Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-B Brzeźnik
Brzeźnik k.Bolesławca, 31.07.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
76 ACCEPTED 2021-07-30 22:37:09
2021-07-30 22:37:09
Nikol Gorbach SONET
  • 2x 4T/L/100 cm zwykły art.238.2.1 o Puchar KJ Na Koń w Łagowie
75 ACCEPTED 2021-07-30 22:53:59
2021-07-30 22:34:14
Oliwia Bem STAKKATO'S BOY BK
  • 2x 4T/L/100 cm zwykły art.238.2.1 o Puchar KJ Na Koń w Łagowie
74 ACCEPTED 2021-07-29 20:29:46
2021-07-29 20:24:04
Anton Iwanow MACIEJKA
  • 2x 1R/LL/kl. LL-90 regionalny z trafieniem w normę czasu o Puchar KJ Bella Brzeźnik
73 ACCEPTED 2021-07-29 20:29:48
2021-07-29 20:17:20
Paulina Knirsch SILVIO SON 56
  • 2x 3R/L/Egzaminacyjny
72 ACCEPTED 2021-07-29 20:29:50
2021-07-29 20:15:00
Mariusz Łupkowski EDI
  • 1x 4R/P/P dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Prezesa JKS Jaroszówka
71 ACCEPTED 2021-07-29 20:29:54
2021-07-29 20:13:23
Mariusz Łupkowski JUAN LUOO
  • 1x 2R/L/L dwufazowy art. 274.5.3 o puchar firmy OPTIFEED
70 ACCEPTED 2021-07-29 20:29:56
2021-07-29 20:08:54
Mariusz Łupkowski DANCING QUEEN
  • 1x 1R/LL/kl. LL-90 regionalny z trafieniem w normę czasu o Puchar KJ Bella Brzeźnik
69 ACCEPTED 2021-07-29 20:03:00
2021-07-29 19:53:50
Agata Piskadło BRODWAY
  • 1x 4R/P/P dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Prezesa JKS Jaroszówka
  • 1x 5R/N/N zwykły art 238.2.1 o Puchar Otwarcia DZJ Wrocław
68 ACCEPTED 2021-07-29 19:24:26
2021-07-29 19:12:41
Joanna Zadora SUNSHINE BOY
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
67 ACCEPTED 2021-07-29 19:24:22
2021-07-29 19:07:22
Joanna Zadora MARIKA
  • 1x 2R/L/L dwufazowy art. 274.5.3 o puchar firmy OPTIFEED
  • 1x 4R/P/P dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Prezesa JKS Jaroszówka
66 ACCEPTED 2021-07-29 17:52:30
2021-07-29 16:51:02
Amelia Martyniuk NUTKA EWITA
  • 2x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
65 ACCEPTED 2021-07-29 17:52:25
2021-07-29 16:47:49
Weronika Guszpil SOLOZZO
  • 2x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
64 ACCEPTED 2021-07-29 16:27:10
2021-07-29 15:40:56
Julia Rohde KŁOS
  • 1x 1R/LL/kl. LL-90 regionalny z trafieniem w normę czasu o Puchar KJ Bella Brzeźnik
  • 1x 2R/L/L dwufazowy art. 274.5.3 o puchar firmy OPTIFEED
63 ACCEPTED 2021-07-29 16:27:18
2021-07-29 15:40:31
Julia Nowak MEJSON
  • 1x 2R/L/L dwufazowy art. 274.5.3 o puchar firmy OPTIFEED
  • 1x 4R/P/P dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Prezesa JKS Jaroszówka
62 ACCEPTED 2021-07-29 14:39:56
2021-07-29 14:37:43
Nikola Rościszewska SARA
  • 2x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
61 ACCEPTED 2021-07-29 14:39:58
2021-07-29 14:33:01
Paulina Papież LITTLE HORSE ROSALIE
  • 2x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
60 ACCEPTED 2021-07-29 12:57:38
2021-07-29 12:57:18
Dorian Orłowski FOREST
  • 2x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1
59 ACCEPTED 2021-07-29 11:51:13
2021-07-29 11:42:45
Martyna Ferlewicz IRYS
  • 1x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4T/L/100 cm zwykły art.238.2.1 o Puchar KJ Na Koń w Łagowie
58 ACCEPTED 2021-07-29 10:20:02
2021-07-29 10:01:35
Ksawery Śniegucki HANNIBAL-WM
  • 1x 2R/L/L dwufazowy art. 274.5.3 o puchar firmy OPTIFEED
  • 1x 4R/P/P dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Prezesa JKS Jaroszówka
57 ACCEPTED 2021-07-29 08:50:21
2021-07-29 08:23:42
Bartosz Warda GLAMUR
  • 2x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
56 ACCEPTED 2021-07-29 08:50:18
2021-07-29 08:23:20
Dorota Rejman KASZMIR
  • 2x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
55 ACCEPTED 2021-07-29 08:49:53
2021-07-29 08:22:45
Aleksandra Kościukiewicz EFFOX
  • 2x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
54 ACCEPTED 2021-07-29 08:48:30
2021-07-29 08:22:30
Agnieszka Brzezina MAGNAT
  • 2x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
53 ACCEPTED 2021-07-29 08:14:10
2021-07-29 07:22:16
Michalina Wilczynska PRINCESS LILIFEE
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1
52 ACCEPTED 2021-07-29 06:39:26
2021-07-28 23:38:32
Angelika Biernacka SARA
  • 1x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
51 ACCEPTED 2021-07-29 06:39:30
2021-07-28 22:29:12
Iga Zając GOLDI LOCKS
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
50 ACCEPTED 2021-07-29 06:39:34
2021-07-28 22:25:13
Bruno Haniszewski CHAMP
  • 1x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
49 ACCEPTED 2021-07-29 06:39:39
2021-07-28 22:24:38
Bruno Haniszewski MORIS
  • 1x 4T/L/100 cm zwykły art.238.2.1 o Puchar KJ Na Koń w Łagowie
48 ACCEPTED 2021-07-29 06:39:43
2021-07-28 22:20:37
Bruno Haniszewski GOLDI LOCKS
  • 1x 2R/L/L dwufazowy art. 274.5.3 o puchar firmy OPTIFEED
47 ACCEPTED 2021-07-29 06:39:47
2021-07-28 22:19:22
Iga Ślusarczyk GWIAZDECZKA
  • 2x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1
46 ACCEPTED 2021-07-29 06:39:51
2021-07-28 22:18:27
Karolina Marut CHAMP
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
45 ACCEPTED 2021-07-29 06:39:56
2021-07-28 22:17:37
Wiktoria Budz SELMA-R
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
44 ACCEPTED 2021-07-29 06:40:01
2021-07-28 22:16:49
Nikola Dul SELMA-R
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
43 ACCEPTED 2021-07-29 06:40:05
2021-07-28 22:15:57
Luiza Heba MORIS
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
42 ACCEPTED 2021-07-29 06:40:10
2021-07-28 22:14:38
Marcin Turko IRIOS
  • 1x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4T/L/100 cm zwykły art.238.2.1 o Puchar KJ Na Koń w Łagowie
41 ACCEPTED 2021-07-29 06:40:15
2021-07-28 22:13:25
Martyna Ziemba DIAMANTUS HZ
  • 2x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
40 ACCEPTED 2021-07-29 06:40:19
2021-07-28 22:12:34
Paulina Jamroz WALKIRIA-H
  • 2x 1R/LL/kl. LL-90 regionalny z trafieniem w normę czasu o Puchar KJ Bella Brzeźnik
39 ACCEPTED 2021-07-29 06:40:23
2021-07-28 22:10:56
Weronika Grum DELI
  • 1x 4R/P/P dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Prezesa JKS Jaroszówka
  • 1x 5R/N/N zwykły art 238.2.1 o Puchar Otwarcia DZJ Wrocław
38 ACCEPTED 2021-07-29 06:40:26
2021-07-28 22:00:25
Iga Matusiak KING
  • 1x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 1R/LL/kl. LL-90 regionalny z trafieniem w normę czasu o Puchar KJ Bella Brzeźnik
37 ACCEPTED 2021-07-29 06:40:33
2021-07-28 21:59:50
Iga Matusiak MARKIZA
  • 1x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 1R/LL/kl. LL-90 regionalny z trafieniem w normę czasu o Puchar KJ Bella Brzeźnik
36 ACCEPTED 2021-07-29 06:40:37
2021-07-28 21:35:41
Roksana Biazik MOKKA CAFFEE
  • 1x 2R/L/L dwufazowy art. 274.5.3 o puchar firmy OPTIFEED
  • 1x 4R/P/P dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Prezesa JKS Jaroszówka
35 ACCEPTED 2021-07-29 06:40:43
2021-07-28 20:38:18
Agata Nowak NORA
  • 2x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
34 ACCEPTED 2021-07-29 06:41:58
2021-07-28 20:37:51
Karolina Drozd LEXUS
  • 2x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
33 ACCEPTED 2021-07-29 06:40:47
2021-07-28 20:37:20
Amelia Szumska TARANTINO
  • 2x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
32 ACCEPTED 2021-07-29 06:40:51
2021-07-28 20:35:44
Lidia Kozłowska ODESSA PROFI
  • 1x 2R/L/L dwufazowy art. 274.5.3 o puchar firmy OPTIFEED
  • 1x 4R/P/P dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Prezesa JKS Jaroszówka
31 ACCEPTED 2021-07-29 06:40:56
2021-07-28 18:53:02
Szymon Gnach BAŚKA
  • 2x 3R/L/Egzaminacyjny
30 ACCEPTED 2021-07-29 06:41:01
2021-07-28 17:32:50
Agnieszka Sobierajska IRYS
  • 2x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
29 ACCEPTED 2021-07-29 06:41:07
2021-07-28 17:31:57
Justyna Kopała FORILLA
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
28 ACCEPTED 2021-07-29 06:41:12
2021-07-28 17:08:24
Oliwier Pełechaty DRAGO
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1
27 ACCEPTED 2021-07-29 06:41:16
2021-07-28 17:07:48
Tatiana Cygan DRAGO
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1
26 ACCEPTED 2021-07-29 06:41:20
2021-07-28 17:06:03
Wioletta Sałaciak STRAYER'S SAMSON
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
25 ACCEPTED 2021-07-29 06:41:24
2021-07-28 17:01:53
Miłosz Skiba STRAYER'S SAMSON
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1
24 ACCEPTED 2021-07-29 06:41:28
2021-07-28 17:01:16
Natalia Klimek STRAYER'S SAMSON
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1
23 ACCEPTED 2021-07-29 06:41:31
2021-07-28 14:36:32
Maja Szymaszek CORAL
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
22 ACCEPTED 2021-07-29 06:41:36
2021-07-28 14:32:31
Kinga Jasińska PILOT
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
21 ACCEPTED 2021-07-29 06:41:41
2021-07-28 14:30:30
Karolina Siwek HERA
  • 1x 1R/LL/kl. LL-90 regionalny z trafieniem w normę czasu o Puchar KJ Bella Brzeźnik
  • 1x 3R/L/Egzaminacyjny
20 ACCEPTED 2021-07-29 06:41:47
2021-07-28 14:23:57
Sara Konsur DANCE
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
19 ACCEPTED 2021-07-29 06:41:52
2021-07-28 14:23:31
Magdalena Wawak LOURDES
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
18 ACCEPTED 2021-07-28 12:40:35
2021-07-28 11:15:41
Filip Dziuba TAHIT
  • 1x 4R/P/P dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Prezesa JKS Jaroszówka
  • 1x 5R/N/N zwykły art 238.2.1 o Puchar Otwarcia DZJ Wrocław
17 ACCEPTED 2021-07-28 06:21:50
2021-07-27 23:07:17
Aleksandra Jurek CONTESSA
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
16 ACCEPTED 2021-07-28 06:21:52
2021-07-27 21:56:18
Liliana Kozioł NINO
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
15 ACCEPTED 2021-07-28 06:21:54
2021-07-27 21:48:59
Agata Miłowska MAXIMUS
  • 1x 4T/L/100 cm zwykły art.238.2.1 o Puchar KJ Na Koń w Łagowie
  • 1x 2R/L/L dwufazowy art. 274.5.3 o puchar firmy OPTIFEED
14 ACCEPTED 2021-07-28 06:21:57
2021-07-27 18:39:41
Ines Frątczak ASTER
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
13 ACCEPTED 2021-07-27 14:08:39
2021-07-26 12:29:09
Dorian Orłowski BASMA
  • 2x 1R/LL/kl. LL-90 regionalny z trafieniem w normę czasu o Puchar KJ Bella Brzeźnik
12 ACCEPTED 2021-07-27 14:08:44
2021-07-26 12:28:35
Martyna Sinica BETTY
  • 2x 1R/LL/kl. LL-90 regionalny z trafieniem w normę czasu o Puchar KJ Bella Brzeźnik
11 ACCEPTED 2021-07-27 14:08:47
2021-07-26 12:27:50
Julia Leśniak BETTY
  • 1x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
10 ACCEPTED 2021-07-27 14:08:51
2021-07-26 12:26:05
Adrianna Kowalak FORTUNA
  • 2x 1R/LL/kl. LL-90 regionalny z trafieniem w normę czasu o Puchar KJ Bella Brzeźnik
9 ACCEPTED 2021-07-27 14:08:55
2021-07-26 12:25:30
Amelia Dziekan DRAGO
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
8 ACCEPTED 2021-07-25 19:19:34
2021-07-24 09:56:38
Milena Kopala PRINCESS LILIFEE
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1
7 ACCEPTED 2021-07-29 08:14:13
2021-07-24 09:54:02
Gabriela Mandziuk PRINCESS LILIFEE
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1
6 ACCEPTED 2021-07-22 08:18:34
2021-07-21 23:08:43
Nikodem Nowakowski ADELA
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
5 ACCEPTED 2021-07-22 08:18:36
2021-07-21 23:07:56
Marysia Maksymiuk BRICKELL HETTY
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
4 ACCEPTED 2021-07-08 09:36:29
2021-07-07 11:32:14
Dominika Warmus CERVELLE-WM
  • 1x 4R/P/P dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Prezesa JKS Jaroszówka
  • 1x 5R/N/N zwykły art 238.2.1 o Puchar Otwarcia DZJ Wrocław
3 ACCEPTED 2021-07-29 10:27:51
2021-07-07 11:31:51
Paulina Złotorowicz MORIENTES
  • 1x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
  • 1x 4T/L/100 cm zwykły art.238.2.1 o Puchar KJ Na Koń w Łagowie
2 ACCEPTED 2021-07-06 12:39:48
2021-07-05 22:48:02
Wiktoria Boś LEVEL
  • 2x 1R/LL/kl. LL-90 regionalny z trafieniem w normę czasu o Puchar KJ Bella Brzeźnik
1 ACCEPTED 2021-07-05 21:16:04
2021-07-04 16:23:00
Oliwia Dziuba KLEO STAR
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1
  • 1x 3T/70/90/70/90 dokładnści art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bem Oliwia JKS Jaroszówka
2005 (J.)
2960/21
2. Biazik Roksana SKJ Stajnia Czarna Perła
S
O012598
3. Boś Wiktoria SLKS KSIĄŻ
2005 (J.)
O048417
4. Brzezina Agnieszka JKS Jaroszówka
O060127
5. Budz Wiktoria Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
Suszki
6. Cygan Tatiana KJ BELLA BRZEŹNIK
2008 (JM.)
BRAK
7. Drozd Karolina St. Stajnia Promyk Szklary Dolne
2008 (JM.)
brak
8. Dul Nikola Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
Suszki
9. Dziekan Amelia KJ Bella Brzeźnik
2004 (J.)
Brak
10. Dziuba Filip LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
2000 (MJ.)
O040608
11. Dziuba Oliwia Stajnia Sportowa CARMEN Raciborowice Górne
2010 (Mł.)
Brak
12. Ferlewicz Martyna Bpk
2002 (MJ.)
0000000000000000
13. Frątczak Ines SKJ Czarna Perła
2006 (JM.)
O012598
14. Gnach Szymon SKJ Stajnia Czarna Perła
2002 (MJ.)
O056892
15. Gorbach Nikol Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
2003 (J.)
O063551
16. Grum Weronika Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2006 (JM.)
O058822
17. Guszpil Weronika KJ Jaroszówka
2016 (Mł.)
O024189
18. Haniszewski Bruno KJ Folwark Wenus Suszki
2010 (Mł.)
O042625
19. Heba Luiza Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2009 (JM.)
Brak
20. Iwanow Anton Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
S
O022875
21. Jamroz Paulina Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
O057618
22. Jasińska Kinga KS Equita Noak
2008 (JM.)
O056876
23. Jurek Aleksandra SKJ Czarna Perła
2009 (JM.)
Brak
24. Klimek Natalia KJ Bella Brzeźnik
2005 (J.)
brak
25. Knirsch Paulina JKS Jaroszówka
S
O042834
26. Konsur Sara KS Equita Noak
2010 (Mł.)
brak
27. Kopala Milena KJ Brzeznik
2012 (Mł.)
brak
28. Kopała Justyna Kj Bella Brzeźnik
S
Brak
29. Kościukiewicz Aleksandra JKS Jaroszówka
S
Brak
30. Kowalak Adrianna KJ Bella Brzeźnik
S
O052414
31. Kozioł Liliana Brak
2010 (Mł.)
Brak
32. Kozłowska Lidia STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
S
O012357
33. Leśniak Julia KJ Bella Brzeźnik
2002 (MJ.)
brak
34. Łupkowski Mariusz JKS Jaroszówka
S
O009535
35. Maksymiuk Marysia SKJ Stajnia Czarna Perła
2006 (JM.)
O056606
36. Mandziuk Gabriela brak
2008 (JM.)
brak
37. Martyniuk Amelia Bpk
2008 (JM.)
Brak
38. Marut Karolina Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2010 (Mł.)
Brak
39. Matusiak Iga KJ Black Pony
2008 (JM.)
O063348
40. Miłowska Agata Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2007 (JM.)
O047923
41. Nowak Agata St. Stajnia Promyk Szklary Dolne
2010 (Mł.)
brak
42. Nowak Julia KJ Dworzysko
2005 (J.)
O043124
43. Nowakowski Nikodem SKJ Stajnia Czarna Perła
2012 (Mł.)
brak
44. Orłowski Dorian KJ Bella Brzeźnik
2009 (JM.)
O060859
45. Papież Paulina KJ BRAWURA Przy Stajni u Jasinka
2006 (JM.)
brak
46. Piskadło Agata LKS Stragona Strzegom
2004 (J.)
O042155
10215695
47. Rejman Dorota Bpk
2002 (MJ.)
Brak
48. Rohde Julia Klub Jezdziecki Dworzysko
2007 (JM.)
O058620
49. Rościszewska Nikola Brak przynależności
2007 (JM.)
brak
50. Sałaciak Wioletta KJ BELLA BRZEŹNIK
2009 (JM.)
BRAK
51. Sinica Martyna KJ Bella Brzeźnik
2004 (J.)
O046200
52. Siwek Karolina KS Equita Noak
2009 (JM.)
brak
53. Ślusarczyk Iga Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2012 (Mł.)
Suszki
54. Sobierajska Agnieszka KJ BELLA BRZEŹNIK
S
BRAK
55. Szumska Amelia St. Stajnia Promyk Szklary Dolne
2009 (JM.)
brak
56. Szymaszek Maja Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
brak
57. Turko Marcin Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
S
brak
58. Warda Bartosz JKS Jaroszówka
S
Brak
59. Warmus Dominika Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
S
O033674
60. Wawak Magdalena KS Equita Noak
2007 (JM.)
brak
61. Zadora Joanna KJ NA KOŃ w Łagowie
2001 (MJ.)
O035209
62. Zając Iga Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2010 (Mł.)
Brak
63. Ziemba Martyna Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
brak
64. Złotorowicz Paulina Bpk
2008 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

69

Bayro F:
M:
2.

12

ADELA MAŁY KOŃ POL 2011 klacz srokata/mk:149 F: ......
M: ..........
K030291 616999670093111
3.

21

ASTER SP POL 2017 wałach gniada/mk:150 F: Brak
M: Brak
Brak Brak
4.

39

BAŚKA TYP SZLACHETNY POL 2014 klacz gniada/160 F: NN
M: NN
K029977 616098200284393
5.

14

BASMA SP POL 2005 klacz gniada/164 F: WINSTON
M: BIANKA
K012722 POL 009530128205
6.

15

BETTY TYP SZLACHETNY POL BRAK klacz kasztanowata/164 F: NN
M: NN
BRAK 616999670123911
7.

13

BRICKELL HETTY WELSH COB POL 2010 klacz gniada/mk:150 F: GLANVYRNWY GUTO GOCH
M: BRICKELL GOLDEN LADY
K032568 826046020160147
8.

63

BRODWAY SP POL 2013 wałach kasztanowata/168 F: Lenon L
M: Babilonia/Jape
K022651 616009670029813
9.

8

CERVELLE-WM DSP POL 2014 wałach gniada/170 F: Czarownik
M: Celebra WM
K026192 DE 4558702785
10.

25

CHAMP WELSH PONY POL 2017 wałach kasztanowata/kuc:140 F: Chicago
M: Candida
Brak DE 456560337617
11.

9

COMA Deutsche Sportpferd POL 2017 klacz siwa/173 F: Cornfire
M: Racula
Brak 276456560516217
12.

18

CONTESSA HOLSTEINER POL 2005 klacz siwa/165 F: Contact Me
M: Guschy
Brak De421000261305
13.

43

CORAL SP POL 2006 wałach gniada/166 F: Walor
M: Celesta
K011789 POL009670082006
14.

46

DANCE MAŁOPOLSKA POL 2008 klacz gniada/160 F: Bekas
M: Dalia
brak POL 006540022808
15.

68

DANCING QUEEN SP POL 2017 klacz siwa/170 F: Abisal BS
M: Diamantina
K030545 616009670105317
16.

32

DELI SP POL 2014 klacz siwa/166 F: LUDGER
M: DORA
K027185 616009670019814
17.

10

DELICJA PKSP POL 2011 klacz siwa/170 F: Literat
M: Daria
brak 616009610170711
18.

30

DIAMANTUS HZ ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach kara/165 F: Donald Z
M: Seldi H
Brak 056015Z55384717
19.

17

DRAGO NN POL 2011 wałach gniada/167 F: Nn
M: Nn
Brak 00000
20.

66

EDI SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Agar /
M: Elsera / Hipokryta
K017705 616009520064610
21.

50

EFFOX SP POL 2005 wałach kasztanowata/165 F: Eten
M: Estonia
Brak 009680015505
22.

11

EREBUS BM WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/165 F: Chardonnay L
M: Etna LP
brak 616007610150815
23.

55

FOREST KUC POL 2017 wałach kasztanowata/kuc:130 F: puchacz
M: fiona
brak 616098200218983
24.

41

FORILLA Czysta Krew Arabska POL 2017 klacz gniada/150 F: EBOR
M: FORTUNATA
BRAK 616POL17012012A
25.

16

FORTUNA SP POL 2010 klacz ciemnogniada/164 F: DALMAN
M: FOR YOU
4021/21 616009670058810
26.

52

GLAMUR SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Guliwer /
M: Ginger / Air Jordan Z
K028903 616999670080215
27.

24

GOLDI LOCKS KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K021182 616999670165109
28.

27

GWIAZDECZKA KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:120 F: nn / nn
M: nn / nn
K023657 61699967016509
29.

53

HANNIBAL-WM Niemiecki Koń Wierzchowy POL 2014 wałach ciemnogniada/160 F: Czarownik
M: Habanera WM
K026194 DE 455870277214
30.

45

HERA SP POL 2003 klacz gniada/160 F: Turbud Quirinus /
M: Hola / Cezar
K018183 POL013640008303
31.

29

IRIOS SP POL 2014 Wałach ciemnogniada/164 F: Ludger
M: IRLANDIA
brak brak
32.

40

IRYS WLKP POL 2016 wałach srokata/165 F: ULCO
M: INA
BRAK 616007610003816
33.

54

IRYS WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/164 F: Demut
M: Iskra
Brak
34.

67

JUAN LUOO XX POL 2602 Ogier gniada/165 F: PROFESSJONAL(IRE)
M: JUMBA
K022617 616pol10006898t
35.

51

KASZMIR TS POL 2006 wałach kasztanowata/mk:mk:mk:1 F: Bohun /
M: Kasanga /
K017251 POL999670169606
36.

33

KING WLKP POL 2016 wałach kara/156 F: Polder /
M: Kamielia / Wiec
K030972 616007610148616
37.

6

KLEO STAR TS POL 2016 klacz tarantowata/mk:157 F: BAJKAŁ
M: KANITA
K030746 616999610196216
38.

57

KŁOS Wlkp/poch. Trakenskiego POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Eloquent /
M: Kirka / Zagon
K028422 616007606199015
39.

7

LEVEL MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/170 F: Filantrop
M: Laszka
K023745 616006600279312
40.

48

LEXUS MŁP POL 2005 wałach gniada/160 F: Bajt /
M: Luna /
K014771 POL006590153205
41.

56

LITTLE HORSE ROSALIE Welsh Pony Cob Typ (Sek. C) POL 2000 klacz inna/kuc:135 F: Olivin Bosko
M: Lintelo Radian
brak 87-05892-00
42.

47

LOURDES Sächsisches Reitpferd POL 2001 Klacz gniada/165 F: Lavall I
M: Carina I
brak DE 487-871323901
43.

64

MACIEJKA POL.TRAKEN POL 2016 klacz skarogniada/167 F: Powuj
M: METREZA
K030541 616007590058816
44.

49

MAGNAT SP POL 2014 wałach srokata/166 F: Corleone Z / Coriall Z
M: Markiza I-P / Ron William
K030019 616009610097614
45.

61

MARIKA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Lanvester L / /
M: Mikada / Power Prince
K031840 616009670031601
46.

34

MARKIZA KUC FELIŃSKI POL 2014 klacz siwa/kuc:146 F: Mielno /
M: Migrena /
brak 616013670022214
47.

20

MAXIMUS WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada F: LIMIT
M: MISS MALINA
K021801
48.

58

MEJSON SP POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Wieland /
M: Mejsi V / Welt Gang
K026948 616009660318815
49.

35

MOKKA CAFFEE SP POL 2012 klacz izabelowata/167 F: Dandys
M: Domena
K028995 616999680067212
50.

2

MORIENTES WLKP POL 2007 Wałach ciemnogniada F: Walor /
M: Miss Malina / Akerman
K021619 POL007670096907
51.

26

MORIS TYP KUC POL 2011 wałach kara/kuc:kuc:12 F: --
M: --
K028417 616999610257211
52.

19

NINO KUC POL 2010 wałach izabelowata/kuc:140 F: Tornado
M: Nina
K019488 616013680066510
53.

36

NORA TYP KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:134 F: nn
M: nn
brak -
54.

60

NUTKA EWITA DRP POL 2009 klacz kasztanowata/kuc:148 F: V.I.P
M: Nika Ewita
Brak 00
55.

38

ODESSA PROFI SP POL 2011 klacz gniada/160 F: Vandamme / Guidam
M: Orgia Profi / Ramstein
K020874 616009540003311
56.

44

PILOT KUC FELIŃSKI POL 2015 wałach myszata/kuc:135 F: Mielno /
M: Paloma / Harbin
K030304 616013670090915
57.

4

PRINCESS LILIFEE IRISH COB GER 2010 klacz srokata/mk:155 F: Guiness van den Glashörn
M: Mexx van de Tukker
K022017 52802301010531
58.

23

SARA MAŁOPOLSKA POL 2010 klacz kasztanowata/160 F: Egon
M: Sarna
Brak 616006680009010
59.

5

SARA MAŁOPOLSKA POL 2010 klacz kasztanowata/160 F: Egon
M: Sarna
Brak 616006680009010
60.

28

SELMA-R SP POL 2003 klacz gniada/168 F: Graf Stepp
M: Suplika
K029208 POL009670063303
61.

65

SILVIO SON 56 HAN GER 2006 Wałach kasztanowata/175 F: Silvio I / Sandro
M: Wilja / Woermann
K014644 DE431314505606
62.

59

SOLOZZO SP POL 2017 wałach siwa/mk:156 F: Lissaro/ Colox Cup
M: Santa Fe V/ Quaterback
K030510 616009520044117
63.

71

SONET WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/165 F: Bujak
M: Safari
K011246 POL007680044005
64.

70

STAKKATO BOY BK HAN. POL 2013 wałach F: Stakatto
M: Argenta BK
brak
65.

42

STRAYER'S SAMSON Kuc Walijski Półkrwi POL 2001 ogier gniada/kuc:143 F: WESTER AIKEMA'S NANDO
M: DELILAH
BRAK 16013670089901
66.

62

SUNSHINE BOY DSP POL 2011 wałach ciemnogniada/172 F: Satisfection
M: Escada
KO31327 DE456571001611
67.

22

TAHIT SP POL 2014 wałach gniada/175 F: Ormuz / Special Power
M: Thais / Elmero
K026974 616009610075114
68.

37

TARANTINO TYP KUC POL 2010 wałach tarantowata/kuc:135 F: nn
M: nn
K022177 616999681000212
69.

31

WALKIRIA-H SP POL 2015 klacz gniada/170 F: Corleone Z
M: Wenus
K030377 616009670070215
Rider Club
Competition
Prize
Dziuba Filip LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
100
SUM:
100.00
Gnach Szymon SKJ Stajnia Czarna Perła
niezaliczony
niezaliczony
Knirsch Paulina JKS Jaroszówka
niezaliczony
niezaliczony
Kozłowska Lidia STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
250
SUM:
250.00
Piskadło Agata LKS Stragona Strzegom
150
SUM:
150.00
Siwek Karolina KS Equita Noak
niezaliczony
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bem Oliwia
JKS Jaroszówka
2021-07-31
2
2021-07-31
Biazik Roksana
SKJ Stajnia Czarna Perła
2021-07-31
4
2021-07-31
8
Boś Wiktoria
SLKS KSIĄŻ
LEVEL (7)
2021-07-31
2021-07-31
Brzezina Agnieszka
JKS Jaroszówka
MAGNAT (49)
2021-07-31
1
2021-07-31
15
Budz Wiktoria
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
SELMA-R (28)
2021-07-31
1
Cygan Tatiana
KJ BELLA BRZEŹNIK
DRAGO (17)
2021-07-31
6
Drozd Karolina
St. Stajnia Promyk Szklary Dolne
LEXUS (48)
2021-07-31
1
2021-07-31
1
Dul Nikola
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
SELMA-R (28)
2021-07-31
1
Dziekan Amelia
KJ Bella Brzeźnik
DRAGO (17)
2021-07-31
1
Dziuba Filip
LKJ HIPPOLOGIA STRZEGOM
TAHIT (22)
2021-07-31
3
100
2021-07-31
3
Dziuba Oliwia
Stajnia Sportowa CARMEN Raciborowice Górne
2021-07-31
35
2021-07-31
1
Ferlewicz Martyna
Bpk
IRYS (54)
2021-07-31
1
Frątczak Ines
SKJ Czarna Perła
ASTER (21)
2021-07-31
32
2021-07-31
13
Gnach Szymon
SKJ Stajnia Czarna Perła
BAŚKA (39)
2021-07-31
niezaliczony
2021-07-31
niezaliczony
Gorbach Nikol
Jeździecki Klub Sportowy w Jaroszówce
SONET (71)
2021-07-31
3
2021-07-31
Grum Weronika
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
DELI (32)
2021-07-31
10
2021-07-31
3
Guszpil Weronika
KJ Jaroszówka
SOLOZZO (59)
2021-07-31
1
2021-07-31
1
Haniszewski Bruno
KJ Folwark Wenus Suszki
2021-07-31
CHAMP (25)
2021-07-31
13
MORIS (26)
2021-07-31
1
Heba Luiza
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
MORIS (26)
2021-07-31
1
Iwanow Anton
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2021-07-31
8
2021-07-31
Jamroz Paulina
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2021-07-31
10
2021-07-31
Jasińska Kinga
KS Equita Noak
PILOT (44)
2021-07-31
1
2021-07-31
8
Jurek Aleksandra
SKJ Czarna Perła
2021-07-31
30
2021-07-31
Klimek Natalia
KJ Bella Brzeźnik
2021-07-31
Knirsch Paulina
JKS Jaroszówka
2021-07-31
niezaliczony
2021-07-31
niezaliczony
Konsur Sara
KS Equita Noak
DANCE (46)
2021-07-31
2021-07-31
Kopala Milena
KJ Brzeznik
2021-07-31
7
Kopała Justyna
Kj Bella Brzeźnik
FORILLA (41)
2021-07-31
9
2021-07-31
1
Kościukiewicz Aleksandra
JKS Jaroszówka
EFFOX (50)
2021-07-31
2021-07-31
1
Kowalak Adrianna
KJ Bella Brzeźnik
FORTUNA (16)
2021-07-31
4
2021-07-31
Kozioł Liliana
Brak
NINO (19)
2021-07-31
1
Kozłowska Lidia
STW Stajnia Promyk Szklary Dolne
2021-07-31
1
2021-07-31
1
250
Leśniak Julia
KJ Bella Brzeźnik
BETTY (15)
2021-07-31
1
Łupkowski Mariusz
JKS Jaroszówka
EDI (66)
2021-07-31
5
2021-07-31
8
2021-07-31
9
Maksymiuk Marysia
SKJ Stajnia Czarna Perła
2021-07-31
1
2021-07-31
30
Mandziuk Gabriela
brak
2021-07-31
1
Martyniuk Amelia
Bpk
2021-07-31
1
2021-07-31
1
Marut Karolina
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
CHAMP (25)
2021-07-31
1
Matusiak Iga
KJ Black Pony
KING (33)
2021-07-31
1
2021-07-31
7
MARKIZA (34)
2021-07-31
8
2021-07-31
6
Miłowska Agata
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
MAXIMUS (20)
2021-07-31
4
2021-07-31
5
Nowak Agata
St. Stajnia Promyk Szklary Dolne
NORA (36)
2021-07-31
1
2021-07-31
1
Nowak Julia
KJ Dworzysko
MEJSON (58)
2021-07-31
5
2021-07-31
6
Nowakowski Nikodem
SKJ Stajnia Czarna Perła
ADELA (12)
2021-07-31
1
2021-07-31
1
Orłowski Dorian
KJ Bella Brzeźnik
BASMA (14)
2021-07-31
3
2021-07-31
FOREST (55)
2021-07-31
2021-07-31
7
Papież Paulina
KJ BRAWURA Przy Stajni u Jasinka
2021-07-31
1
2021-07-31
8
Piskadło Agata
LKS Stragona Strzegom
BRODWAY (63)
2021-07-31
2
150
2021-07-31
2
Rejman Dorota
Bpk
KASZMIR (51)
2021-07-31
1
2021-07-31
12
Rohde Julia
Klub Jezdziecki Dworzysko
KŁOS (57)
2021-07-31
11
2021-07-31
7
Rościszewska Nikola
Brak przynależności
SARA (5)
2021-07-31
2021-07-31
Sałaciak Wioletta
KJ BELLA BRZEŹNIK
2021-07-31
Sinica Martyna
KJ Bella Brzeźnik
BETTY (15)
2021-07-31
2
Siwek Karolina
KS Equita Noak
HERA (45)
2021-07-31
1
2021-07-31
niezaliczony
Ślusarczyk Iga
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2021-07-31
2021-07-31
1
Sobierajska Agnieszka
KJ BELLA BRZEŹNIK
IRYS (40)
2021-07-31
1
Szumska Amelia
St. Stajnia Promyk Szklary Dolne
2021-07-31
1
2021-07-31
2021-07-31
1
Szymaszek Maja
Bez Przynależności Klubowej
CORAL (43)
2021-07-31
1
2021-07-31
1
Turko Marcin
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
IRIOS (29)
2021-07-31
16
2021-07-31
2021-07-31
8
Warda Bartosz
JKS Jaroszówka
GLAMUR (52)
2021-07-31
1
2021-07-31
1
Warmus Dominika
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2021-07-31
7
2021-07-31
1
2021-07-31
2
2021-07-31
4
Wawak Magdalena
KS Equita Noak
LOURDES (47)
2021-07-31
1
2021-07-31
1
Zadora Joanna
KJ NA KOŃ w Łagowie
MARIKA (61)
2021-07-31
6
2021-07-31
9
2021-07-31
34
2021-07-31
33
Zając Iga
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2021-07-31
Ziemba Martyna
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2021-07-31
1
2021-07-31
1
Złotorowicz Paulina
Bpk
2021-07-31
1
2021-07-31

Number of Riders: 64

Number of Horses: 69

The sum of prizes: 500.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl