Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR-B Łagów
Łagów, 8.07.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
59 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 08:07:21
2017-07-06 23:02:33
Maria Filipska ASTEZA WM
  • 2x 1/miniLL/miniLL-90 cm dokładności art 238.1.1
58 ENTRY ACCEPTED 2017-07-07 08:07:36
2017-07-06 23:02:07
Maria Filipska EKSPLOZJA
  • 2x 1/miniLL/miniLL-90 cm dokładności art 238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 08:07:18
2017-07-06 07:36:46
Daniel Wieliczko HEBERTINO
  • 1x 1/miniLL/miniLL-90 cm dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
56 ENTRY ACCEPTED 2017-07-06 08:07:28
2017-07-06 07:36:28
Daniel Wieliczko HAJLATINO
  • 1x 1/miniLL/miniLL-90 cm dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
55 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 20:46:20
2017-07-05 17:44:51
Karina Skowron EDI
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
54 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 20:47:34
2017-07-05 17:36:47
Justyna Staniewska SILVIO SON 56
  • 1x 3/L/L- egzaminacyjny
53 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 20:47:03
2017-07-05 17:36:14
Justyna Staniewska VENTA
  • 1x 1/miniLL/miniLL-90 cm dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
52 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 20:46:37
2017-07-05 17:35:31
Justyna Staniewska ARIZONA RD
  • 1x 1/miniLL/miniLL-90 cm dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
51 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:18:19
2017-07-05 14:08:49
Szymon Nachotko UNIC WM
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
  • 1x 5/N/N- dokładności z rozgrywką art.238.1.2 Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
50 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:18:30
2017-07-05 12:29:13
Weronika Dźwigońska OLIVEIRA
  • 2x 2/L/L- zwykły specjalny
49 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 14:18:47
2017-07-05 12:22:46
Oliwia Hałka STRZAŁKA
  • 2x 2/L/L- zwykły specjalny
48 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 11:25:54
2017-07-05 11:01:16
Weronika Guszpil CASSONE
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
  • 1x 5/N/N- dokładności z rozgrywką art.238.1.2 Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
47 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 05:45:55
2017-07-04 22:33:33
Mariusz Kleniuk SECT MASINI
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
  • 1x 5/N/N- dokładności z rozgrywką art.238.1.2 Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
46 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 05:46:17
2017-07-04 22:33:08
Mariusz Kleniuk ŁUKKATO
  • 1x 3/L/L- egzaminacyjny
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
45 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:12:09
2017-07-04 22:00:14
Dominika Warmus MORIENTES
  • 1x 1/miniLL/miniLL-90 cm dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
44 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 22:12:29
2017-07-04 21:22:35
Sandra Besser CASS BALOU
  • 1x 1/miniLL/miniLL-90 cm dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
43 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 21:06:11
2017-07-04 20:21:33
Patrycja Tabisz ASSADUR
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
  • 1x 5/N/N- dokładności z rozgrywką art.238.1.2 Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
42 ENTRY CANCELED 2017-07-06 16:07:09
2017-07-04 16:18:57
Hubert Wojnowski CONTENDROS LIVE
41 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 21:06:51
2017-07-04 15:33:02
Alina Hennig ROULETTA
  • 1x 1/miniLL/miniLL-90 cm dokładności art 238.1.1
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
40 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:51:30
2017-07-04 14:42:41
Manja Schubert ARKO M
  • 1x 1/miniLL/miniLL-90 cm dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
39 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:35:01
2017-07-04 13:48:23
Anna Linke SAMURAI M
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
38 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:35:17
2017-07-04 13:47:23
Anna Linke CARLOTTA MOTTI
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
37 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:35:37
2017-07-04 13:15:47
Marko Maaß ARABESQUE DE LOSIER
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
36 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:35:57
2017-07-04 13:07:55
Marko Maaß JUWEL
  • 1x 1/miniLL/miniLL-90 cm dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
35 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:36:18
2017-07-04 13:06:34
Marko Maaß ALEHOPSASA
  • 1x 1/miniLL/miniLL-90 cm dokładności art 238.1.1
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
34 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:36:51
2017-07-04 12:23:49
Jan Żurowski ETOILE
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
  • 1x 5/N/N- dokładności z rozgrywką art.238.1.2 Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
33 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:37:10
2017-07-04 12:23:20
Wiesław Nowak FABIAN J Z
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
  • 1x 3/L/L- egzaminacyjny
32 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:37:32
2017-07-04 12:12:40
Wiesław Nowak LUCATONI
  • 1x 3/L/L- egzaminacyjny
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
31 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:37:47
2017-07-04 12:11:57
Wiesław Nowak HIMALAYA OF THE HUTS
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
30 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:38:02
2017-07-04 12:11:29
Wiesław Nowak FOOTLOOSE
  • 1x 5/N/N- dokładności z rozgrywką art.238.1.2 Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
  • 1x 6/C/C- zwykły art.238.2.1 Puchar Prezesa Firmy Megaserwis sp. z o.o
29 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 14:38:21
2017-07-04 12:10:59
Wiesław Nowak CASUS BELLI
  • 1x 5/N/N- dokładności z rozgrywką art.238.1.2 Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
28 ENTRY ACCEPTED 2017-07-04 08:18:55
2017-07-04 00:43:30
Wiktoria Woźniak LEGION
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
  • 1x 5/N/N- dokładności z rozgrywką art.238.1.2 Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
27 ENTRY ACCEPTED 2017-07-03 08:47:57
2017-07-03 08:02:43
Doreen Lange CONTARO
  • 1x 5/N/N- dokładności z rozgrywką art.238.1.2 Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
  • 1x 6/C/C- zwykły art.238.2.1 Puchar Prezesa Firmy Megaserwis sp. z o.o
26 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 20:39:13
2017-07-02 19:46:12
Gerald Dutschke CHANEL
  • 1x 5/N/N- dokładności z rozgrywką art.238.1.2 Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
25 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 20:39:31
2017-07-02 19:45:41
Gerald Dutschke CANDY
  • 1x 6/C/C- zwykły art.238.2.1 Puchar Prezesa Firmy Megaserwis sp. z o.o
24 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 20:39:50
2017-07-02 10:19:53
Alfons Mittasch MAGIC
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
  • 1x 3/L/L- egzaminacyjny
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
23 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 20:40:12
2017-07-02 10:19:27
Alfons Mittasch GAZELLE RO
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
  • 1x 3/L/L- egzaminacyjny
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
22 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 05:54:41
2017-07-01 22:40:06
Alfons Mittasch LORETTA
  • 2x 2/L/L- zwykły specjalny
  • 1x 3/L/L- egzaminacyjny
  • 2x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
21 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 05:55:02
2017-07-01 21:10:38
Vivien Reinold NORDLICHT R
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
20 ENTRY ACCEPTED 2017-07-02 05:55:29
2017-07-01 12:45:48
Kamila Budzisz HOCHSTYL
  • 2x 2/L/L- zwykły specjalny
  • 1x 3/L/L- egzaminacyjny
19 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 23:05:27
2017-06-29 21:56:08
Franziska Ullrich LA LUNA
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
18 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 23:05:39
2017-06-29 21:40:22
Benno Ullrich CISKO
  • 1x 1/miniLL/miniLL-90 cm dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
17 ENTRY ACCEPTED 2017-06-29 21:05:01
2017-06-29 20:56:27
Stefanie Pahl KONFIANCA R
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
  • 1x 5/N/N- dokładności z rozgrywką art.238.1.2 Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
16 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 22:02:09
2017-06-28 14:11:36
Karolina Kuwik MASIMO
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
  • 2x 3/L/L- egzaminacyjny
15 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 13:44:38
2017-06-28 12:33:34
Matylda Dubiniak KOLIA EWITA
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
  • 1x 5/N/N- dokładności z rozgrywką art.238.1.2 Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
14 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 13:45:26
2017-06-28 12:32:58
Matylda Dubiniak DAKAR B
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
13 ENTRY ACCEPTED 2017-07-05 09:29:58
2017-06-28 12:32:32
Matylda Dubiniak FENIKS
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
12 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 13:46:02
2017-06-28 12:32:02
Matylda Dubiniak NOBODY'S PERFEKT
  • 1x 1/miniLL/miniLL-90 cm dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
11 ENTRY CANCELED 2017-07-05 09:28:20
2017-06-28 12:30:20
Klaudia Smaza KELLY EWITA
  • 1x 1/miniLL/miniLL-90 cm dokładności art 238.1.1
10 ENTRY CANCELED 2017-07-05 09:27:59
2017-06-28 12:29:36
Anna Cependa KONTIKI EWITA
  • 1x 1/miniLL/miniLL-90 cm dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-28 07:39:20
2017-06-27 17:28:13
Fazja Adrar GLORIN F
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
  • 1x 3/L/L- egzaminacyjny
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 08:16:04
2017-06-25 22:20:27
Kati Hennig FRANZ- JOSEPH
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
7 ENTRY ACCEPTED 2017-06-27 08:16:13
2017-06-25 22:20:00
Kati Hennig FIDIBUS
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
  • 1x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
6 ENTRY CANCELED 2017-07-03 18:57:07
2017-06-20 21:44:49
Jasmin Jost GRAZIENNA
5 ENTRY CANCELED 2017-06-23 20:50:38
2017-06-20 13:39:30
Bianka Słabicka POLISA
4 ENTRY ACCEPTED 2017-06-20 07:12:29
2017-06-19 17:35:42
Anke Apsel FELICIA
  • 1x 1/miniLL/miniLL-90 cm dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
3 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 21:53:42
2017-06-08 10:58:16
Sophie Müller MONTOYA
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
  • 2x 4/P/P- dwufazowy art.274.5.2 Eliminacja Euro Cup Neisse/Nysa
2 ENTRY CANCELED 2017-07-06 16:07:28
2017-06-05 22:17:21
Marek Wojnowski DAR - L
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:15:42
2017-05-30 13:32:36
Claudia Pulst GROM
  • 1x 1/miniLL/miniLL-90 cm dokładności art 238.1.1
  • 1x 2/L/L- zwykły specjalny
  • 1x 3/L/L- egzaminacyjny
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Adrar Fazja LKJ Platan Wrocław
2004 (JM.)
O042017
2. Apsel Anke RV Großhennersdorf
S
434356
3. Besser Sandra Reit- und Fahrverein Rosenhof Görlitz
DE1576099
4. Budzisz Kamila BPK
2000 (J.)
O024306
5. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (JM.)
O025376
6. Dutschke Gerald RFV Kemnitz e.V.
none
7. Dźwigońska Weronika WKS Śląsk Wrocław
2002 (JM.)
O044851
8. Gołąbek Maciej UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
S
O009486
9. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
10. Hałka Oliwia bpk
2003 (JM.)
O038729
11. Hennig Alina Pferdehof Maaß e.V.
2005 (JM.)
1871487
12. Hennig Kati PSV Am Schlosspark Kodersdorf e.V.
S
0457461
13. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
14. Lange Doreen RFV Wehrkirch Horka e.V.
S
960180
15. Linke Anna Pferdehof Maaß e.V.
S
1025869
16. Maaß Marko Pferdehof Maaß e.V.
S
538083
17. Mittasch Alfons Rfv.Baschütz
Keine
18. Mittasch Ronald
19. Müller Sophie RFV Wehrkirch Horka e. V.
S
none
20. Nachotko Szymon LKS stragona Strzegom
S
O003911
21. Nowak Wiesław LKS Stragona Strzegom
S
O007356
10095511
22. Pahl Stefanie PSV Am Geyersberg Kodersdorf
S
None
23. Pulst Claudia bpk
1996 (MJ.)
brak
24. Reinold Vivien PSV Am Geyersberg Kodersdorf e.V.
S
1134239
25. Schubert Manja Pferdehof Maaß e.V.
1996 (MJ.)
1181447
26. Skowron Karina JKS JAROSZÓWKA
S
O009536
27. Staniewska Justyna JKS JAROSZÓWKA
2001 (J.)
O038103
28. Ullrich Benno RFV Kemnitz e.V.
2002 (JM.)
1616450
29. Ullrich Franziska RFV Kemnitz e.V.
1092610
30. Warmus Dominika Klub Jeździecki Jaroszówka
1999 (J.)
O033674
31. Wieliczko Daniel KJ Pobet
S
O004020
32. Woźniak Wiktoria Karkonoski KJ
2002 (JM.)
O023612
33. Żurowski Jan LKS Stragona Strzegom
S
O025545
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

23

ALEHOPSASA Oldenburg GER 2010 Klacz gniada F: Lord Pezi
M: Alexis Girl
O: Marko Maaß
B: Marko Maaß
DE 433331659610
2.

21

ARABESQUE DE LOSIER SBS BEL 2006 Klacz bułana F: Mazarin des Perees
M: Khali du Houssoit
O: Marko Maaß
B: Marko Maaß
Bel 007000A40917
3.

6

ARIZONA RD Typ Szlachetny POL 2012 Klacz kasztanowata F: NN
M: NN
O: DRZEWÓSZ ROKSANA
B: WASILIK BOŻENA
BRAK
4.

18

ARKO M DSP GER 2002 Wałach bułana F: Accuse
M: Aparseca Leia
O: Marko Maaß
B: Marko Maaß
De487871561102
5.

54

BLACK JACK KWPN NED 2006 Wałach F: Indorado
M: Tlita V
O: Maciej Gołąbek
B: MJ. Verschure
K01196 528003 06.00283
6.

33

CANDY Deutsches Sportpferd GER 2005 Klacz inna F: Candidatus
M: Pirouette
O: Gerald Dutschke
B: Jürgen Zugwurst
DE487-0003564-05
7.

20

CARLOTTA MOTTI DSP GER 2006 Klacz bułana F: Collini
M: Brandenburgerin
O: Marko Maaß
B: Hans Blum
De 457000016306
8.

15

CASS BALOU Sachsen GER 2011 Wałach ciemnogniada F: Cass Quidam
M: von Baloubet de Ruet
O: Lippisch
B:
455870325111
9.

10

CASSONE Koń Holsztyński POL 2004 Wałach biała F: Colman
M: Orlanda VIII
O: Weronika Guszpil
B: Brak
K008366
10.

29

CASUS BELLI Niem. Sport. GER 2011 Wałach gniada/164 F: Casdorff / Casall
M: L-Carisma / Cola
O: Jarosław Brzuzko
B:
K019423 DE455878144611
11.

40

CISKO Saxony DEU 2000 Wałach kasztanowata F: no Name
M: no Name
O: Franziska Ullrich
B: no Name
DE498981567200
12.

31

CONTARO Deutsches Sportpferd GER 2009 Wałach kasztanowata F: Contenaro
M: Inster Lady
O: Doreen Lange
B: Frank Zeibig
DE 455-8703284-09
13.

44

DAKAR B SP POL 2001 Ogier ciemnogniada F: Turbud Elvis /
M: Turbud De Qualitete / Turbud Quirinus
O: Tomasz Apanasewicz
B: Wiesław Buchowiecki
K014915 616009670097501
14.

3

EDI SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Agar /
M: Elsera / Hipokryta
O: FHU KONAN Grażyna Łupkowska
B:
K017705 616009520064610
15.

24

ETOILE HAN GER 2007 Klacz kasztanowata/166 F: Escudo II / Espri
M: Grandessa / Graf Top
O:
B:
K014422 DE431314606007
16.

25

FABIAN J Z Z BEL 2012 Wałach ciemnogniada F: FANTOMAS DE MUZE
M: GAMINE DE LA POMME
O: Nicolaas Nouwen
B: Belgia
K023793
17.

49

FELICIA Deutsches Sportpferd GER 2007 Klacz ciemnogniada/165 cm F: Dinglinger
M: Forta Lesta
O: Anke Apsel
B: Ludwig Ebermann
DE 455-8784049-07
18.

11

FENIKS SP POL 2010 Wałach gniada F: Basza /
M: Fiorella / Elvis
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K020917 616999670027912
19.

48

FIDIBUS Deutsches Reitpferd GER 2009 Wałach kasztanowata/1,66 F: Findus
M: keine
O: Flade Viktoria
B: keine
keine
20.

28

FOOTLOOSE KWPN NED 2010 Klacz gniada/168 F: Berlin / Cassini I
M: Legata / Damiro
O: Nikolaas Nouwen
B:
K021229 528003201004286
21.

47

FRANZ- JOSEPH Deutsches Reitpferd GER 2008 Wałach inna/1,65 F: Florencio
M: keine
O: Hennig Kati
B: unbekannt
keine
22.

35

GAZELLE RO Deutsches Sportpferd DEU 2017 Klacz kasztanowata F: Lancelot Quainton
M: Goldstern
O: Familie. MITTASCH
B: Michael Rosenmeyer
Der 455-8702455-07
23.

46

GLORIN F SP POL 2004 Klacz gniada F: Lorenso /
M: Grand Lady / Lambada
O: Anna Popierawska
B: Bolesław Kuczerawy
K020094 POL009610034205
24.

51

GROM MŁP POL 2005 Wałach ciemnogniada/165 F: Oregon /
M: Gaja /
O: Claudia Pulst
B: Claudia Pulst
brak POL006580002005
25.

1

HEBERTINO SP POL 2013 Wałach gniada F: CARETINO K
M: HEBE/BAJOU DU ROUET
O: DANIEL WIELICZKO
B: DANIEL WIELICZKO
BRAK
26.

27

HIMALAYA OF THE HUTS KWPN NED 2012 Klacz gniada/168 F: Balou du Rouet Z / Baloubet Du Rouet
M: Legata / Damiro
O: Nikolaas Nouwen
B:
K023069 528003201204117
27.

38

HOCHSTYL Wielkopolska POL 2009 Wałach gniada/174 F: Powój
M: Haftka
O: Sylwia Stępkowska-Budzisz
B: Hochnowski Wiesław
K014419
28.

22

JUWEL SBS BEL 2009 Klacz bułana F: Andiamo
M: Davina
O: Marko Maaß
B: Marko Maaß
Bel 002W00293805
29.

43

KOLIA EWITA SP POL 2002 Klacz gniada F: Grand /
M: Kamelia Ewita / Louis
O: Wiesław Apanasewicz
B: Wiesław Apanasewicz
K015248 POL009670073102
30.

41

KONFIANCA R Deutsches Sportpferd DEU 2009 Klacz kara F: Sir Shutterfly
M: Kassandra
O: Stefanie Pahl
B: Katrin Kuhn
None
31.

39

LA LUNA Deutsches Sportpferd GER 2007 Klacz gniada F: Werenfels
M: Lady M
O: Katrin und Thomas Ullrich
B: Katrin und Thomas Ullrich
DE455878404207
32.

30

LEGION HAN GER 2004 Wałach ciemnogniada F: Landsieger I / Landfriese I
M: Lantina / Lanthan
O: Anna Woźniak
B: Hans Eugen Heimanns
K009737 DE431316863604
33.

36

LORETTA Deutsches Sportpferd DEU 2009 Klacz kasztanowata F: Contract
M: Lona
O: Sandra Weise
B: Frank Weise
DE 455-6702126-09
34.

26

LUCATONI DSP GER 2008 Wałach gniada/170 F: Lehnbach /
M: Luna /
O: Ryszard Szydło
B:
brak
35.

13

ŁUKKATO SP POL 2010 Wałach gniada F: Stakkato Gold /
M: Łotwa /
O: Marcin Bauer
B: Mariusz Kleniuk
K019759
36.

34

MAGIC Deutsches Sportpferd DEU 2004 Klacz biała F: Doch Martens
M: Monique
O: Marvin Jüngel
B: Ramona Wimberger
DE 487-0003540-04
37.

50

MONTOYA Deutsches Sportpferd GER 2003 Klacz ciemnogniada F: K2
M: Memory
O: Matthias Barth
B: Matthias Barht
DE 487000010603
38.

14

MORIENTES Wielkopolska POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Walor
M: Miss Malina
O: Adam Warmus
B: Andrzej Potaczek
K021619
39.

45

NOBODY'S PERFEKT HAN GER 2009 Wałach gniada F: Now Or Never M /
M: Quinta / Quidam's Rubin
O: Aleksandra Apanaswewicz
B: M. U. D Visscher
K023360 DE431319108309
40.

37

NORDLICHT R Deutsches Sportpferd GER 2008 Wałach inna F: No Limit
M: Divina L
O: Vivien Reinold
B: Falk Reppe
DE 455-8785467-08
41.

8

OLIVEIRA Pełna Krew Angielska POL 1998 Klacz ciemnogniada/168 F: Kastet / Dakota
M: Oliera / Club House
O: Ireneusz Dźwigoński
B: SK Moszna
K023369 POL980000005561
42.

17

ROULETTA ITALY ITA 2002 Klacz bułana F: Baloubet du Rouet
M: Lussuriosa delle Roane
O: Marko Maaß
B: Marko Maaß
Ita007000120961
43.

19

SAMURAI M Oldenburg GER 2009 Wałach ciemnogniada F: Stalypso
M: Heidebluete
O: Anna Linke
B: Marko Maaß
De433331030709
44.

4

SILVIO SON 56 HAN GER 2006 Wałach kasztanowata/175 F: Silvio I / Sandro
M: Wilja / Woermann
O: FHU KONAN Grażyna Łupkowska
B: Ingrid i Jurgen Bullwinkel
K014644 DE431314505606
45.

9

STRZAŁKA SP POL 2006 Klacz gniada F: San /
M: Satena / Adriatyk
O: Weronika Lucińska
B:
K023009 POL999540148806
46.

7

UNIC WM DSP POL 23.04.2009 Wałach kasztanowata F: Friederick
M: Unica
O: Robert Nachotko
B: WM
K016202
47.

5

VENTA SP POL 2008 Klacz kasztanowata F: EGZOTYK
M: VARIA
O: DRZEWÓSZ ROKSANA
B: GÓRNA ANNA
BRAK
48.

55

ZANZIBAR T KWPN NLD 2004 Wałach F: Chin Chin
M: Jaretty
O: Maciej Gołąbek
B: G.Talsma
K010192 528003 04.09379
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adrar Fazja
LKJ Platan Wrocław
2017-07-08
Apsel Anke
RV Großhennersdorf
FELICIA (49)
2017-07-08
2017-07-08
Besser Sandra
Reit- und Fahrverein Rosenhof Görlitz
2017-07-08
5
2017-07-08
8
2017-07-08
Budzisz Kamila
BPK
2017-07-08
2017-07-08
6
2017-07-08
2017-07-08
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
FENIKS (11)
2017-07-08
10
2017-07-08
7
2017-07-08
7
DAKAR B (44)
2017-07-08
3
200
2017-07-08
1
2017-07-08
9
Dutschke Gerald
RFV Kemnitz e.V.
CANDY (33)
2017-07-08
1
500
Dźwigońska Weronika
WKS Śląsk Wrocław
2017-07-08
3
2017-07-08
Gołąbek Maciej
UKS Klub Jeździecki Bonanza Jędrzychowice
2017-07-08
1
400
2017-07-08
7
2017-07-08
1
450
2017-07-08
2
400
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
CASSONE (10)
2017-07-08
10
2017-07-08
4
150
Hałka Oliwia
bpk
2017-07-08
19
2017-07-08
Hennig Alina
Pferdehof Maaß e.V.
2017-07-08
1
2017-07-08
Hennig Kati
PSV Am Schlosspark Kodersdorf e.V.
2017-07-08
7
2017-07-08
8
FIDIBUS (48)
2017-07-08
4
2017-07-08
17
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
2017-07-08
2017-07-08
Lange Doreen
RFV Wehrkirch Horka e.V.
CONTARO (31)
2017-07-08
12
2017-07-08
4
Linke Anna
Pferdehof Maaß e.V.
2017-07-08
12
2017-07-08
10
2017-07-08
16
2017-07-08
Maaß Marko
Pferdehof Maaß e.V.
2017-07-08
15
2017-07-08
JUWEL (22)
2017-07-08
10
2017-07-08
21
2017-07-08
9
2017-07-08
Mittasch Alfons
Rfv.Baschütz
MAGIC (34)
2017-07-08
10
2017-07-08
7
2017-07-08
20
Mittasch Ronald
2017-07-08
16
LORETTA (36)
2017-07-08
5
Müller Sophie
RFV Wehrkirch Horka e. V.
MONTOYA (50)
2017-07-08
Nachotko Szymon
LKS stragona Strzegom
2017-07-08
5
100
2017-07-08
5
100
Nowak Wiesław
LKS Stragona Strzegom
2017-07-08
11
2017-07-08
10
2017-07-08
10
2017-07-08
2017-07-08
2
350
2017-07-08
3
300
2017-07-08
3
250
2017-07-08
Pahl Stefanie
PSV Am Geyersberg Kodersdorf
2017-07-08
6
2017-07-08
11
Pulst Claudia
bpk
GROM (51)
2017-07-08
2017-07-08
Reinold Vivien
PSV Am Geyersberg Kodersdorf e.V.
2017-07-08
9
Schubert Manja
Pferdehof Maaß e.V.
ARKO M (18)
2017-07-08
5
2017-07-08
1
Skowron Karina
JKS JAROSZÓWKA
EDI (3)
2017-07-08
14
Staniewska Justyna
JKS JAROSZÓWKA
2017-07-08
1
zaliczony
VENTA (5)
2017-07-08
5
2017-07-08
13
2017-07-08
1
2017-07-08
18
Ullrich Benno
RFV Kemnitz e.V.
CISKO (40)
2017-07-08
1
2017-07-08
2
Ullrich Franziska
RFV Kemnitz e.V.
LA LUNA (39)
2017-07-08
4
150
Warmus Dominika
Klub Jeździecki Jaroszówka
2017-07-08
8
2017-07-08
17
Wieliczko Daniel
KJ Pobet
2017-07-08
2017-07-08
Woźniak Wiktoria
Karkonoski KJ
LEGION (30)
2017-07-08
2
300
2017-07-08
6
Żurowski Jan
LKS Stragona Strzegom
ETOILE (24)
2017-07-08
15
2017-07-08
7

Number of Riders: 33

Number of Horses: 48

The sum of prizes: 3 650.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl