Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-B Łagów XVII edycja
Łagów, 06.09.2020

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
37 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 18:47:49
2020-09-05 16:57:37
Szymon Nachotko FOUDRE-WN
  • 1x 4R/P/P- P - 110 cm .O wzrastającym stopniu trudności z jokerem Puchar Prezesa ŁSR-S Na Koń w Łagowie
36 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 18:54:53
2020-09-05 16:57:23
Dominik Ebermann LANDESHUT
  • 2x 2R/L/L1/L- zwykły specjalny przeszkoda dodatkowa 105 cm art.260.3
35 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 18:47:35
2020-09-05 16:21:54
Martyna Ziemba GOLDI LOCKS
  • 1x 1T/40 cm/40 cm krzyżaczki dokł. art. 238.1.1
  • 1x 2T/60/70 cm/60/70 cm dokł. art. 238.1.1
34 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 18:47:37
2020-09-05 16:17:07
Bruno Haniszewski MORIS
  • 1x 2T/60/70 cm/60/70 cm dokł. art. 238.1.1
  • 1x 3T/LL/70/90 cm dokł. art. 238.1.1
33 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 18:47:39
2020-09-05 16:16:10
Maja Szymanowska SARA
  • 1x 2T/60/70 cm/60/70 cm dokł. art. 238.1.1
  • 1x 3T/LL/70/90 cm dokł. art. 238.1.1
32 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 18:47:41
2020-09-05 16:13:57
Weronika Grum SELMA-R
  • 2x 3R/L/L- egzaminacyjny
31 ENTRY ACCEPTED 2020-09-05 18:47:42
2020-09-05 16:09:32
Szymon Nachotko SIDERAL-WM
  • 1x 4R/P/P- P - 110 cm .O wzrastającym stopniu trudności z jokerem Puchar Prezesa ŁSR-S Na Koń w Łagowie
30 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 21:35:07
2020-09-04 21:34:36
Iga Matusiak PALOMA
  • 1x 2T/60/70 cm/60/70 cm dokł. art. 238.1.1
  • 1x 3T/LL/70/90 cm dokł. art. 238.1.1
29 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 21:34:12
2020-09-04 21:33:44
Antonina Folda LIBRETTO
  • 1x 1T/40 cm/40 cm krzyżaczki dokł. art. 238.1.1
28 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 21:27:15
2020-09-04 21:22:31
Lena Kożuszyn MIGRENA
  • 1x 2T/60/70 cm/60/70 cm dokł. art. 238.1.1
  • 1x 3T/LL/70/90 cm dokł. art. 238.1.1
27 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 21:27:17
2020-09-04 21:19:01
Klara Szmigiel PASJA
  • 1x 2T/60/70 cm/60/70 cm dokł. art. 238.1.1
  • 1x 3T/LL/70/90 cm dokł. art. 238.1.1
26 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 21:27:19
2020-09-04 21:08:16
Szymon Nachotko MILORD P
  • 1x 4T/L/100 cm zwykły. art. 238.2.1
  • 1x 2R/L/L1/L- zwykły specjalny przeszkoda dodatkowa 105 cm art.260.3
25 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 21:27:21
2020-09-04 21:00:54
Szymon Nachotko LIBERO-P
  • 1x 1R/LL/LL dokł. art. 238.1.1
24 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 21:27:23
2020-09-04 20:53:53
Szymon Nachotko UNIC-WM
  • 1x 5R/N/N - 120 cm dokładności z rozgrywką /238.1.2/Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
  • 1x 6R/C/C - 130 cm zwykły/238.2.1/Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec
23 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 21:27:27
2020-09-04 20:53:30
Szymon Nachotko BONHEUR-WM
  • 1x 4R/P/P- P - 110 cm .O wzrastającym stopniu trudności z jokerem Puchar Prezesa ŁSR-S Na Koń w Łagowie
  • 1x 5R/N/N - 120 cm dokładności z rozgrywką /238.1.2/Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
22 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 16:38:44
2020-09-04 16:31:11
Tomasz Tomaszewski CASABLANCA
  • 1x 2T/60/70 cm/60/70 cm dokł. art. 238.1.1
  • 1x 3T/LL/70/90 cm dokł. art. 238.1.1
21 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 12:18:11
2020-09-04 11:44:56
Julia Adamska ISKRA
  • 1x 2T/60/70 cm/60/70 cm dokł. art. 238.1.1
20 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 12:18:13
2020-09-04 10:45:25
Nina Kowalczyk PASTEL
  • 1x 2T/60/70 cm/60/70 cm dokł. art. 238.1.1
  • 1x 3T/LL/70/90 cm dokł. art. 238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 10:38:07
2020-09-04 10:37:32
Zuzanna Wyżykowska RAVEL
  • 1x 1T/40 cm/40 cm krzyżaczki dokł. art. 238.1.1
  • 1x 2T/60/70 cm/60/70 cm dokł. art. 238.1.1
18 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 10:38:09
2020-09-04 09:07:41
Karolina Stafiniak AFRODYTA
  • 2x 1T/40 cm/40 cm krzyżaczki dokł. art. 238.1.1
17 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 17:25:05
2020-09-04 09:04:51
Martyna Ferlewicz IRYS
  • 1x 2T/60/70 cm/60/70 cm dokł. art. 238.1.1
  • 1x 3T/LL/70/90 cm dokł. art. 238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 19:20:19
2020-09-02 17:45:00
Sandra Besser SPONTIFLEX SEMPERIT
  • 1x 3T/LL/70/90 cm dokł. art. 238.1.1
  • 1x 4T/L/100 cm zwykły. art. 238.2.1
  • 1x 1R/LL/LL dokł. art. 238.1.1
15 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 09:06:01
2020-09-02 09:06:01
Vaclav Smatolan RUSAŁKA
  • 1x 5R/N/N - 120 cm dokładności z rozgrywką /238.1.2/Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
  • 1x 6R/C/C - 130 cm zwykły/238.2.1/Puchar Burmistrza Miasta Zgorzelec
14 ENTRY ACCEPTED 2020-09-02 07:23:23
2020-09-01 22:58:59
Sara Wrotek FIRE
  • 1x 1T/40 cm/40 cm krzyżaczki dokł. art. 238.1.1
  • 1x 2T/60/70 cm/60/70 cm dokł. art. 238.1.1
13 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 18:38:21
2020-09-01 09:16:41
Natalia Konopska KSIĄŻĘ
  • 1x 3T/LL/70/90 cm dokł. art. 238.1.1
  • 1x 4T/L/100 cm zwykły. art. 238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 04:08:43
2020-08-31 16:59:58
Jarosław Szymkowiak EMIEL S
  • 1x 5R/N/N - 120 cm dokładności z rozgrywką /238.1.2/Puchar Wójta Gminy Zgorzelec
11 ENTRY ACCEPTED 2020-09-01 04:08:49
2020-08-31 16:51:52
Wiktoria Pikuła EMIEL S
  • 1x 4R/P/P- P - 110 cm .O wzrastającym stopniu trudności z jokerem Puchar Prezesa ŁSR-S Na Koń w Łagowie
10 ENTRY ACCEPTED 2020-08-31 15:41:56
2020-08-31 14:30:26
Emilia Ossowska EREBUS BM
  • 1x 3T/LL/70/90 cm dokł. art. 238.1.1
  • 1x 4T/L/100 cm zwykły. art. 238.2.1
9 ENTRY ACCEPTED 2020-08-29 17:21:51
2020-08-29 14:23:40
Ewa Janeczko TARSUS
  • 1x 1T/40 cm/40 cm krzyżaczki dokł. art. 238.1.1
  • 1x 2T/60/70 cm/60/70 cm dokł. art. 238.1.1
8 ENTRY ACCEPTED 2020-08-28 05:18:18
2020-08-27 23:56:17
Julia Nowak UNCJA
  • 1x 3T/LL/70/90 cm dokł. art. 238.1.1
7 ENTRY ACCEPTED 2020-09-04 10:38:14
2020-08-24 15:52:15
Agata Miłowska MAXIMUS
  • 1x 3T/LL/70/90 cm dokł. art. 238.1.1
  • 1x 4T/L/100 cm zwykły. art. 238.2.1
6 ENTRY ACCEPTED 2020-08-24 19:53:00
2020-08-24 12:10:00
Wojciech Siwek HERA
  • 1x 2T/60/70 cm/60/70 cm dokł. art. 238.1.1
  • 1x 3T/LL/70/90 cm dokł. art. 238.1.1
5 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 09:39:27
2020-08-20 16:50:25
Dominika Warmus ALL'ARIA APORTA-WM
  • 1x 1R/LL/LL dokł. art. 238.1.1
  • 1x 2R/L/L1/L- zwykły specjalny przeszkoda dodatkowa 105 cm art.260.3
4 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 09:39:26
2020-08-20 16:50:00
Dominika Warmus HANNIBAL-WM
  • 1x 2R/L/L1/L- zwykły specjalny przeszkoda dodatkowa 105 cm art.260.3
  • 1x 4R/P/P- P - 110 cm .O wzrastającym stopniu trudności z jokerem Puchar Prezesa ŁSR-S Na Koń w Łagowie
3 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 09:39:21
2020-08-20 16:47:40
Paulina Złotorowicz KARMEL
  • 1x 2T/60/70 cm/60/70 cm dokł. art. 238.1.1
  • 1x 3T/LL/70/90 cm dokł. art. 238.1.1
2 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 09:39:15
2020-08-20 16:45:06
Wiktoria Kowalczuk KARMEL
  • 1x 2T/60/70 cm/60/70 cm dokł. art. 238.1.1
1 ENTRY ACCEPTED 2020-08-22 09:39:14
2020-08-20 16:40:18
Wiktoria Kowalczuk STAŚ
  • 2x 1T/40 cm/40 cm krzyżaczki dokł. art. 238.1.1
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Adamska Julia bpk
2004 (J.)
Brak
2. Besser Sandra PSI Tannehof Neu Krauscha e.V.
S
DE1576099
3. Ebermann Dominik RFV Am Knorrberg Dittersbach e.V.
S
0776879
4. Ferlewicz Martyna Bpk
2002 (J.)
0000000000000000
5. Folda Antonina KJ Black Pony
2011 (Mł.)
brak
6. Grum Weronika Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2006 (JM.)
1848/20
7. Haniszewski Bruno KJ Folwark Wenus Suszki
2010 (Mł.)
brak
8. Janeczko Ewa Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
9. Konopska Natalia Niezrzeszony zawodnik
2000 (MJ.)
Brak
10. Kowalczuk Wiktoria Brak
2010 (Mł.)
Brak
11. Kowalczyk Nina Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń w Łagowie
2008 (JM.)
brak
12. Kożuszyn Lena KJ Black Pony
2009 (Mł.)
Brak
13. Łupkowski Mariusz JKS Jaroszówka
S
O009535
14. Matusiak Iga KJ Black Pony
2008 (JM.)
brak
15. Miłowska Agata Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń
2007 (JM.)
O047923
16. Nachotko Szymon Klub Jeździecki Maximus Kowary
S
O003911
17. Nowak Julia KJ BRAWURA
2004 (J.)
brak
18. Ossowska Emilia Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń
S
2513/20
P
19. Pikuła Wiktoria Łużyckie St. Rekreacyjno-Sportowe Na Koń
2004 (J.)
O059033
20. Siwek Wojciech Karkonowski Klub Jeździecki
S
Brak
21. Smatolan Vaclav bpk
2018 (Mł.)
brak
22. Stafiniak Karolina Bpk
2010 (Mł.)
00000000
23. Szmigiel Klara KJ Black Pony
2005 (JM.)
brak
24. Szymanowska Maja Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
brak
25. Szymkowiak Jarosław bpk
S
Brak
26. Tomaszewski Tomasz brak
2005 (JM.)
brak
27. Warmus Dominika Stowarzyszenie „na koń” w Łagowie
1999 (MJ.)
O033674
28. Wrotek Sara Brak
2009 (Mł.)
Brak
29. Wyżykowska Zuzanna niezrzeszona
2006 (JM.)
brak
30. Ziemba Martyna Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2007 (JM.)
brak
31. Złotorowicz Paulina Bpk
2008 (JM.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

8

MAXIMUS WIELKOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada F: LIMIT
M: MISS MALINA
K021801
2.

21

AFRODYTA SP POL 2002 klacz izabelowata/160 F: Wieczór
M: Atrakcja
0000000 00000000000000000
3.

7

ALL'ARIA APORTA-WM Niemiecki Koń Sportowy POL 2015 klacz siwa/184 F: Carivari
M: Anelle
K029971 DE 455879070615
4.

30

BONHEUR-WM DSP GER 2014 Wałach gniada/166 F: Czarownik
M: Buena-WM
Brak DE 455-8702781-14
5.

10

CAŁKA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz kara/169 F: Cenzus
M: Orina
brak POL007610042607
6.

24

CASABLANCA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 Klacz gniada/166 F: Algier
M: Cordoba
brak 616009670044313
7.

5

CERVELLE-WM Niemiecki Koń Wierzchowy POL 2014 wałach gniada/170 F: Czarownik
M: Celebra
K026192 DE 4558702785
8.

40

EDI SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/168 F: Agar /
M: Elsera / Hipokryta
K017705 616009520064610
9.

14

EMIEL S KWPN GER 2009 wałach siwa/175 F: Victory HBC / Manno
M: Odinette / Jonker
K018697 528003200905003
10.

13

EREBUS BM WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/165 F: Chardonnay L
M: Etna LP
Brak 616007610150815
11.

16

FIRE IRLANDZKA POL 2005 wałach siwa/168 F: -
M: -
Brak 826069000202785
12.

39

FOUDRE-WN DSP POL 2014 wałach kasztanowata/167 F: Czarownik
M: Fortissima
Brak 455870278814
13.

34

GOLDI LOCKS KUC POL 2009 Klacz kasztanowata/kuc: F: nn / nn
M: nn / nn
K021182 616999670165109
14.

6

HANNIBAL-WM Niemiecki Koń Wierzchowy POL 2014 wałach ciemnogniada/155 F: Czarownik
M: Habala
K026194 DE 455870277214
15.

9

HERA Kuce I Konie Małe POL 2003 klacz gniada/mk:156 F: Turbud Quirinus
M: Hola
Brak POL013640008303
16.

19

IRYS WIELKOPOLSKA POL 2005 Wałach gniada/164 F: Demut
M: Iskra
Brak
17.

22

ISKRA SP POL 2015 klacz gniada/174 F: Algier
M: Iga
Brak 616009670008215
18.

3

KARMEL KONIK POLSKI POL 2008 wałach myszata/mk:139 F: Nerwus
M: Kana
Brak Brak
19.

15

KSIĄŻĘ SP POL 2006 wałach ciemnogniada/170 F: Azer
M: Karina
Brak 00968003506
20.

33

LANDESHUT Deutsches Sportpferd GER 03.04.2016 stallion dark bay/176 F: Landskron
M: Corella
DE455879008316 DE455879008316
21.

28

LIBERO-P SP POL 2015 wałach siwa/162 F: Corvallo
M: Liberta
Brak 616009670052715
22.

31

LIBRETTO KUC POL 2000 wałach kasztanowata/kuc:119 F: Bambo
M: Libra
brak POL 013 67 00287 00
23.

25

MIGRENA KUC FELIŃSKI POL 2009 klacz gniada/kuc:141 F: Fedain
M: Muzka
brak POL 013 67 00367 09
24.

27

MILORD P SP POL 2016 ogier kasztanowata/168 F: Kaiser Karl
M: Magnolia- P
Brak A0007931S
25.

35

MORIS TYP KUC POL 2011 Wałach kara/kuc:128 F: --
M: --
4801/19 616 999 61 0257211
26.

32

PALOMA KUC FELIŃSKI POL 2009 klacz gniada/kuc:135 F: Harbin
M: Pacynka
brak POL 013 67 0036609
27.

26

PASJA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz siwa/kuc:148 cm F: Bambo
M: Proza
brak POL013670134807
28.

23

PASTEL TYP KUC POL 24.12.2015 wałach kasztanowata/kuc:120 F: NN
M: NN
brak 616999670109915
29.

20

RAVEL TYP KUC POL 14.06.2016 wałach kasztanowata/mk:150 F: NN
M: NN
brak 616999670113313
30.

17

RUSAŁKA SP CZE 2018 Klacz gniada F: nn
M: nn
brak
31.

36

SARA KUC POL 2016 Klacz kara/kuc:135 F: Anapon Spartacus
M: Swatka
2469/20 brak
32.

37

SELMA-R SP POL 2003 klacz gniada/168 F: Graf Stepp
M: Suplika
2468/20 POL 009670063303
33.

38

SIDERAL-WM DSP POL 2014 wałach gniada/167 F: Czarownik
M: Sikorka
Brak 455870277514
34.

18

SPONTIFLEX SEMPERIT Deutsches Reitpferd DEU 2007 Wałach inna/172 F: Semper
M: Scarlet
DE410100766007
35.

4

STAŚ KUC POL 2016 wałach ciemnokasztanowata/kuc:80 F: Karol
M: Baśka
Brak Brak
36.

41

SYLVIO SON 56 F:
M:
37.

12

TARSUS Pełna Krew Angielska POL 2012 wałach gniada/173 F: Indy Champ
M: Tralka
Brak 616POL12007831T
38.

11

UNCJA WLKP POL 2008 Klacz gniada F: Butanol
M: Ulana
Brak
39.

29

UNIC-WM DSP GER 2009 Wałach kasztanowata/176 F: Frederick
M: Unica
Brak DE 455-8790201-09
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamska Julia
bpk
ISKRA (22)
2020-09-06
16
2020-09-06
7
Besser Sandra
PSI Tannehof Neu Krauscha e.V.
2020-09-06
2
2020-09-06
2
Ebermann Dominik
RFV Am Knorrberg Dittersbach e.V.
2020-09-06
4
2020-09-06
2020-09-06
Ferlewicz Martyna
Bpk
IRYS (19)
2020-09-06
12
2020-09-06
2020-09-06
12
Folda Antonina
KJ Black Pony
2020-09-06
10
2020-09-06
8
Grum Weronika
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
SELMA-R (37)
2020-09-06
1
2020-09-06
Haniszewski Bruno
KJ Folwark Wenus Suszki
MORIS (35)
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Janeczko Ewa
Bez Przynależności Klubowej
TARSUS (12)
2020-09-06
2020-09-06
Konopska Natalia
Niezrzeszony zawodnik
2020-09-06
2020-09-06
Kowalczuk Wiktoria
Brak
KARMEL (3)
2020-09-06
15
STAŚ (4)
2020-09-06
9
2020-09-06
5
Kowalczyk Nina
Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń w Łagowie
PASTEL (23)
2020-09-06
1
2020-09-06
3
Kożuszyn Lena
KJ Black Pony
MIGRENA (25)
2020-09-06
1
2020-09-06
1
2020-09-06
Łupkowski Mariusz
JKS Jaroszówka
EDI (40)
2020-09-06
5
2020-09-06
2
100
2020-09-06
3
50
2020-09-06
2
200
Matusiak Iga
KJ Black Pony
PALOMA (32)
2020-09-06
1
2020-09-06
2020-09-06
Miłowska Agata
Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Nachotko Szymon
Klub Jeździecki Maximus Kowary
2020-09-06
2020-09-06
2
2020-09-06
2020-09-06
2020-09-06
1
150
2020-09-06
4
Nowak Julia
KJ BRAWURA
UNCJA (11)
2020-09-06
1
2020-09-06
10
Ossowska Emilia
Łużyckie Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Na Koń
2020-09-06
2020-09-06
2020-09-06
9
Pikuła Wiktoria
Łużyckie St. Rekreacyjno-Sportowe Na Koń
EMIEL S (14)
2020-09-06
Siwek Wojciech
Karkonowski Klub Jeździecki
HERA (9)
2020-09-06
2020-09-06
2020-09-06
12
Smatolan Vaclav
bpk
2020-09-06
1
250
2020-09-06
1
Stafiniak Karolina
Bpk
2020-09-06
4
2020-09-06
6
Szmigiel Klara
KJ Black Pony
PASJA (26)
2020-09-06
1
2020-09-06
1
2020-09-06
Szymanowska Maja
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
SARA (36)
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Szymkowiak Jarosław
bpk
EMIEL S (14)
2020-09-06
Tomaszewski Tomasz
brak
2020-09-06
1
2020-09-06
8
Warmus Dominika
Stowarzyszenie „na koń” w Łagowie
2020-09-06
1
2020-09-06
1
2020-09-06
3
Wrotek Sara
Brak
FIRE (16)
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Wyżykowska Zuzanna
niezrzeszona
RAVEL (20)
2020-09-06
7
2020-09-06
1
Ziemba Martyna
Klub Jeździecki Folwark Wenus Suszki
2020-09-06
1
2020-09-06
1
Złotorowicz Paulina
Bpk
KARMEL (3)
2020-09-06
1

Number of Riders: 31

Number of Horses: 39

The sum of prizes: 750.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2020
design and realization: signus.pl