Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Sparing Skokowy Czibo+Derby
LKJ Ostroga Opole, 1-2.07.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-30 22:15:50
2017-06-30 22:02:00
Sarah Omari ACAPULCO 11
  • 1x 3/LL/dokładności bez rozgrywki 90 cm
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki 100 cm
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 00:06:06
2017-06-28 22:48:58
Aneta Woźniak DIANA
  • 1x 1/miniminiL/dokładności bez rozgrywki 60cm
  • 1x 2/miniL/dokładności bez rozgrywki 80cm
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 00:05:51
2017-06-28 22:48:35
Marcela Łaskarzewska BRYLANT
  • 1x 1/miniminiL/dokładności bez rozgrywki 60cm
  • 1x 2/miniL/dokładności bez rozgrywki 80cm
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 00:05:39
2017-06-28 22:48:05
Aneta Woźniak BORA
  • 1x 2/miniL/dokładności bez rozgrywki 80cm
  • 1x 3/LL/dokładności bez rozgrywki 90 cm
20 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 21:53:40
2017-06-28 21:15:17
Katarzyna Góra FIGARO-KG
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki 100 cm
  • 1x 5/P/zwykły bez rozgrywki 110 cm
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 21:54:38
2017-06-28 20:35:58
Hanna Kozołup BORÓWKA
  • 1x 3/LL/dokładności bez rozgrywki 90 cm
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki 100 cm
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 20:00:37
2017-06-28 18:36:14
Katarzyna Góra FELA
  • 1x 4/L/dokładności bez rozgrywki 100 cm
  • 1x 5/P/zwykły bez rozgrywki 110 cm
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 13:43:53
2017-06-28 11:50:10
Maja Puda BARDO
  • 1x 1/miniminiL/dokładności bez rozgrywki 60cm
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 13:44:04
2017-06-28 11:49:42
Alicja Borek BARDO
  • 1x 1/miniminiL/dokładności bez rozgrywki 60cm
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 08:15:12
2017-06-26 23:20:29
Agata Świąder WIOTKA
  • 1x 5/P/zwykły bez rozgrywki 110 cm
  • 1x 6/N/zwykły bez rozgrywki
  • 1x 7/LL/Konkur Derby (typu kros WKKW)
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:10:10
2017-06-26 11:34:34
Patrycja Kozołup HALNY
  • 2x 3/LL/dokładności bez rozgrywki 90 cm
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 08:15:37
2017-06-25 11:27:20
Małgorzata Klityńska GASPAR
  • 1x 1/miniminiL/dokładności bez rozgrywki 60cm
  • 1x 2/miniL/dokładności bez rozgrywki 80cm
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 08:15:47
2017-06-25 11:09:15
Natalia Podobińska FIGIEL
  • 2x 1/miniminiL/dokładności bez rozgrywki 60cm
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-23 09:05:27
2017-06-22 21:24:22
Klaudia Wolańska LOZANO
  • 1x 1/miniminiL/dokładności bez rozgrywki 60cm
  • 2x 2/miniL/dokładności bez rozgrywki 80cm
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 23:15:34
2017-06-21 20:22:03
Agnieszka Barczak FAUL
  • 1x 1/miniminiL/dokładności bez rozgrywki 60cm
  • 2x 2/miniL/dokładności bez rozgrywki 80cm
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 08:24:16
2017-06-20 18:39:21
Anna Kamińska PASJONATA PASJANS
  • 1x 2/miniL/dokładności bez rozgrywki 80cm
  • 1x 3/LL/dokładności bez rozgrywki 90 cm
  • 1x 7/LL/Konkur Derby (typu kros WKKW)
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 08:24:34
2017-06-20 18:12:41
Natalia Szynkler MEDYNA
  • 1x 5/P/zwykły bez rozgrywki 110 cm
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 08:25:25
2017-06-20 14:51:09
Kinga Szymańska LADY
  • 2x 1/miniminiL/dokładności bez rozgrywki 60cm
  • 1x 2/miniL/dokładności bez rozgrywki 80cm
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 08:25:14
2017-06-20 14:40:52
Karolina Szadach LANOS
  • 1x 1/miniminiL/dokładności bez rozgrywki 60cm
  • 2x 2/miniL/dokładności bez rozgrywki 80cm
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-21 08:24:06
2017-06-20 12:46:11
Aleksandra Szpryngiel OTIS
  • 1x 5/P/zwykły bez rozgrywki 110 cm
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 21:54:09
2017-06-18 17:51:46
Emilia Jukowska APIS
  • 2x 1/miniminiL/dokładności bez rozgrywki 60cm
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 20:31:12
2017-06-18 17:51:27
Weronika Klimmer POEMAT
  • 2x 1/miniminiL/dokładności bez rozgrywki 60cm
2 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 20:30:58
2017-06-17 21:13:25
Lucyna Banik ESSORD
  • 2x 1/miniminiL/dokładności bez rozgrywki 60cm
1 ENTRY ACCEPTED 2017-06-14 19:12:34
2017-06-14 11:16:38
Ewa Sobczyk LADY SU
  • 2x 1/miniminiL/dokładności bez rozgrywki 60cm
  • 1x 2/miniL/dokładności bez rozgrywki 80cm
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Banik Lucyna LKJ Ostroga w Opolu
2004 (JM.)
Brak
2. Barczak Agnieszka bpk
2001 (J.)
28488/17
3. Borek Alicja bpk
2001 (J.)
-
4. Góra Katarzyna BPK
S
O024586
5. Jagieluk Małgorzata LKJ Ostroga Opole
S
1
6. Jukowska Emilia brak
2000 (J.)
brak
7. Kamińska Anna bpk
S
Brak
8. Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
brak
9. Kozołup Hanna bpk
2003 (JM.)
O036792
10. Kozołup Patrycja bpk
1996 (MJ.)
brak
11. Łaskarzewska Marcela BPK
S
brak
12. Omari Sarah LKJ Ostroga Opole
2003 (JM.)
O042512
31845027528
13. Podobińska Natalia brak
2007 (Mł.)
brak
14. Puda Maja bpk
2004 (JM.)
-
15. Sobczyk Ewa LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
brak
16. Świąder Agata LKJ Ostroga
S
O020664
17. Szadach Karolina bpk
S
19977/14
18. Szpryngiel Aleksandra Klub jeździecki Royal Opole
S
O023728
19. Szymańska Kinga bpk
2003 (JM.)
brak
20. Szynkler Natalia niezrzeszona
S
O014203
21. Wolańska Klaudia bpk
2002 (JM.)
brak
22. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

23

ACAPULCO 11 PZHK POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: AROSA/CANTUS
O: Fahim Omari
B: Rüdiger Wassibauer
616009690131611 105NR93
2.

7

APIS Małopolska POL 2006 Wałach ciemnogniada F: Alpinex
M: Acza
O: Emilia Jukowska
B: nieznany
brak
3.

9

BARDO Szlachetna Półkrew POL 2005 Wałach gniada F: NN
M: Iskra
O: Karolina Plucińsk
B: nieznany
--- POL 999 69 00612 02
4.

4

BORA SP POL 2009 Klacz gniada/167 F: Zoom
M: Batanga
O: Henryk Walczak
B: Henryk Walczak
brak POL 009690062709
5.

6

BORÓWKA Typ Szlachetny POL 2012 Klacz gniada/167 cm F: NN
M: NN
O: Hanna Kozołup
B: Nieznany
K023042 616 999 67 01218 12
6.

3

BRYLANT Śląska POL 2009 Wałach siwa/165 F: Zoom
M: Burgundia
O: Henryk Walczak
B: Henryk Walczak
brak POL 008690063209
7.

2

DIANA SP POL 2011 Klacz kara/164 F: Nefryt
M: Draga
O: Henryk Walczak
B: Krystian Gruszka
K019311 616009690071811
8.

21

ESSORD SP POL 2008 Wałach siwa F: Sword
M: Estella
O: LKJ Ostroga
B: NN
NN
9.

14

FAUL Wielkopolska POL 2010 Wałach gniada/166 F: Powój
M: Fortencja
O: Małgorzata Barczak
B: Justyna Czwojda
brak 616007610154310
10.

8

FELA SP POL 2005 Klacz siwa/160 F: Lubicz
M: Festyna
O: Edward Machowski
B: Edward Machowski
brak
11.

5

FIGARO-KG SP POL 2012 Wałach siwa/165 F: CAROLUS I
M: FIONA
O: EDWARD MACHOWSKI
B: EDWARD MACHOWSKI
BRAK 616009610038512
12.

12

FIGIEL KUC POL 2006 Wałach srokata/128 F: ANERO
M: FIONA
O: Jadwiga Podobińska
B: Jadwiga Podobińska
brak POL013540072906
13.

1

HALNY SP POL 2002 Wałach siwa F: Rytm
M: Hipologia
O: Patrycja Kozołup
B: Henryk Kleinert
brak POL 009 69 00217 02
14.

17

LADY Małopolska POL 2002 Klacz gniada/163 F: ben
M: loteria
O: Karolina Szadach
B: ryszard Tecza
brak pol 006630026702
15.

22

LADY SU Szlachetna Półkrew POL 2000 Klacz gniada/160 F: nn
M: nn
O: Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
B: nn
brak
16.

18

LANOS Typ Szłachetny POL 2010 Wałach kara F: Chleb
M: Latina
O: Karolina Szadach
B: Karolina Szadach
brak
17.

13

LOZANO SP POL 2004 Wałach siwa F: Lubicz
M: Ratina
O: Klaudia Wolańska
B: Mariusz Lempert
brak
18.

16

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Mywill
M: Mileszna
O: Piotr Zdybowicz
B: Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
K013169 POL009690043902
19.

19

OTIS SP POL 2004 Wałach gniada F: Talent
M: Ożanka
O: Ewa Kisielewska
B: Ryszard Berendowicz
K019450 POL009690020304
20.

15

PASJONATA PASJANS Kuc Walijski POL 2008 Wałach /kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Polly
O: Anna Kamińska
B: Jerzy Kołodziejek
Brak
21.

20

POEMAT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata F: Eskudo
M: Poezja
O: LKJ Ostroga
B: Radłów
?
22.

10

WIOTKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Otill
M: Winona
O: Lidia Twardowska-Gajda
B: SK Prudnik
K020763
23.

24

WONDER LUNA HAN POL 2005 Klacz ciemnogniada F: LACANTUS
M: WIEBKE
O: TOMASZ SZWECZYK
B: ROLF BECKMANN -IHNEN
K029754
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banik Lucyna
LKJ Ostroga w Opolu
ESSORD (21)
2017-07-01
1
2017-07-01
1
Barczak Agnieszka
bpk
FAUL (14)
2017-07-01
1
2017-07-01
6
2017-07-01
1
Borek Alicja
bpk
BARDO (9)
2017-07-01
1
2017-07-01
1
Góra Katarzyna
BPK
2017-07-01
1
2017-07-01
5
2017-07-01
2
FELA (8)
2017-07-01
3
2017-07-01
4
Jagieluk Małgorzata
LKJ Ostroga Opole
2017-07-01
1
2017-07-01
2017-07-01
1
2017-07-01
3
Jukowska Emilia
brak
APIS (7)
2017-07-01
1
2017-07-01
1
Kamińska Anna
bpk
2017-07-01
1
2017-07-01
6
2017-07-01
1
2017-07-02
Klimmer Weronika
LKJ Ostroga Opole
POEMAT (20)
2017-07-01
1
2017-07-01
1
Kozołup Hanna
bpk
2017-07-01
1
2017-07-01
3
2017-07-01
3
Kozołup Patrycja
bpk
HALNY (1)
2017-07-01
2017-07-01
Łaskarzewska Marcela
BPK
2017-07-01
16
2017-07-01
6
Omari Sarah
LKJ Ostroga Opole
2017-07-01
1
2017-07-01
2017-07-01
7
Podobińska Natalia
brak
FIGIEL (12)
2017-07-01
14
2017-07-01
17
2017-07-01
Puda Maja
bpk
BARDO (9)
2017-07-01
1
Sobczyk Ewa
LKJ Ostroga Opole
LADY SU (22)
2017-07-01
19
2017-07-01
Świąder Agata
LKJ Ostroga
WIOTKA (10)
2017-07-01
2
2017-07-01
1
2017-07-02
Szadach Karolina
bpk
LANOS (18)
2017-07-01
1
2017-07-01
1
Szpryngiel Aleksandra
Klub jeździecki Royal Opole
OTIS (19)
2017-07-01
3
2017-07-01
3
Szymańska Kinga
bpk
LADY (17)
2017-07-01
1
2017-07-01
17
2017-07-01
6
LANOS (18)
2017-07-01
6
Szynkler Natalia
niezrzeszona
MEDYNA (16)
2017-07-01
1
2017-07-01
1
Wolańska Klaudia
bpk
LOZANO (13)
2017-07-01
1
2017-07-01
1
Woźniak Aneta
bpk SLA
DIANA (2)
2017-07-01
15
BORA (4)
2017-07-01
1
2017-07-01
1

Number of Riders: 22

Number of Horses: 23

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl