Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZRiT-B LKJ Ostroga Opole. Kwalifikacja HPO.
LKJ Ostroga Opole, 16.11.2019

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
58 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 22:45:04
2019-11-14 22:41:11
Jan Stępień ROTTEN ROW
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO Runda Amatorów
57 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 22:01:37
2019-11-14 20:32:51
Sonia Schwalbe MEDYNA
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
56 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 22:01:39
2019-11-14 19:45:51
Sebastian Kleinert BRENDA
  • 1x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
55 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 22:01:45
2019-11-14 15:48:52
Zuzanna Karnia BONUS CANNABIS
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO Runda Amatorów
54 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 22:01:48
2019-11-14 15:46:40
Karolina Fałat BONUS CANNABIS
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO Runda Amatorów
53 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 22:01:51
2019-11-14 14:08:28
Monika Śmiały HIDALGO
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R/P/P zwykły art.238.2.1
52 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 11:59:03
2019-11-14 10:40:07
Patrycja Bazyli WITASHA
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO NJ
51 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 10:23:16
2019-11-14 09:32:22
Witold Hudzik ARAGORN K
  • 1x 6R/P/P zwykły art.238.2.1
50 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 10:23:17
2019-11-14 09:31:13
Jakub Hudzik BARBADOS
  • 1x 6R/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
49 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 08:22:59
2019-11-14 08:12:27
Marta Garbowska TRINITI
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
48 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 02:39:25
2019-11-13 21:23:50
Betina Bejgier PANQUIDAM
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R/P/P zwykły art.238.2.1
47 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 02:39:26
2019-11-13 20:56:42
Jagoda Przestrzelska FAKIR
  • 2x 1T/50cm/50 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1
46 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 02:39:30
2019-11-13 16:01:24
Mateusz Kleinert IKA
  • 1x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
45 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 02:39:33
2019-11-13 14:31:51
Oliwia Przybył SANDRA DIAMOND S
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
44 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 02:39:36
2019-11-13 13:54:52
Aleksandra Langer DELI
  • 1x 6R/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
43 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 02:39:39
2019-11-13 13:53:25
Aleksandra Langer WALKIRIA - H
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO Runda Amatorów
42 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 02:39:43
2019-11-13 11:12:52
Natalia Osysko CERA Ł
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO Runda Amatorów
  • 1x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1
41 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 02:39:46
2019-11-13 11:11:57
Żaneta Nawrat NICOL
  • 1x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
40 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 02:39:49
2019-11-13 11:11:23
Weronika Konopka GOLDEN LADY
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO Runda Amatorów
  • 1x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1
39 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 02:39:53
2019-11-13 11:10:47
Julia Karst KEMI
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO Runda Amatorów
38 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 02:39:56
2019-11-13 09:41:06
Sylwia Podsiadło QUEEN ISABELL
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R/P/P zwykły art.238.2.1
37 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 02:39:59
2019-11-13 08:52:10
Maja Chojnacka CAPRICE DE CAMPAGNE
  • 2x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
36 ENTRY ACCEPTED 2019-11-14 02:40:02
2019-11-13 08:51:29
Anna Bizoń-Zalewska CZERTA
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO Runda Amatorów
35 ENTRY ACCEPTED 2019-11-13 07:14:28
2019-11-12 22:22:44
Dominik Słodczyk FIRST LAD BH
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
34 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 18:37:01
2019-11-12 16:14:22
Katarzyna Baherycz SARA SL
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO Runda Amatorów
33 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 12:15:42
2019-11-12 08:56:00
Elżbieta Gerstel ROKSANA
  • 2x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1
32 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 06:24:56
2019-11-11 22:58:57
Kornelia Chmura CONQUEST
  • 1x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
31 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 06:24:58
2019-11-11 22:05:49
Milena Kostrzewa ARMANI
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO NJ
30 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 06:25:01
2019-11-11 21:46:11
Emilia Pietrzak TESTAROSSA
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
29 ENTRY ACCEPTED 2019-11-12 06:25:04
2019-11-11 21:44:38
Emilia Pietrzak SEPHORA MZ
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
28 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 08:59:43
2019-11-10 21:05:40
Aneta Woźniak ERISSA
  • 1x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
27 ENTRY ACCEPTED 2019-11-11 08:59:46
2019-11-10 19:52:03
Ewa Sobczyk EKSTAZA
  • 2x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1
26 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 18:25:41
2019-11-10 17:19:52
Marta Klicińska WALLIS
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO NJ
25 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 18:25:47
2019-11-10 12:33:21
Vitalii Charadnik NUMMER EINS
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R/P/P zwykły art.238.2.1
24 ENTRY ACCEPTED 2019-11-10 18:25:52
2019-11-10 12:33:02
Vitalii Charadnik NABAB DE COKOT
  • 1x 6R/P/P zwykły art.238.2.1
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
22 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 19:06:55
2019-11-09 18:18:07
Dominika Frydel NANTANA
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO NJ
21 ENTRY ACCEPTED 2019-11-09 19:06:57
2019-11-09 18:17:48
Anastazja Frydel WICON
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO NJ
19 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 21:26:20
2019-11-08 12:57:25
Maja Wojciechowska LAGUNA B
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO Runda Amatorów
18 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 21:26:23
2019-11-08 12:17:29
Weronika Urbaniak DASTIFF
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO Runda Amatorów
17 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 06:04:17
2019-11-07 11:41:56
Kinga Szymańska LANOS
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO Runda Amatorów
16 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 06:04:19
2019-11-07 11:41:33
Weronika Szadach CHILLI GIRL
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO NJ
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO Runda Amatorów
15 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 06:04:21
2019-11-07 09:36:38
Kamila Stawińska EUROPE DES AIGLONS
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO NJ
  • 2x 3T/80cm/80 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO Runda Amatorów
14 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 06:04:24
2019-11-07 09:12:02
Oliwia Śmigiel ENDURO M
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
13 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 06:04:27
2019-11-07 09:11:38
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
12 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 06:04:29
2019-11-07 09:11:19
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-11-08 06:04:31
2019-11-07 07:52:09
Zofia Giełdon-Chłapek ELITA
  • 1x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
10 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 20:47:42
2019-11-06 20:32:19
Weronika Klimmer POEMAT
  • 2x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1
9 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 19:03:27
2019-11-06 18:34:21
Helena Staszczak ROSEMARY
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO Runda Amatorów
  • 1x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1
8 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 19:03:28
2019-11-06 18:33:41
Jolanta Sikacka HULANKA
  • 1x 1T/50cm/50 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1
  • 1x 2T/70cm/70 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO NJ
7 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 19:03:34
2019-11-06 18:32:55
Oliwia Gut KARINO
  • 1x 3T/80cm/80 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO Runda Amatorów
  • 1x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1
6 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 16:22:38
2019-11-06 15:02:36
Eliza Wachułka LIBELLO-STAR
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO NJ
5 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 16:22:40
2019-11-06 11:45:41
Henryk Polednia ROMANUS N
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R/P/P zwykły art.238.2.1
4 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 16:22:41
2019-11-06 11:45:13
Henryk Polednia TURBUD PERIDOT
  • 1x 4R/LL/LL z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
3 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 16:22:42
2019-11-06 11:44:49
Wiktoria Dżugaj EFLIM
  • 1x 5R/L/L zwykły art.238.2.1 Kwalifikacja HPO MR
  • 1x 6R/P/P zwykły art.238.2.1
2 ENTRY ACCEPTED 2019-11-06 16:22:43
2019-11-06 10:54:20
Natalia Nabiałczyk OLIMPIC LADY
  • 1x 7R/N/N dwufazowy art.274.5.3 Kwalifikacja HPO DR
  • 1x 8R/N-1/N-1 zwykły art.238.2.1
1 ENTRY ACCEPTED 2019-11-05 17:22:42
2019-11-05 16:56:49
Maja Tarnawska WALLIS
  • 2x 2T/70cm/70 cm towarzyski z trafieniem w normę czasu Reg.B dod.S1 kwalifikacja HPO NJ
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Baherycz Katarzyna LKJ Moszna
S
O021100
2. Bazyli Patrycja Lkj Ostroga Opole
2002 (J.)
brak
3. Bejgier Betina KJ Jumping Team Brynica
2002 (J.)
O044788
4. Bizoń-Zalewska Anna LKJ Ostroga Opole
S
O007665
5. Charadnik Vitalii KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O043396
6. Chmura Kornelia Klub Jeździecki Hipologia
2002 (J.)
brak
7. Chojnacka Maja Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2007 (JM.)
O041175
8. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
9. Dżugaj Wiktoria bpk
S
O024922
10. Fałat Karolina Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
2006 (JM.)
brak
11. Frydel Anastazja Bez przynależności klubowej
2004 (JM.)
Brak
12. Frydel Dominika Bez przynależności klubowej
2006 (JM.)
Brak
13. Garbowska Marta LKJ Ostroga Opole
2000 (MJ.)
O024285
14. Gerstel Elżbieta Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
S
O012945
15. Giełdon-Chłapek Zofia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
S
O020568
16. Gut Oliwia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2003 (J.)
O047702
17. Hudzik Jakub KJ Atena Ostrzeszow
2006 (JM.)
O054095
18. Hudzik Witold bpk
S
O039362
19. Karnia Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
2005 (JM.)
brak
20. Karst Julia LUKJ Antoniówka
2005 (JM.)
brak
21. Kleinert Mateusz Klub Jeździecki Hipologia Morów
2003 (J.)
brak
22. Kleinert Sebastian Niezrzeszony. W barwach 19 Pułku Ułanów Wołyńskich
S
O053982
23. Klicińska Marta LKJ Ostroga Opole
2007 (JM.)
brak
24. Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
O045606
25. Konopka Weronika LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
O055159
26. Kostrzewa Milena Stajnia Tabaluga
2005 (JM.)
None
27. Langer Aleksandra Folwark Wenus Suszki
S
O009945
28. Nabiałczyk Natalia LKJ Ostroga Opole
1999 (MJ.)
O022127
29. Nawrat Żaneta LUKJ Antoniówka
S
O041046
30. Osysko Natalia LUKJ Antoniówka
2006 (JM.)
O043613
31. Pietrzak Emilia KJ Jumping Team Brynica
2003 (J.)
O035379
10171142
32. Podsiadło Sylwia KJ Equiteam
S
O007660
33. Polednia Henryk bpk
2017 (Mł.)
O007664
34. Przestrzelska Jagoda Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2009 (Mł.)
brak
35. Przybył Oliwia KJ Jumping Team Brynica
2005 (JM.)
O050451
36. Schwalbe Sonia KJ Dera
2001 (J.)
O035375
37. Sikacka Jolanta Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
2006 (JM.)
None
38. Słodczyk Dominik Klub Jeździecki Zbrosławice
1999 (MJ.)
O007598
39. Śmiały Monika Kj Jumping Team Brynica
2004 (JM.)
O045615
40. Śmigiel Oliwia LKJ Ostroga Opole
2003 (J.)
O030886
41. Sobczyk Ewa LKJ Ostroga Opole
2004 (JM.)
O050109
42. Staszczak Helena Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
S
O055440
43. Stawińska Kamila None
2003 (J.)
Brak
44. Stępień Jan 19 Pułk Ułanów Wołyńskich
brak
45. Szadach Weronika bpk
2006 (JM.)
brak
46. Szymańska Kinga bpk
2003 (J.)
29164/17
47. Tarnawska Maja LKJ Ostroga Opole
2001 (J.)
brak
48. Urbaniak Weronika KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
49. Wachułka Eliza Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
2008 (Mł.)
Brak
50. Wojciechowska Maja KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2003 (J.)
Brak
51. Woźniak Aneta bpk SLA
S
O005709
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

50

ARAGORN K OLD POL 2007 Wałach gniada F: Avec Coeur / Acorado
M: Lizbona / Lissabon
O: Witold Hudzik
B: Witold Hudzik
K019019 DE433331582307
2.

30

ARMANI Hucuł POL 2006 Wałach gniada/kuc:145 F: PAW
M: RUSAŁKA
O: HELENA STASZCZAK
B: ZIĘBA EUGENIUSZ
POL 0120570024206
3.

51

BARBADOS WLKP POL 2011 Wałach gniada/178 F: Barbur / Bujak
M: Bandama / My Will
O: Witold Hudzik
B: Witold Hudzik
K021941 616007610048111
4.

55

BONUS CANNABIS Typ Szlachetny POL 2012 Wałach gniada/160 F: NN
M: NN
O: Katarzyna Nagrodzka
B: Katarzyna Nagrodzka
K026271 616999540122112
5.

54

BRENDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 Klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
O: Sebastian Kleinert
B: Małys Adam
K027000
6.

47

CAPRICE DE CAMPAGNE SP POL 2007 Klacz kara/165 F: Campari M
M: Clarins
O: Anna Bizoń-Zalewska
B: Anna Bizoń-Zalewska
K014951
7.

42

CERA Ł SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Corleone Z
M: Carmen
O: Hanna Błaszkiewicz
B: Jan Łukaszczyk
K027275 616009670048309
8.

14

CHILLI GIRL Mały Koń POL 2015 Klacz kasztanowata/mk:Brak F: Srebrny Rumak
M: Good Choice
O: Karolina Szadach
B: Karolina Szadach
Brak 616013690050615
9.

29

CONQUEST Holsztyńska POL 2008 Wałach gniada F: Conteur
M: Miss Condina
O: Kornelia Chmura
B: Kosicka Roma
K025238
10.

48

CZERTA SP POL 2015 Klacz gniada/162 F: Aladin
M: Clarins
O: Anna Bizoń - Zalewska
B: Anna Bizoń - Zalewska
brak 616 009 69 01124 15
11.

21

DASTIFF SP POL 2002 Wałach kasztanowata F: Power Prince
M: Doryda
O: Kaja Sabok
B: Sławomir Stanisławski
K013668 POL009670002502
12.

40

DELI SP POL 2014 Klacz siwa F: Ludger
M: Dora
O: Agnieszka Langer-haniszewska
B: Agnieszka langer-haniszewska
K027185
13.

7

EFLIM SP POL 2014 Wałach kasztanowata/163 F: Imequyl / Luron
M: Echefella /
O: Wiktoria Dżugaj
B: SK Prudnik
K025762 616009690058514
14.

28

EKSTAZA Śląska POL 2012 Klacz gniada/170 F: Haszysz
M: Eureka
O: Wojciech Jędrzejczyk
B: Królik Sławomir
K027790 616008540032112
15.

19

ELITA Czeska Gorącokrwista CZE 2009 Klacz siwa F: Genius II
M: Armena
O: Wojciech Chłapek
B: Kristyna Jirsova
K027347 203009222634509
16.

16

ENDURO M SP POL 2009 Wałach gniada F: SO IN LOVE
M: ENTROPIA M
O: Anna Śmigiel
B: SK Moszna
K016857
17.

27

ERISSA SP POL 2013 Klacz kasztanowata/172 F: Irches
M: Erma
O: Aneta Woźniak
B: SK Prudnik Sp. z o. o.
K023444 616009690058313
18.

15

EUROPE DES AIGLONS Kłusak Francuski POL 2014 Klacz kasztanowata/160 F: Latinus
M: Naiade De Livet
O: Kamila Stawińska
B: Ryszard Kasprowicz
None None
19.

37

FAKIR KUC POL 2006 Wałach srokata/kuc:130 F: Fikus
M: Rita
O: Katarzyna Adamiec
B: Polzin Kinga
brak PL01361003006
20.

35

FIRST LAD BH KWPN NED 2010 Ogier siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Amerens/Montreal
O: Gospodarstwo Rolne Janusz Mike
B: Black Horse
K027041 528003201008551
21.

44

GOLDEN LADY SP POL 2009 Klacz kasztanowata F: LORD
M: GINGER
O: Grzegorz Gawlik
B: ANNA STACHOWIAK
K024988 616009610186709
22.

17

GOOD FELLOW SP POL 2011 Wałach gniada F: CANDIAVOLO
M: GARANTIE
O: Marek Cichecki
B: Rudiger Wassibauer
K021887
23.

56

HIDALGO SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/168 F: Salazar
M: Halka
O: Tomasz Śmiały
B: Monika Piech
K023727 616 009 54 00633 13
24.

10

HULANKA Szlachetna Półkrew POL 29.11.2008 Mare chestnut/160 F: Hetman
M: Harfa
O: Jolanta Sikacka
B: Zelek Janusz
K021890 616 009 6701 64508
25.

38

IKA SP POL 2010 Klacz siwa/168 F: Iskar
M: Ikona
O: Karina Pietras
B: Karina Pietras
brak brak
26.

11

KARINO NN POL None Wałach inna F: Nn
M: Nn
O: Helena Staszczak
B: Kisam Czesław
K025504
27.

45

KEMI WKP POL 2014 Klacz gniada/167 F: Eloquent
M: Kenia
O: Jan Sienkiewicz
B: SK Liski
brak 61600760021911
28.

20

LAGUNA B Szlachetna Półkrew POL 2012 Klacz ciemnogniada/mk:157 F: PASQUINEL
M: LAWENDA-B
O: Maja Wojciechowska
B: Buchowiecki Wiesław
brak 616 009 69 00984 12
29.

13

LANOS Typ Szłachetny POL 2010 Wałach kara/170 F: Chleb
M: Latina
O: Karolina Szadach
B: Karolina Szadach
brak 616999590044210
30.

4

LIBELLO-STAR Hanowerska POL 2004 Wałach kasztanowata/155 F: LITAS-STAR
M: AMAZONE
O: Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
B: HEINZ KUECK
K011896 DE431316723804
31.

53

MEDYNA SP POL 2002 Klacz kasztanowata/- F: Mywill
M: Mileszna
O: Piotr Zdybowicz
B: Stadnina koni Pępowo SP. Z.O.O.
K013169 POL009690043902
32.

26

NABAB DE COKOT Deutsches Sportpferd POL 2014 Wałach gniada/165 F: Nabab de Reve
M: Sandra Diamond / Sandro Boy
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
K026562 DE455870205614
33.

22

NANTANA Haflinger POL 2014 Klacz kasztanowata/mk:147 F: Antares
M: Nostalgie
O: Marcin Szindzielorz
B: Henin-Dieter & Gunda Foge
Brak De 434340165014
34.

43

NICOL ŚL POL 2009 Klacz kara F: HONDAKER
M: NENSI
O: Grzegorz Gawlik
B: ZUBEK JOANNA
K022892 616008690139109
35.

25

NUMMER EINS Deutsches Sportpferd POL 2013 Klacz siwa/180 F: Numero Uno /
M: Channel / Colestus
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
K027745 DE455879009113
36.

8

OLIMPIC LADY WLKP POL 2011 Klacz gniada F: Placido / Animo
M: Odra / Oder
O: Tomasz Nabiałczyk
B: Jarosław Skrzyczyński
K018730 616007680003111
37.

36

PANQUIDAM SP POL 2012 Ogier gniada/170 F: Quite Donaldson
M: Panja
O: Magdalena Bejgier
B: Adam Sosnowski
K024070 616009661495212
38.

12

POEMAT WLKP POL 2005 Wałach kasztanowata/170 F: Eskudo
M: Poezja
O: LKJ Ostroga
B: Bogdan Łukawski, Radłów
brak POL007610010805
39.

46

QUEEN ISABELL Deutsches Sportpferd POL 2012 Klacz gniada F: Quality
M: Incelka
O: Sylwia Podsiadło
B: Alfons Bruggehagen
K025487
40.

33

ROKSANA Wielkopolska POL 2011 Klacz kasztanowata/160 F: CANCOON
M: REGENTKA
O: ELŻBIETA GERSTEL
B: JÓZEF WYWIJAS
K020900 616 007 61 00650 11
41.

5

ROMANUS N Wielkopolska POL 2008 Wałach kasztanowata/X F: X
M: X
O: X
B: X
K020445 X
42.

18

ROSA CALIA M SP POL 2013 Klacz kara F: CASSILIO
M: ROSA M
O: SK Moszna
B: SK Moszna
K024657
43.

9

ROSEMARY Małopolska POL 21.04.2007 Klacz kasztanowata/161 F: Quercus du Maury
M: Rosita
O: Helena Staszczak
B: Stadnina koni Prudnik
K028191
44.

57

ROTTEN ROW Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 28.05.2011 Wałach gniada/170 F: Wizjoner
M: Raketta
O: Aleksandra
B: Tokarczyk Piotr
brak 61600969018211
45.

39

SANDRA DIAMOND S Deutsches Sportpferd POL 2009 Klacz gniada/168 F: Sandro Boy
M: Apanaczi Plus S
O: Piotr Przybył
B: Zbigniew Szumlakowski
K023545 DE455879000109
46.

34

SARA SL SP POL 2014 Klacz gniada/160 F: Zinedine
M: Sabena
O: Katarzyna Baherycz
B: Leszek Sasinowski
brak 616009661393814
47.

32

SEPHORA MZ SP POL 2011 Klacz gniada F: Conus B / Cosinus
M: Szuba / Banita
O: Aneta Pietrzak
B: Michał Zdebel
K019670 616009540106911 106AO86
48.

31

TESTAROSSA SP POL 2009 Klacz gniada F: Pegasus HB / Flemmingh
M: Tigra / Lord Aleksander
O: Emilia Pietrzak
B: Paweł Mazurek
K022970 616009670075009
49.

49

TRINITI Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz gniada/164 F: Candiavolo / Cantus
M: Trixi De Schoenefeld / Warkando Wonderboy
O: Maciej Garbowski
B: Rudiger Herbert Wassibauer
K016939 DE455870362908
50.

6

TURBUD PERIDOT SP POL 2015 Ogier gniada/168 F: TURBUD Cicero
M: Turbud Ironia
O: Henryk Polednia
B: Henryk Polednia
brak 616009670102815
51.

41

WALKIRIA - H SP POL 2015 Klacz ciemnogniada/170 F: Corleone z
M: Wenus
O: Agnieszka Langer -Haniszewska
B: Agnieszka Langer -Haniszewska
Brak
52.

24

WALLIS SP POL 2009 Wałach ciemnogniada/159 F: Sword
M: Walkiria
O: LKJ Ostroga
B: SK Prudnik
brak 616009690136909
53.

3

WALLIS Szlachetnej Półkrwi POL 2009 Wałach ciemnogniada/160 F: Sword
M: Walkiria
O: Lkj Ostroga
B: SK Prudnik
brak
54.

23

WICON Haflinger POL 2014 Wałach kasztanowata/mk:147 F: Wintersturm
M: Monique
O: Marcin Szindzielorz
B: Tania Meyer
Brak De 434340175014
55.

52

WITASHA Małopolska POL 2014-03-24 Klacz gniada/160 F: Wiwat
M: II Rasha
O: Lkj Ostroga
B: SK Prudnik
brak
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baherycz Katarzyna
LKJ Moszna
SARA SL (34)
2019-11-16
7
2019-11-16
2019-11-16
Bazyli Patrycja
Lkj Ostroga Opole
WITASHA (52)
2019-11-16
12
2019-11-16
Bejgier Betina
KJ Jumping Team Brynica
2019-11-16
11
2019-11-16
Bizoń-Zalewska Anna
LKJ Ostroga Opole
CZERTA (48)
2019-11-16
7
2019-11-16
Charadnik Vitalii
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
2019-11-16
7
2019-11-16
5
2019-11-16
1
2019-11-16
5
Chmura Kornelia
Klub Jeździecki Hipologia
2019-11-16
10
2019-11-16
3
Chojnacka Maja
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
2019-11-16
2
2019-11-16
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2019-11-16
6
2019-11-16
2019-11-16
1
200
2019-11-16
2
175
Dżugaj Wiktoria
bpk
EFLIM (7)
2019-11-16
5
2019-11-16
6
Fałat Karolina
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
2019-11-16
2
2019-11-16
11
Frydel Anastazja
Bez przynależności klubowej
WICON (23)
2019-11-16
2
2019-11-16
13
Frydel Dominika
Bez przynależności klubowej
NANTANA (22)
2019-11-16
4
2019-11-16
5
Garbowska Marta
LKJ Ostroga Opole
TRINITI (49)
2019-11-16
7
Gerstel Elżbieta
Klub Jeździecki Jumping Team Brynica
ROKSANA (33)
2019-11-16
5
2019-11-16
Giełdon-Chłapek Zofia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
ELITA (19)
2019-11-16
7
2019-11-16
10
Gut Oliwia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
KARINO (11)
2019-11-16
5
2019-11-16
11
Hudzik Jakub
KJ Atena Ostrzeszow
2019-11-16
9
2019-11-16
8
Hudzik Witold
bpk
2019-11-16
2
Karnia Zuzanna
Jeździecki Klub Sportowy Saltando Sp. z o.o.
2019-11-16
8
Karst Julia
LUKJ Antoniówka
KEMI (45)
2019-11-16
9
2019-11-16
Kleinert Mateusz
Klub Jeździecki Hipologia Morów
IKA (38)
2019-11-16
8
2019-11-16
8
Kleinert Sebastian
Niezrzeszony. W barwach 19 Pułku Ułanów Wołyńskich
BRENDA (54)
2019-11-16
9
2019-11-16
12
Klicińska Marta
LKJ Ostroga Opole
WALLIS (24)
2019-11-16
3
Klimmer Weronika
LKJ Ostroga Opole
POEMAT (12)
2019-11-16
3
2019-11-16
Konopka Weronika
LUKJ Antoniówka
2019-11-16
6
2019-11-16
4
Kostrzewa Milena
Stajnia Tabaluga
ARMANI (30)
2019-11-16
3
2019-11-16
9
Langer Aleksandra
Folwark Wenus Suszki
DELI (40)
2019-11-16
8
2019-11-16
2019-11-16
8
2019-11-16
12
Nabiałczyk Natalia
LKJ Ostroga Opole
2019-11-16
3
125
2019-11-16
1
200
Nawrat Żaneta
LUKJ Antoniówka
NICOL (43)
2019-11-16
6
2019-11-16
6
Osysko Natalia
LUKJ Antoniówka
CERA Ł (42)
2019-11-16
1
2019-11-16
2
Pietrzak Emilia
KJ Jumping Team Brynica
2019-11-16
10
2019-11-16
5
2019-11-16
2
150
2019-11-16
3
150
Podsiadło Sylwia
KJ Equiteam
2019-11-16
4
2019-11-16
4
Polednia Henryk
bpk
2019-11-16
2019-11-16
7
2019-11-16
4
2019-11-16
2019-11-16
Przestrzelska Jagoda
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga
FAKIR (37)
2019-11-16
5
2019-11-16
Przybył Oliwia
KJ Jumping Team Brynica
2019-11-16
2019-11-16
Schwalbe Sonia
KJ Dera
MEDYNA (53)
2019-11-16
2019-11-16
Sikacka Jolanta
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
HULANKA (10)
2019-11-16
1
2019-11-16
11
Słodczyk Dominik
Klub Jeździecki Zbrosławice
2019-11-16
2019-11-16
Śmiały Monika
Kj Jumping Team Brynica
HIDALGO (56)
2019-11-16
9
2019-11-16
3
Śmigiel Oliwia
LKJ Ostroga Opole
2019-11-16
9
2019-11-16
4
Sobczyk Ewa
LKJ Ostroga Opole
EKSTAZA (28)
2019-11-16
12
2019-11-16
Staszczak Helena
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich Arion
2019-11-16
13
2019-11-16
13
Stawińska Kamila
None
2019-11-16
15
2019-11-16
15
2019-11-16
Stępień Jan
19 Pułk Ułanów Wołyńskich
2019-11-16
10
2019-11-16
14
Szadach Weronika
bpk
2019-11-16
14
2019-11-16
3
Szymańska Kinga
bpk
LANOS (13)
2019-11-16
1
2019-11-16
2
Tarnawska Maja
LKJ Ostroga Opole
WALLIS (3)
2019-11-16
6
2019-11-16
Urbaniak Weronika
KSK Volmar Smarchowice Wielkie
DASTIFF (21)
2019-11-16
4
2019-11-16
Wachułka Eliza
Ludowy Klub Jeździecki Ostroga Opole
2019-11-16
4
2019-11-16
Wojciechowska Maja
KSK Volmar Smarchowice Wielkie
2019-11-16
10
2019-11-16
Woźniak Aneta
bpk SLA
ERISSA (27)
2019-11-16
1
2019-11-16
1

Number of Riders: 51

Number of Horses: 55

The sum of prizes: 1 000.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl