Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B Machnice
Machnice, 3-4.06.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
96 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 17:01:10
2017-06-02 16:35:59
Jagoda Wszędybył QUICKLY R. C.
  • 1x 4/N/120 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/125 cm z Jockerem
95 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 12:15:09
2017-06-02 11:11:19
Kaja Nikolas KOLIBER
  • 2x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
94 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 07:48:15
2017-06-01 23:12:41
Monika Matuszewska QUITE LASSY
  • 2x 8/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
93 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 07:48:31
2017-06-01 22:49:05
Ewa Browarska PIRELLA
  • 1x 7/LL/LL-90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
92 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 07:49:19
2017-06-01 22:08:34
Witold Hudzik OUTLANDER
  • 2x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 07:49:38
2017-06-01 22:05:47
Joanna Laszuk KOLORADO
  • 1x 1/LL/LL-90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 07:49:52
2017-06-01 22:02:51
Beata Szuber UNIQUE
  • 1x 5/N-1/125 cm z Jockerem
  • 1x 6/C/130 cm dwufazowy art.274.5.3
89 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 07:50:08
2017-06-01 22:02:36
Beata Szuber FORT
  • 1x 4/N/120 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/C/130 cm dwufazowy art.274.5.3
88 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 07:49:03
2017-06-01 22:02:17
Beata Szuber FLORENTINUS
  • 1x 3/P/P-110 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/120 cm zwykły art.238.2.1
87 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 07:48:47
2017-06-01 21:59:24
Paulina Burdyka PIPPI
  • 2x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
86 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 21:36:37
2017-06-01 20:17:00
Aleksandra Kisilewicz DARLING Z
  • 1x 9/L/L- egzaminacyjny
  • 1x 10/P/P-110 cm zwykły art.238.2.1
85 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 21:37:15
2017-06-01 20:16:02
Andrzej Kisilewicz ACHILLES
  • 2x 8/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
84 ENTRY CANCELED 2017-06-02 15:47:33
2017-06-01 17:42:53
Paulina Kozakiewicz HIGRITH
83 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 21:37:49
2017-06-01 17:42:14
Paulina Kozakiewicz MIDNIGHT STAR
  • 1x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P-110 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P-110 cm zwykły art.238.2.1
82 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 21:38:22
2017-06-01 17:41:30
Paulina Kozakiewicz COCO CHANEL
  • 1x 5/N-1/125 cm z Jockerem
  • 1x 6/C/130 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/N-1/N-1 szybkości
  • 1x 13/C/130 cm dwufazowy art.274.5.3
81 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 21:38:56
2017-06-01 17:40:47
Paulina Kozakiewicz COCO ALBORADA Z
  • 1x 5/N-1/125 cm z Jockerem
  • 1x 6/C/130 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 12/N-1/N-1 szybkości
  • 1x 13/C/130 cm dwufazowy art.274.5.3
80 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 13:44:19
2017-06-01 12:47:18
Kaja Sabok DASTIFF
  • 2x 01/miniLL/LL-80 towarzyski
79 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 13:44:44
2017-06-01 12:46:35
Kaja Sabok EMILLA
  • 2x 7/LL/LL-90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
78 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 12:44:31
2017-06-01 11:22:17
Wiktoria Gałuszka ROSA
  • 2x 9/L/L- egzaminacyjny
77 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 08:24:53
2017-06-01 07:08:38
Julia Tomczyk CARLASS I
  • 1x 8/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P-110 cm zwykły art.238.2.1
76 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 08:25:05
2017-05-31 23:59:46
Joanna Pociecha-Ochab CELANIQUE
  • 1x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P-110 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/P/P-110 cm zwykły art.238.2.1
75 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 08:25:29
2017-05-31 23:59:06
Hanna Baszniak ARKO
  • 1x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P-110 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P-110 cm zwykły art.238.2.1
74 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 08:25:42
2017-05-31 23:41:43
Weronika Dźwigońska OLIVEIRA
  • 1x 7/LL/LL-90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
73 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 08:25:55
2017-05-31 23:25:26
Joanna Pawlak FANTASTIC FRIEDA
  • 1x 12/N-1/N-1 szybkości
  • 1x 13/C/130 cm dwufazowy art.274.5.3
72 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 08:26:06
2017-05-31 23:22:26
Ewa Milian PIRELLA
  • 2x 9/L/L- egzaminacyjny
71 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 22:16:21
2017-05-31 21:25:42
Hanna Kunecka EPONA
  • 2x 9/L/L- egzaminacyjny
70 ENTRY CANCELED 2017-06-01 20:12:04
2017-05-31 20:54:38
Magdalena Drewnik PANAMA
69 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 21:09:47
2017-05-31 20:48:02
Daria Sowa TOUAREG
  • 2x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 21:10:03
2017-05-31 20:46:58
Adrianna Petyniak LALKA W
  • 1x 7/LL/LL-90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 21:10:23
2017-05-31 20:40:16
Anna Nadolna STAR MANGAL
  • 2x 8/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
66 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 21:10:42
2017-05-31 20:38:52
Amelia Lis BRZOZA
  • 2x 7/LL/LL-90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
65 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 21:11:05
2017-05-31 20:37:55
Małgorzata Brodziak ELKANAN
  • 1x 4/N/120 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/C/130 cm dwufazowy art.274.5.3
64 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 20:25:35
2017-05-31 19:02:25
Marta Wylęga LIBERATTO P
  • 1x 12/N-1/N-1 szybkości
  • 1x 13/C/130 cm dwufazowy art.274.5.3
63 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 20:25:58
2017-05-31 19:01:11
Weronika Staszak BANKIET
  • 2x 9/L/L- egzaminacyjny
62 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 20:27:16
2017-05-31 15:21:47
Błażej Such SINGLE
  • 1x 4/N/120 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/125 cm z Jockerem
  • 1x 11/N/N-120 dwufazowy 274.5.3
  • 1x 12/N-1/N-1 szybkości
61 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 20:27:52
2017-05-31 15:21:05
Błażej Such NOCNA DAMA
  • 1x 3/P/P-110 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/P/P-110 cm zwykły art.238.2.1
60 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 14:58:40
2017-05-31 14:56:10
Julia Charkowska GIAUR
  • 2x 01/miniLL/LL-80 towarzyski
59 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 14:58:51
2017-05-31 14:55:28
Julia Charkowska REQUER DU MERU
  • 2x 01/miniLL/LL-80 towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 14:52:05
2017-05-31 12:20:16
Sandy Kulejewska GRAIS
  • 2x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 8/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 14:52:17
2017-05-31 10:47:07
Jakub Nowacki LANTINUS N
  • 1x 11/N/N-120 dwufazowy 274.5.3
  • 1x 13/C/130 cm dwufazowy art.274.5.3
56 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 09:46:06
2017-05-31 09:22:38
Żaneta Jerzyk TOPAZ
  • 1x 10/P/P-110 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/N-120 dwufazowy 274.5.3
55 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 09:46:16
2017-05-31 09:20:06
Anzelm Galicki QUIDAM DE HENRY
  • 2x 01/miniLL/LL-80 towarzyski
54 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 07:55:23
2017-05-31 07:23:07
Małgorzata Kaminiarz GENEZA
  • 1x 8/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P-110 cm zwykły art.238.2.1
53 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 07:55:37
2017-05-31 07:22:45
Małgorzata Kaminiarz ENTER
  • 1x 8/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P-110 cm zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 07:55:47
2017-05-31 07:09:45
Elżbieta Greszczuk-Zabawka BAJER
  • 1x 10/P/P-110 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/N-120 dwufazowy 274.5.3
51 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:08:06
2017-05-30 21:22:37
Nina Jarosz SANSIERRA
  • 1x 4/N/120 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/125 cm z Jockerem
50 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:08:21
2017-05-30 20:18:52
Vanessa Nowaczyk ARAMIS
  • 2x 8/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
49 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:08:41
2017-05-30 18:24:12
Natalia Ciechańska RADOSNA
  • 2x 0/miniLL/LL-80 towarzyski
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 12:15:44
2017-05-30 17:02:04
Natalia Morsztyn BALOUSSINI II
  • 2x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
47 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:09:09
2017-05-30 17:01:08
Martyna Wawrzyniak WITO
  • 1x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P-110 cm dwufazowy art.274.5.3
46 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:09:27
2017-05-30 17:00:11
Sara Horbacz GASPRA
  • 2x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 12:16:20
2017-05-30 16:57:54
Laura Forysiak EMISJA M
  • 2x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:11:15
2017-05-30 16:56:28
Julia Biernaczyk ARA
  • 1x 3/P/P-110 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/120 cm zwykły art.238.2.1
43 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:11:36
2017-05-30 13:16:43
Oliwia Hałka STRZAŁKA
  • 1x 7/LL/LL-90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:12:20
2017-05-30 10:03:07
Julia Tomczyk ANTONIA
  • 2x 1/LL/LL-90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
41 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:12:32
2017-05-30 10:02:44
Róża Szeląg MALBRON
  • 2x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 8/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:12:44
2017-05-30 10:01:35
Róża Szeląg DYNAMIC
  • 2x 1/LL/LL-90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 7/LL/LL-90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:13:06
2017-05-30 09:51:57
Karolina Wolan NIKO
  • 1x 1/LL/LL-90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/L/L- egzaminacyjny
38 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:13:28
2017-05-30 08:18:54
Bartosz Grosz ABRAXIS IV REX Z PLUS S
  • 1x 3/P/P-110 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 4/N/120 cm zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 07:32:01
2017-05-29 23:16:18
Aleksandra Głowacz SEMA
  • 1x 10/P/P-110 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N/N-120 dwufazowy 274.5.3
36 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 07:32:23
2017-05-29 23:15:35
Aleksandra Głowacz FORTUNA
  • 2x 8/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
35 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 20:28:09
2017-05-29 23:03:33
Antonina Urbanek BLANCHE Z
  • 2x 1/LL/LL-90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 20:35:50
2017-05-29 20:19:52
Konstancja Lehmann DIMO
  • 1x 8/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/L/L- egzaminacyjny
33 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 20:36:05
2017-05-29 12:57:23
Julita Kulpińska APOLLO
  • 1x 11/N/N-120 dwufazowy 274.5.3
  • 1x 12/N-1/N-1 szybkości
32 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 17:51:40
2017-05-28 16:29:19
Mariusz Kleniuk ŁUKKATO
  • 1x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P-110 cm dwufazowy art.274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 17:52:03
2017-05-28 16:29:04
Mariusz Kleniuk GEISHA
  • 2x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:14:32
2017-05-27 15:57:40
Maja Kaźmierczak CADENCE
  • 2x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:14:54
2017-05-27 12:16:56
Natalia Grzelak WATRA
  • 2x 1/LL/LL-90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:15:21
2017-05-27 00:37:37
Zuzanna Siwek CENTURION L (EX CENTURION)
  • 2x 8/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 07:32:59
2017-05-26 17:12:59
Róża Szeląg MALBRON
  • 2x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 8/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 15:29:25
2017-05-26 13:55:18
Magdalena Kras CHARIVARI FEBRO Z
  • 1x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P-110 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 10/P/P-110 cm zwykły art.238.2.1
25 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 09:26:29
2017-05-26 08:28:18
Kamila Budzisz HOCHSTYL
  • 2x 8/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 20:28:32
2017-05-25 22:13:50
Julia Bronś WENA
  • 1x 8/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P-110 cm zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 19:12:18
2017-05-24 17:50:38
Jagoda Wersocka AIDA
  • 2x 9/L/L- egzaminacyjny
22 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 12:45:02
2017-05-24 13:43:59
Kamila Wojciechowska IDOL
  • 1x 0/miniLL/LL-80 towarzyski
  • 1x 1/LL/LL-90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
21 ENTRY CANCELED 2017-05-31 20:28:01
2017-05-24 11:51:46
Karolina Kuwik MASIMO
20 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 19:13:23
2017-05-24 10:40:54
Zuzanna Januszewska IRONIA
  • 1x 6/C/130 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 13/C/130 cm dwufazowy art.274.5.3
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 17:01:32
2017-05-24 10:19:40
Beata Mączka L'CHICOS
  • 2x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 19:13:54
2017-05-23 23:45:35
Kamila Muszyńska-Drabarek ASSAN
  • 1x 4/N/120 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/125 cm z Jockerem
  • 1x 11/N/N-120 dwufazowy 274.5.3
  • 1x 12/N-1/N-1 szybkości
17 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 21:01:18
2017-05-23 14:54:47
Anna Gumowska CALL OF DUTY "M"
  • 1x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P-110 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P-110 cm zwykły art.238.2.1
16 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 23:12:15
2017-05-22 22:08:03
Łukasz Chuczak L-KAPRYS
  • 2x 8/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 20:47:24
2017-05-22 12:03:55
Agnieszka Środecka SANDRA DIAMOND S
  • 2x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
14 ENTRY CANCELED 2017-06-01 13:43:13
2017-05-21 22:31:49
Aleksa Karlińska ROSSINI
  • 2x 7/LL/LL-90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
13 ENTRY CANCELED 2017-06-01 13:43:52
2017-05-21 22:31:18
Aleksa Karlińska SYMFONIA M
  • 2x 1/LL/LL-90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 11:22:27
2017-05-19 23:17:04
Julia Szychowiak TORNADO
  • 1x 4/N/120 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/N-1/N-1 szybkości
11 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 20:13:33
2017-05-19 22:26:14
Paulina Janiszewska SANTI
  • 2x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 8/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 20:13:49
2017-05-19 21:32:44
Ilona Różalska CSAKO
  • 1x 1/LL/LL-90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 7/LL/LL-90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 8/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 11:23:16
2017-05-18 10:00:33
Anna Miśkiewicz PATAGONIA
  • 1x 4/N/120 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/N-1/125 cm z Jockerem
  • 1x 11/N/N-120 dwufazowy 274.5.3
  • 1x 12/N-1/N-1 szybkości
8 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 11:23:35
2017-05-18 09:56:34
Anna Miśkiewicz JUNAK
  • 1x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 3/P/P-110 cm dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 8/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 10/P/P-110 cm zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 11:23:53
2017-05-18 09:54:27
Monika Gołygowska LITTLE LADY
  • 2x 2/L/L-100 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 9/L/L- egzaminacyjny
6 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 08:12:41
2017-05-18 09:12:03
Justyna Kurek PAVAROTTI
  • 1x 0/miniLL/LL-80 towarzyski
  • 1x 01/miniLL/LL-80 towarzyski
5 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 11:24:27
2017-05-18 09:01:06
Justyna Kurek DOT Q
  • 2x 0/miniLL/LL-80 towarzyski
  • 2x 01/miniLL/LL-80 towarzyski
4 ENTRY CANCELED 2017-05-28 20:09:02
2017-05-18 08:55:44
Zuzanna Majewska JUSTE MILIEU
3 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 14:52:41
2017-05-18 08:55:06
Natalia Majewska WELT DURAN
  • 1x 0/miniLL/LL-80 towarzyski
  • 1x 1/LL/LL-90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 7/LL/LL-90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 11:25:26
2017-05-18 08:54:22
Wiktoria Szymkowicz ARTBEJ
  • 1x 0/miniLL/LL-80 towarzyski
  • 1x 1/LL/LL-90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 7/LL/LL-90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 20:36:19
2017-05-16 19:30:57
Zuzanna Zagórska AWANTI
  • 2x 1/LL/LL-90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Baszniak Hanna OSK Michalscy Trzebnica
2004 (JM.)
O030556
2. Biernaczyk Julia WKS Śląsk Wrocław
1997 (MJ.)
brak
3. Brodziak Małgorzata KJ Picador
S
O000959
4. Bronś Julia Klub Jeździecki Jaroszówka
1998 (MJ.)
O009469
5. Browarska Ewa KKJ Wiktoria
S
brak
6. Budzisz Kamila BPK
2000 (J.)
O024306
7. Burdyka Paulina KJ Bachmat Pruszowice
S
O007002
8. Charkowska Julia KS Small Cherry
2002 (JM.)
-
9. Chuczak Łukasz OSK Michalscy Trzebnica
S
brak
10. Ciechańska Natalia BRAK
1999 (J.)
BRAK
11. Dźwigońska Weronika WKS Śląsk Wrocław
2002 (JM.)
O044851
12. Forysiak Laura bpk
2002 (JM.)
O040007
13. Galicki Anzelm KLUB JEŹDZIECKI ARKADIA
2001 (J.)
0042887
14. Gałuszka Wiktoria bpk
2000 (J.)
O038080
15. Gołygowska Monika KJ VOLTA
S
O012286
16. Greszczuk-Zabawka Elżbieta bpk
S
O009210
17. Grosz Bartosz LKJ Moszna
S
O003608
18. Grzelak Natalia bpk
S
O025876
19. Gumowska Anna KS Small Cherry Trzebnica
S
O027510
20. Hałka Oliwia bpk
2003 (JM.)
O038729
21. Horbacz Sara BPK
2002 (JM.)
BRAK
22. Hudzik Witold bpk
S
O039362
23. Janiszewska Paulina KJ Volta Miłocice Małe
2001 (J.)
O027574
24. Januszewska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
2000 (J.)
O013113
25. Jarosz Nina LKJ Platan Wrocław
1997 (MJ.)
O027017
26. Jerzyk Żaneta KJ Korys Przygorzele
S
O034007
27. Kaminiarz Małgorzata St. KS Arkadia
2001 (J.)
O030614
28. Kaźmierczak Maja bpk
2003 (JM.)
O037399
29. Kisilewicz Aleksandra KJ Picador
S
O026259
30. Kisilewicz Andrzej KJ Picador
S
O032085
31. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
32. Kozakiewicz Paulina Karkonoski KJ
1997 (MJ.)
O033289
33. Kras Magdalena OSK Michalscy Trzebnica
S
O003162
34. Kulejewska Sandy bpk
S
O021864
35. Kulpińska Julita bpk
S
O012871
36. Kunecka Hanna bpk
2003 (JM.)
O040864
37. Kurek Justyna BPK
S
brak
38. Laszuk Joanna Klub Jeździecki Bachmat
S
brak
39. Lis Amelia Klub Jeździecki PICADOR
2003 (JM.)
O042801
40. Mączka Beata KS Small Cherry Trzebnica
S
O023276
41. Majewska Natalia BPK
2000 (J.)
0034287
42. Malepszy Matylda
43. Matuszewska Monika KJ Partynice Wrocław
1996 (MJ.)
O014399
44. Milian Ewa KKJ Wiktoria
S
O024394
45. Miśkiewicz Anna KJ Volta Miłocice Małe
S
O007369
46. Morsztyn Natalia bpk
2000 (J.)
brak
47. Muszyńska-Drabarek Kamila bpk
S
O021623
48. Nadolna Anna KJ Picador
2000 (J.)
O027541
49. Nikolas Kaja Stajnia Atena
2003 (JM.)
brak
50. Nowaczyk Vanessa KJ Jeziorki-Osieczna
2002 (JM.)
O026451
51. Pawlak Joanna KJ Jaroszówka
S
O003134
52. Petyniak Adrianna KJ Picador
2000 (J.)
brak
53. Pociecha-Ochab Joanna OSK Michalscy Trzebnica
S
O008150
54. Różalska Ilona KJ Volta Miłocice Małe
S
brak
55. Sabok Kaja KJ Korys Przygorzele
S
O040154
56. Sąsiadek Bogna
57. Siwek Zuzanna KJ-Woltyżerski Faworyt
2003 (JM.)
O028604
58. Sowa Daria KJ Picador
2001 (J.)
O026287
59. Środecka Agnieszka LKJ Ostroga Opole
S
O032260
60. Staszak Weronika bpk
2002 (JM.)
O038448
61. Such Błażej bpk
S
O013758
62. Szeląg Róża KS Small Cherry
2004 (JM.)
O041894
63. Szeląg Róża KS Small Cherry Trzebnica
2004 (JM.)
O041894
64. Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
S
O000621
65. Szymkowicz Wiktoria BPK
2004 (JM.)
brak
66. Tokarska Iga KJ Bachmat
S
O003768
67. Tomczyk Julia KS Small Cherry Trzebnica
S
O001206
68. Urbanek Antonina Stadnina Koni Kruszyńscy
2002 (JM.)
brak
69. Wasilewski Łukasz KJ Canexdog
S
000000
70. Wawrzyniak Martyna bpk
2001 (J.)
brak
71. Wersocka Jagoda KJ Victor Wrocław
2001 (J.)
O042798
72. Wojciechowska Kamila Ośrodek sportów konnych Michalscy
S
Brak
73. Wolan Karolina BPK
2001 (J.)
O036797
74. Wszędybył Jagoda KJ Bachmat Pruszowice
2000 (J.)
O019285
75. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
76. Zagórska Zuzanna bpk
2002 (JM.)
O038730
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

56

ABRAXIS IV REX Z PLUS S SP POL 2005 Wałach gniada F: Rex Z / Rebel II Z
M: Abraxa Lady - Plus / Elvis
O: Zygfryd Grosz
B: A. Szumlakowska
K009447 POL009670084405
2.

71

ACHILLES SP POL 2003 Wałach siwa F: Rubin
M: Amelia
O: Koszewicz Paweł
B: Jaskulski Konrad
K009725
3.

1

AIDA Słow. Gorącokr. SVK 2001 Klacz gniada F: Landano / Landsieger
M: Gaba / Gidran XVI
O: Krzysztof Wersocki
B: Herbaton s.r.o Klcov 46 053 02 Levoca
K010691 POL014681018701
4.

52

ANTONIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada F: Lanstreicher /
M: Antoinette /
O: Julia Tomczyk
B: Bernhard Bueter
K023654 DE433332014910
5.

60

APOLLO KWPN NED 2005 Wałach gniada F: Cavalier /
M: Erismona / Kaiserstern
O: Julita Kulpińska
B: H. Markink
K017005 528210000752290
6.

48

ARA SP POL 2010 Klacz siwa F: Liberado / Libertino
M: Arkadia / nn
O: Andrzej Biernaczyk
B: GR Michałków Sp. z o. o.
K018209 616009610159410
7.

97

ARAGORN K OLD POL 2007 Wałach gniada F: Avec Coeur / Acorado
M: Lizbona / Lissabon
O: Witold Hudzik
B: Witold Hudzik
K019019 DE433331582307
8.

46

ARAMIS Szlachetna Półkrew POL 2011 Ogier gniada F: Corvallo
M: Ambrozja
O: Kamila Nowaczyk
B: Marek Skąpski
K020651
9.

81

ARKO SP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Liberatto P /
M: Aida / Winter
O: Monika Baszniak
B: Marek Siudziński
K017548
10.

22

ART BEJ Małopolska POL 2001 Wałach gniada F: Brokat bej
M: Arkadia
O: Anetta Kucharska
B: j.w
K012554
11.

6

ASSAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada F: Ulco /
M: Arnika / Pumpers
O: Kamila Muszyńska-Drabarek
B: SK Dębno
K017719 POL007610240408
12.

23

AWANTI SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Pikap /
M: Ambrozja / Correro
O: Magdalena Zagórska
B: Marek Skąpski
K023086 616009610123109
13.

44

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17 /
M: Bagatela / Pierwszy
O: Aleksander Dubielewicz
B: Barbara Dubielewicz
K020517 616003670006610
14.

95

BALOUSSINI II OLD POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Baloussini /
M: Sawannah / Landjonker S
O: Stanisław Procajło
B: Stanisław Procajło
K023604 DE418182502811
15.

33

BANKIET WLKP POL 2002 Ogier gniada F: Landos I /
M: Landos /
O: SO Gniezno
B: SK Racot
K017298 POL007640032902
16.

31

BLANCHE Z Zangersheide POL 2004 Klacz gniada F: Balou Du Rouet Z
M: Crimini Z
O: Iwona Kruszyńska
B: Andrzej Kramer
Z665503
17.

67

BRZOZA SP POL 2002 Klacz F: Wallon
M: Brda
O: Aleksandra Kisilewicz
B: Mierzejewski Bogdan
KO13905
18.

24

CADENCE WESTF GER 2010 Klacz gniada/168 F: Canturo /
M: La Le Lu II / Landstreicher
O: Maja Kaźmierczak
B: Montis Sp. z o. o.
K018583 DE441411204610
19.

102

CALITICO Hannover GER 2009 Wałach kara F: Calido
M: Alexa/Athletico
O: Piotr Jacek Tokarski
B: Niemcy
Brak
20.

7

CALL OF DUTY M OLD POL 2010 Wałach siwa F: Calido / Cantus
M: Fatima / Castilio
O: Anna Gumowska
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K018676 DE418180207710
21.

79

CARLASS I Holsztyńska POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Carlos DZ
M: Pergola
O: Aleksandra Maziarz
B: Waldemar Kasperski
K020748
22.

80

CELANIQUE WESTF GER 2010 Klacz gniada F: Contendro II /
M: Jung Laura / Cavalier
O: Mateusz Michalski
B:
K022444 DE441411167411
23.

26

CENTURION L (EX CENTURION) SP POL 2007 Wałach gniada F: Cajero /
M: Centuria / Power Prince
O: Ewa Manoryk
B: Artur Nicpoń
K020789 616009670031207
24.

28

CHARIVARI FEBRO Z ZANG POL 2011 Klacz gniada F: Chicago I Z /
M: Colett / Contendro I
O: Magdalena Kras
B: Mateusz Michalski
K021802 056015Z55875311
25.

98

CHARMANTE Z ZANG BEL 2005 Klacz siwa/174 F: Chippendale Z
M: Ugini
O: Beata Szuber
B: Zangersheide
brak 104OZ24
26.

101

CHESTER SP POL 2003 Wałach gniada F: Barbur
M: Cyrlica
O: Aleksandra Walkowicz
B: Roman Stodolny
K009898 10830
27.

75

COCO ALBORADA Z ZANG BEL 2008 Wałach ciemnogniada F: Candillo Z / Cassini I
M: Landaika Z / Landgold
O: Paulina Kozakiewicz
B: Petter Bastilians
K020473 056015Z55668508
28.

74

COCO CHANEL SP POL 2005 Klacz srokata F: Landjoker S / Landjonker
M: Centura / Cenzus
O: Jarosław Poręba
B: Jarosław Poręba
K018603 POL009670011905
29.

96

COMETA F:
M:
O:
B:
30.

106

CORJANO F:
M:
O:
B:
31.

12

CSAKO SP POL 2010 Wałach gniada/175 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Agata Janiszewska
B:
brak
32.

70

DARLING Z ZANG BEL 2010 Wałach gniada/165 F: Diamant Z /
M: Nimf 2
O: Andrzej Kisilewicz
B:
K020558 056015Z55605910
33.

77

DASTIFF SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Power Prince
M: Doryda
O: Kaja Sabok
B: Sławomir Stanisławski
K013668 POL009670002502
34.

107

DIANTHA HBC F:
M:
O:
B:
35.

19

DOT Q Westfalskafalska POL 2012 Klacz kasztanowata F: Lupicor
M: Donatella Q
O: Aetta Kucharska
B: Agroterra sp. z o.o.
brak
36.

54

DYNAMIC WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Ray Of Light /
M: Dystynkcja / Orsk
O: Julia Mieszczak
B:
K009145 POL040000003126
37.

68

ELKANAN SP POL 2009 Ogier gniada F: Voltaire /
M: Elba / Elvis
O: Maria Czuchryta
B: Maria Czuchryta
K016352 616009670117009
38.

94

EMISJA M SP POL 2009 Klacz gniada F: So In Love / Calvados
M: Eneida / Fanimo
O: Daniel Forysiak
B: SK Moszna Sp. z o. o.
K018820 POL009690066609
39.

43

ENTER MŁP POL 2009 Wałach gniada/155 F: Barnaba /
M: Eurydyka / Harun I
O: Agnieszka Kaminiarz
B: Agnieszka Kaminiarz
K020831 616006630148109
40.

69

EPONA SP POL 2009 Klacz gniada F: Iterb / Davidoff
M: Etoile / Seigon
O: Bogna Krasik
B: Krzysztof Nowotarski
K016151 616009690113209
41.

83

FANTASTIC FRIEDA HAN GER 2009 Klacz ciemnogniada/168 F: For Edition / Forsyth
M: Pirola / Pinkus
O: Joanna Pawlak, Bartosz Kazimierczak
B: Sonja und Klaus Jungclaus
K018041 DE431314001909
42.

90

FLORENTINUS WESTF GER 2009 Wałach kasztanowata F: Florenciano /
M: Franzi / Flemingh
O: Beata Szuber
B:
K022235 DE441411257809
43.

104

FLOYD KWPN POL 2010 Wałach F: Casall
M: Indoctro
O: Łukasz Wasilewski
B: Holandia
K00000
44.

89

FORT KWPN NED 2010 Wałach gniada F: Berlin / Cassini I
M: Wucinda / Heartbreaker
O: Beata Szuber
B:
K020185 528003201002934
45.

50

GASPRA SP POL 2005 Klacz gniada F: PRO SAVAGE
M: GRACJA
O: IZABELA JURASIK
B: DITER STANIEK
POL 009540039105
46.

62

GEISHA SP POL 2011 Klacz ciemnogniada/160 F: Huzar /
M: Geravela / Aravel Waro
O: Mariusz Kleniuk
B: Mariusz Kleniuk
K020159 616009590271711
47.

42

GENEZA SP POL 2002 Klacz gniada/170 F: Leandro / Lenz
M: Galilea / Przedświt XIII-4
O: Agnieszka Kaminiarz
B: Agnieszka Kaminiarz
K014613 POL009630163202
48.

36

GIAUR SP POL 2002 Wałach gniada F: CORRERO
M: GRENADA
O: ANNA LIPIEC
B: SK RACOT
-
49.

105

GOLDDIGER F:
M:
O:
B:
50.

38

GRAIS SP POL 2009 Klacz siwa/172 F: Bajou Du Rouet / Balou Du Rouet
M: Grafia / Grand Amour
O: Sandy Kulejewska
B: Robert Stasiuk
K023138 616009580715709
51.

29

HOCHSTYL Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada/174 F: Powój
M: Haftka
O: Sylwia Stępkowska-Budzisz
B: Hochnowski Wiesław
K014419
52.

2

IDOL Czeski Ciepłokrwisty CZE 2006 Wałach gniada/175 F: Carismo
M: Chvile
O: Wojciechowski
B: Svadlakova Miroslava
Brak
53.

4

IRONIA Koń Oldenburski POL 2010 Klacz gniada F: Canstakko
M: Inspiration
O: Lech Januszewski
B: Małgorzata Siergiej
K017976
54.

15

JUNAK SP POL 2012 Wałach gniada F: Ludger /
M: Jakuza / Navarro
O: Anna Miśkiewicz
B: Sylwester Kosiński
K022335 616009682005012
55.

93

KOLIBER SP POL 2003 Wałach kasztanowata/163 F: Turbud Quirinus
M: Kolonia
O: Marek Nikolas
B: Jacek Bobik
POL 009640033603
56.

87

KOLORADO SP POL 2008 Wałach kasztanowata F: Vandamme
M: Kapriola
O: Joanna Laszuk
B: Staszczak Małgorzata
brak
57.

8

L-KAPRYS TS POL 2010 Wałach gniada/171 F: Lanos /
M: Karima /
O: Kaja Świeżewska
B: Magdalena Zaręba
brak
58.

5

L'CHICOS OLD GER 2012 Ogier ciemnogniada F: Chico's Boy /
M: Luna / Landjonker
O: Beata Mączka
B: Marita Niehaus
K022886 DE418181071512
59.

65

LALKA W SP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Quimbal
M: Lotty
O: Adrianna Petyniak
B: Rosiak Marek
brak
60.

32

LIBERATTO P SP POL 2002 Ogier kara F: Corofini
M: Loretta
O: Łukasz Wylęga
B: Witold Polowczyk
K011026
61.

16

LITTLE LADY KM POL 2010 Klacz gniada/mk: F: nn / nn
M: nn / nn
O: Monika Gołygowska
B: Sulwester Kosiński
K022511 616999682001010
62.

61

ŁUKKATO SP POL 2010 Wałach gniada F: Stakkato Gold /
M: Łotwa /
O: Marcin Bauer
B: Mariusz Kleniuk
K019759
63.

27

MALBRON WLKP POL 2002 Ogier gniada F: luron
M: mantyla
O: B.Szeląg
B: -
K010703
64.

55

NIKO KUC DEU 2004 Wałach kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Agnieszka Trocha
B: nieznany
K018204 POL999670187304
65.

35

NOCNA DAMA SP POL 2006 Klacz gniada/170 F: Day Dream II S /
M: Nicole / Luron
O: Karolina Milaszkiewicz
B: Grzegorz Orlinski
K018245 POL009520044606
66.

82

OLIVEIRA Pełna Krew Angielska POL 1998 Klacz ciemnogniada/168 F: Kastet / Dakota
M: Oliera / Club House
O: Ireneusz Dźwigoński
B: SK Moszna
K023369 POL980000005561
67.

86

OUTLANDER DSH POL 2012 Wałach gniada F: No Limit 7 / Nimmerdor
M: Ofelia / nn
O: Witold Hudzik
B: SK Jaroszówka
K023038 DE498878274812
68.

17

PATAGONIA WLKP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Abraxis-Z-Plus-S / Elvis
M: Platyna / Mabant
O: Anna Miśkiewicz
B: Anna Miśkiewicz
K018275 616007670117910
69.

18

PAVAROTTI Czeski Goracokrwisty CZE 2007 Wałach gniada F: Lordano
M: Pamina
O: Anetta Kucharska
B: Anetta Kucharska
K012091
70.

91

PIPPI HAN GER 2011 Klacz kara F: Perigueux /
M: A Lafayette / Perpignon
O: Paulina Burdyka
B: Bernhard i Britta Nordbeck
K022654 DE431318501211
71.

84

PIRELLA SP POL 2007 Klacz siwa F: Bajou Du Rouet
M: Polinegri
O: Magdalena Jasinska
B: -
K015352
72.

92

QUICKLY R. C. KWPN NED 2011 Klacz kasztanowata F: Quinto HBC / Quidam de Revel
M: Uitrolien C / Nabuur
O: Wojciech Wszędybył
B:
K020945 528008110068111
73.

41

QUIDAM DE HENRY Oldenburska POL 2004 Wałach ciemnogniada F: GUIDAM DE HENRY
M: HAUPTSTUTBUCH HEIDEROSE
O: MONIKA GALICKA
B: RINGKAMP, PETRA & JENS
K014831 DE 43330109104
74.

85

QUITE LASSY Westfalska POL 2010 Klacz gniada/164 F: QUITE CAPITOL
M: LASSY
O: MATUSZEWSKI DARIUSZ
B: MONTIS SP. Z O.O.
K020459 DE 441411588410
75.

47

RADOSNA Szlachetna Półkrew POL 2008 Klacz kara F: Regres II
M: Rywalka
O: Aleksandra Ciechańska
B: Stanisław Patyk
BRAK
76.

37

REQUER DU MERU SP POL 2010 Wałach kasztanowata F: -
M: -
O: GRAŻYNA CHARKOWSKA
B: -
-
77.

78

ROSA WLKP POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Palatyn /
M: Roma / Meteor
O: Tomasz Gałuszka
B: Jerzy Jezior
K022016 POL007670169907
78.

9

SANDRA DIAMOND S Niem. Sport. POL 2009 Klacz gniada F: Sandro Boy / Sandro Z
M: Apanaczi-Plus-S / Power Prince
O: Agnieszka Środecka
B: Zbigniew Szumlakowski
K023545 DE455879000109
79.

45

SANSIERRA WESTF POL 2005 Klacz gniada F: San Siro /
M: Pia / Paradermarsch II
O: Joanna Jarosz
B: Heinrich Beckmeier
K019153 DE441411339105
80.

13

SANTI WLKP POL 2008 Klacz gniada/173 F: Ludger / Laptop
M: Sanois / Czad
O: Agata Janiszewska
B: Sylwester Kosiński
K019067 616007682000108
81.

34

SINGLE HOL POL 2009 Wałach gniada F: Singulord Jet /
M: Kampone / Langa. Express
O: Błażej Such
B:
K020214 DE421000178309
82.

66

STAR MANGAL XX POL 2008 Wałach gniada F: King Charlemagne /
M: Sea Of Star / Persian Bold
O: Anna Nadolna
B: Pepo
K022994 POL080000000001
83.

51

STRZAŁKA SP POL 2006 Klacz gniada F: San /
M: Satena / Adriatyk
O: Weronika Lucińska
B:
K023009 POL999540148806
84.

40

TOPAZ SP POL 2006 Wałach gniada F: Turkus / Le Voltaire
M: Iskra / nn
O: Żaneta Cieluch
B: Żaneta Cieluch
K018234 POL009640054506
85.

64

TOUAREG KUC POL 2004 Ogier ciemnogniada/kuc:149 F: Domingo / Top Dark Dream
M: Tosca / Ardahan
O: Andrzej Sowa
B: Dominik Gronet
K010253 POL013640007704
86.

88

UNIQUE SP POL 2007 Ogier gniada F: Guffi / Grandeur
M: Uroda / Qumball
O: Beata Szuber
B: Beata Szuber
K016797 POL009670130607 104XD70
87.

25

WATRA TS POL 2002 Klacz gniada F: nn / nn
M: nn / nn
O: Biuro Ochrony Osób i Mienia GRZELAK Włocławek
B:
K015574 616999520124402
88.

21

WELT DURAN SP POL 2000 Ogier gniada F: Welt Gang
M: Daria
O: Anetta Kucharska
B: Remigiusz Makowski
brak
89.

30

WENA SP POL 2008 Klacz siwa F: Parys
M: Wizja
O: Michał Bronś
B: Piotr Koch
K015067
90.

49

WITO WLKP POL 2009 Wałach gniada F: Rytm /
M: Wilga / Agar
O: Teresa Wawrzyniak
B: Czesław Kubaja
K015798 616007530335409
Rider Club
Competition
Prize
Biernaczyk Julia WKS Śląsk Wrocław
100
70
SUM:
170.00
Forysiak Laura bpk
zaliczony
Gałuszka Wiktoria bpk
zaliczony
Gumowska Anna KS Small Cherry Trzebnica
50
100
SUM:
150.00
Horbacz Sara BPK
zaliczony
Januszewska Zuzanna KJ Partynice Wrocław
200
200
SUM:
400.00
Jerzyk Żaneta KJ Korys Przygorzele
50
SUM:
50.00
Malepszy Matylda
100
SUM:
100.00
Miśkiewicz Anna KJ Volta Miłocice Małe
50
150
100
SUM:
300.00
Morsztyn Natalia bpk
zaliczony
Nikolas Kaja Stajnia Atena
zaliczony
Pawlak Joanna KJ Jaroszówka
100
150
SUM:
250.00
Sąsiadek Bogna
50
SUM:
50.00
Staszak Weronika bpk
zaliczony
Such Błażej bpk
150
50
SUM:
200.00
Szuber Beata KJ Bachmat Pruszowice
100
150
SUM:
250.00
Wasilewski Łukasz KJ Canexdog
150
70
100
SUM:
320.00
Wolan Karolina BPK
zaliczony
Wszędybył Jagoda KJ Bachmat Pruszowice
70
SUM:
70.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baszniak Hanna
OSK Michalscy Trzebnica
ARKO (81)
2017-06-03
1
2017-06-03
12
2017-06-04
18
Biernaczyk Julia
WKS Śląsk Wrocław
ARA (48)
2017-06-03
1
100
2017-06-03
8
2017-06-04
3
70
Brodziak Małgorzata
KJ Picador
ELKANAN (68)
2017-06-03
7
2017-06-03
4
Bronś Julia
Klub Jeździecki Jaroszówka
WENA (30)
2017-06-04
1
2017-06-04
7
Browarska Ewa
KKJ Wiktoria
PIRELLA (84)
2017-06-04
Budzisz Kamila
BPK
2017-06-04
1
2017-06-04
17
Burdyka Paulina
KJ Bachmat Pruszowice
PIPPI (91)
2017-06-03
1
2017-06-03
1
2017-06-04
1
2017-06-04
11
Charkowska Julia
KS Small Cherry
GIAUR (36)
2017-06-04
1
2017-06-04
1
2017-06-04
6
2017-06-04
5
Chuczak Łukasz
OSK Michalscy Trzebnica
2017-06-04
34
2017-06-04
Ciechańska Natalia
BRAK
RADOSNA (47)
2017-06-03
1
2017-06-03
12
Dźwigońska Weronika
WKS Śląsk Wrocław
2017-06-04
1
2017-06-04
1
Forysiak Laura
bpk
2017-06-03
33
2017-06-03
1
2017-06-04
3
2017-06-04
2
zaliczony
Galicki Anzelm
KLUB JEŹDZIECKI ARKADIA
2017-06-04
1
2017-06-04
1
Gałuszka Wiktoria
bpk
ROSA (78)
2017-06-04
7
zaliczony
Gołygowska Monika
KJ VOLTA
2017-06-03
1
2017-06-03
38
2017-06-04
13
2017-06-04
16
Greszczuk-Zabawka Elżbieta
bpk
BAJER (44)
2017-06-04
15
Grosz Bartosz
LKJ Moszna
2017-06-03
9
2017-06-03
10
2017-06-04
11
2017-06-04
Grzelak Natalia
bpk
WATRA (25)
2017-06-03
1
2017-06-03
1
Gumowska Anna
KS Small Cherry Trzebnica
2017-06-03
1
2017-06-03
2
50
2017-06-04
1
2017-06-04
1
100
Hałka Oliwia
bpk
2017-06-04
1
2017-06-04
1
Horbacz Sara
BPK
GASPRA (50)
2017-06-03
1
2017-06-03
1
2017-06-04
1
zaliczony
2017-06-04
4
Hudzik Witold
bpk
2017-06-03
33
2017-06-03
11
2017-06-04
1
2017-06-04
8
2017-06-04
6
Janiszewska Paulina
KJ Volta Miłocice Małe
SANTI (13)
2017-06-03
1
2017-06-03
1
2017-06-04
1
2017-06-04
26
Januszewska Zuzanna
KJ Partynice Wrocław
IRONIA (4)
2017-06-03
1
200
2017-06-04
1
200
Jarosz Nina
LKJ Platan Wrocław
2017-06-03
6
Jerzyk Żaneta
KJ Korys Przygorzele
TOPAZ (40)
2017-06-04
2
50
2017-06-04
7
Kaminiarz Małgorzata
St. KS Arkadia
GENEZA (42)
2017-06-04
1
2017-06-04
16
ENTER (43)
2017-06-04
1
2017-06-04
17
Kaźmierczak Maja
bpk
CADENCE (24)
2017-06-03
1
2017-06-03
33
Kisilewicz Aleksandra
KJ Picador
2017-06-04
4
2017-06-04
Kisilewicz Andrzej
KJ Picador
2017-06-04
1
2017-06-04
26
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
2017-06-03
1
2017-06-03
7
GEISHA (62)
2017-06-03
33
2017-06-03
1
Kozakiewicz Paulina
Karkonoski KJ
2017-06-03
2017-06-03
Kras Magdalena
OSK Michalscy Trzebnica
2017-06-03
1
2017-06-03
4
2017-06-04
14
2017-06-04
5
Kulejewska Sandy
bpk
GRAIS (38)
2017-06-03
1
2017-06-03
1
2017-06-04
19
Kulpińska Julita
bpk
APOLLO (60)
2017-06-04
10
2017-06-04
4
Kunecka Hanna
bpk
EPONA (69)
2017-06-04
2017-06-04
19
Kurek Justyna
BPK
2017-06-03
1
2017-06-03
1
DOT Q (19)
2017-06-03
1
2017-06-03
1
Laszuk Joanna
Klub Jeździecki Bachmat
2017-06-03
1
2017-06-03
1
2017-06-03
1
2017-06-04
1
2017-06-04
1
Lis Amelia
Klub Jeździecki PICADOR
BRZOZA (67)
2017-06-04
1
2017-06-04
1
Mączka Beata
KS Small Cherry Trzebnica
2017-06-03
1
2017-06-03
1
Majewska Natalia
BPK
2017-06-03
1
2017-06-03
1
2017-06-04
Malepszy Matylda
2017-06-04
13
2017-06-04
2
100
Matuszewska Monika
KJ Partynice Wrocław
2017-06-04
32
2017-06-04
31
Milian Ewa
KKJ Wiktoria
PIRELLA (84)
2017-06-04
2017-06-04
Miśkiewicz Anna
KJ Volta Miłocice Małe
JUNAK (15)
2017-06-03
1
2017-06-03
3
50
2017-06-04
10
2017-06-04
2017-06-03
1
150
2017-06-04
13
2017-06-03
2
100
Morsztyn Natalia
bpk
2017-06-03
1
2017-06-03
1
2017-06-04
15
2017-06-04
6
zaliczony
Muszyńska-Drabarek Kamila
bpk
ASSAN (6)
2017-06-03
4
2017-06-03
3
Nadolna Anna
KJ Picador
2017-06-04
1
2017-06-04
26
Nikolas Kaja
Stajnia Atena
KOLIBER (93)
2017-06-03
1
2017-06-03
1
2017-06-04
8
zaliczony
2017-06-04
20
Nowaczyk Vanessa
KJ Jeziorki-Osieczna
ARAMIS (46)
2017-06-04
1
2017-06-04
1
Pawlak Joanna
KJ Jaroszówka
2017-06-04
2
100
2017-06-04
2
150
Petyniak Adrianna
KJ Picador
LALKA W (65)
2017-06-04
1
2017-06-04
1
Pociecha-Ochab Joanna
OSK Michalscy Trzebnica
2017-06-03
1
2017-06-03
5
2017-06-04
5
2017-06-04
9
Różalska Ilona
KJ Volta Miłocice Małe
CSAKO (12)
2017-06-03
1
2017-06-03
33
2017-06-04
1
2017-06-04
1
Sabok Kaja
KJ Korys Przygorzele
DASTIFF (77)
2017-06-04
Sąsiadek Bogna
CORJANO (106)
2017-06-04
6
2017-06-04
4
50
Siwek Zuzanna
KJ-Woltyżerski Faworyt
2017-06-04
1
2017-06-04
32
Sowa Daria
KJ Picador
TOUAREG (64)
2017-06-04
1
2017-06-04
Środecka Agnieszka
LKJ Ostroga Opole
2017-06-03
1
2017-06-03
1
Staszak Weronika
bpk
BANKIET (33)
2017-06-04
5
zaliczony
2017-06-04
12
Such Błażej
bpk
SINGLE (34)
2017-06-03
9
2017-06-04
12
2017-06-04
2017-06-03
1
150
2017-06-03
6
2017-06-04
3
50
2017-06-04
Szeląg Róża
KS Small Cherry
MALBRON (27)
2017-06-03
1
2017-06-03
1
2017-06-04
1
2017-06-04
26
Szeląg Róża
KS Small Cherry Trzebnica
DYNAMIC (54)
2017-06-03
1
2017-06-03
1
2017-06-04
1
2017-06-04
1
Szuber Beata
KJ Bachmat Pruszowice
UNIQUE (88)
2017-06-03
3
2017-06-03
4
FORT (89)
2017-06-03
2
100
2017-06-03
2
2017-06-03
8
2017-06-03
5
COMETA (96)
2017-06-04
1
2017-06-04
26
2017-06-04
1
150
2017-06-04
6
Szymkowicz Wiktoria
BPK
ART BEJ (22)
2017-06-04
1
2017-06-03
1
2017-06-03
1
2017-06-04
Tokarska Iga
KJ Bachmat
CHESTER (101)
2017-06-04
35
2017-06-04
1
2017-06-04
12
CALITICO (102)
2017-06-04
20
Tomczyk Julia
KS Small Cherry Trzebnica
ANTONIA (52)
2017-06-03
1
2017-06-03
1
2017-06-04
1
2017-06-04
1
2017-06-04
9
2017-06-04
Urbanek Antonina
Stadnina Koni Kruszyńscy
2017-06-03
11
2017-06-03
11
2017-06-04
13
2017-06-04
1
Wasilewski Łukasz
KJ Canexdog
FLOYD (104)
2017-06-04
1
150
2017-06-04
4
GOLDDIGER (105)
2017-06-04
3
70
2017-06-04
3
100
Wawrzyniak Martyna
bpk
WITO (49)
2017-06-03
1
2017-06-03
10
2017-06-04
8
2017-06-04
18
Wersocka Jagoda
KJ Victor Wrocław
AIDA (1)
2017-06-04
11
2017-06-04
10
Wojciechowska Kamila
Ośrodek sportów konnych Michalscy
IDOL (2)
2017-06-04
1
2017-06-04
1
2017-06-03
1
2017-06-03
1
Wolan Karolina
BPK
NIKO (55)
2017-06-03
1
2017-06-03
1
2017-06-04
9
zaliczony
2017-06-04
14
Wszędybył Jagoda
KJ Bachmat Pruszowice
2017-06-03
3
70
2017-06-04
6
2017-06-04
7
2017-06-03
5
Wylęga Marta
KJ Jumping Team Brynica
2017-06-04
5
2017-06-04
5
Zagórska Zuzanna
bpk
AWANTI (23)
2017-06-03
11
2017-06-03
1

Number of Riders: 76

Number of Horses: 90

The sum of prizes: 2 310.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl