Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-A ujeżdżenie KJ Lambada
KJ Lambada Częstochowa, 24.06.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 23:15:06
2017-06-21 18:19:18
Aleksandra Antczak SURI
  • 1x 1/L/program L-1
  • 1x 2/L/program L-3
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 11:57:35
2017-06-21 11:32:43
Renata Ryńska ARON
  • 1x 1/L/program L-1
  • 1x 2/L/program L-3
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 08:23:22
2017-06-21 07:20:45
Paulina Rozpondek FLAMING
  • 1x 3/D/program D-1
  • 1x 4/P/program P-2
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 08:23:33
2017-06-20 23:27:22
Renata Pawełkiewicz METYLAN
  • 1x 4/P/program P-2
  • 1x 5/P/program P-3
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 22:44:48
2017-06-20 22:30:17
Ewelina Bohn COCO 117
  • 1x 4/P/program P-2
  • 1x 5/P/program P-3
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 22:45:23
2017-06-20 22:24:56
Natalia Drapacz GALATEX
  • 1x 6/N/program N-1
  • 1x 7/N/program N-4
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 22:45:13
2017-06-20 22:24:20
Ewelina Bula MONSUN
  • 1x 4/P/program P-2
  • 1x 5/P/program P-3
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 22:45:02
2017-06-20 22:23:57
Agnieszka Jonczyk APOLLIN
  • 1x 5/P/program P-3
  • 1x 7/N/program N-4
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 21:09:26
2017-06-20 12:24:43
Katarzyna Filipecka JACQUELINE
  • 1x 1/L/program L-1
  • 1x 2/L/program L-3
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 21:09:39
2017-06-20 11:45:47
Maja Klich AMARETTO
  • 1x 3/D/program D-1
  • 1x 4/P/program P-2
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 21:09:51
2017-06-20 09:23:23
Tamara Bujak U
  • 1x 2/L/program L-3
  • 1x 4/P/program P-2
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 21:10:53
2017-06-20 09:21:11
Anna Bujak LAVA
  • 1x 2/L/program L-3
  • 1x 3/D/program D-1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:10:47
2017-06-19 20:04:16
Zuzanna Piotrowicz BOSTON
  • 1x 4/P/program P-2
  • 1x 5/P/program P-3
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 19:52:41
2017-06-19 15:27:13
Liwia Olczyk LADYFY
  • 1x 3/D/program D-1
  • 1x 4/P/program P-2
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 08:25:12
2017-06-19 07:39:14
Alicja Węgrzyn KIA
  • 1x 1/L/program L-1
  • 1x 2/L/program L-3
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 20:22:56
2017-06-18 10:29:18
Aleksandra Dratwińska PLEJADA
  • 1x 1/L/program L-1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 20:23:14
2017-06-18 10:28:51
Aleksandra Dratwińska SPARTAN
  • 1x 1/L/program L-1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 20:23:31
2017-06-17 09:34:20
Aleksandra Kwiatkowska GRETA
  • 1x 4/P/program P-2
  • 1x 7/N/program N-4
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 20:23:52
2017-06-17 09:33:31
Aleksandra Kwiatkowska MICHAIŁ
  • 1x 2/L/program L-3
  • 1x 4/P/program P-2
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 16:42:17
2017-06-16 15:19:31
Sabina Pawełkiewicz KARAMBOLA
  • 1x 2/L/program L-3
  • 1x 4/P/program P-2
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 16:42:51
2017-06-16 13:28:58
Marta Barczak DUKAT
  • 1x 3/D/program D-1
  • 1x 4/P/program P-2
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Aleksandra Klub Jeździecki Lambada
2001 (J.)
O042689
2. Barczak Marta Klub Jeździecki Lambada
2000 (J.)
O026127
3. Bohn Ewelina bpk
1999 (J.)
brak
4. Bujak Anna Klub Jeździecki Lambada
2001 (J.)
O033394
5. Bujak Tamara Klub Jeździecki Lambada
S
Brak
6. Bula Ewelina brak
2000 (J.)
brak
7. Drapacz Natalia bpk
S
O009270
8. Dratwińska Aleksandra JLKJ Udórz
1999 (J.)
brak
9. Filipecka Katarzyna Niezrzeszony
S
brak
10. Jonczyk Agnieszka bpk
1999 (J.)
O029059
11. Klich Maja BPK
2001 (J.)
O026644
12. Kwiatkowska Aleksandra KJ Lambada
S
O008546
13. Olczyk Liwia brak
2001 (J.)
3823/17 AB
14. Pawełkiewicz Renata KJ Lambada
S
O024752
15. Pawełkiewicz Sabina KJ Lambada
2003 (JM.)
brak
16. Piotrowicz Zuzanna Klub Jeździecki LAMBADA Częstochowa
1998 (MJ.)
O026125
17. Rozpondek Paulina niezrzeszony
S
O036794
18. Ryńska Renata Lambada
S
brak
19. Węgrzyn Alicja JKS Barda Szwadron Jankowice
2002 (JM.)
O038871
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

10

AMARETTO Deutchland Sport POL 04.03.2009 Wałach gniada F: Levistano
M: Arnika
O: Klich Magdalena
B: Roman Kaczmarek
Brak
2.

8

APOLLIN Czysta Krew Arabska POL 2010 Ogier gniada/155 F: Ganges
M: Anarchia
O: Scapol Sp. zo.o.
B: SK Janów Podlaski
brak 616POL10007922A
3.

2

ARON SP POL 2007 Wałach gniada F: San
M: Arbia
O: Karolina Świącik
B: Ireneusz Gaj
brak
4.

