Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-B Kliczków
Kliczków, 02.05.2021

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
64 ACCEPTED 2021-05-01 21:58:30
2021-05-01 21:58:30
Weronika Grum DELI
  • 1x 2R/L/L1/L/L1 zwykły art. 260.3
  • 1x 4R/P/P zwykły art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2021-05-01 21:56:10
2021-05-01 21:56:10
Bruno Haniszewski MORIS
  • 1x 1R/LL/kl. LL-90 regionalny dokładności art.238.1.1
62 ACCEPTED 2021-05-01 21:55:13
2021-05-01 21:55:13
Bruno Haniszewski GOLDI LOCKS
  • 1x 1R/LL/kl. LL-90 regionalny dokładności art.238.1.1
61 ACCEPTED 2021-05-01 21:53:18
2021-05-01 21:53:18
Marcin Turko IROS
  • 1x 3T/LL/70/90 dokładnści art. 238.1.1 Parkury Otwarte
  • 1x 1R/LL/kl. LL-90 regionalny dokładności art.238.1.1
60 ACCEPTED 2021-05-01 21:51:58
2021-05-01 21:51:20
Maja Szymanowska SARA
  • 1x 3T/LL/70/90 dokładnści art. 238.1.1 Parkury Otwarte
  • 1x 1R/LL/kl. LL-90 regionalny dokładności art.238.1.1
59 ACCEPTED 2021-05-01 21:49:52
2021-05-01 21:49:52
Paulina Jamroz WALKIRIA - H
  • 1x 3T/LL/70/90 dokładnści art. 238.1.1 Parkury Otwarte
58 ACCEPTED 2021-05-01 21:48:30
2021-05-01 21:48:30
Martyna Ziemba DIAMANTUS HZ
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
57 ACCEPTED 2021-05-01 21:54:11
2021-05-01 21:47:26
Iga Zając GOLDI LOCKS
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
56 ACCEPTED 2021-05-01 21:45:44
2021-05-01 21:45:44
Agnieszka Langer-Haniszewska CHICA CARETINA HZ
  • 2x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
55 ACCEPTED 2021-05-01 21:44:04
2021-05-01 21:44:04
Bruno Haniszewski HOUSTON
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
54 ACCEPTED 2021-05-01 21:42:19
2021-05-01 21:42:19
Agnieszka Langer-Haniszewska HOUSTON
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
53 ACCEPTED 2021-05-01 21:40:22
2021-05-01 21:40:22
Luiza Heba CHAMP
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
52 ACCEPTED 2021-05-01 21:39:35
2021-05-01 21:39:35
Karolina Marut CHAMP
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
51 ACCEPTED 2021-05-01 21:36:29
2021-05-01 21:36:29
Wiktoria Budz SELMA-R
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
50 ACCEPTED 2021-05-01 21:35:27
2021-05-01 21:35:27
Nikola Dul SELMA-R
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
49 ACCEPTED 2021-05-01 21:56:59
2021-05-01 21:33:39
Luiza Heba MORIS
  • 2x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
48 ACCEPTED 2021-05-01 21:32:09
2021-05-01 21:32:09
Iga Ślusarczyk GWIAZDECZKA
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
47 ACCEPTED 2021-05-01 21:30:14
2021-05-01 21:30:14
Amelia Grum GWIAZDECZKA
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
46 ACCEPTED 2021-05-01 07:46:45
2021-05-01 07:46:45
Maksymilian Kobiela KASZTEL
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
45 ACCEPTED 2021-05-01 07:45:48
2021-05-01 07:45:48
Maja Kaluta MALINA
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
44 ACCEPTED 2021-04-30 21:10:26
2021-04-30 21:06:57
Joanna Zadora MARIKA
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
  • 1x 3T/LL/70/90 dokładnści art. 238.1.1 Parkury Otwarte
43 ACCEPTED 2021-04-30 21:10:16
2021-04-30 20:59:03
Joanna Zadora DAIM 13
  • 2x 2R/L/L1/L/L1 zwykły art. 260.3
42 ACCEPTED 2021-04-30 20:31:54
2021-04-30 20:02:29
Mariusz Łupkowski MACIEJKA
  • 1x 3T/LL/70/90 dokładnści art. 238.1.1 Parkury Otwarte
  • 1x 4T/L/100 cm zwykły art.238.2.1 Parkury Otwarte
41 ACCEPTED 2021-04-30 20:33:18
2021-04-30 20:01:35
Mariusz Łupkowski DANCING QEEN
  • 2x 3T/LL/70/90 dokładnści art. 238.1.1 Parkury Otwarte
40 ACCEPTED 2021-04-30 20:32:02
2021-04-30 19:55:02
Justyna Staniewska JUAN LUOO
  • 1x 4T/L/100 cm zwykły art.238.2.1 Parkury Otwarte
  • 1x 2R/L/L1/L/L1 zwykły art. 260.3
39 ACCEPTED 2021-04-30 20:32:11
2021-04-30 19:53:39
Paulina Knirsch SISSI
  • 1x 3T/LL/70/90 dokładnści art. 238.1.1 Parkury Otwarte
  • 1x 4T/L/100 cm zwykły art.238.2.1 Parkury Otwarte
38 ACCEPTED 2021-04-30 20:32:37
2021-04-30 19:46:17
Mariusz Łupkowski SILVIO SON 56
  • 1x 5R/N/N dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
  • 1x 6R/N-1/N-1 zwykły o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 269
37 ACCEPTED 2021-04-30 20:32:18
2021-04-30 19:45:33
Mariusz Łupkowski EDI
  • 1x 4R/P/P zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5R/N/N dokładności z rozgrywką art. 238.1.2
36 ACCEPTED 2021-04-30 20:32:25
2021-04-30 19:26:00
Agata Miłowska CARLOS
  • 1x 4R/P/P zwykły art. 238.2.1
  • 1x 6R/N-1/N-1 zwykły o wzrastającym stopniu trudności z Jockerem art. 269
35 ACCEPTED 2021-04-30 20:31:45
2021-04-30 19:25:18
Agata Miłowska MAXIMUS
  • 1x 1R/LL/kl. LL-90 regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 2R/L/L1/L/L1 zwykły art. 260.3
34 ACCEPTED 2021-04-30 20:29:03
2021-04-30 19:23:58
Martyna Ferlewicz IRYS
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
  • 1x 3T/LL/70/90 dokładnści art. 238.1.1 Parkury Otwarte
33 ACCEPTED 2021-04-30 12:54:24
2021-04-30 12:39:18
Jarosław Banecki UNCJA
  • 1x 1R/LL/kl. LL-90 regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 2R/L/L1/L/L1 zwykły art. 260.3
32 ACCEPTED 2021-04-30 12:54:28
2021-04-30 12:36:12
Lena Kożuszyn MARKIZA
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
31 ACCEPTED 2021-04-30 12:54:26
2021-04-30 12:35:27
Iga Matusiak MARKIZA
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
30 ACCEPTED 2021-04-30 12:54:34
2021-04-30 12:34:29
Antonina Folda ME LADY-K
  • 2x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
29 ACCEPTED 2021-04-30 09:19:05
2021-04-30 09:19:05
Natalia Durda BASMA
  • 1x 3T/LL/70/90 dokładnści art. 238.1.1 Parkury Otwarte
  • 1x 4T/L/100 cm zwykły art.238.2.1 Parkury Otwarte
28 ACCEPTED 2021-04-30 09:17:12
2021-04-30 09:17:12
Martyna Sinica BETTY
  • 2x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
27 ACCEPTED 2021-04-30 18:42:42
2021-04-30 07:52:32
Nikodem Nowakowski ADELA
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
26 ACCEPTED 2021-04-30 08:49:26
2021-04-30 07:48:16
Marysia Maksymiuk EUREKA
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
  • 1x 3T/LL/70/90 dokładnści art. 238.1.1 Parkury Otwarte
25 ACCEPTED 2021-04-30 08:49:33
2021-04-30 07:44:02
Lena Kożuszyn MIGRENA
  • 2x 3T/LL/70/90 dokładnści art. 238.1.1 Parkury Otwarte
  • 1x 1R/LL/kl. LL-90 regionalny dokładności art.238.1.1
24 ACCEPTED 2021-04-30 08:49:31
2021-04-30 07:43:17
Iga Matusiak KING
  • 2x 1R/LL/kl. LL-90 regionalny dokładności art.238.1.1
23 PRE-APPROVED 2021-04-30 20:28:46
2021-04-30 00:05:58
Piotr Skiba DELICJA
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
  • 1x 3T/LL/70/90 dokładnści art. 238.1.1 Parkury Otwarte
  • 1x 4T/L/100 cm zwykły art.238.2.1 Parkury Otwarte
22 ACCEPTED 2021-04-30 01:05:30
2021-04-30 00:05:32
Emilia Ossowska EREBUS BM
  • 1x 3T/LL/70/90 dokładnści art. 238.1.1 Parkury Otwarte
  • 1x 4T/L/100 cm zwykły art.238.2.1 Parkury Otwarte
21 ACCEPTED 2021-04-30 01:02:09
2021-04-30 00:04:36
Kinga Dzikowska KOBALT
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
20 ACCEPTED 2021-04-30 01:01:58
2021-04-30 00:03:51
Mia Dzikiewicz MAŁA
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
19 ACCEPTED 2021-04-28 16:11:31
2021-04-28 15:10:34
Oliwia Dziuba KLEO STAR
  • 2x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
18 ACCEPTED 2021-04-28 10:57:55
2021-04-28 10:00:46
Joanna Trojnar LORD NIMMERDOR
  • 2x 1R/LL/kl. LL-90 regionalny dokładności art.238.1.1
17 ACCEPTED 2021-04-28 10:57:57
2021-04-28 10:00:18
Amelia Łuc GLAMUR
  • 2x 1R/LL/kl. LL-90 regionalny dokładności art.238.1.1
16 ACCEPTED 2021-04-26 22:07:39
2021-04-26 20:39:37
Wiktoria Pikuła COLORADO KG
  • 1x 4R/P/P zwykły art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2021-04-26 22:07:45
2021-04-26 20:39:13
Jarosław Szymkowiak COLORADO KG
  • 1x 2R/L/L1/L/L1 zwykły art. 260.3
14 ACCEPTED 2021-04-26 19:30:09
2021-04-26 19:28:50
Angelika Biernacka SARA
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
13 ACCEPTED 2021-04-26 10:12:46
2021-04-26 09:56:15
Antoni Iwanow GRASSI
  • 1x 2R/L/L1/L/L1 zwykły art. 260.3
  • 1x 4R/P/P zwykły art. 238.2.1
12 ACCEPTED 2021-04-26 10:12:50
2021-04-26 09:43:05
Tomasz Tomaszewski CASABLANCA
  • 2x 3R/L/Egzaminacyjny
11 ACCEPTED 2021-04-23 19:12:55
2021-04-23 18:56:41
Kacper Zinek CAŁKA
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
  • 1x 3T/LL/70/90 dokładnści art. 238.1.1 Parkury Otwarte
10 ACCEPTED 2021-04-22 20:59:38
2021-04-22 17:30:10
Aleksandra Krzyśko SINBAD
  • 1x 3T/LL/70/90 dokładnści art. 238.1.1 Parkury Otwarte
  • 1x 1R/LL/kl. LL-90 regionalny dokładności art.238.1.1
9 ACCEPTED 2021-04-20 21:53:18
2021-04-20 21:44:52
Nikola Rościszewska ROZKOSZNA
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
8 ACCEPTED 2021-04-20 21:53:13
2021-04-20 21:39:51
Paulina Papież ROZKOSZNA
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
7 ACCEPTED 2021-04-20 21:53:08
2021-04-20 21:35:29
Maja Majszczyk AMINI
  • 1x 1T/miniLL/krzyżaczki 40 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
6 ACCEPTED 2021-04-20 21:56:50
2021-04-20 19:03:26
Aleksandra Baran CAR-GOLD G
  • 1x 3T/LL/70/90 dokładnści art. 238.1.1 Parkury Otwarte
  • 1x 4T/L/100 cm zwykły art.238.2.1 Parkury Otwarte
5 ACCEPTED 2021-04-15 21:10:31
2021-04-15 16:03:41
Fritzi Drabsch PIANO
  • 1x 4T/L/100 cm zwykły art.238.2.1 Parkury Otwarte
  • 1x 1R/LL/kl. LL-90 regionalny dokładności art.238.1.1
4 ACCEPTED 2021-04-15 21:10:33
2021-04-15 16:01:27
Fritzi Drabsch SPIRIT
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
  • 1x 3T/LL/70/90 dokładnści art. 238.1.1 Parkury Otwarte
3 ACCEPTED 2021-04-15 21:10:35
2021-04-15 16:00:47
Olli Drabsch CHACAS ZH
  • 1x 2T/miniLL/60/70 cm dokładności art. 238.1.1 Parkury Otwarte
  • 1x 3T/LL/70/90 dokładnści art. 238.1.1 Parkury Otwarte
2 ACCEPTED 2021-04-15 21:10:37
2021-04-15 16:00:12
Olli Drabsch CATCH ME
  • 1x 4T/L/100 cm zwykły art.238.2.1 Parkury Otwarte
  • 1x 2R/L/L1/L/L1 zwykły art. 260.3
1 ACCEPTED 2021-04-09 09:37:56
2021-04-05 00:54:32
Filip Dziuba GRAND
  • 1x 1R/LL/kl. LL-90 regionalny dokładności art.238.1.1
  • 1x 2R/L/L1/L/L1 zwykły art. 260.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Banecki Jarosław KJ BRAWURA
S
O038146
2. Biernacka Angelika Klub Jezdziecki Brawura
S
Brak
3. Budz Wiktoria KJ Jaroszówka
2006 (JM.)
Brak
4. Drabsch Fritzi RV Lieberose
2010 (Mł.)
2067256
5. Drabsch Olli RV Lieberose
2012 (Mł.)
2067255
6. Dul Nikola
7. Durda Natalia Klub Jeździecki Jaroszówka
S
O014006
8. Dzikiewicz Mia Stadnina Koni Bogumiłów
O056890
9. Dzikowska Kinga Stadnina Koni Bogumiłów
brak
10. Dziuba Oliwia Bpk
2010 (Mł.)
Brak
11. Folda Antonina KJ Black Pony
2011 (Mł.)
brak
12. Grum Amelia
13. Grum Weronika Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2006 (JM.)
1848/20
14. Haniszewski Bruno KJ Folwark Wenus Suszki
2010 (Mł.)
brak
15. Heba Luiza
16. Iwanow Antoni Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
S
O022875
17. Jamroz Paulina KJ Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
brak
18. Kaluta Maja bpk
brak
19. Knirsch Paulina BPK
S
xxxxx
20. Kobiela Maksymilian Stajnia KADARKA
2008 (JM.)
brak
21. Kożuszyn Lena KJ Black Pony
2009 (JM.)
2522/21
22. Krzyśko Aleksandra JKS Jaroszówka
S
O030811
23. Langer-Haniszewska Agnieszka
24. Łupkowski Mariusz JKS Jaroszówka
S
O009535
25. Majszczyk Maja Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
Brak
26. Maksymiuk Marysia SKJ Stajnia Czarna Perła
2006 (JM.)
O056606
27. Marut Karolina
28. Matusiak Iga KJ Black Pony
2008 (JM.)
O063348
29. Miłowska Agata Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2007 (JM.)
O047923
30. Nowakowski Nikodem SKJ Stajnia Czarna Perła
2012 (Mł.)
brak
31. Ossowska Emilia Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
S
O027947
32. Papież Paulina KJ BRAWURA Przy Stajni u Jasinka
2006 (JM.)
brak
33. Rościszewska Nikola Brak przynależności
2007 (JM.)
brak
34. Sinica Martyna KJ Bella Brzeźnik
2004 (J.)
brak
35. Skiba Piotr Stadnina Koni Bogumiłów
S
O019121
36. Ślusarczyk Iga
37. Staniewska Justyna JKS JAROSZÓWKA
2001 (MJ.)
O038103
38. Szymanowska Maja Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
brak
39. Tomaszewski Tomasz Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2005 (J.)
O056884
40. Turko Marcin Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
S
brak
41. Zadora Joanna Klub Jeździecki „ NA KOŃ” w Łagowie
2001 (MJ.)
O035209
42. Zając Iga
43. Ziemba Martyna Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

41

MAXIMUS WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada F: LIMIT
M: MISS MALINA
K021801
2.

28

ADELA MAŁY KOŃ POL 2011 klacz srokata/mk:149 F: ......
M: ..........
K030291 616999670093111
3.

10

AMINI Polski Koń Sportowy POL 2009 klacz gniada/165 F: Arnold
M: Agra
Brak Brak
4.

34

BASMA SP POL 2005 Klacz gniada F: Winston
M: Bianka
K012722 11926
5.

33

BETTY TYP SZLACHETNY POL NN klacz kasztanowata/165 F: NN
M: NN
BRAK 616999670123911
6.

14

CAŁKA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz kara/169 F: Cenzus
M: Orina
brak POL007610042607
7.

9

CAR-GOLD G TYP SZLACHETNY POL 2014 wałach kasztanowata/183 F: Bajdar
M: Carmen
brak 616999670059014
8.

46

CARLOS SP POL 2005 wałach gniada/164 F: Carbid II
M: Sandroness
K009764 POL009630117505
9.

16

CASABLANCA Polski Koń Sportowy POL 2013 klacz gniada/163 F: Algier
M: Cordoba
K030514 616009670044313
10.

8

CATCH ME HOLSTEINER GER 2014 gelding white/164 F: Cascavelle NT
M: Ilandra
000000 DE421000127414
11.

7

CHACAS ZH HOLSTEIN GER 2015 gelding chestnut/160 F: Cascadello II
M: Orofina
276020000419115 DE421000155815
12.

60

CHAMP 1 POL 2014 Wałach siwa F: 1
M: 1
1
13.

62

CHICA CARETINA HZ POL F:
M:
14.

23

CLEO STAR - POL 2016 klacz tarantowata/mk:160 F: -
M: -
- -
15.

18

COLORADO KG SP POL 2008 ogier ciemnogniada/165 F: Concert
M: Wonder Girl
K021387 616009610286608
16.

50

DAIM 13 OLDEBURSKA GER 2010 wałach skarogniada/170 F: Don Primus
M: Hauptstutbuch Dynamik
1786/21 De 433330049310
17.

39

DAKAR MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach gniada/162 F: Egon
M: Derka
brak 616006670034514
18.

48

DANCING QEEN SP POL 2017 klacz siwa/170 F: Abisal BS
M: Diamantina
xxxxx xxxxx
19.

66

DELI SP POL 2014 Klacz siwa/166 F: LUDGER
M: DORA
K027185
20.

27

DELICJA PKSP POL 2011 klacz siwa/170 F: Literat
M: Daria
brak 616009610170711
21.

59

DIAMANTUS HZ POL F:
M:
22.

45

EDI SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Agar /
M: Elsera / Hipokryta
K017705 616009520064610
23.

26

EREBUS BM WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/165 F: Chardonnay L
M: Etna LP
brak 616007610150815
24.

29

EUREKA SP POL 2014 klacz kasztanowata/168 F: Liberatto P
M: ESTELLA
brak 616009610029314
25.

20

EVEREST SP POL 2015 wałach ciemnogniada/170 F: Czarczaf /
M: Esmirna /
K029608 616009520086115
26.

22

GLAMUR SP POL 2015 Klacz gniada/164 F: Guliwer
M: Ginger
K028903 Pol
27.

55

GOLDI LOCKS KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc:kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K021182 616999670165109
28.

4

GRAND SP POL 2017 wałach ciemnogniada/166 F: LE VOLTAIRE
M: GOWENA
K031254 616098200245046
29.

15

GRASSI Polski Koń Sportowy POL 2009 klacz gniada/163 F: Turbud Quirinus
M: Germina
K019419 616009530345909
30.

57

GWIAZDECZKA NIEZNANA POL 2008 klacz srokata/kuc:128 F: NN
M: NN
brak brak
31.

61

HOUSTON POL F:
M:
32.

64

IROS POL F:
M:
33.

40

IRYS WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/164 F: Demut
M: Iskra
Brak
34.

43

JUAN LUOO XX POL 2602 Ogier gniada/165 F: PROFESSJONAL(IRE)
M: JUMBA
K022617 616pol10006898t
35.

30

KABUL Szlachetna Półkrew POL 2003 wałach siwa/mk:mk:mk:m F: Faust
M: Kalina
K030971 013640028103
36.

53

KASZTEL KONIK POLSKI POL 16.01.2006 wałach myszata/mk:135cm F: Knop
M: Kasta
brak Pol 011 61 01398 06
37.

31

KING Wlkp/poch. Trak. POL 2016 wałach kara/156 F: Polder
M: Kamelia
K030972 616007610148616
38.

25

KOBALT WIELKOPOLSKA POL 2011 wałach srokata/175 F: Eskudo
M: Karina
brak 616007610050711
39.

21

LORD NIMMERDOR DSP POL 2016 wałach gniada/165 F: No Limit
M: Lord Liberty G
K030534 de 455550056216
40.

42

MACIEJKA POL.TRAKEN POL 2016 klacz skarogniada/167 F: Powuj
M: xxxxx
xxxxx xxxxx
41.

52

MALINA NN POL nn klacz gniada/nn F: nn
M: nn
42.

24

MAŁA KUC POL 2005 klacz siwa/kuc:147 F: NN
M: NN
brak POL999681016103
43.

51

MARIKA SP POL 2015 klacz gniada/165 F: Lanvester L ex Lansvester L
M: Mikada
Brak -
44.

37

MARKIZA KUC FELIŃSKI POL 2014 klacz siwa/kuc:146 F: Mielno
M: Migrena
brak 616013670022214
45.

38

ME LADY-K KUC FELIŃSKI POL 2017 klacz gniada/kuc:130 F: Harbin
M: Migrena
brak 616013670021817
46.

32

MIGRENA KUC FELIŃSKI POL 2009 klacz gniada/kuc:kuc:ku F: Fedain
M: Muzka
2242/21 POL 013 67 00367 09
47.

65

MORIS TYP KUC POL 2011 wałach kara/kuc:kuc:12 F: --
M: --
K028417 616999610257211
48.

49

OCYNKA NN POL 2014 klacz gniada/155 F: xxx
M: xxx
brak 616999680072614
49.

36

PASJA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz siwa/kuc:148 F: Bambo
M: Proza
brak POL 013670134807
50.

5

PIANO Deutsches Sportpferd GER 2006 gelding seal brown/185 F: Pessoa VDL
M: Heike
0000 DE437000043406
51.

11

ROZKOSZNA Polski Koń Sportowy POL 2010 klacz kara/165 F: Czosnyk
M: Rumba
brak brak
52.

12

ROZKOSZNA Polski Koń Sportowy POL 2010 klacz kara/165 F: Czosnyk
M: Rumba
brak brak
53.

17

SARA MAŁOPOLSKA POL 2010 klacz kasztanowata/160 F: Egon
M: Sarna
Brak 616006680009010
54.

56

SARA POL F:
M:
55.

58

SELMA-R N POL 0000 Klacz gniada F: N
M: N
brak
56.

47

SILVIO SON 56 HAN GER 2006 Wałach kasztanowata/175 F: Silvio I / Sandro
M: Wilja / Woermann
K014644 DE431314505606
57.

13

SINBAD SP POL 2014 wałach kasztanowata/175 F: Lik
M: Sarabi
K027306 616 009 67 00703 14
58.

44

SISSI HAN GER 2006 Klacz gniada/165 F: SALITO
M: ESTEFANIA
K028962 DE431316201106
59.

6

SPIRIT ENGLAND GER 2007 gelding seal brown/mk:152 F: Rebel
M: Amber
958000001433166 826073009390905
60.

35

UNCJA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Butanol
M: Ulana
K020373
61.

19

W'ROMEK SP POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Piko /
M: W'Romania /
4280/20 616009610184916
62.

63

WALKIRIA - H SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/170 F: Corleone z
M: Wenus
Brak
Rider Club
Competition
Prize
Tomaszewski Tomasz Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
zaliczony
bez oceny
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banecki Jarosław
KJ BRAWURA
UNCJA (35)
2021-05-02
6
2021-05-02
3
Biernacka Angelika
Klub Jezdziecki Brawura
SARA (17)
2021-05-02
1
Budz Wiktoria
KJ Jaroszówka
SELMA-R (58)
2021-05-02
Drabsch Fritzi
RV Lieberose
PIANO (5)
2021-05-02
1
2021-05-02
6
SPIRIT (6)
2021-05-02
1
2021-05-02
1
Drabsch Olli
RV Lieberose
2021-05-02
11
2021-05-02
9
2021-05-02
3
2021-05-02
1
Dul Nikola
SELMA-R (58)
2021-05-02
1
2021-05-02
1
Durda Natalia
Klub Jeździecki Jaroszówka
BASMA (34)
2021-05-02
Dzikiewicz Mia
Stadnina Koni Bogumiłów
MAŁA (24)
2021-05-02
14
2021-05-02
1
Dzikowska Kinga
Stadnina Koni Bogumiłów
KOBALT (25)
2021-05-02
19
2021-05-02
12
Dziuba Oliwia
Bpk
2021-05-02
2021-05-02
Folda Antonina
KJ Black Pony
2021-05-02
15
2021-05-02
5
Grum Amelia
2021-05-02
6
Grum Weronika
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
DELI (66)
2021-05-02
4
2021-05-02
1
Haniszewski Bruno
KJ Folwark Wenus Suszki
2021-05-02
3
HOUSTON (61)
2021-05-02
MORIS (65)
2021-05-02
6
Heba Luiza
CHAMP (60)
2021-05-02
1
MORIS (65)
2021-05-02
1
2021-05-02
Iwanow Antoni
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
GRASSI (15)
2021-05-02
2
2021-05-02
2
Jamroz Paulina
KJ Folwark Wenus Suszki
2021-05-02
9
2021-05-02
3
Kaluta Maja
bpk
MALINA (52)
2021-05-02
10
2021-05-02
2021-05-02
Knirsch Paulina
BPK
SISSI (44)
2021-05-02
1
2021-05-02
2
Kobiela Maksymilian
Stajnia KADARKA
KASZTEL (53)
2021-05-02
10
2021-05-02
8
Kożuszyn Lena
KJ Black Pony
MIGRENA (32)
2021-05-02
1
2021-05-02
2021-05-02
3
MARKIZA (37)
2021-05-02
1
Krzyśko Aleksandra
JKS Jaroszówka
SINBAD (13)
2021-05-02
Langer-Haniszewska Agnieszka
HOUSTON (61)
2021-05-02
10
2021-05-02
2021-05-02
Łupkowski Mariusz
JKS Jaroszówka
2021-05-02
1
2021-05-02
EDI (45)
2021-05-02
2021-05-02
2021-05-02
2021-05-02
9
2021-05-02
12
Majszczyk Maja
Bez Przynależności Klubowej
AMINI (10)
2021-05-02
10
Maksymiuk Marysia
SKJ Stajnia Czarna Perła
EUREKA (29)
2021-05-02
13
2021-05-02
1
Marut Karolina
CHAMP (60)
2021-05-02
6
Matusiak Iga
KJ Black Pony
KING (31)
2021-05-02
1
2021-05-02
1
MARKIZA (37)
2021-05-02
1
Miłowska Agata
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2021-05-02
CARLOS (46)
2021-05-02
Nowakowski Nikodem
SKJ Stajnia Czarna Perła
ADELA (28)
2021-05-02
9
2021-05-02
8
Ossowska Emilia
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2021-05-02
1
2021-05-02
Papież Paulina
KJ BRAWURA Przy Stajni u Jasinka
2021-05-02
16
Rościszewska Nikola
Brak przynależności
2021-05-02
19
Sinica Martyna
KJ Bella Brzeźnik
BETTY (33)
2021-05-02
2021-05-02
Skiba Piotr
Stadnina Koni Bogumiłów
DELICJA (27)
2021-05-02
1
2021-05-02
12
Ślusarczyk Iga
2021-05-02
18
Staniewska Justyna
JKS JAROSZÓWKA
2021-05-02
Szymanowska Maja
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
SARA (56)
2021-05-02
1
2021-05-02
9
Tomaszewski Tomasz
Klub Jeździecki Na Koń w Łagowie
2021-05-02
2
zaliczony
2021-05-02
1
bez oceny
Turko Marcin
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
IROS (64)
2021-05-02
Zadora Joanna
Klub Jeździecki „ NA KOŃ” w Łagowie
MARIKA (51)
2021-05-02
1
2021-05-02
1
Zając Iga
2021-05-02
10
Ziemba Martyna
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2021-05-02
6
2021-05-02
17

Number of Riders: 43

Number of Horses: 62

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2021
design and realization: signus.pl