Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-B Vital Horse 2019 Puchar Jesieni DZJ
Wielka Lipa, 21-22.09.2019

Zgłoszenia zaakceptowane:

Nr Status zgłoszenia
Daty korekty i utworzenia
Zawodnik Koń Konkursy
105 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 09:20:05
2019-09-19 09:20:05
Sandy Kulejewska MONSUN
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
104 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 06:36:18
2019-09-19 06:36:18
Alicja Poniatowska MANCHESTER 0012
  • 2x 11/L/L Egzaminacyjny art.6 Reg. PZJ
103 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 06:34:46
2019-09-19 06:34:46
Ewa Milian SENTENCJA
  • 2x 11/L/L Egzaminacyjny art.6 Reg. PZJ
102 ENTRY ACCEPTED 2019-09-19 06:31:56
2019-09-19 06:31:56
Nayon Lee KING
  • 1x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
101 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 05:59:02
2019-09-17 23:18:59
Robert Baszak KORYS DORIS
  • 2x 2/miniLL-70/miniLL-70 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
100 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 05:59:04
2019-09-17 21:31:50
Marta Wylęga AURA-M
  • 2x 10/L/L dokładności art.238.1.1
99 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 05:59:07
2019-09-17 21:31:07
Julia Wylęga BRUTUS
  • 1x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 10/L/L dokładności art.238.1.1
98 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 05:59:09
2019-09-17 21:30:27
Julia Drozdowska TANIEC
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
97 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 05:59:13
2019-09-17 21:29:22
Weronika Staszak PALLADA
  • 1x 10/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
96 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 05:59:18
2019-09-17 21:28:33
Patrycja Glińska BANKIET
  • 2x 11/L/L Egzaminacyjny art.6 Reg. PZJ
95 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 05:59:22
2019-09-17 21:03:30
Olaf Klein FRENCH BROWNIE
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Firmy Vital Horse
94 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:47
2019-09-17 21:03:07
Olaf Klein LUIGI
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Firmy Vital Horse
93 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:50
2019-09-17 21:02:45
Olaf Klein CASIMIR
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
92 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:37
2019-09-17 21:02:15
Olaf Klein ARTOS BONTEHOF Z
  • 2x 10/L/L dokładności art.238.1.1
91 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:42
2019-09-17 20:09:42
Julia Dutka - Horoszko L.S. CANALETTO
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
90 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:33
2019-09-17 20:03:32
Matylda Dubiniak KELLY EWITA
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Firmy Vital Horse
89 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:31
2019-09-17 20:02:59
Matylda Dubiniak ESKADA R
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Firmy Vital Horse
88 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:28
2019-09-17 19:47:06
Milena Barczyk MAFIA
  • 2x 1/miniLL-60/miniLL dokładności art.238.1.1 towarzyski
87 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:26
2019-09-17 19:24:55
Betina Bejgier PANQUIDAM
  • 2x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
86 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:21
2019-09-17 19:14:51
Marcin Kantarowicz KARTAN
  • 1x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 10/L/L dokładności art.238.1.1
85 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:18
2019-09-17 18:53:01
Paulina Szewczyk DEKLARACJA
  • 1x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
84 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:14
2019-09-17 18:51:41
Anastasia Abramenko DEKLARACJA
  • 1x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
83 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:12
2019-09-17 18:46:22
Nikola Szołdra SPRINTER
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
82 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:09
2019-09-17 18:17:37
Julia Gałka MARCELLINO
  • 2x 1/miniLL-60/miniLL dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 2x 7/miniLL-60/miniLL-60 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
81 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:06
2019-09-17 18:16:40
Milena Barczyk HORNSUND
  • 2x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
80 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 06:00:00
2019-09-17 18:02:12
Maja Morsztyn DOLMET MILKA
  • 2x 1/miniLL-60/miniLL dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 2x 7/miniLL-60/miniLL-60 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
79 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 05:59:56
2019-09-17 18:01:28
Maja Morsztyn AVATARA
  • 2x 2/miniLL-70/miniLL-70 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
78 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 05:59:54
2019-09-17 16:10:24
Jarosław Szatko DAKOTA
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
77 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 05:59:52
2019-09-17 16:09:42
Joanna Dzikowska SUNSHINE
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
76 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 05:59:49
2019-09-17 13:35:37
Fazja Adrar GLORIN F
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
75 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 12:21:46
2019-09-17 12:09:26
Oliwia Hałka STRZAŁKA
  • 2x 2/miniLL-70/miniLL-70 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
74 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 12:21:51
2019-09-17 11:50:06
Mikołaj Mężyk FIDEL
  • 1x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
73 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 12:21:49
2019-09-17 11:48:35
Kinga Piasecka FIDEL
  • 1x 2/miniLL-70/miniLL-70 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 8/miniLL-70/miniLL-70 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
72 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 12:21:54
2019-09-17 11:44:29
Agnieszka Bienert MOREPARK AD ALTA
  • 2x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
71 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 10:11:40
2019-09-17 09:06:07
Martyna Natkaniec B GERALDIEN
  • 2x 10/L/L dokładności art.238.1.1
70 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 10:11:42
2019-09-17 08:38:31
Marcin Kantarowicz ELENA
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
69 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:50:27
2019-09-16 22:55:17
Wiktoria Stasiulewicz TYTAN-P
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 2x 10/L/L dokładności art.238.1.1
68 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:50:33
2019-09-16 22:54:51
Wiktoria Stasiulewicz COTTON BOY
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 2x 10/L/L dokładności art.238.1.1
67 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:50:36
2019-09-16 21:54:36
Aleksandra Stachowicz WEKTOR
  • 1x 2/miniLL-70/miniLL-70 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
66 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:50:45
2019-09-16 21:51:40
Izabella Rubiś DENIRO
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
65 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:51:06
2019-09-16 20:23:57
Kinga Stańczak-Szulc TIN WHISTLE
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
64 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:51:14
2019-09-16 20:23:34
Sandra Stańczak LUNA
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
63 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:51:25
2019-09-16 20:23:11
Sandra Stańczak GOLD CARETINO
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
62 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:51:36
2019-09-16 19:30:55
Matylda Dubiniak FRIARSTOWN MICHEAL
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Firmy Vital Horse
61 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:51:46
2019-09-16 19:30:22
Michał Dubiniak NUTKA EWITA
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
60 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:51:52
2019-09-16 19:29:42
Michał Dubiniak FIESTA EWITA
  • 1x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
59 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:51:48
2019-09-16 18:47:25
Anna Szymanek CASSANOVA
  • 2x 2/miniLL-70/miniLL-70 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
58 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:52:01
2019-09-16 18:43:42
Vitalii Charadnik NUMMER EINS
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
57 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:52:05
2019-09-16 18:43:15
Vitalii Charadnik NABAB DE COKOT
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
56 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:52:08
2019-09-16 15:48:07
Aleksandra Maciałek PALEGRO
  • 1x 7/miniLL-60/miniLL-60 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 1x 8/miniLL-70/miniLL-70 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 10/L/L dokładności art.238.1.1
55 ENTRY ACCEPTED 2019-09-17 06:52:14
2019-09-16 15:23:29
Agnieszka Cwynar BONUS MELIOR OPTIMUS
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
54 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:44:32
2019-09-16 13:05:23
Krzysztof Szczawiński COOKIE
  • 2x 10/L/L dokładności art.238.1.1
53 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:44:34
2019-09-16 13:03:56
Paulina Maćkowiak COOKIE
  • 2x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
52 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 11:23:05
2019-09-16 08:50:49
Kornelia Kokoszyńska AVATAR
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Firmy Vital Horse
51 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 08:24:56
2019-09-15 22:24:52
Martyna Kuczyńska TOMMY
  • 2x 1/miniLL-60/miniLL dokładności art.238.1.1 towarzyski
50 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 22:07:17
2019-09-15 21:39:11
Renata Komperda FRAKTAL
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Firmy Vital Horse
48 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 22:07:30
2019-09-15 19:12:00
Weronika Kęder KOBRA
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
47 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 22:07:35
2019-09-15 18:23:49
Natalia Till TANGELO MZ EQUESTRIAN Z
  • 2x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
46 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 22:07:49
2019-09-15 18:10:18
Klaudia Adamczewska HAŃCZA
  • 1x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
45 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 22:07:55
2019-09-15 18:03:49
Maja Girsa MATROS - P
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
44 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 22:07:59
2019-09-15 17:57:27
Alicja Staszak SICILIA
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
43 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 22:08:04
2019-09-15 14:57:09
Kamila Błaszczyk LANOS
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 2x 10/L/L dokładności art.238.1.1
42 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 22:08:10
2019-09-15 11:58:46
Aleksandra Poprawska DAYTONA
  • 2x 11/L/L Egzaminacyjny art.6 Reg. PZJ
41 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 22:08:15
2019-09-15 11:27:08
Kalina Nagrodzka KALINKA
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 2x 10/L/L dokładności art.238.1.1
40 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 22:08:22
2019-09-15 11:25:22
Julia Skuza MAŁY NIELS
  • 2x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
38 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 22:08:41
2019-09-15 10:08:30
Dominika Luty GRANDE DIVA
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
37 ENTRY ACCEPTED 2019-09-15 22:08:53
2019-09-15 08:17:29
Weronika Żak NOCNA DAMA
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
36 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 21:54:23
2019-09-14 21:35:23
Iga Tokarska DAMAR
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Firmy Vital Horse
35 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 21:54:25
2019-09-14 21:34:24
Iga Tokarska EINSTEIN
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Firmy Vital Horse
34 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 21:54:28
2019-09-14 20:49:18
Marta Malinowska ARMIN DE MONSIEUR
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
33 ENTRY ACCEPTED 2019-09-18 05:59:44
2019-09-14 20:39:43
Kacper Zatwarnicki FAROZO
  • 1x 2/miniLL-70/miniLL-70 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
32 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 21:54:32
2019-09-14 14:54:18
Martyna Zielińska NAHALA GP Z
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 11/L/L Egzaminacyjny art.6 Reg. PZJ
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
31 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 21:54:33
2019-09-14 11:36:04
Maria Smaczna RUFIO
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
30 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 21:54:35
2019-09-14 09:02:13
Marta Litwin BESTSELLER
  • 1x 7/miniLL-60/miniLL-60 cm dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 1x 8/miniLL-70/miniLL-70 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
29 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 21:54:37
2019-09-14 08:37:14
Agnieszka Mierzwińska EMMA
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Firmy Vital Horse
28 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 21:21:27
2019-09-13 10:30:30
Jagoda Paul SAMANTA
  • 1x 1/miniLL-60/miniLL dokładności art.238.1.1 towarzyski
  • 1x 2/miniLL-70/miniLL-70 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
27 ENTRY ACCEPTED 2019-09-13 21:21:29
2019-09-13 09:58:47
Anna Chrząszcz ARKA
  • 2x 2/miniLL-70/miniLL-70 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
26 ENTRY ACCEPTED 2019-09-14 21:54:38
2019-09-13 07:43:57
Martyna Zielińska REXONEA P
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 13/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Firmy Vital Horse
25 ENTRY ACCEPTED 2019-09-16 14:46:25
2019-09-12 21:19:05
Natalia Woźniak DYWERSJA
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
24 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 22:21:25
2019-09-12 16:42:20
Wiktoria Radojewska ANLEJ
  • 1x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 10/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 11/L/L Egzaminacyjny art.6 Reg. PZJ
23 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 22:21:26
2019-09-12 12:53:47
Hanna Jezierska ATHLETICO GRADUS
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 2x 11/L/L Egzaminacyjny art.6 Reg. PZJ
21 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 22:21:30
2019-09-12 11:34:46
Julia Tomczyk ANTONIA
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
20 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 22:21:31
2019-09-12 11:34:26
Julia Tomczyk ZENTORO GT
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
19 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 03:56:37
2019-09-11 22:17:31
Maciej Teska BARTEK
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 2x 11/L/L Egzaminacyjny art.6 Reg. PZJ
18 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 03:56:38
2019-09-11 15:32:47
Marta Pietrzak ICE CORELL
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
17 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 03:56:40
2019-09-11 15:31:54
Ewelina Gos GRISTALLA - LA
  • 1x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
16 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 06:38:47
2019-09-11 00:50:17
Zuzanna Siwek GAL
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
15 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 06:38:49
2019-09-11 00:49:01
Zuzanna Siwek FANTASIE
  • 2x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 10/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
13 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 06:38:53
2019-09-10 21:43:32
Dawid Sacherski BARBAROS
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
12 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 06:38:55
2019-09-10 21:43:07
Dawid Sacherski PATAGONIA
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
11 ENTRY ACCEPTED 2019-09-11 06:38:57
2019-09-10 21:38:58
Jagoda Teska CZESTER
  • 2x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
10 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 16:00:02
2019-09-10 15:17:24
Natalia Grzelak MARILLION
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
9 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 16:00:04
2019-09-10 15:17:01
Kinga Duziak KORGAN
  • 2x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
8 ENTRY ACCEPTED 2019-09-12 22:21:33
2019-09-10 14:55:19
Karolina Greniuk AFRYKA BH
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 10/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
7 ENTRY ACCEPTED 2019-09-10 16:00:06
2019-09-10 14:54:17
Maria Langner GALA
  • 1x 4/L/L dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
6 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 12:15:40
2019-09-09 12:02:09
Paula Kortylewska ŁOWCZY
  • 2x 3/MiniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
  • 2x 9/miniLL-85/miniLL-85 cm dwufazowy art.274.5.3 towarzyski
4 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 03:46:08
2019-09-08 11:53:13
Julia Szut DIADER DEVIL DIAMOND
  • 1x 5/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
  • 1x 12/P/P - dwufazowy art. 274.5.3
3 ENTRY ACCEPTED 2019-09-09 03:46:09
2019-09-08 11:52:00
Julia Szut CORLANDO
  • 1x 6/N/N zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/N/N dwufazowy art. 274.5.3 o Puchar Firmy Vital Horse
No. Rider Club
Year of birth
National ID/Number
FEI ID
1. Abramenko Anastasia JKS „W Siodle”
S
O056021
2. Adamczewska Klaudia bpk
2004 (JM.)
brak
3. Adrar Fazja Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2004 (JM.)
O042017
4. Barczyk Milena bpk
2004 (JM.)
O027550
5. Baszak Robert Niezrzeszony
S
brak
6. Bejgier Betina KJ Jumping Team Brynica
2002 (J.)
O044788
7. Bienert Agnieszka Kj Partynice
S
O013531
8. Błaszczyk Kamila KS Arkadia Wielka Lipa
2005 (JM.)
O035937
9. Charadnik Vitalii KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
S
O043396
10. Cwynar Agnieszka JKS Szafir
S
O011507
11. Drozdowska Julia Atena Ostrzeszów
2005 (JM.)
Brak
12. Dubiniak Matylda JKS Jaroszówka
2003 (J.)
O025376
13. Dubiniak Michał JKS Jaroszówka
2007 (JM.)
O044119
14. Duziak Kinga BPK
2004 (JM.)
brak
15. Gałka Julia KJ Arkadia
2007 (JM.)
35521/18
16. Glińska Patrycja bpk
1999 (MJ.)
brak
17. Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno
S
O013917
18. Greniuk Karolina KS Small Cherry Trzebnica
2003 (J.)
O038788
19. Grzelak Natalia bpk
S
O025876
20. Jezierska Hanna Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2005 (JM.)
O041177
.
21. Kantarowicz Marcin KJ Podkówka Team
S
O035013
22. Kęder Weronika KJ PODKÓWKA TEAM
2001 (J.)
Brak
23. Klein Olaf JKS Przybyszewo
1999 (MJ.)
O010205
24. Kokoszyńska Kornelia LKJ Platan Wrocław
1999 (MJ.)
O014035
25. Komperda Renata Podhalańskie St. J Pro Nati
S
O031190
26. Kortylewska Paula Stadnina Koni Dębno
S
O019104
27. Kuczyńska Martyna Bez Przynależności Klubowej
2010 (Mł.)
brak
28. Langner Maria KJ Stajnia Ozorowice
S
O008823
29. Litwin Marta Niezrzeszony
S
Brak
30. Luty Dominika bpk
S
O003979
31. Maciałek Aleksandra Stajnia Awista
2004 (JM.)
brak
32. Maćkowiak Paulina BPK
S
33537/18
33. Malinowska Marta KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2005 (JM.)
O043976
34. Mężyk Mikołaj Bpk
2004 (JM.)
Brak
35. Mierzwińska Agnieszka KS Pegaz Chwałowice
S
O003208
36. Morsztyn Maja Kj Kietlów
2011 (Mł.)
-
37. Nagrodzka Kalina LKJ Platan Wrocław
2004 (JM.)
O045850
38. Natkaniec Martyna bpk
2005 (JM.)
6582/19
39. Paul Jagoda Bzk
2002 (J.)
Brak
40. Piasecka Kinga Bpk
2006 (JM.)
Brak
41. Pietrzak Marta Stadnina Koni Dębno
S
O025164
42. Poprawska Aleksandra bpk
2001 (J.)
O046435
43. Radojewska Wiktoria Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
2001 (J.)
O042904
44. Rubiś Izabella St. 4You KJ Wrocław
S
O043978
45. Sacherski Dawid bkp
2001 (J.)
O045553
46. Siwek Zuzanna NIEZRZESZONY
2003 (J.)
O028604
47. Skuza Julia bpk
2005 (JM.)
O046429
48. Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice
S
O042951
49. Stachowicz Aleksandra LKJ Platan
2007 (JM.)
brak
50. Stańczak Sandra KJ Pobet
S
O033680
51. Stańczak-Szulc Kinga KJ Pobet
S
O033679
52. Stasiulewicz Wiktoria bpk
2001 (J.)
O038702
53. Staszak Weronika bpk
2002 (J.)
O038448
54. Szczawiński Krzysztof Bez Przynależności Klubowej
S
brak
55. Szewczyk Paulina JKS „W Siodle”
1998 (MJ.)
brak
56. Szołdra Nikola bpk
2007 (JM.)
brak
57. Szut Julia KJ Picador Dziuplina
2000 (MJ.)
O027573
58. Szymanek Anna Stowarzyszenie Klub Sportowy Arkadia
S
O031121
59. Teska Jagoda LKJ Platan
S
O055899
60. Teska Maciej LKJ Platan
S
O055900
61. Till Natalia SK Kruszyńscy
S
O024623
62. Tokarska Iga KJ Bachmat Pruszowice
S
O003768
63. Tomczyk Julia KS Small Cherry Trzebnica
S
O001206
64. Woźniak Natalia bpk
S
O023103
65. Wylęga Julia bpk
2007 (JM.)
brak
66. Wylęga Marta KJ Jumping Team Brynica
S
O009922
67. Zatwarnicki Kacper -
2003 (J.)
O040625
68. Zielińska Martyna KS Pegaz w Chwałowicach
2002 (J.)
O027136
No. Horse numer Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin Owner / Breeder National ID/Number Passport number FEI Passport
1.

4

AFRYKA BH WLKP POL 2013 Klacz ciemnogniada/- F: Elf / Fanimo
M: Andoria BH / Emetyt
O: ELTECH Grzegorz Greniuk
B: Bogna Hupa
K025536 616007661401813
2.

26

ANLEJ SP POL 2005 Wałach siwa F: Czekan
M: Awista
O: Wiktoria Radojewska
B: Antoni Przyborek
K026001 POL 009 59 01438 05
3.

28

ANTONIA OLD GER 2010 Klacz ciemnogniada/171 F: Landstreicher / Landgraf I
M: Antoinette / Andiamo
O: Julia Tomczyk
B: Bernhard Bueter
K023654 DE433332014910
4.

34

ARMIN DE MONSIEUR Wielkopolska POL 2013 Wałach gniada/161 F: Moravia
M: Armila
O: Remigiusz Jędrej
B: Horbacz Michał
brak 616007670038513
5.

95

ARTOS BONTEHOF Z Z BEL 2011 Wałach ciemnogniada/172 F: Air Jordan Z
M: Selima
O: Tomasz Klein
B: Zangersheide
Brak Brak
6.

27

ATHLETICO GRADUS Szlachetna Połkrew POL 2003 Wałach gniada/165 F: Court
M: Alysha H
O: Magdalena Małecka
B: OSK Michalscy
K017859 .
7.

75

AURA-M SP ALB 2014 Klacz gniada/170 F: Liberatto P
M: Astra
O: Wylęga Łukasz
B: Matras Adam
Brak 616009690062814
8.

52

AVATAR SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Alvarez 17 /
M: Ara / Pigmalion
O: Małgorzata Mcgovern
B: -
K024791 616007670025610
9.

69

B GERALDIEN KWPN POL 2011 Klacz skarogniada/168 F: Baltic VDL / Quaprice Z
M: Carien / Tangelo Van De Zuuthoeve
O: Dorota Natkaniec
B: H.G.W. Weernink
K021632 528003201101176
10.

79

BANKIET WLKP POL 2002 Ogier gniada F: Landos I /
M: Landos /
O: SO Gniezno
B: SK Racot
K017298 POL007640032902
11.

20

BARBAROS WLKP POL 2009 Wałach gniada/170 F: Markies V / Quidam
M: Barbara / Dżamir
O: Wiola Sacherska
B: Sebastian Jach
K019046 616007610192509
12.

23

BARTEK WLKP POL 2004 Wałach gniada/173 F: Romario /
M: Bajaderka / Bakałarz
O: Izabela Gawęska
B: Andrzej Łaziński
K016855 007611155804
13.

37

BESTSELLER SP POL 2006 Wałach gniada F: caprioland
M: bejla
O: Izabela Krężelewska
B: Agnieszka Przybylska
brak
14.

68

BONUS MELIOR OPTIMUS Szlachetna Półkrew POL 2012 Wałach gniada F: Contendor
M: Bianca De La Cour
O: Agnieszka Cwynar
B: Agnieszka Cwynar
K023597 616009670031512
15.

76

BRUTUS WLKP POL 2014 Wałach kara F: Ulco /
M: Bora /
O: Łukasz Wylęga
B: Janina Glazer
brak
16.

98

CASIMIR Oldenburg GER 2015 Ogier gniada/168 F: Coupe d’Or
M: Whisper BW
O: Tomasz Klein
B: Gestut Sprehe
Brak Brak
17.

63

CASSANOVA WESTF GER 2011 Wałach gniada/172 F: Congress
M: High Society
O: Anna Szymanek
B: Hans
Brak DE441411439110
18.

53

COOKIE Sp Typ Szlachetny POL 2012 Klacz siwa/168 F: nn
M: NN
O: Krzysztof Szczawiński
B: Mateusz Michalski
brak 619999670103412
19.

13

CORLANDO SP POL 2011 Wałach siwa/- F: Falbrus /
M: Conchita / Corland
O: -
B: -
K025598 616009640040811
20.

55

COTTON BOY Westfalski Koń Sportowy POL 2013 Wałach gniada/170 F: Cottonclub
M: La Le Lu II
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Damian Ostręga
K027123 DE 441411002013
21.

22

CZESTER WLKP POL 2011 Wałach gniada/172 F: Qulester /
M: Czesna / Sterowiec
O: Jagoda Teska
B: Żaneta Przybył
K022234 616007610044911
22.

32

DAMAR WLKP POL 2012 Wałach kasztanowata F: Paquito Go /
M: Datura / Life And Liberty
O: Iga Tokarska
B: SK Liski
K022059 616007000221812
23.

46

DAYTONA KWPN NED 2008 Klacz gniada/169 F: Cincinnatti /
M: Anja / Sydney
O: Aleksandra Poprawska
B: R. Bouwkamp
K027947 528003000807122
24.

89

DEKLARACJA Wielkopolska/poch. Trakeńskie POL 2014 Klacz kara/160 F: Etos
M: Dekalina
O: Wiesław Kaczmarek
B: SK Liski
brak 616007600218914
25.

57

DENIRO Pełna Krew Angielska POL 2008 Ogier kasztanowata F: Scufiott /
M: Delilah / Jape
O: Izabella Rubiś
B: Wiesław Saniewski
K022576 POL080000005625
26.

12

DIADER DEVIL DIAMOND HOL POL 2013 Wałach ciemnogniada/172 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Valerie I / Contender
O: Karolina Szut
B: Wojciech Kasperski
K023606 DE421000601113
27.

85

DOLMET MILKA - POL 2007 Mare white/kuc:- F: -
M: -
O: Michał Rynowiecki
B: -
- -
28.

6

DYWERSJA Szlachetna Półkrew POL 2001 Mare bay/167 F: Elvis/ Le Mexico/ Mexico
M: /Millione
O: Natalia Woźniak
B: Tomasz Gałczyński
K023285 POL 009 69 00395 01
29.

33

EINSTEIN KWPN NED 2009 Wałach siwa/166 F: Cardento / Capitol I
M: Zesinaa-A / Casco
O: Maciej Gołąbek
B: Angenent Braun
K020492 528003200903405
30.

70

ELENA WLKP POL 2014 Klacz gniada/165 F: Rulon /
M: Erona / Orkisz
O: Marcin Kantarowicz
B: Konrad Majer
K027479 616007610068014
31.

38

EMMA Oldemburska POL 2014 Klacz siwa/170 F: Cantoblanco
M: Esme
O: Agnieszka Mierzwińska
B: Paulina Hagel-Kowalska
K027062 DE418180273814
32.

93

ESKADA R DSP POL 2012 Klacz gniada F: ARTEGO DSP
M: EVIDENCE DSP/BALUBINO B
O: Aleksandra Apanaswewicz
B: HALP REPPE
BRAK
33.

19

FANTASIE SP POL 2010 Klacz siwa/164 F: Stakkatol
M: Furina / Etos
O: Zbigniew Siwek
B: Diter Staniek
K024163 616009540098610
34.

9

FAROZO Szlachetna Półkrew POL 2014 Wałach ciemnogniada/171cm F: Salamon
M: Feola
O: Mirosław Zatwarnicki
B: SK Nowielice
Brak
35.

72

FIDEL SP POL 2013 Wałach kasztanowata F: Amarant
M: Finlandia
O: Andrzej Szmyrka
B: NN
Brak
36.

64

FIESTA EWITA DRP POL 2008 Klacz ciemnogniada/kuc:148 F: V.I.P. / Visconti
M: Felina / Kaiserstolz
O: Piotr Dubiniak
B: Wiesław Apanasewicz
K014779 POL013670148408
37.

39

FRAKTAL SP POL 2004 Wałach gniada/mk:155 F: Lumpi /
M: Funkcja / Galeon
O: Marek Kasprzycki
B: Marek Kasprzycki
K021803 009540015795
38.

80

FRENCH BROWNIE Holsteiner Pferde POL 2013 Wałach gniada/182 F: Frenchfashion
M: Mokka
O: Gestut Sprehe
B: Gestut Sprehe
Brak Brak
39.

61

FRIARSTOWN MICHEAL Kuc Conomara IRL 2011 Wałach gniada/kuc:148 F: Gwennic De Goarive /
M: Atlaniic Deep Secret / Royal Atlanic Star
O: Bogumiła Apanasewicz -Dubiniak
B: Mary Pender
K024968 372004000010447
40.

18

GAL SP. POL 2010 Wałach skarogniada/165 F: LANDACORD
M: GAFA/FAUST Z
O: ZBIGNIEW SIWEK
B: ECO-ABI EWA FABIŃSKA
K027861 616009510445610
41.

17

GALA WLKP POL 2006 Klacz ciemnogniada/170 F: Agar /
M: Gazela / Arak
O: Maria Langner
B: SK Dębno
K018623 POL007610201306
42.

81

GLORIN F SP POL 2004 Klacz gniada F: Lorenso /
M: Grand Lady / Lambada
O: Anna Popierawska
B: Bolesław Kuczerawy
K020094 POL009610034205
43.

60

GOLD CARETINO SP POL 2004 Wałach gniada F: Caretino K / Caretino
M: Galacja / Garantie
O: Sandra Stańczak
B:
K009961 POL009611057504 105AA52
44.

49

GRANDE DIVA KWPN POL 2011 Klacz gniada/166 F: Canstakko
M: Sandro Boy
O: Iwona Kruszyńska
B: Holandia
brak Brak
45.

25

GRISTALLA - LA WLKP POL 2015 Klacz gniada/160 F: Cristallo 1
M: Gwiazda
O: Stadnina Koni Dębno
B: Stadnina Koni Dębno
K026782 brak
46.

42

HAŃCZA SP POL 2009 Klacz kasztanowata/167 F: Czeladnik /
M: Hanza /
O: Milena Adamczewska
B: Teresa Baranowska
brak 616009610107009
47.

86

HORNSUND SP POL 2015 Ogier kasztanowata/180 F: Flying Dream Ex Fapatero Royal K
M: Homily
O: Magdalena Parkitna
B: Eco-Abi Ewa Fabiańska
brak 616009510235715
48.

24

ICE CORELL SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Corvallo /
M: Ika / Paco
O: Marta Pietrzak
B: Piotr Lechowicz
K023224 6160090088311
49.

47

KALINKA WLKP POL 2005 Klacz gniada/- F: Piast /
M: Katanga / Trawers
O: Marek Kucharski
B: PPHU GREJPOL Jerzy Grzela
K026480 616007600125405
50.

90

KARTAN SP POL 05.05.2013 Wałach skarogniada/169 F: Skaner-A
M: Kartazja
O: Przemysław Podkówka
B: Jurkiewicz Zdzisław
Brak 616009681005113
51.

94

KELLY EWITA Niem. Sport. POL 2012 Klacz gniada F: No Limit /
M: Konopielka Ewita / Grand Ewita
O: Aleksandra Apanasewicz
B: Aleksandra Apanasewicz
K023359 DE455878280212
52.

40

KOBRA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 Klacz gniada/159 F: Ludger
M: Kurrara
O: Henryk Podkówka
B: Juliusz Szechyński
Brak
53.

16

KORGAN SP POL 2010 Wałach gniada/165 F: CANDIS
M: KASANDRA
O: Weronika Kochel
B: Markowska Dorota
brak 616009530144310
54.

74

KORYS DORIS SP POL 2003 Klacz gniada/169 F: RUBIN
M: KORYS DOXA
O: Robert Baszak
B: Zdzislaw Sobecki
brak POL009690015103
55.

45

LANOS SP POL 2000 Wałach ciemnogniada/173 F: Harwest
M: Laska
O: Paulina Grocka
B: Tomasz Wojciechowski
K019982 POL009611001500
56.

97

LUIGI Holsteiner Pferde GER 2013 Wałach gniada/174 F: Lyjanero
M: High Light 3
O: Gestut Sprehe
B: Gestut Sprehe
Brak Brak
57.

59

LUNA SP POL 2010 Klacz siwa F: Pengo /
M: Lutinia / Lord Star
O: Sandra Stańczak
B:
K021481 616007610165510
58.

14

ŁOWCZY SP POL 2012 Wałach kasztanowata/172 F: For Leo /
M: Łaskawa / Santiego
O: Paula Kortylewska
B: Zenon Działek
K028131 616009590070812
59.

92

MAFIA KUC POL 2015 Klacz gniada/kuc:135 F: NN
M: NN
O: Magdalena Parkitna
B: Magdalena Parkitna
Brak 616999670063315
60.

48

MAŁY NIELS SP POL 2010 Wałach gniada/- F: Niels
M: Mała Era / Eurol
O: Joanna Skuza
B: -
K026777 616009520014510
61.

87

MARCELLINO Kuc Walijski POL 2007 Wałach gniada/kuc:130 F: Glantir Macaulay
M: Widukind Ocarina
O: Silesia Invest
B: Silesia Invest
brak
62.

15

MARILLION WLKP POL 2014 Wałach gniada F: Leonardo /
M: Minoga / Hartgold
O: Natalia Grzelak
B: Kazimierz Perek
K026142 616098100091017
63.

73

MOREPARK AD ALTA NN IRL 2010 Wałach gniada/kuc: F: NN
M: NN
O: Tomasz, Monika, Wiktoria Płucienniczak
B: NN
K027105
64.

66

NABAB DE COKOT Deutsches Sportpferd POL 2014 Wałach gniada/165 F: Nabab de Reve
M: Sandra Diamond / Sandro Boy
O: Zbigniew Szumlakowski
B: Zbigniew Szumlakowski
K026562 DE455870205614
65.

35

NAHALA GP Z ZANG BEL 2010 Klacz gniada/165 F: Nonstop / Darco
M: Pigony Van 'T Scorre / Feinschnitt I VD Richter
O: Małgorzata ZIelińska
B: Martina Romagnoli
K023689 056015Z55774610 105BB44
66.

67

PALEGRO Czysta Krew Arabska POL 2006 Wałach siwa/mk:155 cm F: Gwidon
M: Piguła
O: Małgorzata Maciałek
B: Józef Babiś
brak POL060000004289
67.

78

PALLADA WLKP POL 2008 Klacz kara F: Liberatto P /
M: Polanka / Czaprak
O: Łukasz Wylęga
B: Przemysław Śniatała
K018684 POL007610057208
68.

91

PANQUIDAM SP POL 2012 Ogier gniada/170 F: Quite Donaldson
M: Panja
O: Magdalena Bejgier
B: Adam Sosnowski
K024070 616009661495212
69.

21

PATAGONIA SP POL 2010 Klacz gniada/165 F: Abraxis-Z-Plus-S / Elvis
M: Platyna / Mabant
O: Wiola Sacherska
B: Anna Miśkiewicz
K018275 616007670117910
70.

8

REXONEA P SP POL 2010 Klacz ciemnogniada/172 F: Contendor / Contendro
M: Rebella / Landos
O: Małgorzata Zielińska
B: Witold Polowczyk
K019598 616009610239410 104XA65
71.

36

RUFIO WLKP POL 2009 Wałach ciemnogniada F: Fatim /
M: Roma / nn
O: Maria Smaczna
B: Tomasz Smaczny
K022299 616007670012709
72.

30

SAMANTA SP POL 2005 Klacz gniada/162 F: Aral
M: Starka
O: Ryszard Paul
B: -
Brak 616009670009905
73.

88

SPRINTER Typ Kuc POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:135 F: nn / nn
M: nn / nn
O: Mateusz Maciążek
B: Mirosław Łataś
brak 616999670143110
74.

41

TANGELO MZ EQUESTRIAN Z Zangersheide POL 2015 Wałach gniada/162 F: Torado II
M: W-Quinett
O: Natalia Till
B: Michał Zdebel
brak 056015Z55673215
75.

77

TANIEC SP POL 2003 Wałach gniada/172 F: Landos
M: Tanecznica
O: Rafał Drozdowski
B: SK Racot
Brak POL 009 61 12113 03
76.

58

TIN WHISTLE SP POL 2011 Wałach ciemnogniada F: Lucky Lord Loxgraff II / Landclassic
M: Tamarina / Talent
O: Kinga Stańczak-Szulc
B:
K025039 616009690121411
77.

51

TOMMY Traditional Gypsy Cob POL 2009 Wałach srokata/kuc:143 F: nieznany
M: nieznana
O: Dorota Kuczyńska
B: nieznany
brak brak
78.

54

TYTAN-P SP POL 2013 Wałach siwa/166 F: Corvallo
M: Tamira-P
O: Sylwester Stasiulewicz
B: Parkitny Bogdan
K025650 616009670027313
79.

56

WEKTOR KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:135 F: Oskal
M: Wanilia
O: Bolesław Kuczerawy
B: Bolesław Kuczerawy
brak 616013610082611
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Abramenko Anastasia
JKS „W Siodle”
2019-09-22
Adamczewska Klaudia
bpk
HAŃCZA (42)
2019-09-21
2019-09-21
Adrar Fazja
Klub Jeździecki Pawlak Equestrian Wrocław
2019-09-22
2019-09-22
Barczyk Milena
bpk
2019-09-21
2019-09-21
MAFIA (92)
2019-09-21
2019-09-21
Baszak Robert
Niezrzeszony
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
2019-09-21
Bejgier Betina
KJ Jumping Team Brynica
2019-09-22
2019-09-22
Bienert Agnieszka
Kj Partynice
2019-09-21
2019-09-21
Błaszczyk Kamila
KS Arkadia Wielka Lipa
LANOS (45)
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
2019-09-21
Charadnik Vitalii
KJ Szumlakowscy-Cysterny Brzeg
()
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-21
Cwynar Agnieszka
JKS Szafir
2019-09-21
2019-09-21
Drozdowska Julia
Atena Ostrzeszów
TANIEC (77)
2019-09-22
2019-09-22
Dubiniak Matylda
JKS Jaroszówka
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-22
Dubiniak Michał
JKS Jaroszówka
()
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-21
Duziak Kinga
BPK
KORGAN (16)
2019-09-21
2019-09-21
Gałka Julia
KJ Arkadia
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Glińska Patrycja
bpk
BANKIET (79)
2019-09-22
2019-09-22
Gos Ewelina
Stadnina Koni Dębno
2019-09-21
2019-09-21
Greniuk Karolina
KS Small Cherry Trzebnica
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
Grzelak Natalia
bpk
2019-09-22
2019-09-22
Jezierska Hanna
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Kantarowicz Marcin
KJ Podkówka Team
ELENA (70)
2019-09-22
2019-09-22
KARTAN (90)
2019-09-22
2019-09-22
Kęder Weronika
KJ PODKÓWKA TEAM
KOBRA (40)
2019-09-22
2019-09-22
Klein Olaf
JKS Przybyszewo
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-22
LUIGI (97)
2019-09-22
2019-09-22
CASIMIR (98)
2019-09-22
2019-09-22
Kokoszyńska Kornelia
LKJ Platan Wrocław
AVATAR (52)
2019-09-21
2019-09-22
Komperda Renata
Podhalańskie St. J Pro Nati
FRAKTAL (39)
2019-09-22
2019-09-22
Kortylewska Paula
Stadnina Koni Dębno
ŁOWCZY (14)
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Kuczyńska Martyna
Bez Przynależności Klubowej
TOMMY (51)
2019-09-21
2019-09-21
Langner Maria
KJ Stajnia Ozorowice
GALA (17)
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-21
Litwin Marta
Niezrzeszony
2019-09-22
2019-09-22
Luty Dominika
bpk
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
Maciałek Aleksandra
Stajnia Awista
PALEGRO (67)
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-22
Maćkowiak Paulina
BPK
COOKIE (53)
2019-09-21
2019-09-21
Malinowska Marta
KJ Pawlak Equestrian Wrocław
2019-09-22
2019-09-22
Mężyk Mikołaj
Bpk
FIDEL (72)
2019-09-21
2019-09-22
Mierzwińska Agnieszka
KS Pegaz Chwałowice
EMMA (38)
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
Morsztyn Maja
Kj Kietlów
()
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Nagrodzka Kalina
LKJ Platan Wrocław
KALINKA (47)
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
2019-09-21
Natkaniec Martyna
bpk
2019-09-22
2019-09-22
Paul Jagoda
Bzk
SAMANTA (30)
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-21
Piasecka Kinga
Bpk
FIDEL (72)
2019-09-21
2019-09-22
Pietrzak Marta
Stadnina Koni Dębno
2019-09-21
2019-09-21
Poprawska Aleksandra
bpk
DAYTONA (46)
2019-09-22
2019-09-22
Radojewska Wiktoria
Stowarzyszenie Jeździeckie Pro Eques
ANLEJ (26)
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-22
Rubiś Izabella
St. 4You KJ Wrocław
DENIRO (57)
2019-09-21
2019-09-21
Sacherski Dawid
bkp
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-21
Siwek Zuzanna
NIEZRZESZONY
GAL (18)
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
2019-09-21
Skuza Julia
bpk
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Smaczna Maria
KS Pegaz Chwałowice
RUFIO (36)
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
Stachowicz Aleksandra
LKJ Platan
WEKTOR (56)
2019-09-21
2019-09-21
Stańczak Sandra
KJ Pobet
LUNA (59)
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-21
Stańczak-Szulc Kinga
KJ Pobet
2019-09-21
2019-09-21
Stasiulewicz Wiktoria
bpk
TYTAN-P (54)
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
2019-09-21
Staszak Weronika
bpk
PALLADA (78)
2019-09-22
2019-09-22
Szczawiński Krzysztof
Bez Przynależności Klubowej
COOKIE (53)
2019-09-22
2019-09-22
Szewczyk Paulina
JKS „W Siodle”
2019-09-22
Szołdra Nikola
bpk
2019-09-22
2019-09-22
Szut Julia
KJ Picador Dziuplina
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-21
2019-09-22
Szymanek Anna
Stowarzyszenie Klub Sportowy Arkadia
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
2019-09-21
Teska Jagoda
LKJ Platan
CZESTER (22)
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Teska Maciej
LKJ Platan
BARTEK (23)
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
Till Natalia
SK Kruszyńscy
2019-09-21
2019-09-21
Tokarska Iga
KJ Bachmat Pruszowice
DAMAR (32)
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-22
Tomczyk Julia
KS Small Cherry Trzebnica
ANTONIA (28)
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-21
Woźniak Natalia
bpk
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
Wylęga Julia
bpk
BRUTUS (76)
2019-09-22
2019-09-22
Wylęga Marta
KJ Jumping Team Brynica
AURA-M (75)
2019-09-22
2019-09-22
Zatwarnicki Kacper
-
FAROZO (9)
2019-09-21
2019-09-21
Zielińska Martyna
KS Pegaz w Chwałowicach
2019-09-21
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-22
2019-09-21
2019-09-22
2019-09-21
2019-09-22

Number of Riders: 68

Number of Horses: 79

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: W.Gajda
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: P2-042015-2, Włodzimierz Gajda)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2019
design and realization: signus.pl