13

BOSTON Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Wałach ciemnogniada/165 F: San
M: Bastia
O: Zuzanna Piotrowicz
B: Bogdan Wachelka
K016848 POL009540036807
5.

5

COCO 117 Niemiecki Kuc POL 1997 Wałach siwa/kuc:147 F: Caletto
M: Schneewittchen
O: Wioleta Hajnos
B: ZG Schmidt
brak GER 25310
6.

21

DUKAT Małopolska POL 2011 Wałach siwa/163 cm F: Drop
M: Duma
O: Marta Barczak
B: Sławomir Królik
brak 616006540050711
7.

3

FLAMING SP POL 2004 Wałach kasztanowata F: Lord Star
M: Fuzja
O: brak danych
B: brak danych
K011251
8.

6

GALATEX Małopolska POL 1997 Wałach kasztanowata F: Judym
M: Galilea
O: Verzeletti Fabrizio
B: SK Kalinków
brak POL 006590040397
9.

18

GRETA SP POL 2003 Klacz kasztanowata F: Paser
M: Gremma
O: Grzegorz Hutny
B: Bogdan Wachelka
K008259 POL 009540135603
10.

9

JACQUELINE Oldenburg POL 2011 Klacz gniada F: Polydors Erbe
M: Jagoda
O: Joanna Dobrzańska
B: Joanna Dobrzańska
brak
11.

20

KARAMBOLA SP POL 2003 Klacz siwa/165 F: Puszczyk
M: Kanaria
O: Renata Pawełkiewicz
B: Elżbieta Sitak
K019958 616009540054203
12.

15

KIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gawor
M: Kurosava
O: Renata Węgrzyn
B: Anna Pianka
K021414
13.

14

LADYFY Czeska Gorącokrwista POL 2006 Klacz gniada/165 F: Carismo
M: Legrace
O: Małgorzata Działańska-Olczyk
B: Jiri Kotyza
2485/17 AB 203010238032406
14.

12

LAVA FRYZ POL 2011 Klacz kara F: Simme Fan Fjildhuzen
M: Auwkje
O: Tamara Bujak
B: Magdalena Klich
Brak
15.

4

METYLAN SP POL 2001 Wałach kasztanowata/178 F: Mazzel
M: Małkinia
O: Robert Smoliński
B: Stadnina Koni Pępowo
K006293 POL009611015701
16.

19

MICHAIŁ Typ Szlachetny POL 2005 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Zbigniew Kawecki
B: brak
K018662 616999540126105
17.

7

MONSUN Śląska POL 2003 Wałach kara F: Arafat
M: Minutka
O: Verzeletti Fabrizio
B: Mrozek Henryk
brak
18.

16

PLEJADA SP POL 2004 Klacz gniada F: Lando
M: Platyna
O: Aleksandra Dratwińska
B: SK Udórz
brak
19.

17

SPARTAN SP POL 2010 Wałach siwa F: Hetman
M: Sumienna
O: SK Udórz
B: SK Udórz
brak
20.

1

SURI SP POL 2006 Klacz gniada F: San
M: Sonia
O: Aleksandra Załęcka
B: Bogdan Wachelka
Brak
21.

11

U KWPN NLD 2001 Wałach kara/169 F: Orlando
M: Kenara
O: Bujak Tamara
B: A.S.J. Reyrink
K020288
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Aleksandra
Klub Jeździecki Lambada
SURI (1)
2017-06-24
1
2017-06-24
1
Barczak Marta
Klub Jeździecki Lambada
DUKAT (21)
2017-06-24
5
2017-06-24
7
Bohn Ewelina
bpk
2017-06-24
3
2017-06-24
2
Bujak Anna
Klub Jeździecki Lambada
LAVA (12)
2017-06-24
2
2017-06-24
3
Bujak Tamara
Klub Jeździecki Lambada
U (11)
2017-06-24
3
2017-06-24
4
Bula Ewelina
brak
MONSUN (7)
2017-06-24
1
2017-06-24
1
Drapacz Natalia
bpk
2017-06-24
1
2017-06-24
3
Dratwińska Aleksandra
JLKJ Udórz
PLEJADA (16)
2017-06-24
5
SPARTAN (17)
2017-06-24
4
Filipecka Katarzyna
Niezrzeszony
2017-06-24
1
2017-06-24
2
Jonczyk Agnieszka
bpk
2017-06-24
1
2017-06-24
2
Klich Maja
BPK
2017-06-24
1
2017-06-24
6
Kwiatkowska Aleksandra
KJ Lambada
GRETA (18)
2017-06-24
1
2017-06-24
1
2017-06-24
4
2017-06-24
8
Olczyk Liwia
brak
LADYFY (14)
2017-06-24
4
2017-06-24
3
Pawełkiewicz Renata
KJ Lambada
2017-06-24
4
2017-06-24
2
Pawełkiewicz Sabina
KJ Lambada
2017-06-24
1
2017-06-24
2
Piotrowicz Zuzanna
Klub Jeździecki LAMBADA Częstochowa
BOSTON (13)
2017-06-24
5
2017-06-24
3
Rozpondek Paulina
niezrzeszony
2017-06-24
2
2017-06-24
2
Ryńska Renata
Lambada
ARON (2)
2017-06-24
2
2017-06-24
3
Węgrzyn Alicja
JKS Barda Szwadron Jankowice
KIA (15)
2017-06-24
3
2017-06-24
5

Number of Riders: 19

Number of Horses: 21

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl