Azalia
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: Jagielinski Jacek
pol 009590047807
10.

157

AMOR SP POL 2005 Wałach kara/163cm F: Plaster
M: Amanda
O: Katarzyna Magiera-Wojciechowska
B: Mroczka Tadeusz
brak POL009 63 01578 05
11.

160

ANABELLA F:
M:
O:
B:
12.

16

ARAMIS Oldenburska POL 2009 Wałach gniada F: Armitage
M: Wiktoria
O: Marcin Maciaszek
B: Jerzy Pociask
K022149
13.

174

ARESLUS F:
M:
O:
B:
14.

74

ATOS SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Bijou Be
M: Amazonka-Polsmak
O: Krzysztof Koziarowski
B: Kosmowski Jan
brak
15.

126

B.Z.N. KWPN NED 2006 Wałach gniada F: CANTOS KWPN/CONTENDER
M: TELRILLE KWPN / LUX KWPN
O: Aleksandra Tutaj
B: NED
brak 5280030610268
16.

146

BAKŁAJ WLKP. POL 2007 Wałach gniada F: CAP DE B'NEVILLE/STARTER
M: BIGOTERIA/ISLAM
O: Oleg Badałow
B: SK Pępowo
K016505
17.

83

BAST Mały Koń POL 1999 Wałach gniada/mk: F: -
M: -
O: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
B: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
K024000
18.

103

BEL - AMINA BH SP POL 2005 Klacz gniada F: CZATRAN
M: BERETA
O: Magdalena Fiba
B: Bogna Renata Hupa
brak
19.

142

BOHUN SP POL 2008 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Mariusz Giergiel
B: NN
K021823
20.

55

BOND BEJ MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej
M: Bara
O: Katarzyna Kurleto
B: Palkowski Bogdan
K012108
21.

181

BONO F:
M:
O:
B:
22.

92

BRAUNI KUC GER 2002 Wałach inna F: nn
M: nn
O: Maciej Bigaj
B: nn
brak
23.

43

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
O: Marcelina Lech
B: Ewa Ejma
K022229 616007640012404
24.

171

BURHAK F:
M:
O:
B:
25.

81

BURSZTYN Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 1997 Wałach gniada F: Lando
M: Blaga
O: T. Sadowski
B: nn
K012260
26.

179

CANTANERO P F:
M:
O:
B:
27.

13

CANTORA HOL GER 2010 Klacz siwa F: Canto / Canturo
M: Soraja II / Coronado
O: Dariusz Kościelniak
B: Pries Karl-Heinrich
K019886 DE421000083810 105HH18
28.

168

CAPITAL BAY F:
M:
O:
B:
29.

137

CARAMELLA Westfalska GER 2013 Klacz siwa F: Cathanos
M: Andorra
O: Marcin Gronkowski
B: Niemcy
brak
30.

78

CARINTENDER OLD GER 2010 Wałach siwa F: Carinue / Carthago
M: Contegra / Contender
O: Urszula Koziarowska
B: Gestüt Lewitz
K019953 DE418184009810
31.

67

CARLO 7 HAN GER 2010 Wałach gniada F: Carlucci / Contendro I
M: Colette / Contender
O: Krzysztof Koziarowski
B:
K019136 DE431316853110 104WO18
32.

49

CARLZIN SP POL 2012 Wałach gniada/166 F: Zidan
M: Carmen-Polsmak/Adrian
O: Krzysztof Koziarowski
B: Maciej Bukowiec
K023268 616999570085412
33.

42

CARMEN N SP POL 2011 Klacz gniada F: Cancoon
M: Capri
O: Grażyna Kozioł
B: Włodzimierz Niedźwiedzki
brak
34.

115

CARRERO POLSMAK SP POL 2000 Wałach ciemnogniada F: Adrian
M: Carmen Polsmak
O: Iwona Feliksiewicz
B: Mieczysław Rusinek
brak
35.

56

CARTOGRAN BLUE Oldenburger Springpferde DEU 2010 Wałach siwa/172 cm F: Cartogran
M: Chaccina/ Chacco Blue
O: Alicja Mielcarek
B: Gestut Lewitz
K021180 DE418184013110
36.

153

CASANOVA SP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Lord Star
M: Conchita L
O: Mariola Pisarska
B: Jarmusz Sławomir
K017003 616009610152609
37.

61

CASIQUIARE Oldenburger Springpferde GER 2010 Wałach siwa/172 F: Cartogran
M: Glonora Z/ Glorial
O: Alicja Mielcarek
B: Gestut Lewitz
K019654 DE418184011810
38.

10

CASSINIA Oldenburska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Cassini 2
M: Bonita
O: Paweł Piątkowski
B: Małgorzata Siergiej
K014104
39.

47

CASSINIR HOL GER 2009 Wałach siwa F: Cassini
M: n
O: Lesław Sarachman
B: n
K017011
40.

177

CASTLIRA F:
M:
O:
B:
41.

4

CATTLEYA SP POL 2012 Klacz siwa F: Nabucho Du Serein
M: Castella
O: Tatiana Pętlak
B: Tatiana Pętlak
Brak
42.

117

CENTOO SWB SWE 2005 Wałach ciemnogniada F: CARDENTO
M: AQUA
O: KIEWREL RYSZARD
B: ANN-CATRIN LAFWARS
K022594 752004540501001 54051001
43.

129

CETONA Czysta Krew Arabska POL 2010 Klacz gniada F: FS Bengali
M: Circe
O: Zbigniew Luśtyk
B: Jacek Grzegorzak
none
44.

149

CEZAR - WM Deutsches Sportpferd POL 2009 Wałach gniada F: Wanderfürst
M: Celebes - WM
O: Agnieszka Zając
B: Wojciech Majewski
brak
45.

62

CHACCO BOY 7 WESTF GER 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Karediama / Andiamo Z
O: Krzysztof Leśniak
B:
K020853 DE441411519510 105GS32
46.

26

CHACCO G / GER 0000 Wałach gniada F: /
M: /
O: /
B: /
brak
47.

79

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
O: Urszula Koziarowska
B: Roma Kosicka
K014155 DE421000318808 104DE21
48.

112

COLSOUS HBC HOL GER 2007 Wałach siwa F: COLMAN
M: SANS-SOUCIS
O: Mirosław Michalak
B: Otten Sebastian
K012288
49.

60

CONN RUBINA Holsztyńska DEU 2011 Klacz ciemnogniada/166 cm F: Connor
M: Thara I/ Quidam's Rubin
O: Alicja Mielcarek
B: Niemcy
LKPZJ/1849/17 DE4210000085411
50.

53

CONNORCA / POL 0000 Klacz ciemnogniada F: /
M: /
O: Jarosław Srokosz
B: /
/
51.

75

CONRAD 98 HOL GER 2007 Wałach ciemnogniada F: Cassini II
M: Wega IV
O: Szostak Stefan
B:
K014623
52.

167

CONTENTO F:
M:
O:
B:
53.

1

COOLMAN / POL 0000 Wałach gniada F: /
M: /
O: /
B: /
/
54.

51

CORDIANA / POL 0000 Klacz siwa F: /
M: /
O: /
B: /
/
55.

119

CORIANO 24 Holsztyńska GER 1998 Wałach kasztanowata F: Corofino
M: Adelige
O: Barbara Kadłuczka
B: -
K006751
56.

15

CORIANO 24 HOL GER 1998 Wałach kasztanowata F: Corofino I
M: Adelige
O: Barbara Kadłuczka
B: -
K006751
57.

136

CORTADO Deutsches Sport Pferde GER 2012 Wałach kara F: Calme
M: Wikatelle
O: Faber Grzegorz
B: Niemcy
brak
58.

130

CRITTERS Czysta Krew Arabska POL 2009 Wałach gniada F: Sansal
M: Czanka
O: Bartłomiej Golonek
B: Iwona Malinowska
none
59.

89

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
O: Tomasz Skrobacz
B: K. Koziarowski
K015474 POL013570208906
60.

116

DANNY FOX B DRP GER 2005 Wałach kasztanowata/kuc:146 cm F: Danny Gold
M: Minigi
O: Agnieszka Stopa
B: Hubert Hemmelgarn
K016541
61.

48

DAYTON KWPN NED 2008 Wałach siwa F: Up To Date / Camerino
M: Rulanda / Indorado
O: Lesław Sarachman
B:
K014823 528003000807293
62.

169

DAZ F:
M:
O:
B:
63.

63

DIARADEL 7 OLD GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado/ Diamant De Semilly
M: Cenposa/ Centadel
O: Krzysztof Leśniak
B: Gestüt Lewitz
K023269 DE418185062212
64.

30

DINAR SP POL 2007 Wałach kasztanowata F: Cajero
M: Dębogóra
O: Andrzej Wojewoda
B: SK Iwno
K014334 12586
65.

57

DON PEDRO // POL 0000 Wałach ciemnogniada F: /
M: /
O: /
B: /
/
66.

96

DRIMA MŁP POL 2003 Klacz siwa F: Bajt / Wiedeń
M: Dropia / Cyborg
O: Matra Polaczek-Bigaj
B: Maria i Andrzej Bieńko
K013636 POL006630012403
67.

172

DURANGO VDL F:
M:
O:
B:
68.

155

EASTER FOR EVER Koń Holsztyński POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Ephebe For Ever
M: Zarin
O: Zaczkowska Nikola
B: Ryszard Kosicki
Brak
69.

29

EASY RIDER R SP POL 2011 Wałach kasztanowata F: FAIR PLAY COUDREAU
M: ENTROPIA M
O: Fryderyk Walaszek
B:
70.

185

ELOMAH F:
M:
O:
B:
71.

124

ENRICO PONY SPORT KUC POL 2005 Wałach gniada/135 F: Drinck
M: Eza-Eris
O: Wioletta Jakubowska
B: Guniewicz Barbara
K019883
72.

133

ERENIUSZ Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach siwa F: Salar
M: Erena
O: Waldemar Balicki
B: Marian Zwolan
Brak
73.

101

ESTABAN Małopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada/mk:155 F: Bekas
M: Emika
O: Grzegorz Łukasik
B: Zbigniew Wójcik
brak
74.

36

FALA SP POL 2003 Klacz gniada F: Long Star
M: Fama
O: Adam Klimczyk
B: Szymański Zdzisław
K019237
75.

24

FAROUGE MEKL SWE 2008 Wałach siwa F: Balou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Fontainebleau / Quidam De Revel
O: Marcin Gronkowski
B:
K012159 DE427270693508 104WN54
76.

71

FEMKE KWPN POL 2010 Klacz gniada/160 F: Azteca VDL
M: Reality
O: Kamila Rokita
B: Chr.M.Snepvangers
K022885 528003201003967
77.

135

FEMPIRE G KWPN NED 2010 Klacz siwa F: Cardento / Capitol I
M: Vamber Tetti / Calvados
O: Paulina Załubska
B: W. Geerdink
K023270
78.

12

FERRO / POL 0000 Wałach siwa F: /
M: /
O: /
B: /
/
79.

184

FLAVIO SP POL 2007 Wałach kasztanowata/164 F: Ulco
M: Falina
O: Magdalena Kolbusz
B: Józef Bobrowski
K021004
80.

40

FRAKTAL SP POL 2004 Wałach gniada/mk:155 F: Lumpi
M: Funkcja
O: Marek Kasprzycki
B: Marek Kasprzycki
K021803 009540015795
81.

77

FRED - FLINSTONE KWPN NED 2010 Ogier gniada F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
O: Urszula Koziarowska
B:
K018749 528003201008527
82.

141

FREDERIK KWPN POL 2010 Wałach siwa F: CAROLUS I
M: KATARINA
O: Fryderyk Walaszek
B: ...
83.

45

GALAX SP POL 2002 Wałach gniada F: Malax
M: Galeria
O: Beata Romek
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
K022944 POL 009 69 00813 02
84.

39

GALERMO KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata F: Carthino Z / Carthago
M: Marloes / Derrick
O: Anna Kasprzak
B: G. H. Veneberg
K022830 528003201107209
85.

106

GLOB-KOM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 Wałach gniada F: Komplement
M: Grzesznica
O: Alicja Ciura
B: Ewa Goraus
brak
86.

33

GLORY KUC POL 2006 Klacz kara/kuc: F: Santara Danny's Boy / Markoak Adante
M: Grażka / Texass Skalin
O: JOANNA WYPIÓR
B: ???
K011908
87.

105

GNIEWKO Małopolska POL 2006 Wałach kasztanowata F: Top Gun
M: Garda II
O: Marcin Goraus
B: Mirosław Mozdżeń
brak
88.

182

GRANDEZA sp 2006 klacz gn. F: Etos / Lascadell
M: Gaskonia / Warus
O:
B:
K011645 POL009690070806
89.

99

GROJEC R SP POL 2003 Ogier kara/164 F: Campari M / Carprilli
M: Go For Money / Goldstern
O: Marta Polaczek - Bigaj
B: Romuald Hałabuda
K008610 POL009540060403 102TN88
90.

128

HAGA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata F: Abu Dhabi
M: Harmonia
O: Bartłomiej Golonek
B: Józef Manterys
none
91.

35

HAMAS XX POL 2010 Wałach siwa F: ENJOY PLAN (USA)
M: HALSZKA
O: KJK Pod Żubrem
B: JAROSŁAW SZMYT
brak
92.

107

HELIOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach gniada/185 F: LEANDRO
M: HEKATOMBA
O: Krakowskie Klub Jazdy Konnej
B: Krakowskie Klub Jazdy Konnej
brak 616 009 57 03392 07
93.

87

HERA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Mar Bej
M: Haja
O: T. Sadowski
B: nn
K023191
94.

110

HONOR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach gniada F: Nipon
M: Hurma
O: Krakowski Klub Jazdy Konnej
B: Krakowski Klub Jazdy Konnej
brak
95.

17

HOPKA Małoposka POL 2005 Klacz siwa F: Haj Bej
M: nn
O: Uniwersytet Rolniczy
B: Stefan Brzuchała
brak
96.

127

IKAR Wielkopolska POL 2009 Wałach kasztanowata F: FAUST Z
M: IPSARA
O: Paweł Scholtyssek
B: Binkiewicz Jan
K017392
97.

52

INCALA / POL 0000 Klacz kasztanowata F: Incolor
M: /
O: Tomasz Skrobacz
B: /
/
98.

27

J-CZARA ŁĄK MŁP POL 2006 Klacz gniada F: Karmel
M: Juna
O: Ewa Perlińska
B: Szewczyk Maciej
brak
99.

25

JAKA CUDNA Małopolska POL 2011 Klacz gniada F: Jung
M: Jastarnia
O: Anna Kaczmarczyk
B: Anna Kaczmarczyk
K019142
100.

18

JASKIER Małoposka POL 2009 Wałach kara F: Łyk Szampana
M: Jaworzynka
O: Dominika Knapik-Mróz
B: Dominika Knapik-Mróz
brak
101.

173

JOHNY WALKER F:
M:
O:
B:
102.

70

KAJA NN POL 2001 Klacz siwa/kuc: F: nn
M: nn
O: Magdalena Kwinta
B: Magdalena Kwinta
brak
103.

22

KALIF Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata F: Liman
M: Kiara
O: Barbara Galos
B: Klubach Sebastian
brak
104.

152

KARMEL WLKP POL 2003 Wałach kasztanowata F: Maram / Aram
M: Karmen / Berkel
O: Piotr Żachowski
B: Tomasz Gąsiorek
K013611 POL007520018403
105.

14

KARUSIA SP POL 2006 Klacz kara/mk: F: Kleszczu
M: Pati Prim
O: Monika Krupa
B: Pudzik Krystyna
brak
106.

159

KLAUDIA SP POL 2004 Klacz gniada/170 F: Romualdo / Kojak
M: Kaliope / Czubaryk
O: Żaneta Franik
B: SK Nowa Wioska GR Ewa Janiak
K009640 POL009530011604
107.

138

LA COSTA SP POL 2004 Klacz siwa/173 F: Cassino
M: Lukrecja
O: Martyna Żmuda
B: ORKAN Sp. z o. o.
K017021 POL 009 67 01116 04
108.

140

LADA Czeski Gorącokrwisty Or POL 2007 Klacz gniada F: Cromwell
M: Legenda
O: Krzysztof Martinczak
B: Krzysztof Martinczak
109.

3

LALA SP POL 2005 Klacz gniada F: Campari M/
M: Lakala/
O: Wioletta Gubała
B:
K011073
110.

122

LARGO SP POL 2005 Wałach gniada F: -
M: -
O: -
B: -
brak
111.

123

LAURENTINO SP POL 2007 Wałach gniada F: Love Affair
M: -
O: Cież Anna
B: -
K015544
112.

66

LAUSSANNE 65 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: S-Cantana / Caretino
O: Natalia Koziarowska
B:
K021560 DE421000108011
113.

102

LIBIA Westfalska POL 2005 Klacz gniada F: Landstreicher
M: Lambada
O: Kinga Czekaj
B: Gerhard Toeffling
K011439
114.

175

LILI MARLENE F:
M:
O:
B:
115.

143

LIROY SP POL 2011 Wałach siwa/164 F: Carry Son
M: Ligraffia
O: Mariusz Giergiel
B: Jerzy Judka
K023244 616009640081111
116.

38

LORD OF THE DANCE III Hannover DEU 2006 Wałach gniada F: LORDANOS
M: LADY SUNSHINE
O: Koza Agnieszka
B: Gerd Janssen
K018179 DE431310521706
117.

150

LORNA Teplokrevny Wb CZE 2005 Klacz ciemnogniada F: NN
M: Lusinda
O: Katarzyna Barańska
B: JK pri SZeS, SOUz a U
brak
118.

148

LOTAR NN POL 2004 Wałach kasztanowata/mk: F: NN
M: Lolita
O: Dagmara Czerw
B: Zakład Higieny Zwierząt i Środowiska Hodowlanego
brak
119.

90

LOTOS SP POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Czesława Leśna-Berbeś
B: Joanna Seemann
K012890 POL999540168503
120.

28

LUCILLA Wielkopolska POL 2006 Klacz siwa F: Lwówek
M: Lakonia
O: Agata Drewiczewska
B: Paprocki Stanisław
121.

165

LUCILLA WLKP POL 2006 Klacz siwa F:
M:
O: Agata Drewiczewska
B:
K016024
122.

84

LUXOR SP POL 2008 Wałach gniada F: -
M: -
O: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
B: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
-
123.

147

MARKIZ Mały Kon POL 2007 Wałach ciemnogniada/mk: F: Niko-K
M: Markiza
O: Andrzej Korabik
B: Kostecki Grzegorz
Brak
124.

2

MEDAL MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Mesa / Manhattan
O: Wioletta Gubała
B: Tomaszewki
K011796 POL006660449206 104ZP50
125.

114

MEFISTO SP POL 2006 Wałach ciemnogniada/168 F: Wawer / Corde
M: Markiza / Lew II
O: Bernard Grzywna
B: Kubiak
K013631 POL009660231606
126.

145

MILADY SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: ILDAGO
M: MIRABEL
O: Katarzyna ŚWIERKOSZ
B: Stadnina Koni Leśna Wola
K014290
127.

125

MILKA B Kuc Walijski POL 2002 Klacz siwa/kuc:139 F: FALK
M: MAGIC
O: Zdzisław Kamola
B: Zbigniew Bedliński
Brak
128.

68

MODENA Małoposka POL 2008 Klacz gniada F: Arbon
M: Mafia
O: Uniwersytet Rolniczy
B: Zdzisław Szczepanek
brak
129.

8

MONTANA Holsztyńska POL 2005 Klacz kasztanowata/160 F: Terebus
M: Mitropa
O: Danuta Lusina
B: Artur Gołaś
brak
130.

31

NASHVILLE Westfalski POL 2010 Wałach kasztanowata F: Gluosnis
M: Nawarona
O: Agata Jodłowska
B: Marek Romanowski
K019885
131.

139

NIL Małopolska POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Minaret
M: Niwa
O: Rafał Walaszek
B:
132.

58

NIRVANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavollo
M: Nanellie
O: Jacek Mierzwiński
B: Jacek Mierzwiński
K018928
133.

111

NIRVANA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Candiavolo
M: Nanellie
O: Jacek Mierzwiński
B: Jacek Mierzwińcki
K018928
134.

120

NORBI Konik Polski POL 2002 Wałach inna/kuc: F: -
M: -
O: -
B: -
brak
135.

108

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: LASCATRAZ L (hol)
M: OSARA xx
O: Anna Schoen-Pyrek
B: M. Bach
K017696 POL 009 53 01706 05
136.

178

ONCE AGAIN F:
M:
O:
B:
137.

113

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
O: Bernard Grzywna
B: Jan Kosmowski
K017019 POL009570325707
138.

118

ONTARIO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Wałach kasztanowata/167 F: Cajero
M: Orchidea
O: Agnieszka Kubica
B: Agnieszka Kwiatkowska
brak 616 009 53 02822 07
139.

34

OSKAR SP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
O: ILONA JEZIERSKA-STYŚ
B: JAN KOSMOWSKI
BRAK
140.

94

PANTENOL Czeska Gorącokrwista POL 1998 Wałach gniada F:
M:
O: Łukasz Sordyl
B:
brak
141.

86

PARAGON Huculska POL 2006 Wałach srokata/kuc: F: Proton
M: Pamela
O: Uniwersytet Rolniczy
B: Uniwersytet Rolniczy
brak
142.

131

PARYS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Celebes
M: Parma
O: Wojciech Flanek
B: Polerowicz Szymon
none
143.

80

PASKAL Mały Koń POL 1994 Wałach gniada/mk: F: Pawiment
M: Fantazja
O: T. Sadowski
B: nn
brak 616013570167494
144.

134

PERRIN Czysta Krew Arabska POL 2008 Wałach siwa F: Eurykles
M: Pereira
O: Bartłomiej Golonek
B: SK Białka
none
145.

95

PERSIS Małopolska POL 2010 Klacz gniada F: Jurand
M: Polana
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: Kołcon Marek
616006580218410
146.

170

POKAJ SP POL 2003 Wałach kasztanowata/168 F: Konig Sovieski
M: Panna S
O: Natalia Jabłońska
B: S.K Nowa Wioska
K 156778 009530042903
147.

156

PRESTIŻ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 Wałach gniada F: Cityboy R
M: Pamela
O: Nikola Zaczkowska
B: Hubert Iwanow
K023260
148.

23

QUANTICO Holsztyńska GER 2012 Wałach gniada/180 F: Quidado
M: Laconda II
O: Bernard Grzywna
B: Witt Pferdezucht GbR
K023157 LKPZJ/2100/17
149.

76

RAMONA KUC POL 2001 Klacz gniada/kuc:138cm F: EL AMOR
M: RAKIETA
O: Robert Sławecki
B: Klub jeździecki Kapriola-Choiny
K010911 POL 013 58 00572 01
150.

5

REKTOR SP POL 2010 Wałach inna F: Kosow Lamborghini K
M: Rewia
O: Justyna Sito
B: Błażejewski Wiesław
K020733
151.

64

REMEMBER KG SP POL 2008 Klacz gniada F: Vandamme / Guidam
M: Rosocha / Dularus
O: Lech Millan
B: Grzegorz Komin
K014035 POL009610223308
152.

85

RENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Klacz siwa F: nn
M: nn
O: T. Sadowski
B: nn
K023194
153.

176

SAKRAMENTO SP POL 2012 Wałach gniada/166 cm F: Bockman's Looping
M: Saksonia/ Lansjer L
O: Ośrodek Jeździecki PROGRES Andrzej Tyka
B: SK Udórz
brak 616 009 54 00611 12
154.

91

SALOMON-K KUC POL 2006 Wałach gniada/kuc: F: Nico-K
M: Salome
O: Krzysztof Koziarowski
B: Krzysztof Koziarowski
brak
155.

158

SALONIKI Holsteiner Warmblut POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Casall
M: Santana
O: Jolanta Drabczyk
B: nieznany
K011812
156.

65

SANDOKAN Mały Koń GER 2006 Wałach gniada/mk: F: Simeon
M: Ghesa
O: Alicja Mielcarek
B: Niemcy
brak
157.

32

SENATOR-K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach siwa F: Santos
M: Kinga-K
O: Krzysztof Koziarowski
B: Krzysztof Koziarowski
K016668
158.

93

SHREK KUC POL 2003 Wałach tarantowata F: nn
M: nn
O: Marta Polaczek - Bigaj
B: nieznany
brak
159.

186

SILVIA F:
M:
O:
B:
160.

37

SIMI Małopolska POL 2011 Wałach ciemnogniada/164 F: Minaret
M: Sisley
O: Anna Krawczyk
B: Sławomir Frosik
K019347
161.

19

SIR BALISCO SP POL 2003 Ogier siwa/173 F: Balisco II
M: Santa Rosa
O: Mariusz Koczur
B: Sp. z o.o. Stadnina Koni Ochaby
K008332 09839
162.

41

SKOPIA SP POL 2011 Klacz kara F: Pauillac de Meia Lua 
M: Skalna Róża / Robin II Z
O: Patryk Mike
B: 0
K018571
163.

183

STAKKATOL 7 OLD GER 2010 Wałach siwa F: Stakkatol / Stakkato
M: Celtic / Continue
O: Krzysztof Koziarowski
B: Martin Simonsmeier
K019652 DE433334015110
164.

162

STELINUS F:
M:
O:
B:
165.

44

SUMIRA SP POL 2009 Klacz gniada F: Hetman / Trawant
M: Sumienna / Szron
O: Paulina Janowska
B: SK Udorz
K017995 POL009540053809
166.

72

TAMIZA- K Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 Klacz siwa F: Louis
M: Traviata
O: Dorota Kozak
B: Kubacki Marek
K009998 10872
167.

151

TITAN 12 KWPN POL 2007 Wałach kara F: Taloubet Z /
M: Kaletha / Burggraaf
O: Patrycja Żachowska
B: PJM Smith
K022421 528003000712487
168.

46

VALENTINE WESTF GER 2010 Klacz siwa F: Valentino / Now Or Never M
M: Cocco / Cornet Obolensky
O: Lesław Sarachman
B:
K019709 DE441410969710
169.

97

VERMONT SP POL 1999 Ogier gniada F: Le Voltaire
M: Varia
O: Maciej Bigaj
B:
170.

69

VIVALDI SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Leandro/
M: Vientiana/
O: Dariusz Kościelniak
B: Krzysztof Koziarowski
K009832 10789 102TG16
171.

144

WAGNER Koń Wielkopolski POL 2001 Wałach gniada/162 F: Wiec
M: Wena
O: Małgorzata Szpila
B: Marta Baczewska
brak
172.

109

WIZYTKA Huculska POL 2009 Klacz inna F: Lansjer
M: Walchia
O: Zbigniew Luśtyk
B: Paweł Augustyn
none
173.

132

WOJAŻ Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada F: Wiek
M: Wnaczheka
O: Zbigniew Luśtyk
B: Ryszard Szpar
none
174.

20

ZORDINA N Wielkopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Ratrak
M: Zorka
O: Kinga Czekaj
B: Namysłowska Jolanta
K019225
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Badura Weronika
KJ Facimiech
2017-07-14
12
2017-07-15
25
2017-07-15
2017-07-16
3
2017-07-16
9
Balicki Jan
Stadnina Koni Kochul
ERENIUSZ (133)
2017-07-14
33
2017-07-14
45
Baster Borys
BPK
NORBI (120)
2017-07-15
20
2017-07-16
15
Batruch Katarzyna
KJK Szary Michałowice
2017-07-14
17
2017-07-14
2017-07-15
18
2017-07-15
2017-07-16
9
2017-07-16
Biel Zofia
WLKS KRAKUS
D'APRIL (89)
2017-07-14
30
2017-07-14
2017-07-15
7
2017-07-15
2017-07-16
9
Bigaj Alicja
KS FARUK
BRAUNI (92)
2017-07-14
1
2017-07-15
1
Bigaj Irena
KS FARUK
SHREK (93)
2017-07-14
1
2017-07-15
1
Bigaj Maciej
KS Faruk
2017-07-14
7
2017-07-14
1
2017-07-16
2017-07-16
Błaszczyk Julia
KS Faruk
2017-07-14
2017-07-14
10
2017-07-14
11
2017-07-15
9
2017-07-15
11
2017-07-15
Bożańska Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
BOHUN (142)
2017-07-14
7
2017-07-15
20
2017-07-16
LIROY (143)
2017-07-14
37
2017-07-14
2017-07-15
34
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-16
20
2017-07-16
Brańka Borja Maria
WLKS Krakus
2017-07-14
3
2017-07-14
2017-07-15
23
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-16
9
2017-07-16
Bratli Vivian
KJK Szary Michałowice
ELOMAH (185)
2017-07-16
22
2017-07-16
5
Burda Katarzyna
BPK
NORBI (120)
2017-07-15
2
2017-07-16
14
Cież Anna
BPK
2017-07-15
4
2017-07-16
13
2017-07-16
Ciura Wiktoria
UKS Ostoja Klikowa
GNIEWKO (105)
2017-07-15
27
2017-07-15
2017-07-16
4
2017-07-16
GLOB-KOM (106)
2017-07-15
36
2017-07-15
2017-07-16
10
2017-07-16
Czekaj Kinga
KJK Szary Michałowice
2017-07-14
14
2017-07-14
34
2017-07-15
22
2017-07-15
28
2017-07-16
14
2017-07-16
26
LIBIA (102)
2017-07-14
2017-07-14
5
2017-07-15
24
2017-07-15
6
2017-07-16
12
2017-07-16
6
Czerw Dagmara
brak
LOTAR (148)
2017-07-14
21
2017-07-14
31
2017-07-14
Czyż Kamila
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
MILKA B (125)
2017-07-14
15
2017-07-14
2017-07-15
15
2017-07-15
2017-07-16
6
Dolińska Aleksandra
BPK
LARGO (122)
2017-07-15
17
2017-07-15
15
2017-07-16
5
2017-07-16
12
Dominik Róza
WLKS Krakus
DAZ (169)
2017-07-14
8
2017-07-15
16
2017-07-16
17
Drabczyk Izabella
RC Riding Center Sosnowice
SALONIKI (158)
2017-07-14
11
2017-07-15
4
2017-07-16
14
Drewiczewska Agata
WLKS Krakus Swoszowice
LUCILLA (28)
2017-07-14
2017-07-15
1
ZALICZONY
2017-07-15
Drewiczewska Agata
WLKS KRAKUS
LUCILLA (165)
2017-07-14
14
2017-07-16
6
Drożdż Katarzyna
BPK
2017-07-14
16
2017-07-14
18
2017-07-14
Dudek Zuzanna
Bpk
2017-07-14
32
2017-07-14
2017-07-15
4
2017-07-16
13
2017-07-16
10
Dziewońska Matylda
Stadnina Koni Kochul
WIZYTKA (109)
2017-07-14
12
CRITTERS (130)
2017-07-14
11
2017-07-14
32
Faber Grzegorz
KJK Fabrex
2017-07-14
22
2017-07-14
6
2017-07-14
2017-07-15
16
2017-07-15
7
2017-07-16
1
2017-07-16
9
CORTADO (136)
2017-07-14
24
2017-07-14
20
2017-07-14
2017-07-15
19
2017-07-15
2017-07-16
15
2017-07-16
CARAMELLA (137)
2017-07-14
29
2017-07-14
2017-07-15
32
2017-07-15
2017-07-16
19
2017-07-16
Feliksiewicz Iwona
Szwadron Niepołomice
2017-07-14
16
2017-07-14
35
2017-07-15
19
2017-07-15
11
2017-07-16
20
2017-07-16
Feliksiewicz Iwona
Szwadron Niepołomice
ONIL (113)
2017-07-14
4
MEFISTO (114)
2017-07-14
14
2017-07-14
20
Fiba Magdalena
bez przynależności
2017-07-14
27
2017-07-14
38
2017-07-14
Franik Żaneta
Krakowski KJK
HELIOS (107)
2017-07-16
11
KLAUDIA (159)
2017-07-14
18
2017-07-14
15
2017-07-15
2017-07-15
9
2017-07-16
6
Fuła Nadia
Laser Team
PASKAL (80)
2017-07-15
19
2017-07-16
8
Gajek Natalia
WLKS Krakus Swoszowice
NIRVANA (111)
2017-07-14
18
2017-07-15
20
2017-07-16
7
Galos Wiktoria
RC Riding Center Sosnowice
KALIF (22)
2017-07-14
28
2017-07-14
2017-07-15
31
2017-07-15
2017-07-16
21
2017-07-16
Godzik Emilia
Laser Team
HERA (87)
2017-07-15
8
2017-07-16
4
Górski Dawid
WLKS Krakus Swoszowice
2017-07-14
4
2017-07-14
2017-07-15
7
2017-07-15
2017-07-16
10
2017-07-16
FEMPIRE G (135)
2017-07-14
7
2017-07-14
14
2017-07-15
27
2017-07-16
16
Gronkowski Marcin
KJK Fabrex
FAROUGE (24)
2017-07-14
5
2017-07-14
26
2017-07-15
6
2017-07-16
4
2017-07-16
Gruszczyk Martyna
WHiBZ UR Rząska
HOPKA (17)
2017-07-14
2017-07-14
2017-07-15
10
2017-07-16
18
2017-07-16
12
Grzegorczyk Agnieszka
WHiBZ UR Rząska
HOPKA (17)
2017-07-14
24
2017-07-15
28
Grzywna Bernard
Szwadron Niepołomice
MEFISTO (114)
2017-07-15
1
200
2017-07-16
16
2017-07-16
10
Hamerlik Jagoda
WLKS Krakus
AHLERT (88)
2017-07-15
12
2017-07-16
2
Jakubowska Oliwia
Centrum Jazdy Konnej Dakar Sarnów
2017-07-14
17
2017-07-14
2017-07-15
12
2017-07-15
2017-07-16
2
Jamróz Natalia
Stadnina Koni Kochul
PARYS (131)
2017-07-14
8
WOJAŻ (132)
2017-07-14
2
2017-07-14
9
Janowska Paulina
Jurajski LKJ w Udorzu
SUMIRA (44)
2017-07-14
2
2017-07-14
5
2017-07-15
5
2017-07-15
2
100
2017-07-16
2
2017-07-16
7
Jaszczyński Andrzej
Stadnina Koni Kochul
CETONA (129)
2017-07-14
43
CRITTERS (130)
2017-07-14
Jodłowska Elżbieta
WLKS Krakus Swoszowice
2017-07-14
8
2017-07-14
18
2017-07-14
2017-07-15
17
2017-07-15
2017-07-16
19
2017-07-16
Jonik Anna
KJ Assanya
2017-07-14
6
2017-07-14
17
2017-07-15
7
2017-07-16
20
2017-07-14
22
2017-07-14
2017-07-15
9
2017-07-16
18
2017-07-16
Jonik Anna
KJ Assanya
ATOS (74)
2017-07-14
23
Jonik Anna
KJ Assanya
ATOS (74)
2017-07-14
2017-07-14
19
Jonik Anna
KJ Assanya
ATOS (74)
2017-07-15
3
Jonik Paweł
KJ Assanya
2017-07-15
11
2017-07-15
7
2017-07-16
4
ALLEGRO (161)
2017-07-14
22
2017-07-14
21
2017-07-15
10
Juszkiewicz Julia
Laser Team
HERA (87)
2017-07-15
6
2017-07-16
11
Kaczmarczyk Daniela
Krakowski Klub Jazdy Konnej
HONOR (110)
2017-07-14
23
2017-07-14
Kaczmarczyk Paula Anna
KKJK
2017-07-14
27
2017-07-14
33
2017-07-15
24
2017-07-15
2017-07-16
21
2017-07-16
Kaczorowska Magdalena
WLKS Krakus
2017-07-15
29
2017-07-16
6
Kasprzak Anna
KJ Facimiech
GALERMO (39)
2017-07-14
23
2017-07-14
23
2017-07-15
12
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-16
Kiewrel Agnieszka
WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
CENTOO (117)
2017-07-15
21
2017-07-16
25
Kijas Emilia
WHiBZ UR Rząska
PARAGON (86)
2017-07-15
BONO (181)
2017-07-15
18
2017-07-16
1
2017-07-16
3
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2017-07-14
7
2017-07-14
3
2017-07-15
12
2017-07-15
6
2017-07-16
4
2017-07-16
5
Klimek Dominika
BRAK
BAST (83)
2017-07-14
18
2017-07-14
2017-07-14
46
2017-07-15
23
2017-07-15
25
2017-07-15
2017-07-16
3
2017-07-16
23
Klimek Weronika
brak
LUXOR (84)
2017-07-15
5
2017-07-15
26
2017-07-15
2017-07-16
14
2017-07-16
12
Koczur Mariusz
WLKS Krakus Swoszowice
2017-07-14
15
2017-07-14
25
2017-07-15
11
2017-07-16
4
2017-07-16
15
Komperda Renata
Podhalańskie Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Nati
FRAKTAL (40)
2017-07-14
1
2017-07-14
16
2017-07-15
10
2017-07-15
26
2017-07-16
3
2017-07-16
23
Kościelniak Natalia
WLKS Krakus
CANTORA (13)
2017-07-14
8
2017-07-15
17
2017-07-16
15
VIVALDI (69)
2017-07-14
2017-07-14
2017-07-15
3
200
2017-07-16
10
Kowalski Szymon
KJ Apacz
POKAJ (170)
2017-07-15
18
2017-07-15
2017-07-16
13
2017-07-16
Kownacka Klaudia
WLKS Krakus Swoszowice
DINAR (30)
2017-07-14
8
2017-07-14
19
2017-07-15
15
2017-07-15
25
2017-07-16
10
2017-07-14
2017-07-14
2017-07-15
22
2017-07-15
2017-07-16
12
Koza Wikoria
WLKS Krakus
2017-07-14
11
2017-07-14
2017-07-15
1
ZALICZONY
2017-07-15
2017-07-16
8
2017-07-16
Kozak Maria
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2017-07-14
6
2017-07-15
6
2017-07-16
3
50
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
2017-07-14
12
2017-07-14
7
2017-07-15
2017-07-15
18
CARLO 7 (67)
2017-07-15
4
SILVIA (186)
2017-07-16
8
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2017-07-14
9
2017-07-15
23
2017-07-16
6
2017-07-14
13
2017-07-15
1
400
2017-07-16
2
200
CHENET (79)
2017-07-16
1
300
Krawczyk Anna
WLKS Krakus
SIMI (37)
2017-07-14
17
2017-07-14
32
2017-07-15
3
2017-07-15
15
2017-07-16
5
Krupa Monika
WLKS Krakus Swoszowice
KARUSIA (14)
2017-07-14
3
2017-07-14
5
2017-07-15
6
2017-07-16
5
Kubica Zuzanna
bpk
ONTARIO (118)
2017-07-14
37
2017-07-14
Kucia Wiktoria
Laser Team
RENA (85)
2017-07-15
6
2017-07-16
7
Kurleto Kornelia
WLKS Krakus
2017-07-14
1
2017-07-14
2017-07-15
18
2017-07-15
4
2017-07-15
5
2017-07-16
1
2017-07-16
17
Kurtyka Edyta
KS FARUK
VERMONT (97)
2017-07-15
14
2017-07-15
5
2017-07-15
2017-07-16
5
2017-07-16
Lech Marcelina
SKS KJK SZARY MICHAŁOWICE
2017-07-14
20
2017-07-14
13
2017-07-15
1
2017-07-15
31
2017-07-16
12
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
2017-07-14
12
2017-07-14
2
2017-07-15
5
2017-07-16
9
2017-07-14
28
2017-07-14
30
2017-07-15
9
2017-07-16
21
2017-07-14
16
2017-07-16
1
300
Luberda Artur
WLKS Krakus
2017-07-15
14
2017-07-15
19
2017-07-16
11
Lusina Karolina
KJ Bonin
ARESLUS (174)
2017-07-15
13
2017-07-15
4
2017-07-16
16
2017-07-16
Łukasik Ewa
BPK
BURHAK (171)
2017-07-14
19
2017-07-14
12
2017-07-14
2017-07-15
25
2017-07-15
13
2017-07-16
9
2017-07-16
Maciaszek Aleksandra
WLKS Krakus
ARAMIS (16)
2017-07-14
7
2017-07-14
3
2017-07-15
16
2017-07-15
29
2017-07-16
18
Margul Kacper
KS FARUK
LOTOS (90)
2017-07-14
4
2017-07-14
34
2017-07-15
1
2017-07-16
5
Matusiak Hanna
WLKS Krakus Swoszowice
LA COSTA (138)
2017-07-14
10
2017-07-15
15
2017-07-16
3
Michalak Oliwia
LKJ Solec Bieruń
2017-07-14
22
2017-07-14
3
2017-07-15
8
2017-07-16
18
Mielcarek Alicja
BPK
2017-07-15
8
2017-07-15
19
2017-07-16
8
2017-07-14
25
2017-07-14
6
2017-07-15
17
2017-07-16
2017-07-14
2017-07-15
13
2017-07-16
4
2017-07-15
35
2017-07-15
2017-07-16
7
2017-07-16
Noga Gabriela
Brak
MARKIZ (147)
2017-07-14
2017-07-15
14
Nowak Grzegorz
FKJK Zatoka
2017-07-14
10
2017-07-14
9
2017-07-14
17
2017-07-14
10
DAYTON (48)
2017-07-14
19
2017-07-14
8
Nowicka Oliwia
bpk
KAJA (70)
2017-07-15
10
2017-07-15
4
2017-07-16
12
2017-07-16
Polaczek-Bigaj Marta
KS Faruk
PERSIS (95)
2017-07-14
20
2017-07-14
36
2017-07-14
2017-07-16
1
2017-07-16
11
DRIMA (96)
2017-07-14
2
2017-07-14
24
Policht Angelika
WLKS Krakus
AHLERT (88)
2017-07-14
23
2017-07-16
16
Połeć Paulina
WLKS Krakus
NIRVANA (58)
2017-07-14
21
2017-07-15
1
ZALICZONY
Profic Robert
WLKS Krakus
2017-07-14
10
2017-07-14
2017-07-16
8
Przepióra Anna Maria
AMARANT (180)
2017-07-15
16
2017-07-15
15
2017-07-16
1
2017-07-16
14
Pyrek Filip
bpk
2017-07-14
15
2017-07-14
21
ANABELLA (160)
2017-07-14
4
2017-07-14
Raczkowska Dominika
Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2017-07-14
2017-07-15
Reszka Iwona
Stadnina Koni Kochul
CETONA (129)
2017-07-14
6
2017-07-14
44
Rokita Kamila
WLKS Krakus Kraków
FEMKE (71)
2017-07-14
2017-07-15
21
2017-07-15
2017-07-16
11
Romanko Katarzyna
WLKS Krakus
CARLZIN (49)
2017-07-14
15
2017-07-14
21
2017-07-15
12
2017-07-16
9
Ryłko Agnieszka
Brak
MARKIZ (147)
2017-07-14
5
2017-07-15
13
Sadowska Maja
Laser Team
2017-07-15
19
2017-07-15
17
2017-07-16
3
2017-07-16
2
RENA (85)
2017-07-15
14
2017-07-16
11
Sadzik Gabriela
bpk
2017-07-15
2017-07-15
16
2017-07-16
10
Sagan Kaja
KS FARUK
LOTOS (90)
2017-07-14
9
2017-07-15
3
2017-07-15
24
2017-07-16
3
Schoen-Pyrek Anna
bpk
FLAVIO (184)
2017-07-16
6
2017-07-16
Scholtyssek Andrea
KJK Pod Żubrem Niepołomice
IKAR (127)
2017-07-14
16
2017-07-14
19
2017-07-14
2017-07-15
22
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-16
17
2017-07-16
14
Sękowska Anna
WLKS Krakus Swoszowice
2017-07-15
27
2017-07-16
8
Sewiło Wiktoria
Laser Team
PASKAL (80)
2017-07-15
10
2017-07-16
11
Sicińska Karolina
KJK Pod Żubrem Niepołomice
FALA (36)
2017-07-14
8
2017-07-14
2017-07-15
8
2017-07-15
30
2017-07-16
22
2017-07-16
BAKŁAJ (146)
2017-07-14
4
2017-07-15
8
2017-07-16
4
Sikora Anna
BPK
ESTABAN (101)
2017-07-14
2017-07-14
49
2017-07-14
2017-07-15
9
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-16
Sito Justyna
Krakowski Klub Jazdy Konnej
REKTOR (5)
2017-07-14
27
2017-07-14
2017-07-14
2017-07-15
20
2017-07-15
2017-07-16
2017-07-16
HELIOS (107)
2017-07-15
21
2017-07-15
21
Skrobacz Olga
WLKS Krakus
2017-07-14
11
2017-07-14
INCALA (52)
2017-07-14
9
2017-07-15
5
2017-07-16
5
2017-07-15
4
GRANDEZA (182)
2017-07-16
1
200
Sławecka Zuzanna
KJ Apacz
RAMONA (76)
2017-07-14
14
2017-07-14
34
2017-07-14
35
2017-07-15
24
2017-07-15
2017-07-16
22
2017-07-16
11
Sordyl Łukasz
WLKS Krakus
STELINUS (162)
2017-07-14
31
2017-07-14
41
2017-07-14
2017-07-15
7
2017-07-15
1
2017-07-15
2017-07-16
14
2017-07-16
CONTENTO (167)
2017-07-14
31
2017-07-14
22
2017-07-15
14
2017-07-15
14
2017-07-16
19
2017-07-16
13
Sowa Małgorzata
WHiBZ UR Rząska
JASKIER (18)
2017-07-15
2017-07-15
2017-07-16
8
2017-07-16
10
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus
2017-07-14
10
2017-07-14
24
Stopa Alicja
Kj Apacz
RAMONA (76)
2017-07-14
36
2017-07-15
5
2017-07-15
2017-07-16
16
2017-07-16
Styś Wiktoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
OSKAR (34)
2017-07-14
4
2017-07-14
2
2017-07-14
2017-07-15
2