Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
74 ACCEPTED 2021-09-23 12:56:52
2021-09-23 12:56:52
Róża Klein ŁUNA
  • 1x 2/LL 90 MP Młodzików DK/LL-90 cm MP Mlodzików DUŻE KONIE finansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego
73 ACCEPTED 2021-09-22 13:43:30
2021-09-22 13:43:30
Agnieszka Kopka-Sikorska L.BANDERA-S
  • 1x CNC LL/LL -90/CNC LL WKKW
72 ACCEPTED 2021-09-20 19:04:23
2021-09-20 19:04:06
Aleksandra Bartkiewicz COCOSINKA
  • 1x CNC LL/LL -80/CNC LL - 80 WKKW
71 ACCEPTED 2021-09-20 19:05:03
2021-09-20 09:24:59
Michalina Paterska PEGAZ
  • 1x 2/LL 90 MP Młodzików DK/LL-90 cm MP Mlodzików DUŻE KONIE finansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego
70 ACCEPTED 2021-09-17 09:16:54
2021-09-17 09:16:54
Tomasz Stachowiak IMAN
  • 1x CNC LL/LL -90/CNC LL WKKW
69 ACCEPTED 2021-09-15 20:56:28
2021-09-15 19:15:49
Julia Sikora IHS KATIE
  • 1x CNC LL/LL -80/CNC LL - 80 WKKW
  • 1x 4//klasyfikacja końcowa
68 ACCEPTED 2021-09-15 18:26:49
2021-09-15 16:54:40
Julia Hyla CRISTIANO
  • 1x CNC L/ L-100/CNC L WKKW
  • 1x 4//klasyfikacja końcowa
67 ACCEPTED 2021-09-15 18:26:50
2021-09-15 16:14:15
Antoni Baran J'02 ERUDYCJA
  • 1x CNC 1*/1*/CNC 1* WKKW pod patronatem HRS Feed by Blatttin
66 ACCEPTED 2021-09-15 18:26:52
2021-09-15 15:19:04
Weronika Sławińska RHEAGO
  • 1x CNC 2**/2**/CNC 2** WKKW Memoriał Franciszka Żymołki
  • 1x 4//klasyfikacja końcowa
65 ACCEPTED 2021-09-15 18:26:54
2021-09-15 11:46:32
Ester Mečková FURIOSO ULA
  • 1x CNC LL/LL -80/CNC LL - 80 WKKW
64 ACCEPTED 2021-09-15 18:26:55
2021-09-15 11:37:27
Ján Magál LAGÚNA
  • 1x CNC LL/LL -80/CNC LL - 80 WKKW
63 ACCEPTED 2021-09-15 18:26:57
2021-09-15 11:29:14
Katarína Blštáková FURIOSO MOSKVA
  • 1x CNC 1*/1*/CNC 1* WKKW pod patronatem HRS Feed by Blatttin
62 ACCEPTED 2021-09-15 18:26:59
2021-09-15 11:19:36
Sofia Petranová FURIOSO RED WILLOW
  • 1x CNC 2**/2**/CNC 2** WKKW Memoriał Franciszka Żymołki
61 ACCEPTED 2021-09-15 18:27:00
2021-09-15 11:13:50
Sofia Petranová FURIOSO RED MAFIA
  • 1x CNC L/ L-100/CNC L WKKW
60 ACCEPTED 2021-09-23 09:13:21
2021-09-14 17:25:20
Filip Dziuba TAHIT
  • 1x CNC 2**/2**/CNC 2** WKKW Memoriał Franciszka Żymołki
59 ACCEPTED 2021-09-20 18:38:49
2021-09-14 17:24:59
Joanna Zadora BELLA
  • 1x CNC LL/LL -80/CNC LL - 80 WKKW
58 ACCEPTED 2021-09-15 07:40:22
2021-09-14 15:02:15
Kateřina Kučerová QUICK DZIDZI
  • 1x CNC LL/LL -90/CNC LL WKKW
57 ACCEPTED 2021-09-15 21:36:47
2021-09-14 14:09:24
Mila Gomulec BARWA
  • 1x 2/LL 90 MP Młodzików DK/LL-90 cm MP Mlodzików DUŻE KONIE finansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego
56 ACCEPTED 2021-09-15 21:37:02
2021-09-14 14:08:34
Mila Gomulec LORD
  • 1x 1/LL 80 MP Młodzików kuce/LL-80 cm MP Mlodzików KUCE finansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego
55 ACCEPTED 2021-09-14 14:48:10
2021-09-14 13:55:03
Zuzanna Czubryk MYSTIC LIGHT
  • 1x CNC LL/LL -90/CNC LL WKKW
54 ACCEPTED 2021-09-13 19:59:09
2021-09-13 15:52:43
Miroslava Pokorná MARBLE M
  • 1x CNC 2**/2**/CNC 2** WKKW Memoriał Franciszka Żymołki
  • 1x 4//klasyfikacja końcowa
53 ACCEPTED 2021-09-13 10:14:03
2021-09-13 10:13:58
Nikola Bártová GARANT
  • 1x CNC 1*/1*/CNC 1* WKKW pod patronatem HRS Feed by Blatttin
52 ACCEPTED 2021-09-15 07:40:23
2021-09-12 22:32:35
Ewa Kesler BAZYLIA
  • 1x CNC LL/LL -90/CNC LL WKKW
  • 1x 4//klasyfikacja końcowa
51 ACCEPTED 2021-09-12 17:17:05
2021-09-12 16:54:33
Martyna Gruszczyk MOORLAND MG
  • 1x CNC LL/LL -90/CNC LL WKKW
50 ACCEPTED 2021-09-12 17:17:07
2021-09-12 14:58:23
Stanislav Vrtek TEXAS ROCK
  • 1x CNC 1*/1*/CNC 1* WKKW pod patronatem HRS Feed by Blatttin
49 ACCEPTED 2021-09-12 17:17:11
2021-09-12 14:52:03
Adéla Vrtková SANTINO
  • 1x CNC LL/LL -90/CNC LL WKKW
48 ACCEPTED 2021-09-11 20:32:47
2021-09-11 20:24:45
Aleksandra Niemkiewicz VESANIA HIPPICA
  • 1x CNC 1*/1*/CNC 1* WKKW pod patronatem HRS Feed by Blatttin
47 ACCEPTED 2021-09-11 07:56:42
2021-09-10 16:29:57
Jolanta Tarczyńska CHECKPOINT
  • 1x CNC 2**/2**/CNC 2** WKKW Memoriał Franciszka Żymołki
46 ACCEPTED 2021-09-15 21:30:20
2021-09-10 13:18:54
Michał Hycki BLANCA
  • 1x CNC L/ L-100/CNC L WKKW
45 ACCEPTED 2021-09-15 21:31:20
2021-09-10 13:18:33
Michał Hycki HAJFA N
  • 1x CNC 1*/1*/CNC 1* WKKW pod patronatem HRS Feed by Blatttin
44 ACCEPTED 2021-09-10 10:25:09
2021-09-10 10:12:58
Agnieszka Nawrot MERRYLINE
  • 1x CNC 1*/1*/CNC 1* WKKW pod patronatem HRS Feed by Blatttin
43 ACCEPTED 2021-09-10 09:29:20
2021-09-10 09:22:20
Victoria Glomb ROSSIR
  • 1x CNC LL/LL -90/CNC LL WKKW
  • 1x 4//klasyfikacja końcowa
42 ACCEPTED 2021-09-09 21:45:02
2021-09-09 21:36:11
Lena Ciszek VANESSA PONYSPORT
  • 1x 1/LL 80 MP Młodzików kuce/LL-80 cm MP Mlodzików KUCE finansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego
41 ACCEPTED 2021-09-09 21:45:04
2021-09-09 21:35:39
Lena Ciszek POLARNI BOURE
  • 1x 2/LL 90 MP Młodzików DK/LL-90 cm MP Mlodzików DUŻE KONIE finansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego
40 ACCEPTED 2021-09-09 01:40:13
2021-09-08 22:39:48
Maria Adamek ENTRADA M
  • 1x CNC LL/LL -90/CNC LL WKKW
39 ACCEPTED 2021-09-15 21:37:30
2021-09-08 17:43:25
Róża Klein VIEDŹMIN
  • 1x 2/LL 90 MP Młodzików DK/LL-90 cm MP Mlodzików DUŻE KONIE finansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego
38 ACCEPTED 2021-09-07 23:33:25
2021-09-07 21:58:26
Mariusz Kleniuk DELICIEUX M
  • 1x CNC 2**/2**/CNC 2** WKKW Memoriał Franciszka Żymołki
37 ACCEPTED 2021-09-07 23:33:43
2021-09-07 21:57:35
Mariusz Kleniuk BAWARIA
  • 1x CNC 2**/2**/CNC 2** WKKW Memoriał Franciszka Żymołki
36 ACCEPTED 2021-09-07 23:33:29
2021-09-07 21:56:56
Mariusz Kleniuk ALHAMBRA M
  • 1x CNC L/ L-100/CNC L WKKW
35 ACCEPTED 2021-09-12 17:17:14
2021-09-07 19:49:39
Natasza Pasternak RAMOOL
  • 1x CNC LL/LL -80/CNC LL - 80 WKKW
  • 1x 4//klasyfikacja końcowa
34 ACCEPTED 2021-09-15 21:32:14
2021-09-06 19:01:10
Nadia Stachura NAGATO
  • 1x CNC 1*/1*/CNC 1* WKKW pod patronatem HRS Feed by Blatttin
33 ACCEPTED 2021-09-15 21:29:08
2021-09-04 10:18:51
Wirginia Dąbrowska NUEVA LUA ZW Z
  • 1x CNC LL/LL -90/CNC LL WKKW
32 ACCEPTED 2021-09-03 14:19:15
2021-09-03 10:32:56
Katarzyna Mietus ONE IN MILLION
  • 1x CNC LL/LL -80/CNC LL - 80 WKKW
31 ACCEPTED 2021-09-21 13:12:31
2021-09-03 10:16:16
Laura Gillmaier RARASHEK
  • 1x CNC L/ L-100/CNC L WKKW
30 ACCEPTED 2021-09-03 14:19:18
2021-09-03 10:15:29
Katarzyna Mietus OKI DOKI G
  • 1x CNC LL/LL -90/CNC LL WKKW
29 ACCEPTED 2021-09-03 14:19:19
2021-09-03 10:14:09
Katarzyna Mietus CRAZY FIRE
  • 1x CNC LL/LL -90/CNC LL WKKW
28 ACCEPTED 2021-09-03 14:19:20
2021-09-03 08:19:26
Aleksandra Chmielińska RED HOT CHILI PEPPER M
  • 1x CNC 1*/1*/CNC 1* WKKW pod patronatem HRS Feed by Blatttin
27 ACCEPTED 2021-09-03 01:46:22
2021-09-02 22:37:57
Paulina Selega WIEDŹMIN
  • 1x CNC 2**/2**/CNC 2** WKKW Memoriał Franciszka Żymołki
26 ACCEPTED 2021-09-02 20:26:17
2021-09-01 21:34:00
Anna Kamińska PASJONATA PASJANS
  • 1x CNC LL/LL -80/CNC LL - 80 WKKW
25 ACCEPTED 2021-09-15 21:30:01
2021-09-01 13:49:00
Szymon Bula CALOONA S
  • 1x CNC L/ L-100/CNC L WKKW
24 ACCEPTED 2021-09-01 09:13:35
2021-08-31 22:15:10
Julia Witkowska CHESTER
  • 1x 3/L-100 MP KUCÓW/L-100 MP KUCÓW finansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego
  • 1x 4//klasyfikacja końcowa
23 ACCEPTED 2021-08-30 14:46:04
2021-08-30 08:55:39
Wiktoria Chochół CZECZOT
  • 1x 1/LL 80 MP Młodzików kuce/LL-80 cm MP Mlodzików KUCE finansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego
  • 1x 4//klasyfikacja końcowa
22 ACCEPTED 2021-08-30 14:46:06
2021-08-29 16:49:43
Martina Amálie Malíková BON PASTEUR
  • 1x CNC LL/LL -90/CNC LL WKKW
21 ACCEPTED 2021-08-30 14:46:08
2021-08-29 11:49:09
Hana Maxerová NAPASTNIK
  • 1x CNC 2**/2**/CNC 2** WKKW Memoriał Franciszka Żymołki
  • 1x 4//klasyfikacja końcowa
20 ACCEPTED 2021-08-30 14:46:11
2021-08-29 11:14:13
Magdalena Paraszczuk ITAMARA M
  • 1x CNC 2**/2**/CNC 2** WKKW Memoriał Franciszka Żymołki
19 ACCEPTED 2021-08-30 14:46:15
2021-08-29 11:13:17
Zofia Wójcik LOVE ME BMF
  • 1x 1/LL 80 MP Młodzików kuce/LL-80 cm MP Mlodzików KUCE finansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego
18 ACCEPTED 2021-08-30 14:46:18
2021-08-29 11:12:26
Amelia Sygnat EMS
  • 1x 1/LL 80 MP Młodzików kuce/LL-80 cm MP Mlodzików KUCE finansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego
17 ACCEPTED 2021-08-30 14:46:20
2021-08-29 11:10:34
Blanka Okoczuk PEREGRIN
  • 1x 1/LL 80 MP Młodzików kuce/LL-80 cm MP Mlodzików KUCE finansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego
16 ACCEPTED 2021-08-30 14:46:22
2021-08-29 11:09:51
Julia Kania HONEYMOON
  • 1x 2/LL 90 MP Młodzików DK/LL-90 cm MP Mlodzików DUŻE KONIE finansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego
15 ACCEPTED 2021-08-30 14:46:25
2021-08-29 11:08:28
Jakub Gręźlikowski VINSTI
  • 1x CNC LL/LL -90/CNC LL WKKW
14 ACCEPTED 2021-08-30 14:46:27
2021-08-29 11:07:48
Maria Figarska - Głąb DOLLAR BOY M
  • 1x 2/LL 90 MP Młodzików DK/LL-90 cm MP Mlodzików DUŻE KONIE finansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego
13 ACCEPTED 2021-08-30 14:46:30
2021-08-29 11:07:09
Aleksandra Połetek TREB
  • 1x 2/LL 90 MP Młodzików DK/LL-90 cm MP Mlodzików DUŻE KONIE finansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego
12 ACCEPTED 2021-08-30 14:46:32
2021-08-29 11:06:16
Julia Bolek MG POLACO
  • 1x 2/LL 90 MP Młodzików DK/LL-90 cm MP Mlodzików DUŻE KONIE finansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego
11 ACCEPTED 2021-08-30 14:46:38
2021-08-28 22:03:08
Soňa Dufková MAXIM 8
  • 1x CNC L/ L-100/CNC L WKKW
10 ACCEPTED 2021-08-28 09:12:49
2021-08-28 00:42:58
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 1x 1/LL 80 MP Młodzików kuce/LL-80 cm MP Mlodzików KUCE finansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego
  • 1x 4//klasyfikacja końcowa
9 ACCEPTED 2021-08-27 22:41:44
2021-08-26 22:01:55
Zofia Zawadzińska BACHUS
  • 1x CNC 1*/1*/CNC 1* WKKW pod patronatem HRS Feed by Blatttin
8 ACCEPTED 2021-08-27 22:41:48
2021-08-26 21:10:29
Lucie Knotova CLEO
  • 1x CNC 1*/1*/CNC 1* WKKW pod patronatem HRS Feed by Blatttin
7 ACCEPTED 2021-09-14 13:51:46
2021-08-26 21:10:04
Lucie Knotova DIEGO BEAUTIFUL LIFE
  • 1x CNC 1*/1*/CNC 1* WKKW pod patronatem HRS Feed by Blatttin
6 ACCEPTED 2021-09-10 06:47:56
2021-08-26 13:56:06
Julia Skiba JASPIS
  • 1x CNC LL/LL -90/CNC LL WKKW
  • 1x 4//klasyfikacja końcowa
5 ACCEPTED 2021-08-26 16:01:43
2021-08-26 13:41:43
Magdalena Kopczyńska SYMEON M
  • 1x CNC LL/LL -80/CNC LL - 80 WKKW
4 ACCEPTED 2021-09-21 08:53:22
2021-08-26 08:50:21
Lukas Letal ECLAIR DU MESTIVEL
  • 1x CNC 1*/1*/CNC 1* WKKW pod patronatem HRS Feed by Blatttin
3 ACCEPTED 2021-08-26 16:01:48
2021-08-26 08:48:59
Lukas Letal WERSOR
  • 1x CNC L/ L-100/CNC L WKKW
2 ACCEPTED 2021-08-26 16:01:50
2021-08-25 23:41:03
Agnieszka Zemla-Golonek SULIWAN M
  • 1x CNC LL/LL -90/CNC LL WKKW
  • 1x 4//klasyfikacja końcowa
1 ACCEPTED 2021-08-26 16:01:52
2021-08-25 23:39:57
Julia Golonek PERRIN
  • 1x 2/LL 90 MP Młodzików DK/LL-90 cm MP Mlodzików DUŻE KONIE finansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego
  • 1x 4//klasyfikacja końcowa
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamek Maria LZJ Drama Zbrosławice
2003 (J.)
O046030
2. Baran J'02 Antoni KJ Aromer Józefin
2002 (MJ.)
O025129
3. Bartkiewicz Aleksandra LKJ Gabon Walewice
S
O002585
4. Bártová Nikola Jk Markéty Bártové z.s
2007 (JM.)
JOIRU
5. Blštáková Katarína Stadnina Motesice
2006 (JM.)
8828
6. Bolek Julia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2008 (JM.)
O060680
7. Bula Szymon KJ Profit Orzesze
S
O031734
8. Chmielińska Aleksandra LKJ Hippologia Strzegom
2000 (MJ.)
O030592
9. Chochół Wiktoria KJ Facimiech
2008 (JM.)
O051792
10. Ciszek Lena Klub Jeździecki PonySport
2009 (JM.)
O059266
11. Czubryk Zuzanna LKJ Moszna
2004 (J.)
O047640
12. Dąbrowska Wirginia KJ Profit Orzesze
2006 (JM.)
O040326
13. Dąbrowska Zofia Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
14. Dufková Soňa Jezdecká stáj Němčičky
S
žádný
15. Dziuba Filip LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
2000 (MJ.)
O040608
16. Figarska - Głąb Maria Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2008 (JM.)
O062016
17. Gillmaier Laura KS Gillmaier
2007 (JM.)
O050580
18. Glomb Victoria KJ JAROSZÓWKA
2001 (MJ.)
O026511
10196979
19. Golonek Julia KJ Perrin Rudawa
2008 (JM.)
O052651
20. Gomulec Mila Klub Jeździecki PonySport
2008 (JM.)
O058634
21. Gręźlikowski Jakub Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2007 (JM.)
O059546
22. Gruszczyk Martyna KJ Szarża Bolęcin
S
O022400
23. Hycki Michał KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O012756
24. Hyla Julia bpk
2002 (MJ.)
O045232
25. Kamińska Anna Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
S
O005131
26. Kania Julia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2008 (JM.)
O060677
27. Kesler Ewa KJ Aromer, Józefin
2007 (JM.)
O051161
28. Klein Róża Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2009 (JM.)
O060817
29. Kleniuk Mariusz LKJ Hippologia Strzegom
S
O000856
30. Knotova Lucie PEDAG Equi Team
E0672
31. Kopczyńska Magdalena KJ Perrin Rudawa
S
O012085
32. Kopka-Sikorska Agnieszka KJ Aromer Józefin
S
O001469
33. Krzecka Weronika JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O045684
34. Kučerová Kateřina JK Loštice
S
H2977
35. Letal Lukas JK Victoria Bristany
S
G1066
36. Magál Ján Stadnina Motesice
2012 (Mł.)
8604
37. Malíková Martina Amálie JS Němčičky
S
none
38. Maxerová Hana Equiteam z.s.
S
G2564
39. Mečková Ester Stadnina Motesice
2002 (MJ.)
7563
40. Mietus Katarzyna KS Gillmaier
S
O009606
41. Nawrot Agnieszka KJ Facimiech
S
O011306
42. Niemkiewicz Aleksandra Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2000 (MJ.)
O057419
43. Okoczuk Blanka Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (Mł.)
O059545
44. Paraszczuk Magdalena Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2000 (MJ.)
O023920
45. Pasternak Natasza Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
2004 (J.)
O044795
46. Paterska Michalina LKS Stragona
2010 (Mł.)
O061703
47. Petranová Sofia Stadnina Motesice
2006 (JM.)
6761
48. Pokorná Miroslava JK Poříčí
S
B1603
49. Połetek Aleksandra Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2008 (JM.)
O056160
50. Selega Paulina LKJ Moszna
S
O018802
51. Sikora Julia Klub Jeździecki Facimiech
2003 (J.)
O040993
52. Skiba Julia KJ Perrin Rudawa
2004 (J.)
O057909
53. Sławińska Weronika WLKS Krakus Swoszowice
S
O007471
54. Stachowiak Tomasz POL
S
O000593
10138821
55. Stachura Nadia Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2004 (J.)
O051538
56. Sygnat Amelia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (Mł.)
O059544
57. Tarczyńska Jolanta LZJ Drama Zbrosławice
S
O022487
58. Vrtek Stanislav Sportovní stáj Vrtkovi z.s
S
H0444
59. Vrtková Adéla Sportovní stáj Vrtkovi z.s
S
H2798
60. Witkowska Julia Equikam Sp.z o.o. Zaręby
2005 (J.)
O032986
10193390
61. Wójcik Zofia Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (Mł.)
O059913
62. Zadora Joanna KJ NA KOŃ w Łagowie
2001 (MJ.)
O035209
63. Zawadzińska Zofia Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
S
O005735
64. Zemla-Golonek Agnieszka KJ Perrin Rudawa
S
O041906
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

46

ALHAMBRA M SP POL 2016 klacz gniada/168 F: La Calidad
M: Amfora M
K030554 6160096900547
2.

16

BACHUS Szlachetna Pólkrew POL 2011 wałach gniada/176 F: MORAVIA
M: BABILONIA
K019430 616009670024711
3.

67

BARWA M POL 1998 klacz gniada/160 F: Bawarczyk / Judex
M: Bajda / Bajkał
K012531 POL006570173398
4.

47

BAWARIA SP POL 2014 klacz siwa/166 F: Lotos / Levantos II
M: Babilonia / Jape
K025465 616009670010114
5.

9

BAZYLIA SP POL 2009 klacz gniada/167 F: Nobody
M: Bretania
K020076 616009590286109
6.

84

BELLA SP POL klacz gniada F:
M:
7.

56

BLANCA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/x F: Herkules
M: Banika
K032750 616007610077415
8.

20

BON PASTEUR Autre Que Pur Sang - Sang FRA 2011 gelding dark bay/163 F: Daramsar
M: Gloria IV
none I-0292593
9.

35

CALOONA S HANOWERSKA POL 2014 klacz siwa/170 F: Calido
M: Doreen
K031264 DE431310755514
10.

58

CHECKPOINT HANN POL 2012 Wałach gniada/171 F: Check In
M: Hauptstutbuch Enny
K026621
11.

33

CHESTER DRP GER 2000 wałach gniada/kuc:149 F: Cocky Man / Cocky Dundee
M: Dorina / Durello
K015343 DE441410851900
12.

17

CLEO CZEWB CZE 2011 Wałach srokata F: Cry for me
M: Mandy
KJ0TCW
13.

3

COCOSINKA NIEM.SPORT. POL 2016 klacz gniada/163 F: Cocosinni
M: Rihanna
K030211 DE410100054316
14.

40

CRAZY FIRE SP POL 2017 wałach siwa/169 F: Olimpic Star
M: Caprice
K031326 616009670099817
15.

73

CRISTIANO Szlachetna Półkrew POL 2009 wałach siwa/175 F: Idol
M: Caliope
K019222 616009610189509
16.

19

CZECZOT KUC POL 2015 wałach siwa/kuc:146 F: Tijd Vlijt's Victor
M: Czarowna
K029455 616013640052915
17.

45

DELICIEUX M SP POL 2013 Mare bay/168 F: Contendor
M: Duola
K024584 616009690054513
18.

48

DEMON PKS POL 2016 wałach gniada/173 F: Comandor
M: Dorian
K032688 616009540114616
19.

4

DIEGO BEAUTIFUL LIFE CZEWB CZE 2014 gelding chestnut/175 F: GUIDAM SOHN
M: DENISA 6
KJ0X8N 203009225497814
20.

28

DOLLAR BOY M XX POL 2008 Wałach kasztanowata/170 F: Zafonium
M: Dolriada
K019175 POL080000006025
21.

12

ECLAIR DU MESTIVEL AQPS CZE 2014 Gelding chestnut/165 F: GRIS DE GRIS
M: PENSEE DU MESTIVEL
none none
22.

24

EMS OO POL 2002 Ogier gniada/kuc:143 F: Witalis
M: Eufemia
K025490 616999570290402
23.

49

ENTRADA M SP POL 2016 klacz kasztanowata/170cm F: Rhodesian Winner
M: Entropia M
K032829 616009690054816
24.

74

ERUDYCJA SP POL 2014 Klacz gniada F: Albaran / Sure Blade
M: Erotyka / Palegro
K024727 616009510135814
25.

78

FURIOSO MOSKVA FURIOSO SVK 2007 mare bay/171 F: Furioso XXV (F XIX-17) Eurograf
M: Časpal I-11 Čakanka
7465 6326
26.

80

FURIOSO RED MAFIA FURIOSO SVK 2015 mare bay/172 F: Furioso XLII (F-68) Figura Merlot
M: Furioso XXVII-20 Red Windy
10853 16051
27.

79

FURIOSO RED WILLOW FURIOSO SVK 2014 mare bay/174 F: Furioso XXXVIII (F XXVII-10) Villám
M: Calista
10194 15148
28.

76

FURIOSO ULA FURIOSO SVK 2015 mare bay/172 F: Furioso XXXVI (F XXIV-4) Hamlet
M: Furioso XXV-22 Moskva
10989 16034
29.

63

GARANT Český Teplokrevník CZE 27. 2. 200 valach bay/164 F: 1166 Gaspari
M: 793 Morava
KJ0I4H 73/695
30.

64

GENTLEMAN 6 SVKWB CZE 2014 gelding light chestnut/162 F: GUIDAM SOHN
M: Sabinne
KJ0V7G None
31.

57

HAJFA N SP POL 2013 klacz ciemnogniada/170 F: Stakkato Top
M: Hopryna
K024420 616009660867013
32.

26

HONEYMOON XX POL 2015 wałach gniada/170 F: Massini
M: Hesperyda
K029694 578/2015
33.

81

IHS KATIE IRISH COB POL 2013 klacz kara/kuc:145 F: nn
M: nn
K028267 372003006854549
34.

82

IMAN XX POL 2014 wałach gniada/165 F: Roulette
M: Izara
K032987 616POL14008464T
35.

22

ITAMARA M XX POL 2012 Klacz gniada/165 F: Needham's Fort
M: Izara
K023616 616POL12007857T
36.

10

JASPIS MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/160 F: Ekoton
M: Jafa
K032524 6160065501019
37.

50

JUGA MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz skarogniada/173 F: Huzar
M: Julita
K024197 616006591044913
38.

32

JUNIOR KUC POL 2009 wałach gniada/kuc:148 F: Red Rock / Top Ewita
M: Jawa / Strayer's Samson
K021265 616 013 67 01219 09
39.

66

KASZMIR SP POL 2008 wałach gniada/- F: Aron
M: Kaskada
K012886 POL009540099108
40.

70

KLEO STAR TS POL 2016 klacz tarantowata/mk:157 F: BAJKAŁ
M: KANITA
K030746 616999610196216
41.

86

L.BANDERA-S KWPN POL 2016 klacz kara/176 F: Barros
M: Barona
K031757 52801010741
42.

77

LAGÚNA FURIOSO SVK 2006 mare chestnut/170 F: Przedswit svrženský-2
M: Tabu-5 Tanečnica
7036 703001082104706
43.

68

LORD KUC POL 2013 wałach kara/kuc:144 F: NN
M: NN
K031376 000000731
44.

23

LOVE ME BMF KUC POL 2011 wałach kasztanowata/kuc:147 F: NN
M: NN
K027498 616999680084811
45.

87

ŁUNA SP POL 2008 klacz srokata/166 F: Limeryk
M: Łatka
K030443 POL 009680047308
46.

65

MARBLE M CZEWB CZE 2010 gelding dark bay/160 F: Manillon Rouge
M: Queen´s Payday
KJ0K9M 000063258
47.

31

MAXIM 8 CS CZE 2016 stallion chestnut/168 F: Little Joe
M: Maia
203010237951816 000094027
48.

55

MERRYLINE MAŁOPOLSKA POL 2014 Klacz ciemnogniada/160 F: Barnaba
M: Markiza
K028319 616006570169614
49.

30

MG POLACO ANDALUZYJSKA ESP 2005 Ogier siwa/154 F: Elegido XI
M: Polaca VII
K011573 19010100243000311676 11676
50.

5

MONACO SP POL 2017 wałach siwa/170 F: Castle Rock /
M: Mon Amour / Johnny Boy II
K032260 616009610085017
51.

60

MOORLAND MG MAŁOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/165 F: Boston
M: Magnolia
K027107 616006570124014
52.

69

MYSTIC LIGHT XX POL 2017 klacz gniada/158 F: Mukhadram
M: Light Fantastic
K031856 8260GB45231736T
53.

44

NAGATO SP POL 2007 Wałach skarogniada/167 F: Karbon
M: Nauma / Vilnius
K022014 POL009600058207
54.

21

NAPASTNIK Anglický Plnokrevník CZE 2014 Gelding bay/165 F: Tempelwächter
M: Narracja
616POL12007653T polish jockey club
55.

42

NUEVA LUA ZW Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz siwa/161 F: Number One 28
M: Anabell ZW
K032189 616093900423517
56.

39

OKI DOKI G NIEM.SPORT. GER 2017 wałach gniada/165 F: Olimpic Star
M: Roxy
K031324 DE481810093917
57.

37

ONE IN MILLION NIEM.SPORTOWY GER 2017 wałach siwa/166 F: Olimpic Star
M: Chamonix
K031325 DE481810093817
58.

34

PASJONATA PASJANS KUC WALIJSKI POL 2008 Wałach inna/kuc: F: Tijd Vlijt's Santiago
M: Polly
K024685
59.

85

PEGAZ MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/166 F: Plik
M: Pola
K023235 616006570245810
60.

25

PEREGRIN M POL 2007 Wałach gniada/kuc:kuc:14 F: El Djazair
M: Plamka
K012355 POL01357027900712266
61.

15

PERRIN OO POL 2008 wałach siwa/156 F: Eurykles / Emigrant
M: Pereira / Eldon
K027906 POL08000005931
62.

53

POLARNI BOURE XX POL 2008 klacz kasztanowata/164 F: rainbows for life
M: polarni hwezda
K031400 *178/08*
63.

72

QUICK DZIDZI ČT CZE 6.5.2017 kobyla bay/165 F: Quick Lauro Z
M: Dzezis
KJ0ZR7 L 203009229068517
64.

8

RAMOOL XX POL 2013 wałach kasztanowata/mk:160 F: Mamool
M: Resaca
brak 13710132G
65.

38

RARASHEK BAYER DEU 2008 Wałach kasztanowata F: Rivero II
M: Romanze
K018201
66.

41

RED HOT CHILI PEPPER M WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz gniada F: Vulkan L
M: Ramona
K026842
67.

75

RHEAGO TYP SZLACHETNY POL 2010 Wałach kasztanowata F: Pauillac de Meia Lua
M: Rachela
K025997
68.

54

ROSSIR MAŁOPOLSKA POL 28.05.2013 wałach kasztanowata/170 F: IRCHES
M: ROSITA
K025621 616006690058013 102UF12
69.

62

SANTINO CZECH WARMBLOOD CZE 2016 gelding dark bay/173 F: Volonter-T
M: Seržeta
none None
70.

14

SULIWAN M SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Rhodesian Winner / Snurge
M: Sylwia / Fanimo
K029858 616009690054316
71.

11

SYMEON M SP POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Rhodesian Winner / Snurge
M: Symona M / Faust Z
K029915 616009690054216
72.

71

TAHIT SP POL 2014 wałach gniada/175 F: Ormuz / Special Power
M: Thais / Elmero
K026974 616009610075114
73.

61

TEXAS ROCK CZECH WARMBLOOD CZE 2009 gelding bay/168 F: Rock'n Roll
M: Takoma
none none
74.

29

TREB XX POL 2014 wałach jasnokasztanowata/164 F: Roulette (GB)
M: Trebia
K029026 126/2015
75.

18

VALENTINO KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:148 F: nn
M: nn
K027039 616999661498612
76.

52

VANESSA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz tarantowata/kuc:kuc F: Akrobata
M: Vini Ponysport
K029195 616013570027906
77.

59

VESANIA HIPPICA SP POL 2016 Klacz gniada/167 F: Hippica- Koh-I-Noor
M: Village Hippica
K029130 616009570033216
78.

51

VIEDŹMIN SP POL 2015 wałach kara/165 F: Ulco
M: Victoria TB
K028069 616009610182315
79.

27

VINSTI XX CZE 2009 wałach gniada/165 F: Tribal Instinct
M: Vlasenka
K032027 141/09
80.

13

WERSOR Wielkopolska/poch Trak CZE 2016 gelding black/170 F: Eloquent
M: Witosza
none 61600760013916
81.

36

WIEDŹMIN MAŁOPOLSKA POL 2012 Wałach gniada/165 F: DaVinci
M: Wiedźma
K025315
82.

43

WILLIE BOY CONNEMARA POL 2009 wałach gniada/kuc:kuc:14 F: NN
M: NN
K020498 372003006825874
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamek Maria
LZJ Drama Zbrosławice
2021-09-25
7
Baran J'02 Antoni
KJ Aromer Józefin
2021-09-25
9
Bartkiewicz Aleksandra
LKJ Gabon Walewice
2021-09-25
2
Bártová Nikola
Jk Markéty Bártové z.s
GARANT (63)
2021-09-25
7
Blštáková Katarína
Stadnina Motesice
2021-09-25
13
Bolek Julia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2021-09-25
5
Bula Szymon
KJ Profit Orzesze
2021-09-25
4
Chmielińska Aleksandra
LKJ Hippologia Strzegom
2021-09-25
11
Chochół Wiktoria
KJ Facimiech
CZECZOT (19)
2021-09-25
2
2021-09-26
Ciszek Lena
Klub Jeździecki PonySport
2021-09-25
3
2021-09-25
10
Czubryk Zuzanna
LKJ Moszna
2021-09-25
4
Dąbrowska Wirginia
KJ Profit Orzesze
2021-09-25
8
Dąbrowska Zofia
Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Bobrowy Staw
2021-09-25
1
2021-09-26
Dufková Soňa
Jezdecká stáj Němčičky
MAXIM 8 (31)
2021-09-25
5
Dziuba Filip
LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
TAHIT (71)
2021-09-25
3
Figarska - Głąb Maria
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2021-09-25
8
Gillmaier Laura
KS Gillmaier
2021-09-25
2
Glomb Victoria
KJ JAROSZÓWKA
ROSSIR (54)
2021-09-25
12
2021-09-26
Golonek Julia
KJ Perrin Rudawa
PERRIN (15)
2021-09-25
3
2021-09-26
Gomulec Mila
Klub Jeździecki PonySport
BARWA (67)
2021-09-25
7
LORD (68)
2021-09-25
5
Gręźlikowski Jakub
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
VINSTI (27)
2021-09-25
13
Gruszczyk Martyna
KJ Szarża Bolęcin
2021-09-25
5
Hycki Michał
KJ Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
BLANCA (56)
2021-09-25
1
HAJFA N (57)
2021-09-25
1
Hyla Julia
bpk
2021-09-25
8
2021-09-26
Kamińska Anna
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
2021-09-25
1
Kania Julia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2021-09-25
9
Kesler Ewa
KJ Aromer, Józefin
2021-09-25
5
2021-09-26
Klein Róża
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
2021-09-25
4
ŁUNA (87)
2021-09-25
6
Kleniuk Mariusz
LKJ Hippologia Strzegom
2021-09-25
2
2021-09-25
6
BAWARIA (47)
2021-09-25
1
Knotova Lucie
PEDAG Equi Team
2021-09-25
10
CLEO (17)
2021-09-25
12
Kopczyńska Magdalena
KJ Perrin Rudawa
2021-09-25
4
Kopka-Sikorska Agnieszka
KJ Aromer Józefin
2021-09-25
14
Krzecka Weronika
JKS Jaroszówka
JUNIOR (32)
2021-09-26
Kučerová Kateřina
JK Loštice
2021-09-25
15
Letal Lukas
JK Victoria Bristany
2021-09-25
4
WERSOR (13)
2021-09-25
3
Magál Ján
Stadnina Motesice
LAGÚNA (77)
2021-09-25
9
Malíková Martina Amálie
JS Němčičky
2021-09-25
11
Maxerová Hana
Equiteam z.s.
2021-09-25
7
2021-09-26
Mečková Ester
Stadnina Motesice
2021-09-25
8
Mietus Katarzyna
KS Gillmaier
2021-09-25
4
2021-09-25
3
2021-09-25
1
Nawrot Agnieszka
KJ Facimiech
2021-09-25
4
Niemkiewicz Aleksandra
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2021-09-25
2
Okoczuk Blanka
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2021-09-25
4
Paraszczuk Magdalena
Klub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego
2021-09-25
8
Pasternak Natasza
Ludowy Klub Jeździecki Hippologia Strzegom
RAMOOL (8)
2021-09-25
6
2021-09-26
Paterska Michalina
LKS Stragona
PEGAZ (85)
2021-09-25
1
Petranová Sofia
Stadnina Motesice
2021-09-25
10
2021-09-25
7
Pokorná Miroslava
JK Poříčí
2021-09-25
9
2021-09-26
Połetek Aleksandra
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
TREB (29)
2021-09-25
2
Selega Paulina
LKJ Moszna
2021-09-25
4
Sikora Julia
Klub Jeździecki Facimiech
2021-09-25
7
2021-09-26
Skiba Julia
KJ Perrin Rudawa
JASPIS (10)
2021-09-25
9
2021-09-26
Sławińska Weronika
WLKS Krakus Swoszowice
RHEAGO (75)
2021-09-25
6
2021-09-26
Stachowiak Tomasz
POL
IMAN (82)
2021-09-25
10
Stachura Nadia
Klub Jeździecki Koko Brzeźniki
NAGATO (44)
2021-09-25
3
Sygnat Amelia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
EMS (24)
2021-09-25
7
Tarczyńska Jolanta
LZJ Drama Zbrosławice
2021-09-25
5
Vrtek Stanislav
Sportovní stáj Vrtkovi z.s
2021-09-25
8
Vrtková Adéla
Sportovní stáj Vrtkovi z.s
SANTINO (62)
2021-09-25
2
Witkowska Julia
Equikam Sp.z o.o. Zaręby
CHESTER (33)
2021-09-25
1
2021-09-26
Wójcik Zofia
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2021-09-25
6
Zadora Joanna
KJ NA KOŃ w Łagowie
BELLA (84)
2021-09-25
3
Zawadzińska Zofia
Klub Jeździecki Hipodrom Five Oaks
BACHUS (16)
2021-09-25
6
Zemla-Golonek Agnieszka
KJ Perrin Rudawa
2021-09-25
2021-09-26

Number of Riders: 64

Number of Horses: 82

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl