Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
119 ACCEPTED 2022-09-17 13:46:37
2022-09-17 13:34:16
Michalina Paterska PEGAZ
  • 1x 2/90 MPMł DK/Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
118 ACCEPTED 2022-09-22 19:09:11
2022-09-15 21:12:26
Michał Hycki FIONA CASTELLA
  • 1x 6/90 cm/Zawody Krajowe CNC 90
117 ACCEPTED 2022-09-15 21:09:53
2022-09-15 21:09:53
Maja Szymańska SCHWEIGER TILL
  • 1x 5/80 cm/Zawody Krajowe CNC 80
116 ACCEPTED 2022-09-13 08:24:34
2022-09-12 22:03:53
Idalia Haracz LUKE
  • 1x 6/90 cm/Zawody Krajowe CNC 90
115 ACCEPTED 2022-09-14 20:30:18
2022-09-12 19:56:12
Lena Ciszek VANESSA PONYSPORT
  • 1x 1/80 MPMł Kuce/Mistrzostwa Polski Młodzików KUCE
114 ACCEPTED 2022-09-13 12:14:07
2022-09-12 19:54:13
Lena Ciszek POLARNI BOURE
  • 1x 2/90 MPMł DK/Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
113 ACCEPTED 2022-09-12 13:34:45
2022-09-11 22:15:56
Marta Dziak-Gierlicz WERBENA M
  • 1x 6/90 cm/Zawody Krajowe CNC 90
112 ACCEPTED 2022-09-13 12:13:37
2022-09-11 22:01:33
Michał Hycki LORD VULKAN
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
111 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-09-22 19:07:30
2022-09-11 21:46:03
Nikola Ečerová OPTIMUS BYZANTIUM
  • 1x 6/90 cm/Zawody Krajowe CNC 90
110 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-09-11 22:00:06
2022-09-11 21:44:44
Nikola Ečerová BENJAMIN
  • 1x 1/80 MPMł Kuce/Mistrzostwa Polski Młodzików KUCE
109 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-09-11 22:00:02
2022-09-11 21:43:47
Nikola Ečerová ARLEEN
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
108 ACCEPTED 2022-09-13 12:14:23
2022-09-11 20:35:42
Petr Rydval SAMARIS
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
107 ACCEPTED 2022-09-15 11:02:38
2022-09-11 18:56:36
Mariusz Łupkowski KING SOBIESKI
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
106 ACCEPTED 2022-09-15 11:02:42
2022-09-11 18:55:49
Mariusz Łupkowski DANCING QUEEN
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
105 ACCEPTED 2022-09-20 15:05:41
2022-09-10 18:27:05
Aleksandra Gierz J'02 INFERNO
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
104 ACCEPTED 2022-09-15 10:59:00
2022-09-10 18:23:53
Łukasz Sikorski WOULD LOVE
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
103 ACCEPTED 2022-09-15 10:59:04
2022-09-10 18:23:00
Agnieszka Kopka-Sikorska L.BANDERA-S
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
102 ACCEPTED 2022-09-12 13:27:37
2022-09-10 15:10:43
Marta Trojan CHILLING ZAHIR
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
101 ACCEPTED 2022-09-15 10:46:27
2022-09-10 13:00:32
Marta Dziak-Gierlicz NONA D
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
100 PRE-APPROVED 2022-09-10 20:07:18
2022-09-10 00:11:29
Anna Korus LASEK
  • 1x 1/80 MPMł Kuce/Mistrzostwa Polski Młodzików KUCE
99 PRE-APPROVED 2022-09-10 20:07:34
2022-09-10 00:09:46
Anna Korus BALLYSEEDY JACKO
  • 1x 1/80 MPMł Kuce/Mistrzostwa Polski Młodzików KUCE
98 ACCEPTED 2022-09-11 21:50:40
2022-09-09 21:56:04
Tomasz Stachowiak IMAN
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
97 ACCEPTED 2022-09-12 13:32:16
2022-09-09 11:11:32
Martyna Gruszczyk STRALSUND
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
96 ACCEPTED 2022-09-12 13:32:03
2022-09-08 11:12:57
Hanna Bzowska HILDEBRAND
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
95 ACCEPTED 2022-09-12 13:15:21
2022-09-07 19:53:01
Magdalena Żukowska K-COCOLINO
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
94 PRE-APPROVED 2022-09-08 08:48:57
2022-09-07 19:09:19
Maja Szymusik IRON
  • 1x 2/90 MPMł DK/Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
93 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-09-20 08:56:15
2022-09-07 16:05:26
Yaraslau Vitkouski PACO VOM WELLBERG
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
92 ACCEPTED 2022-09-12 13:26:04
2022-09-07 15:40:14
Katarzyna Steczowicz LARKIN
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
91 ACCEPTED 2022-09-21 08:17:51
2022-09-07 15:39:59
Artur Społowicz DOLFUS
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
90 ACCEPTED 2022-09-12 13:31:47
2022-09-07 14:56:51
Katarzyna Steczowicz INDI DU MESNIL
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
89 ACCEPTED 2022-09-12 13:30:33
2022-09-07 12:15:51
Julia Golonek SABART AA
  • 1x 3/100 MP Dzieci/Mistrzostwa Polski DZIECI
88 ACCEPTED 2022-09-08 23:30:38
2022-09-07 09:04:05
Paulina Selega WIEDŹMIN
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
87 ACCEPTED 2022-09-12 13:26:21
2022-09-06 22:57:20
Julia Szychowska FANCY
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
86 ACCEPTED 2022-09-21 09:19:55
2022-09-06 21:25:49
Zofia Dula IHS KATIE
  • 1x 1/80 MPMł Kuce/Mistrzostwa Polski Młodzików KUCE
85 ACCEPTED 2022-09-21 09:19:41
2022-09-06 21:18:47
Mariusz Kleniuk THORN VDM Z
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
84 ACCEPTED 2022-09-21 09:19:47
2022-09-06 21:17:44
Mariusz Kleniuk CAPITALIST
  • 1x 6/90 cm/Zawody Krajowe CNC 90
83 ACCEPTED 2022-09-11 21:52:38
2022-09-06 21:16:28
Mariusz Kleniuk ALHAMBRA M
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
82 ACCEPTED 2022-09-20 15:05:13
2022-09-06 20:25:21
Aleksandra Florczak MERANO
  • 1x 5/80 cm/Zawody Krajowe CNC 80
81 ACCEPTED 2022-09-07 12:46:32
2022-09-06 13:00:56
Zofia Kusińska CINDY ELIZAR
  • 1x 6/90 cm/Zawody Krajowe CNC 90
80 ACCEPTED 2022-09-09 11:44:41
2022-09-06 08:33:39
Helena Struss BONA FIDE
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
79 PRE-APPROVED 2022-09-05 21:39:43
2022-09-05 21:36:24
Natalia Majos ORLIK
  • 1x 2/90 MPMł DK/Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
78 ACCEPTED 2022-09-16 13:24:01
2022-09-05 18:01:28
Wiktoria Chochół CZECZOT
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
77 ACCEPTED 2022-09-11 22:04:31
2022-09-05 17:27:50
Julia Sikora ISHII MAKI
  • 1x 5/80 cm/Zawody Krajowe CNC 80
76 ACCEPTED 2022-09-12 13:33:00
2022-09-05 14:25:27
Nadia Niebieszczańska HICORA
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
75 CONDITIONAL ACCEPTANCE 2022-09-11 21:53:36
2022-09-05 14:25:14
Nadia Niebieszczańska NIKE
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
74 ACCEPTED 2022-09-12 13:32:42
2022-09-04 17:00:00
Nina Jędrachowicz ROSA SORDIA
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
73 ACCEPTED 2022-09-06 15:50:58
2022-09-04 16:24:39
Marcin Gniazdowski NADIR
  • 1x 6/90 cm/Zawody Krajowe CNC 90
72 ACCEPTED 2022-09-06 15:40:03
2022-09-04 16:23:33
Hanna Kucharczyk WELUR
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
71 PRE-APPROVED 2022-09-05 16:04:30
2022-09-04 16:22:33
Pola Borowińska BALCORMO HECTOR GR. D
  • 1x 1/80 MPMł Kuce/Mistrzostwa Polski Młodzików KUCE
70 ACCEPTED 2022-09-12 13:33:47
2022-09-04 16:06:41
Ewa Kesler BAZYLIA
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
69 PRE-APPROVED 2022-09-05 21:36:17
2022-09-04 15:49:07
Ewa Kesler ALFI ZAGORKA
  • 1x 4/100 MP Kuce/Mistrzostwa Polski KUCÓW
68 ACCEPTED 2022-09-08 09:03:08
2022-09-04 01:48:31
Zofia Zawadzińska BACHUS
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
67 ACCEPTED 2022-09-08 09:02:52
2022-09-04 00:10:07
Oliwia Cempiel AIQ
  • 1x 5/80 cm/Zawody Krajowe CNC 80
66 ACCEPTED 2022-09-19 18:54:59
2022-09-03 21:31:03
Patrycja Urbaniak KLON
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
65 ACCEPTED 2022-09-12 13:29:50
2022-09-03 14:34:09
Dominika Mierlak OCTAVIO-G
  • 2x 5/80 cm/Zawody Krajowe CNC 80
64 ACCEPTED 2022-09-07 12:45:54
2022-09-03 10:19:09
Anna Kamińska PASJONATA PASJANS
  • 1x 5/80 cm/Zawody Krajowe CNC 80
63 ACCEPTED 2022-09-20 15:05:28
2022-09-02 20:13:09
Hanna Kamińska SENIOR
  • 1x 6/90 cm/Zawody Krajowe CNC 90
62 ACCEPTED 2022-09-09 10:52:06
2022-09-02 19:02:55
Anna Tyrała PARYS
  • 1x 5/80 cm/Zawody Krajowe CNC 80
61 PRE-APPROVED 2022-09-05 21:37:49
2022-09-02 18:38:40
Maria Kozyra IHS DIAMONTE
  • 1x 1/80 MPMł Kuce/Mistrzostwa Polski Młodzików KUCE
60 ACCEPTED 2022-09-16 13:24:46
2022-09-02 16:07:02
Artur Społowicz WALD
  • 1x 5/80 cm/Zawody Krajowe CNC 80
59 ACCEPTED 2022-09-16 13:24:48
2022-09-02 15:49:03
Zuzanna Społowicz BANKIER
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
58 ACCEPTED 2022-09-16 13:24:51
2022-09-02 15:48:13
Artur Społowicz KING AGE OF JAPE
  • 1x 5/80 cm/Zawody Krajowe CNC 80
57 ACCEPTED 2022-09-08 23:30:59
2022-09-02 15:16:59
Natasza Pasternak LORETTA
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
56 ACCEPTED 2022-09-07 12:47:03
2022-09-02 11:09:50
Hanna Sergiel HAENDEL 6
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
55 ACCEPTED 2022-09-13 12:14:37
2022-09-02 09:33:08
Karolina Gerykova STINBOX
  • 1x 6/90 cm/Zawody Krajowe CNC 90
54 ACCEPTED 2022-09-12 16:03:05
2022-09-02 08:23:48
Julia Włoch FLEUR DE LA ROSE
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
53 ACCEPTED 2022-09-06 15:51:48
2022-09-01 23:27:14
Dominika Mączyńska CAGLIOSTRO PKZ
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
52 ACCEPTED 2022-09-21 17:36:37
2022-08-31 21:37:57
Jolanta Tarczyńska JOIN BREAKER SW Z
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
51 ACCEPTED 2022-08-31 23:36:40
2022-08-31 21:14:52
Wojciech Wróbel BIARRITZ AA
  • 1x 6/90 cm/Zawody Krajowe CNC 90
50 ACCEPTED 2022-08-31 23:36:42
2022-08-31 21:14:11
Aleksandra Krok DONNA ESGAROTH HW
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
49 ACCEPTED 2022-08-31 23:36:53
2022-08-31 21:12:02
Aleksandra Ślusarska MAŁY GIN
  • 1x 5/80 cm/Zawody Krajowe CNC 80
48 ACCEPTED 2022-08-31 23:36:55
2022-08-31 21:11:17
Magdalena Zaręba KING
  • 1x 1/80 MPMł Kuce/Mistrzostwa Polski Młodzików KUCE
47 ACCEPTED 2022-09-19 18:31:02
2022-08-31 21:10:36
Iga Ślusarska D'OCYNK
  • 1x 2/90 MPMł DK/Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
46 ACCEPTED 2022-08-31 23:37:03
2022-08-31 21:09:50
Aniela Węgłowska DEMODEX
  • 1x 2/90 MPMł DK/Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
45 ACCEPTED 2022-08-31 23:37:05
2022-08-31 21:09:20
Justyna Popiołek JANY
  • 1x 2/90 MPMł DK/Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
44 ACCEPTED 2022-08-31 23:37:13
2022-08-31 16:52:15
Nikolina Czuchaj J'03 TRIK
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
43 ACCEPTED 2022-08-31 23:37:19
2022-08-31 14:13:25
Klára Čépeová LIBERTINA
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
42 ACCEPTED 2022-08-31 23:37:24
2022-08-31 09:51:58
Zofia Wójcik LOVE ME BMF
  • 1x 1/80 MPMł Kuce/Mistrzostwa Polski Młodzików KUCE
41 ACCEPTED 2022-08-31 23:37:28
2022-08-31 09:51:26
Amelia Sygnat HONEYMOON
  • 1x 2/90 MPMł DK/Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
40 ACCEPTED 2022-08-31 23:37:33
2022-08-31 09:50:57
Amelia Sygnat EMS
  • 1x 1/80 MPMł Kuce/Mistrzostwa Polski Młodzików KUCE
39 ACCEPTED 2022-08-31 23:37:44
2022-08-31 09:49:46
Magdalena Paraszczuk ITAMARA M
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
38 ACCEPTED 2022-08-31 23:37:53
2022-08-31 09:49:01
Blanka Okoczuk PEREGRIN
  • 1x 1/80 MPMł Kuce/Mistrzostwa Polski Młodzików KUCE
37 ACCEPTED 2022-09-12 19:15:21
2022-08-31 09:48:26
Magdalena Paraszczuk GRASSI M
  • 1x 5/80 cm/Zawody Krajowe CNC 80
36 ACCEPTED 2022-09-12 19:15:29
2022-08-31 09:47:27
Maria Figarska - Głąb DOLLAR BOY M
  • 1x 3/100 MP Dzieci/Mistrzostwa Polski DZIECI
35 ACCEPTED 2022-08-31 23:38:03
2022-08-31 09:46:46
Weronika Buczek BALLINACLOUGH WHITE ROSE
  • 1x 1/80 MPMł Kuce/Mistrzostwa Polski Młodzików KUCE
34 ACCEPTED 2022-09-19 17:53:33
2022-08-31 09:37:28
Julia Bolek UNA EMOCION
  • 1x 5/80 cm/Zawody Krajowe CNC 80
33 ACCEPTED 2022-08-30 20:59:57
2022-08-30 12:08:44
Maria Kanior-Schott SAHARA
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
32 ACCEPTED 2022-08-30 20:59:59
2022-08-30 11:33:07
Patryk Pawłowicz CANALETTA M
  • 1x 6/90 cm/Zawody Krajowe CNC 90
31 ACCEPTED 2022-08-30 07:17:14
2022-08-30 06:25:37
Irmina Mozolewska THE DOCTOR
  • 1x 4/100 MP Kuce/Mistrzostwa Polski KUCÓW
30 ACCEPTED 2022-08-30 07:17:15
2022-08-29 21:39:09
Maja Roszczyk DUCH
  • 1x 6/90 cm/Zawody Krajowe CNC 90
29 ACCEPTED 2022-08-30 07:17:16
2022-08-29 21:07:17
Julia Skiba JASPIS
  • 1x 6/90 cm/Zawody Krajowe CNC 90
28 ACCEPTED 2022-08-30 07:17:18
2022-08-29 20:23:53
Sonia Dźwigalska CAILLEAN G
  • 1x 2/90 MPMł DK/Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
27 ACCEPTED 2022-09-05 22:04:32
2022-08-29 20:18:33
Zofia Lemańska TEDDINGTON
  • 1x 2/90 MPMł DK/Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
26 ACCEPTED 2022-08-30 07:17:20
2022-08-29 20:15:49
Laura Gillmaier RARASHEK
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
25 ACCEPTED 2022-08-30 07:17:22
2022-08-29 20:15:21
Laura Gillmaier DING DONG
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
24 ACCEPTED 2022-08-29 17:16:04
2022-08-29 14:06:26
Magdalena Kowalska ANTONINA
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
23 ACCEPTED 2022-08-29 17:16:08
2022-08-29 13:01:02
Agnieszka Zemla-Golonek SULIWAN M
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
22 ACCEPTED 2022-09-05 22:05:00
2022-08-29 10:43:00
Vanessa Skotnicka KASZMIR
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
21 ACCEPTED 2022-08-29 17:16:11
2022-08-29 10:25:46
Katarzyna Miętus OKI DOKI G
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
20 ACCEPTED 2022-08-29 17:16:12
2022-08-29 10:25:25
Katarzyna Miętus CRAZY FIRE
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
19 ACCEPTED 2022-08-29 17:16:14
2022-08-29 10:24:59
Katarzyna Miętus CAYADA M
  • 1x 6/90 cm/Zawody Krajowe CNC 90
18 ACCEPTED 2022-09-12 13:26:50
2022-08-29 07:41:46
Zuzanna Marugi HORTA
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
17 ACCEPTED 2022-08-29 17:16:18
2022-08-28 22:10:44
Jolanta Tarczyńska GIORGIA LA
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
16 ACCEPTED 2022-08-29 17:16:19
2022-08-28 21:19:33
Petr Lacina FIFTY FIFTY
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
15 ACCEPTED 2022-08-29 17:16:21
2022-08-28 21:18:27
Kristýna Chorovská KICK STAR
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
14 ACCEPTED 2022-08-28 20:08:16
2022-08-28 19:37:20
Patrycja Pieńkos S-RUBIN
  • 1x 6/90 cm/Zawody Krajowe CNC 90
13 ACCEPTED 2022-08-28 20:08:17
2022-08-28 18:38:16
Aleksandra Puch JUGA
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
12 ACCEPTED 2022-08-28 20:08:19
2022-08-28 15:37:59
Nina Dubowska KALISTO
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
11 ACCEPTED 2022-08-28 11:32:17
2022-08-27 22:06:07
Marta Grygierek BRYLANT
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
10 ACCEPTED 2022-08-28 11:32:21
2022-08-27 21:29:56
Krzysztof Zaręba HIT
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
9 ACCEPTED 2022-09-20 08:23:22
2022-08-27 18:15:11
Agnieszka Lasko VISERION
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
8 ACCEPTED 2022-08-27 16:51:52
2022-08-27 15:16:13
Patrycja Knap SAKE ALANDI
  • 1x 6/90 cm/Zawody Krajowe CNC 90
7 ACCEPTED 2022-08-27 16:51:58
2022-08-27 15:15:25
Justyna Krupa WILLIE BOY
  • 1x 4/100 MP Kuce/Mistrzostwa Polski KUCÓW
6 ACCEPTED 2022-08-27 16:51:59
2022-08-27 15:14:57
Magdalena Rybowicz EPOX
  • 1x 2/90 MPMł DK/Mistrzostwa Polski Młodzików DUŻE KONIE
5 ACCEPTED 2022-08-27 16:52:00
2022-08-27 15:14:39
Magdalena Rybowicz AMARILLO
  • 1x 1/80 MPMł Kuce/Mistrzostwa Polski Młodzików KUCE
4 ACCEPTED 2022-08-27 16:52:04
2022-08-26 22:24:35
Wiktoria Okupny CIHANGIR PRINCE
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
3 ACCEPTED 2022-08-27 16:52:06
2022-08-26 15:30:02
Zofia Bugla AFEKT '' M ''
  • 1x 7/100 cm/Zawody Krajowe CNC 100
2 ACCEPTED 2022-08-29 17:16:23
2022-08-26 13:05:34
David Navrátil TASZNIK
  • 1x 8/1*/Zawody Krajowe CNC 1* pod patronatem firmy SUKCES- Pasze Morawski
1 ACCEPTED 2022-08-27 16:52:10
2022-08-26 12:28:53
Magdalena Kopczyńska SYMEON M
  • 1x 6/90 cm/Zawody Krajowe CNC 90
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bolek Julia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2008 (JM.)
O060680
2. Borowińska Pola SHS Grobice
2010 (JM.)
O068612
3. Buczek Weronika Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (JM.)
O056691
4. Bugla Zofia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
O036058
5. Bzowska Hanna Equikam Sp. z o.o. Zaręby
2006 (J.)
O046009
6. Cempiel Oliwia Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
2003 (MJ.)
O062015
7. Čépeová Klára Stáj Zwinger z.s
2001 (MJ.)
H4256
8. Chochół Wiktoria KJ Facimiech
2008 (JM.)
O051792
9. Chorovská Kristýna Jezdecký spolek pod Hostýnem
S
206165598
10. Ciszek Lena Klub Jeździecki PonySport
2009 (JM.)
O059266
11. Czuchaj J'03 Nikolina Klub Jeździecki Aromer
2003 (MJ.)
O043868
12. Dubowska Nina Equikam Sp. z o.o.
2005 (J.)
O045589
13. Dula Zofia Klub Jeździecki Perrin
2009 (JM.)
O068249
14. Dziak-Gierlicz Marta UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O002140
15. Dziak-Gierlicz Marta UKS Vacat Eventing Sulbiny
S
O002140
16. Dźwigalska Sonia Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2009 (JM.)
O057372
17. Ečerová Nikola Horse Academy
S
A1274
18. Figarska - Głąb Maria Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2008 (JM.)
O062016
19. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2003 (MJ.)
O041726
20. Gerykova Karolina Sportovní stáj Kubricky
S
F3927
21. Gierz J'02 Aleksandra Fundacja Horse Sport
2002 (MJ.)
O028780
22. Gillmaier Laura Konie Sportowe Gillmaier
2007 (JM.)
O050580
23. Gniazdowski Marcin BPK
2005 (J.)
O061936
24. Golonek Julia KJ Perrin Rudawa
2008 (JM.)
O052651
25. Gruszczyk Martyna KJ Szarża Bolęcin
S
O022400
26. Grygierek Marta KJ Facimiech
2005 (J.)
O047843
27. Haracz Idalia LKJ Moszna
S
O040305
28. Hycki Michał Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O012756
29. Jędrachowicz Nina Klub Jeździecki Jaroszówka
2007 (JM.)
O047429
30. Kamińska Anna Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
S
O005131
31. Kamińska Hanna Equikam Sp. z o.o.
S
O067933
32. Kanior-Schott Maria PLKJ Plessówka
S
O045819
33. Kesler Ewa Fundacja Horse Sport
2007 (JM.)
O051161
34. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
35. Knap Patrycja KJ Facimiech
2006 (J.)
O058755
36. Kopczyńska Magdalena KJ Perrin Rudawa
S
O012085
37. Kopka-Sikorska Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
38. Korus Anna KJ Stajnia Przylesie Borzęta
2011 (Mł.)
O058464
39. Kowalkowski Zbigniew Klub Jeździeckim Jaroszówka
S
O033470
40. Kowalska Magdalena KJ. Facimiech
S
O013326
41. Kozyra Maria KJ Perrin Rudawa
2010 (JM.)
O070579
42. Krok Aleksandra KJ Czarny Dunajec
2005 (J.)
O043321
43. Krupa Justyna KJ Facimiech
2006 (J.)
O043322
44. Kucharczyk Hanna Equikam Sp. z o.o.
2006 (J.)
O055027
45. Kusińska Zofia Klub Jeździecki Facimiech
2008 (JM.)
O059914
46. Lacina Petr JS pod Hostýnem
S
H1850
10090212
47. Lasko Agnieszka Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2003 (MJ.)
O049459
48. Lemańska Zofia Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
O062451
49. Łupkowski Mariusz JKS Jaroszówka
S
O009535
50. Mączyńska Dominika LKJ Hippologia Strzegom
2005 (J.)
O042053
10218039
51. Majos Natalia Klub Jeździecki Aromer
2009 (JM.)
O054423
52. Marugi Zuzanna Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
2003 (MJ.)
O039702
53. Mierlak Dominika LKJ Hippologia Strzegom
2005 (J.)
O050872
54. Miętus Katarzyna Konie Sportowe Gillmaier
S
O009606
55. Mozolewska Irmina Uks AKADEMIA JEŹDZIECTWA w Dąbrowicy
2009 (JM.)
O062066
56. Navrátil David JK u Juráška
2009 (JM.)
H4555
57. Niebieszczańska Nadia Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
2007 (JM.)
O059208
58. Okoczuk Blanka Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (JM.)
O059545
59. Okupny Wiktoria Equikam Sp. z o.o.
2004 (J.)
O037547
60. Paraszczuk Magdalena Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
S
O023920
61. Pasternak Natasza LKJ Hippologia Strzegom
2004 (J.)
O044795
62. Paterska Michalina LKS Stragona
2010 (JM.)
O061703
63. Pawłowicz Patryk LKJ MOSZNA
2006 (J.)
O052003
64. Pieńkos Patrycja Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O029145
65. Popiołek Justyna Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2010 (JM.)
O061262
66. Puch Aleksandra KJ FACIMIECH
2007 (JM.)
O060053
67. Roszczyk Maja None
2007 (JM.)
O047408
68. Rybowicz Magdalena KJ Facimiech
2009 (JM.)
O059408
69. Rydval Petr JK Pod Hostýnem
S
G0152
70. Selega Paulina LKJ Moszna
S
O018802
71. Sergiel Hanna Zielonogórski KS
2006 (J.)
O047012
72. Sikora Julia Klub Jeździecki Facimiech
2003 (MJ.)
O040993
73. Sikorski Łukasz KJ Aromer Józefin
S
O002708
10107608
74. Skiba Julia KJ Perrin Rudawa
2004 (J.)
O057909
75. Skotnicka Vanessa LZJ Drama Zbrosławice
2007 (JM.)
O059370
76. Ślusarska Aleksandra Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2007 (JM.)
O063413
77. Ślusarska Iga Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2010 (JM.)
O068729
78. Społowicz Artur KJ Jaroszówka
S
O000841
10003676
79. Społowicz Zuzanna KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O036095
80. Stachowiak Tomasz Lkj Moszna
S
O000593
81. Steczowicz Katarzyna Stow. SKJ Grobice
2004 (J.)
O050679
82. Steczowicz Katarzyna SKJ Grobice
2004 (J.)
O050679
83. Struss Helena Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2001 (MJ.)
O024331
84. Sygnat Amelia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (JM.)
O059544
85. Szychowska Julia Equikam Sp. z o.o.
2006 (J.)
O043583
86. Szymańska Maja Skj Omega
2004 (J.)
O054551
87. Szymusik Maja KJ Aromer
2010 (JM.)
O064008
-
88. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
89. Trojan Marta Pomorska Liga Jeździecka
S
O002535
90. Tyrała Anna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
S
O031730
91. Urbaniak Patrycja KJ Jaroszówka
2007 (JM.)
O047431
92. Vitkouski Yaraslau Klub Jeździecki Okoły
S
O038685
93. Węgłowska Aniela Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2009 (JM.)
O066322
94. Włoch Julia KJ Aromer
2006 (J.)
O048770
95. Wójcik Zofia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (JM.)
O059913
96. Wróbel Wojciech KJ Czarny Dunajec
S
O056608
97. Zaręba Krzysztof Kasz. St. Promowania Sportów Konnych Kwieki
S
O003917
98. Zaręba Magdalena KJ Czarny Dunajec
2011 (Mł.)
O058772
99. Zawadzińska Zofia Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O005735
100. Zemla-Golonek Agnieszka KJ Perrin Rudawa
S
O041906
101. Żukowska Magdalena Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
2005 (J.)
O050777
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

50

AFEKT '' M '' Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Rhodesian Winner / o.Snurfe
M: Afra '' M '' / o. Faust Z
K030838 616009690054916
2.

20

AIQ Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/160 F: Accuse
M: Arvena
K029569 616009670070616
3.

18

ALFI ZAGORKA KUC POL 2014 wałach siwa/kuc:149 F: Zachodni Wiatr
M: My Lady
K027865 6160130056914
4.

122

ALHAMBRA M SP POL 2016 klacz gniada/168 F: La Calidad
M: Amfora M
K030554 6160096900547
5.

22

AMARILLO HAFLINGERSKA POL 2007 wałach kasztanowata/mk:142 F: Srebrny Rumak
M: Anika
K023929 POL 013610134207
6.

57

ANTONINA OLDENBURG POL 2010 Klacz gniada/170 F: Canstakko
M: Artemida
K023267 DE418180167410
7.

132

ARLEEN CZECH WARMBLOOD CZE 2011 Klacz siwa F: Carpalo
M: Aliance
203009224621211
8.

19

BACHUS Szlachetna Pólkrew POL 2011 wałach gniada/176 F: MORAVIA
M: BABILONIA
K019430 616009670024711
9.

93

BALCORMO HECTOR GR. D NN IRL 2012 wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K027742 372414005677664
10.

90

BALLINACLOUGH WHITE ROSE CONNEMARA IRL 2011 klacz siwa/kuc:145 F: Crossykeys Rebel
M: Mo Cailin Bay
K031135 M3-372004000027148
11.

110

BALLYSEEDY JACKO IPS POL 2013 wałach jelenia/kuc:148 F: Pickmere Antonio / Strinesdale Matador Pbar
M: Ballyseedy Supreme / Cusop Darcy
K030777 372009000000758
12.

129

BANKIER MŁP POL 2011 Wałach ciemnogniada/169 F: Awans / Vis Versa
M: Baszkiria / Emir
K021353 61600653031221
13.

41

BAZYLIA SP POL 2009 klacz gniada/167 F: Nobody
M: Bretania
K020076 616009590286109
14.

133

BENJAMIN SELLE FRANCE FRA 2016 gelding chestnut/175cm F: Teofilo
M: Bella Ida
none 2500FR16710441B
15.

74

BIARRITZ AA MAŁOPOLSKA POL 2018 wałach skarogniada/165 F: Szkrab
M: Belissa/Emetyt
K033363 616006 59 21091 18
16.

107

BONA FIDE WLKP POL 2009 klacz gniada/168 F: Czarownik
M: Benneta / Quamiro
K020056 61600761021909
17.

52

BRYLANT SP (GŁÓWNA) POL 2017 wałach gniada/167 F: Landor
M: Branka/ Turbud Quirinus
K032002 616007610089517
18.

98

CAGLIOSTRO PKZ BWP UKR 2016 wałach gniada/170 F: Lothar PKZ
M: Costa Rica/Cornet Obolensky
K034643 VV009860
19.

68

CAILLEAN G HANNOVERANER GER 2015 klacz kasztanowata/162 F: Chiron/Valanour
M: Rhiannon / Rubin-Royal
K033922 DE431310219315
20.

72

CANALETTA M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 klacz gniada/168 F: Davinci
M: Casiopea M
K034484 616009690068918
21.

121

CAPITALIST SP POL 2017 wałach kasztanowata/168 F: Concerto
M: Diorella
K034191 246001h00171953
22.

61

CAYADA M NIEM. SPORT. GER 2018 klacz ciemnogniada/162 F: Cayado /
M: Caramel Mike / Catoki
K033574 DE481810089018
23.

29

CHILLING ZAHIR SP POL 2008 Wałach gniada/180 F: MALMO
M: CEDRA
K015453 616009530201908
24.

49

CIHANGIR PRINCE HANOWERSKA POL 2016 wałach siwa/185 F: COLMAN
M: DORNICELLA
K033776 DE431316804416
25.

21

CINDY ELIZAR Oldenburger Springpferd GER 2015 klacz siwa/165 F: Calcio
M: Quidala
K034224 DE418181051915
26.

60

CRAZY FIRE SP POL 2017 wałach siwa/168 F: Olimpic Star / Olympic Fire
M: Caprice / Ciacomo
K031326 616009670099817/A0022736S
27.

124

CZECZOT KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:146 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Czarowna
K029455 616013640052915
28.

76

D'OCYNK TRK. POL 2015 wałach siwa/166 F: Cedrus / Ogar
M: D-Kore / Komfortas
K029062 732010072615
29.

111

DANCING QUEEN SP POL 2017 klacz siwa/170 F: Abisal BS
M: Diamantina
K030545 616009670105317
30.

81

DEMODEX XX POL 2004 Wałach gniada/165 F: Alywar
M: Demografia
K029168
31.

70

DING DONG BAV POL 2013 wałach gniada/164 F: Diarado
M: Roxy
K022843 DE481810293613
32.

119

DOLFUS M (AA) POL 2015 Wałach ciemnogniada/168 F: Fusion du Defey xo
M: Dolce Vita m/Veloce de Favi xo
K028443 616009690065415
33.

16

DOLLAR BOY M XX POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Zafonium
M: Dolriada
K019175 POL080000006025
34.

75

DONNA ESGAROTH HW SP (GŁÓWNA) POL 2017 klacz siwa/170 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Damara I/ Diabełek
K032001 616 009 57 00422 17
35.

66

DUCH SP POL 2009 gelding seal brown/175 F: Pirat
M: Demona
K024270 POL009660033609
36.

87

EMS OO POL 2002 Ogier gniada/kuc:143 F: Witalis
M: Eufemia
K025490 616999570290402
37.

23

EPOX M. POL 2006 wałach gniada/158 F: Dobryń / Arbil
M: Estera / Arlekin
K025647 POL 006570062406
38.

36

FANCY Niemiecki Koń Sportowy POL 2016 klacz kara/165 F: Flintstone / Wanderkönig
M: Rubinia / Regazzoni
K031600 DE456560316416
39.

63

FIFTY FIFTY CS CZE 2016 mare dark bay/163 F: AGE OF JAPE(POL) xx
M: KIMA-H
203010237956316 000087520
40.

144

FIONA CASTELLA HANOWERSKI GER 2015 klacz gniada/170 F: Fürst Belissaro
M: Attention One
K030634 DE 431314610715
41.

44

FLEUR DE LA ROSE SP POL 2016 klacz gniada/mk:155 F: Fibonacci S
M: Fleur de Lile / Fast Eddy
K030017 A0012540S
42.

62

GIORGIA LA SP (GŁÓWNA) POL 2018 klacz gniada/166 F: Gold Quaterback
M: Granada/ Abke
K033327 616009610055218
43.

15

GRASSI M SP POL 2018 wałach gniada/160 F: Da Vinci
M: Genetyka M
K034029 B0104148S
44.

80

H'BACCARD SP POL 2008 wałach gniada/167 F: Baldini II
M: Hrabianka
K013749 POL009 60 03793 08
45.

101

HAENDEL 6 TRK GER 2015 wałach inna/172 F: Hancock / Imperio
M: Haffschwaibe / Caruso Nero
K033652 DE409090075715
46.

39

HICORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz gniada/162 F: Contendor
M: Herbia
K025303 616009680038210
47.

31

HILDEBRAND WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/167 F: Lenon L
M: Hesja
K030435 616007670099917
48.

53

HIT SP POL 2015 wałach kasztanowata/175 F: CANTERO
M: HESTJA
K028054 616009530038715
49.

86

HONEYMOON XX POL 2015 wałach gniada/170 F: Massini
M: Hesperyda
K029694 578/2015
50.

10

HORTA Litewski Wierzchowy POL 2016 klacz gniada/168 F: Oregon
M: Homily
K030766 035079
51.

17

IHS DIAMONTE TINKER IRL 2011 klacz srokata/kuc:129 F: -
M: -
K032572 39054
52.

99

IHS KATIE TINKER POL 2013 klacz srokata/kuc:145 F: NN
M: NN
K028267 372003006854549
53.

117

IMAN XX POL 2014 wałach gniada/165 F: Roulette
M: Izara
K032987 616POL14008464T
54.

34

INDI DU MESNIL OLD. POL 2016 ogier skarogniada/164 F: It's Me du Mesnil / Narcos II
M: Casablanca / Casander
K024399 DE 418188080116
55.

113

INFERNO TRK. POL 2017 wałach gniada/165 F: Cargo
M: Impresja/ Baldram
K034111 616003010096017
56.

102

IRON WIELKOPOLSKA POL 13-02-2006 wałach kasztanowata/165 F: CHEF SUPREME
M: IZANA
K017185 POL007610099561
57.

37

ISHII MAKI Pełna Krew Angielska POL 2017 wałach gniada/164 F: Zazou
M: Isola Bene
K032703 616POL17010082T
58.

88

ITAMARA M XX POL 2012 Klacz gniada/165 F: Needham's Fort
M: Izara
K023616 616POL12007857T
59.

82

JANY SP POL 2002 klacz siwa/164 F: Arcus
M: Jamka
K008714 .
60.

67

JASPIS MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/160 F: Ekoton
M: Jafa
K032525 6160065501019
61.

73

JOIN BREAKER SW Z ZANGERSHEIDE POL 2014 Klacz kasztanowata/174 F: ACTION BREAKER
M: ACORDA Z / AHORN Z
K025946 056015Z55558714
62.

55

JUGA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz skarogniada/174 F: Huzar
M: Julita
K024197 616006591044913
63.

32

K-COCOLINO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/165 F: IT'S ME DU MESNIL
M: K-KOPRAS-COCO
K030288 616009680075716
64.

56

KALISTO SP POL 2013 gelding grey/164 F: Casillio
M: Kolina
K024053 616009670063813
65.

9

KASZMIR SP POL 2008 wałach gniada/- F: Aron
M: Kaskada
K012886 POL009540099108
66.

64

KICK STAR CS CZE 2017 gelding dark bay/165 F: SCATER
M: KIMA-H
203010237961617 000089221
67.

79

KING KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Orion / Genius
M: Kalifornia / Minos
K022888 Kalifornia / Minos
68.

130

KING AGE OF JAPE XX POL 2016 wałach ciemnogniada/162 F: Age of Jape
M: Księżna Walii
K034685 88/16
69.

112

KING SOBIESKI XX CZE 2017 ogier gniada/165 F: MIKHAIL GLINKA (IRE)
M: KANISHKA(POL)
K030544 616111122
70.

126

KLON SP POL 2010 wałach kasztanowata/mk:mk:mk:m F: Limit
M: Kleopatra
K022296 616009670125910
71.

115

L.BANDERA-S KWPN POL 2016 klacz kara/176 F: Barros
M: Barona
K031757 52801010741
72.

33

LARKIN HOL. POL 2011 ogier gniada/170 F: Loran / Lord
M: Miss Condina / Lorentin I
K020989 DE421000691411
73.

109

LASEK KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:- F: nn /
M: nn /
K030216 61699961020813
74.

84

LIBERTINA Czech Walblooder CZE 2011 mare light chestnut/175 F: Loutanos orion
M: Limina
203009225570511 000066874
75.

45

LORD VULKAN SP POL 2013 wałach kasztanowata/165 F: Vulkan L
M: Lili
K023104 616009610190913
76.

104

LORETTA SP POL 2006 klacz gniada/165 F: Lorio / Loredo
M: Letycja / Efez
K011332 616009640062306
77.

85

LOVE ME BMF KUC POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:147 F: NN
M: NN
K027498 616999680084811
78.

136

LUKE SP POL 2018 wałach gniada/170 F: So in Love
M: Lucky
K034113 616009690065818
79.

78

MAŁY GIN Pełna Krew Angielska POL 2018 wałach kasztanowata/166 F: Needham's Fort
M: Mała Gwiazka
K034242 616POL18010150T
80.

123

MERANO PKS POL 2017 wałach gniada/172 F: Rascin
M: Morena
- -
81.

97

NADIR SP POL 2016 wałach gniada/176 F: Lanvester L
M: Notebook
K033684 616009670028516
82.

125

NIKE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz kasztanowata/164 F: Sprint
M: Nel
K017149 POL009540098606
83.

116

NONA D SP POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Le Duc / Lord Alexander
M: Notebook / Double Alleged
K022134 616009670026812
84.

42

OCTAVIO-G SP POL 2016 wałach gniada/160 F: Lanvester L( ex Lansvester L) / Lansing
M: Olandia / Royal Court
K032635 616009670021616
85.

59

OKI DOKI G NIEM. SPORT. GER 2017 wałach gniada/165 F: Olimpic Star
M: Roxy
K031324 DE481810093917
86.

134

OPTIMUS BYZANTIUM Anglo Euroean Studbook GBR 2015 gelding black/170cm F: Im Special de Muze
M: Boracha ( by Presenting)
none 826002150877069
87.

95

ORLIK SZLACHETNA POL 2013 wałach siwa/160 F: nieznany
M: nieznana
K024530 616999580521813
88.

118

PACO VOM WELLBERG SCH.WARMBLUT POL 2012 wałach gniada/160 F: Plot-Blue
M: Tanorah- W
K032921 62AA155
89.

106

PARYS Szlachetna Półkrew POL 2017 wałach gniada/165 F: Lazur
M: Peonia / Patryk
K033854 616009570012417
90.

100

PASJONATA PASJANS KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach inna/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Polly
K024685
91.

145

PEGAZ MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/166 F: Plik
M: Pola
K023235 616006570245810
92.

89

PEREGRIN M POL 2007 Wałach gniada/kuc:kuc:14 F: El Djazair
M: Plamka
K012355 POL01357027900712266
93.

46

POLARNI BOURE XX POL 2008 klacz kasztanowata/164 F: rainbows for life
M: polarni hwezda
K031400 *178/08*
94.

69

RARASHEK BAWARSKA POL 2008 wałach kasztanowata/174 F: Rivero II
M: Romanze
K018201 104YN63
95.

40

ROSA SORDIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 klacz ciemnogniada/170 F: SWORD
M: ROSA BRENNA
K026939 616009690060114
96.

54

S-RUBIN Polski Kon Szlachetnej Polkrwi POL 2008 Wałach siwa/162 F: Rosa
M: Silver Dream
K024101
97.

8

SABART AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach siwa/172 F: Dionizos
M: Sabatina
K032471 A0004499S
98.

71

SAHARA MAŁOPOLSKA POL 2005 Klacz ciemnogniada/165 F: Mar Bej
M: Semida
K013632 A
99.

47

SAKE ALANDI Pełna Krew Angielska CZE 2016 klacz ciemnogniada/166 F: Alandi / Galileo
M: Stromboli / Enjoy Plan
K030866 203CZE000089160
100.

26

SAMARIS CZEWB CZE 2013 gelding grey/168 F: Scyris
M: Marika-T
203009225726513 00078887
101.

143

SCHWEIGER TILL OLDENBURSKA POL 2009 wałach gniada/175 F: Salut Bonheur
M: Feenland / Lordanos
K032018 DE418186304209
102.

128

SENIOR SP POL 2003 wałach kasztanowata/165 F: Rytm
M: Segowia
K007378 09276
103.

43

STINBOX Anglicky Plnokrevník CZE 2015 valach bělouš/170 F: Jukebox Jury
M: Stigma
KJ11RD 203CZE000036150
104.

30

STRALSUND HANOWERSKA GER 2015 wałach gniada/165 F: Stakkato
M: Gina
K033938 DE431318304415
105.

58

SULIWAN M SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Rhodesian Winner / Snurge
M: Sylwia / Fanimo
K029858 616009690054316
106.

51

SYMEON M SP POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Rhodesian Winner / Snurge
M: Symona M / Faust Z
K029915 616009690054216
107.

3

TASZNIK Anglický Plnokrevník CZE 22.02.2004 valach hnědák/180 F: Enjoy Plan USA
M: Topola
KJ00Z8 POL040000003053
108.

11

TEDDINGTON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 wałach ciemnogniada/165 F: CASSILIO
M: TERA QUICK
K022228 616009530152912
109.

65

THE DOCTOR CONN IRL 2008 wałach skarogniada/kuc:149 F: Fairlyhill Howk
M: Anner Banana Boots
K027368 372100400006150
110.

120

THORN VDM Z Z POL 2017 wałach gniada/178 F: Toulon
M: Qinara
K034193 05601Z55684617
111.

83

TRIK Czeska Gorącokrw. POL 2012 wałach gniada/170 F: Tiznit
M: Veronika
K028700 203009224928112 106BT71
112.

91

UNA EMOCION XX POL 2016 klacz gniada/162 F: Dżulietto
M: Uroda
K033577 94/2017
113.

142

VANESSA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz tarantowata/kuc:kuc F: Akrobata
M: Vini Ponysport
K029195 616013570027906
114.

7

VISERION HANN. GER 2014 gelding dark bay/175 F: Viscount / Valentino
M: Latifundia / Le Primeur
K031815 DE431312312614
115.

94

WALD MŁP POL 2019 wałach gniada/167 F: Dżagas
M: Walijka
K034463 B0104166S
116.

96

WELUR SP POL 2013 wałach gniada/- F: Markies V / Guidam
M: Wolica / Life and Liberty
K023761 616009600164413
117.

135

WERBENA M SP (GŁÓWNA) POL 2018 klacz ciemnogniada/170 F: Davinci
M: Wersja M/ Pluspunkt
K034575 616009690068318
118.

103

WIEDŹMIN MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/165 F: DaVinci
M: Wiedźma
K025315
119.

48

WILLIE BOY CONNEMARA POL 2009 wałach gniada/kuc:147 F: NN
M: NN
K020498 372003006825874
120.

114

WOULD LOVE SP POL 2012 wałach siwa/174 F: D'Cin Cin PG / Calderon
M: Wendy / Ever For Pleasure
K022445 616009520095412
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bolek Julia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-09-24
3
Borowińska Pola
SHS Grobice
2022-09-25
4
Buczek Weronika
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-09-25
7
Bugla Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2022-09-24
12
Bzowska Hanna
Equikam Sp. z o.o. Zaręby
2022-09-24
21
Cempiel Oliwia
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
AIQ (20)
2022-09-24
7
Čépeová Klára
Stáj Zwinger z.s
2022-09-25
19
Chochół Wiktoria
KJ Facimiech
CZECZOT (124)
2022-09-24
Chorovská Kristýna
Jezdecký spolek pod Hostýnem
2022-09-25
18
Ciszek Lena
Klub Jeździecki PonySport
2022-09-25
3
2022-09-25
2
Czuchaj J'03 Nikolina
Klub Jeździecki Aromer
TRIK (83)
2022-09-25
9
Dubowska Nina
Equikam Sp. z o.o.
KALISTO (56)
2022-09-25
29
Dula Zofia
Klub Jeździecki Perrin
2022-09-25
5
Dziak-Gierlicz Marta
UKS Vacat Eventing Sulbiny
NONA D (116)
2022-09-25
14
Dziak-Gierlicz Marta
UKS Vacat Eventing Sulbiny
WERBENA M (135)
2022-09-24
6
Dźwigalska Sonia
Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2022-09-25
1
Ečerová Nikola
Horse Academy
ARLEEN (132)
2022-09-24
2022-09-24
8
Figarska - Głąb Maria
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-09-25
2
Florczak Aleksandra
Equikam Sp. z o.o. Milanówek
MERANO (123)
2022-09-24
6
Gerykova Karolina
Sportovní stáj Kubricky
STINBOX (43)
2022-09-24
11
Gierz J'02 Aleksandra
Fundacja Horse Sport
INFERNO (113)
2022-09-24
16
Gillmaier Laura
Konie Sportowe Gillmaier
2022-09-25
16
2022-09-25
3
Gniazdowski Marcin
BPK
NADIR (97)
2022-09-24
10
Golonek Julia
KJ Perrin Rudawa
2022-09-25
3
Gruszczyk Martyna
KJ Szarża Bolęcin
2022-09-24
7
Grygierek Marta
KJ Facimiech
BRYLANT (52)
2022-09-24
25
Haracz Idalia
LKJ Moszna
LUKE (136)
2022-09-24
9
Hycki Michał
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-09-25
28
2022-09-24
1
Jędrachowicz Nina
Klub Jeździecki Jaroszówka
2022-09-24
Kamińska Anna
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
2022-09-24
Kamińska Hanna
Equikam Sp. z o.o.
SENIOR (128)
2022-09-24
17
Kanior-Schott Maria
PLKJ Plessówka
SAHARA (71)
2022-09-24
Kesler Ewa
Fundacja Horse Sport
2022-09-25
2
BAZYLIA (41)
2022-09-25
20
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
2022-09-24
1
2022-09-24
3
2022-09-24
5
Knap Patrycja
KJ Facimiech
2022-09-24
15
Kopczyńska Magdalena
KJ Perrin Rudawa
2022-09-24
4
Kopka-Sikorska Agnieszka
KJ Aromer Józefin
2022-09-24
3
Korus Anna
KJ Stajnia Przylesie Borzęta
LASEK (109)
2022-09-25
9
2022-09-25
8
Kowalska Magdalena
KJ. Facimiech
2022-09-24
18
Kozyra Maria
KJ Perrin Rudawa
2022-09-25
12
Krok Aleksandra
KJ Czarny Dunajec
2022-09-25
24
Krupa Justyna
KJ Facimiech
2022-09-25
1
Kucharczyk Hanna
Equikam Sp. z o.o.
WELUR (96)
2022-09-25
15
Kusińska Zofia
Klub Jeździecki Facimiech
2022-09-24
5
Lacina Petr
JS pod Hostýnem
2022-09-25
8
Lasko Agnieszka
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2022-09-24
23
Lemańska Zofia
Bez Przynależności Klubowej
2022-09-25
1
Łupkowski Mariusz
JKS Jaroszówka
2022-09-24
11
2022-09-24
10
Mączyńska Dominika
LKJ Hippologia Strzegom
2022-09-24
24
Majos Natalia
Klub Jeździecki Aromer
ORLIK (95)
2022-09-25
4
Marugi Zuzanna
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
HORTA (10)
2022-09-24
19
Mierlak Dominika
LKJ Hippologia Strzegom
2022-09-24
Miętus Katarzyna
Konie Sportowe Gillmaier
2022-09-25
7
2022-09-24
4
2022-09-24
2
Mozolewska Irmina
Uks AKADEMIA JEŹDZIECTWA w Dąbrowicy
2022-09-25
3
Navrátil David
JK u Juráška
2022-09-25
12
Niebieszczańska Nadia
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Coval
HICORA (39)
2022-09-25
5
NIKE (125)
2022-09-25
4
Okoczuk Blanka
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-09-25
3
Okupny Wiktoria
Equikam Sp. z o.o.
2022-09-24
20
Paraszczuk Magdalena
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2022-09-24
5
2022-09-25
13
Paterska Michalina
LKS Stragona
PEGAZ (145)
2022-09-25
2
Pawłowicz Patryk
LKJ MOSZNA
2022-09-24
Pieńkos Patrycja
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S-RUBIN (54)
2022-09-24
13
Popiołek Justyna
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
JANY (82)
2022-09-24
7
Puch Aleksandra
KJ FACIMIECH
JUGA (55)
2022-09-25
11
Roszczyk Maja
None
DUCH (66)
2022-09-24
12
Rybowicz Magdalena
KJ Facimiech
2022-09-25
1
EPOX (23)
2022-09-25
8
Rydval Petr
JK Pod Hostýnem
SAMARIS (26)
2022-09-25
17
Selega Paulina
LKJ Moszna
WIEDŹMIN (103)
2022-09-25
6
Sergiel Hanna
Zielonogórski KS
HAENDEL 6 (101)
2022-09-25
27
Sikora Julia
Klub Jeździecki Facimiech
2022-09-24
Sikorski Łukasz
KJ Aromer Józefin
2022-09-25
26
Skiba Julia
KJ Perrin Rudawa
JASPIS (67)
2022-09-24
14
Skotnicka Vanessa
LZJ Drama Zbrosławice
2022-09-24
13
Ślusarska Aleksandra
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2022-09-24
Ślusarska Iga
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
D'OCYNK (76)
2022-09-25
6
Społowicz Artur
KJ Jaroszówka
WALD (94)
2022-09-24
2
DOLFUS (119)
2022-09-25
1
2022-09-24
1
Społowicz Zuzanna
KJ Jaroszówka
BANKIER (129)
2022-09-25
2
Stachowiak Tomasz
Lkj Moszna
IMAN (117)
2022-09-25
10
Steczowicz Katarzyna
SKJ Grobice
LARKIN (33)
2022-09-24
17
Steczowicz Katarzyna
Stow. SKJ Grobice
2022-09-25
23
Struss Helena
Equikam Sp. z o.o. Milanówek
BONA FIDE (107)
2022-09-25
22
Sygnat Amelia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-09-25
5
EMS (87)
2022-09-25
6
Szychowska Julia
Equikam Sp. z o.o.
FANCY (36)
2022-09-24
15
Szymańska Maja
Skj Omega
2022-09-24
Szymusik Maja
KJ Aromer
IRON (102)
2022-09-25
Tarczyńska Jolanta
LZJ Drama Zbrosławice
2022-09-24
22
2022-09-24
2
Trojan Marta
Pomorska Liga Jeździecka
2022-09-24
14
Tyrała Anna
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
PARYS (106)
2022-09-24
4
Urbaniak Patrycja
KJ Jaroszówka
KLON (126)
2022-09-25
30
Vitkouski Yaraslau
Klub Jeździecki Okoły
2022-09-24
8
Węgłowska Aniela
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
DEMODEX (81)
2022-09-25
7
Włoch Julia
KJ Aromer
2022-09-25
25
Wójcik Zofia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-09-25
11
Wróbel Wojciech
KJ Czarny Dunajec
2022-09-24
16
Zaręba Krzysztof
Kasz. St. Promowania Sportów Konnych Kwieki
HIT (53)
2022-09-24
6
Zaręba Magdalena
KJ Czarny Dunajec
KING (79)
2022-09-25
10
Zawadzińska Zofia
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
BACHUS (19)
2022-09-25
21
Zemla-Golonek Agnieszka
KJ Perrin Rudawa
2022-09-24
26
Żukowska Magdalena
Klub Sportowy AZS AWF J. Piłsudskiego w Warszawie
2022-09-24
9

Number of Riders: 101

Number of Horses: 120

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl