Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRBiT Lambada
Częstochowa, 3.06.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 07:45:15
2017-06-01 22:35:36
Julia Rozpondek PERIDOT
  • 2x 2/80 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
44 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 07:45:40
2017-06-01 22:29:53
Amelia Krywult MEBORA
  • 1x 3/LL/LL zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/L/L z trafieniem w normę czasu (dodatek S1)
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 07:45:53
2017-06-01 22:21:50
Joanna Woszczyna KENIA
  • 1x 5/L/L z trafieniem w normę czasu (dodatek S1)
  • 1x 6/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 07:46:30
2017-06-01 22:15:08
Natalia Kot AWANTAŻ
  • 2x 4/L/L styl jeźdźca
  • 1x 5/L/L z trafieniem w normę czasu (dodatek S1)
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 21:40:42
2017-06-01 20:50:34
Julita Kowalik EUPHORIA
  • 1x 2/80 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/LL/LL zwykły art.238.2.1
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 21:40:58
2017-06-01 20:49:30
Julita Kowalik EXPERTUS
  • 1x 2/80 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/LL/LL zwykły art.238.2.1
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-01 08:43:43
2017-06-01 07:19:21
Marcel Stochel BAKSZYSZ
  • 2x 2/80 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
38 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 22:16:50
2017-05-31 22:05:11
Olga Puch RADOŚĆ
  • 1x 1/60 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 21:07:14
2017-05-31 21:02:43
Zuzanna Rogacz K-REWITA
  • 1x 2/80 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/LL/LL zwykły art.238.2.1
36 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 20:29:38
2017-05-31 15:45:41
Zuzanna Piotrowicz BOSTON
  • 1x 5/L/L z trafieniem w normę czasu (dodatek S1)
  • 1x 6/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
35 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 14:53:01
2017-05-31 11:56:23
Natalia Młyńczyk M-PYZA
  • 1x 1/60 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/80 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 14:53:12
2017-05-31 11:55:54
Emilia Szyja MISTRAL
  • 1x 1/60 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x 2/80 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
33 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 07:56:09
2017-05-31 06:53:03
Patrycja Szota CIEKAWY
  • 2x 1/60 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
32 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 07:56:18
2017-05-31 00:49:08
Klaudia Dzida ROBSON
  • 1x 5/L/L z trafieniem w normę czasu (dodatek S1)
  • 1x 6/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
31 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 07:56:27
2017-05-30 22:22:34
Agnieszka Mirowska BAJER
  • 2x 2/80 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:14:35
2017-05-30 20:42:53
Anna Michalska ROSOMAK
  • 2x 1/60 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:14:51
2017-05-30 08:50:26
Weronika Klabisz NOTIS
  • 2x 4/L/L styl jeźdźca
27 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 20:36:44
2017-05-29 17:52:19
Aleksandra Strzelczyk MALTA
  • 1x 1/60 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/80 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
26 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 20:37:00
2017-05-29 12:29:24
Agnieszka Karaszewska CHILLOUT
  • 1x 5/L/L z trafieniem w normę czasu (dodatek S1)
  • 1x 6/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
25 ENTRY ACCEPTED 2017-05-29 08:12:57
2017-05-28 22:26:36
Aleksandra Kwiatkowska MICHAIŁ
  • 1x 1/60 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/LL/LL zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 17:52:29
2017-05-28 16:37:20
Sabina Pawełkiewicz OSTA
  • 1x 1/60 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x 2/80 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
23 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 17:53:23
2017-05-28 10:13:23
Emilia Puch W-CORINA
  • 2x 3/LL/LL zwykły art.238.2.1
22 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:16:03
2017-05-27 16:36:31
Marta Barczak DUKAT
  • 1x 3/LL/LL zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L/L styl jeźdźca
21 ENTRY ACCEPTED 2017-05-27 23:16:21
2017-05-27 10:22:06
Aleksandra Antczak SURI
  • 2x 4/L/L styl jeźdźca
20 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:00:32
2017-05-25 20:40:29
Katarzyna Jędrysiak ISUBR
  • 2x 2/80 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
19 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:00:51
2017-05-25 19:23:31
Ania Posyłek TARNINA
  • 1x 3/LL/LL zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L/L styl jeźdźca
18 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:01:12
2017-05-25 18:46:54
Maja Śledzik SZANSA
  • 2x 1/60 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
17 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:01:27
2017-05-25 16:21:46
Aleksandra Blachnicka TARGOWICA
  • 1x 3/LL/LL zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/L/L z trafieniem w normę czasu (dodatek S1)
16 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:01:43
2017-05-25 15:30:14
Aleksandra Sowińska RUBIN
  • 1x 1/60 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x 2/80 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
15 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 09:06:50
2017-05-24 19:50:29
Julia Badora MOCARZ
  • 2x 2/80 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
14 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 19:14:15
2017-05-24 16:40:55
Karolina Świącik CUBUS
  • 1x 5/L/L z trafieniem w normę czasu (dodatek S1)
  • 1x 6/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem
13 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 19:14:45
2017-05-24 16:40:24
Renata Ryńska ARON
  • 1x 1/60 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/80 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/LL/LL zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 19:14:56
2017-05-24 08:30:07
Zofia Poradomska ATENA
  • 2x 1/60 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 21:01:49
2017-05-23 18:56:43
Karolina Czerwik MAGNAT
  • 2x 1/60 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 07:56:45
2017-05-23 10:56:53
Karolina Sołtys MILKA
  • 2x 1/60 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 07:46:13
2017-05-23 10:56:23
Karolina Sołtys BAJER
  • 1x 1/60 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
8 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 21:02:37
2017-05-23 10:49:43
Maria Knap GANIMEDES
  • 2x 1/60 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
7 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 21:02:54
2017-05-23 10:44:38
Zofia Kotas GRECJA
  • 2x 1/60 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 20:45:36
2017-05-21 20:44:33
Elżbieta Bujna LUPIMAXI
  • 2x 1/60 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 2/80 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-05-21 20:45:58
2017-05-21 20:39:18
Monika Zalega TEST
  • 2x 4/L/L styl jeźdźca
4 ENTRY ACCEPTED 2017-05-16 20:13:03
2017-05-16 14:17:08
Alicja Węgrzyn KIA
  • 1x 3/LL/LL zwykły art.238.2.1
  • 2x 4/L/L styl jeźdźca
3 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 21:08:19
2017-05-15 20:49:37
Aleksandra Hajzyk DINARO
  • 1x 2/80 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 21:08:35
2017-05-15 20:49:12
Marta Pawłowska DINARO
  • 1x 1/60 cm/towarzyski zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-15 20:41:34
2017-05-15 20:13:44
Aleksandra Walaszczyk RÓŻA
  • 1x 3/LL/LL zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/L/L styl jeźdźca
  • 1x 5/L/L z trafieniem w normę czasu (dodatek S1)
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Antczak Aleksandra KJ Lambada
2001 (J.)
Brak
2. Badora Julia Stajnia Apollo
2003 (JM.)
Brak
3. Barczak Marta Klub Jeździecki Lambada
2000 (J.)
O026127
4. Blachnicka Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barda-Szwadron Jankowice
2002 (JM.)
O038735
5. Bujna Elżbieta KJ Apollo
S
brak
6. Czerwik Karolina Bez przynależności
2004 (JM.)
Brak
7. Dzida Klaudia nie zrzeszona
1996 (MJ.)
O023015
8. Hajzyk Aleksandra BRAK
2005 (JM.)
BRAK
9. Jędrysiak Katarzyna Pasat Wielki Bór
2000 (J.)
brak
10. Karaszewska Agnieszka BPK
S
O010018
11. Klabisz Weronika niezrzeszony
1999 (J.)
O044043
12. Knap Maria BPK
2005 (JM.)
brak
13. Kot Natalia EKO
2002 (JM.)
Brak
14. Kotas Zofia BPK
2000 (J.)
brak
15. Kowalik Julita BPK
2010 (Mł.)
O039206
16. Krywult Amelia BPK
2004 (JM.)
O036779
17. Kwiatkowska Aleksandra KJ Lambada
S
O008546
18. Michalska Anna Bez przynależności
2007 (Mł.)
Brak
19. Mirowska Agnieszka BPK
2000 (J.)
brak
20. Młyńczyk Natalia BPK
2002 (JM.)
brak
21. Pawełkiewicz Sabina KJ Lambada
2003 (JM.)
brak
22. Pawłowska Marta BRAK
2002 (JM.)
BRAK
23. Piotrowicz Zuzanna Klub Jeździecki LAMBADA Częstochowa
1998 (MJ.)
O026125
24. Poradomska Zofia BPK
2000 (J.)
brak
25. Posyłek Ania Brak
2003 (JM.)
Brak
26. Puch Emilia BPK
2002 (JM.)
O042546
27. Puch Olga BPK
2006 (Mł.)
Brak
28. Rogacz Zuzanna Klub Jeździecki Amigo
2003 (JM.)
brak
29. Ryńska Renata Lambada
S
brak
30. Śledzik Maja Apollo
2005 (JM.)
brak
31. Sołtys Karolina BPK
2000 (J.)
brak
32. Sowińska Aleksandra Lambada
2003 (JM.)
brak
33. Stochel Marcel Klub Jeździecki Rancho Zrębice
2000 (J.)
Brak
34. Strzelczyk Aleksandra Stajnia Pasat Wielki Bór
2001 (J.)
Brak
35. Świącik Karolina KJ Lambada
S
O026124
36. Szota Patrycja Stajnia bajka
1996 (MJ.)
Brak
37. Szyja Emilia BPK
2001 (J.)
brak
38. Walaszczyk Aleksandra Róża - Team Zommo
2002 (JM.)
0038574
39. Węgrzyn Alicja JKS Barda Szwadron Jankowice
2002 (JM.)
O038871
40. Woszczyna Joanna JKS Szwadron Barda Jankowice
S
O033401
41. Zalega Monika Klub Jeździecki Amigo
2002 (JM.)
O039950
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

2

ARON SP POL 2007 Wałach gniada F: San
M: Arbia
O: Karolina Świącik
B: Ireneusz Gaj
brak
2.

3

ATENA . POL 2000 Klacz inna F: .
M: .
O: .
B: .
brak
3.

43

AWANTAŻ Małopolska POL 25.03.2010 Wałach gniada/165cm F: Frazes
M: Awelana
O: Łukasz Kot
B: Bogusław Dąbrowski
Brak 616006550027110
4.

27

BAJER . POL 2010 Wałach inna F: .
M: .
O: ..
B: .
brak
5.

37

BAKSZYSZ . POL 2005 Wałach inna F: .
M: .
O: .
B: .
brak
6.

22

BOSTON Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2007 Wałach ciemnogniada/165 F: San
M: Bastia
O: Zuzanna Piotrowicz
B: Bogdan Wachelka
K016848 POL009540036807
7.

31

CHILLOUT SP POL 2010 Wałach siwa F: Posejdon
M: Carola
O: Agnieszka Karaszewska
B: Dunia
K020563 616009580200310
8.

25

CIEKAWY Typ Prymitywny POL 2011 Klacz gniada/kuc: F: Nn
M: Nn
O: Agnieszka Lorentz
B: Agnieszka Lorentz
Brak
9.

1

CUBUS OLD POL 2009 Wałach gniada F: Canto
M: Hanterka
O: Bogdan Wachelka
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K018703
10.

12

DINARO SP POL 2000 Wałach kasztanowata F: Levoltaire
M: Darda
O: Ludwik Gorczyca
B: Diter Staniek
brak
11.

14

DUKAT Małopolska POL 2011 Wałach siwa/163 cm F: Drop
M: Duma
O: Marta Barczak
B: Sławomir Królik
brak 616006540050711
12.

35

EUPHORIA . POL 2005 Klacz inna F: .
M: .
O: .
B: .
brak
13.

36

EXPERTUS . POL 2005 Wałach inna F: .
M: .
O: .
B: .
brak
14.

7

GANIMEDES . POL 2010 Klacz inna F: .
M: .
O: .
B: .
brak
15.

8

GRECJA . POL 2010 Klacz inna/kuc: F: .
M: .
O: .
B: .
brak
16.

16

ISUBR Małopolska POL 2000 Wałach gniada F: Mond Care
M: Idylla
O: Sławomir Grabowski
B: Sławomir Grabowski
brak
17.

39

K-REWITA Kuc Feliński POL 2009 Klacz kara/kuc: F: Marinero
M: Kenia
O: Monika Rogacz
B: Kazimierz Ancygier
brak
18.

42

KENIA Wielkopolska POL 2002 Klacz gniada F: Mabant
M: Karima
O: J.Woszczyna
B: .
K010957 POL007670052502 11362
19.

11

KIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Gawor
M: Kurosava
O: Renata Węgrzyn
B: Anna Pianka
K021414
20.

9

LUPIMAXI Westfalska POL 2012 Klacz gniada F: Lupicor KWPN
M: Jung Maksyma
O: Elżbieta Bujna
B: Agro
brak
21.

23

M-PYZA . POL 2010 Klacz inna F: .
M: .
O: .
B: .
brak
22.

4

MAGNAT SP POL 2009 Wałach kasztanowata/165 F: Calipo
M: Mała Księżniczka
O: Daniel Czerwik
B: Stawicki Władysław
Brak 6160095302410
23.

30

MALTA Mały Koń POL 05.03.2007 Klacz kasztanowata F: Drop
M: Miki
O: Zuzanna Grabowska
B: Slawomir Grabowski
brak
24.

41

MEBORA WLKP POL 2008 Klacz izabelowata/162 F: Bonsun
M: Meduza
O: Aleksandra Sosnowska-Krywult
B: Jan Gawron
K019048 POL007610203208
25.

32

MICHAIŁ Typ Szlachetny POL 2005 Wałach gniada F: NN
M: NN
O: Zbigniew Kawecki
B: brak
K018662 616999540126105
26.

24

MISTRAL . POL 2007 Wałach inna F: .
M: .
O: .
B: .
brak
27.

21

MOCARZ Małopolska POL 2008 Wałach gniada F: Kwinto
M: Milejdi
O: Julia Badora
B: -
Brak
28.

29

NOTIS SP POL 2010 Wałach gniada/175cm F: Clear To Jump St Gyvan Z
M: Nota
O: Grzegorz Wypchlak
B: .
K023682
29.

33

OSTA SP POL 2000 Klacz kasztanowata F: .
M: .
O: Bogdan Wachelka
B: .
Brak
30.

38

RADOŚĆ Wielkopolska POL 2003 Klacz inna F: Upper heights
M: Rewina
O: Tomasz Puch
B: Małgorzata Kosman
007660186003
31.

26

ROBSON SP POL 2009 Wałach siwa/172 F: Obelisk
M: Romada
O: Klaudia Dzida
B: Roman Wachelka
K021159
32.

28

ROSOMAK SP POL 2011 Wałach gniada/mk:159 F: Gordon
M: Rosa
O: Paulina Michalska
B: Leszek Kośnik
Brak
33.

13

RÓŻA Wielkopolska POL 2010 Klacz gniada/176 F: Fatim
M: Rawka
O: Paweł zomerfeld
B: Józef Nowak
993/17B 616007540033610
34.

20

RUBIN SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Obelisk
M: Romada
O: Bogdan Wachelka
B: Bogdan Wachelka
brak
35.

15

SURI SP POL 2006 Klacz gniada F: San
M: Sonia
O: Aleksandra Załęcka
B: Bogdan Wachelka
Brak
36.

18

SZANSA Wielkopolska POL 2000 Klacz gniada F: Poll
M: Szabla
O: Justyna Śledzik
B: Przeczewski Marek
brak POL 007540033600
37.

19

TARGOWICA SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: Graf Quidam
M: Talina
O: .
B: .
K022003 616009660594709
38.

17

TARNINA SP POL 2005 Klacz siwa F: BOLERO DE RAVEl
M: Taczanka
O: Dariusz Donderowicz
B: SK JAROSZÓWKA
Brak
39.

10

TEST Wielkopolska POL 2007 Wałach kasztanowata F: Delgor
M: Tersja
O: Marek Zalega
B: Laskowska Gizela
brak
40.

34

W-CORINA Holsztyńska POL 2006 Klacz siwa F: Colman
M: Sigrid
O: Tomasz Puch
B: Magens Michel
K018426 DE421000179306
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antczak Aleksandra
KJ Lambada
SURI (15)
2017-06-03
7
2017-06-03
5
Badora Julia
Stajnia Apollo
MOCARZ (21)
2017-06-03
6
2017-06-03
Barczak Marta
Klub Jeździecki Lambada
DUKAT (14)
2017-06-03
8
2017-06-03
8
Blachnicka Aleksandra
Jeździecki Klub Sportowy Barda-Szwadron Jankowice
2017-06-03
9
2017-06-03
9
Bujna Elżbieta
KJ Apollo
2017-06-03
2017-06-03
4
2017-06-03
1
Czerwik Karolina
Bez przynależności
MAGNAT (4)
2017-06-03
5
2017-06-03
Dzida Klaudia
nie zrzeszona
ROBSON (26)
2017-06-03
8
2017-06-03
3
Hajzyk Aleksandra
BRAK
DINARO (12)
2017-06-03
13
Jędrysiak Katarzyna
Pasat Wielki Bór
ISUBR (16)
2017-06-03
12
2017-06-03
Karaszewska Agnieszka
BPK
2017-06-03
2
2017-06-03
2
Klabisz Weronika
niezrzeszony
NOTIS (29)
2017-06-03
4
2017-06-03
4
2017-06-03
Knap Maria
BPK
2017-06-03
8
2017-06-03
Kot Natalia
EKO
2017-06-03
10
2017-06-03
5
2017-06-03
11
Kotas Zofia
BPK
GRECJA (8)
2017-06-03
14
2017-06-03
Kowalik Julita
BPK
2017-06-03
3
2017-06-03
4
2017-06-03
7
2017-06-03
5
2017-06-03
Krywult Amelia
BPK
MEBORA (41)
2017-06-03
1
2017-06-03
7
Kwiatkowska Aleksandra
KJ Lambada
2017-06-03
3
2017-06-03
2
Michalska Anna
Bez przynależności
ROSOMAK (28)
2017-06-03
6
2017-06-03
Mirowska Agnieszka
BPK
BAJER (27)
2017-06-03
7
2017-06-03
Młyńczyk Natalia
BPK
M-PYZA (23)
2017-06-03
Pawełkiewicz Sabina
KJ Lambada
OSTA (33)
2017-06-03
2017-06-03
2017-06-03
Pawłowska Marta
BRAK
DINARO (12)
2017-06-03
13
Piotrowicz Zuzanna
Klub Jeździecki LAMBADA Częstochowa
BOSTON (22)
2017-06-03
10
2017-06-03
4
Poradomska Zofia
BPK
ATENA (3)
2017-06-03
12
2017-06-03
Posyłek Ania
Brak
TARNINA (17)
2017-06-03
5
2017-06-03
2
2017-06-03
Puch Emilia
BPK
2017-06-03
2
2017-06-03
Puch Olga
BPK
2017-06-03
16
2017-06-03
Rogacz Zuzanna
Klub Jeździecki Amigo
2017-06-03
8
2017-06-03
11
Ryńska Renata
Lambada
ARON (2)
2017-06-03
1
2017-06-03
9
2017-06-03
3
Śledzik Maja
Apollo
SZANSA (18)
2017-06-03
2
2017-06-03
Sołtys Karolina
BPK
BAJER (27)
2017-06-03
10
Sowińska Aleksandra
Lambada
RUBIN (20)
2017-06-03
11
2017-06-03
11
2017-06-03
Stochel Marcel
Klub Jeździecki Rancho Zrębice
2017-06-03
4
2017-06-03
Strzelczyk Aleksandra
Stajnia Pasat Wielki Bór
MALTA (30)
2017-06-03
15
2017-06-03
10
Świącik Karolina
KJ Lambada
CUBUS (1)
2017-06-03
1
2017-06-03
5
Szota Patrycja
Stajnia bajka
CIEKAWY (25)
2017-06-03
9
2017-06-03
Szyja Emilia
BPK
MISTRAL (24)
2017-06-03
Walaszczyk Aleksandra
Róża - Team Zommo
RÓŻA (13)
2017-06-03
7
2017-06-03
9
2017-06-03
6
Węgrzyn Alicja
JKS Barda Szwadron Jankowice
KIA (11)
2017-06-03
6
2017-06-03
6
Woszczyna Joanna
JKS Szwadron Barda Jankowice
KENIA (42)
2017-06-03
3
2017-06-03
1
Zalega Monika
Klub Jeździecki Amigo
TEST (10)
2017-06-03
1
2017-06-03
3

Number of Riders: 41

Number of Horses: 40

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl