Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-B Łagów
Łagów, 18.09.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
49 ACCEPTED 2021-09-17 22:53:10
2021-09-17 22:53:10
Oliwia Bem DUKAT
  • 2x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
48 ACCEPTED 2021-09-17 22:48:11
2021-09-17 22:48:11
Klaudia Dryja PRYMUS
  • 1x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
47 ACCEPTED 2021-09-17 00:24:49
2021-09-16 23:01:54
Liliana Kozioł NINO
  • 2x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1
  • 2x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
46 ACCEPTED 2021-09-16 21:34:46
2021-09-16 21:33:55
Julia Niemczyk NOWY PAN
  • 1x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4T/L/100 cm zwykły art.238.2.1
45 ACCEPTED 2021-09-17 23:12:16
2021-09-16 21:30:04
Małgorzata Garus BONNEUR DU DOMAINE Z
  • 1x 3R/L/L1/100/105 cm specjalny art 260.3 o Puchar Starosty Zgorzeleckiego Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego
  • 1x 5R/P/P dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec
44 ACCEPTED 2021-09-16 21:19:14
2021-09-16 21:19:08
Bruno Haniszewski MORIS
  • 1x 1R/LL/kl. LL-80/90 TYLKO DLA KUCYKÓW zwykły art.238.2.1 o Puchar Prezesa KJ Black Pony
  • 1x 2R/LL/LL-90 dokładności art. 238.1.1
43 ACCEPTED 2021-09-16 21:18:23
2021-09-16 21:18:10
Bruno Haniszewski GOLDI LOCKS
  • 1x 1R/LL/kl. LL-80/90 TYLKO DLA KUCYKÓW zwykły art.238.2.1 o Puchar Prezesa KJ Black Pony
  • 1x 3R/L/L1/100/105 cm specjalny art 260.3 o Puchar Starosty Zgorzeleckiego Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego
42 ACCEPTED 2021-09-16 21:13:57
2021-09-16 21:12:51
Weronika Grum DELI
  • 1x 6R/P/P Speed&Music/239 o Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar KJ Na Koń
41 ACCEPTED 2021-09-16 21:13:58
2021-09-16 21:11:28
Agnieszka Langer-Haniszewska CHICA CARETINA HZ
  • 2x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
40 ACCEPTED 2021-09-16 21:14:00
2021-09-16 21:10:12
Iga Ślusarczyk GWIAZDECZKA
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1
39 ACCEPTED 2021-09-16 21:14:02
2021-09-16 21:09:34
Amelia Grum GWIAZDECZKA
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
38 ACCEPTED 2021-09-16 21:14:04
2021-09-16 21:09:01
Karolina Marut CHAMP
  • 2x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
37 ACCEPTED 2021-09-16 21:14:06
2021-09-16 21:08:16
Martyna Ziemba DIAMANTUS HZ
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
36 ACCEPTED 2021-09-16 21:07:42
2021-09-16 21:07:05
Iga Zając SELMA-R
  • 2x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1
35 ACCEPTED 2021-09-16 21:07:45
2021-09-16 21:06:26
Maja Szymanowska SARA
  • 1x 1R/LL/kl. LL-80/90 TYLKO DLA KUCYKÓW zwykły art.238.2.1 o Puchar Prezesa KJ Black Pony
  • 1x 2R/LL/LL-90 dokładności art. 238.1.1
34 ACCEPTED 2021-09-16 20:07:57
2021-09-16 19:52:59
Monika Maciaszek ARIA
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
33 ACCEPTED 2021-09-16 20:07:58
2021-09-16 19:48:08
Julita Gumiennik DONNER DUST
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
32 ACCEPTED 2021-09-16 20:08:00
2021-09-16 19:01:00
Natalia Durda TAWUŁA
  • 1x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 2R/LL/LL-90 dokładności art. 238.1.1
31 ACCEPTED 2021-09-16 20:08:02
2021-09-16 18:56:17
Dorian Orłowski BASMA
  • 1x 2R/LL/LL-90 dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/L1/100/105 cm specjalny art 260.3 o Puchar Starosty Zgorzeleckiego Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego
30 ACCEPTED 2021-09-16 20:08:04
2021-09-16 18:54:58
Agnieszka Sobierajska IRYS
  • 2x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
29 ACCEPTED 2021-09-16 18:28:17
2021-09-16 18:00:04
Lena Kożuszyn MARKIZA-K
  • 1x 2R/LL/LL-90 dokładności art. 238.1.1
28 ACCEPTED 2021-09-16 17:20:11
2021-09-16 17:16:34
Maria Dębska DAKAR
  • 2x 2R/LL/LL-90 dokładności art. 238.1.1
27 ACCEPTED 2021-09-16 17:20:15
2021-09-16 17:16:10
Nikol Gorbach SONET
  • 2x 4R/L/Egzaminacyjny
26 ACCEPTED 2021-09-16 15:36:37
2021-09-16 15:20:30
Natalia Grasza NIFTY BOY
  • 2x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
25 ACCEPTED 2021-09-16 14:40:02
2021-09-16 14:22:40
Justyna Staniewska SILVIO SON 56
  • 1x 5R/P/P dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec
  • 1x 6R/P/P Speed&Music/239 o Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
24 ACCEPTED 2021-09-16 14:40:07
2021-09-16 14:22:01
Justyna Staniewska DANCING QUEEN
  • 1x 2R/LL/LL-90 dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3R/L/L1/100/105 cm specjalny art 260.3 o Puchar Starosty Zgorzeleckiego Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego
23 ACCEPTED 2021-09-16 07:12:52
2021-09-16 07:05:21
Luisa Ebermann FELINE 148
  • 1x 4T/L/100 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 3R/L/L1/100/105 cm specjalny art 260.3 o Puchar Starosty Zgorzeleckiego Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego
22 ACCEPTED 2021-09-15 22:01:10
2021-09-15 21:53:02
Iga Matusiak KING
  • 2x 2R/LL/LL-90 dokładności art. 238.1.1
21 ACCEPTED 2021-09-15 21:52:27
2021-09-15 21:52:12
Martyna Cichocka PASJA
  • 1x 1R/LL/kl. LL-80/90 TYLKO DLA KUCYKÓW zwykły art.238.2.1 o Puchar Prezesa KJ Black Pony
  • 1x 2R/LL/LL-90 dokładności art. 238.1.1
20 ACCEPTED 2021-09-15 21:52:29
2021-09-15 21:51:23
Lena Kożuszyn MIGRENA
  • 1x 1R/LL/kl. LL-80/90 TYLKO DLA KUCYKÓW zwykły art.238.2.1 o Puchar Prezesa KJ Black Pony
  • 1x 2R/LL/LL-90 dokładności art. 238.1.1
19 ACCEPTED 2021-09-15 21:52:30
2021-09-15 21:50:27
Iga Matusiak MARKIZA-K
  • 1x 1R/LL/kl. LL-80/90 TYLKO DLA KUCYKÓW zwykły art.238.2.1 o Puchar Prezesa KJ Black Pony
18 ACCEPTED 2021-09-15 21:38:42
2021-09-15 21:24:55
Dominik Ebermann ANIKA 170
  • 1x 4T/L/100 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 3R/L/L1/100/105 cm specjalny art 260.3 o Puchar Starosty Zgorzeleckiego Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego
17 ACCEPTED 2021-09-15 22:01:41
2021-09-15 18:49:34
Matylda Dubiniak DŻOKER
  • 2x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1
16 ACCEPTED 2021-09-15 07:42:18
2021-09-15 07:40:46
Anna Michalska BATALION
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
15 ACCEPTED 2021-09-15 05:49:07
2021-09-14 23:05:47
Amelia Martyniuk NUTKA EWITA
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
14 ACCEPTED 2021-09-14 20:10:15
2021-09-14 19:36:17
Aleksandra Krzyśko SINBAD
  • 1x 4T/L/100 cm zwykły art.238.2.1
  • 1x 2R/LL/LL-90 dokładności art. 238.1.1
13 ACCEPTED 2021-09-13 22:26:04
2021-09-13 22:09:54
Szymon Nachotko FOUDRE - WM
  • 1x 6R/P/P Speed&Music/239 o Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar KJ Na Koń
12 ACCEPTED 2021-09-13 22:25:59
2021-09-13 22:04:11
Szymon Nachotko LIBERO-P
  • 1x 3R/L/L1/100/105 cm specjalny art 260.3 o Puchar Starosty Zgorzeleckiego Mistrzostwa Powiatu Zgorzeleckiego
  • 1x 6R/P/P Speed&Music/239 o Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
11 ACCEPTED 2021-09-11 12:47:49
2021-09-11 11:32:43
Klaudia Szpak BREEZE-WM
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
10 ACCEPTED 2021-09-11 05:22:18
2021-09-10 18:24:59
Aleksandra Jurczak MORIENTES
  • 1x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4T/L/100 cm zwykły art.238.2.1
9 ACCEPTED 2021-09-09 09:01:26
2021-09-09 07:09:24
Kacper Zinek CAŁKA
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
8 ACCEPTED 2021-09-07 23:34:21
2021-09-07 21:36:45
Joanna Zadora MARIKA
  • 1x 5R/P/P dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec
  • 1x 6R/P/P Speed&Music/239 o Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
7 ACCEPTED 2021-09-15 22:02:33
2021-09-05 21:40:58
Marek Wojnowski LORD RAMIRO-J
  • 2x 4T/L/100 cm zwykły art.238.2.1
6 ACCEPTED 2021-09-15 22:02:57
2021-09-05 21:37:52
Marek Wojnowski DON V HZ
  • 2x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
5 ACCEPTED 2021-09-05 13:46:03
2021-09-05 13:29:43
Alicja Cimek SUNSHINE BOY
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
4 ACCEPTED 2021-09-05 13:46:10
2021-09-05 13:28:12
Oliwia Dziuba KLEO STAR
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
3 ACCEPTED 2021-09-05 13:46:15
2021-09-05 13:25:23
Filip Dziuba TAHIT
  • 1x 6R/P/P Speed&Music/239 o Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar KJ Na Koń
2 ACCEPTED 2021-09-03 09:47:03
2021-09-02 22:46:05
Vaclav Smatolan RUSALKA
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar KJ Na Koń
  • 1x 8R/N1/N-1 zwykły art 238.2.1
1 ACCEPTED 2021-08-28 19:57:03
2021-08-28 18:51:03
Tomasz Tomaszewski CASABLANCA
  • 1x 5R/P/P dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec
  • 1x 6R/P/P Speed&Music/239 o Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bem Oliwia JKS Jaroszówka
2005 (J.)
O045583
2. Cichocka Martyna KJ Black Pony
2004 (J.)
O065153
3. Dębska Maria niezrzeszony
2000 (MJ.)
O023722
4. Dryja Klaudia JKS Jaroszówka
S
O008063
5. Dubiniak Matylda JKS w Jaroszówce
2003 (J.)
O025376
6. Durda Natalia Klub Jeździecki BELLA BRZEŹNIK
S
O014006
7. Dziuba Filip LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
2000 (MJ.)
O040608
8. Ebermann Dominik RFV Am Knorrberg Dittersbach e.V.
S
0776879
9. Ebermann Luisa RFV Am Knorrberg Dittersbach e.V.
S
1562124
10. Garus Małgorzata JKS Jaroszówka
2017 (Mł.)
brak
11. Gorbach Nikol Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
2003 (J.)
O063551
12. Grasza Natalia Jks Jaroszówka
2003 (J.)
Brak
13. Grum Amelia Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2010 (Mł.)
Suszki
14. Gumiennik Julita Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
S
brak
15. Haniszewski Bruno KJ Folwark Wenus Suszki
2010 (Mł.)
O042625
16. Jurczak Aleksandra Bpk
2007 (JM.)
Brak
17. Kozioł Liliana brak
2010 (Mł.)
brak
18. Kożuszyn Lena KJ Black Pony
2009 (JM.)
O060892
19. Krzyśko Aleksandra JKS Jaroszówka
S
O030811
20. Langer-Haniszewska Agnieszka Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
S
Suszki
21. Maciaszek Monika Brak
S
Brak
22. Martyniuk Amelia Bpk
2008 (JM.)
Brak
23. Marut Karolina Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2010 (Mł.)
Brak
24. Matusiak Iga KJ Black Pony
2008 (JM.)
O063348
25. Michalska Anna KJ Na Koń w Łagowie
S
O061366
26. Nachotko Szymon Klub Jeździecki Maximus Kowary
S
O003911
LZPZJ/1382/21
27. Niemczyk Julia BPK
2000 (MJ.)
Brak
28. Orłowski Dorian KJ Bella Brzeźnik
2009 (JM.)
O060859
29. Ślusarczyk Iga Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2012 (Mł.)
Suszki
30. Smatolan Vaclav bpk
2018 (Mł.)
brak
31. Sobierajska Agnieszka KJ BELLA BRZEŹNIK
S
BRAK
32. Staniewska Justyna JKS JAROSZÓWKA
2001 (MJ.)
O038103
33. Szpak Klaudia brak
2005 (J.)
O065157
34. Szymanowska Maja Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
O056602
35. Tomaszewski Tomasz Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2005 (J.)
O056884
36. Wojnowski Marek bpk
S
O009628
37. Zadora Joanna KJ NA KOŃ w Łagowie
2001 (MJ.)
O035209
38. Zając Iga Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2010 (Mł.)
Brak
39. Ziemba Martyna Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

26

ANIKA 170 Westfälischen Reitpferd GER 2015 mare white/168 F: Arezzo
M: -
DE441411073115 441411073115
2.

37

ARIA MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz siwa/169 F: Tuhaj Bej
M: Alabama
Brak Brak
3.

40

BASMA SP POL 2005 klacz gniada/164 F: WINSTON
M: BIANKA
K012722 POL 009530128205
4.

25

BATALION WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/171 F: Czardasz
M: Ballada
K031261 A0006230S
5.

16

BELLA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz siwa/162 F: Cisoń
M: Biga
Brak 616006640050911
6.

31

BETTY SP POL 2014 klacz skarogniada/170 F: Wytze C.
M: Bulin
K031502 616999682020614
7.

51

BONNEUR DU DOMAINE Z BWP POL 2011 wałach ciemnogniada/168 F: Bamiro
M: Quita du Domaine Z/Quantum
Brak 056015Z55845011
8.

20

BREEZE-WM Deutsches Sportpferd GER 2017 wałach gniada/160 F: Tipsy's Pet
M: Brie-WM
brak DE 455559001317
9.

18

CAŁKA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz kara/169 F: Cenzus
M: Orina
brak POL007610042607
10.

11

CASABLANCA Polski Koń Sportowy POL 2013 klacz gniada/163 F: Algier
M: Cordoba
K030514 616009670044313
11.

1

CATARAIVA(KATAREJA) GYPSY COB POL 2017 klacz srokata/kuc:136 F: Revlon
M: Cassie
brak -
12.

10

CERVELLE-WM DSP POL 2014 wałach gniada/170 F: Czarownik
M: Celebra WM
K026192 DE 4558702785
13.

47

CHAMP WELSH PONY POL 2017 wałach kasztanowata/kuc:140 F: Chicago
M: Candida
Brak DE 456560337617
14.

45

CHICA CARETINA HZ ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz gniada/167 F: Chico's Boy
M: Bandera
Brak 056015Z55384817
15.

56

CYNARA Pełna Krew Angielska POL 2007 Klacz gniada F: Special power
M: Cudna
Brak
16.

35

DAKAR MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/162 F: Egon
M: Derka
K032034 616006670034514
17.

33

DANCING QUEEN SP POL 2017 klacz siwa/170 F: Abisal BS
M: Diamantina
K030545 616009670105317
18.

44

DELI SP POL 2014 klacz siwa/166 F: LUDGER
M: DORA
K027185 616009670019814
19.

48

DIAMANTUS HZ ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach kara/165 F: Donald Z
M: Seldi H
Brak 056015Z55384717
20.

4

DON V HZ ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach kara/178 F: DONALD Z
M: WENUS
1 056015Z55385317
21.

38

DONNER DUST SP POL 2011 klacz kasztanowata/176 F: Lou Reed
M: Donnerfee
LKPZJ/12245/21 616009670093311
22.

55

DUKAT KUC POL 2007 ogier /kuc: F: Strayer s Samson
M: Donna
23.

