Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-B Assanya
Żmiąca, 24-25.06.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
109 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 23:15:00
2017-06-22 23:12:50
Maciej Bigaj GROJEC "R"
  • 1x 6/N/N dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/C zwykły art.238.2.1 o Puchar Wójta
108 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 23:14:21
2017-06-22 23:10:14
Marta Polaczek-Bigaj DRIMA
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
107 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 23:13:41
2017-06-22 23:07:52
Marta Polaczek-Bigaj PERSIS
  • 1x 1/T 50/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
106 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 23:13:29
2017-06-22 23:04:14
Kacper Szeląg DUMA
  • 2x 3/T 90/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/T 90/towarzyski koń-rower
105 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 23:13:17
2017-06-22 23:01:24
Kacper Margul LOTOS
  • 1x 1/T 50/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
104 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 22:58:25
2017-06-22 22:58:05
Julia Błaszczyk AMBROZJA
  • 1x 1/T 50/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
103 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 22:36:45
2017-06-22 22:24:22
Rafał Walaszek FREDERIK
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/N dwufazowy art.274.5.3
102 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 22:36:28
2017-06-22 22:22:35
Rafał Walaszek LADA
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/N dwufazowy art.274.5.3
101 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 22:36:16
2017-06-22 22:11:16
Martyna Żmuda LA COSTA
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/N dwufazowy art.274.5.3
100 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 22:36:01
2017-06-22 22:08:09
Szymon Kowalski POKAJ
  • 2x 4/L/L zwykły art.238.2.1
99 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 22:35:47
2017-06-22 22:05:16
Grzegorz Żuwała FONIX - D
  • 1x 1/T 50/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
98 ENTRY ACCEPTED 2017-06-22 21:33:17
2017-06-22 21:32:56
Agata Drewiczewska LUCILLA
  • 1x 3/T 90/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
97 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 22:01:03
2017-06-20 21:58:30
Bernadeta Danel BALOUSSINI 2
  • 2x 1/T 50/towarzyski zwykły art.238.2.1
96 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 22:01:18
2017-06-20 14:20:30
Aleksandra Klimek SZRON
  • 1x 1/T 50/towarzyski zwykły art.238.2.1
95 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 22:01:49
2017-06-20 13:39:03
Robin Bronczak SZRON
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
94 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 22:01:32
2017-06-20 08:46:39
Joanna Kuzak RAMIDO
  • 2x 1/T 50/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/T 60/towarzyski zwykły art.238.2.1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:11:11
2017-06-19 20:47:42
Weronika Klimek LUXOR
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/T 90/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/T 100/towarzyski dokładności art.238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:11:24
2017-06-19 20:47:09
Dominika Klimek BAST
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/T 90/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/T 60/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:11:38
2017-06-19 20:45:44
Dominika Klimek DODA
  • 1x 1/T 50/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
90 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:11:50
2017-06-19 15:35:09
Marianna Grabowska JEŻÓWKA
  • 2x 9/T 60/towarzyski zwykły art.238.2.1
89 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 19:53:17
2017-06-19 13:12:32
Przemysław Gorczowski CONNET DU ROUET
  • 2x 3/T 90/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/T 100/towarzyski dokładności art.238.1.1
88 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 03:41:22
2017-06-18 23:31:28
Aleksandra Borowiec SANDOKAN
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
87 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 03:41:08
2017-06-18 23:30:44
Aleksandra Borowiec LITTLE ONE
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
86 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 03:40:56
2017-06-18 23:23:25
Katarzyna Drożdż LITTLE ONE
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
85 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 03:40:44
2017-06-18 23:21:04
Katarzyna Drożdż SANDOKAN
  • 1x 3/T 90/towarzyski zwykły art.238.2.1
84 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 03:40:33
2017-06-18 22:47:45
Alicja Mielcarek SAKRAMENTO
  • 2x 3/T 90/towarzyski zwykły art.238.2.1
83 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 22:37:26
2017-06-18 22:34:13
Alicja Mielcarek CONN RUBINA
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
82 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 22:37:47
2017-06-18 22:32:48
Alicja Mielcarek CASIQUIARE
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/N dwufazowy art.274.5.3
81 ENTRY CANCELED 2017-06-20 12:35:40
2017-06-18 22:25:48
Alicja Mielcarek CARTOGRAN BLUE
80 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 21:33:06
2017-06-18 20:30:25
Filip Pyrek OLA ROSA NEGRA
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/T 90/towarzyski koń-rower
  • 1x 12/L-1/L-1 zwykłyi art.238.2.1
  • 1x 13/P1/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
79 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 20:24:34
2017-06-18 18:06:53
Maja Najdzionek PIERWIOSNEK
  • 1x 1/T 50/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 9/T 60/towarzyski zwykły art.238.2.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 20:24:57
2017-06-18 18:06:06
Szymon Najdzionek FADINA PP
  • 1x 6/N/N dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/N-1/N-1 dwufazowy art.274.5.3
77 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 20:25:14
2017-06-16 21:46:25
Justyna Sikora SERVA
  • 2x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 20:25:34
2017-06-16 21:03:09
Kinga Czekaj ZORDINA N
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
75 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 20:26:01
2017-06-16 21:02:35
Kinga Czekaj LIBIA
  • 1x 6/N/N dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/C zwykły art.238.2.1 o Puchar Wójta
74 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 20:26:18
2017-06-16 20:52:27
Anna Kolowca BIRMA
  • 2x 3/T 90/towarzyski zwykły art.238.2.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 20:26:44
2017-06-16 20:45:03
Katarzyna Darłak MAESTRO ZK
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/N dwufazowy art.274.5.3
72 ENTRY CANCELED 2017-06-20 14:56:17
2017-06-16 17:33:21
Krzysztof Leśniak STAKKATOL 7
71 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 20:28:27
2017-06-16 17:31:54
Krzysztof Leśniak DIARADEL 7
  • 2x 4/L/L zwykły art.238.2.1
70 ENTRY CANCELED 2017-06-20 14:55:39
2017-06-16 17:31:16
Krzysztof Leśniak CHACCO BOY 7
69 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 20:27:43
2017-06-16 17:30:35
Natalia Koziarowska LAUSSANNE 65
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/N dwufazowy art.274.5.3
68 ENTRY ACCEPTED 2017-06-18 20:27:24
2017-06-16 17:29:57
Natalia Koziarowska CARLO 7
  • 1x 6/N/N dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/C zwykły art.238.2.1 o Puchar Wójta
67 ENTRY CANCELED 2017-06-20 07:47:19
2017-06-16 17:26:11
Natalia Koziarowska ANTINA
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-19 19:53:03
2017-06-16 12:16:00
Grzegorz Święs BAGDAD
  • 1x 1/T 50/towarzyski zwykły art.238.2.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 16:45:45
2017-06-16 12:05:55
Agnieszka Firlit SZRON
  • 1x 3/T 90/towarzyski zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 16:45:13
2017-06-16 00:51:18
Zuzanna Dudek ALPEJCZYK
  • 1x 1/T 50/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/T 60/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 16:44:41
2017-06-16 00:45:46
Anna Chojniak OZI
  • 2x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 22:40:59
2017-06-15 22:30:57
Małgorzata Sroka PUENTA
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/T 90/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 9/T 60/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 22:41:14
2017-06-15 22:10:23
Natalia Jamróz WITULINKA
  • 1x 9/T 60/towarzyski zwykły art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 22:41:27
2017-06-15 22:09:10
Filip Kiek WITULINKA
  • 1x 9/T 60/towarzyski zwykły art.238.2.1
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 22:41:41
2017-06-15 22:04:43
Kajetan Trąbka WIZYTKA
  • 1x 9/T 60/towarzyski zwykły art.238.2.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 22:42:05
2017-06-15 22:04:05
Ewa Małek WIZYTKA
  • 1x 9/T 60/towarzyski zwykły art.238.2.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 22:42:21
2017-06-15 22:02:35
Patrycja Szelec GONDOLA
  • 2x 3/T 90/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x 11/T 100/towarzyski dokładności art.238.1.1
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 22:42:48
2017-06-15 21:35:39
Patrycja Sawka CYNTIA
  • 2x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
55 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 22:43:12
2017-06-15 20:43:10
Patrycja Dadał CALL ME 7
  • 1x 6/N/N dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/N-1/N-1 dwufazowy art.274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 22:43:28
2017-06-15 20:30:56
Zuzanna Seibt WAKE ME UP
  • 1x 3/T 90/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 22:43:46
2017-06-15 20:30:09
Katarzyna Romanko CARLZIN
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 22:44:33
2017-06-15 20:29:34
Zofia Biel D'APRIL
  • 2x 1/T 50/towarzyski zwykły art.238.2.1
51 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 09:18:48
2017-06-15 07:45:31
Angelika Zapała ATUT
  • 1x 6/N/N dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 14/N-1/N-1 dwufazowy art.274.5.3
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 09:19:05
2017-06-15 07:44:58
Zuzanna Sławecka DANNY FOX B
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/T 90/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/T 100/towarzyski dokładności art.238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 06:16:03
2017-06-14 22:16:14
Katarzyna Kawa KEC CLAUDIA JEAN
  • 1x 6/N/N dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/C zwykły art.238.2.1 o Puchar Wójta
  • 1x 14/N-1/N-1 dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 15/C-1/szybkości art 239 tabela C
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-15 06:16:29
2017-06-14 22:15:46
Aleksandra Kawa OSTIANA
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/N dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/P1/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
  • 1x 14/N-1/N-1 dwufazowy art.274.5.3
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 21:37:11
2017-06-13 21:24:45
Katarzyna Szalacha JASTARNIA
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 3/T 90/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 21:37:24
2017-06-13 20:58:10
Kajetan Trąbka HAGA
  • 1x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 21:37:36
2017-06-13 20:57:45
Matylda Bal HAGA
  • 1x 9/T 60/towarzyski zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 21:37:48
2017-06-13 20:57:29
Marianna Grabowska CRITTERS
  • 1x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 21:37:59
2017-06-13 20:56:54
Jan Balicki CRITTERS
  • 1x 9/T 60/towarzyski zwykły art.238.2.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 21:38:15
2017-06-13 20:53:58
Iwona Reszka CETONA
  • 1x 9/T 60/towarzyski zwykły art.238.2.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 21:38:26
2017-06-13 20:53:40
Andrzej Jaszczyński CETONA
  • 1x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 21:38:39
2017-06-13 20:53:23
Matylda Dziewońska WOJAŻ
  • 1x 9/T 60/towarzyski zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 21:38:53
2017-06-13 20:52:53
Natalia Jamróz WOJAŻ
  • 1x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
38 ENTRY CANCELED 2017-06-19 14:43:01
2017-06-13 20:52:23
Bartłomiej Golonek HALEROSE
37 ENTRY CANCELED 2017-06-19 14:43:26
2017-06-13 20:52:00
Wojciech Flanek HALEROSE
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 21:40:13
2017-06-13 20:49:39
Agnieszka Zemla-Golonek PARYS
  • 1x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 21:39:46
2017-06-13 20:49:07
Agnieszka Zemla-Golonek PERRIN
  • 2x 9/T 60/towarzyski zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 21:40:01
2017-06-13 20:46:19
Wojciech Flanek SHAKIRA PONY SPORT
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/T 90/towarzyski zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 21:39:31
2017-06-13 20:45:53
Natalia Flanek PARYS
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/T 90/towarzyski zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 13:31:11
2017-06-13 12:37:08
Zuzanna Maciag EUREKA
  • 1x 1/T 50/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/T 60/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
31 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 23:00:25
2017-06-12 22:51:18
Maria Derżko OLAF BASTION
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 23:00:38
2017-06-12 20:05:09
Matylda Dohnalik LUSI
  • 1x 1/T 50/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
29 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 23:00:52
2017-06-12 09:40:50
Iwona Piasecka LORD
  • 2x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/T 60/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 22:29:39
2017-06-11 20:09:52
Magdalena Gregorarz PIRAT
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/T 90/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-06-11 22:30:09
2017-06-11 19:28:17
Aleksandra Florczak PARADA
  • 2x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/T 60/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
26 ENTRY CANCELED 2017-06-18 22:36:55
2017-06-11 13:31:07
Nikola Nowicka AMETYS
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/N dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/L-1/L-1 zwykłyi art.238.2.1
  • 1x 13/P1/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
25 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 16:25:34
2017-06-10 14:16:28
Paula Anna Kaczmarczyk JAKA CUDNA
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/L-1/L-1 zwykłyi art.238.2.1
  • 1x 13/P1/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
24 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 20:24:33
2017-06-07 10:22:05
Agnieszka Szopa OMEN
  • 2x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 20:25:43
2017-06-07 10:17:57
Natalia Mika A-FLICKA
  • 2x 4/L/L zwykły art.238.2.1
  • 2x 12/L-1/L-1 zwykłyi art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 21:41:04
2017-06-06 19:09:25
Michał Ombach MUSTANG SAN PEPPY
  • 1x 1/T 50/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
21 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 22:57:40
2017-06-05 22:36:37
Anna Oleś BRUSSELS DU DOMAINE Z
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/N dwufazowy art.274.5.3
20 ENTRY CANCELED 2017-06-12 22:32:19
2017-06-05 21:34:12
Julia Stekla D'IAGO C
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 21:37:31
2017-06-05 21:33:11
Katarzyna Piela CZIKO
  • 2x 4/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 22:08:43
2017-06-05 21:32:24
Małgorzata Falewicz STRESEMANN 8
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6/N/N dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 7/C/C zwykły art.238.2.1 o Puchar Wójta
17 ENTRY CANCELED 2017-06-13 21:20:17
2017-06-05 21:31:25
Iwona Domin ROSARIO
16 ENTRY CANCELED 2017-06-13 21:20:39
2017-06-05 21:29:41
Iwona Domin CARA VIENNA
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 21:34:26
2017-06-05 21:24:15
Katarzyna Latała PIOŁUN
  • 2x 1/T 50/towarzyski zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 21:41:24
2017-06-05 21:19:29
Tallulah Bradshaw NUBRID
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/T 60/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 21:21:25
2017-06-05 21:18:24
Karol Gardulski NUBRID
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 21:41:46
2017-06-05 10:21:12
Weronika Sikora R-CALVADOS
  • 2x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/T 60/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 21:42:02
2017-06-05 10:20:27
Gabriela Godek SORINNA
  • 2x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/T 60/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 21:42:20
2017-06-05 10:19:13
Martyna Czapla ROMANIA
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/T 60/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:49:10
2017-06-05 10:18:37
Karol Gardulski ROMANIA
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 21:42:42
2017-06-05 10:17:46
Julia Satoła DIORYT
  • 1x 3/T 90/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/T 100/towarzyski dokładności art.238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:49:49
2017-06-05 10:17:08
Katarzyna Łopatka OKLAND
  • 1x 3/T 90/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/T 100/towarzyski dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/L-1/L-1 zwykłyi art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:50:06
2017-06-05 10:16:06
Anna Nowak GAWROSZ
  • 2x 3/T 90/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/T 100/towarzyski dokładności art.238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:50:38
2017-06-05 10:15:08
Anna Strzałka ALUZJA
  • 1x 9/T 60/towarzyski zwykły art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:51:28
2017-06-05 10:14:27
Joanna Szwajcowska ALUZJA
  • 1x 1/T 50/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/T 70/towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x 9/T 60/towarzyski zwykły art.238.2.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 14:53:34
2017-05-31 10:27:20
Jarosław Srokosz CONNORCA
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
2 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 07:33:48
2017-05-29 21:25:39
Aniela Kilian A'CONTENDRA AZ
  • 1x 3/T 90/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 8/T 90/towarzyski koń-rower
  • 1x 10/T 80/towarzyski zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 08:13:25
2017-05-28 22:18:52
Marcelina Lech BROWNIE (EX ODRINA)
  • 1x 4/L/L zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/P/P dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/L-1/L-1 zwykłyi art.238.2.1
  • 1x 13/P1/o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Walaszek Rafał Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
S
O007732
2. Antoszok Paweł
3. Bal Matylda Stadnina Koni Kochul
2002 (JM.)
none
4. Balicki Jan Stadnina Koni Kochul
1998 (MJ.)
none
5. Biel Zofia WLKS krakus
2008 (Mł.)
Brak
6. Bigaj Maciej KS Faruk
S
O007474
7. Bigaj Maciej KS Faruk
8. Błaszczyk Julia KS Faruk
brak
9. Borowiec Aleksandra BPK
2004 (JM.)
brak
10. Bradshaw Tallulah BPK
2000 (J.)
brak
11. Bronczak Robin Stajnia Bankiet
2001 (J.)
Brak
12. Chojniak Anna niezrzeszony
S
brak
13. Czapla Martyna BPK
2001 (J.)
brak
14. Czekaj Kinga KJK Szary Michałowice
1997 (MJ.)
O025099
15. Dadał Patrycja JKS Pogórze
S
O015270
16. Danel Bernadeta KJ ASSANYA
2002 (JM.)
brak
17. Darłak Katarzyna Kjk Romico
S
O006731
18. Derżko Maria Szwadron Niepołomice
S
O037815
19. Dohnalik Matylda bpk
2000 (J.)
brak
20. Drewiczewska Agata WLKS Krakus Swoszowice
21. Drożdż Katarzyna BPK
2004 (JM.)
brak
22. Dudek Zuzanna niezrzeszony
2001 (J.)
brak
23. Dziewońska Matylda Stadnina Koni Kochul
2002 (JM.)
none
24. Falewicz Małgorzata JKS Czanki Międzyrzecze
S
O012829
25. Firlit Agnieszka Stajnia Bankiet
S
Brak
26. Flanek Natalia Stadnina Koni Kochul
2004 (JM.)
none
27. Flanek Wojciech Stadnina Koni Kochul
S
none
28. Florczak Aleksandra brak
2002 (JM.)
brak
29. Gardulski Karol BPK
S
brak
30. Gniadek Kornelia bpk
31. Gniewek Alina KJ Assanya
32. Godek Gabriela BPK
2005 (JM.)
brak
33. Gorczowski Przemysław brak przynależnosci klubowej
brak
34. Grabowska Marianna Stadnina Koni Kochul
2002 (JM.)
none
35. Gregorarz Magdalena BPK
S
brak
36. Hromjakova JK Reitgroup Pribula
37. Jamróz Natalia Stadnina Koni Kochul
2002 (JM.)
none
38. Jaszczyński Andrzej Stadnina Koni Kochul
2002 (JM.)
none
39. Jonik Anna KJ Assanya
40. Jonik Paweł KJ Assanya
41. Jonik Paweł KJ Assanya
42. Kaczmarczyk Paula Anna KKJK
S
O009200
43. Kawa Aleksandra KJ Facimiech
2001 (J.)
O033387
44. Kawa Katarzyna WLKS Krakus
S
O008013
45. Kiek Filip Stadnina Koni Kochul
2003 (JM.)
none
46. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (JM.)
O042158
47. Klimek Aleksandra Stajnia Bankiet
1999 (J.)
Brak
48. Klimek Dominika BRAK
2006 (Mł.)
BRAK
49. Klimek Weronika brak
1999 (J.)
brak
50. Klityńska Małgorzata brak
S
brak
51. Kolowca Anna Klimkówka
2001 (J.)
brak
52. Kowalski Szymon KJ Apacz
53. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
54. Kuzak Joanna BPK
1996 (MJ.)
Brak
55. Latała Katarzyna niezrzeszona
2002 (JM.)
brak
56. Lech Marcelina SKS KJK SZARY MICHAŁOWICE
2003 (JM.)
O036264
10153280
57. Leśniak Krzysztof WLKS Krakus
S
O000877
58. Łopatka Katarzyna BPK
2001 (J.)
O032158
59. Maciag Zuzanna Geronimo team
1999 (J.)
Brak
60. Małek Ewa Stadnina Koni Kochul
2001 (J.)
none
61. Margul Kacper KS FARUK
2004 (JM.)
brak
62. Mielcarek Alicja BPK
S
O028782
63. Mika Natalia KJ Facimiech
2000 (J.)
O023507
64. Najdzionek Maja Bpk
2006 (Mł.)
Brak
65. Najdzionek Szymon KJ MIRALEX Jakubowo
2000 (J.)
O028637
66. Nowak Anna BPK
1996 (MJ.)
O021570
67. Ombach Michał Niezrzeszony
2002 (JM.)
brak
68. Petrunakova Lydia JK Reitgroup Pribula
69. Piasecka Iwona KKJK
S
Brak
70. Piela Katarzyna JKS Czanki Międzyrzecze
2000 (J.)
O039461
71. Polaczek-Bigaj Marta KS Faruk
brak
72. Polaczek-Bigaj Marta KS Faruk
73. Pribula Milan JK Reitgroup Pribula
74. Pyrek Filip bpk
2004 (JM.)
O033434
75. Reszka Iwona Stadnina Koni Kochul
2000 (J.)
none
76. Romanko Katarzyna WLKS Krakus
S
O009056
77. Satoła Julia BPK
1998 (MJ.)
brak
78. Sawka Patrycja Stajnia Terenowo-Rajdowa Beskid
S
brak
79. Seibt Zuzanna WLKS krakus
S
Brak
80. Sikora Justyna Stajnia Terenowo Rajdowa Beskid Łabowa
1998 (MJ.)
brak
81. Sikora Weronika BPK
2000 (J.)
brak
82. Sławecka Zuzanna KJ Apacz
2004 (JM.)
O040345
83. Sroka Małgorzata Niezrzeszony
2003 (JM.)
brak
84. Srokosz Jarosław WLKS Krakus
S
O032222
85. Strzałka Anna BPK
2001 (J.)
brak
86. Święs Grzegorz Stajnia Bankiet
S
Brak
87. Szalacha Katarzyna KKJK
2000 (J.)
brak
88. Szeląg Kacper KS Faruk
2003 (JM.)
O042133
89. Szelec Patrycja Brak przynależności klubowej
1997 (MJ.)
Brak
90. Szopa Agnieszka BPK
S
brak
91. Szostak Stefan KJ Assanya
92. Szwajcowska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
93. Trąbka Kajetan Stadnina Koni Kochul
2002 (JM.)
none
94. Walaszek Rafał WLKS Krakus Swoszowice
95. Zapała Angelika KJ Apacz
S
O022515
96. Zemla-Golonek Agnieszka Stadnina Koni Kochul
S
none
97. Źiarna Natalia JK Reitgroup Pribula
98. Żmuda Martyna WLKS Krakus Swoszowice
S
O021242
99. Żuwała Grzegorz bpk
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

59

A-FLICKA Śląska POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Amadeus
M: Gwiazdka
O: Mika Wioletta
B: Patrycja Kokoszka
K023071
2.

73

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro
M: Artemida
O: Karolina Kilian
B: Zdziebło Andrzej
K013810
3.

86

ADRIANNA F:
M:
O:
B:
4.

79

ALLEGRO F:
M:
O:
B:
5.

27

ALPEJCZYK Huculska POL 2009 Wałach srokata/kuc: F: Piaf
M: Alma
O: Skupień-Dudek Aleksandra
B: SKH Gładyszów
brak
6.

71

ALUZJA Małopolska POL 2010 Klacz gniada F: Luis
M: Arizona
O: Marek Strzałka
B: Andrzej Piwowarski
brak
7.

97

AMBROZJA SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Imequyl
M: Azalia
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: Jagielinski Jacek
pol 009590047807
8.

78

ATOS F:
M:
O:
B:
9.

38

ATUT Małopolska POL 2009 Wałach gniada F: Bonaparte
M: Aura Dahomanka
O: Robert Sławecki
B: Andrzej Tyka
K016412
10.

6

BAGDAD Slovenský Teplokrvník SVK 2013 Wałach siwa F: Barón s.v /Nick Finance/
M: Sumatra
O: Grzegorz Swięs
B: Gergelčík Ján
Brak 703002632121613
11.

76

BALOUSSINI 2 BAYER GER 2007 Wałach gniada F: Daloubino D
M: Walaen
O: Stefan Sztostak
B: Izabelle Philips
brak
12.

3

BAST Mały Koń POL 1999 Wałach gniada F: -
M: -
O: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
B: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
-
13.

19

BIRMA Małopolska POL 2002 Klacz siwa F: Minneapolis
M: Blokada
O: Monika Smoczyk
B: Pawłowski Kazimierz
brak
14.

83

BOLERO F:
M:
O:
B:
15.

74

BROWNIE (EX ODRINA) WLKP POL 2004 Klacz ciemnogniada F: Czandor / Dido
M: Oktawia / Graf Stepp
O: Marcelina Lech
B: Ewa Ejma
K022229 616007640012404
16.

34

CALL ME 7 Holsztyńska GER 2009 Klacz siwa F: Contact Me
M: Fire Girl
O: Patrycja Dadał
B: Gerken Kai
K018310
17.

25

CARLO 7 HAN GER 2010 Wałach gniada F: Carlucci / Contendro I
M: Colette / Contender
O: Krzysztof Koziarowski
B:
K019136 DE431316853110 104WO18
18.

36

CARLZIN SP POL 2012 Wałach gniada/166 F: Zidan
M: Carmen-Polsmak/Adrian
O: Krzysztof Koziarowski
B: Maciej Bukowiec
K023268 616999570085412
19.

11

CASIQUIARE Oldenburger Springpferde GER 2010 Wałach siwa/172 F: Cartogran
M: Glonora Z/ Glorial
O: Alicja Mielcarek
B: Gestut Lewitz
K019654 DE418184011810
20.

95

CASPAR G F:
M:
O:
B:
21.

82

CASSINIA F:
M:
O:
B:
22.

45

CETONA Czysta Krew Arabska POL 2010 Klacz gniada F: FS Bengali
M: Circe
O: Zbigniew Luśtyk
B: Jacek Grzegorzak
none
23.

10

CONN RUBINA Holsztyńska DEU 2011 Klacz ciemnogniada/166 cm F: Connor
M: Thara I/ Quidam's Rubin
O: Alicja Mielcarek
B: Niemcy
LKPZJ/1849/17 DE4210000085411
24.

5

CONNET DU ROUET Oldenburska GER 2010 Klacz siwa/170 F: Cartogran
M: Paschubet
O: przemysław gorczowski
B: Paul Schockemöhle
brak DE418184011210
25.

72

CONNORCA Holsztyn GER 2011 Klacz kara F: Connor
M: Viance
O: Srokosz Bożena
B: Lass Johann Peter
K022288
26.

91

CONRAD 98 F:
M:
O:
B:
27.

44

CRITTERS Czysta Krew Arabska POL 2009 Wałach gniada F: Sansal
M: Czanka
O: Bartłomiej Golonek
B: Iwona Malinowska
none
28.

33

CYNTIA Polski Koń Półkrwi POL 2005 Klacz ciemnogniada F: Celt
M: Czanta
O: Aleksandra Kucia
B: Krzysztof Powała-Niedźwiecki
brak 616009580371705
29.

67

CZIKO SP POL 2004 Wałach gniada/168 cm F: Ludger / Laptop
M: Czejenka / Lombardo
O: ELAY Sławomir Piela
B: Sylwester Kosiński
K012550 616009680092104
30.

37

D'APRIL KUC POL 2006 Wałach siwa/kuc: F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
O: Tomasz Skrobacz
B: K. Koziarowski
K015474 POL013570208906
31.

81

DACHILA F:
M:
O:
B:
32.

39

DANNY FOX B DRP GER 2005 Wałach kasztanowata/kuc:146 cm F: Danny Gold
M: Minigi
O: Agnieszka Stopa
B: Hubert Hemmelgarn
K016541
33.

22

DIARADEL 7 OLD GER 2012 Wałach ciemnogniada F: Diarado/ Diamant De Semilly
M: Cenposa/ Centadel
O: Krzysztof Leśniak
B: Gestüt Lewitz
K023269 DE418185062212
34.

65

DIORYT Szlachetna Półkrew POL 2002 Wałach siwa F: Rubin
M: Dyplomacja
O: Iwona Niemiec-Satoła
B: Zbigniew Piecuch
K010548
35.

4

DODA KUC POL 2005 Klacz srokata/kuc: F:
M:
O: Joanna Bilińska-Klimek
B:
36.

101

DRIMA MŁP POL 2003 Klacz siwa F: Bajt / Wiedeń
M: Dropia / Cyborg
O: Matra Polaczek-Bigaj
B: Maria i Andrzej Bieńko
K013636 POL006630012403
37.

99

DUMA SP POL 2006 Klacz siwa F: Kwazar
M: drwina
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: Krulikowski Jan
pol 009590136906
38.

92

EL ARCO F:
M:
O:
B:
39.

50

EUREKA Małopolska POL 2009 Klacz gniada/169 F: Hebab
M: Etiuda
O: Marek Maciąg
B: Szpatuśko ryszard
Brak
40.

15

FADINA PP KWPN NED 2010 Klacz gniada/174 F: Vigaro / Tangelo Van De Zuuthoeve
M: Padina / Burggraaf
O: MMS Progress Sp. z o. o.
B: H. Poppelars
K020756 528003201008676 105DA94
41.

96

FALERIO F:
M:
O:
B:
42.

80

FONIX-D F:
M:
O:
B:
43.

70

GAWROSZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada F: Szron
M: Granula
O: Anna Nowak
B: Izabela Janasik
K008640
44.

32

GONDOLA Małopolska POL 2006 Klacz ciemnogniada F: Himenez
M: Geneza
O: Patrycja Szelec
B: Milena Garbal
Brak
45.

109

GROJEC R SP POL 2003 Ogier kara/164 F: Campari M / Carprilli
M: Go For Money / Goldstern
O: Marta Polaczek - Bigaj
B: Romuald Hałabuda
K008610 POL009540060403 102TN88
46.

43

HAGA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kasztanowata F: Abu Dhabi
M: Harmonia
O: Bartłomiej Golonek
B: Józef Manterys
none
47.

56

JAKA CUDNA Małopolska POL 2011 Klacz gniada F: Jung
M: Jastarnia
O: Anna Kaczmarczyk
B: Anna Kaczmarczyk
K019142
48.

42

JASTARNIA Małopolska POL 2006 Klacz gniada/mk:154cm F: Mogun
M: Jachta
O: Anna Kaczmarczyk
B: Roman Wasylczak
K015330
49.

1

JEŻÓWKA Koń Małopolski POL 2010 Klacz gniada F: Dąbek
M: Jesień
O: Justyna Grabowska
B: Bogusław Dąbrowski
none
50.

40

KEC CLAUDIA JEAN ISH POL 2007 Klacz gniada F: Chaoca / Contender
M: KEC Murphy Diamond / Glidawn Diamond
O: Katarzyna Kawa
B: William Kennedy
K017499 372414004804471 105IC22
51.

88

LA COSTA SP POL 2004 Klacz siwa/173 F: Cassino
M: Lukrecja
O: Martyna Żmuda
B: ORKAN Sp. z o. o.
K017021 POL 009 67 01116 04
52.

89

LADA F:
M:
O:
B:
53.

24

LAUSSANNE 65 HOL GER 2011 Klacz gniada F: Larimar / Lavall II
M: S-Cantana / Caretino
O: Natalia Koziarowska
B:
K021560 DE421000108011
54.

18

LIBIA Westfalska POL 2005 Klacz gniada F: Landstreicher
M: Lambada
O: Kinga Czekaj
B: Gerhard Toeffling
K011439
55.

8

LITTLE ONE Mały Koń POL 2008 Wałach srokata/mk:147 F: Satelita
M: Luba
O: Ośrodek Jeździecki PROGRES Andrzej Tyka
B: Konwent OO Bonifratów
brak POL 013570122308
56.

53

LORD Małopolska POL 2003 Ogier kara/mk: F: Bard
M: Lorenca
O: Anna Kaczmarczyk
B: Roman Wasylczak
K011582
57.

98

LOTOS SP POL 2003 Wałach siwa/kuc:141 F: NN
M: NN
O: Czesława Leśna Berbeś
B: Joanna Seemann
11877
58.

103

LUCILLA WLKP POL 2006 Klacz siwa F:
M:
O: Agata Drewiczewska
B:
K016024
59.

84

LUCILLA F:
M:
O:
B:
60.

52

LUSI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Klacz gniada F: Landacord
M: Limba
O: Katarzyna Dohnalik
B: Głaz Małgorzata
brak POL 009 63 00901 09
61.

2

LUXOR SP POL 2008 Wałach gniada F: -
M: -
O: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
B: JOANNA BILIŃSKA-KLIMEK
-
62.

20

MAESTRO ZK SP POL 2011 Wałach gniada/166 F: Cancoon
M: Miss Neel
O: Marian Darłak
B: Zbigniew Kruk
K019917 616 009 59 02053 11
63.

60

MUSTANG SAN PEPPY Quarter Horse POL 2013 Wałach jelena/mk:156 F: Machomet
M: Rybka
O: Natalia Jankowska
B: Bochnak Franciszek
brak 616 013 63 01485 13
64.

63

NUBRID Haflinger SVK 2012 Wałach kasztanowata/mk: F: 4535 Nugat
M: 4493 Bella Dea
O: Marta Bradshaw
B: Michal Borsik
brak
65.

69

OKLAND Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach ciemnogniada F: Elliot
M: Ofelia
O: Paweł Łopatka
B: Małgorzata Siergiej
K013635
66.

13

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada F: LASCATRAZ L (hol)
M: OSARA xx
O: Anna Schoen-Pyrek
B: M. Bach
K017696 POL 009 53 01706 05
67.

51

OLAF BASTION SP POL 2009 Wałach gniada F: Opar
M: Baza
O: Stanisław Szepielak
B: Stanisław Szepielak
0000000
68.

58

OMEN SP POL 2000 Wałach gniada/163 F: WITALIS
M: OLGA
O: Agnieszka Szopa
B: Żurowska Agnieszka
brak 009 57 01758 00
69.

41

OSTIANA SP POL 2010 Klacz gniada/mk:157 F: Madison / Guidam
M: Oaza / Orkisz
O: Aleksandra Kawa
B: SK Nowielice
K019191 616009640025810 105IC19
70.

28

OZI Huculska POL 2007 Ogier ciemnogniada/kuc: F: Wikt
M: Oktawia
O: Gruca Czesław
B: Wałaszek Elżbieta
brak
71.

55

PARADA Małopolska POL 2008 Klacz siwa/mk:156 F: Tacyt
M: Pora
O: Wojciech Florczak
B: Stanisław Chachaj
brak
72.

47

PARYS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Celebes
M: Parma
O: Wojciech Flanek
B: Polerowicz Szymon
none
73.

48

PERRIN Czysta Krew Arabska POL 2008 Wałach siwa F: Eurykles
M: Pereira
O: Bartłomiej Golonek
B: SK Białka
none
74.

100

PERSIS Małopolska POL 2010 Klacz gniada F: Jurand
M: Polana
O: Marta Polaczek-Bigaj
B: Kołcon Marek
616006580218410
75.

14

PIERWIOSNEK SP POL 2001 Klacz gniada F: Rumor
M: Primavera
O: Agnieszka Najdzionek
B:
K008284
76.

57

PIOŁUN Małopolska POL 2010 Wałach ciemnogniada/167 F: Parys
M: Pikela
O: Wojciech Latała
B: Sylwia Berek
brak 616 006 63 01817 10
77.

54

PIRAT Małopolska POL 2005 Wałach gniada F: Jumz
M: Parada
O: Magdalena Gregorarz
B: Dariusz Mackiewicz
brak
78.

85

POKAJ SP POL 2003 Wałach kasztanowata/168 F: Konig Sovieski
M: Panna S
O: Natalia Jabłońska
B: S.K Nowa Wioska
K 156778 009530042903
79.

29

PUENTA Małopolska POL 2009 Klacz siwa/mk: F: Grant
M: Preria
O: Marta Sroka
B: Marta Sroka
brak
80.

93

Q-TIME AK F:
M:
O:
B:
81.

61

R-CALVADOS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 Wałach siwa F: Corrado Son
M: Rezeda
O: Marcin Smura
B: Kwiron Juszczak
brak
82.

75

RAMIDO NN POL 1993 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Joanna Prychistal-Kawa
B: NN
brak
83.

64

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 Klacz siwa F: Cornado Boy
M: Ramona KG
O: Aleksandra Kochaniewicz
B: Magdalena Jażewska
brak
84.

9

SAKRAMENTO SP POL 2012 Wałach gniada/166 cm F: Bockman's Looping
M: Saksonia/ Lansjer L
O: Ośrodek Jeździecki PROGRES Andrzej Tyka
B: SK Udórz
brak 616 009 54 00611 12
85.

7

SANDOKAN Mały Koń GER 2006 Wałach gniada/mk: F: Simeon
M: Ghesa
O: Alicja Mielcarek
B: Niemcy
brak
86.

16

SERVA Typ Szlachetny POL 2011 Klacz kara F: NN
M: NN
O: Aleksandra Kucia
B: Kleczkowska Ewa
brak 616999600470108
87.

49

SHAKIRA PONY SPORT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada F: Donzini
M: Selena
O: Wojciech Flanek
B: Barbara Guniewicz
none
88.

110

SORINNA SP DEU 2000 Klacz ciemnogniada/156 F: Nobody
M: Sorbona
O: Roland Kosmol
B: x
bra
89.

62

SORINNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2000 Klacz gniada/mk:156 F: Nobody
M: Sorbona
O: Karol Gardulski
B: Stadnina Koni Prudnik Sp. z o.o.
brak
90.

68

STRESEMANN 8 OLD GER 2010 Wałach gniada F: Sergeant Pepper / Silvio I
M: Zilara / Zacharias
O: Małgorzata Falewicz
B:
K018785 DE433331663110
91.

26

SZRON SP POL 2005 Wałach siwa F: Corde
M: Szleja
O: Bogumiła Kostecka
B: Stańczyk Jerzy
Brak 009590000705
92.

35

WAKE ME UP SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: A
M: A
O: A
B: A
Brak
93.

30

WITULINKA Huculska POL 2008 Klacz gniada F: Sputnik
M: Wikta
O: Zbigniew Luśtyk
B: Krystyna Tymińska
none
94.

31

WIZYTKA Huculska POL 2009 Klacz inna F: Lansjer
M: Walchia
O: Zbigniew Luśtyk
B: Paweł Augustyn
none
95.

46

WOJAŻ Czysta Krew Arabska POL 2007 Wałach gniada F: Wiek
M: Wnaczheka
O: Zbigniew Luśtyk
B: Ryszard Szpar
none
96.

94

YARIS F:
M:
O:
B:
97.

17

ZORDINA N Wielkopolska POL 2007 Klacz kasztanowata F: Ratrak
M: Zorka
O: Kinga Czekaj
B: Namysłowska Jolanta
K019225
Rider Club
Competition
Prize
Walaszek Rafał Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
100
SUM:
100.00
Bigaj Maciej KS Faruk
300
400
300
400
SUM:
1400.00
Czekaj Kinga KJK Szary Michałowice
50
SUM:
50.00
Falewicz Małgorzata JKS Czanki Międzyrzecze
300
SUM:
300.00
Jonik Paweł KJ Assanya
200
300
SUM:
500.00
Kawa Aleksandra KJ Facimiech
50
200
SUM:
250.00
Kilian Aniela WLKS Krakus
100
SUM:
100.00
Koziarowska Natalia WLKS Krakus
100
100
100
100
SUM:
400.00
Lech Marcelina SKS KJK SZARY MICHAŁOWICE
100
SUM:
100.00
Łopatka Katarzyna BPK
50
SUM:
50.00
Mielcarek Alicja BPK
100
SUM:
100.00
Polaczek-Bigaj Marta KS Faruk
150
SUM:
150.00
Pribula Milan JK Reitgroup Pribula
50
SUM:
50.00
Pyrek Filip bpk
150
SUM:
150.00
Walaszek Rafał WLKS Krakus Swoszowice
200
SUM:
200.00
Żmuda Martyna WLKS Krakus Swoszowice
200
SUM:
200.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Walaszek Rafał
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
LUCILLA (103)
2017-06-24
2017-06-24
10
2017-06-24
2017-06-25
9
2017-06-25
4
LADA (89)
2017-06-24
2
100
Antoszok Paweł
2017-06-25
Bal Matylda
Stadnina Koni Kochul
HAGA (43)
2017-06-25
17
Balicki Jan
Stadnina Koni Kochul
2017-06-25
Biel Zofia
WLKS krakus
D'APRIL (37)
2017-06-24
9
2017-06-24
2017-06-25
2017-06-25
22
Bigaj Maciej
KS Faruk
2017-06-24
1
300
2017-06-24
1
400
Bigaj Maciej
KS Faruk
2017-06-24
3
Bigaj Maciej
KS Faruk
2017-06-25
1
300
2017-06-25
1
400
Błaszczyk Julia
KS Faruk
2017-06-24
1
2017-06-24
3
2017-06-25
1
2017-06-25
12
Borowiec Aleksandra
BPK
2017-06-24
21
2017-06-25
6
2017-06-24
12
2017-06-25
4
Bradshaw Tallulah
BPK
NUBRID (63)
2017-06-24
26
2017-06-25
26
2017-06-25
22
Bronczak Robin
Stajnia Bankiet
SZRON (26)
2017-06-24
5
Chojniak Anna
niezrzeszony
OZI (28)
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-25
2017-06-25
Czapla Martyna
BPK
ROMANIA (64)
2017-06-24
20
2017-06-25
3
2017-06-25
2
Czekaj Kinga
KJK Szary Michałowice
2017-06-24
3
50
2017-06-24
15
2017-06-25
2017-06-25
2017-06-25
LIBIA (18)
2017-06-24
11
2017-06-24
2017-06-24
4
2017-06-25
13
2017-06-25
4
Dadał Patrycja
JKS Pogórze
2017-06-24
5
2017-06-25
11
Danel Bernadeta
KJ ASSANYA
2017-06-24
2017-06-24
19
2017-06-24
2017-06-25
19
2017-06-25
7
Darłak Katarzyna
Kjk Romico
2017-06-24
Derżko Maria
Szwadron Niepołomice
2017-06-24
2017-06-25
2017-06-25
Dohnalik Matylda
bpk
LUSI (52)
2017-06-24
12
2017-06-24
22
2017-06-25
28
2017-06-25
Drewiczewska Agata
WLKS Krakus Swoszowice
LUCILLA (84)
2017-06-24
1
2017-06-24
2017-06-25
7
2017-06-25
1
Drożdż Katarzyna
BPK
2017-06-24
18
2017-06-25
14
2017-06-24
13
2017-06-25
13
Dudek Zuzanna
niezrzeszony
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-25
2017-06-25
Dziewońska Matylda
Stadnina Koni Kochul
WOJAŻ (46)
2017-06-25
15
Falewicz Małgorzata
JKS Czanki Międzyrzecze
2017-06-24
12
2017-06-24
2
300
2017-06-25
7
2017-06-25
5
Firlit Agnieszka
Stajnia Bankiet
SZRON (26)
2017-06-24
5
Flanek Natalia
Stadnina Koni Kochul
PARYS (47)
2017-06-24
7
2017-06-24
2
2017-06-25
4
Flanek Wojciech
Stadnina Koni Kochul
2017-06-24
6
2017-06-24
14
2017-06-25
5
2017-06-25
Florczak Aleksandra
brak
PARADA (55)
2017-06-24
29
2017-06-24
2017-06-25
24
Gardulski Karol
BPK
NUBRID (63)
2017-06-24
31
ROMANIA (64)
2017-06-24
17
2017-06-24
1
Gniadek Kornelia
bpk
DACHILA (81)
2017-06-24
9
2017-06-24
16
2017-06-25
31
2017-06-25
Gniewek Alina
KJ Assanya
2017-06-24
1
2017-06-24
2017-06-25
17
Godek Gabriela
BPK
SORINNA (62)
2017-06-24
23
2017-06-24
2017-06-25
15
2017-06-25
Gorczowski Przemysław
brak przynależnosci klubowej
2017-06-24
18
2017-06-24
2017-06-24
8
2017-06-25
2017-06-25
Grabowska Marianna
Stadnina Koni Kochul
2017-06-25
8
2017-06-25
2017-06-25
Gregorarz Magdalena
BPK
PIRAT (54)
2017-06-24
9
2017-06-24
10
2017-06-24
9
2017-06-25
3
2017-06-25
11
Hromjakova
JK Reitgroup Pribula
YARIS (94)
2017-06-25
14
2017-06-25
14
Jamróz Natalia
Stadnina Koni Kochul
2017-06-25
18
WOJAŻ (46)
2017-06-25
27
Jaszczyński Andrzej
Stadnina Koni Kochul
CETONA (45)
2017-06-25
37
Jonik Anna
KJ Assanya
2017-06-24
14
2017-06-24
2017-06-25
1
Jonik Paweł
KJ Assanya
ATOS (78)
2017-06-24
10
2017-06-24
2017-06-25
14
2017-06-25
Jonik Paweł
KJ Assanya
ALLEGRO (79)
2017-06-24
34
2017-06-24
2017-06-25
2017-06-25
2017-06-25
30
2017-06-25
Jonik Paweł
KJ Assanya
2017-06-24
2
200
2017-06-24
4
2017-06-25
5
2017-06-25
2
300
Kaczmarczyk Paula Anna
KKJK
2017-06-24
7
2017-06-24
14
2017-06-25
13
2017-06-25
11
Kawa Aleksandra
KJ Facimiech
OSTIANA (41)
2017-06-24
3
50
2017-06-24
9
2017-06-25
2
200
Kawa Katarzyna
WLKS Krakus
2017-06-24
10
2017-06-24
5
2017-06-25
10
2017-06-25
6
Kiek Filip
Stadnina Koni Kochul
2017-06-25
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2017-06-24
4
2017-06-24
2
100
2017-06-24
7
2017-06-25
12
2017-06-25
9
Klimek Aleksandra
Stajnia Bankiet
SZRON (26)
2017-06-24
Klimek Dominika
BRAK
BAST (3)
2017-06-24
27
2017-06-24
2017-06-25
25
2017-06-25
36
Klimek Weronika
brak
LUXOR (2)
2017-06-24
32
2017-06-24
2017-06-25
32
2017-06-25
Klityńska Małgorzata
brak
DODA (4)
2017-06-24
2017-06-24
Kolowca Anna
Klimkówka
BIRMA (19)
2017-06-24
2017-06-24
Kowalski Szymon
KJ Apacz
POKAJ (85)
2017-06-24
5
2017-06-24
2017-06-25
9
2017-06-25
Koziarowska Natalia
WLKS Krakus
2017-06-24
4
2017-06-24
4
2017-06-25
2017-06-25
6
CARLO 7 (25)
2017-06-24
3
100
2017-06-24
3
100
2017-06-25
3
100
2017-06-25
3
100
Kuzak Joanna
BPK
RAMIDO (75)
2017-06-24
5
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-25
10
2017-06-25
Latała Katarzyna
niezrzeszona
PIOŁUN (57)
2017-06-24
7
2017-06-24
Lech Marcelina
SKS KJK SZARY MICHAŁOWICE
2017-06-24
15
2017-06-24
13
2017-06-24
5
2017-06-25
2
100
2017-06-25
7
Leśniak Krzysztof
WLKS Krakus
2017-06-24
10
2017-06-24
12
2017-06-25
4
2017-06-25
Łopatka Katarzyna
BPK
OKLAND (69)
2017-06-24
6
2017-06-24
13
2017-06-25
3
50
2017-06-25
1
Maciag Zuzanna
Geronimo team
EUREKA (50)
2017-06-24
6
2017-06-24
4
2017-06-25
33
2017-06-25
13
Małek Ewa
Stadnina Koni Kochul
WIZYTKA (31)
2017-06-25
23
Margul Kacper
KS FARUK
LOTOS (98)
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-25
2
2017-06-25
21
2017-06-24
Mielcarek Alicja
BPK
2017-06-24
12
2017-06-24
2017-06-25
16
2017-06-25
2017-06-24
8
2017-06-24
5
2017-06-25
2
100
2017-06-24
8
2017-06-24
6
2017-06-25
9
Mika Natalia
KJ Facimiech
2017-06-24
12
2017-06-24
2017-06-25
10
2017-06-25
Najdzionek Maja
Bpk
2017-06-24
3
2017-06-24
16
2017-06-25
16
2017-06-25
18
Najdzionek Szymon
KJ MIRALEX Jakubowo
2017-06-24
2
2017-06-24
11
2017-06-24
7
2017-06-25
12
Nowak Anna
BPK
GAWROSZ (70)
2017-06-24
25
2017-06-24
13
2017-06-25
10
2017-06-25
1
Ombach Michał
Niezrzeszony
2017-06-24
8
2017-06-24
30
2017-06-25
12
2017-06-25
Petrunakova Lydia
JK Reitgroup Pribula
2017-06-25
2017-06-25
Piasecka Iwona
KKJK
LORD (53)
2017-06-24
2017-06-24
33
2017-06-25
20
Piela Katarzyna
JKS Czanki Międzyrzecze
CZIKO (67)
2017-06-24
4
2017-06-24
6
2017-06-25
6
2017-06-25
10
Polaczek-Bigaj Marta
KS Faruk
DRIMA (101)
2017-06-24
11
2017-06-24
9
Polaczek-Bigaj Marta
KS Faruk
DRIMA (101)
2017-06-25
1
150
2017-06-25
6
Polaczek-Bigaj Marta
KS Faruk
PERSIS (100)
2017-06-24
2
2017-06-24
2
2017-06-25
5
2017-06-25
26
Pribula Milan
JK Reitgroup Pribula
2017-06-25
28
2017-06-25
1
FALERIO (96)
2017-06-25
3
50
2017-06-25
15
Pyrek Filip
bpk
2017-06-24
1
150
2017-06-24
8
2017-06-24
10
2017-06-25
5
2017-06-25
4
Reszka Iwona
Stadnina Koni Kochul
CETONA (45)
2017-06-25
9
Romanko Katarzyna
WLKS Krakus
CARLZIN (36)
2017-06-24
9
2017-06-24
7
2017-06-25
8
2017-06-25
8
Satoła Julia
BPK
DIORYT (65)
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-25
8
2017-06-25
1
Sawka Patrycja
Stajnia Terenowo-Rajdowa Beskid
CYNTIA (33)
2017-06-25
35
2017-06-25
Seibt Zuzanna
WLKS krakus
2017-06-24
Sikora Justyna
Stajnia Terenowo Rajdowa Beskid Łabowa
SERVA (16)
2017-06-25
34
2017-06-25
Sikora Weronika
BPK
2017-06-24
24
2017-06-24
2017-06-24
2017-06-25
25
2017-06-25
Sławecka Zuzanna
KJ Apacz
2017-06-24
14
2017-06-24
11
2017-06-25
23
2017-06-25
1
Sroka Małgorzata
Niezrzeszony
PUENTA (29)
2017-06-24
28
2017-06-24
9
2017-06-25
20
2017-06-25
Srokosz Jarosław
WLKS Krakus
2017-06-24
6
2017-06-24
2017-06-25
2017-06-25
11
Strzałka Anna
BPK
ALUZJA (71)
2017-06-24
12
2017-06-25
21
2017-06-25
Święs Grzegorz
Stajnia Bankiet
BAGDAD (6)
2017-06-24
11
Szalacha Katarzyna
KKJK
2017-06-24
11
2017-06-24
3
2017-06-25
1
Szeląg Kacper
KS Faruk
DUMA (99)
2017-06-24
15
2017-06-24
2017-06-24
8
2017-06-25
24
2017-06-25
11
Szelec Patrycja
Brak przynależności klubowej
GONDOLA (32)
2017-06-24
7
2017-06-24
2017-06-25
1
2017-06-25
9
Szopa Agnieszka
BPK
OMEN (58)
2017-06-24
7
2017-06-24
2017-06-25
19
2017-06-25
Szostak Stefan
KJ Assanya
BOLERO (83)
2017-06-24
17
2017-06-24
2017-06-25
9
Szwajcowska Joanna
KJ Facimiech
ALUZJA (71)
2017-06-24
2017-06-24
SORINNA (110)
2017-06-24
11
Trąbka Kajetan
Stadnina Koni Kochul
WIZYTKA (31)
2017-06-25
11
HAGA (43)
2017-06-25
29
Walaszek Rafał
WLKS Krakus Swoszowice
LADA (89)
2017-06-24
13
2017-06-25
1
200
2017-06-25
14
Zapała Angelika
KJ Apacz
ATUT (38)
2017-06-24
14
2017-06-25
16
Zemla-Golonek Agnieszka
Stadnina Koni Kochul
PARYS (47)
2017-06-25
6
PERRIN (48)
2017-06-25
13
2017-06-25
Źiarna Natalia
JK Reitgroup Pribula
EL ARCO (92)
2017-06-25
27
2017-06-25
Żmuda Martyna
WLKS Krakus Swoszowice
2017-06-24
1
200
2017-06-24
6
2017-06-24
6
2017-06-25
5
2017-06-25
8
Żuwała Grzegorz
bpk
FONIX-D (80)
2017-06-24
4
2017-06-24
15
2017-06-25
7
2017-06-25
11

Number of Riders: 99

Number of Horses: 97

The sum of prizes: 4 100.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl