Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZRiT-B I kwalifikacja HPO
LKJ Ostroga Opole, 11.02.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
41 ENTRY ACCEPTED 2017-02-10 22:41:40
2017-02-10 22:01:32
Katarzyna Hałoń ATLANTIC MAGIC
  • 2x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
40 ENTRY ACCEPTED 2017-02-09 00:09:54
2017-02-09 00:00:29
Martyna Pawlas PALERMO
  • 1x 3R/LL/90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
39 ENTRY ACCEPTED 2017-02-09 00:10:09
2017-02-08 23:59:53
Martyna Rostek BRAVEHEART
  • 2x 1 T/LL-60/60 cm towarzyski dokładności art.238.1.1. kwalifikacja HPO NJ
38 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 23:45:40
2017-02-08 23:29:49
Natalia Frysztacka-Czernik ICE LADY NWF
  • 1x 3R/LL/90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
37 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 22:45:30
2017-02-08 22:30:55
Zuzanna Pawłowska ENIGMA
  • 1x 3R/LL/90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
36 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 22:46:25
2017-02-08 21:26:23
Jaga Silarska SENIORITA CARMEN
  • 2x 1 T/LL-60/60 cm towarzyski dokładności art.238.1.1. kwalifikacja HPO NJ
35 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 22:14:00
2017-02-08 21:14:00
Martyna Hilla GOLDEN STAR
  • 2x 1 T/LL-60/60 cm towarzyski dokładności art.238.1.1. kwalifikacja HPO NJ
34 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 22:14:25
2017-02-08 21:09:01
Natalia Pierchała AXEL 621
  • 2x 1 T/LL-60/60 cm towarzyski dokładności art.238.1.1. kwalifikacja HPO NJ
33 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 22:14:50
2017-02-08 18:17:01
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 6R/N/zwykły art.238.2.1. kwalifikacja HPO DR
  • 1x 7R/N-1/zwykły art.138.2.1 kwalifikacja HPO DR
32 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 22:15:34
2017-02-08 18:15:50
Natalia Garbowska LUNA
  • 2x 1 T/LL-60/60 cm towarzyski dokładności art.238.1.1. kwalifikacja HPO NJ
31 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 22:15:59
2017-02-08 17:19:28
Karolina Wolan NIKO
  • 2x 3R/LL/90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
30 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 22:16:22
2017-02-08 14:53:16
Liwia Król CYTAT
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/dwufazowy art.274.5.3
29 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 14:56:44
2017-02-08 13:41:34
Anna Bizoń-Zalewska CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/dwufazowy art.274.5.3
28 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 14:56:02
2017-02-08 13:41:08
Anna Bizoń-Zalewska CWAŁKA
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/dwufazowy art.274.5.3
27 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 13:00:55
2017-02-08 12:59:15
Aleksandra Skąpska UPTOWN GIRL
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/dwufazowy art.274.5.3
26 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 13:01:13
2017-02-08 12:58:41
Aleksandra Skąpska COLONEL
  • 2x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
25 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 12:57:08
2017-02-08 12:53:20
Agnieszka Pawelska BAGATELA
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/dwufazowy art.274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 12:19:17
2017-02-08 11:59:11
Marcelina Spychała EMISJA M
  • 1x 6R/N/zwykły art.238.2.1. kwalifikacja HPO DR
  • 1x 7R/N-1/zwykły art.138.2.1 kwalifikacja HPO DR
23 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 12:19:27
2017-02-08 11:58:38
Marcelina Spychała VIVA ESPANA M
  • 1x 5R/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6R/N/zwykły art.238.2.1. kwalifikacja HPO DR
22 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 12:19:39
2017-02-08 11:57:53
Katarzyna Baherycz GENEZA M
  • 1x 6R/N/zwykły art.238.2.1. kwalifikacja HPO DR
  • 1x 7R/N-1/zwykły art.138.2.1 kwalifikacja HPO DR
21 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 11:32:31
2017-02-08 11:31:24
Amanda Barglik REGENT
  • 1x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3R/LL/90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 10:47:34
2017-02-08 10:27:47
Zuzanna Kaczmarzyk DAFNE
  • 1x 3R/LL/90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 2x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
19 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 10:47:48
2017-02-08 10:26:02
Oliwer Bule WERTER
  • 1x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 2x 3R/LL/90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 09:37:46
2017-02-08 08:59:24
Julia Gawałek STENTOR D
  • 1x 6R/N/zwykły art.238.2.1. kwalifikacja HPO DR
  • 1x 7R/N-1/zwykły art.138.2.1 kwalifikacja HPO DR
17 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 09:37:57
2017-02-08 08:54:21
Julia Gawałek CONTINA ELIZAR
  • 1x 5R/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6R/N/zwykły art.238.2.1. kwalifikacja HPO DR
16 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 09:38:15
2017-02-08 08:53:56
Stanisława Gawałek BELLA MARIA
  • 1x 3R/LL/90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
15 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 08:23:44
2017-02-08 08:06:13
Magdalena Korytowska ROKSANA
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/dwufazowy art.274.5.3
14 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 08:24:04
2017-02-08 08:01:08
Elżbieta Greszczuk-Zabawka BAJER
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/dwufazowy art.274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 00:22:44
2017-02-07 21:46:21
Weronika Frąckowiak SILVER PRINC-S
  • 1x 6R/N/zwykły art.238.2.1. kwalifikacja HPO DR
  • 1x 7R/N-1/zwykły art.138.2.1 kwalifikacja HPO DR
12 ENTRY ACCEPTED 2017-02-08 00:23:01
2017-02-07 21:45:53
Martyna Frąckowiak DASTIFF
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/dwufazowy art.274.5.3
11 ENTRY ACCEPTED 2017-02-06 20:31:26
2017-02-06 20:06:41
Daria Weiss-Mossakowska WALLIS
  • 1x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3R/LL/90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
10 ENTRY ACCEPTED 2017-02-06 08:12:05
2017-02-05 23:40:50
Julia Szut DARK
  • 1x 6R/N/zwykły art.238.2.1. kwalifikacja HPO DR
  • 1x 7R/N-1/zwykły art.138.2.1 kwalifikacja HPO DR
9 ENTRY ACCEPTED 2017-02-06 08:12:15
2017-02-05 19:55:40
Pola Żyglicka IBIZA
  • 1x 3R/LL/90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
8 ENTRY ACCEPTED 2017-02-06 08:12:23
2017-02-05 19:41:04
Jolanta Tarczyńska IGA
  • 1x 5R/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6R/N/zwykły art.238.2.1. kwalifikacja HPO DR
7 ENTRY ACCEPTED 2017-02-06 08:12:32
2017-02-05 19:40:40
Wiktoria Szynkiewicz BONA
  • 1x 4R/L/dokładności bez rozgrywki art.238.1.1 kwalifikacja HPO MR
  • 1x 5R/P/dwufazowy art.274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2017-02-05 19:12:59
2017-02-05 18:00:19
Wiktoria Gałuszka ROSA
  • 2x 3R/LL/90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2017-02-05 13:05:50
2017-02-05 10:19:54
Renata Sawicka OFRA HAZA
  • 2x 3R/LL/90 cm dokładności bez rozgrywki art.238.1.1
4 ENTRY ACCEPTED 2017-02-06 16:26:57
2017-02-02 19:10:04
Klaudia Hałoń QUEST Z
  • 2x 1 T/LL-60/60 cm towarzyski dokładności art.238.1.1. kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 2 T/LL-80/80 cm towarzyski dokładności art. 238.1.1
3 ENTRY ACCEPTED 2017-01-30 20:50:26
2017-01-30 09:39:20
Witold Hudzik ARAGORN K
  • 1x 6R/N/zwykły art.238.2.1. kwalifikacja HPO DR
  • 1x 7R/N-1/zwykły art.138.2.1 kwalifikacja HPO DR
2 ENTRY ACCEPTED 2017-02-09 12:00:39
2017-01-30 09:37:09
Witold Hudzik BARBADOS
  • 1x 5R/P/dwufazowy art.274.5.3
  • 1x 6R/N/zwykły art.238.2.1. kwalifikacja HPO DR
1 ENTRY ACCEPTED 2017-01-30 20:50:49
2017-01-27 22:06:29
Marek Garus WHOOPY BOY
  • 1x 6R/N/zwykły art.238.2.1. kwalifikacja HPO DR
  • 1x 7R/N-1/zwykły art.138.2.1 kwalifikacja HPO DR
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
S
O021100
2. Barglik Amanda BPK
2003 (JM.)
O035663
3. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
4. Bule Oliwer JKS Cwał
2003 (JM.)
O033821
5. Frąckowiak Martyna BPK
2003 (JM.)
O035367
6. Frąckowiak Weronika BPK
2000 (J.)
O035366
7. Frysztacka-Czernik Natalia JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
S
O006482
8. Gałuszka Wiktoria BPK
2000 (J.)
O038080
9. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (J.)
O024285
10. Garbowska Natalia LKJ LEWADA
2004 (JM.)
O035363
11. Garus Marek LKJ Moszna
S
O000785
12. Gawałek Julia Elizar
2001 (J.)
O033416
13. Gawałek Stanisława Elizar
S
O025999
14. Greszczuk-Zabawka Elżbieta bez przynależności
S
O009210
15. Hałoń Katarzyna KJ Picador Wrocław
2002 (J.)
O033286
16. Hałoń Klaudia KJ Picador
1997 (MJ.)
O033287
17. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (JM.)
O039243
18. Hudzik Witold Atena Ostrzeszów
S
O039362
19. Kaczmarzyk Zuzanna JKS Cwał
2003 (JM.)
O033831
20. Korytowska Magdalena bpk
S
O008762
21. Król Liwia Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
2001 (J.)
O034307
22. Pawelska Agnieszka bpk
S
O034282
23. Pawlas Martyna JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
S
O037031
24. Pawłowska Zuzanna Kjk ELIZAR
2002 (J.)
O039442
25. Pierchała Natalia Kjk ELIZAR
2004 (JM.)
Brak
26. Rostek Martyna JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
2005 (JM.)
O044271
27. Sawicka Renata BPK
S
O022908
28. Silarska Jaga Kjk ELIZAR
2002 (J.)
Brak
29. Skąpska Aleksandra JKS Elcon Szczecin
2000 (J.)
O036344
30. Spychała Marcelina LKJ Moszna
S
O021102
31. Szynkiewicz Wiktoria LZJ Drama Zbrosławice
1999 (MJ.)
O026417
32. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
33. Weiss-Mossakowska Daria brak
S
brak
34. Wolan Karolina BPK
2001 (J.)
O036797
35. Żyglicka Pola LZJ Drama Zbrosławice
2003 (JM.)
O041526
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

13

ARAGORN K OLD POL 2007 Wałach gniada F: Avec Coeur / Acorado
M: Lizbona / Lissabon
O: Witold Hudzik
B: Witold Hudzik
K019019 DE433331582307
2.

42

ATLANTIC MAGIC Kuc Connemara IRL 2004 Wałach siwa F: Royal Atlantic Star / Boden Park Finnard
M: Atlantic Queen Of Peace / Cloonisle Cashel
O: Danuta Hałoń
B:
K009240 004786
3.

30

AXEL 621 Deutsche Reit Pony GER 2008 Wałach kasztanowata/147 F: nn
M: nn
O: Stanisława Gawałek
B: Niemcy
Brak DE 498980263108
4.

25

BAGATELA SP POL 2000 Klacz gniada F: Pierwszy
M: Bandola
O:
B:
K015423
5.

2

BAJER SP POL 2010 Wałach gniada F: Alvarez 17
M: Bagatela
O: Aleksander Dubielewicz
B: Barbara Dubielewicz
K020517
6.

41

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur
M: Bandama
O: Hudzik Witold
B: Hudzik Witold
K021941 K021941
7.

18

BELLA MARIA Wurttemberger DEU 23.02.2011 Klacz ciemnogniada/174 F: balloon
M: catina
O: andrzej gawałek
B: engler
brak de 473730173111
8.

10

BONA SP POL 2006 Klacz gniada F: Qulester hol
M: Bajka sp
O: Tomasz Szynkiewicz
B: Urszula i Adam Zawiślok
K012222 POL009540028506
9.

40

BRAVEHEART SP. POL 2010 Klacz gniada F: Candiavolo
M: Bandola
O: Rostek Magdalena
B: Renata Chrząszczkiewicz
K020788 POL 616009690128510
10.

35

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
11.

27

COLONEL SP POL 2005 Wałach gniada F: Sir Neel
M: Colonna
O: Skąpska Sylwia
B: Sk Nowielice
K010453 009640015005
12.

17

CONTINA HOL BEL 10.03.2009 Klacz gniada/165 F: contact me
M: gina
O: Julia Gawałek
B: gerken kai
K021729 DE421000541909
13.

36

CWAŁKA SP POL 2002 Klacz kasztanowata F: Elvis
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
KO13786
14.

34

CYTAT Typ Szlachetny POL 2003 Wałach ciemnogniada/183 F: Rafir
M: Czarna
O: Monika król
B: Brak
K019877 Pol999540081303
15.

19

DAFNE Trakeńska POL 2009 Klacz kasztanowata F: Portos
M: Domra
O: Magdalena Kaczmarzyk
B: Mirosław Kulpiński
K020644
16.

4

DASTIFF SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Power Prince /
M: Doryda / Dywan
O: Katarzyna Frąckowiak
B: Sławomir Stanisławski
K013668 POL009670002502
17.

37

ENIGMA SP POL 2009 Klacz gniada/167 F: Ordon
M: Estera
O: Dorota Pawłowska
B: Leszek Kośnik
Brak Pol 616 999 54 00049 09
18.

24

GENEZA M SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: So in Love
M: Generacja
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K018816
19.

29

GOLDEN STAR KUC POL 2010 Wałach kara F: Khamaro I /
M: Glory / Santara Danny's Boy
O: Lucjan Hilla
B: Iwona Kraszewska
K020842 616616690044810
20.

8

IBIZA WLKP POL 2006 Klacz siwa F: Lascadell
M: Izoklina
O: Izabela Żyglicka
B: Stadnina Koni Dobrzyniewo Sp.z o.o.
K011819
21.

38

ICE LADY NWF SP POL 2007 Klacz siwa/168 F: Campari M
M: Indianka Dolmet
O: Natalia Frysztacka-Czernik
B: Natalia Frysztacka-Czernik
K012396 POL009540096507
22.

9

IGA SP POL 2009 Klacz siwa/170 F: Bajou du Rouet hol
M: Izolda wlkp
O: Tomasz Tarczyński
B: Piotr Ryszka
K016542 616999540181109
23.

32

LUNA KUC POL 2006 Klacz kara/147 F: Nico-K
M: LUKKA-PONYSPORT
O: Wioletta Garbowska
B: Stajnia Niwki Bizoń-Zalewska Anna
brak POL 013 69 01149 06
24.

33

NIKO KUC DEU 2004 Wałach kasztanowata F: NN
M: NN
O: Agnieszka Trocha
B: nieznany
K018204 POL999670187304
25.

12

OFRA HAZA SP POL 2011 Klacz kasztanowata F: Alywar
M: Oktawia Plus S
O: Małgorzata Razum
B: Grzegorz Kogut
K022563
26.

39

PALERMO SP. POL 2008 Wałach bułana F: As Trefl
M: Platyna
O: Martyna Pawlas
B: Misztela M.
brak
27.

6

QUEST Z Zangersheide POL 2005 Wałach gniada F: Quasimodo Z
M: Duchesse
O: n
B: n
K011358
28.

21

REGENT SP POL 2007 Wałach gniada F: Rubinstern
M: Ruanda
O: Jarosław Barglik
B: NN
Brak
29.

1

ROKSANA Wielkopolska POL 2011 Klacz kasztanowata/160 F: Cancoon
M: Regentka
O: Józef Wywijas
B: Józef Wywijas
K020900
30.

11

ROSA Wielkopolska POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Palatyn
M: Roma
O: Tomasz Gałuszka
B: Jerzy Jezior
K022016
31.

28

SENIORITA CARMEN SP POL 2008 Klacz gniada/168 F: Czort r
M: Skarlett
O: Stanisława Gawałek
B: Polska
Brak Pol 009 54 00851 08
32.

3

SILVER PRINC-S SP POL 2003 Wałach gniada F: Power Prince / Pilot
M: Silver Lady / Rustan
O: Mirosław Stanisz
B: Mirosław Stanisz
K012358 POL009670123203
33.

16

STENTOR D KWPN NLD 1999 Wałach gniada/167 F: GREAT PLEASURE
M: HELLEMINKA/AHORN
O: Julia Gawałek
B: Somen
Brak 99.01713
34.

31

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo
M: Trixi de Schoenfeld
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE 455-8703629-08
35.

26

UPTOWN GIRL SP POL 2006 Klacz gniada F: Quamiro
M: Ucayali
O: Sylwia Skąpska
B: Bolesław Kuczerawy
K015367
36.

23

VIVA ESPANA M SP POL 2011 Klacz gniada F: So in Love
M: Vitara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K020912
37.

5

WALLIS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Sword
M: Walkiria
O: LKJ Ostroga
B: SK Prudnik
brak
38.

20

WERTER SP POL 2010 Wałach gniada F: Paquito Go
M: Weteranka
O: Przemyslaw Bule
B: SK Rzeczna
K017600 616009600110610
39.

15

WHOOPY BOY SP POL 2011 Wałach gniada F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Whoopy / Weinberg
O: Władysław Giza
B: Władysław Giza
K019672 616009690074711
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
2017-02-11
4
2017-02-11
5
Barglik Amanda
BPK
REGENT (21)
2017-02-11
3
2017-02-11
1
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
2017-02-11
1
2017-02-11
4
CWAŁKA (36)
2017-02-11
1
2017-02-11
1
Bule Oliwer
JKS Cwał
WERTER (20)
2017-02-11
1
2017-02-11
12
2017-02-11
1
Frąckowiak Martyna
BPK
2017-02-11
1
2017-02-11
3
Frąckowiak Weronika
BPK
2017-02-11
7
2017-02-11
3
Frysztacka-Czernik Natalia
JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
2017-02-11
2017-02-11
Gałuszka Wiktoria
BPK
ROSA (11)
2017-02-11
1
2017-02-11
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (31)
2017-02-11
6
Garbowska Natalia
LKJ LEWADA
LUNA (32)
2017-02-11
1
2017-02-11
1
Garus Marek
LKJ Moszna
2017-02-11
2
2017-02-11
1
Gawałek Julia
Elizar
2017-02-11
10
2017-02-11
2
CONTINA (17)
2017-02-11
6
2017-02-11
3
Gawałek Stanisława
Elizar
2017-02-11
11
2017-02-11
12
Greszczuk-Zabawka Elżbieta
bez przynależności
BAJER (2)
2017-02-11
1
2017-02-11
2
Hałoń Katarzyna
KJ Picador Wrocław
2017-02-11
1
2017-02-11
Hałoń Klaudia
KJ Picador
2017-02-11
2017-02-11
1
I przejazd
2017-02-11
5
Hilla Martyna
KJ Okoły
2017-02-11
1
2017-02-11
9
Hudzik Witold
Atena Ostrzeszów
2017-02-11
1
2017-02-11
4
2017-02-11
2017-02-11
9
Kaczmarzyk Zuzanna
JKS Cwał
DAFNE (19)
2017-02-11
1
2017-02-11
1
2017-02-11
1
Korytowska Magdalena
bpk
2017-02-11
12
2017-02-11
Król Liwia
Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda
CYTAT (34)
2017-02-11
1
2017-02-11
Pawelska Agnieszka
bpk
2017-02-11
14
2017-02-11
Pawlas Martyna
JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
PALERMO (39)
2017-02-11
2017-02-11
Pawłowska Zuzanna
Kjk ELIZAR
ENIGMA (37)
2017-02-11
1
2017-02-11
1
Pierchała Natalia
Kjk ELIZAR
2017-02-11
10
I przejazd
2017-02-11
1
Rostek Martyna
JKS Equi Verso Jastrzębie-Zdrój
2017-02-11
1
2017-02-11
1
Sawicka Renata
BPK
2017-02-11
1
2017-02-11
1
Silarska Jaga
Kjk ELIZAR
2017-02-11
I przejazd
2017-02-11
1
Skąpska Aleksandra
JKS Elcon Szczecin
2017-02-11
COLONEL (27)
2017-02-11
2017-02-11
Spychała Marcelina
LKJ Moszna
2017-02-11
7
2017-02-11
8
Szynkiewicz Wiktoria
LZJ Drama Zbrosławice
BONA (10)
2017-02-11
I przejazd
2017-02-11
1
Tarczyńska Jolanta
LZJ Drama Zbrosławice
IGA (9)
2017-02-11
5
2017-02-11
5
Weiss-Mossakowska Daria
brak
WALLIS (5)
2017-02-11
1
2017-02-11
3
Wolan Karolina
BPK
NIKO (33)
2017-02-11
10
2017-02-11
1
Żyglicka Pola
LZJ Drama Zbrosławice
IBIZA (8)
2017-02-11
1
2017-02-11
I przejazd
2017-02-11
1

Number of Riders: 35

Number of Horses: 39

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2018
design and realization: signus.pl