7

DŻOKER SP POL 2017 wałach gniada/163 F: Chico's Boy
M: Dżangela
bark 616009670025817
24.

30

FELINE 148 DSP GER 2015 mare bay/172 F: Star Gold
M: For Feely
DE455878521915 455878521915
25.

22

FOUDRE - WM DSP GER 2014 wałach kasztanowata/173 F: Czarownik
M: Fortissima
K031262 DE455870278814
26.

49

GOLDI LOCKS KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K021182 616999670165109
27.

46

GWIAZDECZKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
K023657 61699967016509
28.

9

HANNIBAL-WM Niemiecki Koń Wierzchowy POL 2014 wałach ciemnogniada/160 F: Czarownik
M: Habanera WM
K026194 DE 455870277214
29.

41

IRYS WLKP POL 2016 wałach srokata/165 F: ULCO
M: INA
BRAK 616007610003816
30.

8

KING WLKP POL 2016 wałach kara/156 F: Polder /
M: Kamielia / Wiec
K030972 616007610148616
31.

14

KLEO STAR TS POL 2016 klacz tarantowata/mk:157 F: BAJKAŁ
M: KANITA
K030746 616999610196216
32.

21

LIBERO-P SP POL 2015 wałach siwa/161 F: CORVALLO
M: LIBERTA
K032205 616009670052715
33.

3

LORD RAMIRO-J SP POL 2015 wałach ciemnogniada/176 F: Ramirado /
M: Lozanna L / Cruzeiro L
K028375 616009610080315
34.

17

MARIKA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Lanvester L / /
M: Mikada / Power Prince
K031840 616009670031601
35.

29

MARKIZA-K KUC FELIŃSKI POL 2014 klacz siwa/kuc:146 F: Mielno /
M: Migrena /
5858/21 616013670022214
36.

28

MIGRENA KUC FELIŃSKI POL 2009 klacz gniada/kuc:- F: Fedain /
M: Muzka / Harbin
K030974 POL01367036709
37.

19

MORIENTES WLKP POL 2007 wałach skarogniada/174cm F: Walor
M: Miss Malina
Brak Brak
38.

50

MORIS TYP KUC POL 2011 wałach kara/kuc:kuc:12 F: --
M: --
K028417 616999610257211
39.

34

NIFTY BOY Polski Kuc Wierzchowy POL 2017 ogier gniada/kuc:145 F: FS Don't Worry
M: Natty Girl
Brak 616031670056917
40.

53

NINO KUC POL 2010 wałach kasztanowata/kuc:143 F: Tornado
M: Nina
brak 616098200081011
41.

52

NOWY PAN MAŁOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/165 F: Ekoton
M: Nowa Pani
brak POL006670083705
42.

24

NUTKA EWITA DRP POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:148 F: V.I.P
M: Nika Ewita
Brak 00
43.

27

PASJA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz siwa/kuc:148 F: Bambo
M: Proza
5942/21 POL 013670134807
44.

54

PRYMUS MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/162 F: Libretto
M: /First des Termes
brak 616006640011317
45.

12

RUSALKA CZE F:
M:
46.

43

SARA KUC POL 2016 klacz kara/kuc:kuc:13 F: Anapon Spartacus
M: Swatka
K029209 61601360019716
47.

42

SELMA-R SP POL 2003 klacz gniada/168 F: Graf Stepp
M: Suplika
K029208 POL009670063303
48.

32

SILVIO SON 56 HAN GER 2006 Wałach kasztanowata/175 F: Silvio I / Sandro
M: Wilja / Woermann
K014644 DE431314505606
49.

23

SINBAD SP POL 2014 wałach kasztanowata/175 F: Lik
M: Sarabi
K027306 616 009 67 00703 14
50.

36

SONET WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/165 F: Bujak
M: Safari
K011246 POL007680044005
51.

13

SUNSHINE BOY DSP POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Satisfaction
M: x
- -
52.

15

TAHIT SP POL 2014 wałach gniada/175 F: Ormuz / Special Power
M: Thais / Elmero
K026974 616009610075114
53.

39

TAWUŁA Wlkp/poch. Trakeńskie POL 2015 klacz kara/167 F: ELOqUENT
M: TACHTA
K031847 616007600197015
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bem Oliwia
JKS Jaroszówka
DUKAT (55)
2021-09-18
6
2021-09-18
6
Cichocka Martyna
KJ Black Pony
PASJA (27)
2021-09-18
5
2021-09-18
1
Dębska Maria
niezrzeszony
DAKAR (35)
2021-09-18
8
2021-09-18
8
Dryja Klaudia
JKS Jaroszówka
PRYMUS (54)
2021-09-18
6
2021-09-18
6
Dubiniak Matylda
JKS w Jaroszówce
2021-09-18
1
2021-09-18
4
Durda Natalia
Klub Jeździecki BELLA BRZEŹNIK
TAWUŁA (39)
2021-09-18
1
2021-09-18
11
Dziuba Filip
LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
TAHIT (15)
2021-09-18
4
Ebermann Dominik
RFV Am Knorrberg Dittersbach e.V.
2021-09-18
2
2021-09-18
4
Ebermann Luisa
RFV Am Knorrberg Dittersbach e.V.
2021-09-18
3
2021-09-18
8
Garus Małgorzata
JKS Jaroszówka
2021-09-18
5
2021-09-18
3
50
Gorbach Nikol
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
SONET (36)
2021-09-18
2021-09-18
Grasza Natalia
Jks Jaroszówka
CYNARA (56)
2021-09-18
12
2021-09-18
6
Grum Amelia
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2021-09-18
9
Gumiennik Julita
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2021-09-18
1
2021-09-18
6
Haniszewski Bruno
KJ Folwark Wenus Suszki
2021-09-18
6
2021-09-18
6
MORIS (50)
2021-09-18
1
2021-09-18
1
Jurczak Aleksandra
Bpk
2021-09-18
2021-09-18
Kozioł Liliana
brak
NINO (53)
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-18
2021-09-18
Kożuszyn Lena
KJ Black Pony
MIGRENA (28)
2021-09-18
3
2021-09-18
1
2021-09-18
12
Krzyśko Aleksandra
JKS Jaroszówka
SINBAD (23)
2021-09-18
1
2021-09-18
3
Langer-Haniszewska Agnieszka
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2021-09-18
1
2021-09-18
11
Maciaszek Monika
Brak
ARIA (37)
2021-09-18
1
Martyniuk Amelia
Bpk
2021-09-18
1
2021-09-18
1
Marut Karolina
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
CHAMP (47)
2021-09-18
1
2021-09-18
1
Matusiak Iga
KJ Black Pony
KING (8)
2021-09-18
1
2021-09-18
1
2021-09-18
4
Michalska Anna
KJ Na Koń w Łagowie
2021-09-18
8
2021-09-18
1
Nachotko Szymon
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2021-09-18
2
2021-09-18
1
650
2021-09-18
6
2021-09-18
2
Niemczyk Julia
BPK
2021-09-18
5
2021-09-18
4
Orłowski Dorian
KJ Bella Brzeźnik
BASMA (40)
2021-09-18
1
2021-09-18
1
Ślusarczyk Iga
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2021-09-18
3
Smatolan Vaclav
bpk
RUSALKA (12)
2021-09-18
1
2021-09-18
1
Sobierajska Agnieszka
KJ BELLA BRZEŹNIK
IRYS (41)
2021-09-18
2021-09-18
9
Staniewska Justyna
JKS JAROSZÓWKA
2021-09-18
2
100
2021-09-18
5
2021-09-18
8
2021-09-18
7
Szpak Klaudia
brak
2021-09-18
2021-09-18
2
Szymanowska Maja
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
SARA (43)
2021-09-18
2
2021-09-18
1
Tomaszewski Tomasz
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2021-09-18
4
2021-09-18
2
550
Wojnowski Marek
bpk
2021-09-18
5
2021-09-18
2021-09-18
11
2021-09-18
11
Zadora Joanna
KJ NA KOŃ w Łagowie
MARIKA (17)
2021-09-18
1
150
2021-09-18
3
450
Zając Iga
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
SELMA-R (42)
2021-09-18
2021-09-18
Ziemba Martyna
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2021-09-18
1
2021-09-18
1

Number of Riders: 39

Number of Horses: 53

The sum of prizes: 1 950.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl