Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody Krajowe WKKW CNC LL/L/P/1*
Moszna, 17-18.06.2017

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
78 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 18:12:14
2017-06-16 18:11:47
Maja Wodzicka KENTUCKY
  • 1x miniLL/miniLL/WKKW
77 ENTRY ACCEPTED 2017-06-16 18:12:36
2017-06-16 18:08:12
Paulina Fryszkiewicz RAMOOL
  • 1x miniLL/miniLL/WKKW
76 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 12:43:11
2017-06-13 12:42:59
Aleksandra Stańska GEVIN
  • 1x 1*/ CNC 1*/ CNC 1* WKKW
75 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 12:43:21
2017-06-13 12:41:15
Aleksandra Stańska RAPSODIA
  • 1x 1*/ CNC 1*/ CNC 1* WKKW
74 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 12:37:45
2017-06-13 12:36:21
Aleksandra Stańska JUVENTIS
  • 1x P/ CNC P/ CNC WKKW
73 ENTRY ACCEPTED 2017-06-13 12:33:35
2017-06-13 12:23:08
Aleksandra Stańska MY LITTLE PONY PONYSPORT
  • 1x LL/ CNC LL/LL WKKW
72 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 22:12:32
2017-06-12 11:19:24
Tomasz Stachowiak EREZ "M"
  • 1x 1*/ CNC 1*/ CNC 1* WKKW
71 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 22:12:51
2017-06-12 11:18:36
Gabriela Stachowiak INES M
  • 1x L OOM/ CNC L/L eliminacja OOM
70 ENTRY ACCEPTED 2017-06-12 22:13:04
2017-06-12 11:14:17
Gabriela Stachowiak DA LUNA
  • 1x LL/ CNC LL/LL WKKW
69 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 18:57:11
2017-06-10 18:53:08
Katarzyna Skrzypczak HORUS
  • 1x P/ CNC P/ CNC WKKW
68 ENTRY ACCEPTED 2017-06-10 18:57:27
2017-06-10 18:52:44
Katarzyna Skrzypczak BE MY LIFE TOP
  • 1x P/ CNC P/ CNC WKKW
67 ENTRY ACCEPTED 2017-06-09 12:58:00
2017-06-09 10:41:05
Jiřina Kistanová GERY PRINC
  • 1x miniLL/miniLL/WKKW
66 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 21:54:10
2017-06-08 20:22:55
Hanna Lepczyńska MARY
  • 1x miniLL/miniLL/WKKW
65 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 07:21:36
2017-06-07 22:58:30
Marie Bošková MAT 2
  • 1x miniLL/miniLL/WKKW
64 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 07:21:53
2017-06-07 22:14:41
Piotr Rachwał MY FUNNY VALENTINE
  • 1x L/ CNC L/L WKKW
63 ENTRY ACCEPTED 2017-06-08 07:22:08
2017-06-07 22:14:07
Piotr Rachwał GOUDELOUP
  • 1x L/ CNC L/L WKKW
62 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 20:28:03
2017-06-07 20:27:13
Anna Kamińska PASJONATA PASJANS
  • 1x miniLL/miniLL/WKKW
61 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 20:21:15
2017-06-07 14:04:04
Veronika Tomková INFINITY
  • 1x LL/ CNC LL/LL WKKW
60 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 20:21:35
2017-06-07 13:58:52
Barbora Osobová SKY DANCER
  • 1x L/ CNC L/L WKKW
59 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 20:21:56
2017-06-07 13:56:00
Barbora Osobová VISTARIE
  • 1x L/ CNC L/L WKKW
58 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 20:23:43
2017-06-07 11:34:37
Roch Iwaszkiewicz KALINA
  • 1x LL/ CNC LL/LL WKKW
57 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 09:39:52
2017-06-07 08:57:19
Petra Štenclová GLERÁNO
  • 1x miniLL/miniLL/WKKW
56 ENTRY ACCEPTED 2017-06-07 08:05:42
2017-06-07 07:15:13
Agata Świąder WIOTKA
  • 1x miniLL/miniLL/WKKW
54 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 23:02:09
2017-06-06 22:57:33
Kamil Skupień DONNA SUMMER M
  • 1x P/ CNC P/ CNC WKKW
53 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 23:02:27
2017-06-06 22:50:28
Paulina Selega IZONIA M
  • 1x LL/ CNC LL/LL WKKW
52 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 23:02:44
2017-06-06 22:49:42
Paulina Selega GARDEN M
  • 1x P/ CNC P/ CNC WKKW
50 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 21:39:48
2017-06-06 19:34:37
Vladimíra Pechanová ROSA-P
  • 1x P/ CNC P/ CNC WKKW
49 ENTRY ACCEPTED 2017-06-06 21:40:14
2017-06-06 10:12:30
Maja Opora ROLLING STONE M
  • 1x LL/ CNC LL/LL WKKW
48 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 22:37:28
2017-06-05 21:31:29
Oliwia Marszałek HELVI
  • 1x LL/ CNC LL/LL WKKW
47 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 22:37:43
2017-06-05 21:29:12
Marta Musiałek ROMINA
  • 1x L OOM/ CNC L/L eliminacja OOM
46 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 22:38:14
2017-06-05 21:28:16
Michał Bekiesz HAWANA
  • 1x P/ CNC P/ CNC WKKW
45 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 22:38:36
2017-06-05 21:09:14
Roksana Kręcina METRO
  • 1x P/ CNC P/ CNC WKKW
43 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:52:24
2017-06-05 19:30:09
Karolina Ślązak NIKA EWITA
  • 1x L/ CNC L/L WKKW
42 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:52:44
2017-06-05 19:29:11
Karolina Ślązak TORES-P
  • 1x L OOM/ CNC L/L eliminacja OOM
41 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:53:07
2017-06-05 15:25:32
Katarzyna Kostarczyk WENUS PONYSPORT
  • 1x LL kuce/ CNC LL/LL eliminacja OOM kuce
40 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 20:53:41
2017-06-05 14:53:14
Ewelina Żołna EMFREZ
  • 1x L/ CNC L/L WKKW
39 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 08:23:59
2017-06-04 16:09:11
Adéla Bergerová FIKOT
  • 1x L/ CNC L/L WKKW
38 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 08:24:11
2017-06-04 13:32:54
Aneta Dohnalová INKARD
  • 1x P/ CNC P/ CNC WKKW
37 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 08:24:21
2017-06-04 09:42:50
Magdalena Kopczyńska DODA
  • 1x LL/ CNC LL/LL WKKW
36 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 08:24:31
2017-06-04 09:41:47
Zuzanna Sławińska CRISTIANO
  • 1x L/ CNC L/L WKKW
35 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 08:24:53
2017-06-04 09:41:17
Weronika Sławińska RHEAGO
  • 1x P/ CNC P/ CNC WKKW
34 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 08:25:02
2017-06-03 21:45:26
Sabina Paprskářová AFRODYTA
  • 1x LL/ CNC LL/LL WKKW
33 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 08:25:15
2017-06-03 19:40:38
Magdalena Niemczyk INFORMATYKA M
  • 1x LL/ CNC LL/LL WKKW
32 ENTRY ACCEPTED 2017-06-02 08:23:02
2017-06-01 23:41:57
Julia Imioło CAMARO
  • 1x L/ CNC L/L WKKW
30 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 09:46:39
2017-05-31 08:19:20
Jagoda Turczyńska KONTINA
  • 1x P/ CNC P/ CNC WKKW
29 ENTRY ACCEPTED 2017-05-31 09:46:49
2017-05-31 08:18:45
Jagoda Turczyńska AWA
  • 1x 1*/ CNC 1*/ CNC 1* WKKW
27 ENTRY ACCEPTED 2017-05-30 22:15:13
2017-05-30 10:02:00
Emilia Dratwińska ALIBI
  • 1x L OOM/ CNC L/L eliminacja OOM
26 ENTRY ACCEPTED 2017-05-28 19:58:03
2017-05-28 18:47:12
Agnieszka Nawrot MARKIZA
  • 1x P/ CNC P/ CNC WKKW
25 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 21:24:23
2017-05-26 14:48:56
Marcin Miętus TERRA INCOGNITA
  • 1x L/ CNC L/L WKKW
24 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 21:25:23
2017-05-26 14:47:43
Marcin Miętus ANTONINA
  • 1x L/ CNC L/L WKKW
23 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 21:25:05
2017-05-26 13:00:09
Klaudia Czwórnóg GOLD MARKE
  • 1x LL/ CNC LL/LL WKKW
22 ENTRY ACCEPTED 2017-05-26 21:24:46
2017-05-26 11:48:47
Alina Talik-Przechrzta QUILETTA
  • 1x L/ CNC L/L WKKW
21 ENTRY ACCEPTED 2017-05-25 21:02:44
2017-05-25 15:27:33
Joanna Witosińska SAHARA
  • 1x P/ CNC P/ CNC WKKW
20 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 19:15:25
2017-05-24 15:23:47
Emilia Krzemińska HUSARIA
  • 1x LL/ CNC LL/LL WKKW
19 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 19:15:57
2017-05-24 15:19:07
Karolina Krasoń DRACO
  • 1x L/ CNC L/L WKKW
18 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 19:16:10
2017-05-24 15:18:14
Anna Kozak JAMAJKA
  • 1x P/ CNC P/ CNC WKKW
17 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 19:16:23
2017-05-24 15:17:42
Wioleta Hajnos KING
  • 1x LL/ CNC LL/LL WKKW
16 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 19:16:38
2017-05-24 15:17:09
Wioleta Hajnos WILLIE BOY
  • 1x LL/ CNC LL/LL WKKW
15 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 19:16:47
2017-05-24 15:16:35
Wioleta Hajnos DONNA DORADA
  • 1x P/ CNC P/ CNC WKKW
14 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 19:16:58
2017-05-24 15:09:57
Paulina Gumny WINERIN
  • 1x L OOM/ CNC L/L eliminacja OOM
13 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 22:29:37
2017-05-23 22:27:08
Alexandra Grahl-Madsen TACYT
  • 1x P/ CNC P/ CNC WKKW
12 ENTRY ACCEPTED 2017-05-23 22:30:30
2017-05-23 22:25:30
Alexandra Grahl-Madsen VANCOUVER
  • 1x L OOM/ CNC L/L eliminacja OOM
11 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 19:17:10
2017-05-22 20:25:11
Agnieszka Cywicka POKER
  • 1x L/ CNC L/L WKKW
10 ENTRY ACCEPTED 2017-05-24 19:17:21
2017-05-22 20:24:40
Agnieszka Cywicka NORDICA
  • 1x L/ CNC L/L WKKW
9 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 08:25:27
2017-05-22 12:31:54
Amelia Kupczyk ORINA
  • 1x LL kuce/ CNC LL/LL eliminacja OOM kuce
8 ENTRY ACCEPTED 2017-06-05 08:25:38
2017-05-22 12:31:23
Amelia Kupczyk ARSEN
  • 1x L OOM/ CNC L/L eliminacja OOM
7 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 08:50:44
2017-05-21 22:23:19
Aleksa Karlińska SYMFONIA M
  • 1x LL/ CNC LL/LL WKKW
6 ENTRY ACCEPTED 2017-05-22 08:50:57
2017-05-21 22:22:58
Aleksa Karlińska ROSSINI
  • 1x LL/ CNC LL/LL WKKW
5 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 08:59:55
2017-05-17 08:41:35
Magdalena Paraszczuk ITAMARA M
  • 1x LL/ CNC LL/LL WKKW
4 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 09:00:09
2017-05-17 08:35:13
Zofia Zawadzińska NEJRAN
  • 1x 1*/ CNC 1*/ CNC 1* WKKW
3 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 09:00:24
2017-05-17 08:34:13
Hanna Szeliga MG POLACO
  • 1x L OOM/ CNC L/L eliminacja OOM
2 ENTRY ACCEPTED 2017-05-17 09:00:40
2017-05-17 08:32:57
Oliwia Pandel PEREGRIN
  • 1x LL kuce/ CNC LL/LL eliminacja OOM kuce
1 ENTRY ACCEPTED 2017-05-14 21:12:20
2017-05-14 21:08:33
Aleksandra Strońska FIONA
  • 1x 1*/ CNC 1*/ CNC 1* WKKW
No. Rider Club
Year of birth
PZJ
FEI ID
1. Bekiesz Michał WKJ Lublin SJ Stajnia Dębina
S
O018523
2. Bergerová Adéla JK Pastviny
1998 (MJ.)
F4019
3. Cywicka Agnieszka KJ Facimiech
S
O020334
4. Dohnalová Aneta JK Benfour
S
F2966
5. Dratwińska Emilia Jurajski LKJ Udórz
2002 (JM.)
O032599
6. Fryszkiewicz Paulina Ludowy Klub Jeździecki Moszna
2001 (J.)
Brak
7. Grahl-Madsen Alexandra Klub Jeździecki Facimiech
2000 (J.)
O026912
8. Gumny Paulina Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2002 (JM.)
O043324
9. Hajnos Wioleta KJ Czarny Dunajec
S
O005061
10. Imioło Julia KJ Facimiech
1998 (MJ.)
-
11. Iwaszkiewicz Roch LKJ Ostroga
S
brak
12. Kamińska Anna bpk
S
Brak
13. Kopczyńska Magdalena bpk
1997 (MJ.)
brak
14. Kostarczyk Katarzyna Paczółtowice Equestrian Centre Kraków
2001 (J.)
O024479
15. Kozak Anna Klub Jeździecki Czarny Dunajec
1998 (MJ.)
O033430
16. Krasoń Karolina Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2001 (J.)
O029301
17. Kręcina Roksana Hipodrom Five Oaks
S
Brak
18. Krzemińska Emilia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (JM.)
O043670
19. Kupczyk Amelia Pony Sport Wieliczka
2004 (JM.)
O036435
20. Lepczyńska Hanna Bez przynależności Klubowej
S
brak
21. Marszałek Oliwia Paczółtowice Equestrian Centre Kraków
1999 (J.)
O 026913
22. Miętus Marcin KJ Facimiech
S
O037527
23. Musiałek Marta WKJ Lublin SJ Stajnia Dębina
S
O041703
24. Nawrot Agnieszka KJ Facimiech
1997 (MJ.)
O011306
25. Niemczyk Magdalena Hipodrom Five Oaks
S
3594/17 ABC
26. Opora Maja LKJ Moszna
S
brak
27. Osobová Barbora JK Merko
S
Zadne
28. Pandel Oliwia Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2004 (JM.)
O036430
29. Paprskářová Sabina JK Horní Heřmanice
1997 (MJ.)
brak
30. Paraszczuk Magdalena Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2000 (J.)
O023920
31. Pechanová Vladimíra Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov
1999 (J.)
203953900
32. Rachwał Piotr KJ Equus Węgrzce
S
O025098
33. Selega Paulina LKJ Moszna
S
brak
34. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
35. Skupień Kamil LKJ Moszna
S
O033468
36. Ślązak Karolina LZJ Drama Zbrosławice
2004 (JM.)
O026120
37. Sławińska Weronika WLKS Krakus Swoszowice
1997 (MJ.)
brak
38. Sławińska Zuzanna WLKS Krakus Swoszowice
1999 (J.)
brak
39. Stachowiak Gabriela LKJ Moszna
2003 (JM.)
O034038
40. Stachowiak Tomasz LKJ Moszna
S
O000593
41. Stańska Aleksandra KJ Pony Sport
2000 (J.)
O001783
10118361
42. Strońska Aleksandra KJ Paczółtowice Equestrian Centre Kraków
S
O001783
43. Świąder Agata LKJ Ostroga
S
O020664
44. Szeliga Hanna KJ SZARŻAKlub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2004 (JM.)
O037366
45. Talik-Przechrzta Alina KJ Facimiech
S
O036205
46. Tomková Veronika JK Merko
S
459875215
47. Turczyńska Jagoda KJ Facimiech
S
O004036
48. Witosińska Joanna Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2000 (J.)
O026722
49. Wodzicka Maja LKJ Moszna
2007 (Mł.)
brak
50. Zawadzińska Zofia Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
S
O005735
51. Żołna Ewelina KJ Facimiech
S
O020271
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

59

AFRODYTA Typ Szlachetny POL 2006 Klacz ciemnogniada/157 F: nn
M: nn
O: Jadwiga Grubizna
B: Jadwiga Grubizna
brak 616999670177206
2.

66

ALIBI MŁP POL 2006 Wałach gniada/158 F: Kamp / Berlin Bej
M: Animozja / Arak
O: SK Udórz
B: SK Udórz
K020732 POL006540045706
3.

23

ANTONINA Oldenburg POL 2010 Klacz gniada F: Canstakko
M: Artemida
O: Wojciech Mikołajski
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K023267 DE 418180167510
4.

15

ARSEN TS POL 2009 Wałach siwa F: nn/nn
M: nn/nn
O: Barbara Guniewicz
B: Barbara Guniewicz PonySport
K022202 616999570304909
5.

64

AWA Małopolska POL 2007 Klacz gniada/163 F: Wareg
M: Auforta po First des Termes
O: Joanna Mandecka-Turczyńska
B: SK Ochaby
K011780 12167 104KD57
6.

69

BE MY LIFE TOP SP POL 2006 Wałach F: Long Life
M: Baszta
O: Ewa Skrzypczak
B: Wojciech Guzik
K010445
7.

61

CAMARO Meklemburska POL 2001 Wałach ciemnogniada/170 cm F: Cabrol Amicor
M: Lakara
O: Ewa Imioło
B: Gabriele Sellmann
- DE 427274022201
8.

57

CRISTIANO Szlachetna Półkrew POL 2009 Wałach siwa F: Idol
M: Caliope
O: Ewa Nali
B: John Waldemar
brak
9.

72

DA LUNA XX POL 2013 Klacz gniada/159 F: Needham's Fort
M: Da Lakta
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
10.

56

DODA Szlachetny Koń POL 2007 Klacz kasztanowata F: Quinten
M: Doris
O: Magdalena Kopczyńska
B: Nowak Kazimierz
brak
11.

8

DONNA DORADA Małoplska POL 2010 Klacz ciemnogniada/175 F: Barnaba
M: Doga
O: Wioleta Hajnos
B: Stanisław Chomiczewski
K016676
12.

40

DONNA SUMMER M X POL 2012 Klacz kasztanowata F: Rhodesian Winner
M: Donna Polonia / Colonel Collins
O: Stadnina Koni Moszna
B: Stadnina Koni Moszna
K021473 616POL12007859T
13.

4

DRACO Trakeńska POL 2008 Wałach ciemnogniada/175 F: Karatas
M: Dragonia
O: Tomasz Gąsowski
B: Tomasz Gąsowski
K017889 POL 732 01 00467 08
14.

53

EMFREZ Małopolska POL 2010 Wałach siwa/161cm F: Frazes
M: Erato
O: Leszek German
B: Teresa Idzik
brak 616 006 63 01476 10
15.

70

EREZ M SP POL 2007 Wałach F: Montbard XX
M: Elegia
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K014898 12374
16.

54

FIKOT Czech Warmblood CZE 2009 Wałach inna/mk: F: Amarillo
M: Finta
O: Adéla Bergerová
B: Bedřich Wágner
KF4827
17.

2

FIONA MŁP POL 2005 Klacz gniada F: Floret / Kulbak
M: Missouri / Paszkwil
O: Aleksandra Strońska
B: Zdzisław Banaszczak
K015680 POL006660560405
18.

42

GARDEN M SP POL 2012 Wałach siwa F: Corrado Boy
M: Garda
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
19.

73

GEVIN SP POL 2011 Wałach gniada F: Vector
M: Dolmet Glamour
O: Aleksandra Stańska
B: -
K021069
20.

31

GOUDELOUP KWPN POL 2011 Wałach kara/170 F: Riant
M: Ornate
O: Piotr Rachwał
B: Piotr Rachwał
brak
21.

47

HAWANA PKSP POL 2004 Klacz siwa F: Czempion
M: Hetera
O: Katarzyna Bekiesz
B: Jerzy Thiede
K015258 POL009580068104
22.

45

HELVI Haflinger DEU 2006 Klacz izabelowata/kuc: F: Malton
M: Heidelore
O: Oliwia Marszałek
B: Marzena Marszałek
K 016049 DE 467-0000450-06
23.

68

HORUS Małopolska POL 2005 Wałach gniada F: Emetyt
M: Hańcza
O: Katarzyna Skrzypczak
B: Paweł Adamczyk
K014566
24.

3

HUSARIA SP POL 1999 Klacz kasztanowata F: Cisoń
M: Humana
O: Krzysztof Krzemiński
B: .
K023228
25.

71

INES M XX POL 2011 Klacz gniada F: Rhodesian Winner
M: Izara
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K021474
26.

33

INFINITY Dohnalova CZE 15.6.2012 Klacz biała F: Przsedwit
M: Integra
O: Chovancová Laura
B: Dohnalova
673421908
27.

60

INFORMATYKA M XX POL 2009 Klacz gniada F: Rhodesian Winner
M: Implikacja
O: Magdalena Niemczyk
B: SK Moszna
2140/17 ABC POL 09 000 0065 45
28.

55

INKARD Malopolska POL 2006 Wałach inna F: Giewont
M: Inez
O: Petr Dohnal
B: Szuster Jan
KF4785
29.

20

ITAMARA XX POL 2012 Klacz gniada/165 F: Needham's Fort
M: Izara
O: Mikołaj Rey
B: SK Moszna sp. z o.o.
K023616 616POL12007857T
30.

41

IZONIA M XX POL 2011 Klacz gniada F: Rhodesian Winner
M: Inwazja
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
31.

75

JUVENTIS WLKP POL 2013 Klacz gniada F: Top Gun / Prince Ig'or
M: Jessica-Pro / Pro Sage
O: NN
B: Brak
K023816
32.

36

KALINA Typ Szlachetny POL 2007 Klacz ciemnogniada F: Garson
M: Katrin
O: Roch Iwaszkiewicz
B: M. Skrzypczak
brak
33.

78

KENTUCKY Kuc Feliński POL 1997 Ogier siwa/kuc:136cm F: Kalisto
M: Kika
O: Kamil Skupień
B: Małgorzeta Burda
K003897 POL 013 54 00189 97
34.

6

KING KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:138 F: Orion / Genius
M: Kalifornia / Minos
O: Dorota Krok
B: Antoni Cwajda
K022888 Kalifornia / Minos
35.

63

KONTINA SP POL 2009 Klacz gniada F: Contendor
M: Karmen po Silver
O: Joanna Mandecka-Turczyńska
B: Czarny Mieczysłąw
K016481 616009680104309
36.

67

MARKIZA MŁP POL 2005 Klacz kasztanowata F: Cyborg / Frombork
M: Marka / Bachus
O: Agnieszka Nawrot
B: Małgorzata Lepper
K012145 POL006640031605
37.

28

MARY NN GBR 2010 Klacz srokata F: NN
M: NN
O: Hanna Lepczyńska
B: Stable Cottage
000 826073001430961
38.

48

METRO WLKP POL 1999 Wałach ciemnogniada F: Czynel
M: Mera
O: Roksana kręcina
B: Racot
3062/17 POL 007681002499
39.

18

MG POLACO Pre - Andaluzyjska ESP 2005 Ogier siwa/154 F: Elegido XI
M: Polaca VII
O: Mikołaj Rey
B: Yeguada del Hierro de la Magdalena Hiszpania
K011573 11676 11676
40.

30

MY FUNNY VALENTINE Wielkopolska POL 2012 Klacz gniada/174 F: Dilmar
M: Carmen
O: Piotr Rachwał
B: J. Charyton
K021285 616007520056712
41.

76

MY LITTLE PONY PONYSPORT KUC POL 2012 Klacz kasztanowata/kuc: F: NN
M: NN
O: Barbara Guniewicz
B: -
Brak
42.

21

NEJRAN XX POL 2011 Ogier F: Sorbie Tower
M: Nowela
O: Zofia Zawadzińska
B: Iwno
K021028
43.

50

NIKA EWITA DRP POL 2004 Klacz gniada/kuc:142 F: Top Ewita / Nasty Boy
M: Noemi Ewita / Rocky
O: Beata Ślązak
B: Wiesław Apanasewicz
K011732 POL013660713404
44.

10

NORDICA Traken POL 2006 Klacz gniada/169 F: Gluosnis
M: Niasa
O: Agnieszka Cywicka
B: Tomasz Gąsowski
K012533 732 01 00203 06
45.

14

ORINA KUC POL 2008 Klacz gniada/kuc:136 F: nn/nn
M: nn/nn
O: Anna Wójcik-Pruszyńska
B: Barbara Guniewicz
K020486 616999570347308
46.

32

PASJONATA PASJANS Kuc Walijski POL 2008 Wałach /kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Polly
O: Anna Kamińska
B: Jerzy Kołodziejek
Brak
47.

19

PEREGRIN M POL 2007 Ogier /kuc:145 F: El Djazair
M: Plamka
O: Anna Rey
B: Mikołaj Rey
K012355 12266
48.

11

POKER Małopolska POL 2006 Wałach kara/168 F: HEBAB
M: PEREŁKA
O: Agnieszka Cywicka
B: Wojciech Ciesielczuk
K012758 POL 006 58 04534 06
49.

25

QUILETTA OLD POL 2010 Klacz gniada F: Quidam's Hero
M: Atlanta
O: Alina Talik
B: Małgorzata i Tomasz Siergiej
K019009
50.

79

RAMOOL XX POL 2013 Wałach kasztanowata F: Mamool
M: Resaca
O: Stadnina Koni Moszna
B: Gestüt Ohlerweiherhof
Brak
51.

77

RAMZES F:
M:
O:
B:
52.

74

RAPSODIA Małopolska POL 2009 Klacz gniada F: Hindus
M: Roksana
O: Aleksandra Stańska
B: -
K019854
53.

58

RHEAGO Typ Szlachetny POL 2010 Wałach kasztanowata F: Pauillac de Meia Lua
M: Rachela
O: Weronika Sławińska
B: Halina Krais
brak
54.

44

ROLLING STONE M SP POL 2005 Wałach gniada F: Sorbie Tower
M: Rosa Linda
O: SK Moszna
B: SK Moszna
brak
55.

46

ROMINA PKSP POL 2003 Klacz gniada F: Burgund
M: Rosana
O: Katarzyna Bekiesz
B: Andrzej Majchrzak
K015259
56.

43

ROSA-P Český Teplokrevník CZE 2009 Klacz gniada F: Rock'n Roll
M: Perlas
O: Vladimíra Pechanová
B: Jiří Cipra
203009224910409
57.

26

SAHARA M POL 2005 Klacz gniada F: Mar Bej
M: Semida
O: Joanna Witosińska
B: Chotkowski Kazimierz
K013632
58.

34

SKY DANCER Kk Metal CZE 10.3.2007 Wałach kasztanowata F: Secrtetn classy
M: Stigma
O: barbora osobova
B: kk metal
87453153
59.

12

TACYT Małopolska POL 1998 Ogier kasztanowata F: Veritas
M: Tajga
O: Alicja Sarnecka
B: Małopolski Związek Hodowców koni
K004770
60.

22

TERRA INCOGNITA XX POL 2005 Klacz kasztanowata F: Llandaff (USA)
M: Tozzia
O: Agata Szołdra
B: BHT Animal Trade
K023266 POL050000003860
61.

51

TORES-P SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Ron William
M: Tamira-P
O: Roman Sysak
B: B. Parkitny
Brak
62.

13

VANCOUVER SP POL 2010 Wałach ciemnogniada F: Domel
M: Venita
O: Alexandra Grahl-Madsen
B: Okręgowy Związek Hodowców Koni we Wrocławiu
K020534
63.

35

VISTARIE CT CZE 2012 Klacz kasztanowata F: Rabit
M: Vista
O: Josef Matucha
B: Josef Matucha
Zadne
64.

52

WENUS PONYSPORT KUC POL 2003 Klacz tarantowata/kuc:134 F: Złoty Ruczaj
M: Wilma PonySport
O: Wojciech Kostarczyk
B: Mariusz Stański
K015884 12329
65.

7

WILLIE BOY KUC IRL 2009 Wałach gniada/kuc:148 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Krupa Marzena
B:
K020498 372140316825874
66.

9

WINERIN SP POL 2006 Wałach gniada F: Etos
M: Wiki
O: Marzena Szczepek
B: Dieter Stanek
K022895
67.

38

WIOTKA SP POL 2009 Klacz gniada F: Otill
M: Winona
O: Lidia Twardowska-Gajda
B: SK Prudnik
K020763
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bekiesz Michał
WKJ Lublin SJ Stajnia Dębina
HAWANA (47)
2017-06-17
11
Bergerová Adéla
JK Pastviny
FIKOT (54)
2017-06-17
9
Cywicka Agnieszka
KJ Facimiech
NORDICA (10)
2017-06-17
POKER (11)
2017-06-17
7
Dohnalová Aneta
JK Benfour
INKARD (55)
2017-06-17
1
Dratwińska Emilia
Jurajski LKJ Udórz
ALIBI (66)
2017-06-17
5
Fryszkiewicz Paulina
Ludowy Klub Jeździecki Moszna
RAMOOL (79)
2017-06-17
6
Grahl-Madsen Alexandra
Klub Jeździecki Facimiech
TACYT (12)
2017-06-17
12
2017-06-17
Gumny Paulina
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2017-06-17
Hajnos Wioleta
KJ Czarny Dunajec
KING (6)
2017-06-17
9
2017-06-17
2
2017-06-17
14
Imioło Julia
KJ Facimiech
CAMARO (61)
2017-06-17
6
Iwaszkiewicz Roch
LKJ Ostroga
KALINA (36)
2017-06-17
1
Kamińska Anna
bpk
2017-06-17
4
Kopczyńska Magdalena
bpk
DODA (56)
2017-06-17
3
Kostarczyk Katarzyna
Paczółtowice Equestrian Centre Kraków
2017-06-17
1
Kozak Anna
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
RAMZES (77)
2017-06-17
11
Krasoń Karolina
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
DRACO (4)
2017-06-17
Kręcina Roksana
Hipodrom Five Oaks
METRO (48)
2017-06-17
8
Krzemińska Emilia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2017-06-17
13
Kupczyk Amelia
Pony Sport Wieliczka
ORINA (14)
2017-06-17
2
ARSEN (15)
2017-06-17
4
Lepczyńska Hanna
Bez przynależności Klubowej
MARY (28)
2017-06-17
7
Marszałek Oliwia
Paczółtowice Equestrian Centre Kraków
HELVI (45)
2017-06-17
12
Miętus Marcin
KJ Facimiech
2017-06-17
2017-06-17
11
Musiałek Marta
WKJ Lublin SJ Stajnia Dębina
ROMINA (46)
2017-06-17
5
Nawrot Agnieszka
KJ Facimiech
MARKIZA (67)
2017-06-17
7
Niemczyk Magdalena
Hipodrom Five Oaks
2017-06-17
7
Opora Maja
LKJ Moszna
2017-06-17
5
Osobová Barbora
JK Merko
2017-06-17
10
2017-06-17
Pandel Oliwia
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2017-06-17
1
Paprskářová Sabina
JK Horní Heřmanice
2017-06-17
10
Paraszczuk Magdalena
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
ITAMARA (20)
2017-06-17
6
Pechanová Vladimíra
Jezdecký spolek Pastviny Pilníkov
ROSA-P (43)
2017-06-17
5
Rachwał Piotr
KJ Equus Węgrzce
2017-06-17
1
2017-06-17
4
Selega Paulina
LKJ Moszna
2017-06-17
3
2017-06-17
6
Skrzypczak Katarzyna
KJ Facimiech
HORUS (68)
2017-06-17
3
2017-06-17
4
Skupień Kamil
LKJ Moszna
2017-06-17
9
Ślązak Karolina
LZJ Drama Zbrosławice
2017-06-17
3
TORES-P (51)
2017-06-17
1
Sławińska Weronika
WLKS Krakus Swoszowice
RHEAGO (58)
2017-06-17
2
Sławińska Zuzanna
WLKS Krakus Swoszowice
2017-06-17
2
Stachowiak Gabriela
LKJ Moszna
INES M (71)
2017-06-17
3
DA LUNA (72)
2017-06-17
5
Stachowiak Tomasz
LKJ Moszna
2017-06-17
3
Stańska Aleksandra
KJ Pony Sport
GEVIN (73)
2017-06-17
5
2017-06-17
2017-06-17
12
2017-06-17
4
Strońska Aleksandra
KJ Paczółtowice Equestrian Centre Kraków
FIONA (2)
2017-06-17
2
Świąder Agata
LKJ Ostroga
WIOTKA (38)
2017-06-17
2
Szeliga Hanna
KJ SZARŻAKlub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2017-06-17
2
Talik-Przechrzta Alina
KJ Facimiech
2017-06-17
Tomková Veronika
JK Merko
2017-06-17
8
Turczyńska Jagoda
KJ Facimiech
KONTINA (63)
2017-06-17
13
AWA (64)
2017-06-17
1
Witosińska Joanna
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
SAHARA (26)
2017-06-17
10
Wodzicka Maja
LKJ Moszna
2017-06-17
Zawadzińska Zofia
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
NEJRAN (21)
2017-06-17
4
Żołna Ewelina
KJ Facimiech
EMFREZ (53)
2017-06-17
8

Number of Riders: 51

Number of Horses: 67

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2017
design and realization: signus.pl